PDA

View Full Version : kush eshte ARBERI?


halla e madhe
09-01-05, 10:20
Arber_mire se erdhe ne FD,deshirojme te dijme dic nga ti :?: :wink:

Murgesha
10-01-05, 16:35
Halla shpresoj se sė shpetji edhe Arbėri do tė prezentohet.
Po ta them vetėm ty nė vesh.
Ėshtė njeriu mė i mirė qė mund tė egzistojė.
Nuk e njoh por po ma merr mendja nga shkrimet e tija. :lol:

Arbėri
10-01-05, 17:07
Pershendetje Halla e madhe dhe Murgesha :lol: :lol:


Hahahahaha, po me shtini ku me deshire nuk kisha hye bre :wink: :lol:
Kur u regjistrova, mendova se vetem emri mjafton e tash, po me duhet te zbulohem, ne kete dimer te ftohte :oops: :cry: :wink:

Per Murgeshen, po edhe per Ju, Halla e madhe, sepse kam ndegjua dhe kame lexua se gezon nje rrespekt te vecante dhe simpati nga te gjithe, do ta bej edhe ate qe kerkuat, normalishte jashte vullnetit time :wink: :P

Pa hajt, ju te nderuara, lehtesomani pak punene: Qka me prezentue? Qfar ju intereson me se shumti sepse, heheheh, e kame nje histori te bujshme, edhe pse me vjet jo edhe i vjeter :wink: , e nuk di qka deshironi te dini per Arbėrin :lol: :P

aferdita
10-01-05, 18:40
Arbėri ēka te duash ti trego, vetem te keqijat mos na trego :wink:

po nag je, sa vjeqar je, ēfare hobbies ke etj... :?:

blina
10-01-05, 19:10
po prezentohu diqysh veq mos na rrej hahahahahahahah

Mr_100%
10-01-05, 19:23
Po nese priton me u PREZENTU TI,ska problem le ta beje MURGESHA KETE PER TY SE NASHTA DIN MA SHUME PER TY,SE SA TI VET PER VETI :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mafiozi
10-01-05, 19:25
Arbėri :


- Tranohet per vajzat
- Me mashkuj nuk bisedon :lol:
- Simpatik

Nuk dim me shum per ty shoki :lol:

Prezentohu seriozisht, vetem njeher :D8)

Murgesha
10-01-05, 21:41
Po nese priton me u PREZENTU TI,ska problem le ta beje MURGESHA KETE PER TY SE NASHTA DIN MA SHUME PER TY,SE SA TI VET PER VETI :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mr_100% Unė djalė se kam qė me ja ditė gjithė prezentimet Arbėrit. :evil:
Arbėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėr ec more mė shpejt prezentohu. :twisted:

ShEjToNkA
10-01-05, 21:44
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mbrenda gjysmė ore prezentimi yt duhėt tė jetė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :evil: :evil:
E kjartėėėėėė???????????????????????????

blina
10-01-05, 21:53
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mbrenda gjysmė ore prezentimi yt duhėt tė jetė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :evil: :evil:
E kjartėėėėėė???????????????????????????
si duket spo te ndegjon hahaha spo te ndegjon

Arbėri
10-01-05, 23:24
Pasi qe askush nuk ma lehtesoi kete pune, dmth. nuk e beri prezentimin time, po e bej vete, hahahahahaha, por ne pika te shkurta a?
Qka nuk jane perfshi, nuk ka problem, e bejme herave te tjera, me ANEKS, heheheh :wink: :lol:

Vjet: Pranveres kisha linde, kete jame i sigurte sepse kam pyet! Mami si me ka thene, me ka gjete ne nje Molle Tetove :lol:
Deri ne te njezetat, i kam numrua edhe vete, e sa kan shkue pas tyre, vetem Zoti e din, por jo shume :lol:
Djal nuk jame, sepse heret e kam humb virgjinitetin :oops:
I gjate 1.80
Bukurosh, edhe pse kurre nuk kam marre pjese ne zgjedhjen e misterit Shqiptare :x
Te kryer: Per pak e fakultetin, por do pengesa me kan len pa diplome por, tash e kam nder mend, me Ramushin me hy ne temen e diplomes :)
Familje.
Per granim: Nuk kame as Nene e as Baba, bash qysh kan qef femrat e sotit :lol: :wink:

Dhe per fund, Mafiozi i paska cek disa vecori te mijat:

- Tranohet per vajzat
- Me mashkuj nuk bisedon
- Simpatik


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewwwwwwww, harrova se, ndoshta, eshte e interesuar naf femer e tia le edhe numrin e telefonit: 038 dhe sille deri te zatet :wink: :lol: I lete a? hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-01-05, 23:39
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mbrenda gjysmė ore prezentimi yt duhėt tė jetė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :evil: :evil:
E kjartėėėėėė???????????????????????????
si duket spo te ndegjon hahaha spo te ndegjon


Eww blina , e ssheff qė ka dėgju edhe mirė bileeee :lol: :lol:Arbėriiiiiiiiiiiiiiii, tė pershėndes shuuuuuuuuumė dhe tė uroi mirė se ardhje nė FD :lol:
Sa i pėrketė prezentimi hallall se shumė prezentim Niceeeeee
ia kalofshhhhhhhh sic ėshtė mė sė miri!


SP. Marova t'u e sjell atė 038 ama askund s'po mundem me zatet atė numėr :lol: :lol: :lol:

Gentiana
11-01-05, 14:11
Wow far prezentimi.

Arbėri mire se na ke ardhur,dhe ēdo te mire.

Murgesha
11-01-05, 14:39
Pasi qe askush nuk ma lehtesoi kete pune, dmth. nuk e beri prezentimin time, po e bej vete, hahahahahaha, por ne pika te shkurta a?
Qka nuk jane perfshi, nuk ka problem, e bejme herave te tjera, me ANEKS, heheheh :wink: :lol:

Vjet: Pranveres kisha linde, kete jame i sigurte sepse kam pyet! Mami si me ka thene, me ka gjete ne nje Molle Tetove :lol:
Deri ne te njezetat, i kam numrua edhe vete, e sa kan shkue pas tyre, vetem Zoti e din, por jo shume :lol:
Djal nuk jame, sepse heret e kam humb virgjinitetin :oops:
I gjate 1.80
Bukurosh, edhe pse kurre nuk kam marre pjese ne zgjedhjen e misterit Shqiptare :x
Te kryer: Per pak e fakultetin, por do pengesa me kan len pa diplome por, tash e kam nder mend, me Ramushin me hy ne temen e diplomes :)
Familje.
Per granim: Nuk kame as Nene e as Baba, bash qysh kan qef femrat e sotit :lol: :wink:

Dhe per fund, Mafiozi i paska cek disa vecori te mijat:

- Tranohet per vajzat
- Me mashkuj nuk bisedon
- Simpatik


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewwwwwwww, harrova se, ndoshta, eshte e interesuar naf femer e tia le edhe numrin e telefonit: 038 dhe sille deri te zatet :wink: :lol: I lete a? hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:


Shumė prezentim i bukur. :lol:
Do tė doja tė di, a tė dojnė edhe ty vajzat sa i do ti ato???? :wink:

halla e madhe
11-01-05, 16:09
Arber_Qka ne perzive Lomshin more ti djali i molles Tetoves?Ho de mooo kallxona drejt se halles ja pelsite mushknin :twisted: :lol: :lol:

Barbaroza
12-01-05, 11:31
Arber_Qka ne perzive Lomshin more ti djali i molles Tetoves?Ho de mooo kallxona drejt se halles ja pelsite mushknin :twisted: :lol: :lol:

Halla,mos ngurro ta kontaktosh ne privat Arbėrin se po shihet se eshte shume,shume djale simpatik :wink: ,bile une u kam shpallur edhe qift ne forum nese nuk e din akoma. :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
12-01-05, 11:38
Barbaroza_jo loqki nuk po ngurroje,veq deshta te di a ka shpi a mulli ky fare djali,nese jo,deshta ta adoptoi sikurse Mr100% :wink: :lol:

Barbaroza
12-01-05, 11:42
Barbaroza_jo loqki nuk po ngurroje,veq deshta te di a ka shpi a mulli ky fare djali,nese jo,deshta ta adoptoi sikurse Mr100% :wink: :lol:
Halla,po ky kish thene se eshte jetim,pa nene e baba dhe ma merr mendja se as kulm mbi koke s'ka :( ,keshtu qe ai do e pranonte me kenaqesi adoptimin,por kujdes se nuk eshte i mitur ky,me duket se eshte i moshes sate. :wink:

halla e madhe
12-01-05, 11:50
:oops: phaaaaa...shuj tash se ikaaa :lol: :lol:

Barbaroza
12-01-05, 12:14
:oops: phaaaaa...shuj tash se ikaaa :lol: :lol:
Hahahahaahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

Arbėri
12-01-05, 16:40
Arbėriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mbrenda gjysmė ore prezentimi yt duhėt tė jetė kėtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :evil: :evil:
E kjartėėėėėė???????????????????????????
si duket spo te ndegjon hahaha spo te ndegjon


Eww blina , e ssheff qė ka dėgju edhe mirė bileeee :lol: :lol:Arbėriiiiiiiiiiiiiiii, tė pershėndes shuuuuuuuuumė dhe tė uroi mirė se ardhje nė FD :lol:
Sa i pėrketė prezentimi hallall se shumė prezentim Niceeeeee
ia kalofshhhhhhhh sic ėshtė mė sė miri!


SP. Marova t'u e sjell atė 038 ama askund s'po mundem me zatet atė numėr :lol: :lol: :lol:Oj ShEjToNkA, edhe Arbėri te pershendet, shume shume, dhe eshte i lumtur qe ka arrite me kohe, e besa edhe bajagi me suksese :wink: , ta permbushe kerkesen tende :lol: :lol: :lol:

Po sjelle ate numer se, nuk dihet, ka qene i zene e, lirohet mojjjjjjjjjjjjjj :wink: :lol: :P

Arbėri
12-01-05, 16:43
Wow far prezentimi.

Arbėri mire se na ke ardhur,dhe ēdo te mire.


Qka me bo oj Gentiana, sipas njerit edhe prezentimi :wink: :lol: :lol:

Edhe me mire se Ju gjeta, oj Gentiana e shkelqyeshme, dhe te gjitha te mirat edhe tye :lol: :lol:

Murgesha
12-01-05, 16:45
Barbaroza_jo loqki nuk po ngurroje,veq deshta te di a ka shpi a mulli ky fare djali,nese jo,deshta ta adoptoi sikurse Mr100% :wink: :lol:
Halla,po ky kish thene se eshte jetim,pa nene e baba dhe ma merr mendja se as kulm mbi koke s'ka :( ,keshtu qe ai do e pranonte me kenaqesi adoptimin,por kujdes se nuk eshte i mitur ky,me duket se eshte i moshes sate. :wink:


A po e njeh a????

Arbėri
12-01-05, 16:51
Shumė prezentim i bukur. :lol:
Do tė doja tė di, a tė dojnė edhe ty vajzat sa i do ti ato???? :wink:Heheheh, me vie mire qe te pelqej prezantimi, oj e nderuara Murgesha :lol: :P :)

Pasi po kerkon te dish "diqka", edhe une po te tregoj: Dashuria eshte e ndersjelle, andaj pa u mendue aspak po te theme:ME DUAN pa perjashtim: Vajza, te reja, gra, vejushka dhe te moshave te ndryshme, sepse une i DUA TE GJITHA dhe qka eshte me e rendesishme: JAU DU GAJRETIN :lol: :lol: :lol:


RRNOFTE GJINIA E BUKUR :lol: :lol: :lol:

Arbėri
12-01-05, 16:56
Arber_Qka ne perzive Lomshin more ti djali i molles Tetoves?Ho de mooo kallxona drejt se halles ja pelsite mushknin :twisted: :lol: :lol:


Hahahahahaha, ojjjjjj Halla, po te tregova edhe me shume se qe eshte dashte, qyyyyyyyyy :wink:
Bile u skuqa PAK, kur u dashte te te tregoj se "nuk jame virgjin", hahahahahahahahahahahahahaha

Vallha bre Halla, edhe perkunder rrespektit qe kam ndaj teje, nuk ka gjasa te tregoj qka po kerkon, qyyyyyy :wink: :cry: :oops:
A mos dashte te tregoj edhe: Sa here kam ngrene buke, qyyyyy hahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :lol:

Arbėri
12-01-05, 17:02
Arber_Qka ne perzive Lomshin more ti djali i molles Tetoves?Ho de mooo kallxona drejt se halles ja pelsite mushknin :twisted: :lol: :lol:

Halla,mos ngurro ta kontaktosh ne privat Arbėrin se po shihet se eshte shume,shume djale simpatik :wink: ,bile une u kam shpallur edhe qift ne forum nese nuk e din akoma. :lol: :lol: :wink:


Aiiiiii edhe ti Barbaroza, me bere te skuqem, jo vetem para Halles por edhe te tjereve :oops: :oops: :oops:

Kur po i lexoj disa shkrime, si tuajat, Murgeshes, ShEjToNkes, Gentianes etj. po theme me vehte: ishalla jame i tille :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendet Arbėri, ku do qe ndodhesh, dhe te deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
12-01-05, 17:04
:oops: phaaaaa...shuj tash se ikaaa :lol: :lol:


Jo jooooooooo, rrime tash Halla e madhe :lol: :lol: :lol: :lol:

Vete e lype a? :wink: :lol: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Intuita
12-01-05, 17:09
Arberi mbasi po te pershendetin tana kto femra me pervoje te madhe, ne forum natyrisht :D te pershendes edhe une shume. Ke ba nje prezentim super e skemi faj qe te jemi lajmeru femrat kaq shume :P

Ishalla amanetin e ēon ne vend gjithmon se te paska hije me gjith mend :D :D

Kalo sa me mire ne ket shoqeri te kandshme :wink:

Arbėri
12-01-05, 17:15
Arberi mbasi po te pershendetin tana kto femra me pervoje te madhe, ne forum natyrisht :D te pershendes edhe une shume. Ke ba nje prezentim super e skemi faj qe te jemi lajmeru femrat kaq shume :P

Ishalla amanetin e ēon ne vend gjithmon se te paska hije me gjith mend :D :D

Kalo sa me mire ne ket shoqeri te kandshme :wink:Shume te falenderoj per kete paraqitje, te befasishme, e sidomos per pershendetje :lol: :lol:
Edhe Arbėri te pershendet, bile me pershendetje SPECIALE, me deshire qe te kalojme qaste sa me te kendshme ne forume :wink: :lol:


Hahahahahahahaha, vallha mori intuita, amanet ma ka lone Nana mos me i lone punet ne gjysme te rruges :P Besoj se nuk do ta zhgenjej as Nenen e as veten, dhe do te perpiqem ti qoj amanetet dhe premtimet deri ne funde :lol: :P :) :) :)

Te gjitha te mirat Intuitaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Intuita
12-01-05, 17:20
:lol: Arberi boll djal i mire qenke mbasi pe ngojshe Nanen bash po ta pelqej :D :D :D

Uroj qe te gjitha ama bash te gjitha premtimet ti realizojsh :lol: :lol:

Kalo sa me bukur kudo qe je dhe me kedo qe je :)

Arbėri
12-01-05, 19:05
:lol: Arberi boll djal i mire qenke mbasi pe ngojshe Nanen bash po ta pelqej :D :D :D

Uroj qe te gjitha ama bash te gjitha premtimet ti realizojsh :lol: :lol:

Kalo sa me bukur kudo qe je dhe me kedo qe je :)Vallha moj Intuita, ndoshta bash te gjitha nuk mundem per momentin por, nje te mire e kame: Nuk harroj dhe kohe kame sa te duash :lol: :wink:
Besoj se do ti permbushi TE GJITHA :lol: :lol:

Bukur a? Patjeter, nuk kame zgjidhje tjeter :wink: :lol: sidomos ku jame dhe me kend jame, hahahahahahahahahahahaha :wink: :P :P :P :P

Vetem se, deshira ime eshte qe edhe ti te kalosh bukur a? :lol: :lol: :lol:

erita
13-01-05, 21:59
Pasi qe askush nuk ma lehtesoi kete pune, dmth. nuk e beri prezentimin time, po e bej vete, hahahahahaha, por ne pika te shkurta a?
Qka nuk jane perfshi, nuk ka problem, e bejme herave te tjera, me ANEKS, heheheh :wink: :lol:

Vjet: Pranveres kisha linde, kete jame i sigurte sepse kam pyet! Mami si me ka thene, me ka gjete ne nje Molle Tetove :lol:
Deri ne te njezetat, i kam numrua edhe vete, e sa kan shkue pas tyre, vetem Zoti e din, por jo shume :lol:
Djal nuk jame, sepse heret e kam humb virgjinitetin :oops:
I gjate 1.80
Bukurosh, edhe pse kurre nuk kam marre pjese ne zgjedhjen e misterit Shqiptare :x
Te kryer: Per pak e fakultetin, por do pengesa me kan len pa diplome por, tash e kam nder mend, me Ramushin me hy ne temen e diplomes :)
Familje.
Per granim: Nuk kame as Nene e as Baba, bash qysh kan qef femrat e sotit :lol: :wink:

Dhe per fund, Mafiozi i paska cek disa vecori te mijat:

- Tranohet per vajzat
- Me mashkuj nuk bisedon
- Simpatik


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewwwwwwww, harrova se, ndoshta, eshte e interesuar naf femer e tia le edhe numrin e telefonit: 038 dhe sille deri te zatet :wink: :lol: I lete a? hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:


Kaaaa ēfar prezentim shume bukur

hej caj numri yt fill i nxant ish bre! A thu vetem ne telefon rrin ty :lol:

(Mos harro me vazhdu prezentimin se ende pak po dim per ty )

Arbėri
13-01-05, 23:32
Pasi qe askush nuk ma lehtesoi kete pune, dmth. nuk e beri prezentimin time, po e bej vete, hahahahahaha, por ne pika te shkurta a?
Qka nuk jane perfshi, nuk ka problem, e bejme herave te tjera, me ANEKS, heheheh :wink: :lol:

Vjet: Pranveres kisha linde, kete jame i sigurte sepse kam pyet! Mami si me ka thene, me ka gjete ne nje Molle Tetove :lol:
Deri ne te njezetat, i kam numrua edhe vete, e sa kan shkue pas tyre, vetem Zoti e din, por jo shume :lol:
Djal nuk jame, sepse heret e kam humb virgjinitetin :oops:
I gjate 1.80
Bukurosh, edhe pse kurre nuk kam marre pjese ne zgjedhjen e misterit Shqiptare :x
Te kryer: Per pak e fakultetin, por do pengesa me kan len pa diplome por, tash e kam nder mend, me Ramushin me hy ne temen e diplomes :)
Familje.
Per granim: Nuk kame as Nene e as Baba, bash qysh kan qef femrat e sotit :lol: :wink:

Dhe per fund, Mafiozi i paska cek disa vecori te mijat:

- Tranohet per vajzat
- Me mashkuj nuk bisedon
- Simpatik


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewwwwwwww, harrova se, ndoshta, eshte e interesuar naf femer e tia le edhe numrin e telefonit: 038 dhe sille deri te zatet :wink: :lol: I lete a? hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:


Kaaaa ēfar prezentim shume bukur

hej caj numri yt fill i nxant ish bre! A thu vetem ne telefon rrin ty :lol:

(Mos harro me vazhdu prezentimin se ende pak po dim per ty )


Erita, shume falemnderit per "kontributin" e dhene ne kete teme :wink: :lol:

Prezentimi eshte i nivelit time, i bukur me prezentim te bukur :wink: :P

Heheheh, valla une jame shume i afirmuar, prandaj numri eshte shume i zene por tash do ta marre edhe nje tjeter e do tu jap raste te gjithe atyre qe jane te interesuar, mos ta ndien vetem DURIM :lol: :P :)

Heheheh, edhe prezantimin, per hater tendin dhe te tjereve, qe kerkuan ANEKSE, do ta shtoj por a din kur: kur te shtoj killazh ose vjete, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :P :P :P :wink: :wink:

Te gjitha te mirat Erita dhe F L M . :lol: :lol:

Intuita
14-01-05, 00:36
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :D

Murgesha
14-01-05, 00:48
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :D

E unė ju pėrshėndes qė tė dyve. :lol: :lol:
Ps. More mos po kini dėshirė me ju ba qiftė ju dyve???
Tregoni se me germa tė kuqe do tė ju shkruaj si qifti mė i mirė nė forum.
Ose Mundemi me ju shpallė edhe Princi dhe Princesa e forumit. :lol: :wink:

ShEjToNkA
14-01-05, 12:21
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :D

E unė ju pėrshėndes qė tė dyve. :lol: :lol:
Ps. More mos po kini dėshirė me ju ba qiftė ju dyve???
Tregoni se me germa tė kuqe do tė ju shkruaj si qifti mė i mirė nė forum.
Ose Mundemi me ju shpallė edhe Princi dhe Princesa e forumit. :lol: :wink:


Mojjjjjjjjjj mos i pyetė fareeee ,por shko e hspalli se shumė bukur po pėrshtatkannnnnnnnnnnnnnnnnnn! :wink: :lol: :lol:

Intuita
14-01-05, 14:34
Ēka me keni zane ngusht Murgesha dhe Shejtonka :lol: :lol: :oops:

Intuita
14-01-05, 14:38
Arberi per ty nje pershendetje te veēante :D
Kalo nje mbasdite te kendshme :)

Arbėri
14-01-05, 14:45
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :DOjjjjjjjjjjjjjjjjj XEMEL, flm. per pershendetjet qe po mi dergon, vertet shume shume te lezetshme jane :lol: :)
Po ku me kalu bukur pa ty, allahile :cry: :x


Shume shumeeeeeeeeeee pershendetje, SPECIALE, nga Arbėri :P :P :P

Arbėri
14-01-05, 14:53
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :D

E unė ju pėrshėndes qė tė dyve. :lol: :lol:
Ps. More mos po kini dėshirė me ju ba qiftė ju dyve???
Tregoni se me germa tė kuqe do tė ju shkruaj si qifti mė i mirė nė forum.
Ose Mundemi me ju shpallė edhe Princi dhe Princesa e forumit. :lol: :wink:


Shume falemnderit per pershendetje, oj e nderuara Murgesha :lol: :lol:

Sa per deshire me na bo qifte, heheheh, hajt se tye te paren kemi me njoftue, me kohe bile, hahahahahahahahaha :wink: :lol:

Edhe kemi me kane me te miret, mos dysho ne ate bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
14-01-05, 14:57
Shume pershendetje nga une o Arberi kalo bukur :D

E unė ju pėrshėndes qė tė dyve. :lol: :lol:
Ps. More mos po kini dėshirė me ju ba qiftė ju dyve???
Tregoni se me germa tė kuqe do tė ju shkruaj si qifti mė i mirė nė forum.
Ose Mundemi me ju shpallė edhe Princi dhe Princesa e forumit. :lol: :wink:


Mojjjjjjjjjj mos i pyetė fareeee ,por shko e hspalli se shumė bukur po pėrshtatkannnnnnnnnnnnnnnnnnn! :wink: :lol: :lol:


Hejjjjjjjjjjjjjjjj, oj ti ShEjToNkA, rrahmanirrahim, mos u ngut edhe aq se mue nuk me dihet valla, shume lehte thame po por edhe shume lehte thame JOOOOO, qyyyyyyyyy :wink: :wink: :P

Arbėri
14-01-05, 15:03
Arberi per ty nje pershendetje te veēante :D
Kalo nje mbasdite te kendshme :)


Per ty, Intuita, nje shleper pershendetje, edhe ate te gjitha speciale bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ti kalo bukurrrrrrrrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol: :lol:

Intuita
15-01-05, 17:16
Nje vikend te kendshem te uroj :D

Arbėri
15-01-05, 18:16
Nje vikend te kendshem te uroj :DGjithashtu e ....... Intuita :wink: :lol: :lol: :P

Gentiana
21-01-05, 19:21
Arbėr rash kendej pari,e thash t'pershendes nje her dhe te uroj nje weekend te kendshem.

Genta

Arbėri
22-01-05, 20:15
Arbėr rash kendej pari,e thash t'pershendes nje her dhe te uroj nje weekend te kendshem.

GentaGenta, shume shume falemnderit :lol: :lol: :lol: :lol:


Edhe ti, e nderuar, e kalofsh nje weekend, te mire e te pa harrueshem :lol: :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat, e nderuar :) :lol: :lol:

halla e madhe
28-01-05, 17:41
Arber,kalova kesajde e ty nuk te takova :cry: Po ta la nji postim :wink: si shenje pershendetje nga halla :P

Arbėri
29-01-05, 10:37
Arber,kalova kesajde e ty nuk te takova :cry: Po ta la nji postim :wink: si shenje pershendetje nga halla :P


Ojjjjjjjjjjj Halla e nderuar, pasha krejt po me vjen SHUME keq qe nuk isha aty, :cry: :cry: :cry: edhe pse shumicen e kohes e qes kryet ne "pengjere", helbete, mos po te shof :x :oops: :P

Jeni shume e rrespektuar nga Arbėri, Halla e nderuar, me deshire qe te vishe, kesajde, kur jame une :lol: :lol: :P :P :P

halla e madhe
29-01-05, 11:42
Arber_si kalove me bijat more,a pate fare zahmeti se bijat jane bukur te zorshme kur te vijne ne t'pame :lol: kur te merzitesh prej bijave ne kete dimer veq thuaju : "po bjen bore vija-vija cohi mori bija shkoni neper shpija"..hahahaa...kalo sa me mire kete vikend :!:

Murgesha
29-01-05, 12:54
-"Phaaaaaaaaa bre ēka po rrin Arbėri tėrė ditėn nė forum"-- mendonte e gjora Murgesha.
-"I ka pasė bijat"- tha e nderuara Hallė.

Tani po e kupton Murgesha e cila i dėshiron Bijave tė Arbėrit shkuarje sa mė tė shpeshta dhe vizita tė gjata.
Sp. Pėrshėndetje Arbėr, tė zgjattė shumė mrekullia me Bija.

Arbėri
30-01-05, 00:41
Arber_si kalove me bijat more,a pate fare zahmeti se bijat jane bukur te zorshme kur te vijne ne t'pame :lol: kur te merzitesh prej bijave ne kete dimer veq thuaju : "po bjen bore vija-vija cohi mori bija shkoni neper shpija"..hahahaa...kalo sa me mire kete vikend :!:Ahhhhhhhhh moj Halla e nderuar, ku eshte ajo e mire e te vine se, belivallha me muaj i mbaj dhe me kenaqesine me te madhe :lol: :P

I kame dy motra, e njera eshte, per vizite, ne Zvicerr, e mua, te gjorin, me mbyti malli i saj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ishalla me kthehet me shpejt se edhe me muaj me ndejt nuk merzitem :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Ama edhe i kame bijat e mira a? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 00:47
-"Phaaaaaaaaa bre ēka po rrin Arbėri tėrė ditėn nė forum"-- mendonte e gjora Murgesha.
-"I ka pasė bijat"- tha e nderuara Hallė.

Tani po e kupton Murgesha e cila i dėshiron Bijave tė Arbėrit shkuarje sa mė tė shpeshta dhe vizita tė gjata.
Sp. Pėrshėndetje Arbėr, tė zgjattė shumė mrekullia me Bija.
O jooooooooooooo breeeeeeeeeeeeeeee, bash per ate qe NUK I KAM pas bijet, Arberi ka ndejt ne forume :cry: :cry: :cry:

Po mundohem te gjej kompensim per to, por ncukkkkkkkkkkkkkk, nuk ka me to joooooooooooooooooooo :lol: :P :lol: :lol:

Ehhhhhhhhh, si se kam mesua te hy ne forume, e ta pershendes me te gjitha figurinat me te mrekullueshme, MOTREN TIME, e cila gjendet ne Zvicerr :cry: :cry: :cry:

Edhe nje muaj shume valla, e kur tme kthehen, ka me ju marre malli per Arberin, hahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :lol:

Te gjitha te mirat oj e nderuara Murgesha, dhe te deshiroj qe edhe vellezerit tua, e jo vetem tute por edhe te Halles dhe te tjerave, ti don bijat ashtu si dine Arberi :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Arbėri
30-01-05, 00:47
-"Phaaaaaaaaa bre ēka po rrin Arbėri tėrė ditėn nė forum"-- mendonte e gjora Murgesha.
-"I ka pasė bijat"- tha e nderuara Hallė.

Tani po e kupton Murgesha e cila i dėshiron Bijave tė Arbėrit shkuarje sa mė tė shpeshta dhe vizita tė gjata.
Sp. Pėrshėndetje Arbėr, tė zgjattė shumė mrekullia me Bija.
O jooooooooooooo breeeeeeeeeeeeeeee, bash per ate qe NUK I KAM pas bijet, Arberi ka ndejt ne forume :cry: :cry: :cry:

Po mundohem te gjej kompensim per to, por ncukkkkkkkkkkkkkk, nuk ka me to joooooooooooooooooooo :lol: :P :lol: :lol:

Ehhhhhhhhh, si se kam mesua te hy ne forume, e ta pershendes me te gjitha figurinat me te mrekullueshme, MOTREN TIME, e cila gjendet ne Zvicerr :cry: :cry: :cry:

Edhe nje muaj shume valla, e kur tme kthehen, ka me ju marre malli per Arberin, hahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :lol:

Te gjitha te mirat oj e nderuara Murgesha, dhe te deshiroj qe edhe vellezerit tua, e jo vetem tute por edhe te Halles dhe te tjerave, ti don bijat ashtu si dine, mundet dhe ben Arberi :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Gentiana
30-01-05, 01:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Arbėri
30-01-05, 10:18
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Aiiiiiiiiiii qka me ka marre malli me ja ndegjue zanin Gentianes, phaaaaaaaaaaaaaa :) :) :) :) :)

A kushtojne shtrenjt fjalet e tua, oj e nderuar :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :P

sarasara
30-01-05, 10:48
Pershendetje edhe nga ana e ime,te uroj te kalosh sa me mire me deshire qe te shkoj jeta me SEFA si ne foto :wink:

Gentiana
30-01-05, 11:23
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Aiiiiiiiiiii qka me ka marre malli me ja ndegjue zanin Gentianes, phaaaaaaaaaaaaaa :) :) :) :) :)

A kushtojne shtrenjt fjalet e tua, oj e nderuar :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :P

I Nderuar,rash kendej vetem me te pershendet(sidomos pasi te ka marr malli me ma ndegju zerin),po kur e pash at foto dhe at shkrim tek firma jote,mbeta ashtu e habitur. :roll: :roll: :roll:
Sidoqoft te pershendes,dhe te uroj nje dite te kendshme.

Honesty^uk.
30-01-05, 12:37
O ti mire se na ke ardh , dhe te lumshin ato kembe se kurr ma mire spaske ba se na moren amanetin gjinia femnore :lol: :lol: :lol:
Ishalla te kalon koha ne kete forum si ne diskotek :lol: :lol: :lol: .

Te deshiroj caste sa me argetuese per ju i nderuar nen shoqerine e forumit Dardan.

Te pershendet
Honesty

Arbėri
30-01-05, 14:23
Pershendetje edhe nga ana e ime,te uroj te kalosh sa me mire me deshire qe te shkoj jeta me SEFA si ne foto :wink:Ojjjjjjjjjj Sarasara, paj mos me shkofte edhe me mire, kam me mbyte, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, qyyyyyyyy :P :lol:

Po a n'hije pot dukem ne ate foto a? :cry: :cry:
Vetem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Te falenderoj nga zemra, e nderuara Sarasara, per ato fjale dashamirese :lol: :lol:

Nuk kame arsye te ankohem ne jeten time, dhe shume pak ndryshon nga ajo foto, vetem fytyra me eshte plotesua PAK :wink: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

Arbėri
30-01-05, 14:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Aiiiiiiiiiii qka me ka marre malli me ja ndegjue zanin Gentianes, phaaaaaaaaaaaaaa :) :) :) :) :)

A kushtojne shtrenjt fjalet e tua, oj e nderuar :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :P

I Nderuar,rash kendej vetem me te pershendet(sidomos pasi te ka marr malli me ma ndegju zerin),po kur e pash at foto dhe at shkrim tek firma jote,mbeta ashtu e habitur. :roll: :roll: :roll:
Sidoqoft te pershendes,dhe te uroj nje dite te kendshme.Gentiana, te falenderoj nga zemra, per vizite dhe urime te sinqerta :lol: :P

Per shkak te rrespektit qe kame, e hjeka ate firme dhe mbishkrimin :P :P :lol: :lol:

Edhe Arbėri te pershendet dhe te deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol:

A je e knaqur, TASH, me firmen time, te bankrotuar? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 14:32
O ti mire se na ke ardh , dhe te lumshin ato kembe se kurr ma mire spaske ba se na moren amanetin gjinia femnore :lol: :lol: :lol:
Ishalla te kalon koha ne kete forum si ne diskotek :lol: :lol: :lol: .

Te deshiroj caste sa me argetuese per ju i nderuar nen shoqerine e forumit Dardan.

Te pershendet
Honesty


Oooooooooo POET, oooooooo njeri i mire, te falenderoj nga zemra per urimet qe mi dhe :lol: :lol: :lol:

Sa per gjinine femerore, heheheh, edhe nje damar sa tme rreh nuk e kam nder mend te dorezohem, qyyyyyyyyyyyy, nuk e koriti gjinine, hahahahahahahahahahahahaha

Po a e din, more i nderuari Honesty, sa e pushka eshte shkrep kur kam linde une :P :lol: :P
Nuk kame te drejte morale ti zhgenjej gjithe ata burra :evil: :evil: :evil: :wink:

Jeni te pershendetur, dhe te nderuar nga Arbėri :)
Te gjitha te mirat i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sarasara
30-01-05, 15:30
Pershendetje edhe nga ana e ime,te uroj te kalosh sa me mire me deshire qe te shkoj jeta me SEFA si ne foto :wink:Ojjjjjjjjjj Sarasara, paj mos me shkofte edhe me mire, kam me mbyte, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, qyyyyyyyy :P :lol:

Po a n'hije pot dukem ne ate foto a? :cry: :cry:
Vetem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Te falenderoj nga zemra, e nderuara Sarasara, per ato fjale dashamirese :lol: :lol:


Nuk kame arsye te ankohem ne jeten time, dhe shume pak ndryshon nga ajo foto, vetem fytyra me eshte plotesua PAK :wink: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

Jo jo se nuk ka qysh me te shku ma mire, veq vazhdo.
po edhe hije po te ka ajo foto vetem, hiq mos baj dert se nuk ka bukuroshe qe te kish shku per shtati,ani edhe ftyra tu paska plotesu pak
(fantazi) BUKUROSHI I FD :lol: :lol: :lol: :wink:

Arbėri
30-01-05, 22:59
Pershendetje edhe nga ana e ime,te uroj te kalosh sa me mire me deshire qe te shkoj jeta me SEFA si ne foto :wink:Ojjjjjjjjjj Sarasara, paj mos me shkofte edhe me mire, kam me mbyte, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, qyyyyyyyy :P :lol:

Po a n'hije pot dukem ne ate foto a? :cry: :cry:
Vetem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Te falenderoj nga zemra, e nderuara Sarasara, per ato fjale dashamirese :lol: :lol:


Nuk kame arsye te ankohem ne jeten time, dhe shume pak ndryshon nga ajo foto, vetem fytyra me eshte plotesua PAK :wink: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P

Jo jo se nuk ka qysh me te shku ma mire, veq vazhdo.
po edhe hije po te ka ajo foto vetem, hiq mos baj dert se nuk ka bukuroshe qe te kish shku per shtati,ani edhe ftyra tu paska plotesu pak
(fantazi) BUKUROSHI I FD :lol: :lol: :lol: :wink:E nderuara Sarasara, te falemnderit per komplimente, edhe pse nuk di si do te ndikojne keto komplimente :wink: :wink:

Fillimi eshte mjafte premtues, me bere te skuqem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P

Kalo si eshte me mire, e nderuara Sarasara :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
31-01-05, 01:51
Arberi ti moti nime ke ardh,po un vetem erdha te them se ri sa ma shum ketu se na knaqe vajzat e te ton antaret :wink:

Mirembetsh,kalofsh ma smut se Murgesha sta du tkeqen jo hihih :twisted:

Arbėri
31-01-05, 13:18
Arberi ti moti nime ke ardh,po un vetem erdha te them se ri sa ma shum ketu se na knaqe vajzat e te ton antaret :wink:

Mirembetsh,kalofsh ma smut se Murgesha sta du tkeqen jo hihih :twisted:Po valla, bajagi si moti jame kesajde :wink: :P edhe po me befason moj Maca, se si nuk me ke verejt deri tash se :o :o :o :o

Ani: "na knaqe vajzat e te ton antaret", hahahahahahahahahahahahaha
Joooooooo pe shof qysh ju knaqa :cry: :x Qe sa kohe jame ketu, e tash me ke verejt, jo joooooooooo bash "mire" ju paskam kenaqe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


Oj Maca, qka eshte kjo moj: " kalofsh ma smut se Murgesha"?
Pse a e semute na qenka Murgesha a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Belivallha oj Maca, as une nuk ta due te keqen, perkundrazi bile, por nuk po kame qare pa te thene: kalo edhe me smut se Arbėri dhe Murgesha :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
31-01-05, 14:37
Arberi ti moti nime ke ardh,po un vetem erdha te them se ri sa ma shum ketu se na knaqe vajzat e te ton antaret :wink:

Mirembetsh,kalofsh ma smut se Murgesha sta du tkeqen jo hihih :twisted:Po valla, bajagi si moti jame kesajde :wink: :P edhe po me befason moj Maca, se si nuk me ke verejt deri tash se :o :o :o :o

Ani: "na knaqe vajzat e te ton antaret", hahahahahahahahahahahahaha
Joooooooo pe shof qysh ju knaqa :cry: :x Qe sa kohe jame ketu, e tash me ke verejt, jo joooooooooo bash "mire" ju paskam kenaqe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


Oj Maca, qka eshte kjo moj: " kalofsh ma smut se Murgesha"?
Pse a e semute na qenka Murgesha a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Belivallha oj Maca, as une nuk ta due te keqen, perkundrazi bile, por nuk po kame qare pa te thene: kalo edhe me smut se Arbėri dhe Murgesha :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:


Arberi moti te kam vrejt por une jam si mac hesapi e pres momentin hahah :wink: ,po valla na knaqe nejse mua jo se sjam shum ktu pari por metver8 i duheshte forumit nje antar sikur ti qe esht crazy dhe aktiv ne forum,megjithse nuk te njoh mire por mir mir ja ke nis veq vazhdo!!!

Jo bre Nuk esht e smut Murgesha tybistikfah haha po kjo fjala smut kishe coolerski haha demek kaloni fantazi hoho ama kjo ka dal nga moda tash u hy smuja en mode qy :twisted:

Ok Arberi te pershendes edhe kalo ma mir se une tung tung!!! :wink:

Arbėri
31-01-05, 15:19
Arberi ti moti nime ke ardh,po un vetem erdha te them se ri sa ma shum ketu se na knaqe vajzat e te ton antaret :wink:

Mirembetsh,kalofsh ma smut se Murgesha sta du tkeqen jo hihih :twisted:Po valla, bajagi si moti jame kesajde :wink: :P edhe po me befason moj Maca, se si nuk me ke verejt deri tash se :o :o :o :o

Ani: "na knaqe vajzat e te ton antaret", hahahahahahahahahahahahaha
Joooooooo pe shof qysh ju knaqa :cry: :x Qe sa kohe jame ketu, e tash me ke verejt, jo joooooooooo bash "mire" ju paskam kenaqe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:


Oj Maca, qka eshte kjo moj: " kalofsh ma smut se Murgesha"?
Pse a e semute na qenka Murgesha a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Belivallha oj Maca, as une nuk ta due te keqen, perkundrazi bile, por nuk po kame qare pa te thene: kalo edhe me smut se Arbėri dhe Murgesha :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:


Arberi moti te kam vrejt por une jam si mac hesapi e pres momentin hahah :wink: ,po valla na knaqe nejse mua jo se sjam shum ktu pari por metver8 i duheshte forumit nje antar sikur ti qe esht crazy dhe aktiv ne forum,megjithse nuk te njoh mire por mir mir ja ke nis veq vazhdo!!!

Jo bre Nuk esht e smut Murgesha tybistikfah haha po kjo fjala smut kishe coolerski haha demek kaloni fantazi hoho ama kjo ka dal nga moda tash u hy smuja en mode qy :twisted:

Ok Arberi te pershendes edhe kalo ma mir se une tung tung!!! :wink:


Qy qyyyyyyyyy, ama qekjo Maca, bash tymin po ta qitke, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :P

Ani kur po i lexoj do far 8-she, crazy etj etj, phaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :P :P :P

Pasha Nanen n'dhe e shtifsha, shume COL apo SMUT, qysh pi thojne kta te Katunit mat madh te Kosoves, medemek Prishtinasit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk te kam bo nervoz e, heheheh, prite ke grrithmen pastaj nga Maca :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:

Te gjitha te mirat Macaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P :P :P :P :P :P

zana_e_maleve
10-02-05, 12:49
pershendetje o arberi nga une
te uroj cdo te mire
humbe lol
pak pak sic po thua ti :wink:

spirl_girls
10-02-05, 16:31
Arberii a po ja qitke tymin majtas a djathtas

Arbėri
13-03-05, 14:07
Ku e lame e ku na mbeti
kokan fshi shume e muhabeti
i rafte PIKA ati qe e ka ba
taksirat i MADHE ate ka me e zane

Ooooo hacker o PISHPIRIK
ne ta shtime thiken n'fyte
i ke fshi, do shkrime, namin se ke ba
edhe me shume te tjera kem me ba

Nuk e arrite ASGJE me kete
dhe ta dishe: kem met KOPPPPPPPP

Arbėri
13-03-05, 14:15
pershendetje o arberi nga une
te uroj cdo te mire
humbe lol
pak pak sic po thua ti :wink:Pershendetje oj e nderuara Zana e maleve, ke edhe ti nga Arbėri :lol: :lol:

Hahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa
me ate: "ku mbete", po ma qone malline e asaj fjales "popullore": kur ishte dhenderri nusja sishte e kur erdhi nusja dhenderri seshte!

Me pune oj e nderuar!
Per DREQ e lexova ate thenien "pune pune nate e dite ................" e tash spo mund te ndalem se punuari :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mbetesh SHUME SHUME e pershendetur Zana e maleve :P :lol: :lol:

Arbėri
13-03-05, 14:17
Arberii a po ja qitke tymin majtas a djathtasMore majtas e djathtas po por DREJT jo se :cry: :wink: :lol:

Shume pershendetje edhe per Ju Spirl_girls :lol: :lol: :lol: :P

halla e madhe
13-03-05, 16:26
Arber_mezi erdhe deri te dera yte pasha hallen, bile edhe syzat mu mbushen avull,ku hyna phaaaaa allahi na rujt sa te nxetit ne oden tende,po shume e qika ishte ardh kesajde..phaaaa..hajt hallo zoti te dhasht kyvet :lol:

Arbėri
13-03-05, 17:07
Arber_mezi erdhe deri te dera yte pasha hallen, bile edhe syzat mu mbushen avull,ku hyna phaaaaa allahi na rujt sa te nxetit ne oden tende,po shume e qika ishte ardh kesajde..phaaaa..hajt hallo zoti te dhasht kyvet :lol:Ojjjjjj Halla e madhe, po kame sigurue te gjitha te mirat, edhe DRU per kete te ftohte, e normalishte se eshte nxehte, qyyyyyyy :wink: :lol:

Paj belivallha, mori Halla e nderuar, shyqyr qe sme njohin se kishin ike si minjte prej fotos time, qyyyyyyyy :wink: :wink: :P :lol:

Halla, heren tjeter, kur te vishe, kame deshire te paralajmerosh viziten se kame deshire te flakte te takoj aty, pasha Nanen n'dhe e shtifsha :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:

i keqi
18-04-05, 00:42
pershendetje halla e madhe erdha met pa pak se ti ishe kon te un po un sjam kon ne shpi jam kon ne livadh tu i ru delet po qyshe oj halla madhe qe po lun valle nper ket forum ashiqare ok halla te pershendes e besoj se je mir qdo tmira per ty ...
un jam sadri qobani me 35 dele

Arbėri
20-04-05, 11:41
pershendetje halla e madhe erdha met pa pak se ti ishe kon te un po un sjam kon ne shpi jam kon ne livadh tu i ru delet po qyshe oj halla madhe qe po lun valle nper ket forum ashiqare ok halla te pershendes e besoj se je mir qdo tmira per ty ...
un jam sadri qobani me 35 dele


Qy qyyyyy, a ne Oden time ke ardhe me pershendet Hallen a? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif

Oooo met zane edhe njihere, qe ma nguc Hallen, njeqind stupca ti jap e nji ta ngjehi, qyyyyyyyy :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Diana007
20-04-05, 11:47
pershendetje halla e madhe erdha met pa pak se ti ishe kon te un po un sjam kon ne shpi jam kon ne livadh tu i ru delet po qyshe oj halla madhe qe po lun valle nper ket forum ashiqare ok halla te pershendes e besoj se je mir qdo tmira per ty ...
un jam sadri qobani me 35 dele


Qy qyyyyy, a ne Oden time ke ardhe me pershendet Hallen a? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif

Oooo met zane edhe njihere, qe ma nguc Hallen, njeqind stupca ti jap e nji ta ngjehi, qyyyyyyyy :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif[/img] http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif [img]

mjellma
21-04-05, 16:03
tung tung AREBERI e mir se te gjeta si djal kogja moti kishe pas ardh thash hajt masi si ma i vjeter ne forum te pershendes edhe kalo sa me mir se bash mu ka pas bo merak me dit kush je eeee qe tash e morra vesh kush na koka ti djel per mashallah
kalo sa me mir

Arbėri
22-04-05, 17:04
tung tung AREBERI e mir se te gjeta si djal kogja moti kishe pas ardh thash hajt masi si ma i vjeter ne forum te pershendes edhe kalo sa me mir se bash mu ka pas bo merak me dit kush je eeee qe tash e morra vesh kush na koka ti djel per mashallah
kalo sa me mirHahahahaha, po moj poooo, per mashallah por mashkull breeeeee :x :o
Jemi bo si kallaballak e nuk po na ha hiq pazari, qyyyyy, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Te falemnderit per vizite, e cila me gezoi pa mase :P :lol: :lol: :lol:

Te pershendes e nderuar dhe te deshiroj te gjitha te mirat :P :P :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
26-04-05, 10:22
Arber dredhan qka spo hyn more ne forum me shpesh po si sh***a e pules spo shifesh mo hehehee hajgare pak te pershendes kudo qe je :wink:


Gjumashja

Arbėri
26-04-05, 12:56
Arber dredhan qka spo hyn more ne forum me shpesh po si sh***a e pules spo shifesh mo hehehee hajgare pak te pershendes kudo qe je :wink:


GjumashjaGjumashe, te falenderoj nga zemra per viziten qe ma paske bo dhe per pershendetje :P :lol: :lol: :lol:

Po qka te theme, per mungesen time, eshte PAK si veshtir breeeeee por po ta theme a :wink:
Po qka me hy, oj e nderuar, po ma qone mallin e asaj "kenges" shif me sy e j'jame per ty :!: :idea: :roll:
Krejt dynjaja u martuan, bile nga dy e me shume here, e nuk po kame zemer mo me i pa ata tu knaq e une tu vujte, qyyyyyy :wink: :cry: :cry: :x

Jame kah e lypi naj kysmet, hahahahaha, e ishalla nuk del naj TAKSIRAT, e si ta gjej kame me ardhe me shpesh :P :P :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, e nderuara Gjumashe, e edhe nje here te falenderoj qe te ka ra nder mend qe po ekzistoka nje njeri, nje Arbėr - i vetmuar :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat me ty, ishalla, ne gjume e pa gjume :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-04-05, 12:57
Arber dredhan qka spo hyn more ne forum me shpesh po si sh***a e pules spo shifesh mo hehehee hajgare pak te pershendes kudo qe je :wink:


GjumashjaGjumashe, te falenderoj nga zemra per viziten qe ma paske bo dhe per pershendetje :P :lol: :lol: :lol:

Po qka te theme, per mungesen time, eshte PAK si veshtir breeeeee por po ta theme a :wink:
Po qka me hy, oj e nderuar, po ma qone mallin e asaj "kenges" shif me sy e j'jame per ty :!: :idea: :roll:
Krejt dynjaja u martuan, bile nga dy e me shume here, e nuk po kame zemer mo me i pa ata tu knaq e une tu vujte, qyyyyyy :wink: :cry: :cry: :x

Jame kah e lypi naj kysmet, hahahahaha, e ishalla nuk del naj TAKSIRAT, e si ta gjej kame me ardhe me shpesh :P :P :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, e nderuara Gjumashe, e edhe nje here te falenderoj qe te ka ra nder mend qe po ekzistoka nje njeri, nje Arbėr - i vetmuar :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat me ty, ishalla, ne gjume e pa gjume :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-04-05, 12:58
Arber dredhan qka spo hyn more ne forum me shpesh po si sh***a e pules spo shifesh mo hehehee hajgare pak te pershendes kudo qe je :wink:


GjumashjaGjumashe, te falenderoj nga zemra per viziten qe ma paske bo dhe per pershendetje :P :lol: :lol: :lol:

Po qka te theme, per mungesen time, eshte PAK si veshtir breeeeee por po ta theme a :wink:
Po qka me hy, oj e nderuar, po ma qone mallin e asaj "kenges" shif me sy e j'jame per ty :!: :idea: :roll:
Krejt dynjaja u martuan, bile nga dy e me shume here, e nuk po kame zemer mo me i pa ata tu knaq e une tu vujte, qyyyyyy :wink: :cry: :cry: :x

Jame kah e lypi naj kysmet, hahahahaha, e ishalla nuk del naj TAKSIRAT, e si ta gjej kame me ardhe me shpesh :P :P :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, e nderuara Gjumashe, e edhe nje here te falenderoj qe te ka ra nder mend qe po ekzistoka nje njeri, nje Arbėr - i vetmuar :lol: :lol: :lol:
Te gjitha te mirat me ty, ishalla, para gjumi, ne gjume e pas gjumi :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 12:59
JO MORE NA KUJTOHESH TI DITE E NATE...HIQ MOS U MERZIT....EJA KUR TE DUASH...FORUMI PER NEVE TE GJITHEVE ESHTE :wink:

Arbėri
26-04-05, 13:11
JO MORE NA KUJTOHESH TI DITE E NATE...HIQ MOS U MERZIT....EJA KUR TE DUASH...FORUMI PER NEVE TE GJITHEVE ESHTE :wink:


Ahhhhh bre Reana, kete e di por dashta mos po me pregatitni naj surprize, pasi kam mungua me gjate, hahahahahahahahahaha

Si duket njerezit pa kravate nuk po i dashke ky forume, sidomos ata te CULLAKAFTIT si une :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, Reana, dhe te deshiroj te gjitha te mirat dhe, mos te harroj, te falemnderit per viziten qe ma bere :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 13:23
ANI VESHU DJALE PAK....
PAK ME FORMAL...SE NUK JE NE PLLAZHE, PO FD :wink:

PARTI, ENVER-JEMI GATI PER CDO HERE...MOS KE DERT, PERE KETE JANE SHOKET DHE SHOQET :wink:

Arbėri
26-04-05, 13:36
PARTI, ENVER-JEMI GATI PER CDO HERE... :wink:


Phaaaaaaaaaa, sa me paska marre malli ta degjoj kete refren, pa pa paaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vallha me shume, per vehten time a?, me pelqen ky "refreni" tjeter, i imi: " u qu tezja, u qu Halla, u qu krejt mahalla......." :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Te pershendes Reana, ku do qe ndodhesh :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 13:44
HAHAHA..
U QOFSHIN PER TE MIRE ISHALLA...VEQ MOS THUAJ JE I RETHEIT TE DUKAGJINIT, SE JA KENI ANEN JU ATJE....ME HALLA E ME MEHALLA, KREJT NE KEMBE....SHUME DEMONSTRATA PO BENI :wink:

Arbėri
26-04-05, 13:50
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jo moj e nderuar, nuk jame nga rrethi, bile as ne afersi te Dukagjinit, por Kosova eshte e vogel e edhe "veset" dhe traditat ne te shumten e rasteve jane te njejta :wink: :lol: :lol: :lol:

Ferizajas jame dhe Ferizajas do te vdes, mos ndodhte naj mrekulli e me vdek si Prishtinas, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 13:52
HEM...HAHAHAHA... :lol:
EHHH AGJENCIA PER ZBULIM APO KUNDERZBULIM???
HAHAHA....E MREKULLI QENKA PER TY PRISHTINA A???
ANI SE KE TE DREJTE :wink:

Arbėri
26-04-05, 14:08
HEM...HAHAHAHA... :lol:
EHHH AGJENCIA PER ZBULIM APO KUNDERZBULIM???
HAHAHA....E MREKULLI QENKA PER TY PRISHTINA A???
ANI SE KE TE DREJTE :wink:


Joo bre, qfar mrekullie allahile por pasi "mbetem" ne Kosove dhe nuk po kemi mundesi me dale ne shtete perendimore, ne prishtine eshte colorit i botes: te bardhe, te zi, te kuq, te kalter, te muqkaft, te majmunafte, sygemte, symedhenj etj etj. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha vetem per ate, pasi ne Kosove nuk kemi kopsht zoologjik, kur po merziten femija po i qojme ne Prishtine dhe po qetesohen, por biletat po na kushtojne shtrenjte e per ate thash me kalue ne Prishtine dhe me i kursye paret e biletave, hahahaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

Reana
26-04-05, 14:11
ANI DE!!!!
PSE SI KUJTON SE ESHTE NE SHTETET TJERA TE EUROPES, APO NE KONTINENTIN E E AMERIKES??????????E SA PER KOPSHT ZOOLOGJIK, KISH QENE MIRE ME E HAP NJE...JAM E SIGURT SE DALIN PLOT KANDIDATE :lol: :lol: :lol:

Arbėri
26-04-05, 14:24
ANI DE!!!!
PSE SI KUJTON SE ESHTE NE SHTETET TJERA TE EUROPES, APO NE KONTINENTIN E E AMERIKES??????????E SA PER KOPSHT ZOOLOGJIK, KISH QENE MIRE ME E HAP NJE...JAM E SIGURT SE DALIN PLOT KANDIDATE :lol: :lol: :lol:Jo jooooo, njejt eshte si ne Europe si ne Amerike e gjetiu por, heheheh, femijet tane, e besa edhe ne, nuk ishim mesue me i pa gjithe keto rasa e ftyra dhe ende po i "kullosim" syte ne keto mrekulli te natyres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eeeee sa par kopshtin zoo, heheheh, po frikesoj se do te mbetet me "shtaze" dykembeshe sepse, edhe nese bine shtaze Australiane etj. shume te kerkuara dhe interesante per ne, kur te vine dhe ti shofin dykembeshat te ardhur nga ato shtete, edhe ato kane me ik prej tyre, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dali!Keq
26-04-05, 14:36
Arberi Mire se Ju kam gjet I Nderuar..

hej Ju kam Zbolua se Kush je hahahahahahahah..

Ama Do e Mbaj ne Zemer..

Shum te Fala Dali Dreq... :D

Arbėri
27-04-05, 11:10
Arberi Mire se Ju kam gjet I Nderuar..

hej Ju kam Zbolua se Kush je hahahahahahahah..

Ama Do e Mbaj ne Zemer..

Shum te Fala Dali Dreq... :D


Mire se paske ardhe ne Oden time, i nderuari Djali!Keq :lol: :lol:

Po si mos me me zbulue kur paskeni ardhe ne oden time, qyyyyyyy, edhe nuk e ke pase veshtir hiq sepse nuk jame i padukshem dhe i pa pakshem :wink: :P :lol:
Ani de, nese me keni zbulua, as nuk je i pari e as i fundit, por mbaje fshehtesine sepse nuk do te ishte interesante me, heheheh :wink: :wink:

Te pershendes, i nderuar, me kete nick mjafte te "bajatshem", por me zemer te bardhe dhe bujare, dhe te deshiroj qaste te kendshme :P :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
07-05-05, 04:16
Arber_mire se erdhe ne FD,deshirojme te dijme dic nga ti :?: :wink:

halla e madh une e shikova ne kompjuter e POLICIS per ARBERIN kam vetem fjal te mira PROBLEME 0_ HAJNI 0_ THYRJE 0_SHARJE 0_I krej ne regull eshte ky haver

:lol: Arber te pershendes shum dhe halla e madh e informova pak per ty kalofsh bukur

Arbėri
17-05-05, 17:21
Arber_mire se erdhe ne FD,deshirojme te dijme dic nga ti :?: :wink:

halla e madh une e shikova ne kompjuter e POLICIS per ARBERIN kam vetem fjal te mira PROBLEME 0_ HAJNI 0_ THYRJE 0_SHARJE 0_I krej ne regull eshte ky haver

:lol: Arber te pershendes shum dhe halla e madh e informova pak per ty kalofsh bukurTe falemnderit shumeeeeeeee, Daja POLIC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

Besoj se edhe Halla, shume e nderuar, eshte e knaqur dhe, me ne fund, nuk do te hezitoj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c018.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif

Per ty, Daja POLIC, nje pershendetje te ngrohte http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Per Hallen e madhe, nje MPUQ, si tu e vjedhe http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

IceGirl
17-05-05, 20:55
Arberi te pershendes shume nga zemra kudo qe ndodheni i nderuar.

Ju deshiroj, uroje cdo te mire ne jeten tuaj.


Me respect
IceGirl

Arbėri
17-05-05, 22:02
Arberi te pershendes shume nga zemra kudo qe ndodheni i nderuar.

Ju deshiroj, uroje cdo te mire ne jeten tuaj.


Me respect
IceGirl


Rrespekti eshte i ndersjelle, shume e nderuara IceGirl :P :lol:

Tek TI, takova nja njeri, nje SHOK, nje njeri te pjekur dhe plote dashuri dhe njerezi :P :lol: :lol: :lol:

Mbetesh shume e pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar :lol: :lol: :lol:

Me t'mira ishalla, sepse tjeter nuk po di si me te uruar, oj e uruar :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
18-05-05, 12:59
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:

Dilingjia
18-05-05, 12:59
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:

Arbėri
18-05-05, 14:55
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

Arbėri
18-05-05, 14:55
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

IceGirl
18-05-05, 16:19
Rrespekti eshte i ndersjelle, shume e nderuara IceGirl :P :lol:

Tek TI, takova nja njeri, nje SHOK, nje njeri te pjekur dhe plote dashuri dhe njerezi :P :lol: :lol: :lol:

Mbetesh shume e pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar :lol: :lol: :lol:

Me t'mira ishalla, sepse tjeter nuk po di si me te uruar, oj e uruar :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ju faleminderit i nderuari dhe gjithmone i respektuari Arberi.
Ju faleminderit shume per fjalet e tua te embela dhe me plote simqeritet.

Kam nderin qe takova nje person sic jeni ju i nderuar.
Nje njeri qe kupton dhe dine se c'esht respekti, sinceriteti, dashuria ndaje shoqerise dhe cdo personi.

Fati lumturia qofte gjithmone me ju.

Te pershendese shume.

Kaloni sa me bukurr.

Me nderime
IceGirl

IceGirl
18-05-05, 16:19
Rrespekti eshte i ndersjelle, shume e nderuara IceGirl :P :lol:

Tek TI, takova nja njeri, nje SHOK, nje njeri te pjekur dhe plote dashuri dhe njerezi :P :lol: :lol: :lol:

Mbetesh shume e pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar :lol: :lol: :lol:

Me t'mira ishalla, sepse tjeter nuk po di si me te uruar, oj e uruar :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ju faleminderit i nderuari dhe gjithmone i respektuari Arberi.
Ju faleminderit shume per fjalet e tua te embela dhe me plote simqeritet.

Kam nderin qe takova nje person sic jeni ju i nderuar.
Nje njeri qe kupton dhe dine se c'esht respekti, sinceriteti, dashuria ndaje shoqerise dhe cdo personi.

Fati lumturia qofte gjithmone me ju.

Te pershendese shume.

Kaloni sa me bukurr.

Me nderime
IceGirl

Dilingjia
19-05-05, 08:41
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

qy sherrin?! a e ke ni ate kengen MOS U BAN KISHE SPO TA KANA? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ishalla ta kana deeee :lol:

Dilingjia
19-05-05, 08:41
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

qy sherrin?! a e ke ni ate kengen MOS U BAN KISHE SPO TA KANA? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ishalla ta kana deeee :lol:

Arbėri
20-05-05, 11:13
Rrespekti eshte i ndersjelle, shume e nderuara IceGirl :P :lol:

Tek TI, takova nja njeri, nje SHOK, nje njeri te pjekur dhe plote dashuri dhe njerezi :P :lol: :lol: :lol:

Mbetesh shume e pershendetur, e nderuar dhe e rrespektuar :lol: :lol: :lol:

Me t'mira ishalla, sepse tjeter nuk po di si me te uruar, oj e uruar :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ju faleminderit i nderuari dhe gjithmone i respektuari Arberi.
Ju faleminderit shume per fjalet e tua te embela dhe me plote simqeritet.

Kam nderin qe takova nje person sic jeni ju i nderuar.
Nje njeri qe kupton dhe dine se c'esht respekti, sinceriteti, dashuria ndaje shoqerise dhe cdo personi.

Fati lumturia qofte gjithmone me ju.

Te pershendese shume.

Kaloni sa me bukurr.

Me nderime
IceGirl
IceGirl, oj e nderuar, oj zonje e rende!

Qka kame faj une kur fatin e kame te tille, te takoj njerez te mire :lol: Njerez me plotekuptimin e fjales: te fjales dhe te beses :lol:
E tille je edhe ti, per qka pata nderin, ndersa ate takime do ta ruaj ne thellesine e zemres sime, me shume gjelozi! :P :P

Zoti qofte ME TY dhe me ata qe i do dhe te duan :P :lol: :lol:

Arbėri
20-05-05, 11:17
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

qy sherrin?! a e ke ni ate kengen MOS U BAN KISHE SPO TA KANA? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ishalla ta kana deeee :lol:Heheheh, eeeeee more Dilingji, nuk eshte puna se a e kam ni apo nuk e kame ni ate kenge, puna eshte se jame mesua me i perdore frejte, vend e pa vend, hahahahahahahahahaha

Sa [i perket asaj: "ishalla ta kana deeee", kujt s'ja kana po i vdekeke Nana :wink: :lol: :lol:

E imja ka vdek motiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: e tash edhe me ma kajte Nana nuk me kthehet e me mire po rri urte :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje "provokatore" dhe shko kah duhet e hiqu prej gjinise se shemtuar, medemek mashkujve, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-07-05, 16:51
O Arbėri ku po humb more kshtu,si faksi tyne her.

Po ta le nje pershendetje ne ket oden tende.
Gjith te mirat.

Genta

halla e madhe
13-07-05, 18:59
Arberi ka shku ne pushime...si duket ne Avganistan... :lol: :lol:

Pershendetje kudo qe je :lol:

Arbėri
15-07-05, 18:54
O Arbėri ku po humb more kshtu,si faksi tyne her.

Po ta le nje pershendetje ne ket oden tende.
Gjith te mirat.

Genta


Pershendetje shume e rrespektuara Gentiana :lol:
Une gjalle jame, bile bile i forte kah filqite, hahahahahahaha, por pata nevoj PAK per pushime e tash po pushoj nga pushimi :P :P :P :P
Bjerem ne fije nese mundesh, hahahahahahahahahhaha

Edhe une, Arbėri, te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :P :lol: :lol: :lol:

Arbėri
15-07-05, 18:57
Arberi ka shku ne pushime...si duket ne Avganistan... :lol: :lol:

Pershendetje kudo qe je :lol:Pershendetje nga Avganistani, shume e nderuara Halla :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Po ku me "dergove" bash ne Avganistan se :x :x A bash aq shume tu kam bo tullusum a! :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Eeeeeeeee vallha edhe une kam me te pershendet, ku do qe gjendesh, me deshiren me te sinqerte qe te kalosh sa me mire :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neta
25-07-05, 21:38
Arber,
pershnetje bre njeri,u knaqe edhe ti! Vakt sa t'duesh :lol:Dilingjiiiiiiiiiiiiiiii, a edhe ti erdhe ne Oden time a? Phaaaaaaaaaa sherrin pasna me ta pa valla, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha u knaqa more Dilingji, edhe vakt me bollek e besa edhe shoqeri po, bereqat versen :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

qy sherrin?! a e ke ni ate kengen MOS U BAN KISHE SPO TA KANA? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ishalla ta kana deeee :lol:Heheheh, eeeeee more Dilingji, nuk eshte puna se a e kam ni apo nuk e kame ni ate kenge, puna eshte se jame mesua me i perdore frejte, vend e pa vend, hahahahahahahahahaha

Sa [i perket asaj: "ishalla ta kana deeee", kujt s'ja kana po i vdekeke Nana :wink: :lol: :lol:

E imja ka vdek motiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: e tash edhe me ma kajte Nana nuk me kthehet e me mire po rri urte :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pershendetje "provokatore" dhe shko kah duhet e hiqu prej gjinise se shemtuar, medemek mashkujve, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hej bre njerz kush kujt don me ja pa ?!....sherin e hajrin allahile a po me kallxoni?!

Arbėri
10-08-05, 22:18
hej bre njerz kush kujt don me ja pa ?!.... allahile a po me kallxoni?!Oooooooooo met tregue drejt, pa rrena e nderskameca, une po due me jau pa, disa disave, qyyyyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

A je e knaqur me pergjegjje allahile :P :P :P :lol:

halla e madhe
11-08-05, 18:10
Arber_Ke nji selam prej halles kudo qe je :lol: :lol: :lol:

Arbėri
11-08-05, 19:58
Arber_Ke nji selam prej halles kudo qe je :lol: :lol: :lol:Selamin e pranova, me kenaqesine me te madhe, edhe pse PAK me ke hidherua, hahahahahahahaha :wink:

Selam alejkum, e nderuara dhe e rrespektuara Halla jone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-08-05, 20:46
hej bre njerz kush kujt don me ja pa ?!.... allahile a po me kallxoni?!Oooooooooo met tregue drejt, pa rrena e nderskameca, une po due me jau pa, disa disave, qyyyyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

A je e knaqur me pergjegjje allahile :P :P :P :lol:

Jo hiq.

Duhesh me qenė i sigurtė se ata qė po don m i pa, kanė dėshirė tė tė shohin.

Arbėri
12-08-05, 13:47
hej bre njerz kush kujt don me ja pa ?!.... allahile a po me kallxoni?!Oooooooooo met tregue drejt, pa rrena e nderskameca, une po due me jau pa, disa disave, qyyyyyyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

A je e knaqur me pergjegjje allahile :P :P :P :lol:

Jo hiq.

Duhesh me qenė i sigurtė se ata qė po don m i pa, kanė dėshirė tė tė shohin.


Jaaaaaaaaaa, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, sen nuk te kuptova moj Murgesha :x :P

Ndoshta e kame antenen e kthyeme dallash, hahahahahahahahahahaha

Urata
12-08-05, 18:10
http://wtv-zone.com/rhudas/SETS4/Angel_Welcome.jpg

Arbėri
12-08-05, 21:40
http://wtv-zone.com/rhudas/SETS4/Angel_Welcome.jpgUhhhhhhhhhhh i lume Arbėri kush i paska qene ne vizite, phaaaaaaaaaaaaa damlla me rafte si nuk paskam qellua aty :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

E pse moj nuk ma le nje porosi, a shurdhememece je bo qe nuk ke fole, bile meme sha PAK a, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ooooooo hajde prap se nuk kame me dal prej ode nje muaj dite, deri sa te takoj tye, qyyyyyyyyyyy :lol: :lol:
Ti bile e din qfa dreqi jame :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
12-08-05, 22:13
Pranoo edhe pershendetjet e mia nga zemra i nderuari
dhe gjithmone i respektuari Arberi.

Te uroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt te madhe per ju,

doGzona

laliloli
12-08-05, 22:22
kush eshte ARBERI?
[ Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt Lali

Arbėri
13-08-05, 22:58
Pranoo edhe pershendetjet e mia nga zemra i nderuari
dhe gjithmone i respektuari Arberi.

Te uroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt te madhe per ju,

doGzonaPershendetjet i pranova, me kenaqesine me te madhe, shume e nderuara DoGzona he u gezofsh per jete e mot :lol: :lol: :lol:

Lumturia gezimi dhe te mirat qofshin edhe me ty oj e gezuar :lol:

Rrespekti eshte i ndersjelle, DoGzona e nderuar :lol:

Kudo qe gjendesh jeni e pershendetur nga Arbėri qe, me gjelozi ruan kujtimet per ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
13-08-05, 23:04
kush eshte ARBERI?
[ Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt LaliHahahahahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahhh bre Lali, Laliloli, kush eshte Arbėri, nje DREQ i rafte ne file :o
Nje e di se tash i kam bo 25 vjet e gjyse e per te tjerat nuk jame kah i bie ne fije, o i nderuar! Mu kan perzie gjyshet si nje nuse te nje kusheririt time, ku i mungonte nje gjyshe, edhe pse i kishte numerue disa here sepse kishte harrue se dy motra jane te martuara ne te njejten shtepi dhe nuk daleshin sa nuse sa gjyshe, hahahahahahahahahaha

Shendeti, gezimi, lumturia qofshin edhe me ju, i nderuari Laliloli dhe me te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol:

Argetim te kendshem, ne kete shoqeri te mrekullueshme, te deshiroj o i nderuar :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
14-08-05, 14:38
Pershendetje te perzemerta per te nderuarin ARBER :lol:

laliloli
15-08-05, 20:50
kush eshte ARBERI?
[ Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt LaliHahahahahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahhh bre Lali, Laliloli, kush eshte Arbėri, nje DREQ i rafte ne file :o
Nje e di se tash i kam bo 25 vjet e gjyse e per te tjerat nuk jame kah i bie ne fije, o i nderuar! Mu kan perzie gjyshet si nje nuse te nje kusheririt time, ku i mungonte nje gjyshe, edhe pse i kishte numerue disa here sepse kishte harrue se dy motra jane te martuara ne te njejten shtepi dhe nuk daleshin sa nuse sa gjyshe, hahahahahahahahahaha

Shendeti, gezimi, lumturia qofshin edhe me ju, i nderuari Laliloli dhe me te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol:

Argetim te kendshem, ne kete shoqeri te mrekullueshme, te deshiroj o i nderuar :lol: :lol: :lol:

Te pershendes i nderuar ,me te vertet jo dreqi po dreqi i dreqit nuk po te raka ne fije me ato gjyshe e nuse :lol: :lol: :lol: :lol:
Athua ke me shume gjyshe apo nuse ,vetem kete deshta ta dij ,ne kete prezentimin tend hahahahahahahahahahah

Te uroj qe te zgjidhni problemin e gjysheve :lol: :lol:
me rrespekt Lali

Murgesha
15-08-05, 20:56
kush eshte ARBERI?
Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt Lali

O Laliloli ja unė po tė tregoj se kush ėshtė Arbėri.

Arbėri ėshtė djalė i ri, tė cilit ende buza i qet tomėl.
E njoh ka njė tri vite, ku gjatė kėsaj kohe tėrė kohėn kemi planifikuar darka e dreka, dhe pritje madhėshtore pėr njėri tjetrin po e ka pa edhe Zoti se krejt kėto plane janė tė pa vlera, sepse ai i ri e unė plakė dhe kurrė gjatė kėsaj kohe smundėm tė shifemi e as takohemi.

Mos mė vet ma shumė se me njohtė e njoh e pėr me e pa se kam pa ende, qė me ta pėrshkru si duket.
Po nė bazė tė vetlavdrimeve kuptohet se djali, ėshtė njė djalė i ri po se po, por edhe i ėmbėl e sharmant.

Shpresoj se tani je i kėnaqur Laliloli me pėrshkrimin qė i bėra Arbėrit.

Ps. Pėr mos me tė mbet hatėri Arbėr po ta lo njė pėrshėndetje, si ryshfet.
Tung kalofshit si ėshtė mė sė miri ju dy e ishalla nuk takoheni edhe ju dy para se me u taku unė me Arbėrin. :lol:

laliloli
15-08-05, 22:35
kush eshte ARBERI?
Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt Lali

O Laliloli ja unė po tė tregoj se kush ėshtė Arbėri.Arbėri ėshtė djalė i ri, tė cilit ende buza i qet tomėl.
E njoh ka njė tri vite, ku gjatė kėsaj kohe tėrė kohėn kemi planifikuar darka e dreka, dhe pritje madhėshtore pėr njėri tjetrin po e ka pa edhe Zoti se krejt kėto plane janė tė pa vlera, sepse ai i ri e unė plakė dhe kurrė gjatė kėsaj kohe smundėm tė shifemi e as takohemi.

Mos mė vet ma shumė se me njohtė e njoh e pėr me e pa se kam pa ende, qė me ta pėrshkru si duket.
Po nė bazė tė vetlavdrimeve kuptohet se djali, ėshtė njė djalė i ri po se po, por edhe i ėmbėl e sharmant.

Shpresoj se tani je i kėnaqur Laliloli me pėrshkrimin qė i bėra Arbėrit.

Ps. Pėr mos me tė mbet hatėri Arbėr po ta lo njė pėrshėndetje, si ryshfet.
Tung kalofshit si ėshtė mė sė miri ju dy e ishalla nuk takoheni edhe ju dy para se me u taku unė me Arbėrin. :lol:

Te pershendes Murgesha ,te falenderoj per ndihmen qe me dhe ta njoh kete far djali,se qe besa po deshka me u interesu e me ja gjet ndonje nuse (nese nuk eshte i martuar),bile me deshire nje teze timen ia kisha qite,ketij sharmanti.
Dem qe te pakten nuk e ke ngrene nje darke ,ter ato ftesa e planifikime

Hajt edhe une si Murgesha po ja le nje pershendetje por pa ryshfet :lol: :lol: :lol:

Arbėri
15-08-05, 23:06
Pershendetje te perzemerta per te nderuarin ARBER :lol:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Arbėri
15-08-05, 23:07
Pershendetje te perzemerta per te nderuarin ARBER :lol:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

No coment http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c026.gif

Arbėri
15-08-05, 23:12
Te pershendes i nderuar ,me te vertet jo dreqi po dreqi i dreqit nuk po te raka ne fije me ato gjyshe e nuse :lol: :lol: :lol: :lol:
Athua ke me shume gjyshe apo nuse ,vetem kete deshta ta dij ,ne kete prezentimin tend hahahahahahahahahahah

Te uroj qe te zgjidhni problemin e gjysheve :lol: :lol:
me rrespekt LaliE shef o i nderuari Laliloli qe nuk e kame lehte :wink: :lol: :lol: :lol:

Tash, besoj, se do te me kuptosh ne qfar "zavalli" jetesor jame, as ne qiell e as ne toke, hahahahahahahahahahaha

Ku do qe gjendesh, ke pershendetje te ngrohta nga Arbėri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Arbėri
15-08-05, 23:19
kush eshte ARBERI?
Shko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5


Me te vertet me intereson te dije kush eshte Arberi??????Mbi 1500 muhabete paska bere dhe asnje fjale me te nuk e kam nderruar :lol: :lol: :lol:

Te uroj argetim te mire ketu ,e para se gjithash shendet gezim ,lumturi dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete

me rrespekt Lali

O Laliloli ja unė po tė tregoj se kush ėshtė Arbėri.

Arbėri ėshtė djalė i ri, tė cilit ende buza i qet tomėl.
E njoh ka njė tri vite, ku gjatė kėsaj kohe tėrė kohėn kemi planifikuar darka e dreka, dhe pritje madhėshtore pėr njėri tjetrin po e ka pa edhe Zoti se krejt kėto plane janė tė pa vlera, sepse ai i ri e unė plakė dhe kurrė gjatė kėsaj kohe smundėm tė shifemi e as takohemi.

Mos mė vet ma shumė se me njohtė e njoh e pėr me e pa se kam pa ende, qė me ta pėrshkru si duket.
Po nė bazė tė vetlavdrimeve kuptohet se djali, ėshtė njė djalė i ri po se po, por edhe i ėmbėl e sharmant.

Shpresoj se tani je i kėnaqur Laliloli me pėrshkrimin qė i bėra Arbėrit.

Ps. Pėr mos me tė mbet hatėri Arbėr po ta lo njė pėrshėndetje, si ryshfet.
Tung kalofshit si ėshtė mė sė miri ju dy e ishalla nuk takoheni edhe ju dy para se me u taku unė me Arbėrin. :lol:Heheheh, ewwwwwww po "poshte" me ke qite, phaaaaaaaaaaaaaa, mi humbe edhe ato raste te paketa, kur te lexojne njerezit se hala buzet me qesin qumesht, pa pa paaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

E joooooooooo valla, tybe treqin tybe ncukkkkkkkkk, qumeshti u hjek ma, bile e kan provue edhe do por ncukkkkkkkkk :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaaaaaaaaaaa, jam bo djal e gjyse, per martese TAMAN http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif
Pasha nanen n'dhe e shtifsha, ra ryshfeti e i bona 100 kille gati, qyyyyyyyyy :x :o Poshte ryshfeti http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF

doGzona
15-08-05, 23:25
Jo valla tybe treqin tybe, hajt ti se e njohe une Arberin. :lol:

Tomlin e ka lone moti , tash veq me longje :lol:
Per martese tash na u ka ba djali, qar tomli. :lol: :wink:

laliloli
15-08-05, 23:35
Jo valla tybe treqin tybe, hajt ti se e njohe une Arberin. :lol:

Tomlin e ka lone moti , tash veq me longje :lol:
Per martese tash na u ka ba djali, qar tomli. :lol: :wink:

Mbasi po e njeh Arberin Dogzona ,qfare nuse more ketij i pershtatet,se ia kam sose me e kurtalis :lol: :lol: :lol:

Arbėri
15-08-05, 23:41
Jo valla tybe treqin tybe, hajt ti se e njohe une Arberin. :lol:

Tomlin e ka lone moti , tash veq me longje :lol:
Per martese tash na u ka ba djali, qar tomli. :lol: :wink:Oooooooooooo t'lumte goja oj DoGzona, he u gezofsh jarabi allah, ati i kofshim fale, qyyyyyyy, po qe paske thane te verteten se, heheheh, disa disa tu dasht mem livdue veq cucllen qe nuk ma kan shti ne goje, medemek po me bojne teper te ri e po mi humbin shansat, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nganjehere edhe langje te forta bile pi, hahahahahahahaha, asi me biber mbrenda a nje dreq e di me qka, vetem e di se po djegshin, bile ne fillime e pastaj po mesojke fyti, hahahahahahahaha

Jaaaaaaaaaaaaaa nuk e kame lehte HIQQQQQQQQQQQ, mbarova breeeeeeeee :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
15-08-05, 23:43
Jo valla tybe treqin tybe, hajt ti se e njohe une Arberin. :lol:

Tomlin e ka lone moti , tash veq me longje :lol:
Per martese tash na u ka ba djali, qar tomli. :lol: :wink:

Mbasi po e njeh Arberin Dogzona ,qfare nuse more ketij i pershtatet,se ia kam sose me e kurtalis :lol: :lol: :lol:Oooooooooo veq le t'ashte e bukur breeeeeeeeeee se edhe buken ja qoj nen jorgan, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ew ewwwwwwwww, kurre nuk i dihet nafakes :lol: :lol: :lol: :lol:

Krejt po m'doket se era nuse po vjen, opaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-08-05, 10:36
Oooooooooo veq le t'ashte e bukur breeeeeeeeeee se edhe buken ja qoj nen jorgan, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ew ewwwwwwwww, kurre nuk i dihet nafakes :lol: :lol: :lol: :lol:

Krejt po m'doket se era nuse po vjen, opaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Thuj tani qė lavdėratat e mia pėr ty, nuk patėn efekt.

Qe tani Laliloli ja ka nis me ec pėr ty, dhe si duket sė shpejti po tė del edhe ty nafaka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
16-08-05, 17:59
Arber...Arber.....ihaaaaaaaaaaa..po ti nuse po lyp a?
rri more urte se po e han far stupci :lol: :lol:

Arbėri
17-08-05, 22:33
Oooooooooo veq le t'ashte e bukur breeeeeeeeeee se edhe buken ja qoj nen jorgan, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ew ewwwwwwwww, kurre nuk i dihet nafakes :lol: :lol: :lol: :lol:

Krejt po m'doket se era nuse po vjen, opaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Thuj tani qė lavdėratat e mia pėr ty, nuk patėn efekt.

Qe tani Laliloli ja ka nis me ec pėr ty, dhe si duket sė shpejti po tė del edhe ty nafaka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Heheheh, po moj po, si nuk kan pase efekt, bile edhe numrin e celularit, qe e kam pas lene ne forume, e kam nderrua, nga cingerrimat e shumta, medemek ofertat e shumta, hahahahahahahahaha

Vetem edhe Laliloli ka pas mbet "eksik", hahahahahahahahaha, se nga te tjeret jam myte tuj pa hajr, hahahahahahaha

Te pershendes dhe te deshiroj argetim te kendshem, e nderuara Murgesha :lol: :lol: :lol:

doGzona
17-08-05, 22:38
O Arberi a don ta gjej une nje nuse? :lol:

Arbėri
17-08-05, 22:38
Qy qyyyyyyy, stupc aaaaaaaaaaaa? Jooo bre se nuk kerkova stupc, qyyyyyy :x

Po nuk pe di, bre Halla e nderuar, ja une nuk u shpreha si duhet ja ti nuk me paske kuptue: nuk kerkova nuse te shtire, asi qe rref me stupc por kerkova naj nuse te bute, medemek une me rraf me stupc, hahahahahahahahahahahaha

Ojjjjjjjjjj Halla po ti, pasi po rraf gjoks se me do, medemek me rrespekton, duhet me t'ardhe mire qe u bona per nuse bre, medemek qe u rrita, e ti qysh pe shof po gjelozon, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nje mbremje te kendshme Halla por pa probleme, hahahahahahahahahaha, se qka jeni ju Hallat, vetem une qe e di, hahahahahahahaha
A ta bona mire a? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
18-08-05, 21:13
E bukur si flutur qy ,une per shokin tim nuk mendoj keq more ,ai si mos ta bej mall per vete une as ty nuk ta qes qy.
Kysmet do te vijme kete te diele nja dhjet mesit e do ta bime fjalen(doren),e ti pergatitu mire .Do te vijme une ,Murgesha ,Dogzona ,Luana,Dreni,Honesty ,besa Halla e madhe e para do te jet.

Tung se shihemi ne myzhde,pergatiti bakshishet :lol: :lol: :lol:

Arbėri
19-08-05, 23:53
Hej hejjjjjjjjjj, pa ndalu pak ore burre :evil: :evil:
Po si po mendon: po vime nja dhjet vet, pa dite une se qfar dore, medemek kush eshte ne pyetje :evil:
Jaaaaaaa qeshtu s'ben hiqqqqqqqqqq, se masandej me duhet me kthye doren e me vjen rend nga gjithe ata te nderuar e nuk me mbetet tjeter pos te pranoj e martesa pa dashuri nuk vlene :evil:

Mas pari me trego cila eshte ajo taksiratlike, ops nafaklike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eeeeeeee sa i perket asaj se nuk e ban mall per mue nese ty nuk te duket, kjo po me pelqen, bile pa e provue mos ma bir hiq, qyyyyyyy, nuk jemi ne shekullin e 15 por ne shekullin e 21, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
20-08-05, 00:53
Hej hejjjjjjjjjj, pa ndalu pak ore burre :evil: :evil:
Po si po mendon: po vime nja dhjet vet, pa dite une se qfar dore, medemek kush eshte ne pyetje :evil:
Jaaaaaaa qeshtu s'ben hiqqqqqqqqqq, se masandej me duhet me kthye doren e me vjen rend nga gjithe ata te nderuar e nuk me mbetet tjeter pos te pranoj e martesa pa dashuri nuk vlene :evil:

Mas pari me trego cila eshte ajo taksiratlike, ops nafaklike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eeeeeeee sa i perket asaj se nuk e ban mall per mue nese ty nuk te duket, kjo po me pelqen, bile pa e provue mos ma bir hiq, qyyyyyyy, nuk jemi ne shekullin e 15 por ne shekullin e 21, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Estakfurulla ,nuk te bie kush ne fie ,njeher kerkon nuse e tani qet kajde ,ai edhe ti. :lol: :lol:
Allahile a me tregon dikush kush eshte ky Arberi se nuk po i bie ne fije .
Qy po mallin pa provu kush nuk po e blen more :lol: :lol: :lol:

Arbėri
23-08-05, 22:19
O Arberi a don ta gjej une nje nuse? :lol:http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif Ne TY kame besime te plote http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Vetem me kushte qe te di te gatuaj Flija dhe Pite http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Dilingjia
21-10-05, 04:47
kurr mos i beso granimit se mashtrohesh :lol: :wink:

Arbėri
18-11-05, 13:33
kurr mos i beso granimit se mashtrohesh :lol: :wink:


Ewwww bre Dilingji, zanin ta kame ni, me te njofte hiq edhe pse profesionin e ke boll te flliqte, phaaaaaaaaaaa e kame qendis bash mire a :wink: :lol: :lol:

Mas pari, po ti qoj do selame, ku do qe gjendesh, e se dyti dashta me ta kthye pergjigjen, medemek ne ate "keshillen" tende"

More Dilingji, nese nuk u besoj granimit a dilingjive me u besue me shume a, qyyyyyyyyy, q'kas po nika njeri :lol: :lol:
E sa per mashtrime, heren e pare e kam pase PAK veshtire, memzi i perballova stresit te mashtrimit te granimit, se tash jam bo i njejt, heheheh :P :P

doGzona
25-12-05, 18:40
Arberi i nderuar,

Pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta.

Fati lumturia dhe cdo e mire ju shoqerofte gjithmone.

Ju uroje nje jete te qete dhe pa brenga ty dhe mbare familjes suaj kudo.

Sinqerishte
doGzona