PDA

View Full Version : Une jam engjelli


engjelli_pe
03-01-05, 15:20
emri im i vertet nuk eshte engjelli,
jam nga peja,por momentalisht studioj dhe jetoj ne zvicerr.

ju pershendes te gjithve,me respekt engjelli_pe

ShEjToNkA
04-01-05, 01:00
engjulli_pe, mirė se ke ardhė dhe castė tė kėndėshme nė FD!
Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

Gentiana
04-01-05, 12:01
Engjell_pe mire se na vjen,te deshiroj qaste te kendshme ne FD.

PAOLINA
04-01-05, 16:24
O Mire se na erdhe, dhe caste te bukura ne mesin e Forumisteve Dardanas.

Kalofsh sa me Interesant :wink:

PRSH
nga
PAOLINA

:D :lol: :D

engjelli_pe
06-01-05, 14:54
Shenjtonka,Gentiana dhe Paulina ju falenenderoj,po aashtu shpresoj se do kaloj qaste te kendshme