PDA

View Full Version : Idiotizmi dhe fashizmi Grek!!


Arbėri
25-03-05, 20:10
Ndeshja kthyese, Greqia - Shqiperia do te luhet pa asnje tifoz Shqiptare!

Ne ate ndeshje, per fate te keq, nga se FASHISTET Greke nuk lejuan, nuk do te valoj FLAMURI KOMBETAR: KUQ E ZI!!!!!!!

Nuk do te valoj edhe pse kete te drejte e ka Shqipria dhe tifozet e saj!

Fati i Shqiptareve eshte i tille, te kemi armiqte me te ndyte, me te poshter, KANIBAL qe na rretojne!

Mbahuni lojtare! Mbahuni trima! Jepeni MAXIMUMIN nga Ju! Mundeni, edhe ne Greqi, fashistin!

Ahhhhhhhhh sikur te isha ne Kombetare, edhe nese ne ate ndeshje do te vdisja, do jepja ter energjine, dijen e besa edhe JETEN vetem te triumfoj Shqiperia!!!!!

SUKSES DJELMOSHA KUQEZI!!!!!!

ZOTI QOFTE ME JU!!!!!!!

Barbaroza
25-03-05, 21:43
I deshiroj suksese kombetares sone!

rida
30-03-05, 09:03
Edhe une i deshiroj sukes kombetares sone, por me keta lojtar asnjehere nuk do te mundemi te bejme asgje.
E dime te gjithe se shansat per kualifikim kane rene pe rtoke, por eshte mire qe kombetarja jone sot e merkure te fitoj per inat te grekeve, paramendojeni se po te behej kjo, se si do ta festonim fitoren. Por prap them se eshte veshtire, per shkak se gjate gjithe lojeve te kombetares sone nuk po e shoh asnje lojtar qe luan me zemer.
Ta zeme Igli Tare per ekipin e tij ne Itali don ta shkyej me nder me thene prapanicen duke vrapuar, ndersa kur luan per kombetaren paraqitet thuajse eshte maneken ne fushe. Keshtu futbolli nuk luhet dhe them se perderisa lojtaret e Shqiperise bejne poza manikenizmi neper fushe e harrojne se jane duke lozur futboll asnjehere nuk do te kemi sukses. ishalla fitojme

Cool_Boy
30-03-05, 18:09
O jo qe po dhem diqka per inati por me fitu Kombetarja e Shqiperis sot ne Greqi kurr jo.....

Tung,hajde o shqiptar qelin syt e mos tju nxen gjumi ne fushe..

at|n|
30-03-05, 23:39
Humbje, edhe kam dite ...
Shkurt Shqiperia nuk ka kombetare per mu perfaqesu ne kampionat boteror. Me 3 - 4 lojtare te mire nuk luhet ne Evrope + me nje trajner katastrofal qe as ne ligen e 3 te gjermanise nuk e pranojne.
Shpresojme diku kah 2022 ne ndonje gare evropiane apo boterore.

K-man
31-03-05, 05:24
Shkurt o shqiptar, shqiperia nuk ka luajt mire. sulmi edhe mbrojtja kan qene shume te dobeta edhe te paorganizuara. mandej edhe greket lujashin si kurva, edhe referet ne 2 raste kane jap kartona te verdhe ne vend te kuqit. p.sh. ne pjesen e dyte, kur shqiptaret e paten shansen me jap golle, kur ai Charisteas i mshoi atij lojtarit me kembe ne ftyre, mandej kur nje lojrat pis i greqise kur ja qiti krahun gollmanit te shqiperise edhe e rrezoi pastaj kur morri me shutu ai greku ja mshoi me kenbe ne gjoks. te dy rastet e kane meritu karton te kuq....
s'kemi qka me be, loja eshte loje...