PDA

View Full Version : kUSH I DI I LUMTE


Betta
29-01-05, 13:59
E paraGjith veren rri vesh ,
gjith dimnin rri desh ,

Betta
29-01-05, 14:01
I holl si dyrek .
kur ta hajsh te djeg .

Betta
29-01-05, 14:04
E zez jam
e keqe sjam
udhes kah shkoj ,
hije leshoj :?:

Betta
30-01-05, 13:07
uuuuuuuuuuuu qa u be nuk keni asnje pergjigjeje okkkkkk apo nuk i keni lexuar ju pershendes shum :lol:

Drenicaki
30-01-05, 13:18
Ndryshuar nga Laliloli

Rebeli
30-01-05, 16:13
1. Pema

2. Speci

3. Ombrella

Betta
30-01-05, 16:31
flm per pergjigjeje po me vjen keq se vetem pergjigjja me numrin 3 eshte e sakt tung kalo mire

Betta
30-01-05, 16:51
1-- E“ ambel si mjalta,
e , idhet si pelimi.


2---As s“hahet as s“pihet;
me dor nuk zihet ,
i embel sa s?dihet

3----Nat e dit punon
e kurgja s“fiton


4 ---vekshi i bardh , pasuli i zi.5 ---Ter diten lodrojn
tere naten pushojn


6-- brina ka , dash nuk eshte
samar ka , gomar nuk eshte
kah shkon shkrun , qatip nuk eshte

ok pra sa me kalu kohen mendohuni pak lodheni veten :lol:

Betta
07-02-05, 08:37
uuuuuuuuuuaaaaaaaaauuuuuuuuu ska pergjigjeje aaaaa ok

Kercovari
08-02-05, 08:40
1-- E“ ambel si mjalta,
e , idhet si pelimi.


2---As s“hahet as s“pihet;
me dor nuk zihet ,
i embel sa s?dihet

3----Nat e dit punon
e kurgja s“fiton


4 ---vekshi i bardh , pasuli i zi.5 ---Ter diten lodrojn
tere naten pushojn


6-- brina ka , dash nuk eshte
samar ka , gomar nuk eshte
kah shkon shkrun , qatip nuk eshte

ok pra sa me kalu kohen mendohuni pak lodheni veten :lol:

Ky i fundit eshte Kermili,e gjeta se e kam shok vetem ne shkrim!hahahaahaahahahahahahahahah!

Betta
10-02-05, 09:56
po kerqovari e sakte e tjerat ? ska pergjigjeje aaaa ok

Kaltrushi
10-02-05, 10:06
po kerqovari e sakte e tjerat ? ska pergjigjeje aaaa ok

Lerem more te mendoj..................hmmmmmmmmm :?

Betta
10-02-05, 10:10
1-- E“ ambel si mjalta,
e , idhet si pelimi.


2---As s“hahet as s“pihet;
me dor nuk zihet ,
i embel sa s?dihet

3----Nat e dit punon
e kurgja s“fiton


4 ---vekshi i bardh , pasuli i zi.

5 ---Ter diten lodrojn
tere naten pushojn


6-- brina ka , dash nuk eshte
samar ka , gomar nuk eshte
kah shkon shkrun , qatip nuk eshte

ok pra sa me kalu kohen mendohuni pak lodheni veten :lol:


I EMBEL SI MIJALTA
I IDHET SI PELIMI ( FJALA)
as shahet
as spihet me dore nuk zihet,
i embel sa sdihet (GJUMI)nat e dit punon
e asgje sfiton ( ORA)


e tjerat provoni ju se nuk eshte veshtir

Kaltrushi
10-02-05, 11:01
Ja edhe disa nga une:..........


1-Kush rri ne mur pa varese varrur?

2-Kush si mbrehe gersheret e veta?

3-Kush gjithnje shkon e nga vendi

4-Ke e rrahin me shume ne koke?

5-Eshte nje kungull me shtate bira, cka eshte ai?

6-Kryet e shtin brenda, bishtin e len jashte?

7-Hidhet e perdridhet e ne kungj viret?

8-Diten fish-fish naten mbi mish?

9-Kur ece lidhen, kur rrin zgjidhen?

10-Cka behet kur skeleti veshet me lekure?


Kush jau qellon te gjithave????????????

Dali!Keq
16-03-05, 18:03
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?

Kercovari
16-03-05, 18:13
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

uliksi31
16-03-05, 18:16
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

Ose Burimja.Ahahahahahaha

Murgesha
16-03-05, 18:33
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

Ose Burimja.Ahahahahahaha


Blerta....

DEA
16-03-05, 19:01
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

Ose Burimja.Ahahahahahaha


Blerta....


Bleona more...........................

uliksi31
16-03-05, 19:04
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

Ose Burimja.Ahahahahahaha


Blerta....


Bleona more...........................

More mos eshte qyky far djali Fredi e t'na e leshov prap,si per buellice.Ahahahahahaha

Kercovari
16-03-05, 20:05
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?
Besiana.hahahahahahahahahh!

Ose Burimja.Ahahahahahaha


Blerta....


Bleona more...........................

More mos eshte qyky far djali Fredi e t'na e leshov prap,si per buellice.Ahahahahahaha
i pergjan pakes atij te bullices.hahahaaahah!

Dali!Keq
16-03-05, 21:14
Ha!!o- Kercovari , Uliksi31!jr. , Murgesha , DEA ...
Pershendetje.. Dhe mire se ju gjeta.

Pergjegjeja e sak esht Bleona.
DEA Ju Lumt..

Un kush jam ? hmmm... ja vlen te endrrohem! mendoj per femrat.
Ndje knaqsi ne mesin e juaj.

Rrespekt.

Dali!Keq
22-03-05, 22:08
Pytja esht per femrat.

Cka e ki Vjehrren e burrit?

DEA
22-03-05, 22:15
Pytja esht per femrat.

Cka e ki Vjehrren e burrit?

hahahahahahahahahahahahahaha Nene more qyyyyyyyyyyyyy :wink:

blina
22-03-05, 22:17
NANE MORE HAHHAHA

Dali!Keq
22-03-05, 22:18
Po pse moj e dite a? :shock: hahahah Kompliment, tjera her kur nuk je ti ktu un kam mi pyt tert se ti spo i jep afat.hahahahahah

DEA
22-03-05, 22:19
Po pse moj e dite a? :shock: hahahah Kompliment, tjera her kur nuk je ti ktu un kam mi pyt tert se ti spo i jep afat.hahahahahah
Per kend e pate fjalen hahahahahah

Dali!Keq
22-03-05, 22:21
Dea per ty vallah hahah, Blina dhe ty te lumsha un hahah.

DEA
22-03-05, 22:22
A ki mo fare qisi vicave te lehte hahahahahaha

Dali!Keq
22-03-05, 22:24
dea ja vallah ma ke ftof ma skam me pyt kerkan ma mir me nejt para mushtjerrav hahah kive mendova.

DEA
22-03-05, 22:25
dea ja vallah ma ke ftof ma skam me pyt kerkan ma mir me nejt para mushtjerrav hahah kive mendova.

qy qy me dy vica u dorzove a :wink:

Dali!Keq
22-03-05, 22:29
DEA ja nji pytje per ty nese ja qellon me te paren 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000 Franga Zvicrane..ama nese ja qillon mbrena 5 minutav.Tung dhe gjum te omel nese ja ki qillu lajmrohu te kasa dhe ta bejm pagesen. :D :D

Dali!Keq
22-03-05, 22:30
Pytja osht si e kam EMRIN UN?.% minuta afat.

DEA
22-03-05, 22:34
Aiiiiiiiiiiiiiiii dali!keq mos ja le seri qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

DEA
22-03-05, 22:36
Ato frangat zviserrane bajne:
1000000000000000000000000000000 euro
e ti ja ki emrin Hasan hahahahahahahahahah

Dali!Keq
22-03-05, 22:49
hahahah ni Gerrum ja ke qellu,tjerat as nji. :(

DEA
22-03-05, 22:58
hahahah ni Gerrum ja ke qellu,tjerat as nji. :(
Mjafton apo , se une nuk jam Magjistare me ja qellu komplet qyyyyyyy

Dali!Keq
23-03-05, 18:30
DeA Te Lumt..
Hahahahah

Dali!Keq
14-04-05, 23:33
Kush e di,se kush mundet me qen ky person ne ket Foto?
http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113517623.jpg
Pershendetje...

Betta
15-04-05, 14:34
KLINTOONI a ja qellova a jo

Dali!Keq
15-04-05, 16:10
Bravo! Betta te Lumt..
Po po ja ke qellu shuplak Bill Klintonit.
Te lummt edhe ni her.
pershendetje
Dali i qekt asi i keq.

Dali!Keq
19-04-05, 19:28
Ciles Antare te Fd-s..,Mundet ti perngjan kjo Kukell??..!
Ciles mundet ti perngjan?http://ic1.deviantart.com/fs6/p/2005/015/3/38dd0ea165880544.jpg

E di qe esht veshtire,por ai apo ajo qe e ka par nje her do e zbuloj personen te cilen po pys un.
Pershendetje. :wink:

experti_lu
25-04-05, 00:38
si i thone GILIT kur del te dera?????

experti_lu
25-04-05, 00:39
qka berdor elefadi ne vend te kondomit??

experti_lu
25-04-05, 00:41
kur pshurr,femra mas pakti?????

Dali!Keq
25-04-05, 00:42
si i thone GILIT kur del te dera?????

Gilinder :wink:

experti_lu
25-04-05, 00:42
pse shkon,bubrreci ne spital???

Dali!Keq
25-04-05, 00:42
qka berdor elefadi ne vend te kondomit??

Hunden e vete :wink:

experti_lu
25-04-05, 00:43
cilli eshte dallimi,ne mes totres dhe gruas????

experti_lu
25-04-05, 00:44
qka berdor elefadi ne vend te kondomit??

Hunden e vete :wink:likuren e xharperit. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
25-04-05, 00:44
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*

experti_lu
25-04-05, 00:45
si i thone GILIT kur del te dera?????

Gilinder :wink:djali!keq po agilder.BRAVO si shperblim ta jep naim abazi merije brahen!!!! :lol: :lol: :lol:

experti_lu
25-04-05, 00:46
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

experti_lu
25-04-05, 00:47
qka eshte,autostoperi?????

Dali!Keq
25-04-05, 00:48
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:

experti_lu
25-04-05, 00:48
qka kan dallim.perdet prej fustanit????

experti_lu
25-04-05, 00:50
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:hahahahhahahaha.oooooohhhhhhhhhh thnaks njeri.me gjith qef.po ku po don????a i luzernit je a???????

Dali!Keq
25-04-05, 00:51
cilli eshte dallimi,ne mes totres dhe gruas????

guja osht e tharbet! e tortja e embel apo gabim? :oops:

experti_lu
25-04-05, 00:52
cilla eshte pjesa reserve me e rendeshishmja,ne veture????

Dali!Keq
25-04-05, 00:52
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:hahahahhahahaha.oooooohhhhhhhhhh thnaks njeri.me gjith qef.po ku po don????a i luzernit je a???????

jo nuk jam i luzernit por te njof si parene kuqe :roll:

experti_lu
25-04-05, 00:53
cilli eshte dallimi,ne mes totres dhe gruas????

guja osht e tharbet! e tortja e embel apo gabim? :oops:hahahahhahahahahah.....jo nuk ja qellove!!!
-ne torte hyn edhe vezet.a po kupton????hahahahhahahahahaha

Dali!Keq
25-04-05, 00:55
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:hahahahhahahaha.oooooohhhhhhhhhh thnaks njeri.me gjith qef.po ku po don????a i luzernit je a???????

Ej a nuk pate naj foto me qit ma te pershtatshme a? ihaaaaaaaaaa djal si mu kan naj far kavaski motorski kompani hahaha.
Kafen kur dush bre e ku te dush.

jo nuk jam i luzernit por te njof si parene kuqe :roll:

experti_lu
25-04-05, 00:55
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:hahahahhahahaha.oooooohhhhhhhhhh thnaks njeri.me gjith qef.po ku po don????a i luzernit je a???????

jo nuk jam i luzernit por te njof si parene kuqe :roll:ani shoki masi me njef,lajmrohu nej dite pime kafe???nuk kishe bo keq me me tregu kush jeni???ndoshta te njof edhe une ty aaaa?

Dali!Keq
25-04-05, 00:57
cilli eshte dallimi,ne mes totres dhe gruas????

guja osht e tharbet! e tortja e embel apo gabim? :oops:hahahahhahahahahah.....jo nuk ja qellove!!!
-ne torte hyn edhe vezet.a po kupton????hahahahhahahahahaha

se paskna dit hahahah :cry:

ej nuk e kam pas menen me hy ma ne forum por te pash ty thash te pershendes.
Bafsh gjum te mir.

Vivachat 4 ever hahahah

experti_lu
25-04-05, 00:58
hahahhahahahah....e kam qite foton e arragonit,ne filmin HERR DER RINGE(KING OF THE RINGS)me pelqen ai artisti.
ti i viva-chatit a???hihihiihihihihihhiih......ku me gjete ketu njeri?
ahhh gjithkund po perzihesh edhe ti. :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
25-04-05, 00:59
kur pshurr,femra mas pakti?????
Kur pin uj pak,ose kur njersitet duke ber se*ne muajin shkur se i ka 28,dite.hihihihihihih

hahah ka shum arsye kur nuk pshurr femra hahah kur zihet kaps hahah.

Mirija osht plak bre hahah.

ani ty pra si shperblim qe nuk ja qillova po jap ni kafe ne luzern :wink:hahahahhahahaha.oooooohhhhhhhhhh thnaks njeri.me gjith qef.po ku po don????a i luzernit je a???????

jo nuk jam i luzernit por te njof si parene kuqe :roll:ani shoki masi me njef,lajmrohu nej dite pime kafe???nuk kishe bo keq me me tregu kush jeni???ndoshta te njof edhe une ty aaaa?

po po dhe ju me njifeni.

Kur te shof live vi e te foli...
se vi shpesh ne Luzern kam shum shok,edhe nja dy ktu te viva-s i njof..dhe nja 20 qika :? hahahah
Naten e mir.

experti_lu
25-04-05, 01:01
ne forum eshte shume mire,mu kan se nuk merren me do gjera.si politike-feja,
por gjithsesi ma qete se ne viva-chat eshte.
aty kerset dajaki gjdo nate.hahahahahhahahahahhaha

Dali!Keq
25-04-05, 01:01
hahahhahahahah....e kam qite foton e arragonit,ne filmin HERR DER RINGE(KING OF THE RINGS)me pelqen ai artisti.
ti i viva-chatit a???hihihiihihihihihhiih......ku me gjete ketu njeri?
ahhh gjithkund po perzihesh edhe ti. :lol: :lol: :lol:

jo vallah un kur i bona 1001 shenime deshta me aufgeb por hyna veq per ty..

dhe ne viva kam pas nikun dali!keq por tani e boni dhe njoni Dali?Keq dhe e shlyta ma nuk po hy as aty..

naten emir shoki..

Dali!Keq
25-04-05, 01:03
ne forum eshte shume mire,mu kan se nuk merren me do gjera.si politike-feja,
por gjithsesi ma qete se ne viva-chat eshte.
aty kerset dajaki gjdo nate.hahahahahhahahahahhaha

po vallah po me pengon dhe mu perzimja e politikes dhe Besimet fetare mu per at dhe vendosa me u largu pse mi prish nervat tu kan rahat me jetu.

Ej un jam i keq sun po za femra live per qata dhe kam hy ketu hahahah.

experti_lu
25-04-05, 01:04
hahahahhahahah.oki njeri oki.po i kahit je ti ne vendlindje??nejse fol kur tem shifish se vertet po du me dit cilli je?
gjithsesi kalo mire shoki vjeter,une i njof nja 200,qika te chatit-viva.ahahhahahahahha.......tash du mi njoftu te forumeve??
se dukem prej teme krejt po na perjashtojne GENTIANA MURGESHA.etj.hahahahahhaah.....

experti_lu
25-04-05, 01:15
kush eshte politikani,me profesionalist :?: :?: :?:

experti_lu
25-04-05, 01:17
si te ruhet ushqimi,kur nuk ka ferigofer :?: :?: :?:

Dali!Keq
25-04-05, 01:17
hahahahhahahah.oki njeri oki.po i kahit je ti ne vendlindje??nejse fol kur tem shifish se vertet po du me dit cilli je?
gjithsesi kalo mire shoki vjeter,une i njof nja 200,qika te chatit-viva.ahahhahahahahha.......tash du mi njoftu te forumeve??
se dukem prej teme krejt po na perjashtojne GENTIANA MURGESHA.etj.hahahahahhaah.....

hahah ku po ta nin un ashtu keshtu jam terhjek leti shlyn na veq muhabet po bojm dhe at un po e di se kush je ati jo hahaha

d.m.th se ka te bej me dit diqka hahah...


Shifum te kisha tregu dhe tasht por te tregoj naj dit kur te takoj.

selam pi meje.

experti_lu
25-04-05, 01:19
hahahahhahahah.oki njeri oki.po i kahit je ti ne vendlindje??nejse fol kur tem shifish se vertet po du me dit cilli je?
gjithsesi kalo mire shoki vjeter,une i njof nja 200,qika te chatit-viva.ahahhahahahahha.......tash du mi njoftu te forumeve??
se dukem prej teme krejt po na perjashtojne GENTIANA MURGESHA.etj.hahahahahhaah.....

hahah ku po ta nin un ashtu keshtu jam terhjek leti shlyn na veq muhabet po bojm dhe at un po e di se kush je ati jo hahaha

d.m.th se ka te bej me dit diqka hahah...


Shifum te kisha tregu dhe tasht por te tregoj naj dit kur te takoj.

selam pi meje.oki,haver ta paguj ni kafe me deshire....jo une hala du me nejte ketu,ma qete.
kajher ne paltalk po hi,por nuk po kam koh shume.
kaloja super haveri.

experti_lu
25-04-05, 01:21
kur e lype s,te vjen.kur te vjen s,te leshon. :?: :?: :?:

experti_lu
25-04-05, 01:22
q,ka servohet,e nuk hahet :?: :?: :?:

Betta
25-04-05, 18:07
kur e lype s,te vjen.kur te vjen s,te leshon. :?: :?: :?:


GJUMI eshte

experti_lu
25-04-05, 21:55
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest? :wink: :wink: :wink: BLEONAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....qka fitova si shperblim?

Dali!Keq
25-04-05, 21:56
E paraGjith veren rri vesh ,
gjith dimnin rri desh ,

Bora

Dali!Keq
25-04-05, 21:57
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest? :wink: :wink: :wink: BLEONAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....qka fitova si shperblim?

e ka Fitu DEA shperblimin hahahah..
ej Ni kafe e ki ama pa filter hahah se mu ka prish automati..hahah

Dali!Keq
25-04-05, 21:58
E zez jam
e keqe sjam
udhes kah shkoj ,
hije leshoj :?:

Bollic? apo Zeshkane?hahahah

Dali!Keq
25-04-05, 21:59
I holl si dyrek .
kur ta hajsh te djeg .

Spec fafaranga apo qe te qoj n`Gjakov hahah

experti_lu
25-04-05, 23:10
1-ka duar,ska kembe.ka qafe,ska koke :?:2-kush ka gishta nuke ka thonje :?:


3-pret e kasap nuk i thone :?:


4-dimrit,jaran veres ne tavan :?:


5-rreth e rreth gardh,midis livadh :?:


6-qka behet ai se martohet me princeshen :?:


7-sa njerez te medheje kan linde ne kosove :?:


8-sa shkalle i duhen njeriu,me shku ne hene :?:


9-kur ja nise shota me notue :?:


10-cilla shtepi nuk ke oxhak :?:

experti_lu
25-04-05, 23:12
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest? :wink: :wink: :wink: BLEONAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....qka fitova si shperblim?

e ka Fitu DEA shperblimin hahahah..
ej Ni kafe e ki ama pa filter hahah se mu ka prish automati..hahah :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: ani mos prito tregoj DEA,S se e kam futu ne lloteri.hohohoohohohohoh

experti_lu
25-04-05, 23:19
Ja edhe disa nga une:..........


1-Kush rri ne mur pa varese varrur?

2-Kush si mbrehe gersheret e veta?

3-Kush gjithnje shkon e nga vendi

4-Ke e rrahin me shume ne koke?

5-Eshte nje kungull me shtate bira, cka eshte ai?

6-Kryet e shtin brenda, bishtin e len jashte?

7-Hidhet e perdridhet e ne kungj viret?

8-Diten fish-fish naten mbi mish?

9-Kur ece lidhen, kur rrin zgjidhen?

10-Cka behet kur skeleti veshet me lekure?


Kush jau qellon te gjithave???????????? do besoj se i di???
5-koka.
6-luga.
8-jargani.
9-kepucet.
10-asht e likure.

Betta
26-04-05, 07:54
E zez jam
e keqe sjam
udhes kah shkoj ,
hije leshoj :?:

Bollic? apo Zeshkane?hahahah
JOOOOOO sesht

Betta
26-04-05, 07:56
I holl si dyrek .
kur ta hajsh te djeg .

S“
pec fafaranga apo qe te qoj n`Gjakov hahah
JO JO

Betta
26-04-05, 07:57
E paraGjith veren rri vesh ,
gjith dimnin rri desh ,

Borajo jo nuk je afer

modestja
29-05-05, 15:23
Bleona

Dali!Keq
29-05-05, 17:00
E paraGjith veren rri vesh ,
gjith dimnin rri desh ,

Borajo jo nuk je afer

Mali apo Zabeli apo Pylli njana prej qytyne duet me kan hahah :lol:

Flaka_1
10-07-05, 10:49
Babai i Bleona`s,Banushi i ka 5 vajza!
Besarta , Belinda , Blerina , Blerona ..

Pytja esht;
Si mundet ta ket emrin Vajza e pest?

Vajza e peste eshte vete BLEONA
kam zgjedhjen e te gjithave po nuk me premton koha :wink:
do jem ketu prap
pershendetje Flaka

albioni_nl
27-07-05, 23:06
tung nje kashelashe per te gjithe :P

Te gjithe mashkujt e kane,
dikush me te shkurte dikush me te gjate,
kur te martohen ua marrin grate???

Hajde qellojani :P

albioni_nl
03-08-05, 23:30
tung nje kashelashe per te gjithe :P

Te gjithe mashkujt e kane,
dikush me te shkurte dikush me te gjate,
kur te martohen ua marrin grate???

Hajde qellojani :P

Mbasi kaloi nje kohe po e shkruaj edhe pergjegjjen vete :P

****MBIEMRI****

Zana_ch
01-09-05, 01:49
Kush e di:pse japonezet jane populli me i menqur ne bote?

Zana_ch
01-09-05, 22:02
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Zana_ch
06-09-05, 12:10
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...
wauuuuuu..........as qe e paska pervue per ta zgjedh askush :P :P :P :P

sherri
06-09-05, 15:56
Kush e din qfar pyetje bajn,Ushtari kure separi her i merr teshat(uniformen),
dhe femra qe separi her don me pas keks!.(lex.S.....)
Te dyt bajn te njejten pytje?....
Per te dyt eshte e njejta pergjigjeje.

sherri
06-09-05, 16:00
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...
wauuuuuu..........as qe e paska pervue per ta zgjedh askush :P :P :P :P
Deshta me provu, po disi e pa kjart,edhe po na shkojn ment vec dikahe keq,
ma mire spo foli hic.

Zana_ch
06-09-05, 21:48
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...
wauuuuuu..........as qe e paska pervue per ta zgjedh askush :P :P :P :P
Deshta me provu, po disi e pa kjart,edhe po na shkojn ment vec dikahe keq,
ma mire spo foli hic.


hi hi h....i plotsisht je keq i orjntuem

sherri
06-09-05, 21:58
hahahaah per cate s'fola,orjentona pak,te pakten tregoje veriun,se me kan humb edhe polet!se nimend pytje e shtir .tung........

Zana_ch
09-09-05, 08:59
ashte nje sebd se perdoret shune ne ktejt boten .....-.ha ha ha ha :oops:

Murgesha
09-09-05, 15:38
Torta

Njė Bjondinė e menēur, Njė e bukur dhe Pinokio janė duke ngrėnė tortė! Ndalet rryma dhe kur vjen pėrsėri, torta ėshtė “zhdukur”.

Kush e ka ngrėnė? :wink:

Zana_ch
09-09-05, 15:49
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Murgesha
09-09-05, 15:53
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??

Zana_ch
09-09-05, 16:03
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??


Ngrihet =Ngritet.........po e kupoton tashti zemer

teDUAty
10-09-05, 00:49
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??


Ngrihet =Ngritet.........po e kupoton tashti zemer

athu a ashte more cka po mendoj une :roll:

Zana_ch
10-09-05, 00:56
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??


Ngrihet =Ngritet.........po e kupoton tashti zemerune nuk e die seqka mendonto ....por nuk ashte marre edhe me e thane ....he he he
athu a ashte more cka po mendoj une :roll:

teDUAty
10-09-05, 01:00
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??


Ngrihet =Ngritet.........po e kupoton tashti zemerune nuk e die seqka mendonto ....por nuk ashte marre edhe me e thane ....he he he
athu a ashte more cka po mendoj une :roll:

per ty nashta nuk ashte marre e per mu po une kam ftyr nuk muj me than tuli far fjale ketu une kam marak veq me vepru ..............

Zana_ch
10-09-05, 01:05
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

Mė fal Zana_ch se nuk e paskam parė kėtė pyetjen tėnde. :oops: :oops:

Tė lutem spjegohu pak pėr fjalėn ngrihet.

A je duke menduar nė ngritje apo ngrirje??


Ngrihet =Ngritet.........po e kupoton tashti zemerune nuk e die seqka mendonto ....por nuk ashte marre edhe me e thane ....he he he
athu a ashte more cka po mendoj une :roll:

per ty nashta nuk ashte marre e per mu po une kam ftyr nuk muj me than tuli far fjale ketu une kam marak veq me vepru ..............je plotsisht keq se nuk ja as per se afermi....se kete send e perdorin qdo njeri ne bote pa e marr arsyen se sa i vogel apo i madhe ashte ...he he
e per ate them se nuk ashte marre me e thane se me kane ashtue edhe une nuk e kisha ba pytjen ......a po ta rrok tashti....lal

sherri
10-09-05, 01:14
Zana! ngusht na e ke pru, po ja futi kot! mose eshte cigarja sis a?

Zana_ch
10-09-05, 01:31
Zana! ngusht na e ke pru, po ja futi kot! mose eshte cigarja sis a?


jo nuk eshte me vjen keq :roll:

Murgesha
10-09-05, 09:44
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...

A ėshtė Luga?? :wink:

Kercovari
10-09-05, 12:10
ashte nje sebd se perdoret shune ne ktejt boten .....-.ha ha ha ha :oops:

Uji! :wink:

Zana_ch
10-09-05, 14:07
ashte nje sebd se perdoret shune ne ktejt boten .....-.ha ha ha ha :oops:

Uji! :wink:


me vjen keq se nuk ashte ...............pa pa pa por fare e lete eshte

M_u_k_i
10-09-05, 15:20
njeri kur te vdes

Zana_ch
10-09-05, 15:23
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......

M_u_k_i
10-09-05, 16:54
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash

Zana_ch
10-09-05, 17:16
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash


Muki zemer po e lajme edhe pake se ndoshta dikush ja qellon....hi hi hi

M_u_k_i
10-09-05, 21:37
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash


Muki zemer po e lajme edhe pake se ndoshta dikush ja qellon....hi hi hiok bre loqk veq me duket pytje pa pergjigjje

Zana_ch
11-09-05, 00:42
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash


Muki zemer po e lajme edhe pake se ndoshta dikush ja qellon....hi hi hiok bre loqk veq me duket pytje pa pergjigjje

o bre shpir ka pergjegje edhe fort .......por nuk po muni me ja qellue se po ju ikin ment tjeter kund

sherri
11-09-05, 12:40
Kush e din qfar pyetje bajn,Ushtari kure separi her i merr teshat(uniformen),
dhe femra qe separi her don me pas keks!.(lex.S.....)
Te dyt bajn te njejten pytje?....
Per te dyt eshte e njejta pergjigjeje.

Zana_ch- Se provoj me, provojeni edhe ju njeher,kete!
se ajo pytja juj,mund te ket me shum se nje pergjigjrje!eiiiii sa seni ngritet,dhe shkundet qy.

Zana_ch
11-09-05, 12:46
Kush e din qfar pyetje bajn,Ushtari kure separi her i merr teshat(uniformen),
dhe femra qe separi her don me pas keks!.(lex.S.....)
Te dyt bajn te njejten pytje?....
Per te dyt eshte e njejta pergjigjeje.

Zana_ch- Se provoj me, provojeni edhe ju njeher,kete!
se ajo pytja juj,mund te ket me shum se nje pergjigjrje!eiiiii sa seni ngritet,dhe shkundet qy.


hi hi .... sherri amo ashte pergjegja a duhet?ama kete te timen nuk po mundet askush me e gjete ....ha ha ha ha

M_u_k_i
11-09-05, 13:00
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash


Muki zemer po e lajme edhe pake se ndoshta dikush ja qellon....hi hi hiok bre loqk veq me duket pytje pa pergjigjje

o bre shpir ka pergjegje edhe fort .......por nuk po muni me ja qellue se po ju ikin ment tjeter kundani okok e di qe ka po a e din ti qita temen . Nana e lubes i ka tre djem njani e ka emrin mark njoni dollar e tjetri qysh e ka ?

Zana_ch
11-09-05, 22:24
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...TE NDERUAR FORUMIS DO E JAP PERGJEGJEN E KESAJ:

ASHTE MATSI I TEMPERATURES SE NJEZVE PERNDRYSHE TERMOMETRI...
HA HA HA HA HA HA HA

M_u_k_i
12-09-05, 17:20
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...TE NDERUAR FORUMIS DO E JAP PERGJEGJEN E KESAJ:

ASHTE MATSI I TEMPERATURES SE NJEZVE PERNDRYSHE TERMOMETRI...
HA HA HA HA HA HA HAzana nuk u kan qaq kallaj me ta gjet qit pytje se nuk po i perngjan shum pytjes. E qat pytjen time nuk pe din a ?

M_u_k_i
12-09-05, 17:21
KUSH E GJENE:


KUR E FUT NGRIHET DHE KUR E NXJERR E SHKUND...TE NDERUAR FORUMIS DO E JAP PERGJEGJEN E KESAJ:

ASHTE MATSI I TEMPERATURES SE NJEZVE PERNDRYSHE TERMOMETRI...
HA HA HA HA HA HA HAzana nuk u kan qaq kallaj me ta gjet qit pytje se nuk po i perngjan shum pytjes. E qat pytjen time nuk pe din a ?

sherri
14-09-05, 06:57
njeri kur te vdesMuki zemer ..nuk eshte me vjen keq .......ok bre zemer tregona pra tash


Muki zemer po e lajme edhe pake se ndoshta dikush ja qellon....hi hi hiok bre loqk veq me duket pytje pa pergjigjje

o bre shpir ka pergjegje edhe fort .......por nuk po muni me ja qellue se po ju ikin ment tjeter kundani okok e di qe ka po a e din ti qita temen . Nana e lubes i ka tre djem njani e ka emrin mark njoni dollar e tjetri qysh e ka ?

M_U_K_I po ketu spaske qfar gjen njeri, te tre djemt e Nanes i paske shkru.vec ceky luba koka i mire per kurban,ups u habita se sban thiun per kurban,hahahaha

M_u_k_i
15-09-05, 01:28
:lol: :lol: :lol:

Zana_ch
17-09-05, 21:12
fillon me "K" mbaron me "I" vajzat e perdorin, plakat e kane zili


:oops: :roll: :oops: :roll:

skendi
18-09-05, 00:14
kraheri

Zana_ch
18-09-05, 00:33
kraherijo nuk e ke qillue

Vetima
18-09-05, 00:39
A BAN MU PERGJEGJ UNE MOJ ZANA? :roll:

Zana_ch
18-09-05, 16:57
A BAN MU PERGJEGJ UNE MOJ ZANA? :roll:


Vetima...... nese e din pse jo veq udhero e pergjijgju

DEA
18-09-05, 21:14
fillon me "K" mbaron me "I" vajzat e perdorin, plakat e kane zili


:oops: :roll: :oops: :roll:
Karmini moj :roll:

Murgesha
18-09-05, 22:00
Torta

Njė Bjondinė e menēur, Njė e bukur dhe Pinokio janė duke ngrėnė tortė! Ndalet rryma dhe kur vjen pėrsėri, torta ėshtė “zhdukur”.

Kush e ka ngrėnė? :wink:

Zana_ch
18-09-05, 22:14
fillon me "K" mbaron me "I" vajzat e perdorin, plakat e kane zili


:oops: :roll: :oops: :roll:
Karmini moj :roll:


DEA urime se e ke gjete moj :D :D

Zana_ch
18-09-05, 22:16
fillon me "K" mbaron me "I" vajzat e perdorin, plakat e kane zili


:oops: :roll: :oops: :roll:
Karmini moj :roll:


DEA te lumte moj se e ke dite

Tomori
22-09-05, 16:47
Ndryshuar nga Murgesha!

Tomori
30-09-05, 00:42
Ndryshuar nga Murgesha!
:?: :!: :!: :!:
Murgesh po si i thuan ndryshe asaj dreqit qe ju grat lini buzet...
sa qe di une i thuan:
KARMINI....
-perse po ndryshon moj motrushja ime,,,qfaj kam une se fillon fjalia me
KA....I :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

-Motrushe te pershendes shume..!!!!

Sy_kaltra
20-11-05, 19:24
:roll: :roll: :roll: :roll:

Zana_ch
20-11-05, 21:03
Kryet e shtin brenda, bishtin e len jashte????????

vjeshta
20-11-05, 22:35
Kryet e shtin brenda, bishtin e len jashte????????

Luga

Diana007
21-11-05, 09:09
Shkon duke qesh e vjen duke qajt :o ?

vjeshta
21-11-05, 12:00
Shkon duke qesh e vjen duke qajt :o ?

Koveja me uje :lol:

Diana007
21-11-05, 12:06
Shkon duke qesh e vjen duke qajt :o ?

Koveja me uje :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aha :P

vjeshta
21-11-05, 12:15
Shkon duke qesh e vjen duke qajt :o ?

Koveja me uje :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aha :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aha de :wink:

IB
21-11-05, 22:24
Ju pershendes te gjitheve dhe kjo eshte hera e pare qe inkuadrohem ne kete rubrik, dhe pytja e pare eshte se prej ciles arme eshte friguar ariu?

vjeshta
21-11-05, 23:01
Ju pershendes te gjitheve dhe kjo eshte hera e pare qe inkuadrohem ne kete rubrik, dhe pytja e pare eshte se prej ciles arme eshte friguar ariu?
Defit :lol:

IB
22-11-05, 00:10
Te pershendes
per fat nuk ja qellove dhe je larg pergjigjes

Zana_ch
27-11-05, 13:00
kush esht: femija i prinderve tu, po as nuk e ki vlla as se ki moter....????

Kercovari
27-11-05, 13:04
kush esht: femija i prinderve tu, po as nuk e ki vlla as se ki moter....????

Une. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zana_ch
28-11-05, 23:07
kush esht: femija i prinderve tu, po as nuk e ki vlla as se ki moter....????

Une. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


urime Kercovari........ :lol: :lol:

Zana_ch
28-11-05, 23:15
a e dini se si hidhet veza ne mur pa u thyr....??????

Zana_ch
30-11-05, 18:40
a e dini se si hidhet veza ne mur pa u thyr....??????


:roll: :roll: :roll: :roll: sdon ta provoi askush ...... :wink: :wink:

rilinda
03-12-05, 18:09
une jo :? :P

Barb|Ka
03-12-05, 18:10
zana ch..besoj se qelloj te buta e nuk thehen ahahahhahahahaa :oops: 8) :oops: 8)

Gentiana
03-12-05, 18:30
a e dini se si hidhet veza ne mur pa u thyr....??????

Vertet me kish interesuar kjo pergjigjje, se edhe ne nje forum tjeter esht po e njejta pyetje, dhe ende askush nuk e diti. :roll:

regi_05
03-12-05, 18:42
a e dini se si hidhet veza ne mur pa u thyr....??????


Nese hidhet ka qoshi, poli, atehere nuk thyhet.
E di qe sjam spjeguar mire por keshtu eshte me duket 8)

Tung, tung!

laliloli
04-12-05, 19:59
Lart e puthe ,ne mes e shtrengon,ne fund e shfrytezon :lol: :lol: --kush eshte ?? :lol:

Sy_kaltra
04-12-05, 20:09
Lart e puthe ,ne mes e shtrengon,ne fund e shfrytezon :lol: :lol: --kush eshte ?? :lol:

CIGARJA :?:

laliloli
04-12-05, 20:26
Lart e puthe ,ne mes e shtrengon,ne fund e shfrytezon :lol: :lol: --kush eshte ?? :lol:

CIGARJA :?:

E sakt :lol: :lol:

rilinda
12-12-05, 14:34
Cila eshte nje kafsh qe fillon dhe mbaron me shkronjen "B"?

rilinda
13-12-05, 16:39
a kerkush spo doni me provu a? O shum e thjesht bre eshte :lol:

Kercovari
13-12-05, 18:10
"Bub" :lol: :lol: :lol: :wink:

rilinda
13-12-05, 19:27
"Bub" :lol: :lol: :lol: :wink:

hahahahha jo more :lol: a me tregu?

laliloli
13-12-05, 19:30
"Bub" :lol: :lol: :lol: :wink:

hahahahha jo more :lol: a me tregu?

Rilinda na e trego shkronjen e pare dhe te fundit mundesisht :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rilinda
13-12-05, 19:48
Shkronja e pare eshte B e gjithashtu edhe e fundit eshte B o Lali :lol:

laliloli
13-12-05, 19:55
Shkronja e pare eshte B e gjithashtu edhe e fundit eshte B o Lali :lol:


Hahahahahahah Rilinda u mahita pak ,po a rritet tek ne ?

Kercovari
13-12-05, 20:04
Lali mos shko me tutje se na e moren titullin moderatore. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
13-12-05, 20:11
Lali mos shko me tutje se na e moren titullin moderatore. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ngadal Kerqovari ne ende se shijuam mire :lol: :lol: :lol:

Kercovari
13-12-05, 20:16
E si te shijojme kur nuk dime,rame provimit para koleges. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

rilinda
13-12-05, 20:48
Shkronja e pare eshte B e gjithashtu edhe e fundit eshte B o Lali :lol:

pergjigjja eshte LOPA sepse fillon me Brina dhe mbaron me Bisht

Barbaroza
13-12-05, 20:51
Shkronja e pare eshte B e gjithashtu edhe e fundit eshte B o Lali :lol:

pergjigjja eshte LOPA sepse fillon me Brina dhe mbaron me Bisht

:roll:

Kercovari
13-12-05, 20:51
Plaqsh ti he rilinda!

Pse nuk i thone brinabisht po lope. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
13-12-05, 20:53
Shkronja e pare eshte B e gjithashtu edhe e fundit eshte B o Lali :lol:

pergjigjja eshte LOPA sepse fillon me Brina dhe mbaron me Bisht

:roll:

:shock: :arrow: :roll:
Edhe mua s'po ma rroke kete :lol: :lol: :lol:

DEA
13-12-05, 23:54
Jo tybe as mua hiq :idea: