PDA

View Full Version : tung


e_martumja
13-04-05, 15:31
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

ShEjToNkA
13-04-05, 16:46
E martumja ,mirė se na ke ardhė e tė dėshirojė caste tė bukura nė FD.

Arbėri
13-04-05, 17:31
Mire se erdhe e martuara :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Besoj se do te gjesh shoqeri, te mire bile, ne kete forume :P

Te deshiroj qaste te kendshme, me plote shoqeri :P :lol: :lol:


Te pershendet i Martuari :P :P :P :P :P :wink:

mjellma
16-04-05, 00:16
Mir se na paske ardh E martumja shpresoj qe do kalosh qaste te kendshme ne ket forum edhe do gjesh shoqeri shum shum te mir

turisti
16-04-05, 01:17
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

MIre se erdhe- Oj e martume :P :wink:

halla e madhe
17-04-05, 12:05
E Martumja_Mireseardhje dhe pershendetje me deshire qe te kalosh sa me mire ne FD.Halla :lol:

Arbėri
26-04-05, 13:07
E Martumja_Mireseardhje dhe pershendetje me deshire qe te kalosh sa me mire ne FD.Halla :lol:Oj Halla, si duket kesaj te Martumes ja ka "rrudhe" ai i Martuemi, phaaaaaaaaa :wink: :oops: :x :lol:

More qysh pe shof, qenka si frik e martueme e hale nuk u mesue me dallavere se, heheheh, as dreqi ne fije smun mi ra, qyyyyyyy :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
26-04-05, 14:31
E_Marumja Urime Martesen ishallah te Lind ni Dal i Mire..

E Un a Bon Me Pas Msn-in e Juaj?...

Nese don me te bo shoqni se ma shum Kokshe e Martume..

JU deshiroj Mire se Ardhje ne F.D-n..

Dali i Keq :roll:

e_martumja
26-04-05, 21:31
Ju faliminderoj te gjithve per pritjen e mire se ardhur dhe ju pershendes te gjithve sidomos ata persona qe me kan pershendetur
me respekt e_martumja ( ah ARBER gabimi e keni se ka disa vite qe jam e martuara ehehehe)

experti_lu
27-04-05, 02:07
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:EMARTUMJA,te uroj mire se ardhje.ne forum.
a pe sheh qysh ta lypi DJALI!IKEQ ,msn!!.e mu ma jep pa ta lyp hiq. :D :D :D

PAOLINA
27-04-05, 20:18
Me nje pershendetje te uroj mire se ardhje ne FD...
jam e bindur se ke me gjetur plote shoqe/ke ketu ne mesin tone, besom krejt jane ma te sjellshem se tjetri...

Kalo sa ma mire e_martumja

Dali!Keq
27-04-05, 20:24
Me nje pershendetje te uroj mire se ardhje ne FD...
jam e bindur se ke me gjetur plote shoqe/ke ketu ne mesin tone, besom krejt jane ma te sjellshem se tjetri...

Kalo sa ma mire e_martumja

Si shembull Un :wink: hahaha

Experti hahah Jo shoki nuk ja kum Lyp as nuk ja Lypi por ja deshiroj Mire se ardhjen Kesaj te Martumes pershendetje nga Burri saj :wink:

PAOLINA
30-04-05, 23:29
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
si shembull djali!keq, shihet vet nga nicku...(pak shaka) :D :D

Gjumashja
01-05-05, 17:20
e_martumja pershendetje dhe mire se erdhe ne forum argetim te kendshem :wink:

e_martumja
01-05-05, 18:05
Expert_lu, Paulina, Gjumashja ju falimenderoj per pershendetjen.


Ju pershendes edhe une :lol:

Dreni30
01-05-05, 19:36
E nderuar e_martuemja shyqyr qe paske ardh e ishalla kalon si eshte me se miri ketu ne mesin tone.

Te pershendet Dreni30

e_martumja
01-05-05, 19:42
E nderuar e_martuemja shyqyr qe paske ardh e ishalla kalon si eshte me se miri ketu ne mesin tone.

Te pershendet Dreni30


Ju falimenderoj per pershendetjen tuaj gjithashtu jeni te pershendetur nga ana ime.

Kavaleri
01-05-05, 22:11
E Martumja ju pershendes dhe un,mire se na ke ardh ne Forumin e Dardanise..

Ju Deshiroj qe te jetoni e Lumtur me Martesen..po dhe me ne,ne forumin e Bukur. :D

experti_lu
03-05-05, 06:23
Expert_lu, Paulina, Gjumashja ju falimenderoj per pershendetjen.


Ju pershendes edhe une :lol:ishalla nuk gjelozon ai burri yt?
a po bahet rrushi ne rahovec a??

e_martumja
03-05-05, 08:01
Expert_lu, Paulina, Gjumashja ju falimenderoj per pershendetjen.


Ju pershendes edhe une :lol:ishalla nuk gjelozon ai burri yt?
a po bahet rrushi ne rahovec a??Kavaleri faliminderit per pershendetjen tuaj, je i pershendetur edhe nga ana ime.Expert_lu Rrush ne Rahovec ka me se shumti ne kosove, lirisht mundesh te shkosh dhe e shikon a ka a ska!!!
Dhe burri im nuk ka aryse te gjelozon per nje pershendetje, aj me nje shume mire dhe besimi egziston ne mesin tone dhe nuk jemi te prapambetur sikur qe jan ende do shqiptart.
Kam dhimbje qe ne do persona mungon edukata familjare.
Tash te uroj cdo te mire dhe je i pershendetur perseri.

Arbėri
03-05-05, 13:01
Ju faliminderoj te gjithve per pritjen e mire se ardhur dhe ju pershendes te gjithve sidomos ata persona qe me kan pershendetur
me respekt e_martumja ( ah ARBER gabimi e keni se ka disa vite qe jam e martuara ehehehe)Aiiiiii, nuk paska gje pra, hahahaha, tu paska hargjue mjalta krejt, paskeni ra ne thartine, phaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk ka problem oj e_martuara se, heheheh, edhe thartina eshte e nevojshme, bile e domosdoshme, per shume gjera ne kete bote :wink: :P :P :P :P

Mbetesh e pershendetur e_martuara nga une, i_martuari, ops. Arbėri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
03-05-05, 13:09
E martuara_me kete Arberin duhesh ti kesh nervat e gjera se tybe nuk i del anash as me mjalt as me thartine..pershendetje kudo qe je..halla

Diana007
03-05-05, 13:33
E_ martuata mir se ke ardhe dhe qaste te kendeshm ne mesin ton :lol: :lol:

Diana :wink:

e_martumja
03-05-05, 19:38
E martuara_me kete Arberin duhesh ti kesh nervat e gjera se tybe nuk i del anash as me mjalt as me thartine..pershendetje kudo qe je..halla
Me siguri si krejt shqiptart eshte edhe ky arber oj halla e madhe :lol: :lol: :wink:halla e madhe dhe Arber jeni te pershendetur nga ana ime dhe shpresoj se shoqa juaj i_martuai ( Arber) eshte ende mjalt :lol: :lol: :lol:

e_martumja
03-05-05, 19:40
E_ martuata mir se ke ardhe dhe qaste te kendeshm ne mesin ton :lol: :lol:

Diana :wink:
faliminderit dhe te pershendes jam e bindur qe kaloj castet te kendshme ne mesin tuaj.

doGzona
03-05-05, 20:12
e_ martumja mire se na erdhe
Te pershendes dhe te uroje cdo te mire
kudo qe ndodheni.

Disponim te kendeshem ju deshiroje.

doGzona

e_martumja
03-05-05, 20:35
e_ martumja mire se na erdhe
Te pershendes dhe te uroje cdo te mire
kudo qe ndodheni.

Disponim te kendeshem ju deshiroje.

doGzona


Mire se ju gjeta doGzona dhe flm per pershendetjen tuaj.

Daja POLIC
05-05-05, 05:18
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

e_martumja une nuk po guzoj me ardhe se ti qenke e martum e ndodhta burrin xheloz e ki (shaka) mir shum te pershendes edhe ju deshiroj disponim ne forum

e_martumja
05-05-05, 15:27
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

e_martumja une nuk po guzoj me ardhe se ti qenke e martum e ndodhta burrin xheloz e ki (shaka) mir shum te pershendes edhe ju deshiroj disponim ne forumshpresoj qe nuk merre guximin se po kam frike prej adhtijes zoteri POLIC
Ju pershendes, edhe une ju deshiroj disponim te kendshme ne forum

Daja POLIC
05-05-05, 19:17
e_martumja

:lol: :lol: :lol: alltija nuk eshte ORIGINAL e pllastikes eshte mos u TUT :lol: tungiiiii

e_martumja
05-05-05, 20:35
e_martumja

:lol: :lol: :lol: alltija nuk eshte ORIGINAL e pllastikes eshte mos u TUT :lol: tungiiiiiPuna shume qenka pra se ky besherreti im ka te verteten :lol: :lol: :lol: ruju se po te gjune :lol: :lol:

Daja POLIC
06-05-05, 01:56
e_martumja

:lol: :lol: :lol: alltija nuk eshte ORIGINAL e pllastikes eshte mos u TUT :lol: tungiiiiiPuna shume qenka pra se ky besherreti im ka te verteten :lol: :lol: :lol: ruju se po te gjune :lol: :lol:

:shock: ORIGINAL a kuku

jo jo mos u tut se une me ANTI PLUM PANZER nuk me ka plumbi mu :lol:

Dali!Keq
27-05-05, 18:01
Ku je oj e Martume a te ka l`shu burri a hala? :lol: :lol:
Uhhh t`hant qeni Mustafes.
Te pershendes me ni flangarresh.
Hasani

e_martumja
27-05-05, 18:08
Ku je oj e Martume a te ka l`shu burri a hala? :lol: :lol:
Uhhh t`hant qeni Mustafes.
Te pershendes me ni flangarresh.
Hasaniehehehehe cka ja ke fut ket emer Hasan :wink:
jo bre nuk kam at nafak mem leshu burri :lol: :lol:
te pershendes edhe une shume dhe shpresoj qe kalon shume bukur
dhe ishalla ma frik e mashtron nje qike keshtu vim ne darsem :wink:

Dali!Keq
27-05-05, 18:11
nu ja futi un kot e kot hahah Hasan osht emer Keksi hahah.
Ka ni arsyje pse tentoj ta ndrroj Nofken.

Pra mir se paske qillu ne ket moment,lakofsh buqkurr selam pe din ti se kujt me ni mpuq ne faqe.
Hasani :D

e_martumja
27-05-05, 18:15
nu ja futi un kot e kot hahah Hasan osht emer Keksi hahah.
Ka ni arsyje pse tentoj ta ndrroj Nofken.

Pra mir se paske qillu ne ket moment,lakofsh buqkurr selam pe din ti se kujt me ni mpuq ne faqe.
Hasani :D


eheheheheh flm nga zemra shoki, kalo bukur edhe hasanit nje mpuc ne faqe :lol: :lol:

laliloli
27-05-05, 19:23
[
Dhe burri im nuk ka aryse te gjelozon per nje pershendetje, aj me nje shume mire dhe besimi egziston ne mesin tone dhe nuk jemi te prapambetur sikur qe jan ende do shqiptart.
.

PERSHENDETJE E MARTUARA ,

ME VIE MIR QE E PASKE BURRIN DEMOKRAT ,KUKU ME ME PA MUA GRUAJA QE FOLI KESO FJALE ME GRA TE HUAJA MOS VET SHASHTRISET

TE UROJ JET TE GJAT BASHKESHORTORE DHE TRASHEGIM NE JETE

TUNG

e_martumja
27-05-05, 19:28
[
Dhe burri im nuk ka aryse te gjelozon per nje pershendetje, aj me nje shume mire dhe besimi egziston ne mesin tone dhe nuk jemi te prapambetur sikur qe jan ende do shqiptart.
.

PERSHENDETJE E MARTUARA ,

ME VIE MIR QE E PASKE BURRIN DEMOKRAT ,KUKU ME ME PA MUA GRUAJA QE FOLI KESO FJALE ME GRA TE HUAJA MOS VET SHASHTRISET

TE UROJ JET TE GJAT BASHKESHORTORE DHE TRASHEGIM NE JETE

TUNG
hahahhahah thuj grujes nuk ban mu shashtris se e shkatrron veteveten

faliminderit nga zemra per keto fjale te mira.

te pershendes edhe une dhe cdo te mire te deshiroj

laliloli
27-05-05, 19:35
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

SHUME MIRE KE BA E MARTUAR QE JE KYQUR KETU ,SE TER DITEN VEQ TUJ PASTRUAR E LARE ENE SI DHE GATUAR BEHET NJETIU MONOTON ,KESHTU BILE QLODHESH DUKE BISEDUAR ME NE ,
HE SHYQYR QE NUK JAM GRUE SE VALLA QATO KOFA TE BUKVE E ENE E BARDAKA TE QAJIT PER QDO DITE IA KISHA DHANE NDOKUJT PER KOKE HAHAHAHAH

KALOFSH SA ME MIRE E U SHOQEROFSH ME SHOQERI TE MIRE

e_martumja
27-05-05, 19:44
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:

SHUME MIRE KE BA E MARTUAR QE JE KYQUR KETU ,SE TER DITEN VEQ TUJ PASTRUAR E LARE ENE SI DHE GATUAR BEHET NJETIU MONOTON ,KESHTU BILE QLODHESH DUKE BISEDUAR ME NE ,
HE SHYQYR QE NUK JAM GRUE SE VALLA QATO KOFA TE BUKVE E ENE E BARDAKA TE QAJIT PER QDO DITE IA KISHA DHANE NDOKUJT PER KOKE HAHAHAHAH

KALOFSH SA ME MIRE E U SHOQEROFSH ME SHOQERI TE MIREfaliminderit, hej bre laliloli detyrat shtepiake jam te obliguar ti baj dhe i baj me vullnet, por vertet burri im kalon shume kohe tu lujt fudboll, ushtrimet, keshtu kisha nevoj te kam shoqeri, ne jeten reale nuk perzihem me shume njerz, vetem nje shoqe te ngusht e kam, por vertet shume kohe ne mbremje kur eshte ne ushtrrime sdi cka te baj dhe hyra ne boten e netit ku orat kalojn sikur minuta.
Por me kalimin e kohes kam arrit te kam shoqeri te sinqert dhe qe e dua shume.Jam e lumtur qe kam kontakt me disa persona te forumit.
ju pershendes shume te gjithve, dhe ju faliminderoj per pritje ose castet te bukura qe kalova ne mesin tuaj.
Me nje kissssssssssssssssssss te gjithve

doGzona
28-05-05, 00:13
Oj e martumja me fal se cenkam korit po kur qik u prezentove qe nuk e
paskam pa?!!!

Te pershendesh shume shume.

Caste te kendeshme ju deshiroje ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.


doGzona

Dali!Keq
28-05-05, 02:17
Kur po del ni dit me mu argetu?
Hmmmm ne duar e mija je si ne duart e Vellaut tend.
Them me ket se jam Njeri qe kam Rrespekt te veqant per Shoqet.
Shpresoj qe tani nuk do me rrefuzosh pasi qe keni deshir te me shini Live.
Jam djal si kush.
Nuk turpem ti prezentohem dikujt.
tani ju deshiroj Gjum te embel.

Hasani

Arbėri
30-05-05, 14:08
Phiiiiiiiiii breeeeeeeeee, po per nje muaj me i bo 700 postime, tybe treqin tybe diqka nuk po get me kane bash bash :oops: :cry:

Ojjjj e_martueme, po a kurre nuk po te vjen ai i bekuemi, burri medemek a? :cry: :cry: :wink:

Belivallha vetem ne kompjuter po nejshe edhe ti he ishalla ta lidhe edhe ty, hahahahaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Me pershendetjen qe po ta jap shprehi edhe deshiren qe, sa me pare te na vishe ne mbreterin tone, domethene ti besh 100 postime :P :lol: :lol:
Ngutu PAK se konkurrenca eshte e madhe dhe kur te vish mundesh me i gjete "vendet" e zanuna, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kurvani
03-06-05, 17:00
e martumja hyna pak ne dhomen tane kuku sa parfymin e paske ti ani sa lula ne kauq gagagag ishalla nuk me zen burri se qe po dal hahahah http://www.mpuq.com/libri/img/smilies/a6.gif

rafet llapjani
04-06-05, 02:56
tung e martume te pershendes experti_lu edhe kurvani menxi spaskan prit ti mu prezntua :oops:

Kurvani
04-06-05, 03:19
Mos i baj gajlet e huja shoku se nuk ben,pse kam nikun kurvan ti e disa as te thoni nuk me vin kur vjen ne pytje serioziteti.
Mundsisht mu distancuar nga un.
Tung se qe dy her je ka me perkesh.

prishtinasja_ch
05-06-05, 16:43
e martumja te pershendes ngrohtesisht dhe jam e lumtur qe te njoh ne realitet dhe shpresoj te kalojm qaste te mrekullueshme ne forum

e_martumja
05-06-05, 17:19
Oj e martumja me fal se cenkam korit po kur qik u prezentove qe nuk e
paskam pa?!!!

Te pershendesh shume shume.

Caste te kendeshme ju deshiroje ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.


doGzona


faliminderit Dogzona edhe une et deshiroj cdo te mire dhe pershendetja

e_martumja
05-06-05, 17:20
Kur po del ni dit me mu argetu?
Hmmmm ne duar e mija je si ne duart e Vellaut tend.
Them me ket se jam Njeri qe kam Rrespekt te veqant per Shoqet.
Shpresoj qe tani nuk do me rrefuzosh pasi qe keni deshir te me shini Live.
Jam djal si kush.
Nuk turpem ti prezentohem dikujt.
tani ju deshiroj Gjum te embel.

Hasanikur me del rruga anena vetem te thrras :wink: :wink:

e_martumja
05-06-05, 17:22
Phiiiiiiiiii breeeeeeeeee, po per nje muaj me i bo 700 postime, tybe treqin tybe diqka nuk po get me kane bash bash :oops: :cry:

Ojjjj e_martueme, po a kurre nuk po te vjen ai i bekuemi, burri medemek a? :cry: :cry: :wink:

Belivallha vetem ne kompjuter po nejshe edhe ti he ishalla ta lidhe edhe ty, hahahahaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Me pershendetjen qe po ta jap shprehi edhe deshiren qe, sa me pare te na vishe ne mbreterin tone, domethene ti besh 100 postime :P :lol: :lol:
Ngutu PAK se konkurrenca eshte e madhe dhe kur te vish mundesh me i gjete "vendet" e zanuna, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahahha me shtine me qesh :lol: :lol:
i bekumi eshte shume i nxant me tjera pune :wink:
flm dhe shpresoj se shpejti te vi ne mbretri por nuk besoj frik se tash ka qillu koha e mire dhe po kam deshir me shfritzu

ju pershendes dhe cdo te mire, e_martumja

e_martumja
05-06-05, 17:24
tung e martume te pershendes experti_lu edhe kurvani menxi spaskan prit ti mu prezntua :oops:Kurvani dhe raft llapjani ju faliminderoj per pershendetjen.


ju deshiroj cdo et mire dhe ju pershendes.

Dialogisti
05-06-05, 19:12
Edhe une jam teper i lumtur qe te njoh personalisht dhe te pershendes nag zemra?!! hehhehe, kiss for you

e_martumja
11-06-05, 23:11
Edhe une jam teper i lumtur qe te njoh personalisht dhe te pershendes nag zemra?!! hehhehe, kiss for you

Edhe une kam knaqsi te veqant qe te njoh dhe njerz me zemer te mire sikur qe je ti radhe ka por befasisht me qudit ne shkrime tuaj ketu ne forum mos shiko vetem negativisht per cdo send. Me siguri mendjamadhsija jote e shkrun keto eheheh :lol: :lol: :wink:
Shpresoj ma frik te mashtrrosh nje bukurosh ose te afrohesh ngat fatit tend dhe te jetojsh i lumtur sepse e meriton.
E pershendes familjen tende nga zemra dhe gjithashtu edhe tye me cdo te mire ne jete.
Harmoni dhe fat ne te gjithat sferat e jetes.
Thanks for kiss.


Me respekt, e_martumja

e_martumja
16-07-05, 22:06
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:


Kisha harru me prezentu vehten:

Flokėt te mira i kam :wink: ,
Syt me dytė shohė :shock:
Lartėsia me me kqyr prej poshti e madhe jam,
Pesha e qesi skam, qka eshte kjo :roll: ,


Qka me pershkru vehten po me duket si me shkrru testament, palidhje, Po hajt mos te jav prishi qejfin,jam femer, punoj dhe jetoj ne ch, Edhe nje gje dua ta shtojė, Une nuk jam hy ketu me lyp fatin, Jam e martuara kam fėmi, E kam nje Djal 1 vjeqar quhet N... :wink: qe e dua shumė shpirti me kallet per te, po ashtu e kam edhe babin e N... qe e kam shpirt, Ata jan frymzimi imė per jetė Por me teper kam hy me gjet shoqeri ne net, me bisedu per hallet tona qe na preokupojn. Te arriturat tona dhe deshtimet jane pjes e jetes. E dua Shumė humorin, me pelqen te qeshi ,se te qeshurit e zgjat jeten,I duha gjuhet e huaj dhe mesoj dhe ma kap shpejt :wink: Kam qef me fjet se ajo na benė te ndjehemi te gjall :lol: :lol: :lol: Qka di bre hala, qaq shume di sa qė nuk di Kurgjė, Nese ju merzita me ket shkrime kallxonja vetes nje shtos, edhe kqyr kallxonja naj nja, qe se keni ni kurr se ata qe i dini sju bajn me kesh
Pra une jam qekjo qe jam, dhe nuk mundem me qen tjeter kush, harrova me shkrru i kam floket e gjata por ment te shkurta :wink:

Kercovari
17-07-05, 15:11
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
17-07-05, 16:03
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:


kush ska mem lon rrahat more?????

Kercovari
17-07-05, 16:08
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:


kush ska mem lon rrahat more?????

Po ka kush mos u merzit,prite se e gjen kush nese nuk eshte ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
17-07-05, 16:10
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:


kush ska mem lon rrahat more?????

Po ka kush mos u merzit,prite se e gjen kush nese nuk eshte ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


e di qe ka plottttt :wink:

Kercovari
17-07-05, 16:12
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:


kush ska mem lon rrahat more?????

Po ka kush mos u merzit,prite se e gjen kush nese nuk eshte ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


e di qe ka plottttt :wink:

Mu mos me llogarit se kam qen deri dje sheik i forumit. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
17-07-05, 16:18
Sa mire qeke prezentu,s“besoj se do te lene rehat. :lol: :lol: :lol: :lol:


kush ska mem lon rrahat more?????

Po ka kush mos u merzit,prite se e gjen kush nese nuk eshte ketu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


e di qe ka plottttt :wink:

Mu mos me llogarit se kam qen deri dje sheik i forumit. :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
23-09-05, 18:20
Te pershendes ,sepse kemi diqka te perbashket :wink:
Vjeshta

e_martumja
04-10-05, 10:57
Te pershendes ,sepse kemi diqka te perbashket :wink:
Vjeshta


Une te pershendes pa e dite cka paskemi te perbashket ehehe :lol:

Vjeshta jam kureshtare te di .................................ishalla nuk ej edhe ti e martume se keqe i paske punt eeheh

Paq lumturi ne jeten tende :wink:


e_martumja

vjeshta
04-10-05, 19:11
Te pershendes ,sepse kemi diqka te perbashket :wink:
Vjeshta


Une te pershendes pa e dite cka paskemi te perbashket ehehe :lol:

Vjeshta jam kureshtare te di .......Bingo..........................ishalla nuk ej edhe ti e martume se keqe i paske punt eeheh

Paq lumturi ne jeten tende :wink:


e_martumja

e_martumja
06-10-05, 20:13
Te pershendes ,sepse kemi diqka te perbashket :wink:
Vjeshta


Une te pershendes pa e dite cka paskemi te perbashket ehehe :lol:

Vjeshta jam kureshtare te di .......Bingo..........................ishalla nuk ej edhe ti e martume se keqe i paske punt eeheh

Paq lumturi ne jeten tende :wink:


e_martumja


kuku pasna fitu ne bingo :lol: :lol: :lol: