PDA

View Full Version : Ding ding ja mbrrijta edhe une


mjellma
15-03-05, 21:31
Pershndtje per te gjith antaret e ketij forumi
me ja nis mu prezentu a
hajt bre vetni qka te ju intreson“

Une quhem Mjellma vij nga kosova jetoj ne swe me familje prinderit normal edhe tjert me rend tani
jam hiq ma shum as ma pak se 19 vjeqe ka shkoj per 20
jam studente
e pa martume spo me len nana po thet kadal se heret eshte as perte pragit te shpis spo me len me dal veq po me thet shkoll shpi
e qeshtu valla qe kini pytje lirisht pytni ju pergjigjna
shpresoj se do kaloj mir me familjen e juve ne ket forum kaq te famshem
tung nga mjellma

DEA
15-03-05, 21:34
Oj Mjellma mire se erdhe dhe ndegjoje nenen se tybe mire e ka :wink:

mjellma
15-03-05, 22:06
Po moj Dea si mos me ngu nanen ma mir po thoj eshte me ndigju nanen

[/i]

Kercovari
15-03-05, 23:02
Mire se erdhe mjellma dhe gjitha te mirat ne mesin tone,kalo si eshte me mire.

Murgesha
15-03-05, 23:54
Mjellma mirė se na paske ardhė.
Shpresojmė qė do tė kalojsh si nė shtėpinė tėnde sė bashku me neve.

uliksi31
16-03-05, 00:57
Mire se paske ardh Mjellma,po emer te bukur paske,e gzofsh :)

turisti
16-03-05, 01:25
Mjellma,mireseardhjen te deshiron,

TURISTI.

mjellma
16-03-05, 18:12
[/i]Flm flm shum per mirserdhje ju pershndes te gjithve jeni ma te miret


me nderime Mjellma :D

ShEjToNkA
16-03-05, 23:49
Mjellma ,mirė se ke ardhė dhe tė dėshirojė castė tė bukura nė ,FD.

Kalofsh sic ėshtė mė sė miri.

mjellma
17-03-05, 21:17
flm shejtonka shpresoj se do kalojmi mir s eshte ma se miri

Gjumashja
20-03-05, 12:44
mjellma mire se ke ardh por si duket te ka humb rruga ri moj ketu e mos del me shetit shpesh

erita
20-03-05, 13:19
Te uroj mirseardhjen ne Forum dhe te deshiroj argetim te kendshme ne mesin tone
pershendetje nga Erita :wink:

mjellma
20-03-05, 19:41
[/i]Tung tung juve mir se ju gjeta Gjumashja edhe Erita jo moj gjumashja nuk e kam humb rrugen ka ardh me njet shum ne dardanija edhe me bujt bilem hahahaa

Gjumashja
20-03-05, 19:46
[/i]Tung tung juve mir se ju gjeta Gjumashja edhe Erita jo moj gjumashja nuk e kam humb rrugen ka ardh me njet shum ne dardanija edhe me bujt bilem hahahaa


mire se je rikthy pra hajde moj me bujt se vend kem boll valla

mjellma
20-03-05, 19:49
FLM gjumashja po moj sis me bujt jam ardh auu me bo mem pelqy muhabeti hiq nuk shkoj rri per krejt hahaha

dr1ta
21-03-05, 02:12
Mire se erdhe mjellma, kalofsh sa ma bukur ketu :)

PAOLINA
21-03-05, 12:51
MJELLMA nje mireseardhje te mire, dhe te deshiroj gjithashtu caste sa ma interesante ketu ne mesin tone!!!!!!!!
:D :D :) :)

prsh Paolina....

Diana007
21-03-05, 14:17
Mjellma mir s erdhe ne mesin ton , me shpres s e do te klon qate te mira t pershedes dhe nje dit te mbar per ty :wink:

Diana

mjellma
21-03-05, 18:41
Tung tung juve flm per pershndtejeDr1ta,Paolina.Diana007 shpresoj se edhe ju do kaloni mir me mua do te gejm nje argetim te kendesh se bashku kalni nje mbremje te kendshme
me respekt Mjellma

dembelica
22-03-05, 00:57
Mire se na erdhe Mjellma, me shprese te kalon qaste te kendeshme,te pershendes :)

halla e madhe
23-03-05, 14:21
Mjellma_mire se na paske ardh mori llokumeja e halles :lol: Ishalla te pelqen kjo mahalla jone,ske shume pune veq shkruaj sa me shume nese deshiron te behesh mbretereshe :wink: edhe nese martohesh bile e ke emrin mbretereshe,ja shtjen ethet burrit :lol: :lol: Pershendetje nge halla

Kaltrushi
23-03-05, 15:31
Mjellma qenke per Mashalla ........mire se erdhe.....me mire me thone mire se na gjete........dhe kaloja sa ma mire me ne dhe pa ne..........


kalo sa ma bukur te uroj shkrime sa ma shum :wink:

mjellma
23-03-05, 16:18
Pershndtje nga Mjellma Dembelica,Halla e madhe dhe Kalturushido mundohem sa me shum te kem postime halla e medhe po kadal se qe sa kom ardh e tonaj spo me lyp kush po thojn ish qik shume me goj te madhe po folke shum hahahha qata spo shkruj ne fillim shum besoj se do kaloj mir ne mesin e juve.Te gjith ne forum jeni ma te miret

Dali!Keq
23-03-05, 19:18
Mjellma Mir se ke ardh ne Forumin e Bukur Dardania,dhe Mir se Ju Gjeta,se kam arrdh pas teje.
Ishalla Kalojm sa ma mir.
Dhe a po me Bom Shok se s`kam shoqe te Forunit Hiq :cry:

Kloni
02-04-05, 12:01
mjellma, zoti ta baft vere me disponim ketu dhe kalofsh bash qysh ke qef vet dhe me mire bile...

mjellma
02-04-05, 18:10
Flm Kloni besoj se edhe ti do kalosh mir e ma mir

i keqi
18-04-05, 00:33
tung mjellma pershendetje ,valla mjellma erdha met pa e mezi ta gjeta shpin paaa po ku ishe hy ktu qfar shpije me dy hymje hehehe pse se keni ble naj shpi perskaj rruges vet at vet ket ku e ka mjellma shpin pa qa kom hek deri tash qe mezi gjeta ok mjellma te pershendes ti prej bregu diellit e ne suedi atje hehehe tungi niher e deshiroj shum te mira per ty ..

mjellma
21-04-05, 16:00
i keqi flm per pershndteje po qka me bo bre qet shpi menxi mbas luftes e bonem sa per me dal ne qytet edhe ti tash mo tregp krejt ihhh hahahhaha
ok i keqi edhe une te pershendes edhe mir se na paske ardh te na ne DARDANIA.DE me ndjet e doku doku kanjehere qeshtu

Daja POLIC
07-05-05, 04:28
Pershndtje per te gjith antaret e ketij forumi
me ja nis mu prezentu a
hajt bre vetni qka te ju intreson“

Une quhem Mjellma vij nga kosova jetoj ne swe me familje prinderit normal edhe tjert me rend tani
jam hiq ma shum as ma pak se 19 vjeqe ka shkoj per 20
jam studente
e pa martume spo me len nana po thet kadal se heret eshte as perte pragit te shpis spo me len me dal veq po me thet shkoll shpi
e qeshtu valla qe kini pytje lirisht pytni ju pergjigjna
shpresoj se do kaloj mir me familjen e juve ne ket forum kaq te famshem
tung nga mjellma

mjellma
mas pari te deshiroj suksese ne studime tani te pershendes shum dhe ja kalofsh sa ma mi ne mesin tone, per cdo problem POLOCI 010 numri im :lol: :lol:

mjellma
07-05-05, 22:22
FLM daja POLIC ashtu edhe uen te pershndes jo more se nuk jam probleme une me thirr at numer e flm qe me ke deshirusr sukse ne stundime