PDA

View Full Version : Diana007


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

DEA
17-01-05, 16:34
Me rastin e mberritjes ne mbreteri, dhe menjeher ne vendin afer meje te deshiroj e para mireseardhje, ne mbreterin me shume mbreter e mbreteresha, :wink:

Diana007
17-01-05, 16:44
Me rastin e mberritjes ne mbreteri, dhe menjeher ne vendin afer meje te deshiroj e para mireseardhje, ne mbreterin me shume mbreter e mbreteresha, :wink:


O mir s e ju gjeta o Mbretresha Dea, ua sa mir qenka ketu hehhehe po pse moj nuk me tregojshe me here s e esht shum mir hehhehe, faleminderit shum qe me urove e para :wink: :wink:

T pershedes dhe t puth fort Diana :wink:

turisti
17-01-05, 17:17
DIANA_BOND :P :P :P :P [b]Urime 1000 :P :P :P :P postime dhe mireseardhjen ne pallatin Mbreteror.Nje Mbretereshe me teper - muhabeti me i mire,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah.[b]

Te deshiroj shendet,diskutimet e mira,postimet ne nje numer shume te madh dhe relaksimin ne mesin e Mbretave (agentave tjere)

Me respekt,

TURISTI.

Barbaroza
17-01-05, 17:21
Diana-Bond :) ,mire se na erdhe ne Mbreterine tone.Vertete e ke arritur me merite kete gje qe te jesh ne mesin e Mbreterve dhe Mbretereshave me te mira qe ka njohur historia e Dardanise ndonjehere.
Shume urime dhe pergezime, me deshiren qe postimet tua te jene sikur lumi qe nuk ndalet kurre,te dergon Barbaroza! :)

Murgesha
17-01-05, 19:02
Diana mirė se na erdhe nė mbretėrinė tonė.
Tė uroj mbretėrim tė kėndshėm dhe shumė postime tjera.

Diana007
18-01-05, 09:23
DIANA_BOND :P :P :P :P [b]Urime 1000 :P :P :P :P postime dhe mireseardhjen ne pallatin Mbreteror.Nje Mbretereshe me teper - muhabeti me i mire,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah.[b]

Te deshiroj shendet,diskutimet e mira,postimet ne nje numer shume te madh dhe relaksimin ne mesin e Mbretave (agentave tjere)

Me respekt,

TURISTI.


Faleminderi shum Turist dhe mir se ju gjeta :wink:

T pershedes ,Diana

Diana007
18-01-05, 09:48
Diana-Bond :) ,mire se na erdhe ne Mbreterine tone.Vertete e ke arritur me merite kete gje qe te jesh ne mesin e Mbreterve dhe Mbretereshave me te mira qe ka njohur historia e Dardanise ndonjehere.
Shume urime dhe pergezime, me deshiren qe postimet tua te jene sikur lumi qe nuk ndalet kurre,te dergon Barbaroza! :)


Faleminderit Barbaroza per keto fjal te mir qe mi the, me beni qe edhe me tej te vazht me postimet e mij, edhe pse e nuk jan edhe aq te mira , se me shum shkuj ne temat te cilat jan per argetim ,mbase ato me pelqejn me shum edhe kam deshir qe tan dita te me shkoj duke qeshur se esht veshtir te rrish vetun edhe tan diten ne kompjuter, heheheh ndoje her edhe harroj qe duhet te flas me ze me duket se vetm me gishta kam me fol se e gjith dita me shkon keshtu hehehehee, edhe nej her faleminderi edhe mir se ju gjet , me vjem mir shum qe gjindem ne miesin tuaj :wink:
Diana mirė se na erdhe nė mbretėrinė tonė.
Tė uroj mbretėrim tė kėndshėm dhe shumė postime tjera.


Faleminderit shum Murgesh ,

Ju pershdes dhe kalofsh mir :wink: , Diana

Gjumashja
18-01-05, 16:25
Diana mire se erdhe edhe ti ne mesin ton Mbreteror te uroj suksese te metutjshme :wink:

Mafiozi
18-01-05, 19:28
BOND-GIRL mir se vjen ne pallatin mbreteror, shum urime...

Fantastike dhe shum simpatike Diana, vetem vazhdo ne mesin ton,
shkrimet e tua kan vler te bukur me nder dhe respekt te fort. :wink:
Shpresoj te plakesh ne mesin ton me gjith James Bondin. :lol:

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

ShEjToNkA
18-01-05, 22:12
Ojj Diannnaa ,mirė se paske ardhė nė Pallatin Mbretėror!
Tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx sgkrime tjerraaaaaaaaaaa, je e mrekullueshmeeee
T'pėrshėndes!

Diana007
19-01-05, 10:50
Diana mire se erdhe edhe ti ne mesin ton Mbreteror te uroj suksese te metutjshme :wink:


Faleminderit motrushe mir se te gjeta :wink:

Kaltrushi
19-01-05, 10:57
Mire se arrite deri Mbretri. Te lumt se shkrimet tuaja fitojn Vleft dhe vetem vazhdo te na kenaqesh me shkrime


te pershendet me shume respekt

shoqja jote kaltrushi

PS: Pritem se edhe une jam gati te vij. :wink:

Diana007
19-01-05, 10:59
BOND-GIRL mir se vjen ne pallatin mbreteror, shum urime...

Fantastike dhe shum simpatike Diana, vetem vazhdo ne mesin ton,
shkrimet e tua kan vler te bukur me nder dhe respekt te fort. :wink:
Shpresoj te plakesh ne mesin ton me gjith James Bondin. :lol:

Pershendetje te perzemerta.
Me respekt.Mafiozi.

Faleminder Mafioz , ishall se bashku te gjith plakemi ketu , verte kaloj qaste te mira ne mesin tuaj :wink:

Tpershedes shummmmmmmm , Diana


Ojj Diannnaa ,mirė se paske ardhė nė Pallatin Mbretėror!
Tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxxxxxxx sgkrime tjerraaaaaaaaaaa, je e mrekullueshmeeee
T'pėrshėndes!


Ooooo mir se te gjeta oj Shejtonk dhe faleminderit shum, verte qenk mir ne Pallatin Mbretror e sidomoj me qen ne mesin ne Mbretreve dhe Mbretreshaves :P

Prano pershedetje te perzemerta nga un , me respekt Diana

Diana007
19-01-05, 11:03
Mire se arrite deri Mbretri. Te lumt se shkrimet tuaja fitojn Vleft dhe vetem vazhdo te na kenaqesh me shkrime


te pershendet me shume respekt

shoqja jote kaltrushi

PS: Pritem se edhe une jam gati te vij. :wink:


O faleminderit oj Shoqe :wink: , eja me shpejt se shum mir qenka ketu , po te pers edhe po ta ruj nje vend vetm per ty hehehheheeheheeh


Tpershedes dhe t puthi shummmmmm mpucccc , Diana :wink:

Kaltrushi
19-01-05, 11:14
Mire se arrite deri Mbretri. Te lumt se shkrimet tuaja fitojn Vleft dhe vetem vazhdo te na kenaqesh me shkrime


te pershendet me shume respekt

shoqja jote kaltrushi

PS: Pritem se edhe une jam gati te vij. :wink:


O faleminderit oj Shoqe :wink: , eja me shpejt se shum mir qenka ketu , po te pers edhe po ta ruj nje vend vetm per ty hehehheheeheheeh


Tpershedes dhe t puthi shummmmmm mpucccc , Diana :wink:


hehe Faliminderit dua te jem tani sugaresha e Mbretris.

Kalo sa ma bukur


Ack gati harrova mpuqqqqqqqqq

lazdrani
20-01-05, 11:15
Mbreteresha Diana 007.Urime titulli mbreteror.Shpresoje qe edhe me tutje do te na kenaqesh me postime tuja argetuese :wink: Lazdrani

Gentiana
20-01-05, 13:37
Diana me fal qe jam vonuar ne ket urimin tend.
Mire se na vjen ne pallatin mbreteror,te na shkruajsh shum e shum shkrime tjera.

ēdo te mire per ty

Genta

Kercovari
20-01-05, 14:37
Mirese erdhe ne pallatin Diana-Bond gjithe te mirat ne jete.
Me respekt Kercovari

Diana007
21-01-05, 11:26
Mbreteresha Diana 007.Urime titulli mbreteror.Shpresoje qe edhe me tutje do te na kenaqesh me postime tuja argetuese :wink: Lazdrani

Faleminderit Lazdran , at mendim e kam qe mos te ndahem njeher prej forumit hehehh


T pershedes , Diana

Diana007
21-01-05, 13:16
Diana me fal qe jam vonuar ne ket urimin tend.
Mire se na vjen ne pallatin mbreteror,te na shkruajsh shum e shum shkrime tjera.

ēdo te mire per ty

GentaSka gje Gentiana , faleminderit shum per urimin :wink:

Pershedes shum , ne dit te mir qysh don ti vet , Diana

Diana007
21-01-05, 13:19
Mirese erdhe ne pallatin Diana-Bond gjithe te mirat ne jete.
Me respekt Kercovari


Mir se te gjeta Kercovari, dhe faleminderit shum , gjithashtu dhe un t uroj m cod te mir ne jet dhe sukese :wink:

Kalofsh mir Diana

Honesty^uk.
21-01-05, 19:35
Hello Bond _ Girl.
Pranoje nje pershendetje te sinqerte nga Honesty.
Urime per mberritjen tuaj ne Mbreteri, suksese dhe oreks per te shkruar me shume :lol: :lol: :lol:

Honesty

Ftoi
22-01-05, 12:40
e unė qė nuk jam

mbret ,po tė pėrshendes.

PAAAAAAAAAA ku mė shtine me ardhė

qatje,

jo mė paskeni lan veq nė pc.
haaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa

hajt_pak
22-01-05, 13:00
ju pershendes edhe une gjithashtu te gjithve tung tung nga hajt pak

Diana007
22-01-05, 13:08
Hello Bond _ Girl.
Pranoje nje pershendetje te sinqerte nga Honesty.
Urime per mberritjen tuaj ne Mbreteri, suksese dhe oreks per te shkruar me shume :lol: :lol: :lol:

Honesty

Pershendej Honety ^uk

Me gjith qef do ta pranoj edhe pershedejen tende, flm shum per urimin hhehehehe edhe shpersoj se do te kem oreks per me shkru heheh


Kalofsh mir edhe ke nje puthje nga un ( ne faqe ama hehehh) , Diana

Diana007
22-01-05, 13:11
e unė qė nuk jam

mbret ,po tė pėrshendes.

PAAAAAAAAAA ku mė shtine me ardhė

qatje,

jo mė paskeni lan veq nė pc.
haaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa

Faleminderi Foti , prano edhe nga un nje pershendeje te ngroht :wink:

Sinqerisht Diana

Diana007
22-01-05, 13:13
ju pershendes edhe une gjithashtu te gjithve tung tung nga hajt pak

Je i pershendetur edhe nga un hajt_pak, kalofsh mir

DEA
22-01-05, 13:34
Diana si po te duket mbreteria moj............... :lol:

Diana007
22-01-05, 13:39
Diana si po te duket mbreteria moj............... :lol:


Shum mir Dea , se kam prit s do te kaloj kaq mir , po fal juve edhe me keto urime aq te mira me bejn te ndihem shum mir ,


T pershedes shummmmmmmmmmmmm :wink:

Honesty^uk.
22-01-05, 14:20
Hello Bond _ Girl.
Pranoje nje pershendetje te sinqerte nga Honesty.
Urime per mberritjen tuaj ne Mbreteri, suksese dhe oreks per te shkruar me shume :lol: :lol: :lol:

Honesty

Pershendej Honety ^uk

Me gjith qef do ta pranoj edhe pershedejen tende, flm shum per urimin hhehehehe edhe shpersoj se do te kem oreks per me shkru heheh


Kalofsh mir edhe ke nje puthje nga un ( ne faqe ama hehehh) , DianaBond_Girl, a e din ti se kane thene Oreksi vjen duke ngrene, keshtu qe edhe ti per te pasur oreks me shume duhet qe inkuadrimi juaj te jete me i madh :lol: :lol: :lol:
Tani te pershendes , kurse spo mundem me ta kthye puthjen :lol: :lol: :lol: se ban vaki e kerkojn edhe tjerat :wink: e me mbarohen krejt puthjet.
:lol: :lol:

Kalo bukur

Diana007
22-01-05, 14:34
Bond_Girl, a e din ti se kane thene Oreksi vjen duke ngrene, keshtu qe edhe ti per te pasur oreks me shume duhet qe inkuadrimi juaj te jete me i madh :lol: :lol: :lol:
Tani te pershendes , kurse spo mundem me ta kthye puthjen :lol: :lol: :lol: se ban vaki e kerkojn edhe tjerat :wink: e me mbarohen krejt puthjet.
:lol: :lol:

Kalo bukur

Hehehehheheheh ah Henesty e di s e po hargjohet nganjher po po ka raste kur po kthehet prap hehehehehpor

Flm per pershedeje , e per puthje dergoma nje her nje e per therat kqyrim hehehehhehhehe :oops: :oops:

Kaloni mir edhe Ju :wink:

Honesty^uk.
22-01-05, 15:03
Bond_Girl, a e din ti se kane thene Oreksi vjen duke ngrene, keshtu qe edhe ti per te pasur oreks me shume duhet qe inkuadrimi juaj te jete me i madh :lol: :lol: :lol:
Tani te pershendes , kurse spo mundem me ta kthye puthjen :lol: :lol: :lol: se ban vaki e kerkojn edhe tjerat :wink: e me mbarohen krejt puthjet.
:lol: :lol:

Kalo bukur

Hehehehheheheh ah Henesty e di s e po hargjohet nganjher po po ka raste kur po kthehet prap hehehehehpor

Flm per pershedeje , e per puthje dergoma nje her nje e per therat kqyrim hehehehhehhehe :oops: :oops:

Kaloni mir edhe Ju :wink:

hahahahhahahaha
po more po ta dergoj edhe nese bahet kiameti :lol: :lol: :lol: :lol:
Mpuqqqqqqqqqqq

Diana007
22-01-05, 15:07
hahahahhahahaha
po more po ta dergoj edhe nese bahet kiameti :lol: :lol: :lol: :lol:
MpuqqqqqqqqqqqWow wow flm shum , spase pas faj qe the kerkon apet hehhehh se kuku qak koken puthjet e tua hehhehehehehehehehhehhee

Gentiani
22-01-05, 15:15
Diana007 tė uroj pėr 1000 shkresat dhe hyrjen nė "mbretėrinė dardane" dhe ta vazhdoni edhe mė tutje.

pėrshėndetje nga

Gentiani!

P.S nuk ke bėrė mirė qė ma ke vjedhur avatarin :lol: :lol: :wink:

Diana007
22-01-05, 15:21
Diana007 tė uroj pėr 1000 shkresat dhe hyrjen nė "mbretėrinė dardane" dhe ta vazhdoni edhe mė tutje.

pėrshėndetje nga

Gentiani!

P.S nuk ke bėrė mirė qė ma ke vjedhur avatarin :lol: :lol: :wink:


Faleminderit Gentian per urimin :wink:


E sa per ket qe ta kam vjedh te kam thn more se ta kthje hehheheheeh un kishe ke harru , ha vaj lem edhe naj dit se po em pelqen shum hehehhehehehhe, ta kam kujtim nga ti hehehehhhehe


T Pershedes shummmmmmmmm , Diana

Gentiani
22-01-05, 15:42
U kuptuam Diana007 :lol: :lol: :lol:

Diana007
22-01-05, 15:46
U kuptuam Diana007 :lol: :lol: :lol:


Flm shum Gentian hehhehehehheh :P :P

Honesty^uk.
22-01-05, 15:51
Wow wow flm shum , spase pas faj qe the kerkon apet hehhehh se kuku qak koken puthjet e tua hehhehehehehehehehhehhee


mire e dita cka me gjen, hajde tani e ckep puthje.
prap mire me ua ditur fundin :lol: :lol: :lol:

Gentiani
22-01-05, 15:58
U kuptuam Diana007 :lol: :lol: :lol:


Flm shum Gentian hehhehehehheh :P :P

Lėre de tani edhe ti atė punė, mos na turpėro ashtu duke treguar pėr dhuratėn. Kjo ishte dhuratė pėr ato 1000 postimet tua. :lol: :lol: :wink:

Diana007
22-01-05, 16:00
Wow wow flm shum , spase pas faj qe the kerkon apet hehhehh se kuku qak koken puthjet e tua hehhehehehehehehehhehhee


mire e dita cka me gjen, hajde tani e ckep puthje.
prap mire me ua ditur fundin :lol: :lol: :lol:


heheeehhe jo more mos i ckep por ruai vetm per mua hehehhehehehehehh

Diana007
22-01-05, 16:02
U kuptuam Diana007 :lol: :lol: :lol:


Flm shum Gentian hehhehehehheh :P :P

Lėre de tani edhe ti atė punė, mos na turpėro ashtu duke treguar pėr dhuratėn. Kjo ishte dhuratė pėr ato 1000 postimet tua. :lol: :lol: :wink:

hehehehheheeh po more po du me tregu se qka me ke dhuru , me dit kret per ket dhurat hehhehehehehhehh

ShEjToNkA
28-03-05, 22:11
Dianna , tė pėrshėndes shumė dhe tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
kalofsh caste tė bukura.

Diana007
29-03-05, 08:07
Dianna , tė pėrshėndes shumė dhe tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė.
kalofsh caste tė bukura.

Shejtonk te falenderoj shum per pershendetje , gjthashtu dhe ti mbeteshe pershedetur nga un :wink:

Me respekt Diana007 :lol:

lazdrani
02-04-05, 13:36
Diana te fala ty dhe Qytetit tuaj te bukure :wink:

Diana007
02-04-05, 13:41
Diana te fala ty dhe Qytetit tuaj te bukure :wink:


Flm Lazdran shum , te pershdes edhe un ty shum shum :wink:

Murgesha
08-04-05, 13:19
Diana njė pėrshėndetje zemrore pėr ty.

Diana007
08-04-05, 13:25
Diana njė pėrshėndetje zemrore pėr ty.

Faleminderit shum Murgesh :wink:

Te pershdese edhe un ty

doGzona
08-04-05, 15:50
Diana keni pershendetje
te ngrohta dhe te perzemerta dhe nga une.
Ju deshiroje disponim sa me te mire
kudo qe te jeni.doGzona

Diana007
09-04-05, 08:35
Diana keni pershendetje
te ngrohta dhe te perzemerta dhe nga une.
Ju deshiroje disponim sa me te mire
kudo qe te jeni.doGzona

Dogzona faleminderit shum , te pershdes edhe un qaste te kendeshme :wink:

Dreni30
09-04-05, 08:47
E nderuar Diana erdha edhe une me te pershendet se valla krejt te paskena harru, por ndoshta nuk mu ke idhnu se kuku mos vete.

Te pershendes kudo qe jeni.

Dreni30

Diana007
09-04-05, 08:57
E nderuar Diana erdha edhe une me te pershendet se valla krejt te paskena harru, por ndoshta nuk mu ke idhnu se kuku mos vete.

Te pershendes kudo qe jeni.

Dreni30

Mir se edhe Dreni , se ne shtepin tende rri , jo more qafr te ishnun mos ta nin :wink:
Faleminderit per pershdeje :lol:

T pershdes dhe kalo sic esht me se mir :wink:

dr1ta
09-04-05, 10:54
DIana sis te pershendes shume ...deshiroj nje dite te mire pune/shtepi :)

Diana007
09-04-05, 11:16
DIana sis te pershendes shume ...deshiroj nje dite te mire pune/shtepi :)

Faleminderit shum Drita :wink:

T pershdes edhe un ty :)

Gjumashja
09-04-05, 12:04
Diana007 urime per 3 mij postimet e tua te mrekullueshme te pershendes kudo qe je :wink:

Diana007
09-04-05, 12:11
Diana007 urime per 3 mij postimet e tua te mrekullueshme te pershendes kudo qe je :wink:

Motrushe te falnederoj shum :wink:
Te pershdes kalo mir :lol:

Gjumashja
09-04-05, 12:14
Diana007 urime per 3 mij postimet e tua te mrekullueshme te pershendes kudo qe je :wink:

Motrushe te falnederoj shum :wink:
Te pershdes kalo mir :lol:


:wink: :wink:

007
10-04-05, 02:18
Urime per 3000 postime BOND I Dardanis,pershendetje nga zemra,dhe ju deshiroj qdo te mir ne jet.
me respekt 007

Diana007
11-04-05, 13:20
Urime per 3000 postime BOND I Dardanis,pershendetje nga zemra,dhe ju deshiroj qdo te mir ne jet.
me respekt 007

Te falederoj shum 007 , mbetesh i pershdetu edhe nga ana ime te uroj cdo te mir per ty


Me respekt Diana

halla e madhe
18-04-05, 20:13
Diana_loqka e halles,sa here qe po lexoj pershendetjet tua po me rritet zemra veq qe po kujtohesh per hallen :lol: kalofsh mire :!:

Diana007
19-04-05, 14:31
Diana_loqka e halles,sa here qe po lexoj pershendetjet tua po me rritet zemra veq qe po kujtohesh per hallen :lol: kalofsh mire :!:


Hall me vjen mir qe ndihesh mir me pershendetjet e mia :wink: , po si mos te kujtohem per Ty kur e kemi nje Hall per hasret :D

Flm Hallushe qe je mundu me ardhe deri tek un :wink: te pershndes dhe te perqafoj fort :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 05:51
Diana Te Pershendes Hmmmmmmm me ni soki te ftaft akel akel.
Ku jam tash ketu shprehu deshiren qe ne ket rast qe ta pershendes shummm dhe qe shoqes tane at qka dhe vetit i kisha deshiru.


Kalofshit sa me Bukuuuuuuuuuur ku do qe Gjindeni.

Theranda Loqka Ime.!

Diana007
23-04-05, 09:14
Diana Te Pershendes Hmmmmmmm me ni soki te ftaft akel akel.
Ku jam tash ketu shprehu deshiren qe ne ket rast qe ta pershendes shummm dhe qe shoqes tane at qka dhe vetit i kisha deshiru.


Kalofshit sa me Bukuuuuuuuuuur ku do qe Gjindeni.

Theranda Loqka Ime.!


O Djali hajer bufsh me ket sok qe ma ke sjell se me ka knaq se ke ka me vjen zheg diqka syt mi ka qel :lol: :lol: :lol:

Flm shum per pershendeje , gjithashtu te pershendes shum edhe ne emer te shoqes te deshiroj gjith te mira :wink:

Me respekt Diana :)

Zana04
23-04-05, 15:50
si je bukuroshja dijana :lol:

Gjumashja
30-04-05, 13:09
Diana007 urime peer mbi 4 mij postimet te pershendes :wink:

Diana007
30-04-05, 13:11
si je bukuroshja dijana :lol:

Mir flm moj Zana :wink:

Te pershendes :lol:

Diana007
30-04-05, 13:13
Diana007 urime peer mbi 4 mij postimet te pershendes :wink:

Gjumashe flm shum , gjithashtu mbetshe e peshendetur edhe nga ana ime :D :wink:

Gjumashja
30-04-05, 13:34
Diana007 urime peer mbi 4 mij postimet te pershendes :wink:

Gjumashe flm shum , gjithashtu mbetshe e peshendetur edhe nga ana ime :D :wink:


:wink: :wink:

Fleta
01-05-05, 14:26
- Pershendetje Diana bond, jeni shume e lezetshme ....... :wink:

Ju deshiroje caste te kendeshme.......... :)

dr1ta
01-05-05, 14:46
Diana loqki te pershendes shumeee je vertet shume e kendshme ..deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj.

Hugss
Drita
:)

Diana007
01-05-05, 18:51
- Pershendetje Diana bond, jeni shume e lezetshme ....... :wink:

Ju deshiroje caste te kendeshme.......... :)

Flm shum Fleta, te pershendes ku do qe je :wink:

Diana007
01-05-05, 18:54
Diana loqki te pershendes shumeee je vertet shume e kendshme ..deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj.

Hugss
Drita
:)

Flm shum shum Drita dhe flm per koplimentin :oops: gjithashu dhe un per ty mendoj njejt :wink:

Te pershendes shum dhe gjitha te mirat :wink:

Psikologu
02-05-05, 04:28
Diana e nderuar.

Ju deshiroj ditė te mirė dhe te kendeshme.
Kaloni si ma mirė
Nderime per ju .

Diana007
17-05-05, 15:43
Diana e nderuar.

Ju deshiroj ditė te mirė dhe te kendeshme.
Kaloni si ma mirė
Nderime per ju .


Inderuar Psikolog me fal se pak me vonese e paskem pa pershedejen tuaj :oops: :oops: Flm shum gjithashtu mbetesh i preshendetue edhe nga ana ime :wink:

Me respekt Diana :)

Dali!Keq
18-05-05, 12:15
Hanifjooooooooooooooooo ku te kam xemel hmmmmm...
ni kusi me mpuqa ta pruna hahahah.
lakofsh zanzi.
fare dalsh ho toka te l`shoft mori picicicimulija keqe hahahah..

me nderime nga dali i keq

Dali!Keq
18-05-05, 12:15
Hanifjooooooooooooooooo ku te kam xemel hmmmmm...
ni kusi me mpuqa ta pruna hahahah.
lakofsh zanzi.
fare dalsh ho toka te l`shoft mori picicicimulija keqe hahahah..

me nderime nga dali i keq

Diana007
18-05-05, 13:07
Hanifjooooooooooooooooo ku te kam xemel hmmmmm...
ni kusi me mpuqa ta pruna hahahah.
lakofsh zanzi.
fare dalsh ho toka te l`shoft mori picicicimulija keqe hahahah..

me nderime nga dali i keq

Ja ku jem bre xemel :lol: :lol:
Pa edhe ti gjith ato mpuq ku me ja bo vendin :P :P :P
Te leshoft toka ty ishalla , qe po me nem mu more picimuli keq :wink:

Flm shum Hasan :wink:

Diana007
18-05-05, 13:07
Hanifjooooooooooooooooo ku te kam xemel hmmmmm...
ni kusi me mpuqa ta pruna hahahah.
lakofsh zanzi.
fare dalsh ho toka te l`shoft mori picicicimulija keqe hahahah..

me nderime nga dali i keq

Ja ku jem bre xemel :lol: :lol:
Pa edhe ti gjith ato mpuq ku me ja bo vendin :P :P :P
Te leshoft toka ty ishalla , qe po me nem mu more picimuli keq :wink:

Flm shum Hasan :wink:

Dilingjia
18-05-05, 13:21
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Dilingjia
18-05-05, 13:21
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Diana007
18-05-05, 13:24
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

Diana007
18-05-05, 13:24
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

Dilingjia
18-05-05, 13:30
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

rrespektin dhe miresjelljen e paq kuror gjithmon :lol:

Dilingjia
18-05-05, 13:30
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

rrespektin dhe miresjelljen e paq kuror gjithmon :lol:

dr1ta
18-05-05, 13:32
Hello Hello ....veten dashta te trokiti pak ketu dhe te pershendes Diana...ja kalofsh sa me mire :) :)

dr1ta
18-05-05, 13:32
Hello Hello ....veten dashta te trokiti pak ketu dhe te pershendes Diana...ja kalofsh sa me mire :) :)

Diana007
18-05-05, 13:38
Hello Hello ....veten dashta te trokiti pak ketu dhe te pershendes Diana...ja kalofsh sa me mire :) :)

Hajede qik mos me kurit vem te drea hade pim kafe bashk :lol: :lol:

Flm edhe un te pershendes :wink:

Diana007
18-05-05, 13:38
Hello Hello ....veten dashta te trokiti pak ketu dhe te pershendes Diana...ja kalofsh sa me mire :) :)

Hajede qik mos me kurit vem te drea hade pim kafe bashk :lol: :lol:

Flm edhe un te pershendes :wink:

Diana007
18-05-05, 13:39
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

rrespektin dhe miresjelljen e paq kuror gjithmon :lol:

AMIN ishalla :wink:

Diana007
18-05-05, 13:39
pershnetje e urime se se ke ba namin jo,qy :wink: :lol:

Flm shum Dilingji :wink:

Te persdendes me respekt Diana :)

aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

rrespektin dhe miresjelljen e paq kuror gjithmon :lol:

AMIN ishalla :wink:

Reana
25-05-05, 06:14
DIANA E NDERUAR,

PERSHENDETJE TY MOTERUSHE, DHE FAMILJES SUAJ!!!
TE DESHIROJ SUKSESE, FAT DHE LUMTURI, SI DHE ARGETIM TE KENDSHEM NE MESIN E ME TE DASHURVE TE TU....

SINQERISHT E JOTJA

REANA

Dali!Keq
25-05-05, 06:21
Nese bohet fjal per Hanifen007 po ja pershendeteti dhe un faqen duke e shtrenguar ngyk shummmmmmmm se nime e dua,e ajo me duket mu ma shum hahahah :lol: .

Hanife ne kto qaste te mengjesit jam duke mendu qummm qummm per ty dhasht Zoti mos me te kap lemza pak po sa me shum.

Mpuq pra faqkat e Nderuar.

Hasani :D

Reana
25-05-05, 06:26
Po e SAKTE, Hasan...

Behet fjale per DIANA007, qiken ma te mire ne FD!!!

Dali!Keq
25-05-05, 06:32
Hava e bofsh me shnet ket Emer qe ta kushtova hmmm diet sebep u bo Hanifja :lol: :lol:

Ndjehu knaqesin qe kam dy shoqe ku me kuptojn hajgaren hmmm.

Hava dhe Hanifja jan shoqe te mira ato lozin bashk po nuk kan dhe qaq deshira.

Urime te dyav mu! :D

Diana007
25-05-05, 09:13
DIANA E NDERUAR,

PERSHENDETJE TY MOTERUSHE, DHE FAMILJES SUAJ!!!
TE DESHIROJ SUKSESE, FAT DHE LUMTURI, SI DHE ARGETIM TE KENDSHEM NE MESIN E ME TE DASHURVE TE TU....

SINQERISHT E JOTJA

REANA

***********************************************

Reana te falendreoj shum per ket urim :wink: , fati edhe lumtuara qofshin gjithmon edhe me ju Moterz.

Te pershendes dhe mpuqqqqqqq per ty e ndreuar !

Gjumashja
25-05-05, 09:28
Urime Diana Urime per shume p;otime te pershend shum

Diana007
25-05-05, 09:36
Nese bohet fjal per Hanifen007 po ja pershendeteti dhe un faqen duke e shtrenguar ngyk shummmmmmmm se nime e dua,e ajo me duket mu ma shum hahahah :lol: .

Hanife ne kto qaste te mengjesit jam duke mendu qummm qummm per ty dhasht Zoti mos me te kap lemza pak po sa me shum.

Mpuq pra faqkat e Nderuar.

Hasani :D

************************************************** **********
O kadal Hasan se ma nxane frymen bre gjith at shtengume :lol: :lol: :lol: :lol:
O pusi te marr ty ho , pse a ti je kan duke mendu aa, un duke mendu se tjeter kush :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :wink:
Hasan te falenderoj shum :wink:

Te pershendes me respekt Hanifja :D :D

Diana007
25-05-05, 09:39
Urime Diana Urime per shume p;otime te pershend shum

************************************************** *****

Te falenderoj Gjumashe , gjithashtu mbetsh e pershendetue edhe nga ana ime :wink:

Djali i keq
25-05-05, 09:47
Per hajr ishalla.

Diana007
25-05-05, 09:54
Per hajr ishalla.

*******************************************
Hajer paq Djali :wink:

Naki
25-05-05, 12:39
Gjithmone e hareshme,me lindjen e diellit zgjohet heret dhe sjelle ngrohtesi ne Forum,duke kenduar ftone ne qaje dhe kafe.
Ju jeni Miresia e forumit qe reflektone ndere dhe respekt,kete e hasim ne te gjitha postimet tuaja.

Ju pergezoje per postimin e 5000 me deshirat me te mira per ju,qe te realizoni enderrat tuaja.

Me nderime Naki

doGzona
25-05-05, 14:20
Urime zemrush dhe vetem vazhdoni vertete jeni e mrekullueshme.
Gjithmone sjellni buzeqeshjen ne Fd.

Te pershendes.

doGzona

DEA
25-05-05, 14:23
Mashallah moj diana po shume e postimet i paske bere, edhe kur tu hap moj kjo faqe qe se kam verejt, e qenkam korit pa te pershendet, gjitha te mirat atje ku je dhe nje mbasdite te kendshme ju uron DEA :wink:

Diana007
25-05-05, 14:25
Gjithmone e hareshme,me lindjen e diellit zgjohet heret dhe sjelle ngrohtesi ne Forum,duke kenduar ftone ne qaje dhe kafe.
Ju jeni Miresia e forumit qe reflektone ndere dhe respekt,kete e hasim ne te gjitha postimet tuaja.

Ju pergezoje per postimin e 5000 me deshirat me te mira per ju,qe te realizoni enderrat tuaja.

Me nderime Naki

************************************************** ***********

I nderuar Naki te falnderoj nga zemra per keto fjal qa te bukura qe ke shkruar per mua :wink:

Te pershendes dhe kalofsh siqesh me se miri

Me respekt Diana :wink:

Diana007
25-05-05, 14:28
Urime zemrush dhe vetem vazhdoni vertete jeni e mrekullueshme.
Gjithmone sjellni buzeqeshjen ne Fd.

Te pershendes.

doGzona

************************************************** ***********

Te falenderoj nderoj shum Motrushe , ju me jepni vullnet qe te shkruaj edhe te buzeqesh :wink:

Te pershendes me respekt Diana :wink:

Diana007
25-05-05, 14:32
Mashallah moj diana po shume e postimet i paske bere, edhe kur tu hap moj kjo faqe qe se kam verejt, e qenkam korit pa te pershendet, gjitha te mirat atje ku je dhe nje mbasdite te kendshme ju uron DEA :wink:

************************************************** ***********

Mashalla paq Dea :wink: , valla Dea sot ne mengjes kur erdhe pash e kish ber e nderuar Reana ket dhom hehehehe, hiq nuk je korit, pjafon tash qe je ketu :wink:
Te falenderoj Dea :D :D

Te pershendes dhe klofsh sic ta da don zemra jote

Me respekt Diana :wink:

Arbėri
25-05-05, 14:41
Ojjjjjjj Diana, po qka je kah bon moj hejjjjjjjjjj, i prishe gishtat, phaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha po ta kame zili, te gjithe po te done, te gjithe po te lavdojne, te gjithe po te lexojne :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Te deshiroj edhe mijera e mijera shkrime, e nderuara Diana, heheheh, kishe 007, :wink: :lol: hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

Diana007
25-05-05, 14:51
Ojjjjjjj Diana, po qka je kah bon moj hejjjjjjjjjj, i prishe gishtat, phaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vallha po ta kame zili, te gjithe po te done, te gjithe po te lavdojne, te gjithe po te lexojne :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Te deshiroj edhe mijera e mijera shkrime, e nderuara Diana, heheheh, kishe 007, :wink: :lol: hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

************************************************** ***********

HEhhehehheheh qe valla Arber tan diten neje sefa jam ka boj hehhehehheheheh
Po mundohem te jem 007 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te falenderoj Arber shum dhe kalofsh nje dit te mbar

Me respekt Diana :wink:

florian
25-05-05, 14:53
URIME DIANA URIME PER GJITH ATO POSTIME DHE ISHALLA DO NA NDEROSH EDHE ME NJE QIN MIJE SI KETA .
ME RESPEKT FLORI

Diana007
25-05-05, 15:05
URIME DIANA URIME PER GJITH ATO POSTIME DHE ISHALLA DO NA NDEROSH EDHE ME NJE QIN MIJE SI KETA .
ME RESPEKT FLORI


************************************************

Florian te falenderoj shum shum , dhe te pershendes kalofsh nje dit te mir

Me respekt Diana

dr1ta
25-05-05, 23:52
Diana E dashur ...vertet je yll ..urime te gjitha keto postime zemrush ..deshiroj gjithe te mirat ne jet ...


mpuqqq ne faqe


ja edhe nje rose per ty

--(-([email protected]


Me rrespekt
Drita :)

Diana007
26-05-05, 14:46
Diana E dashur ...vertet je yll ..urime te gjitha keto postime zemrush ..deshiroj gjithe te mirat ne jet ...


mpuqqq ne faqe


ja edhe nje rose per ty

--(-([email protected]


Me rrespekt
Drita :)

************************************************** *******

Drita Moterz te fanderoj shum :wink:
Pa qyqja un per pak me mu tha trendafi e un nuk e paskem pa , tja qes pak uj hehhehehehhehehe flm shum :wink:

Te pershendes dhe kalofsh nej dit te mir qysh don ti vet

Me respekt Diana :D

Dilingjia
26-05-05, 14:56
Jaaaaaaaaa egjeli i tastaturave kokshe ti,hahahahhahahahahhahaha :lol:

Diana007
26-05-05, 14:58
Jaaaaaaaaa egjeli i tastaturave kokshe ti,hahahahhahahahahhahaha :lol:

************************************************** *
Bshk me ty valla heheeeheeheheheheheeehhehehehehhehhehheheeh

Dilingjia
26-05-05, 15:04
e jo valla bashk hiq :wink:

Diana007
26-05-05, 15:05
e jo valla bashk hiq :wink:

********************

:wink:

Dali!Keq
26-05-05, 19:11
Hanife ku je bre toka t`lshoft hahah..te pershendes me ni te ngreme -
te faqes. :lol:
Lakofsh sa me bukur ku do qe gjindesh.

Diana007
27-05-05, 13:31
Hanife ku je bre toka t`lshoft hahah..te pershendes me ni te ngreme -
te faqes. :lol:
Lakofsh sa me bukur ku do qe gjindesh.

************************************************** ********

O Hasan me ka dal nje pun voclek edhe deri ta kry tash hehehehheheheeee , ja bre djal je ke msy me myt e hajtr more mi nuke faqe :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flm Hasan , klofshi mir edhe Ju :wink:


Hanifja :D :D :D :D

Dali!Keq
27-05-05, 16:38
Hanife hahah krejt kam met myt hahah..Ta ha ha ha hangsha ni pite me gjiz hmmm.
Ishallah more Zot.

Diana007
28-05-05, 14:54
Hanife hahah krejt kam met myt hahah..Ta ha ha ha hangsha ni pite me gjiz hmmm.
Ishallah more Zot.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ani bre kur te don ta qes nje piten ani qfar pite qes se kuku men te lojn heheehehhehhe


Hasan , ne vem tek pershendetjet po folim kurr nuk po vjen kur po jam un ketu edhe me bo muhabet nejher :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes shoki dhe kalofsh siq ta don zemra jote :lol:

Hanifja :lol:

Dali!Keq
28-05-05, 18:19
hahahah :lol: Pite kur po ma qet de a? ku te vi ne pushim dil te ajroporti me ni tepsi pite dhe ni takerdhaq ne kok dhe shkojm tani me naj mal diku dhe e hajna bashk mos harro dhe do kos me morr me veti po dhe naj spec turshi hahahah. :lol:

Hanife por nuk po e di se kur po je ti online per qat arsyje nuk po mundemi te bojm muhabet te fresket.

Hanife qysh pe shof sot nuk paske lan as ni mpuq :lol: hahah

te pershendes qummmmmm
Hasani

Dali!Keq
31-05-05, 16:40
pershendetje shoqe :? kalofsh qaste te kendshme.

Diana007
01-06-05, 11:38
pershendetje shoqe :? kalofsh qaste te kendshme.
Flm Shoki Hasan , kaloni edhe ju mir :wink:

Diana007
01-06-05, 11:56
hahahah :lol: Pite kur po ma qet de a? ku te vi ne pushim dil te ajroporti me ni tepsi pite dhe ni takerdhaq ne kok dhe shkojm tani me naj mal diku dhe e hajna bashk mos harro dhe do kos me morr me veti po dhe naj spec turshi hahahah. :lol:

Hanife por nuk po e di se kur po je ti online per qat arsyje nuk po mundemi te bojm muhabet te fresket.

Hanife qysh pe shof sot nuk paske lan as ni mpuq :lol: hahah

te pershendes qummmmmm
Hasani

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Un jam der ne 16 ketu :lol: :lol:

Flm shum dhe un te pershendes , Hanifja

Murgesha
02-06-05, 17:08
Diana ju vetėm paskėt arriturr deri nė 6000 postime sa arrita unė kėtu pėr tė tė pėrshėndetur. :oops:
Uroj qė ta na bėni edhe shumė e shumė shkrime tjera nė kėtė forum.
Jeni ju gjallėria e forumit paradite, kohė kur shumė prej nesh nuk jemi kėndej pari, shkrimet tuaja qarkullojnė dhe i japin freski forumit.
Pėrshėndetje nga zemra pėr Ty Loqki.

Diana007
04-06-05, 10:57
Diana ju vetėm paskėt arriturr deri nė 6000 postime sa arrita unė kėtu pėr tė tė pėrshėndetur. :oops:
Uroj qė ta na bėni edhe shumė e shumė shkrime tjera nė kėtė forum.
Jeni ju gjallėria e forumit paradite, kohė kur shumė prej nesh nuk jemi kėndej pari, shkrimet tuaja qarkullojnė dhe i japin freski forumit.
Pėrshėndetje nga zemra pėr Ty Loqki.

Edhe un me vones e pash pershendejt tuaj :oops:
Mundohem qe kohen qe jam ketu te ket atmosfer , por vetun nuk bej agje , po mos te jen disa antar qe me boj shoqeri :wink:
Te falenderoj shum Murgesh kam nderin qe Mbreteresha te me pershendet .
Te pershendes me nderim Diana.

Dreni30
07-06-05, 14:15
E nderuar Diana

Nuk qenka ketu, por po ja la nje pershendetje ketu e kur te vijne e lexon.

Diana te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni, njeherit nje pasdreke te qete.

Nga Dreni30.

Diana007
07-06-05, 14:24
E nderuar Diana

Nuk qenka ketu, por po ja la nje pershendetje ketu e kur te vijne e lexon.

Diana te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni, njeherit nje pasdreke te qete.

Nga Dreni30.

:shock: - Valla me paska ardh nje leter ta shohe nga kush esht :roll:

Dreni i nderuar flm shum shum per urimin , gjithashtu dhe ju kalofshit nje pasdite te mbar e pa lodhje :wink:

Me nederime Diana

Murgesha
07-06-05, 15:01
Urime Diana, edhe shume e shum postime tjera te deshiroj.

Diana007
07-06-05, 15:04
Urime Diana, edhe shume e shum postime tjera te deshiroj.

Murgesh te falenderoj nga zemra , edhe pershendes me nje mpuqq ne faqe Diana :wink:

doGzona
16-06-05, 02:30
Pershendetje te perzemerta rrushe.

Ju uroje cdo te mire kudo qe jeni. :wink:

Diana007
16-06-05, 11:35
Pershendetje te perzemerta rrushe.

Ju uroje cdo te mire kudo qe jeni. :wink:

Dogzona te falenderoj shum :wink:

Gjithashtu mbeteshe e pershendetur edhe nga un dhe nje dit te mbar

Me resepekt Diana :D

laliloli
16-06-05, 16:47
Pranoni pershendetjet e mia te perzemerta Mr.Mr.diana ooN :lol: :lol:
te uroj shendetin ,fatin dhe gezimin ne jete

me nderime laliloli

Luana
17-06-05, 03:09
Diana Bond urime e dashur , ishalla ben edhe xxxxx , je e mrekullueshme , mpuqqqqq ne faqe :wink:


Te pershendes me plot sinqeritet Luana :D

Diana007
17-06-05, 10:16
Pranoni pershendetjet e mia te perzemerta Mr.Mr.diana ooN :lol: :lol:
te uroj shendetin ,fatin dhe gezimin ne jete

me nderime laliloli

Laliloli te falenderoj shum per pershendeje :D


TE pershendes me respekt Diana :wink:

Diana007
17-06-05, 10:23
Diana Bond urime e dashur , ishalla ben edhe xxxxx , je e mrekullueshme , mpuqqqqq ne faqe :wink:


Te pershendes me plot sinqeritet Luana :D

Luansh te falenderoj shum Rrushe :wink:

Te pershendes dhe te puth fort :D

ME resepkt Diana :wink:

lazdrani
17-06-05, 11:40
E nderuara Diana!!!


Sot kam pershendetje te posaqme per ju e nderuar.Jeni simpatia e mrekullushme e forumit Dardania.Vazhdoni edhe me tutje se shkrimet tujai lexoje me endje :wink:


Lazdrani i juaj

Diana007
17-06-05, 11:58
E nderuara Diana!!!


Sot kam pershendetje te posaqme per ju e nderuar.Jeni simpatia e mrekullushme e forumit Dardania.Vazhdoni edhe me tutje se shkrimet tujai lexoje me endje :wink:


Lazdrani i juaj

Te falederoj shum Lazdran per pershndej dhe per fjalet qe mi the :oops: .

Te pershendes edhe un ty Lazdrani im :wink:

Diana :wink:

turisti
05-07-05, 23:27
:P Dian-007 e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Gjumashja
06-07-05, 09:45
Diana_007 Urimeee Urimeee sis per shkrimet tua te shumta te uroj qdo te mire :wink:


Gjumashja

Diana007
06-07-05, 11:35
:P Dian-007 e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Turist shoki te falenderoj shum gjithashtu edhe nga un je i pershndetur :wink:

Me respekt Diana :P

Diana007
06-07-05, 11:38
Diana_007 Urimeee Urimeee sis per shkrimet tua te shumta te uroj qdo te mire :wink:


Gjumashja

Motrushe sy rrushe te falenderoj shum per urimet :wink:

Te pershedes dhe te mpuqi shum Diana :wink:

Kercovari
06-07-05, 13:58
Te gjithe thone se bora e mbulon lulen,po ka nje lule qe lulzon nen bore dhe ritet sic ritet edhe Lulebora jone dardane,Diana.
Ku te vesh kemben te gjeshe edhe fatin, e mbi te gjitha jete te gjate dhe te lumtur te deshiron Kercovari

Gentiana
06-07-05, 14:22
E nderuara Diana!!!


Sot kam pershendetje te posaqme per ju e nderuar.Jeni simpatia e mrekullushme e forumit Dardania.Vazhdoni edhe me tutje se shkrimet tujai lexoje me endje :wink:


Lazdrani i juaj

Pajtohem me ket shkrim te Lazdranit.

Keni fituar simpati te veqant ne ket forum,dhe shpresoj qe keshtu te vazhdoni.

Pershendetje per ju Diana.

Diana007
07-07-05, 07:50
Te gjithe thone se bora e mbulon lulen,po ka nje lule qe lulzon nen bore dhe ritet sic ritet edhe Lulebora jone dardane,Diana.
Ku te vesh kemben te gjeshe edhe fatin, e mbi te gjitha jete te gjate dhe te lumtur te deshiron Kercovari

Kercovar i nderuar dhe shum i repektuar nga un te falenderoj shum per keto fjal dhe urimet qe me ke postuar tek un :wink:

Te pershendes me shum respekt Diana :)

Diana007
07-07-05, 07:56
E nderuara Diana!!!


Sot kam pershendetje te posaqme per ju e nderuar.Jeni simpatia e mrekullushme e forumit Dardania.Vazhdoni edhe me tutje se shkrimet tujai lexoje me endje :wink:


Lazdrani i juaj

Pajtohem me ket shkrim te Lazdranit.

Keni fituar simpati te veqant ne ket forum,dhe shpresoj qe keshtu te vazhdoni.

Pershendetje per ju Diana.

Pa Genta bere pak :oops: :oops: , ashtu mendoj njeher mos te largohem nga Dardania , e me von ja le fatit :roll: :wink:

Te falenderoj shume dhe te pershendes me nje mpuq :wink:

ME RESPEKT Diana :)

lazdrani
22-07-05, 10:36
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii

Diana007
22-07-05, 10:53
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii

Lazdran te falnderoj shum per urimin :D gjithashtu dhe ju kalofshit nje dit te mbar :wink: Jo nuk do ta haroj , se edhe un ju kam ne mendjen time :wink:

Te pershendes me respekt Diana jote , mpuq edhe per ty :D

Kercovari
22-07-05, 11:16
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii

E kesaj i thone dashuri,Bravo.
Jo si une fshehurazi,po e dua edhe une shume dashurin time. :lol: :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
23-07-05, 15:05
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii


:roll: :roll: :roll: Mendo edhe ne mua ndonjehere se me sikuri ke vende edhe per mua oh dreq :wink:

laliloli
23-07-05, 21:35
Diana e nderuar ke nje pershendetje te perzemert nga lali ,me deshiren me te sinqert per realizimin e te gjitha deshirave ne jeten tuaj ,paq fat e lumturi gjithehere

doGzona
25-07-05, 07:18
Diana te pershendes nga zemra kudo qe ndhodhesh.

Dhe ku je qe je humb krejt? :wink:


doGzona

Dreni30
25-07-05, 07:26
E nderuar Diana

Shpresoj se jeni mire me shendet dhe pune.

Tani te pershendes dhe te uroj shume te mira, nder te tjera nje dite te kendeshme per ty.

Dreni.

Diana007
25-07-05, 10:46
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii

E kesaj i thone dashuri,Bravo.
Jo si une fshehurazi,po e dua edhe une shume dashurin time. :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: Ke djal po e don ashtu feshehuazi :roll: :P :P

Diana007
25-07-05, 10:48
E dashura Diana te pershendes sinqerisht duke ju uruar nje dite te bukure dhe te mbare :wink: Mos harro se Lazdrani i juaj mendone ne ty :wink: Mpuqiiii


:roll: :roll: :roll: Mendo edhe ne mua ndonjehere se me sikuri ke vende edhe per mua oh dreq :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
25-07-05, 10:49
Diana e nderuar ke nje pershendetje te perzemert nga lali ,me deshiren me te sinqert per realizimin e te gjitha deshirave ne jeten tuaj ,paq fat e lumturi gjithehere

Lali te falenderoj shum , fjithashtu mbetesh i pershendetur edhe nga un :wink:

Diana007
25-07-05, 10:52
Diana te pershendes nga zemra kudo qe ndhodhesh.

Dhe ku je qe je humb krejt? :wink:


doGzona

Dogzona te falenderoj per pershendejen :)

Kam qen me nje dasem :P :P :wink:

Te pershendes me respekt Diana

Diana007
25-07-05, 10:55
E nderuar Diana

Shpresoj se jeni mire me shendet dhe pune.

Tani te pershendes dhe te uroj shume te mira, nder te tjera nje dite te kendeshme per ty.

Dreni.

Dreni jam mir shum flm :D

Te falenderoj shum i nderuar , te mirat qofshin gjithmon edhe me Ju :wink:

Te pershende me repekt Diana .

MemphiSx
03-08-05, 10:44
Diana_007 Kalo nje dit t'mir qysh je edhe vet :P :D :)

Diana007
03-08-05, 13:28
Diana_007 Kalo nje dit t'mir qysh je edhe vet :P :D :)

Flm i nderuar gjithashtu dhe ju :wink:

Me respekt Diana :)

lazdrani
04-08-05, 19:08
Dashuria ime Platonike!


Sot dua vetem kete te them:SE TE DUA TY :wink:

Diana007
06-08-05, 12:48
Dashuria ime Platonike!


Sot dua vetem kete te them:SE TE DUA TY :wink:

I Dashur fjalet me te arta me ke thon :D :wink: FLM edhe un TE DUA SHUM :wink:

Me Dashuri Diana jote :D

Honesty^uk.
12-08-05, 19:55
Diana_ Bond , nje weekend sa me te kendshem ju deshiroj

Me respekt
Honesty

dr1ta
13-08-05, 09:26
Diana te pershendes shume , deshiroj nje fundjave sa ma te mire . :)


mpuqqq

Diana007
13-08-05, 09:46
Diana_ Bond , nje weekend sa me te kendshem ju deshiroj

Me respekt
HonestyHonesty flm shum , gjithashtu dhe ju kalofshit sic doni vet :)

Me respekt Diana :wink:

Diana007
13-08-05, 09:52
Diana te pershendes shume , deshiroj nje fundjave sa ma te mire . :)


mpuqqq

Flm Drita , me behet qefi se te shoh ketu :wink:

Pershendje me nderime per ju , Diana :)

Gjumashja
13-08-05, 13:38
diana007 urime per tan kto shkrime te uroj sukses edhe ne jet :wink:

Diana007
13-08-05, 13:41
diana007 urime per tan kto shkrime te uroj sukses edhe ne jet :wink:

Loqko te falenderoj shum shum , suksenin e paqi edhe ju ne cdo hap te jetes :)
Mpuq shtrig :wink:

Arb
14-08-05, 07:17
Diana007,

Urime per afro 9.000 postimet e deritanishme!

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh e pershendetur!

Diana007
16-08-05, 09:46
Diana007,

Urime per afro 9.000 postimet e deritanishme!

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh e pershendetur!

I nderuar Arb te FLM Shum :wink:

Koheve te fundit shum mir Arb , kish po edhe pakkkkk me mir :lol: :lol: :wink:

Te pershendes me respekt Diana :)

lazdrani
16-08-05, 10:30
Pershendetje speciale per Princesen time :wink:

Diana007
16-08-05, 10:35
Pershendetje speciale per Princesen time :wink:

Flm shum , betesh i pershendetur edhe nga un Princi im :)

Murgesha
20-08-05, 12:57
Pėrshėndetje pėr ty Diana.

Edhe shumė e shumė shkrime dėshiroj tė na i postojsh.

Me nderime pėr ty.

Diana007
20-08-05, 13:28
Pėrshėndetje pėr ty Diana.

Edhe shumė e shumė shkrime dėshiroj tė na i postojsh.

Me nderime pėr ty.

Te falenderoj Muregesha , ishalla bash me juve :)

Mbetesh e pershendetur edhe nga ana ime :wink:

Me respekt Diana

Dreni30
20-08-05, 22:00
Pershendetje e nderuar Diana.

deshiroj qe te jeni mire kudo qofshi.

Dreni.

Diana007
22-08-05, 12:38
Pershendetje e nderuar Diana.

deshiroj qe te jeni mire kudo qofshi.

Dreni.

Te falenderoj Dreni , pershendje dhe per ju :)

Diana :wink:

laliloli
22-08-05, 12:48
Ishalla jo ne Holiwud po ne hene mberrin !!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Te pershendes perzemersisht Diana ,te uroj suksese ne te gjitha sferat

Diana007
22-08-05, 13:05
Ishalla jo ne Holiwud po ne hene mberrin !!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Te pershendes perzemersisht Diana ,te uroj suksese ne te gjitha sferat

:lol: :lol: Ne hene more jam moti , por desha me pa edhe Holiwudin pak :P

Flm i nderuar , suksin e paqit edhe ju gjithmon :)
Te pershendes Diana

MemphiSx
23-08-05, 08:58
Diana_007 Te pershende nga zemra,dhe njehereshit te shprehi Ngushllimet e mia per vdekjen e Axhes :)

Te pershendes :)

Diana007
23-08-05, 09:04
Diana_007 Te pershende nga zemra,dhe njehereshit te shprehi Ngushllimet e mia per vdekjen e Axhes :)

Te pershendes :)

Flm MemphiSx :wink:

Pershendeje edhe per ju i nderuar

Diana

turisti
23-08-05, 11:26
Diana Bond e nderuar-007,

Urime :P 9000 :P postime te tejkaluara.Shihet se nuk ka kompromis me njerez te sherbimit sekret,hahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahah ahahahaah.

Te deshiroj shendet,lumturi dhe momentet e bukura duke i postuar edhe shume,shume shkrimet te reja.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kercovari
23-08-05, 14:46
Urime 9000 postimet shoqe e nderuar Diana.
Te deshiroje te gjitha te mirat ne jete,e ne veqanti nje bukurosh si Leonardo Di Caprio,me te cilin do te ndashe te miren dhe te keqen ne jete,pa haruar te dashuroheni deri ne fyte.
Me respekt kercovari

Diana007
24-08-05, 09:55
Diana Bond e nderuar-007,

Urime :P 9000 :P postime te tejkaluara.Shihet se nuk ka kompromis me njerez te sherbimit sekret,hahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaahah ahahahaah.

Te deshiroj shendet,lumturi dhe momentet e bukura duke i postuar edhe shume,shume shkrimet te reja.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Flm Turist per komplimente po une nuk jam agjente e Forumit Dardan :lol: :lol:

Flm Turist shendetin e lumturin e paqi gjithmon dhe ju :wink:

Te pershendes me respekt Diana :)

Diana007
24-08-05, 10:02
Urime 9000 postimet shoqe e nderuar Diana.
Te deshiroje te gjitha te mirat ne jete,e ne veqanti nje bukurosh si Leonardo Di Caprio,me te cilin do te ndashe te miren dhe te keqen ne jete,pa haruar te dashuroheni deri ne fyte.
Me respekt kercovari

FLm shum Kercovar :wink:

:lol: :lol: Ani si Leonardo Di Caprio ahhha jo bre s e nuk me len qika t rehat tani e un e dua vetem per veti e jo per tjera :D
Por sidoqoft te flm shum i nderuar , e fjalet tua ne vesh te Zotit :wink:

Te persendes me respekt Diana :wink:

Honesty^uk.
28-08-05, 09:57
Urime dhe pershendetje per shkrimet tuaja te mrekullueshme.
Nje weekend sa me te kendshem te deshiroj e nderuar

Kalofsh sa me gezueshem DIANA_BOND

Me respekt
Honesty

Gjumashja
28-08-05, 12:20
Shkekoooooooo urime per ma teper se 9000 postime shpresoj qe te kalosh sot 1 dite te bukur dhe te pushueshme :wink:

Diana007
29-08-05, 08:47
Urime dhe pershendetje per shkrimet tuaja te mrekullueshme.
Nje weekend sa me te kendshem te deshiroj e nderuar

Kalofsh sa me gezueshem DIANA_BOND

Me respekt
Honesty

Honesty te falenderoj shum , mbetesh i persendetur edhe nga un :wink:

ME respekt Diana :)

Diana007
29-08-05, 08:48
Shkekoooooooo urime per ma teper se 9000 postime shpresoj qe te kalosh sot 1 dite te bukur dhe te pushueshme :wink:

Bo.. te falenderoj shum :)

TE pershendes dhe qafi shum :D
Me respekt Diana :wink:

Sy_kaltra
29-08-05, 08:49
Diana te pershendes shum ...qafff :wink:

Me respekt Sy_Kaltra .

Diana007
29-08-05, 08:52
Diana te pershendes shum ...qafff :wink:

Me respekt Sy_Kaltra .

Te flm Syni , dhe un te qafi ty :D

Te pershendes me respek Diana :wink:

tushja
29-08-05, 10:20
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

tushja
29-08-05, 10:22
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Diana007
29-08-05, 12:38
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Te flm Tushja , te pershendes me respekt Diaan :wink:

lazdrani
29-08-05, 15:07
Diana ime isha peronalisht ne Therande duke te pritur ne diskon Rock-Hard :wink: Te uroje 9000 postime te shkelqyshme,tjera here leje Dasmat se hahahahaha :wink:
Me te vertet na kenaqe me shkrimet tuja si ja ke filluar do tja kaloshe edhe Murgeshes :D :wink:


Gjithmone per ty Lazdrani i juaj :P

Diana007
30-08-05, 10:37
Diana ime isha peronalisht ne Therande duke te pritur ne diskon Rock-Hard :wink: Te uroje 9000 postime te shkelqyshme,tjera here leje Dasmat se hahahahaha :wink:
Me te vertet na kenaqe me shkrimet tuja si ja ke filluar do tja kaloshe edhe Murgeshes :D :wink:


Gjithmone per ty Lazdrani i juaj :P

Ai Princ mos me shin me :cry: tash , vrtet me ka bet marka shum :? , por qte boj u dash me shku patjetr ne dasem :wink:
Te falenderoj shum :wink: , jo tybe Mbretreshes nuk ka kush qe ja kalon , se vetem nje e kem ketu :D


Te mpuq shum Diana jote :D :wink:

Sy_kaltra
30-08-05, 10:56
Diana selam prej Sy_Kaltra qe te Do shum..

Nje ti te qet pa probleme me shum gezim..

Qofsh e Lumtur per jet dhe Mot :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

Diana007
30-08-05, 11:10
Diana selam prej Sy_Kaltra qe te Do shum..

Nje ti te qet pa probleme me shum gezim..

Qofsh e Lumtur per jet dhe Mot :wink:

Me respekt Sy_Kaltra..

Sy_Kaletr selam alekum , edhe Diana te don shum :wink:

Flm shum Lumturua qoft gjithmon edhe me ju Syne

Te pershedes e te marr nryk Diana :D

dr1ta
30-08-05, 23:40
Pershendetje sis , deshiroj nje dite te mire dhe pune te mbar :)


respekt gjithmone per tyDrita

lazdrani
31-08-05, 10:43
Ich hab dich lieb!!!.................Dein Lazdrani :wink:

Diana007
31-08-05, 10:49
Pershendetje sis , deshiroj nje dite te mire dhe pune te mbar :)


respekt gjithmone per tyDrita

FLM Shum motrushe , nje dit te mir edhe per juve dhe te mbar :)

TE pershendes dhe te mpuqi me shum respekt per ju Diana :wink:

Diana007
31-08-05, 10:50
Ich hab dich lieb!!!.................Dein Lazdrani :wink:


Te DUA edhe un shum Lazdrani im :D

TE qafi shum e jotja gjithmon Diana :wink:

e_martumja
01-09-05, 08:40
Urime Ditelindjen Diana007

Fati lumturia dhe shendet te plote ju shoqerofte gjithmone.

Te uroje ditelindjen dhe deshiroj qe ky vit te jet nje vit i realizimit e te gjitha deshirave tuaja.


Urrno nje émbelisire qe te embelson tere jeten :wink:

http://www.confiserie-mirabeau.ch/images/products/Plage_G.jpg


Te pershendes dhe nje kissssssss ta dergoj, e_martumja.

Diana007
01-09-05, 08:58
Urime Ditelindjen Diana007

Fati lumturia dhe shendet te plote ju shoqerofte gjithmone.

Te uroje ditelindjen dhe deshiroj qe ky vit te jet nje vit i realizimit e te gjitha deshirave tuaja.


Urrno nje émbelisire qe te embelson tere jeten :wink:

http://www.confiserie-mirabeau.ch/images/products/Plage_G.jpg


Te pershendes dhe nje kissssssss ta dergoj, e_martumja.
Moterz te falenderoj shum , fati, shendeti qoft gjithmon me ju :D
IShalla edhe jeta juaj shkon gjithmon e embel siq je edhe ti vet
Te pershendes dhe te puth fort Diana

LEDHATIMI
01-09-05, 10:09
Urime Ditelindjen Diana007

Fati lumturia dhe shendet te plote ju shoqerofte gjithmone.

Te uroje ditelindjen dhe deshiroj qe ky vit te jet nje vit i realizimit e te gjitha deshirave tuaja.


Urrno nje émbelisire qe te embelson tere jeten :wink:

http://www.confiserie-mirabeau.ch/images/products/Plage_G.jpg


Te pershendes dhe nje kissssssss ta dergoj, e_martumja.

I bashkangjitem plotesisht letij urimi prej fillimi e deri ne fund :wink:

Diana007
01-09-05, 10:11
Ledhatim te falenderoj shum :wink:

Te pershendes dhe te mpuq Diana :D

Krokodilli
01-09-05, 10:48
wow e paska ditelindjen Diana007

ta uroj ditelindjen e nderuar,, e i festosh edhe 100 te tjera e lumtur dhe me gezime gjithmon...

http://www.glendasplace.com/cards/images/Birthday/presents.jpg

http://www.activeangler.com/products/db/birthday_balloons.gif

Diana007
01-09-05, 10:57
O Kroki te flm shum i nderuar :D
Te pershendes me respekt Diana

PS: se kesh ka harroj , te qafi shum :wink:

Psikologu
01-09-05, 11:07
E nderuara Diana007!

Ditlindja ėshtė dita me e gezuar e njeriut , dita kur bota e pranoj ardhjen tende dhe te rriti mbi supet e veta.
Duke ju uruar ditlindjen , uroj qe jeta e juaj te jetė e mbushur me plotė suksese , prirje , dashuri dhe respekt.

Nga zemra ju deshiroj cdo tė mirė ne te gjitha sferat e jetes, pra ;
URIME

Krokodilli
01-09-05, 11:09
O Kroki te flm shum i nderuar :D
Te pershendes me respekt Diana

PS: se kesh ka harroj , te qafi shum :wink:

pasna harru nje kartolin per ditelindje,,,, je shum shum e mir, te qafi edhe une ty dhe shpresoj se je duke ja kalu sa me mir
have a nice b/day my friend Diana

http://www.rexanne.com/BDAYGraphics/BDAY-HBtou-card-CARDS.gif
http://jaimescards.cybergifs.com/graphics/bunnycardinside.jpg

lazdrani
01-09-05, 11:43
Pricesa ime e shtrenjet!


E dashura Diana per ditelindjen tende ju uroje nga zemra qdo gje te bukure ne jeten tuaj :wink: Dielli sot vetem per ty le te rrezoje 8)


HAPPY BIRTHDAY

dr1ta
01-09-05, 11:52
https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg


E dashur Diana gzuar ditelindjen i befsh 1001 , me plot lumturi, dashuri , dhe shendet.

ME nderime
drita

Gentiana
01-09-05, 12:24
http://www.culinaryplayground.com/Mocha%20Torte%20L.jpg

Urime Ditelindjen Diana,dhe i befsh 100vite me gjith te mirat,ashtu si ta do Zemra.

Agroni22
01-09-05, 12:31
SHUMEEEEEEEE URIME PER TYYYYYYY DIANA DHE QDO E MIRE TE PECJELLT NE JETE

Luana
01-09-05, 12:40
http://www.2000greetings.com/birthdaycake_top.jpg

Some are vibrant, admired for their
strength, while others are delicate
whispers of color whose gentleness
has a special place in our hearts.
We meet so many different kinds
of friends in the garden of life,
and I'm so grateful for the
color, joy, and beauty you have
added to mine...

Have a Great Birthday!
http://www.2000greetings.com/blowupclownnose.gif


Luana


Edhe ju lutem mos ju bashkangjitni kartolines time po shkoni e bleni sikur une qe e kam ble , a morret vesh o insana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
01-09-05, 13:26
E nderuara Diana007!

Ditlindja ėshtė dita me e gezuar e njeriut , dita kur bota e pranoj ardhjen tende dhe te rriti mbi supet e veta.
Duke ju uruar ditlindjen , uroj qe jeta e juaj te jetė e mbushur me plotė suksese , prirje , dashuri dhe respekt.

Nga zemra ju deshiroj cdo tė mirė ne te gjitha sferat e jetes, pra ;
URIME

Psikolog i nderuar te falenderoj nga zemra per urimet e tua :D , te mirat qofshin gjithmon edhe me ju :wink:

Te pershendes dhe te mpuq Diana :D

Diana007
01-09-05, 13:29
O Kroki te flm shum i nderuar :D
Te pershendes me respekt Diana

PS: se kesh ka harroj , te qafi shum :wink:

pasna harru nje kartolin per ditelindje,,,, je shum shum e mir, te qafi edhe une ty dhe shpresoj se je duke ja kalu sa me mir
have a nice b/day my friend Diana

http://www.rexanne.com/BDAYGraphics/BDAY-HBtou-card-CARDS.gif
http://jaimescards.cybergifs.com/graphics/bunnycardinside.jpg

:D :D :D wow flm Kroki per kartolinen gjithashtu dhe per koplimentin :oops: :D

Te fala nga Diana :P

Diana007
01-09-05, 13:33
Pricesa ime e shtrenjet!


E dashura Diana per ditelindjen tende ju uroje nga zemra qdo gje te bukure ne jeten tuaj :wink: Dielli sot vetem per ty le te rrezoje 8)


HAPPY BIRTHDAY

Prnci im ma Lumturove diten sot kur te pash ketu :D

Te falenderoj shum , dhe te pershebdes me nje PUTHJE te madhe per JU Syri im :D


Te Don Diana :wink:

Diana007
01-09-05, 13:37
https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg


E dashur Diana gzuar ditelindjen i befsh 1001 , me plot lumturi, dashuri , dhe shendet.

ME nderime
drita

Drita se pari flm per keto trendafila aq te bukura :D

Te falendroj shum , shendetin, dashurun e lumturin e paqit edhe ju gjithmon Siss :)

TE pershedes dhe te perqafoj shum Diana :D :wink:

Diana007
01-09-05, 13:41
http://www.culinaryplayground.com/Mocha%20Torte%20L.jpg

Urime Ditelindjen Diana,dhe i befsh 100vite me gjith te mirat,ashtu si ta do Zemra.

Te falenderoj nga zemra Genta :D gjithashtu flm dhe per embelsiren , qofsh e embel gjithmon siq je e nderuar :D :wink:

TE pershendes dhe te mpuqi , Diana :wink:

Diana007
01-09-05, 13:43
SHUMEEEEEEEE URIME PER TYYYYYYY DIANA DHE QDO E MIRE TE PECJELLT NE JETE

Te falendroj shum Agron , te mirat qofshni edhe me ju :D :wink:

Te mpuq e te pershedes ,Diana :wink:

Diana007
01-09-05, 13:49
http://www.2000greetings.com/birthdaycake_top.jpg

Some are vibrant, admired for their
strength, while others are delicate
whispers of color whose gentleness
has a special place in our hearts.
We meet so many different kinds
of friends in the garden of life,
and I'm so grateful for the
color, joy, and beauty you have
added to mine...

Have a Great Birthday!
http://www.2000greetings.com/blowupclownnose.gif


Luana


Edhe ju lutem mos ju bashkangjitni kartolines time po shkoni e bleni sikur une qe e kam ble , a morret vesh o insana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana motrushe te falendroj shum per dhuaretn dhe per poezin ( PS: edhe pse nuk e kam kuptu mir :oops: mbse nuk kuptoj shum anglisht :P , por e flm shun nje antar te FD-s per perkthin :wink: )
Por sidoqof edhe njeher flm shum :wink:

Te pershedes shum e nderuar gjithmon nga un , e te perqafoj me respekt Diana :D :wink:

Kaltrushi
01-09-05, 14:43
une nuk kam asnje kartoline ku lexon urime detlindja.....por as nuk kam nje torte ku lexon i befsh 100 vjet.... por ti them keto fjale direkt nga zemra

Nga gjithe zemra te uroj detlindjen kusherira ime e dashur diana


Ket dite e kalofsh shume bukur vetem duke qeshur siq je te gazmore…..

Keshtu te shkoft krejt jeta mbare me te qeshur, me shume Lumturi, me shume Fat…..me shume Suksese dhe me se shumti me shume Shendet……..

Te ardhe e mira siq e meriton…..

Nje mpuq te veqant ke nga une


PS : ME vje shume keq qe nuk te kam uruar me heret………..

Urata
01-09-05, 15:01
http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_happybirthday/1008-013-49-1060.gif


Edhe 100 te tjera Diana!

Diana007
01-09-05, 15:05
une nuk kam asnje kartoline ku lexon urime detlindja.....por as nuk kam nje torte ku lexon i befsh 100 vjet.... por ti them keto fjale direkt nga zemra

Nga gjithe zemra te uroj detlindjen kusherira ime e dashur diana


Ket dite e kalofsh shume bukur vetem duke qeshur siq je te gazmore…..

Keshtu te shkoft krejt jeta mbare me te qeshur, me shume Lumturi, me shume Fat…..me shume Suksese dhe me se shumti me shume Shendet……..

Te ardhe e mira siq e meriton…..

Nje mpuq te veqant ke nga une


PS : ME vje shume keq qe nuk te kam uruar me heret………..

Kaltrushe motra ime e vogel qika jem :lol: mjafton prezenca jote ketu , motrushe te falenderoj shum shum , per urimet e tua , shendeti , sukse e lumturia qofshin gjithmon me ju oj Kusherira ime e dashur :D

Te pershendes edhe te puthi shum Diana :wink:

Diana007
01-09-05, 15:11
http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_happybirthday/1008-013-49-1060.gif


Edhe 100 te tjera Diana!

Urata flm shum :wink:

Te pershendes dhe mpuq , me respekt Diana :wink:

uliksi31
01-09-05, 15:26
Kesulkuqe, urime per ditlindje. Ju deshiroi jete te gjate si dhe realizime deshirash.
Pershendetje te perzemerta nga ish... :lol: :lol:

Prishtinasja_
01-09-05, 15:26
Pershendetje Diana

Urime ditelindjen!!!

Te uroj shum fat ne jete, suksese , shendet , harmoni familjare dhe shum shum dashuri !!!!!

Me respekt

Prishtinasja_ :D

Tomori
01-09-05, 15:30
..kam depozituar ne konton tende te sotme 365 dite fati dashurie dhe lumturie , argetim te mbare ne harxhimin total te tyre ,edhe 100 pranvera te lumtura i befshe e nderuara Diana... :wink:
Me respekt:
Tomori

GURI SYLAJ
01-09-05, 16:21
Diana 007

Ju idini deshirat tuaja prandaj punoni e angazhohuni qe te jeni sa me afer realizimit te tyre. Gezofshi edhe shume vite te mira e me te mira.
URIME PER DITELINDJE.Guri Sylaj

Bleona
02-09-05, 08:19
urime urime :P :P

te uroj gith te mirat ne te arthmen diana!!!

shum fat, dashuri, lumturi, sukses e tetjer e tetjer .............

tungiiiiiiiii

BLEONA :P

Diana007
02-09-05, 08:32
urime urime :P :P

te uroj gith te mirat ne te arthmen diana!!!

shum fat, dashuri, lumturi, sukses e tetjer e tetjer .............

tungiiiiiiiii

BLEONA :P

Oh Bleona Siss , te flm shum shum , te gjitha ishalla qofshin edhe me ju e dashur :wink:

Te pershendes dhe te puthi fort Diana


PS: Moderatore ju lutem e barti tek shkrimet e mija se si duket e ka ngatru temen :wink:

Diana007
02-09-05, 08:41
Kesulkuqe, urime per ditlindje. Ju deshiroi jete te gjate si dhe realizime deshirash.
Pershendetje te perzemerta nga ish... :lol: :lol:

Oj ish- Zemra ime :D , te falenderoj shum shum per urimet e tua :wink:

Te pershedes dhe te mpuqi shum ish- Kesulkuqja jote :D

Diana007
02-09-05, 08:56
Pershendetje Diana

Urime ditelindjen!!!

Te uroj shum fat ne jete, suksese , shendet , harmoni familjare dhe shum shum dashuri !!!!!

Me respekt

Prishtinasja_ :D


Prishtinasja te falenderoj shum per urimet e tua , shendeti , lumturia e harmonia qofshin gjithmon me ju


Te pershendes dhe te mpuqi shum Diana :wink:

Diana007
02-09-05, 09:00
..kam depozituar ne konton tende te sotme 365 dite fati dashurie dhe lumturie , argetim te mbare ne harxhimin total te tyre ,edhe 100 pranvera te lumtura i befshe e nderuara Diana... :wink:
Me respekt:
Tomori

Te falendroj shum i nderuari Tomor per urimet e tua , lumturia te ndjket pas edhe ty :D

TE pershendes dhe te mpuqi shum Diana :wink:

Diana007
02-09-05, 09:43
Diana 007

Ju idini deshirat tuaja prandaj punoni e angazhohuni qe te jeni sa me afer realizimit te tyre. Gezofshi edhe shume vite te mira e me te mira.
URIME PER DITELINDJE.Guri Sylaj

GURI SYLAJ ke te drejt ashtu esht :D te falenderoj shum per urimet e tua :wink:

Te pershendes shum mpuq edhe per ju i nderuar

ME respekt Diana :wink:

turisti
02-09-05, 09:52
Urime,urime zoja BOND dhe te dehiroj shendet edhe shume,shume vite dhe realizimin e te gjitha deshirave jetesore. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Bleona
02-09-05, 10:05
Urime,urime zoja BOND dhe te dehiroj shendet edhe shume,shume vite dhe realizimin e te gjitha deshirave jetesore. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P


o turist edhe une ekam ditlindjen me 23.09 mu aki mema uru ditlindjen??????????? :wink:

TUNIIIIIIIII BLEONA

Diana007
02-09-05, 12:39
Urime,urime zoja BOND dhe te dehiroj shendet edhe shume,shume vite dhe realizimin e te gjitha deshirave jetesore. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Turist te falenderoj shum shum per urimin tend , gjitha te mirat per ju i nderuar :D

Te pershendes dhe te qafi Diana :wink:

Gjebraili
02-09-05, 13:54
Diana, URIME URIME URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

I befsh edhe 100 te tjera, te lumtura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
02-09-05, 14:12
Diana, URIME URIME URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

I befsh edhe 100 te tjera, te lumtura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


O Gjebrail goja te lumt per urime :D te falenderoj shum :wink:

Te pershendes dhe te mpuqi Diana :)

Sy_kaltra
02-09-05, 16:45
U*R*I*M*E Urime Diana007

Diana te pershendes motrushe edhe pse ndoshta pak me vones po te uroj por skam qen ksajde ,,me mir von se kurr..

Mpuqqq Motrush Gjo te mir ne jet te uroj nga zemra ..

Mikja jot Sy_Kaltra..

http://www.locolobo.net/bdayteddy.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif

http://www.locolobo.net/bday1.gif

doGzona
02-09-05, 20:47
Urime Ditelindja zemrush

Lumturia qofte gjithmone me ju, te deshiroje qe ky vit te jet
vit i realilizimit te te gjitha deshirave tuaja.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif

doGzona

Arbėri
02-09-05, 21:53
Me lejo, edhe pse me vonese, qe edhe une ta uroj ditelindjen dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol:
Pasi nuk qenke ne shtepi, po ta le kete torte, vetem nje cope e morra per vete, dhe mos mendo se ja kam marre DoGzones, ncukkkkkkkk, por me siguri e kemi ble ne te njejtin vend, hahahahahahahaha
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gif

Naki
02-09-05, 22:22
Shume Urime per ty e nderuara Diana 007,Jete te gjate e te lumtur ashtu siq deshirone zemra e juaje.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF


Naki

Artisti
02-09-05, 23:26
Diana007 urime ditelindja motrushArtisti

doGzona
03-09-05, 00:03
Me lejo, edhe pse me vonese, qe edhe une ta uroj ditelindjen dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol:
Pasi nuk qenke ne shtepi, po ta le kete torte, vetem nje cope e morra per vete, dhe mos mendo se ja kam marre DoGzones, ncukkkkkkkk, por me siguri e kemi ble ne te njejtin vend, hahahahahahahaha
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gif

Jo mor, po a e blem bashk ne dhe erdhem per te ja uruar.
Dhe ti ton rruges su kryshe pa e mar nje cop e me kerku :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
03-09-05, 07:56
Diana_007 T'kerkoj falje per vonesen n'Urimin per ditelindjen qe e ki pas :)

Vonesa ime arsyetohet me faktin qe nuk gjejsha nje zgjidhje per dhuraten se cka t'sjell.
Eshte nje dhurat simbolike,por e di qe ti meriton me shum :)

http://www.feriozzi.it/foto/collana1big.jpg

Diana007
03-09-05, 09:21
Urime Ditelindja zemrush

Lumturia qofte gjithmone me ju, te deshiroje qe ky vit te jet
vit i realilizimit te te gjitha deshirave tuaja.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif

doGzona

Dogzona Motrushe te falenderoj shum per urimet si dhe dhurata :D qofshe lumtur gjithmon e nderuar :wink:


TE pershendes dhe te puth Dianan :wink:

Diana007
03-09-05, 09:24
Me lejo, edhe pse me vonese, qe edhe une ta uroj ditelindjen dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote :lol:
Pasi nuk qenke ne shtepi, po ta le kete torte, vetem nje cope e morra per vete, dhe mos mendo se ja kam marre DoGzones, ncukkkkkkkk, por me siguri e kemi ble ne te njejtin vend, hahahahahahahaha
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gif

Oh Arbėr te flenderoj shum per kohen qe ke gjet te vish per ditelindje time :D te mirat qofshi edhe me ju :wink:

Te past bo mir tortja :lol: :wink:

TE pershendes shum i nderuar dhe te mpuqi , Diana :)

Diana007
03-09-05, 09:33
Shume Urime per ty e nderuara Diana 007,Jete te gjate e te lumtur ashtu siq deshirone zemra e juaje.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF


Naki

I nderuar te falendroj shum per urimet , qofsh i lumtur gjithmon me familen tende :D

Te pershendes dhe te puth , Diana :wink:

Diana007
03-09-05, 09:48
Diana007 urime ditelindja motrushArtisti


Artist falenderoj shum i nderuar vella :D


Te pershendes dhe mpuq :wink: Diana