PDA

View Full Version : Harte e re Ballkanike!


King_Gentius
11-04-05, 00:56
http://medialb.com/forumi/foto/2004_0.jpg


Se shpejti ne cdo Atlas dhe Enciklopedi :lol: :lol:

ARVANITI
16-04-05, 13:16
WAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Reana
18-04-05, 08:51
REX Genti,

pse djale keshtu???
don me na qu ne humbje ti si duket!!!!! :(

a e din se kombi shqipetar eshte komb ne rritje e siper, perderisa Serbet kane natalitet negativ???
neve na duhen ato troje qe ti i ke mbulu me uje, se kane qene te te pareve tane! :wink:

na duhen, sepse kemi nevoje per pasurite natyrore...
e sa per shkije, skemi shume dert, se jane ne zvogelim e siper!!!! nje dite zhduken krejt (vetiu)
sipas prognozave demografike....ata me shume tuten prej nesh se prej dreqit...e ti don me i mbulu me uje tokat??? ncuk, ncuk...po cka kane faj tokat, o syni???? :wink:

ARVANITI
18-04-05, 12:02
O reana dashka me u interesu per ty?

Reana
18-04-05, 17:31
:wink: Niti

King_Gentius
19-04-05, 08:25
Sa i sinqerte qe je mor arvanit :lol: