PDA

View Full Version : uliksi31


Faqet : [1] 2 3 4 5

Murgesha
23-03-05, 20:37
Pėr qefin tim vetėm po tė dėrgoj kėtė pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq.
Tė uroj qaste tė mira pushimi nė Spanjė.
U kėnaqėm valla. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-03-05, 20:56
Edhe unė i bashkangjitėm kėsaj pėrshėndetje :lol: :lol: Duke ju dėshiruarė pushime tė kėndshme nė Spanjė.Pasha mamin u kėnaqtė e hajtė :lol: :wink:

I nderuai Uliksi ,pranoni pėrshėndetjet mė tė sinqerta nga unė. Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat.

Dreni30
24-03-05, 02:22
Hajde de se edhe une po i pershendeti dhe ju uroj pushime te mire ne Spanje.
Edhe kur te vini ne dardani shkruni ma shume e mos u tutni se nuk bahet nami.

Kalofshi mire.

uliksi31
24-03-05, 03:08
Falemderit per pershendetje.Ne po kalojm si eshte me se miri.Pony horse e kena lidhur per mbas hotelit.Shejtonka po deshet edhe ti e Dreni me ardhe,qe biletat elektronike ne aeroport i merrni jane te paguara :wink:
Nuk po kame shume kohe se jemi ne plazhe,dielli po rreshk,jemi bere sikur oro mulatos. :lol: :lol:

Diana007
24-03-05, 08:41
Pershedesj per ishin tim , nej dit te mbar per ty me shpres se prap do te jem bash siq kem qen , por kuptohe base te kthehsh nga Spanja :wink:


PS: flm qe me thirre ne tel , me ke befasu me at telefonat nuk e kam prit , pra kjo do te thot se ende me don :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
24-03-05, 09:19
Pershedesj per ishin tim , nej dit te mbar per ty me shpres se prap do te jem bash siq kem qen , por kuptohe base te kthehsh nga Spanja :wink:


PS: flm qe me thirre ne tel , me ke befasu me at telefonat nuk e kam prit , pra kjo do te thot se ende me don :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
24-03-05, 09:21
Pershedesj per ishin tim , nej dit te mbar per ty me shpres se prap do te jem bash siq kem qen , por kuptohe base te kthehsh nga Spanja :wink:


PS: flm qe me thirre ne tel , me ke befasu me at telefonat nuk e kam prit , pra kjo do te thot se ende me don :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:P :P :P :P :P :P :) :) :) :) :o

ShEjToNkA
24-03-05, 10:48
Pershedesj per ishin tim , nej dit te mbar per ty me shpres se prap do te jem bash siq kem qen , por kuptohe base te kthehsh nga Spanja :wink:


PS: flm qe me thirre ne tel , me ke befasu me at telefonat nuk e kam prit , pra kjo do te thot se ende me don :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hė Dianna , ėndėrr tė thiri a?! :roll: :lol: :lol:

Diana007
24-03-05, 10:53
Pershedesj per ishin tim , nej dit te mbar per ty me shpres se prap do te jem bash siq kem qen , por kuptohe base te kthehsh nga Spanja :wink:


PS: flm qe me thirre ne tel , me ke befasu me at telefonat nuk e kam prit , pra kjo do te thot se ende me don :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hė Dianna , ėndėrr tė thiri a?! :roll: :lol: :lol:

Jo Shejtan enderr po zhgender , kur kish fjet Murgesha ai em ka thirr se nuk ka munmd te fej pa ma ndegju zerni :lol: :lol:

PS: edhe i kish ra pishman qe ish martu me Murgeshen :lol: :lol:

Kercovari
24-03-05, 13:59
Pershendetje te perzemerta,kalofshi pushime te kendshme ne Spanje.
E ke harruhttp://www.hallohaustier.de/hund-reise.jpgBalon.hahhahahahahhahahahaha!

turisti
24-03-05, 14:02
Ju pershendes shume.Kalofshit mire. :wink:

Kaltrushi
24-03-05, 15:11
Pershendetje te perzemerta ulisk............


dhe sa po rrine ne spanje............

PRITEM aty............ se gati e kam kohen me u nis........

Kavaleri
24-03-05, 19:12
Pershendetje dhe nga un,tasht ndoshta jeni kthy nga pushimi a?
Por ju uroj qe ne ket vit pushim te kendshem,ku do qe shkoni.

Barbaroza
24-03-05, 19:22
Pershendetje sa oqeani Atlantik per Uliksin e nderuar.Te na rrosh sa malet e Korabit!

Tomori
24-03-05, 21:24
Po i bashkangjitem Barbarozes, i nderuari Uliski (po e citoj)

-Pershendetje sa oqeani Pacifikut per Uliskin e nderuar.Te na rrosh sa malet e Tomorit!

laliloli
24-03-05, 23:04
Te pershendes ULIKSI te uroj shendet dhe gjithe te mirat

uliksi31
25-03-05, 05:58
Te nderuar: Kesulkuqe,Turisti,Kaltrushi,Kercovari,Barbaroza,To mori,Kavalero,Laliloli.Edhe une ju falemderoj dhe ju pershendes,me nje pershendetje sa Atlantiku me gjith Pacifik.Nuk po guxoj me e permend Oqeanin Indian se tsunami ishte aty e po na e prish pushimet me Mbretreshen :lol:

Kavaleri
25-03-05, 06:07
uliksi31-jr.
Falemnderit per qe ma kthyt pershendetjen.
Ja lakofsh sa me bukur ku do qe gjindeni,po ashtu dhe te gjith dashamireve tu.
Kavaleri

Gentiana
25-03-05, 13:36
Phaaaaaaaaaa qysh qenkna vonuar ne ket pershendetje,po me mire von se hiq.

Uliksi pershendetje te veqant i nderuar,dhe te ja kalojsh si esht me se miri.

Dite te kendshme te uroj.

Genta

uliksi31
25-03-05, 15:40
Phaaaaaaaaaa qysh qenkna vonuar ne ket pershendetje,po me mire von se hiq.

Uliksi pershendetje te veqant i nderuar,dhe te ja kalojsh si esht me se miri.

Dite te kendshme te uroj.

Genta

Personat e rangut tuaj kurr nuk jan von.Falemderit per pershendetje.Edhe une ju pershendes perzemersisht,kalofshi mire :)

Diana007
25-03-05, 16:09
Uliksi t pershedes dhe nje mbermje te qet e pa lodhej te deshiron Kesulkuqja jote :wink: :lol:

Murgesha
25-03-05, 17:47
Uliksi tė gushi e dushi deri sa tė kthehem se po shkoj tė bėhem gadi pėr darkėn Mbretėrore ku jemi tė ftuar. :lol: :lol:

ShEjToNkA
25-03-05, 22:43
Shfrytėzojė rastin qė t'i pėrshėndes z.Uliksi & Znj.Murgesha ,duke ju dėshiruarė castė tė kėndėshme nė kėtė darkė qė gjenden tek Mbreti Karlos dhe Mbretėresha Sofia :lol: :lol: :wink:

SP. Mė falni qė kėsaj herė nuk munda tė jem e ta pėrciellė pėr sė afėrmi atė ndejė rasti :lol: :lol: qė t'ua transmetojė nė FD. Por besojė se mė kuptoni ,se angazhimet shumė tė larta. :( Por Fotot m'i pėrciellni juve , e unė i publikojė :lol: :lol: Pa as njė problemė :lol: :wink:

uliksi31
26-03-05, 08:22
Shfrytėzojė rastin qė t'i pėrshėndes z.Uliksi & Znj.Murgesha ,duke ju dėshiruarė castė tė kėndėshme nė kėtė darkė qė gjenden tek Mbreti Karlos dhe Mbretėresha Sofia :lol: :lol: :wink:

SP. Mė falni qė kėsaj herė nuk munda tė jem e ta pėrciellė pėr sė afėrmi atė ndejė rasti :lol: :lol: qė t'ua transmetojė nė FD. Por besojė se mė kuptoni ,se angazhimet shumė tė larta. :( Por Fotot m'i pėrciellni juve , e unė i publikojė :lol: :lol: Pa as njė problemė :lol: :wink:

Falemderit Shejtonka, Mbretresha e une ju pershendesim perzemersisht.Murgesha eshte nxene,qe bile ne kete moment po con dolli dhe Mbreti Carllos po na falemderon ne pritje tradicionale shqiptare qe ju beme.Pas dreke bashke me suiten mbretrore do bejm nje shetitje ne Mediteran,pran Estracho de Gibraltar. :lol: :lol:

dembelica
26-03-05, 08:59
Te pershendes Uliksi dhe te deshiroj qdo te mire,ishalla kjo eshte hera e fundit qe martohesh se ke tu i qit njerzit ne bela :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
26-03-05, 15:52
Te pershendes Uliksi dhe te deshiroj qdo te mire,ishalla kjo eshte hera e fundit qe martohesh se ke tu i qit njerzit ne bela :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Falemderit ne pershendetje edhe une ju pershendes juve.Po kjo eshte e fundit ose do te mbes vejan tere jeten.Shyqyr gjithcka mbaroj mire :lol:

Kavaleri
26-03-05, 17:36
Edhe un e pershendes,dhe ishalla kthehet te dashnija hohoho...
Ika deri te livallet e sadris,kish hy ujt keq.. :arrow: Byeeeeeeeee

ShEjToNkA
28-03-05, 21:39
Uliksi , kam kėnaqėsin dhe nderinė qė ne kėtė shoqėri tė mrekullueshme takova edhe njė shoqėri tek njė njeri sic jeni juve.
Ndajė i nderuarė pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ku do qė jeni gjithė tė mirat nė jetė.

uliksi31
29-03-05, 03:02
Uliksi , kam kėnaqėsin dhe nderinė qė ne kėtė shoqėri tė mrekullueshme takova edhe njė shoqėri tek njė njeri sic jeni juve.
Ndajė i nderuarė pranoni pėrshėndetje tė sinqerta nga unė, ku do qė jeni gjithė tė mirat nė jetė.

E nderuara Shejtonke,ju falemderoj per fjalet tuaja te zgjedhura.Vertet mbas ketij nick name qe keni ju, fshehet nje engjell; e bute, e kujdesur,sensitive,largpamse dhe shume e dashur per te komunikuar.Pra edhe pak ju duhet te beheni murgeshe :lol: Por jo si Murgesha ime por si ndonje tjeter :lol: :lol: Nuk ka faj more Dreni qe u tranua mbas tejet :lol: :lol: :lol:
Shejtonke ju deshiroj sukses ne cdo lemi te jetes :)

S81
29-03-05, 03:43
PERSHENDES ULIKSIN TONE, KJOSH FAQE BARDH E RROFSH SA MALET SHQIPTARE- BJESHKET E NEMURA. [/b]

uliksi31
29-03-05, 04:33
PERSHENDES ULIKSIN TONE, KJOSH FAQE BARDH E RROFSH SA MALET SHQIPTARE- BJESHKET E NEMURA. [/b]

A e pate fjalen per ato bjeshke,ku jane ngri plaku e plaka :shock: Edhe une ju pershendes i nderuar :lol:

Kercovari
29-03-05, 09:04
PERSHENDES ULIKSIN TONE, KJOSH FAQE BARDH E RROFSH SA MALET SHQIPTARE- BJESHKET E NEMURA. [/b]

A e pate fjalen per ato bjeshke,ku jane ngri plaku e plaka :shock: Edhe une ju pershendes i nderuar :lol:
Kaluan ngricat Uliksi,kenaqu me uje te ftohte te Bjeshkeve te Nemuna,po jo vete.hahahahahahahahah!

Dreni30
29-03-05, 09:58
I nderuar Ulliksi

Te pershendese dhe te uroj nje dite te mire.

kam deshire qe te kaloni sa me mire ne keto dite pranverore me punet e juaja qe i keni.

Te pershendet Dreni30

Diana007
29-03-05, 11:47
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana

Barbaroza
29-03-05, 18:11
Pershendetje nga zemra per xhaxhin Uliks nga Barbaroza!
Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!

Naki
30-03-05, 11:17
Zt.Uliks ne vazhden e Shetitjeve ne lagjene pershendetjeve ju pershendes perzemersisht .

Naki

uliksi31
30-03-05, 18:46
I nderuar Ulliksi

Te pershendese dhe te uroj nje dite te mire.

kam deshire qe te kaloni sa me mire ne keto dite pranverore me punet e juaja qe i keni.

Te pershendet Dreni30

Me respekt te vecant ju pershendes Dreni.Edhe pse 30 vjecar,nje vjet me i ri se une :wink: me duhet te pranoj se postimet tua jane te qelluara.Por ki kujdes se po hyn edhe ti ne llojin e naletve.Tani mos vet per insana,se marojm krejt :lol: :lol:Te deshiroj sukses.

uliksi31
30-03-05, 18:49
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana

Kesulkuqe jo vec afer deres por urdhroni edhe mbrenda.Ty shume mire te ftoi fisnikja eme Mbretreshe.Per mikpritje veshtir se na e kalon kush.Te pershendes e nderuar,kalofsh mire :wink:

uliksi31
30-03-05, 18:52
Pershendetje nga zemra per xhaxhin Uliks nga Barbaroza!
Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!

Gjithmon ndihem mire kur me pershendet mbesa.Kame shume mbesa por me ty krejt fisi yne mburremi.A e mban ne mend gjyshi te merrke ne preher qysh te vogel.Rahmet i past shpirti babes tim (gjyshit tond) po shume te ka pas desht :cry: :lol:
Te pershendes xhaxhi nga gyrbeti :(

Murgesha
30-03-05, 18:57
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana


Ska problem gjithnje je e mireseardhur per te na vizituar.
Te pershendes edhe une shume.

uliksi31
30-03-05, 18:57
Zt.Uliks ne vazhden e Shetitjeve ne lagjene pershendetjeve ju pershendes perzemersisht .

Naki

I nderuari Naki, ju falemderoj per pershendetje.Gjithashtu jeni i pershendetur dhe ju deshiroj cdo te mire.

uliksi31
30-03-05, 18:59
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana


Ska problem gjithnje je e mireseardhur per te na vizituar.
Te pershendes edhe une shume.

E more Kesulkuqe sa here ta kame then se Murgesha eshte e mira e gjithkujt :lol: :lol: Per nji mend ju te rijt eshte mire te merrni shembull nga ne :wink: :lol:

Barbaroza
30-03-05, 19:33
Pershendetje nga zemra per xhaxhin Uliks nga Barbaroza!
Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!

Gjithmon ndihem mire kur me pershendet mbesa.Kame shume mbesa por me ty krejt fisi yne mburremi.A e mban ne mend gjyshi te merrke ne preher qysh te vogel.Rahmet i past shpirti babes tim (gjyshit tond) po shume te ka pas desht :cry: :lol:
Te pershendes xhaxhi nga gyrbeti :(
Hahahahahhaaaaaaaaaaaaaa,teksa e lexova mesazhin,vertete mu kujtuar gjyshi im(i vertete)si me mbante ne preher dhe me donte shuuummmeee.Mu duk sikur ndodhi De Javu :cry:

Pershendetje xhaxhi edhe njehere per TY!

Diana007
31-03-05, 10:13
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana

Kesulkuqe jo vec afer deres por urdhroni edhe mbrenda.Ty shume mire te ftoi fisnikja eme Mbretreshe.Per mikpritje veshtir se na e kalon kush.Te pershendes e nderuar,kalofsh mire :wink:

FLM Uliks po isha shum e nzane ate dit si kisha dal per vizt te kert , shonsh naj dit tjere jo me net pak po du me ardhe edhe me bujt :lol: :lol:

Kalo siq esht me se miri :wink:

Diana007
31-03-05, 10:17
Uliksi te rash afer derse tende e pash qe nuk ej ketu edhe po ta le nje pershedes kalofsh mir dhe sukes ne jet per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana


Ska problem gjithnje je e mireseardhur per te na vizituar.
Te pershendes edhe une shume.

E more Kesulkuqe sa here ta kame then se Murgesha eshte e mira e gjithkujt :lol: :lol: Per nji mend ju te rijt eshte mire te merrni shembull nga ne :wink: :lol:


FLM Murgesh per ket mirpitje kaq te ngrote :wink:
Po Uliks e di ,veret edhe shembull ketu ne FD besa edhe shum po mesojm prej saj se :wink:

Mbeteni te pershdestur te dy dhe je t te gjat e harmoni ne jet :wink:

Murgesha
31-03-05, 19:54
Pėrshėndetje Speciale nga thellėsia e Zemrės pėr Ty Princi i Madhi Uliks.

lazdrani
02-04-05, 13:32
Princ Uliksi pershendetje vllazrore nga Mbreti i I :wink:

uliksi31
02-04-05, 21:16
Princ Uliksi pershendetje vllazrore nga Mbreti i I :wink:

Mbreti i I, falemderit per pershendetje.Duku nga nje her vizitoji Princat e Princezat se tybe pa Mbret te Pare, veshtire te mbahet Mbretria :lol:

Naki
03-04-05, 17:56
Duke Shetitur ne lagjen e pershendetjeve,mu kujtua nje ndeje para disa Muajsh ne kafen e forumit dhe pijet freskuese te Ananasit te sjellura nga Miku Uliksi.
Kerkoje falje dhe mirekuptim qe deri me tani nuk ju kame pershendetur.

Ku do qe te jeni mbeteni i pershendetur

Naki

Murgesha
07-04-05, 20:01
Uliksi mirė se mė erdhe nė Mbretėri.
Dyert e pallatit do tė shkėlqenjė kur tė hyjshė ti mbrenda tyre.
Tani tė gjithė do tė nderojnė si Mbret mė i ri dhe Mbreti Im.

Ps. Urime pėr shkrimet tuaja.
Jeni me tė vėrtet njeri qė e meritoni Rrespektin e tė gjithėve.
Edhe shumė e shumė postime tė dėshiroj.

Gentiana
07-04-05, 20:03
Uliksi urime per keto shkrime i nderuar,te na i bejsh edhe x tjera, te cilat i lexoj me kenaqesi.
Gjithashtu ju deshiroj ēdo te mire,dhe njeherit ju pershendes.

Mbremje te kendshme

Genta

uliksi31
07-04-05, 20:10
Uliksi mirė se mė erdhe nė Mbretėri.
Dyert e pallatit do tė shkėlqenjė kur tė hyjshė ti mbrenda tyre.
Tani tė gjithė do tė nderojnė si Mbret mė i ri dhe Mbreti Im.

Ps. Urime pėr shkrimet tuaja.
Jeni me tė vėrtet njeri qė e meritoni Rrespektin e tė gjithėve.
Edhe shumė e shumė postime tė dėshiroj.

More per mbret te ri, keni mjaft.Po qekjo me kon mbreti yt eshte cka eshte.Edhe armiqt mi bere miq.Mos harro me na e sigurua nje Hummer limo. :lol: Ju falemderoj per te gjitha :arrow:

uliksi31
07-04-05, 20:13
Uliksi urime per keto shkrime i nderuar,te na i bejsh edhe x tjera, te cilat i lexoj me kenaqesi.
Gjithashtu ju deshiroj ēdo te mire,dhe njeherit ju pershendes.

Mbremje te kendshme

Genta

Falemderit e nderuara Genta.Knaqsia eshte edhe imja te gjendem ne mesin tuaj.Ju deshiroj momente te kendshme :)

Arb
08-04-05, 01:05
I nderuar ULIKSI!

Desha te te pershendes, dhe te pergezoj per shkrimet e tua!

Edhe mijera shkrime te tjera se shpejti!

uliksi31
08-04-05, 01:59
I nderuar ULIKSI!

Desha te te pershendes, dhe te pergezoj per shkrimet e tua!

Edhe mijera shkrime te tjera se shpejti!

Falemderit dhe i nderuar gjithmon e jete kjosh.Gjithashtu te pershendes shume :)

doGzona
08-04-05, 16:05
Pershendetje i nderuar.
Ju deshiroje... uroje caste te kendeshme
dhe cdo te mire ne jete.


doGzona

uliksi31
08-04-05, 16:54
Pershendetje i nderuar.
Ju deshiroje... uroje caste te kendeshme
dhe cdo te mire ne jete.


doGzona

Falemderit e nderuara DoGzona.Gjithashtu ju pershendes kudo qe jeni.Mire kane then; mos te lasht Zoti pa kojshi te mire :wink: :lol:

Tomori
08-04-05, 17:11
-Pershendetje, ju uroj miresi, lumturi fate ne jete :wink:

uliksi31
08-04-05, 21:25
-Pershendetje, ju uroj miresi, lumturi fate ne jete :wink:

Falemderit Tomori.Gjithashtu ju deshiroj te mira ne jeten tuaj.Kalofsh mire i nderuar.

dr1ta
09-04-05, 11:11
Urime 1000 postimet uliks ...i befsh edhe ma shume mbasi ti na sjell nje disponim shume te kendshem dhe relaxues ne fd


Te pershendes

uliksi31
09-04-05, 16:28
Urime 1000 postimet uliks ...i befsh edhe ma shume mbasi ti na sjell nje disponim shume te kendshem dhe relaxues ne fd


Te pershendes

Falemderit e nderuar Drita.Gjithashtu edhe postimet tua jane shume te kendshme.Ju deshiroj sukses,kalofshi mire. :)

007
10-04-05, 01:50
Urime shoki 1000 postime,pershendetje i nderuar.
me respekt 007

turisti
10-04-05, 21:03
Shoki i nderuar, :P urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe ardhjen e perseritur ne Pallatin Mbreteror. :P

Te deshiroj momentet e paharueshme ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI. :P

Naki
11-04-05, 12:24
I Nderuari Uliks,ju pergezoje per Ardhjen ne mbreteri dhe per postimin e 1000.

Ku do qe te jeni mirembeteshi.

Me nderime Naki

Kercovari
11-04-05, 20:15
Shoki,mire se erdhe ne pallatin mbreteror.
Po sikur te lexonte vertet ndonje mbret postimet tona s`do mend se kuren e kures nuk do te na hapte deren.
Sidoqoft,gjitha te mirat dhe kalo mire kudo qofsh.

uliksi31
12-04-05, 07:53
Urime shoki 1000 postime,pershendetje i nderuar.
me respekt 007

Falemderit 007,gjithashtu ju pershendes.Kalofshi mire :)

uliksi31
12-04-05, 07:58
Shoki i nderuar, :P urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe ardhjen e perseritur ne Pallatin Mbreteror. :P

Te deshiroj momentet e paharueshme ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI. :P

Mire se te gjeta mbreti i madh.Knaqesia eshte edhe imja te gjendem ne mesin tuaj.Deshta met pyet; Budalleqet a jane mbrenda mbretriet apo jashte.Ahahahahaa Te pershendes i nderuar.

uliksi31
12-04-05, 08:01
I Nderuari Uliks,ju pergezoje per Ardhjen ne mbreteri dhe per postimin e 1000.

Ku do qe te jeni mirembeteshi.

Me nderime Naki

Nderimet e mia Naki.Ju falemderoj dhe njikohsisht ju pershendes.Gjithmon i i rrespektuar.

uliksi31
12-04-05, 08:05
Shoki,mire se erdhe ne pallatin mbreteror.
Po sikur te lexonte vertet ndonje mbret postimet tona s`do mend se kuren e kures nuk do te na hapte deren.
Sidoqoft,gjitha te mirat dhe kalo mire kudo qofsh.

Falemderit per pershendetje i nderuar.Po qe se ndonje mbret i lexon shkrimet tona,me siguri do te mbes me goje hapet.Ahahahahaha
Carllosi i Spanjes i pat lexua disa shkrime tonat e mbeti me sy hapt :shock: :shock: Mire u pafshim atje ku e kena vendin me gjithe vllaun ton me te ri.Ahahahahahahahahahahahaha

Kaltrushi
12-04-05, 08:28
Ulisk ..... Flladi i Pranveres me la ketu tek ti.....dhe mendova hajt te pershendeti njeher perzemersisht.........


dhe me ket Rast te uroj tejkalimin e 1000 Postimeve.....te uroj edhe XXX shkrime dhe shume Argetim ne FD ashtu si me ne dhe pa ne....

gjithashtu te uroj edhe SHENDET, Fat, Lumturi dhe SuKsEsE ne Jete...


me shume Respekt


kalrushi

turisti
12-04-05, 08:54
Shoki i nderuar, :P urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe ardhjen e perseritur ne Pallatin Mbreteror. :P

Te deshiroj momentet e paharueshme ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI. :P

Mire se te gjeta mbreti i madh.Knaqesia eshte edhe imja te gjendem ne mesin tuaj.Deshta met pyet; Budalleqet a jane mbrenda mbretriet apo jashte.Ahahahahaa Te pershendes i nderuar.

-Budallaqet- jane ne -zemer- te Mbreterise.... edhe Mbreti eshte njeri...:P :wink:

Te pershendes normalisht me respekt abnormal. :P :wink:

ShEjToNkA
12-04-05, 11:48
I nderuari Uliski , tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr kalimin e mbi njė mijė shkrimeve tuaja tė mrekullueshme.
Kur mė sė shumti nė FD u ndje nevoja qė te ketė shkrime ,ti qe aty dhe kontribove nė ringjallje tė kėtij konaku.

Tė pėrshėndes shumė ku do qė ndodhesh, gjithė tė mirat.

Diana007
12-04-05, 12:00
Uliks perjer per 1000 shkimet e tua te mrekullushme , qe ne mesin e ketyre shkumeve jan edhe shkumet e tona te dashuris hehehehheheeheehehehe

Te pershedes dhe sukses ne jet

Me respekt Kesulkuqja

Kaltrushi
12-04-05, 14:34
Ulisk ..... Flladi i Pranveres me la ketu tek ti.....dhe mendova hajt te pershendeti njeher perzemersisht.........


dhe me ket Rast te uroj tejkalimin e 1000 Postimeve.....te uroj edhe XXX shkrime dhe shume Argetim ne FD ashtu si me ne dhe pa ne....

gjithashtu te uroj edhe SHENDET, Fat, Lumturi dhe SuKsEsE ne Jete...


me shume Respekt


kaltrushi

Albanam
12-04-05, 15:28
Pėrshėndetje vėllazėrore pėr Uliksin edhe nga ana ime.

Kalofsh bukur kudo qė tė jesh.
All-llahu tė ruajtė nga sprovat e kėsaj bote.

Me respekt,
Albanam

uliksi31
12-04-05, 15:39
I nderuari Uliski , tė pėrshėndes dhe tė urojė pėr kalimin e mbi njė mijė shkrimeve tuaja tė mrekullueshme.
Kur mė sė shumti nė FD u ndje nevoja qė te ketė shkrime ,ti qe aty dhe kontribove nė ringjallje tė kėtij konaku.

Tė pėrshėndes shumė ku do qė ndodhesh, gjithė tė mirat.

Falemderit Shejtonka edhe une te pershendes,si dhe te uroj sukses ne jete.Vertet kur flitet per kontribut ne Dardani,tani gjithkush e din se je nder te parat.Kalofsh mire e nderuara Shejtonke. :)

uliksi31
12-04-05, 15:44
Diana dhe Kaltrushe,
Po ju pershendes te dyjave ne nje rubrike,sepse se bashku ju pata njohur.Jeni shoqe te mrekullueshme.Eshte knaqesi te ju kemi ne mesin ton.Falemderit nga ju dyja dhe sukses te dyjav.Ishalla i gjoni dy burra me te mire se qe i patet gjet. :lol:

uliksi31
12-04-05, 15:49
Pėrshėndetje vėllazėrore pėr Uliksin edhe nga ana ime.

Kalofsh bukur kudo qė tė jesh.
All-llahu tė ruajtė nga sprovat e kėsaj bote.

Me respekt,
Albanam

I dashur dhe i nderuar vella Allbanam,

Keni drejt qe lutni Zotin qe te me ruaj nga sprovat e kesaj bote.Ju falemderoi per ate.Edhe une mendoj se jame prej te humburve :( :oops: Nuk me mbet tjeter vetem te shpresoj ne rahmetin e Atij,qe vetem Ai eshte Gafurr-rrahijm :oops: :( :(

DEA
12-04-05, 17:04
Uliksi se di tybe a te kam pershendet, veq nese jo pranoje nje kallabllak pershendetje nga une , nese ki vend ku mi lane :lol:

Albanam
17-04-05, 00:41
Pėrshėndetje vėllazėrore pėr Uliksin edhe nga ana ime.

Kalofsh bukur kudo qė tė jesh.
All-llahu tė ruajtė nga sprovat e kėsaj bote.

Me respekt,
Albanam

I dashur dhe i nderuar vella Allbanam,

Keni drejt qe lutni Zotin qe te me ruaj nga sprovat e kesaj bote.Ju falemderoi per ate.Edhe une mendoj se jame prej te humburve :( :oops:

I nderuari Uliksi,
Jo, jo, Inshall-llah nuk jeni prej tė humburve, por prej atyre qė do tė jenė tė shpėtuar nė kėtė botė dhe botėn e ahiretit!
Gjithsesi duke mos ngurruar pėr tė lutur Zotin pėr mėshirėn e Tij, sepse vetėm mėshira e Tij ėshtė shpėtimi ynė!

halla e madhe
21-04-05, 22:13
Uliksi31_Qe halla erdha veq nji blic,ti ja paske ther dikah :( hajt se heren tjeter shifemi ndoshta :lol: pershendetje i nderuar!

Dali!Keq
23-04-05, 05:26
Pėr qefin tim vetėm po tė dėrgoj kėtė pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq.
Tė uroj qaste tė mira pushimi nė Spanjė.
U kėnaqėm valla. :lol: :lol: :lol:

Pershendetjos pushimos la spanjos tutos perzemros nga dali keqos.

:D

Shum te fala.

Dreni30
23-04-05, 07:47
O Ulliks a je cu more a ke fjet hejjjjjj.

Cka eshte more kjo pune keshtu e nuk pergjegjet askush!!!

Po qysh more gjithe kete pasuni e ky fjet more mozomakeq.

Jo more po ku me dite ku e ka zane veshin dikund a eshte duke fjet ne kashte se i lodhur e, e ka zane gjumi, jo cka s'bane vaki valla heeeeeeeeeeeee.

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.

uliksi31
23-04-05, 15:57
Pėr qefin tim vetėm po tė dėrgoj kėtė pėrshėndetje me njė mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq.
Tė uroj qaste tė mira pushimi nė Spanjė.
U kėnaqėm valla. :lol: :lol: :lol:

Pershendetjos pushimos la spanjos tutos perzemros nga dali keqos.

:D

Shum te fala.

Nuk po muj me te then Dali i keq kur boll i mire je. :lol: :lol: Falemderit ne pershendetje.Dje folem me Murgeshen bash per ty.Po mendojm me te adaptua per djal.Nje vajze e kemi adaptuar.E tash per tash ty te kemi kandidat serioz. :lol: :lol: Adios djalos

uliksi31
23-04-05, 16:02
O Ulliks a je cu more a ke fjet hejjjjjj.

Cka eshte more kjo pune keshtu e nuk pergjegjet askush!!!

Po qysh more gjithe kete pasuni e ky fjet more mozomakeq.

Jo more po ku me dite ku e ka zane veshin dikund a eshte duke fjet ne kashte se i lodhur e, e ka zane gjumi, jo cka s'bane vaki valla heeeeeeeeeeeee.

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.

O na fal Dreni30 se askush nuk eshte te shpia.Murgesha e mur makinen e dreqi e di ka ja ka shkel.Tha se po shkon ne Manhattan me nji seminar.Une qetu me Durimin po i shiqojm edhat kah po ladrojn.Po hajde dil,dil se tybe po gezohem kur po na vjen kush.Hej mos harro eja me naleten se sirkus eshte me te.Ahgaghahgahgahga

Murgesha
23-04-05, 16:14
Nuk po muj me te then Dali i keq kur boll i mire je. :lol: :lol: Falemderit ne pershendetje.Dje folem me Murgeshen bash per ty.Po mendojm me te adaptua per djal.Nje vajze e kemi adaptuar.E tash per tash ty te kemi kandidat serioz. :lol: :lol: Adios djalos


Tybe boll mirė je kujtu, se vajzėn e kemi pėr hastret e po mėrzitet.
Dalikeq hajde se tybe prindė mė tė mirė kurr smundesh me gjetė. :lol:

turisti
27-04-05, 23:58
Uliksi i nderuar dhe i vequar,

Te pershendes dhe te deshiroj biznes te mbare me pula,pupla,jastika dhe jargana ne pleme dhe tavana.

:P Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
28-04-05, 14:46
Uliks te pershendes dhe nje dit te bar :wink:

Kesulkuqja :lol:

Gentiana
30-04-05, 00:32
O uliksi e pash qe vetem un dhe ti ishim online, thash ta dergoj nje pershendetje deri tek ti atje.
Pershendetje i nderuar dhe weekend te kendshem te uroj

Genta

Murgesha
30-04-05, 04:56
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

uliksi31
30-04-05, 08:16
Uliksi i nderuar dhe i vequar,

Te pershendes dhe te deshiroj biznes te mbare me pula,pupla,jastika dhe jargana ne pleme dhe tavana.

:P Me respekt,
TURISTI. :P

Turist edhe une te pershendes, shyqyr qe te kemi ty,se na budallet mos vet per neve cka kishim hjek.Ahahahahahahahaha
Pulave ju kemi bo frizure te re. :wink:

uliksi31
30-04-05, 08:18
Uliks te pershendes dhe nje dit te bar :wink:

Kesulkuqja :lol:

Edhe une te pershendes.Bile qet emen ta lash,pasi qe nuk deshte tjeter dam-shperblim. :lol: :lol:

uliksi31
30-04-05, 08:22
O uliksi e pash qe vetem un dhe ti ishim online, thash ta dergoj nje pershendetje deri tek ti atje.
Pershendetje i nderuar dhe weekend te kendshem te uroj

Genta

Genta e nderuar edhe une me gezim e mora pershendetjen.Nje fjale e mire dhe e embel, luan role te madhe.Sikur edhe disa bashkevendas ton t'i kishin shendrruar do fjale te pa nevojshme ne te mira,kisha me qen ma i gezuar.Sidoqoft te falemderoj dhe pershendes kudo te jesh. :)

Diana007
30-04-05, 08:23
Uliks te pershendes dhe nje dit te bar :wink:

Kesulkuqja :lol:

Edhe une te pershendes.Bile qet emen ta lash,pasi qe nuk deshte tjeter dam-shperblim. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla me pelqen ky emer e kam kujtim nga ty :wink: :D , dam shperblim deshta po nuk me dhe tate qe deshta un :cry: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalo mir :wink:

uliksi31
30-04-05, 08:26
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

Hajde Murgeshe ardhsh e bardh si bora.Po qysh gjithmon dijte t'ia qellojsh ne kohen me te mire per kafe.Veni xhezvet se une po i caj nja dy a tri cunga.Bile po e pshtiellim nga nje duhan shkodret.Mos harro te idht kafen,se i ambel jame vet. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
30-04-05, 08:52
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

Hajde Murgeshe ardhsh e bardh si bora.Po qysh gjithmon dijte t'ia qellojsh ne kohen me te mire per kafe.Veni xhezvet se une po i caj nja dy a tri cunga.Bile po e pshtiellim nga nje duhan shkodret.Mos harro te idht kafen,se i ambel jame vet. :lol: :lol: :lol:

Ti edhe Murgesha me jeni be Male me bore"Nuk duroheni me"do te shohim edhe kete pune.hahahahahahahahahahah!

uliksi31
30-04-05, 08:56
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

Hajde Murgeshe ardhsh e bardh si bora.Po qysh gjithmon dijte t'ia qellojsh ne kohen me te mire per kafe.Veni xhezvet se une po i caj nja dy a tri cunga.Bile po e pshtiellim nga nje duhan shkodret.Mos harro te idht kafen,se i ambel jame vet. :lol: :lol: :lol:

Ti edhe Murgesha me jeni be Male me bore"Nuk duroheni me"do te shohim edhe kete pune.hahahahahahahahahahah!

Pse a mos po don me na fotografuar edhe te shporeti a.Ahahahahaha

Kercovari
30-04-05, 09:11
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

Hajde Murgeshe ardhsh e bardh si bora.Po qysh gjithmon dijte t'ia qellojsh ne kohen me te mire per kafe.Veni xhezvet se une po i caj nja dy a tri cunga.Bile po e pshtiellim nga nje duhan shkodret.Mos harro te idht kafen,se i ambel jame vet. :lol: :lol: :lol:

Ti edhe Murgesha me jeni be Male me bore"Nuk duroheni me"do te shohim edhe kete pune.hahahahahahahahahahah!

Pse a mos po don me na fotografuar edhe te shporeti a.Ahahahahaha
Kush e di qe me bjen ndermend mua!Nuk eshte qudi!Hahahahahahahahah!

Murgesha
30-04-05, 12:52
Uliksi edhe une po te pershendes me nje pershendetje te ngrohte mengjezi, prit edhe pak sa ti mbledh do krone ta dhezi shporetin e ta baj nje kafe. :lol: :lol:

Hajde Murgeshe ardhsh e bardh si bora.Po qysh gjithmon dijte t'ia qellojsh ne kohen me te mire per kafe.Veni xhezvet se une po i caj nja dy a tri cunga.Bile po e pshtiellim nga nje duhan shkodret.Mos harro te idht kafen,se i ambel jame vet. :lol: :lol: :lol:

Ti edhe Murgesha me jeni be Male me bore"Nuk duroheni me"do te shohim edhe kete pune.hahahahahahahahahahah!

Pse a mos po don me na fotografuar edhe te shporeti a.Ahahahahaha
Kush e di qe me bjen ndermend mua!Nuk eshte qudi!Hahahahahahahahah!


Ha, hahahhhhahaahahah, ku paska qėlluar edhe Kėrēovari nė atė orė tė mėngjezit kėndej pari se??
Kjo mė dėshmon se ti ende sqenke mbushur mend edhe pas burgimit.
Po ska problem se gjejmė ne ndonjė terapi mė dobiprurėse. :wink:

Kercovari
30-04-05, 16:00
Terapi fitimpruese po,po jo me stupca.Une do te vazhdoj te ushtroj profesionin.hahahahahahahahahahah!

Fleta
01-05-05, 13:03
- Pershendetje Uliksi, te deshiroje caste te kendeshme kudo ce je .........

dr1ta
01-05-05, 14:50
Pershendetje Uliksi ..deshiroj cdo te mire kudo ce je


Me respekt

Drita

Gjumashja
01-05-05, 17:13
Uliksi pershendetje dhe fundjave te kendshme :wink:

Domira
01-05-05, 23:38
Uliksi te pershendes i nderuar kudo qe je dhe kalo sa ma mire.

Psikologu
02-05-05, 04:21
I nderuari Uliksi.

Sigurisht se do te quditeni se si dhe perse ju pershendeta , ne fakt ketė e bejė nga respekti per ju si forumist i denjtė qe jeni.

Duke ju deshiruar qdo tė mirė , ju uroj njė ditė te lumtur dhe peraresi aty ku jeni.

Qdo tė mirė dhe te mbarė:

Psikologu

uliksi31
03-05-05, 00:49
Fleta,Drita,Gjumashja,Domira dhe Psikollogu.Te gjithve ju falemderoj dhe ju pershendes nga zemra.Njeherit ju deshiroj gezim,prosperitet dhe sukses ne mesin e juaj familjar.
Me nderime dhe respekt te nderuar :)

Diana007
03-05-05, 10:44
uliksi31-jr te pershendes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Kesulkuqja :wink:

halla e madhe
19-05-05, 12:02
Pershendetje NIPQE,ku je humbe more ti ?Kalo sa me mire kudo qe je tash :lol:

halla e madhe
19-05-05, 12:02
Pershendetje NIPQE,ku je humbe more ti ?Kalo sa me mire kudo qe je tash :lol:

uliksi31
19-05-05, 19:27
Pershendetje NIPQE,ku je humbe more ti ?Kalo sa me mire kudo qe je tash :lol:

Kahdo qe te sillet nipi,Hallen se harron.Kame Halle e plote gojen.Nuk i dihet nipit ndoshta vi me pa Hallen si te merzitem.Te pershendes oj Halle. :)

halla e madhe
21-05-05, 19:02
Uliksi_Nipqe sa pitet e flijat i bana per ty...ti veq po sillesh neper bote :cry: kalo sa me mire kudo qe je tani :P

uliksi31
21-05-05, 20:41
Uliksi_Nipqe sa pitet e flijat i bana per ty...ti veq po sillesh neper bote :cry: kalo sa me mire kudo qe je tani :P

Lumi nipcja per ty oj Halle.Valla fliat tua taman gishtat me i honger :lol: A thash gishtat :shock: O na knaqi qaj gisht e hajt. :lol: :lol:

Ne Beldever e ne Vien
Sikur pash Skenderben.

Se shpejti live te Halla. Per pite ,flia,turshi e tana te mirat.A po thirrim edhe diken tjeter pervec Murgeshes :lol:

halla e madhe
21-05-05, 21:49
Uliksi_jeni te ftuar me gjithe farmen e pulave..hahahaha...Murgeshen e kame te paren ne keso dreka...te pershendes,kalo nji vikend te bukur! :lol:

Murgesha
22-05-05, 10:38
Uliksi_jeni te ftuar me gjithe farmen e pulave..hahahaha...Murgeshen e kame te paren ne keso dreka...te pershendes,kalo nji vikend te bukur! :lol:


Hallė tė falėnderoj pėr ftesėn nė festėn e Pulave.
Zgjidhi Hallushe Pulat mė tė mėdhaja e mė tė shėndosha e ti grillosim e tja themi muhabetit sikur nė odat tona.

Uliksi njė pėrshėndetje nga Zemra pėr ty.

uliksi31
22-05-05, 18:59
Uliksi_jeni te ftuar me gjithe farmen e pulave..hahahaha...Murgeshen e kame te paren ne keso dreka...te pershendes,kalo nji vikend te bukur! :lol:


Hallė tė falėnderoj pėr ftesėn nė festėn e Pulave.
Zgjidhi Hallushe Pulat mė tė mėdhaja e mė tė shėndosha e ti grillosim e tja themi muhabetit sikur nė odat tona.

Uliksi njė pėrshėndetje nga Zemra pėr ty.

More ne Halla sna ka ftua ne festen e pulave.Por tha; merrni pulat me veti,se mos po i mungojn ne zijafet qe ka.Qe Halle 50 pula po i biem me ne.Krejt te preme cullak.Thirr tash ken te duesh, se ke nipcen qe se len Hallen me u korit.Se edhe kingjat i kame ngarkua, hazer, po presin hellin. :lol: :lol: :lol:

Diana007
31-05-05, 07:58
Uliks Urime Ditelinda , e ishalla edhe shum pranvera tjra i gezon
Te uroj qe vitet qe vin te jen me te lumtuar per Ju
Shendeti ,Dashuria , Lumturia qofshin gjithmon me Ju :wink:


http://www.dgreetings.com/newimages/bgifts/bgift5.gif

http://twoday.net/static/zkoo/images/geburtstagstorte.jpg

http://www.dgreetings.com/newimages/giftbday/bkiss.gif

Me respekt Kesulkuqja :D

Dali!Keq
31-05-05, 15:51
uliksi31-jr.

Urime Zotri per postimet,qaste te kendshme.

uliksi31
01-06-05, 12:43
Uliks Urime Ditelinda , e ishalla edhe shum pranvera tjra i gezon
Te uroj qe vitet qe vin te jen me te lumtuar per Ju
Shendeti ,Dashuria , Lumturia qofshin gjithmon me Ju :wink:


http://www.dgreetings.com/newimages/bgifts/bgift5.gif

http://twoday.net/static/zkoo/images/geburtstagstorte.jpg

http://www.dgreetings.com/newimages/giftbday/bkiss.gif

Me respekt Kesulkuqja :D

Ksylkuqe,falemderit per urime,ta pershendes dhe ishalla edhe ti e gjetsh nje burr edhe ma te mire se te parin :lol:

Murgesha
01-06-05, 13:59
Ulliksi edhe shumė vite lumturi pėr ty i nderuar.
Me jetė tė lumtur e tė qetė familjare, dhe me sa mė shumė shkrime nė Dardani.
Tė pėrshėndes me gjithė familjen time.

Diana007
01-06-05, 14:05
Ksylkuqe,falemderit per urime,ta pershendes dhe ishalla edhe ti e gjetsh nje burr edhe ma te mire se te parin :lol:

Sps Uliks :wink:

:lol: :lol: Valla si te parin askund nuk mundme me gjet :cry: :lol: :lol:

uliksi31
02-06-05, 04:50
Ulliksi edhe shumė vite lumturi pėr ty i nderuar.
Me jetė tė lumtur e tė qetė familjare, dhe me sa mė shumė shkrime nė Dardani.
Tė pėrshėndes me gjithė familjen time.

Falemderit e nderuara Murgeshe.Edhe une ju pershendes ty dhe krejt familjen tuaj perzemersisht.Perhere e nderuar :)

Gentiana
03-06-05, 16:19
Uliksi i nderuar, u ndala edhe ne ket oden tende ta le nje pershendetje dhe urimet me te mirat per ju.
Shkrimet nga nje person siq jeni ju,te cilat e kan pasuru forumin,esht vertet kenaqesi e madhe ti lexojsh.
Me shpres qe do te vazhdoni te shkruani edhe me tutje si deri me sot, ju uroj gjith te mirat, ku do qofshi.

Genta

uliksi31
03-06-05, 23:21
Uliksi i nderuar, u ndala edhe ne ket oden tende ta le nje pershendetje dhe urimet me te mirat per ju.
Shkrimet nga nje person siq jeni ju,te cilat e kan pasuru forumin,esht vertet kenaqesi e madhe ti lexojsh.
Me shpres qe do te vazhdoni te shkruani edhe me tutje si deri me sot, ju uroj gjith te mirat, ku do qofshi.

Genta

E nderuar, falemderit per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes;kjosh e rrnosh sa malet.Eshte knaqsi komunikimi me ty.Keshtu pra jane vajzat shqiptare,gjakovare. :lol: :lol:

Tomori
06-06-05, 10:07
Uliksi,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

uliksi31
09-06-05, 18:41
Uliksi,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

Falemderit Tomori, gjithashtu ju pershendes dhe te uroj sukses ne jete.

P.s. Tomor, cka u be me ty a gjete nuse hala a jo :lol:

aferdita
09-06-05, 20:53
Junior te pershendes kudo qe je dhe te uroj gjithe te mirat qe te don zemra :wink:

Kercovari
11-06-05, 19:04
Te pershendes i nderuar duke te deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.

halla e madhe
11-06-05, 19:50
Kur e paske pase ditelindje ti ore NIPQE?Ani ani veq mua nuk me tregove :x A mendove se do te hargjohem per ty a? :wink: Jo ore Nipqe halla ti shkruan dy rreshta URIME,Urime!! Shendet dhe caste te kendshme ne gjirin familjar :lol:

Bleta
17-06-05, 20:53
Uliksi te pershendes dhe te uroj qdo te mire.

lazdrani
18-06-05, 11:34
Uliksi ku do qofshit tani per tani jeni i pershendeture nga Lazdrani :wink:

laliloli
18-06-05, 21:26
Uliksi keni pershendetje te sinqerta ,te uroj shendetin ,lumturin dhe gezimin,kudo qe jeni

me nderime laliloli

halla e madhe
18-06-05, 23:08
uliksi_te dshiroj sherim sa me te shpejt ,kalo sa me mire, dhe na shkruaj sa me shume se duart i ke shendosh :wink: :lol: :lol:

uliksi31
19-06-05, 18:37
Junior te pershendes kudo qe je dhe te uroj gjithe te mirat qe te don zemra :wink:

Aferdita falemderit ne pershendetje,gjithashtu ju pershendes kudo qe jeni. :)

uliksi31
19-06-05, 18:40
Te pershendes i nderuar duke te deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.

Kercovari shoki em,te pershendes dhe deshiroj te mira ne jete.Doku more me shpesh,se a po sheh se shkoj kjo, u plakem.Ktheu ne farm ndonjehere,se pa me pre nje qingj per ty se le. :lol:

uliksi31
19-06-05, 18:41
Uliksi te pershendes dhe te uroj qdo te mire.

Bleta edhe une te pershendes dhe falemderoj.Kalofsh si eshte me se miri. :)

uliksi31
19-06-05, 18:43
Uliksi ku do qofshit tani per tani jeni i pershendeture nga Lazdrani :wink:

Lazdran,te pershendes kudoqofsh,a po rritet ai trim bre,(mashallah).Me nderime Uliksi31

uliksi31
19-06-05, 18:44
Uliksi keni pershendetje te sinqerta ,te uroj shendetin ,lumturin dhe gezimin,kudo qe jeni

me nderime laliloli

I nderuar Laliloli edhe une ju pershende,duke te deshiruar cdo te mire.Argetim te kendhim ne Dardani.

uliksi31
19-06-05, 18:50
Kur e paske pase ditelindje ti ore NIPQE?Ani ani veq mua nuk me tregove :x A mendove se do te hargjohem per ty a? :wink: Jo ore Nipqe halla ti shkruan dy rreshta URIME,Urime!! Shendet dhe caste te kendshme ne gjirin familjar :lol:

E nderuara Halle,falemderit per urimin tend.Po fjalet tua jane ilac per varr
te nipit.Edhe si femij ty te kame vecua nga ato dy hallat tjera.Vec ti na ke pas pru dhurata :lol: Oj halle mire mbetsh dhe te pershendet nipashi yt.Ah ky mergimi cka na beri, na ndav per se gjalli. :cry:

halla e madhe
19-06-05, 19:21
Uliksi_shuj bre nipce :cry: :cry: :cry: se do shifemi perseri :lol:

Kercovari
20-06-05, 06:02
Te pershendes i nderuar duke te deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.

Kercovari shoki em,te pershendes dhe deshiroj te mira ne jete.Doku more me shpesh,se a po sheh se shkoj kjo, u plakem.Ktheu ne farm ndonjehere,se pa me pre nje qingj per ty se le. :lol:

Po more shoki mendon se me ardhe me shpesh ti nuk do te plakesh a?
Kur isha ne Kercove me u desht te bleje nje par kepuce po nuk gjeta ashtu si dua une.Durimit i gjeta pakes pune te punoje te shpija dhe kur u ketheva ne shpi me veti .He dati ku i ke kepucet.Shkurte i thash nuk gjeta!
Po more dati ku kerkove kepuce te bleshe,ne hekrari a? :lol: :lol: :lol:
Me beri dreqi edhe te qesh edhe budall gjith diten.

Diana007
20-06-05, 10:13
O Uliks tybe rash afer dres tende edhe thash ta le nje pershendeje :lol: :lol:

Te uroj nje dit te bar e pa lodhej i nderuar

Me respekt Kesulkuqja :lol: :wink:

Kercovari
20-06-05, 12:58
Papapapapaap,akoma ste ka dale mendje a`?Aiii si te mori ne qafe Murgesha. :lol: :lol:

Diana007
20-06-05, 13:00
Papapapapaap,akoma ste ka dale mendje a`?Aiii si te mori ne qafe Murgesha. :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :wink: :P

Artisti
20-06-05, 21:02
Uliksi t pershendes njiherit pe shfrytzoj rastin me t pyet ku shkoj temaRespekton Feja Islame fete tjera

uliksi31
20-06-05, 22:57
Uliksi t pershendes njiherit pe shfrytzoj rastin me t pyet ku shkoj temaRespekton Feja Islame fete tjera

Edhe une te pershendes ty i nderuar.Pergjigjen e keni atje te; RRETH DARDANIA...

Falemderit ne pershendetje.Uliksi31

Psikologu
21-06-05, 01:37
I nderuari uliksi!

Ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė ne jeten tuaj dhe prirje tė mbarė.
Mbetshi me shendet dhe kalofshi mirė.
Me nderime pėr ju;

Psikologu

uliksi31
21-06-05, 03:40
I nderuari uliksi!

Ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė ne jeten tuaj dhe prirje tė mbarė.
Mbetshi me shendet dhe kalofshi mirė.
Me nderime pėr ju;

Psikologu

I nderuar edhe une ju pershendes kudo te jeni.Ju deshiroj cdo te mire ne jete.Kalofshi mire, take it easy.Uliksi31`

Kodra
21-06-05, 13:57
uliksi31-jr edhe nga unė ke pėrshėndetje tė ngrohta.

Kodra

uliksi31
21-06-05, 17:22
uliksi31-jr edhe nga unė ke pėrshėndetje tė ngrohta.

Kodra

Falemderit Kodra per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes dhe ju deshiroj cdo te mire :) Uliksi31

doGzona
28-06-05, 04:56
Pershendetje per ju Uliksi.

Qaste te kendeshme ju deshiroj dhe cdo te mire ne jeten tuaj
i nderuar

Kaloni sa me mire.

doGzona

uliksi31
28-06-05, 06:25
Pershendetje per ju Uliksi.

Qaste te kendeshme ju deshiroj dhe cdo te mire ne jeten tuaj
i nderuar

Kaloni sa me mire.

doGzona

Ju falemderoj per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes nga zemra.Me te mira, kalofshi mire. :)

Odise
28-06-05, 06:50
ULIKSI31_JR!


Pershendetje te perzemerta dhe ecje te mbare!


Juaji


Odise

uliksi31
28-06-05, 07:26
ULIKSI31_JR!


Pershendetje te perzemerta dhe ecje te mbare!


Juaji


Odise

Falemderit i nderuar.Gjithashtu jeni te pershendetur nga une,duke ju uruar cdo te mire ne jete.Uliksi31

Kercovari
28-06-05, 07:35
Shoku im i nderuar i betejave te shumta ku nuk pati as te vrare e as te lenduar qe do te na e kishti zile cdo mbrete i kesaj bote,e ne u beme sundimtare te gjithasaj budallakie pa asnej viktime. :lol: :lol: :lol:
Je i pershndetur edhe nga une,me shprese se te kam shendosh dhe mire duke te deshiruaj jete te gjate shendet dhe lumturi ne familje.

Dr.sec.Budallaqe
Kercovari

uliksi31
28-06-05, 08:04
Shoku im i nderuar i betejave te shumta ku nuk pati as te vrare e as te lenduar qe do te na e kishti zile cdo mbrete i kesaj bote,e ne u beme sundimtare te gjithasaj budallakie pa asnej viktime. :lol: :lol: :lol:
Je i pershndetur edhe nga une,me shprese se te kam shendosh dhe mire duke te deshiruaj jete te gjate shendet dhe lumturi ne familje.

Dr.sec.Budallaqe
Kercovari

Ndoshta betejen e kemi humbur,por luften jo.Pra me forca vetanake si gjithmon vec perpara me budallaqe.Neve duhet te mbajm nje mbledhje urgjente me dekanin ton te dashur,sepse ai na freskon me ide te reja drejt fitores ne budalleqe.Ahahahahahahaha

Falemderit per pershendetje duke ju deshiruar shume sukses ne jete o i nderuar.

halla e madhe
28-06-05, 14:32
Uliksi_Nipi i halles_Ma merr mendja qe je dikund ne farme dhe kujdesesh per shtazet tua,halla te trokita ne oden tende, desha te shof si po kalon keto dite te veshtira me GIPS :cry: Do te kaloj edhe kjo e lige.Te pershendes kudo qe je:halla :lol:

turisti
05-07-05, 22:59
:P Uliksi i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ditet e lumtura familjare dhe jetesore ne -ranchin- e specializuar per knaqesit. :P

Me respekt te sinqert,
TURISTI. :P

Kercovari
22-07-05, 20:50
Nje pershendetje te ngrohte shoki duke te deshiruar caste te kendshme kudo qe te ndodhesh,shendet dhe lumturi ne jete.

lazdrani
04-08-05, 19:20
Uliksi i dashur,te pershendes i nderuar ku do qe gjindeni.Lumturia dhe paqja gjithmone qofshin me ju :D


Lazdrani i juaj

Gentiana
05-08-05, 12:11
I Nderuari Uliksi ju pershendes e ju uroj nje weekend te kendshem ju dhe familjes Juaj.

Genta

uliksi31
06-08-05, 08:22
Te nderuar; Halla,Turisti,Kerrcovari,Lazdrani dhe Genta ju falemderoj per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes dhe deshiroj sukse ne jeten tuaj.

Uliksi

Murgesha
06-08-05, 21:57
I nderuar Uliks.

Shpresoj se je mirė dhe mirė po kalon kėto ditė verore.

Pėrshėndetje pėr ty dhe familjen tėnde.

Murgesha.

uliksi31
07-08-05, 08:41
I nderuar Uliks.

Shpresoj se je mirė dhe mirė po kalon kėto ditė verore.

Pėrshėndetje pėr ty dhe familjen tėnde.

Murgesha.

E nderuara Muregeshe,

Falemderit per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes duke ju deshiruar gjithe t'mirat ju dhe familjes suaj.

P.s. Na ka fik Halla e hajt...... :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
10-08-05, 10:30
I nderuari Uliksi!prano pershnetje te perzemerta dhe deshira me te mira kudo qe je :lol:

Diana007
11-08-05, 09:53
O Uliks tybe rash afer dres tende edhe thash ta le nje pershendeje :lol: :lol:

Te uroj nje dit te bar e pa lodhej i nderuar

Me respekt Kesulkuqja :lol: :wink:

:cry: :cry: :cry: Me nuk do te vi me te vizitu :cry: :cry: :? :? :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

uliksi31
11-08-05, 19:48
I nderuari Uliksi!prano pershnetje te perzemerta dhe deshira me te mira kudo qe je :lol:

Gjithashtu e nderuara Halle te pershendes.Mirpo jame bo marak se cilen kame e ke thye. :( Mos harro se edhe gipsit mundesh me ja pa hajrin.Une ja pac pa valla.Bile po me mungon gipsi.Aghahgahgahgahga

uliksi31
11-08-05, 20:01
O Uliks tybe rash afer dres tende edhe thash ta le nje pershendeje :lol: :lol:

Te uroj nje dit te bar e pa lodhej i nderuar

Me respekt Kesulkuqja :lol: :wink:

:cry: :cry: :cry: Me nuk do te vi me te vizitu :cry: :cry: :? :? :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: Po don mem shti edhe mua me kajt tash.Po qysh po thua o Ksylkuqe nuk do t'me vizitojsh ma :shock: A nuk po te lejon burri i ri a.
A e man mend sa ishe gruaja eme ske pas len rruge as shtege pa shkua.E ke pas krejt sallamadi :lol: :lol:
Me fal Ksylkuqe se harroj te ulem posht,(po mendoj temat posht) se nalt po bene nxet e i nxan jame pak.
Boll miree valla ishim bashk,se di kush na pat nda per se gjalli. :lol: :lol:
Nejse po te pershendeti dhe falemderoj.
P.S. Shpesh me kujtohet kur i vrapojshim kualt ne Eldorado-Colorado, a po te bjen ne mend :lol: :lol:

Bleta
12-08-05, 18:49
Uliksi i nderuar ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat.Me nderime Bleta

Honesty^uk.
12-08-05, 19:43
I nderuar Uliksi, te pershendes dhe te deshiroj qe cdo enderr e juaja u befte realitet.

Me respekt
Honesty

uliksi31
12-08-05, 21:10
Uliksi i nderuar ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat.Me nderime Bleta

Falemderit ne pershendetje.Gjithashtu ju pershendes.Shkrimet tua ne kohe te fundit po i japin forumit nje pamje atraktive.Vec vazhdoni qashtu, se edhe na te vjetrit 30 e kusur qe kemi,po na impresionon. :lol: :lol:

laliloli
12-08-05, 21:14
Paq shendet ,lumturi,gezim,hare,dashuri,miresi, gjithehere ne jeten tuaj,ju dhe familja juaj.
Suksese dhe te arritura ne jeten tuaj.
Kete ua deshiron nga zemra i juaji Lali

uliksi31
12-08-05, 21:16
I nderuar Uliksi, te pershendes dhe te deshiroj qe cdo enderr e juaja u befte realitet.

Me respekt
Honesty

I nderuar ju falemderoj dhe njehrit ju pershendes,duke ju deshiruar nje te ardhme te sukseshime ne cdo lemi te jetes.Vertet eshte knaqsi qe ju kemi ne mesin ton.That's why i call you, My old friend. :lol:

Arb
14-08-05, 07:07
I nderuar Uliks,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

uliksi31
15-08-05, 03:59
I nderuar Uliks,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

I nderuar Arb,

Falemderit per pershendetje.Gjithashtu ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat.

Kercovari
15-08-05, 17:39
Gjitha te mirat ne jete te deshiron Kercovari,ty dhe familjes tende.

Tomori
24-08-05, 10:08
I nderuari Uliks ju pershendese dhe ju Uroje lumturi dhe mbarsi,,, :lol:

Naki
27-08-05, 11:36
Enkas per Uliksin nje pershendetje Vllazerore.

Honesty^uk.
28-08-05, 09:20
hello My friend
how r u doing
l wish u a very nice weekend
All the best 4 u

Honesty

uliksi31
28-08-05, 21:22
Gjitha te mirat ne jete te deshiron Kercovari,ty dhe familjes tende.

GJithashtu i nderuar ju pershendes, duke ju deshiruar vec te mira ne jete.Kalofshi mire.

uliksi31
28-08-05, 21:24
I nderuari Uliks ju pershendese dhe ju Uroje lumturi dhe mbarsi,,, :lol:

Falemderit I nderuar.Edhe une ju pershendi kudo qe te jeni.Cdo te mire ne jeten tuaj.

uliksi31
28-08-05, 21:26
Enkas per Uliksin nje pershendetje Vllazerore.

I nderuar, falemderit per pershendetje. Te pershendes si dhe te deshiroj qe te kaloni sa me mire ne vendlindjen tuaj te dashur.

uliksi31
28-08-05, 21:32
hello My friend
how r u doing
l wish u a very nice weekend
All the best 4 u

Honesty

Hello big guy,

I appreciate your kindness.Always wish you the best.

Your old buddy old pal. :lol: :lol: :lol:

Uliksi

doGzona
28-08-05, 22:10
Pershendetje te ngrohte nga zemra per ju i nderuari Uliksi.

Cdo te mire te deshirone kudo qe te jesh,

doGzona

uliksi31
29-08-05, 05:46
Pershendetje te ngrohte nga zemra per ju i nderuari Uliksi.

Cdo te mire te deshirone kudo qe te jesh,

doGzona

E nderuar Dogzona,ju falemderoi per pershendetje.Poashtu ju pershendes nga zemra duke ju deshiruar sukses ne te gjitha aspekte. :)

laliloli
29-08-05, 07:58
E ke nje pershendetje te perzemert nga Lali

Ju uroj nje jave te re me plot shendet dhe suksese

lazdrani
31-08-05, 10:36
Uliksi31-jr.-Pershendetje vllazerore i nderuar :wink:Lazdrani :wink:

uliksi31
01-09-05, 16:52
E ke nje pershendetje te perzemert nga Lali

Ju uroj nje jave te re me plot shendet dhe suksese

Lali, more dy pershendetje i keni nga une. :lol: Deshiroi qe te kaloni mire kudo qofsh.

Uliksi

uliksi31
01-09-05, 16:56
Uliksi31-jr.-Pershendetje vllazerore i nderuar :wink:Lazdrani :wink:

Lazdrani, ju pershendes dhe shpresoj se po i kaloni pushimet si eshte me se miri.Ju deshiroi cdo te mire ju dhe familjes suaj. Posacerisht voglushit te vogel; shendet dhe lumturi ne mesin prinderor.

Uliksi

halla e madhe
02-09-05, 20:59
Uliksi_ku je hup more ti keshtu?Ani se veq mos te nxofsha kesajde,kam me ta thy edhe komen tjeter :lol: :lol:

kalo nje vikend te bukur...halla e madhe :P

Domira
04-09-05, 11:21
Uliksi i nderuar ju pershendes dhe uroj mbaresi dhe sukses ne te gjitha sferat e jete.

Me nderime

Domira

Diana007
10-09-05, 08:04
Uliksi nje dit te mbar per ju :D

Kesulkuqja :P :wink:

Murgesha
12-09-05, 21:03
Erdha me tė pa se a je ksajde a si i ke hallet?? :roll:

Po e shof se paske punuar me do saēma tė qiftes. :shock:

Sigurisht tani je nė gjueti tė lepujve. :wink:

Por unė po ta lė pėrshėndetje pėr ty kėtu. :wink:

Me rrespekt.

Murgesha!

uliksi31
13-09-05, 03:43
Uliksi_ku je hup more ti keshtu?Ani se veq mos te nxofsha kesajde,kam me ta thy edhe komen tjeter :lol: :lol:

kalo nje vikend te bukur...halla e madhe :P

O Halle, o nuk jame hup.Por tuj u plak tuj me u rrokat. :lol: Phaaa more Halle kaloj kjo. A e man mend more :( Hajt ma mire spo flas se duhet edhe me u plak, cka me bo. O ma e mira halle e te gjitha kohnave, ke nje pershendetje me kengetaret e Hajdar Dushit. E vakt he zaman. :lol: :lol: :lol:

uliksi31
13-09-05, 03:46
Uliksi i nderuar ju pershendes dhe uroj mbaresi dhe sukses ne te gjitha sferat e jete.

Me nderime

Domira

E respektuara Domira, falemderit per pershendetje. Kame knaqesi te lexoj postimet tua tejet elegante. Me nderime si gjithmon per ju. :)

Uliksi

uliksi31
13-09-05, 03:52
Uliksi nje dit te mbar per ju :D

Kesulkuqja :P :wink:

Kesylkuqe shume falemderit per pershendetje.Gjithashtu jeni e pershendetur nga na ime. Besa gjynahi yt qe "u ndam" po me vret. E tash jame mbet vejan. :( :lol: Por, you never know :lol: :lol:

Me nderime Uliksi

uliksi31
13-09-05, 03:59
Erdha me tė pa se a je ksajde a si i ke hallet?? :roll:

Po e shof se paske punuar me do saēma tė qiftes. :shock:

Sigurisht tani je nė gjueti tė lepujve. :wink:

Por unė po ta lė pėrshėndetje pėr ty kėtu. :wink:

Me rrespekt.

Murgesha!

Mire se ke ardh o Murgeshe. Tue lexua shkrimin tend, mu kujtua Shejtonka jone, po c'me ka marr madhi per at dreq. Po shume e dyzenin na e pat bo :( :lol: Zaher jeta qenka e tille, po u dashka me vazhdua deshte a nuk deshte. :? Lepurat cilen me nje tetor, zagart besa prej se shkove ti, kurrqysh si kame. Kurrqysh farma nuk po funkcionon prej se na le mua e pulat vetem. :lol:
Por cka me bo politika te pelqeu ma teper,qe askush hala sja ka pa hajrin.Ahahahahahahaha
Te pershendes e nderuar duke te uruar ty dhe familjes suaj gjithe te mirat.

Me nderime si gjithmon Uliksi

Murgesha
13-09-05, 09:51
Mire se ke ardh o Murgeshe. Tue lexua shkrimin tend, mu kujtua Shejtonka jone, po c'me ka marr madhi per at dreq. Po shume e dyzenin na e pat bo :( :lol: Zaher jeta qenka e tille, po u dashka me vazhdua deshte a nuk deshte. :? Lepurat cilen me nje tetor, zagart besa prej se shkove ti, kurrqysh si kame. Kurrqysh farma nuk po funkcionon prej se na le mua e pulat vetem. :lol:
Por cka me bo politika te pelqeu ma teper,qe askush hala sja ka pa hajrin.Ahahahahahahaha
Te pershendes e nderuar duke te uruar ty dhe familjes suaj gjithe te mirat.

Me nderime si gjithmon Uliksi

Mi nxorre lotėt :cry: :cry: :cry: Uliks.
Pi gjynahit sa po mė dhimbsen tė shkretat Pula.
Po me Hallėn ēka u bo, ajo kishe ja pat zanat, me i kqyrė Pulat more. :roll: :roll:
Apo ndoshta po ladron mas Kingjave e Edhav ajo?? :arrow: :roll:

laliloli
13-09-05, 19:54
Uliksi prano nje pershendetje te sinqert dhe vellazerore
Gjithe te mirat ne jeten tuaj ua deshiron Lali

turisti
14-09-05, 00:50
Uliksi i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve dhe kandidatura...

Shpresoj se do te jesh me aktiv tek -budallaqet-,pasiqe terreni tjeter eshte me e rrezikshem,hhahahahahahahahaahahahahahaahahahahaha hahahaahahahahahaahahahahaha.

Te pershendes shume dhe te deshiroj sukses ne jete.

Sinqerisht,
TURISI. :P

uliksi31
14-09-05, 03:16
Uliksi prano nje pershendetje te sinqert dhe vellazerore
Gjithe te mirat ne jeten tuaj ua deshiron Lali

I nderuar Lali, falemderit per pershendetje. Gjithashtu ju pershendes dhe ju deshiroj suksese ne jeten tuaj.

Me nderime Uliksi

uliksi31
14-09-05, 03:23
Uliksi i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve dhe kandidatura...

Shpresoj se do te jesh me aktiv tek -budallaqet-,pasiqe terreni tjeter eshte me e rrezikshem,hhahahahahahahahaahahahahahaahahahahaha hahahaahahahahahaahahahahaha.

Te pershendes shume dhe te deshiroj sukses ne jete.

Sinqerisht,
TURISI. :P

Falemderit O i madhi Turist. Mire bere qe mi perkujtove 2000 postime se tybe ni paca pa. :lol: :lol:
Valla skame care pa ardh te budalleqet,ani tash qe se kemi profesorin e budallve. :cry: :cry: Por veshtir me zavendesua kush; prof,doc. :lol:
Ishalla po na kthehet se ne dy vllazerve na ka lene si jetima :( :(

Te pershendes Turist i nderuar, gjithmon me nderime. Studenti i budallaqeve. Ahahahahahahaha

Me nderime

Uliksi

Arb
14-09-05, 04:25
I nderuar Uliks,

Pergezimet e mia per mbi 2000 postimet aq domethenese te deritanishme!

Duke shpresuar se jeni mire, dhe gjithcka eshte duke iu shkuar mire, iu uroj nje jave te mbare!

Vetem vazhdo me ritem te njejte!

Artisti
17-09-05, 10:50
Uliks pershendetje prej mejeArtisti

Kodra
24-09-05, 22:37
**********
**********
**********


Uliksin tė fortin e pėrshėndes
Kodra

teDUAty
28-09-05, 01:31
t'pershendes shume

laliloli
28-09-05, 21:48
Uliksi pershendetje e perzemert ,erdha nje udhe e dy pune ,thash edhe te kerkoj falje qe e kam perqaf hallen pak :lol: :lol: :lol:

Gjithe te mirat ne jeten tuaj te gjate ti deshiron Lali

uliksi31
30-09-05, 03:32
I nderuar Uliks,

Pergezimet e mia per mbi 2000 postimet aq domethenese te deritanishme!

Duke shpresuar se jeni mire, dhe gjithcka eshte duke iu shkuar mire, iu uroj nje jave te mbare!

Vetem vazhdo me ritem te njejte!

I nderuar Arb- kojshiu, falemderit per pershendetje. Gjithashtu ju pershendes dhe uroj gjith te mirat.

Uliksi

uliksi31
30-09-05, 03:36
Uliks pershendetje prej mejeArtisti

Artist, falemderit edhe une ju pershendes shume. Kaloni mire e mos harro me ardh ne shpi. Se Guri na ka dhen shume pune. :lol:

Uliksi

uliksi31
30-09-05, 03:39
**********
**********
**********


Uliksin tė fortin e pėrshėndes
Kodra

Po cfar te fortin o Kodra i nderuar. Jo me kane xbut hallet e jame bo si pamuk. :lol: Ju pershendes kudo qe jeni.

Uliksi

uliksi31
30-09-05, 03:40
t'pershendes shume

Falemderit per pershendetje. Edhe une ju pershendes i nderuar. Kalofshi mire.

Uliksi

uliksi31
30-09-05, 03:46
Uliksi pershendetje e perzemert ,erdha nje udhe e dy pune ,thash edhe te kerkoj falje qe e kam perqaf hallen pak :lol: :lol: :lol:

Gjithe te mirat ne jeten tuaj te gjate ti deshiron Lali

Vallha mire bere qe erdhe, se edhe une prej tashti kame nis me u merzit qe po na ndahesh. :cry: Po sme tregove cillen shpi ta dha Guri. Se qato te lumi une prej Gjermoniet i kame pas cua paret.
Sa per Hallen mire ke bere qe e ke perqaf se ajo eshte Halla me e mire ne bote. O bre na ka shkua ne tpame per me nda nje vade, jame merzit per te. Hajt i here Lali, he cka te boni sy-kaltra, ti mur mendet e hajt.Ahahahahahahahaha

Te pershendes i nderuar.

Uliksi

Urata
30-09-05, 04:07
Urata uron Uliksin urtesisht...
Uliksi udheheq udhen njerezi...

GURI SYLAJ
30-09-05, 04:20
Uliksi edhe nga ana ime jeni i pershendetur.
Ju deshiroj cdo te mire ne jete.

Guri Sylaj

rafet llapjani
30-09-05, 10:55
Uliks je i pershendetur nga ana ime te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh.

me rrespekt nga rafet llapjani

turisti
02-10-05, 23:20
Uliksi-minister shoki, :wink:

Te pershendes shume dhe te deshiroj karieren e mire dhe te mbushur me plot realizimet e jetes dhe momentet e mira familjare.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 09:12
Ish Uliksi im :D :wink: te pershendet Kesulkuqja shum dhe erdha te them se me mungon ky emer shuuuuuum :cry:
Te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Kesulkuqja :?

laliloli
06-10-05, 19:00
[quote=laliloli]

Vallha mire bere qe erdhe, se edhe une prej tashti kame nis me u merzit qe po na ndahesh. :cry: Po sme tregove cillen shpi ta dha Guri. Se qato te lumi une prej Gjermoniet i kame pas cua paret.
Sa per Hallen mire ke bere qe e ke perqaf se ajo eshte Halla me e mire ne bote. O bre na ka shkua ne tpame per me nda nje vade, jame merzit per te. Hajt i here Lali, he cka te boni sy-kaltra, ti mur mendet e hajt.Ahahahahahahahaha

Te pershendes i nderuar.

Uliksi

Jo bre vellaqko mos u merzit se vellaznillaku nuk ndahet ,bile dashnia eshte edhe me e madhe kur te ndahemi.A nuk po e sheh se krejt po bejne hile e nuk po punojne,e krejt garrametet po i ha une. :lol: :lol: :lol:
E per shpi nuk e di valla ti i ke pas qu paret po edhe une jam shkaterru tuj shkarku material e tuj maru beton argatve,bile edhe tranat e mertekt i kam pas bajt vet ne mal me kuaj -eh sa gazepin e kam pa.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Gjithe te mirat ne jeten tuaj

Lali

Murgesha
09-10-05, 11:24
O Uliks, po si tė kam bre??

A hiē bre s`po ka kush me ti kqyrė ato pula e me na ardhė pak ma shpesh ksajde a?? :( :(

uliksi31
10-10-05, 02:34
Urata uron Uliksin urtesisht...
Uliksi udheheq udhen njerezi...

Uliksi i uron Urates unlimited urime.
Urata, meriton urime me te medha se qe mendoni.Mencuria e Urates eshte mes rreshtave.

uliksi31
10-10-05, 02:37
Uliksi edhe nga ana ime jeni i pershendetur.
Ju deshiroj cdo te mire ne jete.

Guri Sylaj

I nderuar Guri, si gjithmon kame knaqsi te i lexoj shkrimet tua. Te pershendes kudo qe jeni.

Uliksi

uliksi31
10-10-05, 02:42
Uliks je i pershendetur nga ana ime te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh.

O Rafeto, me than se po dojshe me na i shit 3 edha ne kafe te Sabitit. Tybe grat e hapen kyt lajm, ishalla nuk merr vesh baci, se edhe na tjert kemi me pagua. Ani qysh ish baci idhun dicka. Me hesap milicia e kishin ndal rruges per Komoran. :lol: :lol:
Te pershendes i nderuar kudo qofsh. Pash Kuranin mos na i shit qata edha se menxi e bon nje griq. Ahahahahaha

me rrespekt nga rafet llapjani

uliksi31
10-10-05, 02:44
Uliks je i pershendetur nga ana ime te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh.

O Rafeto, me than se po dojshe me na i shit 3 edha ne kafe te Sabitit. Tybe grat e hapen kyt lajm, ishalla nuk merr vesh baci, se edhe na tjert kemi me pagua. Ani qysh ish baci idhun dicka. Me hesap milicia e kishin ndal rruges per Komoran. :lol: :lol:
Te pershendes i nderuar kudo qofsh. Pash Kuranin mos na i shit qata edha se menxi e bon nje griq. Ahahahahaha

me rrespekt nga rafet llapjani

O prej tutes se bacit as me shkrua sdijta.Ahahahahahaha

uliksi31
10-10-05, 02:46
Uliksi-minister shoki, :wink:

Te pershendes shume dhe te deshiroj karieren e mire dhe te mbushur me plot realizimet e jetes dhe momentet e mira familjare.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

I nderuari Turisti, vertet eshte knaqsi komunikimi me ty. Ti edhe budalleqet na i ke hijeshua. Edhe pse bujqesia na eshte damtua, ska gajle se dipllomacia po shkon mire.
Te pershendes o I madhi Turist, duke ju deshiruar gjith te mirat.

Uliksi

Urata
10-10-05, 02:49
Urata uron Uliksin urtesisht...
Uliksi udheheq udhen njerezi...

Uliksi i uron Urates unlimited urime.
Urata, meriton urime me te medha se qe mendoni.Mencuria e Urates eshte mes rreshtave.


I bowed for you ULIKSI nr 31...

uliksi31
10-10-05, 02:50
Ish Uliksi im :D :wink: te pershendet Kesulkuqja shum dhe erdha te them se me mungon ky emer shuuuuuum :cry:
Te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Kesulkuqja :?

I ksylkuqe, kqyr e ndreqe punen me qat politicarin, se mesitin e kame gjet. Boll ma kje, ska ma ish, ftyre eshte kjo. :lol: :lol:
Menjehere pas bajramit po i coj mesit Kercovarin. Ai sme ka kerkua edhe shume $5000. Ahahahahahahahahaha

uliksi31
10-10-05, 02:58
O Uliks, po si tė kam bre??

A hiē bre s`po ka kush me ti kqyrė ato pula e me na ardhė pak ma shpesh ksajde a?? :( :(

O Mretnesha e Pare, le se spo ka kush me mi kqyr pulat, por as nuk po mi don kerkush. Tybe e kame bo nijet me i hjek krejt me pula,dhi, dhen, rosa, fazana edhe farmen krejt :cry: :cry: Po dojn more me u kthye ne qytet. :cry: :cry:
Pershendetje e nderuar, se tybe moti skemi bo muhabet sikur motit. Edhe ajo dreq Hallet kurr spo din me u kthye prej opqinet. Po me cudit Guri qysh me cua Plaken ne gjini kaq gjat.Ah vakt o vakt. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-10-05, 21:14
Te le nje pershendetje me shpres se cdo risi ne jete do te u sjelle lumturi.
Kercovari.

Kavaleri
16-10-05, 06:51
Ku i kam grat more a..?
Shaka natyrisht..
Pershendetje atyreve qe jan martu e do martohen,ju lind nji djale hahah.

Kavaleri
16-10-05, 06:53
gambim postimi..!! :oops:
Ky meazh ke per te martesa..
pershendetje Uliksin.
Ciaooo

halla e madhe
16-10-05, 09:15
Pershendetje mikut tone te dashur...ta marrsha farmen me gjithe pula :lol: :lol:

Kercovari
26-10-05, 17:04
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Honesty^uk.
26-10-05, 20:39
Hello my best friend.
How is the life treating U?
l wish u all the best in ur life

Sincerely
Honesty

spirl_girls
26-10-05, 20:56
Pershendetje i nderuar ju deshiroj gjdo te mire ne jete :wink:

Urata
26-10-05, 22:36
O zotni njeri ...!

Hope you are doing well...!

Yours truly,
Urata

ps: Kind regards from your albanian-canadian sister...

rafet llapjani
26-10-05, 22:55
Pershendetje i nderuar Uliksi31 tedeshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh je i rrespektuar gjithmon nga rafet llapjani

uliksi31
27-10-05, 07:14
gambim postimi..!! :oops:
Ky meazh ke per te martesa..
pershendetje Uliksin.
Ciaooo

More gabim hic. Te une jane te mire se ardhur krejt, te njofshim e te pa njofshim. Ani bash mire nashti paskna me u martua. Ishalla te kame hije mire. :lol: :lol:

Uliksi

uliksi31
27-10-05, 07:17
Pershendetje mikut tone te dashur...ta marrsha farmen me gjithe pula :lol: :lol:

Falemderit o Halle. Per bese per ty e kalli edhe shpin e jo ma farmen. Edhe ashtu po duhet me i kalle pulat me tha inspektori. Per shkak kesaj dreq lgatet. :cry: :cry: Ani dicka moti ste kame pa. Edhe pulat e mia jane merzit per ty. :lol:

uliksi31
27-10-05, 07:19
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Ani cka me tute me kyt shkrim, kishe prap.. :cry: Spo guxoj as me mendua e jo ma me permend. :lol:
Shoku dhe profesori em, te pershendes nga zemra kudo qofsh. Hajt njihere kalofsh mire se ne MSN vazhdojm. :lol:

Uliksi

uliksi31
27-10-05, 07:26
Hello my best friend.
How is the life treating U?
l wish u all the best in ur life

Sincerely
Honesty

Well, my old friend. Life is good so far, however, it could be better with a little help from the ladies. :lol: :lol: :lol: Just joking, but every joke has some kind of truth in it. :wink:

uliksi31
27-10-05, 07:29
Pershendetje i nderuar ju deshiroj gjdo te mire ne jete :wink:O mire se erdhe ne shtepin time. Edhe shpia po keshet. :lol: :lol:
Ju falemderoj dhe ju pershendes e nderuar, duke ju deshiruar gjith te mirat. :)

Uliksi

uliksi31
27-10-05, 07:49
O zotni njeri ...!

Hope you are doing well...!

Yours truly,
Urata

ps: Kind regards from your albanian-canadian sister...

Hello my darling,

It is a real pleasure to have visitations from you. Your presence brings so much joyful & meaningful ideas. I truly appreciate the fact that you're an inspiration for all of those who are humane and ones who can foresee beyond your intelligent thoughts. :)

uliksi31
27-10-05, 07:51
Pershendetje i nderuar Uliksi31 tedeshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh je i rrespektuar gjithmon nga rafet llapjani

O shyqyr qe na erdhe, se tybe Baci u pat bo marak. Bile asnjonit nuk na folke sa merzitshim rrijke. :lol: I nderuar te falemderoj per pershendetje, gjithashtu ju deshiroj cdo te mire.

Uliksi

Diana007
27-10-05, 08:03
gambim postimi..!! :oops:
Ky meazh ke per te martesa..
pershendetje Uliksin.
Ciaooo

More gabim hic. Te une jane te mire se ardhur krejt, te njofshim e te pa njofshim. Ani bash mire nashti paskna me u martua. Ishalla te kame hije mire. :lol: :lol:

Uliksi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shttt se ka qen nje dit me u i martum ky mbse jam da prej teje per ate ka shkru ketu se ju ka kujtu qe na ke uru fat :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendes Uliksi , e te uroj jete :wink: te lumtur e te gjat

Me respekt Kesulkuqja :D

ninnela
27-10-05, 11:44
Pershendetje per ty i nderuar :lol: :lol: :lol:

me respekt nga NINNELA :lol: :lol:

Urata
27-10-05, 12:29
O zotni njeri ...!

Hope you are doing well...!

Yours truly,
Urata

ps: Kind regards from your albanian-canadian sister...

Hello my darling,

It is a real pleasure to have visitations from you. Your presence brings so much joyful & meaningful ideas. I truly appreciate the fact that you're an inspiration for all of those who are humane and ones who can foresee beyond your intelligent thoughts. :)

o krua knaqėsie...
lum une per vllezerit e mi...

Barbaroza
27-10-05, 12:59
Edhe une erdha ta pershendes xhaxhi Uliksin per ti uruar cdo te mire,kudoqofte! :)

uliksi31
28-10-05, 01:29
Edhe une erdha ta pershendes xhaxhi Uliksin per ti uruar cdo te mire,kudoqofte! :)

Ah mbesa ime, po shume ke ndejt jasht gjirit familjar. Zotit shyqyr qe na u ktheve. Xhaxhi u rrit hala me rikthimin tend. Hic more spaske ndryshua, akoma je me at freskin tende vajzrore. Freski qe i con peshe kete rinin ton, qe tybe jane per cdo levdat.
Mbetesh e pershendetur, e hala po shpresoj se xhaxhi do te vizitoj, se boll ma kje me qet gyrbet te zi :cry:

uliksi31
28-10-05, 01:31
Pershendetje per ty i nderuar :lol: :lol: :lol:

me respekt nga NINNELA :lol: :lol:

E nderuar Ninnella, falemderit per pershendetje. Edhe une ju pershendes me te keshme dhe respekt. :lol: :lol:

Uliksi

uliksi31
28-10-05, 07:39
hajde loqk edhe ti se e kemi hap faqen e re sonte Dardania.info << jemi kat presim ty,hajde...

Po ku me gjete bash mua bre. Ani se tybe se lo pa dal. Doku, doku qeshtu kajhere. :lol:

loni19
28-10-05, 10:57
Pershendetje per ty Uliksi.
cdo te mire nga loni19.