PDA

View Full Version : Kerqovari tungjatjeta bre burre.


Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:40
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

uliksi31
17-03-05, 17:42
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa

Murgesha
17-03-05, 17:43
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


O Kėrēovar tė rrojti dreqi mor tani.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o pėr zotėn kupa tuj qesh tani.

ShEjToNkA
17-03-05, 17:43
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.AhahahahahahahahahahahahahaaaaPaj vėrtet nė ftyrė dhe bela na paska vu Kėrcovari. :evil: :evil: Se ai lerė qė po dika me lexu por edhe me shkruarė he vajė halli pėr juve insanave qė e keni pėrgojuarė :lol: :lol: :lol:

uliksi31
17-03-05, 17:44
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


O Kėrēovar tė rrojti dreqi mor tani.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o pėr zotėn kupa tuj qesh tani.

Ahahahahahahaha.Po tutna se edhe mua me duhet pampersi si Durimit.Ahahahahahahahahaha.Plasa

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:45
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


E more djale po qysh skoritesh ani, ti a rrenave te Kerqovarit ju besoje?? :evil:

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:46
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


O Kėrēovar tė rrojti dreqi mor tani.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o pėr zotėn kupa tuj qesh tani.


Cka ke ti qike qe po i zbardh dhembet??? :evil:

ShEjToNkA
17-03-05, 17:48
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


O Kėrēovar tė rrojti dreqi mor tani.
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o pėr zotėn kupa tuj qesh tani.


Cka ke ti qike qe po i zbardh dhembet??? :evil:


sa mirė Durimi prej Kėrcove me njgyrė tė kaltėr po shkruja e ndoshta helbe s'i bejnė askush mėsushė :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-03-05, 17:49
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:
O mire se erdhe o date Durim,po hudhi more qato fisheklije se ke pune me gra,e ishalla ta ngalcim nje.hahahahahhaahahah!

Kercovari
17-03-05, 17:51
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:

Ahahahahahahahahaha.O kuku per ne na koriti i madhi Zot.O Durim une te kerkoj falje,se valla Kercovari na tha se ti nuk din te lexojsh.Ahahahahahahahahahahahahahaaaa


E more djale po qysh skoritesh ani, ti a rrenave te Kerqovarit ju besoje?? :evil:
O Durim te kan rejte se une kam thene se ti di te lexosh me numratore,o date.!hahahahahahahahahahahahahahahahahah!

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:51
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:
O mire se erdhe o date Durim,po hudhi more qato fisheklije se ke pune me gra,e ishalla ta ngalcim nje.hahahahahhaahahah!


O majr se te gjeta bali Kerqov po pse bre bal sme ke lone kund vend tuj kallexu historite e mia.
Qysh the a ka gra te mira ksajde.

Kercovari
17-03-05, 17:56
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:
O mire se erdhe o date Durim,po hudhi more qato fisheklije se ke pune me gra,e ishalla ta ngalcim nje.hahahahahhaahahah!


O majr se te gjeta bali Kerqov po pse bre bal sme ke lone kund vend tuj kallexu historite e mia.
Qysh the a ka gra te mira ksajde.
Pije nje bire o Durim se te meret goja ti e di se une nuk jam bali,a kur ma nderove emrin he drejq.
Per gra mos u merzit ka sa te duash,vetem hape gojen cilen e do.hahahahahahahahhaah!

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:59
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:
O mire se erdhe o date Durim,po hudhi more qato fisheklije se ke pune me gra,e ishalla ta ngalcim nje.hahahahahhaahahah!


O majr se te gjeta bali Kerqov po pse bre bal sme ke lone kund vend tuj kallexu historite e mia.
Qysh the a ka gra te mira ksajde.
Pije nje bire o Durim se te meret goja ti e di se une nuk jam bali,a kur ma nderove emrin he drejq.
Per gra mos u merzit ka sa te duash,vetem hape gojen cilen e do.hahahahahahahahhaah!

E sngihem me njo una, po qitmi rend ti shohe njeher e pastaj tju bi rend ne kry, ate qe osht pjeke ate do ta marr.

uliksi31
17-03-05, 18:01
Durim,shume mire qe mundem me te pyet drejt per se drejti.Kemi bere plan me te cua ne shkollim ne Amerike per nje vjet.Te specializojsh ne blektori.Ju lutem na tregoni pak lidhje me kte ide qe Murgesha dhe une e inicuam :?:

Kercovari
17-03-05, 18:02
Hadje me trego cka te kam bere qe ma paske marre keshtu ftyren para krejt dynjese?? :evil:
O mire se erdhe o date Durim,po hudhi more qato fisheklije se ke pune me gra,e ishalla ta ngalcim nje.hahahahahhaahahah!


O majr se te gjeta bali Kerqov po pse bre bal sme ke lone kund vend tuj kallexu historite e mia.
Qysh the a ka gra te mira ksajde.
Pije nje bire o Durim se te meret goja ti e di se une nuk jam bali,a kur ma nderove emrin he drejq.
Per gra mos u merzit ka sa te duash,vetem hape gojen cilen e do.hahahahahahahahhaah!

E sngihem me njo una, po qitmi rend ti shohe njeher e pastaj tju bi rend ne kry, ate qe osht pjeke ate do ta marr.
Kadal bre Durim se nuk ben puna me axhele shpejte e shpejte,njeri bie prej gomarit dhe kalle nje cigare.ahhaahahahahah!

Kercovari
17-03-05, 18:04
Durim,shume mire qe mundem me te pyet drejt per se drejti.Kemi bere plan me te cua ne shkollim ne Amerike per nje vjet.Te specializojsh ne blektori.Ju lutem na tregoni pak lidhje me kte ide qe Murgesha dhe une e inicuam :?:
Durim he Durim,mos te rejn keto e te qojne ne Amerike,tana gjitha grate e Kercoves semuten, per ty.

Durimi prej Kerqove
18-03-05, 11:46
Durim,shume mire qe mundem me te pyet drejt per se drejti.Kemi bere plan me te cua ne shkollim ne Amerike per nje vjet.Te specializojsh ne blektori.Ju lutem na tregoni pak lidhje me kte ide qe Murgesha dhe une e inicuam :?:
Durim he Durim,mos te rejn keto e te qojne ne Amerike,tana gjitha grate e Kercoves semuten, per ty.

Une e kam Ameriken ne kercove o date vetem nje e hypme shkelles 10.dollare,e per punet tjera mos pyte.