PDA

View Full Version : une vet qyky...experti


experti_lu
21-01-05, 19:43
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-01-05, 19:47
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire se na vjen o Expert.

Phaaaaaaaa po shum paske shetit bre djal ti,ani paske vujt kur paske shku ni her deri te Garazhda.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
21-01-05, 19:53
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Qyyyyyyy sa mireeeeeeeeeee
Paske fillue me dal pak a? bash mire vallahi :lol: :lol: :lol: :lol:

Aiiiiiiii une kam ndegju se ka shume njerez, tante po mendoj, qe me vite as te garazha nuk guxojn me dale :cry: :cry: :x :x :wink:

Pershendetje Experti_lu dhe dil dil nganjehere edhe pertej garazhes se nuk bohet nami, qyyyyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
21-01-05, 20:01
ej GENTA.mare mu nuk po me len nana me dal po thot.
-djali jem ti je shume i bukur ruju se po te grabite naj qike!!!hahahahahaha.
p.s..mire je?ani shyqyr a. :D :D :D :D

experti_lu
21-01-05, 20:04
arberi..po mare se la pa dale bille per vitin e ri jam kan de daja. :lol: :lol: :lol: :lol:
ti ka po rrin ma shume??a ne pantolla,a ternerka?? :lol: :lol: :lol: peace njeri pak hajgare.

Maca
21-01-05, 20:16
experti_lu mire se na ke ardhe dhe shpresoj se do kalojm qaste te mira se bashku...

Tung tung teprshendes shumeeeeeeeee :wink:

Maca :twisted:

Honesty^uk.
21-01-05, 21:10
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qyqyqyqy
a ben ta dime se ne cilen fushe ishe ti "expert" nese mendon se je ne fushen e gjinise femerore me mire te kisha keshillu me u terheq :lol: :lol: :lol:
kurse shetitjet kursej pak se nuk jane aq te dobishme per njerez si ju ne fushen e expertizes :lol: :lol:

O shoki mire se ke ardhur dhe te deshiroj argetim maximal ne forumin me te dashur shqiptar.


Honesty

Murgesha
21-01-05, 21:21
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pėr besė prezentim fantastik. Po e marr me mend qė qenke ende i vogėl me shku mė larg te garazha, dhe spaska faj nėna jote qė ti ka ndaluar shetitjet e gjata se si expert gjithnjė zbulim ka dro e ngrata mos po e provon se si ėshtė me tė shkelė Vetura.
Tė uroj mirėseardhje nė forum.
Tha Murgesha dhe iku vrap prej kėtu me vrap nga friga se mos po bahet objekt ekspertize. :lol:

Mafiozi
21-01-05, 22:20
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mir se vjen ne mesin ton experti, te shpresoj biseda te kendshme.

Po pres me dal ne shetitje me ty njeher :arrow: ne kuzhin :lol: :lol:


Te pershendes :wink:

ShEjToNkA
21-01-05, 23:33
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mirė se na paske ardhė o Gjakover!
Ia kalofshh bukur kėtu se tybe shetitje po bėjshe bolll , vetėm po tė garantoj se kėtu ke me mbaru t'u shetitttt e ke me i harru ato , sa tek diskutimet serioze ,sa tek pėrshėndetjet ,sa tek dashuria ,sa tek kafja , sa tek votimet , e tė tė gjitha me rendė ,po nejsee s'ka dertė se qenke merakli nė shėtitjeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:
Desha me tė thonė edhe dic aa ,se kur tė mėrziten ato shetitje qė po i bėjshe nė relacione tė ndryshme Kuzhin- Ballkon - Garazhh ish kon mirė edhe deri nė Shupp nga njėherė me shkuu ssa pėr me bė mė shumė :lol: :lol:

Ia kalofshh sic ėshtė mė sė miri nė, FD! :wink:

experti_lu
22-01-05, 15:52
maca mire se ju gjeta juve ketu,bile se kisha besu se te gjaj ty ketu!! ahhh qka jam edhe une gjithkund perzina,hahahahaha
-gjithsesi do te kalojme bukur ketu :roll: :roll: :roll:

experti_lu
22-01-05, 15:58
honesty-uk aaaaahhh e jo qebesa nuk te tregova se qfar experti jam,se ti ju tregon ketyne qikave e ku me dite qka me gjan me to!! :D :D :D

qyre vetem pak info: mjekrren e kam legjendare. :lol: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
22-01-05, 16:01
murgesha eehhheee..normal se ti hike prej ketuhit se me bo me hi shume felle ne muhabet me mu,bahesh e mvarne prej meje.hahahahaha...mire se ju gjeta ne kete forum shqipetar

experti_lu
22-01-05, 16:04
mafijozi mire se te gjeta,po po gjithqysh kemi me dal teri te kapigjiku. :lol: :lol: :lol:
-a po thu fantazi me kalu? ani super kam me kalu me juve. :D :D :D :D

experti_lu
22-01-05, 16:08
shejtonka tungi qiki,e pra une kretj knaqna tu shetite sidomos tash se jan ne dardani nuk ka kush se ma nal bile as mos tentoni(sidomos) ti! :lol: :lol: :lol:
ani kur po dalim pak ka shupa se large e une tutna vetem. :D :D :D :D

Gentiana
22-01-05, 17:36
honesty-uk aaaaahhh e jo qebesa nuk te tregova se qfar experti jam,se ti ju tregon ketyne qikave e ku me dite qka me gjan me to!! :D :D :D

qyre vetem pak info: mjekrren e kam legjendare. :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

JooP
05-04-05, 06:01
...Ajajajaja Mongi na ke edhe qeky far EXPERTI_LU ncncnc...nejse po e pranojm qka me bo..kan thon Plakat kur ska pleq me mjekrra po i durojm edhe kta qe skan...Ngerrk...hahaha mir se na erdhe o EXPERT ej du met thon diqka,se ti hala nuk ki ndi..Forumi DARDANIJA asht zbulu para nja 6 shekujve ok..e ti tash e paske mar vesh..hahahahaha..Tung e kalo mir te fala ki prej meje DREJTORIT tond e te shum kujna ne CH hahahhaha--.....

experti_lu
13-04-05, 17:35
joop,a po te pelqen ne dardania.de?ej ne prezentim e ju ki then se e njof expertin?sikur po ju thu neper ch se e njof dhe kem nejte me expertin.....hihihiii....e di se une jem idoli yt,hihihihiih....te kuptoj burr se gjithkush e ka dikan idol,ti me ki mu qa me ba!!!hahahahaha..te fala nga shefi i pejonve/eve...hahahahha

halla e madhe
17-04-05, 12:15
Experti-lu_djalo zoti te rrit sa me shpejt e na bahesh Mbret i FD.Suksese dhe caste te mira ne mesin tone :lol:

experti_lu
18-04-05, 12:07
halla e madhe,ziti te dhashte bereqet per urimin,ishalla ma gjan ti ni nuse te madhe kur te bana i madh-ØØ :lol: :lol: :lol: :arrow: gjajma nja me faqet e kuqe si molla, :D :D :D

Maca
02-05-05, 19:33
Expert te deshiroj argetim te majr ne forum & mos u dorezo se ja ki anen pullave edhe dredhijave hehehe qka je ti kukuuuu nan :wink:

mire mbetsh...

Tung Nga Mooo.... Maaa... etj etj nicka indirekt hehe :twisted:

experti_lu
03-05-05, 06:12
Expert te deshiroj argetim te majr ne forum & mos u dorezo se ja ki anen pullave edhe dredhijave hehehe qka je ti kukuuuu nan :wink:

mire mbetsh...

Tung Nga Mooo.... Maaa... etj etj nicka indirekt hehe :twisted: macoshe....flm,per urimin.
shuj se kujtojne pernime ketu,a po sheh sa i urte jam ketu, :wink: :wink:
ti ma nuk po hin aty ku kerset dajaki a? :evil: :evil:
te fala....rris.......-man......mr....musaf......e qishtu me radhe. :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
05-05-05, 05:30
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tung "experti_lu" te pershendes shum dhe te deshiroj disponim shoki yt Daja POLIC :wink:

experti_lu
05-05-05, 06:46
une jam experti,i lindur ne gjakove,jetoj ne ch-luzern.
-hoby...me dal me u shetite,si pershembull.
-ne kuzhine-ballkon-bile nji her jam kan edhe deri te garazhda.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tung "experti_lu" te pershendes shum dhe te deshiroj disponim shoki yt Daja POLIC :wink:tung DAJA POLICI,mire se ki ardhe ne forumin me te mire shqipetar.
gjithashtu te uroj disponim te kendeshem.(vetem mos me deno kur ti boj do probleme) :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
05-05-05, 18:54
jo jo mos keni frik vetem a keni €€€€€ pare :lol:

Dali!Keq
11-05-05, 21:12
experti_lu mire se ju kam gjet.
ej nuk ishe ti ai qe kam mendu me fal te kisha ngatru me njanin me ni ekspert fallco. :oops:
me nderime nga dali i keq

experti_lu
14-05-05, 15:18
experti_lu mire se ju kam gjet.
ej nuk ishe ti ai qe kam mendu me fal te kisha ngatru me njanin me ni ekspert fallco. :oops:
me nderime nga dali i keqDJALI!KEQ, ej po vetem ni expert origjinal e ka ch-ja,hmmmm..
ato kopjet e mija jan si bora para diellit. :lol: :lol: :lol:

Ex_Burri
16-05-05, 13:40
ooo djal o djal po koke knaqe per bes ani sha me ju bo do tjerave se as dej posht nuk guxojne me dal mi la teshat en maqine ani mo per ballkone spe folim hiqe se aty fshtire e kane ma dal hahahah tungat mpuqq :roll: