PDA

View Full Version : kush e fiton SERIN A


ARVANITI
14-01-05, 11:52
mendoj se Milani

Cool_Boy
19-01-05, 16:53
:arrow: :arrow: :arrow: JUVENTUSI :wink: :wink: :wink:

g
16-04-05, 20:42
spo po di qa me than po ma i forti esht Milani

manager_ass
24-04-05, 12:00
Po megjithese eshte teper veshtire te konstatohet per arsye se te dyjat e ndajne vendin epare.... Por shpresoj dhe besoj se Juventusi do te shpallet kampion per te 28-en here.

FORZA JUVE