PDA

View Full Version : perse puthja e par nuk harrohet kurr????


atdhetare
02-02-05, 10:07
te pakten un nuk e harroj megjithse ishte vetem nji puthje

turisti
02-02-05, 13:39
Puthja e pare,KURRE NUK HARROHET sepse eshte kapixhiku prej se cilit fillon nje jete tjeter.... :wink:


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

dr1ta
03-02-05, 01:49
Mua e dyta me kujtohet me shume.

Drenicaki
04-02-05, 15:09
Mua te them te verteten as qe me bie nder mend!

turisti
04-02-05, 18:51
Mua te them te verteten as qe me bie nder mend!

Pale ae ke bo???? :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Kercovari
04-02-05, 19:05
Puthja e pare me eshte duke sikur jam duke pastru Karburatorin!

turisti
04-02-05, 19:10
Puthja e pare me eshte duke sikur jam duke pastru Karburatorin!


:shock: :shock: :shock: :shock: ,paha zgjat shume, :wink: .

Kercovari
04-02-05, 19:16
Puthja e pare me eshte duke sikur jam duke pastru Karburatorin!


:shock: :shock: :shock: :shock: ,paha zgjat shume, :wink: .
Ate koh isha i marshem,dhe ja nisa te puthe pakes per okolla jo direkt ne shpelle!haahahahaahahahahahhahaahh!

turisti
04-02-05, 19:34
Puthja e pare me eshte duke sikur jam duke pastru Karburatorin!


:shock: :shock: :shock: :shock: ,paha zgjat shume, :wink: .
Ate koh isha i marshem,dhe ja nisa te puthe pakes per okolla jo direkt ne shpelle!haahahahaahahahahahhahaahh!

Putha e thelle,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahah. :wink:

Drenicaki
04-02-05, 20:38
Mua te them te verteten as qe me bie nder mend!

Pale ae ke bo???? :wink: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:Ndoshta po , ndoshta jo, mister i madh! :twisted: :evil:

Kercovari
04-02-05, 22:12
Puthja e pare me eshte duke sikur jam duke pastru Karburatorin!


:shock: :shock: :shock: :shock: ,paha zgjat shume, :wink: .
Ate koh isha i marshem,dhe ja nisa te puthe pakes per okolla jo direkt ne shpelle!haahahahaahahahahahhahaahh!

Putha e thelle,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahah. :wink:
NNcccckkk!Ndihma e pare!

Gjumashja
05-02-05, 22:09
po nuk harrohet se ma perpara se ke provu ate send e tani gjithmon te mbetet ne kujtes :D e para se tani vjen e dyta e treta po jane ma ndryshe bohesh imune :P

Drenicaki
05-02-05, 22:33
po nuk harrohet se ma perpara se ke provu ate send e tani gjithmon te mbetet ne kujtes :D e para se tani vjen e dyta e treta po jane ma ndryshe bohesh imune :PPo ku e din ti moj kur e bane puthjen e par ishe e nde ne gjum!hahahahahahahaaaaaaa

Gjumashja
06-02-05, 21:01
po nuk harrohet se ma perpara se ke provu ate send e tani gjithmon te mbetet ne kujtes :D e para se tani vjen e dyta e treta po jane ma ndryshe bohesh imune :PPo ku e din ti moj kur e bane puthjen e par ishe e nde ne gjum!hahahahahahahaaaaaaa

mas gjumit e kom pas bo :wink:

Drenicaki
06-02-05, 21:54
po nuk harrohet se ma perpara se ke provu ate send e tani gjithmon te mbetet ne kujtes :D e para se tani vjen e dyta e treta po jane ma ndryshe bohesh imune :PPo ku e din ti moj kur e bane puthjen e par ishe e nde ne gjum!hahahahahahahaaaaaaa

mas gjumit e kom pas bo :wink:A i ke la dhembet te pakten?

prishtinasja
06-02-05, 23:51
Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)

Domira
07-02-05, 00:21
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)

mickoja
07-02-05, 11:58
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

Kaltrushi
07-02-05, 12:01
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........

Diana007
07-02-05, 12:05
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........


:P :P :P :P :P

NobodysFool
08-02-05, 18:29
Per mue, kur nuk haroj kur kam lyp ni puthja pre shoqe ma ngusht kur kam qen 6 vjecar. Ajo me deshte edhe une ajo. Na dy bashk te shpia edhe ne at moment, kam pas shum deshir me bashku buzet me ajo. Kelly Seaholmes ka pas emri. Kelly me majte durt kur jan ken ftoft. Ajo ka piskat tjeter djemt kur ma ken nguc pse kam emri e shqiptarve. Shum amerikanja mir. Kur lypja une puthja e par per mu, ajo ka thon, "No, my brother will hear us!" Vlain ka pas mbas deres. :( Kur nuk haroj.

Toni_4Ever
14-03-05, 15:44
Ju pershendes te gjidhve

Esht e vertet qe nuk harohet puthja e par kur,
po e tregoj si mua me ka ndodhur puthja e par dhe qe nuk mundem ta haroj kur. dola ne qytet me ate vajz biseduam per gjithcka. edhe erdhi koha per te shkuar ne shtepi dhe vendosa ta percjelli ate dhe tere rrugen bojsha plane si ta puthi si tja filloja dhe nga nje her kisha frik athua cka do te ndodh nese e puthi. gjith rrugen fol fol fol thuajse nuk lam njerz qe nuk i morem ne goj,
por edhe ajo kishte menduar si une kishte ber plane si un por gjithashtu kishte pasur frik ket e kam kuptuar me von, dhe pasi vendosi te ike ajo ne shtepi me erdhi vetbesimi dhe e putha vetem pak ne puz dhe e prisja nje shuplak nga ajo por nuk ndodhi as gje super, ta them te drejten nuk ne shqiptaret nuk dim si puthen ket e dijn vajza mir apo?
kjo esht puthja e par qe nuk mundem me haruar kur por edhe puthja e dyt ajo ka qen dicka me interesante se e para pasi qe u mesova pak nga e para dhe nuk kisha problem.

Tung nga Toni

Gjumashja
22-04-05, 08:47
mendoj se ateher ja fillon nje bote e re ma ndryshe e ndien veten

Fleta
04-05-05, 14:15
Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)

- Pershendetje Prishtinase

Edhe une jame e ketij mendimi,dhe mendoje se ke plotesisht te drejte...
Puthja e pare nuk harrohet kurre,sepse eshte e para qe ke shijuar ndonjehere......... Pa e marre parasyshe si jeni ndier ne ato momente, qfare keni ndier,ajo mbetet e para edhe nuk harrohet kurre......
Te pakten ky ishte mendimi im.......

Dilingjia
04-05-05, 15:00
perpara u kane qashtu mos me harrue puthjen e pare...tash e kane nderrue: PUTHJA E FUNDIT KURR S'HARROHET

Qyrrani
04-05-05, 17:39
Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :wink: :roll:

Gjumashja
08-07-05, 20:12
sepse merr edhe nje pervoj e mson ni send qe se ke dite edhe qe se ke perjetu kurr ma par edhe normal ske dit me puth kaniher e kujton tu qeshet thu ahh qyshskom dit em puth si sot e kshtu

Krokodilli
25-07-05, 08:35
puthja e par nuk harrohet kurr: e putha nje vajz ne shkollen fillore,, lotet filluan ti dalin,,,, nuk e disha a ja kom kafshu gjuhen e kom lan pa gjuh,, apo pese po qan... e vetmja gje qe me shkonte ndermend ishte se ajo vajz pa gjuh nuk do te mund te flas me kurr.,, :o


nga frika smund ta harroj ende,,, tmerri sme len ta harroj :lol:

Denim
14-08-12, 21:41
te pakten un nuk e harroj megjithse ishte vetem nji puthje


Spo leni ju me harru me kėto tema :tongue:

Elina
14-08-12, 23:11
Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :wink: :roll:


Po ku nuk qeshe njeri me ksi nofke.................:biggrin::biggrin:

lovely
14-08-12, 23:16
Per mue, kur nuk haroj kur kam lyp ni puthja pre shoqe ma ngusht kur kam qen 6 vjecar. Ajo me deshte edhe une ajo. Na dy bashk te shpia edhe ne at moment, kam pas shum deshir me bashku buzet me ajo. Kelly Seaholmes ka pas emri. Kelly me majte durt kur jan ken ftoft. Ajo ka piskat tjeter djemt kur ma ken nguc pse kam emri e shqiptarve. Shum amerikanja mir. Kur lypja une puthja e par per mu, ajo ka thon, "No, my brother will hear us!" Vlain ka pas mbas deres. :( Kur nuk haroj.


Une kom kesh me qet ngjarje:biggrin: