PDA

View Full Version : Dogzona


Faqet : [1] 2 3 4 5

Diana007
31-03-05, 14:52
Dogzona ja nje dhom per ty , ku mundesh ti prsish musafir e tu :wink: , valla esht dhoma pak pa regullu e pa pastru , po hyn sot ketu tan ja bojm dyqysh hehehehhhehhe
PS: nese ke nevoj pern ndim thirem :lol:

T pershende , sukse dhe te mira t ne je tper ty Dogzona

Me respekt Diana :wink:

Kaltrushi
31-03-05, 14:54
Pershendetje nga zemra per DoGzonen........ne gezohem posaqerisht une qe te kemi ne mes tanin.....


te uroj edhe shume e shume shkrime....

dhe gjdo te mire........

kalo sa ma mire dhe si ta done ty......


me nderime


kaltrushi

blina
31-03-05, 15:08
doGzona mire se na erdhe ne forum dhe shpresoj qe do te kaloshe mire ne mesin tone dhe te pershendes shumeeeeeeeeee...nga blina

007
31-03-05, 22:22
pershendetje e nderuara doGzona, kalovsh sa me mir ne FD.

ShEjToNkA
31-03-05, 22:57
doGzona, tė pėrshėndes dhe tė urojė cdo tė mirė fatė dhe mbarėsi nė jetė.

Caste tė bukura ku do qė je.

turisti
31-03-05, 23:23
doGzona e nderuar,

MIRĖ SE ERDHE. :wink:

doGzona
01-04-05, 02:44
Dogzona ja nje dhom per ty , ku mundesh ti prsish musafir e tu :wink: , valla esht dhoma pak pa regullu e pa pastru , po hyn sot ketu tan ja bojm dyqysh hehehehhhehhe
PS: nese ke nevoj pern ndim thirem :lol:

T pershende , sukse dhe te mira t ne je tper ty Dogzona

Me respekt Diana :wink:
Hajt mos ke dert per dhomen se po shkelqen nga ju te gjithe.
Ju falemiderit shume Diana gjithashtu dhe Kaltrushi blina 007 ShEjToNkA dhe Turisti ju faleminderit shume
Jeni te gjithe te pershendetur nga zemra.
Me te vertet jeni te mrekullueshem.
Ju uroje qaste te kendeshme kudo qe jeni.

Me respect
doGzona

Arb
01-04-05, 03:05
Pershendetje oj VAJZE!

Gjithe te mirat, e kalofsh mire ne mes nesh!

dembelica
01-04-05, 09:29
Pershendetje doGzona mire se na ke ardhe,te uroj cdo te mire ne jete dhe qaste te bukura me ne ketu :wink:

Gjumashja
01-04-05, 09:30
DoGzona pershendetje edhe nga ana ime mire e paske rregullu dhomen te deshiroj argetim te kendshem

Kercovari
01-04-05, 10:09
Mireseerdhe Dogzona,kalofsh mire ketu ne mesin tone per te saten here.
Gjitha te mirat ne jete.

doGzona
01-04-05, 13:31
Ju faleminderit dembelushe Arb Gjumashja dhe Kerco
dhe ju pershendes shume kaloni sa me bukurr. :wink:

Barbaroza
01-04-05, 16:29
DoGzona,prano edhe nga une nje pershendetje te ngrohte shoqerore!
Cdo e mire te percjellte ne jete!

Barbaroza

Psikologu
02-04-05, 00:46
Pershendetje e nderuara doGzona.

Duke ju deshiruar mirė se ardhje ne forumin e shpirtit shqiptar , ju pershendes duke ju uruar qdo tė mirė ne jeten tuaj, dhe njiherit duke shpresuar se kontributi i juaj ne ketė forum nuk do te mungoj.

Me nderime:

Psikologu

doGzona
02-04-05, 02:25
Barbaroza Psikologu
Ju faleminderit.... pershendetje te perzemerta
keni dhe nga une te nderuar.
Qaste te kendeshme kudo qe te jeni ju deshiroje.

Diana007
07-04-05, 10:37
Wow Dogzona nuk kam qen me ketu po sa mir e paske rregullu moj ket dhom qitja moj jan rruz te kater per msysh

Te pershdes Dogzona kalofsh mir

doGzona
07-04-05, 13:46
Wow Dogzona nuk kam qen me ketu po sa mir e paske rregullu moj ket dhom qitja moj jan rruz te kater per msysh

Te pershdes Dogzona kalofsh mir

Po nuk po kam qare pa e mbajt
se musafiret shpesh po me vijne, mjaft po pertoje por
po duhet me i ndejt gati. :wink: :lol: :lol:

Diana007
07-04-05, 13:48
Ani moj shyqyr se po vin , qyqyr Zotit per mir po vin , bile ne kam duhet me ju net hehehehehhehehhe

Gentiana
07-04-05, 15:11
doGzona,pershendetje loqkum,dhe te deshiroj nje dite te kendshme.

Genta

Arb
07-04-05, 15:13
Pershendetje DoGzona!

Desha te te pershendes!

Kalofsh mire ne Forum!

doGzona
07-04-05, 15:15
doGzona,pershendetje loqkum,dhe te deshiroj nje dite te kendshme.

Genta

Ju faleminderit syn, pershendetje te perzemerta
keni dhe nga une.

Kaloni sa me bukur. :wink:

doGzona
07-04-05, 15:17
Pershendetje DoGzona!

Desha te te pershendes!

Kalofsh mire ne Forum!
Ju faleminderit Arb

Pranoni dhe pershendetjet e mija.
Gjithashtu dhe une ju deshiroje caste te kendeshme ketu ne FD.

Tomori
07-04-05, 15:30
Pershendetje doGzona, me beso kur komunikoje me ju
poGzohem o doGzona e nderuar :wink: tungji bukuroshe :wink:

doGzona
07-04-05, 15:35
Pershendetje doGzona, me beso kur komunikoje me ju
poGzohem o doGzona e nderuar :wink: tungji bukuroshe
:wink:

Me vjen mire i nderuari Tomori
qe biseda me mua ju bene te ndjeheni i tille.

Te pershendes fort kaloni bukure

geisha
07-04-05, 17:07
Pershendetje DoGzona :P erdha dhe une ketu sepse degjohen shume zera!!
Duket se ka shoqeri dhe miqesie te vertet ketu ne kete dhome!!!!
Dua t'iu bashkangjitem urimeve te parafolsve!!
dhe ke pershendetje te medha nga une!!!
shume miqesisht,
GEISHA

doGzona
07-04-05, 18:44
Pershendetje DoGzona :P erdha dhe une ketu sepse degjohen shume zera!!
Duket se ka shoqeri dhe miqesie te vertet ketu ne kete dhome!!!!
Dua t'iu bashkangjitem urimeve te parafolsve!!
dhe ke pershendetje te medha nga une!!!
shume miqesisht,
GEISHA
Ju faleminderit geisha.
Gjithashtu jeni e mire se ardhure dhe e pershendetur
nga une e nderuare.

Ju pershendes dhe ju deshiroje caste te kendeshme ketu
ne mesin tone.

Murgesha
07-04-05, 20:38
Dogzona njė pėrshėndetje pėr ty e nderuar.

PAOLINA
07-04-05, 20:59
..prano edhe prej mua nje PRSH..

kalo sa ma mire :wink: :wink:

doGzona
07-04-05, 21:09
Murgesha dhe Paolina
Ju faleminderit shume.

Pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta.
Kaloni sa me bukure.

MemphiSx
08-04-05, 08:08
DoGzona emer e njofshem po m'doket :P a mos t'kam pa dikun ahahahah :P
Ani qysh je a je ma mir a qashtu qysh t'kam lone :P

doGzona
08-04-05, 17:08
DoGzona emer e njofshem po m'doket :P a mos t'kam pa dikun ahahahah :P
Ani qysh je a je ma mir a qashtu qysh t'kam lone :P
Ja une ty kurre nuk te paskam pa :lol:
Ku me e dite si tu ka doke i kam ngja ndokujt...
Une mire jam ashtu si me pate lone he ty sdi qa te koft ho :lol:

Te pershendes dhe une shume.
Kaloni sa me bukure :wink:

Dreni30
08-04-05, 18:11
E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??

doGzona
08-04-05, 18:35
E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??


He ty te lumte goja hoohhh

Mire jam i nderuar ju faleminderit shume.
E pertej detit nuk mundem ketu te ju tregoje :( :(

Ju deshiroje disponim sa me te mire i nderuar dhe i respektuari Dreni

Kete deshire e ka doGzona per ju.

Naki
08-04-05, 20:01
E nderuar DoGzona he ti u gezofsh pernime hooohhhhhhhh.

Erdha ketu pari dhe thash te pershendese e nderuar.
Shpresoj se jeni mire dhe kaloni mire keto caste.

Kete deshire e ka Dreni per ju.

PS. Jam ba merak se kur do te nisesh atje pertej detit dhe ku??


Keti pergezimi i bashkangjitem edhe une,me deshirat me te mira per ju qe gezimi dhe Lumturija tju percjellin ne qdo hape te jetes.

Naki

Kercovari
08-04-05, 20:12
Kaloni si eshte me mire ne jete, me shendet dhe lumturi ne gjirin e familjes Juaj.
Me respekt Kercovari

doGzona
08-04-05, 22:06
Naki Kercovari ju faleminderit shume
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une.
Ju uroje...deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj.

Kaloni sa me mire.

turisti
08-04-05, 22:14
doGzona e nderuar,

Sonte te pershendes dhe te deshiroj shendet,fat dhe lumturi ne jete.


Me respekt,
TURISTI.

doGzona
08-04-05, 22:37
doGzona e nderuar,

Sonte te pershendes dhe te deshiroj shendet,fat dhe lumturi ne jete.


Me respekt,
TURISTI.

Ju faleminderit Turisti i nderuar
Fati dhe lumturia ju shoqerofte gjithmone ne jeten tuaj i nderuar.

Disponim sa me te mire ju deshiroje.

Luana
08-04-05, 23:48
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!

Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire :wink:

doGzona
09-04-05, 00:50
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!

Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire :wink:

Faleminderit shume loqk
Per fjalet tua kaq te sinqerta.
Flm shume qe ke nje mendim kaq te mire per mua.
Njashtu je dhe ti syn....me vjen mire dhe knaqem qe te njoha.

Te deshiroje fat dhe cdo te mire ne jete,
mu ashtu sic zemra juaj deshirone.

007
10-04-05, 02:38
Pershendetje nga zemra e dashur doGzona,gezimi dhe lumturia te perzjellt gjat ter jetes.
me respekt e dashuri
007

doGzona
10-04-05, 04:01
Pershendetje nga zemra e dashur doGzona,gezimi dhe lumturia te perzjellt gjat ter jetes.
me respekt e dashuri
007

Ju faleminderit 007
Keni pershendetje te perzemerta dhe nga une i deruar
Gjithashtu ju deshiroje lumturi dhe cdo te mire ne jeten tuaj

Ju Pershendes.
Kaloni sa me mire. :wink:

Tomori
10-04-05, 10:51
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!
Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire te urone Tomori yt :wink: :wink: :wink: :wink:

-"DoGzona' Flm qe nuk me lae te qaje?!!!
TOMORI& "doGzona"

turisti
18-04-05, 09:53
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!
Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire te urone Tomori yt :wink: :wink: :wink: :wink:

-"DoGzona' Flm qe nuk me lae te qaje?!!!
TOMORI& "doGzona"

:wink: Don Juan Dardan. :wink:

turisti
18-04-05, 09:54
-doGzona- e nderuar,

Te pershendes,ashtu siq duken pershendetjet e sinqerta dhe shoqerore.

Me respekt dhe sinqeritet,
TURISTI.

Arbėri
18-04-05, 11:07
DoGzona, te pershendes shume shume dhe te deshiroj te gjitha te mirat :P :lol:

U permende deti diqka, heheheh, ruju moj se kete muaj eshte rrezik ta kalosh detin :wink: :P

More tregona kur e kemi me dale me te prite si Mbreteresh, qyyyyyyyyy :P :P :lol: :lol: :lol:

doGzona
21-04-05, 18:55
Tomorri Turisti Arberi Ju faleminderit shume
Pranoni dhe pershndetjet e mija te perzemerta.
Ju uroje cdo te mire ne jete kudo qe jeni.

Dhe Arberi mos ke dert tani me e kalova detin pa asnje problem,
por kur te kthehem tani po mendoje si do ta kaloje prape :lol: :wink:

dembelica
21-04-05, 22:11
Pershendetje doGzona, te uroj caste te kendeshme ku do ce je :wink:

Diana007
22-04-05, 11:37
Paa prap nuk qenka ketu , qe saher vi edhe po duhet te kthehem pa e pa :?
Po hat se sot po ja le nje pershendeje :lol: :lol:

Dogzoa te pershdes dhe kalofsh siq eshr me se mir :wink:

Me resepekt Diana

Arbėri
22-04-05, 15:12
Tomorri Turisti Arberi Ju faleminderit shume
Pranoni dhe pershndetjet e mija te perzemerta.
Ju uroje cdo te mire ne jete kudo qe jeni.

Dhe Arberi mos ke dert tani me e kalova detin pa asnje problem,
por kur te kthehem tani po mendoje si do ta kaloje prape :lol: :wink:Edhe une po mendoj, dhe jame shume i sigurte, se do ta kalosh :P :lol: :lol: :lol:

Ta jap fjalen e nderit, jo te partise hahahahahaha, se do te ndihmoj ne ate "mision" :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ku do qe ndodhesh, shume pershendetje te ngrohta nga Arbėri :P :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
23-04-05, 04:53
Dogzona ja nje dhom per ty , ku mundesh ti prsish musafir e tu :wink: , valla esht dhoma pak pa regullu e pa pastru , po hyn sot ketu tan ja bojm dyqysh hehehehhhehhe
PS: nese ke nevoj pern ndim thirem :lol:

T pershende , sukse dhe te mira t ne je tper ty Dogzona

Me respekt Diana :wink:

Dhe nga U. Kam Pershendetje te fresket per DoGzona.
Ishallah gjithni Jeton e Gezuar.
Ju Pershendet D!K

Dreni30
23-04-05, 08:08
E nderuar DoGzona

More ku hupi qika qe sa dite nuk e kena pa, ja valla cudi, por ani se nashta shpejt ka me u kthy. Vetem ishalla eshte shnosh e mire se vjen vjen, ani e paska mshel deren dreqi valla, jo ku me dite se cka i paska ndodh.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni

Nga dreni30.

Tomori
23-04-05, 10:15
"doGzona" Tungji,,,,zemrushe :wink:

Psikologu
26-04-05, 05:17
Dogzona e nderuar:

Ju pershendes duke ju deshiruar qaste te mira dhe suksese ne ketė stinė te pranveres.
Kalofshi mirė gjithmonė.
Me nderime:

Psikologu

Gjumashja
26-04-05, 10:49
doGzona pranoj edhe pershendetjet e mija dhe dite te mire kudo qe je te uron


gjumashja

turisti
27-04-05, 23:43
Dogzona e nderuar,mbetesh gjithmone e uruar.

TURISTI. :P :wink:

doGzona
14-05-05, 22:24
Dreni Psikologu Tomori Gjumashja Turisti
Ju faleminderit shume
Ju pershendes fort nga zemra.

Dhe ju deshiroje cdo te mire.

DEA
14-05-05, 22:28
doGzona shume urime per tejkalimin e 1000 postimeve, shpresoj qe ne te ardhmen, te na dhurosh edhe shume e shume shkrime te tilla.


Pershendetje e nderuar :wink:

Domira
15-05-05, 08:58
DoGzona e nderuar te pershendes dhe te uroj 1000postimet ne forum.
Uroj edhe mija gezime te shprehura ne postimet e tua te ardhshme.

Per ty me shume nderime

Domira

Murgesha
15-05-05, 11:03
Shkrime tė bartura.

Loqkum e pash qe edhe ti i ksihe ber mbi 1000shkrime,e deshta ti uroj.

Urime, dhe vetem vazhdo keshtu te na i bejsh edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera, se vertet je e mrekullueshme.

Gjith te mirat per ty, ti deshiron

Genta


E nderuar DoGzona

Te pershendes dhe te uroj nje mije shkrimet e tua e nderuar, me deshire qe te bejsh edhe xxxxx shkrime te bukura ketu ne forum.

E nderuar te uroj shendet dhe te gjithe te mirat ne jete kudo qe jeni, nga Dreni30.


DoGzona Urime per 1000 postime ja kalofsh bukur n'forum :wink:


Mire se vini ne Mbreterin Dardane,Urime kurora e princeshes .
DoGzona e nderuar ju jeni Freskija e forumit,ne postimet tuaja vrehet lehte reflektimi i ngrohtesise,sinqeritetit dhe respektit .
Ju pergezoje per postimin e 1000 me deshirat me te mira per ju.

Me nderime Naki-Pershendetje "doGzona" :wink:

Murgesha
15-05-05, 11:05
Shkrime tė bartura


doGzona urime tejkalimin e 1000 postimeve ...argetim maximal ne nje atmosfer te ngrohetTe pershendes
:) (drita)


Dogzona prano njė urim pėr shkrimet tuaja tė mrekullueshme.
Uroj qė tė na bėjsh edhe shumė shkrime tjera tė kėtilla.

URIME URIME NGA ZEMRA IME
PER GJITH ATO SHKRIME
QE PA PERTES I KE SHKRUAR
NEVE NA KE KENAQ E DISPONUAR

schütze
15-05-05, 11:05
doGzona pranoj edhe pershendetjet e mia te sinqerta per 1000 postime tua te arta
te uroj qdo te mir ne jet
me respekt
schütze

Murgesha
15-05-05, 11:06
Loqkum e pash qe edhe ti i ksihe ber mbi 1000shkrime,e deshta ti uroj.

Urime, dhe vetem vazhdo keshtu te na i bejsh edhe xxxxxxxxxxxx shkrime tjera, se vertet je e mrekullueshme.

Gjith te mirat per ty, ti deshiron

Genta
Gentiana te faleminderit shume zemrushe.

Gjithashtu Dreni Gjumashja Drita Murgesha Tomori laliloli
Ju faleminderit dhe ju pershendes shume.
Vertete jeni te mrekullueshem.


Mire se vini ne Mbreterin Dardane,Urime kurora e princeshes .
DoGzona e nderuar ju jeni Freskija e forumit,ne postimet tuaja vrehet lehte reflektimi i ngrohtesise,sinqeritetit dhe respektit .
Ju pergezoje per postimin e 1000 me deshirat me te mira per ju.

Me nderime Naki

Ju faleminderit shume per komplimentin,
per sinceritetin tend i nderuar.

Pershendetje nga zemra keni dhe nga une.

Dhe ju uroje cdo te mire.


doGzona shume urime per tejkalimin e 1000 postimeve, shpresoj qe ne te ardhmen, te na dhurosh edhe shume e shume shkrime te tilla.


Pershendetje e nderuar


doGezona e nderuar,

:P :P Urime nga zemra :P 1000 :P postime te merituara,dhe mire se erdhe ne Pallatin Mbreteror.Te deshiroj shume shkrime si deri me sot,shendet,lumturi dhe momentet e mira ne jete dhe ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI.

DoGezona,

Pergezime per mesazhet e postuara!

Shpresojme te postosh edhe mijera mesazhe te tjera ketu!

Te uroj shendet, mbaresi, mireqenje, dhe sukses ne jeten tende!

Agroni22
15-05-05, 19:08
urime dogzona per 1000 postimet e tua te mira

Tomori
16-05-05, 13:37
-Urime 1000 postimet moj "doGzona"
"doGzona" shkrimet e tua jane te persosura?!!!
kam besimin e plote ne vete, qe edhe ju jeni vete ne ate nivele te ngritur si persone ce jeni?!!!
-dogzona" ju pershendes perzemesrsishte ,,,,, :wink:

doGzona
16-05-05, 21:53
DEA Turisti Agroni Schutze Domira Tomori
Ju faleminderit shume.
Ju pershendes nga zemra.

Kaloni sa me mire.

Diana007
17-05-05, 11:39
Urime urime 1000 shkimet Dogzona ishall edhe shum tjra i bon ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendes me respek Diana :wink:

Tomori
17-05-05, 11:57
DEA Turisti Agroni Schutze Domira Tomori
Ju faleminderit shume.
Ju pershendes nga zemra.

Kaloni sa me mire.

flm Loqki :wink:

Arbėri
23-05-05, 11:05
DoGzona, u gezofsh jarabi :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, ku do qe ndodheni, me deshire qe, Ju dhe te dashurit tuaj, medemek ata qe te duan dhe i do, te jeni si deshiron ti vete e nderuar :P :P :lol: :lol: :lol:

Nje dite te mbare http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Reana
25-05-05, 05:00
EDHEPSE NUK NA KA RA RASTI TE SHKEMBEJME SHUME FJALE, SHFRYTEZOJ RASTIN TE TE PERSHENDES DHE TE UROJ GJITHE TE MIRAT :P

Dali!Keq
25-05-05, 06:52
doGzona

Urime e nderuar postimin tan qe po shkelqen por si rrezet e yjeve.
kalofshit nje dite sa me te bukur.

Me pak fjal te pershendet hasani.

doGzona
25-05-05, 14:01
Diana Tomori Arberi Reana Hasani

Ju faleminderit dhe ju pershendes.

Disponime sa me te mire ju deshiroje.

DEA
25-05-05, 14:26
Dogzona, ndalova ketu jo vetem per te ti uruar tejkalimin e 1000 postimeve po me sa kuptova edhe per lindjen e femijes suaj, nese jam gabim me permiso, e nese jo ateher gjitha te mirat ne jeten tuaj, kurse voglushit rritje te shpejt dhe shume ngrohtesi familjare.Me respeckt DEA

doGzona
25-05-05, 14:42
Faleminderit DEA... voglushi im tani esht ne shkolle.

Jam e lumture dhe gjithmone krenohem me te ,eshte shpresa ime e jetes.
Por cka gezohem dhe me shume per te qe u shperblye nxenesi me i mire
edhe ne kete vite.

Ju faleminderit dhe nje her dhe ju pershendes shume nga zemra.

Arbėri
25-05-05, 14:47
Dogzona, ndalova ketu jo vetem per te ti uruar tejkalimin e 1000 postimeve po me sa kuptova edhe per lindjen e femijes suaj, nese jam gabim me permiso, e nese jo ateher gjitha te mirat ne jeten tuaj, kurse voglushit rritje te shpejt dhe shume ngrohtesi familjare.Me respeckt DEAWOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :P :P :P :P :P

Nuk do me mbet asgje sekrete ne kete forume :P :P :P :P :P

U rritet me MAMIN, ne lumturi te plote, me shendet dhe me gezime :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Edhe nje here, ku do qe ndodhesh, PERSHENDETJE te sinqerta, miqesore nga Arbėri alias :!: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-05-05, 20:49
DoGzona Sweety po ta le nje pershendetje ketu.
Pershendetje dhe te uroj nje mbremje te kendshme.

Genta

doGzona
26-05-05, 12:33
Genta edhe une te pershendes shume loqkum.

Caste te kendeshme ju uroje kudo qe ndodheni.

doGzona
26-05-05, 12:37
O Arberi Zoti te ruajt ty hohh

Te pershenes shume shume :D

Dreni30
26-05-05, 23:46
E nderuar DoGzona

More kokshna ba hor me kete DoGzonen valla, kuku marrja e zotit qe sa here kaloj ketu e nuk ja lash nje pershendetje. pa nal bre ta kshyri a eshte ne shpi njehere; jo valla nuk koka por po ja la nje pershendetje tek dera e kur te vijne nashta i bjen ne sy e e lexon.

e nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.
Te pershendet Dreni30

doGzona
27-05-05, 00:32
Nom qe te ra ndermend Dreni se veq te kqyrsha seri :lol: :lol:

FLM. per pershendetjen i nderuar pershendetjen e mora.

Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une.

Te uroje qaste te kendeshme dhe nje jete te qete i nderuar.

Ju faleminderit

doGzona

Dali!Keq
27-05-05, 00:42
doGzona a je mir? si po kalon? a je online? qu qitma ni kafe! :lol:

Tomori
28-05-05, 13:01
Pershendetje "doGzona" :wink:

doGzona
28-05-05, 20:46
Ju faleminderit Tomori. :)

Agroni22
28-05-05, 20:47
pershendetje per dogzonen

doGzona
28-05-05, 20:50
Ju faleminderit Agroni22

Pershnedetje keni dhe nga une i nderuar.

Kaloni bukurr.

Psikologu
28-05-05, 23:25
Njė pershendetje tė sinqert pėr ju e nderuara doGzona , duke ju deshiruar qdo tė mirė ne jeten e juaj.

Me nderime:

Psikologu

doGzona
29-05-05, 18:31
Njė pershendetje tė sinqert pėr ju e nderuara doGzona , duke ju deshiruar qdo tė mirė ne jeten e juaj.

Me nderime:

Psikologu

Ju faleminderit i nderuari Psikologu.

Gjithashtu dhe une ju pershendes dhe deshiroje cdo te mire ne jeten tuaj kudo qe ndodheni.

Ju faleminderit

doGzona

Tomori
29-05-05, 18:45
Ashtu sikurse larva behet flutur, me siguri edhe ti do te behesh engjell...eshte vetem ceshtje kohe..moj "doGzona"

Dali!Keq
31-05-05, 16:01
pershendetje per ju doGzona,qaste sa me te kendshme.

Tomori
05-06-05, 14:24
Ashtu sikurse larva behet flutur, me siguri edhe ti do te behesh engjell...eshte vetem ceshtje kohe..moj "doGzona"
:wink:

Arbėri
05-06-05, 16:08
Pershendetje, shume e nderuara doGzona, ku do qe gjendesh" :lol: :lol: :lol:

doGzona
06-06-05, 00:32
Tomori Dali!Keq Arberi

Ju faleminderit shume .

Ju pershendes dhe ju uroje cdo te mire kudo qe te jeni.

MemphiSx
06-06-05, 12:04
DoGzona qysh je pash zoten ;)Qka je hup more krejt po te lypin atje ne Qabrat pe din ti :D :D :D Te pershendes perzemersisht kudo qe je ;)

Psikologu
06-06-05, 12:25
Njė pershendetje shoqerore pėr tė nderuaren doGzona.
Duke ju deshiruar cdo tė mirė ne jetė , shendet dhe lumturi , ju deshiroj edhe argetim tė mirė ne forumin e shenjtė shqiptar Dardania.
Mbetshi me shendet dhe kalofshi mirė cdo here dhe cdo kund,

Me nderime pėr ju :

Psikologu

Kercovari
11-06-05, 18:50
Si te verberit qe i mungon drita ne jete,aq me mungon mua ne boten virtuale e nderuar.
Te pershendes dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete,mbi te gjitha,shendet dhe lumturi kudo qe te gjindesh.
Me respekt Kercovari.

Reana
13-06-05, 15:58
Dogzone,

Pershendetje dhe dite te kendshme sot :wink:
me deshira te sinqerta dhe moterore per ty

reana

doGzona
14-06-05, 18:40
DoGzona qysh je pash zoten ;)Qka je hup more krejt po te lypin atje ne Qabrat pe din ti :D :D :D Te pershendes perzemersisht kudo qe je ;)

Qe bre MemphiSx ku je mer ti??

A po me lypin n Qabrat a???...ani ani mire jo keq nom qe po ju bjen ndermend per mu :lol: :lol:

Gjithashtu pershendetje te perzemerta keni dhe nga une
kudo qe ndodheni :)

doGzona
14-06-05, 18:41
Si te verberit qe i mungon drita ne jete,aq me mungon mua ne boten virtuale e nderuar.
Te pershendes dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete,mbi te gjitha,shendet dhe lumturi kudo qe te gjindesh.
Me respekt Kercovari.

Ju faleminderit Kecovari.

Edhe ti po na mungone shume.

Pershendetje te perzemerta i nderuar.

doGzona
14-06-05, 18:42
Dogzone,

Pershendetje dhe dite te kendshme sot :wink:
me deshira te sinqerta dhe moterore per ty

reana

Ju faleminderit zemerushe.

Te pershendes :wink:

doGzona
14-06-05, 18:44
Njė pershendetje shoqerore pėr tė nderuaren doGzona.
Duke ju deshiruar cdo tė mirė ne jetė , shendet dhe lumturi , ju deshiroj edhe argetim tė mirė ne forumin e shenjtė shqiptar Dardania.
Mbetshi me shendet dhe kalofshi mirė cdo here dhe cdo kund,

Me nderime pėr ju :

Psikologu

Gjithashtu dhe per ju i nderuar ju faleminderit.

Ju pershendes.

lazdrani
14-06-05, 18:51
Nje mpuq per ju zonjushe,jeni Antare shume simpatike...gjithmone i respektuar nga Lazdrani

doGzona
14-06-05, 18:57
Ju faleminderit Lazdrani

Gjithashtu dhe une ju pershendes.

Duke ju uruar cdo te mire ne jeten tuaj kudo qe te jeni.

halla e madhe
15-06-05, 09:18
DoGzona_edhe halla ja arrita me ne funde ne kete oden tende te mbushur me urime :lol: te deshiroj suksese dhe shendet kudo qe je :!:

doGzona
16-06-05, 01:57
Ju faleminderit halla

Qofshi e uruar gjithmone.

Fati lumturia gjithmone qofshine me ju.

Ju pershendes :)

Luana
17-06-05, 04:13
Friends like you
are hard to find
friendship like
ours is difficult to
define ,I thank
god for giving me
such a wonderful
friend , let's hope
that this friendship
will never end

http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g030.gif

doGzona
18-06-05, 03:32
Friends like you
are hard to find
friendship like
ours is difficult to
define ,I thank
god for giving me
such a wonderful
friend , let's hope
that this friendship
will never end

http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g030.gif

:( Flm.http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g030.gif

Tomori
19-06-05, 16:04
Pershendetje "doGzona"
te gjej nje cigare se vdiqa :wink:

dr1ta
24-06-05, 12:00
Pershendetje e dashur doGzona , deshiroj cdo te mire kudo qe je . :)

doGzona
28-06-05, 03:45
Pershendetje "doGzona"
te gjej nje cigare se vdiqa :wink:
Pershednetje keni dhe nga une Tomorri
Ju faleminderit

Dhe a bon mos me e ndez cigaren ketu se une nuk e pi
dhe tymin smundem te duroj hiq :lol: :lol:

doGzona
28-06-05, 03:49
Pershendetje e dashur doGzona , deshiroj cdo te mire kudo qe je . :)

Ju faleminderit dr1ta

Pershendetje keni dhe nga une kudo qe ndodheni :wink:

Kercovari
28-06-05, 08:11
Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemrt prano edhe nga une e nderuara mike.
Caste te kendeshme kudo qe te ndodhesh.
Kercovari

Tomori
28-06-05, 22:42
Pershendetje "doGzona"
te gjej nje cigare se vdiqa :wink:
Pershednetje keni dhe nga une Tomorri
Ju faleminderit

Dhe a bon mos me e ndez cigaren ketu se une nuk e pi
dhe tymin smundem te duroj hiq :lol: :lol:

Kur nuk te kuptoj...MOS U NXEH! Kur nuk te degjoj...per cigaren
MOS MA VER RE! Kur te them "jo" se fiki cigaren ME FAL!
Tani qe te them "kam nevoje per ty"... ME BESO!
:wink:

doGzona
28-06-05, 22:45
[quote=doGzona]

Kur nuk te kuptoj...MOS U NXEH! Kur nuk te degjoj...per cigaren
MOS MA VER RE! Kur te them "jo" se fiki cigaren ME FAL!
Tani qe te them "kam nevoje per ty"... ME BESO!
:wink:
:)

doGzona
28-06-05, 22:49
Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemrt prano edhe nga une e nderuara mike.
Caste te kendeshme kudo qe te ndodhesh.
Kercovari

Ju faleminderit :wink:

Diana007
29-06-05, 07:48
Dogzona te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat

Diana :wink:

schütze
02-07-05, 14:58
doGzona doGzona je e kendshme si lulebora :lol: :lol: :lol:
te pershendes nga zemra e nderuar
me respekt
schütze

turisti
05-07-05, 22:12
:P Dogzona e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe ne ēdo drejtim. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Kercovari
06-07-05, 18:41
:P Dogzona e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe ne ēdo drejtim. :P

Me respekt,
TURISTI. :P
Ketij urimi i bashkengjitem edhe une.

laliloli
06-07-05, 22:35
Prano nje pershendetje te perzemert e nderuara dogzona .Qofsh e lumtur dhe gezuar gjithehere

doGzona
06-07-05, 23:03
Turisti schutze Kercovari laliloli

Ju faleminderit dhe ju pershendes perzemersisht kudo qe ndodheni.

doGzona
06-07-05, 23:04
Dogzona te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat

Diana :wink:

Ju falemimderit syn :wink:

Te pershendes.

Arb
07-07-05, 05:09
Dogzona,

Pershendetje nga nje qoshe e NYC...

Ja kalofsh mire kete jave!

Psikologu
08-07-05, 21:53
Shume e nderuar dhe e vlersuara Dogzona!

Ne cdo hap dhe ne cdo sekond ju percjellt fati , lumturia dhe gezimi.
Uroj te jeni mire ne cdo vend dhe cdo kohe.
Kam nderin te pershendes nje person si ju , dhe te i uroj pushime te kendeshme verore aty ku gjinesh.
Nderime per ju:
Psikologu

Kercovari
09-07-05, 10:11
Urime per dy mi e ca postime,vertet je mrekulli e ketij forumi.
Cdo te mire ne jete te deshiron kercovari

doGzona
12-07-05, 02:25
doGzona doGzona je e kendshme si lulebora :lol: :lol: :lol:
te pershendes nga zemra e nderuar
me respekt
schütze
:lol:

Schutze ju faleminderit.

Te pershendes :wink:

doGzona
12-07-05, 02:28
Dogzona,

Pershendetje nga nje qoshe e NYC...

Ja kalofsh mire kete jave!

Arb ju faleminderit

Ju pershendes nga zemra.

Kaloni sa me bukur ne "Little Albania" :wink:

doGzona
12-07-05, 02:33
Shume e nderuar dhe e vlersuara Dogzona!

Ne cdo hap dhe ne cdo sekond ju percjellt fati , lumturia dhe gezimi.
Uroj te jeni mire ne cdo vend dhe cdo kohe.
Kam nderin te pershendes nje person si ju , dhe te i uroj pushime te kendeshme verore aty ku gjinesh.
Nderime per ju:
Psikologu

I nderuari Psikologu

Ju faleminderit shume,

Dhe kam nderin te marre pershendetje
nga nje person si ty.

Te pershendetje te perzemerta ty dhe familjes tende kudo qe ndodheni.

doGzona
12-07-05, 02:36
Urime per dy mi e ca postime,vertet je mrekulli e ketij forumi.
Cdo te mire ne jete te deshiron kercovari

Te faleminderit.

Mrekullia qofte gjithmone me ju i nderuar.

Agroni22
14-07-05, 21:54
pershendetje DOGZONA ku do qe je

Reana
15-07-05, 01:12
Pershendetje motrushja e bukur Dogzonushe :wink:
Dhe te fala New Jersey-it...s'eshte keq me dal ne bregun tjeter per vizite ndonjehere :wink:

Daja POLIC
15-07-05, 15:43
pershendetje degzona ju deshiroj lumturi ne cdo sfid te jetes :D

doGzona
16-07-05, 17:35
Pershendetje motrushja e bukur Dogzonushe :wink:
Dhe te fala New Jersey-it...s'eshte keq me dal ne bregun tjeter per vizite ndonjehere :wink:

Ju faleminderit Reana.

Te pershendetje nga zemra kudo qe ndodhesh zemrushe :wink:

doGzona
16-07-05, 17:39
Daja Agroni

Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une.

Qofshi te lumtur gjithmone.

Ju faleminderit.

Kercovari
17-07-05, 08:59
Nje dite te kendshme dhe pa brenga si pjes e asaj qe u deshiroj nga thellsija e zemres.

Tomori
19-07-05, 13:48
"DoGzona" ju pershendes,,,,loqki :wink: tungji zemrushe! :wink: :wink:

doGzona
19-07-05, 13:51
"DoGzona" ju pershendes,,,,loqki :wink: tungji zemrushe! :wink: :wink:

Ju faleminderit Tomori.

Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une 8)

doGzona
19-07-05, 13:53
Nje dite te kendshme dhe pa brenga si pjes e asaj qe u deshiroj nga thellsija e zemres.

Gjithashtu i nderuari dhe i respektuari Kercovari.

Ju faleminderit.

Diana007
20-07-05, 08:27
Pershendje e nderuar Dogzona , te uroj jete te shendetshme dhe gjithmon te lumtur :)

Me respekt Diana :wink:

doGzona
25-07-05, 07:16
Diana ju faleminderit motrushe,

Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une loqkum. :wink:

Dreni30
25-07-05, 07:30
E nderuar DoGzona

Po ku je moj DoGzona e u gezofsh ti si eshte me se miri.

Tani te pershendes dhe uroj gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

laliloli
25-07-05, 07:38
Dogzona e nderuar pranoni nje pershendetje te perzemert Te deshiroj suksese ne te gjitha sferat e jetes ,por para se gjithash edhe shendetin e mire.Kalo nje dite te mire.

me rrespekt lali

Psikologu
25-07-05, 23:21
E nderuara Dogzona!

Ju deshiroj nje fillim jave te sukseseshme me plot begati , harmoni dhe shendet.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

doGzona
26-07-05, 04:07
E nderuar DoGzona

Po ku je moj DoGzona e u gezofsh ti si eshte me se miri.

Tani te pershendes dhe uroj gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Edhe ju qofshii i gezuar gjithmone Dreni.

Ju faleminderit.

doGzona
26-07-05, 04:09
Dogzona e nderuar pranoni nje pershendetje te perzemert Te deshiroj suksese ne te gjitha sferat e jetes ,por para se gjithash edhe shendetin e mire.Kalo nje dite te mire.

me rrespekt lali

Ju faleminderit lali, pershendetje te perzemerta keni dhe nga une, kudo qe je.

doGzona
26-07-05, 04:12
E nderuara Dogzona!

Ju deshiroj nje fillim jave te sukseseshme me plot begati , harmoni dhe shendet.

Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Ju faleminderit i nderuari Psikologu,

Gjithashtu dhe une, ju deshiroje nje jete te qet e te lumture,pa brenga,
per ju dhe familjes tende.

Te pershendes.

Flaka_1
31-07-05, 17:09
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

ARVANITI
31-07-05, 19:54
Pershendetje Daje Polici,

kalofsh mire, dhe shtet sa me te forte. :lol:

doGzona
31-07-05, 20:08
Pershendetje Daje Polici,

kalofsh mire, dhe shtet sa me te forte. :lol:

ARVANITI si duket e paske gabuar oden :lol:

Por une pershendetjen po e mar nese ben.

doGzona
31-07-05, 20:12
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Ju faleminderit Flaka e nderuar.

Gjithashtu pershendetje keni dhe nga une.

Kaloni sa me mire.

ARVANITI
31-07-05, 20:17
Pershendetje Daje Polici,

kalofsh mire, dhe shtet sa me te forte. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Eheeh nuk na shohin me syte :lol:

Kisha hapur shume dritare, dhe i bera lemsh postimet e mia, i ngaterrova mbare e prape.

Kerkoj falje, meqe me ndodhi me nje femer.

e?


Megjithate ty do te pershendesja.

Te pershendes DoGzona, ja kalofsh mire ne familje dhe shoqeri dhe befsh sa me shume qejf.

Edhe nje here, me fal per kete ngaterrese te pahijshme e te turpshme. Padashje.

Gjithe te Mirat.

doGzona
31-07-05, 21:14
:lol: :lol:
Nuk ka gje te lutem , asgje muk ka te turpshme ketu.

Ju faleminderit shume per pershendetjen.

Pershndetje keni dhe nga une i nderuar, kudo qe jeni.

Ja kalofshi sic eshte me se miri ku do qe je.

ARVANITI
31-07-05, 21:18
:lol: :lol:
Nuk ka gje te lutem , asgje muk ka te turpshme ketu.

Ju faleminderit shume per pershendetjen.

Pershndetje keni dhe nga une i nderuar, kudo qe jeni.

Ja kalofshi sic eshte me se miri ku do qe je.

Flm per mirekuptimin.

teDUAty
04-08-05, 20:36
pranoje edhe pershendetjen time qe del nga zemra vetem per TY te uroj lumturi ne jet ....... :(

Gentiana
05-08-05, 12:21
Dogzona Syn pershendetje edhe per ty ku do qofsh,dhe ēdo te mire te uroj.

Genta

doGzona
06-08-05, 23:48
Genta te faleminderit rrushe,
Gjithashtu kudo qe je, cdo te mire te deshiroje.

doGzona
06-08-05, 23:49
pranoje edhe pershendetjen time qe del nga zemra vetem per TY te uroj lumturi ne jet ....... :(

Te faleminderit, gjithashtu.

Po pse keshtu? :(

teDUAty
07-08-05, 13:40
pranoje edhe pershendetjen time qe del nga zemra vetem per TY te uroj lumturi ne jet ....... :(

Te faleminderit, gjithashtu.

Po pse keshtu? :(

po e din TI :(

dAdA_DriTe
08-08-05, 02:11
pershendetje me e bukura e forumit Dardan kur ti nuk je nuk me rrihet hiq sepse ti me shtrove sofren Dardani ,e lumtur dhe e gezuar qofsh gjithmon .

me dashuri te madhe dAdA

doGzona
08-08-05, 02:39
pershendetje me e bukura e forumit Dardan kur ti nuk je nuk me rrihet hiq sepse ti me shtrove sofren Dardani ,e lumtur dhe e gezuar qofsh gjithmon .

me dashuri te madhe dAdA

Ju faleminderit shume dAde
Me mbetet merake qe paske qen ketu dhe une nuk kam qelluar.

Qofshi e lumture gjithmone dhe ju.

dAdA_DriTe
08-08-05, 02:45
pershendetje me e bukura e forumit Dardan kur ti nuk je nuk me rrihet hiq sepse ti me shtrove sofren Dardani ,e lumtur dhe e gezuar qofsh gjithmon .

me dashuri te madhe dAdA

Ju faleminderit shume dAde
Me mbetet merake qe paske qen ketu dhe une nuk kam qelluar.

Qofshi e lumture gjithmone dhe ju.

mos u bej merak se erdha dhe do te rrim sa te duash o moj e bukura Dardane

doGzona
11-08-05, 02:49
pershendetje me e bukura e forumit Dardan kur ti nuk je nuk me rrihet hiq sepse ti me shtrove sofren Dardani ,e lumtur dhe e gezuar qofsh gjithmon .

me dashuri te madhe dAdA

Ju faleminderit shume dAde
Me mbetet merake qe paske qen ketu dhe une nuk kam qelluar.

Qofshi e lumture gjithmone dhe ju.

mos u bej merak se erdha dhe do te rrim sa te duash o moj e bukura Dardane
:D :wink:

dAdA_DriTe
11-08-05, 05:05
pershendetje te ngrohta ke nga une dhe shkova.

Bleta
11-08-05, 13:25
Dogzona te pershendes dhe u gezofsh gjithmon me nderime bleta

Arbėri
11-08-05, 14:01
Qe sa kohe qe sjemi pa, nje damar mu ka tha :cry: Prandaj erdha me nxitim te pershendes kete shoqen time :lol: :lol:

Ku do qe ndodhesh jeni e pershendetur, Ju dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Arbėri :)

doGzona
11-08-05, 18:20
Dogzona te pershendes dhe u gezofsh gjithmon me nderime bleta

Qofshi e gezuar gjithmone dhe ju Bleta e dashure :wink:

Ju faleminderit.

doGzona
11-08-05, 18:43
Qe sa kohe qe sjemi pa, nje damar mu ka tha :cry: Prandaj erdha me nxitim te pershendes kete shoqen time :lol: :lol:

Ku do qe ndodhesh jeni e pershendetur, Ju dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Arbėri :)
Hajt bre Arberi dert mos ki,
Se une prap atje do vi,
Mos mendo qe une te harroje,
Se me shoqeri te mire,
Une nuk bej loje.

Fillova tash pak me u merzite
Malli me kaploi n' shpirte
Me lote mu kan mbushur syt
Cdo fjale po me ngel ne fyt. :(

Ju faleminderit shume Arberi,

Te pershendes nga zemra kudo qe te jesh, ty dhe gjithe familjen tende.
Qofshi te lumture gjithmone.

doGzona
11-08-05, 18:49
pershendetje te ngrohta ke nga une dhe shkova.
Ju faleminderit, por mos e le pa ardhe prap.

teDUAty
12-08-05, 02:50
pranoje edhe pershendetjen time qe del nga zemra vetem per TY te uroj lumturi ne jet ....... :D

doGzona
12-08-05, 19:39
pranoje edhe pershendetjen time qe del nga zemra vetem per TY te uroj lumturi ne jet ....... :D

Ju faleminderit,

gjithashtu ju uroje cdo te mire kudo qe ndodheni.

Honesty^uk.
12-08-05, 19:42
Mirembrema dhe pershendetje doGzona.
Nje weekend sa me te kendshem te deshiron

Honesty

doGzona
12-08-05, 20:29
Mirembrema dhe pershendetje doGzona.
Nje weekend sa me te kendshem te deshiron

Honesty

Mirembrema dhe ju faleminderit Honesty,

Gjithashtu ju uroje dhe juve, nje weekend sa me te mire e te qete.

Kaloni sic eshte me se miri.

Tomori
12-08-05, 20:42
Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.
Me respekt per ju:
Tomori

Psikologu
12-08-05, 20:54
E nderuara dhe e vlersuara Dogzona!

JU pershendes dhe ju uroj nje vikend te mbare dhe te gezuar per ju kudo qe jeni.

Me nderime dhe vlersime te larta per ju , si cdo here:

Psikologu

Tomori
12-08-05, 21:16
"DoGzona" ju pershendes,,,,loqki :wink: tungji zemrushe! :wink: :wink:

Ju faleminderit Tomori.

Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une 8)

Desha vec nje pershendetje te heshtur naten me shi,nje percafim te ngrohte aty ku s'na sheh njeri, nje puthje te embel nje lutje per mua,nje enderr te cmendur me klithmat e tua. :wink:

Arbėri
13-08-05, 22:26
Qe sa kohe qe sjemi pa, nje damar mu ka tha :cry: Prandaj erdha me nxitim te pershendes kete shoqen time :lol: :lol:

Ku do qe ndodhesh jeni e pershendetur, Ju dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Arbėri :)
Hajt bre Arberi dert mos ki,
Se une prap atje do vi,
Mos mendo qe une te harroje,
Se me shoqeri te mire,
Une nuk bej loje.

Fillova tash pak me u merzite
Malli me kaploi n' shpirte
Me lote mu kan mbushur syt
Cdo fjale po me ngel ne fyt. :(

Ju faleminderit shume Arberi,

Te pershendes nga zemra kudo qe te jesh, ty dhe gjithe familjen tende.
Qofshi te lumture gjithmone.Oj DoGzone he poetesh
zemren Arbėrit ja ke qaravesh
qaravesh e sa sdul prej vendit
ardhjen tende kur e permende :lol:

Une e kame nje deshire
qe ti t'jesh si eshte me mire
edhe ata qe ti i don
Zoti ne kete do te ndihmon

Veq kesaj radhe kam met mundue
pitet fort mi kana mue :lol:
n'kofte nevija kam met ndihmue
edhe nje kem me marue :lol: :lol: :lol:

DoGzona, gezimi dhe lumturia qofshin me ty, ate krijesen e mrekullueshme tenden dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

doGzona
13-08-05, 23:12
Oj DoGzone he poetesh
zemren Arbėrit ja ke qaravesh
qaravesh e sa sdul prej vendit
ardhjen tende kur e permende :lol:

Une e kame nje deshire
qe ti t'jesh si eshte me mire
edhe ata qe ti i don
Zoti ne kete do te ndihmon

Veq kesaj radhe kam met mundue
pitet fort mi kana mue :lol:
n'kofte nevija kam met ndihmue
edhe nje kem me marue :lol: :lol: :lol:

DoGzona, gezimi dhe lumturia qofshin me ty, ate krijesen e mrekullueshme tenden dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Hajt bre Arberi he djale dai,
N'daq t' qes pite e n'daq t'qes fli,
Se mu hiq s'me vjen merzi,
Jem a s'jem Ferizajli? :lol:

Se la kurre pa te gatue,
Eh nese don ,ben dhe me m'ndihmue,
Petet pak me i t'hollue, :lol:
Apo hargjin me marue :lol:
Bon edhe vetem me m'shoqerue :lol:

Flm. shume per urime,
Cdo vizite e jotja me sjelle gezime,
Cmallem per vendlindjen time.

Qofshe i lumture pergjithmone
Mu ashtu si zemra ty ta done.

Flm. shume Arberi, lumturia gezimi te shoqerofshine gjithmone.

Arb
14-08-05, 06:59
Dogzona,

Kudo qe je, pershendetje!

doGzona
14-08-05, 13:40
Dogzona,

Kudo qe je, pershendetje!

Ju faleminderit Arb,
Te pershendes gjithashtu dhe une.

doGzona
14-08-05, 13:47
Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.
Me respekt per ju:
Tomori
Te faleminderitt Tomori.

teDUAty
14-08-05, 13:48
te pershendes edhe ty me nje mmpppuuuqqqq te fort por vetem ne njeren faqe sepse ti nuk je mbreteresh siku Murgesha ,uroj qe tju zgjas lumturia aq sa ju zgjat jeta .
me respekt teDUAty

doGzona
14-08-05, 13:50
E nderuara dhe e vlersuara Dogzona!

JU pershendes dhe ju uroj nje vikend te mbare dhe te gezuar per ju kudo qe jeni.

Me nderime dhe vlersime te larta per ju , si cdo here:

Psikologu

Ju faleminderit i nderuari dhe gjithmone i respektuari Psikologu.

Pershedetje te ngrohta nga zemra ,keni dhe nga une kudo te ndodheni.

doGzona
14-08-05, 13:53
te pershendes edhe ty me nje mmpppuuuqqqq te fort por vetem ne njeren faqe sepse ti nuk je mbreteresh siku Murgesha ,uroj qe tju zgjas lumturia aq sa ju zgjat jeta .
me respekt teDUAty

Vetem se nuk jam Mbreteresh a :lol:

Te faleminderit, gjithashtu dhe juve.

Kercovari
15-08-05, 10:55
Nga thellsija e zemres te deshiroj cdo te mire ne jete,dhe nje pershendetje te ngohte nga Kercova.
Me respekt Kercovari

Artisti
15-08-05, 15:36
doGzona ich grüssee dich sehrr

doGzona
15-08-05, 23:18
Nga thellsija e zemres te deshiroj cdo te mire ne jete,dhe nje pershendetje te ngohte nga Kercova.
Me respekt Kercovari

Ju faleminderit shume Kercovari,

Gjithashtu te pershendete nga thellesia e zemres,
dhe te urone cdo te mire ne jeten tuaj, kudo qe ndodheni.

Me respect te madhe per ju,
Bubrecja :lol: :wink:

Arbėri
15-08-05, 23:35
Oj DoGzone he poetesh
zemren Arbėrit ja ke qaravesh
qaravesh e sa sdul prej vendit
ardhjen tende kur e permende :lol:

Une e kame nje deshire
qe ti t'jesh si eshte me mire
edhe ata qe ti i don
Zoti ne kete do te ndihmon

Veq kesaj radhe kam met mundue
pitet fort mi kana mue :lol:
n'kofte nevija kam met ndihmue
edhe nje kem me marue :lol: :lol: :lol:

DoGzona, gezimi dhe lumturia qofshin me ty, ate krijesen e mrekullueshme tenden dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Hajt bre Arberi he djale dai,
N'daq t' qes pite e n'daq t'qes fli,
Se mu hiq s'me vjen merzi,
Jem a s'jem Ferizajli? :lol:

Se la kurre pa te gatue,
Eh nese don ,ben dhe me m'ndihmue,
Petet pak me i t'hollue, :lol:
Apo hargjin me marue :lol:
Bon edhe vetem me m'shoqerue :lol:

Flm. shume per urime,
Cdo vizite e jotja me sjelle gezime,
Cmallem per vendlindjen time.

Qofshe i lumture pergjithmone
Mu ashtu si zemra ty ta done.

Flm. shume Arberi, lumturia gezimi te shoqerofshine gjithmone.A po ngoni o vllazni
i lume Arbėri per fatin e ti
ka me hanger pite, nje tepsi
masandej ka me t'ja kersite fli :lol: :lol: :lol:

Keshtu e ka kur ke shoqeri
ta kane hatrin dhe nuk pertojne
bile qefin ta marojne :wink: :lol: :lol: :lol:

Oj DoGzone oj trimeresh
tybe Arbėri s'ka met kesh
ska met kesh me i djeg flijat
kam me thane: fajet i ka tepsija :lol: :lol: :lol:

Sa per ndihme hiq mos ta nine
ndaq e maroj qullin ndaq saqin
ndaq shporetin dru e mbushi
ndaq cigaren ta dhezi te prushi :lol: :lol:

Ti hala Arbėrin se njef
per me ngrene HIQ zore s'me vje
hiq kurgja mos me lafsh me ba
miza ngat tybe nuk t'la :lol: :lol: :lol:

Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:

T'pershendes me shume rrespekt
une, Arbėri, dora vete :lol: :lol: :lol:
t'deshiroj t'gjitha te mirat
tu plotesofshin TY deshirat :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

doGzona
16-08-05, 00:03
doGzona ich grüssee dich sehrr

Danke Artisti

Grube von mir auch, wohin sie sind.

laliloli
16-08-05, 00:06
[quote="Arbėri
[Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:
quote]

Jo mor Arber djal i ri
keni hy ne hor,dhe keni me kcy
mos e leni fline me pak rena
se ter Forumi ndark tek ju jena.

Lumet na per keta dy
Per nje ore mbushen plot tepsin
Dogzona saqin rrotollon
Arberi ne kembe drute afron

Kan vu saqin mbi tepsi
Papritmas ndodhi nje vaki
tuj qesh e bisedu
fline nen saq e kan harru

Papritmas Arberit ju ka kujtu
Qe fline nen saq e kan harru
Shpejt Dogzona ka shpejtu
Per fat flia pa u djeg ka shpetu.

Kah nis darka mu afru
Dogzona e Arberi na kan ftu
Te gjith Dardanasit te ata kemi shku
Flin me tepsi qem te kafshu.

P.s.
Nuk ja kam zanat per poezi
e nisa krelan e me doli fli
Por per kete do te me kuptoni
se ju dua shume mos harroni

doGzona
16-08-05, 00:07
Oj DoGzone he poetesh
zemren Arbėrit ja ke qaravesh
qaravesh e sa sdul prej vendit
ardhjen tende kur e permende :lol:

Une e kame nje deshire
qe ti t'jesh si eshte me mire
edhe ata qe ti i don
Zoti ne kete do te ndihmon

Veq kesaj radhe kam met mundue
pitet fort mi kana mue :lol:
n'kofte nevija kam met ndihmue
edhe nje kem me marue :lol: :lol: :lol:

DoGzona, gezimi dhe lumturia qofshin me ty, ate krijesen e mrekullueshme tenden dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Hajt bre Arberi he djale dai,
N'daq t' qes pite e n'daq t'qes fli,
Se mu hiq s'me vjen merzi,
Jem a s'jem Ferizajli? :lol:

Se la kurre pa te gatue,
Eh nese don ,ben dhe me m'ndihmue,
Petet pak me i t'hollue, :lol:
Apo hargjin me marue :lol:
Bon edhe vetem me m'shoqerue :lol:

Flm. shume per urime,
Cdo vizite e jotja me sjelle gezime,
Cmallem per vendlindjen time.

Qofshe i lumture pergjithmone
Mu ashtu si zemra ty ta done.

Flm. shume Arberi, lumturia gezimi te shoqerofshine gjithmone.A po ngoni o vllazni
i lume Arbėri per fatin e ti
ka me hanger pite, nje tepsi
masandej ka me t'ja kersite fli :lol: :lol: :lol:

Keshtu e ka kur ke shoqeri
ta kane hatrin dhe nuk pertojne
bile qefin ta marojne :wink: :lol: :lol: :lol:

Oj DoGzone oj trimeresh
tybe Arbėri s'ka met kesh
ska met kesh me i djeg flijat
kam me thane: fajet i ka tepsija :lol: :lol: :lol:

Sa per ndihme hiq mos ta nine
ndaq e maroj qullin ndaq saqin
ndaq shporetin dru e mbushi
ndaq cigaren ta dhezi te prushi :lol: :lol:

Ti hala Arbėrin se njef
per me ngrene HIQ zore s'me vje
hiq kurgja mos me lafsh me ba
miza ngat tybe nuk t'la :lol: :lol: :lol:

Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:

T'pershendes me shume rrespekt
une, Arbėri, dora vete :lol: :lol: :lol:
t'deshiroj t'gjitha te mirat
tu plotesofshin TY deshirat :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
:( Flm. shume http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Arbėri
16-08-05, 01:22
[quote="Arbėri
[Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:
quote]

Jo mor Arber djal i ri
keni hy ne hor,dhe keni me kcy
mos e leni fline me pak rena
se ter Forumi ndark tek ju jena.

Lumet na per keta dy
Per nje ore mbushen plot tepsin
Dogzona saqin rrotollon
Arberi ne kembe drute afron

Kan vu saqin mbi tepsi
Papritmas ndodhi nje vaki
tuj qesh e bisedu
fline nen saq e kan harru

Papritmas Arberit ju ka kujtu
Qe fline nen saq e kan harru
Shpejt Dogzona ka shpejtu
Per fat flia pa u djeg ka shpetu.

Kah nis darka mu afru
Dogzona e Arberi na kan ftu
Te gjith Dardanasit te ata kemi shku
Flin me tepsi qem te kafshu.

P.s.
Nuk ja kam zanat per poezi
e nisa krelan e me doli fli
Por per kete do te me kuptoni
se ju dua shume mos harronihttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

Arbėri
16-08-05, 01:24
Oj DoGzone he poetesh
zemren Arbėrit ja ke qaravesh
qaravesh e sa sdul prej vendit
ardhjen tende kur e permende :lol:

Une e kame nje deshire
qe ti t'jesh si eshte me mire
edhe ata qe ti i don
Zoti ne kete do te ndihmon

Veq kesaj radhe kam met mundue
pitet fort mi kana mue :lol:
n'kofte nevija kam met ndihmue
edhe nje kem me marue :lol: :lol: :lol:

DoGzona, gezimi dhe lumturia qofshin me ty, ate krijesen e mrekullueshme tenden dhe te gjithe ata qe i do dhe te duan :lol: :lol:

Hajt bre Arberi he djale dai,
N'daq t' qes pite e n'daq t'qes fli,
Se mu hiq s'me vjen merzi,
Jem a s'jem Ferizajli? :lol:

Se la kurre pa te gatue,
Eh nese don ,ben dhe me m'ndihmue,
Petet pak me i t'hollue, :lol:
Apo hargjin me marue :lol:
Bon edhe vetem me m'shoqerue :lol:

Flm. shume per urime,
Cdo vizite e jotja me sjelle gezime,
Cmallem per vendlindjen time.

Qofshe i lumture pergjithmone
Mu ashtu si zemra ty ta done.

Flm. shume Arberi, lumturia gezimi te shoqerofshine gjithmone.A po ngoni o vllazni
i lume Arbėri per fatin e ti
ka me hanger pite, nje tepsi
masandej ka me t'ja kersite fli :lol: :lol: :lol:

Keshtu e ka kur ke shoqeri
ta kane hatrin dhe nuk pertojne
bile qefin ta marojne :wink: :lol: :lol: :lol:

Oj DoGzone oj trimeresh
tybe Arbėri s'ka met kesh
ska met kesh me i djeg flijat
kam me thane: fajet i ka tepsija :lol: :lol: :lol:

Sa per ndihme hiq mos ta nine
ndaq e maroj qullin ndaq saqin
ndaq shporetin dru e mbushi
ndaq cigaren ta dhezi te prushi :lol: :lol:

Ti hala Arbėrin se njef
per me ngrene HIQ zore s'me vje
hiq kurgja mos me lafsh me ba
miza ngat tybe nuk t'la :lol: :lol: :lol:

Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:

T'pershendes me shume rrespekt
une, Arbėri, dora vete :lol: :lol: :lol:
t'deshiroj t'gjitha te mirat
tu plotesofshin TY deshirat :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif
:( Flm. shume http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gifTE LUTEM http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

doGzona
16-08-05, 01:51
[quote="Arbėri
[Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:
quote]

Jo mor Arber djal i ri
keni hy ne hor,dhe keni me kcy
mos e leni fline me pak rena
se ter Forumi ndark tek ju jena.

Lumet na per keta dy
Per nje ore mbushen plot tepsin
Dogzona saqin rrotollon
Arberi ne kembe drute afron

Kan vu saqin mbi tepsi
Papritmas ndodhi nje vaki
tuj qesh e bisedu
fline nen saq e kan harru

Papritmas Arberit ju ka kujtu
Qe fline nen saq e kan harru
Shpejt Dogzona ka shpejtu
Per fat flia pa u djeg ka shpetu.

Kah nis darka mu afru
Dogzona e Arberi na kan ftu
Te gjith Dardanasit te ata kemi shku
Flin me tepsi qem te kafshu.

P.s.
Nuk ja kam zanat per poezi
e nisa krelan e me doli fli
Por per kete do te me kuptoni
se ju dua shume mos harroni
:lol: :lol: :lol: :lol:
O qa kam qesh bre :lol: :lol: :lol: :lol:

Qa po thu Arberi a mi ftu ton Dardanin a?
Tybe ishalla na del flija mire se mos vet :lol: :lol:

Arbėri
16-08-05, 01:56
[quote="Arbėri
[Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:
quote]

Jo mor Arber djal i ri
keni hy ne hor,dhe keni me kcy
mos e leni fline me pak rena
se ter Forumi ndark tek ju jena.

Lumet na per keta dy
Per nje ore mbushen plot tepsin
Dogzona saqin rrotollon
Arberi ne kembe drute afron

Kan vu saqin mbi tepsi
Papritmas ndodhi nje vaki
tuj qesh e bisedu
fline nen saq e kan harru

Papritmas Arberit ju ka kujtu
Qe fline nen saq e kan harru
Shpejt Dogzona ka shpejtu
Per fat flia pa u djeg ka shpetu.

Kah nis darka mu afru
Dogzona e Arberi na kan ftu
Te gjith Dardanasit te ata kemi shku
Flin me tepsi qem te kafshu.

P.s.
Nuk ja kam zanat per poezi
e nisa krelan e me doli fli
Por per kete do te me kuptoni
se ju dua shume mos harroni
:lol: :lol: :lol: :lol:
O qa kam qesh bre :lol: :lol: :lol: :lol:

Qa po thu Arberi a mi ftu ton Dardanin a?
Tybe ishalla na del flija mire se mos vet :lol: :lol:E belivallha as cuc stja kan ba, qyyyyyyyyyyy, a jemi tranu a :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Joooooooo bre, hala s'ta kam marre inat, qyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
16-08-05, 02:03
Belivallha e di bre qe ti tybe nuk em shtin me u mundue ne ket vap me qit flija per tone, por e qesmi nje te vogel veq per ne.
Hajde na dalt e mire ishalla e na befte mire. :lol: :lol: :lol:

S'po di a me thirre veq lalin, u mundue ton ate poezi me knue :lol: :lol:
Po mos te ndin te tjeret se nuk kryhen. :lol: :lol: :lol:

laliloli
16-08-05, 20:21
[quote="Arbėri
[Hajt DoGzone he tu gezofte zemra
pe bijme flijen veq me PAK rena
se me bo e me ni kojshija
nuk ju dalin as pese tepsije :lol: :lol: :lol: :lol:
quote]

Jo mor Arber djal i ri
keni hy ne hor,dhe keni me kcy
mos e leni fline me pak rena
se ter Forumi ndark tek ju jena.

Lumet na per keta dy
Per nje ore mbushen plot tepsin
Dogzona saqin rrotollon
Arberi ne kembe drute afron

Kan vu saqin mbi tepsi
Papritmas ndodhi nje vaki
tuj qesh e bisedu
fline nen saq e kan harru

Papritmas Arberit ju ka kujtu
Qe fline nen saq e kan harru
Shpejt Dogzona ka shpejtu
Per fat flia pa u djeg ka shpetu.

Kah nis darka mu afru
Dogzona e Arberi na kan ftu
Te gjith Dardanasit te ata kemi shku
Flin me tepsi qem te kafshu.

P.s.
Nuk ja kam zanat per poezi
e nisa krelan e me doli fli
Por per kete do te me kuptoni
se ju dua shume mos harronihttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif


Qu shoki qka je ra ne bari aty e je shtri tuj qesh :lol: :lol: :lol: :lol: Dogzona ka mbet pa asnje dru e flija ende nuk eshte askund .Shko aty te zabeli e meri do krane te thata se darka u afru edhe musafiret veq sa nuk kan mberri :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
16-08-05, 20:30
Belivallha e di bre qe ti tybe nuk em shtin me u mundue ne ket vap me qit flija per tone, por e qesmi nje te vogel veq per ne.
Hajde na dalt e mire ishalla e na befte mire. :lol: :lol: :lol:

S'po di a me thirre veq lalin, u mundue ton ate poezi me knue :lol: :lol:
Po mos te ndin te tjeret se nuk kryhen. :lol: :lol: :lol:

Moj dogzona po me dhimsesh po vallha beli ta kan msy 10 Dardanas me te ardh ne dark qe nuk kane qen asnjehere.Le ta vazhdon Arberi flin se ia kishte zanat e ti shko te pakten pak havell me e zi apo amelzim tjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
17-08-05, 01:43
Moj dogzona po me dhimsesh po vallha beli ta kan msy 10 Dardanas me te ardh ne dark qe nuk kane qen asnjehere.Le ta vazhdon Arberi flin se ia kishte zanat e ti shko te pakten pak havell me e zi apo amelzim tjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Shih shih, ani edhe havell po dojka me i marue qyr ti njeher :lol:
A je ka e ndin oo Arberi? :lol: :lol:
Eh qe don me i qit vetin pune e hajt . :lol:

Eh nese don havllen me kerkue, dergo ti Luanen me na ndihmue qy :lol:
Muno dhe gruan tende pak :lol: :lol:
Ani ton Dardanin dojka me i ftue , ne shpin te tjeterkujt. :lol: :lol:

laliloli
18-08-05, 20:55
Moj dogzona po me dhimsesh po vallha beli ta kan msy 10 Dardanas me te ardh ne dark qe nuk kane qen asnjehere.Le ta vazhdon Arberi flin se ia kishte zanat e ti shko te pakten pak havell me e zi apo amelzim tjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Shih shih, ani edhe havell po dojka me i marue qyr ti njeher :lol:
A je ka e ndin oo Arberi? :lol: :lol:
Eh qe don me i qit vetin pune e hajt . :lol:

Eh nese don havllen me kerkue, dergo ti Luanen me na ndihmue qy :lol:
Muno dhe gruan tende pak :lol: :lol:
Ani ton Dardanin dojka me i ftue , ne shpin te tjeterkujt. :lol: :lol:


Hajde moj Dogzona qka je tuj perit a u ba qajo fli ajo ,ai me pas dergu Luanen time ne ndihme 5 flija i kish gatu e havell per nje mahall kishte zi ., musafiret veq jane nis

Tomori
18-08-05, 21:38
..E nderuara "doGzona" ju pershendes...! :wink:

doGzona
19-08-05, 03:28
Hajde moj Dogzona qka je tuj perit a u ba qajo fli ajo ,ai me pas dergu Luanen time ne ndihme 5 flija i kish gatu e havell per nje mahall kishte zi ., musafiret veq jane nis

Jaa pa e vet Arberin sen nuk nisi :lol: :lol:

doGzona
19-08-05, 03:29
..E nderuara "doGzona" ju pershendes...! :wink:

Flm. Tomori gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une :)

Kercovari
19-08-05, 10:39
Shpalos ndjenjat me te thelle qe me burojne nga thellsija e Zemres per te pershendetur Miken e nderuar dhe shume te respektuar Dogzonen.
Urime 3000 postimet e nderuar!
I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh ne mesin tone,u deshiroje cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi ne familje.
Me respekt Kercovari.

laliloli
19-08-05, 19:58
Hajde moj Dogzona qka je tuj perit a u ba qajo fli ajo ,ai me pas dergu Luanen time ne ndihme 5 flija i kish gatu e havell per nje mahall kishte zi ., musafiret veq jane nis

Jaa pa e vet Arberin sen nuk nisi :lol: :lol:


Arberi dhe Dogzona
s'po mun bien ne razi
sa veta per me i ftuar
me ngran qat fli

Arberi thot pe ftojna
Murgeshen e Hallen
dogzona thot se la pa i ftu
Lalin e Luanen

Dhe keshtu per dy ore
ata u menduan
me ne fund u ulen
edhe flis vet i mshuan

Arbėri
19-08-05, 23:41
Hajde moj Dogzona qka je tuj perit a u ba qajo fli ajo ,ai me pas dergu Luanen time ne ndihme 5 flija i kish gatu e havell per nje mahall kishte zi ., musafiret veq jane nis

Jaa pa e vet Arberin sen nuk nisi :lol: :lol:


Ahhhhhhh bre DoGzona, paj nuk eshte qe nuk jame mikprites dhe nuk i dua mysafiret por, heheheh, ti pe di qka po du me thane, disi shume "parti" po me pengojne allahile, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol:

Une te kam thane dhe prap po te theme: Jame ne gjendje me ba qmos, me pune dhe keshilla, vetem me te ndihmue ty por, po tutna po na shkon mundi huq e edhe nuk po knaqemi ne te dy se, belivallha e pasha Nanen n'dhe e shtifsha, keta Shqiptaret e sotit 99 pula per nje laknur i japin :x :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-08-05, 12:42
Dogzonė e nderuar, po ta lo njė pėrshėndetje qė pas pak kur tė zgjohesh tė ti hapė sytė e pėrgjumur.

Tė uroj fat dhe mbarėsi nė jetė.

Murgesha!

e_martumja
20-08-05, 22:21
dOGZONA PRANOJE NJE PERSHENDETJE NGA ANA IME DHE SHFRYTZOJ RRASTIN TE URROJ POSTIMET E MREKULLUESHME.

Fat dhe lumturi paq ne jeten tende gjithmone.


me rrespekt, e_martumja

Dreni30
20-08-05, 22:24
DoGzona nuk paskam qene moti kesajde, por ja si me pruni rruga dhe desha te pershendes.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Urata
21-08-05, 14:57
DoGzona, e gezuar qofsh gjithemon!

doGzona
21-08-05, 22:59
Kercovari te faleminderoj nga zemra,per fjalet e tua te embela e
me plote sinceritet.


Murgesha , e_martumja, Dreni, Urata

Perzemersisht ju pershendes dhe faleminderoje.

Ju faleminderit shume per respektin qe keni ndaj meje.

Vertet jeni te merekullueshem.

doGzona
21-08-05, 23:08
Ahhhhhhh bre DoGzona, paj nuk eshte qe nuk jame mikprites dhe nuk i dua mysafiret por, heheheh, ti pe di qka po du me thane, disi shume "parti" po me pengojne allahile, qyyyyyyyy :wink: :lol: :lol:

Une te kam thane dhe prap po te theme: Jame ne gjendje me ba qmos, me pune dhe keshilla, vetem me te ndihmue ty por, po tutna po na shkon mundi huq e edhe nuk po knaqemi ne te dy se, belivallha e pasha Nanen n'dhe e shtifsha, keta Shqiptaret e sotit 99 pula per nje laknur i japin :x :lol: :lol: :lol:

E di bre qe ti nuk ma prishe mua. :lol:

Po qata dhe mendova qe per te gjithe Dardanin gatuajme nje dite tjeter. :lol:
Se rehat nuk mundemi te rrim, se duhet me ju ndejt ne kembe :lol:

laliloli
22-08-05, 07:42
Dogzona e nderuar ,ndegjom mua me mire ,haje fline vetem me Arberin,sepse nese ju ben shume muhabet musafireve e sidomos nese iu qet fli,qdo dite oden do ta kesh plot,e me mire rahat mos e fto askend :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes TE uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt lali

turisti
22-08-05, 23:50
doGzona e nderuar,

Urime tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane freski dhe komunikim i sinqert dhe shume me vlere ne mesin e forumistave.Shpresoj qe lumturia dhe realizimi i deshirave tuaja do te mundesojne edhe shume shkrimet e reja siq jane deri mesot.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

doGzona
23-08-05, 03:57
Dogzona e nderuar ,ndegjom mua me mire ,haje fline vetem me Arberin,sepse nese ju ben shume muhabet musafireve e sidomos nese iu qet fli,qdo dite oden do ta kesh plot,e me mire rahat mos e fto askend :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes TE uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt lali
Jo lali mos ke dert, flin do ta qesim vetem per mua dhe Arberin,
jo vetem fli por edhe pite do gatuajme, mandej dhe havell. :lol:

Po ti eja mere Luanen dhe eja :lol:

doGzona
23-08-05, 04:10
doGzona e nderuar,

Urime tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te cilat jane freski dhe komunikim i sinqert dhe shume me vlere ne mesin e forumistave.Shpresoj qe lumturia dhe realizimi i deshirave tuaja do te mundesojne edhe shume shkrimet e reja siq jane deri mesot.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
Te faleminderit i nderuari Turisti,
Per respektin qe keni dhe tregoni ndaj meje.

Lumturia mbreterofte gjithmone ne ty dhe ne gjithe familjen tend
kudo qe ndodheni.

MemphiSx
23-08-05, 08:52
DoGzona,qdo her e me shum po tregon se Forumi pa ty,se kish Bukurin qe e ka sot :) Prandaj eshte knaqesi te lexohen shkrimet tuja :)

Prano ket Pershendetje te sinqert nga shoki yt i luftes MemphiS :)

doGzona
24-08-05, 16:39
DoGzona,qdo her e me shum po tregon se Forumi pa ty,se kish Bukurin qe e ka sot :) Prandaj eshte knaqesi te lexohen shkrimet tuja :)

Prano ket Pershendetje te sinqert nga shoki yt i luftes MemphiS :)

Te falemderoje shume, shoku im i luftes dhe i lirise :)

Pershendetje te ngrohte nga zemra keni dhe nga une, kudo qe ndodhesh.

Gjebraili
24-08-05, 22:22
Oj DoGzona, kush do qe je, u GEZOFSH jarabi o Zote, ati i kofshim fale se, heheheh, pe meritojshe valla, kokshe taman shok http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

doGzona
25-08-05, 16:51
Oj DoGzona, kush do qe je, u GEZOFSH jarabi o Zote, ati i kofshim fale se, heheheh, pe meritojshe valla, kokshe taman shok http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

O Gjebro ty te lumte goja, e tu knaqt zemra.

E marrsh nje Gjebrailk ashtu siq ta done zemra jote. :lol:

Te pershedes shume kudo qe je, dhe te faleminderoj shume per lulet. :wink:

Gjebraili
25-08-05, 22:44
Oj DoGzona, kush do qe je, u GEZOFSH jarabi o Zote, ati i kofshim fale se, heheheh, pe meritojshe valla, kokshe taman shok http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

O Gjebro ty te lumte goja, e tu knaqt zemra.

E marrsh nje Gjebrailk ashtu siq ta done zemra jote. :lol:

Te pershedes shume kudo qe je, dhe te faleminderoj shume per lulet. :wink:Ani Gjebrailk http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

Edhe ty te pershendes, ku do qe je dhe, heheheh, e marrsh nje Gjebrail te mire http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c032.gif

doGzona
25-08-05, 23:38
Ani Gjebrailk http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

Edhe ty te pershendes, ku do qe je dhe, heheheh, e marrsh nje Gjebrail te mire http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c032.gif

Opsss nime ti e ke Uraten, :lol:

Ani Gjebrail te mire, ku me gjet at gjebrail te mire se. :lol: :lol:

Sy_kaltra
30-08-05, 15:42
doGzona Pranoni pershendetjet e mia engjellusha motrushes

Veq deshira per te pershendetur me sjelli tek ju ,,sepse e meritoni..

Me nje dit te mir dhe per plot befasira ashtu siē ty ti do zemra .

Me respekt Sy_Kaltra.

doGzona
30-08-05, 20:49
doGzona Pranoni pershendetjet e mia engjellusha motrushes

Veq deshira per te pershendetur me sjelli tek ju ,,sepse e meritoni..

Me nje dit te mir dhe per plot befasira ashtu siē ty ti do zemra .

Me respekt Sy_Kaltra.

Te faleminderit shume zemrush,

Gjithashtu keni pershendetje nga zemra dhe nga une yllo.

Me te vertet jeni e mrekullushme,leni pershtymje te shkelqyeshme kudo qe shkoni.

Kodra
30-08-05, 20:51
**********
**********
**********


doGzona e nderuar,pranoj pėrshėndetjet e mia pėr ty kudo qė je.

Kodra

dr1ta
30-08-05, 23:46
Dogzona , te pershendes shumeeeee , deshiroj lumturi, dashuri dhe krejt te mirat cka ka jeta te dhuron .


Me respekt
Drita

lazdrani
31-08-05, 10:00
Pershendetje te sinqerta per ju Zonjushe :wink:Lazdrani

doGzona
01-09-05, 00:38
dr1ta te faleminderit shume llokum,

Gjithashtu Kodra lazdrani ju faleminderoj dhe pershendes
perzemersisht nga do kudo qe jeni.

Lumturia qofte gjithmone me ju.

doGzona
01-09-05, 00:42
Nji fjal popullore eshte :

Mik i mire nuk eshte ai/ajo qe te fshin lotet por ai/ajo qe nuk te le te qash!

Ti je ashtu Dogzona , mpuqqqqqqqqqqq qdo te mire :wink:

Mpaqqqqq edhe nje her :( :wink:

rafet llapjani
01-09-05, 01:00
Pershendetj te perzemurta e nderuar doGZona je nje antare e fds per mue e veqant rrespekte te plot nga llapjani.

doGzona
01-09-05, 01:08
Pershendetj te perzemurta e nderuar doGZona je nje antare e fds per mue e veqant rrespekte te plot nga llapjani.

Ju faleminderit i nderuari rafet, per fjalet e tua te sinqerta, per respektin
qe keni ndaj meje.

Perzemersisht te pershendes kudo qe je.

Psikologu
01-09-05, 11:13
E nderuara doGzona!

Njė pershendetje nga zemra per ju e nderuar , duke ju deshiruar cdo tė mirė , prirje , sukses dhe begati ne te gjitha sferat e jetes.
Mbetshi me shendet cdo here dhe cdo kund.

Me nderime per ju si cdo here:

Psikologu

Diana007
02-09-05, 13:43
Pershendeje Dogzona , ne dit te mbar per ju :)


http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs4/windelw.17.gif

Mpuq Diana :wink:

Arbėri
02-09-05, 21:50
Oj DoGzone oj llokume, t'pershendes shume e shumeeeeeeeeeeeee :lol:

Ja kalofsh si eshte me mire :P :lol:

doGzona
03-09-05, 03:45
Pershendeje Dogzona , ne dit te mbar per ju :)


http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs4/windelw.17.gif

Mpuq Diana :wink:

Mpuqq edhe une ty zemrush,

Flm shume per lulet llokumja e Fd-s :wink:

doGzona
03-09-05, 03:47
Oj DoGzone oj llokume, t'pershendes shume e shumeeeeeeeeeeeee :lol:

Ja kalofsh si eshte me mire :P :lol:

O te faleminderit shume o ma i miri i Ferizait :lol:

Zemra tu gezofte ty gjithmone.

doGzona
03-09-05, 03:57
E nderuara doGzona!

Njė pershendetje nga zemra per ju e nderuar , duke ju deshiruar cdo tė mirė , prirje , sukses dhe begati ne te gjitha sferat e jetes.
Mbetshi me shendet cdo here dhe cdo kund.

Me nderime per ju si cdo here:

Psikologu

Ju faleminderit shume nga ju i nderuari Psikologu.

Gjithashtu pershendetje keni dhe nga une kudo qe jeni,
per ju dhe familjen tende.

Urata
03-09-05, 03:57
doGzona, ke nikė dhe avatar simpatikė!

t'pershendes...

doGzona
03-09-05, 04:00
doGzona, ke nikė dhe avatar simpatikė!

t'pershendes...

Te falimderit shume e nderuara Urata,

Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une kudo qe jeni.

Domira
04-09-05, 11:13
DogZona te pershendes e nderuar ....uroj te shoh sa me shume postime tua te bukura e miqesore per te gjithe, siq i ke be deri me tani.

Me nderime

Domira

Kercovari
04-09-05, 11:57
Qe moti nuk te kam pershendet shoqe e nderuar virtuale.
Kalova kesajde dhe thash hajde te le nje pershednetje qe me buron nga thellsija e zemres,duke te deshiruar cdo te mire ne jete.
Gezimi dhe lumturia qofshin percjelles gjate gjithe jetes s`juaj.

Me respektin me te thelle

Kercovari

GURI SYLAJ
04-09-05, 19:52
DoGzona , nje pershendetje vllezerore pa interes , une nuk jam si Arberi , per nje fli me e ba tan ate zhurme.
Kur nr sofer vjen flija,
rritet edhe dashnija.
Arberi edhe ti DoGzona,
mos harroni,
qajo fli n'sofer te Dardanise
nuk eshte vec e juaja
por edhe e jona.

Pershendetje nga i juaji Guri Sylaj

Urata
07-09-05, 03:53
http://img.123greetings.com/eventsnew/pet_butterflyinsect/1021-006-09-1036.gif

Artisti
07-09-05, 15:27
doGzona zemrushe pershendetje per ku je e ku sje

doku,doku kaniher te ajo dhoma qe po msojna se ja kemi nis me nje version te ri :lol: :lol:

t pershende shummmmmmmmmmmArtisti

doGzona
07-09-05, 23:48
Domira rrushe, te falemiderit shume

Te pershendes shume.

Kercovari te faleminderit shume i nderuar, nga zemra jeni gjithemone i pershendetur dhe nga une.

Guri Sylaj te faleminderi gjithashtu, dhe mos ke dert se jemi duke
e ber plane per qat fli qe ja kemi fol Dardanise :wink:
Perzemerisht te faleminderoj dhe pershendes.

Urata te faleminderit zemrush.


Artisti te faleminderit gjithashtu shume,
Dhe te falemnderoj gjithashtu per ndihmen qe me jep per ta mesur me shume gjuhen Germane,gjithashtu faleminderoj dhe Kercovarin per ket.

Edhe nje her ju falemderoje nga zemra te gjitheve per respektin sinqeritetin qe keni ndaj meje.

Te mrekullueshem jeni te gjithe.

Krokodilli
08-09-05, 07:02
nuk me ka ra rasti me diskutu ndonje tem me te nderuaren DoGzonen

pershendetje ke nga une, kalo sa ma mire kudo qe je, dhe vazhdo me shkrimet e tua te vlefshme
tung

doGzona
09-09-05, 12:22
nuk me ka ra rasti me diskutu ndonje tem me te nderuaren DoGzonen

pershendetje ke nga une, kalo sa ma mire kudo qe je, dhe vazhdo me shkrimet e tua te vlefshme
tung

Te faleminderit i nderuari Krokodilli,

Gjithashtu jeni i pershendetur dhe nga une kudo qe gjindeni.

Te pershendes.

laliloli
09-09-05, 22:26
Te pershendes sinqerisht e nderuar
te uroj gjithe te mirat qe ti do vetė zemra jote

e rrespektuar nga Lali

doGzona
09-09-05, 23:35
Te pershendes sinqerisht e nderuar
te uroj gjithe te mirat qe ti do vetė zemra jote

e rrespektuar nga Lali

Te faleminderit lali, pranoni dhe pershendetje e mia te ngrohta kudo qe jeni.

Gentiani
09-09-05, 23:40
Pėrshėndes doGzona duke tė dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Dardani e gjithsesi edhe nė jetėn e Tuaj!

doGzona
10-09-05, 00:32
Pėrshėndes doGzona duke tė dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Dardani e gjithsesi edhe nė jetėn e Tuaj!

Te faleminderit i nderuari Gentiani.

Cdo te mire ne jeten tuaj gjithashtu ju deshiroje kudo qe ndodheni.

Gjebraili
12-09-05, 22:05
DoGzona, u gezofsh jarabi o Zote, ati i kofshim fale, prano pershendetje nga une, shume shume te ndrohta http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif