PDA

View Full Version : T mirat dhe t kqijat e martess.


Faqet : 1 [2]

Kercovari
20-03-05, 11:17
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!

Murgesha
20-03-05, 13:04
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!


Ka shku te kojshiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ha, hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gabimisht.

erita
20-03-05, 13:07
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!


Ka shku te kojshiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ha, hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gabimisht.Ishalla nuk ka shku te kojshika se kogja nje cop e mir ka qillu :cry:

Murgesha
20-03-05, 13:08
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!


Ka shku te kojshiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ha, hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gabimisht.Ishalla nuk ka shku te kojshika se kogja nje cop e mir ka qillu :cry:


Ama Erita kojshia kish shku tek kojshia tjetr e kojshikja vet ish. :wink:

erita
20-03-05, 13:11
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!


Ka shku te kojshiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ha, hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gabimisht.Ishalla nuk ka shku te kojshika se kogja nje cop e mir ka qillu :cry:


Ama Erita kojshia kish shku tek kojshia tjetr e kojshikja vet ish. :wink::lol: :lol: :lol: :lol: Cka spon vaki e prej kojshive po me duhet mu tut se.......kuku spo muj me paramendu

turisti
20-03-05, 13:15
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!

Une kam ne do xhep nga nje adrese,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mr_100%
20-03-05, 13:21
A u martu more kush nga gjith kto kshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi t till edhe n forumin ton a??? :roll: :roll:
Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ani un u krenojsha se i kemi djemt e forumit tarzana. :(


A po e din tani se qka jan BURRECAT,oj Murgesh

turisti
20-03-05, 13:35
A u martu more kush nga gjith kto kshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi t till edhe n forumin ton a??? :roll: :roll:
Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ani un u krenojsha se i kemi djemt e forumit tarzana. :(


A po e din tani se qka jan BURRECAT,oj Murgesh

Edhe -BURRECAT- jane burrat,vetem me deshire me te madhe te nderrimit te mendimeve..... :wink:

Kercovari
20-03-05, 15:00
Te kqijat ne martes se burri po shkon me fjet pa nuse :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah,po be -erita-,po,por mos u lodh te naj grue tjeter???????????????????????????????????????????? ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahah,ja po e pret nusen ner jargan hazer....................................... :wink:
Apo ka gabu adresen per momentin,hahahhahahahahahahaahhahahahaah!


Ka shku te kojshiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ha, hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gabimisht.Ishalla nuk ka shku te kojshika se kogja nje cop e mir ka qillu :cry:
Ndodh kure qeni e le mishin e lepin kocken,aty eshte e dhe shija.hahahhaa!

Kercovari
20-03-05, 15:01
A u martu more kush nga gjith kto kshilla??? :roll:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.Shumica jane -fraera- vetem me llafe,e kur te vijne para femres i drithen mendimet,gjuha,buzet dhe dalin flalet te PAARTIKULUARA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:Ha, haaaaaaaaaaaaa a paskemi t till edhe n forumin ton a??? :roll: :roll:
Po more,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ani un u krenojsha se i kemi djemt e forumit tarzana. :(


A po e din tani se qka jan BURRECAT,oj Murgesh

Edhe -BURRECAT- jane burrat,vetem me deshire me te madhe te nderrimit te mendimeve..... :wink:
Apo ne autostrade ne rruge te hapur presin te celet semafori.hahahahahahahahahahahah!

turisti
20-03-05, 22:19
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:

Kercovari
20-03-05, 22:49
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

turisti
20-03-05, 22:52
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:

Kercovari
20-03-05, 22:55
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

turisti
20-03-05, 22:57
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:

Kercovari
20-03-05, 23:00
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

turisti
20-03-05, 23:02
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
20-03-05, 23:05
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

turisti
20-03-05, 23:07
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

As para e as mbas,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:

Kercovari
20-03-05, 23:11
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

As para e as mbas,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:
Ata para jan komunist e ato mbas liberal.hahahahahahaahahhahaha!

turisti
20-03-05, 23:12
-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

As para e as mbas,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:
Ata para jan komunist e ato mbas liberal.hahahahahahaahahhahaha!

Mbas jane opozita dhe sindikata e pa mvarun,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahaahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
20-03-05, 23:15
[quote:013bced846="turisti"]-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

As para e as mbas,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:
Ata para jan komunist e ato mbas liberal.hahahahahahaahahhahaha!

Mbas jane opozita dhe sindikata e pa mvarun,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahaahahahahahahahahah. :wink:[/quote:013bced846]
Puntore te komunalecit.hahahahahahahahahahhaahah!

turisti
20-03-05, 23:19
[quote:d2eed00d0b="Kercovari"][quote:d2eed00d0b="turisti"]-Burrecave- nuk i dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahah. :wink:
Thone se jan te marrshem per ato nuk u dihet.hahahahahahahahah!

Por gjithashtu jane dhe merakli. :wink: :wink:
Ka dy llojesh merakli,bipolar dhe suppolar.hahahahahahahahahah!

Ka edhe nje lloj: merakli U-N-I-V-E-R-Z-A-L,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahaha. :wink:
Aiiiiiiiiiii! ato qe shtine me qifte ne shpelle te arrushes.hahahahahahahah!

Jo por qe nuk frigohen prej LUANAVE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Qenkan rase trimash qe nuk frigohen mbas.hahahahahaahahahah!

As para e as mbas,hahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahaahahahahahahaahahahahah. :wink:
Ata para jan komunist e ato mbas liberal.hahahahahahaahahhahaha!

Mbas jane opozita dhe sindikata e pa mvarun,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahaahahahahahahahahah. :wink:[/quote:d2eed00d0b]
Puntore te komunalecit.hahahahahahahahahahhaahah![/quote:d2eed00d0b]

Jo,por Zhitoprometit,hahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahhahahahahahahahaahahaha. :wink:

Kercovari
21-03-05, 08:30
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

turisti
21-03-05, 11:40
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

Buka eshte buk dhe gerdi nuk ka. :P :wink:

Kaltrushi
21-03-05, 14:43
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

Buka eshte buk dhe gerdi nuk ka. :P :wink:

buka esht buke kure gatuhet nga milli............ e jo..........tjetergje.......... :wink: :wink:

turisti
21-03-05, 15:01
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

Buka eshte buk dhe gerdi nuk ka. :P :wink:

buka esht buke kure gatuhet nga milli............ e jo..........tjetergje.......... :wink: :wink:

Po de,ceka dikun - tip 100- dora e dyte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
21-03-05, 15:05
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

Buka eshte buk dhe gerdi nuk ka. :P :wink:

buka esht buke kure gatuhet nga milli............ e jo..........tjetergje.......... :wink: :wink:
A ke henger ti buke prej atyre qe vrasin prapanicat,aiiiiiiiiii kijamet.hahahahahahahhahahahaha!

Kaltrushi
21-03-05, 15:13
Aiiiiiiii!edhe prej atyre te hashe buke a?.hahahahahhahaahahaah!

Buka eshte buk dhe gerdi nuk ka. :P :wink:

buka esht buke kure gatuhet nga milli............ e jo..........tjetergje.......... :wink: :wink:
A ke henger ti buke prej atyre qe vrasin prapanicat,aiiiiiiiiii kijamet.hahahahahahahhahahahaha!


hahahahhahahahhahahhaha VALLA EDHE TI QKA NUK HANE hahhahahhahah

buka me ngjyra esht ma e mira........

turisti
22-03-05, 00:46
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:

Kercovari
22-03-05, 10:05
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

turisti
22-03-05, 11:36
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

More mos pi hani ju -harushat-? :wink:

Kercovari
22-03-05, 11:48
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

More mos pi hani ju -harushat-? :wink:
Nuk eshte qudi njeriu eshte me hgarush se aruusha.haahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
22-03-05, 11:53
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

More mos pi hani ju -harushat-? :wink:
Nuk eshte qudi njeriu eshte me hgarush se aruusha.haahahahahahahahahahahahahahah!

E dij,hahahahahahahahahahahahaah,paramendoi kafshet duke hikur........... :wink:

Kercovari
22-03-05, 11:55
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

More mos pi hani ju -harushat-? :wink:
Nuk eshte qudi njeriu eshte me hgarush se aruusha.haahahahahahahahahahahahahahah!

E dij,hahahahahahahahahahahahaah,paramendoi kafshet duke hikur........... :wink:
Ikin kur shohin se dikush i ngushton,e njeriu behet trim edhe kur ka frike.hahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
22-03-05, 11:57
He ku doni mu ba furragji,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahahaha. :wink:
Ne mal shoki,harushat te jan te uritura.hahhaahahahahahahahhahahaha!

More mos pi hani ju -harushat-? :wink:
Nuk eshte qudi njeriu eshte me hgarush se aruusha.haahahahahahahahahahahahahahah!

E dij,hahahahahahahahahahahahaah,paramendoi kafshet duke hikur........... :wink:
Ikin kur shohin se dikush i ngushton,e njeriu behet trim edhe kur ka frike.hahahahahahahahahahahahahahah!

" RFIKATRIM,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
22-03-05, 11:57
FRIKATRIM mendova. :wink:

Kercovari
22-03-05, 12:09
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

turisti
22-03-05, 15:39
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:

Kercovari
22-03-05, 16:19
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

turisti
23-03-05, 00:51
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:

Kercovari
23-03-05, 07:42
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

turisti
23-03-05, 20:46
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

Ani de,ban edhe ashtu,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
23-03-05, 20:57
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

Ani de,ban edhe ashtu,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ter kallim fenerin.hahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
23-03-05, 21:09
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

Ani de,ban edhe ashtu,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ter kallim fenerin.hahahahahahahahahahahahahahah!

Feneri eshte romantike dhe asgje nuk e zavendeson. :P :wink:

Kercovari
23-03-05, 21:23
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

Ani de,ban edhe ashtu,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ter kallim fenerin.hahahahahahahahahahahahahahah!

Feneri eshte romantike dhe asgje nuk e zavendeson. :P :wink:
Me qene ne mulli edhe me romantik.hahahahahahahahahahhaahahahah!

turisti
23-03-05, 21:53
FRIKATRIM mendova. :wink:
Shprehu si te duash,edhe kure nuk shoh shume mire te kuptoje.Hahahhahaahahahahhahahahahaahahahahahahah!

Me shume per shkakun e -lexuesve-,sepse per ty e di se e ke -trurin e laserit- ,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahah. :P :wink:
Po de,me bateri te hargjuara.hahahahahahahahahahahahaahahahah!

Ma mire dhe ashtu se -me diell- naten. :wink:
hahahahhaahhaahah Naten me diell!

Ani de,ban edhe ashtu,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Ter kallim fenerin.hahahahahahahahahahahahahahah!

Feneri eshte romantike dhe asgje nuk e zavendeson. :P :wink:
Me qene ne mulli edhe me romantik.hahahahahahahahahahhaahahahah!

Shka eshte me lon fenerin ne mulli,e me dal mas mullirit,papapapapapapapapapapapapapapapapapapapap apapapapaapapapapapapap nen driten e hanes........................................ :wink:

DEA
23-03-05, 21:54
Martesa ka te mira shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
23-03-05, 22:02
Martesa ka te mira shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po,regjistrat e gjate....... :wink:

DEA
23-03-05, 22:06
Martesa ka te mira shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po,regjistrat e gjate....... :wink:
Pa regjistra Z.Turisti, vetem me nje fjal MIRE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
23-03-05, 22:16
Martesa ka te mira shume :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po,regjistrat e gjate....... :wink:
Pa regjistra Z.Turisti, vetem me nje fjal MIRE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Me shume me pelqen si TAXI,poe pa - Z - :wink:

Kaltrushi
24-03-05, 08:20
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

Kercovari
24-03-05, 09:08
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."

Kaltrushi
24-03-05, 09:57
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:

Kercovari
24-03-05, 10:06
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

Diana007
24-03-05, 10:09
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

Sa mwe vjen mir per ju te dy :wink: :cry: :cry:

Kaltrushi
24-03-05, 10:28
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Kercovari
24-03-05, 11:25
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Grua?.Syte plote e duart thate.Kjo vetem ketu ne Internet me ka ndodh.ahhahaahahhaah!

Kaltrushi
24-03-05, 11:37
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Grua?.Syte plote e duart thate.Kjo vetem ketu ne Internet me ka ndodh.ahhahaahahhaah!


o llokumi im..........pse more duart thate????? Fantasien edhe Romantiken ende nuk e kam harruar por a te vaproj pas teje apo qfar................... :?: :cry:

Kercovari
24-03-05, 11:50
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!

Kaltrushi
24-03-05, 11:53
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!


JO BRE PER PAK TE ZENA E TASHT KA ME TE SHTI DADA TY PERFUNDI SE KA ME TA NDI ZANIN KREJT KATUNDI AHHAHAHAHAHHA


AFRO AFOR FAQEN qka tu ka kuqe more..........prit ta shendoshi mpuqqqqqqqqqq :P

Kercovari
24-03-05, 12:05
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!


JO BRE PER PAK TE ZENA E TASHT KA ME TE SHTI DADA TY PERFUNDI SE KA ME TA NDI ZANIN KREJT KATUNDI AHHAHAHAHAHHA


AFRO AFOR FAQEN qka tu ka kuqe more..........prit ta shendoshi mpuqqqqqqqqqq :P

te afrova buzethttp://www.haustier-fachbuch.de/themes/XP-Olive/images/logo.gif Si te pelqej nga keto me shume.hahahahahahahahahahahaha!

turisti
24-03-05, 12:21
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Grua?.Syte plote e duart thate.Kjo vetem ketu ne Internet me ka ndodh.ahhahaahahhaah!

A nuk te mjafton -mini- i kompjuterit shoki???? Maju me Kaltrushiun...... :wink:

Kercovari
24-03-05, 13:23
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Grua?.Syte plote e duart thate.Kjo vetem ketu ne Internet me ka ndodh.ahhahaahahhaah!

A nuk te mjafton -mini- i kompjuterit shoki???? Maju me Kaltrushiun...... :wink:
hahahaahahah!Edhehttp://www.lacartolina.it/francobolli/franco1.gifme jan lodhur!

Diana007
24-03-05, 13:24
E mira e Marteses per Meshkuj: Sepse kane diqka qe esht e tyre, edhe nese nuk kane para, shtepij etj.......bile bile e kane nje grua.....se po nuk ta kishin edhe at..........qfar te thojn......ahhahahah

e mira e Marteses per Femra: ja tasht 1000 Pikepytje po fluturojn mbi koken time..........hahahahahha

"E mira per meshkuj:Tu e pas koken rehat futen ne mendime po per cka?:
Nje polic ne shtepi per tane jete,Gruan."

"E mira per femrat:I dhesin ne koke shtepis babait , e shtepin e burrit edhe e pershurin."


ha hahaha kjo per femra....esht pak direkt e shkruajtur........

e keqja e marteses per mua ne forum ke........se ti mundohesh me u nda apo thua qe je nda......kjo mua me huto fol direkt............... :wink: :roll: :roll: :roll:
Une nuk ndahem prej teje,te kam mike virtuale ti andej e une kendej.hahahahahahahaha!

po a mike aaaaaaaaa?????????? Grua do te me pelqente me mire sipo ta shkruajshe aty............... :cry: :cry:

Grua?.Syte plote e duart thate.Kjo vetem ketu ne Internet me ka ndodh.ahhahaahahhaah!

A nuk te mjafton -mini- i kompjuterit shoki???? Maju me Kaltrushiun...... :wink:
hahahaahahah!Edhehttp://www.lacartolina.it/francobolli/franco1.gifme jan lodhur!

hehehehehhhehehheheheheehheehheheehehehehhehhehehe heheheheeh

Kaltrushi
24-03-05, 14:31
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!


JO BRE PER PAK TE ZENA E TASHT KA ME TE SHTI DADA TY PERFUNDI SE KA ME TA NDI ZANIN KREJT KATUNDI AHHAHAHAHAHHA


AFRO AFOR FAQEN qka tu ka kuqe more..........prit ta shendoshi mpuqqqqqqqqqq :P

te afrova buzethttp://www.haustier-fachbuch.de/themes/XP-Olive/images/logo.gif Si te pelqej nga keto me shume.hahahahahahahahahahahaha!po do me dite a????? hahahahaha tybe e treta po pershtatet me festen qe esht tasht.........por e dyta po me pelqen.-..........s

Kercovari
24-03-05, 14:58
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!


JO BRE PER PAK TE ZENA E TASHT KA ME TE SHTI DADA TY PERFUNDI SE KA ME TA NDI ZANIN KREJT KATUNDI AHHAHAHAHAHHA


AFRO AFOR FAQEN qka tu ka kuqe more..........prit ta shendoshi mpuqqqqqqqqqq :P

te afrova buzethttp://www.haustier-fachbuch.de/themes/XP-Olive/images/logo.gif Si te pelqej nga keto me shume.hahahahahahahahahahahaha!po do me dite a????? hahahahaha tybe e treta po pershtatet me festen qe esht tasht.........por e dyta po me pelqen.-..........s
E athere puthe Bardhoshin.hahahhahaahahahahahahahahahahahaha!

Kaltrushi
24-03-05, 15:01
Ngal mos i the kembet.hahahahahahahahaah!


JO BRE PER PAK TE ZENA E TASHT KA ME TE SHTI DADA TY PERFUNDI SE KA ME TA NDI ZANIN KREJT KATUNDI AHHAHAHAHAHHA


AFRO AFOR FAQEN qka tu ka kuqe more..........prit ta shendoshi mpuqqqqqqqqqq :P

te afrova buzethttp://www.haustier-fachbuch.de/themes/XP-Olive/images/logo.gif Si te pelqej nga keto me shume.hahahahahahahahahahahaha!po do me dite a????? hahahahaha tybe e treta po pershtatet me festen qe esht tasht.........por e dyta po me pelqen.-..........s
E athere puthe Bardhoshin.hahahhahaahahahahahahahahahahahaha!


jo vetem qe do ta puthi por edhe do ta marre pakez me veti.......................oki???? hahahahahha

Kercovari
25-03-05, 07:17
Shetite,kur nuk me ke mua afer te me vesh kapreshin.hahahahahaahah!

Dreni30
27-03-05, 08:59
Shetite,kur nuk me ke mua afer te me vesh kapreshin.hahahahahaahah!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

limmi
28-03-05, 14:56
Te jeshe apo te mose jeshe beqar nuke eshte me rendesi. KRYESORE ESHTE.... (QE TE TRADHTOSH) se per ndryshe qfare kuptimi ka jeta???? nuke hahet gjithmone i njejti ushqim.. mesepakti ky eshte mendimi im. ciao ciao nga limmi

uliksi31
29-03-05, 04:25
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 07:55
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

Kadal shoki,ti don direkt e ne shtrat.Nuk shkon ashtu. :wink:

Kercovari
29-03-05, 07:57
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

Kadal shoki,ti don direkt e ne shtrat.Nuk shkon ashtu. :wink:
Te mirat ne martes,sikur te jesh para gjyqit hetues.hahahahahaahahahah!

Kaltrushi
29-03-05, 08:32
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

Kadal shoki,ti don direkt e ne shtrat.Nuk shkon ashtu. :wink:
Te mirat ne martes,sikur te jesh para gjyqit hetues.hahahahahaahahahah!


ulisk e mira e marteses.............esht...................qe mund te mburresh me nje gje......................pra per gruan qe mund te thuash "esht e IMJA" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
29-03-05, 09:07
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

Kadal shoki,ti don direkt e ne shtrat.Nuk shkon ashtu. :wink:
Te mirat ne martes,sikur te jesh para gjyqit hetues.hahahahahaahahahah!


ulisk e mira e marteses.............esht...................qe mund te mburresh me nje gje......................pra per gruan qe mund te thuash "esht e IMJA" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po, eshte e imja pasi ka dek kojshija.hahahahahahahahahahahahahah!

uliksi31
29-03-05, 09:10
A po me tregon dikush te mirat e marteses,se per te kqiat skeni nevoj :( :lol: :lol:

Kadal shoki,ti don direkt e ne shtrat.Nuk shkon ashtu. :wink:
Te mirat ne martes,sikur te jesh para gjyqit hetues.hahahahahaahahahah!


ulisk e mira e marteses.............esht...................qe mund te mburresh me nje gje......................pra per gruan qe mund te thuash "esht e IMJA" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po, eshte e imja pasi ka dek kojshija.hahahahahahahahahahahahahah!

Nuk ka e imja, e jona.Vehtjak ska.Ani me i perzi femijt me kojshikah po don me mire.Ahahahahahahahahahahhahahahaha

Kercovari
29-03-05, 09:16
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

uliksi31
29-03-05, 09:28
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa

Kercovari
29-03-05, 09:57
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa
Ose televizora bardhe e zi.hahahahahahahahahhahahahahah!

turisti
29-03-05, 13:58
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa
Ose televizora bardhe e zi.hahahahahahahahahhahahahahah!

Bardh e zi - romantik se jo mahi. :wink:

Kercovari
29-03-05, 14:41
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa
Ose televizora bardhe e zi.hahahahahahahahahhahahahahah!

Bardh e zi - romantik se jo mahi. :wink:

Hahahahahaahh! FEmi te babe Ramqes!

turisti
29-03-05, 15:13
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa
Ose televizora bardhe e zi.hahahahahahahahahhahahahahah!

Bardh e zi - romantik se jo mahi. :wink:

Hahahahahaahh! FEmi te babe Ramqes!

Po ku hupi Ramqa njemend????

Kercovari
29-03-05, 22:35
E si do te duken femit te kesh kojshi Ramqen biciklistin.hahahahahahah!

Do te dilnin Ramciqa te shpejt.Ahahahahahahahahahahaa
Ose televizora bardhe e zi.hahahahahahahahahhahahahahah!

Bardh e zi - romantik se jo mahi. :wink:

Hahahahahaahh! FEmi te babe Ramqes!

Po ku hupi Ramqa njemend????
Neser do te bartim te durimi.hahahaahahahahahahahahah!

ShEjToNkA
29-03-05, 22:43
E tash cka ka ktu??????????????????????
ka ardh edhe ndonj Ram aa????????????????? :roll: :roll:

turisti
29-03-05, 22:56
E tash cka ka ktu??????????????????????
ka ardh edhe ndonj Ram aa????????????????? :roll: :roll:

Uhuuu,sa Ramqa kalojne neper budallqe,prej Kercove,Kacanikut e deri ne Zvicer e Holande,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
30-03-05, 09:00
E tash cka ka ktu??????????????????????
ka ardh edhe ndonj Ram aa????????????????? :roll: :roll:

Uhuuu,sa Ramqa kalojne neper budallqe,prej Kercove,Kacanikut e deri ne Zvicer e Holande,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mos vete shoki.hahahahahahaahahahah!

Kercovari
30-03-05, 09:00
I martuar te martohesh ketu nuk qenka gje.hahahahaahahah!

Kaltrushi
30-03-05, 12:07
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

turisti
30-03-05, 13:10
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......

Kercovari
30-03-05, 14:33
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
30-03-05, 14:39
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(

Kercovari
30-03-05, 14:51
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

turisti
30-03-05, 14:52
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(

Durimi prej Kerqove
30-03-05, 22:00
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(
U ku nje ti dynja o kojshi bile edhe fukaran e ke haru.

turisti
30-03-05, 22:57
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(
U ku nje ti dynja o kojshi bile edhe fukaran e ke haru.

Fukaran kurre nuk e haroj,sepse gjithmone kum kontaktue dhe ndihmue njerez me probleme. :P

Kaltrushi
31-03-05, 07:38
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(


:? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

qfar po i hapni syt a po ju merr gjumi a????????????

apo po mendoni?????????

ha hahhahah

turisti
31-03-05, 21:09
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(


:? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

qfar po i hapni syt a po ju merr gjumi a????????????

apo po mendoni?????????

ha hahhahah

U dorezuat pa luftue per dashurine.... :? :(

Kercovari
01-04-05, 06:46
Hesht se edhe me gruan reale u ndava,mjaft e ka me.Ajo andej e une kendej.

Kaltrushi
01-04-05, 07:38
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(


:? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

qfar po i hapni syt a po ju merr gjumi a????????????

apo po mendoni?????????

ha hahhahah

U dorezuat pa luftue per dashurine.... :? :(


adi kure nuk isha dorzu!??!?!.......................nese nje femer tjeter ish munduar ta shkyj perveti apo keshtu.............amo jo kure te me tradhton ....................... :cry: .............................heheheheeeeeeeeee

po qka me bee shpresoj se miqesija mbet e??????? :lol: :lol: :lol:

edhe kujt i ka ndihmu lufta per dashuri se???? :lol: :lol:

po thua a ka medikamente per te se????? hahahhaha

pershendetje turist miku im i mire :wink:


uffffffffff valla e zgjataaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P

turisti
01-04-05, 11:06
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(


:? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

qfar po i hapni syt a po ju merr gjumi a????????????

apo po mendoni?????????

ha hahhahah

U dorezuat pa luftue per dashurine.... :? :(


adi kure nuk isha dorzu!??!?!.......................nese nje femer tjeter ish munduar ta shkyj perveti apo keshtu.............amo jo kure te me tradhton ....................... :cry: .............................heheheheeeeeeeeee

po qka me bee shpresoj se miqesija mbet e??????? :lol: :lol: :lol:

edhe kujt i ka ndihmu lufta per dashuri se???? :lol: :lol:

po thua a ka medikamente per te se????? hahahhaha

pershendetje turist miku im i mire :wink:


uffffffffff valla e zgjataaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P

Normal qe ka medikament.Per zemren e shokut tim eshte vetem- DASHURIA,dhe ne jemi ket per tu argetuar,a mendoj absolutikisht qe nuk ka vend per gjelozi,me gjithe qe duhet respektuar partnerin,a nuk ban te anashkalohet se Kercovarit per-aftesine- te treguar deri me sot me "gra",duhet shpallur SHEIK, :wink: pamvaresisht me cilat dhe ne qofshin nga

imagjinata e vet :wink: Kete e mendoj pa keqkuptime dhe per argetim te gjithve dhe atmosferen e mire.

Me respekt,
TURISTI.

P.S. Une kam luftuar per dashuri,andej ja dij :vuajtje,cakun,dhimten,kymetin,demoralizimin,lotet ,gezimin dhe shume do sende si te mira si te keqia..... :wink:

Kercovari
01-04-05, 11:43
te keqijat.............sepse burri esht dhe mbet burreccccccccccccccccccc d.th. nuk esht tamon burre po luan bisht sikur nje femij..................
:wink:

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
Aiiiiiiiii Shoki! Eja e martohu ne net.hahahahahahahahahahahahahahah!

EHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... :(
Dynja!

:? :(


:? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

qfar po i hapni syt a po ju merr gjumi a????????????

apo po mendoni?????????

ha hahhahah

U dorezuat pa luftue per dashurine.... :? :(


adi kure nuk isha dorzu!??!?!.......................nese nje femer tjeter ish munduar ta shkyj perveti apo keshtu.............amo jo kure te me tradhton ....................... :cry: .............................heheheheeeeeeeeee

po qka me bee shpresoj se miqesija mbet e??????? :lol: :lol: :lol:

edhe kujt i ka ndihmu lufta per dashuri se???? :lol: :lol:

po thua a ka medikamente per te se????? hahahhaha

pershendetje turist miku im i mire :wink:


uffffffffff valla e zgjataaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :P

Normal qe ka medikament.Per zemren e shokut tim eshte vetem- DASHURIA,dhe ne jemi ket per tu argetuar,a mendoj absolutikisht qe nuk ka vend per gjelozi,me gjithe qe duhet respektuar partnerin,a nuk ban te anashkalohet se Kercovarit per-aftesine- te treguar deri me sot me "gra",duhet shpallur SHEIK, :wink: pamvaresisht me cilat dhe ne qofshin nga

imagjinata e vet :wink: Kete e mendoj pa keqkuptime dhe per argetim te gjithve dhe atmosferen e mire.

Me respekt,
TURISTI.

P.S. Une kam luftuar per dashuri,andej ja dij :vuajtje,cakun,dhimten,kymetin,demoralizimin,lotet ,gezimin dhe shume do sende si te mira si te keqia..... :wink:
Mjeku i shendosh kurre nuk di se cka i dhimbe pacientit.Shoku thuaji kaltrushit le te behet mjeke e semure qe te me kuptoje si pacient i semure.hahahahahaah!

turisti
01-04-05, 14:40
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.

Kercovari
01-04-05, 20:43
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

turisti
01-04-05, 20:58
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

E ti ate- sishoqe.... :wink:

Kercovari
01-04-05, 22:03
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

E ti ate- sishoqe.... :wink:
Normal.hahahahahahhahahahahahahahahah!

turisti
01-04-05, 22:05
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

E ti ate- sishoqe.... :wink:

Ashtu rreth shadervanit..... :wink:

Kercovari
01-04-05, 22:14
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

E ti ate- sishoqe.... :wink:

Ashtu rreth shadervanit..... :wink:
Mos e prek, me shti ethet me shadervanin,eh sikur te dije te tregoj rrapi se qe eshte be aty.hahahahahahhahahahahahahahaahah!

turisti
02-04-05, 21:44
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!

E ti ate- sishoqe.... :wink:

Ashtu rreth shadervanit..... :wink:
Mos e prek, me shti ethet me shadervanin,eh sikur te dije te tregoj rrapi se qe eshte be aty.hahahahahahhahahahahahahahaahah!


Aty eshte uji i -laget-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kaltrushi
04-04-05, 07:26
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!


turist me doket se ti me paske kuptuar.... :wink: , ku me desht ma mire, perpos me shume miqe sesa armiq......., more nuk shko forumi pa ty as pa ty korcov....... :wink: :wink: edhe medikamentat i kam gjet te pershtatura.....nuk pihen me uje nese menduat por me qumsht......shume te mire provo shok kercove se ndoshta do ti shkruan edhe ty turisti..... :wink: :lol: :lol: , more a ka edhe diqka tjeter qe je ti e ne se dime..........ja fillo prej turismi deri ne medicin.............e ku perfundojn keto profesione tuaja......???!!! :lol: :lol: :lol:

ahhahahahhahaha............. :lol: :lol: :P :wink: :wink:

PS: ruani se po lageni kund ne shadervan.......e tybe ju dy duhet te rreziteni pastaj me tesha veshur..... :lol: :lol: :lol:


ket shkrim lirisht lexojeni me pauzaaaaaaa se ja zgjataaaa si plakat............ :P

turisti
04-04-05, 20:56
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!


turist me doket se ti me paske kuptuar.... :wink: , ku me desht ma mire, perpos me shume miqe sesa armiq......., more nuk shko forumi pa ty as pa ty korcov....... :wink: :wink: edhe medikamentat i kam gjet te pershtatura.....nuk pihen me uje nese menduat por me qumsht......shume te mire provo shok kercove se ndoshta do ti shkruan edhe ty turisti..... :wink: :lol: :lol: , more a ka edhe diqka tjeter qe je ti e ne se dime..........ja fillo prej turismi deri ne medicin.............e ku perfundojn keto profesione tuaja......???!!! :lol: :lol: :lol:

ahhahahahhahaha............. :lol: :lol: :P :wink: :wink:

PS: ruani se po lageni kund ne shadervan.......e tybe ju dy duhet te rreziteni pastaj me tesha veshur..... :lol: :lol: :lol:


ket shkrim lirisht lexojeni me pauzaaaaaaa se ja zgjataaaa si plakat............ :P

Nuk di.Une ja futi prej kornerit e ku del. Kam shume profesione,prej: "psikologu klinik",turist,kallgagji,zhytesi i shadervanit,ministri i budallaqeve,gjinekologu i pa diplomuar,rruga dhe shume drejtime te perfshira me diameter t'analfabetave nga kendi i periskopit....

Ner hijen e blinit,me uje te ftohte t'shadervanit i freskoj mendimet e mbrapambetura dhe nuk i jap mu plak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahaha.
Ashtu,me mendimet e freskuara,i rreziti ide te paramenduara dhe ato ne hi te tretura mospo riaktivizohen ne kodrat e Kercoves me recept te ZVICRES......

Edhe une e zgata si sakez te Gjermanise,sepse ka vitamina te panevojshme.....


Me respekt si gjithmone,
TURISTI.

Kaltrushi
05-04-05, 08:01
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!


turist me doket se ti me paske kuptuar.... :wink: , ku me desht ma mire, perpos me shume miqe sesa armiq......., more nuk shko forumi pa ty as pa ty korcov....... :wink: :wink: edhe medikamentat i kam gjet te pershtatura.....nuk pihen me uje nese menduat por me qumsht......shume te mire provo shok kercove se ndoshta do ti shkruan edhe ty turisti..... :wink: :lol: :lol: , more a ka edhe diqka tjeter qe je ti e ne se dime..........ja fillo prej turismi deri ne medicin.............e ku perfundojn keto profesione tuaja......???!!! :lol: :lol: :lol:

ahhahahahhahaha............. :lol: :lol: :P :wink: :wink:

PS: ruani se po lageni kund ne shadervan.......e tybe ju dy duhet te rreziteni pastaj me tesha veshur..... :lol: :lol: :lol:


ket shkrim lirisht lexojeni me pauzaaaaaaa se ja zgjataaaa si plakat............ :P

Nuk di.Une ja futi prej kornerit e ku del. Kam shume profesione,prej: "psikologu klinik",turist,kallgagji,zhytesi i shadervanit,ministri i budallaqeve,gjinekologu i pa diplomuar,rruga dhe shume drejtime te perfshira me diameter t'analfabetave nga kendi i periskopit....

Ner hijen e blinit,me uje te ftohte t'shadervanit i freskoj mendimet e mbrapambetura dhe nuk i jap mu plak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahaha.
Ashtu,me mendimet e freskuara,i rreziti ide te paramenduara dhe ato ne hi te tretura mospo riaktivizohen ne kodrat e Kercoves me recept te ZVICRES......

Edhe une e zgata si sakez te Gjermanise,sepse ka vitamina te panevojshme.....


Me respekt si gjithmone,
TURISTI.


hahahhahahahahahahahhaha ufffff une do te thirri badihavgji i menqur dhe i nxanem dhe shume shume punetor........hahahhahahaahahahhahah ooooo sa ma ke leshu gazin...........me mushe me energi per budallaqe me ket shkrim.................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-04-05, 09:05
Une thelle,thelle besoj se Kaltrushi i kupton te gjithat se eshte INTELIGJENTE,e se sa don me kuptue teksti tim dhe ban sevap,aty nuk di.

Ju pershendes te dyve,sepse ju dua.

TURISTI.
Flm.Edhe ne te duam ty te dy,pakes me shume kaltrushi si shok.hahahahahaahahhahahaahahahahahahah!


turist me doket se ti me paske kuptuar.... :wink: , ku me desht ma mire, perpos me shume miqe sesa armiq......., more nuk shko forumi pa ty as pa ty korcov....... :wink: :wink: edhe medikamentat i kam gjet te pershtatura.....nuk pihen me uje nese menduat por me qumsht......shume te mire provo shok kercove se ndoshta do ti shkruan edhe ty turisti..... :wink: :lol: :lol: , more a ka edhe diqka tjeter qe je ti e ne se dime..........ja fillo prej turismi deri ne medicin.............e ku perfundojn keto profesione tuaja......???!!! :lol: :lol: :lol:

ahhahahahhahaha............. :lol: :lol: :P :wink: :wink:

PS: ruani se po lageni kund ne shadervan.......e tybe ju dy duhet te rreziteni pastaj me tesha veshur..... :lol: :lol: :lol:


ket shkrim lirisht lexojeni me pauzaaaaaaa se ja zgjataaaa si plakat............ :P

Nuk di.Une ja futi prej kornerit e ku del. Kam shume profesione,prej: "psikologu klinik",turist,kallgagji,zhytesi i shadervanit,ministri i budallaqeve,gjinekologu i pa diplomuar,rruga dhe shume drejtime te perfshira me diameter t'analfabetave nga kendi i periskopit....

Ner hijen e blinit,me uje te ftohte t'shadervanit i freskoj mendimet e mbrapambetura dhe nuk i jap mu plak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahaha.
Ashtu,me mendimet e freskuara,i rreziti ide te paramenduara dhe ato ne hi te tretura mospo riaktivizohen ne kodrat e Kercoves me recept te ZVICRES......

Edhe une e zgata si sakez te Gjermanise,sepse ka vitamina te panevojshme.....


Me respekt si gjithmone,
TURISTI.


hahahhahahahahahahahhaha ufffff une do te thirri badihavgji i menqur dhe i nxanem dhe shume shume punetor........hahahhahahaahahahhahah ooooo sa ma ke leshu gazin...........me mushe me energi per budallaqe me ket shkrim.................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha hahahahahahahaahahahah dhe mendimet e mira si ato te keqia jane EHO i nesermes i cili vjen nga e djeshmja dhe do te tretet ne pasnesermen......Per ate eshte me mire me pushue njeri me -budallaqe-,sepse kur ta kompletosh jeten,e tera ka mundesh me kuptue eshte se:jeten mundesh me pershkrujt ne nje kenge dhe jeta sa e gjate qe eshte- fundi i saj eshte ne nje fjale :arrow: VDEKJA.

Ne jeten e perditshme(po flas pe ne qe jetojne jashte),stresi eshte shume i perfshire dhe nuk dijme se ne fare forme do ta takojme - per ate duhet me -budallaqet- jeten tone ta freskojme........

Kaltrushi
05-04-05, 09:42
turist plotsisht pajtohem me ato fjalet e tuaja te embla vertet..por a di se qfar esht e mira kure jam ne stres dhe gjindem ne mes te gjermanve.......ja nisi me kendu shqip........paramendo se qfar kengeve se............hahahahahhahaha....

pra medikamenti jone kunder stresi qenkan budallaqet....hahahahahah

po e shkruaj me shaka por esht edhe ashtu...........ahhh gurbet gurbet.........per ty neve qka na gjet..........tybe ne kosov dua me shku...........


por vetem sa me pushu.................hahahah :lol: :lol: :lol:

turisti
05-04-05, 11:33
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
05-04-05, 11:41
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-04-05, 11:45
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...me ide te Kercovarit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahah. :wink:

Kercovari
05-04-05, 11:48
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...me ide te Kercovarit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahah. :wink:
Sot s`kam ide fare! :( :( :( :( :( :(

turisti
05-04-05, 12:01
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...me ide te Kercovarit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahah. :wink:
Sot s`kam ide fare! :( :( :( :( :( :(

E respektoj kt ide tende,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
05-04-05, 12:04
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...me ide te Kercovarit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahah. :wink:
Sot s`kam ide fare! :( :( :( :( :( :(

E respektoj kt ide tende,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Flm.Shoki.Me duket se me jan mbylle dyert andej e kendej.hahahahahaahahahahahahhahahahahah!

turisti
05-04-05, 12:06
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...me ide te Kercovarit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahaahahahah. :wink:
Sot s`kam ide fare! :( :( :( :( :( :(

E respektoj kt ide tende,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink:
Flm.Shoki.Me duket se me jan mbylle dyert andej e kendej.hahahahahaahahahahahahhahahahahah!

Ashtu duket se jane duke i bere remont mendimesh ,e pastaj do te funksionojne si te rejat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
05-04-05, 12:11
Me duket si kam hargju edhe mendimet per kote.hahahahahhahahahaah!

turisti
05-04-05, 12:19
Me duket si kam hargju edhe mendimet per kote.hahahahahhahahahaah!

ashtu duket,sepse edhe mendimet kan PUSHIM VJETOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
05-04-05, 12:24
Me duket si kam hargju edhe mendimet per kote.hahahahahhahahahaah!

ashtu duket,sepse edhe mendimet kan PUSHIM VJETOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po por pa pagese,se askush nuk paguan kohene humbur.hahahahahahahahahahahahah!

turisti
05-04-05, 12:40
Me duket si kam hargju edhe mendimet per kote.hahahahahhahahahaah!

ashtu duket,sepse edhe mendimet kan PUSHIM VJETOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po por pa pagese,se askush nuk paguan kohene humbur.hahahahahahahahahahahahah!

koha jet e lire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahaha.

Kercovari
05-04-05, 12:51
Me duket si kam hargju edhe mendimet per kote.hahahahahhahahahaah!

ashtu duket,sepse edhe mendimet kan PUSHIM VJETOR,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:
Po por pa pagese,se askush nuk paguan kohene humbur.hahahahahahahahahahahahah!

koha jet e lire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahaha.
Ne disponim te te gjitheve.hahahahahahahahahahh!

turisti
05-04-05, 13:01
Me a pa ide te tua? :wink:

Kaltrushi
05-04-05, 14:39
Mos krijo panik ne popull,edhe ashtu Hitleri ka vdek,a kto tjeret mos i merr per seriozisht se shendosh jane.

do mengjes shiqoe "pasqyren ne veti"dhe thuaj asaj:ti je Kaltrushi,i kaltert si qielli,zemergjere si hapsira e tij dhe nuk ka kush qe ma prish diten sot sepse TURISTI ka thene ashtu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


ej qitasht qite faqen.......................................nje mpuqqqqqqqqqq taze dhe fales per ty....................hahahhaha

turisti
05-04-05, 14:59
Faleminderit shoqe.Te pershendes. :P :wink:

Kercovari
05-04-05, 21:06
Me a pa ide te tua? :wink:
Me te dyja.ahahahahahah!

DEA
05-04-05, 21:19
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Kercovari
06-04-05, 06:47
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Po edhe sikur te lendohesh kush te beson,martesat i kan te dyja.

turisti
06-04-05, 12:14
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Ashtu eshte kur vonohet njeri tek stacioni i autobusave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
06-04-05, 12:25
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Ashtu eshte kur vonohet njeri tek stacioni i autobusave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po kur te ze shiu vonohesh me siguri.Arsye "na raka shi de".hahahahah!

turisti
06-04-05, 12:36
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Ashtu eshte kur vonohet njeri tek stacioni i autobusave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po kur te ze shiu vonohesh me siguri.Arsye "na raka shi de".hahahahah!

Arsyet jane gjithmone te pa arsyeshmet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahhaahahahahahaha. :wink:

Kercovari
06-04-05, 12:57
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Ashtu eshte kur vonohet njeri tek stacioni i autobusave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po kur te ze shiu vonohesh me siguri.Arsye "na raka shi de".hahahahah!

Arsyet jane gjithmone te pa arsyeshmet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahhaahahahahahaha. :wink:
Si jo more kur te mer gjumi.hahahahahhahahahah!

turisti
06-04-05, 13:30
Pasha nanen kam mbet pa tekst, spo guxoj as me u livdu me se iken e u martuan te gjitha :roll:

Ashtu eshte kur vonohet njeri tek stacioni i autobusave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po kur te ze shiu vonohesh me siguri.Arsye "na raka shi de".hahahahah!

Arsyet jane gjithmone te pa arsyeshmet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahhaahahahahahaha. :wink:
Si jo more kur te mer gjumi.hahahahahhahahahah!

E mozollah me i -hanger- nja dy aranxhade....apapapapapapa...... :P :wink:

DEA
06-04-05, 13:38
Pha pa marre parasysh qka te flasesh, keta te dy e kthejne menjerher ne dialektin kerco-turistike, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-04-05, 13:43
Pha pa marre parasysh qka te flasesh, keta te dy e kthejne menjerher ne dialektin kerco-turistike, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

" Harroje mos",dialektin e Klins,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
06-04-05, 14:04
Jo te Kines :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-04-05, 15:32
Jo te Kines :lol: :lol: :lol: :lol:

Mendova per akcent,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
06-04-05, 20:46
Jo te Kines :lol: :lol: :lol: :lol:

Mendova per akcent,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Mire thot Dea o Torist,e kemi be gjuhen tarator.hahahahahahahaha!

turisti
06-04-05, 21:07
Jo te Kines :lol: :lol: :lol: :lol:

Mendova per akcent,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Mire thot Dea o Torist,e kemi be gjuhen tarator.hahahahahahahaha!

Jo shoki,une e kam cek KINEN tek pershendetjet per DEA-n dhe Klinen,e nese e lexon,do ti kuptosh..... :wink:

Murgesha
13-08-06, 00:50
Une po te tregojedhe nje ndodhi,por pa keq kuptime : nje dite u nisa per ne pune dhe ne autobus kisha bindje se di. nuk eshte ne rregull me donet e mia dhe se po me shtrengojne e me erdhi shume qudi.Kur arrita te puna,hyna ne wc dhe e pash qe i pasmi nderrue me gruan donet,kam qesh tere dite ne pune duke e paramenduar gruan me donet e mia,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Ha, haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
O Turist damlla mos t raft ho, se ma ke marr natn sonte tuj i lexu shkrimet n kt tem e beso se sonte edhe n gjum kam me qesh me kt shkrimin tnd.

Na ka marr n qaf kjo tem me kshillat tona se pastaj u martuan t gjith qikat e forumit.
Ha, hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e sot kemi mbet vetm t martuarit ksajde. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

neki76
14-08-06, 14:15
Shpata e gruas eshte gjuha, prandaj nuk e lene te ndryshket.


_________________________________________________
Edhe ai qe u martua edhe ai qe s'u martua. te dy pishman u bene.

GURI SYLAJ
27-08-06, 18:46
Martesa i ka nje te mire e nje te keqe.
E mira eshte se edhe kur ike prej shtepie nuk ke qare pa u kthy .
Kurse e keqe eshte se edhe kur te rrihet ne shtepi ,nganjehere , nuk ke qare pa ike.

DEA
27-08-06, 18:56
Rastesisht lexova fillimet e kesaj teme, te gjithe te martuarit ne qef e veq me qeshje, e pyeta veten se a po ju qeshet hala ashtu si ateher apo ka ndryshuar gje ? mua per vete ende po me qeshet hahahahahahhaahahhaahahhaahhha:biggrin: :biggrin: :biggrin: :wink:

Drinni
27-08-06, 19:06
Rastesisht lexova fillimet e kesaj teme, te gjithe te martuarit ne qef e veq me qeshje, e pyeta veten se a po ju qeshet hala ashtu si ateher apo ka ndryshuar gje ? mua per vete ende po me qeshet hahahahahahhaahahhaahahhaahhha: :biggrin: :wink:

Jam ka e shikoj nj dokumentar nga Egjipti i vjeter ku po deshifrohet nj shkrim i vjeter i Heroglifve t Piramidave t keopsit.
Thash me deshifru edhe qet shkrimin tnd:tongue: po jo po rri rahat ma mir:tongue:

DEA
27-08-06, 19:08
Jam ka e shikoj nj dokumentar nga Egjipti i vjeter ku po deshifrohet nj shkrim i vjeter i Heroglifve t Piramidave t keopsit.
Thash me deshifru edhe qet shkrimin tnd:tongue: po jo po rri rahat ma mir:tongue:

Qysh i bjen kjo bonu bektesh e merre vesh a?:biggrin:

Drinni
27-08-06, 19:10
Qysh i bjen kjo bonu bektesh e merre vesh a?:biggrin:
E de.......! u bana ma edhe ti:wink:

GURI SYLAJ
27-08-06, 20:12
Rastesisht lexova fillimet e kesaj teme, te gjithe te martuarit ne qef e veq me qeshje, e pyeta veten se a po ju qeshet hala ashtu si ateher apo ka ndryshuar gje ? mua per vete ende po me qeshet hahahahahahhaahahhaahahhaahhha:biggrin: :biggrin: :biggrin: :wink:

Valla drejt me kallxu edhe mu po me qeshet nganjehere veq kur po e baj men kohen e ktynehershit n'ven po me plas vaji!

halla e madhe
27-08-06, 20:51
Valla drejt me kallxu edhe mu po me qeshet nganjehere veq kur po e baj men kohen e ktynehershit n'ven po me plas vaji!

...pse vaji?:eek: A t'ka ra keq a?N'u ankofsh prej sodit tybe e morra STUPCIN:biggrin:

GURI SYLAJ
03-09-06, 09:08
Jo ,jo me u anku jo po shkoj vera ............