PDA

View Full Version : Psikologu


Faqet : [1] 2 3

Psikologu
02-10-03, 13:35
Shfrytzoj rastin te pershendes te gjithė anetaret e ketij forumi dhe njiherit edhe stafin ne tersi.Besoj qe do te kemi njė diskutim te thellė duke ju ikur qeshtjeve private ose se paku te argumentohemi ne gjerat qe deshirojn argumente dhe fakte.Ju deshiroj qdo tė mirė dhe begatim ne diskutimet tona te pergjithshme.Me nderime

AlboEagle
03-10-03, 15:34
pershendetje te gjithvet edhe juvet i nderuar psikologu... dhe te falenderoj per pjesmarrjen ne ket forum sepse ndodh shpesh qe na duhen psikologet :lol: tung dhe cdo te mire

doni
04-10-03, 00:06
ahaha albo nime i shqiptarve sidosmos politikanve i duhet psikologu shum :P

rowenna
04-10-03, 12:28
po edhe une i bashkangjitna sidomos kesaj pershndetje .......

Psikologu
05-10-03, 22:30
Qdo tė mirė dhe pershendetje Albo Eagle , njeherit te falenderoj per pershendetjen tende dhe te uroj qdo tė mirė ne jetė.Ditė te kendeshme dhe argetuese.Me nderime Psikologu

MaLoKi
21-10-03, 09:13
Qdo tė mirė dhe pershendetje Albo Eagle , njeherit te falenderoj per pershendetjen tende dhe te uroj qdo tė mirė ne jetė.Ditė te kendeshme dhe argetuese.Me nderime Psikologute pershendes Psikolog...

Me RRespeCT -=MaLoKi=-

Psikologu
23-10-03, 12:12
Pershendetje MaLoKi.Kerkoj falje per vonesen time , dhe ju percjelli pershendetjet me te mira nga ana ime.Duke ju deshiruar qdo te mirė ,ndjej knaqsin e pranis se juaj ne ketė forum.Kalofsh mirė dhe suksese.Me nderime :Psikologu

MaLoKi
23-10-03, 19:12
ej psikologu te pershendes ....

ska sen per pershendetjet e vonuara...

me RRespCTMaLoKi

djana
25-10-03, 07:32
tung ju pershendes gjithve ia kalofshit mire

zeshkanja
27-10-03, 15:31
hej tung be njerz si jeni a jeni mire?

kam lexuar disa tekste shume interesant dhe keto i ka shkruar doni.doni te pershendes dhe bravo :)

tung tungpo edhe une i bashkangjitna sidomos kesaj pershndetje .......

ardiani_gj
30-10-03, 16:32
tung nga gjilani pershendetje te ngrohta nga ardijani posaqe gjinin e bukur dmth femrat i pershendes ahahahahaha tung

Jacko^vaR^
22-11-03, 16:06
Tung tung ju pershendes tegjithve pa dallim moshe,gjinia,race,qelize krejve ran pi ju pershendes masi osht pa pare ahahahaha

Murgesha
22-11-03, 16:48
Pershendes te gjithe anetaret qe momentalisht jane online. Fat dhe lumturi ne jete ju deshiron

Murgesha. :D :arrow: :idea: :?:

Gentiana
22-11-03, 17:28
Te gjitha keto pershendetje thash hajt edhe un nje rend :lol: .

I pershendes te gjith ne ket forum,special Jehonen dhe Psikologun.

Meqe ra fjala per psikologun ka humbur qe do dit dhe me tvertet na mungojn shkrimet e tina e sidomos poezit e ti.Dit te kendshme te gjithve.

Genta

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:44
i pershendes tegjith qe jan ne rrug me nje drejtim :arrow: ahahahahha

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:44
I pershedes tegjith qe jan ne rrug me njer drejtim :arrow: ahahahha

jehona
08-12-03, 14:00
une e pershendes LULI_ZH loqken tem, hehehe, :wink: sepse ai ne gjdo tem po me pershendet, kurse une tash po e shrytesoj rastin dhe po e pershendes per te gjithat qetash ketu!!!!

vullneti
10-12-03, 08:34
Pershendetje te gjithe anetareve ...si anetar i ri shpresoj se do te kem kenaqesine te shkembej mendime ,dhe do te gej ketu nje shoqeri te mirefillte per bisede.

Murgesha
10-12-03, 17:09
Mire se ke ardhe Vullnet. Besoj se do te realizohen deshirat.

lazdrani
10-12-03, 20:16
Ohhhhhhhh ju pershendes te gjithe juve 453 antare te keti forumi e ndoshta behen edhe nja 3000000 e ndajme kete kenaqesi se bashku...

Nje pershendetje juve zotri Psikolog ku do qe te jesh....ish leo=lazdrani :wink:

LIBERO_78
11-12-03, 10:51
ME DASHURI TE MADHE DHE TE SINQERT JU PERSHENDES TE GJITHEVE DHE ATYRE QE E FESTOJNE FESTEN E KRISHTLINDJEVE U A UROJ NGA ZEMRA,PIKERISHT KONFESIONIT KATOLIK SHQIPTAR....URIME URIME NGA LIBERO :wink:

Psikologu
28-12-03, 12:49
Pershendes te gjithė anetaret e forumit duke ju uruar Gezuar Vitin e ri 2004.

Serish prap me ju ne forum edhe njė kohė te shkurter.

Qdo tė mirė , shendet te plotė , harmoni dhe realizim ne endrrat e juaja ne vitin e ri 2004

jehona
28-12-03, 15:10
ju pershendes te gjitheve, po valla ma shum se gentianen, shoqen timema te dashuren, askend nuk e pershendeti, mos me hidherohi.....

ej gentiana se e papershkrueshme, e qmueshme.... o merkulli njeri je bre.... :wink:

zanzi
17-01-04, 17:42
ju pėrshėndes tė gjithėve nė forum dhe ju dėshiroj qaste tė kėndėshme dhe cdo tė mirė

yllka
30-04-04, 16:39
Ohhhhhhhh ju pershendes te gjithe juve 453 antare te keti forumi e ndoshta behen edhe nja 3000000 e ndajme kete kenaqesi se bashku...

Nje pershendetje juve zotri Psikolog ku do qe te jesh....ish leo=lazdrani :wink:Lazdran a je i kenaqure me antaret e ketije forumi apo kerkon me shume :D :D :wink:

Gentiana
15-07-04, 13:59
Sot dua ta pershendes Psikologun ku do qoft... Me tvertet na mungojn shkrimet e juaja, sidomos ne rubrika-t Poezia dhe Feja e shqiptarit. shpresoj se do te na ktheheni shpejt.
Dit te kendshme.

Genta

aferdita
26-07-04, 10:42
Sot dua te ju pershendes te gjitheve
me te vertet jeni shume mire

se prej jushe kam mesuar shume dhe shpresoj se do te mesoj edhe me shume gjera,

aferdita

Murgesha
26-07-04, 17:47
Sot dua te ju pershendes te gjitheve
me te vertet jeni shume mire

se prej jushe kam mesuar shume dhe shpresoj se do te mesoj edhe me shume gjera,

aferdita

Aferdita jeni e mrekullueshme. ;) Te pershendes kudo qe te jesh tani. :)

Barbaroza
26-07-04, 19:05
Sot dua te ju pershendes te gjitheve
me te vertet jeni shume mire

se prej jushe kam mesuar shume dhe shpresoj se do te mesoj edhe me shume gjera,

aferdita

Aferdita,edhe une te pershendes.Je shume e sjellshme!
Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

aferdita
26-07-04, 20:31
Murgesha dhe Baraboza edhe prej meje e keni nje mpuqqq

kalofshi bukur

Honesty^uk.
26-07-04, 20:58
edhe une ju pershendes te gjitheve, ndaci me jepni MPUQA ndaci jo :wink:
DARDANIA eshte mrekullia e forumeve, dhe ju anetaret e nderuar vetem se po ja shtoni vlerat cdo dite deh me shume.

Barbaroza
26-07-04, 21:28
edhe une ju pershendes te gjitheve, ndaci me jepni MPUQA ndaci jo :wink:
DARDANIA eshte mrekullia e forumeve, dhe ju anetaret e nderuar vetem se po ja shtoni vlerat cdo dite deh me shume.

Edhe po pyet per MPUQ a :?:
Muuuuuuuaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh :P

Murgesha
26-07-04, 21:39
edhe une ju pershendes te gjitheve, ndaci me jepni MPUQA ndaci jo :wink:
DARDANIA eshte mrekullia e forumeve, dhe ju anetaret e nderuar vetem se po ja shtoni vlerat cdo dite deh me shume.

Edhe po pyet per MPUQ a :?:
Muuuuuuuaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh :P

Wooooooooooooooooooow me ne fund, pash qiftin simpatik duke u mpuqur.

lazdrani
27-07-04, 22:12
edhe une ju pershendes te gjitheve, ndaci me jepni MPUQA ndaci jo :wink:
DARDANIA eshte mrekullia e forumeve, dhe ju anetaret e nderuar vetem se po ja shtoni vlerat cdo dite deh me shume.

Edhe po pyet per MPUQ a :?:
Muuuuuuuaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh :P

Wooooooooooooooooooow me ne fund, pash qiftin simpatik duke u mpuqur.
Murgesha :arrow: Kiss youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P :wink:

Gentiana
22-03-05, 15:45
Pershendetje i nderuar,dhe ēdo te mire te uroj,dhe shum e shum postime si deri me tani te na i bejsh

Me nderime

Genta

turisti
22-03-05, 15:50
Pershendetjet e mia nga zemra.komentuesit te ketille jane te nevojshem shume per komunikim te mire.

Me respekt,
TURISTI.

Barbaroza
22-03-05, 16:28
Pershendetje edhe nga une Psikologu!Kalo sa me bukur!

Diana007
22-03-05, 16:45
Psikolog prano edhe nga un pershedejen duke te deshiruar nje dit te mbar :wink:

Psikologu
22-03-05, 16:55
Pershendetje i nderuar,dhe ēdo te mire te uroj,dhe shum e shum postime si deri me tani te na i bejsh

Me nderime

Genta


E nderuar Gentiana.

Faleminderit per pershendetjen tende dhe te deshiroj qdo te mirė.

Psikologu
22-03-05, 16:58
Pershendetjet e mia nga zemra.komentuesit te ketille jane te nevojshem shume per komunikim te mire.

Me respekt,
TURISTI.


I nderuar turisti

Faleminderit per vleresim dhe pershendetje .
Pa ju sdo te mundesha te shkruaj as te komunikoja aspak,

Te uroj qdo te mirė i nderuar

Psikologu
22-03-05, 16:59
Pershendetje edhe nga une Psikologu!Kalo sa me bukur!

E nderuar Barbaroza.

Faleminderit per pershendetje dhe uroj qe te jeni mirė kudo qe jeni.

Nderime

Psikologu
22-03-05, 17:01
Psikolog prano edhe nga un pershedejen duke te deshiruar nje dit te mbar :wink:

E nderuar Diana007

Duke i pranuar pershendetjet e juaj dhe duke ju falenderuar , ju deshiroj qdo te mirė ne ditet dhe jeten tuaj.Kalofshi mirė

Nderime

Kercovari
22-03-05, 17:15
Psikologi i nderuar
Nje pershendetje vellezerore nga une lete jete edhe ideali me i larte i njerzimit,Respekti.

halla e madhe
22-03-05, 17:17
Psikologu_pershendejte te perzemerta dhe shume te mira ne jete ju deshiron Halla :lol:

DEA
22-03-05, 17:40
Nje pershendetje te ngrohte dhe nga vendasja, :wink:

Arb
22-03-05, 19:59
Nderimet e mia Psikolog!

Ke mbeshtetje te fuqishme ne mesazhet e juaja domethenese dhe kuptimplote, posaqerisht ne nenforumin, "Feja e Shqiptarit."

Kalofsh mire ne miqesine e ketij forumi!

Gjithe te mirat i nderuar!

Naki
22-03-05, 23:20
Poet,Pedagog,sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit per te gjitha postimet qe keni postuar qe jane shume te vlefsheme per forumin,une personalishte i adhuroje dhe ndihem krenare qe te kemi ne mesin tone.

Ju pershendes ku do qe te jeni me deshirat me te mira per ju,dhe familjen tuaj.

Naki

ShEjToNkA
22-03-05, 23:24
Poet,Pedagog,sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit per te gjitha postimet qe keni postuar qe jane shume te vlefsheme per forumin,une personalishte i adhuroje dhe ndihem krenare qe te kemi ne mesin tone.

Ju pershendes ku do qe te jeni me deshirat me te mira per ju,dhe familjen tuaj.

Naki


Fjalve tė Z.Naki ,ju bashkangjitėm edhe unė dhe me to keni edhe pėrshėndetje tė sinqerta nga unė i nderuari Psikologu.

Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

Murgesha
22-03-05, 23:26
Sa po mė vjen keq qė vetėm tani e pashė kėtė temė e qenkam vonuar pak me e pėrshėndet tė nderuarin Psikolog.
Jeni nnjeri nė plotė kuptimin e fjalės e unė kam nderin tė flasim e komunikojmė sė bashku.
Prano njė pėrshėndetje tė madhe prej meje.

dr1ta
23-03-05, 01:00
Pershendetje per ty i nderuar ....e pasuron forumin me fjalet e tua


Deshiroj cdo te mireDrita

Psikologu
23-03-05, 18:26
Psikologi i nderuar
Nje pershendetje vellezerore nga une lete jete edhe ideali me i larte i njerzimit,Respekti.


I nderuar Kercovari.


Ju falenderoj per pershendetjen tuaj.


Duke ju pershendetur ju uroj qdo tė mirė ne te gjitha sferat e jetes.


Me nderime dhe respekt

Vllazerisht:

Psikologu

Psikologu
23-03-05, 18:31
Psikologu_pershendejte te perzemerta dhe shume te mira ne jete ju deshiron Halla :lol:


E nderuara halla e madhe.

Ju falenderoj per pershendetjen tuaj, dhe ju uroj qdo te mirė ne jeten tuaj , shendet , lumturi dhe begati ne rrethin ku jetoni.


Me nderime

Psikologu

Psikologu
23-03-05, 18:32
Nje pershendetje te ngrohte dhe nga vendasja, :wink:


Perdhendetje vendase e nderuar.

Ju uroj qdo te mirė dhe ju falenderoj per pershendetjen tuaj.

Psikologu
23-03-05, 18:35
Nderimet e mia Psikolog!

Ke mbeshtetje te fuqishme ne mesazhet e juaja domethenese dhe kuptimplote, posaqerisht ne nenforumin, "Feja e Shqiptarit."

Kalofsh mire ne miqesine e ketij forumi!

Gjithe te mirat i nderuar!


Pershendetje Arb i nderuar.

Ju falenderoj per mbeshtetjen tuaj dhe respektin.
Uroj qe te jeni mirė dhe ju uroj suksese ne punen tuaj te fryteshme si ne ketė forum po ashtu edhe ne jeten e juaj private.

Me nderime

Psikologu

Psikologu
24-03-05, 03:42
Poet,Pedagog,sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit per te gjitha postimet qe keni postuar qe jane shume te vlefsheme per forumin,une personalishte i adhuroje dhe ndihem krenare qe te kemi ne mesin tone.

Ju pershendes ku do qe te jeni me deshirat me te mira per ju,dhe familjen tuaj.

Naki


I nderuari Naki


Faleminderit per pershendetjen tuaj dhe njeherit shprehi deshiren te ju pershendes ngrohtesisht dhe vllazerisht duke ju deshiruar qdo tė mirė ne jeten tuaj .

Pa ju te nderuar dhe as pa ty I nderuar sdo te kisha vullnet te shkruaj as te debatoja , por njerezit e mirė te shtyjn ne vullnet te mirė.

Mbese me shpres se hapat dhe suksesi i juaj do te arrij kulminacionin me te madhė ne jeten e pergjitheshme.

Me nderime

Psikologu

Psikologu
24-03-05, 03:47
Poet,Pedagog,sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit per te gjitha postimet qe keni postuar qe jane shume te vlefsheme per forumin,une personalishte i adhuroje dhe ndihem krenare qe te kemi ne mesin tone.

Ju pershendes ku do qe te jeni me deshirat me te mira per ju,dhe familjen tuaj.

Naki


Fjalve tė Z.Naki ,ju bashkangjitėm edhe unė dhe me to keni edhe pėrshėndetje tė sinqerta nga unė i nderuari Psikologu.

Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!


Pershendetje e nderuara Shejtonka


Ju falenderoj perzemersisht per pershendetjen dhe sinqeritetin tuaj.
Uroj qe te jeni mirė dhe qe endrra e jetes sė juaj te behet realiteti i juaj ne te ardhemen.

Me nderime

Psikologu

Psikologu
24-03-05, 03:55
Sa po mė vjen keq qė vetėm tani e pashė kėtė temė e qenkam vonuar pak me e pėrshėndet tė nderuarin Psikolog.
Jeni nnjeri nė plotė kuptimin e fjalės e unė kam nderin tė flasim e komunikojmė sė bashku.
Prano njė pėrshėndetje tė madhe prej meje.


E nderuara dhe e respektuara Murgesha.

Faleminderit per pershendetjen tuaj dhe vlersimin tuaj .

E nderuar , nuk jeni vonuar aspak ne asnjė menyrė per te me pershendetur sepse miqet e mirė nuk janė te vonė kurrė, dhe njiherit ju deshiroj qdo te mirė ne jeten tuaj .

Kam nderin dhe deshiren te jemė pjesė e komunikimit me ju , dhe njiherit ėshtė nder e madhe per mua qe te shkembej mendimet me Ju e nderuar.

Me nderime dhe respekt


Psikologu

Psikologu
24-03-05, 03:59
Pershendetje per ty i nderuar ....e pasuron forumin me fjalet e tua


Deshiroj cdo te mireDrita


Pershendetje e nderuara Drita

Ju falenderoj per pershendetjen e juaj.

Pasurin me te madhe e gjejė te ju , tek shkrimet e juaja dhe prirjet e juaja.

Ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj

Me nderime

Psikologu

halla e madhe
27-03-05, 23:12
Psikologu_te kaloj kesajde e mos te ndalem per nji moment ne dritaren tuaj nuk bene apo?Pranoni pershendetje nga halla,kalofshi si asht me se miri :!:

turisti
28-03-05, 01:08
Pershendetjet e mia nga zemra.komentuesit te ketille jane te nevojshem shume per komunikim te mire.

Me respekt,
TURISTI.

Kerkoj falje per postimin tim te shkurte ,sepse kam qene i lodhur dhe e dij se vetvetes i kam borgj per mireseardhjen me te gjere,sepse -nickun - " Psikologu" kaheret e kam verejtur,por edhe pak i kam lexuar shkrimet e juaja,mirepo ēka me ka rra nesy gjat ketyre 6 muajve te fundit,eshte ajo se nuk jeni eksponue shume,qe une personalisht kam pas bindje se jeni te nxanun shume me pune e nuk keni kohe me shkrujt. E dij se komentimet e juaja munden shume me na ndihmue ne diskutimet kur flakerojne mendimet e njerzve te cilet nuk i dojne forte diskutimet por pergjegjjet e shkurtera.
Me vjen mire dhe e pershendes GENTIANEN qe ju kujtua dhe - ju nxori- nga kendi i eresuar te ketij forumi nga diskutimet e shumta dhe te nxehta,qe nuk patet mundesi qe t'iu bashkangjiteni valles. Tash jeni ne te,dhe ju deshiroj mireseardhjen nga zemra,me shprese se do te luani me neve deri ne fund.

Gjithmone me respekt,
TURISTI.

Psikologu
28-03-05, 06:21
Psikologu_te kaloj kesajde e mos te ndalem per nji moment ne dritaren tuaj nuk bene apo?Pranoni pershendetje nga halla,kalofshi si asht me se miri :!:


E nderuara hallė faleminderit per pershendetjen tende dhe ju deshiroj qdo te mirė ne te ardhemen.


Nderime.

Psikologu
28-03-05, 06:34
Pershendetjet e mia nga zemra.komentuesit te ketille jane te nevojshem shume per komunikim te mire.

Me respekt,
TURISTI.

Kerkoj falje per postimin tim te shkurte ,sepse kam qene i lodhur dhe e dij se vetvetes i kam borgj per mireseardhjen me te gjere,sepse -nickun - " Psikologu" kaheret e kam verejtur,por edhe pak i kam lexuar shkrimet e juaja,mirepo ēka me ka rra nesy gjat ketyre 6 muajve te fundit,eshte ajo se nuk jeni eksponue shume,qe une personalisht kam pas bindje se jeni te nxanun shume me pune e nuk keni kohe me shkrujt. E dij se komentimet e juaja munden shume me na ndihmue ne diskutimet kur flakerojne mendimet e njerzve te cilet nuk i dojne forte diskutimet por pergjegjjet e shkurtera.
Me vjen mire dhe e pershendes GENTIANEN qe ju kujtua dhe - ju nxori- nga kendi i eresuar te ketij forumi nga diskutimet e shumta dhe te nxehta,qe nuk patet mundesi qe t'iu bashkangjiteni valles. Tash jeni ne te,dhe ju deshiroj mireseardhjen nga zemra,me shprese se do te luani me neve deri ne fund.

Gjithmone me respekt,
TURISTI.


I nderuari turisti

Ju falenderoj per pershendeten dhe shkrimet e juaja dhe njiherit ju deshiroj qdo tė mirė ne te gjitha sferat e jetes.

Źshtė fakt se nuk kam qenė i pranishem ne 6 muajt e fundit pasi qe isha ne njė studim me tė lartė dhe mund te ju them se forumi Dardania me ka munguar shumė,por koha ishte aq e vogel sa qe me beri te jem i shkeputur nga ju.

Kam nderin te jem ne mesin tuaj .
Ju falenderoj per mikėpritjen tuaj dhe respektin tuaj .
Do te perpiqem qe mbrenda mundesive , aq sa me premton koha, te jem se bashku me ju , te ndajm hallet , gezimin , diskutimin dhe te begatojm ketė forum si eshtė me se miri, te qmallemi mes veti dhe te kjajm hallet se bashku.

Andej i nderuar me konsiderat te madhe ju pershendes ty dhe tė gjithve mbarė duke ju deshiruar qdo te mirė ne jeten tuaj ne pergjithesi.

Me nderime dhe sinqeritet :

Psikologu

ShEjToNkA
28-03-05, 21:58
Psikologu , pėrshėndetje ku do qė jeni.
Ju dėshirojė caste tė bukura.

Barbaroza
29-03-05, 18:01
Psikologu i nderuar,edhe nje pershendetje e ke nga une.Te uroj qe mbaresia te jete percjellese ne jeten tuaj kudo qe e beni hapin.

Sinqerisht
Barbaroza

Psikologu
29-03-05, 18:35
Psikologu , pėrshėndetje ku do qė jeni.
Ju dėshirojė caste tė bukura.


E ndruar Shejtonka

Faleminderit per pershendetjen tuaj , kalofshi mirė ne ketė pragė te stines pranverore.

Nderime

Psikologu
29-03-05, 18:40
Psikologu i nderuar,edhe nje pershendetje e ke nga une.Te uroj qe mbaresia te jete percjellese ne jeten tuaj kudo qe e beni hapin.

Sinqerisht
Barbaroza


Barbaroza e nderuar.

Dhashtė Zoti qe stina e Pranveres te jetė edhe me shumė afirmuese ne jeten tende te tė gjtha lemit.

Ju falenderoj per pershendetjen dhe njiherit ju deshiroj qdo tė mirė.

Nderime me sinqeritet te plotė.

Psikologu

Luana
30-03-05, 06:26
Nuk ka gje me te bukur se ti lexoj postimet e tua pa asnje kompleks dhe ti ke nje perparsi per ambientin qe e nderton dhe ben disponimin e sharmin ne ndjenjat tona shpirtrore


Te pershendes nga thellesia e zemres


Luana

Psikologu
30-03-05, 16:02
Nuk ka gje me te bukur se ti lexoj postimet e tua pa asnje kompleks dhe ti ke nje perparsi per ambientin qe e nderton dhe ben disponimin e sharmin ne ndjenjat tona shpirtrore


Te pershendes nga thellesia e zemres


Luana


faleminderit per komlimentin e nderuar.

Do tė mundohem te jem gjithmon me ju dhe per ju, aq sa me lejon koha.

Nderime dhe ju deshiroj qdo tė mirė.

Murgesha
31-03-05, 19:56
I nderuari Psikolog.

Fjalėt tua shėrojnė,

Diskutimet tuaja ngajllin dėshirė pėr tė lexuar,

E ju vet ngjallni rrespekt.

Rrespekt pėr ty i nderuar.

Psikologu
31-03-05, 22:22
I nderuari Psikolog.

Fjalėt tua shėrojnė,

Diskutimet tuaja ngajllin dėshirė pėr tė lexuar,

E ju vet ngjallni rrespekt.

Rrespekt pėr ty i nderuar.


E nderuar Murgesha.

Pershendetje me sinqeritet dhe respekt te lartė.

Nga zemra ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.

Me nderime si gjithmon :


Psikologu

dembelica
01-04-05, 09:34
Nje pershendetje te veqant per Juve Psikologu,meritoni qdo lavdate.

Ju deshiroj shendet dhe te mira ne jete.

aferdita
01-04-05, 19:01
Psikulogu edhe prej ke nje pershendetje te veēant per ju,me shkrimet e jauja te cilat jan te vlefshme ke fituar besimin tek shume antare si dhe ashtu nga ana ime

te pershendes i Nderuar dhe nje Fundjave te kendshme te uroj

Aferdita

Psikologu
02-04-05, 00:34
Psikulogu edhe prej ke nje pershendetje te veēant per ju,me shkrimet e jauja te cilat jan te vlefshme ke fituar besimin tek shume antare si dhe ashtu nga ana ime

te pershendes i Nderuar dhe nje Fundjave te kendshme te uroj

Aferdita


E nderuara Aferdita.

Ju falenderoj shumė per pershendetjen dhe vlesimet e juaja.

Duke ju pershendetur sinqerisht dhe me respekt ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten e juaj ne te gjitha lemit.

Me nderime :

Psikologu

Psikologu
02-04-05, 00:52
Nje pershendetje te veqant per Juve Psikologu,meritoni qdo lavdate.

Ju deshiroj shendet dhe te mira ne jete.


E nderuara dembelica.

Ju falenderoj per pershendetjen tuaj.

Uroj qe ne jeten e juaj te dominoj dashuria , gezimi , hareja, dhe tė gjitha tė mirat ashtu siq ju keni deshirė.

Me nderime per ju :

Psikologu

doGzona
02-04-05, 02:28
Pranoni dhe pershendetjet e mia i nderuar.
Caste te bukura kudo qe jeni ju deshiroje.

lazdrani
02-04-05, 13:17
Eshte kenaqesi per mua kur lexoje shkrimet tuja i nderuari Psigologu.
Pershendetjet me te sinqerta per ju :wink: Lazdrani

Psikologu
02-04-05, 16:57
Pranoni dhe pershendetjet e mia i nderuar.
Caste te bukura kudo qe jeni ju deshiroje.


E nderuara doGzona.

Ju falenderoj per pershendetjen tuaj dhe njė herit n ju deshiroj qdo tė mirė.
Me nderime :

Psikologu

Psikologu
02-04-05, 17:04
Eshte kenaqesi per mua kur lexoje shkrimet tuja i nderuari Psigologu.
Pershendetjet me te sinqerta per ju :wink: Lazdrani

I nderuari lazdrani.

Duke ju pershendetur ju dergoj edhe urimin me te sinqert dhe vllazror per ju.

Ju deshiroj mirėsi, dashuri dhe lumturi ,, prirje ne te gjitha lėmit e jetes qe ju e deshironi.
Me nderime per ju si gjithmon:

Psikologu

Naki
18-04-05, 18:21
Nje pershendetje Vllazerore per Psikologun,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki

florian
18-04-05, 20:07
PERSHENDETJE PSIKOLOG DH JU LUTEM TE PRANONI URIMET E MIA ME TE SINQERTA , JU UROJ GJITHASHTU FAT E LUMTURI NE JET KUDO QE TE JENI .
ME RESPEKT FLORIAN

halla e madhe
18-04-05, 20:37
Pranoni pershendetje e mia kudo qe jeni :!: Fjala juaj eshte MERITE per FD :!:

Psikologu
18-04-05, 20:47
Nje pershendetje Vllazerore per Psikologun,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki


Naki i nderuar .

Ju falenderoj per pershendetjen dhe urimin tuaj.

Qdo tė mirė dhe respekt si gjithmon :

Psikologu

Psikologu
18-04-05, 20:50
PERSHENDETJE PSIKOLOG DH JU LUTEM TE PRANONI URIMET E MIA ME TE SINQERTA , JU UROJ GJITHASHTU FAT E LUMTURI NE JET KUDO QE TE JENI .
ME RESPEKT FLORIANI nderuari florian.

Perzemersisht ju falenderoj per pershendetjen tuaj , duke ju deshiruar suksese dhe shendet ne jeten tuaj .

Me sinqeritet per ju:

Psikologu

Psikologu
18-04-05, 20:53
Pranoni pershendetje e mia kudo qe jeni :!: Fjala juaj eshte MERITE per FD :!:


E nderuara si gjithmon halla e madhe.

Falenderimit tim per ju i bashkangjitet qdo pershendetje dhe urim per personalitetin tuaj.
Njeherit ju shprehi nderin dhe sinqeritetin tim si gjithmon.

Nderime dhe qdo tė mirė ne tė ardhmen tuaj.

Dreni30
18-04-05, 23:22
I nderuar Psikologu

Erdha te ju vizitoj dhe te ju pershendes se bajagi si moti nuk qenkemi takuar, por ndoshta nuk eshte vone edhe sonte. :lol: :lol: :lol:

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.


Ju pershendet Dreni30

Kaltrushi
19-04-05, 12:16
I nderuari Psikolog,


se pari te pershendes shume

te uroj shume e shume shkrime ne FD.

Kurse ne Jete private te uroj te gjitha te mirat si Shendet, Lumturi, Fat dhe Sukses. Gjithashtu edhe per Familje.

je gjithnje i nderuar nga une


kaltrushi

Psikologu
19-04-05, 17:24
I nderuar Psikologu

Erdha te ju vizitoj dhe te ju pershendes se bajagi si moti nuk qenkemi takuar, por ndoshta nuk eshte vone edhe sonte. :lol: :lol: :lol:

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete kudo qe jeni.


Ju pershendet Dreni30


Dreni i nderuar.

Askurrė nuk eshtė vonė per miq , dhe ju falenderoj per viziten tuaj dhe pershendetjen tuaj.

Njė ditė te lumtur ju uroj aty kudo qe jeni.

Me nderime per ju:

Psikologu

Psikologu
19-04-05, 18:10
I nderuari Psikolog,


se pari te pershendes shume

te uroj shume e shume shkrime ne FD.

Kurse ne Jete private te uroj te gjitha te mirat si Shendet, Lumturi, Fat dhe Sukses. Gjithashtu edhe per Familje.

je gjithnje i nderuar nga une


kaltrushi


Kaltrushe e nderuar.

Pershendetje te sinqerta per ju , duke ju falenderuar per urimin tuaj, uroj dhe lutem , qe e ardhmja e juaj te jetė ashtu siq keni deshirė.

Kalofshi mirė gjithmon..

Me nderime dhe konsiderat:

Psikologu

aferdita
19-04-05, 18:35
I Nderuari Psikologu

Tė Pershendes kudo qe je,fati lumuturia te percjellshin gjithe jeten

Me Nderime

Afėrdita

Psikologu
21-04-05, 05:07
I Nderuari Psikologu

Tė Pershendes kudo qe je,fati lumuturia te percjellshin gjithe jeten

Me Nderime

Afėrdita

Aferdita e nderuar.

Ju falenderoj per peshendetjen dhe urimin , njeherit ju deshiroj qdo te mirė ne jeten tuaj ne pergjithesi.

Me nderime si gjithmon per ju.

Gjumashja
21-04-05, 07:38
Psikologu pranoj edhe pershendetjet e mija te pergjumura por te mira dhe te sinqerta te uroj dite e bukur sot


Gjumashja

Dali!Keq
23-04-05, 05:30
Mirdita,Mirmengjes apo Mirmbrema I Nderuari Zotri Psikolog.
Ku do qe ndolleni ju pershendes Perzemersisht.
Shendet Ty i Nderuar,dhe Mbar Dashamirve Tuaj.

dali ! keq.

Psikologu
23-04-05, 20:50
Psikologu pranoj edhe pershendetjet e mija te pergjumura por te mira dhe te sinqerta te uroj dite e bukur sot


Gjumashja


E nderuar Gjumashe.


Ju falenderoj per pershendetjen dhe ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.
Argetim tė mirė dhe shendet ne ketė stinė pranverore.

Me nderime per ju :

Psikologu

Psikologu
23-04-05, 20:52
Mirdita,Mirmengjes apo Mirmbrema I Nderuari Zotri Psikolog.
Ku do qe ndolleni ju pershendes Perzemersisht.
Shendet Ty i Nderuar,dhe Mbar Dashamirve Tuaj.

dali ! keq.


I nderuari Dali!!keq.


Pranoni pershendetjet e mia per ju, duke ju falenderuar per vizi“ten e juaj ne faqen time.

Ju dheshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.

Me nderime per ju :


Psikologu

Tomori
23-04-05, 21:05
-Pershendetjet e mia i nderuari PSIKOLOG,,,ju uroje edhe shum shkrime te tjera,,,,nje heraz ju flm shum per shkrimet qe i postoni,,,,se te gjitha shkrimet tuaja jane ne nje nivele shum me te larte,,,,

Psikologu
24-04-05, 05:44
-Pershendetjet e mia i nderuari PSIKOLOG,,,ju uroje edhe shum shkrime te tjera,,,,nje heraz ju flm shum per shkrimet qe i postoni,,,,se te gjitha shkrimet tuaja jane ne nje nivele shum me te larte,,,,


I nderuari Tomori.

Ju falendroj per pershendetjen dhe vlersimin tuaj , njeherit “ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj te perditeshme.
Mbeteni i pershendetur nga une.

Me nderime :
Psikologu

Gentiana
25-04-05, 14:48
Psikologi i nderuar, ju pershendes ku do qe jeni.
Gjitashtu per shkrimet tuaja ju flm-hem sepse ja kan dhen forumit nje dmth te cilen vetem ju dini te ja jepni. Shpresoj qe te vazhdoni keshtu, sepse vertet jan shkrime me plot vler.
ēdo te mire i nderuar,dhe dite te kendshme ku do qofshit.

Genta

Psikologu
26-04-05, 04:46
Psikologi i nderuar, ju pershendes ku do qe jeni.
Gjitashtu per shkrimet tuaja ju flm-hem sepse ja kan dhen forumit nje dmth te cilen vetem ju dini te ja jepni. Shpresoj qe te vazhdoni keshtu, sepse vertet jan shkrime me plot vler.
ēdo te mire i nderuar,dhe dite te kendshme ku do qofshit.

Genta


E nderuara Gentiana.

Ju falenderoj per vlersimin dhe pershendetjen.
Ju deshiroj qdo tė mirė , fat , gezim dhe lumturi ne jeten tuaj.
Ne mesin e juaj fitoj qdo here kurreshtjen dhe vullnetin te shkruaj sepse jamė antar i forumit me te ndershem shqiptar Dardania.

Ju deshiroj qdo tė mirė ne keto ditė te Pranveres.

Me nderime si gjithmon:

Psikologu

turisti
27-04-05, 23:47
Psikologu i nderuar,

Pershendetjet e mija i drejtoj kah Skandinavia e mjegulluar qe te ngrohin me arome turistike ēfare e posedojne vetem bredhacaket .

Me respekt,
TURISTI. :wink:

Psikologu
29-04-05, 16:53
Psikologu i nderuar,

Pershendetjet e mija i drejtoj kah Skandinavia e mjegulluar qe te ngrohin me arome turistike ēfare e posedojne vetem bredhacaket .

Me respekt,
TURISTI. :wink:


I nderuari turisti


Ju falenderoj per pershendetjen dhe njeherit ju deshiroj qdo tė mirė.

dr1ta
01-05-05, 15:02
Pershendetje I nderuar Psikolog

Ju deshiroj nje dite te mire pranverore ..gjithashtu sukses dhe pune te mbar


ME respekt

Drita
:)

Gjumashja
01-05-05, 17:12
Psikologu te uroj fundjav te kendshme :wink:

Domira
01-05-05, 23:54
Psikologu, te pershendes perzemersisht dhe te pergezoj per shkrimet e tua te mira e te matura.
Prania e juaj qofte e qendrueshme ne mesin tone.

Me nderime

Domira

Psikologu
02-05-05, 04:02
Pershendetje I nderuar Psikolog

Ju deshiroj nje dite te mire pranverore ..gjithashtu sukses dhe pune te mbar


ME respekt

Drita
:)

E nderuara drita.

Ju falenderoj per pershendetje dhe ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.

Me nderime si gjithmon.

Psikologu
02-05-05, 04:04
Psikologu te uroj fundjav te kendshme :wink:


Qdo tė mirė e nderuara Gjumashe.
Edhe une ju deshiroj prirje te mbarė ne jeten tuaj.
Nderime.

Psikologu
02-05-05, 04:06
Psikologu, te pershendes perzemersisht dhe te pergezoj per shkrimet e tua te mira e te matura.
Prania e juaj qofte e qendrueshme ne mesin tone.

Me nderime

Domira

E nderuara Domira.

Ne mesin tuaj marrė forcen dhe gezimin te shkruaj dhe te jemė sa me shumė me ju.
JU falenderoj per vlersimin tuaj dhe njeherit ju pershendes duke ju deshiruar qdo tė mirė.
Me nderime per ju:

Psikologu

Honesty^uk.
02-05-05, 09:34
Karakteri juaj prej Letrari, Analisti bashkekohor qe zberthimin dhe trajtimin e problemeve e ben deri ne baze, ka bere qe une te jem lexues i rregullt i shkrimeve tuaja.
Duke te uruar vazhdimesi te palodhshme , njekohesisht shprehe edhe pershendetjet dhe urimet e mia per ju i nderuar Psikologu.

Cdo e mire te shoqeroft ne jete.

Honesty

Arb
02-05-05, 15:15
I nderuar Psikolog,

Prano pergezimet dhe nderimet e mia per me shume se 1000 postimet e deritanishme me aq vlere ne Forum.

Duke shpresuar se do te vazhdoni te jeni, postues i rregullt ne forum, ju uroj gjithe te mirat!

Murgesha
02-05-05, 15:25
I nderuar Psikolog!
Pranoni edhe prej meje pėrgėzime pėr shkrimet tuaja nė forum.
Dhe jo vetėm pėr shkrime por pėr tė gjitha qė na bashkojnė nė kėtė forum.
Tek ju ka vlerėn mė tė madhe njerėzorja qė ju e posedoni nė personalitetin tėnd.
Uroj qė edhe mė tutje tė jeni i rregullt me shkrime nė kėtė forum.

Rrespekt si ēdo herė pėr ju.
Murgesha!

Gjumashja
02-05-05, 15:29
Psikologu Urime per 1mij postimet tuaja me shprese se sdo t'ja lesh me kaq te uroj qdo te mire

Gentiana
02-05-05, 16:29
Qka te shtoj un tani,perpos qe pajtohem me parashkruesit e mij.

Shkrimet tuaja jan me plot vler,dhe shpresoj qe kjo te mbet keshtu per nje koh te gjat.

Urime.

Me nderime.

Genta

florian
02-05-05, 19:45
I NDERUAR PSIKOLOG ME LEJONI TJU UROJ NJEMIJE POSTIMET NE KET FORUM GJITHASHTU NJE URIM TE VECANT PER PERSONALITETIN QE JENI .
ME RESPEKT FLORIN .

Naki
02-05-05, 20:52
Poet,Analitike,Pedagog- Njeri i qmuar nga gjithe Forumistet Dardan,Vertete prezenca e juaje dhe postimet tuaje jane vlere Floriri qe reflektojne Sinqeritete,Intelegjenc,Emocione.

Ju pershendes Ku do qe te jeni,me deshirat me te mira per ju.

Me shume respekt Naki

ShEjToNkA
02-05-05, 21:05
Poet,Analitike,Pedagog- Njeri i qmuar nga gjithe Forumistet Dardan,Vertete prezenca e juaje dhe postimet tuaje jane vlere Floriri qe reflektojne Sinqeritete,Intelegjenc,Emocione.

Ju pershendes Ku do qe te jeni,me deshirat me te mira per ju.

Me shume respekt Naki


Me fjalėt e Z.Naki ,qė ka shkruarė pėr ju , dėrgojė urimet dhe pėrgėzimet e mia tė sinqerta pėr juve i nderuarė Psikologu.
Edhe xxxxxxxxxx shkrime tjera si gjerė mė tani.


Ku do ndoheni gjithė tė mirat.

turisti
02-05-05, 21:47
Psikologu i nderuar,

Urime me te sinqerta nga zemra per :P :P 1000 :P :P postime te cilat formalish e hapin deren e Mbreterise sepse ju keni qene gjithmone ne mesin tone.Ju deshiroj shendet,shume shkrime te reja dhe argetim me disponim te mire si ilaq me te mire .

Gjithmone respekt per ju,
TURISTI. :P

Diana007
03-05-05, 10:39
Psikolog i nderuar te pershendes dhe te uroj sukse ne jet :wink:

Me respekt Diana

Psikologu
03-05-05, 15:07
Te nderuarit :Arb,Murgesha,Naki,Gentiana,Florian,turisti, Shejtonka, Gjumashja ju falenderoj per peshendetjen dhe vlersimin tuaj.

Ne paranin tuaj ndjej knaqesin , vulnetin dhe palodheshmerin te shkruaj dhe te jemė prezent ne forumin shqiptar Dardania.
Duke ju deshiruar gjithė te mirat ne jetė ju pershendes sinqerisht dhe vllazrisht aty ku jeni.

Me nderime si gjithmon per ju:

Psikologu

Kercovari
03-05-05, 16:02
Psikologu i nderuar
Shkrimet e tua me jan shendru ne drite qe ka nje shkelqim te futur menjeher brenda bebezave te syrit ne formen e dickait shume te ndritur.Qe ne filim ka qene e qarte qe ajo drite ka fshehur ne vete njefar fuqie terheqese per te reflektuar brendesin shpirtrore te nje njeriu te fuqishem dhe i paster si uji i kulluar ne cdo aspekt.
Shkrimet e tua shpalosin Intelektin e njeriu te zgjuar nga ku buron edhe ndnjenja te bindem thelle se terre jeten ia kushtoni qeshtjes Kombetare.
Te hapesh front qelizave te trrurit dhe gjithe kete lufte me mend e shpirt te shkrish ne fjale te embla,s`do mend se fushebeteja do te sjelle edhe rezultate fitimtare per te gjithe ato qe dine te cmojne psikologjin e te shprehurit mjeti me i forte qe ndale edhe luften e pergjakur,dhe e gjith kjo qe lidhet me interes krucijal Kombetare.
Mbeteni i respektuar nga une pergjithmon me deshire te madhe qe gjate gjithe jetes te u percjelle mirvajtja ne familje, e mbi te gjitha,shendeti.
Me respekt Kercovari.

Psikologu
06-05-05, 08:31
Psikologu i nderuar
Shkrimet e tua me jan shendru ne drite qe ka nje shkelqim te futur menjeher brenda bebezave te syrit ne formen e dickait shume te ndritur.Qe ne filim ka qene e qarte qe ajo drite ka fshehur ne vete njefar fuqie terheqese per te reflektuar brendesin shpirtrore te nje njeriu te fuqishem dhe i paster si uji i kulluar ne cdo aspekt.
Shkrimet e tua shpalosin Intelektin e njeriu te zgjuar nga ku buron edhe ndnjenja te bindem thelle se terre jeten ia kushtoni qeshtjes Kombetare.
Te hapesh front qelizave te trrurit dhe gjithe kete lufte me mend e shpirt te shkrish ne fjale te embla,s`do mend se fushebeteja do te sjelle edhe rezultate fitimtare per te gjithe ato qe dine te cmojne psikologjin e te shprehurit mjeti me i forte qe ndale edhe luften e pergjakur,dhe e gjith kjo qe lidhet me interes krucijal Kombetare.
Mbeteni i respektuar nga une pergjithmon me deshire te madhe qe gjate gjithe jetes te u percjelle mirvajtja ne familje, e mbi te gjitha,shendeti.
Me respekt Kercovari.


I nderuari Kercovari.

Ju falenderoj per mendimin dhe vlersimin tuaj , gjithė ashtu ju falenderoj edhe per pershendetjen tende vllazerore.
E ndjen veten te gezuar qe jam ne mesin e shumices nga Ju dhe qe kam nderin te jemė pjesė e juaja ku edhe aty e gjeė edhe forcen , virtużtin dhe dashurin e madhe.
I nderuar.
Duke ju deshiruar qdo tØmirė ne jeten tuaj , me mbetet te themė vetem atė se jeni njeri me shpirt te lidhur ne petkun e kombit tonė shqiptar dhe jeni njeri ilindur dhe i kalitur ne qerdhen e atdhetarve te medhenj brez pas brezi.
Sjellja e juaj dhe fjal e juaj , tregojn njė inteligjenc te madhe njerzore dhe shoqerore, andej do tė ishte e mirė qe shumė te jenė kopjues te personalitetit tend ne ketė forum.
Mbetshi me shendet dhe qdo tė mirė ne jetė.
Tė fala ty dhe Zajazit tend emerė vigan
Qdo te mirė dhe respekt si gjithmon per ju:
Psikologu

Psikologu
06-05-05, 08:41
Karakteri juaj prej Letrari, Analisti bashkekohor qe zberthimin dhe trajtimin e problemeve e ben deri ne baze, ka bere qe une te jem lexues i rregullt i shkrimeve tuaja.
Duke te uruar vazhdimesi te palodhshme , njekohesisht shprehe edhe pershendetjet dhe urimet e mia per ju i nderuar Psikologu.

Cdo e mire te shoqeroft ne jete.

Honesty


I nderuari Honesty:

Kam nderin te jem ne mesin tuaj dhe te jemė pjesė e pa ndarė me JU.
Ju falenderoj per vlesimin tuaj dhe duke mos kursyer asnjė fjalė te mirė per ju , deshiroj vetem te ceki se , puna e juaj e drejtė e mbanė forumin tonė te gjallė dhe i jep kahje te madhe kombetare, edukative , shoqerore , civilizuese por edhe shpirterore.
Ju deshiroj qdo tė mirė dhe prirje te mbarė ne jeten tuaj.
Me nderime dhe sinqeritet te madhė ju pershendes aty kudo qe jeni.
Kalofshi mirė.

Psikologu
06-05-05, 08:44
Psikolog i nderuar te pershendes dhe te uroj sukse ne jet :wink:

Me respekt Diana

E nderuar Diana:

Ju falenderoj per pershendetjen dhe njeherit ju deshiroj ditė te mira dhe jetė te lumtur e suksese.
Kalofshi mirė kudo qe jeni.
Me nderime dhe respekt:
Psikologu

Kercovari
08-05-05, 10:13
Flm. I nderuar
Kam nderin te u pershendes ne emer te gjithe Zajazit.
Kalofshi mire kudo qe te jeni.
Me respekt Kercovari.

dr1ta
08-05-05, 19:25
I nderuar Psikolog

Urime keto postime me plot vler dhe respekt ...deshiroj te kexoj edhe plot xxx shkrime nga ju.


Pershendetje te sinqerta
(dr1ta)

Psikologu
09-05-05, 05:44
I nderuar Psikolog

Urime keto postime me plot vler dhe respekt ...deshiroj te kexoj edhe plot xxx shkrime nga ju.


Pershendetje te sinqerta
(dr1ta)


Te falenderoj shumė e nderuara drita.
Ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.

Me nderime si gjithmon per ju:
Psikologu

halla e madhe
10-05-05, 18:13
Psikologu_Urime Urime!Fjala jauaj eshte thesar ne FD!Suksesét dhe shendeti le t'ju percjelle gjithemone :!:

lazdrani
11-05-05, 11:08
Psigologu Mbreti i ri ne Pallatin Mbreteror!!!


I nderuari Psigolog mesazhet tuja gjithmone i kam lexuar dhe lexoje me endje.Kam respekt te madhe per ju dhe qdo here me gezojne shkrimet tuja si dhe prezenca ne Forumin Dardania.Me respekt te veqant Lazdrani :wink:

Psikologu
12-05-05, 06:11
Psikologu_Urime Urime!Fjala jauaj eshte thesar ne FD!Suksesét dhe shendeti le t'ju percjelle gjithemone :!:

E nderuara halla e madhe,

Ju falenderoj per fjalet e mira.
Mbeteshi me shendet dhe qdo te mirat,
Me nderime per ju:

Psikologu

Daja POLIC
12-05-05, 06:14
I nderuar Psikolog

urime urime postimet te cilat i keni shkruar me te vertet meson dicka pozitivish aty pra vetem perpara suksese me tuje I nderuar Psikolog

Psikologu
12-05-05, 06:16
Psigologu Mbreti i ri ne Pallatin Mbreteror!!!


I nderuari Psigolog mesazhet tuja gjithmone i kam lexuar dhe lexoje me endje.Kam respekt te madhe per ju dhe qdo here me gezojne shkrimet tuja si dhe prezenca ne Forumin Dardania.Me respekt te veqant Lazdrani :wink:


Ju falendroj i nderuari lazdrani:

Kam nderin te jem ne mesin tuaj dhe te kontriboj me aq sa mundem dhe dij.
Vlersimi i juaj me jep kurajo edhe me te madhe qe te shkruaj dhe te jem me aktiv.
Duke ju pershendetur , ju deshiroj qdo tė mirė ne jetė , ty dhe familjes tende.

Me nderime si gjithmonė per ju:

Psikologu

halla e madhe
17-05-05, 22:15
Edhe ne keto momente mbeteni i pershendetur nga halla e madhe :!:

Psikologu
18-05-05, 05:37
Edhe ne keto momente mbeteni i pershendetur nga halla e madhe :!:

JU falenderoj per pershendetje e nderuara halla e madhe.
Kalofshi mirė qdo here dhe qdo kund.
Nderime

laliloli
18-05-05, 19:41
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

laliloli
18-05-05, 19:41
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

Psikologu
18-05-05, 20:46
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

Te falenderoj per pershendetjen dhe deshiroj qdo tė mirė.
Ne pyetjen e juaj se si eshtė gjendja Psikologjike ne forum mundem lirishtė te themė se eshtė njė forum i lirė dhe qe ka njė tolerancė te madhe te shprehjes sė mendimit tė lirė , pra ne mesojm njeri nga tjetri , kush sa dhe si don.
Duhet pasur parasysh se te gjithė nuk munden te jenė te njė mendimi ose te njė tolerance ose te njė shije , pra njeriu nga njeriu dallon dhe per atė quhet edhe individ.
Qdo gjė shkon mirė ,kur eshtė qellimi i mirė.

Nderime dhe shendet aty kudo qe jeni.

Psikologu

Psikologu
18-05-05, 20:46
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

Te falenderoj per pershendetjen dhe deshiroj qdo tė mirė.
Ne pyetjen e juaj se si eshtė gjendja Psikologjike ne forum mundem lirishtė te themė se eshtė njė forum i lirė dhe qe ka njė tolerancė te madhe te shprehjes sė mendimit tė lirė , pra ne mesojm njeri nga tjetri , kush sa dhe si don.
Duhet pasur parasysh se te gjithė nuk munden te jenė te njė mendimi ose te njė tolerance ose te njė shije , pra njeriu nga njeriu dallon dhe per atė quhet edhe individ.
Qdo gjė shkon mirė ,kur eshtė qellimi i mirė.

Nderime dhe shendet aty kudo qe jeni.

Psikologu

laliloli
18-05-05, 21:12
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

Te falenderoj per pershendetjen dhe deshiroj qdo tė mirė.
Ne pyetjen e juaj se si eshtė gjendja Psikologjike ne forum mundem lirishtė te themė se eshtė njė forum i lirė dhe qe ka njė tolerancė te madhe te shprehjes sė mendimit tė lirė , pra ne mesojm njeri nga tjetri , kush sa dhe si don.
Duhet pasur parasysh se te gjithė nuk munden te jenė te njė mendimi ose te njė tolerance ose te njė shije , pra njeriu nga njeriu dallon dhe per atė quhet edhe individ.
Qdo gjė shkon mirė ,kur eshtė qellimi i mirė.

Nderime dhe shendet aty kudo qe jeni.

Psikologu
FALEMINDERIT PER PERGJIGJEN ,JEMI KRENAR QE TE KEMI NE MESIN TONE

laliloli
18-05-05, 21:12
PERSHENDETJE PSIKOLOGU PAQ SHENDET DHE GJITHE TE MIRAT ,PO KAM NJE PYETJE:SI ESHTE GJENDJA PSIKOLOGJIKE NE FORUM ?
FLM :lol: :lol:

Te falenderoj per pershendetjen dhe deshiroj qdo tė mirė.
Ne pyetjen e juaj se si eshtė gjendja Psikologjike ne forum mundem lirishtė te themė se eshtė njė forum i lirė dhe qe ka njė tolerancė te madhe te shprehjes sė mendimit tė lirė , pra ne mesojm njeri nga tjetri , kush sa dhe si don.
Duhet pasur parasysh se te gjithė nuk munden te jenė te njė mendimi ose te njė tolerance ose te njė shije , pra njeriu nga njeriu dallon dhe per atė quhet edhe individ.
Qdo gjė shkon mirė ,kur eshtė qellimi i mirė.

Nderime dhe shendet aty kudo qe jeni.

Psikologu
FALEMINDERIT PER PERGJIGJEN ,JEMI KRENAR QE TE KEMI NE MESIN TONE

mjellma
19-05-05, 15:41
Pershndteje i nderuari PSIKOLOG nje dit te mbar dhe gjdo te mir ne jet

ha en bra dag i kväll

mvh MJELLMA

mjellma
19-05-05, 15:41
Pershndteje i nderuari PSIKOLOG nje dit te mbar dhe gjdo te mir ne jet

ha en bra dag i kväll

mvh MJELLMA

Psikologu
19-05-05, 19:11
Pershndteje i nderuari PSIKOLOG nje dit te mbar dhe gjdo te mir ne jet

ha en bra dag i kväll

mvh MJELLMA

Faleminderit per pershendetje dhe ju deshiroj qdo tė mirė.

Trevlig dag och helg.

Psikologu
19-05-05, 19:11
Pershndteje i nderuari PSIKOLOG nje dit te mbar dhe gjdo te mir ne jet

ha en bra dag i kväll

mvh MJELLMA

Faleminderit per pershendetje dhe ju deshiroj qdo tė mirė.

Trevlig dag och helg.

Dali!Keq
19-05-05, 21:40
I Nderuar Psikolog http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men105.gif

Pershendetje nga un..Nje mremje te kendshme ku do qe gjindeni.

Psikologu
20-05-05, 00:37
I Nderuar Psikolog http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men105.gif

Pershendetje nga un..Nje mremje te kendshme ku do qe gjindeni.

Ju falenderoj per pershendetje i nderuar.
Kalofshi mirė qdo kund dhe qdo here.

experti_lu
20-05-05, 03:36
pershednetje nga ana ime PSIKOLOGU.
te uroj gjdo te mire ty dhe familjes tende

halla e madhe
21-05-05, 17:41
I nderuari Psikolog_Nga zemra ju deshiroj vikend te qete ne gjirin familjar :!: :) halla

dr1ta
22-05-05, 16:38
Vetem dashta te pershendes dhe te them ce esht be nje zgjedhje shume e mire ju sikur moderator ...gezohem...deshiroj nje fundjave te mireMe respekt
Drita

:) :)

Psikologu
22-05-05, 17:31
pershednetje nga ana ime PSIKOLOGU.
te uroj gjdo te mire ty dhe familjes tendeJu falenderoj per pershendetjen tuaj i nderuar.
Ju deshiroj qdo tė mirė ne jetė.

Psikologu
22-05-05, 17:33
I nderuari Psikolog_Nga zemra ju deshiroj vikend te qete ne gjirin familjar :!: :) halla


E nderuara halla e madhe.
Ju falenderoj per pershendetjen e juaj.
Mbetshi me shendet kudo qe jeni.

Psikologu
22-05-05, 17:35
Vetem dashta te pershendes dhe te them ce esht be nje zgjedhje shume e mire ju sikur moderator ...gezohem...deshiroj nje fundjave te mireMe respekt
Drita

:) :)


Ju falenderoj per pergezimin dhe urimin tuaj.

Do te mundohem qe te mos ju zgenjej ne postin tim si moderator.
Ju deshiroj qdo tė mirė dhe shendet.

Dali!Keq
31-05-05, 16:30
I Nderuari Zotri Psikolog.
Ju pershendes Perzemersisht.
Shendet Ty i Nderuar,dhe Mbar Dashamirve Tuaj.

Dali!Keq
31-05-05, 16:56
Psikologu urime per; Mesazhe: 1739

Kaloni postime e lexime te kendshme.

Arb
31-05-05, 18:24
I nderuar Psikolog,

Pergezime per afer 2000 postimet e tua aq me vlere ne Dardani!

Dashte Zoti e vazhdon te jesh po kaq i motivuar per te postuar edhe ne te ardhmen!

Luana
01-06-05, 19:11
Gati gati 2000 kokrra po i bajshe , mashallah :shock:

Urime Psikolog ishalla me shume tjera here poston :wink:

Te pershendes nga Luana :wink:

Psikologu
02-06-05, 13:45
I Nderuari Zotri Psikolog.
Ju pershendes Perzemersisht.
Shendet Ty i Nderuar,dhe Mbar Dashamirve Tuaj.


Tė falenderoj pėr pershendetjen i nderuar, njeherit ju deshiroj cdo tė mirė ne jeten tuaj dhe rrethin se ku jetoni e veproni.
Me nderime per ju:

Psikologu

Psikologu
03-06-05, 14:09
I nderuar Psikolog

urime urime postimet te cilat i keni shkruar me te vertet meson dicka pozitivish aty pra vetem perpara suksese me tuje I nderuar Psikolog

I nderuari Daja POLIC:

Ju falenderoj pėr pershendetjen dhe ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.
Kalofshi mirė kudo qė jeni.

Nderime pėr ju ;

Psikologu

Psikologu
03-06-05, 14:11
Psikologu urime per; Mesazhe: 1739

Kaloni postime e lexime te kendshme.

I nderuar;

Ju falenderoj pėr viziten dhe pershendetjen.
Mbetshi me shendet dhe suksese ne jeten tuaj nė tė gjitha sferat.

Nderime dhe tė fala nga:

Psikologu

Psikologu
03-06-05, 14:15
I nderuar Psikolog,

Pergezime per afer 2000 postimet e tua aq me vlere ne Dardani!

Dashte Zoti e vazhdon te jesh po kaq i motivuar per te postuar edhe ne te ardhmen!

Arb I nderuar;

Duke llogaritur se jam ne mesin e njerezve me inteligjenc siq jeni ju , me rritet kurajo dhe deshira qė tė jemė sa me shumė ne mesin e forumit.
Duke ju falenderuar pėr pershendetjen dhe pėrurimin , ju deshiroj cdo tė mirė dhe shendet nė jeten tuaj.
Si gjithmonė me respekt dhe nderime pėr ju:
Psikologu

Psikologu
03-06-05, 14:19
Gati gati 2000 kokrra po i bajshe , mashallah :shock:

Urime Psikolog ishalla me shume tjera here poston :wink:

Te pershendes nga Luana :wink:

E nderuara Luana;

Ju falenderoj pėr pėrurimin dhe pershendetjen, dhe njeherit ju deshiroj cdo tė mirė , shendet dhe tė mira ne jetė.
Me nderime per ju:
Psikologu


P.S. Paq mashallah :lol: :lol:

Kercovari
11-06-05, 19:21
Ngjyrat jan shija e syrit i nderuar,shkrimet e Jua Eliksir i trurit.
Cdo te mire dhe suksese ne jete Juve dhe familjes Juaj

Dreni30
12-06-05, 00:42
I nderuar Psikologu

Erdha ketu te uroj 2000 shkrimet e tua, me deshire qe te vazhdoni e te shkruani edhe me, e te arrini xxx shkrime ne fd,

te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Nga Dreni30

halla e madhe
12-06-05, 07:01
I Nderuari Psikologu_URIME 2000 postimet e Juaja!“Fjala JUAJ jep rreze drite ne FD.Sukseset dhe shéndeti qofshin gjithnji me JU :!:

Gentiani
12-06-05, 21:41
Psikologu i Nderuar,

Ndjenjėn e rrespektit qė e kam ndaj diskutuesve siē jeni Ju, shkrimeve, arsyes, forcės sė argumentuarit, tė shprehurit, urtėsisė, domethėnies mbrenda tyre... janė vlera qė nga ana ime tė jenė tė rrespektuara dhe lexuara gjithnjė!

Rrespekt dhe Admirim pėr mundin, kohėn, vlerat njerėzore dhe tė artit tė diskutimit qė i dhuroni kėtij mediumi diskutimesh.

Mbeteni i pėrshėndetur duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme!

Gentiani!

lazdrani
18-06-05, 11:26
Pranoni pershendetjet e mija te sinqerta i nderuar,nje vikende te bukure per ju :wink:

Psikologu
21-06-05, 01:41
Ngjyrat jan shija e syrit i nderuar,shkrimet e Jua Eliksir i trurit.
Cdo te mire dhe suksese ne jete Juve dhe familjes Juaj

I nderuari Kercovari!

Ju falenderoj pėr pershendetjen e juaj tė ngrohtė vllazerore dhe pėr vlersimet e juaja.
Duke ju deshiruar cdo tė mbarė ne jeten tuaj Ty dhe familjes tende , ju pershendes dhe ju nderoj gjithmonė.
Pėr ju;
Psikologu

Psikologu
21-06-05, 01:43
I nderuar Psikologu

Erdha ketu te uroj 2000 shkrimet e tua, me deshire qe te vazhdoni e te shkruani edhe me, e te arrini xxx shkrime ne fd,

te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Nga Dreni30

Ju falenderoj pėr pėrshendetjen i nderuar Dreni.
Gezimi , suksesi e dashuria mbreteroshin ne jeten tuaj cdo here dhe cdo kund ashtu si ju keni deshirėn dhe qellimin.

Me nderime pėr ju ;

Psikologu

Psikologu
21-06-05, 01:46
I Nderuari Psikologu_URIME 2000 postimet e Juaja!“Fjala JUAJ jep rreze drite ne FD.Sukseset dhe shéndeti qofshin gjithnji me JU :!:

Shumė e nderuara halla e madhe!

Fjalet e juaja tė shenjeta me bejnė kurreshtarė qe jam ne mesin e juaj , dhe ju falenderoj pėr pershendetjen dhe pėr vlersimin tuaj.
Duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten tuaj , hu deshiroj edhe njė verė tė kendeshme.
Me nderime dhe vlersime te larta si gjithmonė pėr ju;

Psikologu

Psikologu
21-06-05, 01:51
Psikologu i Nderuar,

Ndjenjėn e rrespektit qė e kam ndaj diskutuesve siē jeni Ju, shkrimeve, arsyes, forcės sė argumentuarit, tė shprehurit, urtėsisė, domethėnies mbrenda tyre... janė vlera qė nga ana ime tė jenė tė rrespektuara dhe lexuara gjithnjė!

Rrespekt dhe Admirim pėr mundin, kohėn, vlerat njerėzore dhe tė artit tė diskutimit qė i dhuroni kėtij mediumi diskutimesh.

Mbeteni i pėrshėndetur duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme!

Gentiani!

Shumė i nderuari dhe i vlersuari Gentiani!

Ju falenderoj pėr vlersimin dhe pėr pershendetjen tuaj i nderuar.
Kam nderin tė jemė ne mesin e juaj dhe nga aty edhe e marrė forcen dhe vullnetin qė se kursej aspak, sepse miqet e mikeshat e mira janė frymezim pėr pjesemarrjen time aktive dhe tė pa lodhur nė ketė forum.
Duke ju deshiruar cdo tė mirė , suksese , shendet dhe lumturi ne jeten tuja , ju pershendes me njė nderė dhe sinqeritet tė madhe kudo qė jeni.
Me nderime si gjithmonė pėr ju ;
Psikologu

Naki
21-06-05, 13:03
Poet,Pedagog,Sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit pėr tė gjitha postimet qė keni postuar qė janė shumė tė vlefshėme pėr forumin,une personalishtė i adhurojė dhe ndihem krenarė qe te kemi ne mesin tonė.
Ju pėrgėzojė pėr postimin e mbi 2000,mė dėshirat mė tė mira pėr ju dhe familjen Tuaj.


Naki

Kodra
21-06-05, 13:54
Psikologu i nderuar pėrshėndetjet e mia nuk guxojn tė mungojn pėr ty.

Tė dėshiroj jetė tė gjatė dhe tė lumtur kudo qė tė jesh.

Me Nderime

Kodra

Psikologu
23-06-05, 01:01
Pranoni pershendetjet e mija te sinqerta i nderuar,nje vikende te bukure per ju :wink:

I nderuari Lazdrani!

Ju keroj falje pėr vonesen time dhe ju falenderoj shumė pėr pershendetjen e juaj , njeherit ju deshiroj cdo tė mirė ne jetė.
Me nderime pėr ju si gjithmonė;
Psikologu

Arb
23-06-05, 14:57
I nderuar Psikolog,

Urime per mbi 2.000 postimet e deritanishme!

Respekt per punen e juaj ne Dardani!

Honesty^uk.
26-06-05, 22:01
I nderuar Psikologu pershendetje per kalimin e 2000 postimeve, edhe te deshiroj mijera e mijera te tjera .

Honesty

doGzona
28-06-05, 04:15
Pershendetje te perzemerta kudo qe te jeshe.


doGzona

Psikologu
02-07-05, 14:41
Poet,Pedagog,Sociolog,Analitik dhe mbi te gjitha Njeri i qmuar .
I nderuari Psikolog ju faliminderit pėr tė gjitha postimet qė keni postuar qė janė shumė tė vlefshėme pėr forumin,une personalishtė i adhurojė dhe ndihem krenarė qe te kemi ne mesin tonė.
Ju pėrgėzojė pėr postimin e mbi 2000,mė dėshirat mė tė mira pėr ju dhe familjen Tuaj.


Naki


Miku i nderuar dhe i cmuar Naki.
Ju falenderoj per pershendetjen e juaj , vlersimin dhe respektin.
Krenar jam qe gjindem ne mesin e njerezve si ju.
Duke ju deshiruar cdo te mire dhe shendet , ju pershendes dhe ju uroj cdo te mire.
Me nderime si cdo here per ju:
Psikologu

schütze
02-07-05, 14:47
I nderuari Psikologu pranoni pershendetjet me te sinqerta nga ana ime,jemi krenar qe te kemi ne mesin ton i nderuar
Te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tuaj
me respekt
schütze

Psikologu
04-07-05, 20:20
Psikologu i nderuar pėrshėndetjet e mia nuk guxojn tė mungojn pėr ty.

Tė dėshiroj jetė tė gjatė dhe tė lumtur kudo qė tė jesh.

Me Nderime

Kodra


Ju falenderoj nga zemra per pershendetjen tuaj , njeherit ju deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj dhe pushim te kendeshem.
Kam nderin te jem ne mesin e juaj , ku aty marre vullnet dhe deshire.
Me nderime per ju si cdo here:
Psikologu

Odise
05-07-05, 11:03
URIME PSIKOLOGU!

florian
05-07-05, 14:27
nje pershendetje te vecant per poetin me te madh te DARDANIS psikologut .

turisti
05-07-05, 21:25
:P Psikologi,shoki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturi dhe realizimin e te gjithave qe deshironi zemra jote.

Respekt te veqant per ty shoki,
TURISTI. :P

Psikologu
06-07-05, 21:52
I nderuar Psikolog,

Urime per mbi 2.000 postimet e deritanishme!

Respekt per punen e juaj ne Dardani!


Perzemersisht ju falenderoj per pershendetjen dhe urimin tuaj i nderuari dhe i vlersuari Arb.

Ju deshiroj cdo te mire dhe suksese ne jeten tuaj.
Me nderime dhe respekt per ju , si gjithmone:
Psikologu

Psikologu
06-07-05, 21:55
I nderuar Psikologu pershendetje per kalimin e 2000 postimeve, edhe te deshiroj mijera e mijera te tjera .

Honesty

Honesty i nderuar!

Ju falenderoj per pergezimin dhe urimin tuaj.
Me kete rast , ju deshiroj pushime te kendeshme , dhe cdo te mire , aty ku gjindeni per momentin.
Me nderime per ju si gjithmone:
Psikologu

Psikologu
06-07-05, 21:58
Pershendetje te perzemerta kudo qe te jeshe.


doGzona

Shume e nderuara dhe e vlersuara Dogzona.


Perzemersisht dhe me respekt te madhe, ju deshiroj nga zemra cdo te mire ne jeten dhe ardhmerin tuaj.
Ju falenderoj per urimin dhe pershendetjen , dhe njeherit ju deshiroj edhe pushime te kendeshme.
Me nderime dhe vlersime te larta per ju si gjithmone:
Psikologu

Psikologu
06-07-05, 22:00
I nderuari Psikologu pranoni pershendetjet me te sinqerta nga ana ime,jemi krenar qe te kemi ne mesin ton i nderuar
Te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tuaj
me respekt
schütze

I nderuar!
Kam nderin te jem ne mesin tuaj , aty ku koha dhe forca me bejn kurreshtar ne mesin e juaj.
Ju falenderoj per pergezimin dhe urimin tuaj dhe per pershendetjen tuaj, njeherit , nga zemra ju deshiroj suksese dhe cdo te mire nbe jeten e juaj.
Me nderime per ju:
Psikologu

doGzona
06-07-05, 23:00
Pershendetje te perzemerta kudo qe te jeshe.


doGzona

Shume e nderuara dhe e vlersuara Dogzona.


Perzemersisht dhe me respekt te madhe, ju deshiroj nga zemra cdo te mire ne jeten dhe ardhmerin tuaj.
Ju falenderoj per urimin dhe pershendetjen , dhe njeherit ju deshiroj edhe pushime te kendeshme.
Me nderime dhe vlersime te larta per ju si gjithmone:
Psikologu
Flm :)

Diana007
07-07-05, 11:24
Psikolog i nderuar te pershendes dhe te uroj sukse dhe gjitha te mirat ne jet :wink:

Me nderime Diana .

Psikologu
07-07-05, 20:00
URIME PSIKOLOGU!


Ju falenderoj nga zemra i nderuari Odise.
Cdo te mire per ju.

Psikologu
07-07-05, 20:03
nje pershendetje te vecant per poetin me te madh te DARDANIS psikologut .


I nderuari florian!

Ju falenderoj per pershendetjen dhe vlersimin e juaj, njeherit ju deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj.
Nderime per ju:
Psikologu

Psikologu
07-07-05, 20:06
:P Psikologi,shoki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturi dhe realizimin e te gjithave qe deshironi zemra jote.

Respekt te veqant per ty shoki,
TURISTI. :P


I nderuari dhe shume i vlersuari shoki turisti!
Nje falenderim dhe respekt te veqant per ju , duke ju deshiruar cdo te mire ne jeten e juaj , suksese dhe lumturi.

Me nderime dhe respekt si cdo here per ju:

Psikologu

Honesty^uk.
07-07-05, 20:27
I nderuar Psikologu pershendetje per kalimin e 2000 postimeve, edhe te deshiroj mijera e mijera te tjera .

Honesty

Honesty i nderuar!

Ju falenderoj per pergezimin dhe urimin tuaj.
Me kete rast , ju deshiroj pushime te kendeshme , dhe cdo te mire , aty ku gjindeni per momentin.
Me nderime per ju si gjithmone:
Psikologu

Nderi dhe lumturia qofshin gjithmone me ju i nderuar.

REspekt per ju
Honesty

halla e madhe
08-07-05, 08:01
I nderuari psikologu_Kalo sa me mire kudo qe je :lol: :lol:

Gentiana
08-07-05, 19:19
I nderuari Psikologu, po verehet mungesa jote, po shpresoj qe te kaloni sa me mire ne pushime,dhe jeni i pershendetur ku do qofshi.

Gjithashtu ju uroj tejkalimin e 2000shkrimeve.

Pershendetje
Genta

Diana007
21-07-05, 09:10
Psikolog i nderuar te pershendes dhe te uroj sukse dhe gjitha te mirat ne jet :wink:

Me nderime Diana .

Psikologu
21-07-05, 23:02
I nderuari Psikologu, po verehet mungesa jote, po shpresoj qe te kaloni sa me mire ne pushime,dhe jeni i pershendetur ku do qofshi.

Gjithashtu ju uroj tejkalimin e 2000shkrimeve.

Pershendetje
Genta

E nderuara Genta!

Ju falenderoj per peshendetjen dhe urimin e juaj , besoj se se shpejti kthehem nga pushimi qe te plotesoj mungesen , ju deshiroj cdo te mire dhe suksese ne jete.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Naki
25-07-05, 15:18
Duke lėxuar pėrshėndetjen pėr Mitrovicen,mė Kaploi njė nostalgji ah sikur tė isha edhe unė nė kėto Ēaste nė Kosovė do tė takoja mikun timė Nė Restoronin Iber Nė Koshtovė.
I nderuarė Psikologu tė dėshirojė Qaste te mira nė Vendlindje juve dhe familjes Suajė.


Tė Fala Atdheut.


Naki

Psikologu
25-07-05, 20:22
Psikolog i nderuar te pershendes dhe te uroj sukse dhe gjitha te mirat ne jet :wink:

Me nderime Diana .

E nderuar Diana!

Ju falenderoj per pershendtjen e juaj dhe njiherit ju falenderoj shume.

Ju deshiroj cdo te mire ne kete stine verore , caste te lumtura kudo qe jeni.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Flaka_1
31-07-05, 17:09
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Psikologu
31-07-05, 18:40
Duke lėxuar pėrshėndetjen pėr Mitrovicen,mė Kaploi njė nostalgji ah sikur tė isha edhe unė nė kėto Ēaste nė Kosovė do tė takoja mikun timė Nė Restoronin Iber Nė Koshtovė.
I nderuarė Psikologu tė dėshirojė Qaste te mira nė Vendlindje juve dhe familjes Suajė.


Tė Fala Atdheut.


Naki

Shume i nderuari miku i im Naki!

Dashuria per Atdheun eshte ajo me e shtrenjeta dhe me e bekuara , dhe i kuptoj deshirat e juaja per pranin e juaj ne vendlindje , por kur ate e keni ne zemere , nuk eshte aspak larg, sepse ajo jeton me ju nga qasti ne qast.
Me deshire do te takoheshim ne Restorantin Ibri ne Koshtove , por uroj qe te vini sa me shpejt dhe te qmalleni ne Atdhe.

Duke ju falenderuar per pershendetjen e juaj , ju deshiroj cdo te mire ne jete Ty dhe familjes tende , kudo qe jeni.

Ju deshiroj ardhje sa me te shpejt tek vendlindja dhe te afermit e juaj.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

lazdrani
04-08-05, 19:16
I dashuri Psikologu!

Lazdrani ju deshiron qaste te bukura ne Eskurzion neper qytet e Kosoves.Pushim te embel dhe qaste te bukura per ju i nderuar!


Lazdrani i juaj :wink:

Psikologu
09-08-05, 20:45
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

E nderuara Flaka!

Ju falenderoj per pershendetjen dhe njeherit ju deshiroj cdpo te mire ne jeten e juaj.

Me nderime per ju:

Psikologu

Psikologu
09-08-05, 20:48
I dashuri Psikologu!

Lazdrani ju deshiron qaste te bukura ne Eskurzion neper qytet e Kosoves.Pushim te embel dhe qaste te bukura per ju i nderuar!


Lazdrani i juaj :wink:

Shume i nderuari miku i im lazdrani!

Ju falenderoj per pershendetjen e juaj , dhe ndjej knaqesi te veqant kur nje person i nderuar siq jeni ju , viziton faqen time.

Ju deshiroj cdo te mire dhe te mbare ne jeten e juaj cdo here dhe ne cdo vend.

Me nderime si cdo here per ju:
Psikologu

halla e madhe
10-08-05, 10:18
I nderuar,pranoni pershendetje te perzemerta kudo qe jeniKaloni sa me bukur keto dite vere :lol:

yllka
10-08-05, 19:58
I nderuari Psikologu jeni sinqerisht i pershendetur.Poezit tuja jane te shkelqyshme.

Yllka

Bleta
11-08-05, 13:28
[color=black]shume i nderuari psikolog te uroj jete te mire kudo qe je jeni i shkelqyeshem/color]

Psikologu
11-08-05, 13:34
I nderuar,pranoni pershendetje te perzemerta kudo qe jeniKaloni sa me bukur keto dite vere :lol:

Shume e nderuara si cdo here halla e madhe!

JU falenderoj per pershendetjen dhe njiherit ju deshiroj cdo te mire edhe ju ne keto pushime verore.
Kaloni mire cdo here dhe cdo kund.

Me nderime dhe respekt per ju:
Psikologu

Psikologu
11-08-05, 13:38
I nderuari Psikologu jeni sinqerisht i pershendetur.Poezit tuja jane te shkelqyshme.

Yllka

E nderuara Yllka!

Ju falenderoj per pershendetjen dhe sinqeritetin e juaj ndaj meje , njeherit ju deshiroj lexim te kendeshem dhe pushime te kendeshme verore kudo qe jeni.
Kaloni mire cdo here dhe cdo kund.

Me nderime per ju:

Psikologu

Psikologu
11-08-05, 13:41
[color=black]shume i nderuari psikolog te uroj jete te mire kudo qe je jeni i shkelqyeshem/color]

Shume e nderuara Bleta!

Ju falenderoj per urimin dhe pershendetjen e juaj , njeherit ju deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj .
Prania e juaj e rrite dhe e gjalleron forumin e bekuar Dardan.
Kaloni mire cdo here dhe cdo kund.

Me nderime per ju:

Psikologu

Honesty^uk.
13-08-05, 18:39
Pershendetje te sinqerta per ju dhe ata qe i don zemra juaj i nderuar PSIKOLOGU.

Me nderime
Honesty

Arb
14-08-05, 06:57
I nderuar Psikolog,

Pershendetje kudo qe te jesh...

Naki
27-08-05, 12:19
Nga Atdheu,nga Brigjet e Lumit Iber Me buke dhe Gjize ju dergoje te Fala
te perzemerta.

Naki

lazdrani
31-08-05, 10:46
I nderuari Psikologu pershendetje te sinqerta per ju.Lazdrani :wink:

Psikologu
01-09-05, 10:55
Pershendetje te sinqerta per ju dhe ata qe i don zemra juaj i nderuar PSIKOLOGU.

Me nderime
Honesty

I nderuari miku Honesty!

Ju falenderoj per pershendetjen dhe ju deshiroj cdo te mirė ne te gjitha sferat e jetes.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Psikologu
01-09-05, 10:57
I nderuar Psikolog,

Pershendetje kudo qe te jesh...

I nderuari Arb!

Ju falenderoj per pershendetjen , njeherit ju deshiroj cdo te mirė dhe suksese ne jeten e juaj.

Nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Psikologu
01-09-05, 11:00
Nga Atdheu,nga Brigjet e Lumit Iber Me buke dhe Gjize ju dergoje te Fala
te perzemerta.

Naki

Te falenderoj shumė miku i im Naki , dhe sigurisht se edhe Selacin nuk ma ke harruar.
Te pershendes dhe te uroj qaste te kendeshme kudo qe je .

Me nderime per ju si cdo here:

Psikologu

Psikologu
01-09-05, 11:01
I nderuari Psikologu pershendetje te sinqerta per ju.Lazdrani :wink:

Sinqeriteti qoftė cdo here me ju dhe per ju i nderuari miku lazdrani.
Ju falenderoj per pershendetjen dhe ju deshiroj cdo te mirė ne jeten e juaj.

Me nderime dhe respekt per ju si cdo here:

Psikologu

Domira
04-09-05, 11:04
I nderuar Psikologu te pershendes dhe te uroj shendet, lumturi e mbaresi ne jete.

Me respekt si gjithehere per ty

Domira

Psikologu
07-09-05, 10:04
I nderuar Psikologu te pershendes dhe te uroj shendet, lumturi e mbaresi ne jete.

Me respekt si gjithehere per ty

Domira

E nderuara Domira!

Ju falenderoj pėr pershendetjen dhe urimin e juaj.

Fati , shendet e mbarsia qofshin cdo here me ju e nderuar kudo.

Me nderime dhe respekt pėr ju:

Psikologu

Artisti
07-09-05, 15:24
Psikologu nje pershendetje me plot respekt per ty
Artisti

Murgesha
07-09-05, 15:37
Psikologu njė pėrshėndetje pėr Ty.

Rrespekt tė pėrjetshėm pėr ty.

Me nderime.

Murgesha!

Psikologu
07-09-05, 23:31
Psikologu nje pershendetje me plot respekt per ty
Artisti

I nderuari Artisti!

Ju falendroj pėr pershendetjen dhe respektin , qofshi tė nderuar dhe tė respektuar cdo herė.
Ju deshiroj cdo tė mirė nė jeten tuaj , fat, sukses ,lumturi dhe begati .

Me nderime dhe respekt pėr ju;

Psikologu

Psikologu
07-09-05, 23:34
Psikologu njė pėrshėndetje pėr Ty.

Rrespekt tė pėrjetshėm pėr ty.

Me nderime.

Murgesha!

E nderuara dhe e vlersuara Murgesha!
Ju falenderoj pėr pershendetjen dhe respektin , njiherit , ju uroj nga zemra cdo tė mirė dhe tė mbarė me plotė suksese dhe lumturi ne jeten e juaj , kudo qe shkoni , cdo here dhe ne cdo moment.

Me respekt tė plotė dhe tė perjetshem pėr ju ;

Psikologu

Krokodilli
08-09-05, 07:29
prano edhe nje pershendetje nga une i nderuar Psikologu,,
te pershendes dhe te uroj fat dhe lumturi ne jet,
njeherit te uroj qaste te mira ne FD me shpres se do te vazhdosh me shum shkrime te juaja me vler...

Psikologu
08-09-05, 21:25
prano edhe nje pershendetje nga une i nderuar Psikologu,,
te pershendes dhe te uroj fat dhe lumturi ne jet,
njeherit te uroj qaste te mira ne FD me shpres se do te vazhdosh me shum shkrime te juaja me vler...

I nderuari Krokodilli!


Ju falendroj pėr pershendetjen dhe urimin e juaj , njeherit ju deshiroj cdo tė mirė ne jeten e juaj , nė cdo vend dhe cdo castė.
Me nderime pėr ju;
Psikologu

MemphiSx
09-09-05, 12:27
Psikologi,prano nje Pershendetje nga une :)

Te Uroj nje dit plot fal e Lumturi :)

laliloli
09-09-05, 22:21
Pershendetje te perzemert te le ketu Lali,te uroj shendetin dhe gjithe te mirat ne jete ,ashtu siq ju deshironi


Rrespekti per ju
Lali

Diana007
10-09-05, 08:37
Psikolog te pershendes shum dhe gjitha te mirat per ju :wink:

Diana

Psikologu
10-09-05, 15:09
Psikologi,prano nje Pershendetje nga une :)

Te Uroj nje dit plot fal e Lumturi :)

Ju falenderoj pėr pershendetjen i nderuari MemphiSx,nje herit ju uroj cdo tė mirė dhe suksese ne jetene juaj.
Me dnerime pėr ju:
Psikologu

Psikologu
10-09-05, 15:11
Pershendetje te perzemert te le ketu Lali,te uroj shendetin dhe gjithe te mirat ne jete ,ashtu siq ju deshironi


Rrespekti per ju
Lali

I nderuari Lali!

Ju falenderoj pėr pershendetjen e juaj zemrore dhe njeherit , ju deshiroj edhe ju cdo tė irė dhe suksese ne tė gjitha sferat e jetes sė juaj.
Me nderime dhe respekt pėr ju:

Psikologu

Flaka_1
11-09-05, 00:51
Te jem ketu e mos te pershendes nuk me lejon shpirti,
Pershendetje per ty dhe gjithe te mirat ku do qe te jesh e kudo qe te shkosh :!: :arrow:
Vertet je nje yll, shkrimet tuaja, kane rreze te kristalta :!:
me dashuri flaka

Psikologu
11-09-05, 01:03
Psikolog te pershendes shum dhe gjitha te mirat per ju :wink:

Diana

Shumė e nderuara Diana!

Ju falenderoj pėr pergjegjjen dhe njeherit ju deshiroj cdo tė mirė ne jeten e juaj.
Si cdo here pėr ju;
Me nderime dhe respekt;
Psikologu

Psikologu
11-09-05, 01:14
Te jem ketu e mos te pershendes nuk me lejon shpirti,
Pershendetje per ty dhe gjithe te mirat ku do qe te jesh e kudo qe te shkosh :!: :arrow:
Vertet je nje yll, shkrimet tuaja, kane rreze te kristalta :!:
me dashuri flaka


Shumė e nderuara dhe e respektuara Flaka!

Njerezit cdo here janė tė gezuar dhe tė lumtur kur gjinden nė rrethin e aferm shoqerorė , nga aty edhe e marin forcen , marrin edhe idenė dhe sygjerimin,bekimin , lavdaten , kurreshtjen dhe cdo gjė e mirė buron nga njė shoqeri e mirė me prirje tė paster jetsore ,e ne rangun e kesaj shoqeri ,rradhiteni ju e nderuara Flaka.

E nderuar!
Ju falenderoj pėr peshendetjen dhe njeherit , nga thellsia e zemres , ju uroj cdo tė mirė nė jetė nė te gjitha sferat .
Sdo tė kurseja asgjė pėr ju e nderuar duke ju uruar dhe duke ju deshiruar.
Me nderime dhe respekt tė madhe si cdo here per JU:

Psikologu

turisti
12-09-05, 11:29
Psikologu i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane pasuri e posaqshme e forumit.Deshiroj qe prezenca e juaj te zgjatet deri ne pension,a deri ateherit,shendeti dhe fati qofshin gjithmone me ju dhe familjen e juaj.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Murgesha
12-09-05, 21:04
Psikologu, nė shenjė miqėsie dhe nderi qė kam pėr ty, po ta lė njė pėrshėndetje motrore.

Kalofsh qaste sa mė tė mira kudo qė je tani.

Murgesha!

Gentiani
12-09-05, 21:23
Psikolog i Nderuar,

Pranoni pėrshėndetjet e Rastit!

Janė fjalėt dhe shkrimet Tua, njė vargmalė i madh qė i japin shkėlqimin fortifikatės Dardane me flamurin e sė vėrtetės, rrespektit, njerėzores, intelektit, mprehtėsisė sė argumentit dhe peshės sė diskutimit, e qė pėrshkon Dardaninė ēdo ditė, forum e temė ku fillon e mbaron fjalė e shkruar nga Ju!

Rrespekt,


Gentiani!

Psikologu
13-09-05, 01:10
Psikologu i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane pasuri e posaqshme e forumit.Deshiroj qe prezenca e juaj te zgjatet deri ne pension,a deri ateherit,shendeti dhe fati qofshin gjithmone me ju dhe familjen e juaj.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Miku i nderuar turisti!
Ju falenderoj pėr urimin dhe vlersimin e juaj ndaj mua, njėherit , jam kurreshtar dhe i fortė kur gjindem ne mesin e njerezve siq jeni ju i nderuari turisti.
Do tė bejė cdo perjekje me kohen qė te jem ne mesin e juaj , ne mesin e sinqeriteti , realitetit , tė shoqeris dhe vllazeris qė ka njė synim tė paster pėr jeten , tė ardhmen dhe pėr begatimin e ketij forumi tė shenjtė shqiptar.
Uroj qe edhe ju , dhe familja e juaj , dhe ata qe ua don zemra , tė jeni mirė ,tė lumtur,tė gėzuar dhe u priftė e mbara ne tė gjitha sferat e jetes.
Me nderime dhe sinqeritet e respket tė madhė si cdo here:

Psikologu

Psikologu
13-09-05, 01:17
Psikologu, nė shenjė miqėsie dhe nderi qė kam pėr ty, po ta lė njė pėrshėndetje motrore.

Kalofsh qaste sa mė tė mira kudo qė je tani.

Murgesha!

Shumė e vlersuara dhe e nderuara motrushe Murgesha!

Nderi dhe shendeti qofshin cdo here me ju ne cdo hap dhe ne cdo ditė.
Ndihem i lumtur dhe i gezuar kur marrė njė pershendetje motrore nga ju , nga njė person qė me tė vertet ka merita tė medha , ka edhe dashuri tė madhe pėr jeten , te afermit , shoket e shoqet.

Me nderime , respekt e sinqeritet tė madhė si cdo here per ju e nderuara motrushe;

Psikologu

Psikologu
13-09-05, 01:27
Psikolog i Nderuar,

Pranoni pėrshėndetjet e Rastit!

Janė fjalėt dhe shkrimet Tua, njė vargmalė i madh qė i japin shkėlqimin fortifikatės Dardane me flamurin e sė vėrtetės, rrespektit, njerėzores, intelektit, mprehtėsisė sė argumentit dhe peshės sė diskutimit, e qė pėrshkon Dardaninė ēdo ditė, forum e temė ku fillon e mbaron fjalė e shkruar nga Ju!

Rrespekt,


Gentiani!


I nderuari dhe shumė i vlersuari Gentiani!

Kjo botė , do tė kishte nevojė pėr njerez siq jeni ju , njerez qė drejtesin , shkathtesin , nderin dhe respektin e kan cdo here si parim njerzorė .
I nderuar;
Ju falenderoj pėr pershendetjen dhe vlersimin e Juaj , njėherit ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj.
Respeti i im pėr ju rritet cdo here e me shumė ,sepse meritat e juaja dhe puna e juaj , virtyti i juaj nė ketė forum tė shenjėt Dardan ėshtė i madhė dhe i mpreht nė tė gjitha sferat, dhe peshon si guri i pa lekundur.
Pranoni falenderimet dhe urimet e mia per ju i ndeuar
Me nderime dhe konsideratė tė madhe dhe tė veqantė per ju si cdo here;

Psikologu

Gentiana
13-09-05, 16:30
I nderuari Psikolog, pranoni edhe pershendetjet e mija ku do qe jeni.

Ju uroj gjith te mirat.

Genta

Psikologu
17-09-05, 14:55
I nderuari Psikolog, pranoni edhe pershendetjet e mija ku do qe jeni.

Ju uroj gjith te mirat.

Genta

E nderuara Gentiana!

Ju falenderoj pėr pershendetjen dhe njeherit ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.

Me nderime pėr ju:

Psikologu

Artisti
17-09-05, 15:22
Psikologu,dijetari i te gjitha lemive t pershendes i nderuar


vllazerisht


Artisti

Psikologu
20-09-05, 22:44
Psikologu,dijetari i te gjitha lemive t pershendes i nderuar


vllazerisht


Artisti

I nderuari Artisti.
Kam nderin tė marrė njė pershendetje dhe vlersim nga njė njeri siq jeni ju.
Ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj , cdo here dhe ne cdo vendė.
Me nderime dhe respekt si cdo here per ju;

Psikologu

Kodra
24-09-05, 23:04
**********
**********
**********


Psikologu,i nderuar

pranoj pėrshėndetjet e mia tė sinqerta pėr ty.
Kodra

Psikologu
25-09-05, 14:19
**********
**********
**********


Psikologu,i nderuar

pranoj pėrshėndetjet e mia tė sinqerta pėr ty.
Kodra

I nderuari Kodra!

JU falenderoj pėr pershendetjet e juaja tė sinqerta.
Ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė ne tė gjitha sferat e jetes se juaj.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju:


Psikologu

dr1ta
26-09-05, 00:28
Pershendetje i Nderuar psikolog, kam respekt per juve dhe mendimet e juaja ce gjithnje jan shume humane, deshiroj qaste te mira gjithmone .Me rrespekt
Drita

Psikologu
27-09-05, 15:24
Pershendetje i Nderuar psikolog, kam respekt per juve dhe mendimet e juaja ce gjithnje jan shume humane, deshiroj qaste te mira gjithmone .Me rrespekt
Drita

E nderuara drita!

Ju faleminderit pėr pershendetjen dhe respektin.
Respekti nga njerezit e respektuarė ėshtė njė nder vlerat me tė medha qe i afrohen njė njeriu.
Uroj qė tė jeni mirė cdo here dhe cdo kund .

Me nderime dhe respekt per ju:

Psikologu

laliloli
29-09-05, 09:31
ju sjelle urimet dhe nderimet e mia te perzemerta per ju Psikologu ,paq shendetin ,lumturin dhe gezimin gjat gjithe jetes suaj te gjate


Sinqerisht Lali

Psikologu
30-09-05, 14:30
ju sjelle urimet dhe nderimet e mia te perzemerta per ju Psikologu ,paq shendetin ,lumturin dhe gezimin gjat gjithe jetes suaj te gjate


Sinqerisht Lali

Shumė i nderuari dhe i respektuari Lali!


Ju falenderoj shumė per urimin dhe pershendetjen e juaj , njiherit ju deshrioj nga zemra cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj.
Suksese dhe tė mira pėr ju i nderuar.

Me nderime per ju si cdo here:

Psikologu

Naki
30-09-05, 19:16
Me ju Dardania Ka ndėrtu Keshtjellen mė tė bukur,ēė reflektonė Respekt,Mirėsi,Dashuri,Bujari .
Ju jeni dhe mbeteni Promotori mė i ēmuar,Diskutuesi mė i frytshėm Ku ēdo shkronjė e juajė Ndriqonė Pėrmbajtjen e debatimeve,Frymėzues I pa lodhur dhe Idolė Flamurtarė.

Si ēdo herė Me shumė respekt Ju pėprshėndes.

Miku I juajė Naki

turisti
02-10-05, 22:46
:P :P Psikologu i nderuar :P :P ,

Te pershendes shume ,shume ,sepse e meriton.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Psikologu
05-10-05, 14:50
Me ju Dardania Ka ndėrtu Keshtjellen mė tė bukur,ēė reflektonė Respekt,Mirėsi,Dashuri,Bujari .
Ju jeni dhe mbeteni Promotori mė i ēmuar,Diskutuesi mė i frytshėm Ku ēdo shkronjė e juajė Ndriqonė Pėrmbajtjen e debatimeve,Frymėzues I pa lodhur dhe Idolė Flamurtarė.

Si ēdo herė Me shumė respekt Ju pėprshėndes.

Miku I juajė Naki

Miku i nderuar Naki!

Ne mesin e juaj kam gjetur forcen e cila mė ka berė prezentė mė shumė , gjė e cila edhe me gezon qė kam tė bejė me njerez tė ngritur dhe shpirtė madhe siq jeni ju.
Ju falenderoj pėr vlersimin dhe pėrshendetjen , njeherit ju deshiroj cdo tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.
Mbetshi me shendet dhe me respekt cdo here nga ana ime:

Me nderime dhe konsiderat si cdo here pėr ju:

Psikologu

Psikologu
05-10-05, 14:53
:P :P Psikologu i nderuar :P :P ,

Te pershendes shume ,shume ,sepse e meriton.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

I nderuar dhe i vlersuari shoki turist!

Kam nderin qė tė marrė pershendetje nga njė njeri siq jeni ju , njė njeri qė cdo here ka buzqeshjen , fjalen e drejtė dhe vlersimin korrektė afer vetes.
Ju falenderoj pėr pershendetje dhe vlersim , e njeherit ju deshiroj shendet , mirėsi dhe begati e lumturi ne jeten e juaj.

Me nderime dhe respekt tė vecantė per ju si cdo here:

Psikologu