PDA

View Full Version : Leshomani rrugen se Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Piskama
10-04-05, 15:27
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

dembelica
10-04-05, 16:07
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Mire se na erdhe Piskama.

Prezentim i hatashem besa,edhe me vjen mire qe qenke shum reale :wink:

Ju deshiroj caste te kendeshme me ne :)PS: Veq naten simbas mundesive mos piskat shum,se e kemi gjumin e lete e ma zi po na len pa gjume :wink:

Agroni22
10-04-05, 18:33
mire se erdhe piskam se bolle me piskam je ardhe :lol: :lol: :lol:

Piskama
10-04-05, 19:39
Dembelice dhe Agron mire se ju gjeta.
Ska kush qe ma kalon ne piskama mire e paski verejte. :evil: :evil:

Domira
10-04-05, 19:53
Piskama mir se ke ardhe me piskamat e tua freskuese e nganjiher edhe shurdhuese :lol:
Kalofsh sa me mire.

Gentiana
10-04-05, 21:27
Piskama edhe un te uroj mire se ardhje,se tybe veq ty te kishim mangu.

Shpresoj te ja kalojsh mire,dhe tybe si ti ndalish pak ato piskama (edhe pse e ke nickun ashtu) veq mire kishe be,se na i shurdhove vesht.

Pershendetje.
Genta

Murgesha
10-04-05, 21:51
Pėrshėndetje Piskamė e ishalla po na urtohesh pak.

Honesty^uk.
10-04-05, 22:52
Piskama, te gjithe ata qe te kan uruar mireseardhjen u kaloft koha me ty ne vesh.
kurse une po te uroj shterrje te toneve zanore, dhe zhvillim te atyre bashtingellore.
Piskamat tuaja u befshin mjet argetimi per ne, zoti te dhasht takat dhe vullnet me vepruar sa me shume.

Kalofsh sa me hareshem dhe nen shoqerine e piskamave tuaja, ne gjetshim disponimin e duhur.


Honesty te uron piskam sa me te kthejellet

uliksi31
10-04-05, 23:23
Mire se na paske ardh o Piskame.Ju deshiroj argetim ne mesin ton.A mos je motra e Shejtonkes bre,se edhe ajo na pat ardh qeshtu me piskame.Por na doli e mire.Ishalla na del edhe ti si ajo.Ahgahgaghahgahgahgaghahgahgahgahgaaga

Diana007
11-04-05, 09:47
Ooooooooooooo hade Pisakm e ardhsh si vera , pa po te shkojke sani valla , mir se paske adhe edhe te uroj qaste te kendsme ne mesin ton

Gjumashja
11-04-05, 09:53
mire se na erdhe piskam vetem se mos piskat shume se une bona nervoz me ma prish gjumin valla te pershendes :wink:

Kaltrushi
11-04-05, 11:34
more esht be Forumi lule krejt.......me femra te mira....kemi prej Dembelice trup me ra edhe Ka gjumashja tasht na dule edhe nje Piskame.............. tamon kure dikush esht ne gjume apo dembele.......te kemi ty dhe na i zgjon dhe kfjell krejt Forumistat...... :lol: (pakez shaka)Mire se na gjeteeeeeeeeeeeeeeeee


te uroj shume argetim dhe shkrime sa ma shume ketu..........


kalo bukur me ne dhe pa ne....


gjdo te mire.....

kaltrushja........ :wink:

Barbaroza
11-04-05, 11:36
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Mire se ke ardhe Piskama.Te uroj argetim te kendshem!

Kercovari
11-04-05, 11:50
Mire se erdhe,dhe mos pushofsh se piskami.hahahahahah!

doGzona
11-04-05, 12:36
Mire se na erdhe he ty gripi te raft hohh, e mos mujsh me piskat me, se na trenove :lol:

Disaponim sa me te mire ketu ne FD ju deshirone

doGzona

Piskama
11-04-05, 16:16
O mos keni dert se kam ardhe per te mira.
kam me piskate sa te mundem.

Mire se ju gjeta, ju falenderoj per mikpritje.

Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuu. :twisted: :twisted:

turisti
11-04-05, 20:40
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Piskat sa dush,decibelat e tu si nin kerkush. :P :wink:

Me/pa piskame,mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone. :P

Me respekt,
TURISTI :wink:

Kercovari
11-04-05, 20:44
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Piskat sa dush,decibelat e tu si nin kerkush. :P :wink:

Me/pa piskame,mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone. :P

Me respekt,
TURISTI :wink:
Ketu jam shoki me decibelmetrin.hahahahahahahahah!

turisti
11-04-05, 20:46
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Piskat sa dush,decibelat e tu si nin kerkush. :P :wink:

Me/pa piskame,mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone. :P

Me respekt,
TURISTI :wink:
Ketu jam shoki me decibelmetrin.hahahahahahahahah!

A jo me " piskaMETRIN???",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
11-04-05, 20:49
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Piskat sa dush,decibelat e tu si nin kerkush. :P :wink:

Me/pa piskame,mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone. :P

Me respekt,
TURISTI :wink:
Ketu jam shoki me decibelmetrin.hahahahahahahahah!

A jo me " piskaMETRIN???",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahah. :wink:
E ka nderu matjen prej piskame,nga e djathta ne te majte.hahahahahahah!

ShEjToNkA
11-04-05, 21:35
Piskamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,Mirėėėėėė Seeeeeeeeeeee Naaaaaa Keeeee Ardhėėėėė. Heeee Tiiii Ardhėshshshshs Si Veraaaaaaaaaaaaa Hooooooooo :lol: :lol:


Piskama siss , tė urojė mirė se ardhje nė kėtė vendė tė mrekullueshėm dhe tė dėshirojė qė tė kalonė caste sa mėėė tė bukuraaaaaa nė FD. Gjithmonė me piskamaaa de :wink:

Tė pėrshėndeeeeeeeeeett shshshuuumė shshshsuuuuumė vetė Mama e Piskamve + Bėrtimave + Hallkamavee e + tjera e tjeraaaa = Shejtanllėqe :lol: :lol:

Pra vetė Unė ShEjToNkA , tė dėshirojė caste sa mė tė bukura nė FD.

DEA
11-04-05, 21:42
Piskamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,Mirėėėėėė Seeeeeeeeeeee Naaaaaa Keeeee Ardhėėėėė. Heeee Tiiii Ardhėshshshshs Si Veraaaaaaaaaaaaa Hooooooooo :lol: :lol:


Piskama siss , tė urojė mirė se ardhje nė kėtė vendė tė mrekullueshėm dhe tė dėshirojė qė tė kalonė caste sa mėėė tė bukuraaaaaa nė FD. Gjithmonė me piskamaaa de :wink:

Tė pėrshėndeeeeeeeeeett shshshuuumė shshshsuuuuumė vetė Mama e Piskamve + Bėrtimave + Hallkamavee e + tjera e tjeraaaa = Shejtanllėqe :lol: :lol:

Pra vetė Unė ShEjToNkA , tė dėshirojė caste sa mė tė bukura nė FD.


Mos eshte motra binake moj :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Piskama
11-04-05, 22:08
Oooooooooooooooooooooooooooooo jane munduar edhe doktorrte me ma mat piskamen e skane mujte, e jo mo turisti me kerqovarin. :twisted: :twisted: :twisted:

Piskama
11-04-05, 22:09
Piskamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,Mirėėėėėė Seeeeeeeeeeee Naaaaaa Keeeee Ardhėėėėė. Heeee Tiiii Ardhėshshshshs Si Veraaaaaaaaaaaaa Hooooooooo :lol: :lol:


Piskama siss , tė urojė mirė se ardhje nė kėtė vendė tė mrekullueshėm dhe tė dėshirojė qė tė kalonė caste sa mėėė tė bukuraaaaaa nė FD. Gjithmonė me piskamaaa de :wink:

Tė pėrshėndeeeeeeeeeett shshshuuumė shshshsuuuuumė vetė Mama e Piskamve + Bėrtimave + Hallkamavee e + tjera e tjeraaaa = Shejtanllėqe :lol: :lol:

Pra vetė Unė ShEjToNkA , tė dėshirojė caste sa mė tė bukura nė FD.


Mos eshte motra binake moj :?: :lol: :lol: :lol: :lol:


Shejtonka flm per pershendetje.

Oj ti Dea une jam e veqante, sjam as me shejtonke e as me njerez, piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas kur te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted: :twisted:

ShEjToNkA
11-04-05, 22:12
Piskamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,Mirėėėėėė Seeeeeeeeeeee Naaaaaa Keeeee Ardhėėėėė. Heeee Tiiii Ardhėshshshshs Si Veraaaaaaaaaaaaa Hooooooooo :lol: :lol:


Piskama siss , tė urojė mirė se ardhje nė kėtė vendė tė mrekullueshėm dhe tė dėshirojė qė tė kalonė caste sa mėėė tė bukuraaaaaa nė FD. Gjithmonė me piskamaaa de :wink:

Tė pėrshėndeeeeeeeeeett shshshuuumė shshshsuuuuumė vetė Mama e Piskamve + Bėrtimave + Hallkamavee e + tjera e tjeraaaa = Shejtanllėqe :lol: :lol:

Pra vetė Unė ShEjToNkA , tė dėshirojė caste sa mė tė bukura nė FD.


Mos eshte motra binake moj :?: :lol: :lol: :lol: :lol:


Shejtonka flm per pershendetje.

Oj ti Dea une jam e veqante, sjam as me shejtonke e as me njerez, piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas kur te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted: :twisted:


Deaa ,mirė tė paska treguar Piskamaa. :lol: :lol:

Ju jeni insanaa unė jam e sojit tė shejtonve e kjo e sojit tė piskamaveeeeeeeeee :wink:
Atėherė ku mundemi me qenė dic????

dr1ta
11-04-05, 23:37
Po dokesh dicka e njofshme me keto piskama :? :roll: Mireserdhe ketu ja kalofsh sa me mire me qetesi se sjena mire prej veshve asnje :P

Piskama
13-04-05, 20:37
Po dokesh dicka e njofshme me keto piskama :? :roll: Mireserdhe ketu ja kalofsh sa me mire me qetesi se sjena mire prej veshve asnje :P


edhe muaaaaaaaaaa krejt po me doooooooket se po te njoh.
A je ti ajo drita qe na ban drite kur jemi ne terr?:twisted: :twisted: :twisted: Mire se te gjeta.

PAOLINA
13-04-05, 22:03
Mire
se
erdhe,
kalo
mire..

PRSH
nga
PaolinA
:wink:

Piskama
15-04-05, 18:08
Mire
se
erdhe,
kalo
mire..

PRSH
nga
PaolinA
:wink:


Mire se te gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

halla e madhe
17-04-05, 12:12
Piskama_veq shkruaj sa te mundesh nese don me kalu mire ne kete mahallen tone te qete,sa per piskama nuk po te ndihen more aspak :lol: :lol: kalo sa me mire ne FD.halla :)

experti_lu
22-04-05, 02:14
piskamaaaaaaa valla si ki hi ta kam ndigju zerin po shum po ban poter ma ki prish gjumin,hahahahhahaha....mire se na u prezentove mori putergjike. :D :D :D

ShEjToNkA
22-04-05, 16:18
Piskamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kalova kėtu pari dhe deshaaaaaaaaaaaaaaa ta lėriiiiiiiiii njė pėrshėndetjeeeeeeeee plotė piskimmmmmmmmmm upssssssss ngrohėtsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :lol: :lol:
kalo kėndej pari mė shpeshė sisssssssssssssssssssssssssssssssssss :twisted: :twisted:

Dali!Keq
26-04-05, 14:39
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Mire se Keni ardhun e Dashura Piskamaaaaaaaaaaaaaaaa..a po nin a jo?

Ju Pershendes qummmm qummm Dali I Keq.

Piskama
28-04-05, 15:17
Krejt ata qe me kane deshiru mireseardhjeeeeeeeeeeeeeeeeeee i pershendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees edhe uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted:

Daja POLIC
05-05-05, 05:51
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.

Piskama opa PISKAMA shum njeri po ankoet per ty ketu ne forum shum zhurm po bon po ta jap njer vretje se tani duhet me intervenu POLICI :lol: :lol: te pershendes shum kalofshit mir ketu ne forum

Piskama
15-05-05, 12:16
Ju pershende te gjithve me nje
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
07-06-05, 15:54
Piskama deshta veq te te pershendes ku do qofsh. Doku me shpesh moj,se bash po me mungojn piskamat tua. :twisted: :wink:

Me nderime
Genta

Piskama
13-07-05, 16:30
Se di qka po te duhem se oj Gentiana?

A mos me ma rraf b**** edhe njeher a? :twisted: :twisted:

Gentiana
13-07-05, 16:44
Se di qka po te duhem se oj Gentiana?

A mos me ma rraf b**** edhe njeher a? :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde ardhsh si vera. a mos po te kruhet kund??? :twisted: :twisted: :wink:

sabiti
13-11-08, 00:05
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.
piskat vetem kur ateher nuk epengon tjetrin