PDA

View Full Version : IceGirl ???


Mafiozi
22-01-05, 13:10
E verej qe IceGirl nuk qenka prezentu ende.

Kem deshir te njohem pak moj IceGirl, a e ki njet me ber prezentimin
se tybe shum mir je inkuadru ne forum.

Ketu e kem agjencien e martesave, pa prezentim nuk ban hiq :lol: :lol:


:wink:

IceGirl
22-01-05, 20:05
Ok Mafiozi nuk ka problem

Une quhem Lumturie...

Jam nga Ferizaji i bukur...

Jetoj ne USA ka 13 vite...

Floket e gjata geshtenje..

Syte e shkruar.....

Fakultetin nuk arrita ta perfundoj ne Kosove ngase jeta me sjelli ketu
Punoje ne NY&CO puna me pelqen shume gjithashtu dhe shoqeria me te cilet punoj....me kan ofruar edhe si Managere te kesaj kompanie...
por prap do filloj shkollen nuk do ta le anash.....

Kohen e lire lexoj .....shkruaj qysh si femije etj.etj

Urdheroni e pyetni cka deshironi te dini me teper...
nese nuk mundem te ju pergjigjem pytjeve tuaja me falni pa keqkuptime...... Ju Pershendes..... :wink:

Barbaroza
22-01-05, 20:53
Wow,ec e thuaj se ferizajaset nuk jane te mrekullueshme. :wink: Vendase,te uroj mireseardhje dhe uroj te te ia kalosh sa me mire ne mesin tone!

IceGirl
22-01-05, 21:14
Wow,ec e thuaj se ferizajaset nuk jane te mrekullueshme. :wink: Vendase,te uroj mireseardhje dhe uroj te te ia kalosh sa me mire ne mesin tone!

Ju Faleminderit shume Barbaroza...sigurisht qe ferizajaset e ferizajasit ne pergjithesi jemi te mrekullueshem per ate dhe jemi me te kerkuarit.... :wink: :)

uliksi31
22-01-05, 21:26
Welcome home,vendase e Barbarozes.

IceGirl
22-01-05, 21:31
Ju Faleminderit uliksi31-jr

Ju Pershendes :)

uliksi31
22-01-05, 21:35
Ju Faleminderit uliksi31-jr

Ju Pershendes :)

Ska perse.Edhe une ju pershendes,my neighbor :)

IceGirl
22-01-05, 21:51
Ju Faleminderit uliksi31-jr

Ju Pershendes :)

Ska perse.Edhe une ju pershendes,my neighbor :)

:D :D :D

Murgesha
22-01-05, 21:52
Ok Mafiozi nuk ka problem

Une quhem Lumturie...

Jam nga Ferizaji i bukur...

Jetoj ne USA ka 13 vite...

Floket e gjata geshtenje..

Syte e shkruar.....

Fakultetin nuk arrita ta perfundoj ne Kosove ngase jeta me sjelli ketu
Punoje ne NY&CO puna me pelqen shume gjithashtu dhe shoqeria me te cilet punoj....me kan ofruar edhe si Managere te kesaj kompanie...
por prap do filloj shkollen nuk do ta le anash.....

Kohen e lire lexoj .....shkruaj qysh si femije etj.etj

Urdheroni e pyetni cka deshironi te dini me teper...
nese nuk mundem te ju pergjigjem pytjeve tuaja me falni pa keqkuptime...... Ju Pershendes..... :wink:

Icegirl mė gėzojnė pa masė kur dėgjoj tė arriturra si tuat nga ana e shqiptarėve.
Tė uroj realizim tė plotė tė dėshirave tua.

IceGirl
22-01-05, 22:04
Icegirl mė gėzojnė pa masė kur dėgjoj tė arriturra si tuat nga ana e shqiptarėve.
Tė uroj realizim tė plotė tė dėshirave tua.


Ju Faleminderit shum Murgesha....Me Vjen mire..
Nganjeher ato dhe vonohen...te arriturat... realizimi i deshirave..
Por kurre nuk esht vone per te provuar ti realizosh...

Mafiozi
22-01-05, 22:13
Ok Mafiozi nuk ka problem

Une quhem Lumturie...

Jam nga Ferizaji i bukur...

Jetoj ne USA ka 13 vite...

Floket e gjata geshtenje..

Syte e shkruar.....

Fakultetin nuk arrita ta perfundoj ne Kosove ngase jeta me sjelli ketu
Punoje ne NY&CO puna me pelqen shume gjithashtu dhe shoqeria me te cilet punoj....me kan ofruar edhe si Managere te kesaj kompanie...
por prap do filloj shkollen nuk do ta le anash.....

Kohen e lire lexoj .....shkruaj qysh si femije etj.etj

Urdheroni e pyetni cka deshironi te dini me teper...
nese nuk mundem te ju pergjigjem pytjeve tuaja me falni pa keqkuptime...... Ju Pershendes..... :wink:


Me vjen mir qe u prezentove aq sinqerisht IceGirl.

Ne shkrime ishe simpatike dhe e sinqert, me ket prezentim te kuptoj ende me mir. :wink:
Besoj qe do te kalojm mir me nje vajz interesante siq je, dhe shpresoj
te njoftohesh sa me shpejt me anetaret tjer te shkelqyeshem ne Dardania.


Te shpresoj qdo te mir ne forum dhe ne jeten tende.


Pershendetje te perzemerta.


:wink:

IceGirl
22-01-05, 23:06
Me vjen mir qe u prezentove aq sinqerisht IceGirl.

Ne shkrime ishe simpatike dhe e sinqert, me ket prezentim te kuptoj ende me mir. :wink:
Besoj qe do te kalojm mir me nje vajz interesante siq je, dhe shpresoj
te njoftohesh sa me shpejt me anetaret tjer te shkelqyeshem ne Dardania.


Te shpresoj qdo te mir ne forum dhe ne jeten tende.


Pershendetje te perzemerta.
:wink:[/quote]

Ju Faleminderit Mafiozi

Dhe sigurisht qe do te kalojme mire...
Sa kuptova une deri me tani ketu qendrone vetem respekti dhe sinqeriteti
ndaj njeri tjetrit ne te gjithe anetaret e ketije forumi...

Pershendetje te ngrohta nga une IceGirl :)

Mafiozi
23-01-05, 00:21
Me vjen mir qe u prezentove aq sinqerisht IceGirl.

Ne shkrime ishe simpatike dhe e sinqert, me ket prezentim te kuptoj ende me mir. :wink:
Besoj qe do te kalojm mir me nje vajz interesante siq je, dhe shpresoj
te njoftohesh sa me shpejt me anetaret tjer te shkelqyeshem ne Dardania.


Te shpresoj qdo te mir ne forum dhe ne jeten tende.


Pershendetje te perzemerta.
:wink:

Ju Faleminderit Mafiozi

Dhe sigurisht qe do te kalojme mire...
Sa kuptova une deri me tani ketu qendrone vetem respekti dhe sinqeriteti
ndaj njeri tjetrit ne te gjithe anetaret e ketije forumi...

Pershendetje te ngrohta nga une IceGirl :)[/quote]


:wink: :wink:

Gentiana
23-01-05, 00:39
IceGirl,te uroj per prezentimin e ber pas sa kohe.

Gjithashtu te deshiroj suksese ne te ardhmen.
ēdo te mire.

Genta

ShEjToNkA
23-01-05, 01:03
IceGirl , tė pėrshėndes pėr prezentimin dhe gjithashtu tė dėshirojė tė kalofssh sci ėshtė mė sė miri!

Gjithė tė mirat!

IceGirl
23-01-05, 05:19
Ju Faleminderit Gentiana & Shejtonka

Ju Pershendes :)

dr1ta
24-01-05, 11:24
ICEGirl, deshiroj sukses edhe me tutje dhe shpresoj ce do te kalosh mire ketu se bashku me neve :)


Te pershendes :)

Krokodilli
24-01-05, 11:44
IceGirl te uroj mire se ardhjen ne forumin me te mire shiqiptare,, te deshiroj argetim te kendshem ne mesin ton,, ..http://www.gasolinealleyantiques.com/cartoon/images/Hanna/ftp-topcat-welcome.JPG

IceGirl
24-01-05, 13:23
dr1ta Krokodilli
:) Ju Faliminderit


Ju Pershendes :)

Mafiozi
29-01-05, 14:46
Vetem nje pershendetje me gjith zemer per ty IceGirl.
Te shpresoj qaste me shum gezime.

:wink:

IceGirl
29-01-05, 23:06
Vetem nje pershendetje me gjith zemer per ty IceGirl.
Te shpresoj qaste me shum gezime.

:wink:

Ju Faleminderit shume i nderuari dhe gjithmone i respektuari Mafiozi.

Gjithashtu dhe une te uroje te deshiroj qaste dhe disponim sa me te mire. :)

Mafiozi
31-01-05, 00:38
Vetem nje pershendetje me gjith zemer per ty IceGirl.
Te shpresoj qaste me shum gezime.

:wink:

Ju Faleminderit shume i nderuari dhe gjithmone i respektuari Mafiozi.

Gjithashtu dhe une te uroje te deshiroj qaste dhe disponim sa me te mire. :)


:P :P :P :P :P :wink:

Kaltrushi
31-01-05, 14:32
Pershendetje IceGirl!!!

Bere akull krejt forumin....... mire se na gjete dhe kalo sa ma bukur ne mesin tone.

gjdo te mire


kaltrushi :wink:

Barbaroza
31-01-05, 15:57
IceGirl,prano edhe nje pershendetje te perzemert nga une,aq me pare pasi te kam vendase dhe ndjehem shume mire apo sikur me krahe kur kam ndonje vendas prane. :wink:
Kalo sa me bukur!

IceGirl
01-02-05, 00:42
Pershendetje IceGirl!!!

Bere akull krejt forumin....... mire se na gjete dhe kalo sa ma bukur ne mesin tone.

gjdo te mire


kaltrushi :wink:

Ju Faleminderit Kaltrushi :)

Nuk po kam qare nganjeher pa e be akull ketu se shume nxeht po behet
e po i bije per rrethi gjdo teme po i freskoj te gjithe nga pak :wink:

Ju Pershendes :) Kaloni sa me bukur :)

IceGirl
01-02-05, 00:56
IceGirl,prano edhe nje pershendetje te perzemert nga une,aq me pare pasi te kam vendase dhe ndjehem shume mire apo sikur me krahe kur kam ndonje vendas prane. :wink:
Kalo sa me bukur!

Ju Faleminderit shume Barbaroza :)

Gjithashtu dhe une ndjeje vehten shume te qetesuar... sikur c'mallem per vendelidje sa here qe shohe qe kam vendas ketu...gezohem shume.. sikur jam ne mes te Ferizajit te bukur :)

Pranoni dhe pershendetjet e mija ngrohta nga une... IceGirl :)

biondi_f86
02-02-05, 22:29
IceGirl te uroje mirseardhje dhe argetim sa me te mire ne forum :P

IceGirl
02-02-05, 23:24
IceGirl te uroje mirseardhje dhe argetim sa me te mire ne forum :P

Ju faleminderit i nderuari biondi

Gjithashtu dhe une ju pershendes.... ju uroj caste te kendeshme kudo qe jeni :)

mickoja
03-02-05, 04:44
Wow,ec e thuaj se ferizajaset nuk jane te mrekullueshme. :wink: Vendase,te uroj mireseardhje dhe uroj te te ia kalosh sa me mire ne mesin tone!

Ju Faleminderit shume Barbaroza...sigurisht qe ferizajaset e ferizajasit ne pergjithesi jemi te mrekullueshem per ate dhe jemi me te kerkuarit.... :wink: :)Bingo...qashtu čsht vendase dhe un te pershendes dhe kalo sa ma mir ne neve :wink:

IceGirl
03-02-05, 14:50
Wow,ec e thuaj se ferizajaset nuk jane te mrekullueshme. :wink: Vendase,te uroj mireseardhje dhe uroj te te ia kalosh sa me mire ne mesin tone!

Ju Faleminderit shume Barbaroza...sigurisht qe ferizajaset e ferizajasit ne pergjithesi jemi te mrekullueshem per ate dhe jemi me te kerkuarit.... :wink: :)Bingo...qashtu čsht vendase dhe un te pershendes dhe kalo sa ma mir ne neve :wink:

Ju faleminderit motrush shpresoj dhe besoj se do kalojme super :)

Ju pershendes :wink:

Maca
03-02-05, 16:19
IceGirl :oops: :oops: :oops: :oops: me fal se nuk te kam pershendet ma heret e kam zanat me vones me i bo senet,e din krejt sje e vetmja...

Ok te pershendes nga zemra,ri sa te mundesh ketu se besoj se mire je,nuk esht ftoft ketu ke restaurant,ke agjenci,ke te gjitha e neve jemi ata qe e bejm keto te mira...sigurisht se edhe ti..

Pra te deshiroj koh te mir te kalofsh me neve dhe suksese e paq fat ...
Tung tung.. :wink:

IceGirl
04-02-05, 01:43
IceGirl :oops: :oops: :oops: :oops: me fal se nuk te kam pershendet ma heret e kam zanat me vones me i bo senet,e din krejt sje e vetmja...

Ok te pershendes nga zemra,ri sa te mundesh ketu se besoj se mire je,nuk esht ftoft ketu ke restaurant,ke agjenci,ke te gjitha e neve jemi ata qe e bejm keto te mira...sigurisht se edhe ti..

Pra te deshiroj koh te mir te kalofsh me neve dhe suksese e paq fat ...
Tung tung.. :wink:

Ska gje Maca me mire vone se kurre :)

Dhe me ndejt jam duke ndejt tybe se kam ndermend me shku kund tjeter ..ketu cka te lyp gjene.... dhe per mik pritjje sikur ketu nuk e gjene askund...

Pershendetje te ngrohta nga une IceGirl :wink:

Arbėri
25-04-05, 16:52
IceGirl, kalova kesajde e thash: Hajt te ndalem PAK e te freskohem, ne Oden tende dhe, krejt normale, te pershendes dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :P :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
07-05-05, 04:24
Ok Mafiozi nuk ka problem

Une quhem Lumturie...

Jam nga Ferizaji i bukur...

Jetoj ne USA ka 13 vite...

Floket e gjata geshtenje..

Syte e shkruar.....

Fakultetin nuk arrita ta perfundoj ne Kosove ngase jeta me sjelli ketu
Punoje ne NY&CO puna me pelqen shume gjithashtu dhe shoqeria me te cilet punoj....me kan ofruar edhe si Managere te kesaj kompanie...
por prap do filloj shkollen nuk do ta le anash.....

Kohen e lire lexoj .....shkruaj qysh si femije etj.etj

Urdheroni e pyetni cka deshironi te dini me teper...
nese nuk mundem te ju pergjigjem pytjeve tuaja me falni pa keqkuptime...... Ju Pershendes..... :wink:

Manager :shock: hallall vajz koke masi po lejon qe dikush ty pyt cka te don pytja ime eshte 1 sa vjet 2 a e pranon Mafiozin me dergu si msit met lyp per POLICIN cka thu ti (shaka) pak :lol: :lol:

IceGirl
08-05-05, 23:21
Manager :shock: hallall vajz koke masi po lejon qe dikush ty pyt cka te don pytja ime eshte 1 sa vjet 2 a e pranon Mafiozin me dergu si msit met lyp per POLICIN cka thu ti (shaka) pak :lol: :lol:
1. Ne moshen me te mire... 2. Nese mundesh me gjet Mafiozin
dergoma.
Te pershendes dhe te uroje cdo te mire.


IceGirl

Gjebraili
10-05-05, 16:03
Erdha te pershendes qet far qiken, IceGirl, qe qenka ne moshen me te mire, dhe ti deshiroj qaste nga me te mirat, medemek te moshes me te mire :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :lol:

Murgesha
10-05-05, 16:58
Ice Girl si ēdo herė jeni e pėrshėndetur shumė nga unė.
Njė pasdite tė kėndshme pėr ty loqkum.

florian
10-05-05, 18:35
PERHSENDETJE E NDERUAR KOHET E FUNDIT STE KAM PAR SHUM NGA ANA JON .JA KALOFSH MIR KUDO QE TE JENI .

IceGirl
10-05-05, 23:22
Ice Girl si ēdo herė jeni e pėrshėndetur shumė nga unė.
Njė pasdite tė kėndshme pėr ty loqkum.
Murgesha motrush jeni gjithmone e pershendetur dhe nga une.
E mira ju percjellte gjithmone loqkum.

Kaloni sa me mire.

IceGirl
10-05-05, 23:26
Erdha te pershendes qet far qiken, IceGirl, qe qenka ne moshen me te mire, dhe ti deshiroj qaste nga me te mirat, medemek te moshes me te mire :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :lol:
Ju faleminderit Gjebraili.
Jam ne moshen me te mire dhe do te jem.
Cdo moshe e cmoj :wink:

Ju pershendes.

IceGirl
10-05-05, 23:28
PERHSENDETJE E NDERUAR KOHET E FUNDIT STE KAM PAR SHUM NGA ANA JON .JA KALOFSH MIR KUDO QE TE JENI .
Dukem dukem nganjeher :wink:

Ju faleminderi i nderuar.
Pershendetje te pezemerta keni dhe nga une.

Qaste te kendeshme ju deshiroje kudo qe ndodheni.

IceGirl

IceGirl
10-05-05, 23:31
IceGirl, kalova kesajde e thash: Hajt te ndalem PAK e te freskohem, ne Oden tende dhe, krejt normale, te pershendes dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :P :lol: :lol: :lol:
Doku doku keshtu ...jeni gjithmone i mire se ardhur i nderuar.

Te pershendes shume shume.

Kaloni sa me mire.

Daja POLIC
11-05-05, 00:10
Manager :shock: hallall vajz koke masi po lejon qe dikush ty pyt cka te don pytja ime eshte 1 sa vjet 2 a e pranon Mafiozin me dergu si msit met lyp per POLICIN cka thu ti (shaka) pak :lol: :lol:
1. Ne moshen me te mire... 2. Nese mundesh me gjet Mafiozin
dergoma.
Te pershendes dhe te uroje cdo te mire.


IceGirl

A per Mafiozin kam lajm shum te keq per momentin ai ndodhet ne BURG u marr me gjera ILLEGALE :lol: :lol: :lol:

IceGirl
11-05-05, 00:55
Manager :shock: hallall vajz koke masi po lejon qe dikush ty pyt cka te don pytja ime eshte 1 sa vjet 2 a e pranon Mafiozin me dergu si msit met lyp per POLICIN cka thu ti (shaka) pak :lol: :lol:
1. Ne moshen me te mire... 2. Nese mundesh me gjet Mafiozin
dergoma.
Te pershendes dhe te uroje cdo te mire.


IceGirl

A per Mafiozin kam lajm shum te keq per momentin ai ndodhet ne BURG u marr me gjera ILLEGALE :lol: :lol: :lol:
Ok Po e presim pra.

Arbėri
11-05-05, 16:45
IceGirl, kalova kesajde e thash: Hajt te ndalem PAK e te freskohem, ne Oden tende dhe, krejt normale, te pershendes dhe te deshiroj te kalosh sa me mire :P :lol: :lol: :lol:
Doku doku keshtu ...jeni gjithmone i mire se ardhur i nderuar.

Te pershendes shume shume.

Kaloni sa me mire.Belivallha, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, erdha enkas me te pershendet, me te dhurua nje lule dhe nje MPUQ ne FAQE, sepse na ke mungua do dite dhe shume u permallova kur u ktheve http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Ja edhe lulja, e bukur si ti http://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Ja pershendetja http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Ja edhe MPUQI ne FAQE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

IceGirl
12-05-05, 13:29
Belivallha, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, erdha enkas me te pershendet, me te dhurua nje lule dhe nje MPUQ ne FAQE, sepse na ke mungua do dite dhe shume u permallova kur u ktheve http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Ja edhe lulja, e bukur si ti http://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Ja pershendetja http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Ja edhe MPUQI ne FAQE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif
Belivahlla Zoty te rujt ty hohh, qe kurr spo harrone te me vishe te me vizitosh te oda ime.
Ty zemra tu knaqt .

Faleminderit shume per http://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif
Te pershendes shume shume me nje MPUQ ne FACE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Disponim sa me te mire te deshiroje :wink:

halla e madhe
16-05-05, 07:38
Pershendetje nga halla,kaloni sa me mire ne oden tone!

IceGirl
16-05-05, 13:17
Pershendetje nga halla,kaloni sa me mire ne oden tone!
Pershendetje dhe nga une e nderuar.

Ju faleminderit dhe ju uroje cdo te mire ne jeten tuaj.

Arbėri
24-05-05, 09:39
Mbreme e kam be nje gjume shume shume te rehatshem, te qete e te embel, krejt duke ju falenderuar disa kujtimeve te bukura dhe me te hy ne PC thashe ti deshiroj nje dite te mire, shume te rrespektuares IceGirl, e cila eshte edhe "fajtore" per ate qe me ngjau, hahahahahahahahahahaha

Te pershendes e nderuar, ku do qe ndodhesh, te deshiroje shendet, fate, lumturi si dhe, per afatshkurte, ta kalosh nje dite te mrekullueshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Dilingjia
24-05-05, 10:12
O Arber,
a "n'qika t'ftohta" je ba marak a?
Ik more se t'merdhin pasha shpirtin e dhise :wink:

Arbėri
25-05-05, 15:18
O Arber,
a "n'qika t'ftohta" je ba marak a?
Ik more se t'merdhin pasha shpirtin e dhise :wink:
Belivallha tash veres te knaqine qikat e ftohta, hahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

N'daq me dite, MEHLEM PER VARRE JANE :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes IceGirl, e din ti, dhe te deshiroj nje pasdite te mrekullueshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
11-08-05, 19:49
Te pershendes IceGirl, e din ti, dhe te deshiroj nje pasdite te mrekullueshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te faleminderit Arberi,
Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une, kudo qe te jeni.

Arbėri
12-08-05, 13:42
Te pershendes IceGirl, e din ti, dhe te deshiroj nje pasdite te mrekullueshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te faleminderit Arberi,
Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une, kudo qe te jeni.Me kenaqesine me te madhe, i pranova pershendetjet tuaja :P :P :lol: :lol:

Edhe Ju jeni e pershendetur, ku do qe jeni :P :P :lol: :lol: :lol:

Legends
12-08-05, 23:27
Preshndetje per loqkejken IceGirl :) nga thellsia zemres :) kalo sa ma mir si te ki qef :)

NiRvAnA
13-08-05, 17:25
IceGirl mir se na ke ardhen n'kit mesin ton e tash deshta met vet qfar muzike ngon veq tu kisha lut mos ma bo tulifare po percaktoje nja Rap Rock Hip Hop Metall etj etj
Thanx per mirkuptim
pershendetje nga NiRvAnA

_____________________

SCARFACE

IceGirl
13-08-05, 18:32
Me kenaqesine me te madhe, i pranova pershendetjet tuaja :P :P :lol: :lol:

Edhe Ju jeni e pershendetur, ku do qe jeni :P :P :lol: :lol: :lol:
Pershendetje edhe per ty vendasi im :wink: kudo qe je.

IceGirl
13-08-05, 18:33
Preshndetje per loqkejken IceGirl :) nga thellsia zemres :) kalo sa ma mir si te ki qef :)

Ju faleminderit Shetabb, pershendetje keni dhe nga une.

IceGirl
13-08-05, 18:40
IceGirl mir se na ke ardhen n'kit mesin ton e tash deshta met vet qfar muzike ngon veq tu kisha lut mos ma bo tulifare po percaktoje nja Rap Rock Hip Hop Metall etj etj
Thanx per mirkuptim
pershendetje nga NiRvAnA


Ju faleminderit NiRvAnA,

Dhe jo Rap Hip-Hop nuk i pelqeje, me shume ndegjoje Shqip,
si psh. Sabri dhe Ermal Fejzullahun, keta jan nder te paret qe i pelqej shume.
Kurse nga ato te huaja me pelqejne Shade, Celine Dion dhe disa te tjera :wink:

Pershendetje per ju i nderuar kudo qe ndodheni.

Honesty^uk.
13-08-05, 18:43
Edhe ne pik te vapes, ju po qendroni ICE :wink:

IceGirl
13-08-05, 18:46
Edhe ne pik te vapes, ju po qendroni ICE :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mezi po i baj ball Honesty :wink:

Legends
13-08-05, 18:47
IceGirl e mirton :) se njo te kam ty :) me pas ma shum thot njeri ni kiss the preshdes me kengen i :arrow: ce ice baby

Honesty^uk.
13-08-05, 18:48
Edhe ne pik te vapes, ju po qendroni ICE :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mezi po i baj ball Honesty :wink:

Veshu pak me trashe, se ashtu rrezik me formuar ICE tjere :wink:

:lol: :lol:

IceGirl
13-08-05, 18:49
IceGirl e mirton :) se njo te kam ty :) me pas ma shum thot njeri ni kiss the preshdes me kengen i :arrow: ce ice baby

Te faleminderit per kenge por por nuk i pelqej Hip-Hop :lol: :lol:

IceGirl
13-08-05, 18:53
Edhe ne pik te vapes, ju po qendroni ICE :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mezi po i baj ball Honesty :wink:

Veshu pak me trashe, se ashtu rrezik me formuar ICE tjere :wink:

:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Legends
13-08-05, 22:10
IceGirl ste pelqen kėnga apo une ... nima harrova se ty te pelqen rock e argtuse

Arbėri
15-08-05, 23:45
IceGirl, nje pershendetje te ngrohte nga Arbėri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
16-08-05, 03:29
IceGirl, nje pershendetje te ngrohte nga Arbėri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Me plote deshire e kenaqesi pranoje gjithmone pershendetjet tua i nderuari Arberi.

Ju faleminderi.

Cdo te mire te deshiroje kudo qe te jesh.

lazdrani
16-08-05, 10:39
Ice girl

Pershendetje te sinqerta per ju zonjushe.Lazdrani :wink:

Arbėri
18-11-05, 13:47
Heret ne mengjes
nje ze me ka zgju
"zgjohu o Arbėr
me IceGirl ke me u taku

Shpejte syte i kame hape
dhe me erdhi shume vape
jame ule dhe jame mendue
sa shume isha gezue

Ehhhhh jete o jete
sa deshire kame
miqte e mire
me i zatete :lol: :lol: :lol: :lol: