PDA

View Full Version : Kush eshte FTONI?


halla e madhe
25-01-05, 20:09
Ftoni,Mire se erdhe ne FD :!: Mbasi paskeni shkruar per kete kohe kaq te shkrurter mbi 50 postime,keni nderin te na prezentohuni me pak fjale per veten :wink:

Barbaroza
25-01-05, 20:14
Ftoni,mire se ardhe.Urdhero e prezantohu si e do rendi :!: :wink:

vushtrria
25-01-05, 20:19
ftoni mire se ke ardhe shoki, hajde me kallxue krejt kushe je ti qe po lyp nuse menjeher ketu edhe nga vjen se halla e madhe do behet msit per ta ahahahah

uliksi31
26-01-05, 04:54
Mire se ke ardh Ftoni.More a e pa ti nji far Dardhe ishte ardh fill mas tejet.Pa qitja syrin,para se me e marr dikush tjeter :lol:

dardha
26-01-05, 10:59
Mire se ke ardh Ftoni.More a e pa ti nji far Dardhe ishte ardh fill mas tejet.Pa qitja syrin,para se me e marr dikush tjeter :lol:
jo une dua me e zgjedhe vete pasha mamin frajerin, megjitheate flm uliksi qe me bere me dije se ka nje ftua ketu ne forum :wink: :wink:

dardha
26-01-05, 11:01
ftoi po te pershendes edhe une e inshalla vyen dicka e nese me ke kismet mua ka me te ra shi ne kollomoq :P

Murgesha
26-01-05, 11:36
Ftoi edhe pse sqenke prezentuar ende tė dėshiroj mirėseardhje, dhe ishalla e ke nafakė Dardhėn.
Dardhė e Ftua, merre me mend ēfarė aromė fantastike do tė keni. :lol:

Ftoi
26-01-05, 18:12
Ftoni,Mire se erdhe ne FD :!: Mbasi paskeni shkruar per kete kohe kaq te shkrurter mbi 50 postime,keni nderin te na prezentohuni me pak fjale per veten :wink:


OOOOOJJJJJJ halla e madhe ,

ooooo qysh me u prezentu qė jam KLON :wink: :wink: :lol: :lol:

SHYQYR ZOTI qė ATIJ tė vjetrit nuk po due me i ngja :lol: :lol: :lol:

Nashta bėj pak SEEEEFAAAA e mė pshton zoti :P :P :P :P

ani do qika kogja si tė MIRA po doken,halla si pėr fukara :wink: :lol: :lol:

se AI pat mbarue i ngrati, :(

Si dal nga faza eksperimentale ,drejt kėu kam me ardhė. :!: :!: :!:Kto postime qe njė muaj shkrue i kam ,tani veq i pėrshkruejsha.

Ftoi
26-01-05, 18:17
Ftoni,mire se ardhe.Urdhero e prezantohu si e do rendi :!: :wink:


Barbaroza mirė se tė gjetsha ,

sa herė ardhsha,

sa QIKĖ e mirė

ISHE.

Durim edhe pak pėr prezentim ,
se klon nė eksperiment,

Pak mė u lutė,
mundem pėr TY veq pėr TY ,
se unė nuk HY ngusht :wink: :lol: :lol:

Ftoi
26-01-05, 18:19
ftoni mire se ke ardhe shoki, hajde me kallxue krejt kushe je ti qe po lyp nuse menjeher ketu edhe nga vjen se halla e madhe do behet msit per ta ahahahah


shokut gjema nusen :wink: :lol: :lol:

unė drejt e me nuse :P :P :P :P

ktu palue kemi me nejt.

Ftoi
26-01-05, 18:23
Mire se ke ardh Ftoni.More a e pa ti nji far Dardhe ishte ardh fill mas tejet.Pa qitja syrin,para se me e marr dikush tjeter :lol:

Uliksi po ,po kjo dardha kėsajde qenka,

kadal se paska humbur rrugėn :P :P :P

nė ODĖ time paska mbet

kur e don zoti kacavjerret.

Megjithat ta di pėr nder ,qė mė ke bėr me dije :lol: :lol: :lol:

kqyri qashtu te dera mos po vije edhe ndojnje ,
gjuj kėtu se u bėj vend.
haaaaaaaaaahaaaaaaaa

Ftoi
26-01-05, 18:27
Mire se ke ardh Ftoni.More a e pa ti nji far Dardhe ishte ardh fill mas tejet.Pa qitja syrin,para se me e marr dikush tjeter :lol:
jo une dua me e zgjedhe vete pasha mamin frajerin, megjitheate flm uliksi qe me bere me dije se ka nje ftua ketu ne forum :wink: :wink:


Ani moj zgjidhe vetė :lol: :lol: :lol: :lol:

kur e don e mė zgjedh mue :P :P :P :P

jo pėr tjetėr veq


[/b]FTOI I MARAKUT

JAM

Kercovari
26-01-05, 18:28
Mireserdhe more ftoi,dil andej ku kerkohen nuset e jo ketu se te kemi ne listen e martesave ne Forum kafe.Ishalla e behet ndonje goce razi.haaahaahahahahahhaha!

Ftoi
26-01-05, 18:31
ftoi po te pershendes edhe une e inshalla vyen dicka e nese me ke kismet mua ka me te ra shi ne kollomoq :P


AIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII qa the DARDHA po paska me u bėr ai

kallamoq SHYHRETA

Sbash qashtu kush mė ka kysmet mue ėsht :P :P :P

Kercovari
26-01-05, 18:32
ftoi po te pershendes edhe une e inshalla vyen dicka e nese me ke kismet mua ka me te ra shi ne kollomoq :P
Dardha moj mireseerdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone.Te lutem mos me shaj se te bej nje pytje.
Une jam Kryeshefi i sportelit per qeshtje socijale,gjegjesisht per martesa ne Forum kafe,dhe a ka mundesi te te ve ne listen e te interesuarve?.

Barbaroza
26-01-05, 18:36
Ftoni,mire se ardhe.Urdhero e prezantohu si e do rendi :!: :wink:


Barbaroza mirė se tė gjetsha ,

sa herė ardhsha,

sa QIKĖ e mirė

ISHE.

Durim edhe pak pėr prezentim ,
se klon nė eksperiment,

Pak mė u lutė,
mundem pėr TY veq pėr TY ,
se unė nuk HY ngusht :wink: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ftoi
26-01-05, 19:01
Ftoi edhe pse sqenke prezentuar ende tė dėshiroj mirėseardhje, dhe ishalla e ke nafakė Dardhėn.
Dardhė e Ftua, merre me mend ēfarė aromė fantastike do tė keni. :lol:


mirė se tė kam gjetur edhe TY, :D :D :D

jo dyqysh duhet me ja bėr moj Murgesh sa jam i ri,

se mos po mė rrok pleqėria mėpastaj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dardhave asė unė nuk ju zė behane :oops: :oops: :oops:

uliksi31
26-01-05, 19:18
Ftoi edhe pse sqenke prezentuar ende tė dėshiroj mirėseardhje, dhe ishalla e ke nafakė Dardhėn.
Dardhė e Ftua, merre me mend ēfarė aromė fantastike do tė keni. :lol:


mirė se tė kam gjetur edhe TY, :D :D :D

jo dyqysh duhet me ja bėr moj Murgesh sa jam i ri,

se mos po mė rrok pleqėria mėpastaj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dardhave asė unė nuk ju zė behane :oops: :oops: :oops:

Dardha tha se nuk po pranojke msit.Por msyja vet,mas pari e ki veshtire me ja nis se tani shkon krejt vet.Vajza ish e kohes bashkohore. :wink:

Ftoi
26-01-05, 19:23
Ftoi edhe pse sqenke prezentuar ende tė dėshiroj mirėseardhje, dhe ishalla e ke nafakė Dardhėn.
Dardhė e Ftua, merre me mend ēfarė aromė fantastike do tė keni. :lol:


mirė se tė kam gjetur edhe TY, :D :D :D

jo dyqysh duhet me ja bėr moj Murgesh sa jam i ri,

se mos po mė rrok pleqėria mėpastaj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dardhave asė unė nuk ju zė behane :oops: :oops: :oops:

Dardha tha se nuk po pranojke msit.Por msyja vet,mas pari e ki veshtire me ja nis se tani shkon krejt vet.Vajza ish e kohes bashkohore. :wink:

Uliksi valla edhe mua ashtu mu duk :wink: :lol: :lol:

po i pshty vet kėmbet :oops: :oops: :oops: :oops:

hajri e daft :?: :?: :?:

Ftoi
26-01-05, 19:24
Ftoni,mire se ardhe.Urdhero e prezantohu si e do rendi :!: :wink:


Barbaroza mirė se tė gjetsha ,

sa herė ardhsha,

sa QIKĖ e mirė

ISHE.

Durim edhe pak pėr prezentim ,
se klon nė eksperiment,

Pak mė u lutė,
mundem pėr TY veq pėr TY ,
se unė nuk HY ngusht :wink: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:


edhe TYYYYYYYY

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dardha
28-01-05, 14:47
Ftoi cili je ti ???

aferdita
28-01-05, 20:45
Ftoi mire se ke ardhur ne mesin tone :wink:

experti_lu
28-01-05, 21:57
fatoni mire se erdhe te pershendes.

turisti
28-01-05, 22:05
FTOI,te pershendes dhe mire se erdhe.

TURISTI.

dr1ta
29-01-05, 16:46
Mire se erdhe ---argetim te kendshem :) :)

ShEjToNkA
29-01-05, 18:04
Ftoi , mirė se qenke ardhė dhe tė dėshirojė castė tė bukura ku do qė je!

Klofshh sic ėshtė mė sė miri nė ,FD!

Ftoi
30-01-05, 19:40
Ftoi cili je ti ???


valla edhe TI ishe,

PHAAAAAAAAAAAAA :P :P :P

syni i keq mos tė paft, :D :D :D

Ftoi
30-01-05, 19:49
Ftoi mire se ke ardhur ne mesin tone :wink:

Afėrditė mirė se tė,

kam gjetė :) :) :)


Ku na dėshtoj atė natė puna e darsmės :wink: :lol: :lol: :lol:

ewwwww hiq mirė ardh nuk mė ka :( :( :(
po tė pėrshendes shuuuuuuuuuum ,e mos ma le marak

qat punėn e darsmės :lol: :lol: :P

Ftoi
30-01-05, 19:51
fatoni mire se erdhe te pershendes.


Edhe nga unė je i pėrshendetur,

ishalla kalojm ,mir :D :D :D

Ftoi
30-01-05, 19:53
FTOI,te pershendes dhe mire se erdhe.

TURISTI.


TURISTI

TĖ MIRAT qofshim edhe me TY

Ftoi
30-01-05, 19:56
Mire se erdhe ---argetim te kendshem :) :)


AHHHHHHHHHHH lumet NA qė

jemi tė ri :D :D :D :D


u knaqėshėm ------- e mirė se tė gjeta :lol: :lol: :lol: :lol:

Ftoi
30-01-05, 19:59
Ftoi , mirė se qenke ardhė dhe tė dėshirojė castė tė bukura ku do qė je!

Klofshh sic ėshtė mė sė miri nė ,FD!


Valla u gėzova :D :D :D :D :D

jo perzote me u munue me kalue

mir :D :D :D :D :D

pėr qata jam ardh :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
31-01-05, 09:43
Afėrditė mirė se tė,

kam gjetė :) :) :)


Ku na dėshtoj atė natė puna e darsmės :wink: :lol: :lol: :lol:

ewwwww hiq mirė ardh nuk mė ka :( :( :(
po tė pėrshendes shuuuuuuuuuum ,e mos ma le marak

qat punėn e darsmės :lol: :lol: :Pte pershendes gjithashtu :wink:per darsem ka kohe :lol: :lol: :lol:
kur te vjen dita :lol: :lol:

vushtrria
31-01-05, 11:43
aferdita a me thirrni ne darsem ahahahhahha se nese po me deshir do vija ne dasmen e juaj :lol: :lol:

aferdita
31-01-05, 11:56
aferdita a me thirrni ne darsem ahahahhahha se nese po me deshir do vija ne dasmen e juaj :lol: :lol:

Patjeter :lol: :lol: je i pari ne list :lol: :lol:

Ftoi
01-02-05, 19:10
Afėrditė mirė se tė,

kam gjetė :) :) :)


Ku na dėshtoj atė natė puna e darsmės :wink: :lol: :lol: :lol:

ewwwww hiq mirė ardh nuk mė ka :( :( :(
po tė pėrshendes shuuuuuuuuuum ,e mos ma le marak

qat punėn e darsmės :lol: :lol: :Pte pershendes gjithashtu :wink:per darsem ka kohe :lol: :lol: :lol:
kur te vjen dita :lol: :lol:


po me prit atė ditė unė po :wink:

shyqyr edhe i ri kam qėllue ,

hiqė nuk mė kapėrcen :lol: :lol: :lol: :lol:jeni e pėrshendetur edhe Ju

Ftoi
01-02-05, 19:15
aferdita a me thirrni ne darsem ahahahhahha se nese po me deshir do vija ne dasmen e juaj :lol: :lol:


Afėrditė qilja syt kėtij Vushtris,

Qika mėsit po lyp shokut :wink: :lol: :lol:


Paj mė ka shkue mendja qė ky pėr veti po lyp nuse:wink: :shock:

kuuuukuuuuuuu kur qprrallohet plaku :twisted: :twisted: :twisted:

TUNA nuk e ndalė :oops: :oops: :oops: :oops:

Ftoi
01-02-05, 19:18
aferdita a me thirrni ne darsem ahahahhahha se nese po me deshir do vija ne dasmen e juaj :lol: :lol:

Patjeter :lol: :lol: je i pari ne list :lol: :lol:Eci punės o Vushtri :D :D :D :D

sa ėshtė nxeht :wink: :) :) :)

se mu ftof puna e pat :( :( :( :( :(

uliksi31
01-02-05, 19:27
Tung o Ftua,a po shkon me na e gjet Dardhen se na ka humbe bre dika.Kerkush nuk po din se ku ka shkua e jem bo marak :( ti thash me te jeni same species e ja dine rrugat :lol: :lol:

Ftoi
01-02-05, 19:47
Tung o Ftua,a po shkon me na e gjet Dardhen se na ka humbe bre dika.Kerkush nuk po din se ku ka shkua e jem bo marak :( ti thash me te jeni same species e ja dine rrugat :lol: :lol:


jo nėse e gjej :cry: :lol: :lol:

veq mos ma rrokėt, :?:

se phaaaaaaaaaaaaasyni i keq mos e paft :wink: :wink:

erita
01-02-05, 21:37
mir se erdhe ne forum dardania te deshiroj castet te bukura

pershendetje nga erita