PDA

View Full Version : !!!!


ShEjToNkA
17-03-05, 17:46
Pėrshėndesim Durmin prej Kėrcova dhe i urojmė mirė se ardhje nė Konakun tonė Dardanė.

Durimė oo mirė se na ke ardhė dhe kalofssh bukur nė ketė mes tonin. Edhe mos u largo nga kėtu se ky ėshtė vendi mė mirė njėherė pėr njėherė nė FD.

Hajdeni edhe ju tjetėr mos pritėni por uroni mirė se ardhje Durmit prej Kėrcove dhe sa mė shumė buddallaki le tė na bashkangjitet edhe ky ,neve! :lol: :lol:

uliksi31
17-03-05, 17:48
Mire se ke ardh o Durim-Kercova,Tybe duhet me u shoqrua me Murgeshen se ajo te marton per 5 dakika.Ahahahahaha

Murgesha
17-03-05, 17:49
Pėrshėndetje Durim agai, mos mė merr mua me tė keq se skam faj, krejt Kėrēovari i ka fajet.
Mirė se ke ardhė tek budallakinat tona.

DEA
17-03-05, 17:54
O djali nga Kercova a muj doleeeeeeeeeeeee,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Maca
17-03-05, 17:54
:P

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 17:56
O i lumi une i lumi a kaq te mira jeni grate ketu a?
Une jam hit ne Kerqove edhe ketu si duket paskan mu tranu grate mas meje. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-03-05, 17:58
O i lumi une i lumi a kaq te mira jeni grate ketu a?
Une jam hit ne Kerqove edhe ketu si duket paskan mu tranu grate mas meje. :lol: :lol: :lol:


E more Durimė atje je HIT e kėtu je TOP HIT volla ,se asgjė s'bėhėt e as nuk shkruhet pa emrinė tėndė. Ndajė edhe tė pritėm kėshtu se dije se kėtu je TOP HIT :lol: :lol: :lol:
Hajde Durimė e mirė se ke ardhė edhe njė herė tė thashė e kalfshh budallakina tė bukura nė FD :lol: :lol:

Durimi prej Kerqove
17-03-05, 18:03
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.

uliksi31
17-03-05, 18:11
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.

O Durim,une ti bie krejt pregaditjet e duhura.Se pari duhet te sterilizojm,pse ashtu jane rrthanat.Do te veshim e mbathim ci tybe lakmi Amerikankat kan me ta pas.Ani ne Oklahoma dojna me te cua.Atje jane grat pjella.Ahahahaha

Kercovari
17-03-05, 18:12
Mire se erdhe o date Durim dhe mos u hallakat shume se ketu e gjen belane.hahahahahahahahahah!

Murgesha
17-03-05, 18:12
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.


More ky sqenka edhe aq budalla sa na kanė thonė.
Ulliks ēka tė bėjmė se TalkShow po pret me e pa Durimin tuj e thithė gomaricėn??? :roll:

Kercovari
17-03-05, 18:14
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.


More ky sqenka edhe aq budalla sa na kanė thonė.
Ulliks ēka tė bėjmė se TalkShow po pret me e pa Durimin tuj e thithė gomaricėn??? :roll:
Merni qumeshte gomaroce prej ketu se ne Amerike zor se gjeni tana u smuhet Durimi prej fruthit.

ShEjToNkA
17-03-05, 18:15
Sic po e shofė unė, ju jo me marrė atė me dėrgu nė studime por do tė shkoni ju tek ai ,pėr tė studiuarė. :lol: :lol:

uliksi31
17-03-05, 18:17
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.


More ky sqenka edhe aq budalla sa na kanė thonė.
Ulliks ēka tė bėjmė se TalkShow po pret me e pa Durimin tuj e thithė gomaricėn??? :roll:
Merni qumeshte gomaroce prej ketu se ne Amerike zor se gjeni tana u smuhet Durimi prej fruthit.

Jo ne Mexico ka gomar,atje do e mbajm Durimin fillimisht.ahahahahaha
Kur te ngopet qumsht gomaricet,ne kufi e presin camerat.Ajahahahaha

Kercovari
17-03-05, 18:22
Me tmajra niher se po du me pushu niher.
E falenderoj gjagjin Ulliks dhe motren Murgeshe qe me sollen ne amerike.
Kishin mendu qe po me trajnojne per Lope,
Baglat e lopve deri ne aeroplan me kan njek, e une du me u specializu ne kopjutera.
Ejvallah.


More ky sqenka edhe aq budalla sa na kanė thonė.
Ulliks ēka tė bėjmė se TalkShow po pret me e pa Durimin tuj e thithė gomaricėn??? :roll:
Merni qumeshte gomaroce prej ketu se ne Amerike zor se gjeni tana u smuhet Durimi prej fruthit.

Jo ne Mexico ka gomar,atje do e mbajm Durimin fillimisht.ahahahahaha
Kur te ngopet qumsht gomaricet,ne kufi e presin camerat.Ajahahahaha
Mos e qo ne Rio ne karnevall se nuk kethehet prape,do te hupet ne mes te grave.Hahhahahahahahahaah!

turisti
18-03-05, 00:36
Durimi,mire se erdhe. :wink:

Kercovari
18-03-05, 07:47
Zgjohu o Durim se te iken lopet!

Kercovari
18-03-05, 11:41
Zgjohu o Durim se te iken lopet!
Edhe mua po me duket.

Durimi prej Kerqove
18-03-05, 11:44
Zgjohu o Durim se te iken lopet!
Edhe mua po me duket.
He bre kojshi sa piva i ke pi sonte nuk me iken lopet se i meli mire,me shum bylmet kam une se te gjithe katundaret.

Durimi prej Kerqove
18-03-05, 11:47
Durimi,mire se erdhe. :wink:

O Turist mire se te gjeta,amo ene ti me kojshiun tim me keni be berllok hallall ukoft.

Durimi prej Kerqove
18-03-05, 11:50
O i lumi une i lumi a kaq te mira jeni grate ketu a?
Une jam hit ne Kerqove edhe ketu si duket paskan mu tranu grate mas meje. :lol: :lol: :lol:


E more Durimė atje je HIT e kėtu je TOP HIT volla ,se asgjė s'bėhėt e as nuk shkruhet pa emrinė tėndė. Ndajė edhe tė pritėm kėshtu se dije se kėtu je TOP HIT :lol: :lol: :lol:
Hajde Durimė e mirė se ke ardhė edhe njė herė tė thashė e kalfshh budallakina tė bukura nė FD :lol: :lol:
O ta vajtofsha synin moj Shejtonka valla sy meshqere,eni te je hit top permbi hit.

ShEjToNkA
24-03-05, 11:38
Ku na mbetė more Durimi prej Kėrcove????? :roll: :roll:
Nejse ku do qė te jetė ia dėrgojė njė pėrshėndetje :lol:

Murgesha
24-03-05, 12:18
Ku na mbetė more Durimi prej Kėrcove????? :roll: :roll:
Nejse ku do qė te jetė ia dėrgojė njė pėrshėndetje :lol:


Po ja kqyre lopte Uliksit sa te kthehemi ne prej mujait te mjaltit. :lol: :lol:

ShEjToNkA
24-03-05, 12:21
Ku na mbetė more Durimi prej Kėrcove????? :roll: :roll:
Nejse ku do qė te jetė ia dėrgojė njė pėrshėndetje :lol:


Po ja kqyre lopte Uliksit sa te kthehemi ne prej mujait te mjaltit. :lol: :lol:


Qyqyqyqyqyqyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Atėhėr po m'u dashka serish me pėrshėndet dhe me i uruarė ditė cobanore tė kėndshme :lol: :lol:

uliksi31
24-03-05, 14:30
Ku na mbetė more Durimi prej Kėrcove????? :roll: :roll:
Nejse ku do qė te jetė ia dėrgojė njė pėrshėndetje :lol:


Po ja kqyre lopte Uliksit sa te kthehemi ne prej mujait te mjaltit. :lol: :lol:

More jame bere marak mos po ju ben dicka lopve.Me duhet ta thirri Kercovarin ne telefon me e dvet. :lol: :lol: