PDA

View Full Version : trimi i mire me shume shok


agrokos
04-01-05, 03:53
jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith

PAOLINA
04-01-05, 16:32
AGROKOS Mire se na ke ardhe ne FD, kalo sa ma mir ne mesin e Shqiptareve ketu..


Ne ditet e ardheshme te urroj nje pushim te kendshem me shum Diell :wink:

Pershendetje

PAOLINA

:D :lol: :D

Gentiana
05-01-05, 01:13
Agrokos mire se na vjen dhe shpresoj te kalosh si esht me se miri,si ne forumin Dardan,ashtu ne vendlindjen tende.

MemphiSx
06-01-05, 00:22
agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)

Gentiana
06-01-05, 01:44
agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

ShEjToNkA
07-01-05, 03:31
agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif


Fjalve tė MempfiSx edhe apllauzit tė Gentės u bashakngjitem edhe unė! :lol: :lol: :lol: :wink:
Mirė edhe eke cek edhe tiullin Trimi i mirė me shokė shumė, Se vėrtet nėse je trim edhe shok kėtu ke sa tė duashė!

Hajtė teni tė pėrshėndes se po pėrtoi me mbajtė ligjeratė,kalofsh bukur nė mensin tonė tė mrekullueshum!

turisti
07-01-05, 03:32
jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith

Mire se na erdhe.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Kaltrushi
07-01-05, 13:08
jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith

Mire se erdhe o prizrenas!!! Besom se do kalosh qaste te bukra me ne. Te pershendes perzemersisht.