PDA

View Full Version : Loloku


Faqet : [1] 2

Murgesha
30-10-04, 23:10
U ndale nė 999, dhe unė mendova se po pret lutje pėr me hy nė pallat, por pastaj kuptova se nuk ėshtė dardania i vetmi obligim pėr ne.
Erdhe me 1000 postime tek ne, qė tė kurorėzojmė Mbret i Dardanisė.
Tė uroj mirėseardhje, dhe me nder ta mbash titullin.

ShEjToNkA
30-10-04, 23:26
Qy ,qyyyy edhe Loloku nė mbretėri aa??? Jo unė dola ika nga kėtu!!!!
Loloku , mirė se paske ardhė nė Mbretėri! Ku besa na ke lėnė qė do ditė duke pirtė kėtu ardhjėn tėnde. pse djalė nuk u ngute pak por na lėre aq gjatė pėr tė priturė?!

Loloku , vėrtet meriton urimet e mia dhe tė shumė tė tjerve kėtu. Jeni njė autorė qė shkrimet e juaja pėrmbajnė njė tė shprehurė tė lartė gjuhėsor, dhe gjithėherė jeni i veqantė nė shkrime!
Tė pėrshndes dhe tė urojė mirėseardhje nė Pallatin Mbretėror. Tė na shkruashė edhe shumė e shumė shkrime tė tjera si kėto deri mė tani.
Edhe njė herė urime dhe gjithė tė miratė!

turisti
31-10-04, 00:11
LOLOKU shoki,mire se erdhe ne pallati Mbreteror. Me gezon fakti se njifemi prej kohes kur edhe une kam qene jashte pallatit. Ardhja e jote,do te na perfortesoje gjithqysh Mbreterien. Me vjen mire qe vendi yt ne pallatin nuk eshte me i zbrazet .

Me respekt,TURISTI.

Loloku
31-10-04, 00:51
U ndale nė 999, dhe unė mendova se po pret lutje pėr me hy nė pallat, por pastaj kuptova se nuk ėshtė dardania i vetmi obligim pėr ne.
Erdhe me 1000 postime tek ne, qė tė kurorėzojmė Mbret i Dardanisė.
Tė uroj mirėseardhje, dhe me nder ta mbash titullin.


Murgesha e kujdeshme si gjithmone, te falenderoj per pershendetjen dhe respektin tim merotin!
U ndala pak tek porta e pallatit dhe jo me deshiren time, as per lutjet tuaja, por erdha megjithate per kenaqesine time edhe tuajen qe me prisni me mirekuptim dhe miresi dhe ti mire e ke kuptuar dhe dine te kuptosh edhe kur nuk don, kjo eshte ajo qe edhe para meje te nderon!
Pas gati nje vit perpjekjesh permes te mirave e te keijave, atraksionit e inateve dhe te papriturave neper 1000 mesazhet e mia (mos ma ha hakun Murgesha se jane me shume tash), erdha vullnetshem qe nga fillimi, jo per t'u mbere mrete, por per te mreteruar dashamiresia, argetimi, kenaqesia e disponimi, qe mendoj se nje pjese simbolike e solla edhe une mes jush dhe do ta kem prape si nder perjetimi ambiental, por edhe si titull formal...
Tash mund te lexoni sikur nje vellim libri te 1001 netve edhe copzat e mia te pershkuara ose te kaloni mes tyre sikur mes te panjohures.
Qenka pak me siklet te shkruash tash nen peshen e "kurores" dhe sikur me humbin fjalet ne kete mesnate prishtinase nga kujdesi i tepruar, apo nga emocioni i tejkaluar...
Por jam keshtu i prem une dhe nuk kam as moshen as deshiren e ndryshimit.
Te gjithe meritoni pershendetje te veēanta, ashtu edhe si jeni dhe do t'ju kisha pershendetur ne toptan tash per tash pa harruar edhe pershendetjet e veēanta pastaj, por sonte Murgesha diti te ma vjedh respektin e fillimit!
Ketu jemi per kenaqesine tone dhe tuajen gjithesesi...

Kercovari
31-10-04, 09:32
Po ky vellim libri i 1001 neteve dhe copesat e pa njohura me zhyten te kerkoj Lolokun ne rrenze te malit Baba Tomori,aty ku u shkri Intelekti i laureteve te pendes shqiptare nen shekuj,nga ku edhe dolen Figurat Amblematike te Shqiptarizmit per te hedhur faren e gjuhes dhe letersis shqipe ne te gjith trevat shqiptare dhe ne cdo vend ku shkele kemba e shqiptarit,duke mos haruar Kosoven dhe Prishtinen, fortesen heroike te gjuhes shqipe ku u mbrojt edhe identiteti i Lolokut,jo rastesisht prezent ne dardania forum,gje e cila te gjidhve ne gezon pa mase,te bindur thelle se edhe ne te ardhmen prezencen e Lolokut do te cmojme larte me nje pershendetje te ngroht vellazrore.
Me respekt Kercovari.

Loloku
31-10-04, 09:50
Qy ,qyyyy edhe Loloku nė mbretėri aa??? Jo unė dola ika nga kėtu!!!!
Loloku , mirė se paske ardhė nė Mbretėri! Ku besa na ke lėnė qė do ditė duke pirtė kėtu ardhjėn tėnde. pse djalė nuk u ngute pak por na lėre aq gjatė pėr tė priturė?!

Loloku , vėrtet meriton urimet e mia dhe tė shumė tė tjerve kėtu. Jeni njė autorė qė shkrimet e juaja pėrmbajnė njė tė shprehurė tė lartė gjuhėsor, dhe gjithėherė jeni i veqantė nė shkrime!
Tė pėrshndes dhe tė urojė mirėseardhje nė Pallatin Mbretėror. Tė na shkruashė edhe shumė e shumė shkrime tė tjera si kėto deri mė tani.
Edhe njė herė urime dhe gjithė tė miratė!


Leri moj shejtonlleqet tash po shtyju pak e banma nje vend aty mes jush se nuk ju kam ardhe me zor, vete me keni terhjek per gjuhe me shkru sa me shume e ta po quditesh, ani edhe po kercenon me ikje a, ik moj po deshe po me mire nuk ke me gjet dhe qafen mos e thefsh se ketu do te mbetesh, se cka e lyp gjithmone ke me gjete, ku tjeter pos mes nesh!

Lere tash mos ma rrit mendjen a pak po te duket qe m'u ka rrite firma si jam ba mbrete dhe ti shkone edhe me komplimenton, lere mos me shtin llugave mbretrore tu shkretu najsen, se valla zor qenka me mbajte nivelin e fryer dhe aureole mbretrore vetem me germa e me goje, se me ty nuk ka kush qe shtyhet, po shtyju pak te ulem njehere sa ta marre veten me te mire se hala nuk pe di a eshte enderrim i bukur apo bukuri e enderruar te hysh ne kete pallat...

DEA
31-10-04, 09:52
Loloku a mujte, shkopi per mbajtje a te nevojitet, ha ha ( pa hidherime)
mire se erdhehttp://www.mainzelahr.de/smile/big.htm

e kij kujdes.

Loloku
31-10-04, 10:33
Loloku a mujte, shkopi per mbajtje a te nevojitet, ha ha ( pa hidherime)
mire se erdhehttp://www.mainzelahr.de/smile/big.htm

e kij kujdes.Besoj ne mirekuptimin tuaj Turisti dhe Kercovari, per perparsine ndaj fenmres, jo per tjeter por keshtu e kerkon delikatesa femrore dhe eshte bere sens miresjellje dhe prirje mashkullore, por edhe nga kujedesi paksa ngacmues e me snes i DEA-s, po e prishi radhen e pershendetjes duke menduar se po ndreqi te duhuren, por pa ju nxjerre nga vemendja e radhes pershendetse edhe ju shume te nderuar.

Mujta valla DEA, sic po e sheh, por mire qe ma kujtove shkopin se helbete me duahet a, edhe kur mreterohemi, shqiptare mbetemi, o njerez! Me kenaqesi dhe pa hidherime gjithesesi pranova pershendetjen tende te perkujdesjes shume interesante e me sens humori qe nuk me la indiferent pa te falenderuar edhe pa rend...

Barbaroza
31-10-04, 17:13
Loloku,mire se na erdhe ne Mbreterine tone.Besoj se prania juaj do t'ia shtoje madheshtine Mbreterise.
Mbetesh i rrespektuar nga ana ime!

Gentiana
31-10-04, 17:19
Loloku, tani e pash qe paske ardhur edhe ti ne Mbreterin tone, mir se vjen pra!

Me tvertet e meriton gjdo kompliment, ashtu siq ka shkruar edhe Shejtonka, po mbase nuk kam deshir ta zgjati, te uroj vetem te na shkruash edhe x shkrime tjera, si keto deri me tani.
Edhe nje her pershendetje, dhe gjdo te mire....


Genta

Gentiani
31-10-04, 20:32
Edhe Lolokun e paskan korruptuar dhe marrė nė Mbretėri :lol: :lol:

Mirė se paske shkuar nė Mbretėri Loloku, por mos harro edhe kėta tjerėt qė gjindemi jashtė pallatit mbretėrorė :wink: :lol:

Shkėlqyeshėm qenka bėrė edhe pėr Mbretėrinė se ėshtė dashur tė vijė aty edhe njė Mbretė ta pėrforcojė ate.

aferdita
31-10-04, 22:44
Loloku mire se na erdhe edhe ti,me ne fund edhe ti arrite te uroj shume, se e meriton me ato postime te vlershme dhe te qarta

edhe njehere mire se erdhe

Loloku
01-11-04, 10:39
Loloku mire se na erdhe edhe ti,me ne fund edhe ti arrite te uroj shume, se e meriton me ato postime te vlershme dhe te qarta

edhe njehere mire se erdhePrape nje shkelje e radhes pershendetese, por kete nuk mund ta kaloja me Aferditen dhe pa pardon besoj se me kuptoni e me toleroni, se per te nuk ka as radhe mashkujsh as femrash, ishim me te miret dikur dhe shyqyr zotit qe ra kjo pune dhe prape u takuam ne mbreterine e dardanise!

Edhe ti me ne fund arrite me kete pershendetje kaq te mire sa je edhe vet! Ah, cfare kenaqesie me ofrove moj qe tash po e ndjej sa me paskan munduar fajet tuaja dhe desh u trishtova kur erdha ne pallat dhe nuk te gjeta te paren ty aty ne pritjen madheshtore, por prape be behet qejfi qe te shoh edhe pse shume kohe ka kaluar dhe gjerat po ndryshojne perdite dhe ndryshofshin vetem per mire jarebi!

Une para se te meritoj mbretin, me meritore me duket kjo pershendetje jotja qe me duket se i jem nje kuptim te vecante ketij rrugetimi tim gati njevjecar neper nje rruge germash te pafunda per te ardhur deri ketu ku jam dhe ndjehem kaq mire...
Qofsh mire dhe me fatin tend te kerkuar gjithmone...

Loloku
01-11-04, 10:55
LOLOKU shoki,mire se erdhe ne pallati Mbreteror. Me gezon fakti se njifemi prej kohes kur edhe une kam qene jashte pallatit. Ardhja e jote,do te na perfortesoje gjithqysh Mbreterien. Me vjen mire qe vendi yt ne pallatin nuk eshte me i zbrazet .

Me respekt,TURISTI.


Turisti, respekte edhe per ty shoki! Erdha narmal dhe mire ju gjeta sihurisht! Ju falenderoj per mirepritjen. Po turisti, kishim rastin te njiheshim ne rrugtimin e kerkimit te deshirave te pafundta permes germash dhe ti si shtegtar ia din rendesine me se mire ketij rrugetimi deri ne kete pallat ku paska vend per te gjithe dhe ku te gjithe mbreterojne me mendimet e tyre dhe per qejf te tyre pa te keqen e askuj!

Respekte ne vazhdimesi, gjithashtu edhe per Ty!

Loloku
01-11-04, 11:05
Po ky vellim libri i 1001 neteve dhe copesat e pa njohura me zhyten te kerkoj Lolokun ne rrenze te malit Baba Tomori,aty ku u shkri Intelekti i laureteve te pendes shqiptare nen shekuj,nga ku edhe dolen Figurat Amblematike te Shqiptarizmit per te hedhur faren e gjuhes dhe letersis shqipe ne te gjith trevat shqiptare dhe ne cdo vend ku shkele kemba e shqiptarit,duke mos haruar Kosoven dhe Prishtinen, fortesen heroike te gjuhes shqipe ku u mbrojt edhe identiteti i Lolokut,jo rastesisht prezent ne dardania forum,gje e cila te gjidhve ne gezon pa mase,te bindur thelle se edhe ne te ardhmen prezencen e Lolokut do te cmojme larte me nje pershendetje te ngroht vellazrore.
Me respekt Kercovari.


1001 e nje deshira t'u plotesofshin edhe ty Kercovari!
Me paske komplimentuar sa mos ta njoh as veten nga keto veshjet pershkruese marramendese. Po de marramendese kur kujtoj majat e larta dhe heroiken e zgjerua qe vetja me duket aq i vockel, sa per te mos besuar nga nje panik, gati i trembur nga bukurite e pershkrimit folklorik!

Flm per pershendetjen dhe te ndjehesh i pershendetur edhe nga une!

Naki
01-11-04, 14:51
Mire se erdhe ne Mbreteri,duke mbjelle dashuri ne qdo postime ne shifra te radhitura mbi 1000 ju dhuruat lexuesit argetim dhe Etje te mos ndahen se lexuari postimet tuaja me nje shprehje te bukur gjuhesore.

Me respekt Naki

vushtrria
01-11-04, 18:43
loloku ju pershendes


dhe ju uroi 1000 postime e tua qe sipas mendimit tim jan shum kapitale, loloku une i lexoi postimet e tua shum me kujdes me te vertet jeni shum profesional ne shkrime,ju tani keni vizen per ne pallatin mbreteror dhe jeni te mirseardhur eshte kanaqesi e jona.


me nderime vushtrriu

Murgesha
01-11-04, 21:42
Loloku u ktheva edhe njėherė tė tė pėrshėndes.
Tė tė them edhe njėherė se keni rrespektin tim ndaj jush, si diskutues i veēantė, ku nė diskutimet tuaja nuk mbetet hamendje pėr tė kuptuar porosinė.

Loloku
02-11-04, 09:13
Loloku,mire se na erdhe ne Mbreterine tone.Besoj se prania juaj do t'ia shtoje madheshtine Mbreterise.
Mbetesh i rrespektuar nga ana ime!


Flm per pershendetjen Barbaroza, dhe me fal per vonesen, te lutem, epo tash m'u kane shtu obligimet dhe nuk po arrij t'i kushtoj vemendjen e mjaftueshme sipas deshires dhe radhitjes pershendetese qe meritoni!

Po, Barbaroza erdha mezi dhe i ndihmuar nga vullneti i mire dhe mirekuptimi atraktiv ne pergjithesi qe kam hasur mes jush. Madheshtin nuk besoj se do ta shtoj por eshte nje atraksion me shume a.

Ti jo vetem do te mbetesh por edhe do te jesh e nderuar dhe e pershendetur vecante nga une, sepse ke vecantine tende edhe ti.

Gjithe te mira qofshin me ty gjithmone!

Loloku
02-11-04, 09:21
Loloku, tani e pash qe paske ardhur edhe ti ne Mbreterin tone, mir se vjen pra!

Me tvertet e meriton gjdo kompliment, ashtu siq ka shkruar edhe Shejtonka, po mbase nuk kam deshir ta zgjati, te uroj vetem te na shkruash edhe x shkrime tjera, si keto deri me tani.
Edhe nje her pershendetje, dhe gjdo te mire....


Genta


Deshira ime nu te ka lene jashte vemendjes dhe pershendetjes te presesh kaq gjate, por koha e pamjaftueshme, sepse ti ke firtuar tashme edhe simatine time per te vecuar me pershendetje, me sensin tend te kendshme ne komunikim dhe mendime te lazdruara me capkenllek te lezetshem. Po, Gentiana do te jem mes jush me x shkrime per kenaqesine time dhe tuajen dhe ti qofsh e gezuar dhe e uruar gjithmone edhe me shume se deshiron!
Mos ma rritni mendjen me komlimente shum se e kam koken e vogel e me pelqcet kam frike nga mendjemadhesia a, hahahahhahah

Deshirat ne gezime tu shderrofshin gjithmone!

Loloku
02-11-04, 09:31
Edhe Lolokun e paskan korruptuar dhe marrė nė Mbretėri :lol: :lol:

Mirė se paske shkuar nė Mbretėri Loloku, por mos harro edhe kėta tjerėt qė gjindemi jashtė pallatit mbretėrorė :wink: :lol:

Shkėlqyeshėm qenka bėrė edhe pėr Mbretėrinė se ėshtė dashur tė vijė aty edhe njė Mbretė ta pėrforcojė ate.


Opozitar, por vellezer, kusho a!

Ti menjehere mendjen te korrupsioni, opozitar tipik a! Vetem mos thuaj se une korruptova mbreterine dhe u bana mbrete se ndryshe s'ka problem. Ani se kam shkuar, mbetem prape prane shushe dhe boll te hamendur e kam pasur mos me thene te veshtire deri sa hyra ne pallat, po eja edhe ti se nuk paska naj ndryshim vetem te rritet nami formal pak.
Bash shkelqyeshem nuk u ba, por pak me mire ndoshta duket pallati sepse i bukur eshte vete nga mretereshat dhe une nuk kam cka t'i shtoj as t'i mungoj me shume, por vetem te shijoj ate qe ekziston.

Mire se te vish edhe ti kur ta doje qejfi jot dhe qejf bafsh sa jetofsh!

lazdrani
02-11-04, 21:25
Loloku urime e gezofshe titullin Mbreteror se me te vertet je nje Gjetelment :wink: Te kisha preferuar qe Pallatin afer Aferdites te jetoshe se Ajri eshte i bukure :wink: Shkrimet tuja i lexoje me endje dhe me kujdes se me te vertet ka edhe qka te lexoshe :wink: Dine te argetoshe bukure :P Kur po na ftone mua dhe Murgeshen ne nje darke e te sjellim nje dhurate :D :?:

Gentiani
02-11-04, 22:32
Mė duhet ta pėrshėndes edhe njėherė kushė Lolokun!

Ashtu ėshtė kusho, nuk e luan Topi! jemi opozitarė por kusherinjė nė radhė tė parė :lol: :lol: Po unė mendova, pasi kam njė kushė nė Pallat ndoshta do ta kam mė lehtė edhe unė mė vonė :lol:

Ėshtė pėrmbajtja dhe forma e mendimeve tua qė kristalizojnė shkrimet tua dhe tė jep titullin meritorė - Mbretė nė pallatin mbretėrorė. E besoj se do tė kemi rastin tė lexojmė edhe nė tė ardhmen shkrime tė tilla. Ēmoj dhe kam konsideratė pėr mendimet dhe shkrimet tuaja.

Shpresojė se duhet ta keni bukur nė Pallatin Mbretėrorė, e neve nga jashtė oborri na mbetet ta paramendojmė dhe tė bėjmė rrugė tė gjatė deri atje :lol: :lol:

Rrespekt dhe Pėrshėndetje!

Gentiani

Loloku
03-11-04, 11:28
Mire se erdhe ne Mbreteri,duke mbjelle dashuri ne qdo postime ne shifra te radhitura mbi 1000 ju dhuruat lexuesit argetim dhe Etje te mos ndahen se lexuari postimet tuaja me nje shprehje te bukur gjuhesore.

Me respekt Naki


Ok, Naki dhe mire ju gjetsha edhe me dashuri te perhershme pjese e te ciles ma ka endja te jem kushdoqofte qe e mbjell. Me vjen mire nga pergezimet tuaja per mesazhet e mia qe vecohen si te mira dhe shijohen si te bukura. Kur njeriu mendon bukur nuk ka qare edhe pa e shpreh mendin bukur, por ne kuadrin argetues nuk eshte e veshtire te gjesh te bukuren me te bukurave.

Respektin me respekt ta klundershperblej gjithesesi!

sexybrikenda
03-11-04, 22:15
Urime Loloku dhe te paska hije kurora e mbretit :wink:

Loloku
04-11-04, 10:45
loloku ju pershendes


dhe ju uroi 1000 postime e tua qe sipas mendimit tim jan shum kapitale, loloku une i lexoi postimet e tua shum me kujdes me te vertet jeni shum profesional ne shkrime,ju tani keni vizen per ne pallatin mbreteror dhe jeni te mirseardhur eshte kanaqesi e jona.


me nderime vushtrriu


Flm Vushtrria per interesin dhe veleresimin tend te shprehur ndaj shkrimeve te mia, ani se nuk me duken bash kapitale, por mjaftohem me leximin e tyre dhe mirekuptimin e pergjithshem. Po kam fituar vizen per ne pallat por dicka qe nuk me kenaq eshte pikerishte se kjo vize fitohet jo edhe aq me kualitet, por me megjithate mire eshte a!
Ne mes te mireve eshte kenaqesi e perbashket te jeq edhe formalisht!
Duke te falenderuar te pershendes me urimin me te mire kolegial!

Loloku
04-11-04, 10:55
Loloku urime e gezofshe titullin Mbreteror se me te vertet je nje Gjetelment :wink: Te kisha preferuar qe Pallatin afer Aferdites te jetoshe se Ajri eshte i bukure :wink: Shkrimet tuja i lexoje me endje dhe me kujdes se me te vertet ka edhe qka te lexoshe :wink: Dine te argetoshe bukure :P Kur po na ftone mua dhe Murgeshen ne nje darke e te sjellim nje dhurate :D :?:


Gezime paq gjithmone Lazdran shoki, me fal qe te kam lete te presesh ne radhe sepse ti je mesuar te te presin ne radhe dhe jo edhe te presesh, por pershendetja eshte e kuptimit gjithmone dhe e plote per ty! Vleresoj qendimin tend ne mbeshtetjen e herepasehershme ne korespondence dhe sidomos per preferencen tende qe me sygjeron prane mbretereshes sime, e cila se bashku me kohen ka filluar te ndjehet pak si e ftohte a! Ishalla nuk i bie naj grip! Ne nje mes kaq terheqes dhe argetues fjalet behen te bukura vet edhe kur i shkruan mbrapsht dhe une ndjehem mire ne vleresimet tua gjithmone, sikurse edhe ne shkrimet tua te lazdruara dhe me sens!
Mire qe ma ke kujtuar per ftesen dhe ardhjen tua te preferua, me ben nje ndere te vecante edhe me kete dhe jeni te mirepritur basahke me Murgeshen gjithmone me kenaqesi e mirekuptim, pastaj edhe per darken ja bajme disi sepse me te uritur jemi per lexim se per ushqim, besoj a!
Dhurate me e mire se vleresimi i drejte per shkrimet e mia nuk di se mund te kete, por te falenderoj edhe per simboliken e dhurates qe tregon kujdesin dhe miresine tuaj...
Te falenderoj dhe te uroj gjithe te mirat!

Loloku
04-11-04, 10:58
Urime Loloku dhe te paska hije kurora e mbretit :wink:


Sexi a? Flm sexybrikenda, e shoh se kemi dicka te perbashket ne sens dhe shije bile ne praqitje!

Kalofsh sexy gjithmone a!

Loloku
07-11-04, 11:14
Loloku u ktheva edhe njėherė tė tė pėrshėndes.
Tė tė them edhe njėherė se keni rrespektin tim ndaj jush, si diskutues i veēantė, ku nė diskutimet tuaja nuk mbetet hamendje pėr tė kuptuar porosinė.Kthehu sa here te duash Murgesha, bile edhe kajst eja, se gjithmone do jesh e mirepritur dhe e mirekuptuar nga une. Edhe si musafire te veēante nam nderin t'u pres sipas deshires se shprehur te Lazdrani, me ēka na ka qėllu a...

Respektin e veėante me respekt e ke fituar edhe nga une dhe pa asnje hamendje per t'u kuptuar, bash edhe siē thua edhe per porosite e mia qe permbajne kuptimin e natyres sime origjinale...

Pershendetjen nuk dua ta perseris por ta percjell gjithmone te fresket dhe origjinale, siē e meriton edhe ti...

Loloku
09-11-04, 10:55
Mė duhet ta pėrshėndes edhe njėherė kushė Lolokun!

Ashtu ėshtė kusho, nuk e luan Topi! jemi opozitarė por kusherinjė nė radhė tė parė :lol: :lol: Po unė mendova, pasi kam njė kushė nė Pallat ndoshta do ta kam mė lehtė edhe unė mė vonė :lol:

Ėshtė pėrmbajtja dhe forma e mendimeve tua qė kristalizojnė shkrimet tua dhe tė jep titullin meritorė - Mbretė nė pallatin mbretėrorė. E besoj se do tė kemi rastin tė lexojmė edhe nė tė ardhmen shkrime tė tilla. Ēmoj dhe kam konsideratė pėr mendimet dhe shkrimet tuaja.

Shpresojė se duhet ta keni bukur nė Pallatin Mbretėrorė, e neve nga jashtė oborri na mbetet ta paramendojmė dhe tė bėjmė rrugė tė gjatė deri atje :lol: :lol:

Rrespekt dhe Pėrshėndetje!

Gentiani


Eja more sa here te duash shyqyr kemi vend dhe vullnet per mikepritje.
Ani per komlimente, je edhe me i mireseardhur, pastaj edhe ne pallat eja se nuk eshte vone edhepse shume me rehat ndoshta ndjehet njeriu pa tituj dhe ne mesin popullor se sa ne ate mbreteror!
Per raste leximi do te ket gjithmone per ata qe kane shije dhe sensin e merituar si ti, per te vleresuar pa paragjyki.
Respekt paq gjithmone!

Maca
09-11-04, 12:52
Lolok URIMEEEEEEE mbret je bo pasha ingjen a...
Shum qull bre...
Gzohem per ty!
Tungiii :wink:

Loloku
10-11-04, 13:34
Lolok URIMEEEEEEE mbret je bo pasha ingjen a...
Shum qull bre...
Gzohem per ty!
Tungiii :wink:


Po ingje pasha xhaxhin, u bana dhe hiq syni terr nuk po me ban edhe pse qull u bana deri sa jam ngjitur ne gjithe ato shkalle. Po ti ēfare qulli po pergatit ne pallat qe ste kam pa qe kur se kam ardhe, thash mos je hy nen shporet e vetem po gerhet si maca. Beje pra nje qull te mire se nje pacov ta kam sjelle per dreke dhe gezohu me te drejte a!
U gezohefsh gjithmone e me shume ishalla moj ingjja e jeme!

Loloku
28-12-04, 10:44
Me duket dhe po e ndjej se u ba bolle ma! Me duhet te shkoj me gjithe imresionet gati njevjeēare qe perfitova ne kete shoqeri forumiane.
Po marre me vete edhe nje keshille te sygjeruar se me ata qe duan rrugen e gjeni gjithmone te hapur per tek une, sepse po ju le edhe mundesine private dhe adresen ketu...
Gjithcka ishte vullnetare dhe qofte gjithmone vetem e vullneteve te mira per gjithke...

Ishte nje pervoje interesante...

Kalofshi sikurse vete deshirofshi...

Perzemersisht,

Loloku

Gentiani
28-12-04, 14:52
Rrijmė kushė Loloku kah ja ke mėsyer kėshtu?!

Boll nuk ėshtė asnjėherė, pastaj nuk e kemi bėrė me kufizime dhe me vite kėtu. Pikė nuk duhet mėshuar kėshtu gjėrave. Vend ka dhe do tė ketė pėr tė gjithė ata me vullnet tė mirė e kohė tė lirė pėr tė qenė nė Dardani.

Murgesha
28-12-04, 15:23
Loloku nuk po e kuptoj kete vendim tendin.
Por sidoqe te vendosesh, ne mendjen time do te mbetesh per her si njeri qe i kupton gjerat dhe si diskutues shume i afte.

Barbaroza
28-12-04, 15:42
Loloku,nese ke vendosur per nje gje te tille,une vetem mund te te uroj suksese ne jeten tuaj edhe pse deshira e cdo diskutuesi,ma merr mendja,eshte qe ju akoma te kontribuoni me shkrimet tuaja shume domethenese!

Te uron shume suksese
Barbaroza

ShEjToNkA
28-12-04, 22:45
Hėėė Lolokuuuuuuuuuuuu ,ka ja ke mbsyyyyyyy????????
Kur e lexova kėtė titull thashė me vetė ku mė paska pėrshėndėt muaa?! Po kur hyra e lexova ncukkkkkkkk as qė munda me paramendu bilee se c'do thotė ky largimi juaj??!!
Edhe dėgjoo nėse ke vendosė me u larguu dije se pa na e tregu arsyejen tybe s'guxon me pėrmendė billeeee :evil: E kjratė?????????

dr1ta
29-12-04, 00:52
MOSSSSS BREEEEEE AIIIII EDHEEEE TI MO, boll mire ishe ketu :shock: Mendo edhe nje her se valla do tna mungon neve shum :(Ps :SHpresojm ce te shohim online

turisti
29-12-04, 12:01
Loloku i ndeeruar,

Une po te kuptoj.

" Kur bubrrecat deshirojn mu nis- eshte varferi,

kur njeriu deshiron mu nis- eshte i ri ".


Si po doket,ti don me hy ne librin si Mbreti i pare qe braktisi Mbreterien. E di se ka momente kur nuk ki kah tja majsh prej monotonise dhe kur asgje e as nje shoqeri nuk te disponon,perpos te rrish i vetmuar me mendimet deri sa nuk kalon ajo periudhe...
Personalisht deshiroj qe mos te largohesh,sepse forumi do te jet shume i varfun pa nje shok te vertete,Mbreteria pa Mbret,e une do te jes i varfun per mendimet e tua te sinqerta,sepse sinqeriteti eshte gjithmone i mirese ardhun. Nuk kisha thene se e braktis ti " frontin e postimeve ",por, nese shkon dhe merzitesh atje, mos harro se ne Mreteri tone je i mire se ardhun gjithmone.


Urime viti i ri - 2005 - dhe fati e percjellt vendimin tende .

Me nderime,TURISTI

lazdrani
29-12-04, 14:58
Me duket dhe po e ndjej se u ba bolle ma! Me duhet te shkoj me gjithe imresionet gati njevjeēare qe perfitova ne kete shoqeri forumiane.
Po marre me vete edhe nje keshille te sygjeruar se me ata qe duan rrugen e gjeni gjithmone te hapur per tek une, sepse po ju le edhe mundesine private dhe adresen ketu...
Gjithcka ishte vullnetare dhe qofte gjithmone vetem e vullneteve te mira per gjithke...

Ishte nje pervoje interesante...

Kalofshi sikurse vete deshirofshi...

Perzemersisht,

Loloku


Oh Lolokooooooooo!!!!!!!!!


Shko dhe vepro cka te duash vetem kurrrrrrrrrr nuk ta beje hallall per jete :cry: :cry: :cry: :cry:
Do te shehe edhe vete se pa Dardani nuk bene :wink: Virus hesapi :wink:
Eshte nje tragjedi e madhe te na braktisesh.Edhe per te shkuar duhesh te kerkoshe leje nga Mbreteria a te lejon kete hape.

Perzemersisht te pershendes duke shpresuar qe prape te jeshe aktive ne Dardani.Gjithmone i mire se ardhure Lazdrani

halla e madhe
29-12-04, 17:45
Loloku_pse erdhi halla po largohesh ti aaa :wink: :?: Vendimet tua jane te rrespektuara :!: Shume te mirat ne jete...Halla :!:

DEA
29-12-04, 23:10
Loloku ne vendimet e askujt nuk mundem te nderhyj, por vetem desha te te them se nje ngjyre do ti mungoje forumit tone, e ti kudo qe te jesh kalo mire dhe nese e vendos te kthehesh mos harro se je i mireseardhur :wink:

Gentiana
01-01-05, 04:54
Loloku ka koh qe na mungon, shpreso per arsyet te mira bile.
Gezuar vitin e ri ku do qofsh,te kesh fat lumturi dhe ēdo te mire.

Genta

ShEjToNkA
01-01-05, 05:12
Loloku , ku do qė je tė pėrshėndes dhe tė uroi Vitin e Ri 2005.Ky vitė pėr ju le te jet njėri ndėrė vitėt mė tė suksesėshme!


Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaarrrrrrrr r!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 13:31
Loloku, me nje mungim per ty, te uroj vitin e ri 2005.Gjith te mirat i deshiroj per ty ne ket vit te ri e per shum mote.


Pershendetje te veqant.


G E Z U A R

turisti
01-01-05, 16:13
Loloku i nderuar,

Urime viti iri :P 2005 :P ,me plot shendet,lumturi dhe realizimin e deshirave tuaja.

Me nderime,TURISTI.

DEA
01-01-05, 22:14
Ku do qe te jesh shume urime per ty :cry:

Mafiozi
01-01-05, 23:02
Urime vitin e ri Loloku i nderuarShpresoj qdo te mir ne jet per ty shoki, me mungimin tend ne forum
te uroj shendet, lumturi dhe shum gezime ne jeten tende.


Pershendetje te veqanta

Me respektMafiozi

dr1ta
02-01-05, 01:07
Ndoshta je ketu ndoshta jo .....sidoqoft te uroj vitin e ri dhe te deshiroj harmoni ne jete :)

Barbaroza
02-01-05, 14:51
Loloku,kudo qe te jesh,gezuar dhe per shume mot Viti 2005!

lazdrani
03-01-05, 11:59
Gezuar Loloku Vitin e Ri 2005,me shprese se do te kthehesh parape ne mesin tone :wink:

Kercovari
12-01-05, 09:51
Loloku i nderuar
Gjithe te mirat gjate vitit 2005 dhe per tere jeten te deshiron Kercovari.

Kush te shau kush te vrau
Kush te derdhi e shkaperderdhi
Kush te lemoj e tradhtoj
Kush te preku e nervozoj.

Te ikesh pa te share e te vrare
Te zhdukesh ne mjegull e erresire
Pa te njohur te na lesh, lamtumire!
Rri me ne edhe pse s`ke deshire
Ne te arrdhmen do te ndjehesh me mire.

Do te i mungosh miletit
Do te i mungosh edhe Alfabetit
Per ne nuk ke qene maloku
Per jete do te njohim si Loloku.

Me respekt Kercovari.

turisti
21-01-05, 00:57
Loloku shoki,te pershendes kudo qe te jesh.

Me respekt,

TURISTI.

uliksi31
21-01-05, 09:27
A e pat gjet rruzen loloku para se hiku :?:

aferdita
21-01-05, 09:50
Loloku shoki,te pershendes kudo qe te jesh.

Me respekt,

TURISTI.


edhe un te pershendes gjithashtu me kthim sa me te shpejt

Gentiana
23-01-05, 12:37
Loloku sot e pata nje pershendetje per ju Zoteri.
Shpresoj te ja kaloni siq esht me se miri,ku do qofshit.

Dite te kendshme.

Genta

Murgesha
24-01-05, 11:05
Me duket dhe po e ndjej se u ba bolle ma! Me duhet te shkoj me gjithe imresionet gati njevjeēare qe perfitova ne kete shoqeri forumiane.
Po marre me vete edhe nje keshille te sygjeruar se me ata qe duan rrugen e gjeni gjithmone te hapur per tek une, sepse po ju le edhe mundesine private dhe adresen ketu...
Gjithcka ishte vullnetare dhe qofte gjithmone vetem e vullneteve te mira per gjithke...

Ishte nje pervoje interesante...

Kalofshi sikurse vete deshirofshi...

Perzemersisht,

Loloku


Loloku

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/25099020840fa998e3419c.jpg


Anėtarėsuar: 06 Jan 2004
Mesazhe: 1488
Vendodhja: Prishtinė

U bė gadi njė muaj qė nga hapja e kėsaj teme, dhe pėrshėndetjes sė fundit tė tė nderuarit Lolok.
Sa mirė kishte me qenė po tė shkruaje ende i nderuar, ku sigurisht kėto ditė tė kishim uruar pėr postimin e 2000 nė kėtė forum sa interesent po aq edhe shoqėror e familjar.
Tė pėrshėndes kudo qė tė jesh kėto momente.
Me nderime Murgesha.

turisti
24-01-05, 12:33
Loloku shoki,pershendetjet e mia nuk jane afatezuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha,andej ndije vehten ngrohtesisht i pershendetur me dozen speciale te sinqeritetit.


Me nderime,

TURISTI.

lazdrani
26-01-05, 11:48
Loloku i nderuar!

Me ka gezuar mesazhi i juaj ne MP.Besoje qe jeni mire si dhe besoje qe se shpejti do te jeni aktive ne FD.Mungesa e juaj ka lene gjurem te madhe.Mua personalisht me mungojne shkrimet tuja :cry: :cry: :cry:


Gjithmone i respektuar nga Lazdrani :wink:

turisti
26-01-05, 14:28
Loloku i nderuar!

Me ka gezuar mesazhi i juaj ne MP.Besoje qe jeni mire si dhe besoje qe se shpejti do te jeni aktive ne FD.Mungesa e juaj ka lene gjurem te madhe.Mua personalisht me mungojne shkrimet tuja :cry: :cry: :cry:


Gjithmone i respektuar nga Lazdrani :wink:

Ashtu eshte Lazdran .Edhe une shpresoj se Loloku i jone do te kthehet,ndoshta si moderator,- kush e din?!


Me respekt,

TURISTI.

Barbaroza
26-01-05, 15:22
Loloku,pershendetje edhe nga une.E presim rikthimin tend sa me shpejt.

DEA
26-01-05, 21:00
Looooooooolllllllllllllloooooooooooooooooooookkkkk kkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuu
Ktheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

biondi_f86
02-02-05, 22:11
Loloku je i pershendetur ku do qe te jeshe :wink:

turisti
03-02-05, 00:52
LOLOKU,nuk te harron TURISTI dhe gjithmon te pershendes nga te gjitha MEREDIANET E BOTES,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAH.


Me nderime,

TURISTI.

Murgesha
03-02-05, 10:23
Loloku po ta lė edhe ty njė pėrshėndetje.
Gjithė kėto pėrshėndetje qė po lehen nė odėn tėnde edhe pse ju nuk jeni mė aktiv dėshmojnė se ke lėnė mbresa tė mėdha te shumė diskutues.
Me shpresė se i lexon tė gjitha po iki me zemėr tė thyer nga kėtu.
Murgesha.

Kercovari
04-02-05, 22:04
Loloku i nderuar
Į s`te vjen keq? Aq te u merzitem qe te hapesh te pakten keto dritare te mrekullueshme dhe te lexosh keto porosi.
Na i thuaj vetem nje fjale,por jo edhe te fundit.
Mbetesh i pershendetur kudo qe te jesh.

turisti
07-02-05, 01:39
Loloku shoki,

Nuk ka vend ku mundesh te mshefesh prej pershendetjeve te TURISTIT.


TURISTI i vjeter. :wink:

turisti
20-03-05, 23:54
Pershendetjet per ty shoku im. :wink:

turisti
28-04-05, 00:09
LOLOKU shoqi,

YJET JANE PER GJITHMONE. :P

Me respekt,
TURISTI.

Diana007
03-05-05, 10:11
Lolok te pershendes dhe kalofsh dit te mira :wink:
Me respekt Diana

Diana007
04-05-05, 08:57
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjumashja
04-05-05, 09:05
Lolok hec more ma ktu se e di qe as ty ste rihet pa neve e as neve pa ty :wink:

Gjumashja
04-05-05, 09:05
Lolok hec more ma ktu se e di qe as ty ste rihet pa neve e as neve pa ty :wink:

turisti
21-06-05, 23:26
Shoku im i nderuar,

Kandilat nuk bojne drite per gjithmone,por kujtimet per nje person te sinqerte jesin te paharruara.

Gjithmone respekt per ty,

TURISTI. :P

Murgesha
23-06-05, 16:33
I bashkangjitem pėrshėndetjes sė Turistit pikė pėr pikė.

Loloku njė pasdite tė kėndshme kudo qė tė jesh.

Diana007
29-06-05, 09:10
Loloku me shpres se nje dit do ti lexon te gjitha, po ta le edhe sot nje pershendej per ty i Nderuar duke te deshiruar fat dhe sukses nje jet :wink:

Me respekt Diana :)

turisti
05-07-05, 22:55
:P :P Loloku i posaqshem, :P :P

" Fati naj cakton prinderit,derisa shoket i zgjedhim vet."

Per shoke te tille,pershendetje nga zemra. :P

TURISTI. :wink:

turisti
06-07-05, 12:50
:P Personaliteti njerezor eshte me i shenjte.


Respekt per ty,o i nderuari.

:P TURISTI. :P

Kercovari
12-07-05, 19:55
Te patem nje shoke virtual me te cmuar,dhe mbetesh i tille ne zemrat tone me shprese se te kemi shendosh dhe mire kudo qe te ndodhesh.
Shendeti,dashuria dhe lumturia qofshin percjelles gjet gjithe jetes i nderuar Loloku.

Me resepkt Kercovari.

Magdalena
12-07-05, 20:28
I pershendes te gjith Forumistat e dardania.de,nje extra pershendetje per ni Moderatore, e di ajo vete se per cilen esht fjala.

Kercovari
13-07-05, 06:45
I pershendes te gjith Forumistat e dardania.de,nje extra pershendetje per ni Moderatore, e di ajo vete se per cilen esht fjala.

Hajde per hajr se edhe une e pershendes.bashk me magdalenen. :lol:

turisti
13-07-05, 13:33
Loloku i nderuar,te pershendes.

" Miku ėshtė pasuria mė e mirė nė jetė."


Me respekt,
TURISTI. :P

Reana
15-07-05, 01:07
Edhe une e pershendes Lolokun, edhe pse me duket se nuk eshte anetare aktiv!!! (nese nuk gaboj)

Daja POLIC
15-07-05, 15:52
ooooooo loloku po ku jeni shikoni keta pershendetjet ekstra per ju e JUUUUU
patjeter edhe une te pershendes shum

Diana007
20-07-05, 13:02
Lolok si te humbi rruza e kater nuk pe hajer diqka u largove nga forumi , shoki po ta jap nej rruz timen qe kam vetem kthehu :cry:

Te pershendes kudo qe je :wink:

Me respekt Diana :D

turisti
03-10-05, 23:34
:P LOLOKU i nderuar :P ,

"Vetem dora e shokut mundet me e nxjerr therren nga zemra."


Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
04-10-05, 09:22
Oh thi je humb kret as qe te bejn mend per ne more :cry: , me ardhe vetem me pi kafe bilem edhe nese nuk ke koh me shum :D :wink:


Ke selam shum prej Dianes dhe nje dit te bar te deshiroj :wink:

Reana
23-10-05, 07:11
:( ...ncuk ncuk....gjithe keto pershendetje dardaniane te mbreterise, e asnje fjale s'iu degjua Lolokut :( :cry: :cry: :cry:

Nje pershendetje edhe prej meje, edhe pse s'jam shume e zellshme ne te shkruar :wink: duke te deshiruar gjithe te mirat ne kete stine qe po vjen!

http://www.silkes-traeumerei.de/CRY_BAER_tattyteddy.gif keshtu qajne dardanasit nga mungesa per Lolokun :(

Kercovari
26-10-05, 16:56
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Diana007
24-11-05, 10:10
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Barbaroza
24-11-05, 16:29
I nderuari Loloku,prano nje pershendetje nga une kudo qe ndodhesh tash!
Cdo e mire qofte me ty dhe familjen tende!

turisti
30-11-05, 15:00
:P Loloku shoki i posaqshem :P ,

Edhe qe nuk na i shoqeron me zemrat ketu ne forum, REALITETIN TĖNDĖ,ADHURUESIT E REALITETIT KURRE NUK MUNDEN ME E HARRUE. :P :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

schütze
02-12-05, 22:21
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

Murgesha
05-12-05, 15:06
Loloku edhe njėherė erdha me tė pėrshėndet e me tė thėnė se akoma nė Dardani ndjehet prezenca e juaj, edhe pse ju nuk jeni nė mesin tonė me shkrimet tuaja.
Ēdo tė mirė pėr ty.

Murgesha!

Gjumashja
05-12-05, 16:36
Loloku a edheti rruges ke qit trosha te bukes e jo hi qe ke hup krejt e spo e gjen rrugen :(

Diana007
05-12-05, 16:52
Loloku a edheti rruges ke qit trosha te bukes e jo hi qe ke hup krejt e spo e gjen rrugen :(

Sa mir ke thon Gjumashe :cry:

Nate te qet te deshiroj Loloku , gjithmon me shum resperkt Diana :D

Diana007
28-12-05, 14:01
:twisted:

http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

:D :D :wink:

Barbaroza
28-12-05, 16:44
Loloku,urime dhe cdo te mire per Vitin e Ri 2006.Gjithe enderrat tuaja u befshin realitet!

http://bemine.com/categories/newyears/nyear7.gif

Luana
28-12-05, 17:46
Lolok te uroj Vitin e Ri 2006 ty me gjithe familje dhe te deshiroj fat e lumturi ne jeten tende ...
http://www.jugones.net/gcards/images/110263813016.jpg

Loloku
28-12-05, 20:25
E po nuk mund te hiqem i duruar para ketyre pershendetjeve kaq domethenese per mua edhe pas nje viti mugese, per gjera te bukura nuk duhet munguar kurre sepse edhe ashtu jane shume te pakta ne rrethanat tona, por une di te kenaqem edhe me nje pershendetje me kuptim vetem dashameresie!

Rasti vertete eshte mbrete dhe ju jeni mbreteresha te pershendetjeve te mia!

Qofshi dhe kalofshi gjithmne vetem GEZUAR!

Loloku nga mosharrimi...

schütze
28-12-05, 21:22
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 20:11
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjean hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
30-12-05, 12:21
I nderuari Lolok.

Me dėshirė tė veēantė qė lumturia dhe shėndeti tė mbretėrojė tek ti dhe familja juaj ēdo sekond tė vitit qė po na vjen, tė pėrshėndes me

Gėzuar 2006.

Me rrespekt tė pėrhershėm pėr Ju.

Murgesha!

Kercovari
30-12-05, 16:56
Gezuar!
http://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif

Me fat dhe lumturi ne cdo sfere te jetes.
Kercovari

turisti
30-12-05, 17:00
:P Loloku i nderuar :P ,

Gezuar viti i ri :P 2006 :P me realizimin e te gjitha deshirave qe i paramendon zemra jote. :P

Nga zemra si gjithmone,
TURISTI. :P

SPARTAKU
08-06-06, 22:05
Loloku prej vitit te ri nuk te paska trokit kush ne der!

Pranoni pershendetje nga Spartaku

turisti
16-07-06, 15:03
Te pershendes nga Kaēaniku i nderuar dhe te deshiroj ēdo te mire dhe te embel ne jete.:smile: :smile:

Diana007
08-08-06, 18:29
O Lolok me duket se per shkak se te ka humb rruza e kalter u largove nga Fd-ja, por un e gjeta , dhe ta kam sejell na merre e besoj se ka efket ende qe te kthehesh ne FD ahahahhaahaah
Urdhero rruzen file:///E:/AHAHAHA.JPG

Te pershndest Diana:smile:

Diana007
08-08-06, 18:49
Ej se me ra rruza menxi sa e gjeta haqhaahaah


NA http://img341.imageshack.us/img341/6280/ahahahanx1.jpg (http://imageshack.us)

Sukesese

turisti
29-08-06, 16:50
Nese tham -respekt per ty- - nuk mjafton,por une te pershendes gjithmone sepse ne kohen e sodit,ralle kush qe e meriton.:smile: :smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Diana007
09-06-07, 19:25
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:27
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Diana007
30-12-07, 15:57
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Loloku
31-12-07, 12:06
Qe te kujtoj me shtyn e kaluara, qe te shkruaj me detyron ky urim i befasuar dhe respekti me shtyn te uroj Gezuar dhe per hire te rregullit po iki pa u dashuruar...

Diana007
11-01-08, 23:21
Qe te kujtoj me shtyn e kaluara, qe te shkruaj me detyron ky urim i befasuar dhe respekti me shtyn te uroj Gezuar dhe per hire te rregullit po iki pa u dashuruar...
:biggrin:

Te pershendes .

turisti
21-02-08, 22:38
Respekt per ty i nderuar: :smile:

http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Loloku
22-02-08, 18:12
Bac, u kry!

Gėzuar!

Urata
22-02-08, 18:44
A i gjalle qenka Loloku a?!!!

Ishalla e gezon Pavaresin vete e me mė tė dashurit e tij!

Diana007
23-02-08, 17:18
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:34
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

lovely
21-05-08, 15:02
http://i215.photobucket.com/albums/cc80/carrie1068/thinking-of-you-1.jpg

Loloku
22-05-08, 11:20
E si t''i rezistoj tundimit te kesaj pershndetjeje surprize nga paraqitja dhe kuptimi, qe me duket se po e ndjej si dicka te vecant mes njohjes dhe mosnjohjes befasisht....

lovely
22-05-08, 11:45
E si t''i rezistoj tundimit te kesaj pershndetjeje surprize nga paraqitja dhe kuptimi, qe me duket se po e ndjej si dicka te vecant mes njohjes dhe mosnjohjes befasisht....MOS ....................:wink:

Loloku
23-05-08, 00:04
MOS ....................:wink:


Ah c'ma kujtove se Mos-in vjeshta ma ka uzurpu...

vjeshta
23-05-08, 00:09
Ah c'ma kujtove se Mos-in vjeshta ma ka uzurpu...

Mos ,se vetem e rinfreskova .:frown:

Medoemos nje pershendetje per ju !

Vjeshta!

Elina
23-05-08, 00:14
Mos te kaloj une kendej pari pa ja lene nje pershendetje vendasit tim...:smile:Elina!

Loloku
23-05-08, 16:51
Pe me ringjallni deshirash me keto pershendetje, a...

vjeshta trashegimtare, flm per freskine e pershendetjes, hallall!

kjo Elina ma paska ba syrprize vendce qe as vet s'pe di...

Kaloni qysh doni...

Diana007
25-05-08, 14:59
http://img249.imageshack.us/img249/3972/ngadianakv9.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Loloku
26-05-08, 16:42
Nje falenderim te trendafilt aromatik nga kopshti i shpirtit tim per ty Diana007!

aferdita
01-06-08, 19:35
pershendetje loloku
nje nate te kendshme

Loloku
01-06-08, 19:40
Mbremja me kete pershendetje te rastesishme syrprize vetete ma bene mbremjen me shume se te mire...

Qofsh dhe ja kalofsh vetem bukur perjetesisht...

aferdita
01-06-08, 19:42
Mbremja me kete pershendetje te rastesishme syrprize vetete ma bene mbremjen me shume se te mire...

Qofsh dhe ja kalofsh vetem bukur perjetesisht...

flm Loloku dhe me vjen mir
shoqeria e vjeter nuk harrohet leht jo :wink:

Naki
01-06-08, 21:21
Pėr njė Mikė tė veqant njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt!

Naki

Murgesha
02-06-08, 13:28
Lolok eja e tarashkat mė shpesh ksajde.


Murgesha!

Loloku
03-06-08, 16:56
Me zgjuat kujtimet e moqme duke me pertrire deshiren per te qene afer jush me kenaqesi:
Aferdita, Naki, Murgesha, ju falem me respekt dhe kenaqesi te vecante duke ju ururar gjithe te mirat pergjithmone...

lovely
07-06-08, 18:30
http://i111.photobucket.com/albums/n154/ADAMARIMAR/nice%20weekend/NICEGUITAR.gif

Loloku
07-06-08, 22:01
Hic mos me merre ketu me te mire se mbreme u bajshe kishe s'po me njeh gjithe naten ne kafiq...

Hajt kalofsh qysh dush vet!

lovely
07-06-08, 22:05
Hic mos me merre ketu me te mire se mbreme u bajshe kishe s'po me njeh gjithe naten ne kafiq...

Hajt kalofsh qysh dush vet!


hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah


haj medet edhe ky po ngjitka fjale :biggrin:

po tybe 300 tybe kur thote Lola, nuk t kam ngjofte hiq.. po cilli ke ti ej??

kalofsh edhe ti qysh t kish qef vet :redface: :biggrin:

Loloku
07-06-08, 22:13
hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah


haj medet edhe ky po ngjitka fjale :biggrin:

po tybe 300 tybe kur thote Lola, nuk t kam ngjofte hiq.. po cilli ke ti ej??

kalofsh edhe ti qysh t kish qef vet :redface: :biggrin:


Qaj qe jam perseri
N'vend duhanit puthje ckepa e n'shkam t'shankit deri ferk t'sabahit meta...

Qef bofsh e mos u lodhsh...

lovely
07-06-08, 22:21
Qaj qe jam perseri
N'vend duhanit puthje ckepa e n'shkam t'shankit deri ferk t'sabahit meta...

Qef bofsh e mos u lodhsh...


qyre qyre... hahahahahahahahahahaa

a veq vet koke pas met a???

heu me pa dit, t kisha bo shoqni dej n sabah... :tongue:

Loloku
07-06-08, 22:36
qyre qyre... hahahahahahahahahahaa

a veq vet koke pas met a???

heu me pa dit, t kisha bo shoqni dej n sabah... :tongue:


Kqye e kqyr e bajsha seri, ne miniq tu kcy lovely...

lovely
07-06-08, 22:55
Kqye e kqyr e bajsha seri, ne miniq tu kcy lovely...

shih tash, here thote je kan, here s je kan..... :redface:

Luana
08-06-08, 21:55
Qe erdha me te pershendet e MOS ju thuaj njerzve qe Luana nuk me ka ardhe hiq ne Oden tende a more vesh ....?:biggrin:ahhhh MOS !

Loloku
08-06-08, 22:40
Qe erdha me te pershendet e MOS ju thuaj njerzve qe Luana nuk me ka ardhe hiq ne Oden tende a more vesh ....?:biggrin:ahhhh MOS !


Mos jam jerem ne kete pike nate apo luanesha m'ka ra n'konak...
Hajr e qef ti bafsh sa te duash dhe mos ta nin se s'ka me marre vesh kush...

Luana
08-06-08, 23:04
Mos jam jerem ne kete pike nate apo luanesha m'ka ra n'konak...
Hajr e qef ti bafsh sa te duash dhe mos ta nin se s'ka me marre vesh kush...

N'konak ....???!!!
A ki jorgana mjaft a MOS ke nevoj te sjelli disa une nga shtepia ime se nuk e duroj dote ftohtesin ....:biggrin:

Loloku
08-06-08, 23:07
N'konak ....???!!!
A ki jorgana mjaft a MOS ke nevoj te sjelli disa une nga shtepia ime se nuk e duroj dote ftohtesin ....:biggrin:

Jo mos dashte edhe jastak, po ec e gjej pastaj a per kry a per kame...

Jo une fle dathe, pasha kete nate...

Luana
08-06-08, 23:21
Jo mos dashte edhe jastak, po ec e gjej pastaj a per kry a per kame...

Jo une fle dathe, pasha kete nate...

hahahhahahhahahahahahaahah
Jo MOS u ban merak se nuk i kam n'qef jastakat , se kam mbeshtetese tjeter ....:wink:

Loloku
10-06-08, 11:25
Ani de, as ty mos ta nin se ta mbeshtes edhe une qefin tend ne ate mbeshtetesen tjeter a...

emine
10-06-08, 11:45
Nje dite t' bukur ju uroi ...!

http://i4.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-68135401.jpg

lovely
10-06-08, 17:51
http://i263.photobucket.com/albums/ii126/razzledazzleface/FLOWER_thumb.jpg:wink:

selvija
10-06-08, 18:37
Te pershendes Loluku gjitha te mirat per Ty..
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/abcede9946a0a6d913099019674dfe53_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/qzHpPXaOd8/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:51
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Loloku
11-06-08, 15:08
Nje dite t' bukur ju uroi ...!

http://i4.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-68135401.jpg


Ueh, po kjo nuk eshte me ta uru por me ta ba diten te bukur a...

Qofsh dhe ja kalofsh vetem bukur

Loloku
11-06-08, 15:11
Te pershendes Loluku gjitha te mirat per Ty..
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/abcede9946a0a6d913099019674dfe53_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/qzHpPXaOd8/)


Cfare befasie kjo pamje e dhuruar nga ti moj selvi, po atje ne ate kolib mos jane mbyll pleqte e ngarte qe ti naj ke sjelle ne konak te poezise...

Ja kalofsh gjithmone bukur si ne kete vend kaq te bukur jarabi

Loloku
11-06-08, 15:14
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!


Eshte teper domethenese porosia jote sa une ndjehem i nderuar qe ka zene vend tek pershendetja per mua ani se nuk do me takonte personalisht mua kjo porosi...

Gjithmon paq miqe dhe ja kalofsh si ne fluturim me ta kenaqesisht...

Loloku
11-06-08, 15:16
http://i263.photobucket.com/albums/ii126/razzledazzleface/FLOWER_thumb.jpg:wink:


Thash se je nis per pushime dhe ske pas vakte as me shkru dhe une kesh tu te harru....

Pushime te kendshme...

ShEjToNkA
24-06-08, 02:40
Loloku, njė pėrshendetje tė veacnt ashtu sic je ti. Vecantija yte i jep edhe FD-sė vecanti, ndaj duku kėndej mė shpesh. Tė pėrshendes ku do qė je me dėshirat mė tė mira pėr ty.

I pėrshendetur dhe i respktuar si gjithmonė dhe pėrherė nga unė!

Adina-R.Ks
24-06-08, 11:46
Pranoni pershendetje e mija te sinqerta, per nje dite te qet dhe te mbar.

Loloku
24-06-08, 22:52
Pranoni pershendetje e mija te sinqerta, per nje dite te qet dhe te mbar.


Erdha enkas nga fshati ta pranoj kete pershendetje me kenaqesi dhe te uroj nje nate te embel dhe per ty...

LuLjaa
24-06-08, 23:23
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Loloku
24-06-08, 23:28
Loloku, njė pėrshendetje tė veacnt ashtu sic je ti. Vecantija yte i jep edhe FD-sė vecanti, ndaj duku kėndej mė shpesh. Tė pėrshendes ku do qė je me dėshirat mė tė mira pėr ty.

I pėrshendetur dhe i respktuar si gjithmonė dhe pėrherė nga unė!


Edhe shejtonke edhe e mire, vec ty t'kam pa pasha kete nate qe rash ne sheher me ardhe edhe ketu sonte pak, se kam dale n'katun qiraxhi e nuk kam vakt shpesh ketu te vi dhe u ba zhege bukur shume e ma flad me nejt n'katun, por edhe kalin e kam pa klime bile spo kam as ku me lidh...

Pershendetje dhe respekt te vecante do kesh dhe nga une gjithmone a...

Loloku
24-06-08, 23:31
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.pngEdhe pershendetja vleresohet aty ku shijohet dhe paska arome te kendshme prej luleje kjo pershendetja jote...

Gjothmone lulezofsh deshirave me te bukura qe ke...

lovely
26-06-08, 13:16
ah more Lolok qka hjeka deri ta gjeta kete ode


veq deshta me t pershendet tybe :biggrin:


me shume nderime dhe respekt

lovely

Loloku
27-06-08, 19:17
ah more Lolok qka hjeka deri ta gjeta kete ode


veq deshta me t pershendet tybe :biggrin:


me shume nderime dhe respekt

lovely


Me pas dashte mem gjete venin te guma e kallt e ke pas ma lehte, po leri forat tash se po na shtin te gjalle ne dhe se ti qysh sot per mua je e dekt a...

Mos u merzit per veteveten a...

Hajt u pjekshim n'ahiret e ishalla nuk i pshurrin gumat fmija edhe atje...

lovely
27-06-08, 19:22
Me pas dashte mem gjete venin te guma e kallt e ke pas ma lehte, po leri forat tash se po na shtin te gjalle ne dhe se ti qysh sot per mua je e dekt a...

Mos u merzit per veteveten a...

Hajt u pjekshim n'ahiret e ishalla nuk i pshurrin gumat fmija edhe atje...


kukuu, qka te kokshe ti... po une valla deri n akshom meta tu t prit ate dite, po nc.... :biggrin:

nejse, qysh t dush ti o Lolok, hajt se sot edhe Shejtonka m tha qe po ma pregadit ceremonine memoriale, qka jeni qu nime krejt veq me m myt kahtu? :rolleyes:

ani de ani, pa iu bo sen une kerkuj kurr :frown:

Loloku
27-06-08, 19:29
kukuu, qka te kokshe ti... po une valla deri n akshom meta tu t prit ate dite, po nc.... :biggrin:

nejse, qysh t dush ti o Lolok, hajt se sot edhe Shejtonka m tha qe po ma pregadit ceremonine memoriale, qka jeni qu nime krejt veq me m myt kahtu? :rolleyes:

ani de ani, pa iu bo sen une kerkuj kurr :frown:


Po po e kam pa bile edhe gjebraili ka ardhe dhe ty tashi ma vec pas vdekjes munesh edhe ketu me ardhe se bash si vampire je ka mdokesh a...

Hajt mos ta nin se kena me te prit me shyret edhe anej...

lovely
27-06-08, 19:34
Po po e kam pa bile edhe gjebraili ka ardhe dhe ty tashi ma vec pas vdekjes munesh edhe ketu me ardhe se bash si vampire je ka mdokesh a...

Hajt mos ta nin se kena me te prit me shyret edhe anej...


e pash Gjebrailin edhe boll u tuta.. po ngoni bre qka po iu thom, krejt forumi qonu n kam, se s keni qka me m bo mue :redface: a e din pse?? se une e kam krahin e fort :tongue:

Loloku
29-06-08, 11:38
e pash Gjebrailin edhe boll u tuta.. po ngoni bre qka po iu thom, krejt forumi qonu n kam, se s keni qka me m bo mue :redface: a e din pse?? se une e kam krahin e fort :tongue:

Nime e forte je dhe as vdekja sa ka ta le...

E forte qofsh gjithmone...

lovely
23-09-08, 11:36
Erdha me t falenderu per Vargjet!! (Bisedojme me vargje)


masi po ankohesh qe po nerth kohve t mrama, :tongue: , ta pruna edhe ni diell me t nxe pak:biggrin:

http://i300.photobucket.com/albums/nn2/kpars_101/heart.jpg

shume t mira
t deshiron
lovely

Loloku
24-09-08, 23:10
Erdha me t falenderu per Vargjet!! (Bisedojme me vargje)


masi po ankohesh qe po nerth kohve t mrama, :tongue: , ta pruna edhe ni diell me t nxe pak:biggrin:

http://i300.photobucket.com/albums/nn2/kpars_101/heart.jpg

shume t mira
t deshiron
lovely

Po ti po ta sjellshe diellin ne pike te nates moj dhe ja njeva ngrohtesine e erdha pas pershendetjes tende mos te merdhije...

Qofsh dhe kalofsh ngrohtesisht gjithmone jarebi!

Jana
30-09-08, 00:34
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Trina_1
30-09-08, 13:55
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Loloku
30-09-08, 19:48
Ju faleminderit shume qe me paskeni kujtu festueshem Jana @ Trina!

Qofshi dhe ja kalofshi gjithmone vetem GEZUAR!

vjeshta
18-10-08, 21:55
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Loloku
19-10-08, 16:06
Na paske begatu me keto pershendetje sikur me fruta, vjeshta!

Qofsh e begate nga deshirat dhe paq fatin me te bukur te deshirave tua me te mira!

lovely
19-10-08, 16:35
http://i203.photobucket.com/albums/aa202/pain7/love/FLOWER.gif


:biggrin: :biggrin:

Loloku
22-10-08, 10:42
http://i203.photobucket.com/albums/aa202/pain7/love/FLOWER.gif


:biggrin: :biggrin:

Pas kesaj pershendetje te rrezikshme erdha pak si me tut po ndashte, se rreziku me ka terhequr dhe me terheq cmendurisht, ishalla nuk bon vaki naj vrase e trendafilte, runa zot dashnise...

lovely
14-11-08, 23:54
http://i26.photobucket.com/albums/c117/ericcopeland222/Flowers/Closeupredflower.jpg

Loloku
15-11-08, 00:16
http://i26.photobucket.com/albums/c117/ericcopeland222/Flowers/Closeupredflower.jpg

Aroma pershendetese e kesaj luleje fantastike me beri te vi enderrueshem ketu sonte dhe te falenderoj lulerisht per kenaqesine e te uroj te te lulezojne vetem deshirat tuaja me te bukura gjithmone...

ShEjToNkA
15-11-08, 00:21
Loloku, tė diktova se je ksajde dhe erdha me tė lėnė njė pėrshėndetje ( pa lule, sepse jam dembele:biggrin: nė kėtė aspekt) me fjalė. Tė tė them dilna kėndej pari mė shpesh e di se nuk con peshė kjo fjalė pasiqė e di fare mirė se ke vendos njėherė kėshtu dhe do mbetėt pėrgjithmonė, por njė ta them se FD-sė i duhet fjaa yte, sepse vecantia e shkronjave tuaja i duhen kėtij mediumu. Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat ty dhe tė dashurve tuaj, ku do qofshė pac harmoni dhe lumturi. Si pėrherė me respekt tė vecant pėr ty!

Loloku
15-11-08, 00:30
Loloku, tė diktova se je ksajde dhe erdha me tė lėnė njė pėrshėndetje ( pa lule, sepse jam dembele:biggrin: nė kėtė aspekt) me fjalė. Tė tė them dilna kėndej pari mė shpesh e di se nuk con peshė kjo fjalė pasiqė e di fare mirė se ke vendos njėherė kėshtu dhe do mbetėt pėrgjithmonė, por njė ta them se FD-sė i duhet fjaa yte, sepse vecantia e shkronjave tuaja i duhen kėtij mediumu. Tė pėrshėndes duke tė uruar gjithė tė mirat ty dhe tė dashurve tuaj, ku do qofshė pac harmoni dhe lumturi. Si pėrherė me respekt tė vecant pėr ty!

Me pas kane puna per stupc nuk kishe pertu hic po ishe qu edhe me dimija neper kembe e me kisha shastise hahahahahhaaa...
Peshe respekti, kenaqesie dhe atraksion fjala jote ka gjithmone...
Pak si tremshem pas mesnate me te pereshendet shejtonka, po ec e mos eja kur te troket ti te dera, nuk ka rendesi a me luala a me therra se ty te ka hije edhe potera...
Per me nej ma shume mos me ngushto as du me ju ngushtu per vene, po nuk kam rend e besa masi pshtova prej teje nuk dihet stupci ka me kerset se nata thojne ska bese...
Ah, vakt o vakt qe me kujton shume atraksion, po u plakem o shejton po qefin qef prape e bajme edhe me takat amon, se nuk po rrnojme gjithmone...
E vecante je dhe ti dhe te pershendese vecanerisht...

ShEjToNkA
15-11-08, 00:48
Me pas kane puna per stupc nuk kishe pertu hic po ishe qu edhe me dimija neper kembe e me kisha shastise hahahahahhaaa...
Peshe respekti, kenaqesie dhe atraksion fjala jote ka gjithmone...
Pak si tremshem pas mesnate me te pereshendet shejtonka, po ec e mos eja kur te troket ti te dera, nuk ka rendesi a me luala a me therra se ty te ka hije edhe potera...
Per me nej ma shume mos me ngushto as du me ju ngushtu per vene, po nuk kam rend e besa masi pshtova prej teje nuk dihet stupci ka me kerset se nata thojne ska bese...
Ah, vakt o vakt qe me kujton shume atraksion, po u plakem o shejton po qefin qef prape e bajme edhe me takat amon, se nuk po rrnojme gjithmone...
E vecante je dhe ti dhe te pershendese vecanerisht... GHaghaghaghaghagaga... tani posa e shkrujta dikund se po tė kisha pėrshėndetje me stupca isha kėnaq, me lule po pritoj ghahgahgahgahgahga...

Njėra ndėr kujtimet me tė mira nė FD, do mbetėt pėrgjithmonė SPEKTAKLI, qė realizuma dhe moderua sė bashku asaj kohe. gaghahgaghaghahgahaghaghaga kuurrė nuk do ta harroj, vėrtetė ka qenė i pėrmasave tė mėdha, as RTK s'ka shancė me bė spektakel tė tillė.:biggrin: :biggrin:

lovely
30-11-08, 22:59
http://i417.photobucket.com/albums/pp255/CelesteSkies/2223690674_9f2f0c796d.jpg

lovely
08-12-08, 11:20
Loloku, per hajr Bajrami :smile:

ritta
08-12-08, 11:22
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

Trina_1
08-12-08, 13:37
Me Fat Kurban Bajrami!

http://www.atlantamagazine.com/uploadedImages/Atlanta/Blogs/Shop_Girl/Deanna%20roses.jpg
__________________

Loloku
16-12-08, 09:26
http://i417.photobucket.com/albums/pp255/CelesteSkies/2223690674_9f2f0c796d.jpg

Te lulezofte pershendetja gjithmone

Loloku
16-12-08, 09:32
lovely,
ritta,
Trina...

Edhe pse u harru bajrami, ju falenderoj per urimet dhe Ju plotesoj urimin per festat e fundvitit:
Gjithmone GEZUAR!

gazi-de
26-12-08, 17:05
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 02:24
http://img68.imageshack.us/img68/2144/happynewyear1wx6.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:20
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

lovely
28-12-08, 00:55
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

e_martumja
28-12-08, 01:01
Nje pellumb i shkruar ne dritare troket hape mos nguro se diqka e mir te pret ne krahet e ti ka nje porosi urime viti i ri 2009

Pershendetje nga Merita

Loloku
29-12-08, 22:35
gazi-de

ShEjToNkA

lazdrani

lovely

e_martumja

E ndjej se nuk me mjafton vetem fjala e bukur Gezuar per Ju qe me keni kujtuar ne kete prag feste dhe Ju pergezoj festeshem:
Qofshi dhe ja kalofshi gjithmone vetem GEZUAR!

PER JETE E MOT GEZUAR!

MemphiSx
31-12-08, 18:54
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Jana
31-12-08, 20:21
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Loloku
02-01-09, 01:37
MemphiSx

Jana

Qofshi dhe ja kalofshi vetem GEZUAR!

lovely
02-01-09, 11:43
t kisha me dit qka bojn insanat qut deri n gjyse t nates Baci Lolok?? :D:D

Loloku
08-01-09, 12:03
t kisha me dit qka bojn insanat qut deri n gjyse t nates Baci Lolok?? :D:D


Eh, keshtu eshte kur te ze nata vetem dhe bahesh sikur per njeri te leme s'po ta nin e flete vetmevete per vetekenaqesi...

lovely
06-02-09, 22:19
http://i257.photobucket.com/albums/hh236/cheeky08c/Beautiful_Flower.jpg

Loloku
07-02-09, 23:31
http://i257.photobucket.com/albums/hh236/cheeky08c/Beautiful_Flower.jpg

Eshte ngrohur koha dhe lulezueshem ti me paske ardhe me me pershendet...
Flm dhe lulezofsh deshirash te realizueshme perjetesisht moj lovelyyy

lovely
15-02-09, 14:10
Mirdita Lolok :)

Shejtanka m tha qe ti ki rruza t murra, m vyjten do me i vnu n gjyks qitu kunra msyshit :biggrin:

a i shet a qysh i jep??? :tongue:

shnetje

ShEjToNkA
15-02-09, 14:16
Mirdita Lolok :)

Shejtanka m tha qe ti ki rruza t murra, m vyjten do me i vnu n gjyks qitu kunra msyshit :biggrin:

a i shet a qysh i jep??? :tongue:

shnetje

Qyre, qyre fjalsja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Ku be tė tha gjė Shejtonka??? :biggrin:
Unė hic gjė s'tė thash, mos ngjitė fjalė, qy niheeeeeeeeeeeeeeeeeerė.:redface:

lovely
15-02-09, 14:41
Qyre, qyre fjalsja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Ku be tė tha gjė Shejtonka??? :biggrin:
Unė hic gjė s'tė thash, mos ngjitė fjalė, qy niheeeeeeeeeeeeeeeeeerė.:redface:

jo moj nuk ngjita fjaale, o Lolok mos um besofsh mu, shko te kafja e forumit, te tema; qfare je duke bere, aty e ke dokumentin :biggrin:

bile bile ta pruna qitu se ajo e fshin atje; :D:D

Shejtonka says;

Ne pash Lolokun ksajde pari ia merr ndonjė tė murr se ai ka rruza tė murra, ndėrsa unė ta kisha jap njė rruzė po nuk janė tė murra janė tė kuqrremta e s'tė bėjn punė pėr msysh, e pėr jeshillėk ke boll.:biggrin:
__________________
Nė qoftė se ti do tė jetoje njėqind vjetė, unė do doja tė vdisja njė ditė para!

Loloku
16-02-09, 12:12
A ketu e pasni gjete ju dyja mu zene me rruzat e mia a!
Mos moj se po ma keputni penin e ruzave, e masnej m'ckepen krejt e m'i vjedhin qysh ma ka pas vjedh njeher moti barabaroza edhe pse vec nje me ka pas mete...

Hajt vargisshi rruza ne pe kur keni nge e per ngjyre nuk ka derte...

lazdrani
24-02-09, 16:03
http://www.fotosearch.de/bthumb/DGV/DGV097/76146474.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/CSP/CSP045/k0454472.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/ISH/ISH106/42-15358996.jpg

Loloku
25-02-09, 20:26
http://www.fotosearch.de/bthumb/DGV/DGV097/76146474.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/CSP/CSP045/k0454472.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/ISH/ISH106/42-15358996.jpg

Shiki lulet lazdranit, o ty, jo macja veshin, por dhija shputat t'i lepift...

e_martumja
25-02-09, 22:34
Oh lolok doku ma shpesh :biggrin: Pershendetje nga Merita

Loloku
26-02-09, 09:27
Oh lolok doku ma shpesh :biggrin: Pershendetje nga MeritaMe men perdit, oj Merite:biggrin: po nuk po m'bjen, pasha kojshite... po hajt se vi, vi...

Thanks klm...

lovely
23-03-09, 21:27
http://i225.photobucket.com/albums/dd76/huggabug73/sp900202.jpg

Loloku
03-04-09, 10:45
http://i225.photobucket.com/albums/dd76/huggabug73/sp900202.jpg


Shume sen i smut koka qeky sen, por sen s'po mar vesh, o seni keq, vec po duhet m'u shtirav kishe po m'pelqen...

LuLjaa
06-05-09, 01:02
http://i147.photobucket.com/albums/r307/freecommenttags/Hello/_Hello_cfprrtTGZ.jpg

lovely
14-05-09, 08:57
jY48iTyLrmk&feature=related

Diana007
18-06-09, 14:20
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

Loloku
22-06-09, 09:44
http://i147.photobucket.com/albums/r307/freecommenttags/Hello/_Hello_cfprrtTGZ.jpg

Ma kujton lulishten Kalia kur shkoj per Frz moj LuLjaa...
Lulezofsh gjithmone...

Loloku
22-06-09, 09:45
jY48iTyLrmk&feature=related

Ma paske kall oden me kete kenge o ty tu kallshin dimijat jarabi...

Kalofsh nxet...

Loloku
22-06-09, 09:51
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif


Po ti moj Bondeshe si engjell me plumba me dukesh moj dreq...
Klm sexy e bej qef...

lovely
26-06-09, 19:33
Ma paske kall oden me kete kenge o ty tu kallshin dimijat jarabi...

Kalofsh nxet...


shuj djale se s kam qka veshi neper kanagjeqa tani hahahahahahahahahaha


e sa per nxete, po t garantoj qe ma nxete moti s o kan :biggrin: :biggrin:

Loloku
14-07-09, 22:33
shuj djale se s kam qka veshi neper kanagjeqa tani hahahahahahahahahaha


e sa per nxete, po t garantoj qe ma nxete moti s o kan :biggrin: :biggrin:


Jo po mos dashte ne deti me shku me dimija...

Nuk o kane, por ka me kane dhe jo ma lag se neser a masneser, qysh kane thone...

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:07
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Diana007
01-08-09, 20:31
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Loloku
08-08-09, 17:17
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Pėrshėndetje!

Loloku
08-08-09, 17:22
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

E pėrzemėrt dhe e paharrueshme ėshtė edhe pėrshėndetja ime pėr Ty...

Diana007
05-09-09, 15:41
Flm shum per rruzen ,,,, ja edhe un edhe Barbaroza kemi fatin shum te mir :wink:

http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Loloku
07-09-09, 12:08
Flm shum per rruzen ,,,, ja edhe un edhe Barbaroza kemi fatin shum te mir :wink:

http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Ju dyja fatin e keni te mire edhe une kam qellu i mire, kurse rruza vec sa na ka vargise ne nje kujtese, fatmiresisht...

lovely
07-09-09, 21:16
Miremromja :biggrin:

DbYtqAWDF2U


Naten e mire :biggrin:

Loloku
12-09-09, 08:41
Miremromja :biggrin:

DbYtqAWDF2U


Naten e mire :biggrin:


...Its A Lovely Day...

Jana
19-09-09, 13:47
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Loloku
10-10-09, 20:18
E gezuar qofsh edhe pertej bajramit, Jana!

lovely
10-10-09, 21:44
a jon met rruza mo?:biggrin:

Loloku
11-10-09, 22:16
a jon met rruza mo?:biggrin:


Rruza?

Sa ta don gusha!

Veē a ke pe...

Diana007
15-11-10, 12:14
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg

Loloku
23-11-10, 00:10
Thnx.

lovely
23-11-10, 16:35
Thnx.ani thenks n pike t nates :biggrin:

miremasditja

Loloku
23-11-10, 22:27
ani thenks n pike t nates :biggrin:

miremasditja

Pika e masditjes ty te raft...

lovely
24-11-10, 07:02
Pika e masditjes ty te raft...kurr s dite me uru veq me nem :biggrin:

Loloku
24-11-10, 18:32
kurr s dite me uru veq me nem :biggrin:

Shih beterka, plaq m'i thon, shnet i doket...

Hajt pra: Urime festat e Nntorit!

turisti
24-11-10, 20:31
Loloku i nderuar,:smile:

Edhe pse nuk kam qene ksajde nje kohe te gjate,nuk dmth se te kam harruar,perkundrazi,ende eshte respekti ndaj teje me shkelqimin e njejte.

Nga aventurat e shumta,

thjeshte & sinqerte,
TUISTI.

http://stemopheidi.be/public/uploads/images/Vrouw.jpg

GURI SYLAJ
27-11-10, 18:17
gezuar 28 nentorin
diten e flamurit

Cuca_Llapjane
07-12-10, 09:12
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Loloku
16-12-10, 23:52
Turisti ne vecanti, pastaj dhe Guri festueshem, por edhe cuca me provokacion te bukur, me bene te vi e te le nje pershendetje pertej humbjes, ketu, per te gjithe ju!
Qofshi dhe ja kalofshi bukur...

Emma-
17-12-10, 03:21
Pershendetje


http://storage.canalblog.com/25/83/534958/32345740_p.gif

Loloku
03-01-11, 22:08
Gezuar 2011!

Kaqanikasja
14-02-11, 14:54
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Loloku
18-02-11, 22:15
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:Dashuri paē dhe dashurisht ja kalofsh gjithmonė!


P.S.
Urimi pėr dashuri nuk ėshtė kurrė vonė, besoj!

lazdrani
06-04-11, 12:36
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Loloku
06-04-11, 13:15
Edhe kur ngushellimi nuk mjafton, nder miqe, shoke e dashmire duhet ta gjesh gjithmone!
Dhe, para se te vdesesh - JETO!
Miqesisht,
Loloku

Kaqanikasja
12-04-11, 10:46
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Loloku
13-04-11, 08:51
Pershendetjes tende kurore lule-fluturash, kristal te akullte me xixellime, po i shtoj dhe une kete pershendetjen time neper shi, qe te shkrijne pastaj kenaqesisht...

lovely
01-05-11, 22:27
Loloku,

shnetje :))