PDA

View Full Version : 4peace


Barbaroza
10-04-05, 19:21
Pasi nder anetaret aktiv ketu,i vetmi eshte 4peace qe s'ka nje teme pershendetese,vendosa qe ta hap une dhe kam nderin qe e bej kete.
I nderuari 4peace,prano pershendetjet e mia per juve per mundin qe beni per te postuar ne forumin tone,per kohen qe gjeni qe ndoshta e keni te kufizuar dhe perseri e gjeni ate qe forumin tone ta pasuroni me shkrime interesante!
Jam lexuese e shkrimeve tuaja qe me bejne nje pershtypje te veqante dhe gjithmone kurioze!

Mbetesh i pershendetur nga Barbaroza!

Gentiani
10-04-05, 19:59
Ja filluan Gashjanėt me tė njofshėm pėrshėndetjet pėr anėtarėt e koalicionit tė tyre :wink: :lol: :lol: :lol:

4peace edhe unė i bashkangjitem pėrshėndetjeve, mos ta kuptoj 4peace se jemi kundėr pakicave tė fiseve tjera :lol: :lol: dhe uroj prezencėn e shkrimeve dhe diskutimeve tua nė forum e shpresoj se me kohėn e shifni qė koalicioni me kampin e Gentianit ėshtė zgjidhja mė e mirė :lol: :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje dhe ju dėshirojė ēaste tė bukura diskutimi nė Forum!

Tomori
10-04-05, 20:00
4peace po ashtu ju pershendese ju uroje ne te ardhmen shkrime te tjera
4peace
kam nje lutje tek ju:
Ju lutem perzemersishte mos ja prishni Barbarozes ,,,,
Aktivizoheni ne shkrime shoqi per hater te Barbarozes?!!!!

Barbaroza
10-04-05, 20:03
4peace po ashtu ju pershendese ju uroje ne te ardhmen shkrime te tjera
4peace
kam nje lutje tek ju:
Ju lutem perzemersishte mos ja prishni Barbarozes ,,,,
Aktivizoheni ne shkrime shoqi per hater te Barbarozes?!!!!

Ore Tomori,nuk besoj se eshte veq deshire imja,por edhe e shume forumisteve tjere,qe 4peace-n ta kemi me prezant ne forum dhe te na kenaqe me shkrimet e tij!

Tomori
10-04-05, 20:06
4peace po ashtu ju pershendese ju uroje ne te ardhmen shkrime te tjera
4peace
kam nje lutje tek ju:
Ju lutem perzemersishte mos ja prishni Barbarozes ,,,,
Aktivizoheni ne shkrime shoqi per hater te Barbarozes?!!!!

Ore Tomori,nuk besoj se eshte veq deshire imja,por edhe e shume forumisteve tjere,qe 4peace-n ta kemi me prezant ne forum dhe te na kenaqe me shkrimet e tij!

-Po de jam dakorte plotesisht me ju "Barbaroze'
Por ceka vetem emrin tende se ndoshta dote kete ma shume efekte pershkake se ju jeni Mbretereshe!!!!

4peace
11-04-05, 11:04
Pasi nder anetaret aktiv ketu,i vetmi eshte 4peace qe s'ka nje teme pershendetese,vendosa qe ta hap une dhe kam nderin qe e bej kete.
I nderuari 4peace,prano pershendetjet e mia per juve per mundin qe beni per te postuar ne forumin tone,per kohen qe gjeni qe ndoshta e keni te kufizuar dhe perseri e gjeni ate qe forumin tone ta pasuroni me shkrime interesante!
Jam lexuese e shkrimeve tuaja qe me bejne nje pershtypje te veqante dhe gjithmone kurioze!

Mbetesh i pershendetur nga Barbaroza!
Falemnderit shume dhe me vie mire per te gjithat qe i ke permendur.
Une gjithashtu te pershendes ngrohtesisht ty, Barbarozen, pastaj Gentianin dhe Tomorin si edhe te gjithe ata qe i bashkangjiten kesaj pershendetjeje.

Kaltrushi
11-04-05, 11:12
4peace....te pershendes nga Zemra.......


shpresoj se do te na kenaqesh me shume shkrime edhe ne temat tjera....ne ato qe shkruan me pelqejn shume.....pra shkruaj sa me shume...tek e fundit edhe tek Humori :arrow: Budallaqet :wink:


te uroj gjdo te mire, shume Fat ne Jete dhe SHENDET dhe ARgetIM maximum ne Forum.................


me nderimekaltrushi......

4peace
11-04-05, 12:19
4peace....te pershendes nga Zemra.......


shpresoj se do te na kenaqesh me shume shkrime edhe ne temat tjera....ne ato qe shkruan me pelqejn shume.....pra shkruaj sa me shume...tek e fundit edhe tek Humori :arrow: Budallaqet :wink:


te uroj gjdo te mire, shume Fat ne Jete dhe SHENDET dhe ARgetIM maximum ne Forum.................


me nderimekaltrushi......


Kaltrushe
Te pershendes edhe une dic me shume se aq.
Meqe kishe permendur edhe dic tjeter, e shoh te nevojshme per sqarime.

1. Une parapelqej thenien "pak e hasell - n'tepsi t'madhe". Kjo don te thote: te shkruaj pak, me transparence...Ne te kunderten, besoj une, do te kisha qene i bezdisshem, megjithese edhe me keto pak rreshta shumekujt iu kam bere hale ne sy.2.Nuk pretendoj te jem i pari per ckadoqofte e as qe me intereson nje gje e tille. Mendimi im eshte se duhet te shkruaje (gjithashtu edhe te lexoje) sejcili per ate qe ka njohuri, interesim... Dhe, po te vepronim pjesa me e madhe keshtu, besoj se do te kishim nje forum shume me kualitativ. Pra, le ta kryeje sejcili detyren e vet.


3.Megjithese shkruaj kryesisht tek "Feja e Shqiptarit", mundohem gjithmone te shkruaj tekste te perzgjedhura (pa marre parasysh se si quhen; paste/copy, punime te mia origjinale). Natyrisht, gjithmone duke pasur parasysh mesazhin perfundimtar etj. etj.


Keshtu pra te nderuar/a, ju qe me nderoni dhe ju qe me urreni (kryesisht nga motive te uleta); pjesemarrja ime ketu s'eshte per te arritut nam apo sukses personal. Asgje personale s'me intereson ketu...

Ju qe mendoni se jame duke shkruar pak: Me vie keq qe s'kam mundesi t'ju ngopi. Shkrimet e mia jane "pak e hasell...", ashtuqe jane me pak per t'u ngopur e me shume sa per ta prishur esullin. Megjithate, edhepse sa per ta prishur esullin, duhet pasur kujdes! "Kafshoret" e mia kerkojne pertypje te ngadalshme. Gjithashtu s'duhet te hahet shume nga to. Pasojat: "dhembje stomaku"! :wink: Une jam "paragjella". "Gjellen kryesore" hajeni diku tjeter, ani se edhe "paragjella" ("kafshoret") ime mund t'ju duket e shijshme. Keshille: Mund t'i perdorni edhe pas buke.Kaltrushe, se bashku me te gjithe te tjeret
Ju pershendes edhe nje here duke ua deshiruar te gjitha te mirat ne jete!***

Naki
11-04-05, 12:30
I nderuari 4 peace,pranoni pershendetjet e mija te sinqerta,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki

Kaltrushi
11-04-05, 12:37
4peace shkruajti:

Kaltrushe
Te pershendes edhe une dic me shume se aq.
Meqe kishe permendur edhe dic tjeter, e shoh te nevojshme per sqarime.

1. Une parapelqej thenien "pak e hasell - n'tepsi t'madhe". Kjo don te thote: te shkruaj pak, me transparence...Ne te kunderten, besoj une, do te kisha qene i bezdisshem, megjithese edhe me keto pak rreshta shumekujt iu kam bere hale ne sy.2.Nuk pretendoj te jem i pari per ckadoqofte e as qe me intereson nje gje e tille. Mendimi im eshte se duhet te shkruaje (gjithashtu edhe te lexoje) sejcili per ate qe ka njohuri, interesim... Dhe, po te vepronim pjesa me e madhe keshtu, besoj se do te kishim nje forum shume me kualitativ. Pra, le ta kryeje sejcili detyren e vet.


3.Megjithese shkruaj kryesisht tek "Feja e Shqiptarit", mundohem gjithmone te shkruaj tekste te perzgjedhura (pa marre parasysh se si quhen; paste/copy, punime te mia origjinale). Natyrisht, gjithmone duke pasur parasysh mesazhin perfundimtar etj. etj.


Keshtu pra te nderuar/a, ju qe me nderoni dhe ju qe me urreni (kryesisht nga motive te uleta); pjesemarrja ime ketu s'eshte per te arritut nam apo sukses personal. Asgje personale s'me intereson ketu...

Ju qe mendoni se jame duke shkruar pak: Me vie keq qe s'kam mundesi t'ju ngopi. Shkrimet e mia jane "pak e hasell...", ashtuqe jane me pak per t'u ngopur e me shume sa per ta prishur esullin. Megjithate, edhepse sa per ta prishur esullin, duhet pasur kujdes! "Kafshoret" e mia kerkojne pertypje te ngadalshme. Gjithashtu s'duhet te hahet shume nga to. Pasojat: "dhembje stomaku"! Une jam "paragjella". "Gjellen kryesore" hajeni diku tjeter, ani se edhe "paragjella" ("kafshoret") ime mund t'ju duket e shijshme. Keshille: Mund t'i perdorni edhe pas buke.Kaltrushe, se bashku me te gjithe te tjeret
Ju pershendes edhe nje here duke ua deshiruar te gjitha te mirat ne jete! -----------------------------------------------------------kaltrushja pergjigjet.........

se pari te falemenderoj per ket sqarim te mirefillte

se dyti me vje keq nese mendo se te kam renduar me at shkrim timin....

dhe se treti ky shkrim tregoj kogja per ty: se si ti shkruan per nje forum me te mire dhe me se shumti per ty si person....

me vje shume mire qe je ne mesin tane.....

te uroj pra edhe me shume e shume shkrime tjera dhe te pershendes pershendes serisht perzemersisht.....


me nderime


kaltrushi......

Naki
11-04-05, 12:47
Te nderuar ,mos te teprojme me diskutime po ti permbahem temes se pershendetjeve dhe pergezimeve.

me nderime naki

4peace
11-04-05, 13:03
I nderuari 4 peace,pranoni pershendetjet e mija te sinqerta,ku do qe te jeni mire mbeteshi.

Naki

Te njejtat i ke edhe nga une, i nderuari Naki

Cdo te mire dhe te gjitha te mirat ne te gjitha sferat e jetes!

4peace
11-04-05, 13:12
kaltrushja pergjigjet.........

se pari te falemenderoj per ket sqarim te mirefillte

se dyti me vje keq nese mendo se te kam renduar me at shkrim timin....Kaltrushe
I falemnderohem shume Zotit qe ma ka dhuruar aftesine e te lexuarit dhe kuptuarit edhe te ashtuquajtures "ndermjet rreshtave". Gabimi ( i paqellimshem) eshte dic tjeter dhe "gabimi" me qellim eshte dic krejt tjeter. Megjithese, ne rastin tend nuk e kam hasur as njeren e as tjetren. Pra, nuk me ke renduar askund, me sa me kujtohet.

Qe te mos hyjme me thelle duke dalur nga tema, duke mos i qitur pune edhe moderatoreve, edhe nje here te pershendes ty, ata qe me kane pershendetur si edhe ata qe do te me pershendesin ne te ardhmen :wink:


Gjitha te mirat nga une!
***

Gentiana
11-04-05, 13:53
I nderuar 4peace ēdo te mire ju uroj dhe ju pershendess shum.

Murgesha
11-04-05, 14:56
4peace mirė se na erdhe tek rubrika e pėrshėndetjev.
Tė uroj ēdo tė mirė dhe biseda tė kandshme si gjer mė tani.

4peace
12-04-05, 11:53
I nderuar 4peace ēdo te mire ju uroj dhe ju pershendess shum.


Pėrshėndetje ke edhe nga unė, e nderuara “Gentiana”. Tė pėrshėndes edhe unė shumė... shumė... prej kėtuhit e deri atje... :wink:

4peace mirė se na erdhe tek rubrika e pėrshėndetjev.
Tė uroj ēdo tė mirė dhe biseda tė kandshme si gjer mė tani.

Mirė se tė gjeta te rubrika e pėrshėndetjeve, e nderuara “Murgesha”. Sa tė ketė me hangėr dredhėza kėtejpari, besoj se do tė jetė mjaft kėndshėm e shijshėm :wink: :lol:

Albanam
12-04-05, 15:30
Pėrshėndetje pėr vėllaun tim nė besim, 4Peace.

All-llahu tė shpėrbleftė pėr kontributin tėnd te Forumi Dardania.

Me respekt,
Albanam

ShEjToNkA
12-04-05, 21:42
4Peace, kalova kėtu pari dhe bukur me drojė hyra kėtu :wink: por prapė se prapė rrezikova dhe thashė o i pranojė o s'i pranojė pėrshėndetjet nga soji i Shejtonve :lol: :lol: unė du me i lėnė njė kallabėllėk pėrshėndetje pėr juve i nderuar.

Ku do qė jeni keni pėrshėndetje nga unė, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė.

Caste sa mė tė bukura.

Mr_100%
12-04-05, 23:40
I nderuari 4peace jeni i pershendetur perzemersishte edhe nga un

4peace
13-04-05, 09:30
Pėrshėndetje pėr vėllaun tim nė besim, 4Peace.

All-llahu tė shpėrbleftė pėr kontributin tėnd te Forumi Dardania.

Me respekt,
Albanam


Tė falemnderit shumė, megjithėse mungesa yte vėrehet qartė.


Tė gjitha tė mirat!

4peace
13-04-05, 09:33
4Peace, kalova kėtu pari dhe bukur me drojė hyra kėtu :wink: por prapė se prapė rrezikova dhe thashė o i pranojė o s'i pranojė pėrshėndetjet nga soji i Shejtonve :lol: :lol: unė du me i lėnė njė kallabėllėk pėrshėndetje pėr juve i nderuar.

Ku do qė jeni keni pėrshėndetje nga unė, duke tė dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė.

Caste sa mė tė bukura.Pershendetje edhe nga une.
S'ke faj jo. Shejtonet e shejtonkat ne shenjester i kemi. "S'mund t'jetojme pa ju" :wink: :lol:
Na nevojiteni per t'i dhene provimet :wink:

4peace
13-04-05, 09:36
I nderuari 4peace jeni i pershendetur perzemersishte edhe nga un


Falenderit "zoteri qind per qind"
Te pershendes edhe une atje "ku pushon Karli" :wink:

Diana007
03-05-05, 10:01
4peace te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana

4peace
04-05-05, 17:03
4peace te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana


[b][color=red]Gjithashtu edhe nga une, e nderuara Diana

Me plot rrespekt!

florian
04-05-05, 17:17
E PASH QE ISSHE ONLINE DHE DESHA TE PERSHENDESJA JA KALOFSH MIR KUDO QE JENI .

4peace
04-05-05, 18:32
E PASH QE ISSHE ONLINE DHE DESHA TE PERSHENDESJA JA KALOFSH MIR KUDO QE JENI .

Ani Florian
Te pershendes edhe une duke te deshiruar (gjithashtu) cdo te mire (+caste te bukura ne forum)!

turisti
17-07-05, 00:22
4 peace i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P :P 1000 :P :P postimeve me shprese se do ti postosh edhe ********* mije tjera.

Te deshiroj shendet,gezim dhe lumturi ne jete dhe ne postime.

Me respekt,
TURISTI. :P

Agroni22
17-07-05, 12:21
urime i nderuar per postimet e tua te bukra persshendetje

Daja POLIC
17-07-05, 16:36
4 peace urime urime vetem vazhdoni me postime te mrekullushme

Gjumashja
17-07-05, 17:18
4 Peace Urime Urime ja kalofsh ashtu siq ke qef ti te uroj qdo te mire :wink:

Diana007
20-07-05, 12:33
4 peace Urime dhe shum tjera te deshiroj :wink:


Te pershends me respekt Diana :wink:

Murgesha
31-12-05, 01:21
I nderuari 4peace!

Shėndeti dhe lumturia le tė pėrcjellin ēdo ditė tė kėtij viti.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

doGzona
31-12-05, 06:19
I nderuari 4peace,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:01
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Barbaroza
31-12-05, 15:33
I nderuari 4peace,prano pershendetjet e mia.Viti qe po vie,qofte vit i begative qe Zoti i ka krijuar per nejrezit i devotshem!

Barbaroza

Vigani
31-12-05, 20:20
4peace...
Viti 2006 qofte i aspiratave dhe sukseseve tuaja! Shendeti, mbaresia dhe paqja qofshin me ty si gjithehere ...

GEZUAR ky ndrrim i moteve ...!

Viganica...

4peace
02-01-06, 17:22
:!: :!: :!:
Nė vend tė pėrshėndetjes

Sė pari i pėrshėndes tė gjithė ata qė mė kanė pėrshėndetur sinqerisht (dhe „sinqerisht“) sikurse edhe ata qė ende nuk e kanė bėrė kėtė.

Ėshtė njė nga dobėsitė e mia qė nuk e frekuentoj shpesh, gjegjėsisht e frekuentoj shumė rrallė. Pėr kėtė arsye iu kėrkoj falje tė gjithė atyre qė iu ka mbetur hatri nga mospėrgjigja/kthimi i pėrshėndetjes.

Falje iu kėrkoj gjithashtu edhe atyre qė i kam ofenduar, qoftė e paēin merituar apo jo. Nuk dua tė arsyetohem por duhet pasur parasysh edhe kėtė: Aty ku kam frekuentuar mė sė shpeshti, kam shkruar (qoftė si „copy/paste“, qoftė…) e polemizuar duhet marrė parasysh se ėshtė nėnforumi (Feja e shqiptarit) mė i ndjeshėm kurse unė tėrė kohėn e kam pasur me gjithė seriozitet pjesėmarrjen time nė tė. Pėr kėtė arsye dhe reagimet e mija tė ashpra, ku sigurisht edhe kam gabuar shpesh. E gjithė kjo nga pamundėsia pėr t’u pėrmbajtur nga emocionet…

Kam lexuar diku te „shoqėrorja“ dhe mėsuar nga njė numėr i madh anėtarėsh pėr motivet e tyre. Shumica dėrrmuese ishin deklaruar se marrin pjesė nė forum pėr „ta vrarė monotoninė“, „mbytur kohėn“, zbavitje… Te unė, pėr fat tė „keq“, ėshtė e kundėrta. Motivi im kryesor ka qenė debatimi, mundėsisht i denjė. Pastaj tė jem konstruktiv/ i dobishėm… Pėr fat tė keq, kėshtu kam ardhur nė konstatim, nuk ėshtė ashtu. Jam shumė i sigurtė se numri mė i madh i anėtarėve ėshtė kundėr pjesėmarrjes sime nė kėtė forum. Me kėtė nėnkuptohet se nuk jam i mirėseardhur kėtu. (nuk jam zbavitės… ha ha ha.) Kėshtu pra ėshtė realiteti, qoftė i ėmbėl apo i hidhur pėr mua. Natyrisht kisha mundur ta inkurajoj veten kur ta kem parasysh se nė ditėn e sotme kemi me qinda forume, ku do tė mund tė mirrja pjesė. Kemi bėrė forume „me hėngėr edhe qentė“ siē thuhet popullorēe. Por, nuk qėndron kėtu i gjithė problemi. Janė bėrė mė shumė se gjashtė vite duke marrė pjesė nėpėr forume tė ndryshme. Kam kaluar ēaste edhe tė kėndshme edhe tė hidhura. Para dy vitesh, kur edhe isha mė aktiv, ia „futa lapsin“ dhe e „bėra llogarinė“. „Lapsi“ mė qiti nė minus. Edhe pse kam pasur shume dobi, kamė mėsuar shumė nga tė tjerėt, rezultati pėrfundimtar doli – humbje kohe kot, sidomos kur merret parasysh ajo qė ekzistojnė metoda shumė mė efektive e me kohėzgjatje disafish mė tė shkurtėr. Prej atėherit kam vendosur ta kursej kohėn duke kaluar nėpėr forume dhe, natyrisht, ta shfrytėzoj atė nė mėnyrė sa mė tė efektshme. (Kam zbuluar diēka, megjithėse ende jam duke e studjuar kėtė ēėshtje, jashtėzakonisht interesante, si nė dobi tė popullit tonė ashtu edhe tė njerėzimit nė pėrgjithėsi por kėtė mė duhet ta mbaj ende pėr vete, gjithnjė duke menduar se ende nuk janė „pjekur dardhat“ nė mesin tonė).
Ėshtė vėshtirė tė shkoqitesh nga forumet. Kjo ėshtė njė lloj „sėmundje ngjitėse“, e vėshtirė tė shėrohet. Sidomos kur mė sfidojnė disa „intelektualė“, megjithėse tė kėtillė „kam ngrėnė me thes“. Jo pse IQ-ja ime ishte mė e lartė apo…

Nuk ėshtė kjo lamtumira ime. Kurrsesi. Ishte kjo ēėshtja e pėrshėndetjeve qė ma „ngjalli oreksin“, me ē’rast edhe njė herė kėrkoj falje qė nuk jam pėrgjigjur e as nuk do t’i pėrgjigjem nė tė ardhmen, pa marrė parasysh se a janė ato tė pėrzemėrta a tė „pėrzemėrta“. Mė poshtė, nėn kėtė shkrim mund tė shkruani, jipni mendimet, kritikoni, shani, ofendoni, tė bėni ēka t’iu teket – pėrgjigje s’ka! Ndaj dhe kėrkova falje.

Pra, kjo nuk ishte lamtumira ime. Ashtu siē nuk mė ka ftuar askush tė vij (e anėtarėsohem) kėtu, njėsoj nuk do ta them as lamtumirėn, megjithėse kjo mund tė ndodhė edhe pa bėzajtur dot!!! Krejt sipas “siē kam ardhur ashtu edhe do tė shkoj”. Kush mendon se ia kam frikėn ndokujt – gabohet mė sė rėndi.

Kėshtu pra, qofshi simpatizues apo urrejtės tė mi, ju pėrshėndes dhe ju uroj ēaste tė kėndshme pėr jetė e mot. Kaloni sa mė bukur!:wink: :wink: :wink:


.

lazdrani
23-07-07, 11:49
4peace

I nderuar kam pase rastin ti lexoje shpeshe here shkrimet tuja dhe te them te drejten shpeshe here kam menduar edhe me vone per to.Jeni i pershendedetur sinqerisht duke deshiruar qe te jeni me aktiv ai 4peace qe jeni.Per mua jeni fantastike.Lazdrani

4peace
10-08-07, 20:42
4peace

I nderuar kam pase rastin ti lexoje shpeshe here shkrimet tuja dhe te them te drejten shpeshe here kam menduar edhe me vone per to.Jeni i pershendedetur sinqerisht duke deshiruar qe te jeni me aktiv ai 4peace qe jeni.Per mua jeni fantastike.Lazdrani

Lazdran i nderuar

Gėzohem e mė vie mjaft mirė pėr komentet e komplimentet. Megjithėse s'ta kam thėnė ende, kurse tė kėtillė si ti ka, njerėzit e tillė i ēmoj.

Kam dėshirė edhe unė tė jem (diē) mė aktiv nė kėtė forum. Pėr fat tė keq, kushtet "meteorologjike" nė kėtė forum janė tė atilla qė nuk lejojnė aktivitet mė tė madh. Fjala ėshtė pėr moderim (cenzurė) tė njėanshėm e tė padrejtė. Kėtė gjė e vėrteton shumė qartė kur dihet se kush e udhėheq kėtė forum. "Liderėt" (kalamaj rrugicash) kryesorė i ke kėtu: http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21990 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21990).

Teksti im i fundit nė kėtė rubrikė ndoshta ka nevojė pėr update, por ajo esencialja vlenė edhe mė tutje.

Edhe njė herė shfrytėzoj rastin t'i pėrshėndes tė gjithė me radhė, pa marrė parasysh mendimin e tyre ndaj meje a shkrimeve tė mia.

Gjitha tė mirat nga unė!


***

Gentiani
26-08-07, 22:13
4peace,

erdha kėtu ti vendos njė shkėndijė pėrshėndetjes, e pastaj le ti dalin flaka... dual ku dual, mu sikur nė malet e Peleponezit ha,hahaha

Preshevar
11-09-07, 13:26
4PEACE i Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

yllbardh
12-10-07, 10:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj njė ditė tė kėndshme.

Lijanna
11-11-07, 21:16
http://i164.photobucket.com/albums/u34/absmom_2007/hello.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 01:11
I nderuar 4peace,

Pranoni Urimet e mija me rastin e festes se Kurban Bajramit , shendet dhe sukses ne qdo sfer te jetes.Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofshin me ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:26
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Diana007
30-12-07, 15:29
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Sy_kaltra
30-12-07, 15:31
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Urata
17-01-08, 17:58
Nje pershendetje special per ty 4peace...! Fjalet dhe mendimet tuaja det diturie,edukate,kulture dhe njerezie...

2008 qofte vit i mbare dhe bereqetshem ne te gjitha sferat e jetes!

Urata

Urata
20-01-08, 14:41
Nuk mungova sot m'su's...!

selam

uck_aksh
22-01-08, 12:19
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

turisti
21-02-08, 22:31
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 18:08
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Lijanna
26-07-09, 13:05
Pershendetje 4peace :)

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:05
Pershendetje i nderuar!

Me kane bere pershtypje disa postime tuajat, i kam lexuar me kenaqesi, te uroj shendet kudo qe je!

Dallandyshja!

gazi-de
31-08-09, 01:36
Pershendetje...

Diana007
05-09-09, 15:17
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Urata
20-09-09, 04:27
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Urata
22-10-09, 16:23
KgVyQSheLcs]

Urata
27-11-09, 05:34
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Makresh
27-11-09, 14:44
Urimet me te sincerta ne kete fest madheshtore fort i respektuari, 4Peace !

Kaqanikasja
27-11-09, 15:49
Cdo veper vleresohet
Jeta duhet te jetohet
Gjeja e shenjet duhet te cmohet,edhe
Kjo dit e Bekuar duhet te Festohe

Me Fat Festa e Kurban Bajramit!

Idila
21-08-10, 18:12
Pėrshėndetje i nderuar,
agjėrim tė lehtė dhe qofsh i bekuar! :)

GURI SYLAJ
27-11-10, 18:24
gezuar 28 nentorin
diten e flamurit

Cuca_Llapjane
07-12-10, 09:08
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Gentiani
31-12-10, 10:51
four peace :biggrin::smile:

Nė prag tė ndėrrimit tė mot-moteve, pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes pėr vitin e ri 2011, duke ju dėshiruar, nje vit tė mbarė i percjellur me shėndetin, sukseset, gėzimet, dashurinė, lumturinė dhe begatinė tuaj dhe mė tė dashurve tuaj !

edhe te pershnes shumė me kėngen USEEEEEEEEEEJ, USEEEEEEEEEEEEEJ :biggrin::biggrin:

Kaqanikasja
14-02-11, 14:59
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Artisti
13-11-11, 19:54
Pėr guximin e shprehur nė dy ditėt e fundit ,qė duke kritikuar dhe kundėrshtuar ata tė cilėt nuk kanė fije dijenie rreth Islamit, por qė paraqiten dhe "pėrfaqėsojnė" kėtu nė forum Islamin me gėnjeshtrat e tyre, HUT AB.


Tė pėrshėndes


.

Kercovari
28-11-11, 09:40
Te nderuar

Ju perkulemi me nderim e respekt, te gjithe atyre, qe sakrifikuan cdo gje nga jeta e vet, me qellimin e vetem, per ta pa kombin e atedheun te lire e te perparuar !!!
Rrofte Liria,Rrofte Flamuri,Rrofte Atedheu SHQIPERIA !!!

Me respekt Kėrēovari

Albonita
30-11-11, 13:39
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

Alima
30-07-12, 11:06
...

Enciklopedi,
Urime Ramazani!


Mos gabo mos me ma kthy urimin se hatrohna :(


http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/541426_453998954619029_359277702_n.jpg


ps.pfff, ēka je ti ngusht a hatrohna une a jo :D

.

LuLjaa
19-08-12, 11:17
Ju uroj nga zemra gezuar festen e Fiter Bajramit
Mbreteroft perjetsisht paqa dhe miresia ne zemrat tuaja
Zoti ua pranoft veprat e mira te bera gjat muajit Ramazan
dhe ua perforcoft besimin dhe durimin,
Qofshi te bekuar ju dhe familjet tuaja me begatine dhe meshiren e Zotit.

Hajra
28-11-12, 12:23
http://farm9.staticflickr.com/8036/8044545425_42bda4bea3_b.jpg

Alima
28-11-12, 12:44
http://farm9.staticflickr.com/8036/8044545425_42bda4bea3_b.jpg

...

O ka me t'rreh veē sa t'vjen :D


.