PDA

View Full Version : TUNG: ja ku jam erita


erita
15-12-04, 22:50
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Gentiana
15-12-04, 22:55
Erita, mi paske marrur fjalet (keto: mire se erdhe dhe te kalofsh mire te ne) por prap, Mire se vjen dhe qaste te kendshme.

Shpresoj te gjejsh argetim,dhe te te pelqen ketu tek ne.

Mire se vjen edhe nje her.

Genta

erita
15-12-04, 22:58
Erita, mi paske marrur fjalet (keto: mire se erdhe dhe te kalofsh mire te ne) por prap, Mire se vjen dhe qaste te kendshme.

Shpresoj te gjejsh argetim,dhe te te pelqen ketu tek ne.

Mire se vjen edhe nje her.

Genta

flm genta shpresoj edhe une por me siguri nuk hani njerz hahahah

ShEjToNkA
15-12-04, 23:19
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.


Ani Erita , mirė se na gjetė neve, dhe shpresojmė tė kalojmė edhe ne momente tė mira me ty :wink: :lol: :lol:

Erita , t'pėrshėndes dhe mirė se ke ardhė. Tė dėshirojė castė tė kėndėshme nė FD!
Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri! :wink:

Honesty^uk.
15-12-04, 23:58
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Mireseardhjen dhe plotesimin e pikesynimeve tuaja ne FORUMIN DARDAN, ta uron edhe;

Honesty

livoreka bicio
16-12-04, 00:16
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.ERITA TE PERSHENDES, DHE TE UROJE MIRESEARDHE NE MESIN TONE. NIASHTU TE UROJE SUKSESE DHE REALIZIME TE DESHIRAVE TUAJA. :wink:

PAOLINA
16-12-04, 00:43
Hoi ErItA mir se erdhe ne mesin tone....

Te uroj ēaste dhe argetim te kendshme

te pershendes
nga
Paolina


:D :D :wink: :D :D

Mentos
16-12-04, 01:23
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.
tung Erita mir se na paske gjet po asi ishalla e gjan naj njeri qe don me u lidh seriozisht :wink: po apet mos u dorzo se ka asi qe smujn me nejt zgidh

dr1ta
16-12-04, 01:27
Pershendetje erita ! ketu ke shum konkurance zemer :P (hajgare pak)


Mire se erdhe ne forum ja kalofsh shumeeee shumeeee mire :)

uliksi31
16-12-04, 01:55
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.
tung Erita mir se na paske gjet po asi ishalla e gjan naj njeri qe don me u lidh seriozisht :wink: po apet mos u dorzo se ka asi qe smujn me nejt zgidh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock:

turisti
16-12-04, 02:14
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Mire se erdhe " erita ". Shpresoj se do te kalosh mire ne forum.

Te pershendes sinqerisht,TURISTI.

Loloku
16-12-04, 09:22
Nuk me pelqejne shume pershendetjet dhe urimet, sepse as nuk jam i zoti is htepise ketu, por me beri pershtypje nje sen tek ti dhe desha te uroj sa me ta hjeke merakun pak, xhaxhi!

Nese te pelqen ty edhe mund te ham, por jo seriozisht a!

Kalofsh qysh din e qysh done vet...

Diana007
16-12-04, 09:31
Mir se na paske ardh erita kalofsh qate te mira ne mesin ton :wink:

T pershendes Diana

Kercovari
16-12-04, 09:57
Eh,moj erita sa mire qenke prezentuar,po ketu do te njohtosh dhe do te gjesh gjithcka qe te do shpirti,por edhe nje net dashuri pse jo!?.
Eshte me se e sigurt se dashurija nuk vjene vete ne shtepi,por ate e gjen ne rruge,disko,ne pune,e ketu ke rastin per nje dashuri fenomenale qe nuk e sheh por e paramendon,e me ne funde i ke edhe dasmoret te gjithe anetaret e dardania .de.
Mire se erdhe dallendyshe ne shtepin tone!.

Barbaroza
16-12-04, 13:04
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Mire se paske ardhe vendase.Te uroj disponim te kendshem! :wink:

erita
16-12-04, 13:25
[quote="Loloku"]Nuk me pelqejne shume pershendetjet dhe urimet, sepse as nuk jam i zoti is htepise ketu, por me beri pershtypje nje sen tek ti dhe desha te uroj sa me ta hjeke merakun pak, xhaxhi!

Nese te pelqen ty edhe mund te ham, por jo seriozisht a!hahhaahah flm me pelxheu si eki shenu,
mir se vjen me hanger pra hahhaha

erita
16-12-04, 13:28
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Mire se paske ardhe vendase.Te uroj disponim te kendshem! :wink:
qyqy vendase.
nga ferizaji edhe ty barbaroza
tung te pershendes

Murgesha
16-12-04, 13:48
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

Mirė se na erdhe Erita, besoj se vetėm je duke kaluar si ėshtė mė sė miri nė mesin tonė.

erita
16-12-04, 14:07
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.


Mirė se na erdhe Erita, besoj se vetėm je duke kaluar si ėshtė mė sė miri nė mesin tonė.

flm te gjythve jam e bindur se dot te kaloj castet e mir sepse kish ketu personalitet shume te mira pra ju pershendes te gjythve dhe mos u lendoni se i dham senat drejt,kam shume qejf mi ngacmu njerz por vetem ajgare,

Luana
16-12-04, 15:28
Mire se erdhe Erita ne mesin ton , besoj se ke me kalu mire sepse e kemi shtepin e madhe ketu ne Forum :wink:

Te pershendes Luana

Peace
http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

KriSTaL
16-12-04, 15:30
Eh,moj erita sa mire qenke prezentuar,po ketu do te njohtosh dhe do te gjesh gjithcka qe te do shpirti,por edhe nje net dashuri pse jo!?.
Eshte me se e sigurt se dashurija nuk vjene vete ne shtepi,por ate e gjen ne rruge,disko,ne pune,e ketu ke rastin per nje dashuri fenomenale qe nuk e sheh por e paramendon,e me ne funde i ke edhe dasmoret te gjithe anetaret e dardania .de.
Mire se erdhe dallendyshe ne shtepin tone!.

Mire se erdhe ti erita po i bashkangjitem Kercovarit.

erita
16-12-04, 15:31
Mire se erdhe Erita ne mesin ton , besoj se ke me kalu mire sepse e kemi shtepin e madhe ketu ne Forum :wink:

Te pershendes Luana

Peace
http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

flm a ne shpi te madhe pasna ardhe haha
edhe une te pershendes laura

Luana
16-12-04, 15:35
Mire se erdhe Erita ne mesin ton , besoj se ke me kalu mire sepse e kemi shtepin e madhe ketu ne Forum :wink:

Te pershendes Luana

Peace
http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

flm a ne shpi te madhe pasna ardhe haha
edhe une te pershendes laura

Valla shtepi e madhe me plot gezim e hare !!!
dhe emrin e kam Luana jo Laura :wink:

erita
16-12-04, 15:44
Mire se erdhe Erita ne mesin ton , besoj se ke me kalu mire sepse e kemi shtepin e madhe ketu ne Forum :wink:

Te pershendes Luana

Peace
http://www.cosgan.net/images/smilie/frech/a035.gif

flm a ne shpi te madhe pasna ardhe haha
edhe une te pershendes laura

Valla shtepi e madhe me plot gezim e hare !!!
dhe emrin e kam Luana jo Laura :wink:

mfal per gabimin luana

Gentiana
16-12-04, 16:09
Erita Süsse a mos ke ftoht moj ashtu (Foto) ??? :? :? :wink:

erita
16-12-04, 16:13
Erita Süsse a mos ke ftoht moj ashtu (Foto) ??? :? :? :wink:

mos ki dert se ketu kish plot mem nxe me pas ftohft.
mos po nerth ty, ta qoj ni shporet te drunve te knaq .haha
jo more tash jam me kule aty ne foto jam kur isha ne deti haha
pershendetje,genta.

Barbaroza
16-12-04, 16:15
Erita Süsse a mos ke ftoht moj ashtu (Foto) ??? :? :? :wink:

Ndoshta jeton ne ndonje vend te nxehte kjo Erita dhe nuk merdhin sikur une ne Kosove. :(

Gentiana
16-12-04, 16:17
Erita Süsse a mos ke ftoht moj ashtu (Foto) ??? :? :? :wink:

Ndoshta jeton ne ndonje vend te nxehte kjo Erita dhe nuk merdhin sikur une ne Kosove. :(

Jo bre,edhe kjo po jetojke (dikund) qetu tek une ne CH. edhe tybe boll ftoht esht ka me duket sot.

Por pasi paska dalur ne foto kur ka qen ne deti ateher mire, ma hjeku nje dert... :lol: :wink:

erita
16-12-04, 16:22
Erita Süsse a mos ke ftoht moj ashtu (Foto) ??? :? :? :wink:

Ndoshta jeton ne ndonje vend te nxehte kjo Erita dhe nuk merdhin sikur une ne Kosove. :(

Jo bre,edhe kjo po jetojke (dikund) qetu tek une ne CH. edhe tybe boll ftoht esht ka me duket sot.


Por pasi paska dalur ne foto kur ka qen ne deti ateher mire, ma hjeku nje dert... :lol: :wink:

hahahaha evertet ftohft ketu ne ch

marre be me vnu foton time me kule se e kisha ndru haha

MemphiSx
16-12-04, 20:58
Erita te Gjitha Keto Pershendetje Tregojn me se miri se sa je e Mirseardhur tek ne
Ketu dimrin e ke vere e Veren Dimer :) Mundesh me ju pershtat te gjitha Klimave Si ndejte e zhveshur si me kule njejt :)

Mir se na erdhe :) Te deshiroj suksese n'jete :)

erita
16-12-04, 21:16
Erita te Gjitha Keto Pershendetje Tregojn me se miri se sa je e Mirseardhur tek ne
Ketu dimrin e ke vere e Veren Dimer :) Mundesh me ju pershtat te gjitha Klimave Si ndejte e zhveshur si me kule njejt :)

Mir se na erdhe :) Te deshiroj suksese n'jete :)
faliminderit shume memphisx,metvertet shume pershendetje te mir dhe jam e lumtur qe ka shume personalitet shqiptar ketu qesi njerz aq te mencur qe nuk mund te leviz(qetu genjeva pak)haha
mu nuk ma nin hiq qysh veshna
saher te shkoj ne ks me thot babqyshi ah me qet kthizen qe e qet jasht askush nuk te merr pastaj kthehet dhe thot po apet me bukurin tan dhe cfar dreq je e mashtron dikan,
pra si veres si dimrit veshna sipas deshires tim dhe qe juve po ju dhimet qe une po ftohfna nuk ma nin as pak
mos e keqkuptoni
edhe 1her flm dhe shpresoj te kam shoqeri ne mesin tuaj

Djali Mihanes
16-12-04, 21:24
:arrow: erita :arrow:

mire se na erdhe ne forumin me te mire shqiptare dhe te pershndes

perzemersisht dhe disponim te kedeshem

ncuk ... :wink: :wink: :wink: :wink:

MemphiSx
16-12-04, 22:07
Erita te Gjitha Keto Pershendetje Tregojn me se miri se sa je e Mirseardhur tek ne
Ketu dimrin e ke vere e Veren Dimer :) Mundesh me ju pershtat te gjitha Klimave Si ndejte e zhveshur si me kule njejt :)

Mir se na erdhe :) Te deshiroj suksese n'jete :)
faliminderit shume memphisx,metvertet shume pershendetje te mir dhe jam e lumtur qe ka shume personalitet shqiptar ketu qesi njerz aq te mencur qe nuk mund te leviz(qetu genjeva pak)haha
mu nuk ma nin hiq qysh veshna
saher te shkoj ne ks me thot babqyshi ah me qet kthizen qe e qet jasht askush nuk te merr pastaj kthehet dhe thot po apet me bukurin tan dhe cfar dreq je e mashtron dikan,
pra si veres si dimrit veshna sipas deshires tim dhe qe juve po ju dhimet qe une po ftohfna nuk ma nin as pak
mos e keqkuptoni
edhe 1her flm dhe shpresoj te kam shoqeri ne mesin tuaj
Ska pas faje babgjyshi se qka po sheh edhe ai n'sheher kur po del po i hidhet me u martu edhe 1 her :D
Po edhe per ty nese ftohesh ta bejme qaren e kemi Mjekun e Forumit qe t'rahaton per 2 minuta :D Po mendoj t'sheron ;)

erita
16-12-04, 22:11
Erita te Gjitha Keto Pershendetje Tregojn me se miri se sa je e Mirseardhur tek ne
Ketu dimrin e ke vere e Veren Dimer :) Mundesh me ju pershtat te gjitha Klimave Si ndejte e zhveshur si me kule njejt :)

Mir se na erdhe :) Te deshiroj suksese n'jete :)
faliminderit shume memphisx,metvertet shume pershendetje te mir dhe jam e lumtur qe ka shume personalitet shqiptar ketu qesi njerz aq te mencur qe nuk mund te leviz(qetu genjeva pak)haha
mu nuk ma nin hiq qysh veshna
saher te shkoj ne ks me thot babqyshi ah me qet kthizen qe e qet jasht askush nuk te merr pastaj kthehet dhe thot po apet me bukurin tan dhe cfar dreq je e mashtron dikan,
pra si veres si dimrit veshna sipas deshires tim dhe qe juve po ju dhimet qe une po ftohfna nuk ma nin as pak
mos e keqkuptoni
edhe 1her flm dhe shpresoj te kam shoqeri ne mesin tuaj
Ska pas faje babgjyshi se qka po sheh edhe ai n'sheher kur po del po i hidhet me u martu edhe 1 her :D
Po edhe per ty nese ftohesh ta bejme qaren e kemi Mjekun e Forumit qe t'rahaton per 2 minuta :D Po mendoj t'sheron ;)


kush eshte aj mjek bre

MemphiSx
16-12-04, 22:25
Mjeke ka qellu :D Shejtonka more si me dore t'sherone :D

blusky
19-12-04, 17:34
Erita te deshiroj mireseardhje ne kete forum,dhe me shpres se do te kalon qaste te mrekullueshme.
Veq ta dishe se ketu nje ore eshte sa nje minute,keshtu qe kur deshiron te inkuadrohesh ne forum rezevoj disa ore se veshtire eshte te dalesh prej ketyre muhabeteve (te mrekullueshme )qe keta koleget e mi dijne ti bejne :wink:

Mafiozi
19-12-04, 17:51
Mir se erdhe ne mesin ton erita, se shpejti shiqoj simpatin tende
dhe sinqeritetin tend, shpresoj te mbetesh me ne per shum shkrime
interesante.

Te uroj argetim te kendshem.
Pershendetje :wink:

erita
19-12-04, 18:23
Erita te deshiroj mireseardhje ne kete forum,dhe me shpres se do te kalon qaste te mrekullueshme.
Veq ta dishe se ketu nje ore eshte sa nje minute,keshtu qe kur deshiron te inkuadrohesh ne forum rezevoj disa ore se veshtire eshte te dalesh prej ketyre muhabeteve (te mrekullueshme )qe keta koleget e mi dijne ti bejne :wink:

shume flm blusky evertet qe duhet shume ore per me hy ne forum se oret po kalojn sikur minutat, kam shume knqsi me shkrujt ketu ne forum qe 7 ose 8 her qe hy jam duke u bindur se ketu kish shume persona te mira,me ni rrespekt madheshtore.
pershendetje dhe shpresoj te nihmi ne forum tung

erita
19-12-04, 18:34
Mir se erdhe ne mesin ton erita, se shpejti shiqoj simpatin tende
dhe sinqeritetin tend, shpresoj te mbetesh me ne per shum shkrime
interesante.

Te uroj argetim te kendshem.
Pershendetje :wink:

flm mafioz,
kam rrespekt ndaj teje sikur vlla te madhe.
ne shkrimin tan shikohet nje rrespekt njerzor etc...
kam nder te shoqerona me ty sepse saher qe ty shkrun goja jote qit ambelsirat.disa persona ketu kishit shume personalitet te madhe.
ty,gentiana,mungesha,barbaroza,lazdrani etc... me beni nje argetim te kendeshem ne forum.
pershendetje nga zemra,erita

Gentiani
19-12-04, 20:06
tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.

E kur paske ardhur moj Erita?! Shtėpi e madhe ėshtė kėtu e vėshtirė e ka njeriu ti njohė e takojė tė gjithė.

Mirė se keni ardhur dhe ju dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura diskutimi nė Forum, siē keni pasur rastin ta shihni dhe pėrjetoni atmosferėn e diskutimit deri tani kėtu.

Pėrshėndetje nga

Gentiani!

erita
19-12-04, 20:11
[quote=erita]tung.
quhem erita, jam 19 vjecare e ferizait, jetoj qe 15 vite ne ch, jam studente ne gjimnaz vitin e 3, 1m67, shume e bukur por dreq haha por me ni zemer te sinqert dhe te paster,
deshiroj ne kete forum me gjet njerz per lidhje serioze hahhahaha
metvertet deshiroj me bo ajgare dhe mu njoftu me bashkthetar te mi dhe mi shprehe mendimet e mi,
Pra mir se erdha tek ju ,shpresoj te kaloj momentat te mir me ju,flm
ju pershendes zemerisht.
E kur paske ardhur moj Erita?! Shtėpi e madhe ėshtė kėtu e vėshtirė e ka njeriu ti njohė e takojė tė gjithė.

Mirė se keni ardhur dhe ju dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura diskutimi nė Forum, siē keni pasur rastin ta shihni dhe pėrjetoni atmosferėn e diskutimit deri tani kėtu.

Pėrshėndetje nga

Gentiani![/quote

flm gentiani shpresoj te nihmi ma mir ne forum pershendetje

halla e madhe
19-12-04, 20:27
Erita_lum bafte halla per ty qe erdhe :!: :lol: Ketu me hallen nuk te han askush veq ty te shtrojme sofren me te gjitha bereqetet :wink: Vetem a je e zoja me zgjedhe :!: :wink:

erita
19-12-04, 20:33
Erita_lum bafte halla per ty qe erdhe :!: :lol: Ketu me hallen nuk te han askush veq ty te shtrojme sofren me te gjitha bereqetet :wink: Vetem a je e zoja me zgjedhe :!: :wink:


hahahhahahahahahahahhaha
pershendetje halla e madhe

adonisi_pr
19-12-04, 22:54
erita ju pershendes dhe ju deshiroj qdo te mir ne jet suksese ne mesime dhe deshiroj qe met vertet te gjeni nje shoqeri te mir permes keti forumi nje herit me kaq ju pershendet adonisi nga prishtina tung meqi me shendet

erita
19-12-04, 22:59
erita ju pershendes dhe ju deshiroj qdo te mir ne jet suksese ne mesime dhe deshiroj qe met vertet te gjeni nje shoqeri te mir permes keti forumi nje herit me kaq ju pershendet adonisi nga prishtina tung meqi me shendet

flm adonis gjithashtu edhe une tye.
pershendetje

MemphiSx
20-12-04, 19:11
erita erdha me t'pershendet :D hahahah se sdi ka m'ki mbet prej mbrėmshit :D Shpresoj qe ki kalu mir mbreme ne naten e marteses :D

erita
20-12-04, 21:45
erita erdha me t'pershendet :D hahahah se sdi ka m'ki mbet prej mbrėmshit :D Shpresoj qe ki kalu mir mbreme ne naten e marteses :D


sa kem ne hotel te lazdrani kalova shume mir,por ne mengjes kurr u zgjova me ta fshi oborin,kuku aj medet per mu,3 hekter toke e kishe oborin bre djal me pas dit nuk isha martu hahahahha
pershendetje

usher
20-12-04, 21:46
hey njerze ju pershnes kejtve ka jin e ka sjini veq s a u regjistrova ju uroj mire se ardhje

usher
20-12-04, 21:46
hey njerze ju pershnes kejtve ka jin e ka sjini veq s a u regjistrova ju uroj mire se ardhje