PDA

View Full Version : Une jame...........


Giovanni
14-01-05, 14:55
Ne forum quhem GIOVANNI por nuk jam Giovanni, jam lindur ne Kosove e rritur ne Evrope.
Jam 23 vjeqar, 182 cm, 75 kg.
Jam student studioj ne dy fakulltete por nuk jam ende i diplomuar.

DEA
14-01-05, 15:10
Giovani, eshte afer 1 vjetori i antarsimit tuaj, megjithate ju deshiroj argetim te mire ne mesin tone ,shkrimet e juaja jane mjaft terheqese hera e pare dhe e mbrame qe kam derdhur lot ne forum "Identiteti im"
mire se erdhe :wink:

Giovanni
14-01-05, 15:13
Tung DEA

Faliminderit per mesazhin tuaj, theksoj edhe Forumi eshte ajo gje qe me argeton shume.

Tung :wink:

Barbaroza
14-01-05, 15:28
Ne forum quhem GIOVANNI por nuk jam Giovanni, jam lindur ne Kosove e rritur ne Evrope.
Jam 23 vjeqar, 182 cm, 75 kg.
Jam student studioj ne dy fakulltete por nuk jam ende i diplomuar.

Giovani,pershendetje!Edhe pse nuk je aktiv,shkrimet e tua jane terheqese per tu lexuar!

Gentiana
14-01-05, 17:08
giovanni (shpresoj qe nuk e gabova emrin :roll: ) te pershendes dhe te uroj ēdo te mire. Shpresoj te jesh me aktiv,sepse siq than edhe te tjeret,esht kenaqesi me i lexuar shkrimet tua.
Me nderime
Genta

Arbėri
14-01-05, 17:25
Pershendetje Giovanni, edhe pse me veshtiresi i pershendes meshkujte :wink: por, pasi qenkeni student ne dy fakultete, e meriton kete pershendetje, edhe pse nau paska be edhe nje konkurrent :oops: :cry: :x :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
14-01-05, 18:52
Giovanni_pershendetje nga halla,shume suksese ne jete dhe caste te mira ne FD :!:

ShEjToNkA
15-01-05, 02:00
giovanni , tė pėrshėndes dhe tė dėshiro tė ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri.
Ku do qė je ,gjithė tė mirat!

Giovanni
17-01-05, 14:38
Tung nga Giovanni !

Ju falenderoj per shkrimet e juaja.

turisti
18-01-05, 01:07
- giovanni - i nderuar,

Mire se erdhe ne DARDANI.de - keshtjelle me te madhe te Mbretave.


Te pershendes,

TURISTI.

Giovanni
04-02-07, 19:39
Kur kam bre prezentimin time isha 23 vjeqare por tani jam 25 :smile: dhe tani edhe i diplomuar dhe shume i lumture ne jete.
Tani jame edhe moderator ne Dardania.de gje qe me bene te lumtur shume.
Dhe thjeshte jetoj jeten ashtu si duhet te jetohet dhe me dinjitet siq kam edhe edukimin familjare.

instruktori
06-05-07, 21:00
Kur kam bre prezentimin time isha 23 vjeqare por tani jam 25 :smile: dhe tani edhe i diplomuar dhe shume i lumture ne jete.
Tani jame edhe moderator ne Dardania.de gje qe me bene te lumtur shume.
Dhe thjeshte jetoj jeten ashtu si duhet te jetohet dhe me dinjitet siq kam edhe edukimin familjare.


Pershendetje giovanni.
Me knaqesin ma te madhe ju pershendes dhe ju
deshiroj shume te mira ne jete.
Respekt per ju dhe pershendetje

Instruktori

Romeo
11-07-07, 13:49
Nje pershendetje per ju Giovanni,

Ju deshiroj nje jet te lumtur dhe suksese ne te ardhmen..

Me respekt

Romeo

ninnela
13-07-07, 19:27
Kur kam bre prezentimin time isha 23 vjeqare por tani jam 25 :smile: dhe tani edhe i diplomuar dhe shume i lumture ne jete.
Tani jame edhe moderator ne Dardania.de gje qe me bene te lumtur shume.
Dhe thjeshte jetoj jeten ashtu si duhet te jetohet dhe me dinjitet siq kam edhe edukimin familjare.


Duke te pershendetur nga zemra te uroj te gjitha kto poste qe paske arrit kohet e fundit dhe suksese te metutjeshme


Shendeti,fati dhe lumturia te percjellshin ne cdo sfer te jetesKalofsh si ta do zemra yte


Respekt Ninnela

Giovanni
30-09-08, 21:27
Duke te pershendetur nga zemra te uroj te gjitha kto poste qe paske arrit kohet e fundit dhe suksese te metutjeshme


Shendeti,fati dhe lumturia te percjellshin ne cdo sfer te jetesKalofsh si ta do zemra yte


Respekt Ninnela


Flm per pershndetjen e ngroht qe me bere edhe nune te deshiroj vetm gjera t mire ne jeten tede ... Giovanni.

vjeshta
30-09-08, 21:38
Flm per pershndetjen e ngroht qe me bere edhe nune te deshiroj vetm gjera t mire ne jeten tede ... Giovanni.

Pershendetje Giovani , ka po gjindesh me motren ?

Giovanni
01-10-08, 19:22
Pershendetje Giovani , ka po gjindesh me motren ?


Pershendetje edhe per ty... edhe pak jem ne planiin toke......

Adina-R.Ks
01-10-08, 19:58
jame une, prap une sepse ndryshe nuk mund te jem.

Giovanni
02-10-08, 18:55
jame une, prap une sepse ndryshe nuk mund te jem.

Ani mir se je .....:biggrin: