PDA

View Full Version : Kush eshte Djali i keq


Djali i keq
13-04-05, 12:33
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung

Barbaroza
15-04-05, 16:58
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung

Djali i keq,te pershendes!
Mendoj se jeni ai i vjetri ketu por me nje ndryshim shkronje!Kalo sa me bukur!

mjellma
15-04-05, 23:59
hahahahah Barbaroza edhe une jam e nje mendimi me ty veq i pska ndrru garderoben kishem pak po mir se paske ardh prap o djal

Dali!Keq
18-04-05, 01:24
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung

heheheheheh!!!!!!!!!!!!

Se pari ju deshiroj mire se ardhje ne Fd-n,dhe se dyti tu kisha lut ne gjirin e nenes sate qe mos te perdor kete Nofk,se kemi 100000000000000000000000000% gjajshmeri me Nofken po nese jo,ok un tani shprengulem nga ketu,qe ju te knaquni.
Vetem se nuk e shof te arsyshme te bereni Kopi nje Nofk sikur timen.
Pra ju kisha lut Dhe te gjith Adiminstratoret Moderatoret,dhe Ps.te Zotin e Forumit Dardania qe te Shlyhet ky nik/nofk e ngjajshme.
Falemnderit per Ndimen e te gjith Antareve te Forumit Dardania,qe te mendoj ne veten se a e kishit perkrah ju ket turbesi siqm me u beh mua,si te ai me Nofken I KEQI,po dhe ky tasht Djali i Keq.
Jam i shqetsuar ta them te drejten.
Per se fundi Lutem qe ky nik te ket ndryshmin e nje Nofke tjeter.
Naten e mire.

Dali!Keq
18-04-05, 01:35
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung

Djali i keq,te pershendes!
Mendoj se jeni ai i vjetri ketu por me nje ndryshim shkronje!Kalo sa me bukur!

E nderuara Moderatoe zonjusha Barbaroze,nuk di si te ju binde se nuk jam ky.
Sigurisht se ndoshta Ky "DJALI I KEQ esht ndonje Femer dhe provon te me provokon mua,por normal qe ndjehem i prekur sikur po te kishte perdor ky Veshen e trupit tim.
Un me Nofken Dali!Keq i kam kushtu koh dhe kam Kontribu ne Forumin e Bukur Dardania,ndersa tasht hyn nje si ky apo kjo me te njejtin Nofk dhe e ben qe te behet e pa pritur.
Un nuk di si te shprehem me shum per ket Sulm them ashtu se per mua un ndjehem ashtu.
Un jetoj ne Zvicer dhe nuk jam i mitur siq ky qenka 20 vjeqar!! qe t`mendon se un jam ai!!!
Nuk di se qka te them me shum,per pos kurr hallall mos me koft Gjiri dhe mundi i Nenes time qe me ka rrit nese genjej qe un jam ky.
Tasht nese ka kush mem ndimu qe ky antar me te njejtin Nofk qe te mos existoj me.
Falemnderit per gjithqka qe me ofroheni.
Dali!keq.

Dali!Keq
18-04-05, 01:41
hahahahah Barbaroza edhe une jam e nje mendimi me ty veq i pska ndrru garderoben kishem pak po mir se paske ardh prap o djal

Pasha at Mundimin e Nenes time qe me ka Rrit,dhe qe me ka ber sot qe t`behem Kopje dhe t`ma ken Lakmijen.NUK JAM UN KY.
Dhe nje Her bej be ne Nenen time qe nuk jam un ky.!

Lutem qe ky Person te perdor ni Nofk tjeter,nuk dua qe te ket dikush te njetin Nik.
Nuk po di as ku te drejtohem qe te ky person ti hiqet kjo Nofk.

Naten e Mire.


Dali!keq

Murgesha
18-04-05, 11:31
Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.

Dali!Keq
18-04-05, 17:51
Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.

Falemnderit Moter per keto fjal te rrafshta.
Mori Motra ime,jo vetem nofket qe behen Kopi por dhe ne Forumet tjera hasa te shof ne "Forumi-n Endrrat.net"aty gjeta dhe temen me titullin -"Kur kishe mujnt mem pas qysh me kishe pa"- Por jo vetem temen por komplet dhe stilet humoristike...!!nuk esht pra vetem nofkat qe mundohen te kopjohen,por dhe mu ndoshta ni dit do te me plaqkitin hahahah...
Cka me ber?!
Ju falemnderit per Komplimentet dhe kohen qe kushtuat.
Tani ndjehem pak me rehat.
Pershendetje dhe nga un Motera yne Murgesha.
Dali!!!!!Keq

Dali!Keq
18-04-05, 17:59
Dali!Keq, ju vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.
Se Djali i keq, nuk mund tė jetė Dali!Keq, ka ndryshim nė shkronja dhe besa edhe nė shkrim.
Ju keni sjellė shkrime tė bukura nė forum, dhe pse tė tjerėt dyshojnė qė jeni tė njėjtė me kėtė Djalin e keq mos tju brengos shumė, se janė ngutur nė vlerėsim.
Pėrhsėndetje nga Murgesha.

Falemnderit Moter per keto fjal te rrafshta.
Mori Motra ime,jo vetem nofket qe behen Kopi por dhe ne Forumet tjera hasa te shof ne "Forumi-n Endrrat.net"aty gjeta dhe temen me titullin -"Kur kishe mujnt mem pas qysh me kishe pa"- Por jo vetem temen por komplet dhe stilet humoristike...!!nuk esht pra vetem nofkat qe mundohen te kopjohen,por dhe mu ndoshta ni dit do te me plaqkitin hahahah...
Cka me ber?!
Ju falemnderit per Komplimentet dhe kohen qe kushtuat.
Tani ndjehem pak me rehat.
Pershendetje dhe nga un Motera yne Murgesha.
Dali!!!!!Keq

Uhaaaaaaaa harrova ky kolega jo vetem Nikun qe ka te njet por dhe adres hahahahah--->[email protected] quditem....!!!! Si do qoft? Kalofshit mire,shyqyr qe nuk jemi te nje Vendollje...

anna
28-04-05, 20:24
Djali i keq eshte i keq.Eshte student,patriot,etj.... . Jam 20 vjeēar jam 8) .Dihet kjo.etj etj.... Per me teper hollesi kontaktoni ne [email protected] mos harroni se eshte me 2 underline (_).Tung

heheheheheh!!!!!!!!!!!!

Se pari ju deshiroj mire se ardhje ne Fd-n,dhe se dyti tu kisha lut ne gjirin e nenes sate qe mos te perdor kete Nofk,se kemi 100000000000000000000000000% gjajshmeri me Nofken po nese jo,ok un tani shprengulem nga ketu,qe ju te knaquni.
Vetem se nuk e shof te arsyshme te bereni Kopi nje Nofk sikur timen.
Pra ju kisha lut Dhe te gjith Adiminstratoret Moderatoret,dhe Ps.te Zotin e Forumit Dardania qe te Shlyhet ky nik/nofk e ngjajshme.
Falemnderit per Ndimen e te gjith Antareve te Forumit Dardania,qe te mendoj ne veten se a e kishit perkrah ju ket turbesi siqm me u beh mua,si te ai me Nofken I KEQI,po dhe ky tasht Djali i Keq.
Jam i shqetsuar ta them te drejten.
Per se fundi Lutem qe ky nik te ket ndryshmin e nje Nofke tjeter.
Naten e mire.hej njeri relax a
take it easy mos e merr shum ngat zemres a
se nick eshte.............
ti je ai qe je nuk besoj se ky nick mund te jete problem per ty ne postimet e ardhshme........

pershendetje Djali i keq :D :D :D :D

Dali!Keq
28-04-05, 22:19
hahah jo jooo as qe esht ka ma ndin por pse esht nik por qe me beren mua ai qe nuk isha Lamtumire te gjithve.

Djali i keq
29-04-05, 12:26
Un skam te baj me ate "Djali!Keq".Un jam tjeter njeri.Ok mos me keq kuptoni.Ok.Tung.

Maca
29-04-05, 16:56
Stay Cool o Dali!Keq man o mann alles müller oder was? :roll:

Te pershendes pro orgjinal se fallsat si du hiq...

Tung tung :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 19:04
Djali i keq

O djali keq mos e humb shpresen :lol: te pershendes shum dhe ju deshiroj disponim :wink:

Djali i keq
22-05-05, 20:42
Daja Polic Flm o shok.Ok

experti_lu
23-05-05, 07:03
Stay Cool o Dali!Keq man o mann alles müller oder was? :roll:

Te pershendes pro orgjinal se fallsat si du hiq...

Tung tung :wink: hahahhahhahh...maca,besa as une hiq...une i ngrati mbeta qe 5 vjet EXPERT...e kerkush nuk po ma din hallin!!!!hahahahhahahahhahahahah

Djali i keq
24-05-05, 12:18
Peace brother.Mrerre veten me te mire.

Kurvani
03-06-05, 16:51
Djali I Keq Komplimente shkoku pasi qe lixova postimet e tu pash qe paskeni talent te shkelqyshum ne shkrim sjedhje.
Kuuuuuuuuuuuuurvaniiiiiiiiiii