PDA

View Full Version : Qyrrani me thone


Qyrrani
14-03-05, 14:40
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

K-man
14-03-05, 15:07
qa po t'duhet femra 20 vjeqare ty? ti dosti kqyr per femer rreth moshes tone, e jo me fmi

Qyrrani
14-03-05, 15:18
qa po t'duhet femra 20 vjeqare ty? ti dosti kqyr per femer rreth moshes tone, e jo me fmi


Pse a fmi po te duket femra 20 vjeqare a!
Jo bre dosti nuk eshte fmi jo, pyeti femrat e te tregojne vete!

Me t'mira dosti

Murgesha
14-03-05, 16:07
Hm Qyrrani! :roll: :roll:
Veq edhe ty tė kemi pas eksik nė dardani.
Po masi paske ardhė e bile shumė mirė paske bėrė qė paske ardhė, po tė tregoj se gratė i kemi tė zapume e qikat tė martume, dhe se zor ėshtė me na ra nė fije se kush ėshtė grua e kush qikė.
Ishalla me ardhjen tėnde se sjell edhe gruen me veti se dro me mbetė edhe pa tė.
Ps. Nėse ke nevojė pėr faculeta paraqitu kajherė nė shallter e ndoshta qillon dikush aty e tė jep faculetet e nevojshme pėr fshirjen e qyrrav qė besoj se ke me i pasė me bollėk kėtu. :lol:

Qyrrani
14-03-05, 16:34
Hm Qyrrani! :roll: :roll:
Veq edhe ty tė kemi pas eksik nė dardani.
Po masi paske ardhė e bile shumė mirė paske bėrė qė paske ardhė, po tė tregoj se gratė i kemi tė zapume e qikat tė martume, dhe se zor ėshtė me na ra nė fije se kush ėshtė grua e kush qikė.
Ishalla me ardhjen tėnde se sjell edhe gruen me veti se dro me mbetė edhe pa tė.
Ps. Nėse ke nevojė pėr faculeta paraqitu kajherė nė shallter e ndoshta qillon dikush aty e tė jep faculetet e nevojshme pėr fshirjen e qyrrav qė besoj se ke me i pasė me bollėk kėtu. :lol:


Jo bre eksik nuk keni pas kurgjo, e kam pa edhe ma heret. Qyrrana kishit edhe shume bile por po i maskojshin ata e une ju kam tregue pse me thone ashtu.
Po per ate te martume e te zapume kam ardhe oj hanem Murgesha. Kurre nuk i dihet :roll: Pervoja me thote se ka diqka :roll:
Gruja eshte ktupari dikah por kurre nuk e kam pyet as nickun si e ka e sa per faculeta ma mire asht kone mi rujte per vete se kah tme shihni mua kan me ju shkue qyrrat zhag, mos e harro kete qe po ta theme :roll:
Me t'mira Murgesh hanem :roll:

halla e madhe
14-03-05, 19:18
Edhe qyrran po mbajka kjo oda jone aa :twisted: :?: Le se Qyrran po ja vjerrka bukur nalte me trimeri te grave :P Koha e kazanoves eshte e kaluar ore Qyrran :wink: Nese integrohesh ne kete lagjen tone do te kalon mire,nese jo ma se miri rri urte ne dash me shpetu prej ndonji stupci :wink:

turisti
15-03-05, 01:15
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

-Qyrrani-,mire se erdhe. Shpresoj se do te adaptohesh ketu,por po me brengos qajo TENKA jote ,sepse nje parade e kemi perjetuar nga DRENICAKU i cili me vone u qarmatos,ashtu qe ne vend te granatave,tash e mban kitaren ne dore,e ishalla ti din mi ra pianos,e behet mire,sepse nuk shkohet ne -gjueti- me armatim te keti lloji,por me armatim XXL,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kalo mire ne mesin i cili te mundeson ta ndijsh veten si rralle ku.

Me respekt,
TURISTI.

Arb
15-03-05, 04:28
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

Qyre, qyre...

Cka snin njeri keto dite...

Qyrrani
15-03-05, 11:04
Edhe qyrran po mbajka kjo oda jone aa :twisted: :?: Le se Qyrran po ja vjerrka bukur nalte me trimeri te grave :P Koha e kazanoves eshte e kaluar ore Qyrran :wink: Nese integrohesh ne kete lagjen tone do te kalon mire,nese jo ma se miri rri urte ne dash me shpetu prej ndonji stupci :wink:


Jo moj halla e madhe, qyrran me kan thone kur kam kene i ri dhe ju kam tregue pse se tash nuk jame qyrran edhe pse maraku ka mbet i njejt :roll:
Besoj se do te integrohem, qysh kishe thone ti oj halla e madhe :roll:
Me t'mira halla e madhe :roll:

Qyrrani
15-03-05, 11:07
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

-Qyrrani-,mire se erdhe. Shpresoj se do te adaptohesh ketu,por po me brengos qajo TENKA jote ,sepse nje parade e kemi perjetuar nga DRENICAKU i cili me vone u qarmatos,ashtu qe ne vend te granatave,tash e mban kitaren ne dore,e ishalla ti din mi ra pianos,e behet mire,sepse nuk shkohet ne -gjueti- me armatim te keti lloji,por me armatim XXL,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kalo mire ne mesin i cili te mundeson ta ndijsh veten si rralle ku.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti kah fjalt ishe bajagi si gjallnik por nganjehere pe gabijshe adresen e edhe ne rastin tim ke bo nje gaf bajagi te madhe :roll: Une i bie edhe gitares edhe pianos por tenken e kam madhe si simpati e tytes se madhe, me perngjan shume mua :roll:
Me t'mira e me rrespekt edhe nga ana ime :roll:

Qyrrani
15-03-05, 11:08
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

Qyre, qyre...

Cka snin njeri keto dite...


Me t'mira arb dhe mos u befaso ne kete dynje :roll:

turisti
15-03-05, 12:48
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

-Qyrrani-,mire se erdhe. Shpresoj se do te adaptohesh ketu,por po me brengos qajo TENKA jote ,sepse nje parade e kemi perjetuar nga DRENICAKU i cili me vone u qarmatos,ashtu qe ne vend te granatave,tash e mban kitaren ne dore,e ishalla ti din mi ra pianos,e behet mire,sepse nuk shkohet ne -gjueti- me armatim te keti lloji,por me armatim XXL,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kalo mire ne mesin i cili te mundeson ta ndijsh veten si rralle ku.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti kah fjalt ishe bajagi si gjallnik por nganjehere pe gabijshe adresen e edhe ne rastin tim ke bo nje gaf bajagi te madhe :roll: Une i bie edhe gitares edhe pianos por tenken e kam madhe si simpati e tytes se madhe, me perngjan shume mua :roll:
Me t'mira e me rrespekt edhe nga ana ime :roll:

Varet se nga cili kend e shiqon -gafin-, -Qyrrani- i nderuar.

Me respekt,
TURISTI.

Tomori
15-03-05, 14:55
[quote="Qyrrani"]Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.[/quot


-Hej qyrran a je nvete mor,,, Spo te kuptoj kur thua:
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
-Hik mor te gruja se ban vaki kerkon burra niternet,,,,se kshtu i bie siq thua ti me at marveshtjen me gruan tende hik mor quran prishe at marveshtje,, se bahet von masanej e ban vaki kjo Marveshje kalon ne Rezulut-1224 ?!!!
-E tek atere ke me pa turli zezaki me gruen tande,,,se Rezuluta ja mundeson moj Qyrran-Qyqari,,,e kam per tmiren tende,,,,hik tash e prishe at Marveshje famoze :?: :!: :!: :!:

Qyrrani
15-03-05, 15:09
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

-Qyrrani-,mire se erdhe. Shpresoj se do te adaptohesh ketu,por po me brengos qajo TENKA jote ,sepse nje parade e kemi perjetuar nga DRENICAKU i cili me vone u qarmatos,ashtu qe ne vend te granatave,tash e mban kitaren ne dore,e ishalla ti din mi ra pianos,e behet mire,sepse nuk shkohet ne -gjueti- me armatim te keti lloji,por me armatim XXL,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kalo mire ne mesin i cili te mundeson ta ndijsh veten si rralle ku.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti kah fjalt ishe bajagi si gjallnik por nganjehere pe gabijshe adresen e edhe ne rastin tim ke bo nje gaf bajagi te madhe :roll: Une i bie edhe gitares edhe pianos por tenken e kam madhe si simpati e tytes se madhe, me perngjan shume mua :roll:
Me t'mira e me rrespekt edhe nga ana ime :roll:

Varet se nga cili kend e shiqon -gafin-, -Qyrrani- i nderuar.

Me respekt,
TURISTI.


Une e shikoj nga kendi i poshtem sepse eshte me preciz :roll:
Me t'mira turisti :roll:

Qyrrani
15-03-05, 15:12
[quote=Qyrrani]Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.[/quot


-Hej qyrran a je nvete mor,,, Spo te kuptoj kur thua:
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
-Hik mor te gruja se ban vaki kerkon burra niternet,,,,se kshtu i bie siq thua ti me at marveshtjen me gruan tende hik mor quran prishe at marveshtje,, se bahet von masanej e ban vaki kjo Marveshje kalon ne Rezulut-1224 ?!!!
-E tek atere ke me pa turli zezaki me gruen tande,,,se Rezuluta ja mundeson moj Qyrran-Qyqari,,,e kam per tmiren tende,,,,hik tash e prishe at Marveshje famoze :?: :!: :!: :!:


Tomori, te falemnderit per keshilla edhe pse nuk besoj se ke dite dhe din ta rregullosh jeten tende :roll:
Ne cilin shekull jeton o tomori?
Une i kame te gjitha haptas e ju? Deri kur me fshehtesi, intriga, maska, jete sipas diktatit te tjeterkujt :roll:
Shnet tomorrow :roll:

Gentiana
15-03-05, 16:55
O qyrran,a mujte,a u lodhe hiq?

Deshta vetem te uroj mireseardhje. Po ti djal,a nuk gjete nick me te mire a?? jo qe kam diqka kunder,po tybe paske me ra ne dert pra ketu ne Dardani, se hem me shkru e hem me i pastru hundet nuk e di a te del ashtu.


Nejse.

Mire se vjen e qaste te kendshme.

Hajt me te mira ishalla....

ShEjToNkA
15-03-05, 21:18
Qyrranii , e mirė se paske ardhė ,po njė paske bė keqq se edhe qyrrajken ėshtė dashtė me marrė.
Se tani kemi telashe se ti paske kėrkuar Grua me gjetė e tybe qyrajkė s'kena. Por posa tė vije tė japim fjalėn se kena me tė msitėnu edhe atė pa njė pa dyy fillė e tek ti kena me dėrgue :lol: :lol:
Kėshtu qė mos u bė merak pėr atė ,se ke ardhė nė vendė tė mirė dhe shoqėruse ama pėr grua pritė deri sa tė vije okranqja yte. :wink:

Mirė se na ke urdhėru e na ke nderuar me ardhjen tėndė ,ndajė castė tė kėnedshme nė FD.

turisti
16-03-05, 01:29
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

-Qyrrani-,mire se erdhe. Shpresoj se do te adaptohesh ketu,por po me brengos qajo TENKA jote ,sepse nje parade e kemi perjetuar nga DRENICAKU i cili me vone u qarmatos,ashtu qe ne vend te granatave,tash e mban kitaren ne dore,e ishalla ti din mi ra pianos,e behet mire,sepse nuk shkohet ne -gjueti- me armatim te keti lloji,por me armatim XXL,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kalo mire ne mesin i cili te mundeson ta ndijsh veten si rralle ku.

Me respekt,
TURISTI.


Turisti kah fjalt ishe bajagi si gjallnik por nganjehere pe gabijshe adresen e edhe ne rastin tim ke bo nje gaf bajagi te madhe :roll: Une i bie edhe gitares edhe pianos por tenken e kam madhe si simpati e tytes se madhe, me perngjan shume mua :roll:
Me t'mira e me rrespekt edhe nga ana ime :roll:

Varet se nga cili kend e shiqon -gafin-, -Qyrrani- i nderuar.

Me respekt,
TURISTI.


Une e shikoj nga kendi i poshtem sepse eshte me preciz :roll:
Me t'mira turisti :roll:

Une nga kendi neutral.

Me respekt,
TURISTI.

uliksi31
16-03-05, 01:34
Turist, coje te budallaqet kyt far djali,se te mbet ne dore po me duket.Ahahahahahahahaha

Dali!Keq
16-03-05, 02:00
Hm Qyrrani! :roll: :roll:
Veq edhe ty tė kemi pas eksik nė dardani.
Po masi paske ardhė e bile shumė mirė paske bėrė qė paske ardhė, po tė tregoj se gratė i kemi tė zapume e qikat tė martume, dhe se zor ėshtė me na ra nė fije se kush ėshtė grua e kush qikė.
Ishalla me ardhjen tėnde se sjell edhe gruen me veti se dro me mbetė edhe pa tė.
Ps. Nėse ke nevojė pėr faculeta paraqitu kajherė nė shallter e ndoshta qillon dikush aty e tė jep faculetet e nevojshme pėr fshirjen e qyrrav qė besoj se ke me i pasė me bollėk kėtu. :lol:


Jo bre eksik nuk keni pas kurgjo, e kam pa edhe ma heret. Qyrrana kishit edhe shume bile por po i maskojshin ata e une ju kam tregue pse me thone ashtu.
Po per ate te martume e te zapume kam ardhe oj hanem Murgesha. Kurre nuk i dihet :roll: Pervoja me thote se ka diqka :roll:
Gruja eshte ktupari dikah por kurre nuk e kam pyet as nickun si e ka e sa per faculeta ma mire asht kone mi rujte per vete se kah tme shihni mua kan me ju shkue qyrrat zhag, mos e harro kete qe po ta theme :roll:
Me t'mira Murgesh hanem :roll:

Qyrraaaaaaaaaaaaaaaaaan me fal qe po ju pezihem ne qyrryt tua ama,sa po shof un nuk e paskeni kuptu punen e faculetes.
Nejse de un po e shof se nuk qenke kshtu qyrran si e pershkrun vehten,ej qyrrqe kshtu haptas mendoj qe pritojn femrat mu perly me qyrrraaa..kuku qyrrq po krejt qyrra te pake bo forumin.
Ndrro ket nik se qyrr ma a tasht ti din hahah.
nese ka nevoj per kerkim te faljes ta qoj me post.

Dali!Keq
16-03-05, 02:59
Iv thash kush je,ti nime krejt qyrr je,hahah bile mbrna gjys ore qe i rash fund e kryt forumit t`zbulova dhe nikun e tanishum hahahah,e more dal ti nuk i ki qato vjet qe e ke shkru.
Ishalla t`rritet vajza he mjeri papi.hahah
Nejse kalofsh mir.

IceGirl
17-03-05, 04:25
Mire se na erdhe

Kaloni sa me bukur ketu ne FD

Te pershendes.

Qyrrani
17-03-05, 19:58
Eh vakt he vakt, sa e njeri paska qene per "vizite" :roll:
Te gjithe dashamireve dhe atyre qe kan qene pa naj "telashe" i pershendes ngrohesishte ndersa ata qe kan ardhe per spiunazh i pres ne rubriken tjeter, ku edhe e meritojne :roll:
Disa veq kan ra ne kurthen e tyre :roll:
Shnet :roll:

Dali!Keq
17-03-05, 20:25
I neruar me fal t`lutem,se kam dit qe ju mundon kaq shum.
un vetem kam ber pak shaka,mendova mbas nikut qe jeni per te u ngacmuar.
Do mundohem qe ta bej mire,edhe pse esht von.
Te pershendes perzemertsisht.

Qyrrani
17-03-05, 20:30
I neruar me fal t`lutem,se kam dit qe ju mundon kaq shum.
un vetem kam ber pak shaka,mendova mbas nikut qe jeni per te u ngacmuar.
Do mundohem qe ta bej mire,edhe pse esht von.
Te pershendes perzemertsisht.


Dali!Keq, shakat i panoj me knaqesi te vecante por disa te "rame" te uleta kurre :roll:
Ta dishe se asgje ne kete bote nuk eshte apsolute, cdo gje eshte relative, kete mos e harro kurre :roll:
Me t'mira Dali!Keq :roll:

Dali!Keq
17-03-05, 22:39
Ju Falemnderit i Nderuari Qyrrani. :)
Ju deshiroj qe te kaloni pa ndonje penges siq isha un.

Falemnderit dhe per qe me falet.

Tani kalofsh nje Nat si nikun qe e ki.

turisti
18-03-05, 01:33
Turist, coje te budallaqet kyt far djali,se te mbet ne dore po me duket.Ahahahahahahahaha

Jo. :wink:

Qyrrani
18-03-05, 10:08
Turist, coje te budallaqet kyt far djali,se te mbet ne dore po me duket.Ahahahahahahahaha


Uliksi, te falenderoj qe me vizitove :roll:
Te ne thone: mos e vet se t'kallxon vete, edhe ti: a te budallallaqet e kie seline a? Boll mire valla se po tu pershtatke bash mire :roll:
Shnet uliksi dhe eshte mire te shikosh punen tende :roll:
Mos tento te me behesh pengese sepse pengesat nuk i kam ne qejf :roll:

dr1ta
21-03-05, 02:13
Welcome qyrrani , shprsoj ce kalon mire ketu :D

Qyrrani
21-03-05, 11:06
Welcome qyrrani , shprsoj ce kalon mire ketu :DDrita, edhe me mire te gjetesha dhe kalofsh mrekullueshem :roll:
Me t'mira Drita :roll:

dembelica
22-03-05, 01:02
Pershendetje Qyrrani, mire se na erdhe,kalo sa me mire :)

Qyrrani
23-03-05, 12:48
Pershendetje Qyrrani, mire se na erdhe,kalo sa me mire :)


Vertet qenke dembelice :roll: :wink: ama e mire dhe e embel :roll:
Te falemnderit per pershendetje dembelica dhe te deshiroj argetim te kendshem :roll:
Me t'mira :roll:

Dali!Keq
28-04-05, 22:21
qyrrqe dhe ty se fundi here te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne F:D-n se ti ke qen i pari qe ju kam pershendet nese ju kujtohet Pershendetjet rrjedhin perzemersisht nga un ma bere hallall.

Un nuk jam me ketu.

Daja POLIC
05-05-05, 05:49
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

:lol: :lol: :lol: :lol: "Qyrrani" qysh bre baba i dy femive edhe MSN e ka qit perpara kuku te pershendes shum kalofshit bukur :wink:

Qyrrani
06-05-05, 13:48
qyrrqe dhe ty se fundi here te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne F:D-n se ti ke qen i pari qe ju kam pershendet nese ju kujtohet Pershendetjet rrjedhin perzemersisht nga un ma bere hallall.

Un nuk jam me ketu.


Djali!Keq te falem nderit per pershendetje e ato te shkuara inshalla jane edhe te harruara. Ti ishe Djal i Mire se po mesojshe nga gabimet e qka me ju bo disave qe ter jeten gabojne e kurre kurgjo nuk mesojne.
Edhe ty te pershendet Qyrrani qe eshte ketu bile kur ta lype nevoja.

Qyrrani
06-05-05, 13:52
Jame qyrrani, keshtu me thone te gjithe shoke e miqe. Ky emer me ka mbet se kam qene shume i dhanun mas seksit, bile edhe i vogel sa ishe, i percjellsha te kalaja tu bo dashuri e prej lezetit me shkojshin jarget e prej aty shoket me thirrin qyrran.
Jetoj ne prizren, e kame te kryer shkollen e mesme, punoj ne Prizren.
Vjet i kome 40-41, i martuar, baba i dy femijeve.
Me gruen kemi bo marreveshje ajo e ka jeten e vete une timen.
Kame deshire te njoftoj gra, prej 20 deri 60 vjeqare, per shoqerim dhe dashuri.
Kujna ja kona ketu jame. Adresa ime eshte: [email protected]
I dua grate dhe shume i rrespektoj sepse me bejne te lumtur.

:lol: :lol: :lol: :lol: "Qyrrani" qysh bre baba i dy femive edhe MSN e ka qit perpara kuku te pershendes shum kalofshit bukur :wink:Daja POLIC, a shkojme dhe e qkoqim naj peshk ne Verbnice e leje MSN se ma mire na bjen te dyve. Edhe ti kalofsh bukur dhe u pafshim per te mire ne Verbnic e pastaj shkallet ne krah e dihet ha ha ha ha