PDA

View Full Version : O i Zoti shpis a don musafir?


Ali G
03-04-05, 07:14
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.

Gjumashja
03-04-05, 09:17
mire se na erdhe edhe ti disponim te kendshem ne forum

Tomori
03-04-05, 20:51
Mir se na erdhe O ALI GASHI, me ner qofsh por ama kam nje verejtje?!!
-Qush brre burr thua:

Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.

-Un me ti nuk pajtohem se ai qe respekton Femren, nuk e len manesh,,,
Po Femres duhet me i shku mas, se gjynah asht me e lan te vetem
O ALI GASHI femna nuk asht KAKTUS me e lan vetem shkretin, mos te lutem :wink:
-Ali po te pershendes kalofsh mir,,,po naj her bjeri femres,,,, :wink:

ShEjToNkA
04-04-05, 14:56
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.


Kjo shtėpi dhe i zoti kėsaj shtėpije gjithmonė ka deshtė mysafir ,donė dhe do tė donė gjithmonė.
Ndajė edhe ju dėshirojė mirė se ardhje nė kėtė konak tė mrekullueshėm, duke ju uruar qė tė kaloni caste sa mė tė bukura.

Pėrshėndetje Ali G , caste sa mė tė bkura nė FD.

turisti
05-04-05, 09:34
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.

Mire se erdhe Ali Gashi i nderuar.

Ne prezentimin tende eshte vetem nje gabim:" ...ndoshta hy ama jo shpesh...."

Shpresoj se ne fillim do ta eliminojsh she hyn me shpesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahah. Ketu ke mundesi te argetohesh shume mire,vetem a don,dhe kurre askujt nuk i bohesh -bajat-.

Me respekt,
TURISTI.

Ali G
05-04-05, 17:39
mire se na erdhe edhe ti disponim te kendshem ne forum

Mire se ju gjej Zonjushe,ju pershendes dhe un juve.

Ali G
05-04-05, 17:42
Mir se na erdhe O ALI GASHI, me ner qofsh por ama kam nje verejtje?!!
-Qush brre burr thua:

Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.

-Un me ti nuk pajtohem se ai qe respekton Femren, nuk e len manesh,,,
Po Femres duhet me i shku mas, se gjynah asht me e lan te vetem
O ALI GASHI femna nuk asht KAKTUS me e lan vetem shkretin, mos te lutem :wink:
-Ali po te pershendes kalofsh mir,,,po naj her bjeri femres,,,, :wink:

Mire se ju gjeta,ju pershendes.
Tomori me ben te qeshi kur me thua se duhet ta njekish femren un jo shoku,se nuk e kam at stil kishte mjaftu rstsisht ni takim a per qe dal e njeki apo e lus nuk me pershtatet ne jeten time.
Falemnderit per mik pritjen tende.
Tomori kaloni qaste te kendshme.

Ali G
05-04-05, 17:49
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.


Kjo shtėpi dhe i zoti kėsaj shtėpije gjithmonė ka deshtė mysafir ,donė dhe do tė donė gjithmonė.
Ndajė edhe ju dėshirojė mirė se ardhje nė kėtė konak tė mrekullueshėm, duke ju uruar qė tė kaloni caste sa mė tė bukura.

Pėrshėndetje Ali G , caste sa mė tė bkura nė FD.

Shejtonka Mire se ju gjeta,ju falemnderit per keto fjale te mira paskeni talente Zonjushe.
Pershendetje te Zotit Konakut dhe posaqerisht juve Zonjushe.
Mik pritjet e juaja me shtyn te vazhdoj te rri dhe naj dit hehehe,ndoshta nuk ju behem bajat...

Ali G
05-04-05, 17:55
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.

Mire se erdhe Ali Gashi i nderuar.

Ne prezentimin tende eshte vetem nje gabim:" ...ndoshta hy ama jo shpesh...."

Shpresoj se ne fillim do ta eliminojsh she hyn me shpesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahaahahahahah. Ketu ke mundesi te argetohesh shume mire,vetem a don,dhe kurre askujt nuk i bohesh -bajat-.

Me respekt,
TURISTI.

Hahahahahah Turisti ne Zemren tende te gjer dhe te hapur ndjej nje Njeri te Menqur dhe te mir.
Un do rri do rri ama mvaret se sa me beni muhabet po e din ti un jam jabangji as kend ketu nuk e njoh,dhe per at do vi me mir rrall e me kemb te mire.
Turisti ju falemnderit Zotri per mikepritjet dhe Zemersin tende.

dr1ta
05-04-05, 22:14
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.Mire se erdhe Alig deshiroj argetim maksimal :)

Toni_4Ever
06-04-05, 00:17
Ali G a u lodhe bre burr rruges deri ketu :D

te pershendes mir se na ke ardhur

uliksi31
06-04-05, 03:57
Ali G mire se na erdhe.Kjo shtepi eshte e njohur per mikpritje.Na ka dal zoni ne 7 krajli.Te dheshiroj argetim te kenshem ne mesin ton. :)
P.s. Kur ta pash emrin AliG,mendova se je ai AliG nga England,qe u bo hit-show neper USA :lol: :lol:

Arb
06-04-05, 03:58
Mire se ke ardh he Burre!

Ali G
06-04-05, 21:07
Pershendetje per te gjith!!

Un quhem Ali
Mbiemri Gashi
Jetoj ne Kant te Zugut
Shteti Zvicran
Vendlindja Prizren
Mosha 28 Vjet
Gjatsia 1800mm!
Pesha ner 80kg.
Gjendja e shendetit shum mir
Gjendja martesore me te huaje,dhe naj dit se gati dola prej krize!
Ardhuroj biseden e hapur,komunikomi shoqeror,jam shum i sjellshum humor trrasi por kani her merzijat po ma pshtjell traken!
Me pelqen komunikimi me njerz te pa njohur,kam fjalen se jam i qelshum por dhe serioz.
Kam rrespek me shum se sa duhet,kam fjalen si te i riu apo te i moshuari.
Nuk i njeki qikat mas,normal se Femra esht gjaja ma e qmuar qe ka kriju Zoti por nuk i shkoj mas.
Ktu ne Forumin Dardania ndoshta hy ama jo shpesh se e kam tollusum ti behem dikuj bajat.
Qishtu per me shum mundeni te me pytni qka te doni as gje te fshehur nuk mbaj sa i per ket meje kam fjalen,se per dikend skam qef te foli as mir e as keq.
Pra Mir se ju gjeta t`gjithve.Mire se erdhe Alig deshiroj argetim maksimal :)

Mire se te gjeta Dr1?ta,Njana dhom nuk pot te bojka drit mori a?haha (pak shaka)
Ju pershendes po ashtu dhe un juve Zonjushe.

Ali G
06-04-05, 21:11
Ali G a u lodhe bre burr rruges deri ketu :D

te pershendes mir se na ke ardhur

Toni_4Ever qe kadale,tubusit rruges ju qperthy goma,pastaj deri sa erdh njani me kali e kerr qlak qkluk minxi qe mbrrita.
Ju pershendes dhe un juve,dhe mir se ju gjeta.

Ali G
06-04-05, 21:16
Ali G mire se na erdhe.Kjo shtepi eshte e njohur per mikpritje.Na ka dal zoni ne 7 krajli.Te dheshiroj argetim te kenshem ne mesin ton. :)
P.s. Kur ta pash emrin AliG,mendova se je ai AliG nga England,qe u bo hit-show neper USA :lol: :lol:

Uliksi31-jr. Mire se ju gjeta.
Ne ket Shtepi ishalla pritni gjithmon musafir me kemb te mir.
Falemnderit per mikpritjen ju pershendes dhe un Juve.

P.s Hahah per emrin Ali G,po po jam simpatus ti,kusheri jemi hahahah.

Ali G
06-04-05, 21:18
Mire se ke ardh he Burre!

Mire se ju gjeta,Zotri..
Flm..ne mik pritje.

PAOLINA
07-04-05, 21:03
PRSH dhe mire se erdhe, kalo sa ma bukur!!!


tung tung

Ali G
08-04-05, 08:46
PRSH dhe mire se erdhe, kalo sa ma bukur!!!


tung tung

Falemnderit Zonjushe mire se ju fjeta.
Dhe un ju pershendes gjith ashtu.

dembelica
08-04-05, 10:56
Ju pershendes dhe ju uroj qaste te kendeshme :)

Ali G
08-04-05, 18:43
Ju pershendes dhe ju uroj qaste te kendeshme :)
Nje ashtu ju pershendesim Zonjushe,dhe ju deshiroj po ashtu qdo te mira ne te ardhmen.

Po ni ashtu dhe te gjithve ktu ne Forumin Dardania i deshiroj qe te kalojn pa pengesa,apo mbylljeve te temave :D

Ali G!
The End