PDA

View Full Version : Sa jeni ne gjendje ta prisni te dashurin/en?


Gentiana
31-01-05, 14:25
Te nderuar,me lindi ideja per kete teme te re,te diskutojme rreth kesaj.

Ka shume qifte se jetojne larg njeri-tjetrit dhe ndoshta shkon shume kohe deri sa te bashkohen,por ka raste qe njeri nga qifti edhe nuk mund te pres gjate dhe lidhet me tjetrin/en sepse nuk e ka durimin e duhur te pres gjate apo ben edhe qe te dashurohet papritmas ne nje tjeter.
Do te doja ta dij nga ju: Sa e kishit pritur ju nje te dashur??

Diskutime te kendshme.

Genta

Barbaroza
31-01-05, 15:04
Genta,te pershendes per temen.
Eshte e vertete se ka te tille persona qe edhe s'jane te gatshme te presin shume diten e bashkimit me partnerin nga shkaqe te ndryshme,qofte edhe kjo siq e paske cekur ti,lidhjen me nje tjeter sepse largesia mund te ndryshoje shume gjera te nje partner qe s'eshte i vendosur sa duhet.
Une kisha qene ne gjendje te prisja mjaft gjate te dashurin,por vetem nese shoh te njejtin interesim edhe nga ana e tij,ne te kunderten,asnje pritje s'vjen ne konsiderim.

Kercovari
31-01-05, 16:11
Ju pershendes nga zemra ty Genta per temen e hapur,po edhe Barbarozen per pergjigjen disi pak a shum te "ngutshme"!.
Une si mashkull nuk mund te vehem ne poziten e femres anise si qenje te gjalla i perkasim njerzimit,por do te mundohen ne nje menyr apo tjeter te gjeje nje pergjigje sa i perket "Lidhjes"Femer mashkull, dhe anasjelltas,"Lidhje" nga e cila dalin edhe obligimet e perbashketa siq jan:Dashuria,respekti dhe me ne fund pyetja "te martohemi" apo jo?.
Me kush e di sa dashuri e forte te jete,keto pyetje zen vendin e pare si tek Femra poashtu edhe tek mashkulli, sepse edhe ne mesin tuaj ku jetoni ka pas raste qe ua kan marre frymen kur keni ndegju se:"Nje cift qe jan dashur shume vite te terra apo kan qen ne lidhje martesore,jan ndare"Kurse arsyet kan mbetur te pa sqaruara,dhe ne vend qe te kerkohet shkaku i kesaj ndarje,jan lansu thashethemet dhe ketu ana Femrore ka fituar bindjen se mashkulli qenka shkaktare per gjitha keto,kurse tek ana mashkullore,femra na pska qene "lavire".
Jo! Zonjushe te nderuara,jo! Shkaku qendron aty se kjo lidhje qe ne filim ka qen e deshtuar dhe nuk eshte dashur ne asnje menyr te mbaroje me kororzim,po nese ka ndodhur kurorzimi mvaresisht prej rrethanave siq jan "Do te mbys nese nuk martohesh per mua"etj.edhe kesisoj lidhjesh fundin her kur do qofte e percjell vetem ndarje.E.pra!? Kush ajo/ai qe do te pres?.
Nje femer qe di vertet te dashuroj,dhe qe vertet ia ka fale zemren dhe trupin po ati njeriu tek i cili ka fituar bindjen se do te jete shoku i vertet dhe percjelles per gjithe jeten,eshte e gatshme te pers njeriun e vet deri ne vdekje,bile edhe pas vdekjes do te mbante kuroren me te "vdekurin"nese ai njeri ka qen vertet ai i cili ka dit te cmoje larte dashurin dhe te gjithe ato qe i ka fal gruaja,nderin ,respektin dhe ngrohtesin e shpirtit,po edhe nga ana e burrit nuk kan munguar keto ndenja.keto lidhje nuk i shkatron as "Tomahofk".
Natyrisht kerkohet edhe nga burri te jet besnik ndaj gruas me sa do larg gruas te jete.
Bile une per veti kam fituar bindjen se mu qajo largesi me ka mbajtur te gjalle duke me shtuar amshin qe te dua gruan me shum se sa e kam dashur kur kemi qen bashke per cdo dite.Bile i kam njohur ditet sikur te isha ushtare,dhe thosha! O zot, kur do te vije ajo dite te shoh gruan dhe te perqafoj forte e forte!
Vertet e kam dashur me zemer e shpirte!Dhe askoma e dua!
E ju duhet te mesoni se si duhet te dashuroni dhe te jeni te dashuruara,per ndarje do te ju nderpritet korrenti.

Barbaroza
31-01-05, 16:27
Kercovari,si duket ju me paskeni keqkuptuar pak.Une e mendova veten ne poziten e femres beqare por qe ka qe ka p.sh,nje te dashur akoma jo "zyrtar"dhe duhet ta pres.Shkrova se nese ai ka nje lloj interesimi per mua,patjeter se e kisha pritur deri ne diten e bashkimit,por nese kisha verejtur se ai s'eshte i tilli qe e meriton pritjen time,athua do ia vlente ta prisja????
Une e kuptoj se ju keni shkruar nga kendi i nje te martuari dhe nuk me keni kuptuar mua!

Kercovari
31-01-05, 19:34
Kercovari,si duket ju me paskeni keqkuptuar pak.Une e mendova veten ne poziten e femres beqare por qe ka qe ka p.sh,nje te dashur akoma jo "zyrtar"dhe duhet ta pres.Shkrova se nese ai ka nje lloj interesimi per mua,patjeter se e kisha pritur deri ne diten e bashkimit,por nese kisha verejtur se ai s'eshte i tilli qe e meriton pritjen time,athua do ia vlente ta prisja????
Une e kuptoj se ju keni shkruar nga kendi i nje te martuari dhe nuk me keni kuptuar mua!

S`behet fjale per keqkuptime Barbaroza e nderuar,por per nje nxitim.
Diku me larte kam cituar edhe fjalen tende"ke duhet te pres"?.
Natyrisht,ke te drejte te mos presesh askend nese ai me vite te terra te iken si miu maces,por perpara se dikujt te i ndodhi dicka e tille si p.sh.Citat-Nje te dashur akoma jo "Zyrtar"?.Dashuria nuk filon me zyrtarizime por me ndjenja dhe mirekuptim te ndersjelle.Te dashurosh do te thote japesh trupin tend ne duar te tjetrit,dhe pikerisht eshte ajo e "mjera" femer qe duhet te dorezoj trupin,zemren dhe shpirtin mashkullit.Keni konstatuar si femer se vertet njeriu te cilin e doni dhe ju do eshte po ai i cili e ka kuptuar me seriozitet se ju duke i dhuruar gjithcke qe keni, jeni be pjes e trupit te tij,athere duhet menduar mire se vertet duhet edhe te presesh,natyrisht jo deri ne kijamet.

E sa u perket keqkuptimeve?.Hudhen si te pa baza sepse ketu jemi duke diskutuar tema qe tangojne perditshmerin tone,dhe keshtu dike biseduar me njeri tjetrin nuk do te mesojme vetem ne se si duhet te shmangim keto probleme,por do te mesojn edhe te tjeret prej neve se si te ardhmen te bejne me interesante dhe me te lumtur.Me dashuri!

Me respekt Kercovari.

turisti
02-02-05, 13:10
Pershendetje per temen Genta.

Personalish mendoj ,qe partneret ne fillim te lidhjes duhe te mirren vesh se ka deshirojne nga lidhja: kontakt simbas nevojes,lidhje te forte,ndertimin e dashurise ose se pari lidhjen serioze e pastaj te shohin,vetem per aventure,vetem per te shkurtuar kohen deri sa nuk pik dika me mire ja me interesante,shftytezimin e personit,shuarjen e epsheve seksuale (personale qe qon ne egoizem),sinqeritet,lumturi i fundi se ciles eshte martesa dhe shume shkaqe te tjera....

Nese mirren vesh se deshirojne lidhje serioze kah bashkimi jetesor,ateherit pritja e gjate ose sa eshte e nevojshme ,nuk luan rol. Mundemi mu dashurue do moment,jo vetem duke presim,por edhe ne martese.Ateherit behet pyetja:A nuk kemi me teper karakter? Pse e tradhtojme partnerin? Pse e mashtruam partnerin? Pse ia ujitem shpresat e rrejshme? etj.... Ka raste qe duke pritur bejme avonture ( kjo nuk eshte pritje por mashtrimi i vetvetes dhe fillimi i shkaterrimit te lidhjes dhe pritjes) dhe ashtu duke e ngushlluar vetveten - vet gabojme,ka raste kur njeri nga partneret me fjale te embela mundohet me e mbajt lidhjen e pritjes a ne ane tjeter vepron si te don derisa ky tjetri(partneri)nuk e zbulon ja heton se punet jane jashte kontrollit....edhe shume,shume shembuj tjere...

Personalish kam pritur ne kushtet me te renda per dashuri ,muj te them 100 here me abnormale.E kam pritue me besnikri,me vuajtje,me dashuri dhe ne vetmi,kur me jan duke momentet te gjata me kolometra,kam pritur kur dokush tjeter i kish ngrit duart dhe braktis fushen e dashurise,kam pritur vet kunder : vetmise,vuajtjes,kohes,shokeve te keqinj,armiqt e dashurise,kunder epsheve te mia personale te do lloji dhe te atyre seksuale,kam pritur me besnikri siq i takon dashurise duke i qkyqur femrat tjera,kam pritur ti tregoj zemres time (te dashures) qe dikush mendon per te,qe nuk eshte e vetmuar edhe qe eshte large,kam pritur deri momentin e fundit edhe kur kan tentue regullat e vetmise dhe pritjes se gjate te ma mohojne pritjen,kam pritur si njeri i dashurum sepse per DASHURI dhe JETE ME TE MIRE - vlen te pritet.


Me sinqeritet,

TURISTI.

Gjumashja
20-03-05, 15:50
tere jeten nese se takoj ndonje shpirt binjak :P

ShEjToNkA
20-03-05, 17:43
Dashurin e vrtet jam n gjndje ta pres me vite e vite radh.

Dali!Keq
20-03-05, 18:24
Ha!!o Gentiana..Ju pershendes dhe Mire se ju Gjej..
Pershendetje dhe te Gjithve..

Un Kisha prit,dhe nuk isha gerzhit fare,por a kishte mujt ajo mem prit mua se,jam shum i kendshum ma thojn shoqeria se pa mu e ka te veshtir te jetohet koha.
Sa i perket per te prit pres pa ku ni far pengese,bille sa ma larg aq ma i fort muhabeti.
Ju uroj te gjithve Dashurin e Shendosh.
Dali i Keq..7/

IceGirl
20-03-05, 20:09
Jam ne gjendje ta prese me shume se pergjithmone.

NobodysFool
20-03-05, 20:52
Hi Gentiana,
Nuk di pergjegj per pytjen tende, veq muj me tregu ni historien e ni ciftes ne familien tam. Inxhe ime ka met pa burrin vet per njezet vjet. Luft Boteror e Dyt ka qen arsyr e par per kjo shkeputje. Ajo ka shku ne Amerike. Ai ka shku ne Gjermani. Ajo ka prit deri ken mujt me bashku mbas 20 vjet. Ni dit ka mar vesh, ka qen ni grue tjeter ne Gjermani. Mes nates ajo ka mar ni alti edhe te koken e burrit te majt, ka thon qysh esht puna. Per cka jam tu tregu kta? Kur jeni larg nuk ka garanti ska me pas tradhti, po me pas dashuri vertet mund me kapercu gabimat.

Toni_4Ever
21-03-05, 15:44
Jam ne gjendje ta prese me shume se pergjithmone.

te pershendes

jeta nuk esht 200 vjet c"far mendoni ju

une dashurin nuk e pres dashurin duhet me lyp :lol: :lol:

Dali!Keq
26-03-05, 20:23
5-10 minuta.
Nuk ka qka me u vanu ma teper.

turisti
05-04-05, 00:20
Deri ateherit kur edhe pritja nuk ka kuptim. :P

Psikologu
05-04-05, 02:27
Te dashuruarit persin njeri tjetrin , perderisa dashurija te mos behet perrall.

Odise
05-04-05, 07:24
femra shqiptare ua tejkalon te gjitha femrave te kombeve tjera per pritjen e burrit apo te dashnorit. Kemi me mija raste kur gruaja e ka prite burrin deri ne 20 vjet, pa pase asnje marredhenje intime me askend ne kete bote. edhe jane martuar pa e pare kurr njeritjetrin se, vetem permes prinderve. krejt mvaret nga karakteri i fort i te dyve tok, nga rodi, piri e gjenetika me tradite. kemi pase raste kur burri ka jetuar ne mergim edhe gruaja e ka ditur se ai eshte me tjetren edhe ajo i ka ndejte besnike deri ne kthimin e tij, sepse kushtet ishin te atilla, qe femra jone mbrojti nderin edhe ne raste te jashtzakonshme, duke tejkaluar kufinjt e durimit.
poashtu edhe e fejuara e ka prite te fejuarin me vite e vite edhe sot e pret poashtu ajo qe ka karakter e moral te forte, ne cfaredo situate.

Tradhetia ndaj dashurise se vertete mund te perkufizohet vetem me vdekjen!

Kur ke kend ta pritsh, e pret!

Mendoj se nuk ka femer ma besnike, se sa shqiptarja e vertete!

Dashuria e morali i forte vlen per te dy partneret, si per dashnore, te fejuar apo te martuar dhe nuk ka ketu asnje dallim pernga statusi zyrtar apo jozyrtar! Dashuria firmoset a nenshkruhet vetem me dashuri!

Te pres deri te vdes! Vlen per te dyte. E kur behet ky betim atehere vie vetiu deri tek bashkimi dhe nuk mund te rrine shumekohe pa njeritjetrin, vetem ne raste burgimi - por bashkohen neper zjarr jete, e neper terr jete!

Sa te jetoj dashuria e vertete, durohet edhe pritja!

Ka raste kur e ndjejne veten bashk edhe te ndare ne kontinente, e ka kur e ndjejne veten te ndare edhe ne te njejtin shtrat. Tash cilat raste jane ma te shumeta - tregojne nivelin e dashurise.

Gjumashja
06-04-05, 09:58
tere jeten

Tomori
06-04-05, 10:34
tere jeten
-Shkelqyeshem(5) :lol:

Gjumashja
06-04-05, 10:43
tere jeten
-Shkelqyeshem(5) :lol:


:wink: :wink:

Barbaroza
16-04-05, 16:34
Aq sa e meriton!

Kercovari
16-04-05, 18:28
Mundet edhe me shuplaka ne perputhshmeri me situaten,he kendej e he andej,qe ku e ke prite.hahahaahahahah!

Barbaroza
16-04-05, 20:07
Mundet edhe me shuplaka ne perputhshmeri me situaten,he kendej e he andej,qe ku e ke prite.hahahaahahahah!

:lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-04-05, 12:49
E mos alla me te prite ne kuzhin me fetern,vrau ne kuzhine e puthu ne krevat e pastaj te dyve u duket se nuk ka ndodhe asgje.Arsyetim?.Dashuria me gjitha te mira dhe te keqija!hahahahahah!

florian
18-04-05, 08:03
Te nderuar,me lindi ideja per kete teme te re,te diskutojme rreth kesaj.

Ka shume qifte se jetojne larg njeri-tjetrit dhe ndoshta shkon shume kohe deri sa te bashkohen,por ka raste qe njeri nga qifti edhe nuk mund te pres gjate dhe lidhet me tjetrin/en sepse nuk e ka durimin e duhur te pres gjate apo ben edhe qe te dashurohet papritmas ne nje tjeter.
Do te doja ta dij nga ju: Sa e kishit pritur ju nje te dashur??

Diskutime te kendshme.

Genta


. PERSHENDETJE GENTA .

PERSONALISHT NUK DO TE DOJA QE TA PRISJA ASNJE SEKOND SE CDO SEKOND LARG PERSONIT QE DUA DO JET (ESHT ) NJE JET.
PER FAT TE KEQ JAM DUKE E PRITUR KA NJA 2 VJET DHE DUHET TA PRES DHE NJA 4 TE TJER (AJO DO MBAROJ UNIVERSITETIN) ,DO TA PRES SE SBEN PO NUK E KAM ME SHUM QEF .

aferdita
18-04-05, 12:32
te pershendes Genta ssse per temen

dhe eshte e vertet qe presin shume,por ka shume rralle...
kurse tash po flase per veten,nese e di qe me don besoj qe e pres edhe un (nese eshte dasshuri e vertet,por dashuri e vertet nuk egziston me :( )

MemphiSx
19-04-05, 12:28
Une do ta prisja shum gjate nese ajo pritje do te me shperblehej me nje dashuri te perjetshme

Rudi_1
19-04-05, 21:42
Une mendoj se dashuria e vertet pritet qaq sa eshte nevoja , kuptohet 50 vite jan shum , nuk pritet , kurese 1 dit eshte pak :roll:

Dali!Keq
20-04-05, 00:40
tere jeten
Ku mos me prit ter Jeten,se ja rras gjum e s`ta han palla-..hahaha :wink:

Gjumashja
21-04-05, 07:51
tere jeten
Ku mos me prit ter Jeten,se ja rras gjum e s`ta han palla-..hahaha :wink:


sigurisht qe po e tani net ma prish gjumin kur te vjen :wink:

jetojneparis
26-05-05, 18:42
JUPERSHENDES ZONJE ZONJUSHA E ZOTRIJ DHE JU UROJ GJITHMON SUKSESE DHE SA I PERKER TEMES UNE DUA TE THEM SE NESE ESHTE DASHURIJ E VERTET E SINQERT KORREKT MUND TE PRITET SHUM KOH DERINE BASHKIMINE E TE DY QIFTEVE SE UNE JETOJ PER MEMENTIN NE PARIS QE 2 VITE PO JU THEM TE VERTETN NUK KAM TRATHETUAR ASNJEHER BASHKSHORTEN TIM POR AJO ME PRET NE KOSOV DHE TANI PO BEJ QMOS QE GRUAN TIME TA MARR KTU NE FRANC NESE NUK MUN DOT TE KTHEHEM TE JEOJ ME TE NE KOSV FLM PER VEMNDJE SHNDET TE GJITH

Dali!Keq
26-05-05, 19:04
nuk kisha ber kesi gjera qe te bije ne at gjendje per ta prit dikend apo per t`me prit mua dikush!!!nuk jetohet ne pritje!!!

Por kisha ber q`mos qe ja te jetojme bashk ja ma mir hiq.

albioni_nl
27-05-05, 13:21
Pershendetje!
Te jetosh larg te dashurit /es eshte veshtire,e te presesh d.m.th. edhe te vuash e kete nuk do te ja deshirojsha askujt,por prapseprap ka raste kur nuk ke rruge tjeter.Por edhe te ja imponosh dikujt pritjen pa nji arsye te fort nuk do ta quajsha me dashuri po tirani!

Gjumashja
27-05-05, 18:36
All my life

e_martumja
27-05-05, 18:42
All my life


jam ne pajtim me ty: "pour la vie" :wink:

Gjumashja
27-05-05, 19:02
All my life


jam ne pajtim me ty: "pour la vie" :wink:

:D

dr1ta
27-05-05, 19:05
All my life


jam ne pajtim me ty: "pour la vie" :wink:
:shock: :roll:

e_martumja
27-05-05, 19:23
All my life


jam ne pajtim me ty: "pour la vie" :wink:
:shock: :roll:cka i ki hap syte qike? a nuk po kupton fjalen "pour la vie" dmth all my live, per la vita, lebenslang ose per jete :wink:

ahhhhhhhh ndoshta nuk je e pajtimit me prtit tere jeten ti :lol: :lol:

dr1ta
27-05-05, 19:27
All my life


jam ne pajtim me ty: "pour la vie" :wink:
:shock: :roll:cka i ki hap syte qike? a nuk po kupton fjalen "pour la vie" dmth all my live, per la vita, lebenslang ose per jete :wink:

ahhhhhhhh ndoshta nuk je e pajtimit me prtit tere jeten ti :lol: :lol:Jo mendova me hap nje manastir murgeshash :lol:

e_martumja
27-05-05, 19:30
Jo mendova me hap nje manastir murgeshash :lol:[/quote]


qyqy, kur e paske ndermend me hap more :!:

Honesty^uk.
27-05-05, 20:50
Mos harroni se percka behet fjale ketu :wink:

Kurvani
31-05-05, 00:07
te dashuren se kisha prit hiq, a nese bohet fjale per gruan e shoqen e jetes e kisha prit deri sa ma nuk pritet.

anna
21-06-05, 10:28
e pres shume por jo perjete !!jeta vazhdon ...

emine
09-03-12, 20:35
femra shqiptare ua tejkalon te gjitha femrave te kombeve tjera per pritjen e burrit apo te dashnorit. Kemi me mija raste kur gruaja e ka prite burrin deri ne 20 vjet, pa pase asnje marredhenje intime me askend ne kete bote. edhe jane martuar pa e pare kurr njeritjetrin se, vetem permes prinderve. krejt mvaret nga karakteri i fort i te dyve tok, nga rodi, piri e gjenetika me tradite. kemi pase raste kur burri ka jetuar ne mergim edhe gruaja e ka ditur se ai eshte me tjetren edhe ajo i ka ndejte besnike deri ne kthimin e tij, sepse kushtet ishin te atilla, qe femra jone mbrojti nderin edhe ne raste te jashtzakonshme, duke tejkaluar kufinjt e durimit.
poashtu edhe e fejuara e ka prite te fejuarin me vite e vite edhe sot e pret poashtu ajo qe ka karakter e moral te forte, ne cfaredo situate.

Tradhetia ndaj dashurise se vertete mund te perkufizohet vetem me vdekjen!

Kur ke kend ta pritsh, e pret!

Mendoj se nuk ka femer ma besnike, se sa shqiptarja e vertete!

Dashuria e morali i forte vlen per te dy partneret, si per dashnore, te fejuar apo te martuar dhe nuk ka ketu asnje dallim pernga statusi zyrtar apo jozyrtar! Dashuria firmoset a nenshkruhet vetem me dashuri!

Te pres deri te vdes! Vlen per te dyte. E kur behet ky betim atehere vie vetiu deri tek bashkimi dhe nuk mund te rrine shumekohe pa njeritjetrin, vetem ne raste burgimi - por bashkohen neper zjarr jete, e neper terr jete!

Sa te jetoj dashuria e vertete, durohet edhe pritja!

Ka raste kur e ndjejne veten bashk edhe te ndare ne kontinente, e ka kur e ndjejne veten te ndare edhe ne te njejtin shtrat. Tash cilat raste jane ma te shumeta - tregojne nivelin e dashurise.Na ishte dikur kjo kang

Sot qaq kan msu femnat prej mashkujve qe dikure i kan prit,se nderko ato kan rrit femijte dhe kan kalu jeten si te veja,besnike ,ata tipat kan ladru me shkina,boshnjake,apo gjermane,kshtuqe krejt qekjo qka ke shkru i takone vitev qe kan shku moti.

Sot s'pret kush kend,kjo i bjen :jeta eshte e shkurt me msu nga gabimet e tua andaj meso nga gabimet e te tjereve

me prit sot si te vjen prje pune me ja vnu kicelen edhe mi than:hajde pervjelu punes si pi pervjelna une krah per kra per dryshe,ti ha dardhat dardhagjija

emine
09-03-12, 20:36
Jo mendova me hap nje manastir murgeshash :lol:


qyqy, kur e paske ndermend me hap more :!:[/QUOTE]

Fore jan E Martume,vec me ja maru vetit qeijfin se o qeshtu

Zero Cool
10-03-12, 22:05
Mu pas kon rahmetlija (panta) qesajde kish thane :

"Besnikeria ndaj nje ceshtjeje a ideali, eshte thike me dy teha: kjo te ben ose nje njeri te madh, ose nje njeri pis, kriminel dhe te urryer."

Por masi so, spo thot gj....

tipi engjellor
10-03-12, 22:07
varet nga situata ....nganjehere duhet edhe me prit nganjehere me shkurtu pritejn pak....

lovely
10-03-12, 22:14
deri t premten:biggrin:

Hajra
10-03-12, 22:15
http://www.michael-denholm.co.uk/wp-content/uploads/2010/06/leonidas-bronze-statue.jpg

Jana
10-03-12, 22:21
http://www.michael-denholm.co.uk/wp-content/uploads/2010/06/leonidas-bronze-statue.jpg


..hahahahahahahahhaahahahhaahhahhaha o Hajrush Skenderbeu hoooh hahahahahahahah....

...e kisha prit njo 5 min ma shum hiq hahahahahaha

Hajra
10-03-12, 22:23
..hahahahahahahahhaahahahhaahhahhaha o Hajrush Skenderbeu hoooh hahahahahahahah....

...e kisha prit njo 5 min ma shum hiq hahahahahaha


....nuk te koke burr hiq ti, hahahahahah....

Jana
10-03-12, 22:25
....nuk te koke burr hiq ti, hahahahahah....

hahahahahahahhahhahaha hahahahahahaha

....besa ma burr jam une se do burra qe i kan topat hahhahahahahahahahahah....


..shuj se so mir me fol ksi sene ..se Hoxha qashtu po thojke hjahahahahaha

Hajra
10-03-12, 22:27
hahahahahahahhahhahaha hahahahahahaha

....besa ma burr jam une se do burra qe i kan topat hahhahahahahahahahahah....


..shuj se so mir me fol ksi sene ..se Hoxha qashtu po thojke hjahahahahaha


.....nuk po e ngojna hoxhen na se me ngu ate 4 i kisha te renista qetu, hahahahahah...

Jana
10-03-12, 22:30
.....nuk po e ngojna hoxhen na se me ngu ate 4 i kisha te renista qetu, hahahahahah...


..HAHAHAHHAHAHHAH qe qysh te ka shku mendja eheeee s'je burr qe s'ja plotson vetit deshiren ...rrezikooooo