PDA

View Full Version : Kavaleri


Kavaleri
20-03-05, 23:44
Te Dashur Motra,e Vllezer te Forumit Dardania Mire se Ju gjej.
Pasi qe i Lexova shenimet dhe rregullat,me lan shum pershtypje dhe me
pelqyen shummmm.
Shpreh deshiren qe do me pranoni ne mesin tuaj.
Perezentimin tim e gjeni tek profili im.
Me nderime Kavaleri.

turisti
21-03-05, 00:05
Te Dashur Motra,e Vllezer te Forumit Dardania Mire se Ju gjej.
Pasi qe i Lexova shenimet dhe rregullat,me lan shum pershtypje dhe me pelqyan shummmm.
Shpreh deshiren qe do me pranoni ne mesin tuaj.
Me ndeim Kavaleri.

Mire se erdhe ,shoki i nderuar dhe kalo mire.

Me respekt,
TURISTI.

DEA
21-03-05, 00:07
Ta ndjeni veten si ne shtepine tuaj i nderuar :lol:

Kavaleri
21-03-05, 00:49
TURISTI
Mire se ju gjej miku i Ndershum,Shume falemnderit ne mik pritjen.
Pershendetje nji ashtu.DEA
Falemnderit per mik pritjen,Mire se ju Gjeta.
Pershendetje nji ashtu.

ShEjToNkA
21-03-05, 00:54
Kavaleri mirė se na ke ardhė.
caste tė bukuuuuuuuura nė FD.

Gentiana
21-03-05, 01:21
Kavaleri mirė se na ke ardhė.
caste tė bukuuuuuuuura nė FD.

Keti urimi i bashkangjitem edhe un.

Mire se erdhe.

Kavaleri
21-03-05, 01:25
Kavaleri mirė se na ke ardhė.
caste tė bukuuuuuuuura nė FD.

Mire se ju gjej Shejtonka,falemnderit per mik pritjen.
Ani me dranafila.hmm kjo Rose esht Rsoenkavalier,bash per qefit tem.hahah 8)

Kavaleri
21-03-05, 01:27
Kavaleri mirė se na ke ardhė.
caste tė bukuuuuuuuura nė FD.

Keti urimi i bashkangjitem edhe un.

Mire se erdhe.

Genta shum Falemnderit,ma mushet krejt Lula pritjen,hmmm shum shum falemderit per mikpritjen..

dr1ta
21-03-05, 01:58
Gabim e ke hap temen ketu po nejse :)

Mire se erdhe kalofsh sa me mire ketu :)
Pershendetje nga


Drita

Naki
21-03-05, 15:47
Kavaleri-Ju deshiroje mireseardhje,ndieni veten si ne shtepi tuaj,kur te merr malli per qaje e kafe doku tek kafja e forumit.

Mire mbeteshi ku do qe te jeni .

Naki

aferdita
21-03-05, 19:21
Kavaleri mire se paske ardhur ne forum dhe te uroj ēaste sa me te mira ne forum

Herzlich Willkommen :wink:

Kavaleri
21-03-05, 22:30
DR1NTA Mire se te gjeta,te pershendes dhe te peqafi ne te dya faqet ncuk ncuk qysh ja kan zanat granimi shi shi shi nam shi shi...
Nuk kam dasht te prezentohem nji her hahah. :wink:
Por desha t`jua pergezoj dhe t`jap Komplimentin Forumit Dardania,dhe qe me nje udh dhe te Pershendeti gjitht.

NAKI Ju Falemnderit i Nderuar,me vjen mire qe kam rastin te ndjej knaqesin me ju,dhe shoket e shoqet ketu.
Per kafe,shum falemnderit po po do dokem,po shum e gota po kersitke aty,thash mos po me rrok kush ne kok.hahah
Ju pershendes dhe un,mire se ju gjeta.

AFERDITA Mire se ju gjej e Nderuar,Falemnderit ne Mik pritje,prit`sh gjithmon gjitha t`mirat.
Danke :wink:

IceGirl
22-03-05, 03:01
Kavaleri mire se na erdhe

Kaloni sa me bukur ketu ne mesin tone.

Tomori
22-03-05, 03:24
]-Kavaleri ju deshiroj argetim te mbare !![/color]!

Kavaleri
22-03-05, 04:14
ICEGILR Mire se me gjete pra hahah,kqyr se te hupi hahah,ej Cool je a?
Thanks ty shummmmmm pe din ti kur pishum qaj.gagagag.
Ishallah e kalojm sa ma bukurrrrrrrrr... :D :arrow: 8)

Tomori kuku qe po ma ngjet Tumorin e tani sun ju shkruj me,koft larg meje hahahah.
Tomori Bruder mire se te Gjeta,ju pershendes shumm shum dhe un juve ju pershendes dhe shok e shoqet e dashamirt e tu.
Thanks..

Gjumashja
22-03-05, 12:56
mire e se erdhe Kavalieri shpresojqe do tia kalosh mir ne mesin tone :wink:

Kercovari
22-03-05, 13:32
Mire se erdhe Kavalieri i nderuar
I bindur se do te kalosh mire ketu ne mesin tone u deshiroj gjitha te mirat ne jete.http://www.zoonetz.de/img_node/19.gif mMe resekt Papagalli.

Kavaleri
22-03-05, 15:53
GJUMASHJA Shummmmmmmmmm Falemnderit,ishalla kalojm sa me bukur..
Te pershendes dhe un ty shuuuuummmm.

Kavaleri
22-03-05, 15:58
Mire se erdhe Kavalieri i nderuar
I bindur se do te kalosh mire ketu ne mesin tone u deshiroj gjitha te mirat ne jete.http://www.zoonetz.de/img_node/19.gif mMe resekt Papagalli.

KERCOVARI
Mire se ju gjej i Nderuar,dhe falemnderit per papagallin,jo ti bash mir me prite ani me papagall,Zoti t`dhasht qdo te mira ne jet,me se shumti Shendetin.
Ndjeh knaqsi te pa pershkruar ne Forumin DRDANIA.

erita
22-03-05, 16:19
pershendetje dhe argetim te kendshme ne Forum ju deshiron erita.

Barbaroza
22-03-05, 16:26
Kavaleri,pershendetje edhe nga ana ime.Kalo sa me bukur!

Kercovari
22-03-05, 16:33
Mire se erdhe Kavalieri i nderuar
I bindur se do te kalosh mire ketu ne mesin tone u deshiroj gjitha te mirat ne jete.http://www.zoonetz.de/img_node/19.gif mMe resekt Papagalli.

KERCOVARI
Mire se ju gjej i Nderuar,dhe falemnderit per papagallin,jo ti bash mir me prite ani me papagall,Zoti t`dhasht qdo te mira ne jet,me se shumti Shendetin.
Ndjeh knaqsi te pa pershkruar ne Forumin DRDANIA.

Une jam vete Papagalli,i nderuar Kavalieri.Do te i njohish te gjithehttp://www.brunnvalla.ch/d/images/tn_tierbild11.jpge Dardanis.

Kavaleri
22-03-05, 17:08
pershendetje dhe argetim te kendshme ne Forum ju deshiron erita.

ERITA Shum Faleminderit, Bukuroshe Mire se ju gjej..Shendet

Kavaleri
22-03-05, 17:11
Kavaleri,pershendetje edhe nga ana ime.Kalo sa me bukur!

BARBAROZA Shumm shumm Falemnderit per Mikpritjen,U befsh Lule me arom Dashurije.
Te pershendes dhe un ty shummmmmmmmm.

Kavaleri
22-03-05, 17:12
Mire se erdhe Kavalieri i nderuar
I bindur se do te kalosh mire ketu ne mesin tone u deshiroj gjitha te mirat ne jete.http://www.zoonetz.de/img_node/19.gif mMe resekt Papagalli.

KERCOVARI
Mire se ju gjej i Nderuar,dhe falemnderit per papagallin,jo ti bash mir me prite ani me papagall,Zoti t`dhasht qdo te mira ne jet,me se shumti Shendetin.
Ndjeh knaqsi te pa pershkruar ne Forumin DRDANIA.

Une jam vete Papagalli,i nderuar Kavalieri.Do te i njohish te gjithehttp://www.brunnvalla.ch/d/images/tn_tierbild11.jpge Dardanis.
Popo I nderuar,sa thash e bera ni papagall hahah..pak shaka shum falemnderit ne urime.

halla e madhe
22-03-05, 17:15
Kavalieri_mire se na paske ardh ne kete mahallen tone te madhe :!: Ishalla do mbetesh kavalier per te gjithe neve,caste te bukura :lol:

Kavaleri
22-03-05, 17:25
Kavalieri_mire se na paske ardh ne kete mahallen tone te madhe :!: Ishalla do mbetesh kavalier per te gjithe neve,caste te bukura :lol:

Halla e MADHE hajde hyn ner valle.
O shum Falemnderit Halle,do mundohem qe te mbes nji Kavaler per te gjitht.
Te pershendes shum,ty me nje tuf Lule se qenke ma e Madhja.
Rrespektin gjithve...

Psikologu
24-03-05, 04:21
I nderuari Kavaleri.

Mire se erdhe ne forumin e dashuris , tolerances , vllazeris ose me njė fjalė gezimin e gjithesis... FORUMIN DARDANIA.

Ju deshiroj qaste te kendeshme dhe harmoni ne te ardhemen.

Me nderime

Psikologu

Kavaleri
24-03-05, 19:03
I Nderuari Psikologu Mire se ju gjej.
Ju Falemnderit per Pershendetjet dhe Mikpritjen e Tuaj.
Deshiroj qe t`mi pranosh dhe perhendetjet e mija te perzemerta,per ty e mbar dashamiret e tu.
Ne Forumin Dardania shof shum Antar te Dashur dhe te Sjellshum.
Ndjehem shum i knaqur.
Kavaleri

Kavaleri
21-12-05, 19:05
Qenka bo pak pluhur ne ket dhom!
Hina veq pak mi hap dritaret let ajroset.
Tungi

e_martumja
21-12-05, 19:08
Qenka bo pak pluhur ne ket dhom!
Hina veq pak mi hap dritaret let ajroset.
Tungi


Me kete ajrosen tend me prunu mue :lol: :lol: :lol: :lol:

Hummm ajr i pasterrrrrrrrrr :wink:

Te pershendes Kavaleri dhe te deshiroj argetime te kendshem ne mesin tone.me rrespekt e_matumja

Kavaleri
21-12-05, 19:15
Nuk ma prune ni staubsauger qy hahahah..
Mire se me erdhe ti bile ma parfymose dhomen time..
Ishalla e ki kamen e mar e mbushet ketu me musafir :lol: :lol:
faleminderit per Rrespektin tuaj..

Nderime te perzemerta Teze.

laliloli
29-12-05, 01:19
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:48
Kavaleri Urime Viti i Ri 2006!!!

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

Zana_ch
29-12-05, 13:50
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Kercovari
30-12-05, 18:29
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifFate lumturi dhe suksese ne jete.
Kercovari

Murgesha
31-12-05, 13:20
Kavaler i nderuar.

Tė pėrshėndes dhe uroj.

Gėzuar 2006.

Fati, lumturia e shėndeti qofshin tė pandara pėr ty 365 ditėt e ardhshme.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 13:50
I nderuari Kavaleri,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Kavaleri
10-01-06, 07:57
laliloli
MemphiSx
Zana_ch
Kercovari
Murgesha

Ju falemnderit shume per urimin..Dhe juve ju qoft me fat Viti i Ri..dhe Kurban Bajrami..
Qoft ky Vit viti Historik per Kosoven dhe mbar Popullsin Shqiptare.

e_martumja
22-01-06, 20:38
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetės dhe veprės sė Presidentit Dr. Rugova.Qoftė i lehtė dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

Kavaleri
31-01-06, 12:26
doGzona Faleminderit e nderuar..se kisha pa me par dhe ty qdo te mira per ket vit..se janarin e paske hargjit gati por dhe 11 muaj tjera boll i ke hahah..

Kavaleri
31-01-06, 12:28
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetės dhe veprės sė Presidentit Dr. Rugova.Qoftė i lehtė dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

Teze Falemnderit..dhe ty ngushllime per Presidentin ton te par.
Zoti ja lehtsoft dheun Presidentit Rugova.