PDA

View Full Version : progoni


vushtrria
05-01-05, 17:53
progoni pasi qe e hapa kete tem per juve....


une shoku i juaj ju UROI VITIN E RI 2005 dhe suksese ne jet i nderuar.

Murgesha
05-01-05, 18:05
Shumė temė e qėlluar Vushtrria, tė lumtė.
Progoni prano edhe prej meje nė pėrshėndetje tė madhe si dhe urimet pėr Vitin e Ri.
Me nderime Murgesha.

halla e madhe
05-01-05, 18:11
Progoni_nuk po te njof pasha hallen veq kalova kesajde,thashe hajt edhe prej meje Pershendetje :wink: Suksese te gjithanshme :!:

Barbaroza
05-01-05, 19:53
Shume pershendetje per ty i nderuari Progoni.Njeherit te uroj,GEZUAR 2005 per shume mot!

MemphiSx
05-01-05, 21:10
Pershendetje keni edhe nga une i nderuar progoni

Me ket rast te Uroj edhe Vitin e Ri
Meqense jemi te nje ideali kombetare shpresoj qe Viti 2005 te jete edhe Viti kur me ne fund Te gjithe Shqipetaret te jetojn ne paqė, lumturi, te bashkuar rreth qellimit tone shekullor Pavarsis se Kosovės :)

progoni
19-01-05, 19:05
progoni pasi qe e hapa kete tem per juve....


une shoku i juaj ju UROI VITIN E RI 2005 dhe suksese ne jet i nderuar.


Vushtria JU faleminderit per temėn dhe Urimin.

Respekti pėr JU i krijuar ATJE ,
ku kishte lindur DIELLI i LIRIS

DO MBETET I PERHERSHEM
o i NDERUAR.


Paq FAT e LUMTURI nė familjen TUAJ

progoni
19-01-05, 19:09
Shumė temė e qėlluar Vushtrria, tė lumtė.
Progoni prano edhe prej meje nė pėrshėndetje tė madhe si dhe urimet pėr Vitin e Ri.
Me nderime Murgesha.


Murgesha kur URIMI vije nga JU ,
mė nderon.

UROJ qė ky VIT tė jet pėr JU,

VITI I MURGESHĖS

progoni
19-01-05, 19:15
Progoni_nuk po te njof pasha hallen veq kalova kesajde,thashe hajt edhe prej meje Pershendetje :wink: Suksese te gjithanshme :!:

Besa moj halla e madhe kogja mė gėzove,sikur me pas ardhur veq pėr mua.

Edhe prej meje shumė e pėrshendetur(edhe ashtu mė gėzove se te xhaxhat i forumit jam hahaaaa)

progoni
19-01-05, 19:19
Shume pershendetje per ty i nderuari Progoni.Njeherit te uroj,GEZUAR 2005 per shume mot!


Pėrshendetja e ardhur nga JU

mė GĖZON
dhe
mė NDERON

2005 viti i SUKSESEVE
TUAJA

progoni
19-01-05, 19:24
Pershendetje keni edhe nga une i nderuar progoni

Me ket rast te Uroj edhe Vitin e Ri
Meqense jemi te nje ideali kombetare shpresoj qe Viti 2005 te jete edhe Viti kur me ne fund Te gjithe Shqipetaret te jetojn ne paqė, lumturi, te bashkuar rreth qellimit tone shekullor Pavarsis se Kosovės :)


MemphiSx tė faleminderit pėr pėrshendetjen,
URIMI I JUAJ
i drejtuar edhe te
PAVARĖSIA E KOSOVĖS

Ėshtė gėzim pėr ēdo shqiptar

U gėzovėshi edhe
JU
ėshtė gėzim edhe i JUAJI

turisti
19-01-05, 19:37
Pershendetjet e mia Progoni,me fat viti i ri 2005 te percjellura me shendet,lumturi dhe suksese te reja ne ēdo lami.

Me respekt,

TURISTI.

progoni
19-01-05, 19:40
Pershendetjet e mia Progoni,me fat viti i ri 2005 te percjellura me shendet,lumturi dhe suksese te reja ne ēdo lami.

Me respekt,

TURISTI.Turisti ju faleminderoj ,

Shendet,paqe dhe lumturi

PAQ EDHE TI VET

Arbėri
19-01-05, 20:20
Progoni, pranoi edhe pershendetjet e mija, me te sinqerta, me te perzemerta, me miqesore dhe nga mesi i zemres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vallha bre Progoni, ndaq beso e ndaq jo, pershendetje me te ngroheta vetem gjinise me te bukur jau kam be, bile ti je i pari qe po ti dergoj te keti lloji, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos te harroj, o i nderuar: Urime festa e Bajramit :lol: :lol: :lol:

progoni
20-01-05, 12:13
Progoni, pranoi edhe pershendetjet e mija, me te sinqerta, me te perzemerta, me miqesore dhe nga mesi i zemres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vallha bre Progoni, ndaq beso e ndaq jo, pershendetje me te ngroheta vetem gjinise me te bukur jau kam be, bile ti je i pari qe po ti dergoj te keti lloji, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos te harroj, o i nderuar: Urime festa e Bajramit :lol: :lol: :lol:


EWWWWWWWWWWWW EWWWWWWWWWWWWWWW ku mos me u gėzue pėr kėto pėrshendetje :) :) kur e dij unė qysh dalin pej zemrės kur ju drejtohen gjinis sė bukurė.

Valla more Arėbri gati si to jam gėzue haaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa

O po mė vjen marre :oops: :oops: :oops: se edhe unė , qashtu e due granimin ,e thash qase tė dashtna ti QOJ.

Dėshiroj qė tė jesh MIRĖ o i nderuar ,e FAT bajrami ,lumturia mbretroft tek JU.

zana_e_maleve
20-01-05, 12:29
pershendetje edhe nga une o progoni dheme fat kurban bajramin

progoni
20-01-05, 12:41
pershendetje edhe nga une o progoni dheme fat kurban bajramin

zane_e_maleve e pėrshendetur edhe TIIIIIIIIIIII :P :P :P

FAAATIIII me TYYYYYYYYYYYYYY

Gentiani
22-01-05, 16:03
Progoni,

me vonesė e lexova kėtė temė, megjithatė po pėrfitoj nga ēasti tė uroj edhe pėrshėndes pėr shkrimet tua nė forum, por edhe pėr ato tek oda tjetėr :wink:

Tė na paraqiteni mė shpesh kėtu!

ShEjToNkA
23-01-05, 01:15
Progoni , pranoni pėrshėndetje edhe nga ana ime.
Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

Arbėri
25-01-05, 00:07
Selam alejkum Progoni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha bajagi si zavrak ishe edhe ti, hahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P

A mos te ka demtue ky mrazi qe ka marre hej? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

progoni
25-01-05, 19:00
Progoni,

me vonesė e lexova kėtė temė, megjithatė po pėrfitoj nga ēasti tė uroj edhe pėrshėndes pėr shkrimet tua nė forum, por edhe pėr ato tek oda tjetėr :wink:

Tė na paraqiteni mė shpesh kėtu!

Gentiani ju falimėnderit pėr pėrshendetje dhe urimet qė mė bėni edhe pėr kėtu edhe pėr atje.

Jeni edhe Ju tė pėrshendetur.

nga

Progoni

progoni
25-01-05, 19:03
Progoni , pranoni pėrshėndetje edhe nga ana ime.
Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!


ShEjToNkA
Tė falemėnderoj pėr pėrshendetjet,
dhe beso qė mė gėzuan,

edhe JU jeni e pėrshendetur kudo qė jeni.

nga

Progoni.

progoni
25-01-05, 19:10
Selam alejkum Progoni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha bajagi si zavrak ishe edhe ti, hahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P

A mos te ka demtue ky mrazi qe ka marre hej? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


o ALEKUM SELAM :lol: :lol: :lol:

o i nderuemi Arbėri , dhe beso qė ta dij pė nderė,pėr kėt pėrshendetje :wink: :)

po valla ishte pakėz mraz, po nga njėher po del dielli :lol: :lol: e dola pak.

Je i pėrshendetur dhe UROJ qė tė kalosh MIR :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 19:50
Selam alejkum Progoni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha bajagi si zavrak ishe edhe ti, hahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P

A mos te ka demtue ky mrazi qe ka marre hej? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


o ALEKUM SELAM :lol: :lol: :lol:

o i nderuemi Arbėri , dhe beso qė ta dij pė nderė,pėr kėt pėrshendetje :wink: :)

po valla ishte pakėz mraz, po nga njėher po del dielli :lol: :lol: e dola pak.

Je i pėrshendetur dhe UROJ qė tė kalosh MIR :lol: :lol: :lol:E mira qofte me ty, o i nderuar, hahahahahahahahaha, edhe pse e di se ESHTE, hahahahahahahahahahahaha

Kalofsh edhe me mire, i nderuar, dhe i ben te fala GJANIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :)

progoni
26-01-05, 20:07
Selam alejkum Progoni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha bajagi si zavrak ishe edhe ti, hahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :P :P

A mos te ka demtue ky mrazi qe ka marre hej? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


o ALEKUM SELAM :lol: :lol: :lol:

o i nderuemi Arbėri , dhe beso qė ta dij pė nderė,pėr kėt pėrshendetje :wink: :)

po valla ishte pakėz mraz, po nga njėher po del dielli :lol: :lol: e dola pak.

Je i pėrshendetur dhe UROJ qė tė kalosh MIR :lol: :lol: :lol:E mira qofte me ty, o i nderuar, hahahahahahahahaha, edhe pse e di se ESHTE, hahahahahahahahahahahaha

Kalofsh edhe me mire, i nderuar, dhe i ben te fala GJANIT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :)

Beso qė veq pėr TYYYYYYYY ERDHA :wink: :lol: :lol:
se kesh pak jasht e bėnte ftoft :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falat tuaja i pranoj ėdo herė me knaqėsi,
kalovėsh si ėshtė ma sė MIRII.

Pėr Gjanin do ja pėrcjell me knaqėsi, :lol: :lol: :lol:
edhe tė dashurit TUAJ dėshiroj dhe UROJ tė jen MIRĖ :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 21:13
Beso qė veq pėr TYYYYYYYY ERDHA :wink: :lol: :lol:
se kesh pak jasht e bėnte ftoft :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falat tuaja i pranoj ėdo herė me knaqėsi,
kalovėsh si ėshtė ma sė MIRII.

Pėr Gjanin do ja pėrcjell me knaqėsi, :lol: :lol: :lol:
edhe tė dashurit TUAJ dėshiroj dhe UROJ tė jen MIRĖ :lol: :lol: :lol:Progoni, te falenderoj nga zemra, per te gjitha :lol: :lol:

Vertet je njeri i Madhe, bash sikur te ka pershkrua GJANI yte, gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol:

Edhe une te pershendes, i nderuar, dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty dhe Familjen tende :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
26-01-05, 22:26
Pershendetje edhe njehere per ty Progoni.Konsideroj se asnjehere nuk jane te teperta pershendetjet per personat qe i meritojne ato!

progoni
27-01-05, 19:59
Beso qė veq pėr TYYYYYYYY ERDHA :wink: :lol: :lol:
se kesh pak jasht e bėnte ftoft :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falat tuaja i pranoj ėdo herė me knaqėsi,
kalovėsh si ėshtė ma sė MIRII.

Pėr Gjanin do ja pėrcjell me knaqėsi, :lol: :lol: :lol:
edhe tė dashurit TUAJ dėshiroj dhe UROJ tė jen MIRĖ :lol: :lol: :lol:Progoni, te falenderoj nga zemra, per te gjitha :lol: :lol:

Vertet je njeri i Madhe, bash sikur te ka pershkrua GJANI yte, gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol:

Edhe une te pershendes, i nderuar, dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty dhe Familjen tende :lol: :lol: :lol:

JU LUTEM O I NDERUAR

tė besoni se moti nuk JU kam gėzuar njė URIMI si kėtij


NDERIMI QOFT ME JUUUUUUUUUU DHE TĖ DASHURIT TUAAAAJ

progoni
27-01-05, 20:01
Pershendetje edhe njehere per ty Progoni.Konsideroj se asnjehere nuk jane te teperta pershendetjet per personat qe i meritojne ato!


Barbaroza pėrshendetjet e JUAJA,

jan VLERĖ

pėr mua

Naki
28-01-05, 02:13
I nderuar Progoni,
pranonin pershendetjet e mija ,Ku do qe te jeni mirembeteshi.

progoni
30-01-05, 20:53
I nderuar Progoni,
pranonin pershendetjet e mija ,Ku do qe te jeni mirembeteshi.

I nderuari Naki pranoni dhe nga unė pėrshendetjet mė tė sionqerta.


Paqi gėzim dhe kolovėshi bukur dhe Ju,

kudo qė JENI

Arbėri
30-01-05, 23:34
Progoni, kalo nje mbremje te kendshme :lol: :P :P :P

Mos ta nine tye, fleje zbathur se une kesajde jame :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooooooooooo i nderuar :lol: :lol: :lol:

zana_e_maleve
31-01-05, 13:45
Beso qė veq pėr TYYYYYYYY ERDHA :wink: :lol: :lol:
se kesh pak jasht e bėnte ftoft :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falat tuaja i pranoj ėdo herė me knaqėsi,
kalovėsh si ėshtė ma sė MIRII.

Pėr Gjanin do ja pėrcjell me knaqėsi, :lol: :lol: :lol:
edhe tė dashurit TUAJ dėshiroj dhe UROJ tė jen MIRĖ :lol: :lol: :lol:Progoni, te falenderoj nga zemra, per te gjitha :lol: :lol:

Vertet je njeri i Madhe, bash sikur te ka pershkrua GJANI yte, gje e cila me gezon pa mase :lol: :lol:

Edhe une te pershendes, i nderuar, dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zoti qofte me ty dhe Familjen tende :lol: :lol: :lol:

JU LUTEM O I NDERUAR

tė besoni se moti nuk JU kam gėzuar njė URIMI si kėtij


NDERIMI QOFT ME JUUUUUUUUUU DHE TĖ DASHURIT TUAAAAJ

nuk kam rrejte more une per progonin o arberi
uroj te jeni mire te dyt dhe ja kaloshi si eshte ma se miri

ShEjToNkA
28-03-05, 22:08
Progoni , pranoni pėrshėndetjet mė tė sinqerta nga unė.
Ku do ndodhesh gjithė tė mirat.

Barbaroza
29-03-05, 18:16
Progoni,besoj se do ma pranosh pershendetjen si te vlefshme sepse te tille ta dhuroj nga zemra!
Gjithe te mirat ne jeten tuaj ju deshiron Barbaroza!

progoni
30-03-05, 23:39
Progoni , pranoni pėrshėndetjet mė tė sinqerta nga unė.
Ku do ndodhesh gjithė tė mirat.


ShEjTaNkA PĖRSHENDETJET e juaja jan tė VEQANTA pėr mua.

jan tė mretreshės dardane

progoni
30-03-05, 23:43
Progoni,besoj se do ma pranosh pershendetjen si te vlefshme sepse te tille ta dhuroj nga zemra!
Gjithe te mirat ne jeten tuaj ju deshiron Barbaroza!PĖRSHENDETJEVE

tė ZEMRĖS

sė Barbarozes

JU PĖRKULEM
QOFSHĖ E N D E R U A R

ZONJUSHĖ

Arb
01-04-05, 03:11
Progon,

Pershendetje O i nderuar!

progoni
13-04-05, 20:05
Pėrshendetjet e JUAJA

Arb

mė bėjn NDERĖ

Diana007
03-05-05, 09:59
Pershendetje Progarmi :wink:

Diana

Arbėri
13-08-05, 22:50
Progoni

Ku do qe gjendesh
Me ke do qe je
Qka do qe je duke bere

Zoti qofte me TY dhe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Nje mbremje te bukur, i nderuar :lol: :lol:

Arb
14-08-05, 07:06
Progon,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

GURI SYLAJ
14-08-05, 22:44
PROGONI - ku je he burr, ku je mshehur keto dite te ftohta vere. Doku se nuk merdhihesh jo.

Pershendetje nga Guri Sylaj.

Xuki
15-08-05, 20:12
Edhe unė tė pėrshėndes shumė i nderuari Progoni.
Xuki :D

AXHA
16-08-05, 16:53
Shum i neruemi Progoni shum selam pej AXHE.
Ani po a je a si je aaaaaaaaaa,qysh ma kie shneten e familen.
Qefin e kam mos me met veq me asihovi qi patem mledhim,ishalla e kie shneten e familen e nihmi e shihmi veq per smieri jarabi allah ati i kofshim fal.

progoni
16-08-05, 16:56
Pershendetje Progarmi :wink:

Diana

Diana edhe Ju jeni e pershendetur

ju deshiroj gjithe te MIRAT

progoni
16-08-05, 17:06
Progoni

Ku do qe gjendesh
Me ke do qe je
Qka do qe je duke bere

Zoti qofte me TY dhe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Nje mbremje te bukur, i nderuar :lol: :lol:


joooooooooo perzote edhe aqe leht nuk po me dilni nga ODA

http://www.turkla.com/baklava.jpg

edhe per shuuuuuuuum te nderuarin AXHA

http://www.turkeytravelplanner.com/AssetsTurkey/Food/TeaGlass.jpg
Poooooo ket gezim po e ndajem


i nderuar e i gezuar gjithehere oooooooo Arėbri

progoni
16-08-05, 17:08
Progon,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!


Arb edhe Ju i pershendetur dhe i uruar gjitheher,

na knaqe me shkrime oooo i nderuar

progoni
16-08-05, 17:12
PROGONI - ku je he burr, ku je mshehur keto dite te ftohta vere. Doku se nuk merdhihesh jo.

Pershendetje nga Guri Sylaj.oooooooooooo Guri po ku te kam pash nje zooooooot,

po a je lodhe a merzit hiiiiqe.

jooo mue per zot Stanbergsee sivjet Durres haaaaaaaahaaaaaaa, po na muarr ftohet ky vikend.

i pershendetur Guri

progoni
16-08-05, 17:14
Edhe unė tė pėrshėndes shumė i nderuari Progoni.
Xuki :D


ooooooooooooo Xuki po qysh te kemi pashe nje zooooooot

shuuuuuuuuuum i pershendetur nga une.

e paqesh shneten me vllazni e kojshi e me te gjithe me rend.

progoni
16-08-05, 17:18
Shum i neruemi Progoni shum selam pej AXHE.
Ani po a je a si je aaaaaaaaaa,qysh ma kie shneten e familen.
Qefin e kam mos me met veq me asihovi qi patem mledhim,ishalla e kie shneten e familen e nihmi e shihmi veq per smieri jarabi allah ati i kofshim fal.

ooooooooooo AXHA i nderuar ,paj pasha nje zot me me shkue mendja qe mbesim veq me ate takim ,tashi i pshty kambet e drejt tek TI.

Ne e paqėt bėr zoti ymer poooooooooooo me u pa e me u knaaaaaaqe e me u gezueeeee gjithe per TY.

Tana tė Mirat prej meje TY e te DASHUREVE TUAJ

halla e madhe
16-08-05, 17:53
Progoni_vetem une pasekm mbete e fundit per ta vizituar kete oden tende :oops: kerkoj falje,pa qellim :wink:
Te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote:halla :lol:

Urata
16-08-05, 21:40
P- erson i,
R-ralle,
O-qean
G-uximi
O-qean
N-jerzilleku!

Thashe diqka ma aēik! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa...

progoni
19-08-05, 15:11
Progoni_vetem une pasekm mbete e fundit per ta vizituar kete oden tende :oops: kerkoj falje,pa qellim :wink:
Te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote:halla :lol:


Vizita e JUAJ nė konak,

me bėn

NDERĖ

me respekt shuuuuuuuum

tė MADH

Progoni

progoni
19-08-05, 15:14
P- erson i,
R-ralle,
O-qean
G-uximi
O-qean
N-jerzilleku!

Thashe diqka ma aēik! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa...

EEEEEEEEEE vallaaaaa jooooooooooooooooooo nuk po ma kana

e

[/b]TUAT

me mi lan mue ,

qyyyyyyyy njeher.


e pershendetur shuuuuuuuuuum

Urata
19-08-05, 16:38
Qy,qyyyyyyyy jo belivallha kurre jo!

Shume i pershendetur je nga NE!

zana_e_maleve
26-08-05, 12:38
nje vikend te bukur gjanoooooooo e kalosh si eshte me se miri :D

Gjebraili
26-08-05, 23:28
nje vikend te bukur gjanoooooooo e kalosh si eshte me se miri :DGjanoooooooooo, edhe nga ana ime je i pershendetur dhe te deshiroj, edhe une si Zana jote, nje vikend te bukur :lol: :lol:

Aiiiiiiiiiiiii nime, ma pershendet edhe ate Gjanin tend pasi nuk kame kohe sot te shkoj edhe tek ajo :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
27-08-05, 11:58
Enkas nje pershendetje te Ngrohte per mikun Dardane Progonin.


Naki

progoni
27-08-05, 21:58
Qy,qyyyyyyyy jo belivallha kurre jo!

Shume i pershendetur je nga NE!

Ojjjjjjjjjj Urata ma moooooooj :oops: :oops:

e kishe me te linduuuuuur edhe Tiiiii

p.s.
tė pėrshendetur edhe Ju nga unė edhe ate shuuuuuuuuuuuuuuuuumė

GURI SYLAJ
27-08-05, 22:04
Dil, dil ma shpesh e shihna cka po hjekim tuj nejt ner hije...........

Te pershendese perzemersisht.

Guri Sylaj

progoni
27-08-05, 22:06
nje vikend te bukur gjanoooooooo e kalosh si eshte me se miri :D


oooooo gjanoooooooooo unė pa grill :cry: :cry: :cry:

URIME E ME GZIMEEEEEEEE :D :D :D

progoni
27-08-05, 22:14
nje vikend te bukur gjanoooooooo e kalosh si eshte me se miri :DGjanoooooooooo, edhe nga ana ime je i pershendetur dhe te deshiroj, edhe une si Zana jote, nje vikend te bukur :lol: :lol:

Aiiiiiiiiiiiii nime, ma pershendet edhe ate Gjanin tend pasi nuk kame kohe sot te shkoj edhe tek ajo :P :lol: :lol: :lol: :lol:

ooooo belivalla ma knaqe konakun heeeeeee qashtu ta kthefėsha :lol: :lol:

ooooooooo edhe kjo GJANIIIII ėshtė bėr e zonjė e rėnd nuk po del mė tej pėrshendetjeveee :wink:
ooooooo veq ja nisaaaaaa me shliper haaahaaaaaa

progoni
27-08-05, 22:17
Enkas nje pershendetje te Ngrohte per mikun Dardane Progonin.


Naki

ooooooooo Naki kur e dij qė kjo pėrshendetje vjen nga
Kosova e edhe nga JU

mė nderon i NDERUAR

i pėrshendetur shuuuuuuum nga unė

progoni
27-08-05, 22:20
Dil, dil ma shpesh e shihna cka po hjekim tuj nejt ner hije...........

Te pershendese perzemersisht.

Guri Sylaj

ooooooooooo GURI ooooooo si tė kam allahileeeeeeeeee.

ooooooooo na knaqe me shkrime heeeeeeeee

u knaqesh edhe Ti

kalovėsh si ėshtė ma sė miri

Urata
31-08-05, 14:33
Progoni, shembull i urtėsis je!


Me shume sinqeritet dhe respekt,
Urata!

Neta
31-08-05, 19:00
oo Progoniiii te pershendes kudo qe je ...ty e gjithe familjen ....

:wink:

progoni
04-09-05, 23:27
Progoni, shembull i urtėsis je!


Me shume sinqeritet dhe respekt,
Urata!


Ooooooo u gėzofesh edhe Ti , qysh po i gėzohem unė

fjalėve TUA

progoni
04-09-05, 23:32
oo Progoniiii te pershendes kudo qe je ...ty e gjithe familjen ....

:wink:

Neta shuuuuuuum e pershendetur , je yll .

te respekton shuuuumė

Progoni

Urata
07-09-05, 03:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_keepintouch/keepintouch19a.gif

Urata
07-09-05, 03:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_keepintouch/keepintouch19b.gif

Murgesha
07-09-05, 16:01
Progoni, emėr Lashtėsie.

Sjell fjalė tė ngrohta, lumė mjalte tė kulluar.

Rrespekti pėr Ty i Madh.

Nderime!

Murgesha!

Urata
07-09-05, 17:00
http://img.123greetings.com/eventsnew/esep_festivalofrosescalifornia/9854-001-08-1076.gif

Diana007
10-09-05, 09:11
Progoni pershendje per ju

Diana :wink:

Gjebraili
12-09-05, 22:03
Progoni, shoki, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat, ku do qe ndodhesh http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

MemphiSx
13-09-05, 12:59
Progon i nderuar,Me plot miresi, ke ket pershendetje nga ana ime :)

Uroj qe ky urim te gjej si eshte me se miri :)

vushtrria
13-09-05, 15:24
progoni shoku im i maleve te dajtit i hjekave i shiut i bores i kufijeve te pershendes me krejt zemren ti e din qyshe ma hahahahah ishalla zoti ua paguan te gjitha me nje limturi dhe shendet ne familje i nderuar :lol: :lol:


me nderime QIQAVICA

GURI SYLAJ
13-09-05, 17:47
Mbasi Vushtrrija e paska vjerre nje pershendetje nga ajo ana e Qyqavices, po e vjerre edhe une nga kjo ana tjeter demek ana e Drenices, per shum te nderuemin Progon. Por m'duket se ju ka prish kompjuteri se moti nuk ja kam ndie zanin.

Doku djalo se bilahi jet pa martu.........

Guri Sylaj

Gentiani
16-09-05, 22:57
progoni shoku im i maleve te dajtit i hjekave i shiut i bores i kufijeve te pershendes me krejt zemren ti e din qyshe ma hahahahah ishalla zoti ua paguan te gjitha me nje limturi dhe shendet ne familje i nderuar :lol: :lol:


me nderime QIQAVICA

Eu more ti Vushtrria, ja ke lanė seri :lol: vujtje e hjeka po pėrmend. Mendova ka krisė naj Fli, Jack Daniels, Kafe a Cigare te oda e Progonit, se pashė qė kishte shkepė nė mahallė :lol: :lol:

Progon tė pėrshėndes duke ju dėshiruar gjitha tė mirat, e ka kohė qė nuk je dukur kėtej Forumit. Si duket vetėm nė Party po rrinė :lol: edhe s`ke faj se mjaft me kafe e flija digjitale.

Qiqavica na ka pas kopė gati me njėfarė kohe me kafe digjitale te Kafja e Forumit :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
30-09-05, 12:43
Progoni i nderuar.
Me ka marre malli te bej bisede me ty!
Lus Zotin te jesh mire, TI dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan.

Ta njefsha te miren o i nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

turisti
02-10-05, 22:47
Progoni i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturijen e afatgjate.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Gjebraili
05-10-05, 22:20
Progoni: je njeri i Madhe, i mire, i urte, i afert http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
Shkurte e SHQIP: je SHOKE, je MIKE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Te deshiroj pushime te kendshem, ne vendlindje dhe, normalishte, edhe takime te tjera http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Qfrytezoj nga rasti qe, nga kjo Ode e jotja, te pershendes edhe XHANIN tend dhe miken time Zanen e maleve http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

progoni
16-10-05, 16:11
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_keepintouch/keepintouch19a.gif
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png


NJERZILLUKUN nga kjo http://thumb9.webshots.com/s/thumb2/4/42/29/130044229LOjsiG_th.jpg amanet .
Ojjjjjjjjjjjjj URAAAAAAAAATAAAAAAAAAA

e pershendetur me te gjithe te MIRET e TU

progoni
16-10-05, 16:21
Progoni, emėr Lashtėsie.

Sjell fjalė tė ngrohta, lumė mjalte tė kulluar.

Rrespekti pėr Ty i Madh.

Nderime!

Murgesha!


Personi i JUAJ permes ktij niku MURGESHA

i ka dhen EMĖR ktij forumi.

sa e sa antari ju ka GĖZUAR

fjalėve TUAJA

nė ato fjali kan gjet qetesi shpirtrore

TĖ LUMT ,TĖ LUMT,TĖ LUMT

P.s.

Gėzimin ma te madhe do ta ken
FĖMIJĖT TUAJ
kur ti lexojn fjalėt TUAJA

TĖ LUMT ATA

progoni
16-10-05, 16:26
Progoni pershendje per ju

Diana :wink:

Diana

e nderuar ,pershendetjet e JUAJA

mė gėzoj e nderojn se kan burim respektin

P.s.

je suuuuuuuupeeeeer

progoni
16-10-05, 16:43
Progoni, shoki, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat, ku do qe ndodhesh http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif


LARTMADHRIS tė JUAJ

tė gjitha tė

MIRAAAAAAAAAAATpata NDERĖ e KNAQĖSI
KNAAAAAAAAAAAAAAQEEEEEEEEEEEM

me

TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c045.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g132.gif

progoni
16-10-05, 16:49
Progon i nderuar,Me plot miresi, ke ket pershendetje nga ana ime :)

Uroj qe ky urim te gjej si eshte me se miri :)

MemphiSx pėrshendetjet e TUAJA

me gezojn dhe me nderojn ,

mu ashtu siq mė gėzon

e VĖRTETA


i pėrshendetur nga unė

shuuuuuuuuuuuuuuuumė

progoni
16-10-05, 16:54
progoni shoku im i maleve te dajtit i hjekave i shiut i bores i kufijeve te pershendes me krejt zemren ti e din qyshe ma hahahahah ishalla zoti ua paguan te gjitha me nje limturi dhe shendet ne familje i nderuar :lol: :lol:


me nderime QIQAVICAooooooooooooo burr QIQAVICA valla larg na ka shkue pa i gjetur rendin e mu knaqė

QAJ QMALLIMI


Lumturi nė TY e familjen TUAJ

progoni
16-10-05, 17:32
Mbasi Vushtrrija e paska vjerre nje pershendetje nga ajo ana e Qyqavices, po e vjerre edhe une nga kjo ana tjeter demek ana e Drenices, per shum te nderuemin Progon. Por m'duket se ju ka prish kompjuteri se moti nuk ja kam ndie zanin.

Doku djalo se bilahi jet pa martu.........

Guri Sylaj


Guri i nderuar ku mos me u gėzue une kur jan pėrshendetjet nga
Drenica,
edhe kur e dij se vijn nga kallapi i burrnis


i pershendetur shuuum nga une

progoni
16-10-05, 17:39
progoni shoku im i maleve te dajtit i hjekave i shiut i bores i kufijeve te pershendes me krejt zemren ti e din qyshe ma hahahahah ishalla zoti ua paguan te gjitha me nje limturi dhe shendet ne familje i nderuar :lol: :lol:


me nderime QIQAVICA

Eu more ti Vushtrria, ja ke lanė seri :lol: vujtje e hjeka po pėrmend. Mendova ka krisė naj Fli, Jack Daniels, Kafe a Cigare te oda e Progonit, se pashė qė kishte shkepė nė mahallė :lol: :lol:

Progon tė pėrshėndes duke ju dėshiruar gjitha tė mirat, e ka kohė qė nuk je dukur kėtej Forumit. Si duket vetėm nė Party po rrinė :lol: edhe s`ke faj se mjaft me kafe e flija digjitale.

Qiqavica na ka pas kopė gati me njėfarė kohe me kafe digjitale te Kafja e Forumit :lol: :lol: :lol:

Ku i morre erė more Gentiani, haaaaaaaaahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

oooooooooo kurre ma shuuuuum nuk jam knaqe se kesaj here

kjo eshte ajo MADHESHTIA E BOTES INTERNET

Tė pershendes dhe Ty shumė ,me shpresė se edhe nė tė ardhmen te kemi keso NDEJA live mu si tani.

Urata
16-10-05, 17:48
O u knaqa me t'knaqmet e t'knaqurit PROGON.

Dhashte zoti e takohemi edhe ne me ju te takuarit e Progonit dhe me vete Progonin!

U don, respekton, nderon URATA si gjithehere/gjithemone...!

Urata
17-10-05, 02:55
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_keepintouch/keepintouch19a.gif
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png
http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/125/400.png


NJERZILLUKUN nga kjo http://thumb9.webshots.com/s/thumb2/4/42/29/130044229LOjsiG_th.jpg amanet .
Ojjjjjjjjjjjjj URAAAAAAAAATAAAAAAAAAA

e pershendetur me te gjithe te MIRET e TU


Fjaleve tua gjithemon u gezohem/perkulem...
Ti, fabrike urtesie, qe vetem fjale/diskutime urtesie prodhon.
Tendence yte per t'na bere neve te ndihemi t'fuqishem/mbare, forcon edhe mė bindjet tona per ty...
NJERI me parime dhe aspirata te vėrteta kombi...
Te uroj per ate qe je, dhe t'jesh i bindur se fjalet e tua i kem per zemer/shpirte...!

ps: per dallim nga Nėnė Tereza eshte se une jam MUSLIMANE...
sidoqofte, mbaj hallhalle argjendi te bekuara nga AJO-NENA e NENAVE t'botes!

laliloli
17-10-05, 09:13
Progoni edhe pse nuk me ka rastis qe me ju te komunikoj ndonjehere ,te dergoj urimet me te perzemerta ,duke te deshiruar miresi e shendet ne jete.

Sinqerisht Lali

MEDALIM
30-10-05, 10:56
Progoni nerum, nji pershendetje nga une Gur Kepi,
Te jeni i gezu tan jeten tuaj.

Barbaroza
30-10-05, 17:28
I nderuari Progoni,me deshirat me te mira per juve dhe familjen tuaj,u le nje pershendetje shume te sinqerte!


Me rrespekt
Barbaroza

Gjebraili
04-11-05, 14:17
Oooooooooo Progoni i nderuar, o njeri i mire, o njeri i Madhe, ooooooo SHOKI, te pershendes, ku do qe ndodhesh, dhe te uroj festen e Bajramit :lol:


Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan
:lol: :lol: :lol:

vushtrria
13-11-05, 14:31
ooooo progoni,shoku i luftes i malit e i pushkes,o te pershendes kudo qe je dhe te gjitha te mirat ne jet :lol:

zana e maleve
13-11-05, 14:35
progon te deshoroje gjithe te mirat ne qdo sfere te jetes ty dhe familjes tende

GURI SYLAJ
16-11-05, 20:44
Progonit nji selam .

Cka hupt mos u gjeze se dalin fjale , thot populli.
Mos t'u ka prish edhe ty kompjuteri o i nderuar?

Diana007
24-11-05, 09:54
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Xuki
24-11-05, 22:24
Pėrshėndetje i nderuari Progoni.

Apo keni dimėr a jo?


Tung tung

Dani3
25-11-05, 19:19
Progoni i nderuar pranoni pėrshendetje edhe nga une Dani.

MemphiSx
27-11-05, 22:15
I nderuar progoni,Urime Dita e Flamurit 28 Nėntori dhe Ditlindja e Komandantit Legjendar Adem Jasharit,shpresoj qe do ja kalon buker ne keto dit t'mėdhaja per kombin tone ;)

AXHA
02-12-05, 08:53
Shum selam pej AXHE oooooooo shum i neruemi Progoni.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten edhe familen.
Qefin e kam me nie veq per smieri per ju e per familen e juej.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooo shum i neruemi Progoni.

Vigani
13-12-05, 17:16
t'shton kurajon per t'lexuar/shkruar ...
i gatshem...
mendėrisht i qartė dhe prerė...
frymė optimizmi...

progon, keshtu t'sheh Viganica...!


gjithesesi t'pershendes si gjitheherat...

GURI SYLAJ
18-12-05, 11:26
Nje pershendetje per Progonin dhe nje porosi.Nje fjale , nje lire-shkruaj me shpesh ,ne daq me te thene se je djal i mire!

Vigani
25-12-05, 17:51
NJe pershendetje te sinqerte dhe deshiren e deshirave qe viti 2006 t'jete vit realizues i te gjitha deshirave/planeve dhe endrrave tuaja dhe familjes sate...

Gezuar ju atje...!
Urojme ne ketu...!

progoni
26-12-05, 05:16
Progoni edhe pse nuk me ka rastis qe me ju te komunikoj ndonjehere ,te dergoj urimet me te perzemerta ,duke te deshiruar miresi e shendet ne jete.

Sinqerisht Lali

Lali te flm nga zemra per pershendetjen, i mireseardhur ne kuvendim ēdohere.

progoni
26-12-05, 05:18
Progoni nerum, nji pershendetje nga une Gur Kepi,
Te jeni i gezu tan jeten tuaj.


Medalim paqi gezimin gjitheher kudo qe jeni.

Ndere per mua kjo pershendetje e Juaj

progoni
26-12-05, 05:22
I nderuari Progoni,me deshirat me te mira per juve dhe familjen tuaj,u le nje pershendetje shume te sinqerte!


Me rrespekt
Barbaroza

Pershendetjet e Juaja Barbaroza me gezojn gjithehere,
se jan te URETES Barbaroze

progoni
26-12-05, 05:26
Oooooooooo Progoni i nderuar, o njeri i mire, o njeri i Madhe, ooooooo SHOKI, te pershendes, ku do qe ndodhesh, dhe te uroj festen e Bajramit :lol:


Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan
:lol: :lol: :lol:

pasha nje zot me ka marre malli per shkronja TUAJA ,

oooooooooooo melaqja e Urates

uroj qe te jesh si eshte ma se MIRI

TY me gjithe te dashrit TUAJ

progoni
26-12-05, 05:29
ooooo progoni,shoku i luftes i malit e i pushkes,o te pershendes kudo qe je dhe te gjitha te mirat ne jet :lol:


Vushtris gjithe te mirat

TY dhe familjes SUAJ


uuuuuuu bem tani edhe shoke tastatureeeeeeeee


i yti si gjithehere

progoni
26-12-05, 05:32
progon te deshoroje gjithe te mirat ne qdo sfere te jetes ty dhe familjes tende

zana e maleve te flm per viziten e pershendetur edhe Ju.

P.s.
qenkam i fort nga zemraaaa haaaaaaaahaaaaaaa , o qysh durova me gjithe ate malle per gjanin tim zana_e_maleve tjeter pa naj te qafeneeeeeeee shuuuume.

progoni
26-12-05, 05:36
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.


Diana pershendetjet ma te mira per TY ,me vjen per pershendetjet qe i beni pa pertese.

respekti per TY gjithehere

progoni
26-12-05, 05:37
Pėrshėndetje i nderuari Progoni.

Apo keni dimėr a jo?


Tung tung


Xukit oooo na mbyti boraaaaaaa,

qofesh edhe Ti i pershendetur

me krejt mahallen

progoni
26-12-05, 05:39
Progoni i nderuar pranoni pėrshendetje edhe nga une Dani.


Danit gjithe te mirat per pershendetjet ,ashtu te pershendetur edhe Ju

progoni
26-12-05, 05:41
I nderuar progoni,Urime Dita e Flamurit 28 Nėntori dhe Ditlindja e Komandantit Legjendar Adem Jasharit,shpresoj qe do ja kalon buker ne keto dit t'mėdhaja per kombin tone ;)


Memi te falem NDERE qe me keni uruar festat me te mira kombtare,

i gezofeshi edhe Ju gjithehere me gezime e suksese ne gjitha poret e jetes Suaj.

progoni
26-12-05, 05:44
Shum selam pej AXHE oooooooo shum i neruemi Progoni.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten edhe familen.
Qefin e kam me nie veq per smieri per ju e per familen e juej.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooo shum i neruemi Progoni.


AXHES pershendetjet me te perzemreta ,mire jemi shyqyre prej zoti une dhe familja ,ashtu deshiroj qe te jesh edhe Ty me gjithe familjen prej shendeti e te gjitha te tjerave.
U pafeshim ne gezime gjithehere per se miri AXHA

progoni
26-12-05, 05:49
Nje pershendetje per Progonin dhe nje porosi.Nje fjale , nje lire-shkruaj me shpesh ,ne daq me te thene se je djal i mire!


ooooooooo Guri qyy me me then djale i mire shkruaj pa lire hiqe, ani qysh du me u mplake per nje motmote tani.

i pershendetur edhe Ti gjithehere nga une.

ja gjejm rendin prap per kafe kto dite se jam tek shtepia, se na ka ra flama e pareveeeeeee e nuk po ngihem pune e tybe nuk e marrim me vetee joooooooooooooooooo

progoni
26-12-05, 06:08
t'shton kurajon per t'lexuar/shkruar ...
i gatshem...
mendėrisht i qartė dhe prerė...
frymė optimizmi...

progon, keshtu t'sheh Viganica...!


gjithesesi t'pershendes si gjitheherat...

NJe pershendetje te sinqerte dhe deshiren e deshirave qe viti 2006 t'jete vit realizues i te gjitha deshirave/planeve dhe endrrave tuaja dhe familjes sate...

Gezuar ju atje...!
Urojme ne ketu...!


i bera kto dy pershendetje ne qoute ,
jan pershendetje qe i kam per zemer, jan pershendetje qe me zgjojen krenarin per femren ton shqiptare ,
per guximin intelektual te saj,
per guximin e ballafaqimeve me te verteten ,
per guximin e saj qe te mposhte te keqen kudo qe eshte ajo.

te
TY ka rrenje njerzorja

Dilingjia
26-12-05, 08:50
Paq shendetin,dashurin dhe lumturin per jete e mote TI e familja juaj :lol:

MEDALIM
27-12-05, 08:09
I nerumi PROGONI me fat vitin e ri 2006, te jete nji vit i begateshem per ju dhe familjen tuaj, qofeshi i gezua dhe i lumetun tan jeten tuaj,

MEDALIM !

Barbaroza
27-12-05, 13:49
I nderuari Progoni,gezuar Vitin e Ri 2006 me deshirat me temire per juve dhe familjen tuaj!

Me rrespekt
Barbaroza

http://www.susannasloft.com/vcards/newyears3.jpg

Xuki
27-12-05, 21:09
I nderuari Progoni tė uroj gjitha t'mirat pėr vitin e ri 2006!


http://www.cafe-kroppenberg.de/images/neujahr/ny33.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:42
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksese dhe lumturi te deshiron :halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:13
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dani3
28-12-05, 11:59
Prodoni gėzuar vitin e ri 2006,paqi fat dhe lumturi ju dhe familja juaj.

Dilingjia
28-12-05, 17:01
Progoni,
Urime 2006 :lol:

Artisti
28-12-05, 20:21
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

Luana
28-12-05, 20:24
"Gjithcka eshte kalimtare"
...ashtu dhe ditet, oret apo sekondat, nuk mund te ndalen.
Nje vit ne ditet e tij te fundit, po i le vendin nje tjetri... 2006-es
http://www.imagechannels.com/cards/images/1118496654happy-new-year.jpg

Luana :wink:

schütze
28-12-05, 21:23
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:58
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:00
I nderuar PROGON,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

MemphiSx
29-12-05, 09:22
Progon i nderuar Urime Vitin e Ri 2006.http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Zana_ch
29-12-05, 13:50
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

AXHA
29-12-05, 16:04
Shum selam pej meje shum i neruemi Progoni.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Gjebraili
29-12-05, 20:43
Progoni i nderuar, miku ime i madhe,

Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

Gentiani
29-12-05, 21:05
I nderuar Progoni,


Urime dhe Gėzuar 2006 duke ju dėshiruar qė Viti i ardhshėm, tė ju shoqėrojė me Shėndetin, Gėzimin, Sukseset dhe Lumturinė Ty dhe Familjen Tuaj!

Murgesha
30-12-05, 12:16
I nderuari Progon.

Shumė urime pėr Vitin e Ri.

Lumturia dhe shėndeti le tė pėrcjell ēdo ditė tė kėtij viti.

Me rrespekt Murgesha!

Naki
30-12-05, 12:30
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

naki

turisti
30-12-05, 17:36
Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P ,me plote shendet,lumturi dhe suksese te shumta ne te gjitha drejtimet.

TURISTI. :P

Arbėri
31-12-05, 12:53
Progoni i nderuar, miku ime i madhe, i sinqerte, i dashur,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

doGzona
31-12-05, 13:59
I nderuari Progoni,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

progoni
18-01-06, 15:10
Paq shendetin,dashurin dhe lumturin per jete e mote TI e familja juaj :lol:

Dilingjia te flm nga zemra per ket urime,shendeti dashuria dhe lumturia gjitheher me TY.

heren tjeter jo maa Ti me kqyre veq kemi me kall
http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g050.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g055.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g030.gif

progoni
18-01-06, 15:15
I nerumi PROGONI me fat vitin e ri 2006, te jete nji vit i begateshem per ju dhe familjen tuaj, qofeshi i gezua dhe i lumetun tan jeten tuaj,

MEDALIM !

MEDALIM

Fati gzimi e gjitha te mirat qofshin edhe me

JU

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

progoni
18-01-06, 15:23
I nderuari Progoni,gezuar Vitin e Ri 2006 me deshirat me temire per juve dhe familjen tuaj!

Me rrespekt
Barbaroza

http://www.susannasloft.com/vcards/newyears3.jpg


Barbarozaaaa edhe per JUU

gjithe te MIRAT

gezim ,lumturi e FAT
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g040.gif http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g050.gif

Dilingjia
18-01-06, 15:29
Paq shendetin,dashurin dhe lumturin per jete e mote TI e familja juaj :lol:

Dilingjia te flm nga zemra per ket urime,shendeti dashuria dhe lumturia gjitheher me TY.

heren tjeter jo maa Ti me kqyre veq kemi me kall
http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g050.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g055.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g030.gif

po more qysh jo,kena me i kall filitilat e llames beli...edhe midis pehrijave me rreh shuplak edhe me ba mashallah :lol:

progoni
18-01-06, 15:29
I nderuari Progoni tė uroj gjitha t'mirat pėr vitin e ri 2006!


http://www.cafe-kroppenberg.de/images/neujahr/ny33.gif


Xuki i nderuar te flm shuuuuuuuuuuuume,

edhe Juve i paqi fate gjithe te mirat.

ishalla na vjen vera si shpejt e ne koft kysmet bashke fuuuusball http://www.cosgan.de/images/midi/sportlich/s020.gif

progoni
18-01-06, 15:35
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksese dhe lumturi te deshiron :halla e madhe

Halla suksese lumturi dhe gjithe te mirat edhe per

JU

Me respekt

Progoni
http://www.cosgan.de/images/more/flowers/036.gif http://www.cosgan.de/images/more/schilder/019.gif

progoni
18-01-06, 15:43
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Diana007

paq gezim e lumturi
e

dashuriiiii.

Te uroj gjithmon te jeshhhhhhhhh

http://www.cosgan.de/images/kao/froehlich/a020.gif http://www.cosgan.de/images/kao/froehlich/a020.gif http://www.cosgan.de/images/kao/froehlich/a010.gifopaaaaaaaaaaaaa

progoni
18-01-06, 15:46
Paq shendetin,dashurin dhe lumturin per jete e mote TI e familja juaj :lol:

Dilingjia te flm nga zemra per ket urime,shendeti dashuria dhe lumturia gjitheher me TY.

heren tjeter jo maa Ti me kqyre veq kemi me kall
http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g050.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g055.gif http://www.cosgan.de/images/kao/musik/g030.gif

po more qysh jo,kena me i kall filitilat e llames beli...edhe midis pehrijave me rreh shuplak edhe me ba mashallah :lol:


ooooooooooooooooo Dilingjia po me duket po te shoffffff


uuuuuuuuf uuuuuuuuuuf
http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/n035.gif

Reana
18-01-06, 17:13
I nderuari Progoni,

Ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat!
Kalofshi nje jave te kendshme dhe te rehatshme


Reana

Urata
22-01-06, 04:30
progoni i shtrejte prano ngushellimet e mia me rastin e humbjes fizike te Presidentit te pare legjitim te Kosoves Dr. Ibrahim Rugoves...!

E ēmuam shume jeten/vepren e tij gjithemon!
Vizioni/urtesia e tij le t'jene drite e vazhdimit tone te metutjeshem...!
Besoj ne ty...

Barbaroza
22-01-06, 13:51
Progoni i nderuar,prano ngushellimet e mia me te thella mer rastin e ndarjes fizike nga ne te Presidentit tone!
Vizioni i tij,le te mbese shteg yni gjithmone!

Gentiani
22-01-06, 20:23
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

Gjebraili
23-01-06, 00:58
Progoni i nderuar, miku ime i shtrenjte,

Prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, Dr. Ibrahim Rugova!

Zoti te ndihmofte ne keto qaste mjafte te veshtira per ju!

Me rrespekt, Gjebraili

Zana_ch
25-01-06, 15:25
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:34
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
26-01-06, 02:10
progoni i shtrejte prano ngushellimet e mia me rastin e humbjes fizike te Presidentit te pare legjitim te Kosoves Dr. Ibrahim Rugoves...!

E ēmuam shume jeten/vepren e tij gjithemon!
Vizioni/urtesia e tij le t'jene drite e vazhdimit tone te metutjeshem...!
Besoj ne ty...

E shtrenjta dhe ēmuara Urata te flm shuuuuuuuume motroooooooo pėr ngushllimin TUAJ.

Do vije nė Odėn TUAJ fisnike edhe unė pėr kryeshnosh

progoni
26-01-06, 02:16
Progoni i nderuar,prano ngushellimet e mia me te thella mer rastin e ndarjes fizike nga ne te Presidentit tone!
Vizioni i tij,le te mbese shteg yni gjithmone!

E urta dhe e shumė e ēmuara Barbaroza , te flm shum nga zemra pėr kėt ngushllim.
Po vizioni i

TIJ ♪7shtė ardhmėria e jon

progoni
26-01-06, 02:28
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!


Gentiani i nderuar e ndij pikllim qe e kisha merak jeteeeeeeeee
qe AY te na uronte edhe njohjen zyrtare nga KB te pamvaresis son.

Ishte madheshti e Jona me jetua ateher kur

NJERZIT E SHEKUJVE

po kryenin

MISIONET E SHENJTA TE TYRE

progoni
26-01-06, 02:55
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch


Zana-ch te flm shum per ngushllimin ,

Zoti e ka bekuar Rugoven

Zoti e Rugova e kan bekuar ket toke dardane

Xuki
31-01-06, 23:34
I nderuari Progoni prano ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr presidentin tonė tė dashur. I qoft i lehtė dheu i Kosovės.

Urata
15-02-06, 19:40
Nje pershendete te ngrohte dhe sinqerte per ty i miri progon...!

Naki
16-02-06, 23:23
Progoni i nderuar,pranoni pėrshėndetjetė mė tė sinqerta duke ju dėshiruar ēdo tė mirė juve dhe familjes suajė.


Naki

Gjebraili
06-03-06, 07:05
Ooooooooooooooo Progonooooooooooooo, po ku me mbete o i nderuar! :eek:

Nje pershendetje madhore, per ty dhe ata qe i do e te duan:smile:

GURI SYLAJ
07-03-06, 15:37
U nguta qe te ju le nje pershendetje ,ketu mbas gjebrailit ,se thash nuk dihet vlla , kujna i afrohet ky far burri , s'ka ma t'pershnetne me ta, veq ishalla asht gjebrail permahi se kogja shumve ua kish msye.

AXHA
08-04-06, 12:59
Shum selam pej AXHE shum i neruemi Progoni.
Ishalla edhe juve ky selam i jemi ju gjan shnosh e rahat me famile edhe me krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi.

turisti
29-04-06, 17:15
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Urata
25-07-06, 16:08
Me deshirat me t'mira per ty qe kete vere te sivjetme ta kalosh si eshte me s'miri dhe ta shijosh ashtu siq din/don ti dhe me te dashurit tuaj!

t'pershendeta edhe atje ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Alfred
19-01-08, 03:43
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Pershendetje edhe nga une.