PDA

View Full Version : ****Une jam Fleta ****


Fleta
13-04-05, 11:30
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:

Diana007
13-04-05, 11:40
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:

O hade Flet breeeeeee mir se erdhe edhe mos u ben pishman qe je adh ne ket forum se esht me i mir valla ke me u knaq te harantoj per ket

T pershdes dhe sukes ne FD , Diana

Fleta
13-04-05, 11:48
Mire se ju gjeta Diana,e pishman jam me se e bindur qe nuk do te behem :wink:

Te falenderoj perzemersisht zemrushe :)

Diana007
13-04-05, 12:08
Mire se ju gjeta Diana,e pishman jam me se e bindur qe nuk do te behem :wink:

Te falenderoj perzemersisht zemrushe :)

E qashtu qik , mos na korit me na adhe te dra edhe mos me nejt me hehehheheeheehe

Fleta
13-04-05, 13:35
Mire se ju gjeta Diana,e pishman jam me se e bindur qe nuk do te behem :wink:

Te falenderoj perzemersisht zemrushe :)

E qashtu qik , mos na korit me na adhe te dra edhe mos me nejt me hehehheheeheehe

Jo zemrushe nuk e kam ndermende me ju korite,po do te rri,edhe ate gjat bilem :wink:

Kaltrushi
13-04-05, 13:43
Mire se erdhe tek ne.......

besom se do kalosh xixxxxx

te uroj shume e shume shkrime....


dhe qenke vajze tamon a......d.th. del e qitna kafe.... :lol: :lol:


pershendetje......... :wink:

Diana007
13-04-05, 13:51
Jo zemrushe nuk e kam ndermende me ju korite,po do te rri,edhe ate gjat bilem :wink:
:wink: :wink:

Fleta
13-04-05, 15:56
Mire se erdhe tek ne.......

besom se do kalosh xixxxxx

te uroj shume e shume shkrime....


dhe qenke vajze tamon a......d.th. del e qitna kafe.... :lol: :lol:


pershendetje......... :wink:

Mire se ju gjeta Kaltrushi :wink:

Shpresoj se do te kalojme mire se bashku :)

Te falenderoj shume :wink:


Ps:E sa per kafe, do ju qes me siguri se pritoj,po nje her jam e re ketu e nuk e di vendin e filgjonave e te gjezveve :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-04-05, 15:58
Ps:E sa per kafe, do ju qes me siguri se pritoj,po nje her jam e re ketu e nuk e di vendin e filgjonave e te gjezveve :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos tanin se te mesojna per ka jen na ketu vem vetna qka nuk din na kre ti mesojm hehheeehheeh

ShEjToNkA
13-04-05, 16:44
Oj Fletaaa ,mirė se na ke ardhė e ti ardhshė e lulėzofshė me shkrime nė forum si gjethja nė pranverė :lol: :lol:


Argėtim sa mė tė kėndshėm nė FD.

Kloni
14-04-05, 12:56
Tung Feta!
Po shihet qe koke e smut hala tuk se paske lind ne spital a.
Ok, kalofsh smut kudo qe te zente nata, se dita nuk ka bereqet ne Prishtine a!

Fleta
14-04-05, 14:48
Shejtonka e nderuar,mire se ju kam gjete e te falenderoj per keto fjale te embela pranverore :wink:Tung Kloni,te falenderoj edhe ty per keto fjale aq te smuta.

E sa per bereqetin e Prishtines, un nuk ankohem,se bereqet kemi boll edhe teper bilem :wink:


Kalofshit mire :)

Arbėri
14-04-05, 15:30
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:
Phaaaaaaaaaa, shume smut a :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani e gjate, e trashe, pa pa paaaaaaa, bash qysh jame kah e lypi unehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
Vetem po tutna mos po dalim "sebep" bre se edhe une kam linde ne spitalin e Prishtines, edhe pse nuk jome i smute http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

Te pershendes Fleta dhe te deshiroj qaste te kendshme me ne http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Tomori
14-04-05, 18:50
-Fleta mire se ke ardhe besoje qe dote kalojshe mire,,,,te pershendese mire u ndigjofshim,,,,po ke kujdese mbasi je me Fleta mos me fluturu shume per havaje,,,,,me beso se ka do Antare qe kan me ta nxi havane :wink: hahahahahahaha (Mbasi je antare e re kam oblgime dot theme se sta nxine havane kerkushi kjo ishte vetem nje shaka?!!)
-Perkundrazi do te hapen horizonte te reja ne qiell moj Fleta :wink:
-Me rspekte
Tomori

Kloni
15-04-05, 08:32
Tung Kloni,te falenderoj edhe ty per keto fjale aq te smuta.

E sa per bereqetin e Prishtines, un nuk ankohem,se bereqet kemi boll edhe teper bilem :wink:


Kalofshit mire :)

Po Fleta, se te pasna ba lloj djathi heren e pare, po ani se edhe djathi eshte bereqet i prodhimit te huaj dhe prishtina eshte e smut nga bereqeti a me shumice prodhimi te huaj a...
Ok, te flm per flm...

Fleta
15-04-05, 14:44
Phaaaaaaaaaa, shume smut a :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani e gjate, e trashe, pa pa paaaaaaa, bash qysh jame kah e lypi unehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
Vetem po tutna mos po dalim "sebep" bre se edhe une kam linde ne spitalin e Prishtines, edhe pse nuk jome i smute http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

Te pershendes Fleta dhe te deshiroj qaste te kendshme me ne http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Phaaaaaaaaaaaaa,smute deri dikund valla :wink:
Eh more Arber, me kujtohet si sot kur kemi qene bebe ne spital,o po i padurueshem ke qene,tan kohen vetem qajshe. Per marshallah qenke be more djale :wink:


Te faleminderit Arber,edhe un te deshiroj caste te kendeshme.

Tung tung

Fleta
15-04-05, 14:49
-Fleta mire se ke ardhe besoje qe dote kalojshe mire,,,,te pershendese mire u ndigjofshim,,,,po ke kujdese mbasi je me Fleta mos me fluturu shume per havaje,,,,,me beso se ka do Antare qe kan me ta nxi havane :wink: hahahahahahaha (Mbasi je antare e re kam oblgime dot theme se sta nxine havane kerkushi kjo ishte vetem nje shaka?!!)
-Perkundrazi do te hapen horizonte te reja ne qiell moj Fleta :wink:
-Me rspekte
Tomori

Tomori, mire se ju kam gjete.
Me fluturu larte nuk ia kam zakone,po diqka je ka me tute more me keto fjale........... ( me dite qe me nxihet havaja po japi doreheqje menjeher hahahhahah shaka ishte) :wink:

Sidoqofte te falenderoj perzemersisht Tomori.

Barbaroza
15-04-05, 16:54
Fleta,prano edhe nje pershendetje mireseardhese nga ana ime.Uroj te ia kalosh sa me bukur ketu!

mjellma
16-04-05, 00:05
M ir se na paske ardhur oj Fleta te deshiroj qaste te kendsh me kta forumgjit shum te mir

Fleta
16-04-05, 12:51
Fleta,prano edhe nje pershendetje mireseardhese nga ana ime.Uroj te ia kalosh sa me bukur ketu!

Te falenderoj nga zemra Barbaroza.

Ju uroj edhe un juve cdo te mire :wink:

Fleta
16-04-05, 12:53
M ir se na paske ardhur oj Fleta te deshiroj qaste te kendsh me kta forumgjit shum te mir

Mire se ju kam gjete oj Mjellma.

Te deshiroj edhe ty caste te kendeshme :wink:

turisti
16-04-05, 15:21
FLETA e nderuar,

Mire se erdhe ne shoqerine tone te zemergjere. :P

Me respekt,
TURISTI.

Fleta
17-04-05, 11:54
FLETA e nderuar,

Mire se erdhe ne shoqerine tone te zemergjere. :P

Me respekt,
TURISTI.


Mire se ju gjeta Turisti

Shpresoj se do te kalojme mire se bashku :)

Ju pershendes .......

halla e madhe
17-04-05, 11:59
Fleta_Pershendetje dhe caste te kendeshme ne lagjen tone te dashur!

Fleta
17-04-05, 12:13
Fleta_Pershendetje dhe caste te kendeshme ne lagjen tone te dashur!
Ju pershendes edhe un Halla e madhe,dhe ju deshiroj cdo te mire ....

NobodysFool
18-04-05, 04:27
Tung Feta!
Po shihet qe koke e smut hala tuk se paske lind ne spital a.
Ok, kalofsh smut kudo qe te zente nata, se dita nuk ka bereqet ne Prishtine a!

:lol:

experti_lu
19-04-05, 01:12
fleta e di une pse te ka pelqy ty ky forum,vetem se me ki pa mu ketu :lol: :lol: :lol: :arrow: te uroj argetim te kenshem demelic se i ki lan studimet ne gjyse,hihiihihihihihihih

Fleta
19-04-05, 09:09
fleta e di une pse te ka pelqy ty ky forum,vetem se me ki pa mu ketu :lol: :lol: :lol: :arrow: te uroj argetim te kenshem demelic se i ki lan studimet ne gjyse,hihiihihihihihihih

E qellove Experti_lu,sherri i yt kam zgjedhe kete forum :lol:

Te falenderoj edhe te uroj caste te kendeshme edhe ty,e sa per studime mire e ke se gabim kam be, po c'ti baish .......

dr1ta
19-04-05, 12:56
Fleta welcome ne fd ..kalofsh sa me mire ketu ...argetim maximal
Te pershendes :)

Dreni30
19-04-05, 13:20
Moj Fleta mire se paske ardh e ishalla kalon si eshte me se miri ketu ne mesin tone.

Te pershendet Dreni30

Rudi_1
19-04-05, 14:57
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif Fleta dhe mire se erdhe . Te uroj caste te mira ketu me neve :wink:

Fleta
19-04-05, 17:37
Fleta welcome ne fd ..kalofsh sa me mire ketu ...argetim maximal
Te pershendes :)

Faleminderit Drita,me siguri se do te kaloj mire me te gjith, e sidomos me ty :wink: je shum simpatike .........

Pershendetje keni edhe nga un ......

Fleta
19-04-05, 17:40
Moj Fleta mire se paske ardh e ishalla kalon si eshte me se miri ketu ne mesin tone.

Te pershendet Dreni30

Mor Dreni mire se ju kam gjete ........shpresoj se do te kalojme mire se bashku...... :wink:

Ju pershendes edhe un :)

Fleta
19-04-05, 17:42
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif Fleta dhe mire se erdhe . Te uroj caste te mira ketu me neve :wink:

Pershendetje Rudi........

Flm, te uroj edhe ty caste te kendeshme ...... :)

Kercovari
19-04-05, 17:58
He moj fleta,mire ke be qe ke ardhe se ketu nuk do te ndjeshesh keq me siguri.
Te pershendes e nderuar dhe gjitha te mirat.

Fleta
19-04-05, 18:03
He moj fleta,mire ke be qe ke ardhe se ketu nuk do te ndjeshesh keq me siguri.
Te pershendes e nderuar dhe gjitha te mirat.

Faleminderit Kercovari,besoj se do te kem caste te kendeshme dhe te pa harruarra me ju.........

Ju pershendes edhe ju uroj cdo te mire......... :)

lazdrani
20-04-05, 10:16
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:

Pershendetje nga Fletush Lazdrani :wink:

Fleta
20-04-05, 11:10
Pershendetje nga Fletush Lazdrani :wink:

Pershendetje edhe nga ana ime Fletush Lazdrani....... :wink:

IceGirl
20-04-05, 16:20
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:
Mire se na erdhe Fleta
Te deshiroje qaste te kendeshme ketu ne mesin tone
dhe kudo qe te jesh.
Kaloni sa me bukurr


IceGirl

Arbėri
20-04-05, 16:25
Phaaaaaaaaaa, shume smut a :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani e gjate, e trashe, pa pa paaaaaaa, bash qysh jame kah e lypi unehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
Vetem po tutna mos po dalim "sebep" bre se edhe une kam linde ne spitalin e Prishtines, edhe pse nuk jome i smute http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

Te pershendes Fleta dhe te deshiroj qaste te kendshme me ne http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Phaaaaaaaaaaaaa,smute deri dikund valla :wink:
Eh more Arber, me kujtohet si sot kur kemi qene bebe ne spital,o po i padurueshem ke qene,tan kohen vetem qajshe. Per marshallah qenke be more djale :wink:


Te faleminderit Arber,edhe un te deshiroj caste te kendeshme.

Tung tung


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c029.gif Qfar memorje, phaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Joo moj, shume me mire qenka mos me komunikue me ty se, heheheh, qfar memorie paske ti, pas njeqind vitesh po ti qiteshe te bemet ne shesh, qyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif Fleta e ishalla nuk fryne naj ere e madhe, heheheh, se qysh i bie fletat kah shtepia ime, mos vete, bohet puna http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Fleta
20-04-05, 18:39
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:
Mire se na erdhe Fleta
Te deshiroje qaste te kendeshme ketu ne mesin tone
dhe kudo qe te jesh.
Kaloni sa me bukurr


IceGirlMire se ju gjeta IceGirl

Te falenderoj shume :wink:

Te deshiroj edhe ty caste te kendeshme .......... :wink:

Tung tung

Fleta
20-04-05, 18:58
Phaaaaaaaaaa, shume smut a :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani e gjate, e trashe, pa pa paaaaaaa, bash qysh jame kah e lypi unehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
Vetem po tutna mos po dalim "sebep" bre se edhe une kam linde ne spitalin e Prishtines, edhe pse nuk jome i smute http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

Te pershendes Fleta dhe te deshiroj qaste te kendshme me ne http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Phaaaaaaaaaaaaa,smute deri dikund valla :wink:
Eh more Arber, me kujtohet si sot kur kemi qene bebe ne spital,o po i padurueshem ke qene,tan kohen vetem qajshe. Per marshallah qenke be more djale :wink:


Te faleminderit Arber,edhe un te deshiroj caste te kendeshme.

Tung tung


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c029.gif Qfar memorje, phaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Joo moj, shume me mire qenka mos me komunikue me ty se, heheheh, qfar memorie paske ti, pas njeqind vitesh po ti qiteshe te bemet ne shesh, qyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif Fleta e ishalla nuk fryne naj ere e madhe, heheheh, se qysh i bie fletat kah shtepia ime, mos vete, bohet puna http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a102.gif A po mendon qe nuk e kam memorien e forte a ?
Diqka ma shtove frigen orehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif tash e mas sa her te fryne fryme e madhe me duhet me u mshefe dikund se mos .......................http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Te pershendete Fletahttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c018.gif

Gjumashja
20-04-05, 20:29
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Fleta
20-04-05, 20:51
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Gjithashtu ju pershendes edhe un juve Gjumashe,te uroj caste te kendeshme kudo qe ndodhesh.......... :wink:

Gjumashja
21-04-05, 09:12
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Gjithashtu ju pershendes edhe un juve Gjumashe,te uroj caste te kendeshme kudo qe ndodhesh.......... :wink:


flm :wink: :wink: .

Fleta
21-04-05, 18:07
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Gjithashtu ju pershendes edhe un juve Gjumashe,te uroj caste te kendeshme kudo qe ndodhesh.......... :wink:


flm :wink: :wink: .

Po shishem po flen oj Gjumashe,po ta kame lakmine volla :wink: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif

Gjumashja
22-04-05, 09:01
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Gjithashtu ju pershendes edhe un juve Gjumashe,te uroj caste te kendeshme kudo qe ndodhesh.......... :wink:


flm :wink: :wink: .

Po shishem po flen oj Gjumashe,po ta kame lakmine volla :wink: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif


hajde rijm edhe flejm tani edhe ti sikur une :wink:

Arbėri
22-04-05, 17:37
Phaaaaaaaaaa, shume smut a :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani e gjate, e trashe, pa pa paaaaaaa, bash qysh jame kah e lypi unehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif
Vetem po tutna mos po dalim "sebep" bre se edhe une kam linde ne spitalin e Prishtines, edhe pse nuk jome i smute http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif

Te pershendes Fleta dhe te deshiroj qaste te kendshme me ne http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Phaaaaaaaaaaaaa,smute deri dikund valla :wink:
Eh more Arber, me kujtohet si sot kur kemi qene bebe ne spital,o po i padurueshem ke qene,tan kohen vetem qajshe. Per marshallah qenke be more djale :wink:


Te faleminderit Arber,edhe un te deshiroj caste te kendeshme.

Tung tung


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c029.gif Qfar memorje, phaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Joo moj, shume me mire qenka mos me komunikue me ty se, heheheh, qfar memorie paske ti, pas njeqind vitesh po ti qiteshe te bemet ne shesh, qyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif Fleta e ishalla nuk fryne naj ere e madhe, heheheh, se qysh i bie fletat kah shtepia ime, mos vete, bohet puna http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a102.gif A po mendon qe nuk e kam memorien e forte a ?
Diqka ma shtove frigen orehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/e052.gif tash e mas sa her te fryne fryme e madhe me duhet me u mshefe dikund se mos .......................http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Te pershendete Fletahttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c018.gifHahahahahaaaaaaaaaaaaa, jooo moj, ojjjj Fleta, mos gabo me u mshef se nuk ishe nga ato fletet e thata, qe lehte i merre era, hahahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pasha Nanen n'dhe e shtifsha, krejt po me dukesh se je nga ato fletet qe KURRE nuk bine nga deget :P :P :lol: :lol: :lol:

Te pershendes, Fleta, dhe te deshiroj qaste te kendshme :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Fleta
22-04-05, 19:30
Hahahahahahahah,ok Arber te deshiroj caste te kendeshme kudo ce je ...... :wink:

Tomori
23-04-05, 18:00
[/color]

Tomori, mire se ju kam gjete.
Me fluturu larte nuk ia kam zakone,po diqka je ka me tute more me keto fjale........... ( me dite qe me nxihet havaja po japi doreheqje menjeher hahahhahah shaka ishte) :wink:

Sidoqofte te falenderoj perzemersisht Tomori.
Jo moj Fleta,,edhe po tu nxi havaja,,ski me dhan dorheqje ma,,se je e lidhme me Tomorin,,,kjo puna tfluturumes ka mar fund ma haroje,,,
E moj Fleta ...gag mak nuk ka,,,,tkam lidhe dot HAJ,,,,,
hahaha Fleta te pershendes kalofsh mire!

Dali!Keq
23-04-05, 22:47
Fleta Mire se ke ardhun..Ju Pershendes me ni Mpuq ne Ball hahahah.
Shum te fala nga Dali Keq.

Fleta
24-04-05, 13:34
Fleta te pershendes shume dhe te uroj argetim te kendshem ktu ne forum :wink:

Gjithashtu ju pershendes edhe un juve Gjumashe,te uroj caste te kendeshme kudo qe ndodhesh.......... :wink:


flm :wink: :wink: .

Po shishem po flen oj Gjumashe,po ta kame lakmine volla :wink: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif


hajde rijm edhe flejm tani edhe ti sikur une :wink:
:wink:

Fleta
24-04-05, 13:37
[/color]

Tomori, mire se ju kam gjete.
Me fluturu larte nuk ia kam zakone,po diqka je ka me tute more me keto fjale........... ( me dite qe me nxihet havaja po japi doreheqje menjeher hahahhahah shaka ishte) :wink:

Sidoqofte te falenderoj perzemersisht Tomori.
Jo moj Fleta,,edhe po tu nxi havaja,,ski me dhan dorheqje ma,,se je e lidhme me Tomorin,,,kjo puna tfluturumes ka mar fund ma haroje,,,
E moj Fleta ...gag mak nuk ka,,,,tkam lidhe dot HAJ,,,,,
hahaha Fleta te pershendes kalofsh mire!

- Hahahhahahah Gag mak hahahhaha nuk po ja di domethanjen kesaj fjale vetem se po e di ce dicka e mire nuk eshte a ? hahahhahhaa :wink:

Ok, Tomori ju pershendes edhe un juve ....... :wink:

Fleta
24-04-05, 13:40
Fleta Mire se ke ardhun..Ju Pershendes me ni Mpuq ne Ball hahahah.
Shum te fala nga Dali Keq.


Mire se ju kam gjetun........ :lol: Flm per mpuqin, te mpuqqq edhe un nje her ne faqe :wink:


Te pershendes dhe te uroj caste te kendeshme kudo ce je....... :)

PAOLINA
27-04-05, 20:24
Mire se erdhe FLETA
Kalofsh bukur
PRSH

Paolina

Fleta
27-04-05, 21:40
Mire se erdhe FLETA
Kalofsh bukur
PRSH

Paolina

Mire se ju gjeta Paolina

Pershendetje ke edhe nga ana ime,kalo caste te kendeshme kudo ce je..... :wink:

Kavaleri
01-05-05, 22:23
E Nderuara Fleta..
Ju Pershendes ku do qe gjindeni..mire se paskeni ardhun..
.Kalofshit qaste te kendshme me ne.
.Kavaleri

M_u_k_i
01-05-05, 23:26
A ti je fleta a

Fleta
02-05-05, 09:38
E Nderuara Fleta..
Ju Pershendes ku do qe gjindeni..mire se paskeni ardhun..
.Kalofshit qaste te kendshme me ne.
.Kavaleri

- I nderuari Kavaleri....

Flm shume per pershendetjet, mire se ju kame gjete.......

Te pershendes edhe un ty dhe te uroje disponim te kendeshem kudo ce je........

Fleta
02-05-05, 09:40
A ti je fleta a

Po pse.......... :shock:

doGzona
03-05-05, 20:08
Ju pershendes te gjitheve,dhe desha te bej nje prezentim te shkurter :)

Jam Fleta ne thojza(me pelqen ky emer edhe pse nuk eshte i imi) :wink:

Kam lindur: ne spitalin e Prishtines,jetoj ende ne Prishtine.
Shkollen e mesme: e kam te kryer ne Normale.
Studimet:me kan mbete me pak se ne gjyse :(
Per momentin e pa pune,d.m.th :arrow: Badihavgji.
Gjatesia:eksik 2 metra.
Gjanesia:dera nuk me nxen.
Numri i kepucave:per mashallah.

Mendoj se kjo eshte boll sa per fillim :wink:

Kam vizituar shum forume per 2 jave rrjeshte,kisha deshire te behem anetare e ndonje forumi,por ky forum meriton cdo lavdate :wink:

Me shprese se do te ia kaloj mire me ju,ju pershendes te gjitheve :wink:
Mire sa na erdhe Fleta
Ju deshiroje disponim sa me te mire ketu ne FD
dhe kudo qe te jeni.

Kaloni sa me mire

doGzona

Fleta
03-05-05, 20:23
Mire se ju gjeta Dogzona....... Te falenderoje dhe te uroje caste te kendeshme kudo qe je....... :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:22
Fleta

Te pershendes shum edhe te deshiroj disponim ne forum te mrekullushem

Fleta
05-05-05, 07:00
Fleta

Te pershendes shum edhe te deshiroj disponim ne forum te mrekullushem
Faleminderit per pershendetje Daja Polic, te pershendes edhe un dhe te uroje caste te kendeshme ........ :wink:

Dilingjia
05-05-05, 07:05
Fleta,
A ban me te numerue edhe une,ups deshta me thane me te pershendet

Fleta
05-05-05, 07:39
Fleta,
A ban me te numerue edhe une,ups deshta me thane me te pershendet

Po ore pse jo, po te numeroj asi po te pershendes edhe un........ :lol: :wink:

Kercovari
05-05-05, 07:44
Shekpus nga thellesija e zemres nje pershendetje te ngrohte per ty e nderuara Fleta.
Me rerspekt Kercovari.

uliksi31
05-05-05, 07:53
Mire qe me perkujtoj Kercovari se tybe paskna pas harrua me e pershendet Fleten ton.Te pershendes Fleta prej ktu e atje.Permes shkrimeve tuaja tregoni nje elegance te lart.

Fleta
05-05-05, 08:05
Shekpus nga thellesija e zemres nje pershendetje te ngrohte per ty e nderuara Fleta.
Me rerspekt Kercovari.


Faleminderit nga loqka e zemres Kercovari........

Te pershendes edhe un, dhe te uroje gjith te mirat qe ti done shpirti.... :wink:

Fleta
05-05-05, 08:08
Mire qe me perkujtoj Kercovari se tybe paskna pas harrua me e pershendet Fleten ton.Te pershendes Fleta prej ktu e atje.Permes shkrimeve tuaja tregoni nje elegance te lart.

U gezofte Kercovari qe te perkujtoje, perndryshe ti me me pershendete kurr a ? :wink:

Faleminderit per kete pershendetje te gjate me fiuuuuuuu kilometra...... :wink:

Pershendetje ke edhe nga ana ime, te uroje caste te kendeshme kudo qe je......

uliksi31
05-05-05, 08:12
Mire qe me perkujtoj Kercovari se tybe paskna pas harrua me e pershendet Fleten ton.Te pershendes Fleta prej ktu e atje.Permes shkrimeve tuaja tregoni nje elegance te lart.

U gezofte Kercovari qe te perkujtoje, perndryshe ti me me pershendete kurr a ? :wink:

Faleminderit per kete pershendetje te gjate me fiuuuuuuu kilometra...... :wink:

Pershendetje ke edhe nga ana ime, te uroje caste te kendeshme kudo qe je......

Jo more vec jena shok me Kercovarin.Keshtu qe me perkujton kur harroj une.Po qysh nuk te kisha pershendet :lol:

uliksi31
05-05-05, 08:13
Mire qe me perkujtoj Kercovari se tybe paskna pas harrua me e pershendet Fleten ton.Te pershendes Fleta prej ktu e atje.Permes shkrimeve tuaja tregoni nje elegance te lart.

U gezofte Kercovari qe te perkujtoje, perndryshe ti me me pershendete kurr a ? :wink:

Faleminderit per kete pershendetje te gjate me fiuuuuuuu kilometra...... :wink:

Pershendetje ke edhe nga ana ime, te uroje caste te kendeshme kudo qe je......

Dilingjia
05-05-05, 08:25
Fleta,
A ban me te numerue edhe une,ups deshta me thane me te pershendet

Po ore pse jo, po te numeroj asi po te pershendes edhe un........ :lol: :wink:

Flm, Flet luleje a flet ditare a qka ishe ti... :lol:

Fleta
05-05-05, 13:00
Fleta,
A ban me te numerue edhe une,ups deshta me thane me te pershendet

Po ore pse jo, po te numeroj asi po te pershendes edhe un........ :lol: :wink:

Flm, Flet luleje a flet ditare a qka ishe ti... :lol:

Flete lisi............ :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
05-05-05, 13:23
Ahaaaaa FLET LISI?!

U bafsh si LIS me rrema qysh thejshin a?

Fleta
05-05-05, 16:02
Ahaaaaa FLET LISI?!

U bafsh si LIS me rrema qysh thejshin a?

Flm........ 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: