PDA

View Full Version : A shkohet ne funde te botes per dashuri?


Faqet : [1] 2 3 4

dr.LOLI
17-12-04, 20:29
Tregoni ju lutem per temen.........

Barbaroza
17-12-04, 20:48
tregoni ju lutem per temen.........

Dr.LOLI,kam degjuar se meshkujt per sex shkojne ne nje planet tjeter :wink: e per dashuri,nuk e di!

Mafiozi
17-12-04, 22:00
tregoni ju lutem per temen.........

Dr.LOLI,kam degjuar se meshkujt per sex shkojne ne nje planet tjeter :wink: e per dashuri,nuk e di!

Barbaroza, un mendoj me shum te kunderten.
Per sex shkojn ku esht me let e me shpejt :?
Kur i rrok dashuria perpara boten e sjellin :D :wink:

dr1ta
17-12-04, 22:10
Me shum se 3000 km nuk kisha udhetu per dashuri :D

aferdita
17-12-04, 22:22
kisha shku nese jam e sigurt qe me don,se perndryshe as kemben nuk e luaj :wink:

erita
17-12-04, 22:25
koha dhe largesia nuk egzistojn kur je e dashuruar pra edhe ne qiell me mujt me shku kisha shku e paramendo boten.
shume kilometrat i kisha ber vetem gjysen e zemres ta takoj dhe te bashkohem.

Honesty^uk.
17-12-04, 22:55
Me duket se tema ben fjale per DASHURI dhe jo per cka keni deshire"SEX", prandaj ju lutem qe ti permbaheni temes dhe mos te nderprejme mbarevajtjen e diskutimeve.Honesty

Murgesha
17-12-04, 23:32
tregoni ju lutem per temen.........


Dr. Loli do tė ishte mirė sė pari tė jepni opinionin tuaj pėr kėtė temė.
Nėse nuk do e bėni kėtė kjo temė do tė mbyllet.

turisti
18-12-04, 01:05
Po. :P

blusky
18-12-04, 10:16
For love,PO

Loloku
18-12-04, 12:45
Ne fund te botes ndoshta jo, por ne fund te shpirtit shkohet nga dashuria, sa kuptoj une nga kjo pune, por u ba krize sot per pune a!

Gjumashja
18-12-04, 16:19
me gjithe qejf kisha shku me dite qe kish bo edhe ai ashtu njesoj per mu :lol:

ShEjToNkA
18-12-04, 17:38
Pėr dashuri shkohėt edhe nė ferr se lere mė nė fundė tė botės!

Drenicaki
18-12-04, 18:51
Paj he burrė i dheut per dashuri isha shku ne Amerikė keshtu kisha shfrytėzuar rastin me i ba letrat e ju? :oops:

Gentiani
18-12-04, 19:13
a shkohet ne funde te botes per dashuri ?...........

Shkohet nė fund tė Botės edhe kthehet bile :wink: :lol:

Barbaroza
18-12-04, 19:52
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:

turisti
18-12-04, 20:18
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,valla edhe e kisha shtye kolicen deri te atomi i fundit.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.

Mr_100%
18-12-04, 20:35
E NDERUARA BARBAROZA,ndoshta eshte ashtu tek miku yt,por jo te te gjithe njezit tjer keshtu,P.SH un punoj ne gjermani dhe as nuk e shtyj KOLICEN dhe as nuk bej pune te mundimshe d.m.th fitoj parat e mia shume me lehte se ta shtyesha KOLICEN dhe me keto para kam mundesin te shkoj ne PUFF(shtepi publike)por ja qe nuk e praktikoj ket pune, A SHIKO PER ME VERTETU SE EDHE NE BEJME SHUME PER DASHURI,UN MUND TE VIJE TANI NE KETE JAVE NE KOSOVE VETEM NGA KURESHTJA PER TE PARE TY,E LE ME PER DASHURI. NUK JAN FJALE TE KOTA,URDHERO E BINDU

Barbaroza
18-12-04, 20:37
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,valla edhe e kisha shtye kolicen deri te atomi i fundit.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.

Eh pra,edhe Turisti eshte mashkull,hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Barbaroza
18-12-04, 20:39
E NDERUARA BARBAROZA,ndoshta eshte ashtu tek miku yt,por jo te te gjithe njezit tjer keshtu,P.SH un punoj ne gjermani dhe as nuk e shtyj KOLICEN dhe as nuk bej pune te mundimshe d.m.th fitoj parat e mia shume me lehte se ta shtyesha KOLICEN dhe me keto para kam mundesin te shkoj ne PUFF(shtepi publike)por ja qe nuk e praktikoj ket pune, A SHIKO PER ME VERTETU SE EDHE NE BEJME SHUME PER DASHURI,UN MUND TE VIJE TANI NE KETE JAVE NE KOSOVE VETEM NGA KURESHTJA PER TE PARE TY,E LE ME PER DASHURI. NUK JAN FJALE TE KOTA,URDHERO E BINDU

Mr_100%,une vetem uroj dhe deshiroj qe meshkujt sikur ti qe mendon edhe per dashuri,te kete sa me shume,por jane pakesuar te tillet,fatkeqesisht. :wink:

Mr_100%
18-12-04, 20:45
URIMI YT ME TE VERTETE ESHTE SHUME I MIRE AMA PER TY E JO PER MUA,NORMAL SE TI DESHIRON TE KET SHUME KESI NJERZE QE VINE NE KOSOVE PER TY, AMA UN I FRIGOHEM KONKURENCES

Gentiani
18-12-04, 20:48
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:

Barbaroza tė lutem shumė, por kjo ishte goditje nėn linjėn e korrektėsisė dhe njėkohėsisht fyerje qė na bėre neve nga taborri tjetėr, i zhgėnjyer nga njė pėrgjigje e tillė :oops: :cry:

Gentiani!

Barbaroza
18-12-04, 20:49
URIMI YT ME TE VERTETE ESHTE SHUME I MIRE AMA PER TY E JO PER MUA,NORMAL SE TI DESHIRON TE KET SHUME KESI NJERZE QE VINE NE KOSOVE PER TY, AMA UN I FRIGOHEM KONKURENCES

Mos eja pra,hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Drenicaki
18-12-04, 20:50
Mirė de Barbaroza ti na qenke femer e sinqert se per zotin une per njė dashnore shkoj deri ne Kosovė ne qoft se ajo ma qet njė fli ose njė pite!

Barbaroza
18-12-04, 20:51
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:

Barbaroza tė lutem shumė, por kjo ishte goditje nėn linjėn e korrektėsisė dhe njėkohėsisht fyerje qė na bėre neve nga taborri tjetėr, i zhgėnjyer nga njė pėrgjigje e tillė :oops: :cry:

Gentiani!

Hmmmm,nipqe,keto fjale s'jane nga taborri femeror,por pikerisht nga nje taborr i anes suaj,shume i sinqerte! :wink:

Gentiani
18-12-04, 20:59
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:

Barbaroza tė lutem shumė, por kjo ishte goditje nėn linjėn e korrektėsisė dhe njėkohėsisht fyerje qė na bėre neve nga taborri tjetėr, i zhgėnjyer nga njė pėrgjigje e tillė :oops: :cry:

Gentiani!

Hmmmm,nipqe,keto fjale s'jane nga taborri femeror,por pikerisht nga nje taborr i anes suaj,shume i sinqerte! :wink:

Po ē`pati ai nga taborri i anės sonė dhe pse ju deshėn ti thotė ato fjalė ?! :wink: Pėr kėnd simpatizon ai miku i yt pėr taborrin qė i takon apo arushėn :wink: :lol: :lol:

Drenicaki
18-12-04, 21:07
Shkova ka nuk shkova
atdheun se harrova
por vashat me te bukura i kishte kosova
e mua me mori pusi me te huajen u martova!

Mr_100%
18-12-04, 21:12
********************************

Ndryshuar nga Honesty

Barbaroza
18-12-04, 21:13
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:

Barbaroza tė lutem shumė, por kjo ishte goditje nėn linjėn e korrektėsisė dhe njėkohėsisht fyerje qė na bėre neve nga taborri tjetėr, i zhgėnjyer nga njė pėrgjigje e tillė :oops: :cry:

Gentiani!

Hmmmm,nipqe,keto fjale s'jane nga taborri femeror,por pikerisht nga nje taborr i anes suaj,shume i sinqerte! :wink:

Po ē`pati ai nga taborri i anės sonė dhe pse ju deshėn ti thotė ato fjalė ?! :wink: Pėr kėnd simpatizon ai miku i yt pėr taborrin qė i takon apo arushėn :wink: :lol: :lol:

Hmmm,ka edhe nga taborri juaj qe e njohin me mire se kushdo boten femerore me te gjitha cfare ka ne shpirtin e tyre.Eshte pune sinqeriteti ketu. :wink:

Barbaroza
18-12-04, 21:16
**********************************************

Ndryshuar nga Honesty

Mr_100%
18-12-04, 21:29
***********************************


Ndryshuar nga Honesty

Barbaroza
18-12-04, 21:33
***********************************


Ndryshuar nga Honesty

turisti
18-12-04, 21:56
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,valla edhe e kisha shtye kolicen deri te atomi i fundit.....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha.

Eh pra,edhe Turisti eshte mashkull,hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Po pra,Barbaroza e nderuar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

turisti
24-12-04, 21:53
Vetem mos u dashurofsha... :wink:

DEA
24-12-04, 21:57
per qka po behet fjal ketu...................? se veq do pika po i shof :lol:

Barbaroza
24-12-04, 22:01
***********************************


Ndryshuar nga Honesty

E pse Ndryshuar Honesty,a mos kam perdore fjale te ndyra? :idea: :?

Honesty^uk.
24-12-04, 23:32
***********************************


Ndryshuar nga Honesty

E pse Ndryshuar Honesty,a mos kam perdore fjale te ndyra? :idea: :?


Jo gjithmone ndryshimet behen vetem kur perdoren fjale te ndyra.

Kupid
23-08-05, 22:36
tregoni ju lutem per temen.........

po shkoj per dyten her, qy.

kaola
25-08-05, 12:31
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua

Urata
25-08-05, 15:08
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua


Ne keto ditet e zhurzhme interesi, nuk ekziston DASHURI e vertet, ato i gjene vetem ne romane dhe telenovela!

Kastri
25-08-05, 15:15
Paje jo bashe deri ne funde te Botes,se kisha pase frike mos po rrezohem e po e theje qafen.

Urata
25-08-05, 19:35
O JO bre, po m'ni'gjoni mue!

Sy_kaltra
25-08-05, 19:40
Dashuria ndoni her te qon ne ēmenduri.
Ndersa ēmenduria asht fundi dotes. :lol:

Me respekt Sy_Kaltra.

Vetima
25-08-05, 23:16
Per dashuri te vertete dhe te madhe padyshim se shkohet ,por sot dashuri te tilla jane shume te rralla.


Vetima!

kaola
26-08-05, 12:41
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua


Ne keto ditet e zhurzhme interesi, nuk ekziston DASHURI e vertet, ato i gjene vetem ne romane dhe telenovela!

o me i humbe shpresat bre.
romana u kenaqa duke lexua por spo kam gja une prej tyre vec vaje nga emocionet,thashe mos po gjeje naj nje ketu ne net lol :wink:

Tomori
26-08-05, 18:42
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua


Ne keto ditet e zhurzhme interesi, nuk ekziston DASHURI e vertet, ato i gjene vetem ne romane dhe telenovela!

o me i humbe shpresat bre.
romana u kenaqa duke lexua por spo kam gja une prej tyre vec vaje nga emocionet,thashe mos po gjeje naj nje ketu ne net lol :wink:
:lol: :lol: :lol:

Kercovari
03-09-05, 11:17
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua


Ne keto ditet e zhurzhme interesi, nuk ekziston DASHURI e vertet, ato i gjene vetem ne romane dhe telenovela!

Gabim fatal Urata e nderuar
Nuke paske gjete formulen te kuptosh se qe eshte dashuria,as qe ndonjehere ke pyet veten se pse dashurohesh?.

Pse dashurohemi..............eshte vertetuar se xixen e dashurise e ndeze adrenalina,hormoni i gjendres mbiveshkore.
Tajimi i shtuar i adrenalines rezulton ne te rrahura e zemres,ndjenjen e kendeshme te ngrohtesise dhe zgjerimin e bebezave te syve.Kjo eshte shenja e pare e pelqimit te dy gjinive.Nesi adrenalina e kryen punen e vet,ndjenja e atraktivitetit shendrohet ne epsh.
Athere fillon ndikimi i fenilalanines te te dashuruarit,substance kjo e ngjashme me afetaminen e cila tajohet nga zona e caktuar e trunit.Kjo provokon entuziazem mendore ku truni perpiqet te perseris ndjenjen ngazellyese.Entuziazmi mendor lidhet me pranien e personit te zgjedhur,dhe nese c`do gje shkon ne rregull,fillojne takimet mes te dashuruarve.
Po a mjafton vetem entuziazmi per te dashuruar dhe per te qeni i lumtur ne dashuri?.Per forcimin e marredhenjeve ne mes te dashuruarve,meritat me te medha i ka oksitocina qe ne sasi te medha prodhohet gjate mardhenjeve seksuale.Natyrisht,kete me mirre mund te kuptojne ato te cilit nuk kan ve dashurin ne sirtare te ineteresit.
Dhe se fundi,a shkohet ne fund te botes per dashuri?.
Une mund te them se po,kure ne ndikim te ketyre hormoneve mendja ka marre timonin e te udhehequrit te trupit,e trupi kerkon ate ngrohtesi qe te ben te terrbuar.E kam fjalen per dashuri qe te buron nga thellsia e shpirtit,jo ajo e interesit sepse nuk mund te quhet dashuri.

aferdita
03-09-05, 19:26
Gabimi me i madhe eshte

Gentiana
03-09-05, 19:43
tregoni ju lutem per temen.........


pertej oqeanesh beso kisha shkua


Ne keto ditet e zhurzhme interesi, nuk ekziston DASHURI e vertet, ato i gjene vetem ne romane dhe telenovela!

Phaaaaaaaa gajret je ka na jep :lol:

Gjumashja
06-09-05, 09:42
qe ja vlen pse Jo

kaola
06-09-05, 09:57
te them te verteten jam befasua se sa shume pak po besojkan ne dashuri :cry:

Gjumashja
06-09-05, 09:58
te them te verteten jam befasua se sa shume pak po besojkan ne dashuri :cry:

tas hdashurija krejt artificale po osht valla

kaola
06-09-05, 10:05
te them te verteten jam befasua se sa shume pak po besojkan ne dashuri :cry:

tas hdashurija krejt artificale po osht valla

sa pesimiste bre qenke hahaahahah ,shyqyr zoti kjo dashurija ime ka qellua natyrale :P

Tanushi
06-09-05, 10:44
Me dashuri shkohet deri ne fund te shpirtit dhe jo ne fund te botes!

Urata
06-09-05, 14:34
Une nuk po shohe kung dashuri...vetem interes keto vitet e fundit!

Kercovari
06-09-05, 16:45
Une nuk po shohe kung dashuri...vetem interes keto vitet e fundit!

Ti e paske materijalizu dashurin,zoti qofte me ty. :lol: :lol: :wink:

turisti
07-09-05, 00:31
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

Kaltrushi
07-09-05, 11:08
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

turisti
07-09-05, 11:11
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P

Kaltrushi
07-09-05, 12:11
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii

Urata
07-09-05, 12:14
Une nuk po shohe kung dashuri...vetem interes keto vitet e fundit!

Ti e paske materijalizu dashurin,zoti qofte me ty. :lol: :lol: :wink:

Nuk mendova per vete, mos "mi n'gjite t'berat"... Une e kam pasė, n'ate kohe ska qene bota kaq e zhurzhshme, kerkuese, dinamike dhe elektronika kaq "n'mod"...
Sa po i shoh te rinjet e sodit, aty jam bazuar!

turisti
07-09-05, 12:19
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii

Po,por cka mi bo dashurise???

Kaltrushi
07-09-05, 14:16
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
07-09-05, 15:07
per dashuri te sinqert dhe te drejt shkohet ne funde te botes ose ne funde te detit veq per deti duhet me dite mire notin sepse mundesh me u mbyte pa e takuar te dashuren ose te dashurin :wink:

dr1ta
07-09-05, 15:18
Une nuk po shohe kung dashuri...vetem interes keto vitet e fundit!

yeahhhh :?

Kercovari
07-09-05, 18:15
Une nuk po shohe kung dashuri...vetem interes keto vitet e fundit!

Ti e paske materijalizu dashurin,zoti qofte me ty. :lol: :lol: :wink:

Nuk mendova per vete, mos "mi n'gjite t'berat"... Une e kam pasė, n'ate kohe ska qene bota kaq e zhurzhshme, kerkuese, dinamike dhe elektronika kaq "n'mod"...
Sa po i shoh te rinjet e sodit, aty jam bazuar!

Jo nuk te i ngjis te berrat. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
07-09-05, 19:10
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashurise ndaj "viseve ekzotike","vulkaneve","luginave" dhe "frutave egzotike",e te gjitha keto e bejne dashurine romantike. :P

Kaltrushi
08-09-05, 09:16
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashurise ndaj "viseve ekzotike","vulkaneve","luginave" dhe "frutave egzotike",e te gjitha keto e bejne dashurine romantike. :P


ahhhh i dashuri turist kjo lloj dashurije esht vertet shume e adhurume nga une...... hehehehe

Krokodilli
08-09-05, 09:50
PER DASHURIN E PAR (puthja e par) SHKOHET JO NE FUND TE BOTES PO EDHE MUN ME FLUTURU ( NE MENDJE)

dashuria si e till eshte shenderruar koheve te fundit ne nje mardhenie kalim kohe, apo interes ekonomik,,,,
dashurohesh me nje person por per gabimin me te vogel prishet mardhenia,,
do te thot dashuri te vertet nuk ka deri ne ate moment kur te vendos ai apo ajo ti perfundoj dashurit dhe te filloj te mendoj per te ardhmen me te dashuren..
dashuria me e madhe fillon kur te martohet njeriu, te filloj te krijoj familje (ne qoft se martesa eshte e mir dhe e rrespektuar nga te dy palet).....athere mund te fluturosh e notosh , e ta japesh jeten nese eshte e duhur pet ate dashuri

Kaltrushi
08-09-05, 11:38
PER DASHURIN E PAR (puthja e par) SHKOHET JO NE FUND TE BOTES PO EDHE MUN ME FLUTURU ( NE MENDJE)

dashuria si e till eshte shenderruar koheve te fundit ne nje mardhenie kalim kohe, apo interes ekonomik,,,,
dashurohesh me nje person por per gabimin me te vogel prishet mardhenia,,
do te thot dashuri te vertet nuk ka deri ne ate moment kur te vendos ai apo ajo ti perfundoj dashurit dhe te filloj te mendoj per te ardhmen me te dashuren..
dashuria me e madhe fillon kur te martohet njeriu, te filloj te krijoj familje (ne qoft se martesa eshte e mir dhe e rrespektuar nga te dy palet).....athere mund te fluturosh e notosh , e ta japesh jeten nese eshte e duhur pet ate dashuri


wow kroki me ket shkrim me binde sepse gjete fjalet e duhura per ket pershkrim……sepse edhe une kam ket mendim…se dy persona bashkohen me shume per nje interes te perbashket….apo interes te vetem qe kane nga partneri….kurse nuk shof ndonje qift ku mund te them qenken vertet marrezisht te dashuruar……….

Pershendetje kroki

turisti
08-09-05, 14:05
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashurise ndaj "viseve ekzotike","vulkaneve","luginave" dhe "frutave egzotike",e te gjitha keto e bejne dashurine romantike. :P


ahhhh i dashuri turist kjo lloj dashurije esht vertet shume e adhurume nga une...... hehehehe

Hmmmm,kujdes se po helmohesh me turizem,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahah ahahaahahahahaahahahahaahahahahahaha. :P

Kaltrushi
08-09-05, 14:26
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashurise ndaj "viseve ekzotike","vulkaneve","luginave" dhe "frutave egzotike",e te gjitha keto e bejne dashurine romantike. :P


ahhhh i dashuri turist kjo lloj dashurije esht vertet shume e adhurume nga une...... hehehehe

Hmmmm,kujdes se po helmohesh me turizem,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahah ahahaahahahahaahahahahaahahahahahaha. :P

kam marre vakcionimin me kohe kunder helmimeve te ndryshme........hahahhahaha

turisti
08-09-05, 14:29
:P :P Poooooo,poooooooooooooooooooo. :P :P

po de skisha prit jo prej teje pasi je edhe turist shkon edhe ne fund te botes dhe me nje rruge kryn dy pune...hehe :D :lol: :lol: :P

Jo 2 pune,por seriozisht shkohet dhe paramendoje romantiken pas tere atij udhetimi,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahah ahahaahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaah. :P


Ahhhh sa mire qenka me qene turist - (e)…………hi hii
Po,por cka mi bo dashurise???

ciles dashuri bre?!??! dashuris ndaj turizmit............apo qfar??!?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

Dashurise ndaj "viseve ekzotike","vulkaneve","luginave" dhe "frutave egzotike",e te gjitha keto e bejne dashurine romantike. :P


ahhhh i dashuri turist kjo lloj dashurije esht vertet shume e adhurume nga une...... hehehehe

Hmmmm,kujdes se po helmohesh me turizem,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahahaahah ahahaahahahahaahahahahaahahahahahaha. :P

kam marre vakcionimin me kohe kunder helmimeve te ndryshme........hahahhahaha

Ateherit vetem nxjerre bileten per boten e dashurise dhe msyja botes deri ne fund,hahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahahaah ahahahahaahahahahahahahaah.

Sukses te deshiron
TURISTI. :P

Kaltrushi
08-09-05, 14:45
ha haaa propozim i mire, edhe do ta beja, por vetem me garanti qe nuk do helmona me ndonje pije ekzotike diku neper bote.....apo siq po e thirrni ju.....dashurija ne fund bote........ :lol:

turisti
08-09-05, 14:49
ha haaa propozim i mire, edhe do ta beja, por vetem me garanti qe nuk do helmona me ndonje pije ekzotike diku neper bote.....apo siq po e thirrni ju.....dashurija ne fund bote........ :lol:

Ēdo dashuri e ka sasijen e vet te helmit dhe pa tjeter te trullon.Nese llogarit ashtu,as mos e kerko,sepse kerkimi behet i kote...... :P :(

Kaltrushi
08-09-05, 14:51
ha haaa propozim i mire, edhe do ta beja, por vetem me garanti qe nuk do helmona me ndonje pije ekzotike diku neper bote.....apo siq po e thirrni ju.....dashurija ne fund bote........ :lol:

Ēdo dashuri e ka sasijen e vet te helmit dhe pa tjeter te trullon.Nese llogarit ashtu,as mos e kerko,sepse kerkimi behet i kote...... :P :(


turist ka shpres sepse me pelqejn befasirat keshtu se me binde me u nis....por jo ne fund bote........hi hiiiiihi

turisti
08-09-05, 16:21
ha haaa propozim i mire, edhe do ta beja, por vetem me garanti qe nuk do helmona me ndonje pije ekzotike diku neper bote.....apo siq po e thirrni ju.....dashurija ne fund bote........ :lol:

Ēdo dashuri e ka sasijen e vet te helmit dhe pa tjeter te trullon.Nese llogarit ashtu,as mos e kerko,sepse kerkimi behet i kote...... :P :(


turist ka shpres sepse me pelqejn befasirat keshtu se me binde me u nis....por jo ne fund bote........hi hiiiiihi

Rruge te mbare,sukses maksimal ne dashuri dhe udhetim pa pengesa,te deshiron

TURISTI. :P

Psikologu
08-09-05, 16:47
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

turisti
08-09-05, 19:01
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kercovari
08-09-05, 19:51
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Pse habitesh o shoki,a nuk e ke dite se une dhe Psikologu per dashuri shkojme edhe nen dhe. :lol: :lol: :lol: :wink: Ne minieren e trepces. :wink:

turisti
08-09-05, 20:48
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Pse habitesh o shoki,a nuk e ke dite se une dhe Psikologu per dashuri shkojme edhe nen dhe. :lol: :lol: :lol: :wink: Ne minieren e trepces. :wink:

E di qe keni shpirt te mire,pra,po vij dhe une,nese nuk ju pengoj. :P

Kercovari
08-09-05, 20:55
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Pse habitesh o shoki,a nuk e ke dite se une dhe Psikologu per dashuri shkojme edhe nen dhe. :lol: :lol: :lol: :wink: Ne minieren e trepces. :wink:

E di qe keni shpirt te mire,pra,po vij dhe une,nese nuk ju pengoj. :P
Ti i treti te behesh,shume mire. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Jo shoki ri qaty ku je dhe si je. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
08-09-05, 21:03
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Pse habitesh o shoki,a nuk e ke dite se une dhe Psikologu per dashuri shkojme edhe nen dhe. :lol: :lol: :lol: :wink: Ne minieren e trepces. :wink:

E di qe keni shpirt te mire,pra,po vij dhe une,nese nuk ju pengoj. :P
Ti i treti te behesh,shume mire. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Jo shoki ri qaty ku je dhe si je. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mire e ke.Po shkoj kah Japani. :(

Psikologu
08-09-05, 21:05
Kercovari shkruajti:

Pse habitesh o shoki,a nuk e ke dite se une dhe Psikologu per dashuri shkojme edhe nen dhe. Ne minieren e trepces.

Pėr besė po , e vertet qe thua keshtu i nderuar Kercovari , por e marrim edhe turistin tonė sepse ky ka shetitur boten mė shumė e na tregon rruge.. :arrow:

Psikologu
08-09-05, 21:07
A shkohet....?!

Dashuri , fjalė kjo qė tingellon aq ėmbėl nė veshin e njeriut , fjalė kjo qė e qeteson shpirtin aq shumė , fjalė qė ka domethenje kaq tė madhe , por a ti besojmė dashurisė nė fjalė , apo nė veper?!
Dashuria nuk ėshtė e krijuar pėr ata /ato tė cilet nuk i pėrkushtohen me seriozitet tė madhė , tė cilet harrojnė edhe ta respektojnė , ta bėjnė tė lulzojė nga dita nė ditė , ti dhurojnė tolerancen , kuptimin dhe cdo gjė qė lidhet me realitetin e jetes.
Asgjė mė shenjtrore dhe mė e paster se dashuria e vertet nuk mundet tė jetė, ėshtė edhe me e paster se cdo ujė i botes , mė e paster se cdo behar, se cdo krijes e rruzullitė toksorė , atehere pra pėr njė llojė dashurie tė tillė , duhet shkelur male e fusha , duhet notar neper dete dhe oqeane , duhet kapercyer bjeshkė e lugina.
Pra , dashuria e vertet ėshtė ajo qė buron nga realiteti dhe sinqeriteti, e llojė trjeter tė dashuris nuk jjef ligji botėrorė pėrpos ketyre.

Nuk ka kush ne bote qe mundet mi demantue fjalet e tua,Psikologu i nderuar.

Respekt te posaqshem per shkrimet qe mburojne nga zemra dhe qe me gezojne ēdo here. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Flm pėr vlersimin i nderuari shoki turisti
Respekt pėr ju cdo here.
Psikologu

turisti
12-09-05, 10:48
Nese njeriu "liget" nga dashuria,ateherit,jo qe shkohet,por fluturohet ne fund te botes,sepse sherim tjeter perveq udhetimit nuk ka...... :P

artaswety
12-09-05, 17:50
sa i perket kesaj teme un mendoj nese eshte dashuri qe vlen pse jo edhe te shkoj ne fund te botese por ne diten e sotmit rall gjendet dashuri e vertet

turisti
27-09-05, 12:15
:P :P Poooooooooooooooooooooo!!!!!! :P :P

Murgesha
27-09-05, 12:39
Edhe dathė isha nisė pėr nė fund tė botės, me taku dashninė time.
Me kusht qė rruga tė jetė easfaltuar dhe pa therra. :P

MemphiSx
27-09-05, 13:15
Qasaj rruge jam nis sdi kur do t'arrij :( Ishalla skam nevoje me shku deri ne fund t'botes, kah gjysa me u ndal mjafton :D

turisti
27-09-05, 13:22
Qasaj rruge jam nis sdi kur do t'arrij :( Ishalla skam nevoje me shku deri ne fund t'botes, kah gjysa me u ndal mjafton :D

Shtigjet e dashurise jane te gjata shpeshhere.Te deshiroj sukses i nderuar.

TURISTI. :P

MemphiSx
27-09-05, 13:28
Qasaj rruge jam nis sdi kur do t'arrij :( Ishalla skam nevoje me shku deri ne fund t'botes, kah gjysa me u ndal mjafton :D

Shtigjet e dashurise jane te gjata shpeshhere.Te deshiroj sukses i nderuar.

TURISTI. :PTurist i nderuar,rrugen ne keto shtigje e kam fillu qe moti,por me eshte dashur nja 3-4 her qe t'kthehna qe nga fillimi,sapo arrija tek gjysma,aty perfundonte gjithqka.
Shpresoj qe edhe ksaj radhe mos t'kthehna nga fillimi :D ;)

turisti
27-09-05, 13:30
Qasaj rruge jam nis sdi kur do t'arrij :( Ishalla skam nevoje me shku deri ne fund t'botes, kah gjysa me u ndal mjafton :D

Shtigjet e dashurise jane te gjata shpeshhere.Te deshiroj sukses i nderuar.

TURISTI. :PTurist i nderuar,rrugen ne keto shtigje e kam fillu qe moti,por me eshte dashur nja 3-4 her qe t'kthehna qe nga fillimi,sapo arrija tek gjysma,aty perfundonte gjithqka.
Shpresoj qe edhe ksaj radhe mos t'kthehna nga fillimi :D ;)

Kujdes,sepse,ne ate rruge ka shume itha,therra,armiqe dhe deshira te ndryeshme. :wink:

MemphiSx
27-09-05, 13:33
Turisti,pikerisht ishin keto therra e hitha qe u ndesha me to,une si i ri i pa pervoje ne ket biznes,e tash eshte me ndryshe,po ju mshoj shkelem te gjithave ;)

turisti
27-09-05, 13:39
Turisti,pikerisht ishin keto therra e hitha qe u ndesha me to,une si i ri i pa pervoje ne ket biznes,e tash eshte me ndryshe,po ju mshoj shkelem te gjithave ;)

Kujdes,se mundet edhe -dashuria- ashtu mu largue. :wink:

anna
06-10-05, 11:45
jam ne dyshim per kete pyetje.....50%po .....50%jo..... sdi!! :? :?

Kercovari
06-10-05, 14:02
E une shkoje 100%po sikur te di se vdese ne preher te asaj qe e dua. :wink:

turisti
07-10-05, 00:33
E une shkoje 100%po sikur te di se vdese ne preher te asaj qe e dua. :wink:

Hmm,shifet se kush ja din kymetin..... :wink:

Kercovari
07-10-05, 05:42
E une shkoje 100%po sikur te di se vdese ne preher te asaj qe e dua. :wink:

Hmm,shifet se kush ja din kymetin..... :wink:

:lol: :lol: :lol: E po ke then se pervoje,apo jo?! :lol: :wink:

turisti
07-10-05, 12:57
Poooooooooo,hahahahaahahahahahahaahahahahahaahahah ahahahahaahahahahahahaahahahaha,- pervoje e embel :wink:

Kercovari
07-10-05, 13:02
E po lenge pjeshke qe te freskon gjithkund,edhe trurin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
07-10-05, 13:04
qyqy,po ti sa here don mi ra botes?,hahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahaahahahahahah.Bota eshte lodh tuj sjell rreth teje. :wink:

Kercovari
07-10-05, 19:42
Po dikush zbuloje ameriken e une lengun e pjeshkes. :lol: :lol: :lol: :wink: A nuk eshte pjeshka e botes a? :wink:

Sy_kaltra
07-10-05, 20:23
qysh more nuk shkohet :roll: shkohet edhe tu kendu bare :P

Kercovari
07-10-05, 20:32
Si une me zemer e shpirte te bubrrecja,e kam large po shume afer e ndjeje. :wink:

Sy_kaltra
07-10-05, 20:38
hajde o bubrreci jem Fundi botes smbahet mend :lol: :lol: :lol:

Kercovari
07-10-05, 20:41
:lol: :lol: :lol: Ti e di se kush eshte bubrrecja,ja kam dhene zemren e shpirtin,e ndaje teje kam respektin si shoqe. :wink: Nuk jam me sheiku forumit isha dikur. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
07-10-05, 20:44
un spo di kush asht perbes :?

doGzona
08-10-05, 00:17
Vlera e dashuris eshte e madhe , e kam fjalen per nje dashuri reale dhe ate serioze pra kjo quhet dashuri dhe per kete shkohet ne fund te botes .
Dashuria e vertet nuk has ne pengesa askund pa marre parasysh largesin ose sakrificat qe kerkohen per ate.

Tomori
08-10-05, 02:08
Te lumte ''doGzona" te kam thene sa here jo qe je bukuroshja Forumit..
.....por je edhe Intelektualja Fotumit moj "doGzona"
Me respekte te veqante per ju:
Tomori :wink:

Kercovari
08-10-05, 05:37
Tomorri :mrgreen: Kujdes me miket e mia.Shume keq ke dhen vlersimin. :wink:

doGzona
08-10-05, 15:14
Te lumte ''doGzona" te kam thene sa here jo qe je bukuroshja Forumit..
.....por je edhe Intelektualja Fotumit moj "doGzona"
Me respekte te veqante per ju:
Tomori :wink:

Te faleminderit i nderuari Tomori,
per komplimentet dhe sinqeritetin,qe cdo her tregoni per mua.

Te pershendes.

vendasi
09-10-05, 01:56
Do te shkoja edhe sikur te ishte jeta ime ne pyetje,pa snje dyshim....
Dashuria te ben te beshe gjithqka dhe dashuria eshte me forte si gjithqka..
persjendetje :
Nga Vendasi

aferdita
09-10-05, 20:09
shyqyr qe nuk eshte larg dhe nuk duhet te udhtoj shume larg :lol: :lol:

Agroni22
09-10-05, 20:15
po pse joooooo

daschnori
11-10-05, 01:22
per nje dashuri te vertet kisha shkue ne fund te detit. esht pak veshtir per frymarrjen per te jetuar ne fund te detit,por dua ta them se dashuria e vertet edhe te jesh i vdekur te ben te gjall...

Kupid
11-10-05, 11:27
a shkohet ne funde te botes per dashuri...........jo. Ma mir kur ajo takon me mu gjys udhes. s'ka dashuria vetem pre nje anė.

turisti
11-10-05, 12:14
Ja per dashuri ,ja per asgje. :wink:

Sy_kaltra
11-10-05, 15:32
Ja per dashuri ,ja per asgje. :wink: Pajtohem me ty :P :wink:

Domira
11-10-05, 18:20
Shkohet valla :wink: :D

Sy_kaltra
11-10-05, 21:22
Shkohet valla :wink: :Djepe vul bre qashtu :) :wink:

turisti
12-10-05, 00:26
:P PO,zhagas bile. :wink:


Neper bote per dashuri,
TURISTI. :P

daschnori
12-10-05, 02:15
bravo kupid, se ska ma korrekt se mu takue ne gjys te udhes...! se marum tuj nga gjithmon :arrow: :arrow:

Barbaroza
22-10-05, 13:34
Perseri mbroj mendimin se shkohet per sex me shume,e jo per dashuri.
Me te ndime e kam valla!

Hahahahahahahahahahahahahahahaaa....... :wink:

Kercovari
06-11-05, 19:09
Eh barbarosa,prape ti e bere dashurin lamarin e seksin hambar. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
06-11-05, 19:32
Eh barbarosa,prape ti e bere dashurin lamarin e seksin hambar. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Valla Kercovari,nuk di me cka i kam ngaterruar,veq nese dikush niset per tek une per ate qellim,kam i thye kembet qe kurre me s'ka me mund te shkoje nga ka ardhe.Me ēekan,mendova! :wink:

Murgesha
06-11-05, 19:32
Eh barbarosa,prape ti e bere dashurin lamarin e seksin hambar. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Lėre more qikėn se veq me tė ndime e ka, po s`ėshtė e vėrtetė qė shkohet nė fund tė botės pėr seks.
Pse me u lodhė kotė deri nė fund tė botės kur pėr seks vetėm mund ta gjejsh dikend nė gjysmė tė rrugės? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
06-11-05, 19:33
qysh bre nuk shkohet ,,shkohet edhe ty knu bile :lol:

Kercovari
06-11-05, 19:38
Aiiii pse o njerz vetem mua me shani ehde kur vete gaboni. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:00
fundi dhe fillimi i botes eshte aty ku te kap Dash- :arrow:

Kercovari
06-11-05, 20:02
Ku te kap Dashi apo dashuria. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
06-11-05, 20:07
fundi dhe fillimi i botes eshte aty ku te kap Dash- :arrow: Ku t'kap deri per veshi a :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:08
Ku te kap Dashi apo dashuria. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
puna me ja nis se fundin se din askush :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:09
fundi dhe fillimi i botes eshte aty ku te kap Dash- :arrow: Ku t'kap deri per veshi a :lol: :lol: :lol:

more vshi qoft hallall, por po thon se fush te beht edhe Gjerovica

Kercovari
06-11-05, 20:11
E fundi i vitit ku me large se ne maternitet,e pastaj prape prej fillimi. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:13
E fundi i vitit ku me large se ne maternitet,e pastaj prape prej fillimi. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

gjithnje ne matemetike qellon periodik :lol: pra ndac thuaj fund ndac fillim :lol: :lol:

Kercovari
06-11-05, 20:22
A thua nuk gabon matematika periodike et ja fillosh nga mesi. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
06-11-05, 20:23
A thua nuk gabon matematika periodike et ja fillosh nga mesi. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
edhe ajo ndodh nese e ben nxemjen ne gjeometri :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-11-05, 20:28
Po hall,qe na moren turbulencat e dashuris. :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-11-05, 20:41
Shkohet,dhe vet udhetimi i larget tregon se eshte ne pyetje dic serioze.....e se cka del atje dhe a ka pas vlefte qai udhetim,aty e tregon koha.... :(

Barbaroza
06-11-05, 20:52
Shkohet,dhe vet udhetimi i larget tregon se eshte ne pyetje dic serioze.....e se cka del atje dhe a ka pas vlefte qai udhetim,aty e tregon koha.... :(

Le bre pashe mamin o Turisti,ketu ku thua se"udhetimi i larget tregon se eshte ne pyetje dic serioze....."diqka nuk e di ,por perseri s'po mund te pajtohem ne pergjithesi,ndoshta per ty s'kam asnje medyshje se per nje dashuri te vertete shkon ne Jupiter,por per disa tjere nuk besoj pasha mamin. :wink:

Kercovari
06-11-05, 20:57
Shkohet shkohet barbarosa nese verte eshte dashuri qe te djeg shpirtin.
:cry: :cry: :wink:

turisti
06-11-05, 21:00
Shkohet,dhe vet udhetimi i larget tregon se eshte ne pyetje dic serioze.....e se cka del atje dhe a ka pas vlefte qai udhetim,aty e tregon koha.... :(

Le bre pashe mamin o Turisti,ketu ku thua se"udhetimi i larget tregon se eshte ne pyetje dic serioze....."diqka nuk e di ,por perseri s'po mund te pajtohem ne pergjithesi,ndoshta per ty s'kam asnje medyshje se per nje dashuri te vertete shkon ne Jupiter,por per disa tjere nuk besoj pasha mamin. :wink:

Ah,Barbaroza e nderuar,ndoshta dikush po priton,por koha eshte nder faktoret me te forte dhe vuajtja,kureshtja dhe korigjimi me analizimin e plotesuar e nderrojne kahjen e deshirave dhe udhetimeve dhe per momentin ndoshta do te lodhet nga udhetimet qarkore dhe do te deshiroje limanin e ngrohte large tymit dhe atmosferes se eret dhe i zevendeson me duart e buta dhe ledhatimet e pritura me vitete e tera.....dhe aq te nevojshmet per qetesim shpirteror ne te cilin nuk do te luajne rolin askush prej personave te inkuadruar.........

Barbaroza
06-11-05, 21:41
Shkohet shkohet barbarosa nese verte eshte dashuri qe te djeg shpirtin.
:cry: :cry: :wink:

Kur ta djeg shpirtin shkoj edhe une,por pa u djege mendova. :lol: :wink:

Barbaroza
06-11-05, 21:42
quote]
Ah,Barbaroza e nderuar,ndoshta dikush po priton,por koha eshte nder faktoret me te forte dhe vuajtja,kureshtja dhe korigjimi me analizimin e plotesuar e nderrojne kahjen e deshirave dhe udhetimeve dhe per momentin ndoshta do te lodhet nga udhetimet qarkore dhe do te deshiroje limanin e ngrohte large tymit dhe atmosferes se eret dhe i zevendeson me duart e buta dhe ledhatimet e pritura me vitete e tera.....dhe aq te nevojshmet per qetesim shpirteror ne te cilin nuk do te luajne rolin askush prej personave te inkuadruar.........[/quote]

Ashtu eshte o Turisti,por cfare te bejme qe shumica nuk mendojne si pakica. :?

turisti
06-11-05, 21:47
quote]
Ah,Barbaroza e nderuar,ndoshta dikush po priton,por koha eshte nder faktoret me te forte dhe vuajtja,kureshtja dhe korigjimi me analizimin e plotesuar e nderrojne kahjen e deshirave dhe udhetimeve dhe per momentin ndoshta do te lodhet nga udhetimet qarkore dhe do te deshiroje limanin e ngrohte large tymit dhe atmosferes se eret dhe i zevendeson me duart e buta dhe ledhatimet e pritura me vitete e tera.....dhe aq te nevojshmet per qetesim shpirteror ne te cilin nuk do te luajne rolin askush prej personave te inkuadruar.........

Ashtu eshte o Turisti,por cfare te bejme qe shumica nuk mendojne si pakica. :?[/quote]

Dikush ndoshta e kupton porosijen e kohes me kohe,derisa per ato " me nje vesh " behet pakez vone,hahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahaha hahahaahahahahahahahaahahah-si arritja e tyre ne peronon e jetes.....

Barbaroza
09-11-05, 13:59
Si nuk del kush te na tregoje per experiencat e udhetimeve qofte per sex apo dashuri dhe kthimin nga ai udhetim... :?

doGzona
09-11-05, 14:29
Zef Serembe me ka pelqyer cdo here me shkrimet e tij , por edhe me veprimin e tij ne jete , ne emer te dashuris.

Espresso
09-11-05, 15:10
Per mua eshte veshtire te kem nje te dashur shumme larg meje.

Barbaroza
09-11-05, 17:28
Per mua eshte veshtire te kem nje te dashur shumme larg meje.

Po me dhimbesh,tybe po! :(

Sy_kaltra
09-11-05, 17:59
Po bre per dashni shkoj kam deri te pusi ,,e del ma n'fund te botes :shock: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:01
Po bre per dashni shkoj kam deri te pusi ,,e del ma n'fund te botes :shock: :lol: :lol: :lol:

Ani a lahesh hiē nė pusė apo vazhdon rrugėn deri te dashnia? :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
09-11-05, 18:02
jo moj nalna mar avdes 1 her :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:07
jo moj nalna mar avdes 1 her :lol: :lol: :lol:


Qy sa mirė, po ti koke e dashmja e zotit moj qė po e kėrkojke dashninė me avdes.

Sy_kaltra
09-11-05, 18:08
valla moter pa mar avdes nuk shkohet ne fund t'botes per dashuri :lol: :lol: Niher mer avdes mir Tana ecin kamt vet :P :P

Kercovari
09-11-05, 18:13
Po nuk duhet avdes per dashuri moj. :lol: :lol: :lol: C`me ke qudit. :wink:

Sy_kaltra
09-11-05, 18:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
09-11-05, 18:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sigurisht ti je hoxhinice qe qesh dhe qe kerkon avdes . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sigurisht ti je hoxhinice qe qesh dhe qe kerkon avdes . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more ēfarė hoxhonice ani Sykaltra :roll: :roll: :roll: Mė duket se ka nejt me hoxhonica shumė.

Barbaroza
09-11-05, 18:21
Po nuk duhet avdes per dashuri moj. :lol: :lol: :lol: C`me ke qudit. :wink:

Hiq mos u cudit,me bismilah duhet me fillu cdo pune. :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:22
Hiq mos u cudit,me bismilah duhet me fillu cdo pune. :lol: :lol:

Ani ēka o mirė me mujt e me tė ra ndėr mend me ba bismilah kur don me u mbytė nė pus. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-11-05, 18:23
Po nuk duhet avdes per dashuri moj. :lol: :lol: :lol: C`me ke qudit. :wink:

Hiq mos u cudit,me bismilah duhet me fillu cdo pune. :lol: :lol:

Valla hiq pa bismila dashuris i thuhet,po nuk ecen mire pa bismila tjetres dashuri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
09-11-05, 18:24
Hiq mos u cudit,me bismilah duhet me fillu cdo pune. :lol: :lol:

Ani ēka o mirė me mujt e me tė ra ndėr mend me ba bismilah kur don me u mbytė nė pus. :lol: :lol: :lol:

E aty duhet se ja merr shpirtin me. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
09-11-05, 18:25
Nese s'ia filloni te pares me bismilah,patjeter se edhe e dyta deshton.Ndryshe s'ka,veq kush mashtrohet. :lol:
Ani ne pus me bismilah :? Ndoshta mire e ke,shkon ne xhenet! :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 18:26
E aty duhet se ja merr shpirtin me. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po de pėr qata ėshtė mirė me tė ra nė mend Bismilahi, po hec e kujtov pėr allah nė ato momente se. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-11-05, 18:28
E aty duhet se ja merr shpirtin me. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po de pėr qata ėshtė mirė me tė ra nė mend Bismilahi, po hec e kujtov pėr allah nė ato momente se. :lol: :lol: :lol:

Asgje me athere vetem thuji rahmet paqsh e te pushofshin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
09-11-05, 18:33
Asgje me athere vetem thuji rahmet paqsh e te pushofshin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Amin ishalla. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-11-05, 18:35
Asgje me athere vetem thuji rahmet paqsh e te pushofshin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Amin ishalla. :lol: :lol: :lol:
Amin kam thene edhe une dy here.Ishalla i batisen kocet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Espresso
09-11-05, 18:47
Per mua eshte veshtire te kem nje te dashur shumme larg meje.

Po me dhimbesh,tybe po! :(

Barbaroza qa mu ke kap si rriqna ne qaf qe sa erdha, qy? :twisted: :twisted: Ne vend qe te me deshiron mireseardhje! :? :lol: :lol:

Kercovari
09-11-05, 18:49
E ti kujt i the mireseugjeta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Espresso
09-11-05, 18:52
E ti kujt i the mireseugjeta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mysafirit se pari i thuhet miresevini e tani miresejugjeta :lol: :lol:

Barbaroza
09-11-05, 19:35
Per mua eshte veshtire te kem nje te dashur shumme larg meje.

Po me dhimbesh,tybe po! :(

Barbaroza qa mu ke kap si rriqna ne qaf qe sa erdha, qy? :twisted: :twisted: Ne vend qe te me deshiron mireseardhje! :? :lol: :lol:

Cfare rriqne bre?Por shkrova ashtu se mu dhimbte,ashtu ta deshirova mireseardhjen.Lexje Kercovarin cfare te ka shkruar! :)

Sy_kaltra
10-11-05, 10:41
Jo more ēfarė hoxhonice ani Sykaltra :roll: :roll: :roll: Mė duket se ka nejt me hoxhonica shumė.Jo moj skom nejt ,,Po qashtu duhet e ka lan allahu :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-11-05, 18:21
E kam dite se je hoxhinic. :wink:

anna
10-11-05, 23:46
shuj allahileee!! kan shku ato kohee ihaaaa :? :? :P :P

Arb
10-11-05, 23:46
Nuk shkohet as n'fund te bllokut...

turisti
11-11-05, 00:17
shuj allahileee!! kan shku ato kohee ihaaaa :? :? :P :P

Jo,jo,nuk kan shkue....... :P

vjeshta
11-11-05, 00:54
Nese eshte dashuri shkohet edhe ne fund te tokes

vendasi
11-11-05, 03:38
tregoni ju lutem per temen.........

Dr.LOLI,kam degjuar se meshkujt per sex shkojne ne nje planet tjeter :wink: e per dashuri,nuk e di!Po,ke te drejte Barbaroza sepse at vajze qe e dashuroj kam deshire qe edhe te beje sex me te dmth.shkoj per te dyjat :wink:

Barbaroza
11-11-05, 11:30
tregoni ju lutem per temen.........

Dr.LOLI,kam degjuar se meshkujt per sex shkojne ne nje planet tjeter :wink: e per dashuri,nuk e di!Po,ke te drejte Barbaroza sepse at vajze qe e dashuroj kam deshire qe edhe te beje sex me te dmth.shkoj per te dyjat :wink:

Ti fole per nje qe e dashuron.Por per nje qe se dashuron dhe shkon pas saj larg,si thua??

vendasi
13-11-05, 15:28
tregoni ju lutem per temen.........

Dr.LOLI,kam degjuar se meshkujt per sex shkojne ne nje planet tjeter :wink: e per dashuri,nuk e di!Po,ke te drejte Barbaroza sepse at vajze qe e dashuroj kam deshire qe edhe te beje sex me te dmth.shkoj per te dyjat :wink:

Ti fole per nje qe e dashuron.Por per nje qe se dashuron dhe shkon pas saj larg,si thua??Jo, Barbaroza un shkoj per nje person qe e dua,ne qoftese se dua at person pse me shku larg vetem per seks e me ba hargjime gjaj dikund me afer haha :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
13-11-05, 15:34
Ashtu pra vendasi! :wink:

Barbaroza
13-11-05, 15:35
shuj allahileee!! kan shku ato kohee ihaaaa :? :? :P :P

Edhe une po bindem per kete cdo dite e me teper!

vushtrria
13-11-05, 15:39
per nje dashuri shkohet large e large si jo,e dini historin e ZEF SEREMBES se qka ka ber per nje dashuri :lol:

Barbaroza
13-11-05, 15:40
per nje dashuri shkohet large e large si jo,e dini historin e ZEF SEREMBES se qka ka ber per nje dashuri :lol:

Zef Serembe s'ka jetuar ne shekullin XXI me duket! :lol: :lol: :wink:

vushtrria
13-11-05, 15:43
shum mire e ke barbaroza,per ata po them ne ket shekull shkohet edhe me large :lol:

Barbaroza
13-11-05, 15:52
shum mire e ke barbaroza,per ata po them ne ket shekull shkohet edhe me large :lol:

O Vushtrria,a mos ke lind mbrapesht! :lol: :lol: :lol:

Tanushi
13-11-05, 16:17
Kam shku valla dhe nuk e kam gjete, sepse e kisha pas shume afer e nuk e kisha pas dite, vec me shetit boten kot nuk paguhet!

zana e maleve
13-11-05, 16:21
po valla shkohet edhe bilemi me ju sill botes rreth e rreth nuk eshte mjaft

Tanushi
13-11-05, 16:23
Jo valla une nuk e luj kamen perte saj edhe ne kojshi ne kofte ma nej nuk shkoj!

zana e maleve
13-11-05, 16:25
hahaahahhahaahahahahhaahahahahh

Sy_kaltra
19-11-05, 16:26
po more kur ja vlen :!:

vjeshta
19-11-05, 21:55
Nese ma qon vizen po

Kercovari
19-11-05, 21:56
Nese ma qon vizen po

A edhe per dashuri te duhet vize a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
19-11-05, 21:59
Nese ma qon vizen po

A edhe per dashuri te duhet vize a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Me shku ne fund te botes de,po :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
19-11-05, 22:02
Bota sak funde as dashuria,thuje vetem thash se pa vize e ke gjete dashurin. :lol: :lol: :wink:

vjeshta
19-11-05, 22:04
Bota sak funde as dashuria,thuje vetem thash se pa vize e ke gjete dashurin. :lol: :lol: :wink:
He he ,qka po don me dit :lol:

Kercovari
19-11-05, 22:06
Bota sak funde as dashuria,thuje vetem thash se pa vize e ke gjete dashurin. :lol: :lol: :wink:
He he ,qka po don me dit :lol:

A je beqare e martume? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
19-11-05, 22:14
Bota sak funde as dashuria,thuje vetem thash se pa vize e ke gjete dashurin. :lol: :lol: :wink:
He he ,qka po don me dit :lol:

A je beqare e martume? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:roll: :roll: :roll: :wink:

vendasi
19-11-05, 22:58
KREJTE MVARETE SE SA E FORTE ESHTE AJO DASHURI,
Mua azgje ska qe me ndale qe te shkoje pa marre parsyshe se sa large eshte ai person te cilin e dua.
Dashuria mund te me nxije qe te beje gjera te pa paramenduara per ate person qe e DASHUROJE :arrow:

vendasi
19-11-05, 22:58
KREJTE MVARETE SE SA E FORTE ESHTE AJO DASHURI,
Mua azgje ska qe me ndale qe te shkoje pa marre parsyshe se sa large eshte ai person te cilin e dua.
Dashuria mund te me nxije qe te beje gjera te pa paramenduara per ate person qe e DASHUROJE :arrow:

Sy_kaltra
16-12-05, 23:35
Kur Dashuron edhe ne fund te botes shkon :roll:

turisti
17-12-05, 13:24
Po! :P

Barbaroza
17-12-05, 13:37
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:
:arrow: :arrow:

turisti
17-12-05, 13:48
Nje miku im me ka thene:Nese ja ngarkon mashkullit kolicen me tullat e termos ( 150 - 200 kg ),dhe e len perpara nje femer te hece,ai budalla do ta shtye KOLICEN deri te ....hmmmmmm! :wink:
Por s'mendoj se keshtu do bente edhe per nje dashuri.
Ndersa une per dashuri shkoj ne :arrow: Jupiter(kuptohet per ate qe e meriton). :wink:
:arrow: :arrow:

Po Barbaroza e nderuar,plotesisht pajtohem me fjalet e tua,sepse ose per dashuri shkohet ne funde te botes ose per asgje tjeter. :P


thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Barbaroza
17-12-05, 14:01
Po Turisti,e kam kuptuar per ty ne baze te shkrimeve se mund t'jeni i tille edhe ne realitet! :wink:

Sy_kaltra
17-12-05, 14:04
Ne dashuri Nuk ka Kufi,e edhe ne fund te botes te shkohet .

vjeshta
17-12-05, 14:25
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

turisti
17-12-05, 14:34
Po Turisti,e kam kuptuar per ty ne baze te shkrimeve se mund t'jeni i tille edhe ne realitet! :wink:

Ajo eshte me se e vertete e nderuara.Per dashuri vdes. :P

turisti
17-12-05, 14:36
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

Vjen,por ne pyetjen tjeter. :lol:

Barbaroza
17-12-05, 14:37
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

Vjen moj vjen,veq sa ta gjen adresen! :P :wink:

vjeshta
17-12-05, 14:42
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

Vjen moj vjen,veq sa ta gjen adresen! :P :wink:
Kam harru me shpall adresen ,qyqja une :lol: :lol: :wink:

vjeshta
17-12-05, 14:43
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

Vjen,por ne pyetjen tjeter. :lol:

:roll: :roll: gjithemon mi pshtjell pyetjet :lol: :lol:

turisti
17-12-05, 15:32
Pse me shku ne fund te botes per dashuri,pse nuk vjen dashuria tek e dashuruara :roll:

Vjen,por ne pyetjen tjeter. :lol:

:roll: :roll: gjithemon mi pshtjell pyetjet :lol: :lol:


Edhe ti pergjegjjet..... :lol: :lol:

vjeshta
17-12-05, 15:36
Prej pyetjeve te pshtjellta ,edhe pergjigjet vijn te pshtjellta :lol: :lol:

turisti
17-12-05, 15:47
Prej pyetjeve te pshtjellta ,edhe pergjigjet vijn te pshtjellta :lol: :lol:

Ashtu eshte largesia e pshtjellet,kur shoqerohet me dashurine :lol: :lol: ......

vjeshta
17-12-05, 15:52
Prej pyetjeve te pshtjellta ,edhe pergjigjet vijn te pshtjellta :lol: :lol:

Ashtu eshte largesia e pshtjellet,kur shoqerohet me dashurine :lol: :lol: ......

Une e meqme ,nuk dashurohna ne largesi te pshtjellt :lol: :lol:

turisti
17-12-05, 15:55
Prej pyetjeve te pshtjellta ,edhe pergjigjet vijn te pshtjellta :lol: :lol:

Ashtu eshte largesia e pshtjellet,kur shoqerohet me dashurine :lol: :lol: ......

Une e meqme ,nuk dashurohna ne largesi te pshtjellt :lol: :lol:

As une ne dashuri te -kufizuar-..... :lol: :lol:

vjeshta
17-12-05, 15:58
E paskem zgjedh problemin :( :lol: :lol: :lol:

turisti
17-12-05, 16:01
E paskem zgjedh problemin :( :lol: :lol: :lol:

Edhe une.... :lol:

Skova,diten e mire.

Kaltrushi
20-12-05, 14:17
jo kurre.....

ninnela
20-12-05, 14:32
Jo bre cfare n'fund t'botes gjithe ate udhe me bo,tu pas boll n'der t'shpis allahile ahahahhahahaaaaaaaaa :wink:

spirl_girls
20-12-05, 15:12
Jo bre cfare n'fund t'botes gjithe ate udhe me bo,tu pas boll n'der t'shpis allahile ahahahhahahaaaaaaaaa :wink:


Euu euuu qka nuk ndivaa :lol:

ninnela
20-12-05, 15:32
Qka moj qy qy ahahahahhahaaaaaaaaaaaaa :wink:

Objektiviteti
20-12-05, 17:50
Per dashuri te madhe duhet shkuar edhe me larg se fundi i botes, psh. ne Hėne!

netgear
20-12-05, 18:17
shkohet edhe bile e haron vendin ku ke jetu

arben-ks
21-12-05, 15:16
Me shku ne fund te botes per nje dashuri , a je i sigurt me shku...?
Me ik ne fund te botes per nje dashuri, ma let asht...?mu largu....!

Lonora
23-12-05, 05:04
Shkohet cdo kund nese ia vlene te shkohet!

Kaltrushi
23-12-05, 09:12
Jo bre cfare n'fund t'botes gjithe ate udhe me bo,tu pas boll n'der t'shpis allahile ahahahhahahaaaaaaaaa :wink:

hahahhaha bravo motrushe :wink:

turisti
23-12-05, 10:20
Po,pa diskutim..... :lol: :lol:

Kaltrushi
23-12-05, 10:22
Po,pa diskutim..... :lol: :lol:

valla turist je ka lyp pune ti me mua... po thu leht se tybe kur te behet puna sbesoj se do kishe vepru ashtu qyyy

merr mesim nga ninnela dhe une...hahahhaha

with respekt

kaltrushi :wink:

turisti
23-12-05, 10:34
Po,pa diskutim..... :lol: :lol:

valla turist je ka lyp pune ti me mua... po thu leht se tybe kur te behet puna sbesoj se do kishe vepru ashtu qyyy

merr mesim nga ninnela dhe une...hahahhaha

with respekt

kaltrushi :wink:

Kaltrushe e nderuar, :P

E respektoj mendimin e ninneles dhe mendimin tende,por personalisht mendoj :ēka ėshtė fundi i botės qė tė mos shkohet deri atje pėr :P dashuri :P . Pas tere ate udhetim te gjate,dashuria do te jet me e :P ėmbėl :P .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Kaltrushi
23-12-05, 10:35
Po,pa diskutim..... :lol: :lol:

valla turist je ka lyp pune ti me mua... po thu leht se tybe kur te behet puna sbesoj se do kishe vepru ashtu qyyy

merr mesim nga ninnela dhe une...hahahhaha

with respekt

kaltrushi :wink:

Kaltrushe e nderuar, :P

E respektoj mendimin e ninneles dhe mendimin tende,por personalisht mendoj :ēka ėshtė fundi i botės qė tė mos shkohet deri atje pėr :P dashuri :P . Pas tere ate udhetim te gjate,dashuria do te jet me e :P ėmbėl :P .

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

per pak kesh duke harruar ti na je TURIST: ke edhe mundesi me shku ne fund te bote edhe nese vetem perkohsisht ...ha haa

turisti
23-12-05, 10:45
Nese perputhen valet e zemrės - shkohet,shkohet duke kenduar bile..... :lol: :lol:

Lona
23-12-05, 11:42
Sigurisht se Po, bile duke vrapuar hmmmmmmmm

Arb
23-12-05, 11:54
Jo more po cfare fundi te botes. Nuk shkohet as deri ne fund te bllokut...

Domira
23-12-05, 11:55
Jo more po cfare fundi te botes. Nuk shkohet as deri ne fund te bllokut...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
23-12-05, 11:56
Jo more po cfare fundi te botes. Nuk shkohet as deri ne fund te bllokut...

:lol: :lol: :lol: :lol:

A dallash e kom edhe ksi reni a?

Domira
23-12-05, 12:00
hahahhahahaaa Arb Arb hiq se ki dallash jo :lol: ...po um knaqe :D

Kercovari
23-12-05, 23:41
Shkohet cdo kund nese ia vlene te shkohet!

E ku shkohet me large se ne perqafim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
24-12-05, 01:26
Nuk dashurohet njeri leht, momentalisht askund nuk shkoj :P :lol:

loni19
24-12-05, 14:25
Jo be se ka shume femra shqiptare, te ndershme, te meeeecme, te sjeeellshme ketu ne keto vende...Po prap nuk i dihet kismetit...
tybe dashuria eshte si zinxhir, kur te lidhe ajo nuk te lishon...

turisti
24-12-05, 14:45
Po! :P Ja per dashuri ja per asgje!!!!!!!!!!!! :P

Kercovari
24-12-05, 15:22
Po dashuria nuk eshte kepuce e grisur te mos mundesh te ecish e te shkoshe large. :lol:

Barbaroza
25-12-05, 12:00
Po dashuria nuk eshte kepuce e grisur te mos mundesh te ecish e te shkoshe large. :lol:

Po edhe s'ka garance se te qendron gjate,sidomos po te besh rruge te gjate! :lol:

Murgesha
25-12-05, 12:03
Po dashuria nuk eshte kepuce e grisur te mos mundesh te ecish e te shkoshe large. :lol:

Shkohet edhe me papuqe bile. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-12-05, 12:05
Po dashuria nuk eshte kepuce e grisur te mos mundesh te ecish e te shkoshe large. :lol:

Shkohet edhe me papuqe bile. :lol: :lol: :lol:

Mos edhe zbathur?? :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-12-05, 12:08
Mos edhe zbathur?? :lol: :lol: :lol:


Mė kėmbėt e pėrgjakura, i dashuri duke ti shėruar plagėt, ufffffffff romantikė e vėrtet. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
25-12-05, 12:09
:lol: Eh dikush shkon edhe expres :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
25-12-05, 12:11
:lol: Eh dikush shkon edhe expres :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Atėherė paska dashuri exprese. :lol: