PDA

View Full Version : Dreni30


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

ShEjToNkA
06-02-05, 01:59
Pallatit tonė , sonte ju shtua edhe njė emėr qė nė shkrimet e tij pasqyron veqantti ,sens humori ,inteligjenc dhe maturi!
Dhe pikrisht pas kėtyre shkrimve ėshtė i nderuari Dreni30, ku sonte ia arriti Pallatit Mbretrorė!


Dhe pėrfitojė nga rasti t'ia urojė njė mijė shkrimet e tij duke i dėshiru edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera si kėto deri mė tani!

Urime ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

DEA
06-02-05, 02:06
Dreni30 edhe une po ngutem te jem njera nder te parat qe te ta uroj mireseardhjen ne pallatin Mbreteror, shpresojme te ja kalojme mire , urime keto 1000 shkrime :wink:

turisti
06-02-05, 02:45
Dreni 30,urime :P 1000 :P postime dhe mireseardhjen ne pallatin Mbreteror te deshironTURISTI

Mafiozi
06-02-05, 02:52
Shum urime per 1000 postimet Dreni.

Je burr fantastik, gezohem qe kem biseda se bashku.
Shpresoj te mbetesh ne mesin ton per shum tjer shkrime.

Te uroj qdo te mir ne jet.

Te pershendes me respekt.Mafiozi.

Dreni30
06-02-05, 10:20
Pallatit tonė , sonte ju shtua edhe njė emėr qė nė shkrimet e tij pasqyron veqantti ,sens humori ,inteligjenc dhe maturi!
Dhe pikrisht pas kėtyre shkrimve ėshtė i nderuari Dreni30, ku sonte ia arriti Pallatit Mbretrorė!


Dhe pėrfitojė nga rasti t'ia urojė njė mijė shkrimet e tij duke i dėshiru edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera si kėto deri mė tani!

Urime ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

E nderuara ShEjToNkA.

Se pari ju ju pershendes dhe ju falenderoj per mikpritjen (mirekuptimin). Une ju them se ketu tek ju gjeta me te vertet dicka qe me ka munguar sa e sa kohe.
Kam knaqesin te jem ne mesin tuaj dhe besoj te jem i tille deri ne fund bashk me ju.
Ne fund ju falenderoj per urimin dhe gjithe ate qe ke cekur ne urim. Te jam mirenjohes dhe deshiroj qe edhe ju te vazhdoni dhe te beni xxxxxxxxxxxxxxxxxx shkrime te bukura ne FD.

Loqkuuuuuuum nga Dreni30.

Dreni30
06-02-05, 10:48
Dreni30 edhe une po ngutem te jem njera nder te parat qe te ta uroj mireseardhjen ne pallatin Mbreteror, shpresojme te ja kalojme mire , urime keto 1000 shkrime :wink:
E nderuara DEA mos u ngut se me kohe ke mberri :lol: :lol: Te falenderoj per urimin dhe per mirekuptim qe treguat ndaj meje. Edhe pse pak ke shkruar me mua ne FD besoj qe te gjitha kan qene te mirekuptuara.

Te falenderoj per urimin dhe te deshiroj qe edhe ti te vazhosh ashtu dhe te besh shume shkrime ne FD.

Te pershendet Dreni30

Dreni30
06-02-05, 11:02
Shum urime per 1000 postimet Dreni.

Je burr fantastik, gezohem qe kem biseda se bashku.
Shpresoj te mbetesh ne mesin ton per shum tjer shkrime.

Te uroj qdo te mir ne jet.

Te pershendes me respekt.Mafiozi.

I nderuar Mafiozi

Me te vertet edhe une kam knaqesin kur jam ne bised me ju.
Ju falenderoj per urimin qe me kishit uruar dhe respektin qe keni treguar ndaj meje.
Une ju deshiroj cdo te mire ne jete dhe te vazhdojme ashtu biseda te ngrohta shoqerore. E them kete se te gjitha te tjerat jane te kaluara e te harruara, por kjo eshte ajo qe e mban njeriun ne jete.

Te pershendes dhe te falenderoj per urimin, qe edhe ti te mberrish shume e shume shkrime tjera ne FD.

Nga Dreni30

dr1ta
06-02-05, 12:33
Dreni Urime 1000 postimet dhe mireserdhe ne forum (jo pallat) :P Lexoj me vemendje postimet tua, super je :)Te pershendes me nje lule http://www.cosgan.de/images/more/flowers/003.GIF

Dreni30
06-02-05, 12:41
Dreni 30,urime :P 1000 :P postime dhe mireseardhjen ne pallatin Mbreteror te deshironTURISTIEdhe ti je i pershendetur nga une dhe te falenderoj per urimin qe ke adresuar tek une i nderuar Turisti-- e ishalla te merr koha me diell :lol: :lol: :lol: :wink:
Te pershendes dhe te uroj qe edhe ti te besh xxxx shkrime ne FD.

Te uroj shendet Dreni30.

Dreni30
06-02-05, 12:47
Dreni Urime 1000 postimet dhe mireserdhe ne forum (jo pallat) :P Lexoj me vemendje postimet tua, super je :)Te pershendes me nje lule http://www.cosgan.de/images/more/flowers/003.GIF


Te falemnderit Dr1ta per urimin qe kishe derguar dhe njehere per lulen qe e kishit zgjedhur per mua.
Je e nderuar dhe e respektuar nga Dreni30 dhe deshiroj qe edhe ti te mbrrijsh shume e shume shkrime ne FD.

Te pershendes.

Gjumashja
06-02-05, 13:28
Dreni30 mire se erdhe ne pallatin mbretor edhe ti dhe vetem vazhdo keshtu me postime :wink:

Murgesha
06-02-05, 14:46
Dreni urime pėr 1000 postimet tua. Edhe xxxxxxxx tjera dėshiroj qė ti bėjsh.
Ps. Valla shpejt i ke bėrė, a mos pate naj shkak a?? :wink:

Gentiana
06-02-05, 15:34
:shock: :shock: :shock: :shock: More,a edhe ti erdhe ne pallatin mbreteror a??
Phaaaaaaaaaa se hiq ne ngjarje nuk paskna qen. Urime Dreni per 1000shkrime tjera,dhe mire se vjen ne pallatin mbreterore,te na i shkruajsh edhe shum shkrime tjera.

PS: nimend, shum bre je ngut (siq tha Murgesha) a thua pse??? :roll:

Nje dite te kendshme.

Genta

aferdita
06-02-05, 15:41
Dreni30 mire se ke ardhur ne Pallatin Mbreterore

urime pra :wink:

Barbaroza
06-02-05, 19:28
Bukurise se pallatit mbreteroriu paska shtuar edhe nje emer:Dreni!
Dreni,te uroj mireseardhje ne Pallatin tone,me deshiren qe lumturia,argetimi dhe te mbarat,te jene pjese e jetes suaj familjare.


Me shume rrespekt,te pershendet
Barbaroza

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif

Honesty^uk.
06-02-05, 20:22
I nderuar Dreni, te pergezoj per 1000 shkrimet tuaja te cilat i kane shtuar domethenien forumit dhe njekohesisht te uroj mireseardhjen ne pallatin mbreteror.

kalo sa me bukur i nderuar

Me respekt
Honesty

Dreni30
07-02-05, 12:52
Dreni30 mire se erdhe ne pallatin mbretor edhe ti dhe vetem vazhdo keshtu me postime :wink:

Jo gjumashe por po del e zgjuar.

Te flm. per urimin e nderuar dhe deshiroj qe edhe ju te vazhdoni e te beni xxxx shkrime ne FD.

Mbetesh e pershendetur nga Dreni30.

Dreni30
07-02-05, 12:58
Dreni urime pėr 1000 postimet tua. Edhe xxxxxxxx tjera dėshiroj qė ti bėjsh.
Ps. Valla shpejt i ke bėrė, a mos pate naj shkak a?? :wink:

Te flm. per urimin Murgesha dhe mirekuptimin qe hasa ne FD.
Me kishe pyetur, pse jam ngutur. Shume pyetje me vend, dhe po te pergjigjem apo si te them leht me kuptu. Kete e kan bere antaret FD. qe jan sjellur mire me mua dhe arrita qe shpejt ti bej keto shkrime.

Mbetesh e pershendetur nga Dreni30.

Dreni30
07-02-05, 13:03
:shock: :shock: :shock: :shock: More,a edhe ti erdhe ne pallatin mbreteror a??
Phaaaaaaaaaa se hiq ne ngjarje nuk paskna qen. Urime Dreni per 1000shkrime tjera,dhe mire se vjen ne pallatin mbreterore,te na i shkruajsh edhe shum shkrime tjera.

PS: nimend, shum bre je ngut (siq tha Murgesha) a thua pse??? :roll:

Nje dite te kendshme.

Genta

E nderuar Gentiana

Te flm. per urimin. Une erdha ngadale ne pallatin mbretror dhe e pash se aty kishin qene mjaft duke me pritur. Respekt per te gjithe.
Nuk jam ngut une po ju me ngutet. :lol: :lol: :lol: :lol:
Te pershendes Dreni30.

Dreni30
07-02-05, 13:10
Dreni30 mire se ke ardhur ne Pallatin Mbreterore

urime pra :wink:

Te flm. per urimin qe e kishit adresuar tek une.
ju uroj qe edhe ju te beni xxxxxx shkrime ne FD.

Te pershendese Dreni30.

Dreni30
07-02-05, 13:16
Bukurise se pallatit mbreteroriu paska shtuar edhe nje emer:Dreni!
Dreni,te uroj mireseardhje ne Pallatin tone,me deshiren qe lumturia,argetimi dhe te mbarat,te jene pjese e jetes suaj familjare.


Me shume rrespekt,te pershendet
Barbaroza

[/img]http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif

Me te vertet pallat i bukur, por dhe une kur hyra aty ju shtua bukuria edhe me teper.
Te flm. per urimin qe e kishit adresuar tek une. Te flm. per respektin dhe mirekuptimin.
Edhe une deshiroj qe ju te vazhdoni me xxxxxxxxxxxx shkrime ne FD.
Te pershendese Dreni30.

Dreni30
07-02-05, 13:21
I nderuar Dreni, te pergezoj per 1000 shkrimet tuaja te cilat i kane shtuar domethenien forumit dhe njekohesisht te uroj mireseardhjen ne pallatin mbreteror.

kalo sa me bukur i nderuar

Me respekt
Honesty


Te flm. i nderuar edhe ju jeni te respektuar nga ana ime dhe pritjen qe me bete ne pallat.
Une deshiroj qe edhe ju te vazhdoni dhe te beni xxxxxxxx shkrime ne FD.

Te pershendese Dreni30.

erita
07-02-05, 20:23
Urime 1000 postime, te deshiroj ēastet te bukura ne forum dhe ēdo te mir ne jete

Mafiozi
07-02-05, 21:40
Shum urime per 1000 postimet Dreni.

Je burr fantastik, gezohem qe kem biseda se bashku.
Shpresoj te mbetesh ne mesin ton per shum tjer shkrime.

Te uroj qdo te mir ne jet.

Te pershendes me respekt.Mafiozi.

I nderuar Mafiozi

Me te vertet edhe une kam knaqesin kur jam ne bised me ju.
Ju falenderoj per urimin qe me kishit uruar dhe respektin qe keni treguar ndaj meje.
Une ju deshiroj cdo te mire ne jete dhe te vazhdojme ashtu biseda te ngrohta shoqerore. E them kete se te gjitha te tjerat jane te kaluara e te harruara, por kjo eshte ajo qe e mban njeriun ne jete.

Te pershendes dhe te falenderoj per urimin, qe edhe ti te mberrish shume e shume shkrime tjera ne FD.

Nga Dreni30Meritojn nje respekt te madh keto fjal te ngrohta me drejtesi dhe sinqeritet.

Kaloh mir Dreni :wink:

Maca
08-02-05, 17:12
Dreni30 Urime per 1000 postime shoki,me fal se nuk e kisha pa se je bo mbret para meje i zoti ti hihih...

Te pershendes dhe tna shkruash edhe shume postime te tjera interessante...

Ia kalo smut tung tung... :wink:

Arbėri
08-02-05, 19:14
O Dreni, nuk dashta si PROSNJAK me ardhe e me ta urue titullin Mbreteror :wink: :wink:

Tash, bre burre i dheut, pasi qe edhe une u bera Mbret, erdha si te barabart ta pime nga nje dhe ta uroj kete titull :lol: :lol: :lol: :lol:

Pos shendetit, lumturise tende dhe Familjes tende, te deshiroj edhe rrugetime te shumeta, te perbashketa, te embela, ne boten e forumeve :lol: :lol: :lol: :lol:

Fati dhe lumturia qofshin me TY dhe Familjen tende, te rrespektuar :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
08-02-05, 23:22
Dreni30,

Pėrshėndetje dhe Urime pėr shkrimet tuaja!

Dreni30
08-02-05, 23:43
O Dreni, nuk dashta si PROSNJAK me ardhe e me ta urue titullin Mbreteror :wink: :wink:

Tash, bre burre i dheut, pasi qe edhe une u bera Mbret, erdha si te barabart ta pime nga nje dhe ta uroj kete titull :lol: :lol: :lol: :lol:

Pos shendetit, lumturise tende dhe Familjes tende, te deshiroj edhe rrugetime te shumeta, te perbashketa, te embela, ne boten e forumeve :lol: :lol: :lol: :lol:

Fati dhe lumturia qofshin me TY dhe Familjen tende, te rrespektuar :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Te falenderoj o Arber per urimin qe e kishe adresuar tek une. Dhe une ashtu kam menduar, por ja dhe ti mbrrine tash jemi bashke dhe do te shetisim gjithe mexhet tona kah i kemi. :lol: :lol: :arrow: Prandaj ne fund te uroj qe edhe ti ta gezofsh kete pallat.

Je i pershendetur nga Dreni 30.

blusky
09-02-05, 00:28
Urime,urime,postimet tuaja gjithmonė ta kthejne disponimin.
Te deshiroj ēdo tė mirė nė tė ardhmėn :wink:

Naki
09-02-05, 17:30
Komunikues i Sinqerte,shkrime Pedagogjike qe permbajne vlera te rendesishme,ku vrehet humori qe te lene mbresa te knaqesise pas qdo leximi.
Ne nje kohe te shkurte,keni fituar respektin dhe kemi ndere qe te kemi ne mesin tone,Zt. Dreni urime postimi i juaj i 1000 me deshirat qe shendeti, lumturija te mbizotroje mbi ju dhe familjen tuaj.

Me respekt Naki

Dreni30
10-02-05, 00:12
Komunikues i Sinqerte,shkrime Pedagogjike qe permbajne vlera te rendesishme,ku vrehet humori qe te lene mbresa te knaqesise pas qdo leximi.
Ne nje kohe te shkurte,keni fituar respektin dhe kemi ndere qe te kemi ne mesin tone,Zt. Dreni urime postimi i juaj i 1000 me deshirat qe shendeti, lumturija te mbizotroje mbi ju dhe familjen tuaj.

Me respekt Naki


Te falemnderit i nderuar per mirekuptim dhe rrespekt nga ana e juaj dhe mikpritjen qe me bete ne mbreteri.
Jeni poashtu i nderuar dhe i respektuar nga ana ime.

Ju pershendet Dreni30.

Kercovari
10-02-05, 20:25
Dreni i nderuar
Mua me ka munguar arsimi shqip dhe si i tille postimet e juaja i kam lexuar me kenaqsi te madhe nga ku kam fituar bindjen se jeni njeri i veqante sa i perket gjuhes dhe letersis shqipe,prandaj u pergezoj perzemersisht me pare qe jeni ne mesin tone dhe per te gjitha ato fjale te embla te shkruara me mjeshtri te madhe.
Me respekt Kercovari.

Dreni30
10-02-05, 21:20
Dreni i nderuar
Mua me ka munguar arsimi shqip dhe si i tille postimet e juaja i kam lexuar me kenaqsi te madhe nga ku kam fituar bindjen se jeni njeri i veqante sa i perket gjuhes dhe letersis shqipe,prandaj u pergezoj perzemersisht me pare qe jeni ne mesin tone dhe per te gjitha ato fjale te embla te shkruara me mjeshtri te madhe.
Me respekt Kercovari.

Te falemnderit i nderuar.
Per nje kohe te gjate me ka munguar vendi ku mund t`i shprehi mendimet e mia, por ja se si erdhi koha apo momenti qe te flasim me njeri tjetrin dhe sado pak te njifemi permes ketyre bisedave qe jane te kuptimeve te ndryshme.
Them keshtu dhe kam aresye te plote. Ne nje ane gjuha e ne anen gurbeti po e bene te veten.
Nuk po e zgjase me shume. Te falenderoj per urimin e adresuar tek une dhe ju falenderoj te gjitheve per mirekuptim dhe rrespekt qe keni treguar.

Ju pershendese Dreni30

biondi_f86
10-02-05, 21:40
Dreni 30 te uroj mbi 1000 postimet e tua ne kete forum. :wink:

Te pershendes dhe te uroj disponim te shkruajshe shume e shume tjera. :wink:

lazdrani
10-02-05, 21:45
Dreni urime pėr 1000 postimet tua. Edhe xxxxxxxx tjera dėshiroj qė ti bėjsh.
Ps. Valla shpejt i ke bėrė, a mos pate naj shkak a?? :wink:

Na murre lakmi Mua dhe Ty qe jetoim ne Pallatin me te bukure Mbretereor :DI nderuari Dreni ju pershendes sinqershit duke ju deshiruar kenaqesi dhe disponim te embel ne FD.Titullin e Mbretit keni merituar pasi qe Shejtonka kishte ruajture Kuroren tuaj me kujdes :wink: URIME

Dreni30
11-02-05, 08:56
Dreni urime pėr 1000 postimet tua. Edhe xxxxxxxx tjera dėshiroj qė ti bėjsh.
Ps. Valla shpejt i ke bėrė, a mos pate naj shkak a?? :wink:

Na murre lakmi Mua dhe Ty qe jetoim ne Pallatin me te bukure Mbretereor :DI nderuari Dreni ju pershendes sinqershit duke ju deshiruar kenaqesi dhe disponim te embel ne FD.Titullin e Mbretit keni merituar pasi qe Shejtonka kishte ruajture Kuroren tuaj me kujdes :wink: URIME

Po sigurishte se po dhe nuk gaboj se ka pase kujt t`ia dhuroj kuroren. :lol: :lol: :wink:

I nderuar je i pershendetur dhe i respektuar kudo qe jeni nga une Dreni30.
Njeherit ju falenderoj per urimin qe kishit adresuar tek une dhe deshiroj qe edhe ju te vazhdoni me edhe xxxxxxxxxx shkrime tjera ne FD.

Ju pershendese Dreni30.

Diana007
11-02-05, 09:00
Dreni30 shum urime per 1000 posetime , sukse te me tutjeshem :P

T pershedes dhe te deshiroj nej dit te mbar :wink:

Kaltrushi
11-02-05, 09:00
Pershendetje!!!!

Te uroj per 1000 shkrimet qe ke bere. Shkrimet e tuaja kane nje vleft sepse pershtaten me temat.........te uroj edhe shummm e shummm shkrime ne FD........Pra vetem vazhdo............

pershendetje me shum seriozitet dhe nderime ke

n
g
a

KALTRUSHI

Dreni30
11-02-05, 09:08
Pershendetje!!!!

Te uroj per 1000 shkrimet qe ke bere. Shkrimet e tuaja kane nje vleft sepse pershtaten me temat.........te uroj edhe shummm e shummm shkrime ne FD........Pra vetem vazhdo............

pershendetje me shum seriozitet dhe nderime ke

n
g
a

KALTRUSHI

Te falenderoj e nderuar Kaltrushe per urimin qe me keni derguar.
Edhe une gjithashtu deshiroj qe edhe ju te vazhdoni keshtu e te beni xxxxxxxxxxxx shkrime tjera ne FD.
Te pershendese kudo qe jeni, shendet dhe jete.

Nga Dreni30.

ShEjToNkA
28-03-05, 21:59
I nderuari Dreni ,ku do ndodheni keni njė pėrshėndetje nga unė duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat nė jetė.

Kalofsh caste tė bukura gjithmonė.

Naki
29-03-05, 15:36
Do te pija me gjithe deshire nga nje qaje me ju,jame duke kaluar tranzit neper kete lagje te pershendetjeve dhe ne munges te kohes i dergoje te fala mikut DRENI .

Naki

Murgesha
31-03-05, 19:49
Engjulli e Shejtonkės njė pėrshėndetje nga Zemra pėr ty.

Dreni30
31-03-05, 20:08
I nderuari Dreni ,ku do ndodheni keni njė pėrshėndetje nga unė duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat nė jetė.

Kalofsh caste tė bukura gjithmonė.


E nderuara Shejtonka.

Te flm. per pershendetjen dhe une te pershendese me deshire qe te kaloni caste te bukura kudo qe gjindeni.

Kaloni nje mbremje te bukur.

Dreni30
31-03-05, 20:12
Do te pija me gjithe deshire nga nje qaje me ju,jame duke kaluar tranzit neper kete lagje te pershendetjeve dhe ne munges te kohes i dergoje te fala mikut DRENI .

NakiI nderuar Naki

Te pershendes edhe une ty i nderuar dhe te deshiroj te gjitha te mirat ju dhe familjes tuaj.

Kalo caste te bukura kudo qe jeni mik i dashur.

Barbaroza
31-03-05, 20:13
Dreni30,te pershendes dhe te pergezoj per cdo shkronje te shkruar ne forum.
Jeni begatia e forumit.Cdo te mire ne jete te uron,Barbaroza!

Dreni30
31-03-05, 20:14
Engjulli e Shejtonkės njė pėrshėndetje nga Zemra pėr ty.


E nderuar Murgesha

Te flm. per pershendetjen.

Edhe ti je e pershendetur nga une kudo qe jeni.

dr1ta
31-03-05, 21:18
Dreni dreni te pershendes shoki ..deshiroj cdo te mire :)

Drita

Dreni30
31-03-05, 21:26
Dreni dreni te pershendes shoki ..deshiroj cdo te mire :)

DritaE nderuar shoqeja Drita te flm. per pershendetjen.

Deshiroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire kudo qe jeni.Dreni.

Murgesha
08-04-05, 13:21
Dreni njė pėrshėndetje tė madhe edhe pėr ty.
Ishalla e kalon pa pasoja tė mėdha fejesėn e Engjėllushės tėnde.

4 Ever
Dreni & Shejtonka.

Arbėri
08-04-05, 14:29
Dreni30, edhe une te pershendes shoki :lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheh, sa per Shejtonken, o mos ta nine shoki, Shejtonka gjene sa te duash por Melaqe eshte veshtir se, qyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Edhe nje po ta thote shoki: Je kurtalise breeee, po a qohet jeta me Shejtonke allahile, qyyyyyy :P :lol: :lol: :lol:

Hajt se ta gjen shoki nje nuse, mos ta nine tye, qyyyy :P :lol: Une per vete e kame nafaken e ronde se per shoqni, forte ma lidhe, vetem kam qef me i provue vet njehere valla :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
08-04-05, 15:41
Pranoni dhe persehndetjet e mia
i nderuari Dreni.
Ju deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jete.


doGzona

Dreni30
08-04-05, 18:06
Dreni njė pėrshėndetje tė madhe edhe pėr ty.
Ishalla e kalon pa pasoja tė mėdha fejesėn e Engjėllushės tėnde.

4 Ever
Dreni & Shejtonka.

E nderuar Murgesha.

Te flm per pershendetjen qe e kishit adresuar ne emrin tim,
te uroj shendet dhe te kaloni sa me bukur edhe ju kudo qe jeni.
E sa per pasoja nuk kam cka te merzitem pasi qe Shejtonka ketu eshte moj qyyyyy bile vetem sa fola me te.

Kalo nje dite te bukur.

Naki
08-04-05, 20:03
Pershendetje dhe Vikend te mire per ju dhe familjen tuaj.

Ju deshiron Naki

Kercovari
08-04-05, 20:08
Prano pershendetjete e mija te perzemerta inderuar Dreni.
E di se nuk e ke lehte ndarjen nga e "dashura"Virtuale,po c`te besh qashtu e ka jeta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
09-04-05, 01:28
Pershendetje dhe Vikend te mire per ju dhe familjen tuaj.

Ju deshiron Naki

I nderuar Naki

te flm. per urimin dhe une gjithashtu te uroj nje vikend te mire e te qete ne gjirin familjar.

te pershedet Dreni30.

Dreni30
09-04-05, 01:32
Prano pershendetjete e mija te perzemerta inderuar Dreni.
E di se nuk e ke lehte ndarjen nga e "dashura"Virtuale,po c`te besh qashtu e ka jeta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I nderuar Kercovari

Te flm per urimin e ngushellimin qe e kishit derguar tek une i nderuar. Keshtu e ka jeta i nderuar cka te beshe fjala ka qene apo besa qe mos me u nda kurr por ja se si ndodhi..
Edhe une nuk po e kam lehte por po mundohem ti perballoj dhimbjet e merzine.

Te pershendes i nderuar kudo qe jeni.

Gentiana
09-04-05, 01:51
I nderuar, rash kendej pari,dhe thash ta le nje pershendetje e ti them do fjal.

Ben gajret bre,se e din ajo qka ka ne ty,dhe nuk te len kaq leht jo,edhe sikur te te len, tybe ketu martesat brenda 1h po behen (me zi se ne Las Vegas) e ta gjejm edhe ty tjetren,hiq mos be ze.

Hajt me te mira dhe pershendetje

Dreni30
09-04-05, 08:19
Pranoni dhe persehndetjet e mia
i nderuari Dreni.
Ju deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jete.


doGzona


Po me gjithe qef e nderuar DoGzona i pranoj urimet e tua.

Njeherit ju pershendes kudo qe jeni dhe te kaloni sa me bukur ne cdo hap te jetes tuaj.

Ju pershendet Dreni.

Dreni30
09-04-05, 08:30
I nderuar, rash kendej pari,dhe thash ta le nje pershendetje e ti them do fjal.

Ben gajret bre,se e din ajo qka ka ne ty,dhe nuk te len kaq leht jo,edhe sikur te te len, tybe ketu martesat brenda 1h po behen (me zi se ne Las Vegas) e ta gjejm edhe ty tjetren,hiq mos be ze.

Hajt me te mira dhe pershendetje


E nderuar te flm. per urimin edhe ngushellimin, une nuk po besoj hiq por po ma merr mendja se gjanat pak sa kane ndryshuar, e tani po ndegjoj se ku po kerset valla.

Por sidoqoft une i jam besnik asaj qe e kam thene dhe e kam bere.
E per tjeter jo kurr se nuk dua ta prish nderin dhe veten e keshtu po rri si qe jam.
Pas te gjithe asaj te mire qe e kemi pas dhe e kemi nuk besoj qe ndodh gja e keqe, por nuk i dihet le te mbetet qe koha te tregoj.

Te pershendes e nderuar dhe je e rrespektuar ku do qe jeni.

Nga Dreni30

Luana
09-04-05, 14:26
Dreni te pershendes shume shume se edhe mua me ra rruga ksjade :wink:Luana :P

Dreni30
09-04-05, 20:23
Dreni te pershendes shume shume se edhe mua me ra rruga ksjade :wink:Luana :P

O mire se te paska pru zoti kesajde Luana e te flm per pershendetjen.

E nderuar edhe ti je e pershendetur nga une kudo qe te jeni.

Te urone dhe te pershendet tegjitha te mirat ne jete Dreni30.

Dreni30
09-04-05, 20:49
Dreni30, edhe une te pershendes shoki :lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheh, sa per Shejtonken, o mos ta nine shoki, Shejtonka gjene sa te duash por Melaqe eshte veshtir se, qyyyyyy :wink: :lol: :lol: :lol:

Edhe nje po ta thote shoki: Je kurtalise breeee, po a qohet jeta me Shejtonke allahile, qyyyyyy :P :lol: :lol: :lol:

Hajt se ta gjen shoki nje nuse, mos ta nine tye, qyyyy :P :lol: Une per vete e kame nafaken e ronde se per shoqni, forte ma lidhe, vetem kam qef me i provue vet njehere valla :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

I nderuari Arberrrrrrrr te flm per pershendetjen dhe per kujdesin qe ke treguar ndaj meje. E sa per melaqe me me gjete mire e ke, por njehere nuk dua te jem me askend se do te mendohem e ne qoftese shkurorezohem me Shejtonken atehere do te rri si te me pelqeje mua e jo ndryshe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tani per msit nuk kam nevoj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani qysh nuk te erdhi marre me me than njehere i provon vete tani mi jep mua .... :lol: :lol: :wink: :wink:

I nderuar te pershendes kudo qe jeni.
Nga Dreni30

007
10-04-05, 01:39
Pershendetje Dreni30,kalovshit sa me mir.
me nderime 007

Dreni30
13-04-05, 15:33
Pershendetje Dreni30,kalovshit sa me mir.
me nderime 007

I nderuar 007

te flm. per pershendetjen edhe une te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Dreni30.

Luana
14-04-05, 16:01
Sa u zgjova nga gjumi e thash hajt ta kqyri mos u qu edhe Dreni me ma ba nji qaj , po ky dreq po flejka me shume se une :roll:Tra , lala , tra , lala , shkova tjeter kund per qaj mos ka http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/a070.gif

Dreni30
14-04-05, 17:00
Sa u zgjova nga gjumi e thash hajt ta kqyri mos u qu edhe Dreni me ma ba nji qaj , po ky dreq po flejka me shume se une :roll:Tra , lala , tra , lala , shkova tjeter kund per qaj mos ka http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/a070.gif

Jo moj jam zgju heret, po mu desht me pi caj edhe me dale e ti as deren se ke qele se caji gati ka qene edhe i nxeht bile.

Po hajt kshyr tjetere here se me gjene duke pire caj ose edhe po te thirri.

Tani kalofsh mire e nderuar e te flm qe ke gjete kohe e ke ardh.

Te pershendet Dreni

Dil dilse bene mire.

Luana
15-04-05, 18:48
Jaaaaaaaaa nuk eshte pune me e zatet ket djal najher ne shtepi , :roll:

hajt mirembetsh se shihemi ma von :evil:

Dreni30
15-04-05, 18:57
Jaaaaaaaaa nuk eshte pune me e zatet ket djal najher ne shtepi , :roll:

hajt mirembetsh se shihemi ma von :evil:

qy qy po ku po ja qellon qe kur nuk jam ne shtepi po vjen he zoti ti pruft hooohhhhhhhh.

E une vetem sa erdha ti po ik, valla pernime cudi edhe me ty po me vjen.
A vetem me sahat e ke qe po nuk po ke kohe me prit kurr aa??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
15-04-05, 20:36
Jaaaaaaaaa nuk eshte pune me e zatet ket djal najher ne shtepi , :roll:

hajt mirembetsh se shihemi ma von :evil:

qy qy po ku po ja qellon qe kur nuk jam ne shtepi po vjen he zoti ti pruft hooohhhhhhhh.

E une vetem sa erdha ti po ik, valla pernime cudi edhe me ty po me vjen.
A vetem me sahat e ke qe po nuk po ke kohe me prit kurr aa??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Une erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pershendetje :wink: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 22:10
Jaaaaaaaaa nuk eshte pune me e zatet ket djal najher ne shtepi , :roll:

hajt mirembetsh se shihemi ma von :evil:

qy qy po ku po ja qellon qe kur nuk jam ne shtepi po vjen he zoti ti pruft hooohhhhhhhh.

E une vetem sa erdha ti po ik, valla pernime cudi edhe me ty po me vjen.
A vetem me sahat e ke qe po nuk po ke kohe me prit kurr aa??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Une erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pershendetje :wink: :lol: :lol: :lol:

ardhesh me te mira e nderuar.

Gentiana
16-04-05, 10:41
I nderuar,ndegjova se e ke ditelindjen sot dhe desha te ta uroj. Urime pra e me te mira,i befsh 100vite tjera vetem te lumtura.

Njeherit edhe te pershendes,dhe te uroj nje dite sa me te kendshme.

Genta

Diana007
16-04-05, 10:46
Dreni i urime ditlindjen edhe 100 tjera ishalla , dhe fati, shendesi ,lumuria te percjellshin ne cdo hap te jetes :wink:

Te pershndes ,

Me respekt Diana

ShEjToNkA
16-04-05, 14:01
http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif


Me rastinė e ditėlindjės qė festoni sotė i nderuarė Dreni ,ju dėrgojė urimet dhe pėrgėzimet me tė sinqerta nga thellsia e zemrės.
Tė dėshirojė tė pritėni e tė festoni edhe shumė e shumė ditlindje tjera.
Ju dėshirojė gjithė tė mirat ,fatė ,dashuri harmoni dhe lumturi ne jetėn dhe familjėn tuaj.

http://www.goldencards.com/database/cards/birthday/happy_birthday/03.gif

Kėtu pra e keni edhe tortėn me rastinė e festimit qė dėshirojė qė jeta e juaj tė shkojė gjithmonė e ėmbėl.

http://www.blumenackermann.ch/Rosenperle.jpg

Kėtė buqetė me lule keni nga Engjellusha ytee qė tė donė shumė :wink:Gėzuarė! Gėzuar! Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuarė!

Murgesha
16-04-05, 16:20
Dreni edhe 100 vjet tjera, me dashuri gėzim dhe lumturi.
Murgesha.

turisti
16-04-05, 17:24
DRENI i nderuar,

Shendet,lumturi dhe jete te gjate me shume,shume festime te reja te deshiron nga zemra


TURISTI.

Kercovari
16-04-05, 17:41
Ishalla te shoh me mjeker te bardhe si te Homeinit Dreni i nderuar,e deri athere te deshiroj suksese ne jete,shendet dhe lumturi, e ne veqanti suksese..... e di ti ku..se na "Turpron "Te gjithve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
16-04-05, 17:44
Harrova i nderuar edhe dicka!

http://www.oeaz.at/zeitung/3aktuell/2004/09/bilder/spinat.gif


ha sa te mundesh se te ben supermen ashtu si e kerkon koha moderne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-05, 17:47
Dreni,gezuar 31 vjetorin e lindjes :lol: :lol: Edhe 131 tjera me shendet,dashuri dhe lumturi prane te dashurve tuaj!

uliksi31
16-04-05, 18:19
Dreni,gezuar ditlindja.Qe u bere sa une nga 31 vjec.Ishalla i mbush edhe 100 tjera.Por me kusht qe te martohesh me insane, se me qeto zor valla.Aghagaghahgahgahgahgaghaha

halla e madhe
16-04-05, 21:13
Dreni_prano pershendetjet me te mira per ditelindjen tende,le te mbeten keto vitet me te bukura edhe me shume e shume tjera :lol:

dr1ta
16-04-05, 21:51
I nderuar Dreni.....gezuar ditelindjen i befsh 101... plot gezim shendet dhe sukses ne jeten e juaj.http://www.cosgan.de/images/more/flowers/027.gif

dembelica
16-04-05, 22:03
Urime ditelindjen Dreni.

I befsh edhe 100 tjera ............ paq fat e sukses ne jete :wink:

Luana
16-04-05, 22:26
http://www.winecountrygiftbaskets.com/images/product/p4288.jpg

DRENI,
Te uroj Datelindjen ishalla i ban edhe 150 tjera , te deshiroj fat dhe sukses e lumturi ne jet ty me gjithe familje .
Ja ky basket me vere eshte speciale per ty qe sonte mos harro ta festosh bashk me te dashuren tende :wink:
Te pershendes me plot sinqeritet ,Luana :wink:

Honesty^uk.
17-04-05, 00:16
http://cards.webshots.com/resources2/6/6746_t.gif

I nderuar Dreni kam kenaqesin te shpreh urimet e mia per ditelindjen tuaj i nderuar, gexime lumturi dhe harmoni ne jeten tuaj sjellt i madhi ZOT

Me respekt
Honesty

Dreni30
17-04-05, 09:31
I nderuar,ndegjova se e ke ditelindjen sot dhe desha te ta uroj. Urime pra e me te mira,i befsh 100vite tjera vetem te lumtura.

Njeherit edhe te pershendes,dhe te uroj nje dite sa me te kendshme.

Genta

E nderuar Gentiana

Se pari te pershendes dhe te falenderoj shume per hapjen e temes ne emrin tim.
Kjo tregon rrespektin dhe deshiren qe keni shprehur ndaj meje, por mua nuk me mbetet tjeter te shtoj ketu, vetem te them pritsha e ta kthefsha me te mire urimin.

E nderuar te pershendes kudo qe jeni dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni.

Dreni30
17-04-05, 09:47
Dreni i urime ditlindjen edhe 100 tjera ishalla , dhe fati, shendesi ,lumuria te percjellshin ne cdo hap te jetes :wink:

Te pershndes ,

Me respekt Diana

E nderuar Diana

te flm. shume per urimin qe e kishit adresuar tek une dhe deshirat qe i kishit shprehur per mua.

Me erdhi shume mire dhe u gezova shume.
Nuk kam cka te shtoj me teper vetem te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni nga Dreni30.

Dreni30
17-04-05, 10:25
http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif


Me rastinė e ditėlindjės qė festoni sotė i nderuarė Dreni ,ju dėrgojė urimet dhe pėrgėzimet me tė sinqerta nga thellsia e zemrės.
Tė dėshirojė tė pritėni e tė festoni edhe shumė e shumė ditlindje tjera.
Ju dėshirojė gjithė tė mirat ,fatė ,dashuri harmoni dhe lumturi ne jetėn dhe familjėn tuaj.

http://www.goldencards.com/database/cards/birthday/happy_birthday/03.gif

Kėtu pra e keni edhe tortėn me rastinė e festimit qė dėshirojė qė jeta e juaj tė shkojė gjithmonė e ėmbėl.

http://www.blumenackermann.ch/Rosenperle.jpg

Kėtė buqetė me lule keni nga Engjellusha ytee qė tė donė shumė :wink:Gėzuarė! Gėzuar! Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuarė!

E nderuar Shejtonka-- Engjellusha

Kur erdha dhe pash bukurin dhe te mirat qe i kishe bere per kete dite aq me rendesi per mua. Me erdhi mire sa nuk dita cka te them, me ke lene pa tekst e nderuar.
Me nje fjale nuk di cka te them me teper vetem pritsha e te urofsha edhe ty. Te gjitha ato deshira qe ke shprehur per mua ishalla kthehen e vijne edhe tek ti, qe un e personalishte deshiroj qe edhe ti te kalofsh nje jete te harmonishme dhe te behesh familje e lumtur me femije, rrespekt, dashuri qe te ju prij e mbara hap pas hapi kudo qe te jesh.

Embelsira qe e kishit pergatitur per mua ishte me te vertet fantastike dhe lulet mbushen arome te gjithe dhomen aty ku gjendeshim, mirepo fjalet qe kishit shkruar mbeten dhe do te jene ne mendje dhe zemer deri sa te jemi te gjalle.

Engjellusha ime mbetem vetem te pershendese dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.
Kete deshire e ka Engjulli ytttttttttttt per tyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Dreni30
17-04-05, 10:57
Dreni edhe 100 vjet tjera, me dashuri gėzim dhe lumturi.
Murgesha.

E nderuar Murgesha

Te flm. per urimin qe e kishit adresuar tek une.

Edhe une te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

te pershendet Dreni30

Dreni30
17-04-05, 10:59
DRENI i nderuar,

Shendet,lumturi dhe jete te gjate me shume,shume festime te reja te deshiron nga zemra


TURISTI.

I nderuar Turisti

Te flm. shume qe paske gjete kohe me ardh e me me vizitu per kete dite i nderuar.

Pritsha e ta kthefsha me te mira.
Te pershendet Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:06
Ishalla te shoh me mjeker te bardhe si te Homeinit Dreni i nderuar,e deri athere te deshiroj suksese ne jete,shendet dhe lumturi, e ne veqanti suksese..... e di ti ku..se na "Turpron "Te gjithve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I nderuar Kercovari


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: me shtine me qesh e te mendoj se ku te koriti :lol: :lol: o mos ta n in hiq se top jam e si rrezja bile.

I nderuar te flm. per pershendetjen edhe ti je i perdhendetur nga une kudo qe jeni ju dhe mbare familja e juaj.

Nga Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:10
Dreni,gezuar 31 vjetorin e lindjes :lol: :lol: Edhe 131 tjera me shendet,dashuri dhe lumturi prane te dashurve tuaj!

E nderuar Barbaroza

Te flm per urimin e adresuar tek une dhe per deshiren qe kishit shprehur per mua.

E nderuar edhe ti je e pershendetur nga une kudo qe gjindeni.


Nga Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:14
Dreni,gezuar ditlindja.Qe u bere sa une nga 31 vjec.Ishalla i mbush edhe 100 tjera.Por me kusht qe te martohesh me insane, se me qeto zor valla.Aghagaghahgahgahgahgaghaha

I nderuar Ulliksi

Te flm. per urimin e derguar tek une dhe me gezoi shume.

Une ate e kam zgjedh edhe eshte shume e mire dhe po kalojme shume mire qe nuk behet me mire i nderuar.

e kam pase fat dhe jam i lumtur me te.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Nga Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:19
Dreni_prano pershendetjet me te mira per ditelindjen tende,le te mbeten keto vitet me te bukura edhe me shume e shume tjera :lol:

E nderuar Halla e madhe

Me gjithe deshire e prita urimin tend qe e ke derguar tek une dhe me gezoi pa mase.

Ke ardhur me kohe se qe sa shume na ke munguar oj Halla e madhe dhe te deshiroj mireseardheje.

Te flm. dhe te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:22
I nderuar Dreni.....gezuar ditelindjen i befsh 101... plot gezim shendet dhe sukses ne jeten e juaj.http://www.cosgan.de/images/more/flowers/027.gif

E nderuar Drita

Te flm. per urimin.

Edhe ti je e pershendetur nga une kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:24
Urime ditelindjen Dreni.

I befsh edhe 100 tjera ............ paq fat e sukses ne jete :wink:

E nderuar Dembelica

Te flm. per urimin e derguar tek une dhe deshirat qe kishit shprehur per mua.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30.

007
17-04-05, 11:27
URIME URIME DRENI,i gezovsh edhe shum e shum vite te lumtura,tu realizovshin te gjitha endrrat ne jeten tuaj.

Dreni30
17-04-05, 11:47
http://www.winecountrygiftbaskets.com/images/product/p4288.jpg

DRENI,
Te uroj Datelindjen ishalla i ban edhe 150 tjera , te deshiroj fat dhe sukses e lumturi ne jet ty me gjithe familje .
Ja ky basket me vere eshte speciale per ty qe sonte mos harro ta festosh bashk me te dashuren tende :wink:
Te pershendes me plot sinqeritet ,Luana :wink:

E nderuar Luana

Te flm. per urimin e adresuar tek une dhe per te gjitha ato pije qe mi paske sjellur. Tash nuk po di a mu gezu a me pi. :lol: :lol: :lol: :wink:
Oj Luana po ta jap besen se vetem me ma te dashuren time do te pi keto pije qe i paske sjell. O valla vetem ajo me disponon shume dhe me bene te lumtur. Keto pije te shumta qe i paske sjell paskna me u knaq duke pire nje kohe a po disa dite me te dashuren time, te flm. shume.

Tani e nderuar te pershendes se te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30

Dreni30
17-04-05, 11:51
http://cards.webshots.com/resources2/6/6746_t.gif

I nderuar Dreni kam kenaqesin te shpreh urimet e mia per ditelindjen tuaj i nderuar, gexime lumturi dhe harmoni ne jeten tuaj sjellt i madhi ZOT

Me respekt
Honesty

I nderuar Honesty

Te flm. per urimin e derguar tek une.
Edhe une kam knaqesi te kthej urimin ty, duke te deshiruar te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Te pershendet Dreni30

Dreni30
17-04-05, 23:21
URIME URIME DRENI,i gezovsh edhe shum e shum vite te lumtura,tu realizovshin te gjitha endrrat ne jeten tuaj.

I nderuar 007

Te flm per urimin e adresuar tek une dhe deshirat qe kishit shprehur per mua.

Tani te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30.

Kaltrushi
18-04-05, 09:20
I nderuar dreni,


me fal se te uroj detlindjen me vones, por me lejo te uroj gjdo te mire....


te uroj shume e shume Shendet ......te percjellet edhe 100 vjet ....


shume Lumturi, Fat, Suksese per ty dhe per familjen tende,


te kaloft jeta ashtu siq e vizaton edhe ti.......


te pershendes edhe njeher perzemersisht...........


me respekt


kaltrushi

Dreni30
18-04-05, 12:55
I nderuar dreni,


me fal se te uroj detlindjen me vones, por me lejo te uroj gjdo te mire....


te uroj shume e shume Shendet ......te percjellet edhe 100 vjet ....


shume Lumturi, Fat, Suksese per ty dhe per familjen tende,


te kaloft jeta ashtu siq e vizaton edhe ti.......


te pershendes edhe njeher perzemersisht...........


me respekt


kaltrushi


E nderuar Kaltrushe --motrushe

Te flm. per urimin e derguar tek une, mendoj se nuk eshte vone se gjindem ende ne gjendje festive dhe nuk kam pushuar.
Njeherit te flm. per fjalet dhe deshiren qe kishit shprehur per mua.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30

Psikologu
18-04-05, 18:24
I nderuari Dreni.

Duke ju uruar ditlindjen , shprehi deshiren qe te ju uroj dhe deshiroj qdo tė mirė ne jetė , harmoni , perparesi , shendet dhe gjithė te mirat.

Nga zemra ju uroj dhe ju pershendes vllazerisht:


Psikologu

florian
18-04-05, 20:04
DRENI PERSHENDETJE NGA ANA IME , E PRANO DHE URIMET ME TE SINQERTA , TE UROJ FAT DHE LUMTURI NE JET.

Dreni30
18-04-05, 21:51
I nderuari Dreni.

Duke ju uruar ditlindjen , shprehi deshiren qe te ju uroj dhe deshiroj qdo tė mirė ne jetė , harmoni , perparesi , shendet dhe gjithė te mirat.

Nga zemra ju uroj dhe ju pershendes vllazerisht:


Psikologu

I nderuar Psikologu

Te flm. per urimin e derguar tek une dhe deshirat qe kishit shprehur per mua. Me erdhi mire dhe u gezova shume i nderuar.

Tani te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jete, harmoni dhe lumturi te gjithembareshme.

Te deshiron Dreni30

Dreni30
18-04-05, 22:11
DRENI PERSHENDETJE NGA ANA IME , E PRANO DHE URIMET ME TE SINQERTA , TE UROJ FAT DHE LUMTURI NE JET.


I nderuar Florian

Te flm. per urimin dhe me gezoi pa mase.
Edhe ti je i pershendetur nga une, me deshire qe te realizoni te gjitha deshirat ne jete.

Te pershendet Dreni30.

Naki
22-04-05, 21:45
Duke shetitur ne lagjen e Pershendetjeve,i dergoje te fala zt. Drenit duke i deshiruar nje Vikend te mire juve dhe familjes tuaj.

Naki

Dali!Keq
23-04-05, 04:22
Dreni edhe pse i ki bo, nuk do me than se nuk bon met pershendet apo bre Dreni?hahah

Ke shum te fala nga un.
Ishallah pritni dhe shum vite tjera,me mbar familjet dhe dashamirt te juaj.

Roft Dreni.

............................Dali i keq.

Dreni30
23-04-05, 07:32
Dreni edhe pse i ki bo, nuk do me than se nuk bon met pershendet apo bre Dreni?hahah

Ke shum te fala nga un.
Ishallah pritni dhe shum vite tjera,me mbar familjet dhe dashamirt te juaj.

Roft Dreni.

............................Dali i keq.


I nderuar Dali!Keq

Te flm. per urimin e derguar tek une. Po valla more shoki i bana e nuk po ndalen hiq :lol: :lol: :lol: edhe mire ke ba qe me ke pershendet.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni Dreni30.

Gentiana
25-04-05, 15:02
Phaaaaaaaaaa menxi ta gjeta ket ode o i nderuar, po qe mbrrina edhe nje her, vetem me ta len nje pershendetje te sinqert dhe urimet me te mira per ju.

Pershendetje i nderuar.

Genta

Psikologu
26-04-05, 05:00
I nderuari Dreni.

Pranoni pershendetjet dhe urimet me te ngrohta vllazrore nga une.
Uroj qe te jeni mirė dhe te kaloni si mė mirė.

Me nderime si gjithmon:

Psikologu

Gjumashja
26-04-05, 09:59
Dreni30 Urime per 3mij postimet e juaja me shprese se nuk do te perfundoni me kaq gjitha te mirat pranoj nga une


Gjumashja

Domira
26-04-05, 10:08
I nderuar i bafsh edhe plot mija tjera postime.
Urime te uroj mbaresi e ēdo te mire ne jete.

Me respekt
Domira

Dreni30
27-04-05, 17:44
Phaaaaaaaaaa menxi ta gjeta ket ode o i nderuar, po qe mbrrina edhe nje her, vetem me ta len nje pershendetje te sinqert dhe urimet me te mira per ju.

Pershendetje i nderuar.

Genta

E nderuar Genta

Te flm. per pershendetjen e derguar tek une se me erdhi mire shume dhe u gezova kur e lexova.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni,
Te pershendet Dreni30.

Gentiana
27-04-05, 17:48
At dite kesh me te pershendet,e sot erdha me ti uru mbi 3000shkrimet tuaja.Ø
URIME Dreni, i shkruajsh edhe xxxx shkrime tjera si ēdo her te mira.

Mbremje te kendshme e kalofsh mire.

Genta

Dreni30
27-04-05, 17:49
I nderuari Dreni.

Pranoni pershendetjet dhe urimet me te ngrohta vllazrore nga une.
Uroj qe te jeni mirė dhe te kaloni si mė mirė.

Me nderime si gjithmon:

Psikologu

I nderuar Psikologu

I pranova me gjithe deshire pershendetjet tua i nderuar Psikologu dhe te flm shume per ato pershendetje te ngrohta.

Mbetem me shprese qe te ndegjoj edhe nga ju qe jeni mire me shendet dhe te afermit e tu.
tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30.

ShEjToNkA
27-04-05, 17:51
Pallatit tonė , sonte ju shtua edhe njė emėr qė nė shkrimet e tij pasqyron veqantti ,sens humori ,inteligjenc dhe maturi!
Dhe pikrisht pas kėtyre shkrimve ėshtė i nderuari Dreni30, ku sonte ia arriti Pallatit Mbretrorė!


Dhe pėrfitojė nga rasti t'ia urojė njė mijė shkrimet e tij duke i dėshiru edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera si kėto deri mė tani!

Urime ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!


Dreni lokqumm , vetėm i ripėrserita kėtė shkrimė pėr arsyeje se qėndrojė pas kėty fjalve ,se vėrtet je i tillė.

Tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr 3 mijė shkrimet tuaj kuptimplote dhe shumė tė mrekullueshme. Edhe xxxxxxxxx shkrime tjeraaaaaaaa.

Tė mpuqqqqqqqqqqqqqqq :lol: dhe tė pėrshėndet engjėllushaa yte.

Dreni30
27-04-05, 18:01
Dreni30 Urime per 3mij postimet e juaja me shprese se nuk do te perfundoni me kaq gjitha te mirat pranoj nga une


Gjumashja

E nderuar Gjumashe

Me te vertet Gjumashe, por sot qenke zgjuar e fresket :lol: :lol:

E nderuar te flm. per urimin e derguar tek une dhe besoj se nuk do ta perfundoj me kaq, porrr.........

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni Dreni30.

Dreni30
27-04-05, 23:05
I nderuar i bafsh edhe plot mija tjera postime.
Urime te uroj mbaresi e ēdo te mire ne jete.

Me respekt
Domira

E nderuara Domira

Te flm. per pershendetjen qe e kishit derguar tek une.

Edhe une deshiroj qe ti te besh sa ma shpejt nje mije shkrime e te mberrijshe titullin mbreteresh edhe pse po ke deshire me mbet princeshe, por mac i thojne kesaj pune hahahahahahahahahahh.

te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni nga Dreni30

turisti
27-04-05, 23:16
Pershendetjet per ty,o i nderuari. :P

Me respekt,
TURISTI.

Dreni30
28-04-05, 10:44
At dite kesh me te pershendet,e sot erdha me ti uru mbi 3000shkrimet tuaja.Ø
URIME Dreni, i shkruajsh edhe xxxx shkrime tjera si ēdo her te mira.

Mbremje te kendshme e kalofsh mire.

Genta


E nderuar Genta.

Te flm. per urimin dhe pershendetjen qe ke derguar tek une.

E nderuar te pershendes dhe deshiroj qe edhe ti te mberrish shume e shume shkrime.
Tani te pershendes me deshire qe te kaloni nje dite sa me te bukur
Nga Dtreni30

Dreni30
28-04-05, 11:11
Pallatit tonė , sonte ju shtua edhe njė emėr qė nė shkrimet e tij pasqyron veqantti ,sens humori ,inteligjenc dhe maturi!
Dhe pikrisht pas kėtyre shkrimve ėshtė i nderuari Dreni30, ku sonte ia arriti Pallatit Mbretrorė!


Dhe pėrfitojė nga rasti t'ia urojė njė mijė shkrimet e tij duke i dėshiru edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera si kėto deri mė tani!

Urime ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!


Dreni lokqumm , vetėm i ripėrserita kėtė shkrimė pėr arsyeje se qėndrojė pas kėty fjalve ,se vėrtet je i tillė.

Tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr 3 mijė shkrimet tuaj kuptimplote dhe shumė tė mrekullueshme. Edhe xxxxxxxxx shkrime tjeraaaaaaaa.

Tė mpuqqqqqqqqqqqqqqq :lol: dhe tė pėrshėndet engjėllushaa yte.

E nderuara Shejtonka

Te flm. per deshirat dhe rrespektin qe keni treguar edhe njehere per mua.
Kjo me bene te dije se ju keni rrespekt dhe simpati per shkrime te mia ne forum.
Per mos me zgjat me shume deshiroj edhe une qe ti te jesh ne mesin tone dhe te shkruajsh edhe me, e te arrijsh me shume se tani shkrime te bukura e mahnitese.

Edhe une te pershendes me nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqq te embel e nga zemra Engjulli yyyyyttttttttttttttttttttt.

Dreni30
28-04-05, 11:14
Pershendetjet per ty,o i nderuari. :P

Me respekt,
TURISTI.

I nderuar Turisti

Te flm. per pershendetjen.

Deshiroj qe te kaloni nje dite te lumtur e pa brenga i nderuar.

Te pershendet Dreni30

turisti
28-04-05, 12:28
Pershendetjet per ty,o i nderuari. :P

Me respekt,
TURISTI.

I nderuar Turisti

Te flm. per pershendetjen.

Deshiroj qe te kaloni nje dite te lumtur e pa brenga i nderuar.

Te pershendet Dreni30

Flm,ishalla fiton 1 000 000 evro ne loto,ashtu sa per fillim dhe me startue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

RESPEKT,
TURISTI.

Luana
28-04-05, 15:53
E pyeta zotin per Lule , ai me tha Bahqen .
http://images.scrippsweb.com/HGTV/2004/08/05/grd1205_peony_poppy_d.jpg
E pyeta zotin per Lum ai me dha Oqeanin .

http://www.ocean.com/resources/TN_Fiji_TN.JPG

E pyeta zotin per shoke , ai me dha ty
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men098.gifLuana :wink:

Dreni30
29-04-05, 16:14
E pyeta zotin per Lule , ai me tha Bahqen .
http://images.scrippsweb.com/HGTV/2004/08/05/grd1205_peony_poppy_d.jpg
E pyeta zotin per Lum ai me dha Oqeanin .

http://www.ocean.com/resources/TN_Fiji_TN.JPG

E pyeta zotin per shoke , ai me dha ty
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men098.gifLuana :wink:E nderuar Luana.

Te flm. per urimin e derguar tek une. Keto lutje qe paske bere per mua tu paskan plotesuar plotesisht, rrespekt e nderuar. :lol: :lol: :lol:
Dmth. paske marr bahqen, oqeanin dhe mua, si shokun me te mire gezohem.
edhe une gezohem per ty qe te kam shoqe.

E nderuar tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat qe ti don, atje ku jeni nga Dreni30

Murgesha
30-04-05, 13:17
Dreni30

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men098.gif

Anėtarėsuar: 21 Dec 2004
Mesazhe: 3122
*********************************************


Dreni erdha kėtė mėngjez me tė uruar 3122 postimet tuaja.
Jeni djalė i mrekullueshėm, pak engjėllor duke ju falėnderuar Shejtonizimit tėnd me Shejtonkėn dhe sidomos jeni shumė i kėrkuar nė forum me bisedat tuaja tė bukura, si dhe me sharmin tėnd.
Tė uroj plakje nė dardani dhe postime tė shumta deri nė penzionimin tėnd.
Murgesha.

Dreni30
01-05-05, 09:03
Dreni30

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men098.gif

Anėtarėsuar: 21 Dec 2004
Mesazhe: 3122
*********************************************


Dreni erdha kėtė mėngjez me tė uruar 3122 postimet tuaja.
Jeni djalė i mrekullueshėm, pak engjėllor duke ju falėnderuar Shejtonizimit tėnd me Shejtonkėn dhe sidomos jeni shumė i kėrkuar nė forum me bisedat tuaja tė bukura, si dhe me sharmin tėnd.
Tė uroj plakje nė dardani dhe postime tė shumta deri nė penzionimin tėnd.
Murgesha.


E nderuar Murgesha

Te flm. per urimin e derguar tek une dhe deshirat qe kishe shprehur per mua e per shejtona e engjuj jemi valla cka me ba tash jemi qellu si " Si peni per gezofi" :lol: :lol: :lol: :lol:
Nje shoqeri te mire keshtu si qe jemi ne edhe pleqeria vjen shpejt. :lol: :lol:
Tani te pershendes e nderuar dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni Dreni30.

Fleta
01-05-05, 12:31
- Pranini pershendetje edhe nga ana ime i nderuari Dreni....
Te deshiroje shum e shum postime te mrekullueshme si keto deri me sote, sa kam mrri un ti lexoj........
Te deshiroj fat dhe lumturi ne jete....

Me respekt

FLETA .......

dr1ta
01-05-05, 14:43
Dreni shok i respektuar dhe i dashur ...prano pershendetjet e mia te sinqerta ...ti uroj te gjitha keto postime...deshiroj sukses gjithmoneDrita
:)

Dreni30
01-05-05, 18:48
- Pranini pershendetje edhe nga ana ime i nderuari Dreni....
Te deshiroje shum e shum postime te mrekullueshme si keto deri me sote, sa kam mrri un ti lexoj........
Te deshiroj fat dhe lumturi ne jete....

Me respekt

FLETA .......

E nderuara Fleta

Te flm. per pershendetjen e derguar tek une, me vjen mire qe paskeni mbrri te lexoni shkrimet e mia dhe te kuptoni dicka ne ato shkrime.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30

Dreni30
01-05-05, 18:54
Dreni shok i respektuar dhe i dashur ...prano pershendetjet e mia te sinqerta ...ti uroj te gjitha keto postime...deshiroj sukses gjithmoneDrita
:)

E nderuar Drita

Te flm. per rrespektin dhe pershendetjen qe ke derguar tek une, se me gjithe deshire e pranova dhe me gezoi shume.

E nderuar edhe ti je e pershendetur nga shoku i yttt Dreni30 kudo qe jeni
dhe me deshire qe te kaloni nje mbremje te bukur.

Domira
01-05-05, 23:24
I nderuar, i dashur Dreni, Urime per gjithe keto shkrime te mira. TI begaton me permbajtje te shkrimeve, te cilat reflektojn drejtesi, argetim, dashuri e respekt...

Qofshin te pranishme edhe shume gjate fjalet e tua te mira ne kete forum.

Me nderime

Domira

Dreni30
02-05-05, 01:28
I nderuar, i dashur Dreni, Urime per gjithe keto shkrime te mira. TI begaton me permbajtje te shkrimeve, te cilat reflektojn drejtesi, argetim, dashuri e respekt...

Qofshin te pranishme edhe shume gjate fjalet e tua te mira ne kete forum.

Me nderime

Domira


E nderuara Domira

Te flm. per urimin dhe rrespektin qe keni treguar ndaj meje. Me te vertet jam mirenjohes per ato qe ke numruar me larte dhe besoj se edhe ju permbahem me deshire. Njeashtu edhe mendoj qe deri ne fund te iu permbahem dhe do te jem ashtu.
Keto me bejne te ditur se kam nje shoqeri te mire edhe biseda te knaqeshme.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Pershendetje Dreni30.

Psikologu
02-05-05, 04:07
Dreni i nderuar:

Njė pershendetje te ngroht vllazerore per ju kudo qe jeni.

Kalofshi si eshtė me mirė.
Nderime.

Honesty^uk.
02-05-05, 10:08
pershendetjet me te sinqerta vijne per ju i nderuar DRENI
Kalofshi sic ju deshiron zemra juaj


Honesty me respekt per ju

Dreni30
03-05-05, 08:55
Dreni i nderuar:

Njė pershendetje te ngroht vllazerore per ju kudo qe jeni.

Kalofshi si eshtė me mirė.
Nderime.

I nderuar Psikologu

Te flm. per pershendetjen, besoj se jeni mire me shendet atje ku jeni.

Prano edhe nga une pershendetje te ngrohta vellazerore me deshire qe te kaloni sa me bukur dhe nje jete te lumtur.

Nga Dreni30.

Dreni30
03-05-05, 09:55
pershendetjet me te sinqerta vijne per ju i nderuar DRENI
Kalofshi sic ju deshiron zemra juaj


Honesty me respekt per juI nderuar Honesty

te flm. per pershendetjen.

Prano edhe ti nga une pershendetje te ngrohta.

Te uroj nje dite te mbare Dreni30.

Tomori
03-05-05, 10:01
Tungjatjeta Dreni........kalofshe mire...... :arrow:

Dreni30
03-05-05, 10:05
Tungjatjeta Dreni........kalofshe mire...... :arrow:

O te flm. i nderuar Tomori.

Edhe ti kalofsh mire e me te gjitha te mirat qe ti don zemra jote.

Nga Dreni30.

Diana007
03-05-05, 10:33
Dreni i ndeeruar te pershendes dhe nje dit te mbar per ty :wink:


Me respekt Diana :)

Dreni30
03-05-05, 20:36
Dreni i ndeeruar te pershendes dhe nje dit te mbar per ty :wink:


Me respekt Diana :)

Te flm per pershendetjen Diana.

E nderuar Diana edhe une te pershendes dhe te uroj nje mbremje te kendeshme.

Nga Dreni30

Naki
13-05-05, 21:54
Enkas Nje pershendetje per Drenin,ju deshiroje nje Vikend te mire .

Naki

Dreni30
14-05-05, 19:04
Enkas Nje pershendetje per Drenin,ju deshiroje nje Vikend te mire .

Naki

I nderuar Naki

Te pershendes dhe te uroj nje vikend te nxehte dhe te qete ne keto dite pranevere.

Te pershendet Dreni30

halla e madhe
17-05-05, 22:06
Vella i nderuar!Ndjeva qe e kishit pastru shtepine e madhe bash per bija...tash ishalla na merr neve bijave ne T'pame e ta bajme hallakame atyhen deri sa te na perzoje nusja jote :lol: Ju pershendes nga zemra te gjithe familjen tuaj :!:

Dreni30
19-05-05, 00:38
Vella i nderuar!Ndjeva qe e kishit pastru shtepine e madhe bash per bija...tash ishalla na merr neve bijave ne T'pame e ta bajme hallakame atyhen deri sa te na perzoje nusja jote :lol: Ju pershendes nga zemra te gjithe familjen tuaj :!:

Flm. Halla e madhe per pershendetjen edhe per ate se jeni gati me ardh ne t'pan. Beso se jemi duke u ba gati me ardh e me i marr bijat se koha tash e dhe jemi merzit besa.
E per vend kemi ba boll hiq marak mos u ban edhe te gjitha te mirat valla.

Tash nuk me ka met tjeter vetem me marr kerrin edhe me ardh e me ju marr juve bijave. Beso se kena me kall krejt e mu knaq.

Halla e madhe te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete ju dhe familjes tuaj.

Nga Dreni30.

Dreni30
19-05-05, 00:38
Vella i nderuar!Ndjeva qe e kishit pastru shtepine e madhe bash per bija...tash ishalla na merr neve bijave ne T'pame e ta bajme hallakame atyhen deri sa te na perzoje nusja jote :lol: Ju pershendes nga zemra te gjithe familjen tuaj :!:

Flm. Halla e madhe per pershendetjen edhe per ate se jeni gati me ardh ne t'pan. Beso se jemi duke u ba gati me ardh e me i marr bijat se koha tash e dhe jemi merzit besa.
E per vend kemi ba boll hiq marak mos u ban edhe te gjitha te mirat valla.

Tash nuk me ka met tjeter vetem me marr kerrin edhe me ardh e me ju marr juve bijave. Beso se kena me kall krejt e mu knaq.

Halla e madhe te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete ju dhe familjes tuaj.

Nga Dreni30.

Arbėri
23-05-05, 10:03
Dreni, erdha shoki :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Qfar DREQ nafake kame, ty sesht pune me te gjete ne shtepi, phaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:

Po ta le nje pershendetje, i nderuar, nga me te mirat dhe me te sinqertat dhe premtimin se do te dukem PAK me shpesh, hahahahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Dreni30
24-05-05, 09:49
Dreni, erdha shoki :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Qfar DREQ nafake kame, ty sesht pune me te gjete ne shtepi, phaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:

Po ta le nje pershendetje, i nderuar, nga me te mirat dhe me te sinqertat dhe premtimin se do te dukem PAK me shpesh, hahahahahahahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te flm i nderuar Arberi.

Me te vertet tash kohe pune e nuk me ke gjete ne shpi, por sidoqofte pershendetjen e mora e ndoshta edhe do te dal ma frik te ti e ulemi e pijme kafe e bejme muhabet.

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete Dreni30

Murgesha
28-05-05, 01:41
Dreni pashė se paskėt tejkaluar 4000 shkrime.
Urime dhe tė dėshiroj edhe numėr tė madh shkrimesh nė Dardani. :lol:

DEA
28-05-05, 01:52
Dreni, vrapova vetem qe te jem nje nder te parat, te ti uroj me shume se 4000 shkrimet e mrekullueshme, shtagen krrule e ke dhurat ma vone, te pershendes aty ku je gjitha te mirat ju dhe familjes suaj.


DEA :wink:

Luana
28-05-05, 02:21
Kqyri nji her keto dy shtrigat Murgeshen edhe Dea'n , po kur moj e keni pa kaq shpejt :evil: une mendova qe jam e para qyyyyyyy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Drenush Urime ishalla ban postime te pa numerta :DLuana :wink:

doGzona
28-05-05, 02:21
Dreni urime 4000 postimet i nderuar.

Vetem vazhdoni jeni i mrekullueshem.

Te pershendet shume

doGzona

Reana
28-05-05, 05:56
Urime urime mbi 4000 postime :P

Ju pershendes dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj, si dhe caste te kendshme edhe me tutje ne FD!!!

Psikologu
28-05-05, 23:31
Dreni i nderuar:

Pranoni pershendetjet e mija zemrore , dhe pėrurimet e mija pėr ju.

Uroj qė tė jeni mirė cdo kund dhe cdo here.

Me nderime si gjithmonė pėr ju:

Psikologu

Dreni30
29-05-05, 18:58
Dreni pashė se paskėt tejkaluar 4000 shkrime.
Urime dhe tė dėshiroj edhe numėr tė madh shkrimesh nė Dardani. :lol:


E nderuar Murgesha

Te flm. per urimin e derguar tek une, te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.
Nga Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 19:00
Dreni, vrapova vetem qe te jem nje nder te parat, te ti uroj me shume se 4000 shkrimet e mrekullueshme, shtagen krrule e ke dhurat ma vone, te pershendes aty ku je gjitha te mirat ju dhe familjes suaj.


DEA :wink:

E nderuar Dea te flm. per urimin e derguar tek une edhe ti je e pershendetur kudo qe jeni.

Po du edhe te flm. se se shpejti ma sjelle edhe shtagen krrulee.

Te pershendet Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 19:04
Kqyri nji her keto dy shtrigat Murgeshen edhe Dea'n , po kur moj e keni pa kaq shpejt :evil: une mendova qe jam e para qyyyyyyy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Drenush Urime ishalla ban postime te pa numerta :DLuana :wink:

E nderuara Luana

Te flm. per urimin e derguar tek une, te nje shok i mire si qe jam une per ty. Ashtu je edhe ti per mua, nje shoqe qe don te thot shume per mua.
Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.
Nga Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 19:06
Dreni urime 4000 postimet i nderuar.

Vetem vazhdoni jeni i mrekullueshem.

Te pershendet shume

doGzona

E nderuar DoGzona

Edhe ti je e pershendetur nga une, me deshire qe te jeni mire me shendet dhe te mirat ne jete.

Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 19:09
Urime urime mbi 4000 postime :P

Ju pershendes dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj, si dhe caste te kendshme edhe me tutje ne FD!!!

E nderuar Reana

Ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat ne jete, njeherit shprehi deshiren qe te ju falenderoj per urimin e drejtuar tek une.

Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 19:10
Dreni i nderuar:

Pranoni pershendetjet e mija zemrore , dhe pėrurimet e mija pėr ju.

Uroj qė tė jeni mirė cdo kund dhe cdo here.

Me nderime si gjithmonė pėr ju:

Psikologu

I nderuar Psikologu

Edhe ju jeni i pershendetur nga une kudo qe jeni, njeherit ju falm. per urimin e derguar tek une.

Dreni30.

turisti
29-05-05, 19:37
Dreni i nderuar,

Urime nga zemra :P 4000 :P postime te shkelqyera.Shpresoj se edhe shume mijshe tjera do ti postosh.Te deshiroj shendet dhe realizimin e deshirave jetesore.

Me respekt,
TURISTI.

Naki
29-05-05, 20:02
Vlerat e postimeve Tuaja jane nje Zingjire i Shkrimeve Pedagogjike,qe reflektojne Ngrohtesi dhe Afersi dhe te Shtojne Vemendjen e posaqme.
Tani keni treguar Talent dhe shpirtin poetik te shfaqura ne Poezi.Ju pergezoje per postimin e 4000 qe te na dhuroni edhe shume e shume shkrime tjera.

Ju deshiroje nga Zemra Shendet,Lumturi dhe realizim te deshirave tuaja personale dhe Familjare.

Me Nderime Naki

Dreni30
29-05-05, 22:09
Dreni i nderuar,

Urime nga zemra :P 4000 :P postime te shkelqyera.Shpresoj se edhe shume mijshe tjera do ti postosh.Te deshiroj shendet dhe realizimin e deshirave jetesore.

Me respekt,
TURISTI.

I nderuar Turisti

Te flm. per urimin qe keni adresuar tek une dhe deshiroj qe edhe ju te beni shume shkrime te mira ketu ne fd.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.
Dreni30.

Dreni30
29-05-05, 22:15
Vlerat e postimeve Tuaja jane nje Zingjire i Shkrimeve Pedagogjike,qe reflektojne Ngrohtesi dhe Afersi dhe te Shtojne Vemendjen e posaqme.
Tani keni treguar Talent dhe shpirtin poetik te shfaqura ne Poezi.Ju pergezoje per postimin e 4000 qe te na dhuroni edhe shume e shume shkrime tjera.

Ju deshiroje nga Zemra Shendet,Lumturi dhe realizim te deshirave tuaja personale dhe Familjare.

Me Nderime Naki

I nderuari Naki

Te flm. per urimin e derguar tek une dhe per vleresimet qe keni be ju jam mirenjohes i nderuar. Po mundohem ne ato pak mundesi qe kam te beje disa shkrime te bukura, se edhe kohen po e kam shume te pakt qe te jem ketu.
Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat dhe harmoni ne jete.
Nga Dreni30

Gjumashja
30-05-05, 08:48
Dreni30 pershendetje kudo qe je dhe qdo te mire :wink:

Dreni30
30-05-05, 10:13
Dreni30 pershendetje kudo qe je dhe qdo te mire :wink:

E nderuara Gjumashe

Te flm. per pershendetjen qe ke adresuar tek une, njeashtu shpehi deshiren qe te pershendes juve e nderuar duke ju uruar cdo te mire ne jete.

Nga Dreni30

DEA
30-05-05, 13:48
Dreni erdha shpejt e shpejt me ta kthy borgjin.......................shtagen krrule de.
http://www.servo-med.de/img_art_zoom/00340111.jpg

Dreni30
30-05-05, 18:27
Dreni erdha shpejt e shpejt me ta kthy borgjin.......................shtagen krrule de.
http://www.servo-med.de/img_art_zoom/00340111.jpg


E nderuar Dea

O ty dreqi te hangert hoooooh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po cka ma ke pru moj kete shtage krrule he ty 700 qind te hagshin o llaaaaaaaaaaah. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

E nderuar te pershendes shume per kujdesin dhe rrespektin qe ke treguar ndaj meje, nje mije here je e pershendetur.

Kete do ta ruaj per kujtim e ndoshta kur te plakem e perdori. Se ne ne familje nuk e kemi perdore kurr, as babai im nuk e ka perdore edhe pse ka jetuar 85 vjet.

Dea te falenderoj dhe e rrespektoj shume kete qe e ke bere, me te vertet po te them se do te mbesi nje kujtim i paharruar.

Te pershendes e nderuar dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete ty dhe gjithe familjes tuaj.
Nga Dreni30.

DEA
30-05-05, 22:23
Hahahahahahahha O Dreni pashe nane a ste pelqeu a :shock: , more ti ndaq perdore e ndaq jo, une e kreva premtimin tim qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,
edhe thuaj qe nuk jam e fjales. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nje mbremje te kendshme jua uroj ju dhe familjes suaj

DEA

Dreni30
31-05-05, 01:32
Hahahahahahahha O Dreni pashe nane a ste pelqeu a :shock: , more ti ndaq perdore e ndaq jo, une e kreva premtimin tim qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,
edhe thuaj qe nuk jam e fjales. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nje mbremje te kendshme jua uroj ju dhe familjes suaj

DEA

Te flm. Dea me pelqeu edhe mire e mos me thuaj ashtu se ta di per ndere shume kete qe e ke pru per mua. Dhe premtimin e ke majt sikur burrenesh, se e di qe je burrnesh ti, rrespekt e nderuar.

Une ty te uroj nje dite mire e sa me te lumtur e nderuar me te gjithe familjen tuaj.
Nga Dreni30.

Dali!Keq
31-05-05, 15:53
Dreni30Urime postimet Mbreti,qaste te kendshme.

Dreni30
31-05-05, 21:43
Dreni30Urime postimet Mbreti,qaste te kendshme.

I nderuar Dali!Keq

Te flm. per urimin e derguar tek une edhe une ty te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Dreni30.

dr1ta
03-06-05, 12:17
Dreni shoki te pershendes shume ...deshiroj nje dite te kendshme dhe pune te mbar
Me rrespekt
drita :)

Gentiana
03-06-05, 15:45
O dreni, edhe pse pak me vones,po me mire von se hiq,erdha ti uroj keto shkrimet tua,qe i paske be mbi 4000 (sakt 4275).

Shpresoj te na i bejsh edhe shum shkrime tjera.

Gjithashtu te uroj ēdo te mire,dhe ku do qofsh nje dite sa me te kendshme ty dhe familjes tende.

Me nderime dhe Respekt per ty.

Genta

Dreni30
04-06-05, 16:21
Dreni shoki te pershendes shume ...deshiroj nje dite te kendshme dhe pune te mbar
Me rrespekt
drita :)

E nderuar Drita

Te flm, per pershendetjen dhe gezohem qe kam nje shoqe sikur ti.

Tani te pershendes dhe te uroj nje vikend te kendshem.

Pershendetje nga Dreni.

Dreni30
04-06-05, 16:27
O dreni, edhe pse pak me vones,po me mire von se hiq,erdha ti uroj keto shkrimet tua,qe i paske be mbi 4000 (sakt 4275).

Shpresoj te na i bejsh edhe shum shkrime tjera.

Gjithashtu te uroj ēdo te mire,dhe ku do qofsh nje dite sa me te kendshme ty dhe familjes tende.

Me nderime dhe Respekt per ty.

Genta

E nderuar Genta

Te flm. per urimin e derguar tek une, e mos u merzit se nuk eshte hiqqq me vonese.
Edhe une deshiroj qe ti te besh shume shkrime ketu ne fd,
Genta te pershendes dhe te uroj nje vikend te qete dhe te kendshem ne keto dite pranevere ( ishalla tek ju atje nuk eshte duke ra shi sikur te na se syt nuk po na len me i qel).

Rrespekt shume per tyy Dreni.

Kercovari
11-06-05, 19:10
Per te saten here te deshiroj suksese ne jete dhe jete te lumtur i nderuar.

lazdrani
18-06-05, 11:26
Dreni ju uroje nje vikende te bukure Familjar :wink:

Dreni30
18-06-05, 23:06
Dreni ju uroje nje vikende te bukure Familjar :wink:

I nderuar Lazdrani

Te flm.
per urimin edhe ti je njeashtu i pershendetur.

Nga Dreni.

Luana
18-06-05, 23:17
Dreni phaaaaaaaaa ma kalove me postime hallall , ishalla i ban edhe xxxx te pa numerta , te uroj shendet e jet te lumtur ty me gjithe familje :wink:

DEA
18-06-05, 23:23
Ti sa here qe te merzitesh mos qaj sepse ekziston dikush ne nje cep te botes qe jeton vec per nje buzeqeshje tenden!Ky person mend te jete edhe mbas nje cepi muri,mbas nje ekrani,mbas nje qoshe rruge qe pret vec qe ti te buzeqeshesh!Kete mos e harro kurre!!-DEA-Ndoshta mjafton kjo dhurate per arritjen e me shume se 5000 postimeve, suskese te metutjeshme :wink:

Dreni30
19-06-05, 00:39
Dreni phaaaaaaaaa ma kalove me postime hallall , ishalla i ban edhe xxxx te pa numerta , te uroj shendet e jet te lumtur ty me gjithe familje :wink:

E nderua Luana

Te flm. per urimin qe ke adresuar tek une edhe ti je e pershendetur nga ana ime, sukses ne jete dhe gjithe te mirat.

Dreni.

Dreni30
19-06-05, 01:08
Ti sa here qe te merzitesh mos qaj sepse ekziston dikush ne nje cep te botes qe jeton vec per nje buzeqeshje tenden!Ky person mend te jete edhe mbas nje cepi muri,mbas nje ekrani,mbas nje qoshe rruge qe pret vec qe ti te buzeqeshesh!Kete mos e harro kurre!!-DEA-Ndoshta mjafton kjo dhurate per arritjen e me shume se 5000 postimeve, suskese te metutjeshme :wink:


E nderuar Dea

Kur i lexova keto fjale dhe deshira qe kishe drejtuar tek une mu shtua edhe me shume buzeqeshja. Nje person qe mendon kaq mire dhe lezetshem per mua me te gjitha keto deshira u gezova edhe me shume.
Ta dish se edhe ti je per mua ne cdo minut e cdo mendim ne mendje e zemren time. Deshiren qe e kam ne ty eshte e pa pershkruar:

Kur te shof ty, zemra dridhet.
Kur te shof ty, syt me shkelqejne
kur te me afrohesh afer..
Ti me merr me rrembim.
Ti ma more mendjen dhe shpirtin tim.

E dashur te uroj te gjitha mirat ne jete, te jesh e lumtur dhe e buzeqeshur sikur qe jeni tere jeten tuaj.
Njeherit edhe te flm. per urimin qe ke derguar tek une.
Ytiiiiiii Dreni.

Reana
19-06-05, 05:52
I nderuari Dreni,

Urime mbi 5000 postime dhe vikend te kendshem...

pershendetje

Reana

Dreni30
19-06-05, 08:25
I nderuari Dreni,

Urime mbi 5000 postime dhe vikend te kendshem...

pershendetje

Reana

E nderuar Reana

Te flm. per urimin edhe ti je e pershendetur kudo qe jeni, shendet, lumturi dhe fat ne jete.

Dreni.

Diana007
22-06-05, 11:30
Eu Dreni bre i paske bo 5000 e ca shkrime un tani e pash :oops:
Te uroj per shkrimet e tua , e ishalla edhe xxxxxxxxxxxxxx tjera i bon ketu :wink:

Te pershendes dhe te uroj nej dit te kendeshme :wink:Me respekt Diana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
22-06-05, 12:39
Eu Dreni bre i paske bo 5000 e ca shkrime un tani e pash :oops:
Te uroj per shkrimet e tua , e ishalla edhe xxxxxxxxxxxxxx tjera i bon ketu :wink:

Te pershendes dhe te uroj nej dit te kendeshme :wink:Me respekt Diana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E nderuar Diana

te flm. per urimin qe ke drejtuar tek une.

Edhe ju jeni e pershendetur nga une, me deshire qe te kaloni nje pasdreke te mbare, Dreni

Dreni30
22-06-05, 12:45
Per te saten here te deshiroj suksese ne jete dhe jete te lumtur i nderuar.

I nderuar Kercovari

te flm. per pershendetjen qe keni drejtuar tek une.

edhe une ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat ne jete, ju dhe familjes tuaj kudo qe jeni.

Dreni.

Honesty^uk.
26-06-05, 21:36
Pershendetje per ju i nderuar dreni, te uroj cdo te mire harmoni, kenaqesi dhe lumturi familjare

Honesty

schütze
02-07-05, 15:05
Dreni te pershendes ku do qe ndodhesh i nderuar
me respekt
schütze

turisti
05-07-05, 22:09
:P DRENI 30,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj momentet e lumtura kudo qe te jesh dhe argetim maksimal. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
13-07-05, 14:19
Tak tak tak

O shoku Dreni :roll: ende nuk qenka kthy more paaaaaaa qe sa nuk e kam pa :cry:
Po ja le nje pershnedeje kur te vjen let ta lexon :wink:

I nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mira

Me respekt Diana :)

laliloli
19-07-05, 18:59
Prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je i nderuari Dreni,se me duket deshiron te "shperngulesh "nga Dardania :lol: :lol: se rralle po dukesh

Paq shendetin ,fatin dhe te mirat tjera ne jeten tuaj

Reana
20-07-05, 06:11
Pershendetje Dreni,

gjithe te mirat dhe nje jave te mbare....

Reana

Dreni30
21-07-05, 21:04
Pershendetje per ju i nderuar dreni, te uroj cdo te mire harmoni, kenaqesi dhe lumturi familjare

Honesty

I nderuar Honesty

Te flm. per urimin edhe ti je i pershendetur nga une, duke te uruar te gjitha te mirat ne jete.

Dreni30

Dreni30
21-07-05, 21:06
Dreni te pershendes ku do qe ndodhesh i nderuar
me respekt
schütze

I nderuar schutze

Te flm. je i pershendetur dhe i rrespektuar nga une.

Gjithe te mirat Dreni

Dreni30
21-07-05, 21:08
:P DRENI 30,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj momentet e lumtura kudo qe te jesh dhe argetim maksimal. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

I nderuar Turisti

Jeni edhe ju i pershendetuar dhe i rrespektuar nga une, te uroj te gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

Dreni30
21-07-05, 21:14
Tak tak tak

O shoku Dreni :roll: ende nuk qenka kthy more paaaaaaa qe sa nuk e kam pa :cry:
Po ja le nje pershnedeje kur te vjen let ta lexon :wink:

I nderuar te pershendes dhe te uroj gjitha te mira

Me respekt Diana :)

E nderuar Diana

Te flm. per rrespektin e treguar per mua, edhe une te pershendes edhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.
E nderuar tash jam kthyer dhe po ta kthej urimin.

Te pershendes kudo qe jeni, Dreni.

Dreni30
21-07-05, 21:22
Prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je i nderuari Dreni,se me duket deshiron te "shperngulesh "nga Dardania :lol: :lol: se rralle po dukesh

Paq shendetin ,fatin dhe te mirat tjera ne jeten tuaj

I nderuar lailoli

Te flm. per pershendetjen dhe rrespektin qe keni treguar per mua. Une jam ketu dhe do te mbetem, por isha ne pushim pas 6 viteve per here te pare.
Me te vertet nuk pershkruhet kjo, koha nuk me ka premtuar te jem ne mesin tuaj.

Tani ju pershendes dhe uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Dreni30
21-07-05, 21:27
Pershendetje Dreni,

gjithe te mirat dhe nje jave te mbare....

Reana

E nderuar Reana

Te flm. per urimin dhe une ty te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.
Moj Rana ku je humb qe nuk po lajmerohesh.

Te pershendet Dreni.

laliloli
22-07-05, 17:27
Prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je i nderuari Dreni,se me duket deshiron te "shperngulesh "nga Dardania :lol: :lol: se rralle po dukesh

Paq shendetin ,fatin dhe te mirat tjera ne jeten tuaj

I nderuar lailoli

Te flm. per pershendetjen dhe rrespektin qe keni treguar per mua. Une jam ketu dhe do te mbetem, por isha ne pushim pas 6 viteve per here te pare.
Me te vertet nuk pershkruhet kjo, koha nuk me ka premtuar te jem ne mesin tuaj.

Tani ju pershendes dhe uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Gezohem Dreni qe pas 6 viteve ke qene ne vendlindje,dhe shpresoj qe me kaq gjate nuk do te te ndodhe qe mos ta vizitosh .Kemi bere ngapak shaka me mungesen tende ,por po shihet se paska qene plotesisht e arsyeshme,sigurisht nuk do na e marresh per te madhe .
.Edhe njehere te pershendes dhe te uroj miresine e dashurine ne jete.

Kercovari
22-07-05, 18:23
Dreni i nderuar

Nje keqkuptim qe ndodhi para nje kohe jo aq te larget ku ndoshta humori im i tepruar beni qe ju te largoheni,tani e kam kuptuar se ndoshta keni pas plote te drejte.
Nuk jam ne gjendje te gjeje arsyen qe u desht edhe une te largohem ,edhe pse nje gje te tille nuk e praktikoje ne jete.
Por per te harruar te gjithe kete,nuk ngurava edhe une te shprehe ate qe ndoshta ju edhe edhe pritni nga une.
Ndjeje pergjegjsi morale me pare te ju kerkoje falje per te gjiuthe ate qe ndodhi,edhe pse nuk e berra me qellim.
Qe ne fillim u kam shoke i denjte virtual ku nuk kan mungu shprehjet tona nga me te ndryshmet,dhe mundohem te kethej te pakten nje pjese te asaj qe ne bente te lumtur,shkembim i fjaleve te embla dhe pershendetjet e ngrohat drejtuar njeri tjetrit.
Po me te mesuar se edhe ju ndani te njejtin fate me mua,jeten e Mergimtarit,mora kete hap qe te mbyllim bashkerisht ate te kaluar te hidhur me shprese se do te tejkaklohen mosmarveshjet ketu,per te vazhduar te jetojme te lire,po edhe te bindur se nje takim i mundshem do te bente qe te harojme edhe jeten e hidhur te mergimtarit.

Une shkepus nga thellsija e zemres uratat e mija te perzemrta drejtuar juve dhe familjes juaj,duke u deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe harmoni ne familje.
Me respekt me te thelle.kercovari

Dreni30
25-07-05, 07:36
Prano nje pershendetje te perzemert kudo qe je i nderuari Dreni,se me duket deshiron te "shperngulesh "nga Dardania :lol: :lol: se rralle po dukesh

Paq shendetin ,fatin dhe te mirat tjera ne jeten tuaj

I nderuar lailoli

Te flm. per pershendetjen dhe rrespektin qe keni treguar per mua. Une jam ketu dhe do te mbetem, por isha ne pushim pas 6 viteve per here te pare.
Me te vertet nuk pershkruhet kjo, koha nuk me ka premtuar te jem ne mesin tuaj.

Tani ju pershendes dhe uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Gezohem Dreni qe pas 6 viteve ke qene ne vendlindje,dhe shpresoj qe me kaq gjate nuk do te te ndodhe qe mos ta vizitosh .Kemi bere ngapak shaka me mungesen tende ,por po shihet se paska qene plotesisht e arsyeshme,sigurisht nuk do na e marresh per te madhe .
.Edhe njehere te pershendes dhe te uroj miresine e dashurine ne jete.

I nderuar lailoli

Te flm. per kujdesin, jeni te mirekuptuar nga une edhe shakate e kane vendin e vete, e nuk keni nevoj qe te brengoseni fare.
Te pershendes kudo qe jeni.
Dreni.

lazdrani
04-08-05, 19:41
Dreni i nderuar ju uroje qaste te bukura pushimore Ty dhe Familjes suaj.

Zoti ju dhurofte gjithmone Shendet dhe Lumturi ne jete.


Lazdrani&Zemrushja&Ariani

Dreni30
04-08-05, 22:51
Dreni i nderuar

Nje keqkuptim qe ndodhi para nje kohe jo aq te larget ku ndoshta humori im i tepruar beni qe ju te largoheni,tani e kam kuptuar se ndoshta keni pas plote te drejte.
Nuk jam ne gjendje te gjeje arsyen qe u desht edhe une te largohem ,edhe pse nje gje te tille nuk e praktikoje ne jete.
Por per te harruar te gjithe kete,nuk ngurava edhe une te shprehe ate qe ndoshta ju edhe edhe pritni nga une.
Ndjeje pergjegjsi morale me pare te ju kerkoje falje per te gjiuthe ate qe ndodhi,edhe pse nuk e berra me qellim.
Qe ne fillim u kam shoke i denjte virtual ku nuk kan mungu shprehjet tona nga me te ndryshmet,dhe mundohem te kethej te pakten nje pjese te asaj qe ne bente te lumtur,shkembim i fjaleve te embla dhe pershendetjet e ngrohat drejtuar njeri tjetrit.
Po me te mesuar se edhe ju ndani te njejtin fate me mua,jeten e Mergimtarit,mora kete hap qe te mbyllim bashkerisht ate te kaluar te hidhur me shprese se do te tejkaklohen mosmarveshjet ketu,per te vazhduar te jetojme te lire,po edhe te bindur se nje takim i mundshem do te bente qe te harojme edhe jeten e hidhur te mergimtarit.

Une shkepus nga thellsija e zemres uratat e mija te perzemrta drejtuar juve dhe familjes juaj,duke u deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe harmoni ne familje.
Me respekt me te thelle.kercovari

I nderuar Kercovari

Une ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat ju dhe familjes tuaj kudo qe jeni.
Per mos me e zgjate me shume jam ne mirekuptim dhe rrespektoj ate te shkruar me larte.
Te flm. per pershendetjen.

Me rrespekt Dreni.

Dreni30
04-08-05, 22:58
Dreni i nderuar ju uroje qaste te bukura pushimore Ty dhe Familjes suaj.

Zoti ju dhurofte gjithmone Shendet dhe Lumturi ne jete.


Lazdrani&Zemrushja&Ariani

I nderuari Lazdrani

Te flm. per pershendetjen, u jam shume mirenjohes.
Me kete dua te them se ju pershendes nga zemra juve dhe familjes tuaj ( ty, Zemrushes dhe Arianit) me deshire qe te gjitha te mirat te sillen ne rrethin tuaj familjar. E Arianit rritje te shpejt e lumturi ne jete.

Pershendetjes i bashkangjiten Dreni me familje.

Gentiana
05-08-05, 12:30
Dreni i pash lulet dhe pershendetjet qe i kishe len ne oden time, dhe erdha te te flm-rohem, jo vetem per ato, po edhe per shkrimet tua ne dardani sepse esht vertet knaqsi te te kemi ne mesin ton,sidomos un qe tani jemi edhe Qifti me i mire ne Dardani. :wink:

Te deshiroj shendet,lumturi dhe gjitha te mirat, ty dhe familjes tende.
Genta

dr1ta
13-08-05, 09:34
Gjat kohe nuk kam qen ketu , dhe miq te dashur dhe respektuar si ti kure nuk harroen , te pershendes shume deshiroj nje fundjave te mire juve dhe familjes juaj.

Me respekt Drita

Arbėri
13-08-05, 22:14
Dreni, pershendetje i nderuar :)
Te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem, normaliTIKISHT pa i harruar obligimet tuaja :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooo i nderuari Dreni :) :lol: :lol: :lol:

Arbėri
13-08-05, 22:15
Dreni, pershendetje i nderuar :)
Te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem, normaliTIKIsht pa i harruar obligimet tuaja :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooo i nderuari Dreni :) :lol: :lol: :lol:

Dreni30
14-08-05, 00:20
Dreni i pash lulet dhe pershendetjet qe i kishe len ne oden time, dhe erdha te te flm-rohem, jo vetem per ato, po edhe per shkrimet tua ne dardani sepse esht vertet knaqsi te te kemi ne mesin ton,sidomos un qe tani jemi edhe Qifti me i mire ne Dardani. :wink:

Te deshiroj shendet,lumturi dhe gjitha te mirat, ty dhe familjes tende.
Genta

E nderuara Genta te flm. per pershendetjen e derguar tek une, e di se jemi qifti me i mire ne fd. dhe shkrimet tona jane shume te pelqyera nga te gjithe, prandaj vetem te uroj shendet dhe fat ne te ardhmen tuaj.

Me te vertet eshte knaqesi te bisedosh me nje person sikurse jeni ju.

Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.
Ytiiiiii Dreni.

Dreni30
14-08-05, 00:28
Gjat kohe nuk kam qen ketu , dhe miq te dashur dhe respektuar si ti kure nuk harroen , te pershendes shume deshiroj nje fundjave te mire juve dhe familjes juaj.

Me respekt Drita

E nderuar te flm. per urimin dhe me te vertet kam kujt ti flm.
Pershendetjen edhe une e dergoi ashtu tek ju, qe edhe ju te kaloni nje vikend te kendshem ne mesin e juaj familjar.

Dreni.

Dreni30
14-08-05, 00:37
Dreni, pershendetje i nderuar :)
Te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem, normaliTIKIsht pa i harruar obligimet tuaja :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooo i nderuari Dreni :) :lol: :lol: :lol:

O te flm. Arber qe paske gjete kohe e ke ardh me me vizitu. :lol: :lol:

Po a mujte ej se bajagi nje rruge e gjate se une edhe si larg pak prej katundit, por po me vjen shume mire qe ke ardh. :lol: :lol: :lol:

I nderuar edhe une te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Arb
14-08-05, 06:58
Dren,

Kudo qe je, mbetesh i pershendetur.

Arbėri
14-08-05, 12:42
Dreni, pershendetje i nderuar :)
Te deshiroj te gjitha te mirat dhe argetim te kendshem, normaliTIKIsht pa i harruar obligimet tuaja :wink: :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooooooo i nderuari Dreni :) :lol: :lol: :lol:

O te flm. Arber qe paske gjete kohe e ke ardh me me vizitu. :lol: :lol:

Po a mujte ej se bajagi nje rruge e gjate se une edhe si larg pak prej katundit, por po me vjen shume mire qe ke ardh. :lol: :lol: :lol:

I nderuar edhe une te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.


Hahahahahaha, ah bre i nderuar, kohe gjeta me menzi se mu kan perzie gjyshet edhe mua :x Kohe te gjate nuk kam hy ne forume e tash per nje kohe te shkurte nuk po mundem ti pershendes dhe tu pergjigjem te gjithe atyre qe me don dhe i dua :cry:

Nje dite te mrekullueshme, i nderuari Dreni :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-08-05, 13:18
Dreni urime pėr mbi 6000 shkrimet tuaja.

Na shkrofsh edhe shumė e shumė tjera shkrime tė bukura tė bukura si gjer mė tani.

Me rrespekt e dashni pėr ty. :lol: :wink: (Genta pėr dashni shoqėrore e kam fjalėn) :lol: :wink:


Murgesha!

e_martumja
14-08-05, 14:02
Edhe une te uroj mbi 6000 postimet me deshir qe te keni lumturi ne mesin familjar, pershendetje kudo qe te jeni nga e_martumja.

Dreni30
14-08-05, 23:41
Dreni urime pėr mbi 6000 shkrimet tuaja.

Na shkrofsh edhe shumė e shumė tjera shkrime tė bukura tė bukura si gjer mė tani.

Me rrespekt e dashni pėr ty. :lol: :wink: (Genta pėr dashni shoqėrore e kam fjalėn) :lol: :wink:


Murgesha!

E nderuar Murgesha

Te flm. per urimin edhe ti je shume e pershendetur nga une kudo qe gjindesh.

Nga Dreni.

Dreni30
14-08-05, 23:44
Edhe une te uroj mbi 6000 postimet me deshir qe te keni lumturi ne mesin familjar, pershendetje kudo qe te jeni nga e_martumja.

E nderuar e_martumja

Te flm. per urimin e derguar tek une.

Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe jeni, harmoni dhe lumturi ne mesin tuaj familjar.

Nga Dreni.

doGzona
16-08-05, 01:57
Dreni Urime per postimet e tua vertet te shkelqyeshme.

Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuar.

Lumturia ju percjellte gjithmone.

Gjithashtu te deshiroje suksese ne studime, dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt
doGzona

AXHA
16-08-05, 16:46
Shum selam pej meje shum i neruemi Dreni 30.
Po shum e me igball ish kan AXHA he ruena zot,leje ma qi po nihmi neper kto oda po edhe u pam,veq ishalla sjet me qaq.
Shum i neuemi Dreni 30 ishalla nie qka asht mier e ma mier per ju e per familen e juej,e paqshi shnetn,kofshi tgzuem e me sevda nkit dynja.
Ju prift e mara npunt qi na kallxove qi je tuj ba se hiq pa shybe kemi me jau pa hajrin juve me demek dijenis tjuej.
Shum selam tek njefshi e tek mos njefshi pej AXHE.

Diana007
17-08-05, 13:14
Ej Dreni urime per 6000 shkimet , ishalla edhe shum tjera i ben ketu :D

Te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:
Me respekt Diana :)

Urata
17-08-05, 14:56
Mbase, e qafa Mbretereshen(Murgeshen) po e qafi edhe Mbretin Dreni!

Dreni30
17-08-05, 19:35
Dreni Urime per postimet e tua vertet te shkelqyeshme.

Pershendetje te perzemerta keni nga une i nderuar.

Lumturia ju percjellte gjithmone.

Gjithashtu te deshiroje suksese ne studime, dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Me respekt
doGzona

E nderuar DoGzona

Te flm. per urimin dhe kujdesin e treguar per mua.
Jeni nga une e pershendetur dhe e uruar kudo qe gjindeni.

Dreni.

Dreni30
17-08-05, 19:46
Shum selam pej meje shum i neruemi Dreni 30.
Po shum e me igball ish kan AXHA he ruena zot,leje ma qi po nihmi neper kto oda po edhe u pam,veq ishalla sjet me qaq.
Shum i neuemi Dreni 30 ishalla nie qka asht mier e ma mier per ju e per familen e juej,e paqshi shnetn,kofshi tgzuem e me sevda nkit dynja.
Ju prift e mara npunt qi na kallxove qi je tuj ba se hiq pa shybe kemi me jau pa hajrin juve me demek dijenis tjuej.
Shum selam tek njefshi e tek mos njefshi pej AXHE.

I nderuari AXHA

Me vjen mire shume qe te kemi ne mesin tone, por edhe qe u takuam edhe me mire e nuk harrohet. Mbetem me shprese se herave tjera edhe me mire do te behet e me shume te takohemi.
I nderuar te flm. per pershendetjen e derguar ketu ne oden time dhe po me vjen shume mire qe keni gjete kohe te me vizitoni.
Njeherit te flm. edhe perkujdesin e treguar per mua.
Une te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ty dhe familjes tuaj,
me dheire qe harmonia dhe lumturia te mbreteroj tek ju.

Dreni.

Dreni30
17-08-05, 20:02
Ej Dreni urime per 6000 shkimet , ishalla edhe shum tjera i ben ketu :D

Te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:
Me respekt Diana :)

Te flm. Diana per urimin e derguar tek une, te pershendes edhe une ty e te uroj nje mbremje te qete.

Dreni...

Dreni30
17-08-05, 20:06
Mbase, e qafa Mbretereshen(Murgeshen) po e qafi edhe Mbretin Dreni!

A ngezim timin e qafe edhe murgeshen aaa?? Ani ani mire po me vjen por valla po te perqafi edhe une ty e mire qe erdhe moj Urata.

E nderuar te uroj te gjithe te mirat kudo qe gjindesh ju dhe familjes tuaj.

Dreni.

Murgesha
17-08-05, 21:36
Mbase, e qafa Mbretereshen(Murgeshen) po e qafi edhe Mbretin Dreni!

A ngezim timin e qafe edhe murgeshen aaa?? Ani ani mire po me vjen por valla po te perqafi edhe une ty e mire qe erdhe moj Urata.

E nderuar te uroj te gjithe te mirat kudo qe gjindesh ju dhe familjes tuaj.

Dreni.

Dreni mos u halit, e mos ma ngucė Uratėn, se e din ti se ēka tė gjen pastaj. :wink: :lol: :lol:

Dreni30
19-08-05, 19:35
Mbase, e qafa Mbretereshen(Murgeshen) po e qafi edhe Mbretin Dreni!

A ngezim timin e qafe edhe murgeshen aaa?? Ani ani mire po me vjen por valla po te perqafi edhe une ty e mire qe erdhe moj Urata.

E nderuar te uroj te gjithe te mirat kudo qe gjindesh ju dhe familjes tuaj.

Dreni.

Dreni mos u halit, e mos ma ngucė Uratėn, se e din ti se ēka tė gjen pastaj. :wink: :lol: :lol:

Jo moj Murgesha une nuk po halitem qyyy, por pasi qe paska shpreh deshire Urata po e perqafoj se edhe ashtu e kam shoqe te ktyne herit valla. :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
24-08-05, 00:05
dreni pershendetje per tyyyyy dhe te uroje qdo te mire

Naki
27-08-05, 11:34
Nga Toka Dardane ju dergoje Pershendetje te Ngrohta Verore,juve dhe familjes Tuaje.

Naki

Honesty^uk.
28-08-05, 09:19
Dreni i nderuar te pershendes dhe te deshiroj nje fundjave te kendshme


Me nderime
Honesty

lazdrani
31-08-05, 10:06
Dreni i dashure ju pershendes ju dhe Familjen tende duke ju deshiruar qdo te mire ne jete.
Lazdrani :wink:

Dreni30
31-08-05, 20:29
dreni pershendetje per tyyyyy dhe te uroje qdo te mire

I nderuar te flm. per pershendetjen, gjithashtu te dergoj dhe deshiroj te gjithe te mirat ne jete.'


Drenii.

Dreni30
31-08-05, 20:31
Nga Toka Dardane ju dergoje Pershendetje te Ngrohta Verore,juve dhe familjes Tuaje.

Naki

I nderuar Naki, te flm. shume per urimin.
Pershendetjet e ngrohta merri edhe nga une, per ty dhe gjithe familjen tuaj.

Drenii.

Dreni30
31-08-05, 20:34
Dreni i nderuar te pershendes dhe te deshiroj nje fundjave te kendshme


Me nderime
Honesty

I nderuar te flm. per urimin, gjithashtu edhe ju jeni te pershendetur nga une kudo qofshi.

Dreni.

Dreni30
31-08-05, 20:36
Dreni i dashure ju pershendes ju dhe Familjen tende duke ju deshiruar qdo te mire ne jete.
Lazdrani :wink:

Gjithashtu edhe nga une jeni te gjithe ju te pershendetur. Uroj te keni harmoni, gezim dhe shendet ne jeten e juaj te gjithembareshme.

Dreniii.

Domira
04-09-05, 11:42
Dreni i nderuar shoki mu mos humb po shkruaj edhepse je i zene.

uroj pra edhe shume shume postime te kendshme dhe te matura nga ti ashtu si ke qene gjithnji.

Ēdo te mire deshiroj per ty dhe te dashurit tu.

Me nderime

Domira

Dreni30
07-09-05, 17:40
Dreni i nderuar shoki mu mos humb po shkruaj edhepse je i zene.

uroj pra edhe shume shume postime te kendshme dhe te matura nga ti ashtu si ke qene gjithnji.

Ēdo te mire deshiroj per ty dhe te dashurit tu.

Me nderime

Domira

e nderuar te flm per urimin se valla jam mbet qekha si larg prej katundit e shume rralle po takohemi. vetem do te mundohem qe te vij me shpesh. :lol: :lol:

te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.
Dreni.

Murgesha
07-09-05, 18:59
Dreni tė pėrshėndes me kėtė kėngė. :wink:

Alberti - Ah kjo Zemra Ime (http://www.albapro.com/alberti2.wmv)

Artisti
07-09-05, 19:13
Dreni jam knaq sot tu pershendet e te erdh rendi edhe ty valla ski ku ik

t pershendes i nderumArtisti

Dreni30
09-09-05, 13:58
Dreni tė pėrshėndes me kėtė kėngė. :wink:

Alberti - Ah kjo Zemra Ime (http://www.albapro.com/alberti2.wmv)

te flm. murgesha per kengen qe me kishe uruar.

te uroj gjithe te mirat.

Dreni.

Dreni30
09-09-05, 14:01
Dreni jam knaq sot tu pershendet e te erdh rendi edhe ty valla ski ku ik

t pershendes i nderumArtisti

Qy qy sa mire paske ba per te gjithe ata qe ke uruar. Une me te vertet jam qellu si larg, por me paske gjet deren edhe mua. :lol: :lol:

te flm. shume i nderuar per urimin, e edhe ti je shume i pershendetur nga une.
Gjithe te mirat.

Dreniiii.

laliloli
09-09-05, 19:55
Dreni te lash nje pershendetje te perzemert ,me shprese dhe deshire qe te te gjeje si eshte me se miri
Fat ,shendet ,gezime e lumturi gjitheher te deshiron Lali

Dreni30
09-09-05, 23:10
Dreni te lash nje pershendetje te perzemert ,me shprese dhe deshire qe te te gjeje si eshte me se miri
Fat ,shendet ,gezime e lumturi gjitheher te deshiron Lali

I nderuar Lali

te flm. shume per urimin.
Edhe nga une priti urimet e perzemerta, me deshire qe te jesh mire kudo qe jeni,

dreniii.

Diana007
10-09-05, 08:19
Dreni shoki te pershende s shuuuuuuuuum dhe te uroj shum fat ne jet :D


Tung nga Diana :wink:

Dreni30
13-09-05, 10:10
Dreni shoki te pershende s shuuuuuuuuum dhe te uroj shum fat ne jet :D


Tung nga Diana :wink:


Diana te flm. per urimin e nderuar, te pershendes edhe une ty shume dhe te uroj fat ne te gjitha sferat e jetes.

Dreniiii.

Naki
13-09-05, 11:51
Sot Enkas pėr Drenin Njė Pėrshėndetje Vllazerore,tė dėshirojė njė ditė tė mirė juve dhe familjes Tuajė.

Naki

Dreni30
19-09-05, 23:16
Sot Enkas pėr Drenin Njė Pėrshėndetje Vllazerore,tė dėshirojė njė ditė tė mirė juve dhe familjes Tuajė.

Naki

I nderuar Naki

Te flm. per urimin edhe ju jeni te pershendetur nga une kudo qe jeni.

Nje dite te mbare per gjithe juve.

Drenii.

Gentiana
19-09-05, 23:40
I nderuar Dreni
Deshta vetem me te pershendet & me te falemenderu per shkrimet e tua te bukura qe ja jep Dardanies dhe per atmosferen e bukur qe krijon prania juaj.


Me shpres se do te shkruani sa te egziston Dardania te pershendes.

Me Nderime dhe Respekt

Genta.


PS: me ket pershendetje vjen edhe kenga: Dy Shoke nga Mentor Kurtishi. :wink: