PDA

View Full Version : Une jam Dreni.


Dreni30
21-12-04, 16:26
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

Dreni30
21-12-04, 16:37
Une mendoj se te rinjet po e perdorin per se tepermi internetin, se paku ashtu une mendoj.
Ter kohen e lire para ekranit, mua me duket teper.
Duhet et gjindet edhe kohe lire per aktivitete tjera.
Ju uroj te gjitheve sukses, mendoj qe duhet te largohen pak e te te ken kontakte me njerez drejte per se drejti, sipas rrethanave. Po i arsyetoj ata qe jane jasht vendlindjes.

Tung, tung

halla e madhe
21-12-04, 16:45
Dreni30_pershendetje dhe caste te kendshme ne forum!!

Barbaroza
21-12-04, 18:12
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

Dreni30,mire se na paske ardhe.Te mbeshtes per fjalet qe ke shkruar me poshte.Kalo bukur!

Dreni30
21-12-04, 18:16
Faleminderit per mirekuptim.
Ju pershendes te gjitheve.
Tung, tung

turisti
22-12-04, 01:16
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

Dreni 30,mire se erdhe.

Pershendetje,

TURISTI. :wink:

dr1ta
22-12-04, 13:04
Dreni mire se erdh,e kalofsh mire ketu :)

livoreka bicio
22-12-04, 13:13
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normalesDRENI30 TE UROJE MIRSEARDHJE DHE DISPONIME MAXIMAL NE MESIN TONE. :wink:

TE PERSHENDES. :P
LIVOREKA BICIO. :wink:

Murgesha
22-12-04, 15:07
Dreni30 tė uroj mirėseardhje i nderuar.
Shpresoj se do tė kalojmė si ėshtė mė sė miri. :lol: :wink:

Mafiozi
22-12-04, 19:08
Dreni mir se vjen ne forumin Dardania.

Te uroj biseda interesante ne mesin ton.

Te pershendes. :wink:

Dreni30
23-12-04, 14:58
Dreni30_pershendetje dhe caste te kendshme ne forum!!

Flm. oj halla e madhe.
edhe une te pershendes shume, shume.

Dreni30
23-12-04, 15:00
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales

Dreni30,mire se na paske ardhe.Te mbeshtes per fjalet qe ke shkruar me poshte.Kalo bukur!Edhe mua shume me pelqejne bisedat tua Barbaroza. :lol: :wink:

Dreni30
23-12-04, 15:02
Dreni30 tė uroj mirėseardhje i nderuar.
Shpresoj se do tė kalojmė si ėshtė mė sė miri. :lol: :wink:


O i lumi une per ty moj. Te pershendes Murgesha

Dreni30
23-12-04, 15:05
Une ju pershendes edhe juve te tjereve me rend (qysh jeni, si po kaloni etj.)

Dreni30
23-12-04, 15:07
Ju dua te gjitheve dhe flm. per mirekuptim.

Diana007
23-12-04, 15:11
Mir se na ke ardh Dreni30 ,kalofsh mir ne FD :wink:

T pershede, Diana :P

Luana
25-12-04, 21:28
Dreni qudi qe s'te kam pa kur je regjistru uffff veq ti me mbete pa te pershendet ,

ishalla kalon ne mesin ton si eshte ma e mira , kqyr ruju se ka plot qika e po te rrotullohen dikah mend e po rrin tani ma shume kohe ne internet :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
26-12-04, 14:17
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales


I nderuar "Dreni30" mireseardhjen ne forumin DARDAN ta uron edhe Honesty.

Kalofsh caste sa me argetuese.

Dreni30
20-01-05, 19:33
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales


I nderuar "Dreni30" mireseardhjen ne forumin DARDAN ta uron edhe Honesty.

Kalofsh caste sa me argetuese.


Honesty te falenderoj per desherim mireseardhje edhe une te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete.

Gentiana
20-01-05, 19:40
Dreni30 me fal qe qenkna vonuar ne ket tem pakes,po me mire von se hiq.
Te pershendes i nderuar,dhe te uroj qaste te kendshme ketu me ne.

ēdo te mire per ju Zoteri,dhe njeherit ta uroj: me Fat Bajramin,te gjitha te mirat.


Genta

ShEjToNkA
20-01-05, 23:23
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales:shock: Po kur qenke prezentu more tii????? :roll: :roll:
Ja gati qenkam bėrė horė, me kalu kėtu pari sa herė e herė nė ditė e mos me tė pėrshėndet dhe me t'uru mirė se ardhje s'mė ka ndodhė as njėherė, vetėm me juve?! :roll: :roll:
Nejse si do qoftė tė pėrshėndesss shuumė dhe tė uroi mirė se ardhje ( edhe pse kaherė ke ardhė) mė mirė vonė se sa hiqq a! :lol:
Ku do qė je tė pėrshėndes ,gjithė tė mirat!

kalofshh bukur nė FD!

DEA
20-01-05, 23:26
Edhe une mbas Shejtonkes menjeher po te deshuiroj mireseardhje :lol: e doku doku keshtu nganjeher se tybe mire eshte ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

Arbėri
24-01-05, 20:56
Aiiiiiiiiiiiiiiiiii, pika me rafte mue po si e paskam harrua me te bukurin, pas meje normalishte, me e pershendet, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :x


Oooooooooo Dreni, me qato numta permas emrit, edhe pse nuk t'kan vy kurgjo valla, te pershendes SHUME SHUUUUUUMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE por me pak se gjinin femerore valla :P :x :wink:

Vallha ato diqysh, pershendetjet po dalin prej mesit te zemres e per mashkuj, heheheh, si me zor po duhet mi nxjerr breeeeeeeee :wink: :x :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk ma zen rrugen najkund se, heheheh, i pa meshirshem jame :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


Te gjitha te mirat i nderuar dhe argetim te kendshem :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-01-05, 21:06
Aiiiiiiiiiiiiiiiiii, pika me rafte mue po si e paskam harrua me te bukurin, pas meje normalishte, me e pershendet, phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :cry: :x


Oooooooooo Dreni, me qato numta permas emrit, edhe pse nuk t'kan vy kurgjo valla, te pershendes SHUME SHUUUUUUMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE por me pak se gjinin femerore valla :P :x :wink:

Vallha ato diqysh, pershendetjet po dalin prej mesit te zemres e per mashkuj, heheheh, si me zor po duhet mi nxjerr breeeeeeeee :wink: :x :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk ma zen rrugen najkund se, heheheh, i pa meshirshem jame :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


Te gjitha te mirat i nderuar dhe argetim te kendshem :lol: :lol: :lol: :lol:


Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-01-05, 21:10
Dreni30 me fal qe qenkna vonuar ne ket tem pakes,po me mire von se hiq.
Te pershendes i nderuar,dhe te uroj qaste te kendshme ketu me ne.

ēdo te mire per ju Zoteri,dhe njeherit ta uroj: me Fat Bajramin,te gjitha te mirat.


Genta

Ani e nderuar me mire vone se hiq. :lol: :lol:
Edhe une njeashtu te falenderoj per pershendetjen.

Tung Dreni30.

IceGirl
24-01-05, 21:11
Dreni30 mire se ke ardhur..

Ju deshiroj qaste te kendeshme ketu ne mesin tone :)

Dreni30
24-01-05, 21:12
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales:shock: Po kur qenke prezentu more tii????? :roll: :roll:
Ja gati qenkam bėrė horė, me kalu kėtu pari sa herė e herė nė ditė e mos me tė pėrshėndet dhe me t'uru mirė se ardhje s'mė ka ndodhė as njėherė, vetėm me juve?! :roll: :roll:
Nejse si do qoftė tė pėrshėndesss shuumė dhe tė uroi mirė se ardhje ( edhe pse kaherė ke ardhė) mė mirė vonė se sa hiqq a! :lol:
Ku do qė je tė pėrshėndes ,gjithė tė mirat!

kalofshh bukur nė FD!


Te kuptoj Shejtonka, se une zakonisht po rri te kafja, e ti vetem atje po me kerkon.
Ps. Njeriun ma te dashur sban me harru, po nejse pasi ta kam hatrin po ta fali.
Te falenderoj shume per pershendetje, Zemer. :oops: :lol: :wink:

Dreni30
24-01-05, 21:15
Dreni30 mire se ke ardhur..

Ju deshiroj qaste te kendeshme ketu ne mesin tone :)


IceGirl nje falenderim te veqante keni nga ana ime.
Kalo bukur edhe ti e nderuar.

Kercovari
24-01-05, 21:23
Mire se erdhe duke te deshiruar te kalosh per mrekulli,po shkurto ose brinjet ose kembet se te nxen dera edardanis.Haaaahahahahahahaha!

Arbėri
24-01-05, 22:02
Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:Hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo joooooooo, me tye e paska shume me leht se qe kam mendue, hahahahahahahahaha, nuk po mu dashka te zihem, po mjaftojka te qes nga binaret e ti po bejshe vet HARAKIRI, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo joooooo, kesaj radhe nuk e kam njet me bo far provokime, mos me ardhe deri te ai far harakiri, se belivallha bash djal i mire qenke, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
24-01-05, 22:08
Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:Hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo joooooooo, me tye e paskam shume me leht se qe kam mendue, hahahahahahahahaha, nuk po mu dashka te zihem, po mjaftojka te qes nga binaret e ti po bejshe vet HARAKIRI, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo joooooo, kesaj radhe nuk e kam njet me bo far provokime, mos me ardhe deri te ai far harakiri, se belivallha bash djal i mire qenke, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Dreni me qato numra, e dhashte Zoti zatetmi prap se, belivallha, bash pom shkojka muhabeti me tye :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
24-01-05, 22:13
Arber te falenderoj shume per pershendetjen, ani pse prej mesit te zemres, mjafotn qe ajo te ipet.
More une sjam ka ta ze rrugen po kqyr ti mos me dil perpara se baj harakiri. :?: :idea: :arrow:
Qeshtu Arber e ishalla nuk po na zen sherri ne dyve. :evil: :evil:
Teren paskemi sa te duash shyqyr prej zotit. :lol: :lol: :lol:Hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo joooooooo, me tye e paskam shume me leht se qe kam mendue, hahahahahahahahaha, nuk po mu dashka te zihem, po mjaftojka te qes nga binaret e ti po bejshe vet HARAKIRI, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo joooooo, kesaj radhe nuk e kam njet me bo far provokime, mos me ardhe deri te ai far harakiri, se belivallha bash djal i mire qenke, qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat, Dreni me qato numra, e dhashte Zoti zatetmi prap se, belivallha, bash pom shkojka muhabeti me tye :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
26-01-05, 11:39
Jam 30 e kusur.
Syt: mvaret prej stines
Floket:Duhet me i shiku ne pasqyre.
Gjatesia 2, 70. jasht normales


Qenkemi si Binjak :wink: Une jam Lazdrani :P


I nderuar me vjen mire qe jeni ne forumin dardania.Ju deshiroje gjithmone qaste te bukura dhe argetim te kendshem :D Sinqerisht Lazdrani