PDA

View Full Version : Durimi.....


Faqet : [1] 2 3 4

Kercovari
24-01-05, 14:48
E pyet mesuesja Durim cfara hane njerzit me shume prej pemesh.
Ja futi Durimi,Abazhurin(Luster) mesuese.Ulu Durim Uli,nuk hahet Abazhuri!So jo moj mesuese,Babi i tha mbreme mamit fike Abazhurin te ta fus ne goje!haahahahahahahahaahah!.

turisti
24-01-05, 15:12
E pyet mesuesja Durim cfara hane njerzit me shume prej pemesh.
Ja futi Durimi,Abazhurin(Luster) mesuese.Ulu Durim Uli,nuk hahet Abazhuri!So jo moj mesuese,Babi i tha mbreme mamit fike Abazhurin te ta fus ne goje!haahahahahahahahaahah!.

Me a Pa poqen elektrike?,hahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha hahahahahahahahahahaahh.

Kercovari
24-01-05, 15:36
Jo poqet mbeten jashte!Haaahahahahahhahahaahahah!

turisti
24-01-05, 15:41
Jo poqet mbeten jashte!Haaahahahahahhahahaahahah!

E kembet e Abazhurit??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
24-01-05, 15:44
Jo poqet mbeten jashte!Haaahahahahahhahahaahahah!

E kembet e Abazhurit??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:
Ne krah shoki,e duart per gjish!Haaaaahahahahahahahahah!

turisti
24-01-05, 15:45
Jo poqet mbeten jashte!Haaahahahahahhahahaahahah!

E kembet e Abazhurit??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:
Ne krah shoki,e duart per gjish!Haaaaahahahahahahahahah!

Papapapapapa,i rende koka stili Franqez,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
24-01-05, 21:02
Hyri Durimi ne barnatore i pirre dru.O zotri,ama nje aspirin,nje andol,dhe nje apaurin,dhe per ju te gjithe cka doni te pini!.

turisti
24-01-05, 22:21
Hyri Durimi ne barnatore i pirre dru.O zotri,ama nje aspirin,nje andol,dhe nje apaurin,dhe per ju te gjithe cka doni te pini!.

CAFFETIN,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahahahaahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
25-01-05, 07:55
Hyri Durimi ne barnatore i pirre dru.O zotri,ama nje aspirin,nje andol,dhe nje apaurin,dhe per ju te gjithe cka doni te pini!.

CAFFETIN,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahahahaahahahahahahaah. :wink:
Baaaa!kur nuk kerkove Cocain,prape mire qenke!haaaaahhaahahaahahahaaaahhahahahahahahahahah ah!

Kercovari
25-01-05, 08:29
Per festen e Vitit te ri ne restorantin Kulla ne Kercove,Burimi ishte pirre dru.Dikur i hyp bicikletes per te shkuar ne shtepi diku ne fshat.
I shkon ndermend pak para se me mri ne fshat te kalle nje cigare.
Era e lehte e pengon ato te kalle qakmakun,dhe disi duke i kthyer shpinen eres e kalle cigaren dhe hajde mbrapsht nga ka ardhe.
Mbrin prape para restorant Kulla.Auuu sa mire,edhe ne fshat e paskesh restorant Kullen!Hy brenda dhe i thote te zotit te restorantit.Njeri i poshter qenke!Pse more s`me ke tregu se edhe ne fshatin tim paske qele restorant?.Pije edhe nje Burim,se ishalla vitin tjeter edhe ne Shar do te kerkosh Kullen.

turisti
25-01-05, 09:48
Hyri Durimi ne barnatore i pirre dru.O zotri,ama nje aspirin,nje andol,dhe nje apaurin,dhe per ju te gjithe cka doni te pini!.

CAFFETIN,hahahahahahahahaahahahahahaahahahahahaaha hahahahahaahahahahahahaah. :wink:
Baaaa!kur nuk kerkove Cocain,prape mire qenke!haaaaahhaahahaahahahaaaahhahahahahahahahahah ah!

Jo,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
25-01-05, 09:50
Per festen e Vitit te ri ne restorantin Kulla ne Kercove,Burimi ishte pirre dru.Dikur i hyp bicikletes per te shkuar ne shtepi diku ne fshat.
I shkon ndermend pak para se me mri ne fshat te kalle nje cigare.
Era e lehte e pengon ato te kalle qakmakun,dhe disi duke i kthyer shpinen eres e kalle cigaren dhe hajde mbrapsht nga ka ardhe.
Mbrin prape para restorant Kulla.Auuu sa mire,edhe ne fshat e paskesh restorant Kullen!Hy brenda dhe i thote te zotit te restorantit.Njeri i poshter qenke!Pse more s`me ke tregu se edhe ne fshatin tim paske qele restorant?.Pije edhe nje Burim,se ishalla vitin tjeter edhe ne Shar do te kerkosh Kullen.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,faji i Burimit eshte tek bicikleta,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahaahahahahaha. :wink:

Kercovari
25-01-05, 12:09
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

turisti
25-01-05, 12:43
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

Pse po qesh,kjo episode eshte per te qajtur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.

Kercovari
25-01-05, 12:53
Nje pijanec e pyet Burimin pse grate kure bejne seks i grejn kembet dhe kqyrin ne tavan?.MMmmmmii eppppi tttrrrii diiiiiit uhhhhhhaa,e tttttteeee ttttrrrrreeeegoooj.
Te nesermen Burimi e kapi nje te re pa martu.Berri qe berri dhe ju kujtuan fjalet e pijanecit,vertet ndodhi qashtu, dhe e pyti? Gjithe mire po me trego pse gjate gjithe kohes kqyre ne tavan?.Me kaenaqe Burim,po me shkoj ndermend mos me dikton nena!
E kapi edhe nje te martuar,edhe ajo me te njejtin qendrim.E pyeti Burimi?.Gjithe mire,po me trego pse gjithe kohen kqyre ne tavan?
me kenaqe Burim,po kame frike mos mbes shtatzane me ty!
E kapi edhe nje te moshuar,poashtu e njejta storie.Zonje ti je e treta qe kur bejm seks keqyr ne tavan.Veshi pantulat Burim e une te tregoj pse!
Ja ku e ke Cetken,qe edhe gerqelen te me lysh tavani se eshte tymosur!
Kur Burimi i tregoj shokut se qka kish perjetu,ai filloj te vrehet ne kry!
O Burim o!Ma paske hyp edhe nenen bre burre he!haaahahahahahahahaa!.

Kercovari
25-01-05, 12:58
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

Pse po qesh,kjo episode eshte per te qajtur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Te qajme kamarieret me gra kercove a?haaahahahahhahahhahahaha!.

turisti
25-01-05, 13:27
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

Pse po qesh,kjo episode eshte per te qajtur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Te qajme kamarieret me gra kercove a?haaahahahahhahahhahahaha!.

Jo,por lexuesit dhe aktori i bicikletes,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha.

Kercovari
25-01-05, 13:33
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

Pse po qesh,kjo episode eshte per te qajtur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Te qajme kamarieret me gra kercove a?haaahahahahhahahhahahaha!.

Jo,por lexuesit dhe aktori i bicikletes,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha.
Ai eshte i qa dhe i vajtu per tan jeten,po edhe ketu kemi mjaft.haaaaahaahaahahaahahahahahahah!

turisti
25-01-05, 13:38
Kamarieret e restorant Kulles e kan fajin,termet jan valla!haaaahahahhahaahhhahahahahahahahahahah!

Pse po qesh,kjo episode eshte per te qajtur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Te qajme kamarieret me gra kercove a?haaahahahahhahahhahahaha!.

Jo,por lexuesit dhe aktori i bicikletes,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahaha.
Ai eshte i qa dhe i vajtu per tan jeten,po edhe ketu kemi mjaft.haaaaahaahaahahaahahahahahahah!

Po,por, per fat te keq pa bicikleta,hahahahahahahahahahahahahaahhahahahahaha hahahahahahahahahahahah.

Kercovari
25-01-05, 13:41
Burimi ka edhe per hua,kush do mund te shkoje te huazoj,por te gjitha i ka te hospitalizuara.haaaahaahahahaahahahahahahahahah!

turisti
25-01-05, 13:52
Burimi ka edhe per hua,kush do mund te shkoje te huazoj,por te gjitha i ka te hospitalizuara.haaaahaahahahaahahahahahahahahah!

Me motrat medicinale :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????????????????,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahah.

Kercovari
25-01-05, 13:54
Burimi ka edhe per hua,kush do mund te shkoje te huazoj,por te gjitha i ka te hospitalizuara.haaaahaahahahaahahahahahahahahah!

Me motrat medicinale :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????????????????,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahah.
me mini funde,edhe pak e u duken kodrat e lendina.hhaaahahahahahahahahahahahahahaah!

turisti
25-01-05, 13:58
Burimi ka edhe per hua,kush do mund te shkoje te huazoj,por te gjitha i ka te hospitalizuara.haaaahaahahahaahahahahahahahahah!

Me motrat medicinale :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????????????????,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahah.
me mini funde,edhe pak e u duken kodrat e lendina.hhaaahahahahahahahahahahahahahaah!

Papapapapapapapa,po atje koka xhehenet per sy,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahah.

Kercovari
25-01-05, 14:03
Burimi ka edhe per hua,kush do mund te shkoje te huazoj,por te gjitha i ka te hospitalizuara.haaaahaahahahaahahahahahahahahah!

Me motrat medicinale :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ???????????????????????????,hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahah.
me mini funde,edhe pak e u duken kodrat e lendina.hhaaahahahahahahahahahahahahahaah!

Papapapapapapapa,po atje koka xhehenet per sy,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahah.
Mos me keq,te bejn te te marre gjumi ne karike,epastaj te zgjojn me mamelat.haaahahahahahahahhahahahahhahahahahahaa!

turisti
25-01-05, 14:08
Qyqyq,a nuk ka romantik-a??,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.

Kercovari
25-01-05, 17:12
Qyqyq,a nuk ka romantik-a??,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Si s`ka romantik more,te lajn me birra,te ushqejne me qebapa,e me ne fund ti paguan per te gjithe,edhe per Durimin.Per ato kete teme e hapa,kush ka Durim le te urdhroje.haaaaaaaaaaaaaahhhaahahahhahaahah!

turisti
26-01-05, 02:08
Qyqyq,a nuk ka romantik-a??,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Si s`ka romantik more,te lajn me birra,te ushqejne me qebapa,e me ne fund ti paguan per te gjithe,edhe per Durimin.Per ato kete teme e hapa,kush ka Durim le te urdhroje.haaaaaaaaaaaaaahhhaahahahhahaahah!

Skaraxhia yt nuk mundet me pjek qebapa sa muj une me honger,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah,a DURIMI nuk ka durim per me prit,hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaah.

Kercovari
26-01-05, 08:23
Qyqyq,a nuk ka romantik-a??,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Si s`ka romantik more,te lajn me birra,te ushqejne me qebapa,e me ne fund ti paguan per te gjithe,edhe per Durimin.Per ato kete teme e hapa,kush ka Durim le te urdhroje.haaaaaaaaaaaaaahhhaahahahhahaahah!

Skaraxhia yt nuk mundet me pjek qebapa sa muj une me honger,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah,a DURIMI nuk ka durim per me prit,hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaah.
O turist O!Ne Kercove teknoloxhija ka mare hov te larte,keshtu qe qebapat nuk i pjek skaraxhia por televizori,dhe nuk duhet te dorosh shume.Mundesh te ngopesh se hangri qevapa duke shiquar ne televizion,
Prondaj-Durimin te dhashte Zoti!haahahahahahhahahahahahahahaha!

turisti
26-01-05, 14:40
Qyqyq,a nuk ka romantik-a??,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahah.
Si s`ka romantik more,te lajn me birra,te ushqejne me qebapa,e me ne fund ti paguan per te gjithe,edhe per Durimin.Per ato kete teme e hapa,kush ka Durim le te urdhroje.haaaaaaaaaaaaaahhhaahahahhahaahah!

Skaraxhia yt nuk mundet me pjek qebapa sa muj une me honger,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah,a DURIMI nuk ka durim per me prit,hahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaah.
O turist O!Ne Kercove teknoloxhija ka mare hov te larte,keshtu qe qebapat nuk i pjek skaraxhia por televizori,dhe nuk duhet te dorosh shume.Mundesh te ngopesh se hangri qevapa duke shiquar ne televizion,
Prondaj-Durimin te dhashte Zoti!haahahahahahhahahahahahahahaha!

Eh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahaha edhe nuk eshte ku me dit se fare teknologji,sepse ne Kaēanik mundesh mu ngop dhe m'i porosit nga "KATALOGU",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahah.

Kercovari
26-01-05, 17:44
Tek ne kercove,edhe me keq ato te katalogut ua sherbejme zotrinjve Gomar hesapi.Haaaahahahaahahahhahaahhahahaahahah!
P.Sh.Kryebashkijakut,policis,e apastaj atyre te komunalecit,e ne vete u kenaqem tu henger ato te televizorit se jemi pasanik te medhenj edhe breket na jan gris.hhaaahahahahhahahahhahahahahahahahahah!

turisti
27-01-05, 02:00
Tek ne kercove,edhe me keq ato te katalogut ua sherbejme zotrinjve Gomar hesapi.Haaaahahahaahahahhahaahhahahaahahah!
P.Sh.Kryebashkijakut,policis,e apastaj atyre te komunalecit,e ne vete u kenaqem tu henger ato te televizorit se jemi pasanik te medhenj edhe breket na jan gris.hhaaahahahahhahahahhahahahahahahahahah!

Po,po,por mos e shmang nga rendi i dites se " komunaleci " eshte me i rendesishmi ,sepse aty paguhet TATIMI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
27-01-05, 08:11
Tek ne kercove,edhe me keq ato te katalogut ua sherbejme zotrinjve Gomar hesapi.Haaaahahahaahahahhahaahhahahaahahah!
P.Sh.Kryebashkijakut,policis,e apastaj atyre te komunalecit,e ne vete u kenaqem tu henger ato te televizorit se jemi pasanik te medhenj edhe breket na jan gris.hhaaahahahahhahahahhahahahahahahahahah!

Po,po,por mos e shmang nga rendi i dites se " komunaleci " eshte me i rendesishmi ,sepse aty paguhet TATIMI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
S`pagun asnje tatim sepse per kontenjeret kujdesen qent endacak,po si komunaleci.haaaaahaaahahahahahhahahahahaah!

turisti
27-01-05, 10:30
Huu,shuj se mire eshte. Tan naten nuk kum fjet tuj mendue :ēka bohet nese Kercovari e shkrep naj budallaki me te mire se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
27-01-05, 10:51
Huu,shuj se mire eshte. Tan naten nuk kum fjet tuj mendue :ēka bohet nese Kercovari e shkrep naj budallaki me te mire se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.
Hesht more shoki,une skam fjete terre naten duke menduar se bora 1.20.m.me rexon shtepin qe e kamndertuar prej kartoni.
Te shkretet qent,kontejneret ua ka mbuluar bora.Haaahahahahahahahahahaahahahah!

turisti
27-01-05, 10:53
Huu,shuj se mire eshte. Tan naten nuk kum fjet tuj mendue :ēka bohet nese Kercovari e shkrep naj budallaki me te mire se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.
Hesht more shoki,une skam fjete terre naten duke menduar se bora 1.20.m.me rexon shtepin qe e kamndertuar prej kartoni.
Te shkretet qent,kontejneret ua ka mbuluar bora.Haaahahahahahahahahahaahahahah!

Ndosht aKercova duhet me e pervetesue teknoloxhien e Eskimave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.

Kercovari
27-01-05, 11:14
Huu,shuj se mire eshte. Tan naten nuk kum fjet tuj mendue :ēka bohet nese Kercovari e shkrep naj budallaki me te mire se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.
Hesht more shoki,une skam fjete terre naten duke menduar se bora 1.20.m.me rexon shtepin qe e kamndertuar prej kartoni.
Te shkretet qent,kontejneret ua ka mbuluar bora.Haaahahahahahahahahahaahahahah!

Ndosht aKercova duhet me e pervetesue teknoloxhien e Eskimave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.
po po!Po kercovari e ka dergu gruan te nena e vet emikut Eskimez i ika then:Fle sonte me Lopen une me kete jam martuar.haaaahahahahahaahahaaahahahahahah!
Eskimezi iku e boren na e la neve.haaaahahahahhahahaahahahah!

turisti
27-01-05, 11:18
Huu,shuj se mire eshte. Tan naten nuk kum fjet tuj mendue :ēka bohet nese Kercovari e shkrep naj budallaki me te mire se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah.
Hesht more shoki,une skam fjete terre naten duke menduar se bora 1.20.m.me rexon shtepin qe e kamndertuar prej kartoni.
Te shkretet qent,kontejneret ua ka mbuluar bora.Haaahahahahahahahahahaahahahah!

Ndosht aKercova duhet me e pervetesue teknoloxhien e Eskimave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah.
po po!Po kercovari e ka dergu gruan te nena e vet emikut Eskimez i ika then:Fle sonte me Lopen une me kete jam martuar.haaaahahahahahaahahaaahahahahahah!
Eskimezi iku e boren na e la neve.haaaahahahahhahahaahahahah!

Normal kur qebapat e nxehte munden me e shkri boren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
27-01-05, 11:22
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

turisti
27-01-05, 22:16
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

E ēka bojne ne akell? Qysh shkrujn??

Kercovari
27-01-05, 22:38
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

E ēka bojne ne akell? Qysh shkrujn??
Rresqisin dhe i thyne kembet,dhe hajde ne gips e tena kembet nalt e duar poshte.haaaaahaahahahahahahahahahahahahah!

turisti
27-01-05, 23:22
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

E ēka bojne ne akell? Qysh shkrujn??
Rresqisin dhe i thyne kembet,dhe hajde ne gips e tena kembet nalt e duar poshte.haaaaahaahahahahahahahahahahahahah!

Spasna nie per kesi lloj metode,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
28-01-05, 08:40
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

E ēka bojne ne akell? Qysh shkrujn??
Rresqisin dhe i thyne kembet,dhe hajde ne gips e tena kembet nalt e duar poshte.haaaaahaahahahahahahahahahahahahah!

Spasna nie per kesi lloj metode,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ec tek ne ne Kercove,bile do te mesosh shum metoda tjera,do te shohish se kur vriten ashkalinjt flutorojne edhe tepsijat,aptligjanat,specat,e cka mos.haaahahahahahahahhahahahaahahahahah!

turisti
28-01-05, 19:54
Haahaahahahahahahahahahah!Shkrujn emrin me shure ne bore,e ato analfabetet ithone mesusit"mbama mesus se si kam mesu germat"Haahahahahahahahahahahahahahah!.

E ēka bojne ne akell? Qysh shkrujn??
Rresqisin dhe i thyne kembet,dhe hajde ne gips e tena kembet nalt e duar poshte.haaaaahaahahahahahahahahahahahahah!

Spasna nie per kesi lloj metode,hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ec tek ne ne Kercove,bile do te mesosh shum metoda tjera,do te shohish se kur vriten ashkalinjt flutorojne edhe tepsijat,aptligjanat,specat,e cka mos.haaahahahahahahahhahahahaahahahahah!

Mooooojti e kum perjetue ate romantike,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 10:00
Mos te kan meshu edhe ty me tepsija romantike?hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah !

turisti
30-01-05, 10:39
Mos te kan meshu edhe ty me tepsija romantike?hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah !

Jo,siguresa e romantikes mu ka djeg moti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah hahahahhahahahahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 11:22
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

turisti
30-01-05, 22:46
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

Po,ne salle te bioskoput,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 23:14
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

Po,ne salle te bioskoput,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Sigurisht e ke pa filmin"Lecka e thate ne fund te detit"Apo mbelledhesi i puplave Bekim Fehmiu.haaaahaahahahahahahaahahahahahah!

turisti
30-01-05, 23:16
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

Po,ne salle te bioskoput,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Sigurisht e ke pa filmin"Lecka e thate ne fund te detit"Apo mbelledhesi i puplave Bekim Fehmiu.haaaahaahahahahahahaahahahahahah!

Jo,ka lujt filmi " ēelanat po i shkulin FLOKET,hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 23:22
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

Po,ne salle te bioskoput,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Sigurisht e ke pa filmin"Lecka e thate ne fund te detit"Apo mbelledhesi i puplave Bekim Fehmiu.haaaahaahahahahahahaahahahahahah!

Jo,ka lujt filmi " ēelanat po i shkulin FLOKET,hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.
Qy qy!Mos ke rru vezet si mafiozi!haahahahahahahahahahahah!

turisti
30-01-05, 23:25
Pse edhe ti ishe brenda kur u kalle shatori?Haaaaahhahaahaahahahah:

Po,ne salle te bioskoput,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Sigurisht e ke pa filmin"Lecka e thate ne fund te detit"Apo mbelledhesi i puplave Bekim Fehmiu.haaaahaahahahahahahaahahahahahah!

Jo,ka lujt filmi " ēelanat po i shkulin FLOKET,hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.
Qy qy!Mos ke rru vezet si mafiozi!haahahahahahahahahahahah!

Jo, ai vetem e ka blere LICENCEN time,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 23:31
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

turisti
30-01-05, 23:34
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.

Kercovari
30-01-05, 23:37
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

turisti
30-01-05, 23:41
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

Kujdesu per periken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahhahaahahahahaha.

Kercovari
30-01-05, 23:44
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

Kujdesu per periken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahhahaahahahahaha.
Kollaj puna e perikes,do ta varim te dera e hales.haaahahahahahahah!

turisti
30-01-05, 23:46
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

Kujdesu per periken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahhahaahahahahaha.
Kollaj puna e perikes,do ta varim te dera e hales.haaahahahahahahah!

Dera automatike????,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahaha..

Kercovari
30-01-05, 23:49
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

Kujdesu per periken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahhahaahahahahaha.
Kollaj puna e perikes,do ta varim te dera e hales.haaahahahahahahah!

Dera automatike????,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahaha..
Me mentesh lastiku,kur hy brenda te reh bythet ekur del jashte te reh ballin.haahahahahahahahaahahahahah!

turisti
30-01-05, 23:51
A ti ia shite ato vezet e gjelit me lesh,lere po ai ka len mjekren per te rruajt vezet e gjelit.haahahahahahahahahahahahah!

Ashtu eshte kur ngaterrohet leshi me pupla,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah.
Vetem ventilatori sos pune!haaahahahahahahhahahahahaahahah!

Kujdesu per periken,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahhahaahahahahaha.
Kollaj puna e perikes,do ta varim te dera e hales.haaahahahahahahah!

Dera automatike????,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahaha..
Me mentesh lastiku,kur hy brenda te reh bythet ekur del jashte te reh ballin.haahahahahahahahaahahahahah!

Mos je me bark,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahaah?

Kercovari
30-01-05, 23:54
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

turisti
31-01-05, 00:03
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

Aha,ti koke " KOKA POLITIKE e budallaqeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha" .

Kercovari
31-01-05, 00:07
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

Aha,ti koke " KOKA POLITIKE e budallaqeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha" .
Per qato zbulova Durimin!hahahahahahahahhaahahhaahahahah!

turisti
31-01-05, 00:14
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

Aha,ti koke " KOKA POLITIKE e budallaqeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha" .
Per qato zbulova Durimin!hahahahahahahahhaahahhaahahahah!

Shyqyr qe si paske zbuluar qebaptoren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha.

Kercovari
31-01-05, 08:08
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

Aha,ti koke " KOKA POLITIKE e budallaqeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha" .
Per qato zbulova Durimin!hahahahahahahahhaahahhaahahahah!

Shyqyr qe si paske zbuluar qebaptoren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha.
Une zbulova qevapet e ti qavaptoren!haaahaahahahahahhahaah!.

turisti
31-01-05, 12:22
Jo more cfar barki,nuk jam une Bad spenseri,por kryt e kam te madhe si kungull.haaahahahahaahahahahahahahah!

Aha,ti koke " KOKA POLITIKE e budallaqeve,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha" .
Per qato zbulova Durimin!hahahahahahahahhaahahhaahahahah!

Shyqyr qe si paske zbuluar qebaptoren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha.
Une zbulova qevapet e ti qavaptoren!haaahaahahahahahhahaah!.

Kush eshte tash me i vjeter:qebapet a qebaptorja,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
31-01-05, 14:56
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

turisti
01-02-05, 00:46
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

Edhe ti pe " lakon "si te duash,si mem pas shok,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
01-02-05, 10:06
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

Edhe ti pe " lakon "si te duash,si mem pas shok,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Natyrisht,si Durimi dhe Urimi,tan naten kan shoqeru njeri tjetrin per ne shpi deri sa ka zbardh drita e u kalon rakija,dikur i shkon ndermend Durimit dhe thot:Eh sa te pi paskem qene,mundeshim te flejme ja te ti ja te une emos endeshim tane naten rrugeve.Mundeshim te flejme edhe te kulla,pse ti me pordh jorganin tim,apo une tenadin.Haaahaahahahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
01-02-05, 12:56
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

Edhe ti pe " lakon "si te duash,si mem pas shok,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Natyrisht,si Durimi dhe Urimi,tan naten kan shoqeru njeri tjetrin per ne shpi deri sa ka zbardh drita e u kalon rakija,dikur i shkon ndermend Durimit dhe thot:Eh sa te pi paskem qene,mundeshim te flejme ja te ti ja te une emos endeshim tane naten rrugeve.Mundeshim te flejme edhe te kulla,pse ti me pordh jorganin tim,apo une tenadin.Haaahaahahahahahahahahahahahahahahahah!

Auuuu,mbasi nuk eshte jorgani i blinduar,ska gje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahaha.

Kercovari
01-02-05, 18:09
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

Edhe ti pe " lakon "si te duash,si mem pas shok,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Natyrisht,si Durimi dhe Urimi,tan naten kan shoqeru njeri tjetrin per ne shpi deri sa ka zbardh drita e u kalon rakija,dikur i shkon ndermend Durimit dhe thot:Eh sa te pi paskem qene,mundeshim te flejme ja te ti ja te une emos endeshim tane naten rrugeve.Mundeshim te flejme edhe te kulla,pse ti me pordh jorganin tim,apo une tenadin.Haaahaahahahahahahahahahahahahahahahah!

Auuuu,mbasi nuk eshte jorgani i blinduar,ska gje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahaha. Eshte tut Burimi mos i a kallin pordhet e Durimit!haaaaahahahhahahahahahahahahhahaah!

turisti
02-02-05, 00:56
Binjake!haaahaaahahahahahahhahahaahahah!

Edhe ti pe " lakon "si te duash,si mem pas shok,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Natyrisht,si Durimi dhe Urimi,tan naten kan shoqeru njeri tjetrin per ne shpi deri sa ka zbardh drita e u kalon rakija,dikur i shkon ndermend Durimit dhe thot:Eh sa te pi paskem qene,mundeshim te flejme ja te ti ja te une emos endeshim tane naten rrugeve.Mundeshim te flejme edhe te kulla,pse ti me pordh jorganin tim,apo une tenadin.Haaahaahahahahahahahahahahahahahahahah!

Auuuu,mbasi nuk eshte jorgani i blinduar,ska gje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahaha. Eshte tut Burimi mos i a kallin pordhet e Durimit!haaaaahahahhahahahahahahahahhahaah!

Po shof se ne Evrope eshte MJEGULLA e FORTĖ,hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
02-02-05, 09:50
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

turisti
02-02-05, 12:06
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.

Kercovari
02-02-05, 12:47
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

turisti
02-02-05, 14:16
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

Jaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,papapap,ku paha mrri standardi i KERCOVES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
03-02-05, 08:47
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

Jaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,papapap,ku paha mrri standardi i KERCOVES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.
Antarktik standard,deponia Shutka,dhe Karantina Europiane.haaahahahahahahahahahhahahahhahahahahaha hah!

turisti
03-02-05, 10:17
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

Jaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,papapap,ku paha mrri standardi i KERCOVES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.
Antarktik standard,deponia Shutka,dhe Karantina Europiane.haaahahahahahahahahahhahahahhahahahahaha hah!

Ah,Shutka ekzotike,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahah.

Kercovari
03-02-05, 10:23
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

Jaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,papapap,ku paha mrri standardi i KERCOVES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.
Antarktik standard,deponia Shutka,dhe Karantina Europiane.haaahahahahahahahahahhahahahhahahahahaha hah!

Ah,Shutka ekzotike,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahah.
Me gabelica te nxehta si shporeti!Hesht se me u dridh trupi!hahaahahahahahaahahahhahhhaaaahahahahahah!

turisti
03-02-05, 10:28
Jan katandis pordhet e Durimit.Proporcion me norma Europiane.haaaahaaahahahhahahahahahahahahahahahha!

A kan hy ne ISO 9001,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahah.
Bile edhe me larg!Haaahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahah!

Jaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ,papapap,ku paha mrri standardi i KERCOVES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah.
Antarktik standard,deponia Shutka,dhe Karantina Europiane.haaahahahahahahahahahhahahahhahahahahaha hah!

Ah,Shutka ekzotike,hahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahah.
Me gabelica te nxehta si shporeti!Hesht se me u dridh trupi!hahaahahahahahaahahahhahhhaaaahahahahahah!

Qyqy,hem-hem nuk ka,por mos i harro netat zjarta rpmantike ngat zjarmit dhe koftorit te FTOHTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha

Kercovari
03-02-05, 10:46
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

turisti
03-02-05, 10:52
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

E di,por enderrat te ngohin :arrow: gratis,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
03-02-05, 14:12
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

E di,por enderrat te ngohin :arrow: gratis,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahah.
Te ngrohin po jo edhe ne akell,te ngrine gratis!haaahahahahhahaahahah!

turisti
03-02-05, 15:40
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

E di,por enderrat te ngohin :arrow: gratis,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahah.
Te ngrohin po jo edhe ne akell,te ngrine gratis!haaahahahahhahaahahah!

Ndoshta me ngroh energjioni solar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha.

Kercovari
03-02-05, 20:56
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

E di,por enderrat te ngohin :arrow: gratis,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahah.
Te ngrohin po jo edhe ne akell,te ngrine gratis!haaahahahahhahaahahah!

Ndoshta me ngroh energjioni solar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha.
Jo se ashtu e tret boren ne Antarktik shume shpejte dhe do te hasim ne permbytje katastrofale.Haaahahahahahahahhahahahahahah!

turisti
03-02-05, 20:59
Asgje nuk harohet shoki,por mjerisht nuk kethehen me!hahahahaahahahahahahahahhahahahahahahah!

E di,por enderrat te ngohin :arrow: gratis,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahah.
Te ngrohin po jo edhe ne akell,te ngrine gratis!haaahahahahhahaahahah!

Ndoshta me ngroh energjioni solar,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha.
Jo se ashtu e tret boren ne Antarktik shume shpejte dhe do te hasim ne permbytje katastrofale.Haaahahahahahahahhahahahahahah!

Po a nuk posedoni diplome per not?,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah.

Kercovari
03-02-05, 21:12
Po sa diploma duhet te kem une?Nuk e kam zbulu une kete bote!hahaahahahahahahhahahahahahahahahahahahaah!

turisti
03-02-05, 21:21
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
03-02-05, 21:26
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

turisti
03-02-05, 21:36
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

Keshtu i paisur,mundesh edhe - boten me pushtue-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
04-02-05, 11:14
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

Keshtu i paisur,mundesh edhe - boten me pushtue-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po edhe floke mund te kerkoj ne Autostrade,e ne te kunderten te i gjeje per rreth shkopit!Haahahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
04-02-05, 11:17
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

Keshtu i paisur,mundesh edhe - boten me pushtue-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po edhe floke mund te kerkoj ne Autostrade,e ne te kunderten te i gjeje per rreth shkopit!Haahahahahahahahahahahahahahahah!

" Shkop me floket??? - CERCALLKA e FORTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah.

Kercovari
04-02-05, 11:21
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

Keshtu i paisur,mundesh edhe - boten me pushtue-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po edhe floke mund te kerkoj ne Autostrade,e ne te kunderten te i gjeje per rreth shkopit!Haahahahahahahahahahahahahahahah!

" Shkop me floket??? - CERCALLKA e FORTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah.
Ne Kercovaret i themi Cukallka e Forte,po le te jet si te dot vetem le te jet i forte!Hahahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahahaha hah!

turisti
04-02-05, 11:26
Jo,vetem thash ashtu,se te Kercoves jane te zot per ēdo drejtim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha,poashtu edhe per ate te AERONAUTIKEN,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.
Me aeronautiken me lidh vetem Elektronika por jo edhe rrotat,e per Cader kam ombrellen edhe ato te batanis.Hahaahahahahahhahahaaaahahaaaaaahahaa!Me shtiza te drunit se harova!haahahahahahahahahahahahah!

Keshtu i paisur,mundesh edhe - boten me pushtue-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po edhe floke mund te kerkoj ne Autostrade,e ne te kunderten te i gjeje per rreth shkopit!Haahahahahahahahahahahahahahahah!

" Shkop me floket??? - CERCALLKA e FORTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah.
Ne Kercovaret i themi Cukallka e Forte,po le te jet si te dot vetem le te jet i forte!Hahahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahahaha hah!

ĒUKALLKA e Kercoves eshe te cukat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahah,a CERCALKA ime eshte e Shkupit ( mendohet per pumpe qe sterpik-cercat,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
04-02-05, 11:29
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

turisti
04-02-05, 11:34
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

Jo shoki i nderuar,Shkupin e njoh,por jo edhe mahit.Kjo me ka mbet kujtim prej nje shoku - refuxhat nga Shkupi.Ai lujke shume me -cercallka-,si ne dhomen e kampit,si ner tush ku i cercatke pllakat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahh.

Kercovari
04-02-05, 13:09
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

Jo shoki i nderuar,Shkupin e njoh,por jo edhe mahit.Kjo me ka mbet kujtim prej nje shoku - refuxhat nga Shkupi.Ai lujke shume me -cercallka-,si ne dhomen e kampit,si ner tush ku i cercatke pllakat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahh.
Ndoshta ka pas meshikez te semure"Insan halli"Haaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahaha h!
Je ta e refugjatit si jeta e lugatit"Me dhimbset!"

turisti
04-02-05, 18:47
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

Jo shoki i nderuar,Shkupin e njoh,por jo edhe mahit.Kjo me ka mbet kujtim prej nje shoku - refuxhat nga Shkupi.Ai lujke shume me -cercallka-,si ne dhomen e kampit,si ner tush ku i cercatke pllakat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahh.
Ndoshta ka pas meshikez te semure"Insan halli"Haaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahaha h!
Je ta e refugjatit si jeta e lugatit"Me dhimbset!"

po,por cercallka nuk e ka nderpre " cercatmen,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaah.

Kercovari
04-02-05, 19:00
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

Jo shoki i nderuar,Shkupin e njoh,por jo edhe mahit.Kjo me ka mbet kujtim prej nje shoku - refuxhat nga Shkupi.Ai lujke shume me -cercallka-,si ne dhomen e kampit,si ner tush ku i cercatke pllakat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahh.
Ndoshta ka pas meshikez te semure"Insan halli"Haaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahaha h!
Je ta e refugjatit si jeta e lugatit"Me dhimbset!"

po,por cercallka nuk e ka nderpre "
cercatmen,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaah.
E mbante lagr cercallen apo i cercat kundrat!haahahahahahahahahahaah!

turisti
04-02-05, 19:07
Po ti kur u bene zjarfikes qe meresh me pompa,dhe i ke mesu te gjitha mahit e Shkupit,dhe nese ke mesua aty edhe pak do te dalim te njofshem!Haaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahah ah!

Jo shoki i nderuar,Shkupin e njoh,por jo edhe mahit.Kjo me ka mbet kujtim prej nje shoku - refuxhat nga Shkupi.Ai lujke shume me -cercallka-,si ne dhomen e kampit,si ner tush ku i cercatke pllakat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahh.
Ndoshta ka pas meshikez te semure"Insan halli"Haaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahaha h!
Je ta e refugjatit si jeta e lugatit"Me dhimbset!"

po,por cercallka nuk e ka nderpre "
cercatmen,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaah.
E mbante lagr cercallen apo i cercat kundrat!haahahahahahahahahahaah!

Ja niske prej kundrave,hulla-hopkave,e deri te " BURIMI ,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
04-02-05, 19:09
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!

turisti
04-02-05, 19:29
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
04-02-05, 22:11
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

turisti
05-02-05, 00:21
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

Zingin & Fukara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
05-02-05, 09:19
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

Zingin & Fukara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha.
Edhe i rru edhe i qeth!Haaaahahhahahahahahahhahahahahahahahah!

turisti
05-02-05, 15:17
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

Zingin & Fukara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha.
Edhe i rru edhe i qeth!Haaaahahhahahahahahahhahahahahahahahah!

ajo i bjen :qel- kohe pas kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
05-02-05, 19:05
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

Zingin & Fukara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha.
Edhe i rru edhe i qeth!Haaaahahhahahahahahahhahahahahahahahah!

ajo i bjen :qel- kohe pas kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Me mir qel se qor me syza te bythes kavanozit.haaahahahahahahaahah!

turisti
06-02-05, 00:47
ma paska cercat Burimin,po ai ska gajle se gjithmon cercatet edhe vet!Hahaaahahahahahahhahaahahhahaahhaahah!


Ai eshte dembeli me i madhe bne bote,sepse:kur punon,duhet me shti,kur nuk punon- duhet me bajt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Kur punon Mjek i mire,e kur `s` punon,Infermist!haahahahahahahahahahahaahahaahhaah ahhahaahahahah!

Zingin & Fukara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha.
Edhe i rru edhe i qeth!Haaaahahhahahahahahahhahahahahahahahah!

ajo i bjen :qel- kohe pas kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.
Me mir qel se qor me syza te bythes kavanozit.haaahahahahahahaahah!

Me kazan t'ujit a jo?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
06-02-05, 12:28
Po c“te besh me kazan te ujit,te i bajsh me traktor a?hahaahahahahahahahahahahahahhhaahahahah!

turisti
06-02-05, 14:16
Po c“te besh me kazan te ujit,te i bajsh me traktor a?hahaahahahahahahahahahahahahhhaahahahah!


Me burija,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahaahahahahah.

( hika ne pune,tung).

Kercovari
06-02-05, 18:46
Po c“te besh me kazan te ujit,te i bajsh me traktor a?hahaahahahahahahahahahahahahhhaahahahah!


Me burija,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahaahahahahah.

( hika ne pune,tung).

More mire e ke se kemi nevoje edhe per kazana e burija,pak para me telefonoj Burimi i lypke 999.Euro.Epaska gjet nje grua dhe do te martohet.
E kur e veta se pse jo nje 1000.Euro.Burimi tha se per nje Euro do te pije dy birra per hater timin.Haahahahahahhahahahahahahhahahahaahahaah!
Mashalla i koft ishte ne gjendje te mire shendetsore,Total i pi memzi se umorem vesh.Kur i thash fole more Burim qe i ke hallet dhe me shpejte se te i mori parat e birres telefoni,ai me tha.Fole more vllaqko se une jam ne shtepi tende dhe prej ketu te telefonoj,s`ka gajle.Burim o tembyta!lesho telefonin.Uf sa i keq je po nuk e hengra lugen e telefonit per meze,mor.Haahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah ahahah!

turisti
07-02-05, 00:24
Po c“te besh me kazan te ujit,te i bajsh me traktor a?hahaahahahahahahahahahahahahhhaahahahah!


Me burija,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahaahahahahah.

( hika ne pune,tung).

More mire e ke se kemi nevoje edhe per kazana e burija,pak para me telefonoj Burimi i lypke 999.Euro.Epaska gjet nje grua dhe do te martohet.
E kur e veta se pse jo nje 1000.Euro.Burimi tha se per nje Euro do te pije dy birra per hater timin.Haahahahahahhahahahahahahhahahahaahahaah!
Mashalla i koft ishte ne gjendje te mire shendetsore,Total i pi memzi se umorem vesh.Kur i thash fole more Burim qe i ke hallet dhe me shpejte se te i mori parat e birres telefoni,ai me tha.Fole more vllaqko se une jam ne shtepi tende dhe prej ketu te telefonoj,s`ka gajle.Burim o tembyta!lesho telefonin.Uf sa i keq je po nuk e hengra lugen e telefonit per meze,mor.Haahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah ahahah!


Kujdes,tėrfuki (piruni) eshte me i rrezikshmi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahahahahahaha.

Kercovari
07-02-05, 12:55
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

turisti
07-02-05, 13:22
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
07-02-05, 13:53
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

turisti
07-02-05, 13:54
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

Ban edhe kosin,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahh.

Kercovari
07-02-05, 14:00
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

Ban edhe kosin,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahh.
Bile kosi eshte me trashe,s`ka problem.haahahahahahahahahhahaahah!

turisti
07-02-05, 14:57
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

Ban edhe kosin,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahh.
Bile kosi eshte me trashe,s`ka problem.haahahahahahahahahhahaahah!

Qiti do uje e bane DHALLT,me siguri i pershtatet terfukit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
07-02-05, 16:42
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

Ban edhe kosin,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahh.
Bile kosi eshte me trashe,s`ka problem.haahahahahahahahahhahaahah!

Qiti do uje e bane DHALLT,me siguri i pershtatet terfukit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah.
Do te melim dhin se ka qumesht me te holle si dhallt.haahahahahahaahahahahahahahahhahaahahahahah ahah!

turisti
08-02-05, 00:56
S`ka gajle Burimi,me terfuk qeron dhembet .haaaaahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahaahhaah !

Gabim e ka,terfuku edhte per SUPE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah.
Kur han supe e ngre qanakun(Kupen)me terfuk i pi birren.haaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha h!

Ban edhe kosin,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahh.
Bile kosi eshte me trashe,s`ka problem.haahahahahahahahahhahaahah!

Qiti do uje e bane DHALLT,me siguri i pershtatet terfukit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah.
Do te melim dhin se ka qumesht me te holle si dhallt.haahahahahahaahahahahahahahahhahaahahahahah ahah!

Au qka shkon uji mu pi me terfuk,hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
08-02-05, 08:19
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

turisti
08-02-05, 13:32
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

Si shadervan-a,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
08-02-05, 14:12
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

Si shadervan-a,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.
Mos e shti kemben te shdervani,opinga me bira te lag barkun.hahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah !

turisti
08-02-05, 14:44
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

Si shadervan-a,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.
Mos e shti kemben te shdervani,opinga me bira te lag barkun.hahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah !


Shpinen e kam te fort,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
08-02-05, 17:35
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

Si shadervan-a,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.
Mos e shti kemben te shdervani,opinga me bira te lag barkun.hahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah !


Shpinen e kam te fort,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Pse gajben me bira ne shpin e ban,po per kete kemi Burimin mor-haaahaahahaahahahhaahhaahahahahahahh!

turisti
08-02-05, 23:04
Mundesh edhe te shposh bira opingave.haahahahahahaahhahahahaahah!

Si shadervan-a,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah.
Mos e shti kemben te shdervani,opinga me bira te lag barkun.hahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah !


Shpinen e kam te fort,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Pse gajben me bira ne shpin e ban,po per kete kemi Burimin mor-haaahaahahaahahahhaahhaahahahahahahh!

Une pij birra vetem ne formen e vezeve te TRUMANIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
09-02-05, 08:14
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

turisti
09-02-05, 11:55
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

Ne klas e kum pas moreeeeeeeee,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mire i ka pas punet derisa valaki seka shkel....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
09-02-05, 12:16
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

Ne klas e kum pas moreeeeeeeee,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mire i ka pas punet derisa valaki seka shkel....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih!Eshte kethy dallandyshja ne fole Online!

turisti
09-02-05, 12:38
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

Ne klas e kum pas moreeeeeeeee,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mire i ka pas punet derisa valaki seka shkel....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih!Eshte kethy dallandyshja ne fole Online!

Pranvere eshte,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha,dhe " neper telat e telefonit,zogjet po kendojne"....

Kercovari
09-02-05, 12:53
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

Ne klas e kum pas moreeeeeeeee,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mire i ka pas punet derisa valaki seka shkel....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih!Eshte kethy dallandyshja ne fole Online!

Pranvere eshte,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha,dhe " neper telat e telefonit,zogjet po kendojne"....
E di behari vjen me gjitha te mirat.hahaahhahahahahahahahhahahahaah!

turisti
09-02-05, 14:13
Po ku i gjte vezet e hari trumanit pash zotinßhaahahahahahaaaaaahah!

Ne klas e kum pas moreeeeeeeee,qy,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Mire i ka pas punet derisa valaki seka shkel....,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih!Eshte kethy dallandyshja ne fole Online!

Pranvere eshte,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha,dhe " neper telat e telefonit,zogjet po kendojne"....
E di behari vjen me gjitha te mirat.hahaahhahahahahahahahhahahahaah!

Ahhhh,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahhh ahaahahahahahahahah

Kercovari
10-02-05, 07:50
Kam lajm te ri per sot,Burimi martohet tani bisedova ne telefon dhe me u duk se plaste prej gezimit.
Do te i ia haje kembet gruas me tho,lumi un i lumi mrama.hahaahahhaahahahahahhahahahahahhahahahah!

turisti
10-02-05, 13:08
Kam lajm te ri per sot,Burimi martohet tani bisedova ne telefon dhe me u duk se plaste prej gezimit.
Do te i ia haje kembet gruas me tho,lumi un i lumi mrama.hahaahahhaahahahahahhahahahahahhahahahah!

Mos te plase prej ....hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.

Kercovari
10-02-05, 15:41
Ai e ha vertet,kur ka mund te zbraze ca cisterna birra gruja do te i doket meze.hahahahahahahahahahahaha!

turisti
10-02-05, 20:00
Ai e ha vertet,kur ka mund te zbraze ca cisterna birra gruja do te i doket meze.hahahahahahahahahahahaha!

Pa terfuk bile e as krypa nuk i duhet,uh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah.

Kercovari
10-02-05, 20:32
Ai e ha vertet,kur ka mund te zbraze ca cisterna birra gruja do te i doket meze.hahahahahahahahahahahaha!

Pa terfuk bile e as krypa nuk i duhet,uh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah.
Vetem pakes konjak aperitiv e pastaj i han petullat e mishit edhe me lesh.hahahaahahahahahhahahaahahahahahahahahahahaah !
E pa terfuk sigurisht,doren e ka si te arrushes.hahahaahahahahahahah!

turisti
10-02-05, 21:44
Ai e ha vertet,kur ka mund te zbraze ca cisterna birra gruja do te i doket meze.hahahahahahahahahahahaha!

Pa terfuk bile e as krypa nuk i duhet,uh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah.
Vetem pakes konjak aperitiv e pastaj i han petullat e mishit edhe me lesh.hahahaahahahahahhahahaahahahahahahahahahahaah !
E pa terfuk sigurisht,doren e ka si te arrushes.hahahaahahahahahahah!

More edhe apetitin e ARUSHES me duket,hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
11-02-05, 08:51
Ai e ha vertet,kur ka mund te zbraze ca cisterna birra gruja do te i doket meze.hahahahahahahahahahahaha!

Pa terfuk bile e as krypa nuk i duhet,uh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah.
Vetem pakes konjak aperitiv e pastaj i han petullat e mishit edhe me lesh.hahahaahahahahahhahahaahahahahahahahahahahaah !
E pa terfuk sigurisht,doren e ka si te arrushes.hahahaahahahahahahah!

More edhe apetitin e ARUSHES me duket,hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:
E mora mbreme ne telefon sa kishte hy ne gjerdek me nusen dhe me tha.Naten e mire se akoma sja kam nis punes si duhet,kur e veta a je culak,pse tha a do te mi hash bolet a.hahahaahahahahahhahahaahahah!
Me mbylli telefonin qurani!hahahahahahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 12:49
:( :( :( :(

Kercovari
13-03-05, 16:21
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

turisti
13-03-05, 16:23
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P

Kercovari
13-03-05, 16:27
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

turisti
13-03-05, 16:35
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

Di a don PANIKE me ba me gazna hala pa u gezue?,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P

Kercovari
13-03-05, 16:44
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

Di a don PANIKE me ba me gazna hala pa u gezue?,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P
Gati jem shoki,bubullima ndjehet ne stomak.hahahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 16:46
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

Di a don PANIKE me ba me gazna hala pa u gezue?,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P
Gati jem shoki,bubullima ndjehet ne stomak.hahahahahahahahahahah!

QKREPEEEEEEEEEEEEEEEE praaaaaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha - naj budallaki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 16:48
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

Di a don PANIKE me ba me gazna hala pa u gezue?,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P
Gati jem shoki,bubullima ndjehet ne stomak.hahahahahahahahahahah!

QKREPEEEEEEEEEEEEEEEE praaaaaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha - naj budallaki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahah. :wink:
Nuk mundem hala prej gezimit,u gezu edhe plaka se besa pa dardani e mbyta.hahahahahahahahahahahahahahahh!

turisti
13-03-05, 17:21
:( :( :( :(
hahahahhahahahahahhahahahahahahhaha!Pse qan i nderua?.

Hahahahahahaah se duhet mi ja nis -budallaqeve - nga fillimi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaah. :P :P :P :P :P :P
E bejme nje reprize.hahahahahahahahahahahahah!
Mundet edhe repete nje sahan groshe.hahahahahahhahahahaah!

Di a don PANIKE me ba me gazna hala pa u gezue?,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :P
Gati jem shoki,bubullima ndjehet ne stomak.hahahahahahahahahahah!

QKREPEEEEEEEEEEEEEEEE praaaaaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha - naj budallaki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahah. :wink:
Nuk mundem hala prej gezimit,u gezu edhe plaka se besa pa dardani e mbyta.hahahahahahahahahahahahahahahh!

Hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahaahhahahahaha hahahaahahahahahaha shtos te forte e ke pas,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
13-03-05, 20:13
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 20:17
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 20:19
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

turisti
13-03-05, 20:22
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

Top- tan nuk kum nie tek -budallaqet-,a te KVANTASHKI t'Shkupit - po,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaahah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 20:27
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

Top- tan nuk kum nie tek -budallaqet-,a te KVANTASHKI t'Shkupit - po,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaahah. :wink:
Po more edhe une prej qaty dola,Kvantashki pazar djalosh.hahahahahhaahahahhahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 21:40
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

Top- tan nuk kum nie tek -budallaqet-,a te KVANTASHKI t'Shkupit - po,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaahah. :wink:
Po more edhe une prej qaty dola,Kvantashki pazar djalosh.hahahahahhaahahahhahahahahahahahahah!


" Tasmosan kvantashki pazar djalosh",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:02
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

Top- tan nuk kum nie tek -budallaqet-,a te KVANTASHKI t'Shkupit - po,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaahah. :wink:
Po more edhe une prej qaty dola,Kvantashki pazar djalosh.hahahahahhaahahahhahahahahahahahahah!


" Tasmosan kvantashki pazar djalosh",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahah. :wink:
Ky Tasmosan me duket si prej Anadolli.hahahahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 23:04
Hape dardani ska,qepju plakes.hahahahahhahahahahaahahahaah!
Ma hoqi edhe gripin viranja,aaiiiiii kaher grate jan edhe ilaqi i burit.hahahahahahahahahahahahahah!

Kahere?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :arrow: SAHERE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahah. :wink:
Mullingjinjt bejne vara te dera nje oke per ate e nje oke per mushterinj,e ne e qojm gjutura.hahahahhahahahahahahahhahahaha!
Toptan!hahahhahahahahhahahahahahah!

Top- tan nuk kum nie tek -budallaqet-,a te KVANTASHKI t'Shkupit - po,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahah ahahahaahahahahahahahahahaahah. :wink:
Po more edhe une prej qaty dola,Kvantashki pazar djalosh.hahahahahhaahahahhahahahahahahahahah!


" Tasmosan kvantashki pazar djalosh",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahah. :wink:
Ky Tasmosan me duket si prej Anadolli.hahahahahahahahahahahah!

Jo,fjala dmth : i rrum :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:21
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

turisti
13-03-05, 23:30
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:32
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 23:35
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:36
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 23:39
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

Ma te gjelberuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:40
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

Ma te gjelberuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe lulet te larme se nuk kam qen vetem.ahhahahaahahahahahahahah!

turisti
13-03-05, 23:42
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

Ma te gjelberuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe lulet te larme se nuk kam qen vetem.ahhahahaahahahahahahahah!

Te " hekurosura" po mendon? :P :P :P

Kercovari
13-03-05, 23:44
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

Ma te gjelberuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe lulet te larme se nuk kam qen vetem.ahhahahaahahahahahahahah!

Te " hekurosura" po mendon? :P :P :P
Mendoj lara lara,bojalie.hahahahahhahahahahahahhaha!

turisti
13-03-05, 23:48
Edhe me keq,Rrum ai i trashi qe del prej buthe.flm.shoki.hahahahahahahahahahahhahahahaha!

Une mendova per Kvantashkin e ti pe lakon mbas kalas,hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe heheheheheheheheheheheheheh. :wink:
Jo more une i te keshtjella e vjeter,kur me shterngonte e bejsha qaty.hahahahahahahahhaahhahahahahahahahah!

Po,e dij tash pse atje qubat jane me te " lulzuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Sigurisht,se jan te vaditura me jogurt.hahahahahahahahahahahah!

Ma te gjelberuara,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe lulet te larme se nuk kam qen vetem.ahhahahaahahahahahahahah!

Te " hekurosura" po mendon? :P :P :P
Mendoj lara lara,bojalie.hahahahahhahahahahahahhaha!

Aha,te gjelberta me ngjyrat e ILBERIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:50
Ngjyra fanatstike.hahahahhaahhahahahahaahahahahaha!

turisti
13-03-05, 23:53
Ngjyra fanatstike.hahahahhaahhahahahahaahahahahaha!

Po be,- POLIKOLOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
13-03-05, 23:54
Ngjyra fanatstike.hahahahhaahhahahahahaahahahahaha!

Po be,- POLIKOLOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :wink:
I kam ngjyrat e nate te mire shoku se neser jam ne pune.hahahahahahah!

turisti
14-03-05, 00:04
Ngjyra fanatstike.hahahahhaahhahahahahaahahahahaha!

Po be,- POLIKOLOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaah. :wink:
I kam ngjyrat e nate te mire shoku se neser jam ne pune.hahahahahahah!

Naten e mire i nderuari dhe gjume te embel dhe te rahatshem,te deshiron TURISTI.

Murgesha
14-03-05, 09:36
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 09:46
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Kercovari
14-03-05, 09:58
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:
Ua dham hakereve te kujdeset per nuset e tyre.hahahahhaahahahahhaah!

Murgesha
14-03-05, 10:09
Dhe mirė bėmė, se Durim zeza sja ditke kimetin nuses. :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 10:14
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:
Ua dham hakereve te kujdeset per nuset e tyre.hahahahhaahahahahhaah!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-03-05, 10:17
Ka me i mbyte hakericat.hahahahahhahahahahahahhahahaah!

turisti
14-03-05, 10:26
Ka me i mbyte hakericat.hahahahahhahahahahahahhahahaah!

Kadal shoki,se po e nguc -lemza- DURIMIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
14-03-05, 10:29
Ka me i mbyte hakericat.hahahahahhahahahahahahhahahaah!

Kadal shoki,se po e nguc -lemza- DURIMIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah. :wink:
Gjithnji vuan prej lemzes,shkaku,birat i paskan ardhe te zbrazta.hahahahahaahahahahhahahahahahahaah!

turisti
14-03-05, 10:29
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 10:31
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:

Murgesha
14-03-05, 10:35
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mirė se ju gjeta nė temėn tuaj tė preferuar Turist dhe Kėrēovari. :lol:

Kercovari
14-03-05, 10:36
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

turisti
14-03-05, 10:37
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:

Me siguri Shejtonka e nderuar,a edhe nuk ka nevoje qe te mundohesh,sepse a i ke njoft Kercovarin dhe TURISTIN - e kupton se ēka pasqyrojne budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 10:39
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mirė se ju gjeta nė temėn tuaj tė preferuar Turist dhe Kėrēovari. :lol:

Mire se erdhe ne boten e budallaqeve,Murgeshe e nderuar. :P

turisti
14-03-05, 10:41
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

:shock: :shock: :shock: :shock: Qysh me e permisue fjalorin????????? Ti a don mi harrue -budallaqet a ?-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha mos gabo se behesh i MENQUR,hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahah ahaahahahahahahahahahahaahah. :wink:

Murgesha
14-03-05, 10:41
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mirė se ju gjeta nė temėn tuaj tė preferuar Turist dhe Kėrēovari. :lol:

Mire se erdhe ne boten e budallaqeve,Murgeshe e nderuar. :P


Dhe beso se menjėherė u adaptova po ndihem tamam pjesė e kėsaj budallakie. :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 10:45
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:

Me siguri Shejtonka e nderuar,a edhe nuk ka nevoje qe te mundohesh,sepse a i ke njoft Kercovarin dhe TURISTIN - e kupton se ēka pasqyrojne budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Po Turisit ,i nderuar e kuptoj se pejsė e tyre jam edhe unė. :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 10:46
Dhe beso se menjėherė u adaptova po ndihem tamam pjesė e kėsaj budallakie. :lol:

Loqkumm ,mė duket se kaherė e kemi pas vendin kėtu :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-03-05, 10:50
Dhe beso se menjėherė u adaptova po ndihem tamam pjesė e kėsaj budallakie. :lol:

Loqkumm ,mė duket se kaherė e kemi pas vendin kėtu :lol: :lol: :lol:
Ani de,shyqyr qe u pelqejne budallaqet dhe rini mos ikni.

Murgesha
14-03-05, 10:50
Dhe beso se menjėherė u adaptova po ndihem tamam pjesė e kėsaj budallakie. :lol:

Loqkumm ,mė duket se kaherė e kemi pas vendin kėtu :lol: :lol: :lol:


Mos u mėrzit loqkum prapė se mė mirė vonė se kurr.
A ni si po ndihesh???

ShEjToNkA
14-03-05, 10:51
Mos u mėrzit loqkum prapė se mė mirė vonė se kurr.
A ni si po ndihesh???

Ai loqkum ,si kėtu mė, nė shoqėrin e Kėrcovės edhe Turusiti ,gjithėsesi mirė. :lol: :lol:

Po ti loqkumm ,si ndjehesh??????????????????????

Kercovari
14-03-05, 10:51
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

:shock: :shock: :shock: :shock: Qysh me e permisue fjalorin????????? Ti a don mi harrue -budallaqet a ?-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha mos gabo se behesh i MENQUR,hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahah ahaahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Nuk mundem te behem i menqur,pastaj me le edhe gruaja se keshtu me njeh,bile edhe nipi me thot hajde te qeshim.hahahahhahahahhahahaha!

turisti
14-03-05, 10:53
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

:shock: :shock: :shock: :shock: Qysh me e permisue fjalorin????????? Ti a don mi harrue -budallaqet a ?-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha mos gabo se behesh i MENQUR,hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahah ahaahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Nuk mundem te behem i menqur,pastaj me le edhe gruaja se keshtu me njeh,bile edhe nipi me thot hajde te qeshim.hahahahhahahahhahahaha!

Mos e ke aty rastesisht edhe KATRAGJYSHIN?????????,hahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :P :wink:

Kercovari
14-03-05, 10:58
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

:shock: :shock: :shock: :shock: Qysh me e permisue fjalorin????????? Ti a don mi harrue -budallaqet a ?-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha mos gabo se behesh i MENQUR,hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahah ahaahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Nuk mundem te behem i menqur,pastaj me le edhe gruaja se keshtu me njeh,bile edhe nipi me thot hajde te qeshim.hahahahhahahahhahahaha!

Mos e ke aty rastesisht edhe KATRAGJYSHIN?????????,hahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :P :wink:
Jo more,u kam dhene pushim te perjetshem me gjithe katragjysh.hahahahahahahhahahahahahaahahahah!

turisti
14-03-05, 11:05
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:
Jeni te mirseardhura,po me vjen keq se duhet te permirsojme fjalorin.hahahhahahhahahahhahahahhaahahah!

:shock: :shock: :shock: :shock: Qysh me e permisue fjalorin????????? Ti a don mi harrue -budallaqet a ?-,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha mos gabo se behesh i MENQUR,hahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahah ahaahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Nuk mundem te behem i menqur,pastaj me le edhe gruaja se keshtu me njeh,bile edhe nipi me thot hajde te qeshim.hahahahhahahahhahahaha!

Mos e ke aty rastesisht edhe KATRAGJYSHIN?????????,hahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :P :wink:
Jo more,u kam dhene pushim te perjetshem me gjithe katragjysh.hahahahahahahhahahahahahaahahahah!

Ishalla pushojne mire prej -budallaqeve- te ketushem. :cry:

Kercovari
14-03-05, 11:08
Jan rehatos per jete e mote.hahahahhahahahahahahhahahaha!

turisti
14-03-05, 11:10
Sa keq po mė vjen me Durimin e kėsaj teme, se ku e paska hėngėr dreqi. :lol: :lol:Pse moj cka kish ndodhė me Durimin?????????????? :roll:

Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mirė se ju gjeta nė temėn tuaj tė preferuar Turist dhe Kėrēovari. :lol:

Mire se erdhe ne boten e budallaqeve,Murgeshe e nderuar. :P


Dhe beso se menjėherė u adaptova po ndihem tamam pjesė e kėsaj budallakie. :lol:

Ehe,ngadal,ti a don ma ma zone vendin -a?,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 11:12
Mire se erdhet Murgesha dhe Shejtonka.Me gjithe se Murgesha ka qene dhe i din sendet se si sillen,Shejtonka ndoshta diēka do te mesoje nga -" shejtanlleqet " e DURIMIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Mirė se ju gjeta Turisit :lol: :lol: Dhe ngelem me shpresė se do mėsoj dic?! :wink:

Me siguri Shejtonka e nderuar,a edhe nuk ka nevoje qe te mundohesh,sepse a i ke njoft Kercovarin dhe TURISTIN - e kupton se ēka pasqyrojne budallaqet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Po Turisit ,i nderuar e kuptoj se pejsė e tyre jam edhe unė. :lol: :lol:

A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).

turisti
14-03-05, 11:13
Jan rehatos per jete e mote.hahahahhahahahahahahhahahaha!

Ashtu edhe te mit,e une nuk kam faj qe kan vdekur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-03-05, 11:17
Jan rehatos per jete e mote.hahahahhahahahahahahhahahaha!

Ashtu edhe te mit,e une nuk kam faj qe kan vdekur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Te mite nuk kan vdekur kan haru te marin fryme.hahahhahahahahahaah!

Murgesha
14-03-05, 11:17
Ehe,ngadal,ti a don ma ma zone vendin -a?,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ncuk s`jam unė egoiste menjėehrė me e kėrku vendin e parė, ngjitem ngadalė Step By Step. :wink: :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:19
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 11:20
Ehe,ngadal,ti a don ma ma zone vendin -a?,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ncuk s`jam unė egoiste menjėehrė me e kėrku vendin e parė, ngjitem ngadalė Step By Step. :wink: :wink:

Huuuuuuuu,shyqyr,bile te kenaqem hala,se u merakosa qe e humbi poziten e merituar te -budallaqeve-, te nderuar me mund duke i derdhur shume,shume budallakinat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
14-03-05, 11:22
Jan rehatos per jete e mote.hahahahhahahahahahahhahahaha!

Ashtu edhe te mit,e une nuk kam faj qe kan vdekur,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Te mite nuk kan vdekur kan haru te marin fryme.hahahhahahahahahaah!

Te mit jane EKONOMISTA :wink: kursejn fryme,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
14-03-05, 11:23
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:

Mos,se pergjegjesi e madhe eshte,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-03-05, 11:23
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:
U ofroj te dyjave vend pune ne sektorin e koordinatave te budallaqeve.hahahahahhahahahahahahah!

turisti
14-03-05, 11:24
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:
U ofroj te dyjave vend pune ne sektorin e koordinatave te budallaqeve.hahahahahhahahahahahahah!

Po KOORDINATAT a nuk jane digjitale?????????????????

Murgesha
14-03-05, 11:24
Huuuuuuuu,shyqyr,bile te kenaqem hala,se u merakosa qe e humbi poziten e merituar te -budallaqeve-, te nderuar me mund duke i derdhur shume,shume budallakinat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.


O mos u gajlos fare, se atė nderė ska mund me ta marrė gjer tani Kėrēovari e po ta marr unė qė vetėm sa erdha. :lol: :lol:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:26
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:
U ofroj te dyjave vend pune ne sektorin e koordinatave te budallaqeve.hahahahahhahahahahahahah!


O vetėm drejtoresha se pėrndyshe nuk e pranojėm asnjė detyrė tjetėr :lol: :lol:

Murgesha
14-03-05, 11:28
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:
U ofroj te dyjave vend pune ne sektorin e koordinatave te budallaqeve.hahahahahhahahahahahahah!


O vetėm drejtoresha se pėrndyshe nuk e pranojėm asnjė detyrė tjetėr :lol: :lol:


Qy sa mirė, tri-katėr orė punė i bamė kėtu dhe menjėherė dojnė me na zgjedh udhėhqėse nė kėtė sektion. :roll:

ShEjToNkA
14-03-05, 11:31
Qy sa mirė, tri-katėr orė punė i bamė kėtu dhe menjėherė dojnė me na zgjedh udhėhqėse nė kėtė sektion. :roll:


Po cka me bė loqkumm ,kėshtu e ka zotllėku :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 11:54
Huuuuuuuu,shyqyr,bile te kenaqem hala,se u merakosa qe e humbi poziten e merituar te -budallaqeve-, te nderuar me mund duke i derdhur shume,shume budallakinat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha.


O mos u gajlos fare, se atė nderė ska mund me ta marrė gjer tani Kėrēovari e po ta marr unė qė vetėm sa erdha. :lol: :lol:

Per mua edhe ashtu edhe keshtu,por KERCOVARI eshte shume gjeloz,e mi prek ne ate vend si mi prek me gisht ne sy,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
14-03-05, 11:56
A per ty kam dit qysh heret :arrow: SHEJTONKA,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha ( hajgare jane te gjithat- normal).


Bile shpejtė e shpejtė edhe karrigėn kam pėr t'ua zėnė se s'ju lėri juve nė vendė tė parė pa mertia :lol: :lol:
U ofroj te dyjave vend pune ne sektorin e koordinatave te budallaqeve.hahahahahhahahahahahahah!


O vetėm drejtoresha se pėrndyshe nuk e pranojėm asnjė detyrė tjetėr :lol: :lol:


Qy sa mirė, tri-katėr orė punė i bamė kėtu dhe menjėherė dojnė me na zgjedh udhėhqėse nė kėtė sektion. :roll:

E ky eshte gabimi fatal,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah,gabime se kur te filloni ketu,as qe e diktoni kohen se kur ka fluturue si sot deri me tani- a po? :wink:

turisti
14-03-05, 11:58
Qy sa mirė, tri-katėr orė punė i bamė kėtu dhe menjėherė dojnė me na zgjedh udhėhqėse nė kėtė sektion. :roll:


Po cka me bė loqkumm ,kėshtu e ka zotllėku :lol: :lol:

Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

ShEjToNkA
14-03-05, 12:04
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 12:07
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
14-03-05, 12:09
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Murgesha
14-03-05, 12:15
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!


Jo ti i menqur qenke se me qenė pa mend kishe thėnė po mė mbani nė gojė si sakėz e jo si karramele. :lol: :wink:

Kercovari
14-03-05, 12:16
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!


Jo ti i menqur qenke se me qenė pa mend kishe thėnė po mė mbani nė gojė si sakėz e jo si karramele. :lol: :wink:
Jo moj motrushe,sakeza ngjitet per dhembesh e pastaj e hudh ne kush te mbeturinave.hahahahahahahahah!

Arbėri
14-03-05, 12:23
Heheheh, pasi qenka tema per durime, edhe njerit i kishin pas thane: Prit "o djale" tej t'del bare, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
14-03-05, 12:24
Heheheh, pasi qenka tema per durime, edhe njerit i kishin pas thane: Prit "o djale" tej t'del bare, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol:
Po edhe me mire i kan thena"Le te pres gomari se vjen behari"hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahah!

Kercovari
14-03-05, 12:50
Heheheh, pasi qenka tema per durime, edhe njerit i kishin pas thane: Prit "o djale" tej t'del bare, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol:
Po edhe me mire i kan thena"Le te pres gomari se vjen behari"hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahah!
Shoki e lam durimin vetem,iken te gjithe.hahahhahahahahahahahahahah!
S`priti drenicaki te pyes se si kaloj me nisen e durimit.hahhaahahahah!

Murgesha
14-03-05, 12:56
Heheheh, pasi qenka tema per durime, edhe njerit i kishin pas thane: Prit "o djale" tej t'del bare, heheheh :wink: :lol: :lol: :lol:
Po edhe me mire i kan thena"Le te pres gomari se vjen behari"hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahah!
Shoki e lam durimin vetem,iken te gjithe.hahahhahahahahahahahahahah!
S`priti drenicaki te pyes se si kaloj me nisen e durimit.hahhaahahahah!


:roll: :roll: :roll: :roll:
More a Drenicaki na paska hakuar a???? :lol: :lol: :wink:

uliksi31
14-03-05, 13:00
Kercovari,nuk kish me qen ide e keqe nese Shejtonka e vet qet far Durimi ne lidhje me martesen.Me siguri edhe Durimi ka opinion :lol:

Kercovari
14-03-05, 13:02
Kercovari,nuk kish me qen ide e keqe nese Shejtonka e vet qet far Durimi ne lidhje me martesen.Me siguri edhe Durimi ka opinion :lol:
Me mire le te mos i ofrohet se shume eshte dhimshen kur jan grat ne pyetje.hahahahahahahhahaahahahahahahahahah!
Menjer e mere vaji.hahahahhahahahahahahaahahah!

uliksi31
14-03-05, 13:12
Kercovari,nuk kish me qen ide e keqe nese Shejtonka e vet qet far Durimi ne lidhje me martesen.Me siguri edhe Durimi ka opinion :lol:
Me mire le te mos i ofrohet se shume eshte dhimshen kur jan grat ne pyetje.hahahahahahahhahaahahahahahahahahah!
Menjer e mere vaji.hahahahhahahahahahahaahahah!

Ahahahahahaha.E kame nje djal duke u pregatit per shkolle e po me pyet:What's wrong with you, ahahahahahahahaha.Nuk po di si me ja spjegua punen e Durimit :lol: :lol:

turisti
14-03-05, 13:18
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Po i embel je ,me siguri. :wink:

turisti
14-03-05, 13:21
Kercovari,nuk kish me qen ide e keqe nese Shejtonka e vet qet far Durimi ne lidhje me martesen.Me siguri edhe Durimi ka opinion :lol:

Ti a don mi ja nis me msitni???,hahahahahahahahaahahahahahahahahahaahaha hahahaahahahahahahaahaha.

Kercovari
14-03-05, 13:52
Kercovari,nuk kish me qen ide e keqe nese Shejtonka e vet qet far Durimi ne lidhje me martesen.Me siguri edhe Durimi ka opinion :lol:
Me mire le te mos i ofrohet se shume eshte dhimshen kur jan grat ne pyetje.hahahahahahahhahaahahahahahahahahah!
Menjer e mere vaji.hahahahhahahahahahahaahahah!

Ahahahahahaha.E kame nje djal duke u pregatit per shkolle e po me pyet:What's wrong with you, ahahahahahahahaha.Nuk po di si me ja spjegua punen e Durimit :lol: :lol:
Thuji havaju!Dhe qeshu me te madhe.hahahahahahahhahahaahah!

Kercovari
14-03-05, 13:54
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Po i embel je ,me siguri. :wink:
Eh sikur te isha i embel do te me mbeshtjellnin grate me varak te arte si cokolata Nestle.hahahahhahahahaahahahahahahahaahahha!

turisti
15-03-05, 00:19
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Po i embel je ,me siguri. :wink:
Eh sikur te isha i embel do te me mbeshtjellnin grate me varak te arte si cokolata Nestle.hahahahhahahahaahahahahahahahaahahha!

Qyqy,NESTLE,zdi BEGU me pi raki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:

Kercovari
15-03-05, 09:33
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Po i embel je ,me siguri. :wink:
Eh sikur te isha i embel do te me mbeshtjellnin grate me varak te arte si cokolata Nestle.hahahahhahahahaahahahahahahahaahahha!

Qyqy,NESTLE,zdi BEGU me pi raki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:
Nuk jam beg ketu ne zvicer,me kan be zvicerianet alpen mezat.haahahahaahahahahahhahahahahahaahahaahhaah!

Kercovari
15-03-05, 09:35
Noshta mendove te zavendsoj Ramqen.hahahahahahhahaahahahahah!

Kercovari
15-03-05, 11:56
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

turisti
15-03-05, 12:39
Te DURIMI nuk ka -zotlleku-,por javashlleku,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Ai edhe ti Turist ,mos ia nxirė fundin ,por lerna me gėzimė kinse ne po bėhemi udhėheqese kėtu, edhe pse shumė vėshtir e kena pėr ta marė atė detyrė :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu edhe Kercovari ma bajke -kiamet-,por ti mos i kupto fjalet e mia seriozisht kurre,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Shih shih,vetem pak u largova e ju me mani ne goje sikur tejem karamele.hahahahahahahahahahahahahahahahah!

Po i embel je ,me siguri. :wink:
Eh sikur te isha i embel do te me mbeshtjellnin grate me varak te arte si cokolata Nestle.hahahahhahahahaahahahahahahahaahahha!

Qyqy,NESTLE,zdi BEGU me pi raki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. :wink:
Nuk jam beg ketu ne zvicer,me kan be zvicerianet alpen mezat.haahahahaahahahahahhahahahahahaahahaahhaah!

Mezat me NESTLE :?: :roll:

turisti
15-03-05, 12:40
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:

Murgesha
15-03-05, 13:16
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

turisti
15-03-05, 13:22
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Ban edhe ashtu,por shoki po ma tollovit,hahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah. :wink:

Murgesha
15-03-05, 13:33
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Ban edhe ashtu,por shoki po ma tollovit,hahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah. :wink:


E po ēka ta ban i joti ˙s`ta ban kurrė i huaji. :lol:

turisti
15-03-05, 13:35
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Ban edhe ashtu,por shoki po ma tollovit,hahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah. :wink:


E po ēka ta ban i joti ˙s`ta ban kurrė i huaji. :lol:

Hahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha haha,hec e dije?,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
15-03-05, 18:15
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Ban edhe ashtu,por shoki po ma tollovit,hahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah. :wink:


E po ēka ta ban i joti ˙s`ta ban kurrė i huaji. :lol:

Hahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha haha,hec e dije?,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaah. :wink:

Une smora vesht.hahhahahahahahahahahahhahahahahaahahahah!

Kercovari
15-03-05, 18:18
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

turisti
16-03-05, 00:33
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Ban edhe ashtu,por shoki po ma tollovit,hahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahaha hahahahahaahahahahahahaahah. :wink:


E po ēka ta ban i joti ˙s`ta ban kurrė i huaji. :lol:

Hahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha haha,hec e dije?,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaah. :wink:

Une smora vesht.hahhahahahahahahahahahhahahahahaahahahah!

Po de,ti prej vaktit ke qene -" analfabet " ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
16-03-05, 00:34
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:

Kercovari
16-03-05, 08:36
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:
Nuk meret ai me falsifikate.hahahaahahahahhaahahahahahaahahahah!

turisti
16-03-05, 14:15
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:
Nuk meret ai me falsifikate.hahahaahahahahhaahahahahahaahahahah!

Besoj,por direkt eshte -shume i koncentruar-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
16-03-05, 16:13
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:
Nuk meret ai me falsifikate.hahahaahahahahhaahahahahahaahahahah!

Besoj,por direkt eshte -shume i koncentruar-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:
Ushqehet me zarzavate reptesisht dhe qumesht gomarice per memorje.hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah aah!

uliksi31
16-03-05, 17:06
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:
Nuk meret ai me falsifikate.hahahaahahahahhaahahahahahaahahahah!

Besoj,por direkt eshte -shume i koncentruar-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:
Ushqehet me zarzavate reptesisht dhe qumesht gomarice per memorje.hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah aah!

Ahahahahahahahahahahaha O plasa e hajt.Ahahahahahahahaha

Murgesha
16-03-05, 17:09
O shoki,eja se qan Durimi ka mbete vetem.ahahahahahahahahahahah!

Po,po,spo muj ne tana anet,hahahahahahahahahahaha..... :wink:Po ti mos shko nė tana anėt, postoja njė shishe me cucėll e me qumėsht Durimit dhe u kry puna, sja banė me gajlen se mos po qan. :lol: :wink:

Jo se i pi lopete e katunit,i thash une nje here nese nuk gjen gru te i blejme do cucla po me tha jo kojshi i du te gjalla.hahahahahahahahaah!

Direkt nga burimi a ????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahaha. :wink:
Nuk meret ai me falsifikate.hahahaahahahahhaahahahahahaahahahah!

Besoj,por direkt eshte -shume i koncentruar-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:
Ushqehet me zarzavate reptesisht dhe qumesht gomarice per memorje.hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah aah!

Ahahahahahahahahahahaha O plasa e hajt.Ahahahahahahahaha


http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

O Kėrēovar ty zoti ti pruftė ja ti marrtė edhe ato mendė ēka i ke. Mendo more pak edhe pėr ne pleqtė e ngratė se po na kap najkah infrakti duke qeshur me shkrimet tua.

uliksi31
16-03-05, 17:11
Don me me shti Kercovari me shkua ne Kercove,me u takua me Duriomin :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-03-05, 17:12
Don me me shti Kercovari me shkua ne Kercove,me u takua me Duriomin :lol: :lol: :lol:Pėr besė hiq keq se ke, se edhe mua mu ka shtuar kurreshtja. :lol: :lol: :lol: