PDA

View Full Version : Albanam


Albanam
29-03-05, 01:01
Pėrshėndetje tė nderuar forumistė!

Ka njė kohė qė kam munguar nga ky Forum. Larg postimeve dhe leximit tė asaj qė ėshtė shkruar kėtu. Pavarėsisht se disa angazhime personale tė ditėve tė fundit ishin arsyeja kryesore qė bėnė tė jem larg Forumit Dardania, mė duhet tė pranoj se nė fillim kėsaj i kontriboi edhe bllokimi disa ditor i kėtij Forumi dhe humbja e njė numri tė konsiderueshėm tė postimeve tė tė gjithė anėtarėve. Nuk mund tė fshehi zhgėnjimin qė ndjeva me kėtė rast.
Edhe pse isha nė dilemė a tė vazhdoj tė shkruaj a jo, vendosa qė megjithatė tė vazhdoj tė mbetem nė mesin tuaj. Ndoshta edhe nuk do tė arrij tė jem vizitues i shpeshtė i Forumit, por mbetet ndjenja se nuk jam diku larg.
Jo rastėsisht kthimin tim e bėra te pėshėndetjet dhe pėrmes kėsaj teme.

Albanam

uliksi31
29-03-05, 03:10
Pėrshėndetje tė nderuar forumistė!

Ka njė kohė qė kam munguar nga ky Forum. Larg postimeve dhe leximit tė asaj qė ėshtė shkruar kėtu. Pavarėsisht se disa angazhime personale tė ditėve tė fundit ishin arsyeja kryesore qė bėnė tė jem larg Forumit Dardania, mė duhet tė pranoj se nė fillim kėsaj i kontriboi edhe bllokimi disa ditor i kėtij Forumi dhe humbja e njė numri tė konsiderueshėm tė postimeve tė tė gjithė anėtarėve. Nuk mund tė fshehi zhgėnjimin qė ndjeva me kėtė rast.
Edhe pse isha nė dilemė a tė vazhdoj tė shkruaj a jo, vendosa qė megjithatė tė vazhdoj tė mbetem nė mesin tuaj. Ndoshta edhe nuk do tė arrij tė jem vizitues i shpeshtė i Forumit, por mbetet ndjenja se nuk jam diku larg.
Jo rastėsisht kthimin tim e bėra te pėshėndetjet dhe pėrmes kėsaj teme.

Albanam

I nderuari Albanam,

Vertet prezenca juaj ne forum i jep gjallri Dardanise.Postimet tuaja kuptimplote,te qarta dhe terheqse i lexojm me endje.Mos ngurroni i nderuar po shkruaj kur do qe te keni kohe.Ju pershendes kudo qe te jeni :)

Barbaroza
29-03-05, 18:09
Albanam,pershendetje ke edhe nga une me deshiren qe te jeni sa me prezent ne mesi tone.
Cdo te mire ju uroj!

ShEjToNkA
29-03-05, 18:20
Pėrshėndetje tė nderuar forumistė!

Ka njė kohė qė kam munguar nga ky Forum. Larg postimeve dhe leximit tė asaj qė ėshtė shkruar kėtu. Pavarėsisht se disa angazhime personale tė ditėve tė fundit ishin arsyeja kryesore qė bėnė tė jem larg Forumit Dardania, mė duhet tė pranoj se nė fillim kėsaj i kontriboi edhe bllokimi disa ditor i kėtij Forumi dhe humbja e njė numri tė konsiderueshėm tė postimeve tė tė gjithė anėtarėve. Nuk mund tė fshehi zhgėnjimin qė ndjeva me kėtė rast.
Edhe pse isha nė dilemė a tė vazhdoj tė shkruaj a jo, vendosa qė megjithatė tė vazhdoj tė mbetem nė mesin tuaj. Ndoshta edhe nuk do tė arrij tė jem vizitues i shpeshtė i Forumit, por mbetet ndjenja se nuk jam diku larg.
Jo rastėsisht kthimin tim e bėra te pėshėndetjet dhe pėrmes kėsaj teme.

Albanam


Z.Albanam , pranoni urimet dhe pėrshėndetjet e mia pėr vendimin qė keni marrė qė sėrishė tė jeni i pranishmė nė kėtė forum.
Shkrimet e juaja kuptimplote dhe cilsore ia shtojnė vlerėn kėtij konaku tė mrekulueshėm.

Ku do qė jeni pranoni pėrshėndetjet e mia mė tė siqerta duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat nė jetė.

Naki
30-03-05, 10:57
Zt. Albanam Pranoni pershendetjet e mija te perzemerta,ku do qe te jeni Mirembeteshi.

Me nderime Naki

turisti
30-03-05, 13:26
Pėrshėndetje tė nderuar forumistė!

Ka njė kohė qė kam munguar nga ky Forum. Larg postimeve dhe leximit tė asaj qė ėshtė shkruar kėtu. Pavarėsisht se disa angazhime personale tė ditėve tė fundit ishin arsyeja kryesore qė bėnė tė jem larg Forumit Dardania, mė duhet tė pranoj se nė fillim kėsaj i kontriboi edhe bllokimi disa ditor i kėtij Forumi dhe humbja e njė numri tė konsiderueshėm tė postimeve tė tė gjithė anėtarėve. Nuk mund tė fshehi zhgėnjimin qė ndjeva me kėtė rast.
Edhe pse isha nė dilemė a tė vazhdoj tė shkruaj a jo, vendosa qė megjithatė tė vazhdoj tė mbetem nė mesin tuaj. Ndoshta edhe nuk do tė arrij tė jem vizitues i shpeshtė i Forumit, por mbetet ndjenja se nuk jam diku larg.
Jo rastėsisht kthimin tim e bėra te pėshėndetjet dhe pėrmes kėsaj teme.

Albanam

Shoki i nderuar,

Gjithmone je i mireseardhun edhe nese pak mungon,sepse postimet e tua kan vlere dhe me vonese dhe qofshin ne numer te vogel.por jane tuat dhe ti ne mesin tone.

Postimi yt na gezon gjithmone.

Me respekt,
TURISTI.

Albanam
31-03-05, 00:34
uliksi31-jr.
Barbaroza
ShEjToNkA
Naki
turisti

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen dhe fjalėt e bukura.
Zoti ju shpėrbleftė me tė mirat e Tij.
Ju dėshiroj ēaste tė kėndshme edhe unė juve te ky Forum.
E ndoshta aty-kėtu do tė "takohemi" te ndonjė temė.

Me respekt,
Albanam

lazdrani
02-04-05, 13:33
I respektuari Albanam


Gjithmone i pershendetur mbeteshit dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink: Lazdrani

Albanam
04-04-05, 12:40
I respektuari Albanam


Gjithmone i pershendetur mbeteshit dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink: Lazdrani

Respekt edhe pėr ty Lazdrani. Kalofsh mirė nė jetė.

Kaltrushi
04-04-05, 12:54
I nderuari Albanam,

te pershendes dhe te uroj mireseardhjen ne forum dhe shpresoj se do na kenaqesh edhe me postime te freskta....me mire pak se fare

te uroj gjdo te mire

kaltrushi

Murgesha
08-04-05, 13:15
Albanam gjithherė i dėshiruar dhe i mirėpritur me diskutimet tuaja.
Pėrshėndetje nga zemra pėr ty i nderuar.

Albanam
12-04-05, 15:24
Kaltrushi,
Murgesha,

Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjet.

Kalofshi edhe ju bukur.

Arb
12-04-05, 21:45
Pershendetje Albanam!

Te pergezoj per shkrimet tua ketu!

Nderimet e mia!

Albanam
17-04-05, 00:44
Pershendetje Albanam!

Te pergezoj per shkrimet tua ketu!

Nderimet e mia!

Falėnderit Arb!
Pėrshėndetje edhe pėr ty.

Me respekt,
Albanam

halla e madhe
17-04-05, 09:44
I Nderuari Albanam_Postimet tua jane frymedhenese per gjeneratat e reja.Nje bashkebisedues si JU meriton cdo lavdate!

turisti
17-04-05, 22:12
Albanam i nderuar,te pershendes prap dhe si gjithmone me respekt shoqi. :P :wink:


TURISTI.

Albanam
17-04-05, 23:14
I Nderuari Albanam_Postimet tua jane frymedhenese per gjeneratat e reja.Nje bashkebisedues si JU meriton cdo lavdate!

E nderuara halla e madhe!
Tė falėnderoj pėr fjalėt e bukura dhe lavdėratat.
Ē'ėshtė e vėrteta, edhe nuk jam fort i dobishėm kohėve tė fundit te Forumi Dardania, pėrveē disa hyrjeve "fluturuese" qė kam bėrė herė pas here.
Sidoqoftė, mbetesh e pėrshėndetur nga unė.

Me respekt,
Albanam

Albanam
17-04-05, 23:16
Albanam i nderuar,te pershendes prap dhe si gjithmone me respekt shoqi. :P :wink:


TURISTI.


Pėrshėndetje nga zemra dhe respekt edhe pėr ty i nderuari Turisti. :wink:

Diana007
03-05-05, 10:04
Albanam prao edhe nga un nje pershendeje :wink:

lazdrani
18-06-05, 11:43
Albanam pershendetje te sinqerta i nderuar Doktor :wink: Ladrani

Albanam
22-06-05, 11:00
E nderuara Diana,
I nderuari Lazdran.

Ju falėnderoj pėr pėrshendetjet tuaja. Dhe, ju kėrkoj falje pėr pėrgjigjen e vonuar. Por keni parasysh mungesėn time nga ky Forum pėr shumė arsye, objektive dhe subjektive.
Sidoqoftė, nganjėherė ua hedhi nga njė sy postimeve kėtu, e madje edhe postoj shumė rrallė, sa pėr tė mos mė harruar krejtėsisht.

Shumė respekt pėr Juve dyve dhe forumistėt tjerė tė Dardanisė...

Albanam

turisti
05-07-05, 23:13
:P [b]Albanam i nderuar, :P

Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Nga zemra,
TURISTI. :P

Albanam
09-07-05, 18:10
I nderuari dhe respektuari Turisti,
Falėnderit pėr pėrshėndetjen dhe dėshirat e mira. Zoti tė shpėrbleftė.
Mė fal pėr vonimin e kėsaj pėrgjigjeje, por ke parasysh se shumė, shumė rrallė jam kah i hedhi sy Dardanisė. Madje edhe hija ime ka filluar tė zbehet kėtu.
Ja kalofsh mirė ti dhe gjithė tė tjerėt qė akoma jeni pjesė e kėtij Forumi.

Albanam

Diana007
21-07-05, 08:56
Albanam Te pershendes dhe te uroj sukese ne jet

Diana :wink:

lazdrani
31-08-05, 09:28
I nderuari Albanam

Ju pershendes duke ju uruar qaste te bukura Ty dhe Familjes tende.


Lazdrani :wink:

Albanam
16-11-05, 01:23
Tė nderuar vėllezėr, tė nderuara motra tė gjakut e gjuhės!

Pėrshėndetje pėr ju kudo qė jeni.

Pasi te njė temė tjetėr e theva mburojėn e heshtjes sime nė kėtė Forum qė ka zgjatur me muaj, ia bėra obligim vetes tė futem edhe te kjo temė e pėrshėndetjes dhe t'ua bėj me dije se akoma jam gjallė!

Me shpresė qe ndoshta do tė arrij tė jem pak mė i pranishėm se deri tani nė mesin tuaj,
Ju dėshiroj ēdo tė mirė nė jetė.

Miku juaj,
Albanam

Diana007
24-11-05, 09:55
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Diana007
28-12-05, 14:06
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Barbaroza
28-12-05, 16:49
I nderuari Albanam,prano urimet e mia me te sinqerta per Vitin e Ri 2006!!

http://bemine.com/categories/newyears/nyear4.gif

halla e madhe
28-12-05, 18:45
I nderuar_gezuar Viti i Ri 2006!

Suksesi dhe lumturia qofshin gjithnje me JU!


Me rrespekt:halla e madhe

Murgesha
31-12-05, 13:25
I nderuari Albaname.

Pėr vitin e ri tė uroj shėndet e lumturi, pėr ty dhe gjithė familjen tėnde.

Me rrespekt Murgesha!http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 13:50
I nderuari Albanam,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Albanam
06-01-06, 01:46
Tė nderuara,

Diana007
Barbaroza
halla e madhe
Murgesha
doGzona

Paqa dhe mėshira e Zotit qoftė mbi Ju.

Sė pari, kėrkoj falje qė me shumė vonesė po u pėrgjigjem urimeve tė juaja, por tani pas njė kohe tė gjatė hyra nė kėtė Forum.
Ju falėnderoj nga zemra pėr urimet e shprehura, duke lutur Zotin Fuqiplotė qė edhe juve viti kalendarik 2006 t'u sjell gėzim e lumturi, shėndet e suksese nė lėmitė ku veproni.
Zoti ju ruajt nga sprovat e kėsaj bote dhe kurthat e shejtanit tė mallkuar.

Me respekt,
Miku juaj,
Albanam

turisti
06-01-06, 15:16
:P Albanam i nderuar :P ,

Te pershendes shume dhe sinqerte nga zemra. :P

:lol: Refugjati boteror :lol: ,

TURISTI. :P

Naki
17-01-06, 19:54
Zt. Albanam pranoni pėrshėndetjet e mija tė pėzemėrta duke ju dėshiruar ēdo tė mirė.


Naki

lazdrani
22-01-06, 21:47
I nderuari Vella Albanam!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

lazdrani
23-07-07, 11:37
Dr.Albanam pranoni pershendetjet te sinqerta jeni njeri nder antaret qe kam nje respekt te veqant per ju.Lazdrani

Albanam
16-02-08, 00:19
Te nderuar miq,

Lazdrani,
Naki,
Turisti,
dhe ju te tjeret e kesaj liste!

Nje pershendetje e ngrohte per te gjithe ju, me shume vonese, por nuk e thone kot, me mire vone se kurre.
Megjithate, besoj qe keni parasysh mungesen time te gjate nga ky Forum. Thene te drejten, sonte ia hodha nje sy sa per kuriozitet, per te pare si kane ecur gjerat per kete periudhe te gjate te mungeses sime. Per me teper, isha kurioz per te ndier bashke me ju ngrohtesine e Diellit te Pavaresise se shumepritur te Kosoves sone, diell ky tanime i shfaqur ne horizont.
Shfrytezoj kete rast, sepse kush e di kur do te me nxjerr rruga kendej pari heren tjeter, qe t'ju uroj nga zemra te gjithe juve, motra dhe vellezer shqiptare nga cilido skaj i Shqiperise Etnike qe jeni, kete dite te madhe e te bekuar, diten e shume pritur dhe shtrenjte te paguar, te lare e shperlare me gjakun e bijve dhe bijave me te mire te kombit, Pavaresine e Kosoves!
E gezofshim per mot, te bashkuar dhe unik, me besim te madh ne Zotin e Plotefuqishem, me pune fisnike, arsim dhe moral te shendoshe.

Me shume respekt per ju,
Miku juaj,
Albanam.

turisti
21-02-08, 22:09
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

lazdrani
06-04-11, 12:48
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Kaqanikasja
13-04-11, 08:47
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif