PDA

View Full Version : Frizerja e Forumit!


Faqet : [1] 2 3 4

Barbaroza
15-04-05, 11:23
Te dashur kafegjinje,pasi s'na ka mbete gje pa bere :lol: :lol: ,po e bejme edhe kete.Vendosem ta hapim edhe salonin e frizeres ku do te keni rastin te shkurtoni floket(pasi ka filluar me te madhe kruarja e kokes e perhapja e morrave ne forum).
Do te bejme shkurtimin e flokeve,zgjatjen e tyre,shkurtimin e flokeve per meshkujt deri ne 2 cm nen lekure,rregulllim per dita te grave e besa edhe rregullimin e nuseve per dite te martesave.
Cmimet do te variojne varesisht nga vendi ku gjenden anetaret.Nese jane ne Kosove,kuptohet me lire per 50%,ndersa ne diaspore,cmimi eshte i dyfishte!

Urdheroni ne salonin tone me emrin "Dardania"!

Murgesha
15-04-05, 11:28
Mė fal Barbaroza, por mendoj se ky sallon duhet tė ketė edhe zhileta per rruarrje si dhe Nukq pėr depillim. Gratė sidomos verės kanė nevojė ti rruajnė kėmbėt, se e di ti jo miniqi, jo plazhet e bazenet e shumta. :lol: :lol:
Pastaj burrat shpesh po na ndodhė qė po na vijnė tė parruarr e me lesh ftyrės nė ceremonit e ndryshme tė Dardanisė, tė lutem ceke mė shpejt se nė kėtė sallon bėhet edhe rruarrje se po tė ikin myshteritė. :wink:

Barbaroza
15-04-05, 11:31
Mė fal Barbaroza, por mendoj se ky sallon duhet tė ketė edhe zhileta per rruarrje si dhe Nukq pėr depillim. Gratė sidomos verės kanė nevojė ti rruajnė kėmbėt, se e di ti jo miniqi, jo plazhet e bazenet e shumta. :lol: :lol:
Pastaj burrat shpesh po na ndodhė qė po na vijnė tė parruarr e me lesh ftyrės nė ceremonit e ndryshme tė Dardanisė, tė lutem ceke mė shpejt se nė kėtė sallon bėhet edhe rruarrje se po tė ikin myshteritė. :wink:

Aiii Murgesha edhe ti,po ku ka moj sallon pa keto gjera elementare,por me erdhi marre prej burrave me i cek :oops: :lol: :lol:
Te gjitha i kemi,edhe solariumin,edhe depilimin edhe te gjitha.Edhe per burra kemi rruarje se tybe s'po mund t'i shoh ashtu,po duken si lypesa. :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
15-04-05, 11:32
Oj Barbaroza shent tu boft qe paske qel sallon bukurie s e valla kemi hek tuj nja neper frize tjra tash me ngat ketu :lol: :lol:
Valla mbese jam e par sot pa pare kem me rregullu :lol: :lol: , sot vem ke me rregulu ne fytyr edhe me mi fenirat floket e shnosh tjra dit vi edhe me i pre :lol: :lol: :lol:


T pershedes Brabroza :wink:

Barbaroza
15-04-05, 11:34
Oj Barbaroza shent tu boft qe paske qel sallon bukurie s e valla kemi hek tuj nja neper frize tjra tash me ngat ketu :lol: :lol:
Valla mbese jam e par sot pa pare kem me rregullu :lol: :lol: , sot vem ke me rregulu ne fytyr edhe me mi fenirat floket e shnosh tjra dit vi edhe me i pre :lol: :lol: :lol:


T pershedes Brabroza :wink:

Mireserdhe Diana.Ulu!Moj sa floket e bukura i paske,te trasha si kanop :lol: :lol: Edhe kuajt me i lidhe per to,s'paska frike qe keputen.Te lumte. :wink:

Murgesha
15-04-05, 11:36
Aiii Murgesha edhe ti,po ku ka moj sallon pa keto gjera elementare,por me erdhi marre prej burrave me i cek :oops: :lol: :lol:
Te gjitha i kemi,edhe solariumin,edhe depilimin edhe te gjitha.Edhe per burra kemi rruarje se tybe s'po mund t'i shoh ashtu,po duken si lypesa. :lol: :lol: :lol: :wink:


Eh shyqyr qė ma hjekė kėtė gajle se bash u merakosa, mos po tė ikin myshterit.
Edhe pse moj marre, kur dihet fare mirė se rruarrja ėshtė pjesė e pandashme e natyrės sė grave dhe burrave.
Bile me sa e di unė kur ska egzistuar nukqi dhe medikamente depillimi edhe gratė janė shėrbyer me zhileta. :wink:

Diana007
15-04-05, 11:37
Mireserdhe Diana.Ulu!Moj sa floket e bukura i paske,te trasha si kanop :lol: :lol: Edhe kuajt me i lidhe per to,s'paska frike qe keputen.Te lumte. :wink:

Moj a erdha me rregull un apo me tregu s e qka me bo me flokt emia :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 11:37
Aiii Murgesha edhe ti,po ku ka moj sallon pa keto gjera elementare,por me erdhi marre prej burrave me i cek :oops: :lol: :lol:
Te gjitha i kemi,edhe solariumin,edhe depilimin edhe te gjitha.Edhe per burra kemi rruarje se tybe s'po mund t'i shoh ashtu,po duken si lypesa. :lol: :lol: :lol: :wink: [/quote]

Mashalla cka niva se hiq ne ta se paske.

O une asnje dite pa u rru nuk rri bile edhe parfumet me te mira i perdori, vetem me me pa :lol: :lol: :lol:
Vetem do te kaloj nje here aty pari e te shof se beni rruarjen ne sallonin e juaj dhe cfare parfume perdorni.

Barbaroza
15-04-05, 11:38
Po ashtu eshte,po hajt se kjo e skuqur me hiqet besoj sapo te bejme nje pervoje pune se fillimi akoma. :lol: :wink: :wink:
Uh,njemend harrova te cek se po kerkoj edhe disa punetore.Le te paraqiten ato qe e kane merak kete zanat!

turisti
15-04-05, 11:42
Per hair,per hair. A behet dhe -hekurosja- e teshave,rrudhave dhe menve????Keto i nevoiten mashkujve te sodit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah? :wink: :wink:

vushtrria
15-04-05, 11:43
perhajre salloni juve,por kushe do punoi ne te :lol:

turisti
15-04-05, 11:44
Mė fal Barbaroza, por mendoj se ky sallon duhet tė ketė edhe zhileta per rruarrje si dhe Nukq pėr depillim. Gratė sidomos verės kanė nevojė ti rruajnė kėmbėt, se e di ti jo miniqi, jo plazhet e bazenet e shumta. :lol: :lol:
Pastaj burrat shpesh po na ndodhė qė po na vijnė tė parruarr e me lesh ftyrės nė ceremonit e ndryshme tė Dardanisė, tė lutem ceke mė shpejt se nė kėtė sallon bėhet edhe rruarrje se po tė ikin myshteritė. :wink:

Ju sugjeroj qe t'i perdorni per rruarrjen e mashkujve :arrow: -bonsekat-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kloni
15-04-05, 11:47
A ban moj Barbaroza me mi rrumcalle pak leshte e hundes se po me kruhet hunda, zoti hajr, e mos te me thone hundlesh se nuk me pelqen dhuna! S'ka problem hyni punes edhe pa sapun.

P.S sa per pagese mos u lodhe, vec numrin e kontos na e trego...

Barbaroza
15-04-05, 11:47
Per hair,per hair. A behet dhe -hekurosja- e teshave,rrudhave dhe menve????Keto i nevoiten mashkujve te sodit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah? :wink: :wink:

Turisti,myshterinjte tane do t'i shikojme nese kane nevoje edhe per te tilla gjera se qe besa disa e meritojne t'ua bejme ashtu :lol: :lol: Bile krejt gratis :wink:

Barbaroza
15-04-05, 11:49
A ban moj Barbaroza me mi rrumcalle pak leshte e hundes se po me kruhet hunda, zoti hajr, e mos te me thone hundlesh se nuk me pelqen dhuna! S'ka problem hyni punes edhe pa sapun.

P.S sa per pagese mos u lodhe, vec numrin e kontos na e trego...
Kloni,per kete pune merren burrat dhe jo grate e forumit.Prit sa ta marrim nje punetor.Pastaj edhe arkataren e kemi ketu dhe s'kemi nevoje per fare kontoje! :wink:

Diana007
15-04-05, 11:50
Barbaroza Siss po me duke t s e po te nevojten disa puntore nese don muj me t e ndihmu diqka vem tregon qak jan ne sherbimin tend :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
15-04-05, 11:51
perhajre salloni juve,por kushe do punoi ne te :lol:

Hajer paē Vushtrria.
O Vushtrria,tu paskam zgjate floket si shume ty,eja e shkurtoi njehere.Kur te vijsh njehere,do te vijsh perhere!

Barbaroza
15-04-05, 11:53
Barbaroza Siss po me duke t s e po te nevojten disa puntore nese don muj me t e ndihmu diqka vem tregon qak jan ne sherbimin tend :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ne daq me dijte,ty po te kerkoj.Ti duhet ta besh fenirimin dhe shatirimin e flokeve.Veq mbidhe pak ate fustan se mos po habiten myshterinjte shume! :lol: :lol:

turisti
15-04-05, 11:57
[quote=turisti]Per hair,per hair. A behet dhe -hekurosja- e teshave,rrudhave dhe menve????Keto i nevoiten mashkujve te sodit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahah? :wink: :wink:

Turisti,myshterinjte tane do t'i shikojme nese kane nevoje edhe per te tilla gjera se qe besa disa e meritojne t'ua bejme ashtu :lol: :lol: Bile krejt gratis :wink: [/quot

Jo -krejt gratis-,por bile le ta pastrojne sallonin pastaj. :wink:

Diana007
15-04-05, 11:57
Barbaroza Siss po me duke t s e po te nevojten disa puntore nese don muj me t e ndihmu diqka vem tregon qak jan ne sherbimin tend :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ne daq me dijte,ty po te kerkoj.Ti duhet ta besh fenirimin dhe shatirimin e flokeve.Veq mbidhe pak ate fustan se mos po habiten myshterinjte shume! :lol: :lol:

Valla shum mir e boj fenirimin flokve , pe r shtirim nuk di shum po noshta me meson pak :lol: :lol:

Shuj moj s e qfa r fustani sa i mi vin edhe me kyr fustani me marr si model edhe kem pun me shum :o :o

vushtrria
15-04-05, 12:05
Barbaroza Siss po me duke t s e po te nevojten disa puntore nese don muj me t e ndihmu diqka vem tregon qak jan ne sherbimin tend :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ne daq me dijte,ty po te kerkoj.Ti duhet ta besh fenirimin dhe shatirimin e flokeve.Veq mbidhe pak ate fustan se mos po habiten myshterinjte shume! :lol: :lol:

Valla shum mir e boj fenirimin flokve , pe r shtirim nuk di shum po noshta me meson pak :lol: :lol:

Shuj moj s e qfa r fustani sa i mi vin edhe me kyr fustani me marr si model edhe kem pun me shum :o :o


dianna,e per qela a keni far frizure moj :lol:

Barbaroza
15-04-05, 12:08
Vushtrria,ne i mbjellim edhe floket,mos baj dert per kete!Me garance,do te dukesh per 15 vjet me i ri! :lol: :lol: :lol:

Diana007
15-04-05, 12:09
Barbaroza Siss po me duke t s e po te nevojten disa puntore nese don muj me t e ndihmu diqka vem tregon qak jan ne sherbimin tend :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ne daq me dijte,ty po te kerkoj.Ti duhet ta besh fenirimin dhe shatirimin e flokeve.Veq mbidhe pak ate fustan se mos po habiten myshterinjte shume! :lol: :lol:

Valla shum mir e boj fenirimin flokve , pe r shtirim nuk di shum po noshta me meson pak :lol: :lol:

Shuj moj s e qfa r fustani sa i mi vin edhe me kyr fustani me marr si model edhe kem pun me shum :o :o


dianna,e per qela a keni far frizure moj :lol:

Pyte pornaren din me mir ajo , s eun jam puntore e ala si kam mesu te gjitha :lol: :lol: :lol:

Kloni
15-04-05, 12:17
A ban moj Barbaroza me mi rrumcalle pak leshte e hundes se po me kruhet hunda, zoti hajr, e mos te me thone hundlesh se nuk me pelqen dhuna! S'ka problem hyni punes edhe pa sapun.

P.S sa per pagese mos u lodhe, vec numrin e kontos na e trego...
Kloni,per kete pune merren burrat dhe jo grate e forumit.Prit sa ta marrim nje punetor.Pastaj edhe arkataren e kemi ketu dhe s'kemi nevoje per fare kontoje! :wink:

Po vec mos harro se temen e ke quajtur "frizerja..." dhe merret edhe me sherbime burrash a!

Valla per pagese pa konto nuk di si me ja ba se nuk baj te ima neper xhepa...

Pune te mbare!

Barbaroza
15-04-05, 12:23
A ban moj Barbaroza me mi rrumcalle pak leshte e hundes se po me kruhet hunda, zoti hajr, e mos te me thone hundlesh se nuk me pelqen dhuna! S'ka problem hyni punes edhe pa sapun.

P.S sa per pagese mos u lodhe, vec numrin e kontos na e trego...
Kloni,per kete pune merren burrat dhe jo grate e forumit.Prit sa ta marrim nje punetor.Pastaj edhe arkataren e kemi ketu dhe s'kemi nevoje per fare kontoje! :wink:

Po vec mos harro se temen e ke quajtur "frizerja..." dhe merret edhe me sherbime burrash a!

Valla per pagese pa konto nuk di si me ja ba se nuk baj te ima neper xhepa...

Pune te mbare!
Natyrisht se sallonin e kam titulluar ashtu per te mos e zgjatur shume emrin e firmes :lol: :lol:
Per pagese,pranojme dhe te trasha :lol: :wink:

dr1ta
15-04-05, 12:29
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

Diana007
15-04-05, 12:47
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

Jo qik mos i pre gjith keto flok heki pak keto mitila po jo gjitha se sa mir po te rrin te gjata :wink: :lol: :lol:

dr1ta
15-04-05, 12:56
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

Jo qik mos i pre gjith keto flok heki pak keto mitila po jo gjitha se sa mir po te rrin te gjata :wink: :lol: :lol:


Mire thua ..po me cka me i hjek mitilat me klor a thua ? :lol: :P

Diana007
15-04-05, 13:02
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

Jo qik mos i pre gjith keto flok heki pak keto mitila po jo gjitha se sa mir po te rrin te gjata :wink: :lol: :lol:


Mire thua ..po me cka me i hjek mitilat me klor a thua ? :lol: :P

Hhehehhheeeheh jo moj nuk poskem ndegju qe hin me lor po hat povoje e para ti nashi te bon mi tani edhe na e povojm hehehheheheehe

PS< po don moj vme majet me ti pre edhe ti heki mitilat :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 13:03
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

:lol: :lol: :lol: :lol: oh paske met pa flok moj si te hysh ketu. :lol: :lol: :wink:

dr1ta
15-04-05, 13:04
Spo di a me i pre floket... ce 3 vite i kam rit e krejt mitila mu kan be :(

Jo qik mos i pre gjith keto flok heki pak keto mitila po jo gjitha se sa mir po te rrin te gjata :wink: :lol: :lol:


Mire thua ..po me cka me i hjek mitilat me klor a thua ? :lol: :P

Hhehehhheeeheh jo moj nuk poskem ndegju qe hin me lor po hat povoje e para ti nashi te bon mi tani edhe na e povojm hehehheheheehe

PS< po don moj vme majet me ti pre edhe ti heki mitilat :lol: :lol: :lol:


Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Diana007
15-04-05, 13:09
Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Ok pra , ulu edhe mos e leviz shum koken se ti boj krejt rena rena :lol: :lol: :lol:

dr1ta
15-04-05, 13:11
Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Ok pra , ulu edhe mos e leviz shum koken se ti boj krejt rena rena :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 13:13
Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Ok pra , ulu edhe mos e leviz shum koken se ti boj krejt rena rena :lol: :lol: :lol:


Oj Diana ishalla i pret floket me mire se shkronjat se valla kush te hyj ne dore tande paska me rru dreqiiiiiiiii. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
15-04-05, 13:19
Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Ok pra , ulu edhe mos e leviz shum koken se ti boj krejt rena rena :lol: :lol: :lol:


Oj Diana ishalla i pret floket me mire se shkronjat se valla kush te hyj ne dore tande paska me rru dreqiiiiiiiii. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ho ty pusi te marrt ke se plas tuj kesh hehehhehheeheh

Qka n lidhe mor e flokt me shonja qy , valla sa mir di me i pre kuku hehehehhe
PS qka tu psken rrit edhe ty a po don me ti pre pak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 13:24
Okok vec majet se spo guxoj me klot :lol: rruje gishtin ti :lol: :lol:

Ok pra , ulu edhe mos e leviz shum koken se ti boj krejt rena rena :lol: :lol: :lol:


Oj Diana ishalla i pret floket me mire se shkronjat se valla kush te hyj ne dore tande paska me rru dreqiiiiiiiii. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ho ty pusi te marrt ke se plas tuj kesh hehehhehheeheh

Qka n lidhe mor e flokt me shonja qy , valla sa mir di me i pre kuku hehehehhe
PS qka tu psken rrit edhe ty a po don me ti pre pak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: ani se do te vi nje dite, por sot nuk po kam kohe se ke pune si te vi une aty e duhesh me pas kujdes mire cfare frizure me me rregullu.
PS. te thirri, vi viiiiiiiiii viiiiiiiiiiiii.

Diana007
15-04-05, 13:30
Dreni t e prej , mos gabo me shku t e naj frizere tjetr , po mednoj me kerku dinkan tjeter ketu s e un ti pres , edhe naj dit Barbaroza merrr edhe punotre tjra noshta, keshtu kerkom mu ti ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-05, 16:06
Diana,si po shkon puna?Kujdes si sillesh me myshterinje.Per cdo problem,me njofto ne cel.
Dola une se kam nje udhetim zyrtar! 8)

mjellma
15-04-05, 17:24
Perhajer more perhajer sallon auuu sa bukur e paskeni rregullu apo ken pun hiq a, erdha bre spo di qka me ju ba qetyne flokev a keni ndoj idee Diana a

Naki
15-04-05, 17:29
Salloni i frizurave,sa moti se kame vizituar :wink: aka Qmime :?: apo krejt gratis :wink:

Piskama
15-04-05, 17:45
A baniiiiiiiiiiiiiiiiiii rruarrjeeeeeeeeeeeeeeen e nensjetullave?? :twisted:

Luana
15-04-05, 18:45
Une nuk e kam plan me i pre floket se menzi se i kam rrit http://www.tlhs.org/in2955s.jpg

Dreni30
15-04-05, 18:50
Une nuk e kam plan me i pre floket se menzi se i kam rrit http://www.tlhs.org/in2955s.jpg

Ufffffffffffff qike mashalla se cfare flok paske, bile gjynah me i pre keto flok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vetem mire qe paske ardh me e vizitu kete sallon e jo per tjeter.

dembelica
15-04-05, 19:08
Perhair sallonin e ri ore.

Cilen e kemi frizere te mire, se nuk guxoj me hy ne dor te gjethkujt :roll:

dembelica
15-04-05, 21:09
Diana, qe nuk mi bene floket mire kam me te sakatu stupc :evil: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif

Dreni30
15-04-05, 21:16
Diana, qe nuk mi bene floket mire kam me te sakatu stupc :evil: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif

Valla ruju Dembelice se bolle po me dhimbesh...........

Luana
15-04-05, 21:18
Diana, qe nuk mi bene floket mire kam me te sakatu stupc :evil: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif

Valla ruju Dembelice se bolle po me dhimbesh...........


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: paska kris stupci edhe ketu :shock: :shock: :shock:

dembelica
15-04-05, 21:18
Diana, qe nuk mi bene floket mire kam me te sakatu stupc :evil: http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u075.gif

Valla ruju Dembelice se bolle po me dhimbesh...........

Vec thash tja bej me dije me kohe :lol: :lol: :lol:

Dreni30
15-04-05, 21:20
une i thash Dianes sot se ne qoftese i pret floket sikurse i shkruan shkronjat mos vete eshte puna....... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dembelica
15-04-05, 21:26
une i thash Dianes sot se ne qoftese i pret floket sikurse i shkruan shkronjat mos vete eshte puna....... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo bre Dreni se ajo e kryne punen shum mire,vec e pata me e tute pak, me pas kujdes prej fillimit se qysh mi prene :wink:

Dreni30
15-04-05, 21:27
une i thash Dianes sot se ne qoftese i pret floket sikurse i shkruan shkronjat mos vete eshte puna....... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo bre Dreni se ajo e kryne punen shum mire,vec e pata me e tute pak, me pas kujdes prej fillimit se qysh mi prene :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dembelica
15-04-05, 21:28
une i thash Dianes sot se ne qoftese i pret floket sikurse i shkruan shkronjat mos vete eshte puna....... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo bre Dreni se ajo e kryne punen shum mire,vec e pata me e tute pak, me pas kujdes prej fillimit se qysh mi prene :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:wink:

laliloli
15-04-05, 22:55
Po me duket se ka ra puna ne sallonin e floktarise per meshkuj dhe femra ,kish ba valla me ba naj reklam ndokund ?Zgjidhne ju mediumin une do ta bej tekstin.

besoj se tani nuk do te mund tiu japim hall miqterive

Piskama
16-04-05, 10:11
Sot kam nje takim pune.
Kemi mu mbleeeeeeeeeeeeedh do piskaaaaaaaaaaaaaamagji, frizerkeeeeeeeeee ejaaaaaaaaa e me rregullooooooooooooo se po dua te me dalin piskamat me te miraaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted:

Diana007
16-04-05, 10:16
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:

dembelica
16-04-05, 10:17
Sot kam nje takim pune.
Kemi mu mbleeeeeeeeeeeeedh do piskaaaaaaaaaaaaaamagji, frizerkeeeeeeeeee ejaaaaaaaaa e me rregullooooooooooooo se po dua te me dalin piskamat me te miraaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted:

Pa gajle rri moj Piskama, si ti edhe ashtu je me e bukura :lol: :wink:

Dreni30
16-04-05, 10:19
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:

Moj Diana qitja do parfum fytyres e truullaveeeeee njehere a tani ja nise e ja pret floket se perndryshe nuk mundesh nga zhurma qe e bene ajo fare Piskame. :lol: :lol: :lol: :wink:

Piskama
16-04-05, 10:19
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:


Merri nje nga njeeeeeeeeeeeeeee e ngritiiiiiiiiiiiiiiiiiii perpjeeeeeeeeeeeeeeeeeet.
Qitju edhe pak gellllllllllllllllllllllllllllllllllll qe te me rrin ashtu edhe kur te piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. :twisted: :twisted:

dembelica
16-04-05, 10:23
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:


Merri nje nga njeeeeeeeeeeeeeee e ngritiiiiiiiiiiiiiiiiiii perpjeeeeeeeeeeeeeeeeeet.
Qitju edhe pak gellllllllllllllllllllllllllllllllllll qe te me rrin ashtu edhe kur te piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. :twisted: :twisted:

Tybe,Piskama po don me na dale kullerke more :lol: :lol:

Diana007
16-04-05, 10:24
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:


Merri nje nga njeeeeeeeeeeeeeee e ngritiiiiiiiiiiiiiiiiiii perpjeeeeeeeeeeeeeeeeeet.
Qitju edhe pak gellllllllllllllllllllllllllllllllllll qe te me rrin ashtu edhe kur te piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. :twisted: :twisted:

Ok si t e thush ti boj por vetm mos berti shum s e durt po em dridhen :lol: :lol: :lol:

Piskama
16-04-05, 10:26
Urdhero Piskam ulu qka po don me i bo flokeve , vetem te lutem mos bertit shum :lol: :lol:


Merri nje nga njeeeeeeeeeeeeeee e ngritiiiiiiiiiiiiiiiiiii perpjeeeeeeeeeeeeeeeeeet.
Qitju edhe pak gellllllllllllllllllllllllllllllllllll qe te me rrin ashtu edhe kur te piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. :twisted: :twisted:

Ok si t e thush ti boj por vetm mos berti shum s e durt po em dridhen :lol: :lol: :lol:

AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mos u dridheeeeeeeeeeeeeee, se mos po mi prishee flokeeeeeeeeeeeeeeeeeet.

Diana007
16-04-05, 10:30
AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mos u dridheeeeeeeeeeeeeee, se mos po mi prishee flokeeeeeeeeeeeeeeeeeet.

Po qysh moj mos me u dridh ku po beret ti qy

Pa qysh nuk qelloj Barbaroz a sot ketu qfar kiente :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PA: baji vem pak ketu floket s a ti kap keto lart un :wink:

Piskama
16-04-05, 10:33
AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mos u dridheeeeeeeeeeeeeee, se mos po mi prishee flokeeeeeeeeeeeeeeeeeet.

Po qysh moj mos me u dridh ku po beret ti qy

Pa qysh nuk qelloj Barbaroz a sot ketu qfar kiente :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PA: baji vem pak ketu floket s a ti kap keto lart un :wink:

Haaaaaaaaaaaaaaaajt se po i mbaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
Po ma shpeeeeeeeeeeejt se ma zojne vendin. :twisted: :twisted:

Piskama
16-04-05, 10:34
Sot kam nje takim pune.
Kemi mu mbleeeeeeeeeeeeedh do piskaaaaaaaaaaaaaamagji, frizerkeeeeeeeeee ejaaaaaaaaa e me rregullooooooooooooo se po dua te me dalin piskamat me te miraaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted:

Pa gajle rri moj Piskama, si ti edhe ashtu je me e bukura :lol: :wink:


Hiiihihihihihihiihihihihhihiih piskatorrrrrrrrreeeeeeeeeeeee dhe me e bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa flm per komplikimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:

Diana007
16-04-05, 10:35
Haaaaaaaaaaaaaaaajt se po i mbaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
Po ma shpeeeeeeeeeeejt se ma zojne vendin. :twisted: :twisted:

O boll po ngutem po nuk po muj me shpejt , qysh thoj ku te gutesh ........... heheheheehh

Qka ke me vesh , me ti dhen ngjyrat e grimit :o :o :o

dembelica
16-04-05, 10:36
Sot kam nje takim pune.
Kemi mu mbleeeeeeeeeeeeedh do piskaaaaaaaaaaaaaamagji, frizerkeeeeeeeeee ejaaaaaaaaa e me rregullooooooooooooo se po dua te me dalin piskamat me te miraaaaaaaaaaaaaa. :twisted: :twisted:

Pa gajle rri moj Piskama, si ti edhe ashtu je me e bukura :lol: :wink:


Hiiihihihihihihiihihihihhihiih piskatorrrrrrrrreeeeeeeeeeeee dhe me e bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa flm per komplikimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:
Si ry Zoti i madh veq nje e ka jaratise e tjera nuk ka :lol:

Gentiana
16-04-05, 10:58
Njeher jam e kenaqur me ket frizur qe kam
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/851975249424284503bbd5.jpg
veq ndoshta dukem me von ketu :lol:

Diana007
16-04-05, 11:04
Njeher jam e kenaqur me ket frizur qe kam
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/851975249424284503bbd5.jpg
veq ndoshta dukem me von ketu :lol:


Kur te don deren qel e ke :wink:

PS: ku i ke prej flokt po me pelqen ky model qe i ke :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-05, 14:51
Njeher jam e kenaqur me ket frizur qe kam
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/851975249424284503bbd5.jpg
veq ndoshta dukem me von ketu :lol:


Kur te don deren qel e ke :wink:

PS: ku i ke prej flokt po me pelqen ky model qe i ke :lol: :lol:

Diana,nuk ben ti lavderosh frizeret tjera,perkundrazi! :evil: :evil:
Edhe mbaje me pastert lokalin! :roll: :lol: :lol:

florian
16-04-05, 14:54
KOT ME JU PYT SOT KUSH E KA TURNIN SE DESHTA ME I PRE PAK FLOKT :roll:

Diana007
16-04-05, 14:55
Diana,nuk ben ti lavderosh frizeret tjera,perkundrazi! :evil: :evil:
Edhe mbaje me pastert lokalin! :roll: :lol: :lol:

Moj vem deshta me di ku te shoj pak te marr zana t se shum mir i kish qy , s eti agje nuk po me meson , po me len tan diten ve ne lokal

PS edhe at tel per qka poe mban gjithmon shym po e len :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-05, 14:57
Diana,nuk ben ti lavderosh frizeret tjera,perkundrazi! :evil: :evil:
Edhe mbaje me pastert lokalin! :roll: :lol: :lol:

Moj vem deshta me di ku te shoj pak te marr zana t se shum mir i kish qy , s eti agje nuk po me meson , po me len tan diten ve ne lokal

PS edhe at tel per qka poe mban gjithmon shym po e len :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Per zanat,skam cfare te te mesoj,te gjitha i ke shenime,se ashtu kam degjuar se po bejne frizeret tash :wink:
E sa per tel.,une kam tel te shumeta se linja eshte e zene sa here,pastaj edhe po me bezdisin shume dhe po e fik ndonjehere! :wink: :lol: :lol:

Diana007
16-04-05, 15:02
Per zanat,skam cfare te te mesoj,te gjitha i ke shenime,se ashtu kam degjuar se po bejne frizeret tash :wink:
E sa per tel.,une kam tel te shumeta se linja eshte e zene sa here,pastaj edhe po me bezdisin shume dhe po e fik ndonjehere! :wink: :lol: :lol:

Qysh moj shenimet kur te vjen nje kliente un njeher me lexu tani me ja pre flokt aaaaaa :P :P
E po sahe r qe te kam thirr un ka qen i shymen teli :lol: :lol: :lol:

florian
16-04-05, 15:10
QIKA LENI LLAFET , CILA A KA MI BA FLOKT.

Diana007
16-04-05, 15:12
QIKA LENI LLAFET , CILA A KA MI BA FLOKT.

Urdhero qka ke me ju bo fleokve :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-05, 15:24
Per zanat,skam cfare te te mesoj,te gjitha i ke shenime,se ashtu kam degjuar se po bejne frizeret tash :wink:
E sa per tel.,une kam tel te shumeta se linja eshte e zene sa here,pastaj edhe po me bezdisin shume dhe po e fik ndonjehere! :wink: :lol: :lol:

Qysh moj shenimet kur te vjen nje kliente un njeher me lexu tani me ja pre flokt aaaaaa :P :P
E po sahe r qe te kam thirr un ka qen i shymen teli :lol: :lol: :lol:

O keshtu moj kuptova tash,se klientet po i rregulllonin floket sipas shenimeve,e thashe hajt se lehte qenka me e hap edhe une nje lokal kesisoji,por mos e ben te madhe kete pune ti,vazhdo te lavderohesh se jemi me te mirat ne Kosove! :lol: :lol: :wink:

Diana007
16-04-05, 15:26
Per zanat,skam cfare te te mesoj,te gjitha i ke shenime,se ashtu kam degjuar se po bejne frizeret tash :wink:
E sa per tel.,une kam tel te shumeta se linja eshte e zene sa here,pastaj edhe po me bezdisin shume dhe po e fik ndonjehere! :wink: :lol: :lol:

Qysh moj shenimet kur te vjen nje kliente un njeher me lexu tani me ja pre flokt aaaaaa :P :P
E po sahe r qe te kam thirr un ka qen i shymen teli :lol: :lol: :lol:

O keshtu moj kuptova tash,se klientet po i rregulllonin floket sipas shenimeve,e thashe hajt se lehte qenka me e hap edhe une nje lokal kesisoji,por mos e ben te madhe kete pune ti,vazhdo te lavderohesh se jemi me te mirat ne Kosove! :lol: :lol: :wink:

Alla alla qkas dukl , ok ok nuk poe boj te madhe :lol: :lol: :lol: ishalla kemi pun moj , po paradite po ka shum po por po me en vetun ti edhe po duhet me i kthy se nuk po muna vetun hehheheheehe

Barbaroza
16-04-05, 15:28
Propozoje pra edhe nje punetore per nderrim te paradites.Kujdes,duhet te jete e bukur dhe e veshur gjysmelakuriqe! :lol: :wink:

Diana007
16-04-05, 15:33
Propozoje pra edhe nje punetore per nderrim te paradites.Kujdes,duhet te jete e bukur dhe e veshur gjysmelakuriqe! :lol: :wink:

Te bukur e te veshun bukur si un aaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D

Barbaroza
16-04-05, 15:34
Propozoje pra edhe nje punetore per nderrim te paradites.Kujdes,duhet te jete e bukur dhe e veshur gjysmelakuriqe! :lol: :wink:

Te bukur e te veshun bukur si un aaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D

Po deeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:

Diana007
16-04-05, 15:39
Propozoje pra edhe nje punetore per nderrim te paradites.Kujdes,duhet te jete e bukur dhe e veshur gjysmelakuriqe! :lol: :wink:

Te bukur e te veshun bukur si un aaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D

Po deeeeeeeeeeeeee :lol: :lol:

Ku qka me keshti ne siklet qetash kan me gjet moj , hatj kqyrr edhe ti naja :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
18-04-05, 12:03
a keni nevoj per puntore a jo???

Diana007
18-04-05, 12:11
a keni nevoj per puntore a jo???

Valla po . a je e intersume me punu a ?

aferdita
18-04-05, 12:20
Valla po . a je e intersume me punu a ?po valla,edhe me dite sa mire qe e punoj :lol: :lol: :wink:

P.S. bash mire qe e paskeni hap kete teme

florian
18-04-05, 12:55
KET FRIZERJEN DUHET ME E MYLL ??????????
M'LAT PA I BA FLOKT TAN FUNJAVEN NE RRADH . :shock: :twisted:

dr1ta
18-04-05, 12:58
KET FRIZERJEN DUHET ME E MYLL ??????????
M'LAT PA I BA FLOKT TAN FUNJAVEN NE RRADH . :shock: :twisted:


Boll mire i paske de sikur roker :D :wink:

Dreni30
18-04-05, 12:59
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.

dr1ta
18-04-05, 13:01
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.


Dreni ti kisha pre vallla por barbaroza dhe diana i ka kto pune ne dore :lol: :P

Diana007
18-04-05, 13:02
Po pitin more se vetun nuk po muj , tash po ven edhe nje puntore tjeter edhe i kam punet me let hehheheheh, po pse nuk po e len nje termin edhe me let e keni :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
18-04-05, 13:04
Ku mbet aferdita? ..ka dal me pi cigare ajo me kojshit :roll:

Diana007
18-04-05, 13:06
Ku mbet aferdita? ..ka dal me pi cigare ajo me kojshit :roll:
Po me duket se po valla ka dal ne kojshi :lol: mbase nuk esht pronarja ketu ka dal hehheehehehehehheheehheh
PS: ps emoj nuk po punon edhe ti s ekem nevoj shum per puntore :lol: :lol: :lol:

dr1ta
18-04-05, 13:09
me duket se po valla ka dal ne kojshi :lol: mbase nuk esht pronarja ketu ka dal hehheehehehehehheheehheh
PS: ps emoj nuk po punon edhe ti s ekem nevoj shum per puntore :lol: :lol: :lol: [/b][/color]


Po une vec me ngjyra di me ngjyros floket :roll:

aferdita
18-04-05, 13:14
ketu jam ketu,kush eshte ne rend tash urdheroni :!:

Diana007
18-04-05, 13:15
me duket se po valla ka dal ne kojshi :lol: mbase nuk esht pronarja ketu ka dal hehheehehehehehheheehheh
PS: ps emoj nuk po punon edhe ti s ekem nevoj shum per puntore :lol: :lol: :lol: [/b][/color]


Po une vec me ngjyra di me ngjyros floket :roll:

Po boll moj bilem me ngjyros nuk kam , prejet i boj ve edhe besa mesohesh edhe ti dikur hehhehehehhe

Diana007
18-04-05, 13:16
ketu jam ketu,kush eshte ne rend tash urdheroni :!:

Ku mbet moj rri ketu se vetun nuk po muj po kthehen prap kientat :lol: :lol:

florian
18-04-05, 13:16
JENI BA TANA ME JU PUSHUE PREJ PUNE PO HAJT SE TASH VI E FOLI UNE ME PRONAREN :x

Diana007
18-04-05, 13:19
JENI BA TANA ME JU PUSHUE PREJ PUNE PO HAJT SE TASH VI E FOLI UNE ME PRONAREN :x

Pse more hajde urdhero qka po don :wink: :lol: :lol:

PS: mos gabo me shku te pronarja :P :P :P :P

florian
18-04-05, 13:24
DIANA ME KA TAKUE ME SHKU TE MERKATI ME TE BLE LIMONA , E TI SPO MI BA FLOKT !!

TE PRONARJA E ME VRAP BILE!!!

Diana007
18-04-05, 13:26
DIANA ME KA TAKUE ME SHKU TE MERKATI ME TE BLE LIMONA , E TI SPO MI BA FLOKT !!

TE PRONARJA E ME VRAP BILE!!!
More un spo di qka me i bo se ne vend boj trego qka po don me i pre apo qka :roll:

florian
18-04-05, 13:29
DIANA ME KA TAKUE ME SHKU TE MERKATI ME TE BLE LIMONA , E TI SPO MI BA FLOKT !!

TE PRONARJA E ME VRAP BILE!!!
More un spo di qka me i bo se ne vend boj trego qka po don me i pre apo qka :roll:

me ma ba ni masazh a mos po me ulen nervat . :evil:

Diana007
18-04-05, 13:32
DIANA ME KA TAKUE ME SHKU TE MERKATI ME TE BLE LIMONA , E TI SPO MI BA FLOKT !!

TE PRONARJA E ME VRAP BILE!!!
More un spo di qka me i bo se ne vend boj trego qka po don me i pre apo qka :roll:

me ma ba ni masazh a mos po me ulen nervat . :evil:

Valla ketu per masazhe nuk e kem , po nese hat se po ta boj hehheehehheehhe

florian
18-04-05, 13:42
cdo frezore serioze te ban masazh ne krye .

ta shohim ni her sa te lehta mi kie kto dur.

Diana007
18-04-05, 13:45
cdo frezore serioze te ban masazh ne krye .

ta shohim ni her sa te lehta mi kie kto dur.

Ha si po te dukem a jan te leht ajo :oops: :P :P

florian
18-04-05, 14:11
shuj se pshtova , mos u nal se do ta thras pronaren per me te dhan ma shum pare. :wink:

Diana007
18-04-05, 14:14
shuj se pshtova , mos u nal se do ta thras pronaren per me te dhan ma shum pare. :wink:

Jo more un tan dietn nuk muna me nejt se kam edhe klienta tjer :lol: :lol:

Dreni30
18-04-05, 14:18
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.


Dreni ti kisha pre vallla por barbaroza dhe diana i ka kto pune ne dore :lol: :P

Valla Drita une kisha dasht qe ti me ma rregullu frizuren se jo tjeter, por ani se po te priti........

florian
18-04-05, 14:21
po pret kot se kur te marojn me mue ikam ftue tana per dark.

Diana007
18-04-05, 14:25
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.


Dreni ti kisha pre vallla por barbaroza dhe diana i ka kto pune ne dore :lol: :P

Valla Drita une kisha dasht qe ti me ma rregullu frizuren se jo tjeter, por ani se po te priti........

O Deri hajde djal se mir valla ti pre qy , mos mi kqyr shkojat hehehheehhehehe , se flokt i pre me mir :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
18-04-05, 14:27
po pret kot se kur te marojn me mue ikam ftue tana per dark.

Florian flm per dreken , po pa qen pronarja ketu nuk mundem me ardh :lol: :lol: :lol:

florian
18-04-05, 14:40
po pret kot se kur te marojn me mue ikam ftue tana per dark.

Florian flm per dreken , po pa qen pronarja ketu nuk mundem me ardh :lol: :lol: :lol:


te kam ftue per dark e jo per drek , me pronaren kam fol vet.

Diana007
18-04-05, 14:44
po pret kot se kur te marojn me mue ikam ftue tana per dark.

Florian flm per dreken , po pa qen pronarja ketu nuk mundem me ardh :lol: :lol: :lol:


te kam ftue per dark e jo per drek , me pronaren kam fol vet.

Ani de se nuk te paskem ndegju mir qy , po a qka tha ajo :roll:

florian
18-04-05, 15:06
ajo tha mir . vec nuk duhet me mrri neser von .
une i thash se kam me te shoqerue un neser ne natje drejt e ne frizure .

Diana007
18-04-05, 15:09
ajo tha mir . vec nuk duhet me mrri neser von .
une i thash se kam me te shoqerue un neser ne natje drejt e ne frizure .

:lol: :lol: :lol: :lol: E po shum mir ateher pra :wink: :D :D :D

florian
18-04-05, 15:25
KUR TEMAROSH ME DRENIN PO VI E PO TE MARR.

Diana007
18-04-05, 15:31
KUR TEMAROSH ME DRENIN PO VI E PO TE MARR.

Valla qysh po me duket un nuk mundem me adh , a keto tjrat merri :lol: :lol: :lol:

florian
18-04-05, 15:35
:twisted: KQYR MIR SE PRONARJA ASHT SHOQE E MURGESESH .

Diana007
18-04-05, 15:40
:twisted: KQYR MIR SE PRONARJA ASHT SHOQE E MURGESESH .

Pse me kqyr mir nuk po kuptoj :roll:

lazdrani
18-04-05, 15:45
Diana hajde shpirto mi pastro floket dhe me bene nje frizure si per qefin tende te lutem :wink:

Diana007
18-04-05, 15:46
Diana hajde shpirto mi pastro floket dhe me bene nje frizure si per qefin tende te lutem :wink:

Po Zemer si jo pa pertes per ty e me gjith qef, hajde urdhero :wink: :lol:

florian
18-04-05, 15:48
FRIZURJA U MYLL PER SOT .

lazdrani
18-04-05, 15:48
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Diana007
18-04-05, 15:50
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Po po qka te don bre qy , a po don edhe me ti pre pak a se po me duken tu pasken rrit pak

lazdrani
18-04-05, 16:01
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Po po qka te don bre qy , a po don edhe me ti pre pak a se po me duken tu pasken rrit pakSOT me ke ne duarte e tua si te doje zemra beja :wink:

Diana007
18-04-05, 16:05
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Po po qka te don bre qy , a po don edhe me ti pre pak a se po me duken tu pasken rrit pakSOT me ke ne duarte e tua si te doje zemra beja :wink:

Ok pra po sot nuk po i prej se jam per gut se kam me dal se kam pak pun njher tjetr dot ti pres per sot mjafton kaq se fort bukur po dukesh prit nje mpuq njher :D :D

lazdrani
18-04-05, 16:13
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Po po qka te don bre qy , a po don edhe me ti pre pak a se po me duken tu pasken rrit pakSOT me ke ne duarte e tua si te doje zemra beja :wink:

Ok pra po sot nuk po i prej se jam per gut se kam me dal se kam pak pun njher tjetr dot ti pres per sot mjafton kaq se fort bukur po dukesh prit nje mpuq njher :D :D


WOWWWWWWWWW po bukure po putheshe :wink: Kete faqe nuk do ta pastroje deri sa te takoje prape :wink:

Fleta
18-04-05, 17:05
Erdha ti rregulloj floket pak, po si po duket nuk cenka askush ketu ...... :(

Naki
19-04-05, 09:44
Uh ti hongsha ato duare ani edhe masazhe kokes po mi bene :P

Po po qka te don bre qy , a po don edhe me ti pre pak a se po me duken tu pasken rrit pak8) 8) 8) :wink: :wink: :wink:

Dreni30
19-04-05, 11:39
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.


Dreni ti kisha pre vallla por barbaroza dhe diana i ka kto pune ne dore :lol: :P

Valla Drita une kisha dasht qe ti me ma rregullu frizuren se jo tjeter, por ani se po te priti........

O Deri hajde djal se mir valla ti pre qy , mos mi kqyr shkojat hehehheehhehehe , se flokt i pre me mir :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
19-04-05, 11:41
Jam duke prit ne rend qe sa dite u nuk po me vjen rendi kuurrrrrrrrrr.


Dreni ti kisha pre vallla por barbaroza dhe diana i ka kto pune ne dore :lol: :P

Valla Drita une kisha dasht qe ti me ma rregullu frizuren se jo tjeter, por ani se po te priti........

O Deri hajde djal se mir valla ti pre qy , mos mi kqyr shkojat hehehheehhehehe , se flokt i pre me mir :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:D :D :D :D :D

Gjumashja
21-04-05, 15:19
kush po mi preni flokat se mu kane rit

Diana007
21-04-05, 15:22
kush po mi preni flokat se mu kane rit
Un ti perj qysh po don me i pre :lol:

Gjumashja
21-04-05, 15:25
kush po mi preni flokat se mu kane rit
Un ti perj qysh po don me i pre :lol:


kete gjatsi qe e kom veq pak shkallzim

Diana007
21-04-05, 15:27
Ok eja ta pastoj koken njeher ,


PS qfar flok te mir moj paske mashalla :lol:

Gjumashja
21-04-05, 15:36
Ok eja ta pastoj koken njeher ,


PS qfar flok te mir moj paske mashalla :lol:


veq sa jom pastru moj peshkirin n'kry e kom po nisja me i preh

Diana007
21-04-05, 15:41
Ok eja ta pastoj koken njeher ,


PS qfar flok te mir moj paske mashalla :lol:


veq sa jom pastru moj peshkirin n'kry e kom po nisja me i preh

Moj un ashtu e kam urdher prej pronares me ja pastru koken njger qy

Gjumashja
21-04-05, 15:43
ok ajt mo ma shpoejt se jam ka flej pra

Diana007
21-04-05, 15:46
ok ajt mo ma shpoejt se jam ka flej pra

Qe de pit pak qy , po qoje kryt pak se gati te mor gjumi , qysh me ti pre ashu :D

Gjumashja
21-04-05, 15:49
ok ajt mo ma shpoejt se jam ka flej pra

Qe de pit pak qy , po qoje kryt pak se gati te mor gjumi , qysh me ti pre ashu :D


kadal se po mi pren teshat moj

Diana007
21-04-05, 15:51
Po qysh mos me ti pre tesha qysh po rrin ti pak me dret

Gjumashja
21-04-05, 15:53
Po qysh mos me ti pre tesha qysh po rrin ti pak me dret


a som sheh qe po kcej a

Diana007
21-04-05, 15:57
Moj a je ardhe me i prej flokt a me kcy ti

Gjumashja
21-04-05, 16:02
Moj a je ardhe me i prej flokt a me kcy ti


DYJAT VALLA

Diana007
21-04-05, 16:05
Moj a je ardhe me i prej flokt a me kcy ti
DYJAT VALLA

Qyqyq dyat hec moj ulu ti prej me shepej s e nuk po muna me njet ne kemb me s e jam lodh qy

Gjumashja
21-04-05, 17:24
Moj a je ardhe me i prej flokt a me kcy ti
DYJAT VALLA

Qyqyq dyat hec moj ulu ti prej me shepej s e nuk po muna me njet ne kemb me s e jam lodh qy

une tash u zgjova tikoke shku moj :roll:

Dreni30
25-04-05, 19:56
Qe sa dit prita e kurr nuk me erdhi rendi he ishalla mshilet hoooooooooh.

Diana007
26-04-05, 09:14
Qe sa dit prita e kurr nuk me erdhi rendi he ishalla mshilet hoooooooooh.

Uh tu thaf goja ho a spo ke qka me thon veme ishalla mshilet , a nuk po e sheh se qe sa dit nuk kam pas pun hiq aaaaaaaaa qy , po as qe je kan me kqyr a ka vend , edhe lej nje termin se pa termine nuk punoj me :wink:

Reana
26-04-05, 09:19
DIANUSH, UNE PO DU NI TERMIN TE TI MOTER SE KETU NE MANHTTAN U BO SHUME PALIDHJE ME SHKU TEK FRIZERKA...
DUHET ME KALU TERE DITEN ATY....SE NUK TE LESHOJNE PA TA BE NJE "SPA" ME AVUJ TRENDAFILASH...E SPO KAM KOHE ME NDEJT SHUME, SE KY TOMORI JEM, SI NUK JAM KETUPARI, MENJHERE PO KQYR QYSH ME BO NAJ SHERR :wink:

Diana007
26-04-05, 09:24
DIANUSH, UNE PO DU NI TERMIN TE TI MOTER SE KETU NE MANHTTAN U BO SHUME PALIDHJE ME SHKU TEK FRIZERKA...
DUHET ME KALU TERE DITEN ATY....SE NUK TE LESHOJNE PA TA BE NJE "SPA" ME AVUJ TRENDAFILASH...E SPO KAM KOHE ME NDEJT SHUME, SE KY TOMORI JEM, SI NUK JAM KETUPARI, MENJHERE PO KQYR QYSH ME BO NAJ SHERR :wink:

Kur te don oj Reana tirregulloj floket e qak te don vem tregom kur edhe qak ke be ju bo un jam ne sherbimin tuaj :wink:

Reana
26-04-05, 09:29
DIANUSH, UNE PO DU NI TERMIN TE TI MOTER SE KETU NE MANHTTAN U BO SHUME PALIDHJE ME SHKU TEK FRIZERKA...
DUHET ME KALU TERE DITEN ATY....SE NUK TE LESHOJNE PA TA BE NJE "SPA" ME AVUJ TRENDAFILASH...E SPO KAM KOHE ME NDEJT SHUME, SE KY TOMORI JEM, SI NUK JAM KETUPARI, MENJHERE PO KQYR QYSH ME BO NAJ SHERR :wink:

Kur te don oj Reana tirregulloj floket e qak te don vem tregom kur edhe qak ke be ju bo un jam ne sherbimin tuaj :wink:

MOJ MOTER, NJE SHKALLEZIM, SE SHUME TE GJATA KETO FLOKE....E TASH QE KA FILLU ME U BE NXEHTE....NUK PO MUNDEM TI DUROJ....
EDHE NJE NGJYRE TE BUKUR SI ME PERSHTATET MUA....TA LE TY ME E ZGJEDHE PER MUA...SE TA BESOJ VLERESIMIN TEND :wink:

Kaltrushi
26-04-05, 09:33
oj dinush hajt me nje te njet kryj dy pune........se edhe une kam vendos keto floke me i ndreq pakez................ :wink:

Diana007
26-04-05, 09:36
Reana Yll ke me dal perj ketuit , hade ulu te lutem tja fillojm punes mos te humbim koh se kam edhe klienta tjer :lol:

Diana007
26-04-05, 09:37
oj dinush hajt me nje te njet kryj dy pune........se edhe une kam vendos keto floke me i ndreq pakez................ :wink:

Katrush pit ti pak qy , qu qu ndihmom pak mbam ngjyren se vetun nuk po muj ta ky Reanen njeher :wink:

Reana
26-04-05, 09:37
KALTRUSHI, O LOQKA IME, HAJDE MOTRUSH PO I RREGULLOJME FLOKTE TE DIANA....SE JA KA ANEN...BOLL TE BUKURA KESHTU...POR PAS VZITES TE DIANA,.....HEMMM...."DUSHMANIT" I PLASTE ZEMRA :lol:

Reana
26-04-05, 09:39
PO DIANA, JA PO ULEM MENJHERE, FLM MOJ ZEMER...SE E ZONJA JE SHUME....LUMI AI DJALE QE TE KA TY

Diana007
26-04-05, 09:43
PO DIANA, JA PO ULEM MENJHERE, FLM MOJ ZEMER...SE E ZONJA JE SHUME....LUMI AI DJALE QE TE KA TY

Po valla Reana lum po ben ka po shkon ai per mu :oops: hehhehehhehehheheehehhe

PS: me fal qe te bera pak me ngjyr po nga fjlet e tu me erdh :oops: :oops: pak edhe mu dridh dora :wink:

Kaltrushi
26-04-05, 09:47
KALTRUSHI, O LOQKA IME, HAJDE MOTRUSH PO I RREGULLOJME FLOKTE TE DIANA....SE JA KA ANEN...BOLL TE BUKURA KESHTU...POR PAS VZITES TE DIANA,.....HEMMM...."DUSHMANIT" I PLASTE ZEMRA :lol:


moj motrushe me erdh friga per me ja be ketehen dianes se ne e bejm salonin e saj piskam krejt......e bejm sikur nje CAFE..hehhehe

por ja do dalim edhe me te bukra pastaj............

e me ne fund ja msyjm per tek "njera nga Dardhat e dine ti....." ha haaaaaa......

pershendetje sis

Reana
26-04-05, 09:50
MOJ KALTRUSH, PO SALLONI I DIANES ESHTE AMBIENT I DASHUR DHE MIKEPRITES SE E KEMI DIANEN ARI KREJT, NUK I VJEN RENDE ASAJ ME BE MUHABETIN TONE KETU...DIANA NA NDIHMON BILE....
PO KETO DARDHAT MOTRUSHI IM...KU QENKAN KETO :lol: :lol: :lol:
SE KAM HARRU KUR KAM PA DARDHA NE MANHATTAN!!!! :cry:

Kaltrushi
26-04-05, 09:54
MOJ KALTRUSH, PO SALLONI I DIANES ESHTE AMBIENT I DASHUR DHE MIKEPRITES SE E KEMI DIANEN ARI KREJT, NUK I VJEN RENDE ASAJ ME BE MUHABETIN TONE KETU...DIANA NA NDIHMON BILE....
PO KETO DARDHAT MOTRUSHI IM...KU QENKAN KETO :lol: :lol: :lol:
SE KAM HARRU KUR KAM PA DARDHA NE MANHATTAN!!!! :cry:qy niher per ne shqipetaret dardhat jane vendtakimet....pra ja fare Bahnhofi.....po ne skem qfar lypim aty. hemmmm.........pra ne ndonje livadh moj.....hajt se e mbledhim nje dardh aty.......e ja bejm dyqysh ....tek e fundi Export nga Kosova......


motrushe dinush dhe diana..........mos harroni muziken ne salon..... :wink:

Diana007
26-04-05, 09:58
Uh qik leshoj se nuk po kam koh se i kam dur me ngjyr edhe , mos te vjen marre si en shtepin tende , ky sallon si i juaji mu kan qy , edhe moj hac ndihmom pak :wink:

Reana tash nja gjysem ore rri keshtu edhe ti pastoj , tani ta bej shkallzimin :wink:

Kaltrushi
26-04-05, 10:00
Uh qik leshoj se nuk po kam koh se i kam dur me ngjyr edhe , mos te vjen marre si en shtepin tende , ky sallon si i juaji mu kan qy , edhe moj hac ndihmom pak :wink:

Reana tash nja gjysem ore rri keshtu edhe ti pastoj , tani ta bej shkallzimin :wink:


gjysem ore.......qfar ke njet.....me i jep ngjyren qe nuk i hjeket fare a??? ha haaaaa


qe po te ndihmoj bre......po ti mbaj floket tuaja per te mos me te pengu......ha haaaaaaaa


:wink: :wink: :lol: :wink: :wink:

Diana007
26-04-05, 10:08
O qfar do ngjyer ti boj bre mos ta nin se edhe me dash em ja hel nuk ke me mujt hehehhehhe

Uh flokt e mi nuk em pengojn hiq se jam mesu me to :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 10:09
KALTRUSHE, ZEMRUSH JE KREJT....

PO DIANA, E DIJA SE SI ME QENE NE SHTEPINE TIME ESHTE TEK TI...ZEMER BUJARE JE SKA FJALE....

Gjumashja
26-04-05, 10:10
Diana ta nxuna deren valla bo qka dush me flokt e mija se kqyr e po keq mu kane bo

Diana007
26-04-05, 10:16
KALTRUSHE, ZEMRUSH JE KREJT....

PO DIANA, E DIJA SE SI ME QENE NE SHTEPINE TIME ESHTE TEK TI...ZEMER BUJARE JE SKA FJALE....

:wink:

Diana007
26-04-05, 10:18
Diana ta nxuna deren valla bo qka dush me flokt e mija se kqyr e po keq mu kane bo

Po qysh me tu bo mir moj , ti as nuk rrishe mir gati te merrke gjum dikur ja fillove me vallxu un nuk mujsha me te ndejk ka po shkon qy :D

Reana
26-04-05, 10:18
GJUMASHE PO MOJ MOTRUSH....
DIANA NA BEN TASH TERE MARIFETET....DUART E ARTA I KA....ZEMER KREJT

Gjumashja
26-04-05, 10:18
Diana ta nxuna deren valla bo qka dush me flokt e mija se kqyr e po keq mu kane bo

Po qysh me tu bo mir moj , ti as nuk rrishe mir gati te merrke gjum dikur ja fillove me vallxu un nuk mujsha me te ndejk ka po shkon qy :D


ani nisja tash pra veq bomi mire :wink:

Diana007
26-04-05, 10:21
Diana ta nxuna deren valla bo qka dush me flokt e mija se kqyr e po keq mu kane bo

Po qysh me tu bo mir moj , ti as nuk rrishe mir gati te merrke gjum dikur ja fillove me vallxu un nuk mujsha me te ndejk ka po shkon qy :D


ani nisja tash pra veq bomi mire :wink:

Po moj qysh jo , por duhesh me pit ne rend njher :wink:

Diana007
26-04-05, 10:22
GJUMASHE PO MOJ MOTRUSH....
DIANA NA BEN TASH TERE MARIFETET....DUART E ARTA I KA....ZEMER KREJT

:oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
26-04-05, 10:24
Diana ta nxuna deren valla bo qka dush me flokt e mija se kqyr e po keq mu kane bo

Po qysh me tu bo mir moj , ti as nuk rrishe mir gati te merrke gjum dikur ja fillove me vallxu un nuk mujsha me te ndejk ka po shkon qy :D


ani nisja tash pra veq bomi mire :wink:

Po moj qysh jo , por duhesh me pit ne rend njher :wink:


skom kohe me prit mojj :evil:

Diana007
26-04-05, 10:29
Valla Gjumashe edhe pak e kam me Renaen edhe po e perfundoj tani te marr ne dor ty :wink:

Reana
26-04-05, 10:32
DIANA JA PO JA LESHOJ UNE PAK RENDIN GJUMASHES, SE ESHTE PAK PERNGUT....E UNE PO E BEJ NJE PAUZE DUKE JU SHIQUAR

Gjumashja
26-04-05, 10:33
GJUMASHE PO MOJ MOTRUSH....
DIANA NA BEN TASH TERE MARIFETET....DUART E ARTA I KA....ZEMER KREJT


shpresojm ishalla nuk ngutet se heren e kalume hiq mire smi ka regullu hahaha

Gjumashja
26-04-05, 10:34
Valla Gjumashe edhe pak e kam me Renaen edhe po e perfundoj tani te marr ne dor ty :wink:


:roll: :roll: pres opres une

Gjumashja
26-04-05, 10:35
DIANA JA PO JA LESHOJ UNE PAK RENDIN GJUMASHES, SE ESHTE PAK PERNGUT....E UNE PO E BEJ NJE PAUZE DUKE JU SHIQUAR


reana flm loqko njeshe je pasha mu

Reana
26-04-05, 10:36
Valla Gjumashe edhe pak e kam me Renaen edhe po e perfundoj tani te marr ne dor ty :wink:


:roll: :roll: pres opres une

JO MOJ GJUMASHE, MOTRUSHI TE PASTE TY....EC TI ULU...SE TA LESHON VENDIN MOTRA TY!!!!
DIANA A PO TA PRISHIM TY SYNUSH???

Diana007
26-04-05, 10:37
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
26-04-05, 10:40
Valla Gjumashe edhe pak e kam me Renaen edhe po e perfundoj tani te marr ne dor ty :wink:


:roll: :roll: pres opres une

JO MOJ GJUMASHE, MOTRUSHI TE PASTE TY....EC TI ULU...SE TA LESHON VENDIN MOTRA TY!!!!
DIANA A PO TA PRISHIM TY SYNUSH???


flm moptrush se skam edhe aq kohe une

Gjumashja
26-04-05, 10:41
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:hajde bismilah se erdha hahahahahaha ishalla smi bon shllung

Diana007
26-04-05, 10:44
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:hajde bismilah se erdha hahahahahaha ishalla smi bon shllung

Kuku qik qe sa koh nuk i ke la avva qak tu pasken po hehhehehheheh
Jo moj qfar shllungi vetem rri mir s eke me pa si kam me ti bo :lol:

Gjumashja
26-04-05, 10:48
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:hajde bismilah se erdha hahahahahaha ishalla smi bon shllung

Kuku qik qe sa koh nuk i ke la avva qak tu pasken po hehhehehheheh
Jo moj qfar shllungi vetem rri mir s eke me pa si kam me ti bo :lol:


po te kallxova moj qe maroj tu me u kru kryt sott apappa ferkoj edhe ma shume hajt se shamponin ta paguj mos ki dert

Diana007
26-04-05, 10:50
Moj se kam dert per shpon po qysh tu aken po ne ket dit se , mos po ta ferkoj shum :lol: :lol:

Gjumashja
26-04-05, 10:52
Moj se kam dert per shpon po qysh tu aken po ne ket dit se , mos po ta ferkoj shum :lol: :lol:


auuuuuuu kadal moj pak a kryt per spital don me ma bo a :evil:

Reana
26-04-05, 10:53
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:hajde bismilah se erdha hahahahahaha ishalla smi bon shllung

Kuku qik qe sa koh nuk i ke la avva qak tu pasken po hehhehehheheh
Jo moj qfar shllungi vetem rri mir s eke me pa si kam me ti bo :lol:


po te kallxova moj qe maroj tu me u kru kryt sott apappa ferkoj edhe ma shume hajt se shamponin ta paguj mos ki dert

HAHAHAHA :lol: :lol: :lol:
JU MOJ PASKI HUMOR SE JO PAK...MA KENAQET ZEMREN....

Gjumashja
26-04-05, 10:57
Flm Reana qe ja lirove vendin eja ti pastroj floket tash :wink: :lol: :lol: :lol:hajde bismilah se erdha hahahahahaha ishalla smi bon shllung

Kuku qik qe sa koh nuk i ke la avva qak tu pasken po hehhehehheheh
Jo moj qfar shllungi vetem rri mir s eke me pa si kam me ti bo :lol:


po te kallxova moj qe maroj tu me u kru kryt sott apappa ferkoj edhe ma shume hajt se shamponin ta paguj mos ki dert

HAHAHAHA :lol: :lol: :lol:
JU MOJ PASKI HUMOR SE JO PAK...MA KENAQET ZEMREN....po moj tash ja tregoj une qefin dianes se her po mi regullon ma mire e her ma keq heheheheh

Diana007
26-04-05, 10:59
HAHAHAHA :lol: :lol: :lol:
JU MOJ PASKI HUMOR SE JO PAK...MA KENAQET ZEMREN....

Hhehhehehehheheh qak me ke shti em kesh qetash :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
26-04-05, 11:00
po moj tash ja tregoj une qefin dianes se her po mi regullon ma mire e her ma keq heheheheh

Qiko ti veti po ja bon qysh po rrin edhe po ti boj :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
26-04-05, 11:06
po moj tash ja tregoj une qefin dianes se her po mi regullon ma mire e her ma keq heheheheh

Qiko ti veti po ja bon qysh po rrin edhe po ti boj :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


ani qe pra kallxo ti edhe une rrij tani ma mire moj

Reana
26-04-05, 11:08
MA ZBUKURUAT DITEN E HAJT...MOTRAT E MIA...

................................................ht tp://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Just_Because/1ke294f05ce4.jpg

Diana007
26-04-05, 11:08
Rri dret mos livrit edhe qeshtu un nuk kam problem tani :wink:

Gjumashja
26-04-05, 11:09
MA ZBUKURUAT DITEN E HAJT...MOTRAT E MIA...

................................................ht tp://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Just_Because/1ke294f05ce4.jpgflm me vjen mire :wink:

Gjumashja
26-04-05, 11:10
Rri dret mos livrit edhe qeshtu un nuk kam problem tani :wink:


eee tash ke fillu me mi ndreq mire valla

Diana007
26-04-05, 11:14
MA ZBUKURUAT DITEN E HAJT...MOTRAT E MIA...

................................................ht tp://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Just_Because/1ke294f05ce4.jpg


Reana Loqko jam e lumtur kur dikush ndihet mir flm shum :wink:

Diana007
26-04-05, 11:15
Rri dret mos livrit edhe qeshtu un nuk kam problem tani :wink:


eee tash ke fillu me mi ndreq mire valla

Jo po te duket duket , di bre perj kujt kam marr zanat edhe ke kam PRONARE ku menove mos me dit :wink:

Diana007
26-04-05, 11:21
Reana , Gjumashe ju ra me nejt shum ne salloni tim po ju sherbej edhe me qaj ju bof mir http://www.adilersamuk.com/turkey/cay_kck.jpg

Gjumashja
26-04-05, 11:22
Rri dret mos livrit edhe qeshtu un nuk kam problem tani :wink:


eee tash ke fillu me mi ndreq mire valla

Jo po te duket duket , di bre perj kujt kam marr zanat edhe ke kam PRONARE ku menove mos me dit :wink:


EEEHHH QASHTU PRA MOS MA MER FTYREN :wink:

Diana007
26-04-05, 11:25
Rri dret mos livrit edhe qeshtu un nuk kam problem tani :wink:


eee tash ke fillu me mi ndreq mire valla

Jo po te duket duket , di bre perj kujt kam marr zanat edhe ke kam PRONARE ku menove mos me dit :wink:


EEEHHH QASHTU PRA MOS MA MER FTYREN :wink:

Pa shum mir te dol aaaaa , apo te pelejn moj , se mu shum :lol: :lol: :lol:
Q mbrapa shikoj qfar shkallzimi ta kam bo :wink:

Tomori
26-04-05, 11:27
Barokjera e forumit esht:
Reana,,,,,,sa mire qe njeh punen,,,!!!

Gjumashja
26-04-05, 11:29
FLM SHUME SE IKA TASH :wink:

Diana007
26-04-05, 11:31
FLM SHUME SE IKA TASH :wink:

I bafsh me shendet

PS: qaji nuk po e pin aa :lol: :lol:

Gjumashja
27-04-05, 10:21
FLM SHUME SE IKA TASH :wink:

I bafsh me shendet

PS: qaji nuk po e pin aa :lol: :lol:qajin erdha me pi sot valla

Diana007
27-04-05, 10:23
E bash mir bon qe erdh valla se sot nuk pata un hi edhe vet nuk po me rriher edhe jam merzit diqak e te bojm llaf edhe po pim qaj bashka

PS: a po te pelqejn floket moj :roll:

Gjumashja
27-04-05, 10:30
E bash mir bon qe erdh valla se sot nuk pata un hi edhe vet nuk po me rriher edhe jam merzit diqak e te bojm llaf edhe po pim qaj bashka

PS: a po te pelqejn floket moj :roll:


po valla shume po me pelqejna e flm per qaj qe me thiree

Diana007
27-04-05, 10:34
E bash mir bon qe erdh valla se sot nuk pata un hi edhe vet nuk po me rriher edhe jam merzit diqak e te bojm llaf edhe po pim qaj bashka

PS: a po te pelqejn floket moj :roll:


po valla shume po me pelqejna e flm per qaj qe me thiree
Sps moj kam respekt ndj lienteve te rregullta edhe em vjen mir q e te pelqejn floket :wink:

Gjumashja
27-04-05, 10:37
duhesh me mi bo prap pra

Diana007
27-04-05, 10:40
duhesh me mi bo prap pra

Po moj ku te don vme eja ketu si ne shtepun tende rri

Gjumashja
27-04-05, 10:48
duhesh me mi bo prap pra

Po moj ku te don vme eja ketu si ne shtepun tende rri


:wink: :wink:

Diana007
27-04-05, 10:50
duhesh me mi bo prap pra

Po moj ku te don vme eja ketu si ne shtepun tende rri


:wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 11:01
Pa si ka ra puna askush nuk po vjen :cry: :cry: , po sakn faj se nuk po dojn punorja me ja pre floket , pronara nuk po doket me :cry:

Mos e ka pa kush bre ku po gjindet :roll: :cry:

Dilingjia
13-05-05, 12:13
A ke naj frizere e qelave knej?

Diana007
13-05-05, 12:15
A ke naj frizere e qelave knej?

Po urdheron qka po doni me i bo qeleve :roll: :P :P

Dilingjia
13-05-05, 12:17
i kam qitu parpara tri kime n'kater renda,a ka mundesi me mi bajt me mi qit permas edhe me ma ndreq frizen e Bred Pitit?
paguej cash a?

Diana007
13-05-05, 12:20
i kam qitu parpara tri kime n'kater renda,a ka mundesi me mi bajt me mi qit permas edhe me ma ndreq frizen e Bred Pitit?
paguej cash a?

Po more si jo vem urdheri ulu < mos po don edhe me ta pasru koken :P :P :P :P

Dilingjia
13-05-05, 12:22
paj jo bre se vjet kam qen n'deti e s'i pastroj floket shume shpesh se po me bijn.
edhe me mi ngjyros ngjyre havaje a?

Diana007
13-05-05, 12:30
paj jo bre se vjet kam qen n'deti e s'i pastroj floket shume shpesh se po me bijn.
edhe me mi ngjyros ngjyre havaje a?

Ok si te don , po at ngjyr bre nuk ekma a ben nje tjeter

Dilingjia
13-05-05, 12:40
ani a ban ngjyre m..ti qysh po i ngjyrosin do kullera?

Diana007
13-05-05, 12:42
ani a ban ngjyre m..ti qysh po i ngjyrosin do kullera?

Jo bre te kuqe te shkoj me shum :lol: :lol:

Dilingjia
13-05-05, 12:48
ngjyre dashnije a? ani qysh te duash banemi :lol:

dr1ta
13-05-05, 13:56
Diana mos harrojm edhe mjekren me ja ngjyros te kuqe :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 13:59
Diana mos harrojm edhe mjekren me ja ngjyros te kuqe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo mjekrrn ne mufsha me ja hek kret se nuk po i rrin mir :P :P :P :P

dr1ta
13-05-05, 14:01
Diana mos harrojm edhe mjekren me ja ngjyros te kuqe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo mjekrrn ne mufsha me ja hek kret se nuk po i rrin mir :P :P :P :P


:lol: :lol: :lol: :P

Diana007
13-05-05, 14:02
Diana mos harrojm edhe mjekren me ja ngjyros te kuqe :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo mjekrrn ne mufsha me ja hek kret se nuk po i rrin mir :P :P :P :P


:lol: :lol: :lol: :P


:D :D :D :D :D

PS: moj ti a po don me ju bo diqka flokve :roll:

Dilingjia
13-05-05, 14:03
hejjjjjjjjjjjjjj une m'doket kom ardh te FRIZERJA jo te berberi qy :wink:

Diana007
13-05-05, 14:05
hejjjjjjjjjjjjjj une m'doket kom ardh te FRIZERJA jo te berberi qy :wink:

Ani de se edhe ket pun e krym ne ketu qy :lol: :lol: :lol:

dr1ta
13-05-05, 14:07
:D :D :D :D :D

PS: moj ti a po don me ju bo diqka flokve :roll:


Diana sis une te jorgovanta i dua floket ..vec mos mi djeg te lutem :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 14:09
:D :D :D :D :D

PS: moj ti a po don me ju bo diqka flokve :roll:


Diana sis une te jorgovanta i dua floket ..vec mos mi djeg te lutem :lol: :lol:

OK do t e mundohem me ta bo at ngjyr :P :P :P , jo moj nuk ti djegi , gjith keto flok ti kisha keto tuat :cry:

Dilingjia
13-05-05, 14:10
hejjjjjjjjjjjjjj une m'doket kom ardh te FRIZERJA jo te berberi qy :wink:

Ani de se edhe ket pun e krym ne ketu qy :lol: :lol: :lol:

A dykateshe eshte kjo berberhane(frizerhane) a?

Diana007
13-05-05, 14:11
hejjjjjjjjjjjjjj une m'doket kom ardh te FRIZERJA jo te berberi qy :wink:

Ani de se edhe ket pun e krym ne ketu qy :lol: :lol: :lol:

A dykateshe eshte kjo berberhane(frizerhane) a?

Po de :D :D :D :D :D

Dilingjia
13-05-05, 14:14
Masi floket mi ndreqet,mjekrren ma hjeket,atehere vizatomani edhe nje TATU pra :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 14:17
Masi floket mi ndreqet,mjekrren ma hjeket,atehere vizatomani edhe nje TATU pra :lol: :lol: :lol:
Ok , por nuk ja kam zanat mir me vizatu e ponaren nuke kam ketu , po hat s epo e porovoj noshta di hehheheeehheheheheh

Qka po don me te vizatu?

Dilingjia
13-05-05, 14:18
Masi floket mi ndreqet,mjekrren ma hjeket,atehere vizatomani edhe nje TATU pra :lol: :lol: :lol:
Ok , por nuk ja kam zanat mir me vizatu e ponaren nuke kam ketu , po hat s epo e porovoj noshta di hehheheeehheheheheh

Qka po don me te vizatu?

edhe a din qka? qita syte e tu me mi ba TATU :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 14:21
Masi floket mi ndreqet,mjekrren ma hjeket,atehere vizatomani edhe nje TATU pra :lol: :lol: :lol:
Ok , por nuk ja kam zanat mir me vizatu e ponaren nuke kam ketu , po hat s epo e porovoj noshta di hehheheeehheheheheh

Qka po don me te vizatu?

edhe a din qka? qita syte e tu me mi ba TATU :lol: :lol: :lol:

Ok , pa ja filloj :D :D

Mos me kqyr bre s e po me dridhen durt :o

Dilingjia
13-05-05, 14:31
a don me mu ba shtrejnt me gjithe kto pune,floket,njekrra,tatuja.

a mos boni rastesisht edhe masazha kineze ketu?

Diana007
13-05-05, 14:34
a don me mu ba shtrejnt me gjithe kto pune,floket,njekrra,tatuja.

a mos boni rastesisht edhe masazha kineze ketu?


Valla bre per ty as nje cent , majfton buhabeti qe po e bojm bashk :wink:

:roll: :roll: Valla jo ate nuk e bojm :P :P :P

Dilingjia
13-05-05, 14:42
qy asnji cent!?

a praktike kokni kane tuj ba n'mue a?! :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 14:45
qy asnji cent!?

a praktike kokni kane tuj ba n'mue a?! :lol: :lol: :lol:


( o bre deka tuj kesh hehheeheehehehehehehehheheehehe)Jo more qfar praktike qy , yhhh qe sa jam ka punoj ketu un edhe kret te knaqyr dalin :P :P :P :P , pa edhe me ju bo mir nuk po munesh qe don mi jep paret nuk pish pun :D :D :D :D :wink:

Dilingjia
13-05-05, 14:48
nejse de tash nejse,ooooo n'ardhesha ma n'ket frizerhane,mos ditshi qka mem ba une ju kallxoj phaaaaaaaaaaaaaaa tone kohen tuj ba praks n'mue qyre dy here :lol:

Diana007
13-05-05, 14:51
nejse de tash nejse,ooooo n'ardhesha ma n'ket frizerhane,mos ditshi qka mem ba une ju kallxoj phaaaaaaaaaaaaaaa tone kohen tuj ba praks n'mue qyre dy here :lol:

Jo more nuk kesht e veret q e jam kon tuj bo praktik qy edhe moj ej more mos te thirra vet erdhe

Dilingjia
13-05-05, 14:53
nejse de tash nejse,ooooo n'ardhesha ma n'ket frizerhane,mos ditshi qka mem ba une ju kallxoj phaaaaaaaaaaaaaaa tone kohen tuj ba praks n'mue qyre dy here :lol:

Jo more nuk kesht e veret q e jam kon tuj bo praktik qy edhe moj ej more mos te thirra vet erdhe

o s'erdha vet jo,po me dreqen erdha.Ata m'prunen tej te ju em lane qaty,m'thane vijn ma dikur e t'marum :wink:

Diana007
13-05-05, 14:58
Qa po mani more kush te prun ne lokalin tim nuk dua poblem au more versh :lol: :lol:

Dilingjia
13-05-05, 15:01
oooo ai dreqi i verdh e kish ndreq frizuren te ju e ai me pruni,ja pash sherrin qy

Diana007
13-05-05, 15:03
oooo ai dreqi i verdh e kish ndreq frizuren te ju e ai me pruni,ja pash sherrin qy

E me vjen keq par qe nuk po te pelqen vetja vetem shum bukur po dukesh :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
13-05-05, 15:05
mire po dukem a? flm

Diana007
13-05-05, 15:08
mire po dukem a? flm

Po de edhe ate shum mir se :o :o :o :o :o

Dilingjia
13-05-05, 15:11
mire po dukem a? flm

Po de edhe ate shum mir se :o :o :o :o :o

a po dukem si Naimi i Mihriejes?(ishalla JO) :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-05-05, 15:13
mire po dukem a? flm

Po de edhe ate shum mir se :o :o :o :o :o

a po dukem si Naimi i Mihriejes?(ishalla JO) :lol: :lol: :lol:

Jo more , me i bukur hiqmu tina :lol: :lol:

Dilingjia
13-05-05, 15:15
apet flm,vij apet pra :lol:

Diana007
13-05-05, 15:17
apet flm,vij apet pra :lol:

Ok te pres aaaaaaaa :lol: :lol:

laliloli
13-05-05, 19:06
E QKA MU KANE BE FLOKET PA U PRE PO NUK PO GUXOJ MORE VLLA KUJT MI HI NE DORE SE KUMEDIT ME RRON D......

Murgesha
13-05-05, 19:35
Se di me u ba llustė e me e rrezitė pak kokėn.