PDA

View Full Version : Murgesha Prezentohu me ne fund.


Gentiana
25-01-05, 01:17
Ooooooooooj Murgesha,allahile a e ke ne plan me na u prezentu moj??
Tybe kte e pres nga ti,pasi qe te gjith po prezentohen,dikush me hater dikush me zor,edhe ti duhesh te prezentohesh,qe te dijm me shum per mbretereshen ton.

Per listen e pyetjeve,te cilave pergjigjet do te na interesonte te gjitheve,me dual pun,sepse jo qe nuk disha qfar pyetje te t'bej,por isha ne dy mendimesh,se thojsha mos te te qes pun,por me mire me u pergjigj ti ashtu siq mendon se esht me se miri.
Pastaj prap(pas shum mendimesh qe me kan len krejt naten zgjut :wink:) vendosa ta bej nje list te shkurt me pyetje,e ti pergjigju edhe ne ndonje pyetje qe ndoshta e kam harruar.
Urdhero pyetjet.

Emri:

Mbiemri:

Ditelindja:

Vendlindja:

Vendqendrimi:

Profesioni:

Hobbys:

Partia:

Gjendja juaj civile:

Libri me i preferuar:

Filmi me i preferuar:

Cfar auto vozit:

Cfar pije te pelqen:

Cili artist te pelqen:

Cila artiste te pelqen:

Cfar muzike degjon:

Kengetari/ja qe preferoni:

Cfar ushqimi te pelqen:

Ku e kaloni kohen e lire:

Motoja me te cilen sherbeheni:


Moj a harrova a thua ndonje??
Ksaj radhe gjithsesi te pergjigjesh,sepse perveq qe te respektojm,se si mendon,se si shkruan,se si reagon e tjera, rreth jetes tende nuk dijm shum!

PS : E zgjata pak tybe!

IceGirl
25-01-05, 01:37
hahahahaah Gentiana veshtire do ta kemi nuk di se a do ti jep
te gjitha keto informata pasi qe nuk esht prezentuar deri me tani....

Nuk e kam ditur qe nuk esht prezentuar ende!

Murgesha presim prezentimin tend :)

Gjumashja
25-01-05, 09:42
ajde Murgeshaaaaaaaaa me ne fund prezentohu edhe ti :lol:

ShEjToNkA
25-01-05, 12:13
Ooooooooooj Murgesha,allahile a e ke ne plan me na u prezentu moj??
Tybe kte e pres nga ti,pasi qe te gjith po prezentohen,dikush me hater dikush me zor,edhe ti duhesh te prezentohesh,qe te dijm me shum per mbretereshen ton.

Per listen e pyetjeve,te cilave pergjigjet do te na interesonte te gjitheve,me dual pun,sepse jo qe nuk disha qfar pyetje te t'bej,por isha ne dy mendimesh,se thojsha mos te te qes pun,por me mire me u pergjigj ti ashtu siq mendon se esht me se miri.
Pastaj prap(pas shum mendimesh qe me kan len krejt naten zgjut :wink:) vendosa ta bej nje list te shkurt me pyetje,e ti pergjigju edhe ne ndonje pyetje qe ndoshta e kam harruar.
Urdhero pyetjet.

Emri:

Mbiemri:

Ditelindja:

Vendlindja:

Vendqendrimi:

Profesioni:

Hobbys:

Partia:

Gjendja juaj civile:

Libri me i preferuar:

Filmi me i preferuar:

Cfar auto vozit:

Cfar pije te pelqen:

Cili artist te pelqen:

Cila artiste te pelqen:

Cfar muzike degjon:

Kengetari/ja qe preferoni:

Cfar ushqimi te pelqen:

Ku e kaloni kohen e lire:

Motoja me te cilen sherbeheni:


Moj a harrova a thua ndonje??
Ksaj radhe gjithsesi te pergjigjesh,sepse perveq qe te respektojm,se si mendon,se si shkruan,se si reagon e tjera, rreth jetes tende nuk dijm shum!

PS : E zgjata pak tybe!Po mojj s'paske harru asgjė pso qė paske harrru edhe njė pyetje me ia bė:

E pini cigaren dhe cfarė cigare pini?????


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cke je duke pritė mojjjjjjjjjjj mėeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? :evil:

Gentiana
25-01-05, 13:50
Po mojj s'paske harru asgjė pso qė paske harrru edhe njė pyetje me ia bė:

E pini cigaren dhe cfarė cigare pini?????


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cke je duke pritė mojjjjjjjjjjj mėeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????? :evil:

E qe de,e dita qe diqka kam harruar! Por sidoqoft, e kam cek edhe nje her, ndoshta pergjigjet Murgesha edhe ne ndonje pyetje qe kam harruar te shkruaj,po ashtu mundemi te ja bejm edhe me pas ndonje pyetje,pastaj shpresoj qe me pas e ben edhe nje riprezentim,siq e ke ber ti. :wink:

Arbėri
25-01-05, 14:28
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P

Diana007
25-01-05, 14:40
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P


:P :P :P :P :P :P :P

Murgesha
25-01-05, 14:52
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P


Shumė mirė Arbėr, tė lumtė. Pasha mamin nė dhe e shtifsha qashtu siē po thot Arbėri jam. :evil:
Arbėr mos ke hy nė koalicion me babin tim qė kaq mirė po i dishe tė dhanunat e mia????
Ps. Vetėm njė e kishe harruar me kend do tė martohem more??? dhe ēka ta merr mendja mbasi tani unė shtatėzanė, nėse martohem a do tė jetė ai fėmi legjitim, apo skandaloz???????? :lol: :wink:

Arbėri
25-01-05, 15:06
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P


Shumė mirė Arbėr, tė lumtė. Pasha mamin nė dhe e shtifsha qashtu siē po thot Arbėri jam. :evil:
Arbėr mos ke hy nė koalicion me babin tim qė kaq mirė po i dishe tė dhanunat e mia????
Ps. Vetėm njė e kishe harruar me kend do tė martohem more??? dhe ēka ta merr mendja mbasi tani unė shtatėzanė, nėse martohem a do tė jetė ai fėmi legjitim, apo skandaloz???????? :lol: :wink:Aiiiiiiiii qfar pyetje jo serioze :cry: :x :(

Po ku ka tash femi jo legjitim allahile, phaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :twisted:
Edhe: Ku ka sote femi jo skandaloz, hahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:


Tjetra: Vallha per koalicion ende eshte heret per opinion, duhet te presish edhe PAK :wink: sikur per emrin e burrit qe do te martohesh :wink: :wink: :lol: :lol:

Jo joooooooooooooo, nese don, ta prezantoj edhe burrin, qyyyyyyyyyy, nuk ma nin bile :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-01-05, 16:16
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.

Murgesha
25-01-05, 16:21
:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.

Hajr paq oj Genta. :evil: :evil:

E sa pėr prezentim, ku kisha mujtė moj unė me e ba mė tė mirė?

Dhe tybe as qė e kisha pėrmend fėmiun. :wink:

Gentiana
25-01-05, 16:29
Hajr paq oj Genta. :evil: :evil:

E sa pėr prezentim, ku kisha mujtė moj unė me e ba mė tė mirė?

Dhe tybe as qė e kisha pėrmend fėmiun. :wink:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c022.gif Nc nc nc,si moj,per kryesoren mos me dit ne a?? :evil:

IceGirl
25-01-05, 17:24
Ani mbreteresh e forumit mos me tregu qe pret femije ncncnccn :wink:

Arbėri
25-01-05, 17:24
:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.


Heheheh, jo moj "nese kete prezentim e ben nje Arbėr" por: nese e ben nje person, avokat, i autorizuar, qyyyyyyyyy :wink: :wink:

Aiiiiiiii pse se ke dite per kete femije, tash pe din, qyyyyyyyyy :P :P

E sa per te lumtur, mos dysho hiq bile se, qysh e njof burrin e ardhshem te Murgeshes, para dursh ka me mbajte Murgeshen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajt me te mira nga Arbėr avokati :P :wink:

ShEjToNkA
25-01-05, 18:55
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :PPo mojjjjjjjjjjj Murgeshaaa ,shumė mirė qenke prezentu! Hallall tė qoftė a! Ama njesee tybe shumØ,shumė mirė paske bėrė qė je prezentuu se bukur merak jemi patė bė me dit dic mė shumė rrethė teje! :lol: :lol:

Murgesha , tė pėrgėzoi pėr prezentimin dhe shfrytėzoj rastin tė urojė mirė se ardhjen e para njė viti nė FD! :wink: :lol: :lol:
Tė pėrshėndess shumė dhe tė dėshirojė castė tė kėdėshme nė mesin tonė. Duke shpresuar se do hasim nė njė shoqėri tė mirė ,mbeteni e pėrshėndetur nga unė! :lol: :lol:

Castė tė kėndėshme nė FD!

Barbaroza
25-01-05, 20:26
Kurre ne jeten time s'paskam pare prezantim me te mire.Hallall dora e atij/asaj. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-01-05, 20:35
Po mojjjjjjjjjjj Murgeshaaa ,shumė mirė qenke prezentu! Hallall tė qoftė a! Ama njesee tybe shumØ,shumė mirė paske bėrė qė je prezentuu se bukur merak jemi patė bė me dit dic mė shumė rrethė teje! :lol: :lol:

Murgesha , tė pėrgėzoi pėr prezentimin dhe shfrytėzoj rastin tė urojė mirė se ardhjen e para njė viti nė FD! :wink: :lol: :lol:
Tė pėrshėndess shumė dhe tė dėshirojė castė tė kėdėshme nė mesin tonė. Duke shpresuar se do hasim nė njė shoqėri tė mirė ,mbeteni e pėrshėndetur nga unė! :lol: :lol:

Castė tė kėndėshme nė FD!


A edhe me falsifikime po bojka me u marrė a???
Oj Shejtonka po e din mirė se ēka ka me tė gjetė tani. :evil:

Murgesha
26-01-05, 09:03
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.

Kaltrushi
26-01-05, 09:33
Pershendetje Murgeshe!!!


Te uroj perzemersisht per ket Prezantim. Tashte dime edhe me shume per ty. Edhe Prezantimi per ty qe erdhi nga Arberi me pelqej..


Tashte je Mbretresh.Presim qe te behesh edhe diqka ma ndelt.................


Me nderime dhe respekt


kaltrushi

Kercovari
26-01-05, 09:38
Prezentim i shkelqyer Murgesha,te pershendes!

uliksi31
26-01-05, 09:43
Vec ti qe din kshtu me u prezentuar.Dikuj ja jepi Zoti e pike :)

Diana007
26-01-05, 09:46
T pergezoj Murgesh per ket perzantim aq te mir , te lumt valla :wink:


T pershedes , Diana

Murgesha
26-01-05, 10:07
Kaltrushe, Kėrēovari, Ulliksi, Diana mė vjen mirė qė ju ka plėqyer prezentimi im. :lol: :lol:
Ju pėrshėndes tė gjithėve.

ShEjToNkA
26-01-05, 11:20
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.


Phaaa mojj shpejt je Riprezentu?! :roll: :roll:

Ok si do qe tė jetė tė riurojė pėr riprezentimin dhe tė riurojė rimirėserdhje dhe ripėrshėndes rishumė! :lol: :lol:

Ricaste tė Rikėndshmė nė Rivazhdimė!

lazdrani
26-01-05, 11:34
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.
:wink: Mbreti Dardan Lazdrani :wink:

Murgesha
26-01-05, 11:38
Phaaa mojj shpejt je Riprezentu?! :roll: :roll:

Ok si do qe tė jetė tė riurojė pėr riprezentimin dhe tė riurojė rimirėserdhje dhe ripėrshėndes rishumė! :lol: :lol:

Ricaste tė Rikėndshmė nė Rivazhdimė!


Mirė se tė rigjeta Shejtonkė e rishejtonizuar. :lol: :wink:

Murgesha
26-01-05, 11:39
:wink: Mbreti Dardan Lazdrani :wink:

Natyrisht, Mbreti Im. :lol: :lol:

Arbėri
26-01-05, 14:25
:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.

Hajr paq oj Genta. :evil: :evil:

E sa pėr prezentim, ku kisha mujtė moj unė me e ba mė tė mirė?

Dhe tybe as qė e kisha pėrmend fėmiun. :wink:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Arbėri
26-01-05, 14:34
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.Pse moj me shtishe ne gazep mue, pasi e paske pas nder mend vet me u prezentue, phaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:

Belivallha meditjen dhe shpenzimet e tjera, sipas marreveshjes, nuk ti looooo kurreeeeeeeeeeeeeeee :roll: 8) :shock: :twisted: :evil:


Ooooooooooo ne krejt prezantimin tend, me ka kalle ajo: "Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.", hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
E forte ka qene valla, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P :lol:

Murgesha
26-01-05, 15:21
Pse moj me shtishe ne gazep mue, pasi e paske pas nder mend vet me u prezentue, phaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:

Belivallha meditjen dhe shpenzimet e tjera, sipas marreveshjes, nuk ti looooo kurreeeeeeeeeeeeeeee :roll: 8) :shock: :twisted: :evil:


Ooooooooooo ne krejt prezantimin tend, me ka kalle ajo: "Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.", hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
E forte ka qene valla, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P :lol:

Mos u bėj more nervoz, se ky ishte riprezentimi im.
Dhe as mė ke e as tė kam gjė borgj, qyre niher. :evil:

Arbėri
26-01-05, 19:25
Pse moj me shtishe ne gazep mue, pasi e paske pas nder mend vet me u prezentue, phaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:

Belivallha meditjen dhe shpenzimet e tjera, sipas marreveshjes, nuk ti looooo kurreeeeeeeeeeeeeeee :roll: 8) :shock: :twisted: :evil:


Ooooooooooo ne krejt prezantimin tend, me ka kalle ajo: "Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.", hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
E forte ka qene valla, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P :lol:

Mos u bėj more nervoz, se ky ishte riprezentimi im.
Dhe as mė ke e as tė kam gjė borgj, qyre niher. :evil:
Jaaaaaaaa kete pune kemi me pleqnue :evil: :(

Te shofim se kush kujt i ka borgj :) :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
26-01-05, 19:38
Pse moj me shtishe ne gazep mue, pasi e paske pas nder mend vet me u prezentue, phaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:

Belivallha meditjen dhe shpenzimet e tjera, sipas marreveshjes, nuk ti looooo kurreeeeeeeeeeeeeeee :roll: 8) :shock: :twisted: :evil:


Ooooooooooo ne krejt prezantimin tend, me ka kalle ajo: "Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.", hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
E forte ka qene valla, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P :lol:

Mos u bėj more nervoz, se ky ishte riprezentimi im.
Dhe as mė ke e as tė kam gjė borgj, qyre niher. :evil:
Jaaaaaaaa kete pune kemi me pleqnue :evil: :(

Te shofim se kush kujt i ka borgj :) :lol: :lol: :lol: :wink:

Thojke njoni,nise currel e behet prrua.Hajt ti bashkojm pleqt e Dardanise edhe te kryejm ket pune si eshte me se mire.Para se te marr permasa me te gjera.Mos te futen edhe fiset ne ngatrres :lol:

Mafiozi
26-01-05, 19:46
Me vjen mir te shoh nje prezentim aq te mir Murgesha.
E din ti qe ShejToNkes duhet me ja marr shkrimet krejt mbrapsht :lol: :wink:

Je mbreteresh e ketij forumi dhe mendoj qe do te mbetesh gjithmon.
Shum me pelqen te kem biseda se bashku, por shum me mungon kur
nuk je ne forum :( :evil: :lol: :lol:

Per ty nje pershendetje speciale. :wink:

Maca
26-01-05, 20:45
Super prezentim Murgesha,mos gabo edhe niher me shkru qekaq shum se kuku shum duhet me lexu hihi :lol:

Te pershendes,kalo smut... tung :wink:

Arbėri
26-01-05, 21:06
Super prezentim Murgesha,mos gabo edhe niher me shkru qekaq shum se kuku shum duhet me lexu hihi :lol:

Te pershendes,kalo smut... tung :wink:Phaaaaaaaaaa, qekjo po ta dashka te miren seeeeeeeeee :oops: :cry: "kalo smut" :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P

DEA
26-01-05, 21:19
Super Prezentim, shume real , BRAVO , pershendetje te ngrohta ke nga une :wink:

Gentiana
26-01-05, 22:01
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif

Murgesha ka koh qe prezentim me te mire nuk kam pa, te lumt.

Moj, po nuk na tregove tani per at femiun qe ka permend Arberi,apo jan dhena te pasakta nga ky (kishe) Avokati i jot?! :roll:

Pershendetje dhe urime per prezentimin tend te mrekullueshem. :wink:

Gentiana
26-01-05, 22:02
Pse moj me shtishe ne gazep mue, pasi e paske pas nder mend vet me u prezentue, phaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:

Belivallha meditjen dhe shpenzimet e tjera, sipas marreveshjes, nuk ti looooo kurreeeeeeeeeeeeeeee :roll: 8) :shock: :twisted: :evil:


Ooooooooooo ne krejt prezantimin tend, me ka kalle ajo: "Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.", hahahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
E forte ka qene valla, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :P :lol:

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Murgesha
26-01-05, 23:15
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif

Murgesha ka koh qe prezentim me te mire nuk kam pa, te lumt.

Moj, po nuk na tregove tani per at femiun qe ka permend Arberi,apo jan dhena te pasakta nga ky (kishe) Avokati i jot?! :roll:

Pershendetje dhe urime per prezentimin tend te mrekullueshem. :wink:

Gentiana, ty avokate stė kam qė po mundohesh me i marrė vesh tė gjitha.
Kjo le tė mbetet sekret, pėr mė tepėr informacione shko tek Thashethemet. :evil:
Ps. Jam e kėnaqur qė tė paska pėlqyer prezentimi im.
Tė pėrshėndes.

Murgesha
26-01-05, 23:19
Dea, Maca, Mafiozi ju pėrshėndes me nga njė mpuuuuuuuuuuuuuq. :lol:

Murgesha
26-01-05, 23:22
Jaaaaaaaa kete pune kemi me pleqnue :evil: :(

Te shofim se kush kujt i ka borgj :) :lol: :lol: :lol: :wink:Ngadalė bre Arbėr mos u ngut, se edhe kėsaj pune i gjindet qarja.
Prit njėherė sa tmė urojnė mua pėr riprezentim e pastaj nė bazė tė urimev ta jap dėmshpėrblimin. :lol:

ShEjToNkA
26-01-05, 23:34
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/k015.gif

Murgesha ka koh qe prezentim me te mire nuk kam pa, te lumt.

Moj, po nuk na tregove tani per at femiun qe ka permend Arberi,apo jan dhena te pasakta nga ky (kishe) Avokati i jot?! :roll:

Pershendetje dhe urime per prezentimin tend te mrekullueshem. :wink:

Gentiana, ty avokate stė kam qė po mundohesh me i marrė vesh tė gjitha.
Kjo le tė mbetet sekret, pėr mė tepėr informacione shko tek Thashethemet. :evil:
Ps. Jam e kėnaqur qė tė paska pėlqyer prezentimi im.
Tė pėrshėndes.


http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Gentiana
26-01-05, 23:37
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :?

turisti
27-01-05, 02:20
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.


Pershendetjet e sinqerta per prezentim.


Me respekt,

TURISTI.

Murgesha
27-01-05, 13:40
Pershendetjet e sinqerta per prezentim.


Me respekt,

TURISTI.

Edhe unė tė pėrshėndes shumė.

Arbėri
27-01-05, 13:54
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif
http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gifhttp://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gif

Dreni30
28-01-05, 12:49
O Arber pse more po e ban pluhur Genten, kur Murgesha i paska fajet.
Murgeshe paguaja borgjin Arberit dhe mos ban fjale. :lol: :lol:

Arbėri
28-01-05, 14:15
O Arber pse more po e ban pluhur Genten, kur Murgesha i paska fajet.
Murgeshe paguaja borgjin Arberit dhe mos ban fjale. :lol: :lol:
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-01-05, 14:24
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Murgesha
28-01-05, 14:40
O Arber pse more po e ban pluhur Genten, kur Murgesha i paska fajet.
Murgeshe paguaja borgjin Arberit dhe mos ban fjale. :lol: :lol:
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni ēka pate ti me dadėn. Rri djalo urtė e mos hyn borgj tek unė, se zakonisht si mbetem askujt borgj.

Arbėr pasi tu paska dukur Genta pa krahė, tė ka dalė punė e madhe me mua, se unė jam krahu i djathtė i Gentianės. :evil:

Arbėri
28-01-05, 16:59
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif
Ooooooooooo hajde hajde oj Genta, O rrushi Kosoves

Oooo s'ta ka Arbėri moj Qiko, o PIKEN e drojes :wink: :P http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Arbėri
28-01-05, 17:10
O Arber pse more po e ban pluhur Genten, kur Murgesha i paska fajet.
Murgeshe paguaja borgjin Arberit dhe mos ban fjale. :lol: :lol:
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni ēka pate ti me dadėn. Rri djalo urtė e mos hyn borgj tek unė, se zakonisht si mbetem askujt borgj.

Arbėr pasi tu paska dukur Genta pa krahė, tė ka dalė punė e madhe me mua, se unė jam krahu i djathtė i Gentianės. :evil:Hahahahahahahahaha, oooooo ju ka rrite MORRI qesaj Murgeshes, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, e nuk eshte kah e din se qka e gjone, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Ojjjjjjjjjjj Murgesha, o vetem je tuj dhend ne kryte tend se gati tu mbush thesi, e pastaj kerset dajaku si ne Karadak http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gif

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

ShEjToNkA
28-01-05, 17:44
O Arber pse more po e ban pluhur Genten, kur Murgesha i paska fajet.
Murgeshe paguaja borgjin Arberit dhe mos ban fjale. :lol: :lol:
Oooooooo bre i nderuar, po nuk kan thene kot: "ku eshte peri me holle, keputet" edhe tjetra: "hidherohu kalit e mshoj samarit", e edhe une njejte :oops: :cry:

E kam pa Gentianen si krah-thate e ja kam gjete hallin :wink: se Murgeshes, kukuuuuuuuuuuu, hec e guxo prej ati mafise :evil: :evil: :evil:

Ja tybeeeeeeee, nuk kam hesap me hy ne bela pa bigari hak, qyyyyyyyyy :wink: :P :P


Por edhe Gentiana e ka lyp PAK a? heheheh, u HINGIRIZKE diqysh si pa lidhje :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dreni ēka pate ti me dadėn. Rri djalo urtė e mos hyn borgj tek unė, se zakonisht si mbetem askujt borgj.

Arbėr pasi tu paska dukur Genta pa krahė, tė ka dalė punė e madhe me mua, se unė jam krahu i djathtė i Gentianės. :evil:Hahahahahahahahaha, oooooo ju ka rrite MORRI qesaj Murgeshes, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, e nuk eshte kah e din se qka e gjone, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Ojjjjjjjjjjj Murgesha, o vetem je tuj dhend ne kryte tend se gati tu mbush thesi, e pastaj kerset dajaku si ne Karadak http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gif

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Murgesha
28-01-05, 23:02
Hahahahahahahahaha, oooooo ju ka rrite MORRI qesaj Murgeshes, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, e nuk eshte kah e din se qka e gjone, hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Ojjjjjjjjjjj Murgesha, o vetem je tuj dhend ne kryte tend se gati tu mbush thesi, e pastaj kerset dajaku si ne Karadak http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/boese/a045.gif

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Luana
29-01-05, 07:36
Speciale nji pershendetje per ty Murgesha e Mbreteris :wink:
pasi qe ke merak eren e trendafilit ja merre nji tub trendafilash nga une dhe merri ere http://www.cosgan.de/images/more/flowers/065.gif

Qofsh e nderuar dhe e bekuar Zonja Murgesha http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif

Murgesha
29-01-05, 12:51
Speciale nji pershendetje per ty Murgesha e Mbreteris :wink:
pasi qe ke merak eren e trendafilit ja merre nji tub trendafilash nga une dhe merri ere http://www.cosgan.de/images/more/flowers/065.gif

Qofsh e nderuar dhe e bekuar Zonja Murgesha http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e025.gif


Luaneshė njė pėrshėndetje speciale pėr ty e nderuar.
Gjithmonė tė pėrcjelltė hareja dhe lumturia.

Ps. Nė kėnaqi era e Trėndafilit tė cilėn e adhuroj.

dr1ta
29-01-05, 16:50
Pershendetje Murgesha


Shpresoj ce do te prezentohesh se shpejti :)Mirembetsh :)

Murgesha
29-01-05, 20:18
Pershendetje Murgesha


Shpresoj ce do te prezentohesh se shpejti :)Mirembetsh :)


Po Drita sė shpejti do tė lexoshė prezentimin tim.

Arbėri
31-01-05, 13:24
Emri: Po e dini ma Murgesha

Mbiemri: Spo di cilin me e dhėnė, atė me tė cilin kam lindur apo atė qė ma kanė dhuruar, hajt se po e jap tė dhuruarin Mbretėreshė Dardane.

Ditelindja: Kur ish konė shkri bora mė kishin gjet nė Lugė tė mullirit (16. 03)

Vendlindja: Kam lindur nė katund, por pasi e pashė qė atje skish perspektivė pėr mua, pas njė viti i shpėrngula prindėrit nė qytet tė madh.

Vendqendrimi: Gjer tani kam pas tre vendqėndrime, momentalisht nė DK

Profesioni: Kam pasė aq shumė sa qė kam harruarr cilin profesion e kam tė parin.

Hobbys: Me i pėrplas gishtėrinjtė nė tastaturė.

Partia: Juridikisht Mbretėreshė, Politikisht si takoj asnjė partie, se ashtu e don rendi i mbretėrisė.

Gjendja juaj civile: E martuar, kam tre fėmijė tė cilėt i dua mė sė shumti nė botė.

Libri me i preferuar: "Bija e Mallkuar" nga Emil Resherburg

Filmi me i preferuar: "Burgu i Mėrgimit"

Cfar auto vozit: Momentalisht Opel, kam vozitė Volvo po diēka i kam marrė mėsyesh vetvetes, dhe spo mė pėlqen mė. :(

Cfar pije te pelqen: Lėngu i Mollės.

Cili artist te pelqen: Bekim Fehmiu/Paul Newman

Cila artiste te pelqen: Leze Qena/Julia Robert

Cfar muzike degjon: Popullore shqiptare.

Kengetari/ja qe preferoni: Adelina Ismaili

Cfar ushqimi te pelqen: Preferoj mishin tė gatuar nė mėnyra tė ndryshme.

Ku e kaloni kohen e lire: Nė Dardani.

Motoja me te cilen sherbeheni: Mos ja bėj tjetrit, atė qė po ta bėjė ty dikush tė lėndon.

Po i shtoj edhe ca tjera qė mos tju mbetėm borgj askujt me mė pyetė pastaj.
(marrė nga intervista me Nakin)

Qka Adhuroni: Adhuroj Zotin qe me ka krijuar, qe me ka dhene shendet e dije.

Qka ju brengos: Brenga ime me e madhe eshte padrejtesia.

Cila eshte cilesija e juaj: Posedoj shume por me e kenaqur jam se askujt si kam bere keq.

Deshira e juaj: Jete te lumtur e pa brenga.

Era e preferuar: Era e Trendafilave

Qka ju Gezone: Shoqeria e mire dhe muzika

Ēka eshte jeta per ju: Mister i pa zbuluar.

Nervozizem te shkaktone: Gjerat pa lidhje, qe dikush ju jep rendesi.

Pendimin e gjene: Ska gjykates qe do te me gjykonte me shume se ndergjegjja ime.

Shpresoj se ky prezentim do ti pėrmbush dėshirat e shumė lexuesve qė duan tė dijnė diēka pėr mua.
Genta tė falendėroj pėr nxitjen tėnde pėr tu prezentuar unė.

Nė fund ju pėrshėndes tė gjithėve, me porosinė.
Askund mė mirė se nė Dardani.Nuk pata QARE pa e lexue edhe nje here kete prezantim :x :o

Oooooooooooooo qfar prezantimi, bash qysh po thote Maca shume SMUTE phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

ShEjToNkA
31-01-05, 13:38
Nuk pata QARE pa e lexue edhe nje here kete prezantim :x :o

Oooooooooooooo qfar prezantimi, bash qysh po thote Maca shume SMUTE phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


Ama vėrtet shumė smutė aa ,shumė prezentim i lodhtė bileeeee

Arbėri
31-01-05, 15:32
Nuk pata QARE pa e lexue edhe nje here kete prezantim :x :o

Oooooooooooooo qfar prezantimi, bash qysh po thote Maca shume SMUTE phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif


Ama vėrtet shumė smutė aa ,shumė prezentim i lodhtė bileeeeeSi prej hulajes ma :lol: http://www.heathersanimations.com/girls/Animation03b.gif
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Gentiana
07-07-05, 13:30
:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.

Ende me ka mbetur pa e zbuluar se i kujt esht ky femij. :roll: :roll:

Murgesha
07-07-05, 14:03
:lol: :lol: :lol: :lol: Phaaaaaaaa qka nuk po mesojke njeri nga nje prezentim,sidomos nese ket prezentim e ben nje Arbėr.

Murgesha qyre un nuk paskna dit per ket femij??? :shock:
Hajde ishalla me Jete te gjat qoft.

Ende me ka mbetur pa e zbuluar se i kujt esht ky femij. :roll: :roll:

Hajt moj se kur ta lindi po e shiqojmė kujt i pėrngjet dhe zgjidhet misteria. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-07-05, 16:25
Hajt moj se kur ta lindi po e shiqojmė kujt i pėrngjet dhe zgjidhet misteria. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

A thua Arb-i si do te reagon moj?! :roll: :wink:

Murgesha
24-07-05, 15:46
Hajt moj se kur ta lindi po e shiqojmė kujt i pėrngjet dhe zgjidhet misteria. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

A thua Arb-i si do te reagon moj?! :roll: :wink:

Arbi mė don ashtu siē jam. :lol: :lol:

Arb
24-07-05, 17:15
Hajt moj se kur ta lindi po e shiqojmė kujt i pėrngjet dhe zgjidhet misteria. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

A thua Arb-i si do te reagon moj?! :roll: :wink:

Arbi mė don ashtu siē jam. :lol: :lol:

Bre cka po ma perzin nusja daten e marteses... Paska pase dicka aty...

Murgesha
24-07-05, 17:19
Bre cka po ma perzin nusja daten e marteses... Paska pase dicka aty...

Paparaze janė kėto o Ti Njeri. :wink:

Arb
24-07-05, 17:27
Bre cka po ma perzin nusja daten e marteses... Paska pase dicka aty...

Paparaze janė kėto o Ti Njeri. :wink:

Prape po i marr se paku me rezerva...

Murgesha
24-07-05, 17:31
Prape po i marr se paku me rezerva...

Ban valla, mos tė harrojmė traditėn qė na thotė se "Gruaja nuk ka besė" :lol: :lol: :lol: :wink:

Artisti
21-08-05, 11:12
Murgesha me t than mire se erdhe spo t them

se u plake ne ket Forum hahaha :wink:


Po t them Mire se t kam gjet

Murgesha
23-08-05, 13:07
Murgesha me t than mire se erdhe spo t them

se u plake ne ket Forum hahaha :wink:


Po t them Mire se t kam gjet

Mirė se erdhe nė Odėn time i nderuar Astrit.

Valla hiq keq se ke, se vėrtet u plaka.
E besa edhe shumė do thinja mi ka vu Dardania, por unė jam e lumtur qė jam kėtu, ku kam rastin tė ndaj mendimet me anėtarė tė ndryshėm shqiptarė nga bota e tėrė.

Tė pėrshėndes dhe tė uroj qė tė plakemi bashkė nė Dardani. :lol:

Artisti
25-08-05, 20:46
Murgesha me t than mire se erdhe spo t them

se u plake ne ket Forum hahaha :wink:


Po t them Mire se t kam gjet

Mirė se erdhe nė Odėn time i nderuar Astrit.

Valla hiq keq se ke, se vėrtet u plaka.
E besa edhe shumė do thinja mi ka vu Dardania, por unė jam e lumtur qė jam kėtu, ku kam rastin tė ndaj mendimet me anėtarė tė ndryshėm shqiptarė nga bota e tėrė.

Tė pėrshėndes dhe tė uroj qė tė plakemi bashkė nė Dardani. :lol:Valla un jom bajagi i ri hahahaha,veq kam qef me nejt me pleq se mson shum gjera t mrekullueshme

veq hajt se ta qes do uje kur smundesh me marr :wink:Artisti

GURI SYLAJ
28-08-05, 14:21
ALLAHILE KUJT PO IA ZENE UDHEN PLEQNIJA KAQ SHUME QE PO E PERMENDENI NE CDO TE DYTIN SHKRIM.
Ckruni dicka tjeter se pleqnija vjen edhe pa e thirre , hiq mos kini gajle se , nqoftese keni ymer , asaj me i pshtu nuk mundeni.

I nderuar Turisti ,

ju pershendese perzemersisht .


Guri Sylaj

Artisti
28-08-05, 20:04
ALLAHILE KUJT PO IA ZENE UDHEN PLEQNIJA KAQ SHUME QE PO E PERMENDENI NE CDO TE DYTIN SHKRIM.
Ckruni dicka tjeter se pleqnija vjen edhe pa e thirre , hiq mos kini gajle se , nqoftese keni ymer , asaj me i pshtu nuk mundeni.

I nderuar Turisti ,

ju pershendese perzemersisht .


Guri SylajGuri Sylaj,un erdha ktu mi deshiru Murgeshes mir se e kam gjet,e kjo mule qaj me qit e soka me llokuma ani edhe do zhele i kish pase qa mi ka kajt.
falemnderit prej saj me ka prit mir

O Guri a m pershendete mue apo Turistin hahahahaha :wink:

Se ma merr menja qe Murgesha gzohet edhe fill e qet qajin kur te sheh ty ktu ne ODE.Murgesha pershendetje per ty dhe per Mysafirin Guri Sylaj.

Artisti

Murgesha
30-08-05, 22:02
ALLAHILE KUJT PO IA ZENE UDHEN PLEQNIJA KAQ SHUME QE PO E PERMENDENI NE CDO TE DYTIN SHKRIM.
Ckruni dicka tjeter se pleqnija vjen edhe pa e thirre , hiq mos kini gajle se , nqoftese keni ymer , asaj me i pshtu nuk mundeni.

I nderuar Turisti ,

ju pershendese perzemersisht .


Guri Sylaj

Jo veq qė s`po na e zėn rrugėn o Guri, por po na pėrcjell hap pas hapi si hije e keqe.

Tė falėnderoj pėr vizitėn nė odėn time, dhe ndjej keqardhje qė mė paske ikur pa tė gostitur me njė gotė raki e kafe siē e don tradita jonė.

florian
17-09-05, 15:00
murgesh !!!! allahile hala sje prezantue aaaaaaaaaaa cka je ka pret ciko ..


pershendetje te perzemerta ka nga flori .
ja kalofsh mir kudo qe ndodheni .

me respekt flori .

Daja POLIC
18-09-05, 23:48
murgesha mos u prezento fare ahahhahahah
se shum po dojn me dit kojshija ahhahahahhahaha
e ke ber SHOW mojjjjjjjjjjjjjjj

vendasi
26-09-05, 00:20
shume mire qe u prezentove murgesha tani neve s'snaj nin per kurgjo

inteligjente je ti :!:

Murgesha
12-05-10, 19:12
Pasi Murgesha as menen nuk e kish me u pergjigje, me ka angazhua si "avokat" i saj me be kete prezantim, te dhumshem normalishte :wink: :wink: :oops:

Emri: Hanemshahe

Mbiemri: Hajdari-Miftari mbiemri i pare ishte i QIKNISE i dyti i ati qe e ka nder mend mu matrue :lol:

Ditelindja: Ish kon e vogel e nuk pe mbajke mend! Vetem pe dike qe para sa vite e ka kremtua 20 vjetorin :cry:

Vendlindja: Ne qytet valla :lol: :lol:

Vendqendrimi: Prap: Ne qytet :lol: :lol:

Profesioni: Profesioniste e tastatures :P

Hobbys: Mi marre njerezit neper goje :wink: :x

Partia: Pasi eshte me e madhja edhe vete, edhe partia eshte e njejte :lol: :lol:

Gjendja juaj civile: Gatiiiiiiiiiiiiii mu martue, per shkak se pret femije :cry: :oops: :)

Libri me i preferuar: Hanko halla e Ali Asllanit :twisted:

Filmi me i preferuar: Zogjet vdesin duke kendua :D

Cfar auto vozit: Ja kona Ferrari por edhe Volvon shume e pelqen :lol:

Cfar pije te pelqen: Me qef, lengje e edhe me me qef Birre e me zgjate edhe me shume, Uiskiiiiiiiiii :roll:

Cili artist te pelqen: Ktyne here, Bekim Fehmiu e tash ju kan perzi hesapet, jan bo plote artista valla :x

Cila artiste te pelqen: Sofija pasha Nanen n'dhe e shtifsha :lol: :lol:

Cfar muzike degjon: Te lehte e prej zorit edhe me qiftelia :wink:

Kengetari/ja qe preferoni: Aiiiiiii Eli Faraaaaaaaaaaaaa, e tranon, e hallakat :lol: :lol:

Cfar ushqimi te pelqen: Pasuli me mishe te terur :lol: :lol: :lol: :P :P

Ku e kaloni kohen e lire: Aiiiiii a bohet kjo pyetje, prane kompjuterit, normalishte :P

Motoja me te cilen sherbeheni: Dashuria ndaj njerezve :lol: :P :)

Cfar cigare pini: Marlboro lights :cry: :oops:A eshte mire hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: :lol: :o :P :P :P :P :P

Eh Arbėr o Arbėr, po moti humbe edhe ti, nejse gjithe i humbur ke qen veq qe humb kaq gjat kurr ne mendje sme ka shku!


Kohe te arta te Dardanise, mjerisht nuk do te kthehen kurr me! :mad:

lovely
12-05-10, 19:16
Eh Arbėr o Arbėr, po moti humbe edhe ti, nejse gjithe i humbur ke qen veq qe humb kaq gjat kurr ne mendje sme ka shku!


Kohe te arta te Dardanise, mjerisht nuk do te kthehen kurr me! :mad:

tash po t ngjoh edhe ma mire llakum, afrou t dushi se gati m merzite edhe mue, ho qet kange e qu hallakatu pak e harroje nostalgjine :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=zdvFonNQ3pg&feature=related

Murgesha
12-05-10, 19:53
tash po t ngjoh edhe ma mire llakum, afrou t dushi se gati m merzite edhe mue, ho qet kange e qu hallakatu pak e harroje nostalgjine :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=zdvFonNQ3pg&feature=related


O pasha krejt ma din qefin si e kam ha,hahahaahahahaahahahaaaaaaaaaaa.

Ta kisha dite qe edhe ti e don ket kenge moti ta kisha dergu, se kuuuuuuuuuu cka kom pas hjek me e gjet per veti :wink:

Hajde tash knojm

Ja habibi Alla
kcemi kcemi inshallah

e_martumja
12-05-10, 19:56
Murgesh kam ndi qe ne Zvicer jeton apo :biggrin:

Murgesha
12-05-10, 19:58
Murgesh kam ndi qe ne Zvicer jeton apo :biggrin:Po bre ne Zvicerr, ktu per hajgare e kam shkru qe ne DK ha,hahahaahahahahaahahaha

Hajt, hajt kallxo hala cka ke ni :biggrin:

e_martumja
12-05-10, 20:01
Po bre ne Zvicerr, ktu per hajgare e kam shkru qe ne DK ha,hahahaahahahahaahahaha

Hajt, hajt kallxo hala cka ke ni :biggrin:Po qe ishe pastrruse veq me fshis ne dore po rrin ahahahhaa :biggrin: Nuk guxoj me tregu se kush mka tregu se me mshon me qekiq krehes ahahahha

Murgesha
12-05-10, 20:03
Po qe ishe pastrruse veq me fshis ne dore po rrin ahahahhaa :biggrin: Nuk guxoj me tregu se kush mka tregu se me mshon me qekiq krehes ahahahha


Paj loqkum mos me fshi na mlon pluhni bre, ha,hahahaahahahaahahahaha


A ke ni nojsend tjeter?

e_martumja
12-05-10, 20:07
Paj loqkum mos me fshi na mlon pluhni bre, ha,hahahaahahahaahahahaha


A ke ni nojsend tjeter?Mos po te bjen infrakt me te tregu te gjithat per nje nate ahahhahaaa

Murgesha
12-05-10, 20:16
Mos po te bjen infrakt me te tregu te gjithat per nje nate ahahhahaaa


Kuuuu a edhe qe mu ka ligshtu zemra paske ni a?? :mad:

e_martumja
12-05-10, 20:20
Kuuuu a edhe qe mu ka ligshtu zemra paske ni a?? :mad:jo s'kam ndi se po thojn Murgesh nuk kish zemer ahahhahaha

emine
12-05-10, 20:21
murgesh t'fala ke prej meje ,kesh pak em qet sen:P
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs465.snc3/25553_378186256338_133648571338_4245993_5141981_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4253025&id=133648571338)

Murgesha
12-05-10, 20:25
jo s'kam ndi se po thojn Murgesh nuk kish zemer ahahhahaha


Ncncncnccncncn ku po e dijn more kaq mir :wink:

Murgesha
12-05-10, 20:25
murgesh t'fala ke prej meje ,kesh pak em qet sen:P
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs465.snc3/25553_378186256338_133648571338_4245993_5141981_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4253025&id=133648571338)Ha,hahaahahahaha Emine, mir qe ti e la komentin ha,haahahahahaahahahahahaahahaha

Urata
12-05-10, 21:42
Eh Arbėr o Arbėr, po moti humbe edhe ti, nejse gjithe i humbur ke qen veq qe humb kaq gjat kurr ne mendje sme ka shku!


Kohe te arta te Dardanise, mjerisht nuk do te kthehen kurr me!:mad:


Iku Barbaroza, e na iken Progoni(Goni), Bigbaci dhe Arberi, e su kthyen me kurre...! Arber dreqin e kam n'facebook...!


Perzete, ki te drejte Murgeshe se prezence e tyre pikerisht e Arber dreqit e artesonte dardanin...!


:frown: :mad: :frown:

Murgesha
12-05-10, 21:56
Iku Barbaroza, e na iken Progoni(Goni), Bigbaci dhe Arberi, e su kthyen me kurre...! Arber dreqin e kam n'facebook...!


Perzete, ki te drejte Murgeshe se prezence e tyre pikerisht e Arber dreqit e artesonte dardanin...!


:frown: :mad: :frown:


Kete teme e aktualizova e shkas per te eshte vargjet eIdiles tek Bisedojm me vargje.
Sikur po i lihet faji facebookit pse nuk po jemi shpesh ksajde, cka nuk eshte e vertet fare qe ai eshte fajtor....

Njeriu si Arberi nuk harrohet kurr, ai nuk eshte me ne Dardani, ndersa shumica a nofkave te vjetra jan ksajde por me nofka te reja!

Arberin per sa kohe e kam njohur ka qen vet padjallezia, ashtu do e mbaj mend tere jeten. I di shum mir shkaqet pse nuk shkruan ne Dardani, por ja qe sot mu kujtua ai e mu kujtua edhe ky prezentim qe ai e pat ber per mua, paritur ndjeva mall per te, e per kohet kur ne Dardani nuk vihej fjala ne kandar!!!

ShEjToNkA
12-05-10, 22:05
Meqe mė kaloi pak nostalgjia erdha me tė ri-ri-ri-riuruar ri-ri-ri-rimirėseardhje nė FD me ri-ri-ri-ridėshirė qė t'ia ri-ri-ri-rikalosh sic ėshtė mė sė ri-ri-ri-rimiri:biggrin:

Murgesha
12-05-10, 22:15
Meqe mė kaloi pak nostalgjia erdha me tė ri-ri-ri-riuruar ri-ri-ri-rimirėseardhje nė FD me ri-ri-ri-ridėshirė qė t'ia ri-ri-ri-rikalosh sic ėshtė mė sė ri-ri-ri-rimiri:biggrin:Edhe une te ri-ri-falenderoj, ti je mrekullia e Dardanis, ket ta kam thon e po ta ri-ri-them prap!