PDA

View Full Version : Qka mendoni me 9 Shkur 2005


Gjermani_futbollist
05-02-05, 21:17
do te hup apo do te fiton

Kobetarja Jon

Shqipria Ukrahina

LennY
06-02-05, 14:15
do te hup apo do te fiton

Kobetarja Jon

Shqipria Ukrahina

Jam shum optimist se do te fiton Shqiperia, sidomos pas lendimit te lojtarit kyq te Ukraines ( Shevchenkos) :roll: :wink:

blina
06-02-05, 15:16
shpresoj se po te fitoje kombetarja jone e ishalla na zbardhin ftyren se me hup aiiiiiiiiiiiiiiiii

Albanam
07-02-05, 00:51
Shqipėri 2 - Ukrainė 1

Arb
07-02-05, 04:45
3 pike te reja - FITORE!

Gjermani_futbollist
07-02-05, 12:58
Mos mendoni se nuk e ka aq Let te fiton Shqipria

po ishalla vite
2:1

Cool_Boy
08-02-05, 19:34
Fitorja eshte e KOMBETARES SOn.

BESOJ SE DO TE JET

SHQIPERI 1 ; O UKRAIN


:arrow:M :arrow: U :arrow: R :arrow: A :arrow: T :arrow: I :arrow:

Ylberi_be
08-02-05, 22:06
KOMTARJA DO TE FITON SE DO TE LUTEM TER NATEN

3:1

Neser nat e madhe Lutnu motra dhe vllazni lutjet filloni qe sante
se kjo shans nuk na vjen shpesh Lutjet filloni prej santi.

blusky
09-02-05, 00:22
O burra ishalla na plotesohet deshira
Na duhet kjo fitore
GO ALBANIA :wink:

ShEjToNkA
09-02-05, 00:29
Fitorja eshte e KOMBETARES SOn.

BESOJ SE DO TE JET

SHQIPERI 1 ; O UKRAIN


:arrow:M :arrow: U :arrow: R :arrow: A :arrow: T :arrow: I :arrow:Edhe unė e kam po kėtė bindje!

Gjermani_futbollist
10-02-05, 12:56
I Pershendes shum, shum Shikust,
Mu kan dhimt ma shum shikust dhe aj FLAMUR i madh KUQ E ZI, se sa si hupen

po ishalla tash e tutje i hec puna mir

tungi

Ylberi_be
10-02-05, 14:01
O djali gjermoni mos u dorzo se kena ende shans
lojes se ttopit nuk i dihet shqiptart e mujten kampionin e evropes greqien
pa e prit hiq me rendsi greqija ka qen hasem per ne te tjeret e merritojn
edhe humbjen.
Sa per komtaren kam shum vrejtje trajneri brigel esht i mir po ndoshta esht edhe korrupcioni i mbrenshem apo i jashtem qe e humbi lojen komtarja kjo esht vrejt edhe mes disa eliminimeve te tjra qč disa qe smarrin vesh ne futboll i kan shti hunt sikr te ishte biznes privat komtarja
e lexova nje artikell qka tha vokrri por realiteti mbetet te shihet dhe te perkrahet nga gjith kombi komtarja.