PDA

View Full Version : Prezentimi i tironcat_2004


tironcat_2004
01-01-05, 02:27
JA DHE NİNİ NGA TR JENİ TE GJİTHE Sİ SHPİRTA GEZUAR 2005 :o :? :) :D

Barbaroza
02-01-05, 15:03
Nini,mire se keni ardhe ne mesin tone.Uroj te kaloni sa me bukur.Njeherit,gezuar 2005

ShEjToNkA
04-01-05, 01:01
Hoiii Nini ,mirė se na ke ardhė nė konakun Kosovarė!
C'kemi tė reja nga Tironaaa?????

Oki tė pėrshėndes dhe kalofsh castė tė kėndėshme nė FD.

Gentiana
04-01-05, 12:00
JA DHE NİNİ NGA TR JENİ TE GJİTHE Sİ SHPİRTA GEZUAR 2005 :o :? :) :D

Mire se vjen Nini.
Te deshiroj qaste te kendshme ketu me ne.

PAOLINA
04-01-05, 16:27
NinI mire se na erdhe :D dhe caste te bukura mes neve :wink:


Kalo sa ma bukur me nje Pershendetje
nga

PAOLINA