PDA

View Full Version : Juventus


Romantiku
30-12-04, 07:59
Pershendetje!

Cudi! Nuk paska teme per nje nder klubet me te medhaja ne boten e futbollit, Juventus qe ka mbi 50 trofe te rendesishme te fituara.

Ju ftoj te gjitheve ne diskutim (edhe ju kundershtareve :D)

http://www.juventus.com/FE_images/fotogallery/inter_juventus/zoom/04.jpg

fatoni_pr
01-01-05, 11:58
phaaaaaaaaa, halo po e kshyrni ket juventus, kishe ka vdek valla, kurr ne jet se kam pa edhe kurr skam me pa, ekip ma pa lidhje ska njeri, puffffffffff

Romantiku
05-01-05, 18:44
phaaaaaaaaa, halo po e kshyrni ket juventus, kishe ka vdek valla, kurr ne jet se kam pa edhe kurr skam me pa, ekip ma pa lidhje ska njeri, puffffffffff

Pershendetje Faton,

Juventus ekip pa lidhje, qysh bre vlla ekip pa lidhje?!!! 27 here kampion ne itali, ka fituar te gjitha trofet e mundshme dhe numeron me shume se 50 trofe te rendesishme!

E ke gabim bre vllai :)

Cool_Boy
19-01-05, 16:51
:arrow: :arrow: :arrow: JUVENTUS :lol: :lol: :lol:

manager_ass
24-04-05, 12:04
Juvenstus eshte nje ekip solid dhe e meriton secilin titull qe ekziston , sepse ka nje tradite te lojes dhe strategjise se asj ne pergjithesi , keshtu qe Juves une mendoj se i mungon vetem fati pasi qe 2 here ishte kampion i Evropes ndersa 7-te here nenkampion , paramendojeni qe ta kishte fatin do te ishte e barabarte me Realin e Madridit sa i perkete trofejeve ne Evrope ndersa sa i perket se a eshte ma i mire
kjo u deshmua ne 3 vitet e fundit duek e eliminuar dhe shkateruar moralin e klubit mbreteror

FORZA JUVE..... sempre

Mendjen
17-03-08, 15:43
Juventus eshte ekip me me shum tradit ne Eliten e futbollit nderkombetar gjithashtu ekipi me me shum trofe ne ligat shtetrore dhe kupat shtetrore.
Juventusi edhe pse ne kete sezon nuk ka lojtaret qe kishte me heret prap se prap arriti te hyjn ne mesin e 3 me te mireve dhe tregoi se vetem emri Juventus i trondit te tjeret,

Me respekt Mendjeni

Gjumashja
10-11-12, 23:56
Me rezultat 6-1, Juventusi e ka mposhtur Pescaran :biggrin:sa mire