PDA

View Full Version : halla e madhe


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

Mafiozi
03-01-05, 00:37
Urime vitin e ri halla e madheTe shpresoj lumturi, shendet dhe shum gezime ne ket vit dhe per shum mote.


Pershendetje te perzemerta.
Mafiozi.

turisti
03-01-05, 01:34
- halla e madhe -,urime viti i ri 2005,me shendet,lumturi dhe gezime.

Me nderime,TURISTI.

ShEjToNkA
03-01-05, 02:36
Hallusheeeeeeeeeeeeeeeee ,Gėzuar edhe nga unė Viti i Ri!
Shėndet ,lumturi dhe shumė harmoni nė familjėn tėnde, le tė jetė njėri ndėr vitėt mė tė suksesėshme pėr Ju!

Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaarrr rrr!!

lazdrani
03-01-05, 11:48
Urime e gezuar per shume vite Halla e Madhe :wink:

halla e madhe
03-01-05, 12:01
Mafiozi, Turisti,Shejtonka,Lazdrani..JU falenderoj shume per urimet tua!!Secilit prej jush Ju uroj VITIN E RI 2005!!Le te ju plotesohen te gjitha deshirat qe keni planifiku..Gezuar,gezuar :!: :!:

Gentiani
03-01-05, 12:57
Halla e Madhe Gezuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukeseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:55
halla e madhe tani me te vertet forumi dardaania nuk do te kishte kuptim pa juve,ju jeni hijeshia e ketij forumi, PRA HALLE VUSHTRRIU JU URON VITIN E RI 2005 DHE TE GJITHA TE MIRAT NE JET HALLE AHAHAH

Gentiana
03-01-05, 18:39
Halla e madhe pershendetje edhe nga une, gjithashtu te uroj vitin e ri,le te jet ky Vit me plot befasira(te mira kuptohet) per ju, ēdo te mire dhe mbremje te kendshme.

Genta

halla e madhe
03-01-05, 19:13
Vushtrija;Gentiana dhe Gentiani_flm per deshirat tua te ngrohta ! Edhe juve ju uroj shume te mira per lete Vit te Ri !! :lol:

Murgesha
03-01-05, 20:50
Hallė tė pėrshėndes kudo qė tė jesh nė kėtė moment. :lol:

halla e madhe
03-01-05, 21:19
Murgesha_Te falenderoje perzemersisht!!Tash per momentin po pushoje dhe lexoje...besoje qe edhe ti e bene te njejten apo??Pershendetje nga Vjena :wink:

Drenicaki
03-01-05, 21:28
Ju pershendes te gjithėve dhe ju urioi vit te mbarė e me shendet,me shumė fejesa e martesa!

Nė urim marrin pjesė Drenicaki,djaloshi me kitarė,lavdėroshi, bukuroshi e edhe ladroshi kush e kundershtoshi ket urim te perzemert;
Urimin e perciell kėnga" ēajin kur ta pishė qitja pak limon"

halla e madhe
03-01-05, 21:32
Drenicaki_flm,per urimet dhe deshirat :!: Ky VIT i RI ishalla te sjelle vetem muzike dhe sevda..hahaha mos harro vetem Caj te pijsh e jo ndonji pije alkoholike se ndoshta te perzihet faqja e forumit :wink: :lol: :lol: Pershendetje nga halla :wink:

Honesty^uk.
08-01-05, 18:14
Halla e madhe, te pershendes dhe te uroj per shume vjet dhe mote GEZUAR VITIN E RI.
Fat, lumturi dhe realizim te cdo deshire, per ju dhe familjen tuaj.

Me respekt
Honesty

Arbėri
08-01-05, 19:27
Oj Halla e madhe, nga Vjena, edhe une te pershendes :lol: :lol: :lol:

Ta dishe se je e para qe pershendes, per shkak te rrespektit qe kame ndaj Hallave :lol: :lol:

Per momentin kaq e, ndoshta, me vone ti kisha bo disa pyetje :wink: :P :lol: hahahahahahahahahahaha 8)

halla e madhe
09-01-05, 09:41
Honesty_flm, per urimet tua!!Te uroje edhe ty mireseardhje ne FD,suksese te gjitheanshme edhe per kete vit te RI te deshiron Halla :!:

halla e madhe
09-01-05, 09:43
Arberi_Flm.per pershendetjet tua!

Barbaroza
10-01-05, 11:29
Halla,po me duket se paskam bere nje turp te madh,nuk e paskam pare akoma kete teme per juve.
Atehere,pranoni pershendetjet mia me te sinqerta per juve.Je mesuese e vertete!

Murgesha
10-01-05, 14:58
Halla e Madhe prano kėtė buqet me lule si pėrshėndetje nga ana ime.

http://www3.birthdayalarm.com/images/products/bouquets/1503large.jpg

Mafiozi
10-01-05, 19:38
Pershendetje te forta per ty halla e madhe.

Doku ne forum me shpesh se po na mungon. :(

Kaloh si esht me mir per ty hall.


Ps: shpresoj qe do te vish me nje fli te mir siq po i ndreqshe, un i bi specat turshi :D

halla e madhe
10-01-05, 19:44
Barbaroza;Murgesha dhe ty Mafioziju pershendes nga zemra te gjitheve,me vjen mire qe e kujtoni hallen :) por keshtu e ka jeta ne gurbet,e po duhet te punojme pa nderpre...edhe ju po me mungoni por.... :wink: do te perpiqem se shpejti te jeme prane juve :!: :)

Gentiana
11-01-05, 14:02
Ooooooooooj Halla e madhe, kam verejt qe kohev te fundit nuk ke qen ne forum :?
Sidoqoft shpresoj te dukesh me shpesh ksajde,dhe deri ateher te pershendes ku do qofsh.

halla e madhe
11-01-05, 15:33
gentiana_qe loqki erdha per pak minuta ,per hater tendin :wink: Pershendetje :lol: :lol:

ShEjToNkA
11-01-05, 16:27
Njė pėrshėndetje tė madheeeeeeeeeeeeeee pėr ,Hallushennnnnnnnnnn.
Gjithė tė mirat pėr Ty!

halla e madhe
11-01-05, 16:31
Shejtonka_pershendetje edhe nga Halla :lol:

Gentiana
11-01-05, 17:42
gentiana_qe loqki erdha per pak minuta ,per hater tendin :wink: Pershendetje :lol: :lol:
:wink:

Arbėri
12-01-05, 19:31
Oj Halla e madhe, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol:


Vallha edhe ti, boll problem po me del, hahahahahahahahahahaha :wink:
Me shtine te prezentohem, thash mos po dalim te ngjofshem najkah, e pastaj IKE :cry: :oops: :x :wink:

halla e madhe
13-01-05, 12:51
Arber_pershendetje nga halla :lol: Ani me hallen mire ke ba qe po tregohesh djalosh i mire :wink: Halla nuk po iki ,por jame nganjihere e zanun....mos u brengos se do te vij koha te flasim mjaft.. :lol: :lol:

Arbėri
13-01-05, 15:54
Arber_pershendetje nga halla :lol: Ani me hallen mire ke ba qe po tregohesh djalosh i mire :wink: Halla nuk po iki ,por jame nganjihere e zanun....mos u brengos se do te vij koha te flasim mjaft.. :lol: :lol:Shume te falemnderit per pershendetje, Halla e madhe :lol: :lol:

Ishalla i kryen ma shpejte punet, pasi qe qenke e zanun, e naj bje Zoti e rrime e bisedojme pak me gjate :lol: :lol: :lol:

Vallha moj Halla e madhe, une Hallat e mija shume i dua e, me siguri per ate, disi zemra po me knaqet ne komunikim edhe me tye :lol: :P

Kalo bukur Halla e madhe dhe mos mos e mundo shume veten se punet kryhen patjeter :wink: :lol:

Arbėri
16-01-05, 10:35
Shume pershendetje, te sinqerta, Halla e madhe :lol:

Kalo B U K U R :) :) :P

halla e madhe
16-01-05, 10:42
Arber_flm. qe po kujtohesh per hallen :wink: Kalo kete vikend ashtu siq don ti :!:

Arbėri
16-01-05, 11:06
Arber_flm. qe po kujtohesh per hallen :wink: Kalo kete vikend ashtu siq don ti :!:


Te lutem Halla e nderuar :lol: :lol:


Sa per vikend, heheheh, valla ket vikend kam me kalue si don te tjeret, jau kame dhurua kete dite :x :( :roll: :cry: :lol:

Ndegjohemi neser :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

blina
16-01-05, 11:16
halla e madhe_ pak me vones po pranoj edhe urimet e mia me shume shendet , lumturi,e plotesimin e deshirave...........................

halla e madhe
17-01-05, 21:54
Blina_kurr nuk asht vone per keto urime siq me shkruan ti :!: Flm. shume,njiherit te deshiroj edhe ty shume te mira ne jete :!:

IceGirl
18-01-05, 00:01
Prano Dhe Pershendetjet e Mia Te Ngrohta Halla e madhe :)

progoni
19-01-05, 19:36
halla e madhe ,unė erdha me tė pėrshendetur
dhe tė uroj qė tė kalosh
mirė.

halla e madhe
19-01-05, 20:26
ICEgirl dhe Progoni,ju flnd.per pershendetjet e juaja :!:

vushtrria
19-01-05, 21:01
oj halle te pershendes e nderuar shuuuuum,dhe kaloni si eshte me se miri :lol:

halla e madhe
21-01-05, 12:29
Vushtrria_pershendetje edhe per ty!

Ftoi
22-01-05, 12:43
Halla e madhe edhe unė,

si djali i ri ,

po tė pėrshendes.


OOOOOOOOO i kam dhėn me tė shpejt,

se po i frigohem pleqnis ,oooooooo halla

halla e madhe
27-01-05, 13:17
Ftoi_pershendetje edhe ty me hallen,mos ju frigo pleqnise se ajo te gjene kudo qe je,veq nese vendos me fluturu para kohe..hahaa :wink:

Arbėri
27-01-05, 13:59
TUNG Halla e madhe :lol: :P :P :P

Na ke humb krejt valla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Naki
28-01-05, 02:27
Kalova kendej pari,dhe ndalem ti dergoje Halles se Madhe te fala mire mbeteshi ku do qe te jeni.

Naki

halla e madhe
28-01-05, 17:35
Naki,flm, per pershendetjet tua :!: Te deshiroje shume te mira ne jete :!:

Barbaroza
28-01-05, 18:49
Halla,pershendetje per ty dhe gjithe familjen tende.Cdo te mire ne jete te deshiron Barbaroza!

halla e madhe
28-01-05, 18:51
Barbaroza_flm. per urimet tua,te deshiroje nga zemra shume te mira ne jete :!:

Ylberi_be
28-01-05, 21:12
Pershendetje halla e madhe
Ke nje pershendetje te veqant nga un te deshiroj qaste dhe jet te lumtur.

Arbėri
29-01-05, 10:52
Ku do qe gjendesh, Halla e nderuar, prano shume shume pershendetje nga Arbėri :P :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Murgesha
29-01-05, 12:28
Ku do qe gjendesh, Halla e nderuar, prano shume shume pershendetje nga Arbėri :P :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Halla pėrshėndetje madhore prej meje.
S.p Ishalla si ka sytė e kėqinj Arbėri, se mos vet oj Hallė kam frigė mos po tė merr mėsyesh.

Mafiozi
29-01-05, 13:27
Mendova per ty ne ket moment halla e dashur, ket mendim e perkthej
ne nje pershendetje te madhe per ty.

Kaloh mir ku do qe je. :wink:

halla e madhe
29-01-05, 14:39
Ylberit,Murgeshes,Arberit,Mafiozit, te gjitheve pershendetje dhe caste te kendshme ne FD :!:

Arbėri
29-01-05, 23:08
Ku do qe gjendesh, Halla e nderuar, prano shume shume pershendetje nga Arbėri :P :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Halla pėrshėndetje madhore prej meje.
S.p Ishalla si ka sytė e kėqinj Arbėri, se mos vet oj Hallė kam frigė mos po tė merr mėsyesh.Jaaaaaaaaaa edhe Murgesh edhe DREQ, kurre nuk paskam pa :wink: :P :lol: :lol:

Po qfar syt e kqi Arbėri bre, allahile :evil: :x

Hajt halle MOS TA NIN TYE, se nuk ka Arbėri asi sy te kqi, qyyyyyyyy :lol: :P :lol:

Oooooooo DREQQQQ, mos ma tut Hallen se pastaj as ne te pame nuk vjen, qyyyyyyyyyy :cry: :cry: :cry: :cry:

Hallaaaaaaaaaaaaaa, te gjitha te mirat, e nderuar :lol: :lol: :lol: :P :P :P

Murgesha
30-01-05, 11:26
O mos ke dert se halla ėshtė kah bėhet gadi pėrjetėsisht me ardhė tek ti.
Mos mė besofsh shko te thashethemet dhe bindesh. :wink:

halla e madhe
30-01-05, 12:46
Murgesha dhe Arberi,ju falenderoje qe po e vizitoni faqen time te pershendetjeve :lol: Po cka keni more ju dy qe po kacafyteni bash ne faqen time :lol: jaaaaa,ishalla tjeterhere lidheni paktin paqesor e shkruani pa mesyshe se bilahi po frigohem kur po lexoj konfliktet e juaja :lol: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 13:07
Murgesha dhe Arberi,ju falenderoje qe po e vizitoni faqen time te pershendetjeve :lol: Po cka keni more ju dy qe po kacafyteni bash ne faqen time :lol: jaaaaa,ishalla tjeterhere lidheni paktin paqesor e shkruani pa mesyshe se bilahi po frigohem kur po lexoj konfliktet e juaja :lol: :lol: :lol:Ooooooooo terreni eshte shume i pershtatshem te ti, oj Halla e nderuar :lol: :lol:

Edhe nje eshte, po kemi deshire sa me afer teje breeeeee, qyyyyyyyyyy, a hala nuk e kuptove a :lol: :lol: :lol: :lol:

Ooo moj Halla e nderuar, keto "kacafutjet" tona jane shume miqesore, heheheh, sikur bubullima para shiut, hahahahahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kalo nje te diele te shkelqyeshme, Halla e nderuar :P :lol:

halla e madhe
30-01-05, 13:16
Arber_ani pasha hallen ,une po ju leshoje terenin veq bumbulloni sa te doni..hahahaha..po knaqem me me pershendetjet e juaja :lol: kalo mire :!:

Arbėri
30-01-05, 13:27
Arber_ani pasha hallen ,une po ju leshoje terenin veq bumbulloni sa te doni..hahahaha..po knaqem me me pershendetjet e juaja :lol: kalo mire :!:
Aiiiiiiiiiiiiii Halla e madhe, tash me ke bo te skuqem, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, qyyyyyyyyy :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Po me dashte vend sekret, te vecante, nuk kishim ardhe ne oden tende, oj e nderuar :o :x :wink:

Nje uikend te mrekullueshem Halla e madhe :lol: :P :P :P :lol:

Murgesha
30-01-05, 16:23
Murgesha dhe Arberi,ju falenderoje qe po e vizitoni faqen time te pershendetjeve :lol: Po cka keni more ju dy qe po kacafyteni bash ne faqen time :lol: jaaaaa,ishalla tjeterhere lidheni paktin paqesor e shkruani pa mesyshe se bilahi po frigohem kur po lexoj konfliktet e juaja :lol: :lol: :lol:


Oj Halla kemi pa se kjo oda jote po na disponon pėr t`u grindur e pėr ata po vijmė me pėrshėndetje miqėsore :evil:

Arbėr a tu ba qejfi qė na e lejoi odėn Halla, tani e tutje pasha mamatė nė dhe i shtifshim kėrrsh kemi me u ba.

turisti
13-03-05, 15:54
halla e madhe,te pershendes dhe te deshiroj mire se ardhje ne mesin e shokeve.

Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
13-03-05, 16:34
Turisti_flm, per urimet dheviziten tende ne kete faqe.Mirembetsh :!:

halla e madhe
13-03-05, 16:40
Turisti_flm, per urimet dheviziten tende ne kete faqe.Mirembetsh :!:

turisti
13-03-05, 17:19
Me nder qofsh e nderuara.

Me respekt,
TURISTI.

Arbėri
20-03-05, 13:21
Pershendetje Halla dhe te uroj nje uikend te bukur :P :lol:

Nese ke lexua "dikund", njeri te ka premtua diqka: "Ma ke ardhe ne konak, kame me ta ardhe, pasha Nanen n'dhe e shtifsha", dhe ai "dikushi" e mbane fjalen :lol: :P

Ku do qe je: Kalosh si eshte me se miri, me kend do qe je: Kalosh si ta do zemra jote, kudo qe shkone: Fati qofte me ty, e nderuar :P :lol:

halla e madhe
22-03-05, 17:20
Arber_faliminderit shume qe po te kujtohet halla ty bash keto dite ne prag te pranveres :wink: Kalo sa me mire kudo qe je :!:

Barbaroza
23-03-05, 15:43
Oj Halle,po a je kund?Ka kohe qe s'jemi takuar!
Te pershendes nga zemra me shume mpuqaaaaaaaaa

Psikologu
24-03-05, 04:18
E nderuara halla e madhe


Pranoni pershendetjet e mia kudo qe jeni.
Ju uroj qdo te mirė ne jetė , fat ,lumturi dhe harmoni.

Me nderime

Psikologu

Arbėri
24-03-05, 18:33
Arber_faliminderit shume qe po te kujtohet halla ty bash keto dite ne prag te pranveres :wink: Kalo sa me mire kudo qe je :!:Heheheh, eeeee moj Halla e nderuar, e kame edhe une nje Halle dhe ajo po me tregon se: Pranverat jane stinet me te "veshtira" per Halla, e per ate edhe po ta di dhe nuk po te harroj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat Halla e nderuar dhe doku ma shpesh moj, qyyyyyyyyyy :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mr_100%
24-03-05, 20:24
Oj Halle,po a je kund?Ka kohe qe s'jemi takuar!
Te pershendes nga zemra me shume mpuqaaaaaaaaa

EDHE MUA ME ADAPTOI DHE ME HARROI,POR KUDO QE TE JESH TE PERSHENDES HALLA

halla e madhe
26-03-05, 12:42
Barbaroza e halles_sa me ka marre malli per ty.....ku do qe je ta dergoj nji mpuq dhe nga zemra te deshiroj suksese ne jete :lol:

halla e madhe
26-03-05, 12:43
Psikologu i nderuar!Me erdhi mire qe vizituat faqen time.Pranoni pershendetje nga halla kudo qe jeni :!:

halla e madhe
26-03-05, 12:45
Arber_ku je more loqkamoni i halles ti qe po sillesh kesajde bash si komite..hahahah po e leshon nji postim edhe hajt..hahahaha...vikend te mire...ishalla te vijne prap bijat e ta lodhin nusen.. :lol:

halla e madhe
26-03-05, 12:48
Mr_100%_Nipi i halles,ta kame harru hijallin vallahi :lol: Shyqyr zotit qe erdhe perseri ne kete mahalle se bilahi te pata shpall te pa vlefshem gati :lol: Suksese dhe shume te mira nga halla :lol:

turisti
26-03-05, 12:51
Oj -hallushe- e nderuar,

Te deshiroj vikend te mire,shendet dhe lumturi jetesore.Qofsh gjithmone pa brenga.

Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
27-03-05, 18:29
Turisti_faliminderit per pershendetjet dhe vizitat tua..kalo sa me mire keto dite pranverore.

Murgesha
27-03-05, 23:44
Hallė e Madhe shyqyr qė na u ktheve shėndoshė e mirė se u pata bėrė merak pėr ty.
Tė pėrshėndes shumė.

turisti
28-03-05, 00:43
Turisti_faliminderit per pershendetjet dhe vizitat tua..kalo sa me mire keto dite pranverore.

Ah pranvera. :? :wink: :P :P

ShEjToNkA
28-03-05, 21:36
Hallushe ,ku do qė jeni pranoni njė pėrshėndetje nga unė.
Kalofshi gjithmonė caste tė bukura dhe tė lumtura.

Dreni30
28-03-05, 21:40
E nderuar Halla e Madhe

Deshiroj te ju pershendese, ju dhe familjen e juaj kudo qe gjindeni.
Njeherit uroj qe te jeni mire me shendet dhe te gezoni lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Te pershendet Dreni30

Diana007
29-03-05, 15:13
Hallo te pershedes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Diana :wink:

Naki
29-03-05, 15:42
Gjithmone dhe qdo here kur vizitoje lagjen e pershendetjeve me bie ndermend edhe halla e madhe,ne kete kontekst i dergoje te fala dardane.

Naki

MemphiSx
31-03-05, 12:37
Oj halla e madhe po qysh je pash zoten a je majr :) Najsen tre ka ju :D Po kur don me dal more :) Se po t'lypin ahahahaha me ardhe more me ndejt qy :D :D Te pershendes shume :)

Kaltrushi
31-03-05, 12:40
Halla_e madhe une te uroj gjdo te mire ne jete, shume shkrime ne FD dhe shume e shume Fat ne jete.......

kalo sa ma bukur


je e pershendetur


nga kaltrushi

vushtrria
02-04-05, 12:55
oj halla e madhe,po aje mir moj halle,po ku je qe moti nuk po dukeshe kendej,por sido qofte oj halle vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat dhe shendet ne familjen tende :lol: :lol:

vushtrriu

p.s edhe ket e ndegjova,une ja qela udhen halles per martes e ajo u martua e nuk me beri ze per darsem :lol: :lol:

Arbėri
05-04-05, 19:27
Arber_ku je more loqkamoni i halles ti qe po sillesh kesajde bash si komite..hahahah po e leshon nji postim edhe hajt..hahahaha...vikend te mire...ishalla te vijne prap bijat e ta lodhin nusen.. :lol:


Ojjjjjj Halla e madhe, paj po mundohem te shkoj per qejfi tend breeeeeee, qyyyyyyyyy :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Kame ndegjua se Komitat i kishe pase simpatizue, PAK, e thash, hajte mos po e nxa naj vend te vockel ne ate zemren tende te Madhe :P :P :P :lol: :lol:

Kudo qe je, pershendetjet e mija do te gjejne, mos ta nine, se vetem me u vonua munden se ndryshe ncukkkkkkkkkkk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ciaooooooooooooo Hallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P

Murgesha
08-04-05, 13:07
Halla e madhe,
Mirėsia
Fjalėmira,
E dėshiruara
E paharruarr
E pa pėrsėritshme
Tė uroj njė ditė tė mbarė kudo qė tė jesh tani.

Arbėri
13-04-05, 17:47
Halla e madhe,
Mirėsia
Fjalėmira,
E dėshiruara
E paharruarr
E pa pėrsėritshme
Tė uroj njė ditė tė mbarė kudo qė tė jesh tani.Qy sa mireeeeeeeee :P :P :lol: :lol: :lol:

Ojjjj Prinsesa, te lumshin duarte, po mire e paske thurre :P :lol:

Halle, ku do qe ndodhet, te gjitha te mirat :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
16-04-05, 21:28
Turisti,Shejtonka,Dreni,Diana,Naki,Memphisx,Kaltru shi,Vushtrria,Arberi dhe Murgesha_te gjithe juve nga zemra ju falenderoj per te ato fjale dhe pershendetje.Ju pershendes te gjitheve :!:

turisti
16-04-05, 23:07
Turisti,Shejtonka,Dreni,Diana,Naki,Memphisx,Kaltru shi,Vushtrria,Arberi dhe Murgesha_te gjithe juve nga zemra ju falenderoj per te ato fjale dhe pershendetje.Ju pershendes te gjitheve :!:

Kesh nje mahalle ma naton e thash edhe njehere met pershendet keshtu nga zemra,shpejt dhe sinqerisht nese nuk ki diē. kunder,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha.

Me respekt,
TURISTI.

Gentiana
16-04-05, 23:12
Oj halla e madhe, erdha extra me ta len nje pershendetje ketu,pasi qe kohen e fundit s'po dukesh aq shpesh. Sidoqoft.
Pershendetje dhe ēdo te mire.

Genta

halla e madhe
17-04-05, 09:48
Turisti_je gjithemone i mireseardhur me pershendetjet tua gazmore :lol:

halla e madhe
17-04-05, 09:50
Gentiana,loqki i halles_te falenderoj edhe ty extra,tash e tutje do te perpiqem te jeme me shpesh ne mesin tuaj.Kalo sa me mire kete te diele :lol:

Murgesha
17-04-05, 09:54
Hallushe prania juaj nė forum mė mbushė me gėzim.
Tė dėshiroj rimirėseardhje me shpresė se nuk do tė na rrijshė mė kaq larg. :lol:

halla e madhe
17-04-05, 10:40
Murgesha e halles_nga gezimi dhe fjalet tua te arta me mungojne fjalt per TY :!:

Dreni30
17-04-05, 11:57
E nderuar Halla e madhe

Me te vertet na ke munguar shume keto dite e po shpresoj se te ka sjelle pranevera edhe ty, pas ketij dimri te gjate e me plote bore.

Kam nderin te pershendese dhe te uroj mireseardhje ne mesin tone, me deshire qe te kaloni sa me mire keto dite praneverore.

Halla te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.

halla e madhe
17-04-05, 12:22
Dreni_Qe halla jame ba bash si ato arushat qe flejn ne gjumin dimeror,e tash u zgjova bashk me lulet e pranveres..hahahaa..do te mundohem te jemi perseri ne mesin tuaj :lol: Te falenderoj per fjalet dhe viziten e faqes sime.Kalo caste te mira ne gjirin familjar :!:

Arbėri
17-04-05, 16:05
A qenka RIkthyar Halla a? :P :P :P

Qy sa mireeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Halla, nje pershendetje nga mesi i zemres me deshire qe mos t'na mungosh ma :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
17-04-05, 20:17
Arber_qe halla asht ringjalla perseri :lol:

turisti
18-04-05, 09:44
Turisti_je gjithemone i mireseardhur me pershendetjet tua gazmore :lol:

Faleminderit e nderuara.Qofsh gjithmone e pershendetuar nga "rrugaēi".

Arbėri
18-04-05, 11:01
Arber_qe halla asht ringjalla perseri :lol:Ewwwwww Zotit i kofshem fale, per kete MREKULLI :P :P :lol: :lol:

Allahile Halla, a je ajo e moqmja apo RIngjallja te ka ndryshua diqka? :wink: :x Se nuk po guxoj me hy llugave, pa e dite kete, :oops: hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gentiana
18-04-05, 11:04
Arber_qe halla asht ringjalla perseri :lol:Ewwwwww Zotit i kofshem fale, per kete MREKULLI :P :P :lol: :lol:

Allahile Halla, a je ajo e moqmja apo RIngjallja te ka ndryshua diqka? :wink: :x Se nuk po guxoj me hy llugave, pa e dite kete, :oops: hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Diana007
18-04-05, 14:32
Hallo prono pershdeje nga un Diana cdo te mir per ty hall :wink:

halla e madhe
18-04-05, 20:35
Diana,Genta,Arberi dhe Turisti_ju falenderoj per viziten dhe fjaleet e embla qe po rjedhin prej jush :oops: :D

florian
18-04-05, 20:37
EDHE PSE NUK TE NJOH HALL PO TE PERSHENDES SE PO BEHESH PJES E HISTORIS TE FORUMIT , PERSHENDETJE PRA DHE TE UROJ CDO TE MIR KUDO QE TE JESH . :wink:

Psikologu
18-04-05, 20:45
E nderuara halla e madhe.

Njė pershendetje te sinqert per ju , duke ju deshiruar qdo te mirė , suksese dhe shendet ne jeten tuaj te perditshme.


Me nderime si gjithmon per ju:

Psikologu

halla e madhe
20-04-05, 20:08
Flarian_edhe me erdhi mire kur shof pershendetjet tua! Mirembetshi dhe suksese ne jete!

halla e madhe
20-04-05, 20:11
Psikologu_ne keto dite pranvere le te ju percjelle me deshira te mira ne jete! Kudo qe jnei kaloni sa me mire :lol:

uliksi31
20-04-05, 21:09
E shof se dicka eshte mangut :!: Ter kohen jame tue me mendua cka po me mungon.Pasna pas harrua me te pershendet o Halla e madhe.Jarabil harrofsha nji armik.Po qysh mos met pershendet ty ma pare.Halle po te pershendes prej ktu e deri atje ku je ti.Me nje pershendetje qe vec gjenerata din te pershendes. :wink:

halla e madhe
21-04-05, 22:05
Uliksi31_sa me erdhi mire qe paske kalu ketu pari e nuk e paske harru hallen :wink: suksese dhe shendet kudo qe gjendesh :lol:

dembelica
21-04-05, 22:07
Pershendetje Halla e madhe, te uroj cdo te mire :)

halla e madhe
21-04-05, 22:11
dembelic_ti po na knaq me postime. nuk di a je dembelice a jo :wink: kalo sa me mire,te flnd. shume :lol:

Gjumashja
22-04-05, 08:40
halla e madhe te pershendes dhe te uroj fundjave te kendshe qysh te kesh qejfin ti

Dali!Keq
23-04-05, 05:17
Hajde Halla e Madhe hajde hyn ner Valle moj Halla e madhe.

Sa te paska hije o Ky Niku ty-je Moj Halla e Madhe.

Binu ju qika ...

Po te mungojka ni Hall te Vogel.

Ju me dukeni si me qen nje pjese e Jetes time te Kaluare.

Dali I keq ju perqaf shuuuuuuum se jeni me e Madhja.

Dali i keq.

halla e madhe
23-04-05, 10:18
Gjumashe_kalofsh edhe ti vikend te bukur :lol:

halla e madhe
23-04-05, 10:20
Dali!keq_faliminderit per urimet.Gjithemone le te mbesin hallat si te parat ne valle me nipa dhe mbesa kudo qe jeni :!:

Gjumashja
23-04-05, 10:21
Gjumashe_kalofsh edhe ti vikend te bukur :lol:


:wink: :wink: .

turisti
28-04-05, 00:03
Hallushe e nderuar,
Te pershendes ngrohtesisht nga qoshi tjeter i DARDANISE. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
28-04-05, 07:48
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif Tak tak a je aty oj Hall o erdhe te pershendes dhe ta sjella nje lule pranverore :wink:


Te uroj nga Zemra nje dit te bar , Diana :wink:

Arbėri
28-04-05, 15:05
Oj Halla e nderuar, erdha te pershendes, ta uroj kete lule dhe te deshiroj dite te mbare :P :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/flowers/065.gif

halla e madhe
29-04-05, 17:58
Turistin,Arberin dhe Dianen_ju falenderoj per keto lule dhe pershendetje pranverore...kaloni mire edhe ju kudo qe jeni :lol:

Psikologu
02-05-05, 05:12
E nderuara hallė:

Ju deshiroj qdo tė mirė , njė ditė te mirė ne ketė stinė te Pranveres.
Kalofshi mirė kudo qe jeni.
Me nderime te sinqerta per ju:

Psikologu

Honesty^uk.
02-05-05, 09:43
Hallushe udhetim dhe caste sa me te kendshem te uron nipcja,mos harro me na sjell pak kajmak :lol: :lol: :lol: :lol:

Shume repspekt per ju
Honesty

halla e madhe
02-05-05, 12:44
Honesty_do ta kryej ate porosi qe ma bere :wink: halla te falenderoj per urimet tua :P Nje NIP si ti asht krenari per hallen :!:

Diana007
03-05-05, 11:26
Halloke a don me na ardhe moj per shengjergj me nejt :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe nje dit te mbar e pa lodhe per ty Hallo
Me respekt Diana :wink:

Murgesha
03-05-05, 23:38
E nderuara Halla e Dardanisė pasi qė mora vesh pėr ditėlindjen tėnde dhe erdha me tė uru.
Tė uroj jetė tė gjatė dhe tė lumtur sė bashku me familjen tėnde.
Jeni Hallė me plotėkuptimin e fjalės, dhe keni fituar nderin dhe rrespektin e tė gjithė Dardanasve.
Fjala juaj shėrim pėr zemrat tona, kujdesi yt melhem pėr varrė.
Unėp kam nderin qė tė njoh dhe kemi komunikime sė bashku.
Urimit i bashkangjitet edhe gjithė familja ime, e cila tė konsideron Hallė tė vėrtetė.
Rrespekt pėr ty Hallė e nderuar.

http://www.cakesbyterra.com/images/Lgpics/Nena.jpg

Gjumashja
04-05-05, 08:23
halla e madhe urime ditelindja fat e lumturi qdo her paq te pershendes shume :wink:

Diana007
04-05-05, 08:37
Hall kam nderin qe edhe un ta uroj ditelindjen :wink: , te uroj shendet dhe lumturi ne gjirnin e ngroht familjar :)

http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/geburtst.1.gif

Me respekt Diana :wink:

Dreni30
04-05-05, 11:35
E nderuara Halla e madhe.

Halla urime ditelindjen e ishalla na rron shume moj e i mbush te njeqindetat.
Per pak jam kan duke e harru kete dite, mirepo mu kujtua kur ishe ne t'pan te une e Shejtonka te perzhiteke zogj te ri e ti duke ba muhabet e na tregove. Po une mbaj mend shume, ti e di ma Halla se si jam une.

Valla ate lezet nuk e harroj kurr se edhe ti dyqysh ishe ne qef e na ke knaq.
Halla po ti kujtoj keto fjale ne kete dite gezimi per ty se e di qe te vjen mire.

Halla e madhe shprehi deshiren te uroj ditelindjen dhe fat e lumturi ne jete.
Te gezofsh te gjitha te mirat qe ti sjelle zoti ty dhe familjes tuaj ne pergjithesi.

Moj Halla pak po merzitem qe po plakesh valla, por cka me ba se jemi msu me ty e diqysh po na hup para syve.
E zgjata pak si shume ndoshta, por e kam prej deshire per ty Halla.

Tani te pershendes dhe te uroj qe kjo dite te jete e lumtur per ty dhe te gjithe te afermit e tu.

Nga Dreni30 nje tube lule per ty.

http://www.lajmet.com/info/images/57.jpg

Dilingjia
04-05-05, 12:05
Halle e madhe ishalla i han edhe nja 60 bajrama tjere :lol:

dr1ta
04-05-05, 12:56
Urime ditelindjen halla ..deshiroj shendet lumturi ne jet ..i befsh 1001Te pershendes :)

halla e madhe
04-05-05, 13:16
Murgesha_Ne mesin tuaj ndjehem aq e lumtur sa qe harrova edhe ditelindjen.Fjalet tua te arta me japin gezim.Peshendetje te perzemerta :!:

halla e madhe
04-05-05, 13:18
Dreni_flm. per urimet tua te hareshme...Halla asht krenare kur di qe eshte dera hapur per bija te ju i nderuari Vella :!: Peshendetje :lol:

halla e madhe
04-05-05, 13:21
Diana ,Drita ,Dilingjia ,Gjumashja _me erdhi mire kur pash urimet e juaja :oops: Ju falenderoj te gjithve nga zemra,ju deshiroj te gjithve suksese dhe caste te kendshme ne FD :!:

Murgesha
04-05-05, 13:27
Murgesha_Ne mesin tuaj ndjehem aq e lumtur sa qe harrova edhe ditelindjen.Fjalet tua te arta me japin gezim.Peshendetje te perzemerta :!:

Hallė e nderuar vetėm gėzime paē nė jetė.

Arbėri
04-05-05, 13:55
Shume e nderuara Halla e madhe, URIME dhe ME FATE ditelindja http://www.cosgan.de/images/more/flowers/002.GIF :P :lol:

I befsh 101 vjete, te lumtura me plote nipa e mbesa, te mrekullueshem siq eshte "Halla" e tyre :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat qofshin me ty dhe familjen tende :lol: :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/041.gif http://www.cosgan.de/images/more/flowers/045.gif
Shume URIME Halla e madhe
http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

Dilingjia
04-05-05, 14:06
Hajde Halla e Madhe hajde hyn ne valle...

Fleta
04-05-05, 14:25
Urime Halla, te uroje cdo te mire ne jete, pac shendete e lumturi gjethmone...... :D

Me nderime Fleta

Kercovari
04-05-05, 17:18
Hallushe e nderuar
Gjitha te mirat dhe Gezuar Ditlindjen Halle!
http://www.blumenappolt.de/tischdekoapf.JPGMe resepkt Kercovari.

007
04-05-05, 17:25
Halla te pershendes dhe te uroj nga zemra ditlindjen
te deshiroj shum e shum vite te lumtura

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/060.gif

me respekt
007

florian
04-05-05, 17:29
HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .HALL E DASHUR GEZUARDITELINDJEN NGA NIPI I DASHUR ISHALLA EDHE NJE MIJE VJET TE TJERA .

Naki
04-05-05, 18:00
http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/geburtst.1.gif

Shume urime per ju,
Halla e madhe,Jete te gjate, te Lumture dhe pa brenga.


Naki

Honesty^uk.
04-05-05, 19:12
http://cards.webshots.com/resources2/0/5396.jpg
Hallushe e nderuar , me rastine ditelindjes suaj te uroj edhe 100 Pranvera te tjera te lumtura nen shoqerine e djemve, vajzave , nipave dhe mbesave dhe gjithe atyre qe i don zemra juaj.
Shendet dhe lumturi dhashte i madhi Zot per ju Hallushe

Me shume respekt
Nipcja Honesty

e_martumja
04-05-05, 19:20
Edhe une deshta te uroj ditelindjen e halles te madhe me shpres qe fati dhe lumturija ta mbretroj jeten e saj.Te deshiroj cdo te mire ne mesin tuaj familjare gjithashtu edhe shume mote tjera.

Psikologu
04-05-05, 21:08
Urime ditlindja e nderuara halla e madhe.
NJė jetė te lumtur , suksese, harmoni dhe perparesi ju deshiroj gjithmon nė jeten e juaj , jetofshi sa malet.

Qdo tė mirė dhe jetė te gjatė.
Me nderime dhe sinqeritet te madhė per ju:

Psikologu

uliksi31
04-05-05, 22:04
Halla e madhe, urime ditlindja dhe shume e shume vjete tjera.Eshte knaqsi e vacante,te kemi nje person sikur ju ne Dardani.Me respekt gjithmon.
I adaptuari i juaj. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
04-05-05, 23:18
Po e shoh se qenkna vonuar pak, per te ja uruar halles ditelindjen, po si i thojn asaj fjale, me mire von se kurr.

Halle e nderuar, Urime ditelindjen, i befsh 100 vite, me te mira.
Fat,lumturi, suksese ne ēdo lemi te jetes, dhe ēdo te mire te uroj.

Genta

Dreni30
05-05-05, 02:09
Dreni_flm. per urimet tua te hareshme...Halla asht krenare kur di qe eshte dera hapur per bija te ju i nderuari Vella :!: Peshendetje :lol:

E nderuara Halla e madhe

Rrespektin dhe urimet e mira i kam ruajtur per ty, se te kemi ma te madhen dhe kuptohet se edhe deshirat jan me te medha.

Te pershendes Dreni30

Viiiiii, viiiiiiiiiiiiiiiiii e te marr apet ne t'pan.

MemphiSx
07-05-05, 12:06
Halla e madhe perhajr ditelindjen,e shkefsh :D Jam vonu pak po skam qka te boj qe nuk me ki kallxu se kur je le :D
Veq ishalla edhe 50 tjera i bofsh ne Lumturi sikur deri me tani ;)

Njeheresh te Uroj pushim te kendshem ne Kosove ;)

Daja POLIC
07-05-05, 19:18
Halla e madhe URIME URIME ishalla nuk plakesh kurr Halla edhe 102 vjet ishalla te pershendes Daja POLIC

turisti
07-05-05, 22:22
:P Hallushe e nderuar,

Urime ditelindjen nga zemra,edhe shume te tjera ti uroj,shendet,fat dhe gezim te deshiroj. :P


Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
09-05-05, 07:02
Arberi,Dilingjija,Fleta,Kercovari,007,Florian,Nakk i,Honesty,E martumja,Psikologu,Uliksi31,Gentiana,Dreni,memphis ix,Daja polic dhe turisti
JU FALENDROJ NGA ZEMRA TE GJITHEVE PER PJESMARRJEN TUAJ NE FAQEN IME!!Urimet e JUAJA jane aq te dashura dhe te ngrohta.Prezenca ime ne mesin tuaj me bene ta festoj ditelindjen cdohere.....FALEMINDERIT!!

IceGirl
17-05-05, 20:52
Pershendetje dhe urime nga zemra keni nga une.

Lumturia Fati ju shoqerofte gjithmone e nderuara Halla.


IceGirl

halla e madhe
17-05-05, 21:56
IceGirl_ju felenderoj shume per urimet tua te perzemerta :lol: Suksese kudo qe gjendesh :!:

Arbėri
18-05-05, 12:40
Halla e madhe, te pershendes nga zemra por, heheheh, pasi pashe ate portretin tend e edhe perkunder deshires me e zgjate PAK me shume kete pershendetje, nuk po guxoj prej ati gishti te mesem :x :x :x :x
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/873290232428b0e4a4708b.jpg

Kalo bukur Halla dhe mos u bej nervoze, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
18-05-05, 12:40
Halla e madhe, te pershendes nga zemra por, heheheh, pasi pashe ate portretin tend e edhe perkunder deshires me e zgjate PAK me shume kete pershendetje, nuk po guxoj prej ati gishti te mesem :x :x :x :x
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/873290232428b0e4a4708b.jpg

Kalo bukur Halla dhe mos u bej nervoze, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
18-05-05, 18:21
Arber_te falenderoj per keto pershendetje ..mos u tut me hallen se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

halla e madhe
18-05-05, 18:21
Arber_te falenderoj per keto pershendetje ..mos u tut me hallen se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

uliksi31
18-05-05, 18:38
Arber_te falenderoj per keto pershendetje ..mos u tut me hallen se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

AGHhagahgahgahgaghaghahga. O u knaqqa oj Halle duke te shiquar. Tybe ska me ty.Qe edhe nje her po te pershendes per qat gisht.Ahahahahahahahaha

uliksi31
18-05-05, 18:38
Arber_te falenderoj per keto pershendetje ..mos u tut me hallen se ai thiu i moqem jame :lol: :lol:

AGHhagahgahgahgaghaghahga. O u knaqqa oj Halle duke te shiquar. Tybe ska me ty.Qe edhe nje her po te pershendes per qat gisht.Ahahahahahahahaha

halla e madhe
18-05-05, 18:43
Uliksi_ska mbete tjeter veq te tregohem qe na plakat jemi rrakat...tash vetem keshtu po mirremi vesh me keta te rijt :lol: :lol:
Pershendetje i nderuar :!:

halla e madhe
18-05-05, 18:43
Uliksi_ska mbete tjeter veq te tregohem qe na plakat jemi rrakat...tash vetem keshtu po mirremi vesh me keta te rijt :lol: :lol:
Pershendetje i nderuar :!:

Domira
18-05-05, 19:06
Oj Halle e nderuar, me fal qe nuk ta kam uruar Ditelindjen....i befsh edhe shume tjera ashtu si ta do zemra.

Me nderime/ Domira

Domira
18-05-05, 19:06
Oj Halle e nderuar, me fal qe nuk ta kam uruar Ditelindjen....i befsh edhe shume tjera ashtu si ta do zemra.

Me nderime/ Domira

laliloli
18-05-05, 19:35
halla e madhe i gezofsh edhe 100 vjeshta te plota ,paq shendet dhe mos u derzo edhe pse koxha ne boj kokshe

laliloli
18-05-05, 19:35
halla e madhe i gezofsh edhe 100 vjeshta te plota ,paq shendet dhe mos u derzo edhe pse koxha ne boj kokshe

halla e madhe
19-05-05, 12:14
Dormira_faleminderit per urimet tua. :lol: suksese dhe shendet te uron halla kudo qe je :P

halla e madhe
19-05-05, 12:14
Dormira_faleminderit per urimet tua. :lol: suksese dhe shendet te uron halla kudo qe je :P

halla e madhe
19-05-05, 12:16
Laliloli_U befsh edhe ti si halla :wink: Flm per urime,deshirat jane edhe per ty :!:

halla e madhe
19-05-05, 12:16
Laliloli_U befsh edhe ti si halla :wink: Flm per urime,deshirat jane edhe per ty :!:

Murgesha
19-05-05, 12:22
Hallė pėrshėndetje jo pėr ditėlindjen por pėr foton kėsaj here loqkum
O mė beso qė nuk mundem mos me qeshė me atė foto sa herė ta shof. :lol: :lol:

Murgesha
19-05-05, 12:22
Hallė pėrshėndetje jo pėr ditėlindjen por pėr foton kėsaj here loqkum
O mė beso qė nuk mundem mos me qeshė me atė foto sa herė ta shof. :lol: :lol:

GURI SYLAJ
19-05-05, 22:46
URIME DITELINDJA - HALLA E MADHE

SA VJET I KE NUK E DIJ POR KETO NJEQIDE TE FUNDIT I KALOFSH ASHTU SI JU KENI DESHIR ME GEZIME E ME TE MIRE .

NGA GURI SYLAJ

Reana
20-05-05, 07:40
HALLA E MADHE,

PRANONI PERSHENDETJET E MIA TE PERZEMERTA ME RASTIN E DITELINDJES SUAJ.
FAT, GEZIM DHE LUMTURI JU DESHIROJ GJITHMONE, SI DHE CASTE TE KENDSHME NE FD!!!

ME NDERIME TE SINQERTA!!!http://www.lunasdatter.dk/dreamfanger/01.gif

http://pspway2kool.bravepages.com/Way2kool%20Designs/w2kstats/animations/hellosnag.gif

halla e madhe
21-05-05, 17:32
Guri Sylaj_Ju falenderoj per urimet .gezimi dhe shendeti qofshin edhe me juve :!: :P

halla e madhe
21-05-05, 17:34
Murgesha_Qe halla si halla,ka nis halla mu hallakat ne pleqni :wink: Te falenderoj qe gjete pak kohe per kete vizite te kendshme dhe te hareshme :lol:

halla e madhe
21-05-05, 17:36
Reana_Urimet tua me gezuan.Te falenderoj nga zemra dhe te uroj shume te mirat ne jete :!: :P

Mann_o_Mann
22-05-05, 10:40
Halla e mesmes krejt mesatare :( te pershendes me nje Vo te Zine dhe te uroje shume suksese per ditlindjen tende dhe uh plaksh jarabil.? para vaktit ha ha xik ej trego masnej a ta kojt qat vo te zine se i kome qite edhe pak viget gi-giiiii uleeeeeeeeeee gishtin eh ta honkshine macat e CERRPANES tung :cry:

halla e madhe
22-05-05, 10:50
Mann_o_Mann_flm per urimet qe mi dergove.vezet e ziera provoj ti shumezosh ne oborrin e cmendurise,atje ka nevoj per keso ide te shkelqyera.Halla i don shume kafshet macat bile jane shume me te dashura se disa.... mos te flasim :wink: Gishti im po i vret shume..hahahaha per ate e ngrita ashtu...hahahaa :lol:

Arbėri
23-05-05, 09:46
..........tash vetem keshtu po mirremi vesh me keta te rijt :lol: :lol:

Komunikume shume i lehte, praktike http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Pershendetje Halla e nderuar, por jo sikur ti me ate komunikimin "praktike" por ne stilin e Arbėrit, shume te koklavitur http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

PAOLINA
23-05-05, 11:05
Oj Dade a sme ke thire ne PARTY a :cry: :cry: :cry: :cry:

Me gjithe ate te uroj cdo te mire__________-URIME-_____________-
:wink: :wink: :wink: :D

halla e madhe
23-05-05, 18:11
Arber_paske ba mire qe paske vizitu kete oden time :lol: Mos mu sjell me ato figura se vallahi e hongre stups prej halles :wink: Te pershendes i NDERUAR :!:

halla e madhe
23-05-05, 18:12
Paolina_heren tjeter do te ftoj ne Party edhe ty,py dyshim :wink: Te falenderoj per urimet tua :lol:

Dali!Keq
25-05-05, 07:06
Pershendes Hallen e Madhe ishalla i rritet qajo qika e kujshis ma shpejt hahah.

Hallonkooooo ktu hasani a je per me te pershendesh perzemersisht a jo?hahah..

Lakofsh qaste te kendshme ku do gjindesh.

Hasani

laliloli
25-05-05, 23:14
URIME DITELINDJA HALLE ,PO SA QIRA DUHET ME TI DHEZ MOJ HALLA E DASHUR

Psikologu
28-05-05, 23:45
E nderuara halla e madhe.

Ju deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten tuaj.
Mbeteni tė pershendetur dhe tė nderuar nga ana ime:

Psikologu

experti_lu
29-05-05, 01:44
halla madhe.
pershendetje te perzemrta,nga ana ime.
ju bon selam atje.

halla e madhe
30-05-05, 18:32
Diana,Dali i keq,Psikologu dhe experti-lu,_Ju falenderoj te gjithve per urimet dhe deshirat e postuara nga JU!! kalofshi sa me mire keto dite te bukura Maji :!: :lol:

GURI SYLAJ
30-05-05, 21:51
Hajde Halla e Madhe ,
me shpesh hyne ne valle-


Pershendetje te sinqerta nga Guri Sylaj

Dali!Keq
31-05-05, 15:56
pershendetje hallen ju deshiroj qaste te kendshme.

Dali!Keq
31-05-05, 16:13
urime ditlindjen halla jet te shendosh dhe te lumtur,kaloni qaste te kendshme.

Gentiana
09-06-05, 21:06
Halle e pash qe ishe tuj i be 1000shkrime,e deshta te jam e para qe ti uron.

Nga shkrimet tua vertet mundemi te mesojm shum gjera nga jeta,dhe skemi faj qe po dojm qe te gjithve te na adobtojsh. :lol: :lol: :wink:
Urime Oj halle,e shpresoj qe te shkruajsh edhe shum shkrime tjera gjithashtu ti uroj gjith te mirat,ashtu siq ti vet deshiron....

Te uron
Genta

halla e madhe
09-06-05, 21:09
Genta loqka e halles_te falenderoj nga zemra per urimet tua.Gezohem qe “gjendem ne FD se bashku me te gjithe juve qe jeni fantastik :!:

DEA
09-06-05, 21:09
Ne boten e ndjenjave MIQTE jane yjet...disa bien, disa humbasin drite, disa fuqi...por ti me siguri nuk do te bie dhe nuk do te humbasesh kurre drite!

Je nje yll i perjetshem
Urime 1000 postime
nga DEA

halla e madhe
09-06-05, 21:13
Dea_te falenderoj nga zemra.Urimet tua me mallengjejne per momentin.Shoqerija e mire shifet qe ne fillim.Ate bindje kame edhe per ty.te pershendes kudo qe je dhe caste te kendshme ne gjirin familjar :!:

Odise
10-06-05, 00:46
E nderuara Halla_Madhe!

Pershendetje te sinqerta per Juve!

Na rrnofsh shume! (po shkruaj ne dialekt)

shpresoj se ate gisht ta shoh ne pozite tue shkrue :lol: pakez mahi


Juaji

Odise

Kercovari
10-06-05, 08:12
Me dukesh si Hanko Halla e Ali Asllanit me ate gishtin e mesem qe do te na qosh ne rr.... se... moj Halla e Madhe. :lol: :lol: :lol:
Sidocoft,te pergezoj per shkrimet e tua fantastike i bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh ne mesin tone.
Gjitha te mirat hallushe kudo qe te ndodhesh.
Kercovari.

Diana007
10-06-05, 08:37
Hall saher qe lexoj shkrimet e tua kam ndjenj sikur vertet te ishe Halla ime :wink:

Hall Urme per shkimet e tua te mrekullushme , sic tha edhe Genta qe nga shkrimet e tua mundesht te mesojsh gjithcka.

Te pershendes e te puth fort Hall, dhe te uroj nga zmera nje dit te mbar.

Me respek Diana :wink:

laliloli
10-06-05, 10:27
Urime halla ,paq shendet e jete te gjate ,na ke kenaqur muhabet ,vazhdoni edhe me tej keshtu ,jeni shume e mire
Te do laliloli shume

dr1ta
10-06-05, 12:14
Gezuar keto shkrime hallushe ...deshiroj cdo te mire

Arbėri
10-06-05, 17:23
Opaaaaaaaaaaaa, ani Halla 1000 shkrime, phaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P

Halla e cila po ankohet se e mbyti reuma, se duarte nuk po mundet me i levize, se keshtu e ashtu, pa pa paaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ojjjjjjjjjjjjjjj Hallaaaaaaaaaaaaaaaaaa, i befsh edhe 1000 here nga 1000 shkrime, jarabi o Zote, se na ke knaqe me shkrimet e tua valla :P :P :P :P

U gezofsh oj Halla e nderuar, me familje, miqe e dashamire, ishallaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Auberoni
10-06-05, 20:49
Urime Urime

Te pergezoj per postimet tuaja te matura.

halla e madhe
11-06-05, 09:50
Odise,Kercovari,Diana,laliloli,Drita,Arberi dhe Auberoni_Te gjithve ju falenderoj per urimet e Juaja fantastike.Gezohem qe gjendem ne mesin e shume vellezerve dhe motrave te ane e mbane botes.Deshiroje qe te kalojme sa me mire ne FD.MIREMBETSHI :!:

Tomori
11-06-05, 10:48
Urime halla e madhe...ju deshiroje edhe shume postime te tjera te keni..
mirupafshim ojjj halllllllll :wink:

halla e madhe
11-06-05, 12:56
Tomori_Flm per urimet.Cdo te mire dhe mire u pafshim :wink:

Dilingjia
11-06-05, 14:15
Pershnes kit Hallen e Madhe me kengen: Hajde hyn ne valle :lol:

halla e madhe
11-06-05, 16:29
Dilingjija_vallen do ta vallzojmejo vetem halla po te gjithe neve se bashku me postime te mira :wink: Te pershendes kudo qe je :lol:

uliksi31
11-06-05, 18:51
Halle te pershendes.Me fal qe une si nipi yt nuk te kame vizitua me heret.
Kalo mire Halle e mos ta nin,sa e ke nipin ke tan Ameriken :lol: :lol:

halla e madhe
11-06-05, 19:19
Uliksi_te falenderoj per urimet tua.Sa ti kame nipat une mire e kame punen :lol: Cfare Amerike ore i nderuar?Ata qofshin per veti..hahahaha..kalo sa me mire kudo qe je ne moment :lol: :lol:

Agroni22
11-06-05, 20:25
pershendetje halla e madhe

halla e madhe
11-06-05, 21:08
Agroni22_pershendetje edhe per ty :!:

hammerfest
12-06-05, 08:58
pershendetje dhe urime.

halla e madhe
12-06-05, 10:26
Hammerfest_ju falenderoj :!:

aferdita
12-06-05, 18:05
Urime Halla e madhe dhe kam nderin qe te uroj per tejkalimin e 1000 mijshit.me shkrimet tua na ke bere qe te gjithe te ndiehemi me ty....


urime
Aferdita

Psikologu
12-06-05, 18:09
E nderuara halla e madhe!

Shkrimet e juaja dhe inteligjenca e juaj ngritet nga casti nė cast, dhe me ketė keni deshmuar edhe vullnetin tuaj qė tė jeni e pranishme sa mė shumė ne mesin tonė.
S“mė mbetet asgjė mė shumė . vetem tė ju uroj pėr 1000 postimet e juaja , me shpresė se do tė na postoni mė shumė nė tė ardhmen.
Cdo tė mirė ne jeten tuaj ,gezim , harmoni dhe begati ju deshiroj si gjithmonė:

Psikologu

GURI SYLAJ
12-06-05, 20:06
Halla e Madhe urime e rrespekt nga i juaji Guri Sylaj

halla e madhe
14-06-05, 14:30
Aferdita_faleminderit per urimet tua Tepershendes kudo qe je :lol:

halla e madhe
14-06-05, 14:34
Psikologu_kame nderin qe viztituat faqen time te pershendetjeve.1000 postimet e halles kane vlere sa nji postim i Juaji.Me postimet e juaja me rritet entuziasmi te lexoje sa me shpesh ne FD :P Ju felenderoje dhe shume te mira ne jete nga Halla!

halla e madhe
14-06-05, 14:35
GURI SYLAJ_Keni rrespektin edhe nga ana ime :!: Ju pershendes perzemersisht :P

Murgesha
14-06-05, 15:11
Pha krejt e paskan uruar Hallėn e unė hiq. :cry: :cry: :cry: :cry:

Oj Hallė e dashur urime pėr postimet tuaja tė bėra nė Dardani e mė sė shumti tė uroj pėr vlerat e shfaqura nga ju, qė dėshmojnė pėr njė grua shqiptare tė vlefshme e me tipare burrneshe.
Unė personalisht jam shumė e nderuar qė kam nderin tė komunikoj me ty nė forum e nė privat.
T[ pėrshėndes me rrespktin mė tė madh qė mund tė egzistojė pėr njė person.

halla e madhe
19-06-05, 17:29
E dashura Murgesha_me ty takova nje moter zemrbardhe dhe grua shqipetare me nivel ekscelent intelegjence.Fjala yte thesar per gjithe FD.Kame nderin dhe rrespektin per nji MOTER te tille :!:
Me dashuri dhe mirenjohje;halla :P

uliksi31
19-06-05, 18:35
E nderuara Halla e madhe, te pershendes kudo qofsh.Vertet je e mrekullueshme.Mburret nipi me ty.Edhe ne ode te burrave po te ka hije biseda.Taman Dardane,qeshtu ishin grat tona dikur.
Ishalla po cohet nipi ne kembe, se pa me ardh ne fli te Halla spo e le :lol:

halla e madhe
19-06-05, 19:24
Uliksi_tek halla e ke deren e hapur kurdohere.Deshiroje sa me shpejt te sherohesh dhe te realizohen deshirat si me se miri :P

Kodra
21-06-05, 14:01
Halluke pėrshėndetje pėr ty e nderuara e madhe.

Tė dėshiroj ēdo tė mirė nė jetė dhe mbi tė gjitha,ēdo moment yti ,qoftė i paharruar.

halla e madhe
21-06-05, 14:15
Kodra_te falenderoj qe vizitove kete oden e halles.Te deshiroj dite te bukura vere dhe shendet te mire :P

DEA
25-06-05, 13:47
Hallushe, nje pershendetje per ty, nga nusja ma e vyme e ketyre trojeve :lol:
Vikend te qete, se une te baj divan :lol:

halla e madhe
25-06-05, 19:03
Dea_loqka e halles,sa me gezove me kete vizite.Lum konaku qe te mbane mbrenda :!: kalo sa me mire kudo qe je;halla

Honesty^uk.
26-06-05, 21:17
Hallushe , perqafimet dhe pershendetjet e me te perzemerta , te dergon nga londra plake nipcja juaj qe te respekton shume.

Mbetesh me shendet dhe e pershendetur

Honesty

halla e madhe
27-06-05, 17:59
Honetsy_te falenderoj shume hallushja per urimet aq te dashura.Me deshire dhe nji mpuq prano te fala nga hallushja :lol:
Kalo sa me mire keto dite vere 8)

doGzona
28-06-05, 04:20
Pershendetje keni dhe nga une Halla e nderuar.

Cdo te mire ju deshiroje kudo qe te jesh.


doGzona

Kercovari
28-06-05, 07:42
Kam nderin te pershendes hallen e madhe dhe te nderuar deri ne qillin e keltert,Zonjen me plote humor dhe menquri te madhe duke shprehe edhe kenaqsin qe te kemi ne mesin tone.
Jeto e lumtur hallushe kudo qe te ndodhesh duke te deshiruar shendet ne familje me te gjitha te mirat qe te do zemra.
Me respekt Kercovari.

halla e madhe
28-06-05, 14:11
Dogzona_deshirat tua le te realizohen sa me shpejt,flm. per urimet tua:halla

halla e madhe
28-06-05, 14:14
Kercovari_Ju falenderoj nga zemra per urimet dhe komplimentet tua.Me shprehjet tua bujare gjeje nji afersi te veqant ne Fd.Pershendetje dhe rrespekt:halla

Diana007
28-06-05, 14:52
Hall te pershendes dhe te uroj mbasdite te qe e pa lodhje :wink:
http://members.ams.chello.nl/a.blok/hydrangea.gif

Me respekt Diana :D

halla e madhe
28-06-05, 16:20
Diana_te falenderoj per lulet e bukura verore :lol: Urimet tua sjellin gezim dhe clodhje e dashura DIana.Nje mpuq per loqken halles :wink:

schütze
02-07-05, 15:03
pershendetje halla e madhe te deshiroj disponim maxsimal
me nderime
schütze

halla e madhe
02-07-05, 15:49
Schütze_te falenderoj per viziten tende.Kalo sa me mire kete vikend:halla :lol:

Gentiana
04-07-05, 13:35
Ojjjjjj Halloooooooo deshta vetem te te pershendes,pasi qe paska koh qe se pasna ber kte.

Pershendetje dhe nje dite te kendshme te uroj.

Genta

halla e madhe
04-07-05, 16:36
Genta_laqka e halles,te falenderoj qe trokite ne oden time :lol: Me nje mpuq te deshiroje mbremje te kendshme :lol:

Odise
05-07-05, 11:09
URIME HALLA MADHE!

halla e madhe
05-07-05, 21:15
Odise_ju felenderoj per urimet Tua.

turisti
05-07-05, 21:20
:P -hallushe- e nderuar,

Ja,me ne fund arrita qe ta vizitoj mahalen tende dhe te them se te pershendes shume dhe te deshiroj jete plot shendet,lumturi dhe gezime.

Te pershendes si gjithmone me sinqeritet,
TURISTI. :P

halla e madhe
05-07-05, 21:30
Turisti_kudo qe shkruan me kujtohen fjalet tona ....Turista do mbesim ne kete jete :lol:
Me rrespekt:halla

Murgesha
06-08-05, 21:56
Oj Halla e Madhe, ka kohė qė po na mungon nė forumin tonė
Me shpresė se po kalon mirė nė pushime po ta lo njė pėrshėndetje.

Ty damlla tė raftė moj se shumė keq na ke lonė kėto ditė qė stė kemi nė forum de nė MSN.
Shpresoj se Burimi i Drinit tė bardhė, tė ka ba hajr oj Hallushe. :lol: :lol: :wink:

teDUAty
07-08-05, 23:32
Hall e nderuar keni pershendetje te sinqerta nga une ,prania juaj ne ket forum na gezon shume .

gjith te mirat te uroj halle e respektuar

Diana007
09-08-05, 12:32
:roll: Nuk qenka ne dhom te vet me duket http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif, po nejs e un po ja le pershendejen :D
Hallo te pershendes ku do qe je dhe gjitha te mirat per ty :wink:

Me respekt Diana

laliloli
09-08-05, 19:56
Pershendetje te sinqert per hallen tone te nderuar .Ishte kenaqesi kur kishim hallen ketu ,mungesa e saj po ndihet shume ,megjithate i uroj shendet dhe jete te gjate, me shpres se nje dite do te jet ne mesin tone.

me rrespekt lali

GURI SYLAJ
10-08-05, 06:18
Edhe une po e vjerri ketu nje pershendetje per Hallen tone te Madhe.

halla e madhe
10-08-05, 08:20
Pershendetje te gjithe juve qe me keni postu urime kaq te kendshme per keto dite te kaluara te pushimeve verore.Mungesa juaj ishte prezente gjate ketyre diteve.Ndjehem e lumtur prap ne mesin e FD.deshiroj secilit prej jush dite sa me te bukura vere :lol:

Bleta
10-08-05, 14:00
hajde halla e madhe hajde hyn ne valle moj halla e madhe sa te paska hije shkrimi ne dardanie moj halla e madhe te pershendet bleta

Arbėri
10-08-05, 23:21
Nje pershendetje speciale, nga zemra, per te Madhen, te nderuaren Hallen e madhe, te ciles as shenj as gjurme nuk po ja gjeje :cry: :lol: :lol:

Shpresoj se tash, pasi u martova dhe u stabilizova PAK, do te kem kohe me shume dhe do te shoqerohemi me shpesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Ku do qe gjendesh Halla, te pershendet Arberi plak :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
11-08-05, 13:17
Shume e nderuara dhe e respektuara halla e madhe!

Duke ju pershendetur perzemersisht dhe me nje seriozitet te larte , ju deshiroj cdo te mire ne jete ne kete stine verore.
Mungesa e juaj ne kete forum sa vjen dhe rritet , por besoj qe se shpejti do te na kthehesh edhe me e disponuar dhe zemergjere qe ishe.

Me nderime dhe respekt si cdo here per ju :


Psikologu.