PDA

View Full Version : UNE JAM DARDHA


dardha
28-01-05, 11:26
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

Diana007
28-01-05, 11:29
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??

dardha
28-01-05, 13:47
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??

o desha te prezantohem e jam prezantua ne nje vend tjeter gabim per ate mendova se jam prezantua te e ytja e te kerkova falje se jo tjeter tybe :lol: :lol:

Diana007
28-01-05, 14:11
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

hehhheheh jo moj mos ta nin nuk ka dert po qfar gabime boj bene ??

o desha te prezantohem e jam prezantua ne nje vend tjeter gabim per ate mendova se jam prezantua te e ytja e te kerkova falje se jo tjeter tybe :lol: :lol:


O fal te koft oj dardh hehehhehe ,


Tpershede Diana

Murgesha
28-01-05, 14:36
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

PAOLINA
28-01-05, 18:01
:lol: :lol: :lol: MIRE SE NA ERDHE DARDHA :wink:


Prsh nga Paolina

Barbaroza
28-01-05, 18:17
Dardha,shume e shijshme qenke. :) http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P

experti_lu
28-01-05, 20:28
qy qy a ti koke DARDHA ? bash nire se erdhe,
dhe mire se me qete mu!! :lol: :lol: :lol:

turisti
28-01-05, 22:06
DARDHA,mire se erdhe.

TURISTI.

DEA
28-01-05, 22:09
Mire se erdhe Dardha

Arbėri
29-01-05, 10:33
Dardha, mire se erdhe dhe ja kalosh mire ne mesin tone :lol: :lol:

Ishalla nuk je e kalbur si kjo dardhe, heheheheheh, se kjo e gjora, "shkrum" qenka bo brenda :oops: :P :wink: http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mafiozi
29-01-05, 14:37
Mir se erdhe ne mesin ton Dardha.

Te shpresoj biseda dhe argetim te kendshem.
Mos harro qe e kem kusherinin tend ketu ------> Ftonin :lol:
Shpresoj qe je dardh e pjekur dhe e embel :lol:


Kaloh mir :wink:

IceGirl
29-01-05, 14:41
Mire se na erdhe DARDHA :)

dr1ta
29-01-05, 16:44
Mire se erdhe dardha -----kalo sa me embel ketu :)

ShEjToNkA
29-01-05, 18:02
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


Murgeshaaaaaaaaa , mojjjjj a vėrtet Mollė asi dardhė qenka aa????????? :roll: :roll: Ani edhe atė bile dardhė ujse a si ju thojnė atyre dardhave?! :roll: :lol:
Nejse , se unė hyra me uru gocėn e u habita duke bisedu me ty?! :wink:


Dardhaaaa , mirė se na ke ardhė dhe tė urojė tė kalofshh sic ėshtė mė sė miri nė kokankun mė tė madhė dhe tė njohurė Shqiptarė, FD!

Caste tė kėdshme!

dardha
30-01-05, 23:22
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


:lol: :lol: :lol: :lol: sa xheloze je meri murgeshe ke frige se po ta sulmoj manastirin tend ??

ajo foto mesiguri tregon moshen tende se une me 20 vjetet e mija vec sa kam fillua me lulezue e me u kalbe jo tybe . nuk ta nxe per te madhe joooooooooooo se nga xhelozije e ke pas :P hihihihihiih

dardha
30-01-05, 23:23
Dardha,shume e shijshme qenke. :) http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P

heheh tani kan me te dale dardhat per hunde.falemnderit per mikepritje

dardha
30-01-05, 23:24
:lol: :lol: :lol: MIRE SE NA ERDHE DARDHA :wink:


Prsh nga Paolina

ju faleminderit ,pershendetje po ashtu

dardha
30-01-05, 23:25
qy qy a ti koke DARDHA ? bash nire se erdhe,
dhe mire se me qete mu!! :lol: :lol: :lol:

kam dite me zgjedhe po?

pershendetje :wink:

dardha
30-01-05, 23:25
DARDHA,mire se erdhe.

TURISTI.

Mire se te gjeta dhe une ty

dardha
30-01-05, 23:26
Mire se erdhe Dardha

Mire se te gjeta DEA

dardha
30-01-05, 23:29
Dardha, mire se erdhe dhe ja kalosh mire ne mesin tone :lol: :lol:

Ishalla nuk je e kalbur si kjo dardhe, heheheheheh, se kjo e gjora, "shkrum" qenka bo brenda :oops: :P :wink: http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


po bre po e shoh por jo jo une e re shume me u kalbur
por ndoshtja ajo zonja qe e ka postua ka ngaterrua vitet e veta me te miat :lol: :lol: :lol:
xhelozija.......xhelozijaaaaaaaaaa

cte besh Arberi keshtu e ka kjo jete
kush te do kush te urren
kush te ndihmon kush te the qafen
une melaqe kam qellua :D

dardha
30-01-05, 23:31
Mir se erdhe ne mesin ton Dardha.

Te shpresoj biseda dhe argetim te kendshem.
Mos harro qe e kem kusherinin tend ketu ------> Ftonin :lol:
Shpresoj qe je dardh e pjekur dhe e embel :lol:


Kaloh mir :wink:


ooooooo a kusheri ne bere tani
une mbajta ymyt ......
po mbes pa gjume sonte ,e humba optimizmin fare

dardha
30-01-05, 23:32
Mire se na erdhe DARDHA :)

Mire se ju kam gjete dhe juve

dardha
30-01-05, 23:33
Mire se erdhe dardha -----kalo sa me embel ketu :)

Inshalla, por se besoj se kan shume xhelozi :P

dardha
30-01-05, 23:35
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


Murgeshaaaaaaaaa , mojjjjj a vėrtet Mollė asi dardhė qenka aa????????? :roll: :roll: Ani edhe atė bile dardhė ujse a si ju thojnė atyre dardhave?! :roll: :lol:
Nejse , se unė hyra me uru gocėn e u habita duke bisedu me ty?! :wink:


Dardhaaaa , mirė se na ke ardhė dhe tė urojė tė kalofshh sic ėshtė mė sė miri nė kokankun mė tė madhė dhe tė njohurė Shqiptarė, FD!

Caste tė kėdshme!


Po e pashe cfare konaku, me dardha te kalbura por spo ma nien hic
une edhe me shume :twisted: :twisted: :twisted:

Murgesha
31-01-05, 00:16
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


:lol: :lol: :lol: :lol: sa xheloze je meri murgeshe ke frige se po ta sulmoj manastirin tend ??

ajo foto mesiguri tregon moshen tende se une me 20 vjetet e mija vec sa kam fillua me lulezue e me u kalbe jo tybe . nuk ta nxe per te madhe joooooooooooo se nga xhelozije e ke pas :P hihihihihiih


Eh moj Dardha sa keq e paske kuptuar, dardha qe kam vene une ketu nuk eshte dardhe e kalbur por eshte dardhe e pjekur.
Kur te pjeken Dardhat kane shijen e mjaltit.
Por ti bere mire qe e tregove veten, se cfare qenke ne zemer.
Sa per me te gjelozu ty, pha cma ke nxjerre nje gaz te madh.
http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG
Shko tani dhe shiqoje linkun nga ku eshte marre kjo dardhe, atje shkruan grillet paere, mos dish anglisht vet dikend se te tregon cfare don me thene.
Megjithate edhe njeher te deshiroj mireseardhje.

Maca
31-01-05, 01:50
Dardha mir se na erdhe,qik mere veten me te mire ok stay cool...

p.s mos i mer gjerat afer xemles,se osht rrezik dhe afer infarktit!

Te pershendes & kalofsh qaste te lezetshme me ne & pa ne!

Tung :wink:

Kercovari
31-01-05, 08:37
Dardha,shume e shijshme qenke. :) http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P

heheh tani kan me te dale dardhat per hunde.falemnderit per mikepritje
Uuff!sa shume i dua keto dardha te buta,hudhni kendej ka une se do te prisja me nje mirseerdhe te madhe dardha.haaahaahahahahahah!

uliksi31
31-01-05, 08:51
Dardha,shume e shijshme qenke. :) http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P

heheh tani kan me te dale dardhat per hunde.falemnderit per mikepritje
Uuff!sa shume i dua keto dardha te buta,hudhni kendej ka une se do te prisja me nje mirseerdhe te madhe dardha.haaahaahahahahahah!

Po Kercovari,keto dardha te buta dhe te pjekura,bile edhe na pleqt i hajm me endje :wink: Se valla qato t'fortat ne fyt pot mbesin :roll:

Kercovari
31-01-05, 08:55
Dardha,shume e shijshme qenke. :) http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG

Mire se ke ardhe se veq per dardha kemi pas heq keq. :P

heheh tani kan me te dale dardhat per hunde.falemnderit per mikepritje
Uuff!sa shume i dua keto dardha te buta,hudhni kendej ka une se do te prisja me nje mirseerdhe te madhe dardha.haaahaahahahahahah!

Po Kercovari,keto dardha te buta dhe te pjekura,bile edhe na pleqt i hajm me endje :wink: Se valla qato t'fortat ne fyt pot mbesin :roll:
Te kenaqin shpirtin o Vllaqko,po keto te rinjt ndertojn murr me gure pa loq,mure i thate de.haaahahahahaahahahahahahah!

Kaltrushi
31-01-05, 09:03
Pershendetje mire se na erdhe dhe kalo sa ma se bukuri.


:wink: kaltrushi

ShEjToNkA
31-01-05, 13:43
Po e pashe cfare konaku, me dardha te kalbura por spo ma nien hic
une edhe me shume :twisted: :twisted: :twisted::lol: :lol: :lol: Dardhushee , vetėm me nervozz mos e kapp se ke me parė edhe ti se cfarė konaku ke ardhė. Pasha mamin mė mirė s'do gjeshė askund.
Edhe besa dardha tė kalbėta s'kan qenė pro tė dukta mojj qyyyyyyyyyyy :wink:


SP. Je e pėrshėndetur dhe e mirė se ardhurė.Kalofshh bukur.

dardha
31-01-05, 14:14
Mirė se na ke ardhė Dardha.http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG


:lol: :lol: :lol: :lol: sa xheloze je meri murgeshe ke frige se po ta sulmoj manastirin tend ??

ajo foto mesiguri tregon moshen tende se une me 20 vjetet e mija vec sa kam fillua me lulezue e me u kalbe jo tybe . nuk ta nxe per te madhe joooooooooooo se nga xhelozije e ke pas :P hihihihihiih


Eh moj Dardha sa keq e paske kuptuar, dardha qe kam vene une ketu nuk eshte dardhe e kalbur por eshte dardhe e pjekur.
Kur te pjeken Dardhat kane shijen e mjaltit.
Por ti bere mire qe e tregove veten, se cfare qenke ne zemer.
Sa per me te gjelozu ty, pha cma ke nxjerre nje gaz te madh.
http://www.odensemarcipan.dk/Files/Billeder/gaestekok/Claus%20Holm/grillet-paere-TOPFOTO.JPG
Shko tani dhe shiqoje linkun nga ku eshte marre kjo dardhe, atje shkruan grillet paere, mos dish anglisht vet dikend se te tregon cfare don me thene.
Megjithate edhe njeher te deshiroj mireseardhje.


jo jo nuk e kam kuptua vec une ashtu te kalbur por edhe barbaroza arberi etj etj
spo merzitem oj murgeshe si ti mua ashtu dhe une ty ta dua te miren

Maca
31-01-05, 14:25
Psssssssssssssssttttttttttttttttttt se jam duke ndegju muzik te leht nderkoh duke e analizuar textin se c'po thot ky kengtari ju lutem qetsi se smundem ta kuptoj... 8)

Murgesha
31-01-05, 21:12
jo jo nuk e kam kuptua vec une ashtu te kalbur por edhe barbaroza arberi etj etj
spo merzitem oj murgeshe si ti mua ashtu dhe une ty ta dua te miren

Ska gjė Dardha, mund tė ndodhin edhe keqkuptime. Edhe pse ndoshta nuk kam mundėsi tju dėshiroj tė gjithve mirėseardhje nė forum, nga ana ime kurrė ska ndodhur qė tė tillėt tė nėnqmohen.
Ska anėtarė qė ka ardhė nė dardani dhe nuk e ka gjet mikpritjen tradicionale shqiptare nga anėtarėt e e vjetėr tė Dardanisė.
Edhe ju jeni e mirėpritur dhe tė dėshiroj qaste tė kėndshme me ne.

Honesty^uk.
01-02-05, 00:28
Na erdh dardha me te bardha
tuj mallku ju dhasht e mbara
dicka smundem ta kuptoj
pse ka nis te na sulmoj

Meqense esht hera e par
edhe na kem me ja fal
po ja japim edhe nje shanc
qe prej ktu mos me e perzan

Mireseardhjen po ja uroj
tkaloft koha si ne voj
kur t'hysh ktu harroj merzit
fill ti cojm mesit me t'lyp.

Tash ma bafsh naten e mir
heren tjeter fol ma lir
ndoshta i merr kto fjal pa vend
mos kujto se po tjap mend.


Argetim te kendshem te uron
Honesty

dardha
02-02-05, 10:47
Na erdh dardha me te bardha
tuj mallku ju dhasht e mbara
dicka smundem ta kuptoj
pse ka nis te na sulmoj

Meqense esht hera e par
edhe na kem me ja fal
po ja japim edhe nje shanc
qe prej ktu mos me e perzan

Mireseardhjen po ja uroj
tkaloft koha si ne voj
kur t'hysh ktu harroj merzit
fill ti cojm mesit me t'lyp.

Tash ma bafsh naten e mir
heren tjeter fol ma lir
ndoshta i merr kto fjal pa vend
mos kujto se po tjap mend.


Argetim te kendshem te uron
Honesty

une mallkua nuk kam askend
kam dhene vec mendimin tem
ne ma paci ju inat
me me perzan mundeni pernje nate
se ma ndien tybe hic
ju marak mos u bani hic
:twisted: :twisted: :twisted:

dardha
02-02-05, 10:56
Psssssssssssssssttttttttttttttttttt se jam duke ndegju muzik te leht nderkoh duke e analizuar textin se c'po thot ky kengtari ju lutem qetsi se smundem ta kuptoj... 8)

edhe, e analizove ??

dardha
02-02-05, 11:00
jo jo nuk e kam kuptua vec une ashtu te kalbur por edhe barbaroza arberi etj etj
spo merzitem oj murgeshe si ti mua ashtu dhe une ty ta dua te miren

Ska gjė Dardha, mund tė ndodhin edhe keqkuptime. Edhe pse ndoshta nuk kam mundėsi tju dėshiroj tė gjithve mirėseardhje nė forum, nga ana ime kurrė ska ndodhur qė tė tillėt tė nėnqmohen.
Ska anėtarė qė ka ardhė nė dardani dhe nuk e ka gjet mikpritjen tradicionale shqiptare nga anėtarėt e e vjetėr tė Dardanisė.
Edhe ju jeni e mirėpritur dhe tė dėshiroj qaste tė kėndshme me ne.

ndoshta nuk ka pas jo antare qe nuk e ka gjete mikpritjen tradicionale nga antaret me te vjeter te forumit deri me sot por sa per mua ,jo nga te tjeret por nga Ju personalisht nuk me u duke nje mikpritje "tradicionale" e mire .
mos mendo se nuk e kam pritur nje gje te till por jo nga Ju se kam prit

Murgesha
02-02-05, 13:16
jo jo nuk e kam kuptua vec une ashtu te kalbur por edhe barbaroza arberi etj etj
spo merzitem oj murgeshe si ti mua ashtu dhe une ty ta dua te miren

Ska gjė Dardha, mund tė ndodhin edhe keqkuptime. Edhe pse ndoshta nuk kam mundėsi tju dėshiroj tė gjithve mirėseardhje nė forum, nga ana ime kurrė ska ndodhur qė tė tillėt tė nėnqmohen.
Ska anėtarė qė ka ardhė nė dardani dhe nuk e ka gjet mikpritjen tradicionale shqiptare nga anėtarėt e e vjetėr tė Dardanisė.
Edhe ju jeni e mirėpritur dhe tė dėshiroj qaste tė kėndshme me ne.

ndoshta nuk ka pas jo antare qe nuk e ka gjete mikpritjen tradicionale nga antaret me te vjeter te forumit deri me sot por sa per mua ,jo nga te tjeret por nga Ju personalisht nuk me u duke nje mikpritje "tradicionale" e mire .
mos mendo se nuk e kam pritur nje gje te till por jo nga Ju se kam prit


Dardha po e shof se ende stė paska ra inati.
Ska problem askush nuk ta ndalon tė inatosesh, por unė nuk do tė merrem mė me shkrimet tua.
Ēfarėdo qė mendon pėr mua tani e tutje nuk mė bėn pėrshtypje.

biondi_f86
02-02-05, 22:35
Dardha mire se na erdhe, shpresoje qe dote jeshe frut i forumit ton :D

dardha
03-02-05, 12:33
jo jo nuk e kam kuptua vec une ashtu te kalbur por edhe barbaroza arberi etj etj
spo merzitem oj murgeshe si ti mua ashtu dhe une ty ta dua te miren

Ska gjė Dardha, mund tė ndodhin edhe keqkuptime. Edhe pse ndoshta nuk kam mundėsi tju dėshiroj tė gjithve mirėseardhje nė forum, nga ana ime kurrė ska ndodhur qė tė tillėt tė nėnqmohen.
Ska anėtarė qė ka ardhė nė dardani dhe nuk e ka gjet mikpritjen tradicionale shqiptare nga anėtarėt e e vjetėr tė Dardanisė.
Edhe ju jeni e mirėpritur dhe tė dėshiroj qaste tė kėndshme me ne.

ndoshta nuk ka pas jo antare qe nuk e ka gjete mikpritjen tradicionale nga antaret me te vjeter te forumit deri me sot por sa per mua ,jo nga te tjeret por nga Ju personalisht nuk me u duke nje mikpritje "tradicionale" e mire .
mos mendo se nuk e kam pritur nje gje te till por jo nga Ju se kam prit


Dardha po e shof se ende stė paska ra inati.
Ska problem askush nuk ta ndalon tė inatosesh, por unė nuk do tė merrem mė me shkrimet tua.
Ēfarėdo qė mendon pėr mua tani e tutje nuk mė bėn pėrshtypje.


nuk mbaj inat ne asnje njeri
as mua sme ben pershtypje cka do mendosh per mua ti

dardha
03-02-05, 12:35
Dardha mire se na erdhe, shpresoje qe dote jeshe frut i forumit ton :D

flm biondi, mire se te kam gjete dhe ty.shpresoj te kalojme mire

Maca
03-02-05, 15:55
Psssssssssssssssttttttttttttttttttt se jam duke ndegju muzik te leht nderkoh duke e analizuar textin se c'po thot ky kengtari ju lutem qetsi se smundem ta kuptoj... 8)

edhe, e analizove ??

Po Dardha e analizova the me thoshte se ne naj naj naj tjarararar ne forumin tuaj valla o hajt u ardh nje Dardhaaaa...

Ajo dardha aman ishte shum nervozeee ooo,ne murgeshen o hajde kish qellu xhelozeee ooo,e mos ja ve veshin tha kengtrai shum e shum,se bjen ne kok te shpines por pritni edhe pakee ooo...

Keshtu thoshte kengtrai jo une a... kenga vazhdon..

Maca vetem pret pergjigjen e Dardha pastaj e pys Kengtarin se qysh ta knon kengen ty vazhdimisht...

Edhe hej qashtu siq thash stay cool a 8) ,mos i mer fjalet afer xemles,largoje computerin ma larg pak ma mir osht besom a...

Tung tung te pershendes..

dardha
10-02-05, 11:10
Psssssssssssssssttttttttttttttttttt se jam duke ndegju muzik te leht nderkoh duke e analizuar textin se c'po thot ky kengtari ju lutem qetsi se smundem ta kuptoj... 8)

edhe, e analizove ??

Po Dardha e analizova the me thoshte se ne naj naj naj tjarararar ne forumin tuaj valla o hajt u ardh nje Dardhaaaa...

Ajo dardha aman ishte shum nervozeee ooo,ne murgeshen o hajde kish qellu xhelozeee ooo,e mos ja ve veshin tha kengtrai shum e shum,se bjen ne kok te shpines por pritni edhe pakee ooo...

Keshtu thoshte kengtrai jo une a... kenga vazhdon..

Maca vetem pret pergjigjen e Dardha pastaj e pys Kengtarin se qysh ta knon kengen ty vazhdimisht...

Edhe hej qashtu siq thash stay cool a 8) ,mos i mer fjalet afer xemles,largoje computerin ma larg pak ma mir osht besom a...

Tung tung te pershendes..

dardha nervoze hic as xheloze ne ate fare murgeshe hic
dhe per cka kam me ra ne shpine moj une ju leshoj udhen juve hic derte mos kini
dhe kengen ne vazhdim kengetari le te ta kendoj ty pasha mamin se mua ska cka me me kendua hihihihihihi

i keqi
17-04-05, 21:50
tung dardha tpershendes ti prej gishtave tkomve e deri nvesh qyshe a je mir qysh po kalon ,oj dardha ti ermin e ke krejt me long e me vitaminoza ,po qysh i ke hallet dardha e bukur si borbardha ,ojjjj dardha si tpash ti ktu mkan shku mend te dardha jem qe e kom pas nbaqe qe qdo saba veres jalla bismila prej gjumi gjithmon e kam honger ka njo e tash qe nkto momente jan kam qesin syt lot se qat dardh mo se kom nbaqe se e ka pra baba e ka shkul me gjith rroj se u thajt e mos sbojke dardha ,e ma shum tybe per at te pershendeta ti dardha se jam rrit me kto tbekume ok dardh ishalla zoti trun ti enuk thahesh tung

Kalimero
29-06-12, 07:40
mua te me falni se i bera do gabime fatale por inshalla spo me nxen per te madhe diana007
une vec desha te tregoj se kush jam!
Ja kjo jam une
http://www.heathersanimations.com/angels/Engel002.gif

kshirne mare qa gjeta apeeeeeeeeeet, qish te kuka darLL e shishme, po s'pu di a tekoka darLL kakiqke a darLL ujce, a darLL e dugt. hade hade karzana qafare je .Gutu gutu :biggrin: o gutuuu

vjeshta
30-06-12, 10:03
kshirne mare qa gjeta apeeeeeeeeeet, qish te kuka darLL e shishme, po s'pu di a tekoka darLL kakiqke a darLL ujce, a darLL e dugt. hade hade karzana qafare je .Gutu gutu :biggrin: o gutuuu


U qiieeeeee ,e darrllen sherbetke se njeh a ?:frown::redface:

Kalimero
30-06-12, 14:17
U qiieeeeee ,e darrllen sherbetke se njeh a ?:frown::redface:

jo tibe, hade nime karzani qfar darLLa ka tu dajt e juve, se ju mazadhah, ini shihurli viq dajt i kini un katun

qe tu dajt e mi ka ; kakiqke, ujce, darlla terrnoce, ...darlla.....darllaa...:rolleyes:, :redface: u qiiqeeee as te njo s'pum bjen un men , kshtut i kum honger a veten si kom qish e kan emnin, mare aa.....:biggrin:

Elina
30-06-12, 15:57
E kjo darLLa,a u kan me bisht a pa bisht? :tongue::tongue:

jEtA_1
30-06-12, 18:43
Mirsenaerdhe oj dardhe