PDA

View Full Version : Kėtu bėhen shkurorzimet...ahahahahahaha


Faqet : [1] 2 3

vushtrria
04-04-05, 17:38
te nderuar forumiste,e hapa ket tem per shkurorezime ahhahahah duke e pare se shum qifte po ankohen, ketu ne ket rubrik e kan shansen qe te ndahen pse jo ahahhahaah folni se dashnija me zor se ka :lol: :lol:

doGzona
04-04-05, 17:54
Pershendetje vushtrria

A nuk tu kujtua dicka me mire a :evil: :lol:

Arb
04-04-05, 17:56
Cdo fillim ka edhe mbarimin.

Ndarjet le te vulosen ketu...

dembelica
04-04-05, 18:23
Ishalla nuk me vjen puna me u anku se punet mire i kam njeher :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
04-04-05, 18:37
Te lumte vushtria sa mire te ka shku ndermend se valla mua as topi s`me ndante.
Deklarohem publikisht se qe nga dita e sotme nuk di per te saten here jam beqar!hahahahahahah!

Drenicaki
04-04-05, 18:39
pershendetje per temen se boll e qellume!
kurse une kerkoj shkurorzim me gjumashen se veq po ja rras gjum e une i ngrati po vi i lodhur prej pune kur po ni po e gjaj tuj kerrhat, pra kerkoj shkurorzimin sa me shpejt !
me njoftoni kur e kam radhen te paraqitem para gjyqi!hahahahahahahahah :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-04-05, 19:29
Kjo temė pėr mua nuk vlen, se unė sdua tė shkurorėzohem. :evil:

Honesty^uk.
04-04-05, 19:32
Kjo temė pėr mua nuk vlen, se unė sdua tė shkurorėzohem. :evil:


Valla me mua boll shume punet i ka dikush qe me kishte shkurorezu, pa me martu akoma :wink: po tash ka filluar me i ikur PATURET

vushtrria
04-04-05, 19:35
Kjo temė pėr mua nuk vlen, se unė sdua tė shkurorėzohem. :evil:


jo moj murgesha, as ti nuk e ke punet mir me mbretin tend.....po tregona ma mire vet :lol: :lol:

Murgesha
04-04-05, 19:37
jo moj murgesha, as ti nuk e ke punet mir me mbretin tend.....po tregona ma mire vet :lol: :lol:


Jo me Mbretin jemi nda pėr interesa tė Mbretėrisė, po spo dua tė shkurorėzohem edhe nga Princi im tani. :lol: :lol:

Luana
05-04-05, 00:02
Zot mos e ban une me u nda prej Turistit se kercej prej ballkonit http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k030.gif

doGzona
05-04-05, 00:06
Zot mos e ban une me u nda prej Turistit se kercej prej ballkonit http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k030.gif
Moj une me duket te thash ty dicka...ja ska dashuria te ka kap per vesh :lol: :lol:

turisti
05-04-05, 00:08
Zot mos e ban une me u nda prej Turistit se kercej prej ballkonit http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k030.gif

Mos deri sa une ta mbaroj serenaden,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah,e pastaj ,une te pres me duart e hapura. :P :wink:

Luana
05-04-05, 00:10
Mos deri sa une ta mbaroj serenaden,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah,e pastaj ,une te pres me duart e hapura. :P :wink:ahahhahhhahhhahhahhahahhhahahhah okay se po te pres deri ateher :wink:

turisti
05-04-05, 00:12
Mos deri sa une ta mbaroj serenaden,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah,e pastaj ,une te pres me duart e hapura. :P :wink:ahahhahhhahhhahhahhahahhhahahhah okay se po te pres deri ateher :wink:

Po te ze gjimi,sepse une i kam SERENADAT e gjata,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah :P :wink:

Luana
05-04-05, 00:19
Po te ze gjimi,sepse une i kam SERENADAT e gjata,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah :P :wink:

Jo nuk me zen gjumi jo ishallah , se mend te ti i kam i dashuri Turist :wink:

turisti
05-04-05, 00:25
Po te ze gjimi,sepse une i kam SERENADAT e gjata,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah :P :wink:

Jo nuk me zen gjumi jo ishallah , se mend te ti i kam i dashuri Turist :wink:

Edhe une te ti.O,ēvaren lumtuti met prit ty. :P

Luana
05-04-05, 00:31
Jo nuk me zen gjumi jo ishallah , se mend te ti i kam i dashuri Turist :wink:

Edhe une te ti.O,ēvaren lumtuti met prit ty. :P[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te rujt zoti hmmmmm :wink:

turisti
05-04-05, 00:40
Jo nuk me zen gjumi jo ishallah , se mend te ti i kam i dashuri Turist :wink:

Edhe une te ti.O,ēvaren lumtuti met prit ty. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te rujt zoti hmmmmm :wink:[/quote]

Edhe ty LOQKUMADES se me duhet te shkoj. :P :wink: :wink:

Kercovari
05-04-05, 11:50
Jo nuk me zen gjumi jo ishallah , se mend te ti i kam i dashuri Turist :wink:

Edhe une te ti.O,ēvaren lumtuti met prit ty. :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te rujt zoti hmmmmm :wink:

Edhe ty LOQKUMADES se me duhet te shkoj. :P :wink: :wink:[/quote]
Te dyve!

Murgesha
05-04-05, 11:59
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:

Diana007
05-04-05, 12:06
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:


Po aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa mir po behet

dr1ta
05-04-05, 12:09
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:KUKUuu ja vjedha do pareeeeeeeeeeeeeee moj auuuuu :shock: :lol:

Kercovari
05-04-05, 12:09
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:
Po une te thash se atij grate i duken si pulat,ti jo se i mire eshte.
Jeto tani me hijeshin e kauboit. :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-04-05, 12:11
KUKUuu ja vjedha do pareeeeeeeeeeeeeee moj auuuuu :shock: :lol:


Lėre se e mora vesh si ja ke marrė paret.
E njoh unė mė mirė se ti se ai nuk jep para veq hajt. :evil: :evil:

Murgesha
05-04-05, 12:12
Po une te thash se atij grate i duken si pulat,ti jo se i mire eshte.
Jeto tani me hijeshin e kauboit. :lol: :lol: :lol: :lol:


Kėrēovari ti a po qet benzin nė zjarr a??? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

dr1ta
05-04-05, 12:12
KUKUuu ja vjedha do pareeeeeeeeeeeeeee moj auuuuu :shock: :lol:


Lėre se e mora vesh si ja ke marrė paret.
E njoh unė mė mirė se ti se ai nuk jep para veq hajt. :evil: :evil:


Mos mendo keq :D :P

turisti
05-04-05, 12:14
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:

Nuk ka mundesi momentalisht,sepse prokurori ka shkue vet mu SHKURORĖZUE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
05-04-05, 12:14
Mos mendo keq :D :P


A je e sigurtė???

Kercovari
05-04-05, 12:19
Po une te thash se atij grate i duken si pulat,ti jo se i mire eshte.
Jeto tani me hijeshin e kauboit. :lol: :lol: :lol: :lol:


Kėrēovari ti a po qet benzin nė zjarr a??? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif
Jo,te ndihmoj qe me shpejte dhe me lehte te u besh balle "dhimbjeve".

dr1ta
05-04-05, 12:26
Mos mendo keq :D :P


A je e sigurtė???Po pasha ket drite :idea: :D

doGzona
05-04-05, 12:27
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:

Jo ishalla! :wink:

Murgesha
05-04-05, 12:28
Nuk ka mundesi momentalisht,sepse prokurori ka shkue vet mu SHKURORĖZUE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pra unė sdua tė shkurorėzohem, se me sa mora vesh kish qenė Dr1ta ajo qė kish insistuar e Uliksi pėr mos me e fyer qikėn ka pranuar. :wink:

Murgesha
05-04-05, 12:30
Mos mendo keq :D :P


A je e sigurtė???Po pasha ket drite :idea: :D


Falė tė qoftė pra ty dhe atij. :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
05-04-05, 12:30
Nuk ka mundesi momentalisht,sepse prokurori ka shkue vet mu SHKURORĖZUE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pra unė sdua tė shkurorėzohem, se me sa mora vesh kish qenė Dr1ta ajo qė kish insistuar e Uliksi pėr mos me e fyer qikėn ka pranuar. :wink:Tu thaft goja hooo :wink:

turisti
05-04-05, 12:30
Nuk ka mundesi momentalisht,sepse prokurori ka shkue vet mu SHKURORĖZUE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Pra unė sdua tė shkurorėzohem, se me sa mora vesh kish qenė Dr1ta ajo qė kish insistuar e Uliksi pėr mos me e fyer qikėn ka pranuar. :wink:

Shyqyr,me pak pune per prokurorien. :wink:

Murgesha
05-04-05, 12:32
Tu thaft goja hooo :wink:


E ty tė marrtėėėėėėėėė pussssssssssssi hooooooooooo. :lol: :lol:

Kercovari
05-04-05, 12:35
Pasi mora vesh :cry: :cry: :cry: se Uliksi :cry: :cry: :cry: mė paska tradhėtu :cry: :cry: me Dr1tėn http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif Kėrkoj shkurorėzim. :cry: :cry: :cry: :cry:

Jo ishalla! :wink:
Ketu s`dihet dogzona,liberte "Free TO Air" :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
05-04-05, 12:43
Vallai qekjo dhome e trishtushme as nuk po guxoje me i ra rrethi. :wink: :lol:

Barbaroza
05-04-05, 20:22
Une nuk shkurorezohem! :wink: :lol:

Arb
05-04-05, 20:28
Une nuk shkurorezohem! :wink: :lol:

Po lexoj konfidence...

Per hir te temes, shpresoj te jem gabim.

Barbaroza
05-04-05, 20:30
Une nuk shkurorezohem! :wink: :lol:

Po lexoj konfidence...

Per hir te temes, shpresoj te jem gabim.

Arb,konfidence po!
Ndersa sa per temen,veq hyra te shoh cfare ka dhe shpreha konfidencen time se nuk u permbajta dot! :wink: :lol:

Arb
05-04-05, 20:31
Arb,konfidence po!
Ndersa sa per temen,veq hyra te shoh cfare ka dhe shpreha konfidencen time se nuk u permbajta dot! :wink: :lol:

Atehere, ik prej kesaj teme, sa ste kemi bind ndryshe...

Barbaroza
05-04-05, 20:34
Arb,konfidence po!
Ndersa sa per temen,veq hyra te shoh cfare ka dhe shpreha konfidencen time se nuk u permbajta dot! :wink: :lol:

Atehere, ik prej kesaj teme, sa ste kemi bind ndryshe...

Hahahahahaha!Kokeforte dhe besnike jam une.Nuk shkoj"kah te fryen era"sikur disa! :wink:

Murgesha
05-04-05, 20:37
Arb,konfidence po!
Ndersa sa per temen,veq hyra te shoh cfare ka dhe shpreha konfidencen time se nuk u permbajta dot! :wink: :lol:

Atehere, ik prej kesaj teme, sa ste kemi bind ndryshe...

Hahahahahaha!Kokeforte dhe besnike jam une.Nuk shkoj"kah te fryen era"sikur disa! :wink:


:wink:

Arb
05-04-05, 20:37
Hahahahahaha!Kokeforte dhe besnike jam une.Nuk shkoj"kah te fryen era"sikur disa! :wink:

Nese e njeh dikush veten mire ketu, me siguri duhet te jesh TI. Ama, prape po te them kujdes nga Shkurorezuesit.

Barbaroza
05-04-05, 20:38
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Murgesha
05-04-05, 20:39
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Normal qė po pajtohem se je kokėfortė e nuk shkurorėzohesh. :wink:

Arb
05-04-05, 20:39
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Barbaroza
05-04-05, 20:40
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Jo! :wink:

Murgesha
05-04-05, 20:40
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Edhe me ty po pajtohem Arb.
More a tė kemi martuar ty ende??? :roll:

Barbaroza
05-04-05, 20:41
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Normal qė po pajtohem se je kokėfortė e nuk shkurorėzohesh. :wink:

Ashtu pra!Por jo qe jam veq kokeforte,por edhe i qendroj besnike dikujt,veq nese dikush nuk deshiron te deklarohet se eshte i zene :lol: :wink:

Arb
05-04-05, 20:41
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Jo! :wink:

More ti lehte po i thu JO shkurorezimit, pasi te mungon kurorezimi.

Barbaroza
05-04-05, 20:42
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Edhe me ty po pajtohem Arb.
More a tė kemi martuar ty ende??? :roll:

Edhe mua me ka vajtur mendja tek Arb se duhet ta martojme.Por,me kend se? :roll:

Arb
05-04-05, 20:42
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Edhe me ty po pajtohem Arb.
More a tė kemi martuar ty ende??? :roll:

Skam degju deri tani... Kush po e kryen ate pune ketu?

Murgesha
05-04-05, 20:43
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Normal qė po pajtohem se je kokėfortė e nuk shkurorėzohesh. :wink:

Ashtu pra!Por jo qe jam veq kokeforte,por edhe i qendroj besnike dikujt,veq nese dikush nuk deshiron te deklarohet se eshte i zene :lol: :wink:

O jo bre asnjėra as tjetra, kesh tuj mendu diēka tjetėr kur e mbylla syrin.
Mė shkoi mendja na ishte njė herė dhe padashtė mu mbyllė syri.

Arb
05-04-05, 20:43
Edhe mua me ka vajtur mendja tek Arb se duhet ta martojme.Por,me kend se? :roll:

Vetem rruges e gjejme rrugen...

Murgesha
05-04-05, 20:44
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Ose me tjetrin...

Edhe me ty po pajtohem Arb.
More a tė kemi martuar ty ende??? :roll:

Skam degju deri tani... Kush po e kryen ate pune ketu?

Vetėm drejto gishtin tek kėto qė i kemi tė lira dhe ta bajmė qare.
Unė jam e zanun. :wink:

Arb
05-04-05, 20:46
Vetėm drejto gishtin tek kėto qė i kemi tė lira dhe ta bajmė qare.
Unė jam e zanun. :wink:

Aq lehte eshte ketu? Vetem gishtin, kurgje me shume?

A jam ne parajse apo Dardani?

vushtrria
05-04-05, 20:46
ahahhahaha une e kam dit se gjysma e qifteve do te ndahen se me zor nuk shkon jo :lol: :lol:

Barbaroza
05-04-05, 20:46
Murgesha,mbylljen e syrit tend e shoh vetem si pajtim me mua!

Normal qė po pajtohem se je kokėfortė e nuk shkurorėzohesh. :wink:

Ashtu pra!Por jo qe jam veq kokeforte,por edhe i qendroj besnike dikujt,veq nese dikush nuk deshiron te deklarohet se eshte i zene :lol: :wink:

O jo bre asnjėra as tjetra, kesh tuj mendu diēka tjetėr kur e mbylla syrin.
Mė shkoi mendja na ishte njė herė dhe padashtė mu mbyllė syri.

Mos mi kujto perrallat Murgesha se po me qeshet! :lol:

Arb
05-04-05, 20:47
Unė jam e zanun. :wink:

Po kqyrim e po te bajme te ri-zanun atehere! Nderi kthehet me nder...

Murgesha
05-04-05, 20:48
Unė jam e zanun. :wink:

Po kqyrim e po te bajme te ri-zanun atehere! Nderi kthehet me nder...

Ha, ha, haaaaaaaaaaa o jo bre se veq sa jam martuar pėr sė dyti. :wink:
Por tė falėnderoj pėr kujdesin.
Njėmend nuk ėshtė marre me thėnė se je shkurorėzu njėherė.

Murgesha
05-04-05, 20:48
Mos mi kujto perrallat Murgesha se po me qeshet! :lol:


Hmmmmmmmmm :roll: :roll:

Arb
05-04-05, 20:49
Ha, ha, haaaaaaaaaaa o jo bre se veq sa jam martuar pėr sė dyti. :wink:
Por tė falėnderoj pėr kujdesin.
Njėmend nuk ėshtė marre me thėnė se je shkurorėzu njėherė.

Rruge qe e paske msu e qe nuk e harron lehte. Shancat duken te medha...

DEA
05-04-05, 20:49
More une e deshta nje dokument qe jam e lire, se spo me besojne, po tybe po di ku mu drejtu?

Murgesha
05-04-05, 20:49
Vetėm drejto gishtin tek kėto qė i kemi tė lira dhe ta bajmė qare.
Unė jam e zanun. :wink:

Aq lehte eshte ketu? Vetem gishtin, kurgje me shume?

A jam ne parajse apo Dardani?


Jo nė Parajsėn Mbretėrore Dardania je. :lol:

Arb
05-04-05, 20:50
More une e deshta nje dokument qe jam e lire, se spo me besojne, po tybe po di ku mu drejtu?

Vushtrria eshte pergjegjes per kete pune...

Murgesha
05-04-05, 20:50
Ha, ha, haaaaaaaaaaa o jo bre se veq sa jam martuar pėr sė dyti. :wink:
Por tė falėnderoj pėr kujdesin.
Njėmend nuk ėshtė marre me thėnė se je shkurorėzu njėherė.

Rruge qe e paske msu e qe nuk e harron lehte. Shancat duken te medha...

Sigurisht tė mdhaja, as nuk them qė nuk shkurorėzohem mė, se jetės spo ju dike kurrė. :P

Barbaroza
05-04-05, 20:51
Unė jam e zanun. :wink:

Po kqyrim e po te bajme te ri-zanun atehere! Nderi kthehet me nder...

Ha, ha, haaaaaaaaaaa o jo bre se veq sa jam martuar pėr sė dyti. :wink:
Por tė falėnderoj pėr kujdesin.
Njėmend nuk ėshtė marre me thėnė se je shkurorėzu njėherė.

Arb,Murgesha njemend eshte martuar tash se dyti,por ketu lejohen deri ne tri martesa.Ti prit edhe pak kohe se ndoshta ndryshon diqka ne favor tendin! :wink: :lol:

DEA
05-04-05, 20:52
More une e deshta nje dokument qe jam e lire, se spo me besojne, po tybe po di ku mu drejtu?

Vushtrria eshte pergjegjes per kete pune...


Vushtrriaaaaaaaaaaaaa, shpejt bre nje flet shkurorzim se po me duhet :lol:

Arb
05-04-05, 20:53
[/b][/color]

Arb,Murgesha njemend eshte martuar tash se dyti,por ketu lejohen deri ne tri martesa.Ti prit edhe pak kohe se ndoshta ndryshon diqka ne favor tendin! :wink: :lol: [/quote]

Pasna pune me nje liste te gjate te pritjes a?

Arb
05-04-05, 20:53
[quote=Arb]


Vushtrriaaaaaaaaaaaaa, shpejt bre nje flet shkurorzim se po me duhet :lol:

Aq urgjentisht eshte puna...?

Murgesha
05-04-05, 20:53
Arb,Murgesha njemend eshte martuar tash se dyti,por ketu lejohen deri ne tri martesa.Ti prit edhe pak kohe se ndoshta ndryshon diqka ne favor tendin! :wink: :lol:


Jo e ke marrė gabim se kėtu nuk vlen formula

"E TRETA E VĖRTETA"

Arb
05-04-05, 20:55
Arb,Murgesha njemend eshte martuar tash se dyti,por ketu lejohen deri ne tri martesa.Ti prit edhe pak kohe se ndoshta ndryshon diqka ne favor tendin! :wink: :lol:


Jo e ke marrė gabim se kėtu nuk vlen formula

"E TRETA E VĖRTETA"

Mos ma prish Murgeshe, se po me pelqen kjo formule...

Murgesha
05-04-05, 20:55
Aq urgjentisht eshte puna...?


Eh Arb kėtu sa hora tė ikė dheu nėrkėmbė. :wink:

Barbaroza
05-04-05, 20:56
Arb,Murgesha njemend eshte martuar tash se dyti,por ketu lejohen deri ne tri martesa.Ti prit edhe pak kohe se ndoshta ndryshon diqka ne favor tendin! :wink: :lol:


Jo e ke marrė gabim se kėtu nuk vlen formula

"E TRETA E VĖRTETA"

Mos ma prish Murgeshe, se po me pelqen kjo formule...

Hahahahaahahahaha!Kete formule nuk e kam shpikur une,por vete jeta! :wink:

Murgesha
05-04-05, 20:57
Mos ma prish Murgeshe, se po me pelqen kjo formule...

Nuk mundem se vetėm sa jam kthyer nga muaji i mjaltit. :lol: :lol: E ende jam nė qejf pėr tė qenė e martuar me Princin tim. :lol:

Arb
05-04-05, 20:57
Eh Arb kėtu sa hora tė ikė dheu nėrkėmbė. :wink:

Rrnofte Beqaria atehere!

Se spaske sikur me te!

Murgesha
05-04-05, 20:58
Hahahahaahahahaha!Kete formule nuk e kam shpikur une,por vete jeta! :wink:


Ke tė drejtė pėr jetėn jashtė Dardanisė, por nė Dardani nuk vlejnė rregulla e formula tė tilla. :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 20:58
Aq urgjentisht eshte puna...?po arb se ekziston mundesija me u mbyll kjo dere, e mandej.............

Arb
05-04-05, 20:58
Nuk mundem se vetėm sa jam kthyer nga muaji i mjaltit. :lol: :lol: E ende jam nė qejf pėr tė qenė e martuar me Princin tim. :lol:

Kohe te japim me rendesi eshte qe me e arrit ate formulen...

Murgesha
05-04-05, 20:59
Rrnofte Beqaria atehere!

Se spaske sikur me te!

Tani fole si burrat.

Rrnoftė Beqaria pėr Beqarė e Beqaresha.

Rrnoftė Martesa pėr tė Martuarit. :lol:

Arb
05-04-05, 20:59
Aq urgjentisht eshte puna...?po arb se ekziston mundesija me u mbyll kjo dere, e mandej.............

More Vushtrria ose ka dhene doreheqje te pa-revokueshme nga kjo detyre ose po i knaqet "deres qe po mbyllet" per ty?

Arb
05-04-05, 21:00
Tani fole si burrat.

Rrnoftė Beqaria pėr Beqarė e Beqaresha.

Rrnoftė Martesa pėr tė Martuarit. :lol:

O keto fjale nuk e kane vendin ne kete teme se...

Edhe beqaret shkurorezohen nga Beqaria ketu...

Murgesha
05-04-05, 21:01
Kohe te japim me rendesi eshte qe me e arrit ate formulen...


O spo tė premtoj asgjė se martesa e parė mė ka zgjatė kohė tė gjatė. :(
E kjo e dyta mirė ėshtė nisė. :lol:
Po kqyr se kemi kėtu edhe me nga dy herė tė shkurorėzueme e prapė tė martuara, ndoshta janė mėsuar miėr e nuk pritojnė tė shkurorėzohen pėr herėn e tretė. :wink:

Murgesha
05-04-05, 21:02
Aq urgjentisht eshte puna...?po arb se ekziston mundesija me u mbyll kjo dere, e mandej.............

More Vushtrria ose ka dhene doreheqje te pa-revokueshme nga kjo detyre ose po i knaqet "deres qe po mbyllet" per ty?


More mos je i i nteresuar pėr Dea??? Se edhe ty po tė ngutet diēka me e marrė ajo ēertifikatėn e lirisė??? :roll: :roll:

Arb
05-04-05, 21:02
O spo tė premtoj asgjė se martesa e parė mė ka zgjatė kohė tė gjatė. :(
E kjo e dyta mirė ėshtė nisė. :lol:
Po kqyr se kemi kėtu edhe me nga dy herė tė shkurorėzueme e prapė tė martuara, ndoshta janė mėsuar miėr e nuk pritojnė tė shkurorėzohen pėr herėn e tretė. :wink: [/b][/color]

Perseritja behet ves nganjehere. Ndodhte edhe kjo tek ti...

Arb
05-04-05, 21:04
[quote=Arb]
More mos je i i nteresuar pėr Dea??? Se edhe ty po tė ngutet diēka me e marrė ajo ēertifikatėn e lirisė??? :roll: :roll:

Dea eshte e interesuar ne nje dere qe afer per tu mbyllur.

Arb
05-04-05, 21:04
Ku i mbeten fjalet Barbarozes more?

Murgesha
05-04-05, 21:06
Ku i mbeten fjalet Barbarozes more?


Nuk di valla, mė duket qė i la te nata e mirė. :lol:

Arb
05-04-05, 21:07
Ku i mbeten fjalet Barbarozes more?


Nuk di valla, mė duket qė i la te nata e mirė. :lol:

Eh, duket se e morri seriozisht paralajmerimin qe vjen nga kjo teme!

Murgesha
05-04-05, 21:09
Ku i mbeten fjalet Barbarozes more?


Nuk di valla, mė duket qė i la te nata e mirė. :lol:

Eh, duket se e morri seriozisht paralajmerimin qe vjen nga kjo teme!


Edhe kjo ėshtė e mundur, iku se patė frigė mos po e infektojmė. :lol:

Arb
05-04-05, 21:11
Edhe kjo ėshtė e mundur, iku se patė frigė mos po e infektojmė. :lol:

Duket se konfidenca e saj filloj te shkrihet nga fjalet qe lexonte...

Kercovari
05-04-05, 21:13
Ubbubu! e paskit be ketu sikur seanc gjyqesore plot me seriozitet,po ketu te gjitha jen falas ndac u more ndac u le.

Murgesha
05-04-05, 21:13
Duket se konfidenca e saj filloj te shkrihet nga fjalet qe lexonte...

Do ta pyes nesėr, patjetėr se do ta vėrtetojmė pse iku??? :lol:

Murgesha
05-04-05, 21:15
Ubbubu! e paskit be ketu sikur seanc gjyqesore plot me seriozitet,po ketu te gjitha jen falas ndac u more ndac u le.


Ke tė drejtė Kėrēovari dashuri virtuale, kush po qojke ma i pari po tė martojke e kush po u qojke i mbrami po tė shkurorėzonte.
E kam parė edhe vetė, se si mė ndanė pa vullnetin tim e mė martuan me tjetrin.
More me mė lėnė me kėtė ēka e kam, por po kam frigė mos po mė ndajnė edhe nga Princi im. :(

Kercovari
05-04-05, 21:18
Ubbubu! e paskit be ketu sikur seanc gjyqesore plot me seriozitet,po ketu te gjitha jen falas ndac u more ndac u le.


Ke tė drejtė Kėrēovari dashuri virtuale, kush po qojke ma i pari po tė martojke e kush po u qojke i mbrami po tė shkurorėzonte.
E kam parė edhe vetė, se si mė ndanė pa vullnetin tim e mė martuan me tjetrin.
More me mė lėnė me kėtė ēka e kam, por po kam frigė mos po mė ndajnė edhe nga Princi im. :(
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.

Arb
05-04-05, 21:21
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.

Kercovar,

Merre o burre e shkurorezoje ciken se mbaroj...

DEA
05-04-05, 21:21
Kercovari sa here shkurorzohet njeriu ne Dardani? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
05-04-05, 21:23
Kercovari sa here shkurorzohet njeriu ne Dardani? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Duhet te jete udhetim i pa-fund...

Murgesha
05-04-05, 21:23
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.


Mua krejt po mė doket se po don me u kthy prapė tek ti.
Ja kishin lėshu gazepin vllaznija e kunatat sa qė i ka ra pishmonit qė o gjallė e sndejti me ty.
E kėndej po e pėrmend lirinė pėr me i thanė ti "Hajde se po tė marr prapė. :lol:

Kercovari
05-04-05, 21:23
Kercovari sa here shkurorzohet njeriu ne Dardani? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tani martohet pas 10 sekundash cmartohet.Ketu kan rastin te enderrojn te gjithe te jen njehere ne jete Sheika. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
05-04-05, 21:26
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.


Mua krejt po mė doket se po don me u kthy prapė tek ti.
Ja kishin lėshu gazepin vllaznija e kunatat sa qė i ka ra pishmonit qė o gjallė e sndejti me ty.
E kėndej po e pėrmend lirinė pėr me i thanė ti "Hajde se po tė marr prapė. :lol:
Nuk besoj,me ka thene se nuk jam i sojit "damazllak" :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 21:26
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.


Mua krejt po mė doket se po don me u kthy prapė tek ti.
Ja kishin lėshu gazepin vllaznija e kunatat sa qė i ka ra pishmonit qė o gjallė e sndejti me ty.
E kėndej po e pėrmend lirinė pėr me i thanė ti "Hajde se po tė marr prapė. :lol:


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Murgesha
05-04-05, 21:27
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.


Mua krejt po mė doket se po don me u kthy prapė tek ti.
Ja kishin lėshu gazepin vllaznija e kunatat sa qė i ka ra pishmonit qė o gjallė e sndejti me ty.
E kėndej po e pėrmend lirinė pėr me i thanė ti "Hajde se po tė marr prapė. :lol:
Nuk besoj,me ka thene se nuk jam i sojit "damazllak" :lol: :lol: :lol:


Ha, hahahhahaahahahahahahah o jo bre se ėshtė qika sojnike. :lol: :lol:

Kercovari
05-04-05, 21:33
Mos u merzit motrushe se ia hjek veshet atij,po vete DEA se qe e ka hallin a do te shkurorezohet tinez.


Mua krejt po mė doket se po don me u kthy prapė tek ti.
Ja kishin lėshu gazepin vllaznija e kunatat sa qė i ka ra pishmonit qė o gjallė e sndejti me ty.
E kėndej po e pėrmend lirinė pėr me i thanė ti "Hajde se po tė marr prapė. :lol:
Nuk besoj,me ka thene se nuk jam i sojit "damazllak" :lol: :lol: :lol:


Ha, hahahhahaahahahahahahah o jo bre se ėshtė qika sojnike. :lol: :lol:
Kijamet kish qene,bubullim e rrefe.Iu duka si kavaler shume ka frike se nuk ia prish hatrin askujt. :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 21:42
O Kercovari kam respekt ndaj teje, andaj desha te te le te lire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
05-04-05, 21:52
O Kercovari kam respekt ndaj teje, andaj desha te te le te lire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une edhe me shume,po nese me le te lire mer fund edhe argetimi ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 21:55
O Kercovari kam respekt ndaj teje, andaj desha te te le te lire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une edhe me shume,po nese me le te lire mer fund edhe argetimi ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more se argetimi me i madhe po behet tek shkurorzimet hahahahahah

Kercovari
05-04-05, 21:57
O Kercovari kam respekt ndaj teje, andaj desha te te le te lire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une edhe me shume,po nese me le te lire mer fund edhe argetimi ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo more se argetimi me i madhe po behet tek shkurorzimet hahahahahah
Po de,per ate mos me le ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 21:59
Nese ketu jo, ku ateher :lol:

Kercovari
05-04-05, 22:03
Nese ketu jo, ku ateher :lol:

Kure te mbyllish Pc-ne,futu pas shpines burrit tend dhe u kry per sonte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
05-04-05, 22:04
Nese ketu jo, ku ateher :lol:

Kure te mbyllish Pc-ne,futu pas shpines burrit tend dhe u kry per sonte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:hahahahahhahaahahahah, kjo eshte nje reprize more

Kercovari
05-04-05, 22:07
Nese ketu jo, ku ateher :lol:

Kure te mbyllish Pc-ne,futu pas shpines burrit tend dhe u kry per sonte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:hahahahahhahaahahahah, kjo eshte nje reprize more

Si per cdo dite,edhe sonte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
06-04-05, 03:34
Vec qetash e pash se kamerat rreth pallatit ishin damtuar qellimisht nga persona te pa njohur.E di Mbretreshe e dashur se ti nuk ke dore ketu,por hetimet vazhdojn.Duhet te angazhoj secret service se pashja Zotin keta edhe Mbretreshan ma marrin.Sidomos une qe hala jame princ. :lol: :lol:
P.S. Drita mos trego gjithcka edhe ti :wink:

Arb
06-04-05, 03:53
Eh, ... sido qe te jete, shkurorezimet vazhdojne...

Kercovari
06-04-05, 06:45
Eh, ... sido qe te jete, shkurorezimet vazhdojne...

Patleter,me pelqim te te dyja paleve. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-04-05, 10:33
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
06-04-05, 10:37
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma bre kuku cka koka ba e hajt......

O ishalla e gjene nje ma te mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
06-04-05, 10:38
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: u shkurorezove edhe qeshesh a :roll: :evil: :twisted:

Kercovari
06-04-05, 10:47
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma bre kuku cka koka ba e hajt......

O ishalla e gjene nje ma te mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
E gjeta shoki,s aqe ska ardhe.hahahahahahhahahahaha!

Dreni30
06-04-05, 10:47
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: u shkurorezove edhe qeshesh a :roll: :evil: :twisted:

E cka me ba ai vironi a me cajte a??. Po shyqyr qe po qesh moj qyyyyyyyyyyyyy.

Kercovari
06-04-05, 10:47
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: u shkurorezove edhe qeshesh a :roll: :evil: :twisted:
Qaje vetem kur bie shi.hahahahahhahahahahahahahaah!

Kaltrushi
06-04-05, 10:48
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: u shkurorezove edhe qeshesh a :roll: :evil: :twisted:

E cka me ba ai vironi a me cajte a??. Po shyqyr qe po qesh moj qyyyyyyyyyyyyy.


more moti esht kry kjo pune.......edhe merre ti kend te duash e mos thuaj le ta merr kush ta don......gjithnje fol prej vete.................. :x :evil: :twisted: :x

Gjumashja
06-04-05, 10:52
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :shock: u shkurorezove edhe qeshesh a :roll: :evil: :twisted:
Qaje vetem kur bie shi.hahahahahhahahahahahahahaah!
apappapa gjethqka ka ne ket bot

Kaltrushi
06-04-05, 10:57
more moti esht kry kjo pune.......edhe merre ti kend te duash e mos thuaj le ta merr kush ta don......gjithnje fol prej vete..................

Domira
06-04-05, 11:58
Kjo dhome qenka shpetim :lol:

dr1ta
06-04-05, 12:02
Vec qetash e pash se kamerat rreth pallatit ishin damtuar qellimisht nga persona te pa njohur.E di Mbretreshe e dashur se ti nuk ke dore ketu,por hetimet vazhdojn.Duhet te angazhoj secret service se pashja Zotin keta edhe Mbretreshan ma marrin.Sidomos une qe hala jame princ. :lol: :lol:
P.S. Drita mos trego gjithcka edhe ti :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a213.gif

Kercovari
06-04-05, 12:15
Kjo dhome qenka shpetim :lol:

He moj Domira dhe ti per ketu je a?.

Domira
06-04-05, 12:19
Kjo dhome qenka shpetim :lol:

He moj Domira dhe ti per ketu je a?.

Jo bre Kercovari e pata per ata qe jan ba lazem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s.hajgareeee

Kercovari
06-04-05, 12:20
Kjo dhome qenka shpetim :lol:

He moj Domira dhe ti per ketu je a?.

Jo bre Kercovari e pata per ata qe jan ba lazem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s.hajgareeee
Mendova moos te ke zene smundja jone.hahahahahahahah!

dembelica
06-04-05, 12:21
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry: Bash keq po me vien :( :(

Domira
06-04-05, 12:22
Kjo dhome qenka shpetim :lol:

He moj Domira dhe ti per ketu je a?.

Jo bre Kercovari e pata per ata qe jan ba lazem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s.hajgareeee
Mendova moos te ke zene smundja jone.hahahahahahahah!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-04-05, 12:29
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry: Bash keq po me vien :( :(
Mos te vi keq se u rehatosa"Oh sa mire te jesh beqar i zgjedh qikat si eshte mbare"Hahhahahahahahahaah!

Domira
06-04-05, 12:42
Kercovari perhajr beqaria :lol:

doGzona
06-04-05, 12:47
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry: Bash keq po me vien :( :(
Mos te vi keq se u rehatosa"Oh sa mire te jesh beqar i zgjedh qikat si eshte mbare"Hahhahahahahahahaah!
Ani a ke ndermend mu martu prap a jo :?: :lol:

Kercovari
06-04-05, 12:56
U shkurorezova me Kaltrushin le te marre kush te doje. :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry: Bash keq po me vien :( :(
Mos te vi keq se u rehatosa"Oh sa mire te jesh beqar i zgjedh qikat si eshte mbare"Hahhahahahahahahaah!
Ani a ke ndermend mu martu prap a jo :?: :lol:

Ne se vendos te martohem prape dihet,do te kerkoj zemren e asaj per te cilen edhe me reh zemra.Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
06-04-05, 12:58
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:

Kercovari
06-04-05, 12:59
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:

Aiiiiiiii ! Prit moj Domira se ka gjasha te me fuse edhe shkelmin! :lol: :lol:

Murgesha
06-04-05, 13:00
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:


Jo hiq mos u gėzo Domira, se i tregova unė mbrėmė Kėrēovarit se se martojmė mė me qikė.
Do ta martojmė dy tri herė Dogzonėn e pastaj mund ti takoj Kėrēovarit i cili veq ka do ditė po i mban gratė, e po i lėshon.
Ska mė vajzė pėr tė, por veq gra tė ndara ose tė lėshuara. :wink:

Domira
06-04-05, 13:00
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:

Aiiiiiiii ! Prit moj Domira se ka gjasha te me fuse edhe shkelmin! :lol: :lol:

Jo se besoj se ia fut shqelmin kti far djali DoGzona :lol: :lol: :wink:

doGzona
06-04-05, 13:01
Ne se vendos te martohem prape dihet,do te kerkoj zemren e asaj per te cilen edhe me reh zemra.Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :wink:

Murgesha
06-04-05, 13:02
Ne se vendos te martohem prape dihet,do te kerkoj zemren e asaj per te cilen edhe me reh zemra.Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :wink:


Hiq mos e mshel bijo syrin se ska shancė tė martohesh ti me Kėrēovarin. :wink:

doGzona
06-04-05, 13:03
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:


Jo hiq mos u gėzo Domira, se i tregova unė mbrėmė Kėrēovarit se se martojmė mė me qikė.
Do ta martojmė dy tri herė Dogzonėn e pastaj mund ti takoj Kėrēovarit i cili veq ka do ditė po i mban gratė, e po i lėshon.
Ska mė vajzė pėr tė, por veq gra tė ndara ose tė lėshuara. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
06-04-05, 13:03
Ne se vendos te martohem prape dihet,do te kerkoj zemren e asaj per te cilen edhe me reh zemra.Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :wink:


Hiq mos e mshel bijo syrin se ska shancė tė martohesh ti me Kėrēovarin. :wink:

Murgesha pse moj i thua vajzes ashtu :evil:

Murgesha
06-04-05, 13:05
Murgesha pse moj i thua vajzes ashtu :evil:


Po pse moj krejt vajzat e forumit me i martu sė pari me Kėrēovarin??? :twisted: :twisted: :twisted:

Kercovari
06-04-05, 13:05
Perhajr perhajr Kercovari se bash jam gzu qe don mu martu me DoGzonen se boll qik e mir ish ashtu kom ni :wink:


Jo hiq mos u gėzo Domira, se i tregova unė mbrėmė Kėrēovarit se se martojmė mė me qikė.
Do ta martojmė dy tri herė Dogzonėn e pastaj mund ti takoj Kėrēovarit i cili veq ka do ditė po i mban gratė, e po i lėshon.
Ska mė vajzė pėr tė, por veq gra tė ndara ose tė lėshuara. :wink:
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
06-04-05, 13:07
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


S`ka problem ti duaje se ne s`ta ndalojmė, ama pėr mos me vujtė shumė propozo dikend qė e din qė se mban Dogzonėn e po e martojmė sė pari me tė.

Domira
06-04-05, 13:07
Murgesha pse moj i thua vajzes ashtu :evil:


Po pse moj krejt vajzat e forumit me i martu sė pari me Kėrēovarin??? :twisted: :twisted: :twisted:

Sepse e ka me t'leme djali ashtu de, qy :lol: :wink:

Kercovari
06-04-05, 13:10
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


S`ka problem ti duaje se ne s`ta ndalojmė, ama pėr mos me vujtė shumė propozo dikend qė e din qė se mban Dogzonėn e po e martojmė sė pari me tė.

Aiiiiiii ! Nuk mundem,me ka zene veremi prej dashuris. :cry: :cry:

Murgesha
06-04-05, 13:11
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


S`ka problem ti duaje se ne s`ta ndalojmė, ama pėr mos me vujtė shumė propozo dikend qė e din qė se mban Dogzonėn e po e martojmė sė pari me tė.

Aiiiiiii ! Nuk mundem,me ka zene veremi prej dashuris. :cry: :cry:


Hajt he dreqi tė hongtė se po tė martoj pra me tė.
Po gabon e e lėshon para njė muaji mos vet pėr ty. :twisted: :P :twisted: :twisted:

Domira
06-04-05, 13:11
Ēka su kujtut edhe ju :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-04-05, 13:12
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


S`ka problem ti duaje se ne s`ta ndalojmė, ama pėr mos me vujtė shumė propozo dikend qė e din qė se mban Dogzonėn e po e martojmė sė pari me tė.

Aiiiiiii ! Nuk mundem,me ka zene veremi prej dashuris. :cry: :cry:


Hajt he dreqi tė hongtė se po tė martoj pra me tė.
Po gabon e e lėshon para njė muaji mos vet pėr ty. :twisted: :P :twisted: :twisted:
Jo me nuk beje budallina.Do te behem i urte si Kokonozi ne mahalle. :lol: :lol:

Kercovari
06-04-05, 13:13
Ēka su kujtut edhe ju :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo me qellim! :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
06-04-05, 13:13
Hahhahahha Kercovari nuk e humbe nje dakik :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-04-05, 13:15
Ēka su kujtut edhe ju :lol: :lol: :lol: :lol:Njėmend Domira mos po tė ban Zullum Naki, trego mos tė vjen marre se nė ēast tė ndajmė prej tij???? :wink:

Domira
06-04-05, 13:15
Ne e mer te hoxhes e bej kabull Dogzonen si te jete le te jete."E dua bre njerez,kur me do zemra c`te bej" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


S`ka problem ti duaje se ne s`ta ndalojmė, ama pėr mos me vujtė shumė propozo dikend qė e din qė se mban Dogzonėn e po e martojmė sė pari me tė.

Aiiiiiii ! Nuk mundem,me ka zene veremi prej dashuris. :cry: :cry:


Hajt he dreqi tė hongtė se po tė martoj pra me tė.
Po gabon e e lėshon para njė muaji mos vet pėr ty. :twisted: :P :twisted: :twisted:
Jo me nuk beje budallina.Do te behem i urte si Kokonozi ne mahalle. :lol: :lol:

Mlidhi met Kercovari se bane e leshove DoGzonen kuku per ty :evil:

Domira
06-04-05, 13:16
Ēka su kujtut edhe ju :lol: :lol: :lol: :lol:Njėmend Domira mos po tė ban Zullum Naki, trego mos tė vjen marre se nė ēast tė ndajmė prej tij???? :wink:

Jo moj ku te shkoj menja ty, nuk me ben Naki zullum kurre. Eshte i kujdesshem sa ska :wink:

Kercovari
06-04-05, 13:19
Hahhahahha Kercovari nuk e humbe nje dakik :lol: :lol: :lol:
Skam cka te bej qashtu e kam punen,po mund te nodhe ne mbremje kur ju te gjithe jeni ne gjume une te nis me pune.

dembelica
06-04-05, 13:27
Hahhahahha Kercovari nuk e humbe nje dakik :lol: :lol: :lol:
Skam cka te bej qashtu e kam punen,po mund te nodhe ne mbremje kur ju te gjithe jeni ne gjume une te nis me pune.

Pune te veshtire paske Kercovari :wink:

Diana007
06-04-05, 13:41
Ej qka esht ka bohet bre ketu a po naheni a po bashkoheni hehehhehehheheh

Kercovari
06-04-05, 13:44
Ej qka esht ka bohet bre ketu a po naheni a po bashkoheni hehehhehehheheh
Jo moj Diana ,vetem nderojm kemishat. :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-04-05, 13:46
Ej qka esht ka bohet bre ketu a po naheni a po bashkoheni hehehhehehheheh
Jo moj Diana ,vetem nderojm kemishat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Qyqyqyqy,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahah. :P

Diana007
06-04-05, 13:46
a po ju bin milem tamn kmishat hehehh

Dreni30
06-04-05, 13:47
Ej qka esht ka bohet bre ketu a po naheni a po bashkoheni hehehhehehheheh
Jo moj Diana ,vetem nderojm kemishat. :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
06-04-05, 13:57
a po ju bin milem tamn kmishat hehehh

Si jo moj.Te gjitha jan vejusha e vejushe.hahahahahahahah!

Diana007
06-04-05, 13:59
Hhehehheheh bash mir pra , kqyr mos po ju tepon jan kmish hehehheh

Domira
06-04-05, 13:59
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
06-04-05, 14:01
Hhehehheheh bash mir pra , kqyr mos po ju tepon jan kmish hehehheh

Po mos e ke humbe edhe ti tenden?.

Diana007
06-04-05, 14:02
heheehe jo jo nuk e kam humb ala , por nese e humbi ta kam nej gati hehheeheheheheheheheh

Kercovari
06-04-05, 14:41
heheehe jo jo nuk e kam humb ala , por nese e humbi ta kam nej gati hehheeheheheheheheheh
Ti u ndave qe ia mveshe Lazdranit,apo bet rokade me Murgeshen.hahahahahahahahahahah!

dembelica
06-04-05, 15:05
heheehe jo jo nuk e kam humb ala , por nese e humbi ta kam nej gati hehheeheheheheheheheh

Hahhahhaha oj Diana,me mire me i ndejt vetes gati se maron puna pastaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
06-04-05, 16:02
O une nuk shkurorezohem dhe kujdes Princin tim mos ta preke kush edhe pse e di se ai me qendron besnik 4 ever :lol: :lol: :wink:

uliksi31
06-04-05, 16:38
Kercovari krejt po naj pshtjellon punet.Ti kqyre te ardhmen e mos e nguc te kaluaren.Po ty po te kryhet, po don hem te kaluaren edhe te aredhmen.Per ata nuk po te rrin grat ma teper se 3 dite.Ahahahahahaha
Bora e parvjeme eshte shkri tash :lol: :lol: :lol:

Arb
06-04-05, 17:28
Cka osht ka bohet sot ksajde?

doGzona
06-04-05, 17:30
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:

Arb
06-04-05, 17:31
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:

Nuk e kam ne qef pritjen. Keshtu qe po rri rahat...

Cka po bohet me ty DeGzona, edhe ti ne rend a?

Barbaroza
06-04-05, 17:31
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Arb,na ka ardhur nje e re ketu,enkas per ty e solla,do te mahnitesh me te:GEISHA e quajne! :wink:

Arb
06-04-05, 17:32
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Arb,na ka ardhur nje e re ketu,enkas per ty e solla,do te mahnitesh me te:GEISHA e quajne! :wink:

Mire se ka ardhe ajo goce, ama e kam degju more kete emer dikun...

Barbaroza
06-04-05, 17:35
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Arb,na ka ardhur nje e re ketu,enkas per ty e solla,do te mahnitesh me te:GEISHA e quajne! :wink:

Mire se ka ardhe ajo goce, ama e kam degju more kete emer dikun...

Ne forum e ke degjuar ose ne ndonje liber! :wink:

geisha
06-04-05, 17:35
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Arb,na ka ardhur nje e re ketu,enkas per ty e solla,do te mahnitesh me te:GEISHA e quajne! :wink:

Mire se ka ardhe ajo goce, ama e kam degju more kete emer dikun...
Flm per mikeprijten Arb!!
edhe Flm edhe ty Barbaroza per publicitetin qe po me bane!! :P
Atehere Arb, ku ke degjuar te flitet per mua ? :?: :)

Arb
06-04-05, 17:37
N'Dardani...

Arb
06-04-05, 17:39
Per ty a?

Ketu de... n'Dardani. Po ka te erdh ne mendje me e marr kete nofke?

geisha
06-04-05, 17:41
Per ty a?

Ketu de... n'Dardani. Po ka te erdh ne mendje me e marr kete nofke?
Eshte shume nofke e embel!! pastaj edhe vete jam e embel dhe me pershtatej shume mire!! :wink:

Arb
06-04-05, 17:42
Per ty a?

Ketu de... n'Dardani. Po ka te erdh ne mendje me e marr kete nofke?
Eshte shume nofke e embel!! pastaj edhe vete jam e embel dhe me pershtatej shume mire!! :wink:

Ku bohet bashkimi i dy te rinjeve more se spo me pritet ma?!

Barbaroza
06-04-05, 17:44
Per ty a?

Ketu de... n'Dardani. Po ka te erdh ne mendje me e marr kete nofke?
Eshte shume nofke e embel!! pastaj edhe vete jam e embel dhe me pershtatej shume mire!! :wink:

Ku bohet bashkimi i dy te rinjeve more se spo me pritet ma?!

Per hajer,per hajer :lol: :lol: :lol:

Arb
06-04-05, 17:44
Per hajer,per hajer :lol: :lol: :lol:

Per hajr edhe ty!

Barbaroza
06-04-05, 17:48
Per hajer,per hajer :lol: :lol: :lol:

Per hajr edhe ty!

Flm,edhe pse me jam kurorezuar ka disa jave!

Arb
06-04-05, 17:53
Per hajer,per hajer :lol: :lol: :lol:

Per hajr edhe ty!

Flm,edhe pse me jam kurorezuar ka disa jave!

I inkuadruar me vonese ne kete temen e pershendetjeve. Ne nenforumin e Politikes nuk te pershendet kush... vetem...

geisha
06-04-05, 18:05
Per ty a?

Ketu de... n'Dardani. Po ka te erdh ne mendje me e marr kete nofke?
Eshte shume nofke e embel!! pastaj edhe vete jam e embel dhe me pershtatej shume mire!! :wink:

Ku bohet bashkimi i dy te rinjeve more se spo me pritet ma?!

hahahaahah o Arb, e the vete shume mire. Bashkimi eshte per dy te rinje!!A nuk me pyete mua se pari ne deshiroje te bashkohem me ty apo vetem ēfare te vendosesh ti???
Une nuk bashkohem me dike aq lehte ore ēune!! Duhet edhe pak mundim per tu bashkuar!! apo jo?
pastaj ketu eshte tema e shkurorzimit e jo e bashkimit!! :wink:

Arb
06-04-05, 18:08
hahahaahah o Arb, e the vete shume mire. Bashkimi eshte per dy te rinje!!A nuk me pyete mua se pari ne deshiroje te bashkohem me ty apo vetem ēfare te vendosesh ti???
Une nuk bashkohem me dike aq lehte ore ēune!! Duhet edhe pak mundim per tu bashkuar!! apo jo?
pastaj ketu eshte tema e shkurorzimit e jo e bashkimit!! :wink:

Nuk ma prish ti mu Geisha a?

Plus... e pasna gabu temen dreqi e marrte...

geisha
06-04-05, 18:24
hahahaahah o Arb, e the vete shume mire. Bashkimi eshte per dy te rinje!!A nuk me pyete mua se pari ne deshiroje te bashkohem me ty apo vetem ēfare te vendosesh ti???
Une nuk bashkohem me dike aq lehte ore ēune!! Duhet edhe pak mundim per tu bashkuar!! apo jo?
pastaj ketu eshte tema e shkurorzimit e jo e bashkimit!! :wink:

Nuk ma prish ti mu Geisha a?

Plus... e pasna gabu temen dreqi e marrte...
Kur nuk me konvenon ta prishi edhe me temel!! :wink: (shaka)
Por nje gje eshte e sigurt e ke gabu temen!! hahahah

Arb
06-04-05, 18:26
Plus... e pasna gabu temen dreqi e marrte...
Kur nuk me konvenon ta prishi edhe me temel!! :wink: (shaka)
Por nje gje eshte e sigurt e ke gabu temen!! hahahah[/quote]

Per cfare e ke fjalen konkretisht...

geisha
06-04-05, 18:32
Plus... e pasna gabu temen dreqi e marrte...
Kur nuk me konvenon ta prishi edhe me temel!! :wink: (shaka)
Por nje gje eshte e sigurt e ke gabu temen!! hahahah

Per cfare e ke fjalen konkretisht...[/quote]
Ti the qe "Ti Geisha nuk ma prish mua ee?" e une tu pergjigja qe nuk ta prishe perderisa me konvenon mua!!!e atehere kur nuk me konvenon ta prish edhe me temel!! kete e thashe!!
eshte me e qarte tani? :P

Arb
06-04-05, 18:34
Ti the qe "Ti Geisha nuk ma prish mua ee?" e une tu pergjigja qe nuk ta prishe perderisa me konvenon mua!!!e atehere kur nuk me konvenon ta prish edhe me temel!! kete e thashe!!
eshte me e qarte tani? :P

Shume e qarte. Po ti a po ma tregon kuptimin e kesaj nofke (geisha)?

geisha
06-04-05, 18:38
Ti the qe "Ti Geisha nuk ma prish mua ee?" e une tu pergjigja qe nuk ta prishe perderisa me konvenon mua!!!e atehere kur nuk me konvenon ta prish edhe me temel!! kete e thashe!!
eshte me e qarte tani? :P

Shume e qarte. Po ti a po ma tregon kuptimin e kesaj nofke (geisha)?
eshte emri i nje ēokollate shume te mire qe quhet Geisha!!mmmmm :P

Arb
06-04-05, 18:41
Shume e qarte. Po ti a po ma tregon kuptimin e kesaj nofke (geisha)?
eshte emri i nje ēokollate shume te mire qe quhet Geisha!!mmmmm :P[/quote]

Embel osht ka na bohet ktu bre!

Barbaroza
06-04-05, 18:41
Ti the qe "Ti Geisha nuk ma prish mua ee?" e une tu pergjigja qe nuk ta prishe perderisa me konvenon mua!!!e atehere kur nuk me konvenon ta prish edhe me temel!! kete e thashe!!
eshte me e qarte tani? :P

Shume e qarte. Po ti a po ma tregon kuptimin e kesaj nofke (geisha)?
eshte emri i nje ēokollate shume te mire qe quhet Geisha!!mmmmm :P

Mmmmmmm,cfare qokolade e shijshme eshte! :roll: :roll:

geisha
06-04-05, 18:47
Ti the qe "Ti Geisha nuk ma prish mua ee?" e une tu pergjigja qe nuk ta prishe perderisa me konvenon mua!!!e atehere kur nuk me konvenon ta prish edhe me temel!! kete e thashe!!
eshte me e qarte tani? :P

Shume e qarte. Po ti a po ma tregon kuptimin e kesaj nofke (geisha)?
eshte emri i nje ēokollate shume te mire qe quhet Geisha!!mmmmm :P

Mmmmmmm,cfare qokolade e shijshme eshte! :roll: :roll:
:P :P :P :P :P :P :P e paske kerkuar ti??eeee???? :oops:

Arb
06-04-05, 18:48
Mmmmmmm,cfare qokolade e shijshme eshte! :roll: :roll:
:P :P :P :P :P :P :P e paske kerkuar ti??eeee???? :oops:[/quote]

Ate shije e gjen ne vetevete Barbaroza. Mire po te rrin ajo shami oj princeshe!

Kercovari
06-04-05, 20:01
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:
Haroje shkurorzimin,nuk vlen per ne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
06-04-05, 20:12
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:
Haroje shkurorzimin,nuk vlen per ne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari,kujdes nusen! :wink: :lol:

vushtrria
06-04-05, 20:14
nuk e di se a e ka ndermend murgesha mu nda a jo :shock: :shock:

Barbaroza
06-04-05, 20:15
Mmmmmmm,cfare qokolade e shijshme eshte! :roll: :roll:
:P :P :P :P :P :P :P e paske kerkuar ti??eeee???? :oops:

Ate shije e gjen ne vetevete Barbaroza. Mire po te rrin ajo shami oj princeshe!

Geisha,kur te flijse ti per shijen e qokolades,me behej se e shijoja njemend!

Arb,flm per komplimentin. :wink:

Kercovari
06-04-05, 20:16
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:
Haroje shkurorzimin,nuk vlen per ne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari,kujdes nusen! :wink: :lol:
I ndigjova fjalet e tua,shum u mundove te me marrish nusen a?. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
06-04-05, 20:17
nuk e di se a e ka ndermend murgesha mu nda a jo :shock: :shock:

Kandidat je apo prototip?.hahahahahahahhaahah!

Murgesha
06-04-05, 20:17
nuk e di se a e ka ndermend murgesha mu nda a jo :shock: :shock:


A jo njėherė i nderuar Vushtrria.
Se Uliksin e lanė mendtė pas meje, e svjen nė shprehje Shkurorėzimi pėr neve. :lol: :lol: :lol:

Njėmend vushtrria, po ti mė duket akoma sje martuar pasi tė la Shejtonka, o tregoj motrės se nė vend tė martoj me ndonjė tjetėr.

doGzona
06-04-05, 20:19
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:
Haroje shkurorzimin,nuk vlen per ne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari,kujdes nusen! :wink: :lol:
I ndigjova fjalet e tua,shum u mundove te me marrish nusen a?. :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos i ndegjo fjalet e askujt...pse me ofrojne te tjeret martese nuk do te thot se une do ta pranoje :wink:

vushtrria
06-04-05, 20:19
nuk e di se a e ka ndermend murgesha mu nda a jo :shock: :shock:


A jo njėherė i nderuar Vushtrria.
Se Uliksin e lanė mendtė pas meje, e svjen nė shprehje Shkurorėzimi pėr neve. :lol: :lol: :lol:

Njėmend vushtrria, po ti mė duket akoma sje martuar pasi tė la Shejtonka, o tregoj motrės se nė vend tė martoj me ndonjė tjetėr.


qka je moj kah fol, kur ka ndodhe kjo :shock: :shock:

Murgesha
06-04-05, 20:20
qka je moj kah fol, kur ka ndodhe kjo :shock: :shock:


Pėr ēka e ke fjalėn o Vushtrri, spo e di kur je ndarė me Shejtonkėn a???

Barbaroza
06-04-05, 20:23
nuk e di se a e ka ndermend murgesha mu nda a jo :shock: :shock:


A jo njėherė i nderuar Vushtrria.
Se Uliksin e lanė mendtė pas meje, e svjen nė shprehje Shkurorėzimi pėr neve. :lol: :lol: :lol:

Njėmend vushtrria, po ti mė duket akoma sje martuar pasi tė la Shejtonka, o tregoj motrės se nė vend tė martoj me ndonjė tjetėr.


qka je moj kah fol, kur ka ndodhe kjo :shock: :shock:

Vushtrria,allahile mos u qudit shume,po ti e di qe ketu nuk dihet sa po shkon fasulja.Po hajt se edhe per ty behet mire! :D

Kercovari
06-04-05, 20:23
Cka osht ka bohet sot ksajde?
Sa po martohemi sa po shkurorezohemi Arb
ne rend po duhet me prit te dera per shkurorezim :wink:
Haroje shkurorzimin,nuk vlen per ne. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari,kujdes nusen! :wink: :lol:
I ndigjova fjalet e tua,shum u mundove te me marrish nusen a?. :cry: :cry: :cry: :cry:
Mos i ndegjo fjalet e askujt...pse me ofrojne te tjeret martese nuk do te thot se une do ta pranoje :wink:

Kujdes ketu se te marrin menden,e tena hall per mua. :cry:

vushtrria
06-04-05, 20:23
qka je moj kah fol, kur ka ndodhe kjo :shock: :shock:


Pėr ēka e ke fjalėn o Vushtrri, spo e di kur je ndarė me Shejtonkėn a???


po de po kojshia gjithmon i din punet me mire :oops:

eh pasi qe ka ndodhe kjo pune perhajre qofte qka me ba,ju motrushja murgeshe jeni msit prej sot,une juve ju besoi shum tregoja krejt kushtet tregoi qe une jetoi ne katunde edhe nashta po behna rehta :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-04-05, 20:26
po de po kojshia gjithmon i din punet me mire :oops:

eh pasi qe ka ndodhe kjo pune perhajre qofte qka me ba,ju motrushja murgeshe jeni msit prej sot,une juve ju besoi shum tregoja krejt kushtet tregoi qe une jetoi ne katunde edhe nashta po behna rehta :lol: :lol: :lol:


Hajt se rasti i parė qė tmė vjen nė dorė e tė marton motra ty.
Nime e me i kallėxu qė mban edhe Bullica??? :lol: :lol:

Gentiana
06-04-05, 20:27
Hey a ban me me tregu dikush diqka per ket tem

Kush i ban shkurorzimet,dhe a vetem me dashje te njeri tjetrit apo edhe pa dashje??! :roll:

Dreni30
06-04-05, 21:42
Hey a ban me me tregu dikush diqka per ket tem

Kush i ban shkurorzimet,dhe a vetem me dashje te njeri tjetrit apo edhe pa dashje??! :roll:


Shume pyetje me vend Gentaaaa se gja spo marr vesh ketu dhe si po shkojne punet.

Gentiani
06-04-05, 23:20
o si do tė pėrfundojnė disa nė gjyq me kėto shkurorėzimet ilegale :lol: :wink: njėherė martohu e martohu gati e bėnė poligami e tani shkurorėzohu me tė gjitha :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
07-04-05, 06:46
Pa kqyr e mos mu sillni shume kah Murgesha.Pregaditu Mbretreshe se po tja shkelim edhe ne nje pushim.Bile deri sa te kaloj kjo sezona e shkurorizimeve.Edhe nje muaj vec zgjat shyqyr. :lol: :lol:
Mbeta vec ne qet teme tue me prit cka po bahet.Te hikim pa me kap far panic attack. :wink: :lol: :lol:

Murgesha
07-04-05, 07:22
Pa kqyr e mos mu sillni shume kah Murgesha.Pregaditu Mbretreshe se po tja shkelim edhe ne nje pushim.Bile deri sa te kaloj kjo sezona e shkurorizimeve.Edhe nje muaj vec zgjat shyqyr. :lol: :lol:
Mbeta vec ne qet teme tue me prit cka po bahet.Te hikim pa me kap far panic attack. :wink: :lol: :lol:


Hiq mos ke dert i dashur se kjo tem nuk eshte aspak per neve dy. :wink: :wink:

Domira
07-04-05, 08:40
U ba gjysa dites e ende nuk qenka shkurorzuar askush :roll: :lol:

Arb
07-04-05, 13:58
U ba gjysa dites e ende nuk qenka shkurorzuar askush :roll: :lol:

Del dicka del... Vec durim edhe pak...

A t'ja nisim me ty?

Gentiana
07-04-05, 14:44
U ba gjysa dites e ende nuk qenka shkurorzuar askush :roll: :lol:

Del dicka del... Vec durim edhe pak...

A t'ja nisim me ty?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
07-04-05, 14:45
Del dicka del... Vec durim edhe pak...

A t'ja nisim me ty?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

varfun sot a?

DEA
07-04-05, 14:51
haahhahahaahha vertet po quditem qysh Kercovari deri me tani se paska vizitu ket teme :lol: :lol: :lol:

Arb
07-04-05, 14:52
haahhahahaahha vertet po quditem qysh Kercovari deri me tani se paska vizitu ket teme :lol: :lol: :lol:

Rruges eshte...

doGzona
07-04-05, 15:01
haahhahahaahha vertet po quditem qysh Kercovari deri me tani se paska vizitu ket teme :lol: :lol: :lol:

Rruges eshte...
:evil: :evil: :wink:

Arb
07-04-05, 15:03
Rruges eshte...
:evil: :evil: :wink:[/quote]

Pse a nuk e thirre a?

DEA
07-04-05, 15:16
Rruges eshte...
:evil: :evil: :wink:

Pse a nuk e thirre a?[/quote]

me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy

doGzona
07-04-05, 15:32
me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy
Ku moj mos mi qit mrrolat , shume vete po mundohen me na nda :evil: :lol: :wink:

Arb
07-04-05, 15:35
me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy
Ku moj mos mi qit mrrolat , shume vete po mundohen me na nda :evil: :lol: :wink:

hajt se lirisht keni me u plaka bashke, e sju ndan kush...

DEA
07-04-05, 15:41
me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy
Ku moj mos mi qit mrrolat , shume vete po mundohen me na nda :evil: :lol: :wink:

hajt se lirisht keni me u plaka bashke, e sju ndan kush...

Ai Arb kishe o bo ndonje ndarje, dhe erdha ta vulosi, apo e sheh qe kem mbet pa pune more :shock:

dembelica
07-04-05, 15:41
me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy
Ku moj mos mi qit mrrolat , shume vete po mundohen me na nda :evil: :lol: :wink:

Prej meje mos u tut hahhahahha :wink:

Arb
07-04-05, 15:44
Ai Arb kishe o bo ndonje ndarje, dhe erdha ta vulosi, apo e sheh qe kem mbet pa pune more :shock:

Valla ti nuk e paske ndermend me e nshu ate VULE prej dores sot...

Tomori
07-04-05, 15:44
me te pa moj, qka po i qet mrrolat menjeher qyyyyyyyyyyyyy
Ku moj mos mi qit mrrolat , shume vete po mundohen me na nda :evil: :lol: :wink:

hajt se lirisht keni me u plaka bashke, e sju ndan kush...

Hej mor "Arb" ksaj pune i ka vdek nona ma?!!!
doGzona prej sodit me perket mua,,, kjo pun ka mar fund o "Arb"

-Sa per Kercovarin nese ju intereson ai esht ba per rahmet!!!!
Allah-rahmetelesen,,,po nuk ishte bash buri mir ky rahmetli kercovari!!
O Arb, nese tintereson sebebi si o ba per rahmet ky kull,, po te tregon Tomori,,,e mor Arb ky e ka pas egjelin ne Indonezi,,, e ka hallakat Cunami,,,,,

DEA
07-04-05, 15:46
Ai Arb kishe o bo ndonje ndarje, dhe erdha ta vulosi, apo e sheh qe kem mbet pa pune more :shock:

Valla ti nuk e paske ndermend me e nshu ate VULE prej dores sot...
Po Arb, mos po pret ne radhe per vulosje edhe ti? :lol:

Arb
07-04-05, 15:47
Hej mor "Arb" ksaj pune i ka vdek nona ma?!!!
doGzona prej sodit me perket mua,,, kjo pun ka mar fund o "Arb"

-Sa per Kercovarin nese ju intereson ai esht ba per rahmet!!!!
Allah-rahmetelesen,,,po nuk ishte bash buri mir ky rahmetli kercovari!!
O Arb, nese tintereson sebebi si o ba per rahmet ky kull,, po te tregon Tomori,,,e mor Arb ky e ka pas egjelin ne Indonezi,,, e ka hallakat Cunami,,,,,

Tomor,

Me paske dhone informata te teprume bre...

Vec sa e kam gjete kete deren e kafes se juve. Pak marr vesh cka zihet ketu.

Ti e DoGzona qofshi bashke gjithmone!

Arb
07-04-05, 15:48
Valla ti nuk e paske ndermend me e nshu ate VULE prej dores sot...
Po Arb, mos po pret ne radhe per vulosje edhe ti? :lol: [/quote]

Dueht me i ba te sigurte dikush shkurorezimet. Me vule ne dore edhe une!

DEA
07-04-05, 15:51
Valla ti nuk e paske ndermend me e nshu ate VULE prej dores sot...
Po Arb, mos po pret ne radhe per vulosje edhe ti? :lol:

Dueht me i ba te sigurte dikush shkurorezimet. Me vule ne dore edhe une![/quote]

Qy qy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , te thash mos po pret me dokument ne dore per vulosje, se jo me ma zapue vendin e punes :lol:

Arb
07-04-05, 15:53
Qy qy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , te thash mos po pret me dokument ne dore per vulosje, se jo me ma zapue vendin e punes :lol:

te drejta te femrave po lyp ne kafe a?

A e ki boll rolin e Sekretareshes?

DEA
07-04-05, 15:55
Qy qy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , te thash mos po pret me dokument ne dore per vulosje, se jo me ma zapue vendin e punes :lol:

te drejta te femrave po lyp ne kafe a?

A e ki boll rolin e Sekretareshes?

Ani rolin thojka, mos te kem regjisor ty ketu me na i nda rolet :wink:

doGzona
07-04-05, 15:56
Cka eshte ka bohet mor :?: :shock: oj Dea qa je qu moj ti
sot vetem me VULE ne dore po rrin ,he ty sdi qa te kofte ho :evil: :wink:

Arb
07-04-05, 15:57
Ani rolin thojka, mos te kem regjisor ty ketu me na i nda rolet :wink:

Pse a spo te pelqen roli a? Kqyri gjej dicka tjeter per ty pra...

DEA
07-04-05, 15:59
Ani rolin thojka, mos te kem regjisor ty ketu me na i nda rolet :wink:

Pse a spo te pelqen roli a? Kqyri gjej dicka tjeter per ty pra...


Veq Sekretaresh mo pash zoten, se e kane zonin e keq diqka :lol:

DEA
07-04-05, 16:00
Cka eshte ka bohet mor :?: :shock: oj Dea qa je qu moj ti
sot vetem me VULE ne dore po rrin ,he ty sdi qa te kofte ho :evil: :wink:

Oj doGzona ti je jasht loje sis, ke kohe edhe naj dite per shkurorzim :lol:

Arb
07-04-05, 16:01
Veq Sekretaresh mo pash zoten, se e kane zonin e keq diqka :lol:

Valla me Drinin afer e me e pas zonin e keq, osht e pa-mundshme. Eh Zoni yt si ....

Arb
07-04-05, 16:03
Dea!

Dola nihere. E shihemi heren tjeter!.

Hajde flm per bisede! Kalofsh mire sot!

DEA
07-04-05, 16:04
Veq Sekretaresh mo pash zoten, se e kane zonin e keq diqka :lol:

Valla me Drinin afer e me e pas zonin e keq, osht e pa-mundshme. Eh Zoni yt si ....

Bash aty ku perzihen Drini dhe Bistrica po zoni prap spo ban pune :wink:

Tomori
07-04-05, 16:07
,Hej mor "Arb" ksaj pune i ka vdek nona ma?!!!
doGzona prej sodit me perket mua,,, kjo pun ka mar fund o "Arb"

-Sa per Kercovarin nese ju intereson ai esht ba per rahmet!!!!
Allah-rahmetelesen,,,po nuk ishte bash buri mir ky rahmetli kercovari!!
O Arb, nese tintereson sebebi si o ba per rahmet ky kull,, po te tregon Tomori,,,e mor Arb ky e ka pas egjelin ne Indonezi,,, e ka hallakat Cunami,,,,,[/b][/quote]

vushtrria
07-04-05, 21:11
a u nda dikushe ende a jo,se mbeta pa u martue ooooo njerez :lol: :lol: