PDA

View Full Version : dr1ta


Faqet : [1] 2 3

livoreka bicio
18-12-04, 01:27
dr1ta. TE UROJE 1000 POSTIMET E TUA, TE CILATE MERITOJNE KOHENE PER TE LEXUARE, DHE GJITHE KOHEN QE KANI HUMBURE... NDOSHTA KA DASHTE KOHE DERI PERE TI BER 1000 POSTIME POR VERTET JANE ASHTU TE MIRA DHE INTERESANTE, TE CILAT MENDOJE QE KANE NJE VLERE ME SHUME SE,10 X 1000... TE PERSHENDES DHE TE UROJE DISPONIME SA ME SHUME NE TE ARDHEMEN, DHE TE NA SHKRUAJSH EDHE ME SHUM TE TJERA SIKURE KETA... :wink:

ME NDERIME NGA BICIO. :wink:

blusky
18-12-04, 10:58
dr1ta keti urimi po i bashkangjitna edhe une,dhe me te vertete mund te them se me shkrimet e tuaja e pasuron kete forum, dhe me duhet te theme se sa here hy ne forum postimet tuaja i lexoj te parat.
Te deshiroj ēaste te bukura edhe ne te ardhmen.
Urime :wink:
blusky

Murgesha
18-12-04, 12:58
dr1ta edhe unė tė pėrshėndes dh tė uroj pėr njė mijė postimet tua.
Ėshtė kėnaqėsi qė tė kemi nė mesin tonė.

Kercovari
18-12-04, 14:07
E nderuara Drita
Shkriemet e tua me kujtojne ate qenje te zellshme dhe puntore te ngjashme me bleten, e cila pa u lodhur fluturon shtigjeve te hapura te natyres per te mbelledh pluhrin e luleve dhe ajrin e paster,jo vetem per te mbushur shtepin e vet me ambelsirre,por edhe te tjeret te shijojne kete shije qe te kenaq shpirtin dhe te ben te shendoshe.
Sebashku me shoqet e tua, keni hjek perden e karroces s`mbuluar ku shekuj me rradhe femra shtiptare ecte me kete karroce pa e ditur se ku,qe me ne funde staticioni i fundit te jete edhe burgu i juaj i perjetshem,ne meshiren e zotit.
Sot,ju jeni mbelledheset e antikuitetit te eposit shqiptare dhe Ambasadoret e kultures dhe gjuhes shqipe,njeherit edhe kultivuese te gjuhes se embel shqipe duke e mbrojtur me fisnikri te madhe dhe xhelozi te pa fund.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te te kemi ne mesin ton,te deshiroj gjithe te mirat dhe te pershendes perzemersishte.
me respekt Kercovari

lazdrani
18-12-04, 14:47
U kenaqem me Mbreteresha te reja ne Pallatin tone Mbreteror :D

Drita te uroje kete titull te merituar,Jeni shume e adhuruar ne Forum.Shkrimet tuja i lexoje me endje.Jeni e pershendetur gjithmone nga Lazdrani

Gentiana
18-12-04, 14:55
Dr1ta pershendetje edhe nga une, te uroj per keto shkrime,dhe gjithashtu te uroj ēdo te mire. Shpresoj te na i bejsh edhe shum shkrime tjera,sepse shkrimet tua i lexoj me endje.

Dite te kendshme.

Genta

Mafiozi
18-12-04, 15:07
Dr1ta urime per gjith shkrimet e tua.

Te shpresoj shum shkrime tjera ne pallatin mbreteror.
Vetem vazhdo me simpatin tende dr1ta.

Qdo te mir per te ardhmen.
Te pershendes :wink:

ShEjToNkA
18-12-04, 16:40
Dr1ta ,tė pėrshėndes dhe tė urojė mirė se ardhje nė Pallatin Mbretėror.
Tė dėshirojė edhe xxxxxxx shskėrime tjeraaaa ,jeni e mrekullueshme!

Urimmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

turisti
18-12-04, 16:53
- dr1ta e nderuar -,

Kerkoj falje per vones dhe :P urime 1000 postime :P . Me vjen mire qe Mbreteria eshte me e pasur per nje person te kalibrit tende. Edhe nese nuk poston asgje ne te ardhmen,mjafton vetem prezenca jote dhe fakti qe gjindesh ne mesin tone. Une te deshiroj vetem shendet dhe lumturi ,tjera vujne vet.


Me nderime te veqanta,TURISTI.

uliksi31
18-12-04, 18:06
Drita urime.A edhe ti shkove ne pallat a :?: Krejt shkuat ne mbretni,po shyqyr jemi akoma mjaft na mahalla e madhe :wink:

dr1ta
18-12-04, 18:18
dr1ta. TE UROJE 1000 POSTIMET E TUA, TE CILATE MERITOJNE KOHENE PER TE LEXUARE, DHE GJITHE KOHEN QE KANI HUMBURE... NDOSHTA KA DASHTE KOHE DERI PERE TI BER 1000 POSTIME POR VERTET JANE ASHTU TE MIRA DHE INTERESANTE, TE CILAT MENDOJE QE KANE NJE VLERE ME SHUME SE,10 X 1000... TE PERSHENDES DHE TE UROJE DISPONIME SA ME SHUME NE TE ARDHEMEN, DHE TE NA SHKRUAJSH EDHE ME SHUM TE TJERA SIKURE KETA... :wink:

ME NDERIME NGA BICIO. :wink:Flm Bicio per urimet dhe miresine tone, gjithashtu te uroj disponim ketu ne forum. :)


Mpuqq ne faqe http://www.cosgan.net/images/midi/liebe/a010.gif

dr1ta
18-12-04, 18:23
dr1ta keti urimi po i bashkangjitna edhe une,dhe me te vertete mund te them se me shkrimet e tuaja e pasuron kete forum, dhe me duhet te theme se sa here hy ne forum postimet tuaja i lexoj te parat.
Te deshiroj ēaste te bukura edhe ne te ardhmen.
Urime :wink:
bluskyFlm blusky per urimet, shpresoj ce ne te ardhmen edhe ty do te marish pjes me shum ne forum, dhe jam e sigurte ce do te behet nje atmosfer edhe me e mire sebashku me ty.

Te pershendes . http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/g020.gif

dr1ta
18-12-04, 18:27
dr1ta edhe unė tė pėrshėndes dh tė uroj pėr njė mijė postimet tua.
Ėshtė kėnaqėsi qė tė kemi nė mesin tonė.Flm Murgesha per urimet, vertet esht knaqesi edhe per mua ti lexoj shkrimet e tua dhe te shoqerohemi ne forum pa keqkuptime . :)

Barbaroza
18-12-04, 18:32
Dr1ta,me duket te them se ke drituar me shkrimet e tua forumin.Je fjalepaket por gjithmone domethenese!Te lumte!

dr1ta
18-12-04, 18:47
E nderuara Drita
Shkriemet e tua me kujtojne ate qenje te zellshme dhe puntore te ngjashme me bleten, e cila pa u lodhur fluturon shtigjeve te hapura te natyres per te mbelledh pluhrin e luleve dhe ajrin e paster,jo vetem per te mbushur shtepin e vet me ambelsirre,por edhe te tjeret te shijojne kete shije qe te kenaq shpirtin dhe te ben te shendoshe.
Sebashku me shoqet e tua, keni hjek perden e karroces s`mbuluar ku shekuj me rradhe femra shtiptare ecte me kete karroce pa e ditur se ku,qe me ne funde staticioni i fundit te jete edhe burgu i juaj i perjetshem,ne meshiren e zotit.
Sot,ju jeni mbelledheset e antikuitetit te eposit shqiptare dhe Ambasadoret e kultures dhe gjuhes shqipe,njeherit edhe kultivuese te gjuhes se embel shqipe duke e mbrojtur me fisnikri te madhe dhe xhelozi te pa fund.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te te kemi ne mesin ton,te deshiroj gjithe te mirat dhe te pershendes perzemersishte.
me respekt Kercovari


Amigo me ke be te buzeqeshem shum, dhe disi shpirti me behet mjalt nga ky shrim i jot, shpesh kam mendu ce te shkoj ne nerva un ty :? tash kuptoj ce jo http://www.cosgan.net/images/midi/liebe/a055.gif Flm shum per urimet tua, dhe je nje inspirim per te gjith ketu sepaku per mua :)


Pershendetje nga bleta. http://www.cosgan.net/images/smilie/tiere/r045.gif

dr1ta
18-12-04, 18:54
U kenaqem me Mbreteresha te reja ne Pallatin tone Mbreteror :D

Drita te uroje kete titull te merituar,Jeni shume e adhuruar ne Forum.Shkrimet tuja i lexoje me endje.Jeni e pershendetur gjithmone nga Lazdrani

O Shum mbreteresha jan be, :D Flm shoki per urimet, gjithashtu edhe mua me pelqejn shkrimet e tua me plot humor dhe ironi ndonjher, :wink:


Te pershendes http://www.cosgan.net/images/smilie/tiere/e040.gif

dr1ta
18-12-04, 19:01
Dr1ta pershendetje edhe nga une, te uroj per keto shkrime,dhe gjithashtu te uroj ēdo te mire. Shpresoj te na i bejsh edhe shum shkrime tjera,sepse shkrimet tua i lexoj me endje.

Dite te kendshme.

GentaGenta sis flm per urimet , je elegante gjith ne shkrim dhe qendrim :D dhe gjithashtu te lexoj me endje.


Mirembetshhttp://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/fk/daisy.gif

dr1ta
18-12-04, 19:06
Dr1ta urime per gjith shkrimet e tua.

Te shpresoj shum shkrime tjera ne pallatin mbreteror.
Vetem vazhdo me simpatin tende dr1ta.

Qdo te mir per te ardhmen.
Te pershendes :wink:Mafioz gjithashtu te pershendes, dhe te flm per urimet, je i mire me gjith neve , dhe keni nje energji te mrekullueshme ne forum .


Mirembetshhttp://smilies.jeeptalk.org/contrib/owen/scatter.gif

dr1ta
18-12-04, 19:10
Dr1ta ,tė pėrshėndes dhe tė urojė mirė se ardhje nė Pallatin Mbretėror.
Tė dėshirojė edhe xxxxxxx shskėrime tjeraaaa ,jeni e mrekullueshme!

UrimmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeShejtonka http://www.cosgan.de/images/more/flowers/046.gif e forumit, :) flm per urimet gjithashtu je e mrekullueshme.


TE pershendes :)

dr1ta
18-12-04, 19:20
- dr1ta e nderuar -,

Kerkoj falje per vones dhe :P urime 1000 postime :P . Me vjen mire qe Mbreteria eshte me e pasur per nje person te kalibrit tende. Edhe nese nuk poston asgje ne te ardhmen,mjafton vetem prezenca jote dhe fakti qe gjindesh ne mesin tone. Une te deshiroj vetem shendet dhe lumturi ,tjera vujne vet.


Me nderime te veqanta,TURISTI.


I nderuar Turist, tamam ne kohe je ardh :P Flm per urimet dhe kam deshire ce gjith te mar pjes ketu ne forum, edhe prezenca juaj me ben shum optimiste dhe te gezuar http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/r025.gif

Deshiroj ce ty te plotesohen deshirat siq ta don shpirti ty, gjithashtu shendet dhe lumturi .


Respekt

turisti
18-12-04, 19:28
Faleminderit e nderuara - dr1ta -. :wink:

dr1ta
18-12-04, 19:31
Drita urime.A edhe ti shkove ne pallat a :?: Krejt shkuat ne mbretni,po shyqyr jemi akoma mjaft na mahalla e madhe :wink:


Uliksi shoki kam qellu ketu ne pallat, :) Flm per urimet superdjal je :) :)Pershendetje

dr1ta
18-12-04, 19:36
Dr1ta,me duket te them se ke drituar me shkrimet e tua forumin.Je fjalepaket por gjithmone domethenese!Te lumte!Barbaroza sis flm per urimet, :) je reale gjith, kam shum respekt ndaj mendimeve tuaja.


Te pershendes http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/g020.gif

dr1ta
18-12-04, 19:38
Faleminderit e nderuara - dr1ta -. :wink:

ME nder qofsh :) :)

turisti
18-12-04, 20:06
Faleminderit e nderuara - dr1ta -. :wink:

ME nder qofsh :) :)

:wink:

Gentiani
18-12-04, 21:03
dr1ta tė pėrshėndes pėr 1000 shkresat e tua nė Forum. Tė dėshiroj ta vazhdosh me tė njėjtin stil shkrimi, sepse kanė qenė shkresa qė kanė pasur vlera leximi.

Gentiani!

Kercovari
18-12-04, 22:40
Faleminderit e nderuara - dr1ta -. :wink:
Po shoki,shih kush e mori edhe bleten edhe mjaltin,e ti kapu per koshiHaahaaaaahaaa!.

Kercovari
18-12-04, 22:45
E nderuara Drita
Shkriemet e tua me kujtojne ate qenje te zellshme dhe puntore te ngjashme me bleten, e cila pa u lodhur fluturon shtigjeve te hapura te natyres per te mbelledh pluhrin e luleve dhe ajrin e paster,jo vetem per te mbushur shtepin e vet me ambelsirre,por edhe te tjeret te shijojne kete shije qe te kenaq shpirtin dhe te ben te shendoshe.
Sebashku me shoqet e tua, keni hjek perden e karroces s`mbuluar ku shekuj me rradhe femra shtiptare ecte me kete karroce pa e ditur se ku,qe me ne funde staticioni i fundit te jete edhe burgu i juaj i perjetshem,ne meshiren e zotit.
Sot,ju jeni mbelledheset e antikuitetit te eposit shqiptare dhe Ambasadoret e kultures dhe gjuhes shqipe,njeherit edhe kultivuese te gjuhes se embel shqipe duke e mbrojtur me fisnikri te madhe dhe xhelozi te pa fund.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te te kemi ne mesin ton,te deshiroj gjithe te mirat dhe te pershendes perzemersishte.
me respekt Kercovari


Amigo me ke be te buzeqeshem shum, dhe disi shpirti me behet mjalt nga ky shrim i jot, shpesh kam mendu ce te shkoj ne nerva un ty :? tash kuptoj ce jo http://www.cosgan.net/images/midi/liebe/a055.gif Flm shum per urimet tua, dhe je nje inspirim per te gjith ketu sepaku per mua :)


Pershendetje nga bleta. http://www.cosgan.net/images/smilie/tiere/r045.gif
Prej bletes mund te presesh komplimente te embla,flm.Drita.
E sa per ate qe thua se me ke shku ne nerva,eshte gabim i madh te mendosh,e aq me i madh te thuash.Haahaaahaaa!.

dr1ta
18-12-04, 23:06
dr1ta tė pėrshėndes pėr 1000 shkresat e tua nė Forum. Tė dėshiroj ta vazhdosh me tė njėjtin stil shkrimi, sepse kanė qenė shkresa qė kanė pasur vlera leximi.

Gentiani!


Gentian I nderuar flm per urimet, se shpejti ti uroj edhe un ty 1000 shkrimet ne forum, :) Edhe do te vazhdoj me te njejtin stil :) Ke gjith informat per tema te ndryshme dhe e di ce keto ndikojn te pasurohemi edhe me shum me dijeni THANK YOU :)


TE pershendes

dr1ta
18-12-04, 23:08
E nderuara Drita
Shkriemet e tua me kujtojne ate qenje te zellshme dhe puntore te ngjashme me bleten, e cila pa u lodhur fluturon shtigjeve te hapura te natyres per te mbelledh pluhrin e luleve dhe ajrin e paster,jo vetem per te mbushur shtepin e vet me ambelsirre,por edhe te tjeret te shijojne kete shije qe te kenaq shpirtin dhe te ben te shendoshe.
Sebashku me shoqet e tua, keni hjek perden e karroces s`mbuluar ku shekuj me rradhe femra shtiptare ecte me kete karroce pa e ditur se ku,qe me ne funde staticioni i fundit te jete edhe burgu i juaj i perjetshem,ne meshiren e zotit.
Sot,ju jeni mbelledheset e antikuitetit te eposit shqiptare dhe Ambasadoret e kultures dhe gjuhes shqipe,njeherit edhe kultivuese te gjuhes se embel shqipe duke e mbrojtur me fisnikri te madhe dhe xhelozi te pa fund.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te te kemi ne mesin ton,te deshiroj gjithe te mirat dhe te pershendes perzemersishte.
me respekt Kercovari


Amigo me ke be te buzeqeshem shum, dhe disi shpirti me behet mjalt nga ky shrim i jot, shpesh kam mendu ce te shkoj ne nerva un ty :? tash kuptoj ce jo http://www.cosgan.net/images/midi/liebe/a055.gif Flm shum per urimet tua, dhe je nje inspirim per te gjith ketu sepaku per mua :)


Pershendetje nga bleta. http://www.cosgan.net/images/smilie/tiere/r045.gif
Prej bletes mund te presesh komplimente te embla,flm.Drita.
E sa per ate qe thua se me ke shku ne nerva,eshte gabim i madh te mendosh,e aq me i madh te thuash.Haahaaahaaa!.


:P :P At cka e kam ne zemer e tham :wink: :wink:

turisti
18-12-04, 23:35
Faleminderit e nderuara - dr1ta -. :wink:
Po shoki,shih kush e mori edhe bleten edhe mjaltin,e ti kapu per koshiHaahaaaaahaaa!.

Hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha,pse be shoki,persi une po postoj te femrat,dikush gjelozon???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.

DEA
18-12-04, 23:45
dr1ta, pres qe te shkruani edhe me mijra te tjera postime se nuk lodhem se lexuari Juve :wink:

dr1ta
18-12-04, 23:55
dr1ta, pres qe te shkruani edhe me mijra te tjera postime se nuk lodhem se lexuari Juve :wink:


DEA moter flm, me pelqejn shum shkrimet e tua, ke nje harmoni te mire :) :)

livoreka bicio
19-12-04, 00:09
dr1ta. TE UROJE 1000 POSTIMET E TUA, TE CILATE MERITOJNE KOHENE PER TE LEXUARE, DHE GJITHE KOHEN QE KANI HUMBURE... NDOSHTA KA DASHTE KOHE DERI PERE TI BER 1000 POSTIME POR VERTET JANE ASHTU TE MIRA DHE INTERESANTE, TE CILAT MENDOJE QE KANE NJE VLERE ME SHUME SE,10 X 1000... TE PERSHENDES DHE TE UROJE DISPONIME SA ME SHUME NE TE ARDHEMEN, DHE TE NA SHKRUAJSH EDHE ME SHUM TE TJERA SIKURE KETA... :wink:

ME NDERIME NGA BICIO. :wink:Flm Bicio per urimet dhe miresine tone, gjithashtu te uroj disponim ketu ne forum. :)


Mpuqq ne faqe http://www.cosgan.net/images/midi/liebe/a010.gif dr1ta SPS. DHE GJITHEASHTU DHE UNE TE PERSHENDES. :P :wink:

Agroni22
19-12-04, 14:32
drita te uroj per 1000 posimet dhe te pershendes

PAOLINA
19-12-04, 20:51
DR1TA URIME URIME URIME........ 1000 HER....

vazhdo me shkrimet e tua se cool jan :wink:


Te pershendes

dr1ta
20-12-04, 02:29
drita te uroj per 1000 posimet dhe te pershendesAgroni flm shum per urimet, te pershendes edhe une :) :)

dr1ta
20-12-04, 02:32
DR1TA URIME URIME URIME........ 1000 HER....

vazhdo me shkrimet e tua se cool jan :wink:


Te pershendes


Paolina flm sis, edhe ti gjithashtu je shummm cool :) :)

Te pershendes fort 8) :)

Naki
20-12-04, 10:42
Erdhe si nje rreze ne forum duke sjelle drite ne postimet tuaja.
Urime ,te na postoshe edhe me tutje shkrime siq keni postuar deri me tani.

Me respekt Naki

Diana007
20-12-04, 10:52
dr1ta urime per 1000 postimet e tua, t pershendes Diana :wink:

Gjumashja
20-12-04, 11:56
dr1ta urime per postimet e juaja edhe suksese edhe te metutjeshme te pershendes shume :wink:

Honesty^uk.
20-12-04, 20:33
Edhe une te shpreh urimet per 1000 shkrimet tuaja te bukura.
Kaloni sa me mire e nderuar hareja dhe gezimi qofshin Bodiguardet e tu ne jete.

Me respekt
Honesty

dr1ta
20-12-04, 22:45
Erdhe si nje rreze ne forum duke sjelle drite ne postimet tuaja.
Urime ,te na postoshe edhe me tutje shkrime siq keni postuar deri me tani.

Me respekt Naki


I nderuar Naki flm per urimet, esht nje kenaqesi ti lexoj fjalet e tua gjith :) :) Je genial !


Me respekt Drita :)

dr1ta
20-12-04, 22:48
dr1ta urime per 1000 postimet e tua, t pershendes Diana :wink:


Diana flm per urimet, te pershendes gjithashtu dhe shpresoj ce do te argetohemi se bashku ne forum :) :)


Peace :)

dr1ta
20-12-04, 22:50
dr1ta urime per postimet e juaja edhe suksese edhe te metutjeshme te pershendes shume :wink:


Gjumashja e nderuar, flm pe urimet edhe un te deshiroj shume shume sukses ne forum gjithashtu ne jete :) :)

dr1ta
20-12-04, 22:59
Edhe une te shpreh urimet per 1000 shkrimet tuaja te bukura.
Kaloni sa me mire e nderuar hareja dhe gezimi qofshin Bodiguardet e tu ne jete.

Me respekt
Honesty


I nderuar Honesty! flm per urimet, gjithashtu deshiroj juve dhe personave ce i ke afer ..gezim dhe shendet ne jete :) :)


Ps: Je i adhuruar nga shume ketu :wink:

Kaltrushi
21-12-04, 11:46
Se pari te pershendes dhe te uroj per keto Postime te mrekullushme dhe me gjithe qejf nga une te lexueshme. Gjdo te mire ne jete.kaltrushi

Mafiozi
21-12-04, 13:13
Dr1ta urime per gjith shkrimet e tua.

Te shpresoj shum shkrime tjera ne pallatin mbreteror.
Vetem vazhdo me simpatin tende dr1ta.

Qdo te mir per te ardhmen.
Te pershendes :wink:Mafioz gjithashtu te pershendes, dhe te flm per urimet, je i mire me gjith neve , dhe keni nje energji te mrekullueshme ne forum .


Mirembetshhttp://smilies.jeeptalk.org/contrib/owen/scatter.gif

Faleminderit Dr1ta.

Kaloh mir :wink:

halla e madhe
21-12-04, 16:23
Dr1ta_URIME...URIMEE :!: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
22-12-04, 12:41
Dr1ta_URIME...URIMEE :!: :lol: :lol: :lol:Halla flm per urimet :wink: :lol:

Te pershendes :D

ShEjToNkA
01-01-05, 04:58
dr1ta, urime Viti i Ri 2005. Suksese nė cdo aspekt tė jetės!

Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaarrrrrrrr!!!!! !

Gentiana
01-01-05, 13:55
Dr1ta Gezuar viti i ri, ēdo te mire.

Genta

DEA
01-01-05, 22:21
Dr1ta ta gezosh kete vit

Mafiozi
01-01-05, 22:43
Dr1ta urime vitin e ri


Te shpresoj qdo te mir qe deshiron ne jet.


Te pershendes.


G E Z U A R

erita
01-01-05, 22:58
shume urime edhe nga meje,
shpresoj te kalojm ēastet te bukur bashk ne forum, te pershendes me cdo te mir ne jeten tende,tung.

livoreka bicio
02-01-05, 00:08
DRITA TE UROJE VITIN 2005 ME REALIZIME DHE ME SUKSESE NE GJDO INICIATIVE.GEZUAR. :wink:

Barbaroza
02-01-05, 14:48
Dr1ta,gezuar dhe per shume mot Viti i Ri 2005!

lazdrani
03-01-05, 12:03
GEZUAR VITIN E RI 2005 :wink:

Gentiani
03-01-05, 13:00
Dr1ta Gezuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukeseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:58
drita GEZUAR VITIN E RI 2005 dhe te gjitha te mirat ne ket vit e nderuar.

Honesty^uk.
08-01-05, 18:17
Urime dhe GEzuar vitin e Ri "dr1ta"
Ky vit qofte i mbushur plot Gezime dhe surpriza per ju e nderuar.

Gezuar

Honesty

dr1ta
10-01-05, 01:25
Shejtonka,Dea,Gentiana,Mafiozi,Erita,Bicio,Barbaro za,Lazdrani,Gentiani,Vushtrria,Honesty
JU falenderoj shumme shummee per urimet , gjithashtu edhe un ju deshiroj juve gjithcka te mire ne jete te perditshme ne cdo aspekt ...mpuqqqqq :) :) :)

IceGirl
10-01-05, 01:37
dr1ta

URIME :)

dr1ta
10-01-05, 01:50
dr1ta

URIME :)


Flm Icegirl


Urime edhe ty :wink: :)

biondi_f86
02-02-05, 22:16
dr1ta te pershendes :D

Maca
03-02-05, 15:11
dr1ta uhhh me fal qik shum se valla se kam pa se i paske bo bile permbi 1500 postime...

Pra U********R*******I*******M******E

dr1ta,ishallah i ben edhe shum shum postime te lezetshme ne forum...

Mos ndrysho te pershendes nga zemra tung :wink:

dr1ta
03-02-05, 22:10
dr1ta te pershendes :D
Flm biondi te pershendes edhe un ty:)

dr1ta
03-02-05, 22:12
dr1ta uhhh me fal qik shum se valla se kam pa se i paske bo bile permbi 1500 postime...

Pra U********R*******I*******M******E

dr1ta,ishallah i ben edhe shum shum postime te lezetshme ne forum...

Mos ndrysho te pershendes nga zemra tung :wink:


Mijauuuu :)

Flm shum per urimet , edhe nuk e kam ndermend me ndryshu jo :P :lol:TE pershendes gjithashtu sis nga zemra :) :)

Drenicaki
03-02-05, 22:40
Ai drita u bana hor ė qe sta urova deri tash, po hajt se sasht von kurrė per urime !
Te uroj pra shumė nga zemra ,u martofsh e u trash-(jo) egofsh , njė jet te lumtur ta kalosh te uroi shumė te vallzosh, puthje te ngrohta!

dr1ta
04-02-05, 02:10
Ai drita u bana hor ė qe sta urova deri tash, po hajt se sasht von kurrė per urime !
Te uroj pra shumė nga zemra ,u martofsh e u trash-(jo) egofsh , njė jet te lumtur ta kalosh te uroi shumė te vallzosh, puthje te ngrohta!


:lol: Flm Drenicak gjithashtu te uroj nje jet te lumtur me plot rock and roll dhe plot puthje te ftofta :lol: :P

Maca
04-02-05, 16:44
dr1ta :wink: :twisted: 8)

turisti
04-02-05, 17:00
-dr1ta- e nderuar,


Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me deshire qe t'na shkuajsh edhe ne pleqeri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.


Me resekt te posaqshem,

TURISTI.

turisti
04-02-05, 17:02
-dr1ta- e nderuar,


Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me deshire qe t'na shkuajsh edhe ne pleqeri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.


Me resekt te posaqshem,

TURISTI.

Bona gabim per 2000 postime,me fal,a sa i perket urimeve,ato JESIN GJITHMONE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

TURISTI.

dr1ta
04-02-05, 17:06
-dr1ta- e nderuar,


Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me deshire qe t'na shkuajsh edhe ne pleqeri,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.


Me resekt te posaqshem,

TURISTI.
I nderuar Turist flm shum per urimet por ende nuk i kam kalu mbi 2000 :lol:


Sidoqoft do ta rruaj ket urim kur ti kaloj mbi 2000 :)


Te pershendes :)

Honesty^uk.
04-02-05, 20:56
E nderuar "dr1ta" kudo qe te ndodhesh te pershendes dhe te uroj ALL THE BEST 4 U in ur LIFE.

Me respekt
Honesty

dr1ta
04-02-05, 21:16
E nderuar "dr1ta" kudo qe te ndodhesh te pershendes dhe te uroj ALL THE BEST 4 U in ur LIFE.

Me respekt
Honesty


I nderuar Honesty flm per pershendetjet dhe urimet, gjithashtu deshiroj best of the best in ure Life :)Drita

Drenicaki
04-02-05, 21:55
Ai drita u bana hor ė qe sta urova deri tash, po hajt se sasht von kurrė per urime !
Te uroj pra shumė nga zemra ,u martofsh e u trash-(jo) egofsh , njė jet te lumtur ta kalosh te uroi shumė te vallzosh, puthje te ngrohta!


:lol: Flm Drenicak gjithashtu te uroj nje jet te lumtur me plot rock and roll dhe plot puthje te ftofta :lol: :PFlm e nderuar dhe e pa harruar!
veq me qat puthjen e ftoft me ftofe krejt e bane men ma ngjiti flama kurse me puthjen time te ngroht ty po te vie nxeht!hahahahahahaaaaaaa :lol: :lol:

ShEjToNkA
28-03-05, 22:07
dr1taaa sisss ,ku do je ke njė pėrshėndetje nga unė, tė dėshirojė tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.
Gjithė tė mirat.

dr1ta
28-03-05, 23:58
dr1taaa sisss ,ku do je ke njė pėrshėndetje nga unė, tė dėshirojė tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.
Gjithė tė mirat.


Oo sis flm per pershendetjet edhe gezohem ce tu kujtua bile ty te hysh rafall krejtve me peshendetje ja din anen valla :) :)


Te pershendes edhe un ty ..deshiroj caste te kendshme kudo ce je

mpuqq

Psikologu
29-03-05, 00:01
E nderuara drita


Pranoni edhe urimet e mija dhe suksese ne te ardhmen.

Me nderime

Psikologu

dr1ta
29-03-05, 00:44
E nderuara drita


Pranoni edhe urimet e mija dhe suksese ne te ardhmen.

Me nderime

Psikologu


Flm per urimet i nderuar ...gjithashtu deshiroj suksese ne jeten tuaj :)

Dreni30
29-03-05, 10:06
E nderuar Drita.

Po ku po gjindesh e nderuar se kaq shume qe po na mungon.

valla nuk po kam shume kohe vetem desha te uroj pak.

kalofsh nje dite te bukur ne keto dite pranverore.

Te pershendet Dtreni30

dr1ta
29-03-05, 11:20
E nderuar Drita.

Po ku po gjindesh e nderuar se kaq shume qe po na mungon.

valla nuk po kam shume kohe vetem desha te uroj pak.

kalofsh nje dite te bukur ne keto dite pranverore.

Te pershendet Dtreni30


Ja erdha valla dreni.....flm per pershendetjet i nderuar ...gjithashtu shpresoj ce te nxeh dielli ne keto dite te bukura pranvere :wink: :)

Diana007
29-03-05, 11:39
Drita te persehdes dhe klofsh siq esht me se mirti :wink:

dr1ta
30-03-05, 17:38
Drita te persehdes dhe klofsh siq esht me se mirti :wink:


Te pershendes edhe un ty Diana deshiroj cdo te mire :)

Barbaroza
31-03-05, 14:30
Dr1ta,dua te te pershendes shume dhe te te them se SINQERISHT i lexoj me endje shkrimet tuaja,jane shume mbreselenese.Ta kam thene edhe me pare mendimin tim,ta them edhe tani,me dukeni shume inteligjente!Te pergezoj!


Me rrespekt
Barbaroza

dr1ta
01-04-05, 22:06
Dr1ta,dua te te pershendes shume dhe te te them se SINQERISHT i lexoj me endje shkrimet tuaja,jane shume mbreselenese.Ta kam thene edhe me pare mendimin tim,ta them edhe tani,me dukeni shume inteligjente!Te pergezoj!


Me rrespekt
BarbarozaFlm e nderuar Barbaroza per pershendetjet dhe fjalet e tua te embela...gjithashtu me lejn pershtypje shkrimet e tuaja.

Me rrespekt

DritaPeace :)

Dreni30
06-04-05, 10:12
E nderuar Drita

Te pershendes dhe te uroj te 2000-te te shkruarat. Deshiroj qe te shkruani edhe me e te mberrini edhe xxxxxxxxxxx shkrime tjera.

Kalofsh nje dite te bukur dhe te hareshme kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30

Domira
06-04-05, 12:11
Urimeeeeeeeee Drita per shkrimet tua e ishalla shkruan edhe shume te tjera ne kete fryme harmonike e te kendshme.

Tomori
07-04-05, 10:42
-Drita jeni e mrekullushme si ne shkrime po ashtu keni prirje edhe per Arte, me ka lane shum pershtypje qe keni ber skicimin e nje qike :wink:
Jeni per gjdo Lavdat, ju kisha propozu qe ti Vijoni ne:
AKADEMINE E ARTEVE TE BUKURA ne TIRANE :wink:

tungji e nderuara Drita :wink:

turisti
07-04-05, 10:46
Shoqe e nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime te shkelqyera dhe te deshiroj edhe shume ,shume tjera pa numer.Gjithashtu deshiroj qe shendeti dhe fati te mbajne per dore kah te shkojsh.

Me respekt,
TURISTI.

dr1ta
07-04-05, 12:02
E nderuar Drita

Te pershendes dhe te uroj te 2000-te te shkruarat. Deshiroj qe te shkruani edhe me e te mberrini edhe xxxxxxxxxxx shkrime tjera.

Kalofsh nje dite te bukur dhe te hareshme kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30


I nderuar Dreni ...flm per urimet .....kalofsh edhe ti sa me bukur kudo ce je :)

dr1ta
07-04-05, 12:05
Urimeeeeeeeee Drita per shkrimet tua e ishalla shkruan edhe shume te tjera ne kete fryme harmonike e te kendshme.Domira flm per urimet ..dhe te them mire ce paske ardh prap ne fd ... :)

Domira
07-04-05, 12:07
Urimeeeeeeeee Drita per shkrimet tua e ishalla shkruan edhe shume te tjera ne kete fryme harmonike e te kendshme.Domira flm per urimet ..dhe te them mire ce paske ardh prap ne fd ... :)

Faleminderit Drita per fjalet e mira :)

dr1ta
07-04-05, 12:11
-Drita jeni e mrekullushme si ne shkrime po ashtu keni prirje edhe per Arte, me ka lane shum pershtypje qe keni ber skicimin e nje qike :wink:
Jeni per gjdo Lavdat, ju kisha propozu qe ti Vijoni ne:
AKADEMINE E ARTEVE TE BUKURA ne TIRANE :wink:

tungji e nderuara Drita :wink:


Heheh ehh more tomor ..eshte e mundeshme me be nje skicim te tille po duhet pas shume durrim dhe prirje.. arti me pelqen sepse motren e kam artiste :P ..une nuk e kam be at skicim por ma dhuroj nje shoqe e fd ..sidoqofte gezohem ce te ka len pershtypje


Pershendetje :wink:

dr1ta
07-04-05, 12:15
Shoqe e nderuar,

Urime nga zemra :P 2000 :P postime te shkelqyera dhe te deshiroj edhe shume ,shume tjera pa numer.Gjithashtu deshiroj qe shendeti dhe fati te mbajne per dore kah te shkojsh.

Me respekt,
TURISTI.


I nderuar Turist flmm shume per urimet ..gjithashtu shendet dhe sukses pergjithmone.


Me respekt


Drita

vushtrria
07-04-05, 12:31
drita nje pershendetje nga vushtrriu,jeni e shkelqyshme :lol:


te gjitha te mirat nga vushtrriu :lol:

Diana007
07-04-05, 13:32
Drita perhare te kofshin 2000 postime :lol: e ishalla te zgjat keshtuu siq je :wink:

T pershendes dhe nje dit te mir per ju :)

Arb
07-04-05, 14:43
Drita!

te pergezoj per postimet e tua!

hajde edhe 2000 te tjera se shpejti!

dr1ta
08-04-05, 00:07
Vushtrria ...thnxxx shoki gjithashtu je super :wink: :wink: :) Te pershendes .

Diana ....keshtu do ta zgjati sis ...te pershendes shume . :) :)Arb ....Flm shume per urimet ....te pershendes :) :)

Murgesha
08-04-05, 12:57
Dr1ta urmie pėr 2 mijė shkrimet tua.
Keni dėshmuar veten se jeni njė zonjushe e fortė qelik qė din dhe ke energji pėr ti pėrballuar tė gjitha.
Rrespekt pėr ty.

dr1ta
09-04-05, 11:19
Dr1ta urmie pėr 2 mijė shkrimet tua.
Keni dėshmuar veten se jeni njė zonjushe e fortė qelik qė din dhe ke energji pėr ti pėrballuar tė gjitha.
Rrespekt pėr ty.


Flm e nderuar ..mundem te them lirisht ce ju jeni nje nga ato ce na meson pak tolernace


Rrespekt per ty

Luana
09-04-05, 14:19
Drita , urime 2000 postime e ishalla i ban postimet e pa numerta sepse je e qeshur gjithemon dhe me plot energji e humor te kendeshem

te pershendes qum qum qum :lol: :lol:

007
10-04-05, 01:58
Urime drita 2000 postime,ju uroj suksese ne vazhdim
me respekt 007

dr1ta
10-04-05, 20:59
Drita , urime 2000 postime e ishalla i ban postimet e pa numerta sepse je e qeshur gjithemon dhe me plot energji e humor te kendeshem

te pershendes qum qum qum :lol: :lol:Luanushe flm per urimet sisi gjithashtuu shpresoj ce do te jesh ketu gjith dhe ti lexojm postimet tuaja me shume humore dhe sepse je sweeettt gjitheee


Te pershendes edhe une

:) :) :)

dr1ta
10-04-05, 21:01
Urime drita 2000 postime,ju uroj suksese ne vazhdim
me respekt 007

Hello james bond :P


I nderuar flm per urimet

Me respekt

Drita

Arbėri
13-04-05, 17:42
Pershendetje Drita :lol: :lol: :lol:


Hajt, QIKO, pasi qenkemi vetem ne forume, qitma nje kafe :P :P :P

Kalo BUKURRRRRRRR :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
13-04-05, 22:37
Pershendetje Drita :lol: :lol: :lol:


Hajt, QIKO, pasi qenkemi vetem ne forume, qitma nje kafe :P :P :P

Kalo BUKURRRRRRRR :lol: :lol: :lol: :lol:


A i don do shpulla :lol: :lol: :lol: Mod bre se je me i madh


Flm per pershendetjet


Gjithashtu ja kalofsh sa me bukurrrrrrr :D

Tomori
14-04-05, 09:25
dr1ta moj zemrushe te pershendes me nje mpuuuuqqq,,, ne faqe loqki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tungji

dr1ta
14-04-05, 22:59
dr1ta moj zemrushe te pershendes me nje mpuuuuqqq,,, ne faqe loqki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tungji


E pse qesh aaa sher njeri je :lol: te pershendes gjithashtu :P :wink:

Gentiana
21-04-05, 14:40
Dr1ta pershendetje edhe per ty, dite te kendshme dhe gjith te mirat,ashtu siq ta do Zemra.


Genta

Gjumashja
22-04-05, 08:21
dr1ta te pershendes sot kudo qe je :wink:

Diana007
22-04-05, 11:24
Drita siss ka humeb moj moti nuk te kam pa duke u sjell kena :roll:

Te pershendes dhe te uroj nje dite te qet :wink:

Diana :)

dr1ta
22-04-05, 12:49
Dr1ta pershendetje edhe per ty, dite te kendshme dhe gjith te mirat,ashtu siq ta do Zemra.


Genta


Genta flm sis ..gjithashtu te pershendes kudo qe je deshiroj nje dite te bukur :)

dr1ta
22-04-05, 12:50
dr1ta te pershendes sot kudo qe je :wink:


Gjumashja flm.... te pershendes edhe une ty ..kalo bukur :)

dr1ta
22-04-05, 12:53
Drita siss ka humeb moj moti nuk te kam pa duke u sjell kena :roll:

Te pershendes dhe te uroj nje dite te qet :wink:

Diana :)Po sjellem shpesh po me miren ment ndonjher :P


Te pershendes gjithashtu ..dhe te uroj nje dite sa ma te mire 8)

Diana007
22-04-05, 12:56
Drita siss ka humeb moj moti nuk te kam pa duke u sjell kena :roll:

Te pershendes dhe te uroj nje dite te qet :wink:

Diana :)Po sjellem shpesh po me miren ment ndonjher :P


Te pershendes gjithashtu ..dhe te uroj nje dite sa ma te mire 8)

Pse moj po te mirren ment ,
PS: kur t e mirren qerahe hyn te marremndjet edhe te kalon hehehheheh

Luana
22-04-05, 14:52
Special for you http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif
I see you when I see you , I hear you when I hear from you :wink:


all the best http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a085.gif

Tomori
22-04-05, 16:03
"dr1ta" TUNGJI ZEMRUSHE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
23-04-05, 04:38
dr1ta edhe unė tė pėrshėndes dh tė uroj pėr njė mijė postimet tua.
Ėshtė kėnaqėsi qė tė kemi nė mesin tonė.

De1ta nga un do jesh nje Yll Drite Nat e Dite.
Ju deshiroj Shenime sa me te ngohta Atmosfere.
Me te vertet ndjehm i knaqur qe kam mundesin qe te pershendes nje Vashe Shkupjane si Ty e Nderuar.
Uroj qe shenimet e ardhshme te jen Sikur ju qe jeni e Mrekulluar.

Dali i keq.

dr1ta
24-04-05, 10:55
Drita siss ka humeb moj moti nuk te kam pa duke u sjell kena :roll:

Te pershendes dhe te uroj nje dite te qet :wink:

Diana :)Po sjellem shpesh po me miren ment ndonjher :P


Te pershendes gjithashtu ..dhe te uroj nje dite sa ma te mire 8)

Pse moj po te mirren ment ,:lol: :lol: :lol:
PS: kur t e mirren qerahe hyn te marremndjet edhe te kalon hehehheheh

dr1ta
24-04-05, 10:58
Special for you http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif
I see you when I see you , I hear you when I hear from you :wink:


all the best http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a085.gif


Thank you ..thank you

Best wishes for u too :)

dr1ta
24-04-05, 11:01
dr1ta edhe unė tė pėrshėndes dh tė uroj pėr njė mijė postimet tua.
Ėshtė kėnaqėsi qė tė kemi nė mesin tonė.

De1ta nga un do jesh nje Yll Drite Nat e Dite.
Ju deshiroj Shenime sa me te ngohta Atmosfere.
Me te vertet ndjehm i knaqur qe kam mundesin qe te pershendes nje Vashe Shkupjane si Ty e Nderuar.
Uroj qe shenimet e ardhshme te jen Sikur ju qe jeni e Mrekulluar.

Dali i keq.


Flm dali ja kalofsh edhe ti sa me mire :) :) :) 8)

Tomori
24-04-05, 12:55
Tungji dr1ta ,,,, :wink:

dr1ta
24-04-05, 23:29
Tungji dr1ta ,,,, :wink:

Tungi Tomor :)

Reana
24-04-05, 23:36
Drita,
URIME 2000 e me shume postet, i befsh mijera te tjera

http://www2.incredimail.com/images/order/spring/emoticons_spring.gif

Psikologu
26-04-05, 05:10
dr1ta e nderuar.

Qdp tė mirė dhe suksese ne te gjitha lemit e jetse juaj ne pergjithsi.
Pranoni pershendetjet e mia shoqerore dhe kaloni si mė mirė ne keto ditė te stines pranverore.
Me nderime per ju:

Psikologu

Gjumashja
26-04-05, 10:13
dr1ta urime per 2mij postimet e juaja dhe disponim te kendshem kudo qe je :wink:

dr1ta
26-04-05, 23:12
Drita,
URIME 2000 e me shume postet, i befsh mijera te tjera

http://www2.incredimail.com/images/order/spring/emoticons_spring.gif


Thnx Reana ..gjithashtu i befsh plot plot postime :)

dr1ta
26-04-05, 23:15
dr1ta e nderuar.

Qdp tė mirė dhe suksese ne te gjitha lemit e jetse juaj ne pergjithsi.
Pranoni pershendetjet e mia shoqerore dhe kaloni si mė mirė ne keto ditė te stines pranverore.
Me nderime per ju:

Psikologu


Psikolog i nderuar

flm shume per te gjith KETO urime dhe mendime te mira ...te pershendes shume ..dhe gjithashtu kalofsh bukur ne keto dite te bukura pranverore


ME respekt


Drita

dr1ta
26-04-05, 23:16
dr1ta urime per 2mij postimet e juaja dhe disponim te kendshem kudo qe je :wink:


Flm gjumashe ....ja kalofsh edhe ti siq esht me se miri kudo qe je :)

Gjumashja
27-04-05, 09:51
dr1ta urime per 2mij postimet e juaja dhe disponim te kendshem kudo qe je :wink:


Flm gjumashe ....ja kalofsh edhe ti siq esht me se miri kudo qe je :):wink: :wink:

Kaltrushi
27-04-05, 10:26
Dr1ta Urime Urime per tejkalimin e 2000 shkrimeve te uroj edhe 200000 shkrime tjera..........je vertet nje drite ne Fd


gjithashtu te uroj SHENDET, FAT, Lumturi dhe Suksese ne gjdo gje ne jete...........with respekt


Kaltrushja.......


:wink:

dr1ta
27-04-05, 21:20
Dr1ta Urime Urime per tejkalimin e 2000 shkrimeve te uroj edhe 200000 shkrime tjera..........je vertet nje drite ne Fd


gjithashtu te uroj SHENDET, FAT, Lumturi dhe Suksese ne gjdo gje ne jete...........with respekt


Kaltrushja.......


:wink:


Flm shume per urimet Kaltrushe e dashur ...Te gjitha te mirat mbetshin me ty ...Pershendetje te sinqerta

Drita :)

turisti
27-04-05, 23:31
Shoqe,shoqe,ty nuk ban pa te pershendet ne ato viset e ftofta me nje pershendetje te ngroht TURISTIKE nga vendet romantike. :P

Me respelt,
TURISTI. :wink:

dr1ta
29-04-05, 11:56
Shoqe,shoqe,ty nuk ban pa te pershendet ne ato viset e ftofta me nje pershendetje te ngroht TURISTIKE nga vendet romantike. :P

Me respelt,
TURISTI. :wink:


Ah si u knaqe edhe ty ..mire ce nuk me harron mua ne ket vend te ftoht :)


Pershendetje per ty i nderuar Turist


Me respekt


Drita

Tomori
29-04-05, 19:12
Pershendetje e nderuara dr1ta... :wink:

Gjumashja
29-04-05, 20:54
dr1ta te uroj mbremje te kendshme :wink:

dr1ta
30-04-05, 10:49
dr1ta te uroj mbremje te kendshme :wink:Thnx te uroj nje dite te mire :wink:

Domira
30-04-05, 11:20
E dashur Drita te pershendes, te uroj nje vikend te kandshem. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a010.gif

Murgesha
30-04-05, 12:56
Dritė e nderuar, njė pėrshėndetje nga Danimarka pėr ty. Tė uroj ēdo tė mirė nė ēdo lėmi tė jetės.

Tomori
30-04-05, 15:20
E dashur Drita te pershendes, te uroj nje vikend te kandshem. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a010.gif
Po ashtu dr1ta edhe une si "Domira'te uroje vikent te kendshem :wink:

Fleta
01-05-05, 13:12
- Keni pershendetje nga un, ju uroj caste te kendeshme ty dhe familjes tuaj......... :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:15
E dashur Drita te pershendes, te uroj nje vikend te kandshem. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a010.gifFlm e nderuara Domira ...gjithashtu deshiroj nje fundjave te mire :)

dr1ta
01-05-05, 14:17
Dritė e nderuar, njė pėrshėndetje nga Danimarka pėr ty. Tė uroj ēdo tė mirė nė ēdo lėmi tė jetės.


Flm E nderuar Murgeshe ...te pershendes edhe une kojshike ..dhe deshiroj cdo te mire :)

dr1ta
01-05-05, 14:19
- Keni pershendetje nga un, ju uroj caste te kendeshme ty dhe familjes tuaj......... :wink:


Fleta flm ..te pershendes gjithashtu caste te kendshme ne fd poashtu ne jeten e juaj . :)

Honesty^uk.
02-05-05, 10:06
E nderuar dr1ta, hyra ne oden e urimeve tuaja per te pershendetur dhe uruar per shkrimet tuaja qe jane kuptimplote dhe tregojn gjithmone realitet.
Me kete rast te uroj dhe deshiroj ty dhe familjes suaj harmoni, fat, dhe lumturi ne cdo hap te jetes suaj.

Me respekt
honesty

dr1ta
02-05-05, 23:36
E nderuar dr1ta, hyra ne oden e urimeve tuaja per te pershendetur dhe uruar per shkrimet tuaja qe jane kuptimplote dhe tregojn gjithmone realitet.
Me kete rast te uroj dhe deshiroj ty dhe familjes suaj harmoni, fat, dhe lumturi ne cdo hap te jetes suaj.

Me respekt
honesty

A u lodhe hiq ``Honesty `` rruga e gjat derri sa hyne ketu :D Te falenderoj per urimet shume gjithashtu deshiroj cdo te mire per ty dhe mbetsh gjithmone i sinqert :D


Me espekt

(drita)

Dreni30
03-05-05, 08:38
E nderuar Drita

Pas nje rruge te gjate dhe ja me zuri mengjesi kesajde e thash te kthej edhe pak te Drita e ta pershendes e ndoshta edhe nje kafe ma maron, por si duket kjo qenka ende fjet. Nejse sidoqofte po ja la nje pershendetje tek dera e kur te zgjohet e lexon.

Drita e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Te pershendet Dreni30

Tomori
03-05-05, 09:13
dr1ta,,,,,,,,,,,,,,,po ma thuaj,,,,,nje ,,,,fjale,,, :?: :!:

Diana007
03-05-05, 11:40
Drita Siss :) te pershendes dhe te uoj nga zemra nje dit te qet e te lumtur per ty :) :wink:

Me respekt Diana :)

dr1ta
04-05-05, 12:51
E nderuar Drita

Pas nje rruge te gjate dhe ja me zuri mengjesi kesajde e thash te kthej edhe pak te Drita e ta pershendes e ndoshta edhe nje kafe ma maron, por si duket kjo qenka ende fjet. Nejse sidoqofte po ja la nje pershendetje tek dera e kur te zgjohet e lexon.

Drita e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Te pershendet Dreni30


Ehh more Dreni sa me gezove me keto pershendetje ...e kafen ta kam maru po habitesh shume e te ftohet shpejt .. :P

Te pershendes edhe une ..deshiroj cdo te mire ne jet :) :)

dr1ta
04-05-05, 12:52
dr1ta,,,,,,,,,,,,,,,po ma thuaj,,,,,nje ,,,,fjale,,, :?: :!:


Te pershendes Tomor ja kalofsh sa me mire

dr1ta
04-05-05, 12:54
Drita Siss :) te pershendes dhe te uoj nga zemra nje dit te qet e te lumtur per ty :) :wink:

Me respekt Diana :)


Flm sis ..deshiroj edhe nje dite te mire per ty :)Me respekt
Drita

florian
04-05-05, 17:06
PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE .....
AAAAAAAA JA KALOFSH SA ME MIR .
TE UROJ SUKSESE KUDO QE TE JENI .

dr1ta
06-05-05, 11:52
PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE ,PERSHENDETJE..... DITAAAAAAAA JA KALOFSH SA ME MIR .
TE UROJ SUKSESE KUDO QE TE JENI .

Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Flm;Fl m;Flm;Flm;

Te pershendes , me lejo te them loli :wink: gjithashtu te uroj sukses ....

Maca
11-05-05, 20:04
[color=red]dr1ta Urime per gjithqka loqkume...

Mpuqqq ty...

Kalofsh mire,bile ma mire se une...

Tungiii :wink: /color]

don albano
11-05-05, 20:50
urime, urime Drita. E gjejsh nje djale te mire dhe u gezofshe.
Ky eshte urimi im per ty

don albano

dr1ta
12-05-05, 00:33
[color=red]dr1ta Urime per gjithqka loqkume...

Mpuqqq ty...

Kalofsh mire,bile ma mire se une...

Tungiii :wink: /color]


Ma mire se ty nuk mundem me kalu ..por shpresoj :P

Flm per urimet pa kufi

Mpuqq :wink:

dr1ta
12-05-05, 00:35
urime, urime Drita. E gjejsh nje djale te mire dhe u gezofshe.
Ky eshte urimi im per ty

don albano


OOOhhhOOOO Te lumt goja ..Nuk mundem teash ti bej 2 por its ok

Flm per urimin ...ishalla edhe ty e gjen naj vajz te mire :wink:

Daja POLIC
12-05-05, 06:11
dr1ta nje urim te shpejt nga daja e kame nje deshir mos u ndalo kurr :lol: bravo

dr1ta
12-05-05, 22:56
dr1ta nje urim te shpejt nga daja e kame nje deshir mos u ndalo kurr :lol: bravo


Ma ke lon amanet ..pra nuk ndalohem :lol:

Daja POLIC
13-05-05, 01:01
dr1ta nje urim te shpejt nga daja e kame nje deshir mos u ndalo kurr :lol: bravo


Ma ke lon amanet ..pra nuk ndalohem :lol:

ahhahahaha jo jo ayt ku duhet ndalu se per ndryshe DENIM te madhe nga polici ahhahaha te pershendes kudo qe jeni dr1ta e bukur :wink:

Arb
13-05-05, 01:21
E nderuara Drita,

Pergezimet e mia per rreth 3000 postimet e deitanishme!

Te pershendes!

Gjithe te mirat!

halla e madhe
13-05-05, 06:28
Drita_pershendetje nga halla dhe urime te gjitha keto postime :!: Kalo sa me mire :lol:

Gjumashja
13-05-05, 08:10
dr1ta te uroj fundjave te kendshme kogja paske hec me kto postime mojjj kalo mire kudo qe je :wink: te pershendes

dr1ta
13-05-05, 13:46
E nderuara Drita,

Pergezimet e mia per rreth 3000 postimet e deitanishme!

Te pershendes!

Gjithe te mirat!


Arb flm engell :)


Te pershendes gjithashtu i nderuar ..cdo te mire

dr1ta
13-05-05, 13:48
Drita_pershendetje nga halla dhe urime te gjitha keto postime :!: Kalo sa me mire :lol:


E nderua Halla flm per urimet ..gjithashtu kalofsh sic esht me se miri :)

dr1ta
13-05-05, 13:50
dr1ta te uroj fundjave te kendshme kogja paske hec me kto postime mojjj kalo mire kudo qe je :wink: te pershendes


Gjumashe sis deshiroj nje fundjave te mire edhe ty ...spo di sa kam ec me keto postime :roll:

Te pershendes :wink:

Gjumashja
13-05-05, 21:31
dr1ta te uroj fundjave te kendshme kogja paske hec me kto postime mojjj kalo mire kudo qe je :wink: te pershendes


Gjumashe sis deshiroj nje fundjave te mire edhe ty ...spo di sa kam ec me keto postime :roll:

Te pershendes :wink:


ke ec mire mire just perpara

Diana007
17-05-05, 15:29
Dirat ku je mori qik je humb kret valla :cry: :cry:

Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj mbasdite te kendeshme :)

Diana :wink:

dr1ta
18-05-05, 13:31
Dirat ku je mori qik je humb kret valla :cry: :cry:

Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj mbasdite te kendeshme :)

Diana :wink:


E dashur Diana ja ku jam :D kam pas pak pune kohene fundit ..edhe besa kam qen teper e lodhet psi/Fiz :?


Te pershendes edhe une dhe te deshiroj nje mbasdite te mire

dr1ta
18-05-05, 13:31
Dirat ku je mori qik je humb kret valla :cry: :cry:

Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj mbasdite te kendeshme :)

Diana :wink:


E dashur Diana ja ku jam :D kam pas pak pune kohene fundit ..edhe besa kam qen teper e lodhet psi/Fiz :?


Te pershendes edhe une dhe te deshiroj nje mbasdite te mire

Dilingjia
18-05-05, 13:32
ishalla rritesh hala bre dr1ta :lol:

Dilingjia
18-05-05, 13:32
ishalla rritesh hala bre dr1ta :lol:

Diana007
18-05-05, 13:36
E dashur Diana ja ku jam :D kam pas pak pune kohene fundit ..edhe besa kam qen teper e lodhet psi/Fiz :?


Te pershendes edhe une dhe te deshiroj nje mbasdite te mire

IShalla i ke kry punet pra e mir s e u ktheve hehehehhh

Flm Dritush :wink:

Diana007
18-05-05, 13:36
E dashur Diana ja ku jam :D kam pas pak pune kohene fundit ..edhe besa kam qen teper e lodhet psi/Fiz :?


Te pershendes edhe une dhe te deshiroj nje mbasdite te mire

IShalla i ke kry punet pra e mir s e u ktheve hehehehhh

Flm Dritush :wink:

Reana
25-05-05, 05:22
DRITA,
URIME GATI 3000 POSTIMET..TE DESHIROJ FAT DHE LUMTURI DHE NJE TE DASHUR SI TA DON ZEMRA TY :wink:

ME RESPEKT

REANA

Dali!Keq
25-05-05, 06:49
Drita selam alejkum hanum Ajshe.
Qysh je bre ergjulka plak ke hup krejt hahaha.
Me nderim hasan gergjuli.

Arbėri
25-05-05, 14:00
Drita, te pershendes e nderuar dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete mese :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha edhe ti varre i bone gishtat, phaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-05-05, 14:12
Pershendtje dhe urime Dr1ta.

Te deshiroje cdo te mire ne jeten tuaj kudo qe ndodheni e nderuar.

DEA
25-05-05, 14:21
Dr1ta, suksese dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink:

dr1ta
27-05-05, 18:43
DRITA,
URIME GATI 3000 POSTIMET..TE DESHIROJ FAT DHE LUMTURI DHE NJE TE DASHUR SI TA DON ZEMRA TY :wink:

ME RESPEKT

REANA

Flm ende nuk jam be 3000 thnx ..u martova moj Reana ..po ta leshoj rendin ty tash :lol:

Te pershendes sis :)


Me respekt

Drita

dr1ta
27-05-05, 18:47
Drita selam alejkum hanum Ajshe.
Qysh je bre ergjulka plak ke hup krejt hahaha.
Me nderim hasan gergjuli.

Hasan aga alejkum selam ...more gergjuli plak e kam thy komen si mos me u hup ? :twisted: :lol:


Te pershendes hasan :wink:


Me nderime ajshja

dr1ta
27-05-05, 18:49
Drita, te pershendes e nderuar dhe te deshiroj qaste te kendshme ne kete mese :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha edhe ti varre i bone gishtat, phaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Po pse i kemi gishtat more ..nuk lypin buk e uj :lol: :lol:


Te pershendes Arberi ..kalofsh edhe ti sa me mire :wink:

dr1ta
27-05-05, 18:50
Pershendtje dhe urime Dr1ta.

Te deshiroje cdo te mire ne jeten tuaj kudo qe ndodheni e nderuar.


Flm dogzona ...e mira qoft gjithmone me ju sis...


Te pershendes :)

dr1ta
27-05-05, 18:51
Dr1ta, suksese dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink:


Flm Dea ..gjithashtu cdo te mire per ju :)

Dreni30
27-05-05, 22:15
E nderuar Drita

Nje pershendetje shoqerore, duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete
dhe nje vikend pushimi te mrekullueshem.

Te pershendet Dreni30.

Reana
28-05-05, 06:18
[quote="Reana"]DRITA,
URIME GATI 3000 POSTIMET..TE DESHIROJ FAT DHE LUMTURI DHE NJE TE DASHUR SI TA DON ZEMRA TY :wink:

ME RESPEKT

REANA

Flm ende nuk jam be 3000 thnx ..u martova moj Reana ..po ta leshoj rendin ty tash :lol:

Te pershendes sis :)


Me respekt

------------------------------

Dritushe,


Te deshiroj shume ma shume se 3000 postime...

Dhe e paskam bere nje gabim katastrofal " TE DESHIROJ NJE DASHURI SI TA DON ZEMRA TY" kam deshur te them ...hehehe...
( e shyqyr qe ma ke leshu rendin, qy :evil: ..e disha qe dikush po e ngreh kemben zhag..hehe.po bej pak shaka)

Pershendetje te sinqerta Dritush dhe kalofsh bukur!!

Psikologu
28-05-05, 23:32
E nderuarar driat.

Urime pėr psotimet e juaja dhe dhashtė Zoti qė tė vazhdoni edhe me shumė tė yjera.
Ju deshiroj qdo tė mirė kudo qė jeni.

Me nderime pėr ju:

Psikologu

Dali!Keq
29-05-05, 04:40
dr1ta

hallo hallo hanum Ajshe qilma deren hahah,oj gergjulk a dhe ti e ki thy Kamen a?!!!!!!!!!!!!!!!! ncncncncncncncn qkas bon vakija dhe aksidentet kan nis me mi kupju :lol: :lol:

P.S Ishalla ben me mir,sa pata dhimbje nuk vishe mem pa he tasht i thefsh dhe Krahet hahah.

Kalofsh qaste te ngroheta.

Hasani :D

dr1ta
29-05-05, 20:42
E nderuar Drita

Nje pershendetje shoqerore, duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete
dhe nje vikend pushimi te mrekullueshem.

Te pershendet Dreni30.Flm Dreni deshiroj gjithashtu nje fundjave te mire :)


Me respekt
Drita

dr1ta
29-05-05, 20:45
------------------------------

Dritushe,


Te deshiroj shume ma shume se 3000 postime...

Dhe e paskam bere nje gabim katastrofal " TE DESHIROJ NJE DASHURI SI TA DON ZEMRA TY" kam deshur te them ...hehehe...
( e shyqyr qe ma ke leshu rendin, qy :evil: ..e disha qe dikush po e ngreh kemben zhag..hehe.po bej pak shaka)

Pershendetje te sinqerta Dritush dhe kalofsh bukur!![/quote]


Rena thnxxxxxxxxxxxxxx 1000 her ...e mira gjithmone te gjet ty
:)

Te pershendes e nderuar dhe kalofsh bukur gjithashtu

dr1ta
29-05-05, 20:47
E nderuarar driat.

Urime pėr psotimet e juaja dhe dhashtė Zoti qė tė vazhdoni edhe me shumė tė yjera.
Ju deshiroj qdo tė mirė kudo qė jeni.

Me nderime pėr ju:

Psikologu


Flm i nderuar Psikolog per urimet ..gjithashtu te deshiroj cdo te mire kudo qe jeni


Respekt

Drita :idea:

dr1ta
29-05-05, 20:49
dr1ta

hallo hallo hanum Ajshe qilma deren hahah,oj gergjulk a dhe ti e ki thy Kamen a?!!!!!!!!!!!!!!!! ncncncncncncncn qkas bon vakija dhe aksidentet kan nis me mi kupju :lol: :lol:

P.S Ishalla ben me mir,sa pata dhimbje nuk vishe mem pa he tasht i thefsh dhe Krahet hahah.

Kalofsh qaste te ngroheta.

Hasani :D


Nuk thua ishalla ben mamire po edhe krahet me i thy :twisted: ncncncn
:lol:


Kalofsh mire edhe ti

Me nderime Ajsha :D

Dali!Keq
31-05-05, 15:58
dr1ta

pershendetje,ju deshiroj qaste te kendshme.

halla e madhe
11-06-05, 17:58
Drita_vetem halla nuk e pasna vizitu kete oden tende te mbushur me urime.Te uroj shume e shume postime te hareshme,njiherit te falenderoje shume per urimet tua,pa qellim kisha harru ta permendi emnin,kerkoj falje :oops: ehhh pleqnija i ka fajet pasha hallen....kalo sa me mire kudo qe je :lol:

Kercovari
11-06-05, 18:53
Drita e nderuar
Qaste te kendeshme,gezime dhe lumturi ne jete te deshiron Kercovari.

dr1ta
12-06-05, 11:06
Dali te pershendes ..gjithashtu kalofsh sic esht me se miri :PHalla mire ce pask ardh ne oden time :lol: jo ska dert aspak ce ke haruar ..edhe une haroj me shum se ti :P :lol: flm per pershendetjet ..mirembetsh kudo qe je .
Kercovari amigo flm per urimet ..deshiroj cdo te mire per ju .

Tomori
13-06-05, 10:39
Pershendetje "dr1ta" ja po te trokas ne dere,,vetem dot pershendes,,,
kalofshe mire e nderuara "dr1ta" :wink:
Me respekt:
Tomori

Murgesha
14-06-05, 15:13
Dr1ta pėrshėndetje tė madhe keni prej meje.
Uroj qė edhe shumė shkrime tjera tė na postojshė nė kėtė forum.

dr1ta
15-06-05, 12:20
Pershendetje "dr1ta" ja po te trokas ne dere,,vetem dot pershendes,,,
kalofshe mire e nderuara "dr1ta" :wink:
Me respekt:
Tomori


Flm Tomor ..te pershendes edhe une ..kalofsh mire edhe ti :)

dr1ta
15-06-05, 12:24
Dr1ta pėrshėndetje tė madhe keni prej meje.
Uroj qė edhe shumė shkrime tjera tė na postojshė nė kėtė forum.Flm e nderuar Murgesh ...te pershendes edhe un ty ..deshiroj cdo te mire .

Kodra
15-06-05, 20:14
dr1ta pėr ty pėrshėndetje dhe dėshiroj qė mos tė kesh lakime nė gishta sepse do tė mungonin postimet tua .

Luana
17-06-05, 04:20
Drita mpuqq sis moti nuk te kam pa , ku je mshef moj qe s'po dokesh :lol: :lol: :lol:

Tung synush :wink:

Diana007
17-06-05, 14:47
Dritushe sis te pershendes dhe te uroj nga zemra gjitha te mirat e kalofsh siq esht me se miri :)

Te puth fort http://www.heathersanimations.com/Romance/pussmun2.gif


Diana :wink:

vushtrria
17-06-05, 15:08
drita e nderuar ju pershendes ku do qe jeni :lol:

dr1ta
17-06-05, 20:32
dr1ta pėr ty pėrshėndetje dhe dėshiroj qė mos tė kesh lakime nė gishta sepse do tė mungonin postimet tua .

:roll: ok flm Kodra per pershendetjet ...te pershendes edhe une gjithashtu deshiroj cdo te mire .

dr1ta
17-06-05, 20:37
Drita mpuqq sis moti nuk te kam pa , ku je mshef moj qe s'po dokesh :lol: :lol: :lol:

Tung synush :wink:


Mpuqqq e dashur Luana ....kam pas housearest :lol: te pershendes sis :)

dr1ta
17-06-05, 20:44
Dritushe sis te pershendes dhe te uroj nga zemra gjitha te mirat e kalofsh siq esht me se miri :)

Te puth fort http://www.heathersanimations.com/Romance/pussmun2.gif


Diana :wink:

Diana e dashur flm per pershendetjet dhe urimin ...gjithashtu lutem per ju gjith te mirat ce jeta dhuron :)


Perqafime dhe puthje http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/h053.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s010.gif


DRita :)

dr1ta
17-06-05, 20:46
drita e nderuar ju pershendes ku do qe jeni :lol:

OHOOo vushtrria ku humbe ti :( Flm i nderuar ..ju pershendes ..dhe kalofsh mire :)

DEA
17-06-05, 20:56
Dr1ta nese nuk jane te teperta, ateher prano edhe nga une pershendetjet me te ngrohta miqesije :wink:

laliloli
17-06-05, 22:01
Drita ke pershendetje te perzemerta ,te uroj gjithe te mirat ne jete
Befsh drite gjithmone
me rrespekt laliloli

Dreni30
18-06-05, 01:10
E nderuar Drita

Nuk po te lodhi shume vetem desha te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni, Dreni.

Luana
18-06-05, 22:32
Drita mpuqq sis moti nuk te kam pa , ku je mshef moj qe s'po dokesh :lol: :lol: :lol:

Tung synush :wink:


Mpuqqq e dashur Luana ....kam pas housearest :lol: te pershendes sis :)

Pse moj qka paske bo , a mos e ke myt rastesisht diken nga FD :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
18-06-05, 23:56
Drita mpuqq sis moti nuk te kam pa , ku je mshef moj qe s'po dokesh :lol: :lol: :lol:

Tung synush :wink:


Mpuqqq e dashur Luana ....kam pas housearest :lol: te pershendes sis :)

Pse moj qka paske bo , a mos e ke myt rastesisht diken nga FD :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo mej zullum ne shpi kam be me ndalen internetin :roll: :lol:

dr1ta
18-06-05, 23:57
E nderuar Drita

Nuk po te lodhi shume vetem desha te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni, Dreni.Te pershendes I nderuar Dreni dhe deshiroj nje fundjave te mire juve dhe familjes juaj .

Daja POLIC
22-06-05, 16:28
DRITA te pershendes shum dhe ju deshiroj nje dite si drita e bukur me diell :lol: :lol:

dr1ta
23-06-05, 11:40
DRITA te pershendes shum dhe ju deshiroj nje dite si drita e bukur me diell :lol: :lol:


Flm Daja te pershendes, ishalla te ngroh dielli gjithmon :) :lol:

Arb
23-06-05, 14:47
Pershendetje Drita!

Jave te mbare dhe gjithe te mirat!

Murgesha
23-06-05, 16:28
Drita pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh tani.

dr1ta
24-06-05, 00:22
Arb flm shoki , gjithashtu nje jav te mbar deshiroj thnx

Murgesha flm te pershendes gjithashtu e nderuar .

Honesty^uk.
26-06-05, 21:29
E nderuar dr1ta, pershendetjet dhe urimet e sinqerta jane te pa kursyera per ju, te deshiroj plotesimin e te gjitha aspiratave tuaja jetesore

All the best for you

Sincerely
Honesty

dr1ta
27-06-05, 16:32
E nderuar dr1ta, pershendetjet dhe urimet e sinqerta jane te pa kursyera per ju, te deshiroj plotesimin e te gjitha aspiratave tuaja jetesore

All the best for you

Sincerely
Honesty


Flm shume per urimet dhe pershendetjet Honesty, sinqeritet ju percjellt gjithmone ne jeten e juaj .


Me nderime
Drita

Tomori
28-06-05, 01:22
"dr1ta" pranoje nje puthje me lot deshire,si pershendetje per naten e mire.me shpres ne enderr do te pres,se neser mund te vdes, dhe si kujtim puthja do me mbes :wink:

Njė jetė pa vlera ėshtė njė vdekje e hershme! Me respekt:
Tomori :wink:

doGzona
28-06-05, 03:52
Urime dhe Pershendetje dr1ta.

Fati lumturia qofshine gjithmone me ju :wink:

doGzona

schütze
02-07-05, 15:18
pershendetje drita,te uroj qdo te mir kudo qe ndodhesh
schütze

Diana007
05-07-05, 15:34
Drito te pershendes shum shum dhe te uroj mbasdit e te qet :wink:

Diana :)

Stuhia
05-07-05, 17:58
Drita, edhe pse nuk po te njoh, perveq ca shkrimeve tuaja qe kam lexuar se nuk kam kohe ti lexoj te gjitha, por kam pershtypje se jeni diqka speciale ne ket forum, pasi qe jo njeher Odiseu i madh me ka krahasuar me ty.
Pershendetje per ty.

dr1ta
05-07-05, 19:00
Drita, edhe pse nuk po te njoh, perveq ca shkrimeve tuaja qe kam lexuar se nuk kam kohe ti lexoj te gjitha, por kam pershtypje se jeni diqka speciale ne ket forum, pasi qe jo njeher Odiseu i madh me ka krahasuar me ty.
Pershendetje per ty.

Shuj moj se po na diktojn qe jemi nje person :lol: :lol: :lol:

florian
05-07-05, 19:32
dritaaaaaaaaa pershendetje locki e ja kalofsh sa me mir ..

turisti
05-07-05, 20:48
:P -dr1ta e nderuar,

Te pershendes nga thellesia e zemres dhe te deshiroj lumturi te vogel si gjithsia. :wink:

Respekt te posaqshem per intelegjencen tende shoqe.
TURISTI. :P

Tomori
05-07-05, 21:31
-dr1ta e nderuar,

Te pershendes nga thellesia e zemres dhe te deshiroj lumturi ne jete!

Respekt te posaqshem per ju bukuroshja forumit.
Tomori. :wink:

anna
05-07-05, 22:12
urimeee!!!!!!!!te uroj edhe 1000 postime te tjera !!!! :wink:

dr1ta
06-07-05, 13:43
Urime dhe Pershendetje dr1ta.

Fati lumturia qofshine gjithmone me ju :wink:

doGzona


Flm shume sis ...all the best for u also :)

Me nderime

drita

dr1ta
06-07-05, 13:44
pershendetje drita,te uroj qdo te mir kudo qe ndodhesh
schütze


Schutze te pershendes , e mira qoft me ju gjithmon. :)
Drita

dr1ta
06-07-05, 13:46
Drito te pershendes shum shum dhe te uroj mbasdit e te qet :wink:

Diana :)


Diana e dashur , te pershendes gjithashtu deshiroj pune te mbar :)Drita :wink:

dr1ta
06-07-05, 13:47
dritaaaaaaaaa pershendetje locki e ja kalofsh sa me mir ..


Loli te pershendes , gzohem ce je ketu prap :wink: deshiroj cdo te mire :)

dr1ta
06-07-05, 13:54
:P -dr1ta e nderuar,

Te pershendes nga thellesia e zemres dhe te deshiroj lumturi te vogel si gjithsia. :wink:

Respekt te posaqshem per intelegjencen tende shoqe.
TURISTI. :P


Shoku Turist flm shume per keto fjal ac te bukura, mbetesh i pershendetur dhe i respektuar gjithmone nga une .


Me rrespekt
Drita :)

dr1ta
06-07-05, 13:56
-dr1ta e nderuar,

Te pershendes nga thellesia e zemres dhe te deshiroj lumturi ne jete!

Respekt te posaqshem per ju bukuroshja forumit.
Tomori. :wink:


Flm Tomor, bukurosh i fd :D , te pershendes dhe te deshiroj gjithashtu lumturi ne jete.


Drita

dr1ta
06-07-05, 13:57
urimeee!!!!!!!!te uroj edhe 1000 postime te tjera !!!! :wink:


Flm anna, inshalla edhe 1000 tjera :D

Gentiana
06-07-05, 14:20
Dr1taaaaaaaaaaa loqkum prano nje pershendetje nga une.

Genta

Stuhia
07-07-05, 13:32
Drita, edhe pse nuk po te njoh, perveq ca shkrimeve tuaja qe kam lexuar se nuk kam kohe ti lexoj te gjitha, por kam pershtypje se jeni diqka speciale ne ket forum, pasi qe jo njeher Odiseu i madh me ka krahasuar me ty.
Pershendetje per ty.

Shuj moj se po na diktojn qe jemi nje person :lol: :lol: :lol:

Kush po te thot ty se jemi nje? :twisted: :twisted: :wink:

halla e madhe
08-07-05, 07:59
Drita_Postimet tua i lexoj me vemendje.Fjala jote shpon si shigjete.Prano nje MPUQ nga halla,me deshire te shume e shume postimeve prej teje :lol:

laliloli
08-07-05, 22:17
Drita ke pershendetje te perzemerta ,te uroj gjithe te mirat ne jete
Befsh drite gjithmone
me rrespekt laliloli

oj drita a ne uje e ke gjuajtur kete pershendetje a? :lol: :lol:

dr1ta
08-07-05, 23:25
Dr1taaaaaaaaaaa loqkum prano nje pershendetje nga une.

Genta


Thnx a lot te pershendes edhe une Genta :)

dr1ta
08-07-05, 23:27
Drita, edhe pse nuk po te njoh, perveq ca shkrimeve tuaja qe kam lexuar se nuk kam kohe ti lexoj te gjitha, por kam pershtypje se jeni diqka speciale ne ket forum, pasi qe jo njeher Odiseu i madh me ka krahasuar me ty.
Pershendetje per ty.

Shuj moj se po na diktojn qe jemi nje person :lol: :lol: :lol:

Kush po te thot ty se jemi nje? :twisted: :twisted: :wink:

Eh e mur era nuk esht me rendesi kush mendon ashtu :P Te pershendes edhe une Stuhia .

dr1ta
08-07-05, 23:30
Drita_Postimet tua i lexoj me vemendje.Fjala jote shpon si shigjete.Prano nje MPUQ nga halla,me deshire te shume e shume postimeve prej teje :lol:


:lol: :lol: flm hallushe per mpuqin .......mpuq edhe un ty


Me rrespekt
Drita

dr1ta
08-07-05, 23:35
Drita ke pershendetje te perzemerta ,te uroj gjithe te mirat ne jete
Befsh drite gjithmone
me rrespekt laliloli

oj drita a ne uje e ke gjuajtur kete pershendetje a? :lol: :lol:


Loli nje her te kerkoj falje ce disi mu ka be tollovi kryt dhe nuk jam pergjigj sorry pa qellim :( flm shumeeee per urimet dhe pershendetjet , e mira qoft gjthmone me ju i nderuar LOLI.

Me nderime
Drita

Diana007
21-07-05, 09:18
Drit je drit qe e ndriqon FD :) , te pershendes loqkum dhe te deshiroj jet te gjat e te lumtut :wink:

Me respekt Diana :wink: