PDA

View Full Version : Kaltrushi


Kercovari
10-02-05, 08:28
Kaltrushi e nderuar
Te kan mbetur edhe tri here te shkruash Miremengjezi dhe do te shohesh se te presin pershendetje te perzemerta dhe urime te sinqerta per 1000 postimet e tua qe FD e ben edhe me madheshtore.
Si te gjitha shoqet e tua u linde dhe u rrite nen tyten e barabreve qe me vone te marrish rrugen e mergimit,por duke mos haruar as gjuhen e nenes e as dinjenitetin Kombetar.
Mosha e jote rinore flet per nje Zonjushe vertet te nderuar perplot humor,mirekuptim,dhe mbi te gjitha aftesit e tua ne te shkruar Shqip qe per mua eshte nje keanqesi me vete te komunikoj me ty.
Per ato tre postime qe te mungojn per momentin i mora si motiv per te shkeputur nga zemra per te deshiruar tre suksese primare qe vertet njeriun e bejne te lumtur.
-Suksese te njepasnjeshme ne pune apo kariere
-Dhashte Zoti te gjesh te dashurin tend po si te do zemra ty
-Dhe te i falish tre bylbyla krenaria e te qenit Nene dhe kendues te Abetares.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne dhe ne mesin tone,te deshiroj gjitha te mirat dhe shendet te plote ne familje.

Me respekt Kercovari.

Kaltrushi
10-02-05, 08:55
Kercovar,

te pershendes nga Zemra dhe te falemenderoj per keto fjale aq te bukra e te folura nga Shpirti. Kjo me shty te shkruj dhe te kontaktoj me ju edhe shum e shum ma gjat.

Je gjithnje i nderuar dhe i respektuar

nga kaltrushi

Diana007
10-02-05, 09:47
Kaltrush qiki mir se erdhe ne Pallatin Mretror, t uroj nga zemra edhe shum shum shkrime t tjera , je nje shoqe e mrekullushme , vetm vashdo keshtu , te na knaqesh t gjithve me shkrimet e tua :wink:

T prshedes dhe t puth fort Diana :P

Barbaroza
10-02-05, 10:04
WoooooooooooooooooooooooooW Kaltrushi hyri ne mbreteri.Sa bukuriiiiiiiiiiiiiiiii KaLTRUSHE.Vazhdo keshtu dhe te uroj edhe mijera postime tjera te kendshme!

Kaltrushi
10-02-05, 10:15
Pershendetje Diana dhe Barbaroza!!!

Faliminderit per Urim, me tregoni aduhet ecur pas do rregullave tasht ne ket Mretri dhe a me keni ruajtur Princin???? :D


gjdo te mire

kaltrushi

Barbaroza
10-02-05, 10:50
Pershendetje Diana dhe Barbaroza!!!

Faliminderit per Urim, me tregoni aduhet ecur pas do rregullave tasht ne ket Mretri dhe a me keni ruajtur Princin???? :D


gjdo te mire

kaltrushi

Kaltrushi,rregulla s'ka sepse s'ka anetare qe po i rrespektojne,keshtu qe as ti mos i rrespekto.E sa per Princ,mundohu e gjeje vete se tybe veshtire eshte bere. :lol: :lol:

ShEjToNkA
10-02-05, 11:59
Kaltrushe mirė se paske ardhė nė pallatin Mbretror.
Tė dėshirojė edhe xxxxxxxxxx shkrime tjera ,vazhdoni kėshtu.
Urime pėr njė mijė shkriemt e juaja tė mrekullueshmeeeeeeeeeeee

halla e madhe
10-02-05, 12:51
Kaltrushe_ishalla te percjelle nji princ edhe ne jeten e perditshme...Urime 1000 postime :!: Suksese,suksese :!:

Kaltrushi
10-02-05, 13:46
halle e madhe dhe Shejtonka Faliminderit per ket Urim. Edhe une shpresoj se do shkruaj xxxxxxx shkrime......... :wink:

AK^47
10-02-05, 14:11
Ooooooooooo Urime Loqkush Urime Ishallah i Ban Edhe 100000 Postime ;););)

Murgesha
10-02-05, 15:09
Kaltrushe mirė se na erdhe nė Pallatin Mbretėror.
Ju keni shkruar se jeni ende e re dhe shumė herė keni dėshmuar se keni aftėsi tė jashtėzakonshme tė bisedoni dhe diskutoni si njė e rriturr dhe e pjekur nė tė gjitha lėmitė e jetės. Unė tė uroj mė sė shumti qė ju e posedoni kėtė mundėsi.
Edhe mijėra postime tjera tė dėshiroj.

uliksi31
10-02-05, 15:10
Urime Kaltrush.Ti bile hyre ne mretni te burri yt i dashur :wink: Jo valla une qetu posht e Ksylkuqja moti ka hyp nalt, ne mretni :lol:

Kaltrushi
10-02-05, 15:18
Pershendetje Murgesh dhe Ulisk!!!


Faliminderit per Urim...

Murgeshe mund te them se shum nga ju Motrat me te vjetra si une me provoj kam mesuar gjera te ndryshme. Per ket edhe ju falenderoj.....


Ulisk, njeri esht shembull e tjetri vrapon poashtu at rruge keshtu se as ti mos u ndal po shkoj Dianes deri ne Mbretri per mrapa sikur une.........kercovarit

Me nderimeKaltrushi

DEA
10-02-05, 15:32
Kaltrushi edhe une si te gjithe forumistat e tjer te deshiroj me plot gojen mireseardhjen ne Mbreteri, kalofsh si eshte me se miri suesse :wink:

Arbėri
10-02-05, 15:53
Op oppppppppppp QIKAAAAAAAAAAA, na erdh edhe nje buQkuroshe ne Pallat, phaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P :lol:

Hejjjjjj, oj Kaltrushe, pasi qe je e re ne kete Pallate, shiko moj mos po humbesh :wink: :wink:

A din qka, edhe une jame i ri e kemi simpati, bajagi si shume, e mos me humb njeri tjetrin po ta dergoj foton time, edhe pse jam i cullakaft e kish shume te cullakaft ketu por besoj me lehtesi do tme identifikosh :lol: :lol:

Ja pra, ky jame une dhe: Eja me mua se nuk do te jesh vetem :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/00046.gif

Kemi mu knaq vallaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Kaltrushi
10-02-05, 15:59
Op oppppppppppp QIKAAAAAAAAAAA, na erdh edhe nje buQkuroshe ne Pallat, phaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P :lol:

Hejjjjjj, oj Kaltrushe, pasi qe je e re ne kete Pallate, shiko moj mos po humbesh :wink: :wink:

A din qka, edhe une jame i ri e kemi simpati, bajagi si shume, e mos me humb njeri tjetrin po ta dergoj foton time, edhe pse jam i cullakaft e kish shume te cullakaft ketu por besoj me lehtesi do tme identifikosh :lol: :lol:

Ja pra, ky jame une dhe: Eja me mua se nuk do te jesh vetem :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/00046.gif

Kemi mu knaq vallaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Hajt se do shifem dhe nese mund tķ kapercesh Rojen time folim......ha haaaaa

te falemderoj per urim. gjdo te mire

AK^47
10-02-05, 16:09
Op oppppppppppp QIKAAAAAAAAAAA, na erdh edhe nje buQkuroshe ne Pallat, phaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P :lol:

Hejjjjjj, oj Kaltrushe, pasi qe je e re ne kete Pallate, shiko moj mos po humbesh :wink: :wink:

A din qka, edhe une jame i ri e kemi simpati, bajagi si shume, e mos me humb njeri tjetrin po ta dergoj foton time, edhe pse jam i cullakaft e kish shume te cullakaft ketu por besoj me lehtesi do tme identifikosh :lol: :lol:

Ja pra, ky jame une dhe: Eja me mua se nuk do te jesh vetem :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/00046.gif

Kemi mu knaq vallaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Phaaaaaaaaaa Se Paskam Dit More Qe Edhe Mbret Apo Mbretresh Edhe Bukurosh Apo Bukuroshe Bahesh Kush ti Shkruan 1000 Postime :(:(:(

Nejse Sido Qe te Jet te Uroj Edhe NJi Her 1000 Postimet Kaltrush Edhe Urime `Qe Koke Ba Mbreteresh Edhe Bukuroshe ;););););)

dr1ta
10-02-05, 17:07
Urime tejkalimin e 1000 postimeve kaltrushe e emebel :) Deshiroj catse te kendshme ne fd.Te pershendes

Arbėri
10-02-05, 18:17
Op oppppppppppp QIKAAAAAAAAAAA, na erdh edhe nje buQkuroshe ne Pallat, phaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P :lol:

Hejjjjjj, oj Kaltrushe, pasi qe je e re ne kete Pallate, shiko moj mos po humbesh :wink: :wink:

A din qka, edhe une jame i ri e kemi simpati, bajagi si shume, e mos me humb njeri tjetrin po ta dergoj foton time, edhe pse jam i cullakaft e kish shume te cullakaft ketu por besoj me lehtesi do tme identifikosh :lol: :lol:

Ja pra, ky jame une dhe: Eja me mua se nuk do te jesh vetem :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/00046.gif

Kemi mu knaq vallaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Hajt se do shifem dhe nese mund tķ kapercesh Rojen time folim......ha haaaaa

te falemderoj per urim. gjdo te mireRojen? phaaaaaaaaaaaaaaaaa, a vetem NJE e ke a :evil: :evil: :evil:
Ooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, edhe Nana e dreqit n'kofte ajo roje, edhe vete Muhamed Alija ose Rambo apo Brucee Lee, kam me kalue si ma i miri bile, qyyyyyyyyyyyyyyy, ti hala nuk pe njifshe Arbėrin, qyyyyyyyyyyyyy :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eshte e mundur qysh SONTE vi :P :P :P :P :P :P :P :P

Arb
10-02-05, 18:58
Kaltrushe,

Edhe 1000 te tjera postime se shpejti!

Ia kalofsh mire ne mesin tone!

Honesty^uk.
10-02-05, 20:14
Kaltrushe, sugaresha e forumit urime per 1000shkrimet tuaj te mrekullueshme dhe mire se erdhe ne Mbreterin tone
Caste sa me argetuese nen shoqerine tone te uroj.

Honesty

Gjumashja
10-02-05, 20:24
Kaltrushi urime ishalla edhe shume postime te tjera te kendshme si gjithmon :wink:

Dreni30
10-02-05, 21:25
E nderuara Kaltrushe te uroj mireseardhje ne pallatin mbretror.
Te uroj shendet dhe jete dhe te besh edhe xxxxxxxxxxx shkrime tjera.

Te pershendese Dreni30

biondi_f86
10-02-05, 21:32
Kaltrushe urime 1000 postimet, i befshe edhe 100.000 te tjera :wink:

pershendetje. :wink:

Kaltrushi
11-02-05, 08:13
Dreni30, Gjumashja dhe biondi_f86 jeni perzemersiht te pershendetur,

Faliminderit per Urim dhe shpresoj se do kenaqem se bashku ne gjdo aspekt ne ket Forum


Jeni gjithnje te nderuar nga une


kaltrushi

Kaltrushi
23-03-05, 16:04
Dreni30, Gjumashja dhe biondi_f86 jeni perzemersiht te pershendetur,

Faliminderit per Urim dhe shpresoj se do kenaqem se bashku ne gjdo aspekt ne ket Forum


Jeni gjithnje te nderuar nga une


kaltrushi

ShEjToNkA
28-03-05, 21:57
Kaltrushi ,ku do qė jeni ke pėrshėndetje nga unė.
Kalofsh castė tė bukura.

Kaltrushi
29-03-05, 07:13
Kaltrushi ,ku do qė jeni ke pėrshėndetje nga unė.
Kalofsh castė tė bukura.Faliminderit Shejtonk,

gjithashtu te pershendes perzemersisht.......

Dreni30
29-03-05, 10:03
E nderuar Kaltrushe e motrushe.

Te uroj caste te mira kudo qe jeni.

te pershendet Dreni30.

Kaltrushi
29-03-05, 11:10
E nderuar Kaltrushe e motrushe.

Te uroj caste te mira kudo qe jeni.

te pershendet Dreni30.


faliminderit bre vlla.............gjithashtu je gjithnje i pershendetur nga une.........dhe mos harro motren ruaje........ketu.......hehe

kalo edhe ma bukur.........

Diana007
29-03-05, 11:40
Motrushe te deshiqoj gjith te mirat , dhe nje dit te mbar

Te don shoqja jote Diana :wink:

Kaltrushi
29-03-05, 12:23
Motrushe te deshiqoj gjith te mirat , dhe nje dit te mbar

Te don shoqja jote Diana :wink:


gjithashtu te dishorj gjdo te mire dhe dite sa ma te mabre............


mos harro se edhe une te dua motrushe...............edhe at shum shum shummmmm hehehehe :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
29-03-05, 23:02
E nderuara Kaltrushe.

Urime per postimet e juaja , njeherit ju uroj qdo tė mirė ne jeten tuaj .

Suksese ne te ardhmen.

Kaltrushi
30-03-05, 07:21
E nderuara Kaltrushe.

Urime per postimet e juaja , njeherit ju uroj qdo tė mirė ne jeten tuaj .

Suksese ne te ardhmen.Pershendetje Psikolog,

Faliminderit per Urimin tend shum

te uroj gjithashtu gjdo te mire

shpresoj se ne te ardhmen gjithashtu te kesh suksese edhe qe ne FD te kemi me shume biseda argetuese

me respekt

kaltrushi

Kercovari
30-03-05, 08:39
Kaltrushi e nderuar
Prano edhe nje pershendetje te perzemert nga une ,duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete deshiroj qe edhe ne te arrdhmen te mbetesh ne mesin tone duke na sjelle edhe shume e shume postime te bukura si deri me tani.
Me respekt Kercovari.

Kaltrushi
30-03-05, 10:30
Kaltrushi e nderuar
Prano edhe nje pershendetje te perzemert nga une ,duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete deshiroj qe edhe ne te arrdhmen te mbetesh ne mesin tone duke na sjelle edhe shume e shume postime te bukura si deri me tani.
Me respekt Kercovari.


Pershendetjet e tuaja jane gjithnje te mirepritura....faliminderit shum...

shpresoj se do mund te kushtoj kohe me shume FD.....


kalo sa ma bukur ketu me ne dhe pa ne.....me mua dhe pa mua....... :lol: :wink:

me respekt

kaltrushi

Kaltrushi
30-03-05, 10:30
Kaltrushi e nderuar
Prano edhe nje pershendetje te perzemert nga une ,duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete deshiroj qe edhe ne te arrdhmen te mbetesh ne mesin tone duke na sjelle edhe shume e shume postime te bukura si deri me tani.
Me respekt Kercovari.


Pershendetjet e tuaja jane gjithnje te mirepritura....faliminderit shum...

shpresoj se do mund te kushtoj kohe me shume FD.....


kalo sa ma bukur ketu me ne dhe pa ne.....me mua dhe pa mua....... :lol: :wink:

me respekt

kaltrushi

turisti
30-03-05, 13:39
Kaltrushi e nderuar,

Jam shume i befasuar me vetveten se si eshte e mundur qe nuk te kam pershendet deri sot?????????????????????????????????????????????? Tash e shfrytezoj rastin dhe kerkoj falje per kete gabim me gjithe se ke qene gjithmone me zemer e pershendetuar dhe tash ti uroj :P :P 1000 :P :P postimet e tua te para,mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror dhe te deshiroj: shendet,disponim te mire ne jete,lumturi dhe fat.


Me respekt te posaqshem,
TURISTI.

Kaltrushi
31-03-05, 07:51
Kaltrushi e nderuar,

Jam shume i befasuar me vetveten se si eshte e mundur qe nuk te kam pershendet deri sot?????????????????????????????????????????????? Tash e shfrytezoj rastin dhe kerkoj falje per kete gabim me gjithe se ke qene gjithmone me zemer e pershendetuar dhe tash ti uroj :P :P 1000 :P :P postimet e tua te para,mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror dhe te deshiroj: shendet,disponim te mire ne jete,lumturi dhe fat.


Me respekt te posaqshem,
TURISTI.


ty faliminderit turist.......me mire vone sesi fare..... :lol: , por ndoshta me ke pershendetur por mos harro qe paten humbur disa shkrime.....sidoqoft faliminderit pe rurim dhe gjdo te mire

gjithashtu je gjithnje i pershendetur dhe respektuar

nga mikja jote e netit

kaltrushi :wink:

MemphiSx
31-03-05, 12:42
Kaltrushe merre ni Pershendetje se koke Online :)

Kaltrushi
31-03-05, 13:17
Kaltrushe merre ni Pershendetje se koke Online :)


faliminderit shume gjithashtu je i pershendetur nga une.

Barbaroza
31-03-05, 14:16
Kaltrushi e nderuar,

Jam shume i befasuar me vetveten se si eshte e mundur qe nuk te kam pershendet deri sot?????????????????????????????????????????????? Tash e shfrytezoj rastin dhe kerkoj falje per kete gabim me gjithe se ke qene gjithmone me zemer e pershendetuar dhe tash ti uroj :P :P 1000 :P :P postimet e tua te para,mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror dhe te deshiroj: shendet,disponim te mire ne jete,lumturi dhe fat.


Me respekt te posaqshem,
TURISTI.


Ndaj pergjysme gabimin dhe turpin :oops: bashke me te nderuarun Turisti qe dhe une paskam kaluar ketej pa ia dhene nje pershendetje Kaltrushes se nderuar,por vertete njeriut ndonjehere edhe i anashkalon dikush,ndoshta mu ai person ndaj te cilit ke nje rrespekt te veqante,por ja qe na ndodhin edhe te tilla gjera ne jete...!
Kaltrushe,te uroj jo veq kete numer postimesh,por edhe mijera e mijera tjera postime te kendshme.Me pelqen t'i lexoj shkronjat tua blu!!
Kalo sa me bukur nen shoqerine tone dhe argetim sa me te kendshem!

Barbaroza

Kaltrushi
31-03-05, 14:41
Kaltrushi e nderuar,

Jam shume i befasuar me vetveten se si eshte e mundur qe nuk te kam pershendet deri sot?????????????????????????????????????????????? Tash e shfrytezoj rastin dhe kerkoj falje per kete gabim me gjithe se ke qene gjithmone me zemer e pershendetuar dhe tash ti uroj :P :P 1000 :P :P postimet e tua te para,mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror dhe te deshiroj: shendet,disponim te mire ne jete,lumturi dhe fat.


Me respekt te posaqshem,
TURISTI.


Ndaj pergjysme gabimin dhe turpin :oops: bashke me te nderuarun Turisti qe dhe une paskam kaluar ketej pa ia dhene nje pershendetje Kaltrushes se nderuar,por vertete njeriut ndonjehere edhe i anashkalon dikush,ndoshta mu ai person ndaj te cilit ke nje rrespekt te veqante,por ja qe na ndodhin edhe te tilla gjera ne jete...!
Kaltrushe,te uroj jo veq kete numer postimesh,por edhe mijera e mijera tjera postime te kendshme.Me pelqen t'i lexoj shkronjat tua blu!!
Kalo sa me bukur nen shoqerine tone dhe argetim sa me te kendshem!

Barbaroza


Barabroza te pershendes se pari....

ty faliminderit.....me mire vone se fare... :wink: .........

shpresoj se do te mbushi FD edhe me shume me shkronjat "blu" qte bej e adhuroj shummm ket ngjyr sepse me jep shume shpres dhe me doket e paqe....sidoqoft

te pershenes perzemersisht....dhe shpresoj se do miqesohem edhe me shume ne FD.....

kaltrushi

DEA
31-03-05, 14:44
Kaltrushi edhe une ju kacavirrem mesazhit te turistit dhe Barbarozes me fal per vonesen kalo sa me bukur :wink:

Kaltrushi
31-03-05, 14:48
faliminderit dea.........................


por me befasoni te gjithe kogja......... :cry:


por sidoqoft te gjithve ju respektoj dhe shume kohe me jua ne forum kaloj....here me fjale qe renojn e me shume me fjale qe te gezojn dhe kohen keshtu qe e argetojm............


Kaltrushi..............


kaloni sa ma bukur... :wink: :wink: :wink:

Agroni22
31-03-05, 18:07
urime KALTRUSHI per postimet e tua te bukra

Kaltrushi
04-04-05, 07:53
urime KALTRUSHI per postimet e tua te bukra


Faliminderit Agron22..te uroj qaste te bukra ty ne forum


pershendetje


kaltrushi

Arb
04-04-05, 16:56
Kaltrushe,

Pergezimet e mija per shkrimet e tua ne Forum!

Kalofsh mire ne mes nesh!

Kaltrushi
11-04-05, 08:36
Kaltrushe,

Pergezimet e mija per shkrimet e tua ne Forum!

Kalofsh mire ne mes nesh!


pershendetje Vendas

Faliminderit per Pergezim....


te uroj gjdo te mire dhe sa ma kenaqsi ne forum.....


me nderime dhe gjithnje me respekt


kaltrushi...

Tomori
13-04-05, 10:42
-Kaltrushe ju Uroje miresi dhe lumturi ne jete :wink:
Me respekte te madhe ju pershendet:
-Tomori tungji :wink:

Dreni30
13-04-05, 15:27
E nderuar Kaltrushe

Erdha ketu pari dhe thash te shof si je motrushe se moti nuk te paskena vizituar. :lol: :lol: :lol:

Te uroj cdo te mire ne jete e dashur motrushe nga Dreni30.

Diana007
18-04-05, 14:30
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

Kaltrushi
20-04-05, 13:11
E nderuar Kaltrushe e motrushe.

Te uroj caste te mira kudo qe jeni.

te pershendet Dreni30.faliminderit dreni,

PERSHENDETJE te perzemerta ke nga motra e forumit


kaltrushi

Kaltrushi
20-04-05, 13:11
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:

Diana007
20-04-05, 13:12
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:
:wink:

Kaltrushi
20-04-05, 13:15
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:
:wink:


ah kesh duke harruar per ty dhe at macen me posht ka nje mpuqqqqqqqqqq ......... :wink:

Diana007
20-04-05, 13:17
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:
:wink:


ah kesh duke harruar per ty dhe at macen me posht ka nje mpuqqqqqqqqqq ......... :wink:

Flm shum motrushe per mupuqin , por ai posht esht miu e jo masa hehehhehehehhehehheheheh

Diana007
20-04-05, 13:17
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:
:wink:


ah kesh duke harruar per ty dhe at macen me posht ka nje mpuqqqqqqqqqq ......... :wink:

Flm shum motrushe per mupuqin , por ai posht esht miu e jo maca hehehhehehehhehehheheheh

turisti
20-04-05, 13:19
Pershendetje nga :P T :P U :P R :P I :P S :P T :P I :P

Kaltrushi
20-04-05, 15:00
Motrushe te pershdes edhe nje dit te mbar :wink: :wink:

Diana

faliminderit motrushe gjithashtu te uroj dite te mbar........... :wink: :wink:
:wink:


ah kesh duke harruar per ty dhe at macen me posht ka nje mpuqqqqqqqqqq ......... :wink:

Flm shum motrushe per mupuqin , por ai posht esht miu e jo maca hehehhehehehhehehheheheh

upsssss olaaaaaaaa moj e pasnaa habit krejt.............ani pra vetem per tY nje MPUQQQQQQQQ:.....hahahha :wink:

Kaltrushi
20-04-05, 15:02
Pershendetje nga :P T :P U :P R :P I :P S :P T :P I :P
pershendetje nga K :D A :) L 8) T :lol: R :P U :wink: SH :arrow: I ke gjithashtu

Diana007
20-04-05, 15:03
upsssss olaaaaaaaa moj e pasnaa habit krejt.............ani pra vetem per tY nje MPUQQQQQQQQ:.....hahahha :wink:

Ske faj se bashk lujan edhe tu kan perzi hehehheheheheheeeh

Flm edhe njeher, edhe un te mpuqi shum shum :wink: :lol: :lol:

Dali!Keq
23-04-05, 05:33
Kaltrina Kaltrush Dali I keq ty Po te Pershendet kehe qka kehe pa dallim Gjinije.

Moter apo Vella Ju Deshiroj te kaloni ket fundjave te Mire.

Ku do qe gjindeni Pershendetje po aty.

dali i keq.

Kaltrushi
25-04-05, 07:56
Kaltrina Kaltrush Dali I keq ty Po te Pershendet kehe qka kehe pa dallim Gjinije.

Moter apo Vella Ju Deshiroj te kaloni ket fundjave te Mire.

Ku do qe gjindeni Pershendetje po aty.

dali i keq.


Faliminderit shummmmmmmm dali i keq.........


te pershendet motra ty................ :wink:

Reana
25-04-05, 08:08
KALTRUSHE,


URIME (GATI) 2000 POSTIMET....MOMENE TE KENDSHME NE FORUM!!!!http://www.xs4all.nl/~prop/plaatjes/k4.jpg

Kaltrushi
25-04-05, 09:29
KALTRUSHE,


URIME (GATI) 2000 POSTIMET....MOMENE TE KENDSHME NE FORUM!!!!http://www.xs4all.nl/~prop/plaatjes/k4.jpgty faliminderit motrushe.......me shtyje te shikoj edhe numrin e postimeve te mija...........he hehe 8) :lol:

pershendetje te perzemerta........... :wink:

Dali!Keq
25-04-05, 13:47
kaltrusheQysh ju kam sot?

Hajt dhe ni pershendetje nga un..

Urimmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee qummm qummm nga xemla

Gentiana
25-04-05, 14:42
Pershendetje Kaltrushi,dhe ēdo te mire.
Genta

Kaltrushi
25-04-05, 14:54
kaltrusheQysh ju kam sot?

Hajt dhe ni pershendetje nga un..

Urimmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee qummm qummm nga xemla


paj majr majr disi po shko......po ty si te kem sod???


pershendetje gjithashtu shummmmmmmmmmm ah qummmm hehehe

Kaltrushi
25-04-05, 14:55
Pershendetje Kaltrushi,dhe ēdo te mire.
Genta


Faliminderit Genta,

gjithashtu te pershendes edhe at perzemersisht..... :wink:

Gjumashja
26-04-05, 10:55
Kaltrushi urime susse per mbi 1mij postime te pershendes

Kaltrushi
27-04-05, 08:26
Kaltrushi urime susse per mbi 1mij postime te pershendes


gjumashe flm shume motrushe.........kisss (meine süsse....... :wink: )

Gjumashja
27-04-05, 09:47
Kaltrushi urime susse per mbi 1mij postime te pershendes


gjumashe flm shume motrushe.........kisss (meine süsse....... :wink: )


:wink: :wink:

turisti
27-04-05, 23:22
Isha ksajde dhe nuk pata zemer met anashkalue.Te pershendes shume,shume e shume e ashtu 1 jave..... :P

dr1ta
01-05-05, 14:49
Kaltrushi sis te pershendes shume ..deshiroj nje dite te mire ..gjithashtu shpresoj ce gjith do ti lexoj shkrimet e juaj e nderuar ...Hugsss
Drita
:)

Psikologu
02-05-05, 04:29
Kaltrushe e nderuar.

Ditė te mirė dhe te gezuar ju deshiroj kudo qe ndodheni.
Suksese dhe qdo tė mirė ne te ardhmen tuaj.

Arb
02-05-05, 18:23
Kaltrushe,

Prano pershendetje kete fillim-jave.

Shpresoj qe te jesh mire, dhe gjithcka te jete duke shkuar mire.

florian
02-05-05, 19:36
DESHA TE UROJA NJEMIJE POSTIMET POR PO PRES SA TI BESH 2000 , NDERKOH TE UROJ SUKSESE NE JET KUDO QE TE JESH .

Diana007
03-05-05, 11:21
Kaltrushe erdha deri te dera jote te shoh se qka i ke hallet edhe me than se po me munogn shum edhe do te me mungojsh :cry:

Te pershendes Motrushe dhe kalofsh mir :wink:

Me respekt kusherira jote :lol: :lol:

Diana007
07-09-05, 09:40
Kaltrushe erdha deri te dera jote te shoh se qka i ke hallet edhe me than se po me munogn shum edhe do te me mungojsh :cry:

Te pershendes Motrushe dhe kalofsh mir :wink:

Me respekt kusherira jote :lol: :lol:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Kaltrushi
07-09-05, 09:49
Kaltrushe erdha deri te dera jote te shoh se qka i ke hallet edhe me than se po me munogn shum edhe do te me mungojsh :cry:

Te pershendes Motrushe dhe kalofsh mir :wink:

Me respekt kusherira jote :lol: :lol:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpgooooooooooooooooooooooo synush sa me gezove qitasht....

vertet koha po me mungon te ju hi rend te gjithve dhe ti pershendes nga zemra....ty bile diqka extra........

te falemenderoj shume per ket pershendetje...

poashtu me mungo edhe ti kur nuk jam ne FD....

mpuqq sis

turisti
07-09-05, 10:33
Kaltrushi shoqe e nderuar,

Erdha vetem e vetem qe te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sepse e meriton. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kaltrushi
07-09-05, 10:41
Kaltrushi shoqe e nderuar,

Erdha vetem e vetem qe te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sepse e meriton. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

ha haaa faliminderit turist....

i pshtove diqkafit............ :arrow: :x :arrow: :D :D :D


kalo bukur

turisti
07-09-05, 10:45
Kaltrushi shoqe e nderuar,

Erdha vetem e vetem qe te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sepse e meriton. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

ha haaa faliminderit turist....

i pshtove diqkafit............ :arrow: :x :arrow: :D :D :D


kalo bukur

Ashtu eshte.Une zakonisht shpetoj ne momentin e fundit dhe mungoj ne momentin e duhur,sepse TURISTAT jane si pluhur.....

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kaltrushi
07-09-05, 10:55
Kaltrushi shoqe e nderuar,

Erdha vetem e vetem qe te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sepse e meriton. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

ha haaa faliminderit turist....

i pshtove diqkafit............ :arrow: :x :arrow: :D :D :D


kalo bukur

Ashtu eshte.Une zakonisht shpetoj ne momentin e fundit dhe mungoj ne momentin e duhur,sepse TURISTAT jane si pluhur.....

Sinqerisht,
TURISTI. :P


jam duke te shiquar sjam duke folur....... :wink:

turisti
07-09-05, 10:59
Kaltrushi shoqe e nderuar,

Erdha vetem e vetem qe te pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,sepse e meriton. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

ha haaa faliminderit turist....

i pshtove diqkafit............ :arrow: :x :arrow: :D :D :D


kalo bukur

Ashtu eshte.Une zakonisht shpetoj ne momentin e fundit dhe mungoj ne momentin e duhur,sepse TURISTAT jane si pluhur.....

Sinqerisht,
TURISTI. :P


jam duke te shiquar sjam duke folur....... :wink:

Po,e di,por frika eshte endegratis. :wink:

Agroni22
07-09-05, 11:36
pershendetje per KALTRUSHIN te bukuren e dardanis dhe te uroje qdo te mire ty dhe familjes tende :wink:

Kaltrushi
07-09-05, 13:03
pershendetje per KALTRUSHIN te bukuren e dardanis dhe te uroje qdo te mire ty dhe familjes tende :wink:

ty faliminderit i nderuari agron...... gjithashtu te uroj gjdo te mire me shume shendet...

kalo bukur

Urata
07-09-05, 13:49
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_hello/1029-002-72-1040.gif


Kaltrushe, t'pershendes duke t'uruar mbaresi, fat dhe suksese...

Artisti
07-09-05, 15:07
Kaltrushin e pershendes edhe jepna edhe neve pak kaltersi haha :wink:

Artisti

Murgesha
07-09-05, 15:29
Kaltrushe oj sugaresha e forumit.

Tė pėrshėndes shumė dhe tė dėshiroj ēdo tė mirė.

Murgesha!

Krokodilli
08-09-05, 07:24
Kaltrushi prano edhe nje Pershendetje nga une,,,,
te kemi sugareshen e forumit por shkrimet tuaja jan mjaft te matura dhe gjithmon me kuptim,,
me deshir i lexoj shkrimet nga ju,, dhe me te vertet keni nje karakter shum te mir,,,,, me pelqen biseda me ju ne forum sepse je e sinqert ,, por as humori nuk te mudnog asnjehere :) ....
kalo bukur kudo qe gjendes bukuroshja e Pejes

Gjumashja
08-09-05, 07:30
Kaltrushi Pershendetje kudo qe je dhe dite te kendshme :wink:

Kaltrushi
08-09-05, 11:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_hello/1029-002-72-1040.gif


Kaltrushe, t'pershendes duke t'uruar mbaresi, fat dhe suksese...


siq thot edhe emri urata ashtu edhe dine te urosh mire....

ty faliminderit .........te pershendes shum nga zemra dhe te uroj gjdo te mire

Kaltrushi
08-09-05, 11:41
Kaltrushi Pershendetje kudo qe je dhe dite te kendshme :wink:

faliminderit motrushja gjumashe.....gjithashtu te uroj gjdo te mire....dhe dite te mbare....

Kaltrushi
08-09-05, 11:42
Kaltrushe oj sugaresha e forumit.

Tė pėrshėndes shumė dhe tė dėshiroj ēdo tė mirė.

Murgesha!


Murgesha perzemersisht te pershendes motra e madhe e forumit....


Te uroj gjdo te mire….

Me nderime

Kaltrushi…

Kaltrushi
08-09-05, 11:47
Kaltrushi prano edhe nje Pershendetje nga une,,,,
te kemi sugareshen e forumit por shkrimet tuaja jan mjaft te matura dhe gjithmon me kuptim,,
me deshir i lexoj shkrimet nga ju,, dhe me te vertet keni nje karakter shum te mir,,,,, me pelqen biseda me ju ne forum sepse je e sinqert ,, por as humori nuk te mudnog asnjehere :) ....
kalo bukur kudo qe gjendes bukuroshja e Pejes


i nderuari kroki,

pershendetjet tuaja jane gjithnje tek une te mireseardhurna….

Te falemenderoj per fjalet e mira qe te cilat me bejn te ndejehem mire dhe ma mire…dhe te jam shume dhe me shume me JU duke mesuar, shume gjera nga ti dhe te tjeret ne forumin dardan

Kalo nje dite sa ma te mbare…..


With respekt

Kaltrushi..

Kaltrushi
08-09-05, 11:48
Kaltrushin e pershendes edhe jepna edhe neve pak kaltersi haha :wink:me gjithe qejf do ju jap kaltersi.....me se shumti me shkrime do mundona apo mbes netit tja bej kaltert eme kaltert.........

te pershendes kudo qe gjindesh


Artisti

turisti
08-09-05, 14:40
Shoqe e nderuar,

Urime te perzemerta per tejkalimin e :P 2000 :P postimeve aq te mira dhe te qmuara.Deshiroj qe tastatura jote nuk pushon edhe shume kohe,sepse DARDANIA ka nevoje per antare siq je ti.

Gezimi,shendeti dhe momentet e lumtura qofshin gjithmone me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Kaltrushi
08-09-05, 14:50
Shoqe e nderuar,

Urime te perzemerta per tejkalimin e :P 2000 :P postimeve aq te mira dhe te qmuara.Deshiroj qe tastatura jote nuk pushon edhe shume kohe,sepse DARDANIA ka nevoje per antare siq je ti.

Gezimi,shendeti dhe momentet e lumtura qofshin gjithmone me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P


Turisti i nderuar

me qite ndermend te shiqoj edhe veht se sa postime i pasna.....

Forumi me esht be nje pjese e vlefshme ne jeten time......edhe pse shume kohe per ti kushtuar nuk kam......ndersa edhe disa antare me kane hy ne zemer......njeri nder ata je ti....sepse te kam mik te mire...keshtu se te uroj nje dite te majr ......

with respect


kaltrushi.....

Diana007
08-09-05, 14:58
Kusherin te uroj nga zemra tejkalimin 2000 postiemeve tua shum te mir te shenuara nga duart tua te arta :D


TE PERSHENDES shum Kaltrushe e ishalla edhe shum shkime tjera i ben ketu syne :wink:

Mpuq Diana

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-53-1069.gif

Agroni22
08-09-05, 15:16
Kusherin te uroj nga zemra tejkalimin 2000 postiemeve tua shum te mir te shenuara nga duart tua te arta :D


TE PERSHENDES shum Kaltrushe e ishalla edhe shum shkime tjera i ben ketu syne :wink:

Mpuq Diana

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-53-1069.gifedhe une ju bashkangjitem keti urimi per YLBERINEN E DARADNIS

Kaltrushi
08-09-05, 15:20
Kusherin te uroj nga zemra tejkalimin 2000 postiemeve tua shum te mir te shenuara nga duart tua te arta :D


TE PERSHENDES shum Kaltrushe e ishalla edhe shum shkime tjera i ben ketu syne :wink:

Mpuq Diana

http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-53-1069.gifedhe une ju bashkangjitem keti urimi per YLBERINEN E DARADNIS
oooooooo jeni te mrekullushem......oj kusherir nuk e di se si te them faliminderit ......pra po e them shpejt flm.......... :wink:

gjithashtu te pershendes edhe ty agron dhe te falemenderoj per urim


kaloni sa ma bukur

rilinda
08-09-05, 22:17
Kudo qe je qaste shume te mira :wink:

Gjumashja
09-09-05, 10:50
Kaltrushi te uroj nje dite te kendshme sot

laliloli
09-09-05, 22:31
Kaltrushe -motrushe pranoje nje pershendetje te sinqert ketu,me deshire per shendet te mire dhe realizim te enderrave tuaja ne jet

me rrespekt Lali

Kaltrushi
12-09-05, 14:46
motrushet e mija rilinda dhe gjumashja ju pershendes dhe ju falemenderoj nga zemra....

kaloni sa ma bukur kudo qe gjindeni....


me nderime


kaltrushi

Kaltrushi
12-09-05, 14:47
Kaltrushe -motrushe pranoje nje pershendetje te sinqert ketu,me deshire per shendet te mire dhe realizim te enderrave tuaja ne jet

me rrespekt Lali


ty faliminderit lali


gjithashtu te uroj te gjitha te mirat.....dhe plotsim i gjdo deshire


me nderime


kaltrushi

MemphiSx
13-09-05, 12:31
Kaltrushe,po ta le nje Pershendetje t'madhe nen prag te deres :)

Te uroj realizim te gjitha enderrave tuja :)

Kaltrushi
19-09-05, 08:48
Kaltrushe,po ta le nje Pershendetje t'madhe nen prag te deres :)

Te uroj realizim te gjitha enderrave tuja :)


ja sapo hapa deren dhe e pash ket pershendetje :D ...


te falemenderoj per urim te mire dhe te pershendes kudo qe gjindesh...


kalo sa ma bukur

Diana007
19-09-05, 13:46
Kaltrushe erdha vetem te dergoj ne mpuq Motrushe :D :wink:

dr1ta
21-09-05, 00:24
E nderuara Kaltrush, pranoi pershendetjet e mia te sinqerta , deshiroj cdo te mire per juve.hugs


Drita

Reana
21-09-05, 02:24
Kaltrushe :P ,

na ke humbur krejt, ka rene mazun krejt Dardania :( ...
me shprese se je duke kaluar mire keto dite te fundit te kesaj vere

pershendetje te perzemerta,

Reana

Kaltrushi
22-09-05, 12:34
Kaltrushe :P ,

na ke humbur krejt, ka rene mazun krejt Dardania :( ...
me shprese se je duke kaluar mire keto dite te fundit te kesaj vere

pershendetje te perzemerta,

Reana


Pershendetje e nderuara reana,

besom sa ma shume po mundona te hy ne forum se paku vetem te lexoj………, sepse me mungon kogja shume FD….

Te uroj qaste shume te mira kudo qe gjindesh……

Kalo sa ma bukur

With respekt

kaltrushi

Kaltrushi
22-09-05, 12:34
E nderuara Kaltrush, pranoi pershendetjet e mia te sinqerta , deshiroj cdo te mire per juve.hugs


Drita


ty faliminderit motrushe,

te uroj gjdo te mire dhe qaste te bukra


kaloja sa ma mire........ :wink:

Agroni22
22-09-05, 22:25
kalova ksajde dhe pa u ndale me te pershendete nuk mujta dhe me kete raste ta la nje pershendetje te madhe dhe qdo emire per ty nga une AGRONI :wink:

Kaltrushi
23-09-05, 09:23
kalova ksajde dhe pa u ndale me te pershendete nuk mujta dhe me kete raste ta la nje pershendetje te madhe dhe qdo emire per ty nga une AGRONI :wink:


ashtu duhet kure te kalosh ka dera e nje mikes nuk ben pa u ndal :D


te falemenderoj perzemersisht....


kalo sa ma mire

turisti
03-10-05, 12:41
:P Kaltrushi shoqe e nderuar :P ,

Te pershendessssssssssssss shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ashtu siq e kerkon realiteti dhe personat e sinqert dhe te posaqshem dhe te deshiroj jete te gjate dhe vetem te lumtur e ne ate lumturi te gjithat qe i don zemra jote.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Gjebraili
05-10-05, 22:36
Kaltrushe, nuk di a une apo ti, vetem e di se njeri ka humb dhe shume rralle po duket kesajde http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Te pershendes, ku do qe gjendesh, dhe te deshiroj argetim te kendshem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Diana007
07-10-05, 09:35
Kaltrushe erdha vetem te dergoj ne mpuq Motrushe :D :wink:

Agroni22
09-10-05, 14:59
pershendetje e mia me te bukra shkojne per simpatiken e forumit dhe shume e respektura nga une KALTRUSHI :wink:

Kaltrushi
10-10-05, 11:01
:P Kaltrushi shoqe e nderuar :P ,

Te pershendessssssssssssss shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ashtu siq e kerkon realiteti dhe personat e sinqert dhe te posaqshem dhe te deshiroj jete te gjate dhe vetem te lumtur e ne ate lumturi te gjithat qe i don zemra jote.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

pershendetje ore mik,

kohen nuk e kam per ty kyqyr ketu, por kure e gjej dhe shof pershendetje kaq te mira si tenden me vje shume shume mire, por edhe keq se nuk po kam kohe te komunikoj me shume si me pare me te gjithe poashtu edhe me ty.....

te falemenderoj per fjalet e mira dhe te uroj nje dite te mbare kudo qe gjindesh....

Kaltrushi
10-10-05, 11:02
pershendetje e mia me te bukra shkojne per simpatiken e forumit dhe shume e respektura nga une KALTRUSHI :wink:


te falemenderoj dhe te uroj qaste te bukra kudo qe gjindesh...

gjdo te mire te uroj nga ana ime

me nderime

kaltrushi

Kaltrushi
10-10-05, 11:03
Kaltrushe, nuk di a une apo ti, vetem e di se njeri ka humb dhe shume rralle po duket kesajde http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Te pershendes, ku do qe gjendesh, dhe te deshiroj argetim te kendshem http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

more ty spo te shof hiq ksajde....he heee...

vertet koha esht duke me munguar...por se shpejti shpresoj se do gjindna ne mesin e juve ......si me pare.......dhe vetem me shume...

te uroj qaste te bukra

Agroni22
18-10-05, 04:39
te pershendet ai qe shume te respekton :wink: AGRONI

turisti
28-10-05, 13:26
:P Kaltrushi e nderuar :P ,

Sot,kete pershendetje e kam te rezervuar vetem per ty. :P Disponimi i mire dhe lumturija trokitshin gjithmone ne jeten tende.

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

Arb
28-10-05, 19:38
Pershnetje oj kojshike!

Qofsh mire me shnet e me gjithcka tjeter!

Barbaroza
30-10-05, 17:45
Kaltrushe,te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete! :)

turisti
31-10-05, 02:33
:P Kaltrushe e nderuar, :P

Sonte pershendetje vetem per ty. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

GURI SYLAJ
31-10-05, 09:11
Kaltrushe
Nje pershendetje per nje jave te mbare , pronojeni edhe nga ana ime.

Kaltrushi
31-10-05, 13:45
te pershendet ai qe shume te respekton :wink: AGRONI

te falemenderon poashtu ajo qe shume te respekton

me nderime

kaltrushi

Kaltrushi
31-10-05, 13:46
:P Kaltrushi e nderuar :P ,

Sot,kete pershendetje e kam te rezervuar vetem per ty. :P Disponimi i mire dhe lumturija trokitshin gjithmone ne jeten tende.

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

:D ty faliminderit miku me i mire i netit... :D

te uroj nje jave te mbare...

me nderime

kaltrushi

Kaltrushi
31-10-05, 13:47
Kaltrushe,te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete! :)


poashtu te pershendes oj motra e madhe
faliminderit per urimin tend te mire

me respekt

kaltrushi

Kaltrushi
31-10-05, 13:48
Pershnetje oj kojshike!

Qofsh mire me shnet e me gjithcka tjeter!


faliminderit bashkvendas

te pershendes kudo qe gjindesh

me nderime

kaltrushi

Diana007
24-11-05, 10:18
Te perqafoj shum Kusherire

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

turisti
30-11-05, 14:43
:P Kaltrushi e nderuar :P ,

Erdha vetem qe ta perkujtoj deshirat e mia per shendet,fat,lumturi,momentet e paharuara ne jeten tende qe t'i deshiroj. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Agroni22
02-12-05, 16:13
erdha tek dera dhe ta la nje pershendetje duke te uruar qdo te mire ne jete


AGRONI

schütze
02-12-05, 22:31
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Kaltrushi
07-12-05, 10:57
Te perqafoj shum Kusherire

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)


edhe une te perqafoj edhe me shumm kusherire

Kaltrushi
07-12-05, 11:09
:P Kaltrushi e nderuar :P ,

Erdha vetem qe ta perkujtoj deshirat e mia per shendet,fat,lumturi,momentet e paharuara ne jeten tende qe t'i deshiroj. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

ty faliminderit ore mik...

te pershendes perzemersisht me shummmme RESPEKT qe kam per ty...

kalo sa ma bukur

kaltrushi

turisti
07-12-05, 11:13
:P Kaltrushi e nderuar :P ,

Erdha vetem qe ta perkujtoj deshirat e mia per shendet,fat,lumturi,momentet e paharuara ne jeten tende qe t'i deshiroj. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

ty faliminderit ore mik...

te pershendes perzemersisht me shummmme RESPEKT qe kam per ty...

kalo sa ma bukur

kaltrushi

Faleminderit e nderuara. :P E mira te percjellt tere jeten dhe mos u ndaft prej teje si hija e njeriut.. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Kaltrushi
07-12-05, 11:14
erdha tek dera dhe ta la nje pershendetje duke te uruar qdo te mire ne jete


AGRONI

i nderuari agron,

te falemenderoj per urimin tend..

te uroj nje dite sa ma te mbar kudo qe gjindesh...

with respekt

kaltrushi

Kaltrushi
07-12-05, 11:18
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze


i nderuari schütze

me erdh mire per pershendetjen dhe urimin tend...faliminderit shumm..
edhe une te uroj se pari nje dite sa ma te mbare kudo qe gjindesh...dhe gjdo te mire ne JETE....

Grüße

kaltrushi

vushtrria
07-12-05, 11:44
Kaltrushee pranoje nje pershendetje nga vushtrriu,jeni e shkelqyshme :lol:


me nderime per ju vushtrriu :lol:

dr1ta
11-12-05, 23:29
Kaltrush te pershendes , deshiroj cdo te mire per ju gjithmone .


Drita

Gjumashja
13-12-05, 09:40
prano pershendetje edhe nga ana ime disponim te kendshem qdo her mpuqq siss

Kaltrushi
13-12-05, 14:04
Kaltrushee pranoje nje pershendetje nga vushtrriu,jeni e shkelqyshme :lol:


me nderime per ju vushtrriu :lol:

i nderuarui vushtrrias,

faliminderit per pershendetjen qe ma le te pragu...

je i respektuar

nga kaltrushi

Kaltrushi
13-12-05, 14:05
Kaltrush te pershendes , deshiroj cdo te mire per ju gjithmone .


Drita


e nderuara dr1ta te falemenderoj per pershendetje shume motrushe edhe at me nje keng.......

ah spo me bje ne mend asnje e mire per momentin pra po te pershendes me nje mpuqqqqqqqq :wink:

Kaltrushi
13-12-05, 14:05
prano pershendetje edhe nga ana ime disponim te kendshem qdo her mpuqq siss

ty faliminderit motrushe.....

nga une i ke gjdo here ka dy mpuqqaaaaaaaa


tung sis :wink:

Naki
27-12-05, 22:25
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Dreni30
28-12-05, 00:33
E nderuar Kaltrushe motrushe

Deshiroj qe ky vit qe po vjen te jete fitim dhe realizim i deshirave tuaja ne aspekte te ndryshme.

Shendet dhe lumturi me me te afermit tuaj.

Urime 2006-ta

Dreni.

Domira
28-12-05, 03:43
E nderuar Kaltrushe.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 06:44
Le te jet deshira me e lumtur per ket Vit te ri 2006 :wink:

http://dingo.care-mail.com/photos/2/2764a.gif

Luana

Diana007
28-12-05, 13:24
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:29
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

schütze
28-12-05, 21:48
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:27
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:51
E nderuara KALTRUSHE,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Gjumashja
29-12-05, 11:17
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:55
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Kercovari
30-12-05, 18:28
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifFate lumturi dhe suksese ne jete.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:31
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P ,

Shendet,lumturi,jete te gjate dhe sukseset te panderprera,

Te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Espresso
30-12-05, 19:22
Kaltrushe :lol: :lol:

Guten Rutsch wünsche ich dir......... :wink:

Kodra
30-12-05, 21:15
**********
**********
**********


Kaltrushi e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:09
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:17
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 05:08
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 06:02
E dashura Kaltrushe,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:32
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Gentiana
31-12-05, 14:44
Kaltrushe gezuar vitin e ri.

Fat, lumturi, shendet dhe gjitha te mirat ti deshiroj.

Genta

Kaltrushi
02-01-06, 18:46
Naki, dreni, domira, Luana, diana, rilinda, schuetze, laliloli, Arb, gjumashja, zana_ch, Kercovar, turist, espresso, Kodra, sy_kalterta, tomor, kroki, doGzona, tushja dhe gentiana

ju falemenderoj per keto URIME kaq te mira per ket Vit te Ri...

gjithashtu nga Zemra ju uroj te gjitha te mirat ju dhe familjeve te juaja...
ju plotsofshin te gjitha Deshirat ne ket Vit... i arritshi te gjitha qellimet... ju persjellt Fati dhe Lumturija...

qofshi shendosh...

jeni te mrekullueshem...


ju pershendes te gjithve... nga zemra

me nderime

kaltrushja e juaja

turisti
27-05-06, 09:39
Pershendetje per ty,oj bukuri natyrore. :smile:

turisti
10-06-06, 21:38
Po e lo nje pershendetje ne kete ode te qete. E di se je e zant shume.

Suksese ne ēdo lami te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

turisti
15-07-06, 20:59
Pershendetjet me te perzemerta per ty shoqe nga Kaēaniku. :smile:

turisti
18-10-06, 10:26
Edhe nje pershendetje per ty e nderuar,nga zemra,sepse ike sot aq shpejte nga forumi.

TURISTI.

turisti
15-11-06, 21:44
Erdha prap shoqe,por si duket ti prap mungon,por ajo mungese nuk me pengon qe te pershende shume,nga zemra dhe qe ta lo nje pershendetje te sinqerte ketu tek pragu i deres,e nderuar.

thejeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

schütze
01-01-07, 16:31
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Diana007
09-06-07, 19:12
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
14-12-07, 00:24
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:17
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:42
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Diana007
30-12-07, 15:47
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Ishalla vitin 2008 duke me shpesh ne fd ,
Te mpuq Motrushe.

Diana007
23-02-08, 18:14
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Diana007
05-09-09, 15:59
:confused:

http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:54
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF