PDA

View Full Version : Dali!Keq


dr1ta
18-04-05, 12:55
Dali... mire se ke ardh ne fd ..vertet me len pershtypje shume me humorin ce tregon ti ....deshiroj edhe shume xxxx shkrime te mira ketu, plot argetim, disponim dhe diskutime inetresanteTe pershendes


Drita
:)

Arb
18-04-05, 13:22
Gjithashtu pershendetje per DjalineKeq!

Mire se ke ardh!

Ia kalofsh mire ketu!

Psikologu
18-04-05, 18:25
Daliikeq.

Pranoni pershendetjet e mia per ju , duke ju deshiruar qdo tė mirė.
Kalofshi mirė.

florian
18-04-05, 20:03
I BASHKANGJITEM TE GJITHAVE MESAGJEVE DJAL I SHKELQYER MIR SE ERDHE E JA KALOFSH MIR NE MESIN TON .

Dali!Keq
23-04-05, 05:57
Dali... mire se ke ardh ne fd ..vertet me len pershtypje shume me humorin ce tregon ti ....deshiroj edhe shume xxxx shkrime te mira ketu, plot argetim, disponim dhe diskutime inetresanteTe pershendes


Drita
:)

Rr1ta hohoho Shum smut bre njeri hahaha e pa pritur a?!!!
Ndjehem shum i Gezuar per Pershendetjet nga ju e Nderuar dhe me beso nuk do ja harroj leht,ani Bash Sot qe kam qen jasht Kontollit shum i Merzitur.
Zonjusha Drita Shuuuuuuuuuuuuum Falemnderit Ju jam Mirenjohes.

Dali!Keq
23-04-05, 05:58
Gjithashtu pershendetje per DjalineKeq!

Mire se ke ardh!

Ia kalofsh mire ketu!

Arb Gjithe ashtu Ju Falemnderit I NDERUAR.
Shum te fala nga Dali i Keq.

Dali!Keq
23-04-05, 06:00
I BASHKANGJITEM TE GJITHAVE MESAGJEVE DJAL I SHKELQYER MIR SE ERDHE E JA KALOFSH MIR NE MESIN TON .

Florian Ju Falemnderit I NDERUAR..
Ju deshiroj qe te Kaloni shume Qaste te Mira dhe Ju ne FD-n.
Me shum Nerime nga Dali I keq.

Reana
23-04-05, 06:04
URIMIT I BASHKERENDITEM EDHE UNE :wink:

ME KENGEN "DO TE KEMI SHQIPERI...."
http://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gif

Dali!Keq
23-04-05, 06:08
URIMIT I BASHKERENDITEM EDHE UNE :wink:

ME KENGEN "DO TE KEMI SHQIPERI...."
http://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gifhttp://www2.incredimail.com/contents/letters/flowers/bee_heaven_d_thumb.gif

Ju Falemnderit Zonjusha Reana..
Dhe un te Pershendes po ashtu me kengen Jem Ilira...Jem Teuta jeme te Rritur ne Per LUFTRA.

Reana
23-04-05, 06:15
Zemra e Dalit si zemra e Luanit!

"Shqiperi moj, nena ime
ndonese jam i merguar,
dashurine tende zemra, kurre se ka harruar...."

caste te kendshme vllau im ILIR!

Dali!Keq
23-04-05, 06:23
Qysh e lene qengji Kopen kling kling kling tregerin nja dy-a-tri here edhe iken.....

Ashtu Moter Dardane Reana.

Kaloni qste te kendshme..Oh sa e dua Shkurte Fejzen Ble...

Kercovari
23-04-05, 07:19
Te deshiroj gjitha te miret dhe caste te kendshme i nderuar.

Dreni30
23-04-05, 07:35
I nderuar mire se ke ardh ne kete forum.

Te pershendes dhe besoj se do te kalojme si eshte me se miri se bashku.


Nga Dreni30

Diana007
23-04-05, 08:25
Pa edhe ti qfar emri ke ber po e kam veshir me thon ashtu :wink:
Te pershendes Djali veret je nje shok i mir , qdo te mir per ty :wink:


Me respekt qika nga Theranda :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
23-04-05, 22:10
Te deshiroj gjitha te miret dhe caste te kendshme i nderuar.

Kercovari Ju falemnderit INDERUAR...
Gjitheashtu Ju Pershendes.

Dali!Keq
23-04-05, 22:13
I nderuar mire se ke ardh ne kete forum.

Te pershendes dhe besoj se do te kalojme si eshte me se miri se bashku.


Nga Dreni30

Dreni Falemnderit I Nderuar,Mire se ju kam gjet...
Shendet.

Dali!Keq
23-04-05, 22:20
Pa edhe ti qfar emri ke ber po e kam veshir me thon ashtu :wink:
Te pershendes Djali veret je nje shok i mir , qdo te mir per ty :wink:


Me respekt qika nga Theranda :lol: :lol: :lol:

Falemnderit per komplimentet dhe pershendetjet Zonjushe..
Emri osht shum i leht me thuaj si ke qef ti qka ty te bjen me leht.. Hasan Hysen Halim Hajdar Princ :roll: hahahah
Emri D_A_L_I keq me ka mbet se me kan then kur kam qen i vogel PISI KEQ,DALI KEQ por me morr pis thash nuk ban se tasht jam rit nuk jam ma pis hahahah.

Therandase falemnderit per pershendetjen tuaj.
Me nderimime e rrespekt Hasan Hysen Halim Hajdar RRUSTA J:wink:

turisti
23-04-05, 23:32
DALI,i nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postimet e tua dhe te deshiroj mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror te DARDANISE ku te presim me gezim dhe sinqeritet.

Me respekt,
TURISTI.

uliksi31
24-04-05, 07:14
Hajde perhajr o Dali i Keq, 1001 shkrimet tua terheqse.Na knaqe e hajt :lol: Vec vazhdo se tybe po ta pregatitim nje befasi te mire :lol: :lol:

Murgesha
24-04-05, 20:27
Dali!Keq urime edhe prej meje pėr 1000 shkrimet tuaja.
Shpresoj se edhe mė tutje do tė shkruani si gjer me tani.
Me rrespekt pėr ty Murgesha.

ShEjToNkA
24-04-05, 23:55
Dali!Keqe , tė urojė pėr njė mijė shkrimet e juaja dhe tė dėshirojė edhe xxxxxxxx shirime tjera tė na shkrueni.

Ku do ndodheni ,gjithė tė mirat.

Dali!Keq
25-04-05, 01:23
DALI,i nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postimet e tua dhe te deshiroj mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror te DARDANISE ku te presim me gezim dhe sinqeritet.

Me respekt,
TURISTI.

Falemnderit Turisti I NDERUAR po vallah sa ora per ni koh te shkurt qkllup qkllap 1000 copa hahahah,ama hala nuk mujta me gjet Princeshen time :cry:
Dhe nje her ndaj nderin dhe knaqesin te jem shoku i Juaj dhe i Dardani-se..

Pershendetje

Dali!Keq
25-04-05, 01:26
Hajde perhajr o Dali i Keq, 1001 shkrimet tua terheqse.Na knaqe e hajt :lol: Vec vazhdo se tybe po ta pregatitim nje befasi te mire :lol: :lol:

Hajde haji qoft ama vetem si Vellau nese ben Adaptimin e kisha pranu :D

Falemnderit Zotri Uliksi per mike pritjen Tuaj ishalah e prejm ma frik naj buq ahahah. :wink:

Pershendetje

Dali!Keq
25-04-05, 01:28
Dali!Keq urime edhe prej meje pėr 1000 shkrimet tuaja.
Shpresoj se edhe mė tutje do tė shkruani si gjer me tani.
Me rrespekt pėr ty Murgesha.

Motra dhe Mbreteresha Dardane,nuk di ku ti gjej ato fjale per Ju.
Ju Falemnderit per Urimin..
Ju pershendes nga Zemra Moter.

Dali!Keq
25-04-05, 01:31
Dali!Keqe , tė urojė pėr njė mijė shkrimet e juaja dhe tė dėshirojė edhe xxxxxxxx shirime tjera tė na shkrueni.

Ku do ndodheni ,gjithė tė mirat.

SheEjToNka Falemnderit Zonjushe per Urimin dhe rrespektin e Juaj..

Nuk po muaj ku ti gjej ato fjal qe t`ju Falemnderoj se ju meritoni me shum se nje Falemnderit.
Kam Nderin dhe Rrespekt te paster si per ju dhe gjith Dardanet.
Me shum nderime dhe Mocione Dali i keq.

Gentiana
25-04-05, 14:50
Dali!keq urime per mbi 1000postimet e juaja, dhe shum shkrime tjera ju uroj,si keto deri me tani.
Njeherit edhe ju pershendes ku do qe jeni.

Me nderime
Genta

aferdita
25-04-05, 14:53
Dali!keq urime dhe te uroj mireseardhjen ne pallatin Mbreterore

dhe gjithashtu te uroj xx postime

Diana007
25-04-05, 14:55
Pa edhe ti qfar emri ke ber po e kam veshir me thon ashtu :wink:
Te pershendes Djali veret je nje shok i mir , qdo te mir per ty :wink:


Me respekt qika nga Theranda :lol: :lol: :lol:

Falemnderit per komplimentet dhe pershendetjet Zonjushe..
Emri osht shum i leht me thuaj si ke qef ti qka ty te bjen me leht.. Hasan Hysen Halim Hajdar Princ :roll: hahahah
Emri D_A_L_I keq me ka mbet se me kan then kur kam qen i vogel PISI KEQ,DALI KEQ por me morr pis thash nuk ban se tasht jam rit nuk jam ma pis hahahah.

Therandase falemnderit per pershendetjen tuaj.
Me nderimime e rrespekt Hasan Hysen Halim Hajdar RRUSTA J:wink:

Hhehhehehh i kam mendu qeta emra me te thirr po se disha a te pelqejn edhe e lash po hajt s e po e zgjedhi njani edhe po te thir , e gjeta Hasan po me pelen me shum hehehheh , pra perj sodit do te thras Hasan e bafsh me shendet
Te pershendes dhe flm :wink:

Kaltrushi
25-04-05, 15:00
more u qudita nuk te kam uruar fare..........


pra me mire vone se fare........

te uroj tejkalimin e1000 shkrimeve dhe te urojjjjj edhe xxxxxxxx tjera shkrime te mbara....

GJDO TE MIRE DHE SHUME SUKSESE NE JETEkaltrushi........

Dali!Keq
25-04-05, 18:51
Dali!keq urime per mbi 1000postimet e juaja, dhe shum shkrime tjera ju uroj,si keto deri me tani.
Njeherit edhe ju pershendes ku do qe jeni.

Me nderime
Genta

Falemnderit E Nderuare..
Ju Pershendes nga Zemra.

Dali!Keq
25-04-05, 18:53
Dali!keq urime dhe te uroj mireseardhjen ne pallatin Mbreterore

dhe gjithashtu te uroj xx postime

Aferdita Ju falemnderit per Mike preitjen tuaj,ndjehem i knaqur E Nderuar..
Ju Pershendes nga Zemra

Dali!Keq
25-04-05, 18:59
more u qudita nuk te kam uruar fare..........


pra me mire vone se fare........

te uroj tejkalimin e1000 shkrimeve dhe te urojjjjj edhe xxxxxxxx tjera shkrime te mbara....

GJDO TE MIRE DHE SHUME SUKSESE NE JETEkaltrushi........

Kaltrushe Falemnderit E Nderuar..Jo mori nuk esht von kurr..ne Zemren time ka Rrespekt per gjithe Boten..Mbrenda nxen vetem nje..hmmm
Famenderit shummm shummm,ndjehem shum i knaqur dhe ku nuk mundem ta pershkruaj ket naqesi te jem ne Mesin e Motrave dhe Vllezerve te mi..
Me Nderime un.

Naki
25-04-05, 21:02
Niku i juaj tregoje te kunderten,se kemi te bejme me nje Njeri Intelegjent,komunikues duke perdorur nje specifike te veqante te shprehjeve gjuhesore.
Ne Nje kohe te shkurte keni fituar simpati me postimet tuaja.
Ju Pergezoje per hyrjen ne mbreteri dhe postimin tuaj te 1000.

Me Nderime Naki

Dali!Keq
25-04-05, 21:48
I Nderuari NAKI Ju Falemnderit Per Kompimentin..
Mbetem pa Fjale :? hahah,jam mesuar vetem duke shkruar ne sjellje Humoristike...apo me mire me then pa lidhsa..


Deshiroj qe te te gjindeni Shendosh e Mire aty ku ju Jetoni.
Dhe Nje gjum te Embel..
Falemnderit shum nga Ju I Nderuari Naki.

halla e madhe
25-04-05, 22:49
Dali i keq_si duket une e fundit mezi ja mberina ne kete oden tende.Te pershendes dhe te uroj suksese te gjithembarshme :!:

Dali!Keq
26-04-05, 13:35
Dali i keq_si duket une e fundit mezi ja mberina ne kete oden tende.Te pershendes dhe te uroj suksese te gjithembarshme :!:

Halla e Madhe jojo..ti je ende e Fort Mos u derzo Halla e Dardanise..

Halla Ime e Dashur..Ju Falemnderit shummmmmmmmm ng Urimet e Juaja..

Halla kam nje Befasi per Ju..Nese Pranon qe te Behemi ne dy Bashkeshort te FD-s..

hahahah...Kuptohet vetem ne FD..

Ju Falemnderit..

Diana007
03-05-05, 09:52
O Hasan ooooo ku je o djal qe je humb bre aa :( sa deshta me ta gjet nje nuse :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Hanifja :wink:

Dali!Keq
11-05-05, 20:52
O Hasan ooooo ku je o djal qe je humb bre aa :( sa deshta me ta gjet nje nuse :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Hanifja :wink:

hahahah...
Qe ku jam..un te pershendes me kengen qe prek thell ne Zemren..
Kenga; Mir ma ben kur te them qe te Du e ti me the se nuk existoj per ty hanife hanife edhi koha me u dashuru hahah spom shkon zani iq..
brrrr terrr papa un qys hahah

Daja POLIC
12-05-05, 06:22
Dali!Keq a je mir haver na knaqe me humor e zoti ty gjthmon te gezoft :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
12-05-05, 16:37
Daja Polic Tungat Zotri..
Mir, vallah me than se jo hiq kerqysh.
Po ti Daj a je mir? a ke shkep denime sot hiq a?
Te fala I Nderuar.

DEA
12-05-05, 16:39
Djali i keq, nje pershendetje per ty atje ne Schweiz, made in Deutschland, te gjitha te mirat per ju atje ku jeni :lol:

Dali!Keq
12-05-05, 21:13
iDEA Falemnderit per Pershendetjen tende..
Shpresoj qe ne Gjurrrmunije jeni shendosh e mire..
Lakofshit qaste te kendshme..

Diana007
14-05-05, 13:54
O Hasan ooooo ku je o djal qe je humb bre aa :( sa deshta me ta gjet nje nuse :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Hanifja :wink:

hahahah...
Qe ku jam..un te pershendes me kengen qe prek thell ne Zemren..
Kenga; Mir ma ben kur te them qe te Du e ti me the se nuk existoj per ty hanife hanife edhi koha me u dashuru hahah spom shkon zani iq..
brrrr terrr papa un qys hahah

HEHehehehehheeh qka po te shkoj zoni me kendu bre , hajde apo e boj nje album bashk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes Hasan oooooo dhe nje fundjav te bar :wink: te deshiron Hanifja :D :D :D :D

Dali!Keq
14-05-05, 15:18
O Hasan ooooo ku je o djal qe je humb bre aa :( sa deshta me ta gjet nje nuse :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe nje dit te mbar :wink:

Me respekt Hanifja :wink:

hahahah...
Qe ku jam..un te pershendes me kengen qe prek thell ne Zemren..
Kenga; Mir ma ben kur te them qe te Du e ti me the se nuk existoj per ty hanife hanife edhi koha me u dashuru hahah spom shkon zani iq..
brrrr terrr papa un qys hahah

HEHehehehehheeh qka po te shkoj zoni me kendu bre , hajde apo e boj nje album bashk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te pershendes Hasan oooooo dhe nje fundjav te bar :wink: te deshiron Hanifja :D :D :D :D

Hanife Ku te kam loqki jem hahahah e qesum bre bile ma mir me gjeru naj Certan Filum si kur maca me minin hahah..dhe ty te deshiroj ket fundjave sa me te kendshme..hmmm
.... ....

doGzona
14-05-05, 18:37
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Pershendetje nga

doGzona

Dali!Keq
16-05-05, 01:20
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Pershendetje nga

doGzona

doGzona Ju falemnderit e Nderuar,dhe nga un ke pershendettje te Perzemerta kalofshit sa me bukur aty ku ju gjindeni..

Sot Datlindjen e kam a po doni torte naj Kush More?
http://img9.echo.cx/img9/4618/geb6tb.jpg (http://www.imageshack.us) http://img9.echo.cx/img9/1979/rieche108yq.jpg (http://www.imageshack.us)

Diana007
16-05-05, 14:00
Hanife Ku te kam loqki jem hahahah e qesum bre bile ma mir me gjeru naj Certan Filum si kur maca me minin hahah..dhe ty te deshiroj ket fundjave sa me te kendshme..hmmm
.... ....


Hehehheehh jo bre filum po pitoj me let vem album se shum po na shkojke zoni hehehehehehheehheheheeheheh

Hasan me fal pak me vones po ta uroj ditlindjen por nuk kam mundur me heret :wink:
Deshiroj qe vitet qe vin te jen plot lumturi, shendet dhe harmoni ne familen tende

Te pershendes me respekt Hanifja :D :wink:

Dali!Keq
17-05-05, 22:59
Hanife Ku te kam loqki jem hahahah e qesum bre bile ma mir me gjeru naj Certan Filum si kur maca me minin hahah..dhe ty te deshiroj ket fundjave sa me te kendshme..hmmm
.... ....


Hehehheehh jo bre filum po pitoj me let vem album se shum po na shkojke zoni hehehehehehheehheheheeheheh

Hasan me fal pak me vones po ta uroj ditlindjen por nuk kam mundur me heret :wink:
Deshiroj qe vitet qe vin te jen plot lumturi, shendet dhe harmoni ne familen tende

Te pershendes me respekt Hanifja :D :wink:

HANIFE Falemnderit shum per Urimin..hmmm a kerkove pak torte a?
Qe po te pershendes dhe ni her me kengen ku ke ti Hanifjoooooo aman te Modha aman te modha..ti te modha shkojshe Hasanin e kashojshe ani cop ja lojsheeee..hahah duar trokitje qkallap qkllap hahah..
Ju deshiroj nje Mremje te bukur Hanife Hunum 007..
Me Nderim Hasani 006-Y. :wink:

Reana
25-05-05, 05:56
PERSHENDETJE HASAN,

A JE SI JE? QYSH PE KALON???
A PO TE NGUC NAJKUSH, A PE NGUC NAJKON, A???

A E GJETE MA NAJ NUSE MORE, A DON ME NA OBLIGU MA TA GJET NJO QYSH E DON TI, QY :twisted:


KALOFSH MIRE, E MOS U MERZIT, HAJT "EJVALLAH"

Dali!Keq
25-05-05, 06:14
Reana-Hav

Hahahah...Nuse jo hala nuk kam gjet!!
S`ka per mu me duket se hala su lind?hmmm,me te obligu jo zoti mos e boft veq nese interesohet naj Nuse per mua e percjell deri te hymja e kapigjikut se mos po e hajn qet e forumit hahah!!

Ps.mir jam e kam thy pak kamen e sun po dal as ne pun e as kerkun.
po ti hanum Hava si je me shnet a po trashesh hiq a? shpre deshiren qe te jeni ashtu siq ju deshironi...dhe nji herit ndaj mirnjohje per viziten tuaj.
Me nderim
Hasani :lol:

Gentiana
25-05-05, 20:51
Dali!keq (apo hasan :roll: ) pershendetje ku do qe je.

Gjith te mirat ti uron
Genta

DEA
25-05-05, 20:52
Pasha nanen , qenkam korit edhe une me Dalin!keq, bre qka po me thot menemadhe ncncncncncnc tash ma rroku, hej Dali!keq te pershendes kudo qe je :wink:

doGzona
26-05-05, 23:17
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Klaoni sa me mire.

doGzona

Dali!Keq
27-05-05, 00:49
Gentiana
Moderator/e


Anėtarėsuar: 09 Oct 2003
Mesazhe: 10035
Vendodhja: Para PC-s
Postuar: 25.05.2005 20:51 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Dali!keq (apo hasan ) pershendetje ku do qe je.

Gjith te mirat ti uron
Genta
_________________


Falemnderit Genta..dhe nga un ke Pershendetje ku do qe jesh..te gjitha te ma te mirat ju deshiroj.
hasani

Dali!Keq
27-05-05, 12:35
DEA :
Postuar: 25.05.2005 20:52 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Pasha nanen , qenkam korit edhe une me Dalin!keq, bre qka po me thot menemadhe ncncncncncnc tash ma rroku, hej Dali!keq te pershendes kudo qe je

hahah joooo joooo nuk je korit veq pak je rrit hahaha..
Falemnderit Zonjushe dhe un te pershendes me dy litra sheqer :lol: ndoshta na qet naj kafe naj dit hahah.
Me ndeim Mel Gibson ubs Hasani dashta me than.

Dali!Keq
27-05-05, 12:39
Postuar: 26.05.2005 23:17 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Klaoni sa me mire.

doGzona
_________________

Falemnderit doGzona..qofsh gjithmon e Gzuar.
Lakofshit dhe ju ashtu siq esht me se miri,me deshir kisha me qen dhe un ne Usa e kisha pir nje kafi me ty dhe isha zhdukur prap :cry:
Hahah
Hasani

Diana007
27-05-05, 13:20
Hasanooo po ta le njer pershendej qetu edhe nje mpuq ne faqe :lol: :lol: :lol: :lol:

Kalofsh mir i nderuar Hasan


Nje perqfaim te madh ta dhuron Hanifja :wink:

Dali!Keq
27-05-05, 16:55
ha ha ha Hani-feeeeeeeeeeeeeeeeee Falemnderit per mpuqin hmmmm mi ke trullav syt :roll: wueeeeeee sa emel. 8)

Te pershendes me nja dy killa Qurshija t`vraniqovite hahah,dhe nje Got Uje te Ftoft te Semetishtit po dhe nje Mpuq ne Ball sa per Sheje Kujtimi.
me nderim Hasan Mel Gibson :D

Reana
28-05-05, 06:26
Reana-Hav

Hahahah...Nuse jo hala nuk kam gjet!!
S`ka per mu me duket se hala su lind?hmmm,me te obligu jo zoti mos e boft veq nese interesohet naj Nuse per mua e percjell deri te hymja e kapigjikut se mos po e hajn qet e forumit hahah!!

Ps.mir jam e kam thy pak kamen e sun po dal as ne pun e as kerkun.
po ti hanum Hava si je me shnet a po trashesh hiq a? shpre deshiren qe te jeni ashtu siq ju deshironi...dhe nji herit ndaj mirnjohje per viziten tuaj.
Me nderim
Hasani :lol:

nusja ende nuk eshte linde :evil: ????
ishalla nuk po te shkon ndermend cka po mendoj une qe po te shkon ndermend ty :x ...
qy tu pase plot qika te mira ksajde...allahile gjeje najnjo mocanike tanen, e lej bebat rahat :?

PS. shpresoj se sherohesh sa ma shpejt, e me siguri e ke meritu pushimin.. :lol: :lol: :lol:
qysh more, a ti te koke Mel Gibsoni a??? shkruajshin gazetat qe eshte shqipetar, po sju kam besu deri tash :lol:

Diana007
28-05-05, 14:48
ha ha ha Hani-feeeeeeeeeeeeeeeeee Falemnderit per mpuqin hmmmm mi ke trullav syt :roll: wueeeeeee sa emel. 8)

Te pershendes me nja dy killa Qurshija t`vraniqovite hahah,dhe nje Got Uje te Ftoft te Semetishtit po dhe nje Mpuq ne Ball sa per Sheje Kujtimi.
me nderim Hasan Mel Gibson :D

************************************************** ********
Kade he djal mbaje veten se po te leshon shpirti per nje mpuq :lol: :lol: :lol:

O Hasan o dili dreq po ku po te bin ndermnd keto fjal se tu pusi te marre ho hehehhehehheheheheheheheheheh s e deka tuj kesh breee hehehhheehhheeeheheheeheh

Flm shum Hasan kalon mir edhe ju :wink: dhe te pershendes me kongen e Adelina Isamilit Kasandra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hanifja :P

Dali!Keq
28-05-05, 18:24
hahahahahaHanifeeeeeeeeeeee oj gergjulk Falemnderit ne pershendetje ama sot nuk paske lan as ni mpuq :cry: .... :lol:
Lakofsh dhe ti bukur Hani Hani Hanife.
te pershendes dhe un ty me kengen o Mor panpur o tu shkeft hmmmm se me murre ne qaf hahha.

Hasani :D

Psikologu
28-05-05, 23:27
Pershendetje Daliikeq.

Uroj qė tė jeni mirė dhe tė kaloni mirė qdo here dhe ne qdo vend.

Nderime per ju:

Psikologu

Dali!Keq
29-05-05, 04:34
Psikologu


Falemnderit per Viziten tuaj,ju Pershendes me nje Got Vere..
Ju deshiroj qaste te Kendshme I Nderuar.

Hasani

Diana007
01-06-05, 11:51
hahahahahaHanifeeeeeeeeeeee oj gergjulk Falemnderit ne pershendetje ama sot nuk paske lan as ni mpuq :cry: .... :lol:
Lakofsh dhe ti bukur Hani Hani Hanife.
te pershendes dhe un ty me kengen o Mor panpur o tu shkeft hmmmm se me murre ne qaf hahha.

Hasani :D


HEheeeheheheh valla Hasan me jan hargju mpuqat nuk kam me hheeheeehheheh
Flm Hasan

Te pershendes :wink:

dr1ta
03-06-05, 12:19
Hasan shpresoj ce je mire ..prano pershendetjet e mia ...deshiroj nje dite te mire
Ajshja 8)

Dali!Keq
15-06-05, 01:51
Hasan shpresoj ce je mire ..prano pershendetjet e mia ...deshiroj nje dite te mire
Ajshja 8)

Thanx ajshe hahah edhe Edoni po te bon te Fala..Te Fala te gjithve exta Turistit dhe Drites E_fejumja 8) krejt me pak hanifes me hunt perpjet hahah.dhe njanes qe kishke qef me dit se kush esht Edoni

Kurr mos u gjetsha me ksajde...

turisti
05-07-05, 23:30
Dali!keq i nderuar,

Te pershendes shume kudo qe te jesh dhe te deshiroj sukses ne jete. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Diana007
21-07-05, 09:51
Hasan ka mbete shoki , ka koh se nuk ke qen ketu pari :? , te pershendes shum dhe suksese :wink:

ME respekt Hanifja :cry:

Diana007
29-12-05, 18:06
Ej thi edhe per ty :D :P :wink:

http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Gjebraili
29-12-05, 18:42
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:44
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Kercovari
30-12-05, 18:23
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif Gjtha te mirat ne jete.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:26
Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate dhe te lumtur me plote momentet e paharruara,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Murgesha
31-12-05, 13:21
Dali!Keq, kudo qė tė jesh, tė pėrshėndes dhe uroj.

Gėzuar 2006.

Fati, lumturia e shėndeti qofshin tė pandara pėr ty 365 ditėt e ardhshme.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 13:54
Dali!Keq,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Gentiana
31-12-05, 14:41
Dali i keq, gezuar vitin e ri.

Gjitha te mirat ti deshiroj une:

Genta

emine
27-02-12, 18:01
M'pate ba nervoze me qat temen qe pate qel,e ki me emt zhig qe sune ti tharba hunde boksa,po nejse sa te cillesh qiknejna e di se je ka frymone e s'ta kam dertin

Te uroi mireseardhje,qaste te kendshme ne Dardani,miqesi te reja,deshire per te vazhdu perpara,dhe shume Lumturi!

Shifi kto lule Lotus ,mbas orschideve jane lulet e dyta qe i dua shume kan arome te mrekullushme,dhe jan ne nje liqe ku sa here mendoi se duhem te ike nga njerzit dhe bota shkoi atje,eshte parajsa e vertet,,,,,,


qeshtu tash kalo mire edhe mos ta nije zanin e gojes ma:tongue:

ps,foton se kam vjedh ne net e kam ba me aparat temin,senen e kalume

Dali!Keq!ch
27-02-12, 20:04
Faleminderit Emine pamje shum e bukur, e lakt tash te hy mu la po koka me shurr te zhabav hahahahah!!
shaka ps. edhe ketu asht dhoma ime:
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=6

Te pershendes me nje mbaramje sa me te bukur

emine
27-02-12, 20:08
Faleminderit Emine pamje shum e bukur, e lakt tash te hy mu la po koka me shurr te zhabav hahahahah!!
shaka ps. edhe ketu asht dhoma ime:
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&page=6

Te pershendes me nje mbaramje sa me te bukur

qka kom dite bre,ncncncncn,te njejte po cillni si leprat balosha vec shto uje e shto mill jeni mete,

kthema syretin se ma shajte,,,,,edhe pershendetjen me marr permas,um fal se te pershendeta:biggrin:

Dali!Keq!ch
27-02-12, 20:37
qka kom dite bre,ncncncncn,te njejte po cillni si leprat balosha vec shto uje e shto mill jeni mete,

kthema syretin se ma shajte,,,,,edhe pershendetjen me marr permas,um fal se te pershendeta:biggrin:

hahahah nuk ta shajta valla po pata qef me hy mu la ama u tuta prej zhabav hahahah.
Faleminderit shum qe tka shku mendja.

p.s mu spo me ban Dardania.de kur postoj mesazh paraqitet offline duhet ta perseriti qe te postohet postimi...lajmerohe nese din dikund se me sa duket sjam i vetmi qe e kam kete problem po i shof vetem 4 persona Online.

YanYan
28-02-12, 00:26
http://www.graphics16.com/g/hi_hello/hi_hello_072.gif

lovely
28-02-12, 00:29
hahahah nuk ta shajta valla po pata qef me hy mu la ama u tuta prej zhabav hahahah.
Faleminderit shum qe tka shku mendja.

p.s mu spo me ban Dardania.de kur postoj mesazh paraqitet offline duhet ta perseriti qe te postohet postimi...lajmerohe nese din dikund se me sa duket sjam i vetmi qe e kam kete problem po i shof vetem 4 persona Online.


I lajmrova Djali i keq:biggrin:

Dali!Keq!ch
29-02-12, 03:19
I lajmrova Djali i keq:biggrin:

Faleminderit Lovely e shqyr qe e nreqe.

Dali!Keq!ch
29-02-12, 03:21
http://www.graphics16.com/g/hi_hello/hi_hello_072.gif
Faleminderit shum YanYan.

Qika^Me^Kule
29-02-12, 17:10
http://image.blingee.com/images17/content/output/000/000/000/686/589030143_961215.gif?4

Hajra
29-02-12, 18:20
....mire se erdhe Djali i Mire, uroi te kalosh sa me bukur ne mesin Dardan.

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:07
http://image.blingee.com/images17/content/output/000/000/000/686/589030143_961215.gif?4

Ich dich auch.
Faleminderit shum Qika^Me^Kule

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:09
....mire se erdhe Djali i Mire, uroi te kalosh sa me bukur ne mesin Dardan.

Faleminderit Hajra mire se ju gjeta..
Edhe un te Uroi ty te ja kalosh ashtu qysh eshte me se miri ne Dardani

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:16
Dali!keq i nderuar,

Te pershendes shume kudo qe te jesh dhe te deshiroj sukses ne jete. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate dhe te lumtur me plote momentet e paharruara,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Faleminderit TURISTI shume shume .. urime edhe ty 2006, 7, 8 , 9 , 10, 11, 12
e me fal per vonese shoku jem i Nderuar.

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:18
Ej thi edhe per ty :D :P :wink:

http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg


Hasan ka mbete shoki , ka koh se nuk ke qen ketu pari :? , te pershendes shum dhe suksese :wink:

ME respekt Hanifja :cry:

Faleminderit Vendase shume e ma ban hallal per vonesen.
Edhe ty gjitha te mirat e mbi gjitha Shendet ne 2012.

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:22
Dali!Keq, kudo qė tė jesh, tė pėrshėndes dhe uroj.

Gėzuar 2006.

Fati, lumturia e shėndeti qofshin tė pandara pėr ty 365 ditėt e ardhshme.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

Faleminderit shume e ma ban hallall per 6 vonesen..!
Gjitha te mirat e me te mira se te mirat ti Uroi per 2012.

Dali!Keq!ch
01-03-12, 23:26
Dali i keq, gezuar vitin e ri.

Gjitha te mirat ti deshiroj une:

Genta

Faleminderit shume Genta, e me fal per vonesen.
Urime shendet dhe gjithe te mirat edhe ty 2012.

romansa
02-03-12, 08:56
http://cimi-hasani.de/index_files/image002.gif

Jana
27-03-12, 15:45
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

Qika^Me^Kule
06-04-12, 21:11
http://img1.imagehousing.com/1/640cce0d0d76b4f888f6960cac992e17.gif

LuLjaa
15-04-12, 16:52
... bash kesh tu menu mos ke ba vetmytje :S


T`pershendes e ishalla je dikun :)

turisti
15-05-12, 19:44
http://cl.jroo.me/z3/y/U/t/c/a.aaa.jpg?8cc267c1024fd9a3d92376cdaf840bd900408916 c460a6ff5aefe7bf8a1c64212af01d6450e8f9b8c9b34f6f75 ccd31d78c8d82145a0711abb12951d3a791829becb4301da53 45c32356f56396e6a9153d8db592500c1cc22a765b32aefa

Qika^Me^Kule
15-05-12, 21:59
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!

vjeshta
15-05-12, 23:42
Ju urojė nje datėlindje tė lumtur dhe per ty te jetė nje ditė fantastike dhe speciale!


Urime !:)