PDA

View Full Version : un jam sadri qobani me 35 dele e 3 qen sharrit


i keqi
16-04-05, 00:16
un jam sadria i kom tri allatia jam qoban me 35 dele sikur kokrrat e pasulit ne tengjere i kom edhe 3 qen sikur farija me bacen hysen edhe me djalin ekrem , un si sadri prej si kam lind jam rrit me tomel dhenve tu u rrit e tu qurudit me erdh koha me shku nshkoll , i bona 7 vjet hyna nkklas par msuse me ra emirzadja e bardh ,ja nisa me shkollu e pash qe spom shkon shkolla me ket msuse gru ,e lash shkollen qysh ne klas te shtat baba me tha o biri jem tash mendo per gra un tu mendu mshkoj mendja mu martu po thash vet me veti tybe sko mu martu se me gru duhet mu idhnu edhe tash jam vjean qyki qka jam .dele ruj hala deri sa tbi ngra jam i holl si teneqe i gjat jam sa dush me kqyr dokna si brush ,i drejt jam si bander i keq jam sa dush vete kona dush jam zeshkan sikur qymyri ntavan .ok dashmir e mirdashes te nderuar e te pa rruar ju faliminderoj per viziten qe po ma boni nepermjet kabllave ju deshiroj te gjithev suksese dhe ju pershendes me kengen kush ma ka inati ju dalt i thati

mjellma
16-04-05, 00:22
hahahahaahah I KEQI prezntim te mir paske bo mir se na paske ardh ne ket nate te vonshem
a mbasi po i qet delet me tat po ke koh per net
ani vejan u zoti ti ftilloft gjadet ishalla hahhahaa


Mir se na ke ardh edhe pse qenke i keq te deshiroj qe ajo dor me tu liru e me shkru sa me shum postime

turisti
16-04-05, 01:20
un jam sadria i kom tri allatia jam qoban me 35 dele sikur kokrrat e pasulit ne tengjere i kom edhe 3 qen sikur farija me bacen hysen edhe me djalin ekrem , un si sadri prej si kam lind jam rrit me tomel dhenve tu u rrit e tu qurudit me erdh koha me shku nshkoll , i bona 7 vjet hyna nkklas par msuse me ra emirzadja e bardh ,ja nisa me shkollu e pash qe spom shkon shkolla me ket msuse gru ,e lash shkollen qysh ne klas te shtat baba me tha o biri jem tash mendo per gra un tu mendu mshkoj mendja mu martu po thash vet me veti tybe sko mu martu se me gru duhet mu idhnu edhe tash jam vjean qyki qka jam .dele ruj hala deri sa tbi ngra jam i holl si teneqe i gjat jam sa dush me kqyr dokna si brush ,i drejt jam si bander i keq jam sa dush vete kona dush jam zeshkan sikur qymyri ntavan .ok dashmir e mirdashes te nderuar e te pa rruar ju faliminderoj per viziten qe po ma boni nepermjet kabllave ju deshiroj te gjithev suksese dhe ju pershendes me kengen kush ma ka inati ju dalt i thati

I keqi, mire se erdhe,kalofsh mire dhe faleminderit per prezentim aq te mire. :P

Me respekt,
TURISTI. :wink:

halla e madhe
17-04-05, 12:08
I keqi_Qysh ja paske nise ti po na kalojshe ti me postime :lol: Ishalla nuk je i keq me te kqija :lol: kalo sa me mire ne FD.halla :)

i keqi
17-04-05, 19:36
ti halla e madhe tpershendes niher flm per viziten tend qe ma ke bo edhe kurgjo sum paske pru bile ni raki rrushi me ma pas pru mos thojn qe sjam kurkushi sikur qobani i par burdushi ,halla e madhe un pra kur tja nisi dije se i dal fund e kryje . runu tash se veq sa ja kom nis ky eshte fillim se kur tja nisi edhe pak mu me del filmi halla e madhe tpershendes me kengen hajde hyna ne valle

i keqi
17-04-05, 19:43
o turistoooooo tpershendes prej livadhit flm per vizit edhe un mir se ju gjeta juve ,ooo turisto mos ma zi per tmadhe se un oooooo e perdori tu knu livadh e tu berdit maleve,o turist po pi ka po na vjen ti ktu kush tkallxun per mu qe jam ktu ne internet valla mezi me ke vizitu mu pe di se je turist qysh duhet me kon i viziton vendet hiq pat thon ok turist tpershedes shum e doku dil rrina kaniher qishtu me bisedu se tybe un sadria kom qef mem vizitu

Lona
10-05-05, 12:08
Pershendetje, i keqi me gjithe ata te keqija, hahahaaaa
Kalo siq eshte me se miri ne forumin tone ndoshta dot arrish te behesh en me i miri.

Tungii,

Dali!Keq
11-05-05, 21:06
I Keqi
Mire se na ke ardhun..Ju pershendes dhe ju deshiroj qaste te kendshme ne mesin e Vllezerve dhe Motrat dardane.
Me Nderime nga
dali ! Keq

Gjumashja
13-05-05, 08:15
i keqi mire se erdhe te deshiroj argetim te kendshem ne dardani edhe napoer livadhe me dele tuaja :wink:

Daja POLIC
15-05-05, 03:20
i keqi :lol: mir se na ke ardhur ne Fd te deshiroj disponim edhe :lol:

e_martumja
27-03-09, 11:02
Oh i keq doku se ma kish kojt me dit a je martu ahahahhahaPaske sens per humor...

Respekt dhe pershendetje

lovely
27-03-09, 11:05
Oh i keq doku se ma kish kojt me dit a je martu ahahahhahaPaske sens per humor...

Respekt dhe pershendetje

ku e gjete moj qit njeri kaq t keq kshtu? hahahahahahahahahaha

e_martumja
27-03-09, 11:56
ku e gjete moj qit njeri kaq t keq kshtu? hahahahahahahahahahaik larg se po tutna qe ma vjedh ahhahahha

emine
27-03-09, 12:22
ja qeta lemani mu:eek:

lovely
27-03-09, 12:31
po u dashka me qit short; eminja, e martumja, eminja, e martumja........:biggrin:

emine
27-03-09, 13:12
po u dashka me qit short; eminja, e martumja, eminja, e martumja........:biggrin:

qobanat lejmini mu,,,:P

Isinqerti25
27-03-09, 13:17
Pershendetje Sari Ruaj Delete se UJku po sillet Anash........

ninnela
04-04-09, 00:15
un jam sadria i kom tri allatia jam qoban me 35 dele sikur kokrrat e pasulit ne tengjere i kom edhe 3 qen sikur farija me bacen hysen edhe me djalin ekrem , un si sadri prej si kam lind jam rrit me tomel dhenve tu u rrit e tu qurudit me erdh koha me shku nshkoll , i bona 7 vjet hyna nkklas par msuse me ra emirzadja e bardh ,ja nisa me shkollu e pash qe spom shkon shkolla me ket msuse gru ,e lash shkollen qysh ne klas te shtat baba me tha o biri jem tash mendo per gra un tu mendu mshkoj mendja mu martu po thash vet me veti tybe sko mu martu se me gru duhet mu idhnu edhe tash jam vjean qyki qka jam .dele ruj hala deri sa tbi ngra jam i holl si teneqe i gjat jam sa dush me kqyr dokna si brush ,i drejt jam si bander i keq jam sa dush vete kona dush jam zeshkan sikur qymyri ntavan .ok dashmir e mirdashes te nderuar e te pa rruar ju faliminderoj per viziten qe po ma boni nepermjet kabllave ju deshiroj te gjithev suksese dhe ju pershendes me kengen kush ma ka inati ju dalt i thati


shnetje "i miri" :biggrin: mire se na paske ardh e mos e qit veten posht kshtu se ti i paske ra n'fije dynjallakut valla ........... boll delet qe i paske sa mi pas shtatet gra po hiqu grave o pusi ii reks ...ahhhahahha,po kush jav pa hajrin grave bre ..... hajt tomel e bofsh ksajde forumin