PDA

View Full Version : Ndodhi....................


Dreni30
29-03-05, 23:04
E nderuara Dea.

Me te vertet me vjen keq per lajmin e ndegjuar dhe u preka shume kur mora vesh se je nda me Kercovarin. :cry: :cry:
Prandaj erdha te them mos u merzit se e gjen nja ma te mire dhe me te besuar se ai.
Une besoj ne ty se ti je vajze e mire dhe mundesh ti perballosh kesaj gjendje te dhimbshme.

Mos u merzit se bahet mire dhe mundohu ta harrosh kete ndodhi.

ShEjToNkA
29-03-05, 23:07
E nderuara Dea.

Me te vertet me vjen keq per lajmin e ndegjuar dhe u preka shume kur mora vesh se je nda me Kercovarin. :cry: :cry:
Prandaj erdha te them mos u merzit se e gjen nja ma te mire dhe me te besuar se ai.
Une besoj ne ty se ti je vajze e mire dhe mundesh ti perballosh kesaj gjendje te dhimbshme.

Mos u merzit se bahet mire dhe mundohu ta harrosh kete ndodhi.


Deaa siss ,kėtij urimi asi ngushllimi i bashkangjitėm edhe unė.
Tė dėshirojė sa mė parė tė gjenė njė sic e mertion. :lol:

DEA
29-03-05, 23:09
Faleminderit per urim-ngushellimet e juaja besoj se prane jush do u perballoj ndarjeve gjer ne fund :wink:

DEA
29-03-05, 23:28
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

ShEjToNkA
29-03-05, 23:29
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha


Hėėė loqkum pseee, a lujti ndokund a???????? :lol: :roll:

DEA
29-03-05, 23:30
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha


Hėėė loqkum pseee, a lujti ndokund a???????? :lol: :roll:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: 8)

ShEjToNkA
29-03-05, 23:31
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha


Hėėė loqkum pseee, a lujti ndokund a???????? :lol: :roll:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: 8)


Phaa loqkumė , e kam dit se je e zonja ama aq shumė se kam dit vollaaa :lol: :lol: :wink:

Mr_100%
29-03-05, 23:33
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

hast du dein trnnungs jahr vorbei :?: :wink:

DEA
29-03-05, 23:34
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha


Hėėė loqkum pseee, a lujti ndokund a???????? :lol: :roll:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: 8)


Phaa loqkumė , e kam dit se je e zonja ama aq shumė se kam dit vollaaa :lol: :lol: :wink:


E moj Nalete, ende sdin per mua qka do te mesojshe ne te radhmen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 23:35
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

hast du dein trnnungs jahr vorbei :?: :wink:


Shuj mos te ndegjon kush se ate ligje se ka FD-ja ende :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:36
E moj Nalete, ende sdin per mua qka do te mesojshe ne te radhmen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ok loqkum ,mė vjenė mirė :lol: :lol: Po pėr kurė tė duhet certifikata????????????????????????? :roll:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:37
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

hast du dein trnnungs jahr vorbei :?: :wink:


Shuj mos te ndegjon kush se ate ligje se ka FD-ja ende :wink:


Jo pasi Shejtonka e ndėgjoi si mos me ndėgjuarė askush :lol: :lol: :lol:

Mr_100%
29-03-05, 23:38
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

hast du dein trnnungs jahr vorbei :?: :wink:


Shuj mos te ndegjon kush se ate ligje se ka FD-ja ende :wink:


Jo pasi Shejtonka e ndėgjoi si mos me ndėgjuarė askush :lol: :lol: :lol:

shejtanka ka ndegju por nuk ka kuptuar :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:39
Shejtanka sjellma qertifikaten e ndarjes se po me duhet per shpejt hahahahahahahahaha

hast du dein trnnungs jahr vorbei :?: :wink:


Shuj mos te ndegjon kush se ate ligje se ka FD-ja ende :wink:


Jo pasi Shejtonka e ndėgjoi si mos me ndėgjuarė askush :lol: :lol: :lol:

shejtanka ka ndegju por nuk ka kuptuar :wink:


Sii more se kuptovaa?????????????
A mos ka nevojė pėr me dėshmuarė?????????????????? :roll: :roll:

Mr_100%
29-03-05, 23:40
E moj Nalete, ende sdin per mua qka do te mesojshe ne te radhmen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ok loqkum ,mė vjenė mirė :lol: :lol: Po pėr kurė tė duhet certifikata????????????????????????? :roll:

hajt vizatoma pra per qka qe fjala :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 23:41
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)

ShEjToNkA
29-03-05, 23:44
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)Po Dea , do mundja ta kryja edhe vetė por Studio ėshtė mbyllė dhe ato gjendėn mbrenda nė arkivė. Dhe unė s'i kam farė qelsat se sotė dola shpejtė nga studio dhe mė herėt :lol: :lol: :lol: e kanė mbetė tek Murgesha. Por nesėr rregullohet cdo gjė ,para dite :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:45
hajt vizatoma pra per qka qe fjala :lol: :lol: :lol: :lol:


Po si jo i nderuarė. :lol:
vetėm mė tregoni atė vizatim ta bėjė si Pikturė apo si Skulpturė?? :roll: :roll:

DEA
29-03-05, 23:46
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)Po Dea , do mundja ta kryja edhe vetė por Studio ėshtė mbyllė dhe ato gjendėn mbrenda nė arkivė. Dhe unė s'i kam farė qelsat se sotė dola shpejtė nga studio dhe mė herėt :lol: :lol: :lol: e kanė mbetė tek Murgesha. Por nesėr rregullohet cdo gjė ,para dite :lol: :lol: :wink:


OK, no problemos hahahah ma shtinen ne kry turisti me dembelicen ket gjuhe :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:47
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)Po Dea , do mundja ta kryja edhe vetė por Studio ėshtė mbyllė dhe ato gjendėn mbrenda nė arkivė. Dhe unė s'i kam farė qelsat se sotė dola shpejtė nga studio dhe mė herėt :lol: :lol: :lol: e kanė mbetė tek Murgesha. Por nesėr rregullohet cdo gjė ,para dite :lol: :lol: :wink:


OK, no problemos hahahah ma shtinen ne kry turisti me dembelicen ket gjuhe :wink:


Okosssss Falmnderitos pėr mirkuptimos :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-03-05, 23:54
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)Po Dea , do mundja ta kryja edhe vetė por Studio ėshtė mbyllė dhe ato gjendėn mbrenda nė arkivė. Dhe unė s'i kam farė qelsat se sotė dola shpejtė nga studio dhe mė herėt :lol: :lol: :lol: e kanė mbetė tek Murgesha. Por nesėr rregullohet cdo gjė ,para dite :lol: :lol: :wink:


OK, no problemos hahahah ma shtinen ne kry turisti me dembelicen ket gjuhe :wink:


Okosssss Falmnderitos pėr mirkuptimos :lol: :lol: :lol:


Deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

Luana
30-03-05, 05:53
Allah allah qkas nin njeri me juve , po kur moj u martove e kur u shkurorzove aq shpejt :?:

Kercovari
30-03-05, 10:48
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)

Mos u merzit e berra kerkesen une.

Kerkese

Une Papagai Alias Kercovari i drejtohem gjyqit Dradania.de per qeshtje Sociale Kurrorezim/Shkurrorezim me kerkese si vijon:
Lus organet kompetente per keto qeshtje te me mundesoj Shkurrorezim nga dy te zgjedhurat e mia Kaltrushi dhe Dea, dhe me kete beje publikisht shkurrorezimin.
Ne te ardhmen te gjitha manipulimet ne emer timin nga te dyjat hidhen poshte si te pa baza, dhe pergjegjesia bie mbi ato vete.

I Shkurrorezuari Papagali P.S. Kercovari.

Kaltrushi
30-03-05, 10:57
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)

Mos u merzit e berra kerkesen une.

Kerkese

Une Papagai Alias Kercovari i drejtohem gjyqit Dradania.de per qeshtje Sociale Kurrorezim/Shkurrorezim me kerkese si vijon:
Lus organet kompetente per keto qeshtje te me mundesoj Shkurrorezim nga dy te zgjedhurat e mia Kaltrushi dhe Dea,dhe me kete beje publikisht shkurrorezimin.
Ne te ardhmen te gjitha manipulimet ne emer timin nga te dyjat hidhen poshte si te pa baza,dhe pergjegjesia bie mbi ato vete.

I Shkurrorezuari Papagali P.S. Kercovari.


a po a???????????????????

Kercovari
30-03-05, 11:07
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)

Mos u merzit e berra kerkesen une.

Kerkese

Une Papagai Alias Kercovari i drejtohem gjyqit Dradania.de per qeshtje Sociale Kurrorezim/Shkurrorezim me kerkese si vijon:
Lus organet kompetente per keto qeshtje te me mundesoj Shkurrorezim nga dy te zgjedhurat e mia Kaltrushi dhe Dea, dhe me kete beje publikisht shkurrorezimin.
Ne te ardhmen te gjitha manipulimet ne emer timin nga te dyjat hidhen poshte si te pa baza, dhe pergjegjesia bie mbi ato vete.

I Shkurrorezuari Papagali P.S. Kercovari.


a po a???????????????????
No Coment.E ke me mire te pajtohesh!hahahahahahahah!

Kaltrushi
30-03-05, 11:11
Kercovar it“s OK............................ :wink:

Kercovari
30-03-05, 11:17
Kercovar it“s OK............................ :wink:
Ahaahaaaahaa!Ti mezi ke prite nje gje te tille!

Kaltrushi
30-03-05, 11:23
Kercovar it“s OK............................ :wink:
Ahaahaaaahaa!Ti mezi ke prite nje gje te tille!


jo vertet se kam prit....... por dije prej kuj se pret qatje e gjet ...........................

dhe nuk jam vajz qe ju qaj gjerave mbas qfar ndodh ndodh......

Kercovari
30-03-05, 11:32
Ruaji lotet te lutem,ndoshta do te duhen per fatin e ardhshem...e mua me le te vuaj..se keshtu deshtem te dy.......!

Kaltrushi
30-03-05, 12:00
more ti deshte une pranova asnjeri tjetrin se lejm te vuajm...........dhe lot nuk qes as per ty e as per dashurin qe do me vje.................. :wink:

turisti
30-03-05, 12:58
Shejtanke a mundesh vet me ma perfundu ate qertifikat apo te duhet ndihma e ndokujt :wink: se edhe Murgesha ka gishte ne kete pune 8)

Mos u merzit e berra kerkesen une.

Kerkese

Une Papagai Alias Kercovari i drejtohem gjyqit Dradania.de per qeshtje Sociale Kurrorezim/Shkurrorezim me kerkese si vijon:
Lus organet kompetente per keto qeshtje te me mundesoj Shkurrorezim nga dy te zgjedhurat e mia Kaltrushi dhe Dea,dhe me kete beje publikisht shkurrorezimin.
Ne te ardhmen te gjitha manipulimet ne emer timin nga te dyjat hidhen poshte si te pa baza,dhe pergjegjesia bie mbi ato vete.

I Shkurrorezuari Papagali P.S. Kercovari.

E more shoki,te thojsha se (avan)turizmi nuk eshte i lehte,hahahhahaahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :cry:

Kercovari
30-03-05, 14:29
Vone e kuptova shoki,me iku treni.hahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
30-03-05, 14:32
Nuk kam koment shoki,se paku jo per naj mendim real,normal,ngushllues... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
30-03-05, 14:53
Cfar eshte aty eshte si eshte prape aty eshte.hahahahah!

dr1ta
30-03-05, 15:10
Shendet vec :lol: :P

Kercovari
30-03-05, 15:25
Shendet vec :lol: :P
Po Drita.Flm.

DEA
03-04-05, 22:51
Shendet vec :lol: :P
Po Drita.Flm.

Mua me tha Dr1ta more shendet :?

Tomori
05-04-05, 23:36
Shendet vec :lol: :P

-Po moj dr1ta veq shendet e dashuri paq!!!

DEA
02-06-05, 18:12
Eh kafe dynje, hyna rastesisht ketu dhe mu kujtua martesa me Kercovarin, dy pika lot me rrjedhen, dhe mendova edhe kjo pjese e jetes sime :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tomori
02-06-05, 18:16
Eh kafe dynje, hyna rastesisht ketu dhe mu kujtua martesa me Kercovarin, dy pika lot me rrjedhen, dhe mendova edhe kjo pjese e jetes sime :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

-Po de "DEA" edhe mua mu kujtua...
.. rahmetli Kercovari shpirti i past rahmet.nuk ish buri keq fukaraja..

jadore
02-01-06, 15:11
---hahahahha !
-bravo ju qofte te gjithve !!!!-qka nuk kujtohet kjo "mendje e shkret" !!!!--jeni fantastik me te vertet te gjithe ju!!(shume kam qeshe per keto qka lexova ne kete "teme"--me te vertet e di qe nuk me bessoni!!)
tung te gjitheve